DE VOETBALCOMPETITIE 2013 - 2014
4e NATIONALE A

Op deze pagina ziet u alles over de competitie in 4e Nationale A.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer tien wedstrijden).

De zestien ploegen zijn:
Ronse, KSC Menen, V.K. Westhoek (fusie tussen Ieper en Poperinge), Templeuve, ROC Charleroi-Marchienne, Sporting Harelbeke, RES Acren, SK Eernegem, Racing Waregem, RJE Binche, RUS Genly-Quevy, Sint-Eloois-Winkel Sport, Sassport Boezinge, OMS Ingelmunster, FC Gullegem en FC Charleroi.

Voor alle gegevens van het vorig seizoen 2012-2013, inclusief de promotie- en degradatie-eindronde, klik hier.

Speeldagen op nummer Wedstrijdschema Klassementen
Reeks-Statistieken Kalender per ploeg Promotie/Degradatie

4e NATIONALE A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN

Speeldag 28 (13 april 2014) - 3e periode
Zat. 12/04 18u00 FC CHARLEROI - RACING WAREGEM 1 - 2
Zat. 12/04 19u00 INGELMUNSTER OMS - VK WESTHOEK 1 - 2
Zat. 12/04 19u30 SASSPORT-BOEZINGE - SW. HARELBEKE 1 - 0
Zon. 13/04 15u00 ACREN RES - TEMPLEUVE RSC 2 - 2
Zon. 13/04 15u00 GENLY QUEVY - OL.CHARLEROI MARCH. 0 - 1
Zon. 13/04 15u00 SK EERNEGEM - FC GULLEGEM 0 - 3
Zon. 13/04 15u00 SE-WINKEL SPORT - KSK RONSE 1 - 3
Zon. 13/04 15u00 KSC MENEN - BINCHE RJE 2 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag

Hieronder ziet u alle speeldagen in 4e Nationale A, ook op nummer.
Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.

Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (18 augustus 2013) - 1e periode
KSC MENEN - FC GULLEGEM 2 - 1
SE-WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 2 - 1
SK EERNEGEM - FC CHARLEROI 5 - 0
SW. HARELBEKE - BINCHE RJE 4 - 0
ACREN RES - RACING WAREGEM 1 - 1
SASSPORT-BOEZINGE - TEMPLEUVE RSC 0 - 0
GENLY QUEVY - KSK RONSE 2 - 0
OL.CHARLEROI MARCH. - INGELMUNSTER OMS 0 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 21 augustus 2013)
KSC MENEN - FC GULLEGEM 2 - 1 Speeldag 1
SE-WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 2 - 1 Speeldag 1
OL.CHARLEROI MARCH. - INGELMUNSTER OMS 0 - 0 Speeldag 1


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 2 (25 augustus 2013) - 1e periode
VK WESTHOEK - KSC MENEN 1 - 2
KSK RONSE - SW. HARELBEKE 2 - 2
BINCHE RJE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 1
INGELMUNSTER OMS - SK EERNEGEM 2 - 1
TEMPLEUVE RSC - GENLY QUEVY (ff.) 5 - 0
FC CHARLEROI - ACREN RES 0 - 5
RACING WAREGEM - SE-WINKEL SPORT 0 - 1
FC GULLEGEM - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 28 augustus 2013)
GENLY QUEVY - KSK RONSE 2 - 0 Speeldag 1
VK WESTHOEK - KSC MENEN 1 - 2 Speeldag 2
INGELMUNSTER OMS - SK EERNEGEM 2 - 1 Speeldag 2


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 3 (1 september 2013) - 1e periode
ACREN RES - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
BINCHE RJE - KSK RONSE 0 - 1
OL.CHARLEROI MARCH. - SK EERNEGEM 0 - 3
GENLY QUEVY - FC GULLEGEM 1 - 2
SASSPORT-BOEZINGE - VK WESTHOEK 1 - 0
KSC MENEN - RACING WAREGEM 0 - 2
SE-WINKEL SPORT - FC CHARLEROI 12 - 0
SW. HARELBEKE - TEMPLEUVE RSC 4 - 1


Speeldag 4 (8 september 2013) - 1e periode
TEMPLEUVE RSC - BINCHE RJE 1 - 1
INGELMUNSTER OMS - SE-WINKEL SPORT 3 - 2
RACING WAREGEM - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 1
VK WESTHOEK - GENLY QUEVY 6 - 0
FC GULLEGEM - SW. HARELBEKE 2 - 1
KSK RONSE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 3
SK EERNEGEM - ACREN RES 2 - 1
FC CHARLEROI - KSC MENEN 1 - 11


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 5 (15 september 2013) - 1e periode
KSK RONSE - TEMPLEUVE RSC 2 - 2
BINCHE RJE - FC GULLEGEM 0 - 1
SW. HARELBEKE - VK WESTHOEK 2 - 2
SE-WINKEL SPORT - SK EERNEGEM 0 - 1
OL.CHARLEROI MARCH. - ACREN RES 5 - 1
GENLY QUEVY - RACING WAREGEM 5 - 0
SASSPORT-BOEZINGE - FC CHARLEROI 7 - 0
KSC MENEN - INGELMUNSTER OMS 0 - 3


Speeldag 6 (22 september 2013) - 1e periode
TEMPLEUVE RSC - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 3
INGELMUNSTER OMS - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
ACREN RES - SE-WINKEL SPORT 0 - 3
SK EERNEGEM - KSC MENEN 0 - 0
FC CHARLEROI - GENLY QUEVY 1 - 3
RACING WAREGEM - SW. HARELBEKE 1 - 2
VK WESTHOEK - BINCHE RJE 4 - 2
FC GULLEGEM - KSK RONSE 3 - 0


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 7 (29 september 2013) - 1e periode
TEMPLEUVE RSC - FC GULLEGEM 2 - 4
SW. HARELBEKE - FC CHARLEROI 5 - 1
BINCHE RJE - RACING WAREGEM 0 - 0
KSK RONSE - VK WESTHOEK 0 - 3
KSC MENEN - ACREN RES 2 - 0
SASSPORT-BOEZINGE - SK EERNEGEM 3 - 1
GENLY QUEVY - INGELMUNSTER OMS 1 - 1
OL.CHARLEROI MARCH. - SE-WINKEL SPORT 0 - 0


Speeldag 8 (6 oktober 2013) - 1e periode
INGELMUNSTER OMS - SW. HARELBEKE 1 - 4
ACREN RES - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 0
RACING WAREGEM - KSK RONSE 2 - 4
VK WESTHOEK - TEMPLEUVE RSC 2 - 0
FC CHARLEROI - BINCHE RJE 0 - 6
SE-WINKEL SPORT - KSC MENEN 3 - 0
SK EERNEGEM - GENLY QUEVY 1 - 0
FC GULLEGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 9 (13 oktober 2013) - 1e periode
TEMPLEUVE RSC - RACING WAREGEM 1 - 1
OL.CHARLEROI MARCH. - KSC MENEN 1 - 0
GENLY QUEVY - ACREN RES 0 - 2
SASSPORT-BOEZINGE - SE-WINKEL SPORT 2 - 0
FC GULLEGEM - VK WESTHOEK 2 - 1
KSK RONSE - FC CHARLEROI 11 - 1
SW. HARELBEKE - SK EERNEGEM 1 - 0
BINCHE RJE - INGELMUNSTER OMS 1 - 0


Speeldag 10 (20 oktober 2013) - 1e periode
SE-WINKEL SPORT - GENLY QUEVY 2 - 1
RACING WAREGEM - FC GULLEGEM 1 - 2
VK WESTHOEK - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 1
KSC MENEN - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 3
FC CHARLEROI - TEMPLEUVE RSC 2 - 1
ACREN RES - SW. HARELBEKE 2 - 1
SK EERNEGEM - BINCHE RJE 2 - 2
INGELMUNSTER OMS - KSK RONSE 2 - 2


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 11 (27 oktober 2013) - 2e periode
TEMPLEUVE RSC - INGELMUNSTER OMS 2 - 2
SW. HARELBEKE - SE-WINKEL SPORT 0 - 1
BINCHE RJE - ACREN RES 2 - 1
KSK RONSE - SK EERNEGEM 1 - 0
FC GULLEGEM - FC CHARLEROI 3 - 0
VK WESTHOEK - RACING WAREGEM 5 - 2
GENLY QUEVY - KSC MENEN 0 - 2
OL.CHARLEROI MARCH. - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 2


Speeldag 12 (3 november 2013) - 2e periode
INGELMUNSTER OMS - FC GULLEGEM 2 - 1
FC CHARLEROI - VK WESTHOEK 0 - 13
SE-WINKEL SPORT - BINCHE RJE 1 - 0
RACING WAREGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 1
ACREN RES - KSK RONSE 2 - 0
SK EERNEGEM - TEMPLEUVE RSC 5 - 1
KSC MENEN - SW. HARELBEKE 1 - 0
SASSPORT-BOEZINGE - GENLY QUEVY 2 - 2


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 13 (10 november 2013) - 2e periode
TEMPLEUVE RSC - ACREN RES 1 - 0
RACING WAREGEM - FC CHARLEROI 3 - 0
BINCHE RJE - KSC MENEN 2 - 1
OL.CHARLEROI MARCH. - GENLY QUEVY 4 - 0
SW. HARELBEKE - SASSPORT-BOEZINGE 4 - 1
KSK RONSE - SE-WINKEL SPORT 1 - 2
VK WESTHOEK - INGELMUNSTER OMS 1 - 0
FC GULLEGEM - SK EERNEGEM 2 - 1


Speeldag 14 (17 november 2013) - 2e periode
INGELMUNSTER OMS - RACING WAREGEM 5 - 4
GENLY QUEVY - SW. HARELBEKE 1 - 2
OL.CHARLEROI MARCH. - FC CHARLEROI 0 - 0
SE-WINKEL SPORT - TEMPLEUVE RSC 3 - 0
KSC MENEN - KSK RONSE 1 - 1
SASSPORT-BOEZINGE - BINCHE RJE 1 - 3
ACREN RES - FC GULLEGEM 0 - 2
SK EERNEGEM - VK WESTHOEK 0 - 3


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 15 (24 november 2013) - 2e periode
TEMPLEUVE RSC - KSC MENEN 1 - 3
BINCHE RJE - GENLY QUEVY 2 - 0
FC CHARLEROI - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
RACING WAREGEM - SK EERNEGEM 0 - 2
KSK RONSE - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 2
SW. HARELBEKE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 1
FC GULLEGEM - SE-WINKEL SPORT 2 - 2
VK WESTHOEK - ACREN RES 7 - 2


Speeldag 16 (1 december 2013) - 2e periode
TEMPLEUVE RSC - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
INGELMUNSTER OMS - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 3
FC CHARLEROI - SK EERNEGEM 0 - 11
BINCHE RJE - SW. HARELBEKE 2 - 0
RACING WAREGEM - ACREN RES 2 - 2
KSK RONSE - GENLY QUEVY 2 - 0
FC GULLEGEM - KSC MENEN 4 - 1
VK WESTHOEK - SE-WINKEL SPORT 1 - 0


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 17 (8 december 2013) - 2e periode
OL.CHARLEROI MARCH. - BINCHE RJE 1 - 1
GENLY QUEVY - TEMPLEUVE RSC 0 - 3
SE-WINKEL SPORT - RACING WAREGEM 2 - 1
SW. HARELBEKE - KSK RONSE 1 - 1
SK EERNEGEM - INGELMUNSTER OMS 1 - 3
SASSPORT-BOEZINGE - FC GULLEGEM 0 - 2
ACREN RES - FC CHARLEROI 3 - 0
KSC MENEN - VK WESTHOEK 3 - 0


Speeldag 18 (15 december 2013) - 2e periode
TEMPLEUVE RSC - SW. HARELBEKE 0 - 2
INGELMUNSTER OMS - ACREN RES 2 - 0
RACING WAREGEM - KSC MENEN 0 - 1
FC CHARLEROI - SE-WINKEL SPORT 1 - 5
SK EERNEGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 0
VK WESTHOEK - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
FC GULLEGEM - GENLY QUEVY 4 - 0
KSK RONSE - BINCHE RJE 0 - 2


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 19 (19 januari 2014) - 2e periode
BINCHE RJE - TEMPLEUVE RSC 2 - 1
OL.CHARLEROI MARCH. - KSK RONSE 2 - 0
SE-WINKEL SPORT - INGELMUNSTER OMS 3 - 1
GENLY QUEVY - VK WESTHOEK 1 - 2
ACREN RES - SK EERNEGEM 0 - 1
SW. HARELBEKE - FC GULLEGEM 0 - 1
SASSPORT-BOEZINGE - RACING WAREGEM 2 - 4
KSC MENEN - FC CHARLEROI 3 - 0


Speeldag 20 (26 januari 2014) - 2e periode
SK EERNEGEM - SE-WINKEL SPORT 0 - 6
TEMPLEUVE RSC - KSK RONSE 2 - 2
FC GULLEGEM - BINCHE RJE 2 - 2
VK WESTHOEK - SW. HARELBEKE 2 - 0
INGELMUNSTER OMS - KSC MENEN 4 - 1
ACREN RES - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 0
RACING WAREGEM - GENLY QUEVY 1 - 3
FC CHARLEROI - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 6


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 21 (2 februari 2014) - 3e periode
SASSPORT-BOEZINGE - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
KSC MENEN - SK EERNEGEM 3 - 0
SE-WINKEL SPORT - ACREN RES 5 - 1
OL.CHARLEROI MARCH. - TEMPLEUVE RSC 3 - 1
KSK RONSE - FC GULLEGEM 0 - 1
GENLY QUEVY - FC CHARLEROI 1 - 1
SW. HARELBEKE - RACING WAREGEM 3 - 0
BINCHE RJE - VK WESTHOEK 2 - 2


Speeldag 22 (16 februari 2014) - 3e periode
INGELMUNSTER OMS - GENLY QUEVY 3 - 1
FC CHARLEROI - SW. HARELBEKE 0 - 5
RACING WAREGEM - BINCHE RJE 1 - 0
VK WESTHOEK - KSK RONSE 1 - 3
FC GULLEGEM - TEMPLEUVE RSC 4 - 0
ACREN RES - KSC MENEN 1 - 2
SK EERNEGEM - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 0
SE-WINKEL SPORT - OL.CHARLEROI MARCH. 4 - 0


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 23 (23 februari 2014) - 3e periode
TEMPLEUVE RSC - VK WESTHOEK 2 - 3
SW. HARELBEKE - INGELMUNSTER OMS 1 - 1
BINCHE RJE - FC CHARLEROI 3 - 0
KSK RONSE - RACING WAREGEM 0 - 4
OL.CHARLEROI MARCH. - FC GULLEGEM 1 - 0
KSC MENEN - SE-WINKEL SPORT 1 - 1
SASSPORT-BOEZINGE - ACREN RES 3 - 2
GENLY QUEVY - SK EERNEGEM 2 - 1


Speeldag 24 (2 maart 2014) - 3e periode
INGELMUNSTER OMS - BINCHE RJE 3 - 0
ACREN RES - GENLY QUEVY 3 - 1
KSC MENEN - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0
VK WESTHOEK - FC GULLEGEM 0 - 2
SE-WINKEL SPORT - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 3
FC CHARLEROI - KSK RONSE 0 - 2
SK EERNEGEM - SW. HARELBEKE 1 - 1
RACING WAREGEM - TEMPLEUVE RSC 1 - 0


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 25 (16 maart 2014) - 3e periode
TEMPLEUVE RSC - FC CHARLEROI 3 - 0
KSK RONSE - INGELMUNSTER OMS 0 - 0
FC GULLEGEM - RACING WAREGEM 3 - 0
OL.CHARLEROI MARCH. - VK WESTHOEK 1 - 1
SASSPORT-BOEZINGE - KSC MENEN 1 - 1
GENLY QUEVY - SE-WINKEL SPORT 2 - 0
SW. HARELBEKE - ACREN RES 1 - 0
BINCHE RJE - SK EERNEGEM 2 - 3


Speeldag 26 (23 maart 2014) - 3e periode
INGELMUNSTER OMS - TEMPLEUVE RSC 2 - 1
ACREN RES - BINCHE RJE 2 - 1
KSC MENEN - GENLY QUEVY 3 - 0
FC CHARLEROI - FC GULLEGEM 1 - 2
SASSPORT-BOEZINGE - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0
SE-WINKEL SPORT - SW. HARELBEKE 1 - 1
RACING WAREGEM - VK WESTHOEK 0 - 1
SK EERNEGEM - KSK RONSE 0 - 2


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 27 (6 april 2014) - 3e periode
TEMPLEUVE RSC - SK EERNEGEM 0 - 2
OL.CHARLEROI MARCH. - RACING WAREGEM 3 - 1
VK WESTHOEK - FC CHARLEROI 4 - 0
GENLY QUEVY - SASSPORT-BOEZINGE 0 - 1
SW. HARELBEKE - KSC MENEN 2 - 0
BINCHE RJE - SE-WINKEL SPORT 0 - 5
KSK RONSE - ACREN RES 1 - 1
FC GULLEGEM - INGELMUNSTER OMS 0 - 1


Speeldag 28 (13 april 2014) - 3e periode
INGELMUNSTER OMS - VK WESTHOEK 1 - 2
ACREN RES - TEMPLEUVE RSC 2 - 2
GENLY QUEVY - OL.CHARLEROI MARCH. 0 - 1
FC CHARLEROI - RACING WAREGEM 1 - 2
SK EERNEGEM - FC GULLEGEM 0 - 3
SE-WINKEL SPORT - KSK RONSE 1 - 3
KSC MENEN - BINCHE RJE 2 - 0
SASSPORT-BOEZINGE - SW. HARELBEKE 1 - 0


Naar index speeldagen   |   Klassement


Speeldag 29 (27 april 2014) - 3e periode
SW. HARELBEKE - GENLY QUEVY
FC CHARLEROI - OL.CHARLEROI MARCH.
BINCHE RJE - SASSPORT-BOEZINGE
KSK RONSE - KSC MENEN
TEMPLEUVE RSC - SE-WINKEL SPORT
FC GULLEGEM - ACREN RES
VK WESTHOEK - SK EERNEGEM
RACING WAREGEM - INGELMUNSTER OMS


Speeldag 30 (4 mei 2014) - 3e periode
OL.CHARLEROI MARCH. - SW. HARELBEKE
GENLY QUEVY - BINCHE RJE
SASSPORT-BOEZINGE - KSK RONSE
KSC MENEN - TEMPLEUVE RSC
SE-WINKEL SPORT - FC GULLEGEM
ACREN RES - VK WESTHOEK
SK EERNEGEM - RACING WAREGEM
INGELMUNSTER OMS - FC CHARLEROI


Naar index speeldagen   |   Klassement




Klassement

Algemeen klassement na 28 speeldagen

PLOEGEN A W V G D+ D- P Trend
1 FC GULLEGEM (1) 28 22 4 2 60 20 68
2 VK WESTHOEK (2) 28 18 7 3 73 32 57
3 SE-WINKEL SPORT 28 17 6 5 70 26 56
4 INGELMUNSTER OMS 28 16 6 6 52 33 54
5 KSC MENEN 28 15 9 4 50 32 49
6 SW. HARELBEKE 28 13 8 7 50 27 46
7 SK EERNEGEM 28 13 12 3 46 38 42
8 OL.CHARLEROI MARCH. 28 11 9 8 37 32 41
9 SASSPORT-BOEZINGE 28 10 11 7 48 47 37
10 BINCHE RJE 28 10 11 7 39 40 37
11 KSK RONSE 28 9 10 9 44 42 36
12 ACREN RES 28 9 15 4 37 49 31
13 RACING WAREGEM 28 8 15 5 37 51 29
14 TEMPLEUVE RSC 28 5 16 7 38 56 22
15 GENLY QUEVY 28 6 19 3 27 57 21
16 FC CHARLEROI 28 1 25 2 11 137 5
= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

PLOEGEN A W V G D+ D- P
1 FC GULLEGEM (1) 8 6 2 0 15 3 18
2 KSC MENEN 8 5 1 2 14 5 17
3 INGELMUNSTER OMS 8 5 1 2 13 5 17
4 SW. HARELBEKE 8 4 1 3 14 4 15
5 VK WESTHOEK (2) 8 4 2 2 14 11 14
6 KSK RONSE 8 4 2 2 11 8 14
7 SASSPORT-BOEZINGE 8 4 2 2 11 9 14
8 OL.CHARLEROI MARCH. 8 4 3 1 9 11 13
9 RACING WAREGEM 8 4 4 0 9 11 12
10 SE-WINKEL SPORT 8 3 2 3 20 11 12
11 SK EERNEGEM 8 3 4 1 8 13 10
12 ACREN RES 8 2 4 2 12 16 8
13 GENLY QUEVY 8 2 5 1 7 13 7
14 TEMPLEUVE RSC 8 1 6 1 9 17 4
15 BINCHE RJE 8 1 6 1 8 18 4
16 FC CHARLEROI 8 0 7 1 3 22 1


Eindklassement van de 2e periode

PLOEGEN A W V G D+ D- P
1 VK WESTHOEK 10 9 1 0 37 9 27
2 SE-WINKEL SPORT 10 8 1 1 25 7 25
3 FC GULLEGEM (1) 10 7 1 2 23 8 23
4 BINCHE RJE 10 7 1 2 18 8 23
5 INGELMUNSTER OMS 10 6 3 1 22 16 19
6 KSC MENEN 10 6 3 1 17 12 19
7 SK EERNEGEM 10 5 5 0 22 16 15
8 OL.CHARLEROI MARCH. 10 3 3 4 14 9 13
9 SW. HARELBEKE 10 3 5 2 10 11 11
10 TEMPLEUVE RSC 10 3 5 2 14 20 11
11 RACING WAREGEM 10 3 6 1 19 23 10
12 ACREN RES 10 3 6 1 11 17 10
13 KSK RONSE 10 2 4 4 10 14 10
14 SASSPORT-BOEZINGE 10 1 6 3 18 26 6
15 GENLY QUEVY 10 1 8 1 7 24 4
16 FC CHARLEROI 10 0 9 1 2 49 1


Eindklassement van de 1e periode

PLOEGEN A W V G D+ D- P
1 FC GULLEGEM 10 9 1 0 22 9 27
2 SW. HARELBEKE 10 6 2 2 26 12 20
3 SE-WINKEL SPORT 10 6 3 1 25 8 19
4 INGELMUNSTER OMS 10 5 2 3 17 12 18
5 SASSPORT-BOEZINGE 10 5 3 2 19 12 17
6 SK EERNEGEM 10 5 3 2 16 9 17
7 VK WESTHOEK 10 5 4 1 22 12 16
8 OL.CHARLEROI MARCH. 10 4 3 3 14 12 15
9 KSC MENEN 10 4 5 1 19 15 13
10 ACREN RES 10 4 5 1 14 16 13
11 KSK RONSE 10 3 4 3 23 20 12
12 GENLY QUEVY 10 3 6 1 13 20 10
13 BINCHE RJE 10 2 4 4 13 14 10
14 TEMPLEUVE RSC 10 1 5 4 15 19 7
15 RACING WAREGEM 10 1 5 4 9 17 7
16 FC CHARLEROI 10 1 9 0 6 66 3



EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN
IN 4e NATIONALE A - SEIZOEN 2013-2014

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in vierde nationale A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 683533
2VK WESTHOEK 573324
3SE-WINKEL SPORT 563224
4INGELMUNSTER OMS 543123
5KSC MENEN 492920
6SW. HARELBEKE 462818
7SK EERNEGEM 422121
8OL.CHARLEROI MARCH. 412714
9BINCHE RJE 372413
10SASSPORT-BOEZINGE 372413
11KSK RONSE 361422
12ACREN RES 31238
13RACING WAREGEM 291415
14TEMPLEUVE RSC 22166
15GENLY QUEVY 21147
16FC CHARLEROI 532


VERLIESPUNTEN NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 1679
2VK WESTHOEK 27918
3SE-WINKEL SPORT 281018
4INGELMUNSTER OMS 301119
5KSC MENEN 351322
6SW. HARELBEKE 381424
7SK EERNEGEM 422121
8OL.CHARLEROI MARCH. 431528
9BINCHE RJE 471829
10SASSPORT-BOEZINGE 471829
11KSK RONSE 482820
12ACREN RES 531934
13RACING WAREGEM 552827
14TEMPLEUVE RSC 622636
15GENLY QUEVY 632835
16FC CHARLEROI 793940


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VK WESTHOEK 1037
2SASSPORT-BOEZINGE 1073
3FC GULLEGEM 936
4KSK RONSE 826
5INGELMUNSTER OMS 734
6OL.CHARLEROI MARCH. 743
7KSC MENEN 761
8SW. HARELBEKE 761
9SK EERNEGEM 606
10ACREN RES 541
11SE-WINKEL SPORT 413
12TEMPLEUVE RSC 431
13RACING WAREGEM 303
14GENLY QUEVY 330
15BINCHE RJE 000
16FC CHARLEROI 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VK WESTHOEK 733934
2SE-WINKEL SPORT 704228
3FC GULLEGEM 603624
4INGELMUNSTER OMS 523418
5KSC MENEN 502525
6SW. HARELBEKE 502921
7SASSPORT-BOEZINGE 482523
8SK EERNEGEM 461927
9KSK RONSE 442321
10BINCHE RJE 391920
11TEMPLEUVE RSC 382513
12RACING WAREGEM 371522
13ACREN RES 371918
14OL.CHARLEROI MARCH. 372314
15GENLY QUEVY 271611
16FC CHARLEROI 1183


TEGENDOELPUNTEN NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 201010
2SE-WINKEL SPORT 261313
3SW. HARELBEKE 271017
4VK WESTHOEK 321517
5KSC MENEN 321121
6OL.CHARLEROI MARCH. 321022
7INGELMUNSTER OMS 332310
8SK EERNEGEM 382216
9BINCHE RJE 401624
10KSK RONSE 422319
11SASSPORT-BOEZINGE 471730
12ACREN RES 491633
13RACING WAREGEM 512031
14TEMPLEUVE RSC 562432
15GENLY QUEVY 571839
16FC CHARLEROI 1377463


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 28 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC GULLEGEM 10 10 
2VK WESTHOEK 7 7 
3SE-WINKEL SPORT 6 8 
4INGELMUNSTER OMS 5 8 
5BINCHE RJE 4 9 
6SW. HARELBEKE 4 7 
7KSC MENEN 3 6 
8SASSPORT-BOEZINGE 3x6x
9OL.CHARLEROI MARCH. 3 5 
10SK EERNEGEM 3 4 
11ACREN RES 3 3x
12RACING WAREGEM 3 3 
13KSK RONSE 2 5x
14GENLY QUEVY 2 3 
15TEMPLEUVE RSC 2 2 
16FC CHARLEROI 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 1367
2SE-WINKEL SPORT 1156
3SK EERNEGEM 1156
4KSC MENEN 1183
5VK WESTHOEK 1064
6INGELMUNSTER OMS 927
7OL.CHARLEROI MARCH. 871
8BINCHE RJE 752
9SW. HARELBEKE 752
10SASSPORT-BOEZINGE 761
11KSK RONSE 633
12RACING WAREGEM 633
13ACREN RES 642
14TEMPLEUVE RSC 532
15GENLY QUEVY 330
16FC CHARLEROI 101


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 261313
2VK WESTHOEK 251312
3INGELMUNSTER OMS 241410
4SASSPORT-BOEZINGE 231112
5SE-WINKEL SPORT 231310
6KSC MENEN 221210
7SW. HARELBEKE 221210
8TEMPLEUVE RSC 21129
9SK EERNEGEM 20911
10ACREN RES 201010
11RACING WAREGEM 201010
12KSK RONSE 19910
13BINCHE RJE 19109
14OL.CHARLEROI MARCH. 18108
15GENLY QUEVY 1596
16FC CHARLEROI 1073


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 211
2VK WESTHOEK 312
3INGELMUNSTER OMS 404
4SASSPORT-BOEZINGE 532
5SE-WINKEL SPORT 514
6KSC MENEN 624
7SW. HARELBEKE 624
8TEMPLEUVE RSC 725
9SK EERNEGEM 853
10ACREN RES 844
11RACING WAREGEM 844
12KSK RONSE 954
13BINCHE RJE 945
14OL.CHARLEROI MARCH. 1046
15GENLY QUEVY 1358
16FC CHARLEROI 18711


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 28 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC GULLEGEM 14 11 2 1 36 10 35
2 VK WESTHOEK 14 11 0 3 39 15 33
3 SE-WINKEL SPORT 14 10 2 2 42 13 32
4 INGELMUNSTER OMS 14 10 1 3 34 23 31
5 KSC MENEN 14 9 2 3 25 11 29
6 SW. HARELBEKE 14 8 4 2 29 10 28
7 OL.CHARLEROI MARCH. 14 7 6 1 23 10 27
8 SASSPORT-BOEZINGE 14 7 3 4 25 17 24
9 BINCHE RJE 14 7 3 4 19 16 24
10 ACREN RES 14 7 2 5 19 16 23
11 SK EERNEGEM 14 6 3 5 19 22 21
12 TEMPLEUVE RSC 14 4 4 6 25 24 16
13 GENLY QUEVY 14 4 2 8 16 18 14
14 RACING WAREGEM 14 4 2 8 15 20 14
15 KSK RONSE 14 3 5 6 23 23 14
16 FC CHARLEROI 14 1 0 13 8 74 3

Legende:

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 28 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC GULLEGEM 14 11 0 3 24 10 33
2 VK WESTHOEK 14 7 3 4 34 17 24
3 SE-WINKEL SPORT 14 7 3 4 28 13 24
4 INGELMUNSTER OMS 14 6 5 3 18 10 23
5 KSK RONSE 14 6 4 4 21 19 22
6 SK EERNEGEM 14 7 0 7 27 16 21
7 KSC MENEN 14 6 2 6 25 21 20
8 SW. HARELBEKE 14 5 3 6 21 17 18
9 RACING WAREGEM 14 4 3 7 22 31 15
10 OL.CHARLEROI MARCH. 14 4 2 8 14 22 14
11 BINCHE RJE 14 3 4 7 20 24 13
12 SASSPORT-BOEZINGE 14 3 4 7 23 30 13
13 ACREN RES 14 2 2 10 18 33 8
14 GENLY QUEVY 14 2 1 11 11 39 7
15 TEMPLEUVE RSC 14 1 3 10 13 32 6
16 FC CHARLEROI 14 0 2 12 3 63 2

Legende:

Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




ACREN RES

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 ACREN RES - RACING WAREGEM 1 - 1
25/08/2013 2 FC CHARLEROI - ACREN RES 0 - 5
01/09/2013 3 ACREN RES - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
08/09/2013 4 SK EERNEGEM - ACREN RES 2 - 1
15/09/2013 5 OL.CHARLEROI MARCH. - ACREN RES 5 - 1
22/09/2013 6 ACREN RES - SE-WINKEL SPORT 0 - 3
29/09/2013 7 KSC MENEN - ACREN RES 2 - 0
06/10/2013 8 ACREN RES - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 0
13/10/2013 9 GENLY QUEVY - ACREN RES 0 - 2
20/10/2013 10 ACREN RES - SW. HARELBEKE 2 - 1

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 BINCHE RJE - ACREN RES 2 - 1
03/11/2013 12 ACREN RES - KSK RONSE 2 - 0
10/11/2013 13 TEMPLEUVE RSC - ACREN RES 1 - 0
17/11/2013 14 ACREN RES - FC GULLEGEM 0 - 2
24/11/2013 15 VK WESTHOEK - ACREN RES 7 - 2
01/12/2013 16 RACING WAREGEM - ACREN RES 2 - 2
08/12/2013 17 ACREN RES - FC CHARLEROI 3 - 0
15/12/2013 18 INGELMUNSTER OMS - ACREN RES 2 - 0
19/01/2014 19 ACREN RES - SK EERNEGEM 0 - 1
26/01/2014 20 ACREN RES - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 0

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 SE-WINKEL SPORT - ACREN RES 5 - 1
16/02/2014 22 ACREN RES - KSC MENEN 1 - 2
23/02/2014 23 SASSPORT-BOEZINGE - ACREN RES 3 - 2
02/03/2014 24 ACREN RES - GENLY QUEVY 3 - 1
16/03/2014 25 SW. HARELBEKE - ACREN RES 1 - 0
23/03/2014 26 ACREN RES - BINCHE RJE 2 - 1
06/04/2014 27 KSK RONSE - ACREN RES 1 - 1
13/04/2014 28 ACREN RES - TEMPLEUVE RSC 2 - 2
27/04/2014 29 FC GULLEGEM - ACREN RES Speeldag 
04/05/2014 30 ACREN RES - VK WESTHOEK Speeldag 



BINCHE RJE

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 SW. HARELBEKE - BINCHE RJE 4 - 0
25/08/2013 2 BINCHE RJE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 1
01/09/2013 3 BINCHE RJE - KSK RONSE 0 - 1
08/09/2013 4 TEMPLEUVE RSC - BINCHE RJE 1 - 1
15/09/2013 5 BINCHE RJE - FC GULLEGEM 0 - 1
22/09/2013 6 VK WESTHOEK - BINCHE RJE 4 - 2
29/09/2013 7 BINCHE RJE - RACING WAREGEM 0 - 0
06/10/2013 8 FC CHARLEROI - BINCHE RJE 0 - 6
13/10/2013 9 BINCHE RJE - INGELMUNSTER OMS 1 - 0
20/10/2013 10 SK EERNEGEM - BINCHE RJE 2 - 2

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 BINCHE RJE - ACREN RES 2 - 1
03/11/2013 12 SE-WINKEL SPORT - BINCHE RJE 1 - 0
10/11/2013 13 BINCHE RJE - KSC MENEN 2 - 1
17/11/2013 14 SASSPORT-BOEZINGE - BINCHE RJE 1 - 3
24/11/2013 15 BINCHE RJE - GENLY QUEVY 2 - 0
01/12/2013 16 BINCHE RJE - SW. HARELBEKE 2 - 0
08/12/2013 17 OL.CHARLEROI MARCH. - BINCHE RJE 1 - 1
15/12/2013 18 KSK RONSE - BINCHE RJE 0 - 2
19/01/2014 19 BINCHE RJE - TEMPLEUVE RSC 2 - 1
26/01/2014 20 FC GULLEGEM - BINCHE RJE 2 - 2

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 BINCHE RJE - VK WESTHOEK 2 - 2
16/02/2014 22 RACING WAREGEM - BINCHE RJE 1 - 0
23/02/2014 23 BINCHE RJE - FC CHARLEROI 3 - 0
02/03/2014 24 INGELMUNSTER OMS - BINCHE RJE 3 - 0
16/03/2014 25 BINCHE RJE - SK EERNEGEM 2 - 3
23/03/2014 26 ACREN RES - BINCHE RJE 2 - 1
06/04/2014 27 BINCHE RJE - SE-WINKEL SPORT 0 - 5
13/04/2014 28 KSC MENEN - BINCHE RJE 2 - 0
27/04/2014 29 BINCHE RJE - SASSPORT-BOEZINGE Speeldag 
04/05/2014 30 GENLY QUEVY - BINCHE RJE Speeldag 



FC CHARLEROI

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 SK EERNEGEM - FC CHARLEROI 5 - 0
25/08/2013 2 FC CHARLEROI - ACREN RES 0 - 5
01/09/2013 3 SE-WINKEL SPORT - FC CHARLEROI 12 - 0
08/09/2013 4 FC CHARLEROI - KSC MENEN 1 - 11
15/09/2013 5 SASSPORT-BOEZINGE - FC CHARLEROI 7 - 0
22/09/2013 6 FC CHARLEROI - GENLY QUEVY 1 - 3
29/09/2013 7 SW. HARELBEKE - FC CHARLEROI 5 - 1
06/10/2013 8 FC CHARLEROI - BINCHE RJE 0 - 6
13/10/2013 9 KSK RONSE - FC CHARLEROI 11 - 1
20/10/2013 10 FC CHARLEROI - TEMPLEUVE RSC 2 - 1

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 FC GULLEGEM - FC CHARLEROI 3 - 0
03/11/2013 12 FC CHARLEROI - VK WESTHOEK 0 - 13
10/11/2013 13 RACING WAREGEM - FC CHARLEROI 3 - 0
17/11/2013 14 OL.CHARLEROI MARCH. - FC CHARLEROI 0 - 0
24/11/2013 15 FC CHARLEROI - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
01/12/2013 16 FC CHARLEROI - SK EERNEGEM 0 - 11
08/12/2013 17 ACREN RES - FC CHARLEROI 3 - 0
15/12/2013 18 FC CHARLEROI - SE-WINKEL SPORT 1 - 5
19/01/2014 19 KSC MENEN - FC CHARLEROI 3 - 0
26/01/2014 20 FC CHARLEROI - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 6

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 GENLY QUEVY - FC CHARLEROI 1 - 1
16/02/2014 22 FC CHARLEROI - SW. HARELBEKE 0 - 5
23/02/2014 23 BINCHE RJE - FC CHARLEROI 3 - 0
02/03/2014 24 FC CHARLEROI - KSK RONSE 0 - 2
16/03/2014 25 TEMPLEUVE RSC - FC CHARLEROI 3 - 0
23/03/2014 26 FC CHARLEROI - FC GULLEGEM 1 - 2
06/04/2014 27 VK WESTHOEK - FC CHARLEROI 4 - 0
13/04/2014 28 FC CHARLEROI - RACING WAREGEM 1 - 2
27/04/2014 29 FC CHARLEROI - OL.CHARLEROI MARCH. Speeldag 
04/05/2014 30 INGELMUNSTER OMS - FC CHARLEROI Speeldag 



FC GULLEGEM

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 KSC MENEN - FC GULLEGEM 21/08   Speeldag 
21/08/2013 1 KSC MENEN - FC GULLEGEM 2 - 1
25/08/2013 2 FC GULLEGEM - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
01/09/2013 3 GENLY QUEVY - FC GULLEGEM 1 - 2
08/09/2013 4 FC GULLEGEM - SW. HARELBEKE 2 - 1
15/09/2013 5 BINCHE RJE - FC GULLEGEM 0 - 1
22/09/2013 6 FC GULLEGEM - KSK RONSE 3 - 0
29/09/2013 7 TEMPLEUVE RSC - FC GULLEGEM 2 - 4
06/10/2013 8 FC GULLEGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0
13/10/2013 9 FC GULLEGEM - VK WESTHOEK 2 - 1
20/10/2013 10 RACING WAREGEM - FC GULLEGEM 1 - 2

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 FC GULLEGEM - FC CHARLEROI 3 - 0
03/11/2013 12 INGELMUNSTER OMS - FC GULLEGEM 2 - 1
10/11/2013 13 FC GULLEGEM - SK EERNEGEM 2 - 1
17/11/2013 14 ACREN RES - FC GULLEGEM 0 - 2
24/11/2013 15 FC GULLEGEM - SE-WINKEL SPORT 2 - 2
01/12/2013 16 FC GULLEGEM - KSC MENEN 4 - 1
08/12/2013 17 SASSPORT-BOEZINGE - FC GULLEGEM 0 - 2
15/12/2013 18 FC GULLEGEM - GENLY QUEVY 4 - 0
19/01/2014 19 SW. HARELBEKE - FC GULLEGEM 0 - 1
26/01/2014 20 FC GULLEGEM - BINCHE RJE 2 - 2

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 KSK RONSE - FC GULLEGEM 0 - 1
16/02/2014 22 FC GULLEGEM - TEMPLEUVE RSC 4 - 0
23/02/2014 23 OL.CHARLEROI MARCH. - FC GULLEGEM 1 - 0
02/03/2014 24 VK WESTHOEK - FC GULLEGEM 0 - 2
16/03/2014 25 FC GULLEGEM - RACING WAREGEM 3 - 0
23/03/2014 26 FC CHARLEROI - FC GULLEGEM 1 - 2
06/04/2014 27 FC GULLEGEM - INGELMUNSTER OMS 0 - 1
13/04/2014 28 SK EERNEGEM - FC GULLEGEM 0 - 3
27/04/2014 29 FC GULLEGEM - ACREN RES Speeldag 
04/05/2014 30 SE-WINKEL SPORT - FC GULLEGEM Speeldag 



GENLY QUEVY

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 GENLY QUEVY - KSK RONSE 28/08   Speeldag 
25/08/2013 2 TEMPLEUVE RSC - GENLY QUEVY (ff.) 5 - 0
28/08/2013 1 GENLY QUEVY - KSK RONSE 2 - 0
01/09/2013 3 GENLY QUEVY - FC GULLEGEM 1 - 2
08/09/2013 4 VK WESTHOEK - GENLY QUEVY 6 - 0
15/09/2013 5 GENLY QUEVY - RACING WAREGEM 5 - 0
22/09/2013 6 FC CHARLEROI - GENLY QUEVY 1 - 3
29/09/2013 7 GENLY QUEVY - INGELMUNSTER OMS 1 - 1
06/10/2013 8 SK EERNEGEM - GENLY QUEVY 1 - 0
13/10/2013 9 GENLY QUEVY - ACREN RES 0 - 2
20/10/2013 10 SE-WINKEL SPORT - GENLY QUEVY 2 - 1

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 GENLY QUEVY - KSC MENEN 0 - 2
03/11/2013 12 SASSPORT-BOEZINGE - GENLY QUEVY 2 - 2
10/11/2013 13 OL.CHARLEROI MARCH. - GENLY QUEVY 4 - 0
17/11/2013 14 GENLY QUEVY - SW. HARELBEKE 1 - 2
24/11/2013 15 BINCHE RJE - GENLY QUEVY 2 - 0
01/12/2013 16 KSK RONSE - GENLY QUEVY 2 - 0
08/12/2013 17 GENLY QUEVY - TEMPLEUVE RSC 0 - 3
15/12/2013 18 FC GULLEGEM - GENLY QUEVY 4 - 0
19/01/2014 19 GENLY QUEVY - VK WESTHOEK 1 - 2
26/01/2014 20 RACING WAREGEM - GENLY QUEVY 1 - 3

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 GENLY QUEVY - FC CHARLEROI 1 - 1
16/02/2014 22 INGELMUNSTER OMS - GENLY QUEVY 3 - 1
23/02/2014 23 GENLY QUEVY - SK EERNEGEM 2 - 1
02/03/2014 24 ACREN RES - GENLY QUEVY 3 - 1
16/03/2014 25 GENLY QUEVY - SE-WINKEL SPORT 2 - 0
23/03/2014 26 KSC MENEN - GENLY QUEVY 3 - 0
06/04/2014 27 GENLY QUEVY - SASSPORT-BOEZINGE 0 - 1
13/04/2014 28 GENLY QUEVY - OL.CHARLEROI MARCH. 0 - 1
27/04/2014 29 SW. HARELBEKE - GENLY QUEVY Speeldag 
04/05/2014 30 GENLY QUEVY - BINCHE RJE Speeldag 



INGELMUNSTER OMS

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 OL.CHARLEROI MARCH. - INGELMUNSTER OMS 21/08   Speeldag 
21/08/2013 1 OL.CHARLEROI MARCH. - INGELMUNSTER OMS 0 - 0
25/08/2013 2 INGELMUNSTER OMS - SK EERNEGEM 28/08   Speeldag 
28/08/2013 2 INGELMUNSTER OMS - SK EERNEGEM 2 - 1
01/09/2013 3 ACREN RES - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
08/09/2013 4 INGELMUNSTER OMS - SE-WINKEL SPORT 3 - 2
15/09/2013 5 KSC MENEN - INGELMUNSTER OMS 0 - 3
22/09/2013 6 INGELMUNSTER OMS - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
29/09/2013 7 GENLY QUEVY - INGELMUNSTER OMS 1 - 1
06/10/2013 8 INGELMUNSTER OMS - SW. HARELBEKE 1 - 4
13/10/2013 9 BINCHE RJE - INGELMUNSTER OMS 1 - 0
20/10/2013 10 INGELMUNSTER OMS - KSK RONSE 2 - 2

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 TEMPLEUVE RSC - INGELMUNSTER OMS 2 - 2
03/11/2013 12 INGELMUNSTER OMS - FC GULLEGEM 2 - 1
10/11/2013 13 VK WESTHOEK - INGELMUNSTER OMS 1 - 0
17/11/2013 14 INGELMUNSTER OMS - RACING WAREGEM 5 - 4
24/11/2013 15 FC CHARLEROI - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
01/12/2013 16 INGELMUNSTER OMS - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 3
08/12/2013 17 SK EERNEGEM - INGELMUNSTER OMS 1 - 3
15/12/2013 18 INGELMUNSTER OMS - ACREN RES 2 - 0
19/01/2014 19 SE-WINKEL SPORT - INGELMUNSTER OMS 3 - 1
26/01/2014 20 INGELMUNSTER OMS - KSC MENEN 4 - 1

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 SASSPORT-BOEZINGE - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
16/02/2014 22 INGELMUNSTER OMS - GENLY QUEVY 3 - 1
23/02/2014 23 SW. HARELBEKE - INGELMUNSTER OMS 1 - 1
02/03/2014 24 INGELMUNSTER OMS - BINCHE RJE 3 - 0
16/03/2014 25 KSK RONSE - INGELMUNSTER OMS 0 - 0
23/03/2014 26 INGELMUNSTER OMS - TEMPLEUVE RSC 2 - 1
06/04/2014 27 FC GULLEGEM - INGELMUNSTER OMS 0 - 1
13/04/2014 28 INGELMUNSTER OMS - VK WESTHOEK 1 - 2
27/04/2014 29 RACING WAREGEM - INGELMUNSTER OMS Speeldag 
04/05/2014 30 INGELMUNSTER OMS - FC CHARLEROI Speeldag 



KSC MENEN

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 KSC MENEN - FC GULLEGEM 21/08   Speeldag 
21/08/2013 1 KSC MENEN - FC GULLEGEM 2 - 1
25/08/2013 2 VK WESTHOEK - KSC MENEN 28/08   Speeldag 
28/08/2013 2 VK WESTHOEK - KSC MENEN 1 - 2
01/09/2013 3 KSC MENEN - RACING WAREGEM 0 - 2
08/09/2013 4 FC CHARLEROI - KSC MENEN 1 - 11
15/09/2013 5 KSC MENEN - INGELMUNSTER OMS 0 - 3
22/09/2013 6 SK EERNEGEM - KSC MENEN 0 - 0
29/09/2013 7 KSC MENEN - ACREN RES 2 - 0
06/10/2013 8 SE-WINKEL SPORT - KSC MENEN 3 - 0
13/10/2013 9 OL.CHARLEROI MARCH. - KSC MENEN 1 - 0
20/10/2013 10 KSC MENEN - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 3

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 GENLY QUEVY - KSC MENEN 0 - 2
03/11/2013 12 KSC MENEN - SW. HARELBEKE 1 - 0
10/11/2013 13 BINCHE RJE - KSC MENEN 2 - 1
17/11/2013 14 KSC MENEN - KSK RONSE 1 - 1
24/11/2013 15 TEMPLEUVE RSC - KSC MENEN 1 - 3
01/12/2013 16 FC GULLEGEM - KSC MENEN 4 - 1
08/12/2013 17 KSC MENEN - VK WESTHOEK 3 - 0
15/12/2013 18 RACING WAREGEM - KSC MENEN 0 - 1
19/01/2014 19 KSC MENEN - FC CHARLEROI 3 - 0
26/01/2014 20 INGELMUNSTER OMS - KSC MENEN 4 - 1

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 KSC MENEN - SK EERNEGEM 3 - 0
16/02/2014 22 ACREN RES - KSC MENEN 1 - 2
23/02/2014 23 KSC MENEN - SE-WINKEL SPORT 1 - 1
02/03/2014 24 KSC MENEN - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0
16/03/2014 25 SASSPORT-BOEZINGE - KSC MENEN 1 - 1
23/03/2014 26 KSC MENEN - GENLY QUEVY 3 - 0
06/04/2014 27 SW. HARELBEKE - KSC MENEN 2 - 0
13/04/2014 28 KSC MENEN - BINCHE RJE 2 - 0
27/04/2014 29 KSK RONSE - KSC MENEN Speeldag 
04/05/2014 30 KSC MENEN - TEMPLEUVE RSC Speeldag 



KSK RONSE

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 GENLY QUEVY - KSK RONSE 28/08   Speeldag 
25/08/2013 2 KSK RONSE - SW. HARELBEKE 2 - 2
28/08/2013 1 GENLY QUEVY - KSK RONSE 2 - 0
01/09/2013 3 BINCHE RJE - KSK RONSE 0 - 1
08/09/2013 4 KSK RONSE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 3
15/09/2013 5 KSK RONSE - TEMPLEUVE RSC 2 - 2
22/09/2013 6 FC GULLEGEM - KSK RONSE 3 - 0
29/09/2013 7 KSK RONSE - VK WESTHOEK 0 - 3
06/10/2013 8 RACING WAREGEM - KSK RONSE 2 - 4
13/10/2013 9 KSK RONSE - FC CHARLEROI 11 - 1
20/10/2013 10 INGELMUNSTER OMS - KSK RONSE 2 - 2

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 KSK RONSE - SK EERNEGEM 1 - 0
03/11/2013 12 ACREN RES - KSK RONSE 2 - 0
10/11/2013 13 KSK RONSE - SE-WINKEL SPORT 1 - 2
17/11/2013 14 KSC MENEN - KSK RONSE 1 - 1
24/11/2013 15 KSK RONSE - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 2
01/12/2013 16 KSK RONSE - GENLY QUEVY 2 - 0
08/12/2013 17 SW. HARELBEKE - KSK RONSE 1 - 1
15/12/2013 18 KSK RONSE - BINCHE RJE 0 - 2
19/01/2014 19 OL.CHARLEROI MARCH. - KSK RONSE 2 - 0
26/01/2014 20 TEMPLEUVE RSC - KSK RONSE 2 - 2

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 KSK RONSE - FC GULLEGEM 0 - 1
16/02/2014 22 VK WESTHOEK - KSK RONSE 1 - 3
23/02/2014 23 KSK RONSE - RACING WAREGEM 0 - 4
02/03/2014 24 FC CHARLEROI - KSK RONSE 0 - 2
16/03/2014 25 KSK RONSE - INGELMUNSTER OMS 0 - 0
23/03/2014 26 SK EERNEGEM - KSK RONSE 0 - 2
06/04/2014 27 KSK RONSE - ACREN RES 1 - 1
13/04/2014 28 SE-WINKEL SPORT - KSK RONSE 1 - 3
27/04/2014 29 KSK RONSE - KSC MENEN Speeldag 
04/05/2014 30 SASSPORT-BOEZINGE - KSK RONSE Speeldag 



OL.CHARLEROI MARCH.

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 OL.CHARLEROI MARCH. - INGELMUNSTER OMS 21/08   Speeldag 
21/08/2013 1 OL.CHARLEROI MARCH. - INGELMUNSTER OMS 0 - 0
25/08/2013 2 BINCHE RJE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 1
01/09/2013 3 OL.CHARLEROI MARCH. - SK EERNEGEM 0 - 3
08/09/2013 4 KSK RONSE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 3
15/09/2013 5 OL.CHARLEROI MARCH. - ACREN RES 5 - 1
22/09/2013 6 TEMPLEUVE RSC - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 3
29/09/2013 7 OL.CHARLEROI MARCH. - SE-WINKEL SPORT 0 - 0
06/10/2013 8 FC GULLEGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0
13/10/2013 9 OL.CHARLEROI MARCH. - KSC MENEN 1 - 0
20/10/2013 10 VK WESTHOEK - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 1

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 OL.CHARLEROI MARCH. - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 2
03/11/2013 12 RACING WAREGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 1
10/11/2013 13 OL.CHARLEROI MARCH. - GENLY QUEVY 4 - 0
17/11/2013 14 OL.CHARLEROI MARCH. - FC CHARLEROI 0 - 0
24/11/2013 15 SW. HARELBEKE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 1
01/12/2013 16 INGELMUNSTER OMS - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 3
08/12/2013 17 OL.CHARLEROI MARCH. - BINCHE RJE 1 - 1
15/12/2013 18 SK EERNEGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 0
19/01/2014 19 OL.CHARLEROI MARCH. - KSK RONSE 2 - 0
26/01/2014 20 ACREN RES - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 0

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 OL.CHARLEROI MARCH. - TEMPLEUVE RSC 3 - 1
16/02/2014 22 SE-WINKEL SPORT - OL.CHARLEROI MARCH. 4 - 0
23/02/2014 23 OL.CHARLEROI MARCH. - FC GULLEGEM 1 - 0
02/03/2014 24 KSC MENEN - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0
16/03/2014 25 OL.CHARLEROI MARCH. - VK WESTHOEK 1 - 1
23/03/2014 26 SASSPORT-BOEZINGE - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0
06/04/2014 27 OL.CHARLEROI MARCH. - RACING WAREGEM 3 - 1
13/04/2014 28 GENLY QUEVY - OL.CHARLEROI MARCH. 0 - 1
27/04/2014 29 FC CHARLEROI - OL.CHARLEROI MARCH. Speeldag 
04/05/2014 30 OL.CHARLEROI MARCH. - SW. HARELBEKE Speeldag 



RACING WAREGEM

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 ACREN RES - RACING WAREGEM 1 - 1
25/08/2013 2 RACING WAREGEM - SE-WINKEL SPORT 0 - 1
01/09/2013 3 KSC MENEN - RACING WAREGEM 0 - 2
08/09/2013 4 RACING WAREGEM - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 1
15/09/2013 5 GENLY QUEVY - RACING WAREGEM 5 - 0
22/09/2013 6 RACING WAREGEM - SW. HARELBEKE 1 - 2
29/09/2013 7 BINCHE RJE - RACING WAREGEM 0 - 0
06/10/2013 8 RACING WAREGEM - KSK RONSE 2 - 4
13/10/2013 9 TEMPLEUVE RSC - RACING WAREGEM 1 - 1
20/10/2013 10 RACING WAREGEM - FC GULLEGEM 1 - 2

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 VK WESTHOEK - RACING WAREGEM 5 - 2
03/11/2013 12 RACING WAREGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 1
10/11/2013 13 RACING WAREGEM - FC CHARLEROI 3 - 0
17/11/2013 14 INGELMUNSTER OMS - RACING WAREGEM 5 - 4
24/11/2013 15 RACING WAREGEM - SK EERNEGEM 0 - 2
01/12/2013 16 RACING WAREGEM - ACREN RES 2 - 2
08/12/2013 17 SE-WINKEL SPORT - RACING WAREGEM 2 - 1
15/12/2013 18 RACING WAREGEM - KSC MENEN 0 - 1
19/01/2014 19 SASSPORT-BOEZINGE - RACING WAREGEM 2 - 4
26/01/2014 20 RACING WAREGEM - GENLY QUEVY 1 - 3

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 SW. HARELBEKE - RACING WAREGEM 3 - 0
16/02/2014 22 RACING WAREGEM - BINCHE RJE 1 - 0
23/02/2014 23 KSK RONSE - RACING WAREGEM 0 - 4
02/03/2014 24 RACING WAREGEM - TEMPLEUVE RSC 1 - 0
16/03/2014 25 FC GULLEGEM - RACING WAREGEM 3 - 0
23/03/2014 26 RACING WAREGEM - VK WESTHOEK 0 - 1
06/04/2014 27 OL.CHARLEROI MARCH. - RACING WAREGEM 3 - 1
13/04/2014 28 FC CHARLEROI - RACING WAREGEM 1 - 2
27/04/2014 29 RACING WAREGEM - INGELMUNSTER OMS Speeldag 
04/05/2014 30 SK EERNEGEM - RACING WAREGEM Speeldag 



SASSPORT-BOEZINGE

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 SASSPORT-BOEZINGE - TEMPLEUVE RSC 0 - 0
25/08/2013 2 FC GULLEGEM - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
01/09/2013 3 SASSPORT-BOEZINGE - VK WESTHOEK 1 - 0
08/09/2013 4 RACING WAREGEM - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 1
15/09/2013 5 SASSPORT-BOEZINGE - FC CHARLEROI 7 - 0
22/09/2013 6 INGELMUNSTER OMS - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
29/09/2013 7 SASSPORT-BOEZINGE - SK EERNEGEM 3 - 1
06/10/2013 8 ACREN RES - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 0
13/10/2013 9 SASSPORT-BOEZINGE - SE-WINKEL SPORT 2 - 0
20/10/2013 10 KSC MENEN - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 3

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 OL.CHARLEROI MARCH. - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 2
03/11/2013 12 SASSPORT-BOEZINGE - GENLY QUEVY 2 - 2
10/11/2013 13 SW. HARELBEKE - SASSPORT-BOEZINGE 4 - 1
17/11/2013 14 SASSPORT-BOEZINGE - BINCHE RJE 1 - 3
24/11/2013 15 KSK RONSE - SASSPORT-BOEZINGE 2 - 2
01/12/2013 16 TEMPLEUVE RSC - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
08/12/2013 17 SASSPORT-BOEZINGE - FC GULLEGEM 0 - 2
15/12/2013 18 VK WESTHOEK - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
19/01/2014 19 SASSPORT-BOEZINGE - RACING WAREGEM 2 - 4
26/01/2014 20 FC CHARLEROI - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 6

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 SASSPORT-BOEZINGE - INGELMUNSTER OMS 0 - 2
16/02/2014 22 SK EERNEGEM - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 0
23/02/2014 23 SASSPORT-BOEZINGE - ACREN RES 3 - 2
02/03/2014 24 SE-WINKEL SPORT - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 3
16/03/2014 25 SASSPORT-BOEZINGE - KSC MENEN 1 - 1
23/03/2014 26 SASSPORT-BOEZINGE - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 0
06/04/2014 27 GENLY QUEVY - SASSPORT-BOEZINGE 0 - 1
13/04/2014 28 SASSPORT-BOEZINGE - SW. HARELBEKE 1 - 0
27/04/2014 29 BINCHE RJE - SASSPORT-BOEZINGE Speeldag 
04/05/2014 30 SASSPORT-BOEZINGE - KSK RONSE Speeldag 



SE-WINKEL SPORT

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 SE-WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 21/08   Speeldag 
21/08/2013 1 SE-WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 2 - 1
25/08/2013 2 RACING WAREGEM - SE-WINKEL SPORT 0 - 1
01/09/2013 3 SE-WINKEL SPORT - FC CHARLEROI 12 - 0
08/09/2013 4 INGELMUNSTER OMS - SE-WINKEL SPORT 3 - 2
15/09/2013 5 SE-WINKEL SPORT - SK EERNEGEM 0 - 1
22/09/2013 6 ACREN RES - SE-WINKEL SPORT 0 - 3
29/09/2013 7 OL.CHARLEROI MARCH. - SE-WINKEL SPORT 0 - 0
06/10/2013 8 SE-WINKEL SPORT - KSC MENEN 3 - 0
13/10/2013 9 SASSPORT-BOEZINGE - SE-WINKEL SPORT 2 - 0
20/10/2013 10 SE-WINKEL SPORT - GENLY QUEVY 2 - 1

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 SW. HARELBEKE - SE-WINKEL SPORT 0 - 1
03/11/2013 12 SE-WINKEL SPORT - BINCHE RJE 1 - 0
10/11/2013 13 KSK RONSE - SE-WINKEL SPORT 1 - 2
17/11/2013 14 SE-WINKEL SPORT - TEMPLEUVE RSC 3 - 0
24/11/2013 15 FC GULLEGEM - SE-WINKEL SPORT 2 - 2
01/12/2013 16 VK WESTHOEK - SE-WINKEL SPORT 1 - 0
08/12/2013 17 SE-WINKEL SPORT - RACING WAREGEM 2 - 1
15/12/2013 18 FC CHARLEROI - SE-WINKEL SPORT 1 - 5
19/01/2014 19 SE-WINKEL SPORT - INGELMUNSTER OMS 3 - 1
26/01/2014 20 SK EERNEGEM - SE-WINKEL SPORT 0 - 6

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 SE-WINKEL SPORT - ACREN RES 5 - 1
16/02/2014 22 SE-WINKEL SPORT - OL.CHARLEROI MARCH. 4 - 0
23/02/2014 23 KSC MENEN - SE-WINKEL SPORT 1 - 1
02/03/2014 24 SE-WINKEL SPORT - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 3
16/03/2014 25 GENLY QUEVY - SE-WINKEL SPORT 2 - 0
23/03/2014 26 SE-WINKEL SPORT - SW. HARELBEKE 1 - 1
06/04/2014 27 BINCHE RJE - SE-WINKEL SPORT 0 - 5
13/04/2014 28 SE-WINKEL SPORT - KSK RONSE 1 - 3
27/04/2014 29 TEMPLEUVE RSC - SE-WINKEL SPORT Speeldag 
04/05/2014 30 SE-WINKEL SPORT - FC GULLEGEM Speeldag 



SK EERNEGEM

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 SK EERNEGEM - FC CHARLEROI 5 - 0
25/08/2013 2 INGELMUNSTER OMS - SK EERNEGEM 28/08   Speeldag 
28/08/2013 2 INGELMUNSTER OMS - SK EERNEGEM 2 - 1
01/09/2013 3 OL.CHARLEROI MARCH. - SK EERNEGEM 0 - 3
08/09/2013 4 SK EERNEGEM - ACREN RES 2 - 1
15/09/2013 5 SE-WINKEL SPORT - SK EERNEGEM 0 - 1
22/09/2013 6 SK EERNEGEM - KSC MENEN 0 - 0
29/09/2013 7 SASSPORT-BOEZINGE - SK EERNEGEM 3 - 1
06/10/2013 8 SK EERNEGEM - GENLY QUEVY 1 - 0
13/10/2013 9 SW. HARELBEKE - SK EERNEGEM 1 - 0
20/10/2013 10 SK EERNEGEM - BINCHE RJE 2 - 2

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 KSK RONSE - SK EERNEGEM 1 - 0
03/11/2013 12 SK EERNEGEM - TEMPLEUVE RSC 5 - 1
10/11/2013 13 FC GULLEGEM - SK EERNEGEM 2 - 1
17/11/2013 14 SK EERNEGEM - VK WESTHOEK 0 - 3
24/11/2013 15 RACING WAREGEM - SK EERNEGEM 0 - 2
01/12/2013 16 FC CHARLEROI - SK EERNEGEM 0 - 11
08/12/2013 17 SK EERNEGEM - INGELMUNSTER OMS 1 - 3
15/12/2013 18 SK EERNEGEM - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 0
19/01/2014 19 ACREN RES - SK EERNEGEM 0 - 1
26/01/2014 20 SK EERNEGEM - SE-WINKEL SPORT 0 - 6

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 KSC MENEN - SK EERNEGEM 3 - 0
16/02/2014 22 SK EERNEGEM - SASSPORT-BOEZINGE 1 - 0
23/02/2014 23 GENLY QUEVY - SK EERNEGEM 2 - 1
02/03/2014 24 SK EERNEGEM - SW. HARELBEKE 1 - 1
16/03/2014 25 BINCHE RJE - SK EERNEGEM 2 - 3
23/03/2014 26 SK EERNEGEM - KSK RONSE 0 - 2
06/04/2014 27 TEMPLEUVE RSC - SK EERNEGEM 0 - 2
13/04/2014 28 SK EERNEGEM - FC GULLEGEM 0 - 3
27/04/2014 29 VK WESTHOEK - SK EERNEGEM Speeldag 
04/05/2014 30 SK EERNEGEM - RACING WAREGEM Speeldag 



SW. HARELBEKE

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 SW. HARELBEKE - BINCHE RJE 4 - 0
25/08/2013 2 KSK RONSE - SW. HARELBEKE 2 - 2
01/09/2013 3 SW. HARELBEKE - TEMPLEUVE RSC 4 - 1
08/09/2013 4 FC GULLEGEM - SW. HARELBEKE 2 - 1
15/09/2013 5 SW. HARELBEKE - VK WESTHOEK 2 - 2
22/09/2013 6 RACING WAREGEM - SW. HARELBEKE 1 - 2
29/09/2013 7 SW. HARELBEKE - FC CHARLEROI 5 - 1
06/10/2013 8 INGELMUNSTER OMS - SW. HARELBEKE 1 - 4
13/10/2013 9 SW. HARELBEKE - SK EERNEGEM 1 - 0
20/10/2013 10 ACREN RES - SW. HARELBEKE 2 - 1

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 SW. HARELBEKE - SE-WINKEL SPORT 0 - 1
03/11/2013 12 KSC MENEN - SW. HARELBEKE 1 - 0
10/11/2013 13 SW. HARELBEKE - SASSPORT-BOEZINGE 4 - 1
17/11/2013 14 GENLY QUEVY - SW. HARELBEKE 1 - 2
24/11/2013 15 SW. HARELBEKE - OL.CHARLEROI MARCH. 1 - 1
01/12/2013 16 BINCHE RJE - SW. HARELBEKE 2 - 0
08/12/2013 17 SW. HARELBEKE - KSK RONSE 1 - 1
15/12/2013 18 TEMPLEUVE RSC - SW. HARELBEKE 0 - 2
19/01/2014 19 SW. HARELBEKE - FC GULLEGEM 0 - 1
26/01/2014 20 VK WESTHOEK - SW. HARELBEKE 2 - 0

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 SW. HARELBEKE - RACING WAREGEM 3 - 0
16/02/2014 22 FC CHARLEROI - SW. HARELBEKE 0 - 5
23/02/2014 23 SW. HARELBEKE - INGELMUNSTER OMS 1 - 1
02/03/2014 24 SK EERNEGEM - SW. HARELBEKE 1 - 1
16/03/2014 25 SW. HARELBEKE - ACREN RES 1 - 0
23/03/2014 26 SE-WINKEL SPORT - SW. HARELBEKE 1 - 1
06/04/2014 27 SW. HARELBEKE - KSC MENEN 2 - 0
13/04/2014 28 SASSPORT-BOEZINGE - SW. HARELBEKE 1 - 0
27/04/2014 29 SW. HARELBEKE - GENLY QUEVY Speeldag 
04/05/2014 30 OL.CHARLEROI MARCH. - SW. HARELBEKE Speeldag 



TEMPLEUVE RSC

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 SASSPORT-BOEZINGE - TEMPLEUVE RSC 0 - 0
25/08/2013 2 TEMPLEUVE RSC - GENLY QUEVY (ff.) 5 - 0
01/09/2013 3 SW. HARELBEKE - TEMPLEUVE RSC 4 - 1
08/09/2013 4 TEMPLEUVE RSC - BINCHE RJE 1 - 1
15/09/2013 5 KSK RONSE - TEMPLEUVE RSC 2 - 2
22/09/2013 6 TEMPLEUVE RSC - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 3
29/09/2013 7 TEMPLEUVE RSC - FC GULLEGEM 2 - 4
06/10/2013 8 VK WESTHOEK - TEMPLEUVE RSC 2 - 0
13/10/2013 9 TEMPLEUVE RSC - RACING WAREGEM 1 - 1
20/10/2013 10 FC CHARLEROI - TEMPLEUVE RSC 2 - 1

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 TEMPLEUVE RSC - INGELMUNSTER OMS 2 - 2
03/11/2013 12 SK EERNEGEM - TEMPLEUVE RSC 5 - 1
10/11/2013 13 TEMPLEUVE RSC - ACREN RES 1 - 0
17/11/2013 14 SE-WINKEL SPORT - TEMPLEUVE RSC 3 - 0
24/11/2013 15 TEMPLEUVE RSC - KSC MENEN 1 - 3
01/12/2013 16 TEMPLEUVE RSC - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
08/12/2013 17 GENLY QUEVY - TEMPLEUVE RSC 0 - 3
15/12/2013 18 TEMPLEUVE RSC - SW. HARELBEKE 0 - 2
19/01/2014 19 BINCHE RJE - TEMPLEUVE RSC 2 - 1
26/01/2014 20 TEMPLEUVE RSC - KSK RONSE 2 - 2

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 OL.CHARLEROI MARCH. - TEMPLEUVE RSC 3 - 1
16/02/2014 22 FC GULLEGEM - TEMPLEUVE RSC 4 - 0
23/02/2014 23 TEMPLEUVE RSC - VK WESTHOEK 2 - 3
02/03/2014 24 RACING WAREGEM - TEMPLEUVE RSC 1 - 0
16/03/2014 25 TEMPLEUVE RSC - FC CHARLEROI 3 - 0
23/03/2014 26 INGELMUNSTER OMS - TEMPLEUVE RSC 2 - 1
06/04/2014 27 TEMPLEUVE RSC - SK EERNEGEM 0 - 2
13/04/2014 28 ACREN RES - TEMPLEUVE RSC 2 - 2
27/04/2014 29 TEMPLEUVE RSC - SE-WINKEL SPORT Speeldag 
04/05/2014 30 KSC MENEN - TEMPLEUVE RSC Speeldag 



VK WESTHOEK

  • 1e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/08/2013 1 SE-WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 21/08   Speeldag 
21/08/2013 1 SE-WINKEL SPORT - VK WESTHOEK 2 - 1
25/08/2013 2 VK WESTHOEK - KSC MENEN 28/08   Speeldag 
28/08/2013 2 VK WESTHOEK - KSC MENEN 1 - 2
01/09/2013 3 SASSPORT-BOEZINGE - VK WESTHOEK 1 - 0
08/09/2013 4 VK WESTHOEK - GENLY QUEVY 6 - 0
15/09/2013 5 SW. HARELBEKE - VK WESTHOEK 2 - 2
22/09/2013 6 VK WESTHOEK - BINCHE RJE 4 - 2
29/09/2013 7 KSK RONSE - VK WESTHOEK 0 - 3
06/10/2013 8 VK WESTHOEK - TEMPLEUVE RSC 2 - 0
13/10/2013 9 FC GULLEGEM - VK WESTHOEK 2 - 1
20/10/2013 10 VK WESTHOEK - OL.CHARLEROI MARCH. 2 - 1

  • 2e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/10/2013 11 VK WESTHOEK - RACING WAREGEM 5 - 2
03/11/2013 12 FC CHARLEROI - VK WESTHOEK 0 - 13
10/11/2013 13 VK WESTHOEK - INGELMUNSTER OMS 1 - 0
17/11/2013 14 SK EERNEGEM - VK WESTHOEK 0 - 3
24/11/2013 15 VK WESTHOEK - ACREN RES 7 - 2
01/12/2013 16 VK WESTHOEK - SE-WINKEL SPORT 1 - 0
08/12/2013 17 KSC MENEN - VK WESTHOEK 3 - 0
15/12/2013 18 VK WESTHOEK - SASSPORT-BOEZINGE 3 - 1
19/01/2014 19 GENLY QUEVY - VK WESTHOEK 1 - 2
26/01/2014 20 VK WESTHOEK - SW. HARELBEKE 2 - 0

  • 3e periode
DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2014 21 BINCHE RJE - VK WESTHOEK 2 - 2
16/02/2014 22 VK WESTHOEK - KSK RONSE 1 - 3
23/02/2014 23 TEMPLEUVE RSC - VK WESTHOEK 2 - 3
02/03/2014 24 VK WESTHOEK - FC GULLEGEM 0 - 2
16/03/2014 25 OL.CHARLEROI MARCH. - VK WESTHOEK 1 - 1
23/03/2014 26 RACING WAREGEM - VK WESTHOEK 0 - 1
06/04/2014 27 VK WESTHOEK - FC CHARLEROI 4 - 0
13/04/2014 28 INGELMUNSTER OMS - VK WESTHOEK 1 - 2
27/04/2014 29 VK WESTHOEK - SK EERNEGEM Speeldag 
04/05/2014 30 ACREN RES - VK WESTHOEK Speeldag 


Terug naar keuzelijst - Kalender per ploeg


LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Prov. 2e Prov. A 2e Prov. B 3e Prov. A
3e Prov. B 3e Prov. C 4e Prov. A 4e Prov. B
4e Prov. C 4e Prov. D 4e Prov. E  

Provincie Antwerpen - Dames
1e Prov. 2e Prov. 3e Prov. A 3e Prov. B
4e Prov.      

Nationaal - Heren
1e Nat. 2e Nat. 3e Nat. A 3e Nat. B
4e Nat. A 4e Nat. B 4e Nat. C 4e Nat. D

Nationaal - Dames
1e Nat. 2e Nat. 3e Nat. A 3e Nat. B
Women's BeNe League      



4e NATIONALE AFDELING 2013 - 2014
PROMOTIE EN DEGRADATIE

Het kampioenschap

* De reguliere competitie wordt in het seizoen 2013-2014 gespeeld in vier reeksen van 16 clubs.

* In de reeksen A, B, C en D worden 30 speeldagen afgewerkt, gevolgd door
1. een kwalificatieronde en
2. een eindronde voor het aanduiden van twee bijkomende stijgers.
Deze wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling!

* De eerste in de eindstand in elk van de vier reeksen is kampioen en promoveert rechtstreeks naar 3e nationale. Eindigen er daarbij ploegen met evenveel punten, dan beslist het doelsaldo. Indien er dan nog gelijkheid is wordt er een bijkomende wedstrijd gespeeld op neutraal terrein om het kampioenschap, met eventuele verlengingen en strafschoppen

* Naast deze vier kampioenen promoveren ook de twee winnaars van de eindronde naar 3e nationale.

* Twaalf ploegen spelen de kwalificatieronde: de drie periodekampioenen uit elke van de vier reeksen. Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de tweede en/of de volgende in de eindstand deel aan de kwalificatie- en eindronde.

De kwalificatieronde

* De kwalificatieronde wordt gespeeld door de drie periodewinnaars uit de reeksen A, B, C en D, in totaal dus twaalf clubs.

* Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, indien één van de deelnemers degradeert of algemeen forfait gaf in de loop van het seizoen, dan neemt de tweede en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* De eerste speeldag van de kwalificatieronde, gespeeld met rechtstreekse uitschakeling.

- Op de eerste speeldag worden zes wedstrijden gespeeld tussen de twaalf deelnemers uit bevordering, onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.

- Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

- Na deze eerste speeldag blijven er zes ploegen over.

De eindronde

* De tweede speeldag:
- Op deze tweede speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen
1. de zes gekwalificeerden van de eerste speeldag (heen en terug) en
2. de derde laatst gerangschikte van reeks A en reeks B in de competitie van de 3e nationale afdeling.

* Deze acht ploegen worden door loting verdeeld in twee poules van vier, met in elke poule een club uit 3e nationale afdeling. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. Ook deze wedstrijden worden gespeeld met rechtstreekse uitschakeling! Er zullen dus vier clubs doorgaan.

* De derde speeldag:
- Op deze derde speeldag worden er twee wedstrijden betwist tussen vier clubs: de twee gekwalificeerden van de tweede speeldag in elke poule.

- Deze wedstrijden duiden de twee poulewinnaars van de eindronde aan, die stijgen naar 3e nationale afdeling, of in deze afdeling blijven. Let op! Wanneer de wedstrijden van de derde speeldag op een gelijkspel eindigen, worden conform het bondsreglement verlengingen gespeeld, eventueel gevolgd door een strafschoppenserie.

Degradatie

* Aan het einde van het kampioenschap dalen de derde laatste, de voorlaatste en de laatst gerangschikte club van iedere reeks naar 1e provinciale, twaalf clubs in totaal dus.

* Wat houdt dit concreet in? In de eindklassering, qua rechtstreekse degradatie en deelname aan de interprovinciale eindronde:
in de reeksen A, B, C en D: de nummers 14, 15 en 16 dalen rechtstreeks, nummer 13 neemt deel aan de interprovinciale eindronde.

* De vierde laatst geklasseerde (nummer 13) van elke reeks neemt deel aan de kwalificatieronde en eventueel aan de interprovinciale eindronde, waarin op de eerste speeldag twee van deze vier ploegen het behoud in bevordering verzekeren, en beide andere ploegen verder deelnemen aan deze interprovinciale eindronde.

* De vierde laatste die er niet in slaagt de eerste speeldag of haar poule van de interprovinciale eindronde te winnen, daalt eveneens naar 1e provinciale afdeling.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).