Archief Seizoen 2014-2015 Provinciaal Allerlei Eindronde 2015
Laatste update: 29/12/2016 om 11:16u
De eindrondes bepalen welke provinciale clubs promoveren, en welke clubs degraderen.
Voor de promotie is het algemeen principe dat, in elke provinciale reeks, de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen deze eindronde spelen.
In het seizoen
2014-2015 is de regeling anders voor 4e provinciale, omdat daar in de vijf reeksen slechts 14 of 15 ploegen werden ingedeeld en er slechts twee periodes waren.
Daar spelen in elke reeks de derde en vierde in de eindstand de eindronde, plus de twee periodekampioenen.
* Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, of indien een
periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de derde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
* Een ploeg die één van de periodekampioenschappen won, maar die in de eindklassering rechtstreeks degradeert, mag NIET deelnemen aan de promotie-eindronde.
Er wordt telkens een heen- en terugwedstrijd gespeeld volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen en na de terugwedstrijd eventueel verlengingen en strafschoppen.
In de degradatie-eindrondes spelen de in aanmerking komende clubs eveneens een heen- en terugwedstrijd of een mini-competitie.
De datums van de wedstrijden zijn
donderdag 7 mei, zondag 10 mei, donderdag 14 mei en zondag 17 mei (in 4e provinciale uitzonderlijk ook op woensdag 20 mei).
Voor alle gegevens van de provinciale eindrondes van vorig seizoen 2013-2014, klik hier.
Op deze pagina ziet u de wedstrijdkalenders en uitslagen van de promotie- en degradatie-eindrondes in alle provinciale afdelingen.
Klik op de links in het schema hieronder.
LET OP !!! Ter attentie van de clubs: een speler is geschorst als hij in de eindronde TWEE gele kaarten heeft gekregen, in tegenstelling tot drie in de gewone competitie.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast kampioen
KFC Lille, een tweede stijger naar bevordering aan te duiden.
De vier ploegen worden in twee reeksen verdeeld. De winnaars van beide reeksen spelen heen en terug voor de promotie.
Deze eindronde wordt gespeeld door
Excelsior Kaart, KSV Schriek, KFC Nijlen en GR Katelijne.
1a |
Do. 7 mei |
19:00u |
GR KATELIJNE |
- |
KSV SCHRIEK |
3 - 7 |
1b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KSV SCHRIEK * |
- |
GR KATELIJNE |
1 - 2 |
2a |
Do. 7 mei |
19:00u |
KFC NIJLEN |
- |
EXC. KAART |
1 - 0 |
2b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
EXC. KAART |
- |
KFC NIJLEN * |
2 - 1 |
Do. 14 mei |
15:00u |
KSV SCHRIEK |
- |
KFC NIJLEN |
1 - 1 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
15:00u |
KFC NIJLEN * |
- |
KSV SCHRIEK |
0 - 0 |
**
KFC Nijlen promoveert naar bevordering.
De 4 laatste ploegen in de eindstand van eerste provinciale degraderen naar tweede provinciale.
Dit seizoen zijn dat
KFC Sint Job, Heikant Berlaar, Rapid Leest en Wuustwezel.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioen van 2e A
's Gravenwezel-Schilde en 2e B
Berg en Dal, twee bijkomende stijgers naar eerste provinciale aan te duiden.
De acht ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd.
Dat zijn
FC Oppuurs, KVV Duffel, KFC Brasschaat, Verbr. Zwijndrecht, White Star, K Merksplas SK, Linda Olen en KSK Retie.
De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
1a |
Do. 7 mei |
19:00u |
K MERKSPLAS SK (2B) |
- |
FC OPPUURS (2A) |
0 - 1 |
2a |
Do. 7 mei |
19:00u |
LINDA OLEN (2B) |
- |
KVV DUFFEL (2A) |
2 - 2 |
3a |
Do. 7 mei |
19:00u |
KFC BRASSCHAAT (2A) |
- |
WHITE STAR (2B) |
2 - 0 |
4a |
Do. 7 mei |
19:00u |
VB. ZWIJNDRECHT (2A) |
- |
KSK RETIE (2B) |
0 - 2 |
1b |
Zo. 10 mei |
18:00u |
FC OPPUURS (2A) * |
- |
K MERKSPLAS SK (2B) |
2 - 2 |
2b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KVV DUFFEL (2A) * |
- |
LINDA OLEN (2B) |
3 - 0 |
3b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
WHITE STAR (2B) |
- |
KFC BRASSCHAAT (2A) * |
0 - 2 |
4b |
Zo. 10 mei |
17:30u |
KSK RETIE (2B) |
- |
VB. ZWIJNDRECHT (2A) * |
0 - 3 |
* = naar de tweede ronde
Do. 14 mei |
15:00u |
FC OPPUURS |
- |
KVV DUFFEL |
1 - 1 |
|
|
|
|
|
|
Do. 14 mei |
15:00u |
KFC BRASSCHAAT |
- |
VB. ZWIJNDRECHT |
2 - 2 |
Zo. 17 mei |
15:00u |
KVV DUFFEL * |
- |
FC OPPUURS |
1 - 0 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
15:00u |
VB. ZWIJNDRECHT * |
- |
KFC BRASSCHAAT |
1 - 0 |
** Twee ploegen promoveren naar eerste provinciale:
KVV Duffel en Verbroedering Zwijndrecht.
Dit seizoen promoveert er ook een 3e club, op basis van het klassement van de 2e fase van deze eindronde en indien nodig, de 1e fase.
Rekening houdend met de criteria, en op basis van de einduitslag in de reguliere competitie, promoveert ook
FC Oppuurs.
De voetbalbond maakt, voor het eventueel achteraf bepalen van één of meer bijkomende stijgers in de diverse reeksen, ook een (theoretisch) apart klassement van de wedstrijden in de eerste en tweede ronde
van elke reeks waarbij, in eerste instantie, fase twee beslissend is. Hieronder ziet u het klassement van fase 1 en 2.
1. |
KFC BRASSCHAAT |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
6 |
2. |
KVV DUFFEL |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
2 |
4 |
3. |
FC OPPUURS |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
4 |
4. |
VB. ZWIJNDRECHT |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
3 |
5. |
RETIE KSK |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
6. |
K MERKSPLAS SK |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
1 |
7. |
LINDA OLEN |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
5 |
1 |
8. |
WHITE STAR |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
1. |
VB. ZWIJNDRECHT |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
4 |
2. |
KVV DUFFEL |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
3. |
KFC BRASSCHAAT |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
1 |
4. |
FC OPPUURS |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
BELANGRIJK!! De bijkomende stijger(s) in de diverse reeksen wordt (worden) bepaald via de eindrondes, namelijk bij de verliezer(s) van de tweede fase, en in tweede instantie
volgens een aantal parameters uit de reguliere competitie.
Volgens de regeling van de provinciale bond maakt men dus, voor het bepalen van eventuele extra stijgers in de diverse reeksen,
eerst een apart klassement van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde
(het aantal gemaakte goals op zich telt hier niét mee als bepalende factor).
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie, en daarna het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).
4. indien dan nog gelijk beslist de eerste fase: aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte goals, lottrekking.
De 3 laatste ploegen in de eindstand van de twee reeksen in tweede provinciale degraderen naar derde provinciale.
Dit seizoen zijn dat
KFC Katelijne, KV Hooikt, Olympic Deurne, Verbroedering Arendonk, KFC Poppel en KFC Herenthout.
KFC Lint en KAC Olen spelen de degradatie-eindronde voor één
(eventuele) bijkomende, maar momenteel theoretische extra daler.
Zo. 10 mei |
15:00u |
KFC LINT (2A) |
- |
KAC OLEN (2B) |
1 - 0 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
15:00u |
KAC OLEN (2B) |
- |
KFC LINT (2A) * |
1 - 2 |
Indien er een club zou zakken, zou dat KAC Olen zijn, maar dat is in principe niet aan de orde.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioenen van 3e A, B en C
(KVK Mariaburg, Belgica Edegem en KFC Beekhoek), drie bijkomende stijgers naar tweede provinciale aan te duiden
(plus één vanwege de fusie van KV en FC Turnhout).
De twaalf ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd. De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
Dit zijn de twaalf ploegen:
KFCE Zoersel, KFC Meer, FC Merksem, Excelsior Bouwel, Sporting Tisselt, KFC Putte, SK Wavria, SK Wilrijk, KSV Oud-Turnhout, FC Gierle, Vrij Arendonk en Lentezon Beerse.
1a |
Do. 7 mei |
19:00u |
SP. TISSELT (3B) |
- |
KFC LENTEZON (3C) |
1 - 2 |
2a |
Do. 7 mei |
19:00u |
EXC. BOUWEL (3A) |
- |
VRIJ ARENDONK (3C) |
3 - 3 |
3a |
Do. 7 mei |
19:00u |
FC GIERLE (3C) |
- |
KSK WAVRIA (3B) |
4 - 3 |
4a |
Do. 7 mei |
19:00u |
FC MERKSEM (3A) |
- |
OUD-TURNHOUT (3C) |
0 - 0 |
5a |
Do. 7 mei |
19:00u |
KSK WILRIJK (3B) |
- |
KFCE ZOERSEL (3A) |
2 - 1 |
6a |
Do. 7 mei |
19:00u |
KFC MEER (3A) |
- |
KFC PUTTE (3B) |
1 - 0 |
1b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KFC LENTEZON (3C) * |
- |
SP. TISSELT (3B) |
0 - 1 |
2b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
VRIJ ARENDONK (3C) * |
- |
EXC. BOUWEL (3A) |
2 - 2 |
3b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KSK WAVRIA (3B) |
- |
FC GIERLE (3C) * |
1 - 1 |
4b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
OUD-TURNHOUT (3C) * |
- |
FC MERKSEM (3A) |
5 - 0 |
5b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KFCE ZOERSEL (3A) |
- |
KSK WILRIJK (3B) * |
3 - 2 |
6b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KFC PUTTE (3B) |
- |
KFC MEER (3A) * |
2 - 3 |
* = naar de tweede ronde
Do. 14 mei |
15:00u |
KFC LENTEZON |
- |
VRIJ ARENDONK |
3 - 0 |
|
|
|
|
|
|
Do. 14 mei |
15:00u |
FC GIERLE |
- |
OUD-TURNHOUT |
0 - 1 |
|
|
|
|
|
|
Do. 14 mei |
15:00u |
KSK WILRIJK |
- |
KFC MEER |
3 - 0 |
Zo. 17 mei |
15:00u |
VRIJ ARENDONK |
- |
KFC LENTEZON * |
2 - 1 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
15:00u |
OUD-TURNHOUT * |
- |
FC GIERLE |
5 - 2 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
15:00u |
KFC MEER |
- |
KSK WILRIJK * |
2 - 3 |
** Drie ploegen promoveren naar tweede provinciale:
KFC Lentezon, KSV Oud-Turnhout en KSK Wilrijk.
Dit seizoen promoveert er ook een 4e club, op basis van het klassement van de 2e fase van deze eindronde: dat is
Vrij Arendonk.
De voetbalbond maakt, voor het eventueel achteraf bepalen van één of meer bijkomende stijgers in de diverse reeksen, ook een (theoretisch) apart klassement van de wedstrijden in de eerste en tweede ronde
van elke reeks waarbij, in eerste instantie, fase twee beslissend is. Hieronder ziet u het klassement van fase 1 en 2.
1. |
KFC MEER |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
6 |
2. |
KSV OUD-TURNHOUT |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
0 |
4 |
3. |
FC GIERLE |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
4 |
4 |
4. |
KFCE ZOERSEL ** |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
4 |
3 |
5. |
KSK WILRIJK ** |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
4 |
3 |
6. |
LENTEZON ** |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
7. |
SPORTING TISSELT ** |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
8. |
EXCELSIOR BOUWEL ** |
2 |
0 |
0 |
2 |
5 |
5 |
2 |
9. |
VRIJ ARENDONK ** |
2 |
0 |
0 |
2 |
5 |
5 |
2 |
10. |
KSK WAVRIA |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
1 |
11. |
FC MERKSEM |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
5 |
1 |
12. |
KFC PUTTE |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
4 |
0 |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
1. |
KSK WILRIJK ** |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
6 |
2. |
OUD-TURNHOUT ** |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
6 |
3. |
KFC LENTEZON |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
3 |
4. |
VRIJ ARENDONK |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
4 |
3 |
5. |
FC GIERLE ** |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
6 |
0 |
6. |
KFC MEER ** |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
6 |
0 |
BELANGRIJK!! De bijkomende stijger(s) in de diverse reeksen wordt (worden) bepaald via de eindrondes, namelijk bij de verliezer(s) van de tweede fase, en in tweede instantie
volgens een aantal parameters uit de reguliere competitie.
Volgens de regeling van de provinciale bond maakt men dus, voor het bepalen van eventuele extra stijgers in de diverse reeksen,
eerst een apart klassement van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde
(het aantal gemaakte goals op zich telt hier niét mee als bepalende factor).
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie, en daarna het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).
4. indien dan nog gelijk beslist de eerste fase: aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte goals, lottrekking.
De 16e, 15e en 14e
in de eindstand van de drie reeksen in derde provinciale degraderen naar vierde provinciale.
Dit seizoen zijn dat
KFC Horendonk, KFC Pulderbos, KFC Pulle, FC Wintam, VK Heindonk, Schelle Sport, Blauwvoet Oevel, VV Laakdal en Blauberg Sport.
De drie ploegen die 13e eindigen in hun reeks spelen een driehoekstornooi om één extra daler aan te duiden.
Die drie ploegen zijn
Maria-ter-Heide (3A), Zennester Hombeek (3B) en KFC Heultje (3C).
Hieronder ziet u het schema.
Na elke wedstrijd worden er 5 strafschoppen genomen, die eventueel meetellen voor het klassement.
* De criteria: punten - gewonnen wedstrijden - doelsaldo - gescoorde doelpunten - strafschoppen.
Za. 9 mei |
20:00u |
MARIA-TER-HEIDE |
- |
KFC HEULTJE |
3 - 0 |
3 - 3 |
Do. 14 mei |
15:00u |
KFC HEULTJE |
- |
ZENN. HOMBEEK |
2 - 2 |
3 - 2 |
Zo. 17 mei |
18:00u |
ZENN. HOMBEEK |
- |
MARIA-TER-HEIDE |
1 - 1 |
5 - 4 |
1. |
KSOC MARIA-TER-HEIDE |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
1 |
7 |
8 |
4 |
2. |
ZENNESTER HOMBEEK |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
3 |
7 |
7 |
2 |
3. |
KFC HEULTJE |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
5 |
6 |
5 |
1 |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- P + = Penalty's voor
- P - = Penalty's tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de vijf kampioenen van 4 A tot en met E
(Zandvliet Sport, KSK Zandhoven, Willebroekse SV, Zwaluwen Olmen en KFC Zammel), vijf bijkomende stijgers
naar derde provinciale aan te duiden
(plus één vanwege de fusie van KV en FC Turnhout).
Deze eindronde voor promotie wordt gespeeld door de tweede en de derde in de eindstand, samen met de twee periodekampioenen van de reeksen in 4e provinciale.
Mocht er een ploeg één of twee keer periodekampioen zijn, of indien een
periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de vierde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
De twintig ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd
(volgens het Europa-Cup systeem met eventueel verlengingen en strafschoppen).
De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
Die twintig ploegen zijn
KSV Wildert, VV Achterbroek, KFC Halle, KVC Oostmalle, FC Turk Sport, KVC Massenhoven, Oxford Hemiksem, VC Mortsel OG, FC Blaasveld, KSK Reet, SV Nielse,
SK Peulis, KVV Dosko, KFC Mol, KFC Meerle, KVNA Wortel, Excelsior Vorst, FCM Hallaar, KFC Herselt en FC Punt-Larum.
1a |
Do. 7 mei |
19u00 |
FC PUNT-LARUM (4E) |
- |
KFCM HALLAAR (4E) |
2 - 1 |
2a |
Do. 7 mei |
19u00 |
SV NIELSE (4C) |
- |
KSV WILDERT (4A) |
4 - 2 |
3a |
Do. 7 mei |
19u00 |
KFC MEERLE (4D) |
- |
EXC. VORST (4E) |
1 - 1 |
4a |
Do. 7 mei |
19u00 |
KFC MOL (4D) |
- |
KVNA WORTEL (4D) |
1 - 0 |
5a |
Do. 7 mei |
19u30 |
KFC HERSELT (4E) |
- |
KFC HALLE (4A) |
1 - 0 |
6a |
Do. 7 mei |
19u00 |
VC MORTSEL OG (4B) |
- |
KVV DOSKO (4D) |
1 - 0 |
7a |
Do. 7 mei |
20u00 |
KVC OOSTMALLE (4A) |
- |
FC BLAASVELD (4C) |
2 - 2 |
8a |
Do. 7 mei |
19u00 |
SK PEULIS (4C) |
- |
FC TURK SPORT (4B) |
2 - 3 |
9a |
Do. 7 mei |
19u00 |
OXFORD HEMIKSEM (4B) |
- |
KVC MASSENHOVEN (4B) |
3 - 3 |
10a |
Do. 7 mei |
19u00 |
KSK REET (4C) |
- |
KVV ACHTERBROEK (4A) |
1 - 2 |
1b |
Do. 14 mei |
15:00u |
KFCM HALLAAR (4E) * |
- |
FC PUNT-LARUM (4E) |
3 - 1 |
2b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KSV WILDERT (4A) |
- |
SV NIELSE (4C) * |
1 - 1 |
3b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
EXC. VORST (4E) |
- |
KFC MEERLE (4D) * |
2 - 2 (n.v.) |
4b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KVNA WORTEL (4D) |
- |
KFC MOL (4D) * |
0 - 3 |
5b |
Zo. 10 mei |
18:00u |
KFC HALLE (4A) |
- |
KFC HERSELT (4E) * |
1 - 2 |
6b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KVV DOSKO (4D) * |
- |
VC MORTSEL OG (4B) |
4 - 1 |
7b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
FC BLAASVELD (4C) |
- |
KVC OOSTMALLE (4A) * |
1 - 2 |
8b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
FC TURK SPORT (4B) * |
- |
SK PEULIS (4C) |
1 - 1 |
9b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KVC MASSENHOVEN (4B) * |
- |
OXFORD HEMIKSEM (4B) |
2 - 1 |
10b |
Zo. 10 mei |
15:00u |
KVV ACHTERBROEK (4A) * |
- |
KSK REET (4C) |
2 - 0 |
* = naar de tweede ronde
Zo. 17 mei |
15:00u |
KFCM HALLAAR |
- |
SV NIELSE |
3 - 2 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
15:00u |
KFC MEERLE |
- |
KFC MOL |
1 - 2 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
15:00u |
KFC HERSELT |
- |
KVV DOSKO |
2 - 0 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
20:00u |
KVC OOSTMALLE |
- |
FC TURK SPORT |
2 - 4 |
|
|
|
|
|
|
Zo. 17 mei |
15:00u |
KVC MASSENHOVEN |
- |
KVV ACHTERBROEK |
2 - 0 |
Woe. 20 mei |
19:00u |
SV NIELSE |
- |
KFCM HALLAAR ** |
1 - 2 |
|
|
|
|
|
|
Woe. 20 mei |
19:00u |
KFC MOL ** |
- |
KFC MEERLE |
3 - 3 |
|
|
|
|
|
|
Woe. 20 mei |
19:00u |
KVV DOSKO ** |
- |
KFC HERSELT |
3 - 0 |
|
|
|
|
|
|
Woe. 20 mei |
19:00u |
FC TURK SPORT ** |
- |
KVC OOSTMALLE |
6 - 2 |
|
|
|
|
|
|
Woe. 20 mei |
19:00u |
KVV ACHTERBROEK
|
- |
KVC MASSENHOVEN ** |
1 - 4 |
** De vijf winnaars van de heen- en terugwedstrijd in deze tweede ronde promoveren naar derde provinciale.
Dit seizoen promoveert er ook een 6e club, op basis van het klassement van de 2e fase van deze eindronde, en indien nodig, de 1e fase.
KFCM Hallaar, KFC Mol, KVV Dosko, FC Turk Sport en KVC Massenhoven gaan naar 3e provinciale. De extra stijger is
KFC Herselt, als beste verliezer.
BELANGRIJK!! De bijkomende stijger(s) in de diverse reeksen wordt (worden) bepaald via de eindrondes, namelijk bij de verliezer(s) van de tweede fase, en in tweede instantie
volgens een aantal parameters uit de reguliere competitie.
Volgens de regeling van de provinciale bond maakt men dus, voor het bepalen van eventuele extra stijgers in de diverse reeksen,
eerst een apart klassement van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde
(het aantal gemaakte goals op zich telt hier niét mee als bepalende factor).
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie, en daarna het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).
4. indien dan nog gelijk beslist de eerste fase: aantal punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte goals, lottrekking.
U ziet hieronder het klassement fase 1 en 2 in de eindronde van 4e provinciale.
1. |
KFC MOL |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
6 |
2. |
ACHTERBROEK KVV |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
6 |
3. |
KFC HERSELT |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
4. |
NIELSE SV |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
3 |
4 |
5. |
KVC MASSENHOVEN |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
4 |
4 |
6. |
FC TURK SPORT ** |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
4 |
7. |
KVC OOSTMALLE ** |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
4 |
8. |
DOSKO KVV |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
3 |
9. |
FCM HALLAAR |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
3 |
10. |
FC PUNT-LARUM |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
4 |
3 |
11. |
VC MORTSEL OG |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
4 |
3 |
12. |
EXCELSIOR VORST ** |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
3 |
2 |
13. |
KFC MEERLE ** |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
3 |
2 |
14. |
OXFORD HEMIKSEM |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
1 |
15. |
FC BLAASVELD ** |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
1 |
16. |
SK PEULIS ** |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
1 |
17. |
KSV WILDERT |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
5 |
1 |
18. |
KFC HALLE |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
3 |
0 |
19. |
KSK REET |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
4 |
0 |
20. |
KVNA WORTEL |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
1. |
TURK SPORT |
2 |
2 |
0 |
0 |
10 |
4 |
6 |
2. |
KVC MASSENHOVEN |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
6 |
3. |
KFCM HALLAAR |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
3 |
6 |
4. |
KFC MOL |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
4 |
4 |
5. |
DOSKO KVV |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
3 |
6. |
KFC HERSELT |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
7. |
KFC MEERLE |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
1 |
8. |
SV NIELSE |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
5 |
0 |
9. |
KVV ACHTERBROEK |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
6 |
0 |
10. |
KVC OOSTMALLE |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
10 |
0 |
Antw. dalers uit bevordering |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
1e Prov. stijgers |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
1e Prov. dalers |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
2e Prov. stijgers |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
2e Prov. dalers |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
3e Prov. stijgers |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
3e Prov. dalers |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
4e Prov. stijgers |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
Voor elke extra Antwerpse daler uit bevordering komt er één daler bij in 1e, 2e en 3e provinciale.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen
van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).