Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, België.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 15/06/2017 om 11:42u
Archief  /  Seizoen 2016-2017  /  Nationaal  /  Beker van België  /  Ronde 1 tot en met 5
BEKER VAN BELGIE 2016-2017 - DE CROKY CUP
SPEELDAGEN 1 TOT 5

De "Beker van België" heet officiëel "De Croky-Cup" (c), naar de naam van de sponsor, die een contract van drie seizoenen sloot met de KBVB.

Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vijf speeldagen. We hebben bij speeldag 1 zelf een verdeling in groepen gemaakt, rekening houdend met de geografische ligging, maar deze verdeling is niet officiëel bepaald door de KBVB.

De bekerwedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale kan u bekijken op de aparte hoofdpagina "Nationaal - Beker van Belgie - Hoofdpagina Croky Cup".

Kies de wedstrijdschema's van de verschillende rondes via de quicklinks in het vakje hiernaast "Op deze pagina".

Verder op deze pagina ziet u ook de selectiecriteria van de provinciale ploegen, plus de regeling in de "Croky Cup".

Voor het archief van vorig seizoen in de "Croky Cup - Beker van België 2015-2016", klik hier.

** De verdere planning:
De loting voor alle wedstrijden vanaf de 16e finales gebeurt op maandag 29 augustus 2016.
- 16e finales - woensdag 21 september 2016.
- 8e finales - woensdag 30 november 2016.
- kwartfinales - woensdag 14 december 2016.
- halve finales heen - dinsdag 17 en woensdag 18 januari 2017.
- halve finales terug - woensdag 1 februari 2017.
- finale - zaterdag 18 maart 2017, 20u30.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina
Beker van Belgie - Croky Cup.

!! De 20 Antwerpse provincialers werden in groep 7 en 8 uitgeloot.
We vermelden ze met °° achter hun naam.

De ploegen uit de provincie Antwerpen die in de nationale reeksen uitkomen ziet u in cursief.

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 1
Zaterdag 30 en zondag 31 juli 2016
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1Francs Borains *- ASS. Montkainoise 2 - 1 -
2RSC Paturage *-Eendracht Wervik 3 - 35 - 4
3Westkapelle - OMS.Ingelmunster * 2 - 24 - 5
4Dosko Kanegem -RFC Doornik * 0 - 8 -
5KSK Vlamertinge -WS Club Lauwe * 1 - 3 -
6RUS Beloeil *-SK.Eernegem 1 - 13 - 1
7Péruwelz FC *- Olymp. Warcoing 5 - 0 -
8SVD Kortemark *- SVV Damme 1 - 15 - 4
9AC Estaimbourg- KSV Rumbeke * 1 - 2 -
10Sassp. Boezinge *-Zwevegem Sport 2 - 1 -
11KVC Wingene *-Oostnieuwkerke 0 - 04 - 1
12St. Loppem -PB Antoinien * 1 - 4 -
13Racing Waregem *-St-Gh.Tertre-Hautr. 5 - 1 -
14KSC Wielsbeke *- RC. Lauwe 4 - 0 -
15Oostduinkerke - KVC Oostkamp * 2 - 3 -
16KSV Kortrijk *-Neufvilloise 4 - 0 -
      
GROEP 2
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
17RC Havelange A- JS Taminoise * 1 - 4 -
18RSC Jumet A- US. Solrezienne *0 - 3 -
19RUSC Anderlues A- RCS Profondeville * 0 - 05 - 6
20R.J. Aischoise *- RCS Condruzien A1 - 0 -
21RUS Courcelloise A-CS. Onhaye * 0 - 4 -
22CSE Manageoise *- RUS Assesse A 1 - 0 -
23Rochef. Jemelle A *- Albert Quevy-Mons 1 - 0 -
24Lacs de l'Eau - US. Beauraing A *1 - 5 -
25RFC Grand-Leez A- FC Gerpinnes A *1 - 3 -
26OC. Nismes - UFC Ransartoise B *1 - 2 -
27RFC Houdinois A *- Entité Floreffe A3 - 0 -
28US. Beauraing B -Flavion Sp. A * 2 - 21 - 3
29Seilles Andenne A- RFC Fosses *2 - 23 - 4
30La Molignee -SRJS. Thuin A *2 - 5 -
31Stade Gedinnois A *- FC. Ligny A 2 - 0 -
32St.Flawinne FC A -Hadelin-Haversin * 0 - 3 -
      
GROEP 3
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
33Rapide Lebbeke *-KVK Svelta Melsele 3 - 0 -
34KRC Bambrugge - KVC Jong Lede *2 - 23 - 4
35KVK Ninove *- VK. Adegem 7 - 1 -
36Avanti Stekene -KFC Sint-Lenaarts * 0 - 3 -
37EC. Oudenhove - St-Gillis Waas *2 - 5 -
38SK. Berlare *- KFC JV. Kruibeke 3 - 0 -
39Eendr. Grotenberge - RFC Wetteren *1 - 5 -
40KFC Eendr. Zele *-Lando Sp. Merendree 6 - 2 -
41KSK Maldegem - KFC Merelbeke * 0 - 3 -
42KSK Ronse *-KSK DJ. Lovendegem 1 - 0 -
43SV. Voorde - SC. Dikkelvenne * 1 - 12 - 4
44KVE Drongen *-VC. Terheide 10 - 1 -
45KFCE Belzele Evergem - WIK Eine * 1 - 4 -
46Eendracht Aalter *-Appelterre-Eichem 2 - 1 -
47KVVK Kemzeke *- KVV Zelzate 4 - 0 -
48JV De Pinte -SK Lochristi * 0 - 1 -
      
GROEP 4
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
49KFC Diest *- Stade Everois RC 4 - 1 -
50US. Rebecquoise *- VK. Huldenberg A 5 - 0 -
51KAC Betekom *- RCS Brainois A 3 - 34 - 2
52KCS Machelen *- K. Diegem Sport 2 - 26 - 5
53RCS Ways-Genappe A - Wolvertem Merchtem *0 - 5 -
54RC Waterloo *- FC. Melsbroek 1 - 0 -
55 Sp. Roosbeek - Léopold FC. *1 - 4 -
56SC Aarschot A *- KOVC Sterrebeek 3 - 0 -
57KV Tremelo - FC Ganshoren *1 - 14 - 5
58FC. Pepingen A *-FC Negenmanneke 5 - 0 -
59KFC Eppegem *- US D'Ophain A 5 - 1 -
60RWD Molenbeek *-KFC Wambeek 2 - 1 -
61Wolfsdonk Sport - R. Jet Waver A *0 - 1 -
62 FC. Saint-Michel A - OFC Stockel B * 0 - 5 -
63KV Zuun A - RRC Etterbeek A * 0 - 1 -
64 FC Beigem -RSC Ixelles A * 2 - 24 - 5
65RFC Hoei *- ESFC Du Geer 1 - 0 -
      
GROEP 5
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
66RDC Cointe-Liège *- R. Ougrée FC 3 - 1 -
67RDC Cointe-Liège B - FC Herstal *2 - 4 -
68RUS Strée - FC United Richelle * 1 - 2 -
69 Seraing Athletique - RFC Warnant *0 - 02 - 4
70RCS Verlaine *- FC Andrimont 3 - 1 -
71FC Tilleur *- Etoile Vervietoise 8 - 0 -
72 KFC Weywertz *- RJS Chêneenne 4 - 1 -
73RSC Beaufays B * -Milanello Milmort 2 - 0 -
74FC. Eupen *- AS Hermalienne 5 - 2 -
75Union FC Rutten - Stade Disonais *1 - 2 -
76URS Lixhe-Lanaye *-FCS Francorchamps 6 - 1 -
      
GROEP 6
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
77FCJL Arlonaise *- R. Marloie Sport 2 - 1 -
78Wall. Club Sibret *- RRC Longlier 1 - 14 - 3
79RRC Mormont - RUS Ethe Belmont *0 - 1 -
80Entente Durbuy *- RUS Gouvy 2 - 1 -
81Compogne Bertogne - RE Bertrigeoise *0 - 4 -
82ROC Meix-Dt-Virton - R. Aywaille FC *0 - 02 - 4
83RCS Libramontois *- JS Habaysienne 2 - 1 -
84ES Wellinoise - RSC Habay-La-Neuve * 0 - 1 -
85RES Champlonaise *- ES De Saint-Pierre 4 - 0 -
86ROC Rochois *- AS Nothomb-Post 3 - 1 -
87FC Bercheux - RACA Florenvillois *1 - 3 -
88R Harzé FC *- R.J. Freylangeoise 0 - 011 - 10
      
GROEP 7
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
89KSK Meeuwen - Helson Helchteren *0 - 3 -
90 Esperanza Pelt *- Brustem Centrum 1 - 0 -
91Herk-De-Stad FC - KVK Wellen * 0 - 4 -
92Melosport Zonhoven - KESK Leopoldsburg * 0 - 3 -
93K Opitter FC *- VK Gestel 2 - 1 -
94Peerder SV - Witgoor Dessel °° *1 - 3 -
95KFC Vr. Herselt °°- Bilzerse Waltwilder *1 - 5 -
96K Vlijtingen VV *- K Zonhoven VV 2 - 0 -
97KFC Beekhoek °° - KFC Bolderberg *1 - 15 - 6
98KVVW Koersel *- Grimbie 69 3 - 1 -
99 Eendracht Termien *- SK. Thor Hasselt 6 - 1 -
100FC Heur-Tongeren *- K Lutlommel VV 2 - 0 -
      
GROEP 8
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
101 KFC Turnhout *- K Lyra TSV °° 4 - 1 -
102KRC Mechelen - KSV Schriek °° *1 - 3 -
103KFC Lille °° *- KFC Nijlen 2 - 1 -
104GR Katelijne °° *- City Pirates Antw. 2 - 0 -
105KVV Vosselaar *- Willebroekse SV °° 6 - 2 -
106Minderhout VV °° - FC Mariekerke *1 - 4 -
107 KFC Linda Olen °° -KVC Houtvenne * 2 - 5 -
108KFC Brasschaat °° - K Mariaburg VK °° *1 - 3 -
109KSK Branddonk °° *- KFC Pulle °° 4 - 0 -
110KSK Wavria A °° - FC Ekeren °° *2 - 23 - 4
111KVV Ternesse A °° - Verbr. Zwijndrecht °° *1 - 3 -
112KFC Antonia °° *-KVV Dosko °° 2 - 1 -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 2
Zaterdag 6 en zondag 7 augustus 2016
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "87",
betekent "de winnaar van wedstrijd 87 uit de vorige ronde".

Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.

In tegenstelling tot de vorige jaren zijn de wedstrijden vanaf ronde 2 niet meer streekgebonden.

Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
113KVK Tienen *-RACA Florenvillois 2 - 0 -
114Hoogstraten VV *- KESK Leopoldsburg 5 - 3 -
115 Wolvertem Mercht. *- Solières Sport 2 - 1 -
116K Opitter FC - SK Sint-Niklaas *1 - 3 -
117 RFC Warnant - RFC Luik *1 - 3 -
118RUS Givry *-Stade Gedinnois A 4 - 1 -
119Verbr. Zwijndrecht °° - Spouwen-Mopert. * 1 - 2 -
120Wall. Club Sibret -Eendracht Aalst * 1 - 7 -
121KFC Turnhout *- KSC Grimbergen 1 - 18 - 7
122Charleroi-C-Fleurus *-KVC Houtvenne 2 - 1 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
123Torhout 1992 *-R. Aywaille FC 3 - 1 -
124VV Thes Sport - FC. Eupen *1 - 12 - 3
125JS Taminoise - Tempo Overijse *2 - 24 - 5
126KSV Bornem - RUS Beloeil *1 - 13 - 5
127KFC Bolderberg - La Louvière-Centre * 1 - 2 -
128Borgworm-Waremme * -RCS Libramontois 10 - 1 -
129RSC Chatelet *- KFC Eendr. Zele 2 - 0 -
130SCT Menen *- KVC Wingene 3 - 1 -
131 FC Heur-Tongeren *- K Rupel Boom FC 4 - 0 -
132WS Club Lauwe - RC Hades * 2 - 4 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
133RFC Kelmis - R.J. Aischoise *0 - 1 -
134Flavion Sp. A - KFC Izegem * 0 - 6 -
135Francs Borains * -KFC Duffel 4 - 1 -
136K Olsa Brakel *- Rochef. Jemelle A 4 - 1 -
137RRC Etterbeek A -RW Walhain * 0 - 8 -
138OFC Stockel B -Winkel Sport * 0 - 6 -
139 FC Mariekerke- VK Westhoek *0 - 1 -
140Wallonne Ciney *-KVK Ninove 2 - 1 -
141Sp. West Harelbeke *-KSV Kortrijk 7 - 1 -
142RRC Hamoir *- FC Ekeren °° 5 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
143 KFC Diest -K. SK Halle * 1 - 12 - 4
144ROC Charleroi-March. - RFC Wetteren *0 - 3 -
145K Londerzeel SK *- KVV Vosselaar 1 - 15 - 4
146Hadelin-Haversin- UR Namen *0 - 5 -
147 Racing Waregem *-Olympia SC Wijgmaal 2 - 1 -
148US. Beauraing A - Woluwe-Zaventem *0 - 05 - 6
149Sparta Petegem *- FC Herstal 1 - 0 -
150PB Antoinien - KFC Zwarte Leeuw *1 - 14 - 5
151Ent. Acren Lessines *-KSC Wielsbeke 3 - 1 -
152FC Gullegem - Helson Helchteren * 0 - 1 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
153RDC Cointe-Liège - R Knokke FC *2 - 7 -
154 RCS Profondeville -RFC Meux * 0 - 2 -
155K Berchem Sport 2004 - St-Gillis Waas * 0 - 1 -
156KSV Temse *-CS. Onhaye 2 - 24 - 2
157KCS Machelen -RC Club Gent * 0 - 9 -
158 Couvin-Mariembourg *- Witgoor Sp. Dessel °° 7 - 1 -
159K Bocholter VV *- R Harzé FC 10 - 0 -
160KVE Drongen -R Cappellen FC * 0 - 3 -
161FCJL Arlonaise - Entente Durbuy *0 - 4 -
162KVC Oostkamp - US. Rebecquoise *2 - 23 - 4
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
163 RFC Doornik- SK Lochristi *0 - 2 -
164FC Gerpinnes A -URS Lixhe Visé * 1 - 3 -
165US. Solrezienne -RC Waterloo * 1 - 3 -
166KSK Ronse *-KVVW Koersel 4 - 1 -
167KVC Jong Lede * -Léopold FC. 2 - 1 -
168RCS Verlaine *-Eendracht Termien 1 - 0 -
169 RWD Molenbeek *-SC. Dikkelvenne 2 - 0 -
170KFC Weywertz *-SC Aarschot A 1 - 114 - 13
171KVK Wellen *-RE Bertrigeoise 2 - 0 -
172K Vlijtingen VV *-Stade Disonais 2 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
173KSV Rumbeke -KAC Betekom * 1 - 2 -
174KVVK Kemzeke -RSC Paturages * 0 - 5 -
175FC Tilleur -OMS.Ingelmunster * 1 - 3 -
176RSC Beaufays B -Sassp. Boezinge * 1 - 4 -
177FC. Pepingen A -GR Katelijne °° * 1 - 14 - 5
178FC United Richelle *- SVD Kortemark 1 - 0 -
179RES Champlonaise -Bilzerse Waltwilder * 1 - 2 -
180CSE Manageoise - KFC Merelbeke *1 - 2 -
181RFC Fosses -KFC Antonia °° * 1 - 4 -
182SK. Berlare *- ROC Rochois 4 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
183Esperanza Pelt *-KFC Eppegem 1 - 15 - 4
184Rapide Lebbeke *-Eendracht Aalter 2 - 0 -
185FC Ganshoren *- R. Jet Waver A 2 - 0 -
186RFC Hoei -KFC Sint-Lenaarts * 1 - 3 -
187RSC Ixelles A -RFC Houdinois A * 1 - 3 -
188KSV Schriek °° * -WIK Eine 3 - 1 -
189RUS Ethe Belmont *-Péruwelz FC 3 - 0 -
190K Mariaburg VK °° -KFC Lille °° * 1 - 6 -
191KSK Branddonk °° -RSC Habay-La-Neuve * 0 - 3 -
192 SRJS. Thuin A-UFC Ransartoise B * 0 - 3 -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 3
Zaterdag 13 en zondag 14 augustus 2016
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
193KFC Antonia °° - V.W. Hamme *0 - 3 -
194KVK Tienen -FC Dender * 0 - 03 - 4
195Excelsior Virton -Torhout 1992 * 3 - 4 -
196Sprimont Comblain *-Wallonne Ciney 2 - 1 -
197ASV Geel *-URS Lixhe Visé 2 - 0 -
198KFC Weywertz - White Star Brussel *0 - 3 -
199KFC Turnhout * -KSK Heist 2 - 1 -
200Bilzerse Waltwilder - FC Seraing *0 - 3 -
201MSK Deinze *-FC United Richelle 2 - 0 -
202KFC Merelbeke - KSV Oudenaarde *1 - 13 - 5
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
203FC Ganshoren - Sporting Hasselt *1 - 4 -
204RC Hades -Patro Eisden M. * 1 - 2 -
205KVV Koksijde -Londerzeel SK * 0 - 6 -
206FCO Beerschot-Wilrijk *-RSC Chatelet 2 - 0 -
207 VK Westhoek - KFC Dessel Sport *1 - 2 -
208RW Walhain - KFC Oosterzonen * 1 - 2 -
209K Olsa Brakel - Hoogstraten VV *3 - 33 - 4
210KFC Sint-Lenaarts * -RUS Beloeil 4 - 1 -
211R.J. Aischoise -Charleroi-C-Fleurus * 1 - 3 -
212OMS.Ingelmunster * -UFC Ransartoise B 0 - 04 - 2
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
213GR Katelijne °° * -FC Heur-Tongeren 3 - 2 -
214K Vlijtingen VV * -RSC Habay-La-Neuve 3 - 0 -
215SK Sint-Niklaas * -La Louvière-Centre 4 - 1 -
216US. Rebecquoise * -KSV Schriek °° 4 - 1 -
217RFC Wetteren *-KVK Wellen 1 - 16 - 5
218RFC Houdinois A -KSK Ronse * 0 - 4 -
219RFC Luik -Eendracht Aalst * 1 - 2 -
220KFC Lille °° -Spouwen-Mopertingen * 5 - 54 - 5
221Entente Durbuy -Racing Waregem * 0 - 1 -
222St-Gillis Waas -Helson Helchteren * 1 - 2 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
223RUS Ethe Belmont -RUS Givry * 0 - 2 -
224R Knokke FC *-Sparta Petegem 3 - 2 -
225RCS Verlaine -Sp. West Harelbeke * 1 - 2 -
226UR Namen * -SCT Menen 2 - 23 - 0
227Esperanza Pelt -Couvin-Mariemb. * 1 - 5 -
228Borgworm-War. * -KVC Jong Lede 3 - 0 -
229RSC Paturages * -Wolvertem Merchtem 2 - 0 -
230Tempo Overijse * -KSV Temse 4 - 1 -
231Zwarte Leeuw * -KFC Izegem 0 - 04 - 3
232Woluwe-Zaventem -SK Lochristi * 0 - 01 - 3
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
233RC Club Gent -Winkel Sport * 3 - 32 - 4
234RC Waterloo -K Bocholter VV * 1 - 3 -
235KAC Betekom -Rapide Lebbeke * 1 - 3 -
236FC. Eupen -RFC Meux * 0 - 4 -
237R Cappellen FC * -RRC Hamoir 3 - 0 -
238Sassp. Boezinge -Acren Lessines * 1 - 4 -
239SK. Berlare -KSK Halle * 0 - 2 -
240Francs Borains * -RWD Molenbeek 4 - 1 -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 4
Zaterdag 20 en zondag 21 augustus 2016
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand ook verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
241US. Rebecquoise * -Couvin-Mariemb. 2 - 0 -
242GR Katelijne °° -R Cappellen FC * 2 - 4 -
243OMS.Ingelmunster -Winkel Sport * 1 - 2 -
244FCO Beerschot-Wilrijk * -V.W. Hamme 3 - 34 - 1
245Racing Waregem -Eendracht Aalst * 0 - 3 -
246Helson Helchteren * -KSK Ronse 3 - 34 - 2
247MSK Deinze * -RFC Wetteren 2 - 24 - 3
248Hoogstraten VV -KFC Dessel Sport * 0 - 00 - 3
249SK Lochristi -Charleroi-C-Fleurus * 1 - 3 -
250Zwarte Leeuw * -KFC Sint-Lenaarts 1 - 0 -
251Borgworm-Waremme * -R Knokke FC 3 - 2 -
252Torhout 1992 * -Francs Borains 1 - 12 - 1
      
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
253Spouwen-Mopertingen -Sp. W. Harelbeke * 2 - 3 -
254RUS Givry -KSV Oudenaarde * 0 - 1 -
255ASV Geel * -Acren Lessines 2 - 23 - 2
256White Star Brussel -Patro Eisden MM. * 0 - 1 -
257FC Dender -KFC Turnhout * 2 - 3 -
258RFC Meux * -KSK Halle 4 - 3 -
259UR Namen -Sprimont Comblain * 0 - 2 -
260K Vlijtingen VV -KFC Oosterzonen * 1 - 2 -
261RSC Paturages -Sporting Hasselt * 0 - 3 -
262SK Sint-Niklaas * -Tempo Overijse 2 - 0 -
263K Bocholter VV * -FC Seraing 2 - 1 -
264Rapide Lebbeke -Londerzeel SK * 0 - 1 -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 5
Zaterdag 27 en zondag 28 augustus 2016
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
265FCO Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge * 1 - 2 -
266R. Antwerp FC * -Zwarte Leeuw 4 - 1 -
267MSK Deinze - Lommel United * 1 - 3 -
268Torhout 1992 - FC Tubeke *0 - 4 -
269Londerzeel SK -KSV Roeselare * 1 - 2 -
270Borgworm-Waremme -K. Lierse SK * 2 - 8 -
271US. Rebecquoise -O-H Leuven * 1 - 13 - 5
272KFC Oosterzonen * -Union St-Gillis 3 - 2 -
273Sprimont Comblain * -KFC Turnhout 2 - 27 - 6
274SK Sint-Niklaas -Sporting Hasselt * 0 - 1 -
275Patro Eisden MM. -KFC Dessel Sport * 0 - 6 -
276Charleroi-C-Fleurus -Sp. W. Harelbeke * 0 - 2 -
277K Bocholter VV * -KSV Oudenaarde 4 - 2 -
278Helson Helchteren -Eendracht Aalst * 1 - 2 -
279Winkel Sport -ASV Geel * 0 - 1 -
280RFC Meux -R Cappellen FC * 4 - 5 -
      
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze de 16e finales (de loting hiervoor gebeurt op maandag 29 augustus).

** De verdere planning:
- 16e finales - woensdag 21 september 2016.
- 8e finales - woensdag 30 november 2016.
- kwartfinales - woensdag 14 december 2016.
- halve finales heen - dinsdag 17 en woensdag 18 januari 2017.
- halve finales terug - woensdag 1 februari 2017.
- finale - zaterdag 18 maart 2017, 20u30.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina
Beker van Belgie - Croky Cup.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

SELECTIE VAN DE PROVINCIALE PLOEGEN HEREN

Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met, in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.

Zie ook de pagina BVA 2016.

REGELING IN DE CROKY-CUP

1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de KBVB.
6. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde. De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.