Archief Seizoen 2016-2017 Nationaal D3 Nationale Heren 3e Amateurs - ACFF A
Laatste update: 30/04/2017 om 17:52u
Op deze pagina ziet u alles over de competitie in de "3e Klasse - Amateurs - ACFF - A".
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, met acht, acht en tien speeldagen.
De veertien clubs in deze afdeling, die allen in het bezit zijn van een licentie als nationale amateurclub, zijn:
Albert Quevy Mons, CS Entité Manage, RFC Doornik, Francs Borains, US Solrezienne, JS Tamines, CS Onhaye, RCS Profondeville, US Rebecquoise, RCC Waterloo, Racing Jet Waver, RWD Molenbeek, FC Ganshoren en Leopold Ukkel.
Voor alle gegevens van het vorig seizoen 2015-2016 in de, qua niveau vergelijkbare, reeksen van vierde nationale,
klik op
4e Nationale A,
4e Nationale B,
4e Nationale C of
4e Nationale D.
Zon. |
30/04 |
15u00 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
FRANCS BORAINS |
0 - 2 |
Zon. |
30/04 |
15u00 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
RRC WATERLOO |
3 - 0 |
Zon. |
30/04 |
15u00 |
RWD MOLENBEEK |
- |
RFC DOORNIK |
4 - 0 |
Zon. |
30/04 |
15u00 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
US SOLREZIENNE |
3 - 3 |
Zon. |
30/04 |
15u00 |
RACING JET WAVER |
- |
CS ONHAYE |
2 - 4 |
Zon. |
30/04 |
15u00 |
US REBECQUOISE |
- |
FC GANSHOREN |
3 - 1 |
Zon. |
30/04 |
15u00 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
JS TAMINES |
2 - 0 |
Hieronder ziet u alle speeldagen in de 3e Klasse C - Amateurs, ook op nummer.
Bekijk ook alle
statistieken en de
kalender per ploeg.
RWD MOLENBEEK |
- |
FC GANSHOREN |
5 - 1 |
RACING JET WAVER |
- |
US SOLREZIENNE |
0 - 1 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
JS TAMINES |
1 - 2 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
RFC DOORNIK |
0 - 0 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
0 - 3 |
FRANCS BORAINS |
- |
RRC WATERLOO |
2 - 1 |
US REBECQUOISE |
- |
CS ONHAYE |
5 - 0 |
CS ONHAYE |
- |
RWD MOLENBEEK |
0 - 2 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
6 - 0 |
FC GANSHOREN |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
0 - 2 |
JS TAMINES |
- |
RACING JET WAVER |
0 - 2 |
RFC DOORNIK |
- |
FRANCS BORAINS |
4 - 4 |
RRC WATERLOO |
- |
CS ENTITE MANAGE |
0 - 2 |
US SOLREZIENNE |
- |
US REBECQUOISE |
1 - 4 |
RWD MOLENBEEK |
- |
US SOLREZIENNE |
6 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
0 - 2 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
CS ONHAYE |
1 - 2 |
FRANCS BORAINS |
- |
FC GANSHOREN |
2 - 0 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
3 - 1 |
RRC WATERLOO |
- |
RFC DOORNIK |
1 - 0 |
US REBECQUOISE |
- |
JS TAMINES |
2 - 1 |
CS ONHAYE |
- |
FRANCS BORAINS |
3 - 1 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
US REBECQUOISE |
1 - 2 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
RACING JET WAVER |
0 - 6 |
FC GANSHOREN |
- |
RRC WATERLOO |
4 - 1 |
JS TAMINES |
- |
RWD MOLENBEEK |
2 - 2 |
RFC DOORNIK |
- |
CS ENTITE MANAGE |
2 - 0 |
US SOLREZIENNE |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
0 - 0 |
RWD MOLENBEEK |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
1 - 0 |
FRANCS BORAINS |
- |
US SOLREZIENNE |
7 - 0 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
RACING JET WAVER |
0 - 4 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
JS TAMINES |
1 - 2 |
RFC DOORNIK |
- |
FC GANSHOREN |
4 - 1 |
RRC WATERLOO |
- |
CS ONHAYE |
3 - 1 |
US REBECQUOISE |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
1 - 0 |
CS ONHAYE |
- |
RFC DOORNIK |
0 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
US REBECQUOISE |
0 - 1 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
1 - 1 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
RWD MOLENBEEK |
3 - 4 |
FC GANSHOREN |
- |
CS ENTITE MANAGE |
0 - 4 |
JS TAMINES |
- |
FRANCS BORAINS |
1 - 2 |
US SOLREZIENNE |
- |
RRC WATERLOO |
2 - 2 |
RWD MOLENBEEK |
- |
RACING JET WAVER |
2 - 1 |
FRANCS BORAINS |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
1 - 1 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
US REBECQUOISE |
1 - 2 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
5 - 0 |
FC GANSHOREN |
- |
CS ONHAYE |
3 - 1 |
RFC DOORNIK |
- |
US SOLREZIENNE |
3 - 0 |
RRC WATERLOO |
- |
JS TAMINES |
2 - 0 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
RRC WATERLOO |
2 - 1 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
FRANCS BORAINS |
0 - 1 |
JS TAMINES |
- |
RFC DOORNIK |
2 - 3 |
US REBECQUOISE |
- |
RWD MOLENBEEK |
2 - 1 |
US SOLREZIENNE |
- |
FC GANSHOREN |
1 - 1 |
CS ONHAYE |
- |
CS ENTITE MANAGE |
0 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
0 - 2 |
CS ONHAYE |
- |
US SOLREZIENNE |
0 - 2 |
FRANCS BORAINS |
- |
RACING JET WAVER |
1 - 1 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
US REBECQUOISE |
1 - 1 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
RWD MOLENBEEK |
1 - 2 |
FC GANSHOREN |
- |
JS TAMINES |
2 - 1 |
RFC DOORNIK |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
2 - 2 |
RRC WATERLOO |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
4 - 0 |
RWD MOLENBEEK |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
3 - 3 |
RACING JET WAVER |
- |
RRC WATERLOO |
0 - 1 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
FC GANSHOREN |
1 - 2 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
RFC DOORNIK |
2 - 3 |
JS TAMINES |
- |
CS ONHAYE |
0 - 5 |
US SOLREZIENNE |
- |
CS ENTITE MANAGE |
0 - 2 |
US REBECQUOISE |
- |
FRANCS BORAINS |
1 - 1 |
CS ONHAYE |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
0 - 1 |
FRANCS BORAINS |
- |
RWD MOLENBEEK |
1 - 2 |
FC GANSHOREN |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
5 - 1 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
2 - 1 |
RFC DOORNIK |
- |
RACING JET WAVER |
2 - 2 |
RRC WATERLOO |
- |
US REBECQUOISE |
0 - 5 |
US SOLREZIENNE |
- |
JS TAMINES |
3 - 2 |
RWD MOLENBEEK |
- |
RRC WATERLOO |
3 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
FC GANSHOREN |
3 - 2 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
US SOLREZIENNE |
3 - 2 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
CS ONHAYE |
0 - 1 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
JS TAMINES |
4 - 2 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
FRANCS BORAINS |
2 - 5 |
US REBECQUOISE |
- |
RFC DOORNIK |
1 - 1 |
CS ONHAYE |
- |
RACING JET WAVER |
0 - 2 |
FRANCS BORAINS |
- |
CS ENTITE MANAGE |
1 - 0 |
FC GANSHOREN |
- |
US REBECQUOISE |
1 - 4 |
JS TAMINES |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
0 - 1 |
RFC DOORNIK |
- |
RWD MOLENBEEK |
1 - 3 |
RRC WATERLOO |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
1 - 3 |
US SOLREZIENNE |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
1 - 0 |
CS ONHAYE |
- |
US REBECQUOISE |
1 - 1 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
CS ENTITE MANAGE |
1 - 1 |
JS TAMINES |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
2 - 1 |
FC GANSHOREN |
- |
RWD MOLENBEEK |
1 - 6 |
RFC DOORNIK |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
0 - 4 |
RRC WATERLOO |
- |
FRANCS BORAINS |
0 - 2 |
US SOLREZIENNE |
- |
RACING JET WAVER |
0 - 0 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
RWD MOLENBEEK |
1 - 2 |
Speeldag 9 |
RFC DOORNIK |
- |
RRC WATERLOO |
3 - 1 |
FC GANSHOREN |
- |
FRANCS BORAINS |
0 - 3 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
RACING JET WAVER |
2 - 1 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
CS ENTITE MANAGE |
0 - 1 |
CS ONHAYE |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
2 - 1 |
US SOLREZIENNE |
- |
RWD MOLENBEEK |
2 - 3 |
JS TAMINES |
- |
US REBECQUOISE |
1 - 3 |
RWD MOLENBEEK |
- |
CS ONHAYE |
5 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
JS TAMINES |
0 - 0 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
1 - 8 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
RRC WATERLOO |
0 - 0 |
FRANCS BORAINS |
- |
RFC DOORNIK |
3 - 0 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
FC GANSHOREN |
1 - 1 |
US REBECQUOISE |
- |
US SOLREZIENNE |
3 - 0 |
RWD MOLENBEEK |
- |
JS TAMINES |
1 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
4 - 1 |
FRANCS BORAINS |
- |
CS ONHAYE |
5 - 0 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
RFC DOORNIK |
3 - 1 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
US SOLREZIENNE |
5 - 0 |
RRC WATERLOO |
- |
FC GANSHOREN |
4 - 1 |
US REBECQUOISE |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
0 - 1 |
CS ONHAYE |
- |
RRC WATERLOO |
5 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
CS ENTITE MANAGE |
0 - 0 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
US REBECQUOISE |
0 - 1 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
RWD MOLENBEEK |
2 - 3 |
FC GANSHOREN |
- |
RFC DOORNIK |
0 - 5 |
JS TAMINES |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
2 - 2 |
US SOLREZIENNE |
- |
FRANCS BORAINS |
2 - 4 |
RWD MOLENBEEK |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
2 - 1 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
1 - 1 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
FC GANSHOREN |
1 - 1 |
FRANCS BORAINS |
- |
JS TAMINES |
3 - 0 |
RFC DOORNIK |
- |
CS ONHAYE |
3 - 1 |
RRC WATERLOO |
- |
US SOLREZIENNE |
1 - 2 |
US REBECQUOISE |
- |
RACING JET WAVER |
3 - 2 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
CS ENTITE MANAGE |
0 - 1 |
Speeldag 16 |
CS ONHAYE |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
2 - 1 |
Speeldag 16 |
CS ONHAYE |
- |
FC GANSHOREN |
2 - 1 |
RACING JET WAVER |
- |
RWD MOLENBEEK |
6 - 3 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
FRANCS BORAINS |
1 - 1 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
0 - 2 |
JS TAMINES |
- |
RRC WATERLOO |
3 - 2 |
US SOLREZIENNE |
- |
RFC DOORNIK |
3 - 2 |
US REBECQUOISE |
- |
CS ENTITE MANAGE |
4 - 2 |
RWD MOLENBEEK |
- |
US REBECQUOISE |
0 - 1 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
RACING JET WAVER |
0 - 2 |
FRANCS BORAINS |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
4 - 0 |
FC GANSHOREN |
- |
US SOLREZIENNE |
1 - 1 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
CS ONHAYE |
3 - 0 |
RFC DOORNIK |
- |
JS TAMINES |
2 - 1 |
RRC WATERLOO |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
2 - 2 |
RWD MOLENBEEK |
- |
CS ENTITE MANAGE |
4 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
FRANCS BORAINS |
1 - 2 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
RRC WATERLOO |
0 - 0 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
RFC DOORNIK |
2 - 2 |
JS TAMINES |
- |
FC GANSHOREN |
3 - 2 |
US SOLREZIENNE |
- |
CS ONHAYE |
0 - 0 |
US REBECQUOISE |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
1 - 0 |
CS ONHAYE |
- |
JS TAMINES |
2 - 1 |
FC GANSHOREN |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
1 - 5 |
FRANCS BORAINS |
- |
US REBECQUOISE |
2 - 1 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
RWD MOLENBEEK |
2 - 2 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
US SOLREZIENNE |
3 - 3 |
RFC DOORNIK |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
5 - 0 |
RRC WATERLOO |
- |
RACING JET WAVER |
0 - 0 |
RWD MOLENBEEK |
- |
FRANCS BORAINS |
0 - 0 |
RACING JET WAVER |
- |
RFC DOORNIK |
1 - 4 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
FC GANSHOREN |
1 - 4 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
CS ONHAYE |
0 - 1 |
JS TAMINES |
- |
US SOLREZIENNE |
1 - 1 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
CS ENTITE MANAGE |
1 - 1 |
US REBECQUOISE |
- |
RRC WATERLOO |
1 - 2 |
FC GANSHOREN |
- |
RACING JET WAVER |
2 - 1 |
CS ONHAYE |
- |
RCS PROFONDEVILLE |
3 - 2 |
US SOLREZIENNE |
- |
ALBERT QUEVY MONS |
2 - 3 |
RFC DOORNIK |
- |
US REBECQUOISE |
3 - 5 |
JS TAMINES |
- |
CS ENTITE MANAGE |
0 - 0 |
FRANCS BORAINS |
- |
LEOPOLD UKKEL FC |
3 - 0 |
RRC WATERLOO |
- |
RWD MOLENBEEK |
1 - 3 |
CS ENTITE MANAGE |
- |
FRANCS BORAINS |
0 - 2 |
LEOPOLD UKKEL FC |
- |
RRC WATERLOO |
3 - 0 |
RWD MOLENBEEK |
- |
RFC DOORNIK |
4 - 0 |
RCS PROFONDEVILLE |
- |
US SOLREZIENNE |
3 - 3 |
RACING JET WAVER |
- |
CS ONHAYE |
2 - 4 |
US REBECQUOISE |
- |
FC GANSHOREN |
3 - 1 |
ALBERT QUEVY MONS |
- |
JS TAMINES |
2 - 0 |
Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse - Amateurs - ACFF A.
1 | US REBECQUOISE | 61 | 29 | 32 |
2 | RWD MOLENBEEK | 61 | 32 | 29 |
3 | FRANCS BORAINS | 60 | 32 | 28 |
4 | ALBERT QUEVY MONS | 47 | 19 | 28 |
5 | RFC DOORNIK | 40 | 24 | 16 |
6 | CS ONHAYE | 37 | 21 | 16 |
7 | CS ENTITE MANAGE | 35 | 18 | 17 |
8 | LEOPOLD UKKEL FC | 34 | 15 | 19 |
9 | RACING JET WAVER | 30 | 11 | 19 |
10 | US SOLREZIENNE | 27 | 14 | 13 |
11 | RRC WATERLOO | 26 | 17 | 9 |
12 | FC GANSHOREN | 25 | 16 | 9 |
13 | JS TAMINES | 20 | 13 | 7 |
14 | RCS PROFONDEVILLE | 2 | 2 | 0 |
1 | US REBECQUOISE | 17 | 10 | 7 |
2 | RWD MOLENBEEK | 17 | 7 | 10 |
3 | FRANCS BORAINS | 18 | 7 | 11 |
4 | ALBERT QUEVY MONS | 31 | 20 | 11 |
5 | RFC DOORNIK | 38 | 15 | 23 |
6 | CS ONHAYE | 41 | 18 | 23 |
7 | CS ENTITE MANAGE | 43 | 21 | 22 |
8 | LEOPOLD UKKEL FC | 44 | 24 | 20 |
9 | RACING JET WAVER | 48 | 28 | 20 |
10 | US SOLREZIENNE | 51 | 25 | 26 |
11 | RRC WATERLOO | 52 | 22 | 30 |
12 | FC GANSHOREN | 53 | 23 | 30 |
13 | JS TAMINES | 58 | 26 | 32 |
14 | RCS PROFONDEVILLE | 76 | 37 | 39 |
1 | CS ONHAYE | 12 | 6 | 6 |
2 | FRANCS BORAINS | 10 | 6 | 4 |
3 | ALBERT QUEVY MONS | 9 | 3 | 6 |
4 | RWD MOLENBEEK | 8 | 4 | 4 |
5 | FC GANSHOREN | 6 | 3 | 3 |
6 | RFC DOORNIK | 6 | 3 | 3 |
7 | US REBECQUOISE | 6 | 3 | 3 |
8 | LEOPOLD UKKEL FC | 5 | 5 | 0 |
9 | RRC WATERLOO | 4 | 1 | 3 |
10 | US SOLREZIENNE | 3 | 0 | 3 |
11 | CS ENTITE MANAGE | 3 | 1 | 2 |
12 | JS TAMINES | 2 | 2 | 0 |
13 | RACING JET WAVER | 1 | 0 | 1 |
14 | RCS PROFONDEVILLE | 1 | 1 | 0 |
1 | RWD MOLENBEEK | 72 | 36 | 36 |
2 | FRANCS BORAINS | 63 | 35 | 28 |
3 | US REBECQUOISE | 58 | 27 | 31 |
4 | RFC DOORNIK | 55 | 34 | 21 |
5 | ALBERT QUEVY MONS | 54 | 24 | 30 |
6 | LEOPOLD UKKEL FC | 44 | 23 | 21 |
7 | RACING JET WAVER | 41 | 17 | 24 |
8 | FC GANSHOREN | 38 | 20 | 18 |
9 | CS ONHAYE | 34 | 18 | 16 |
10 | CS ENTITE MANAGE | 34 | 21 | 13 |
11 | US SOLREZIENNE | 32 | 17 | 15 |
12 | RRC WATERLOO | 30 | 19 | 11 |
13 | JS TAMINES | 29 | 17 | 12 |
14 | RCS PROFONDEVILLE | 18 | 11 | 7 |
1 | FRANCS BORAINS | 21 | 6 | 15 |
2 | US REBECQUOISE | 24 | 12 | 12 |
3 | ALBERT QUEVY MONS | 28 | 17 | 11 |
4 | RWD MOLENBEEK | 31 | 7 | 24 |
5 | LEOPOLD UKKEL FC | 32 | 17 | 15 |
6 | RACING JET WAVER | 35 | 23 | 12 |
7 | CS ENTITE MANAGE | 35 | 22 | 13 |
8 | CS ONHAYE | 44 | 14 | 30 |
9 | RFC DOORNIK | 46 | 24 | 22 |
10 | RRC WATERLOO | 49 | 21 | 28 |
11 | JS TAMINES | 51 | 26 | 25 |
12 | US SOLREZIENNE | 59 | 23 | 36 |
13 | FC GANSHOREN | 66 | 35 | 31 |
14 | RCS PROFONDEVILLE | 81 | 36 | 45 |
1 | RWD MOLENBEEK | 10 | | 11 | |
2 | US REBECQUOISE | 8 | | 16 | |
3 | FRANCS BORAINS | 8 | | 15 | x |
4 | CS ONHAYE | 4 | x | 5 | x |
5 | ALBERT QUEVY MONS | 3 | | 7 | |
6 | CS ENTITE MANAGE | 3 | | 5 | |
7 | FC GANSHOREN | 3 | | 5 | |
8 | RFC DOORNIK | 2 | | 9 | |
9 | LEOPOLD UKKEL FC | 2 | | 6 | |
10 | US SOLREZIENNE | 2 | | 6 | |
11 | RACING JET WAVER | 2 | | 4 | |
12 | RRC WATERLOO | 2 | | 4 | |
13 | JS TAMINES | 1 | | 2 | |
14 | RCS PROFONDEVILLE | 0 | | 1 | x |
1 | FRANCS BORAINS | 13 | 8 | 5 |
2 | CS ENTITE MANAGE | 9 | 2 | 7 |
3 | RACING JET WAVER | 9 | 2 | 7 |
4 | LEOPOLD UKKEL FC | 9 | 4 | 5 |
5 | RWD MOLENBEEK | 9 | 8 | 1 |
6 | US REBECQUOISE | 8 | 4 | 4 |
7 | ALBERT QUEVY MONS | 7 | 2 | 5 |
8 | CS ONHAYE | 7 | 3 | 4 |
9 | RRC WATERLOO | 7 | 4 | 3 |
10 | RFC DOORNIK | 6 | 3 | 3 |
11 | US SOLREZIENNE | 6 | 4 | 2 |
12 | JS TAMINES | 2 | 1 | 1 |
13 | RCS PROFONDEVILLE | 1 | 1 | 0 |
14 | FC GANSHOREN | 0 | 0 | 0 |
1 | US REBECQUOISE | 25 | 12 | 13 |
2 | FRANCS BORAINS | 25 | 13 | 12 |
3 | RWD MOLENBEEK | 24 | 11 | 13 |
4 | ALBERT QUEVY MONS | 24 | 12 | 12 |
5 | FC GANSHOREN | 21 | 9 | 12 |
6 | LEOPOLD UKKEL FC | 21 | 11 | 10 |
7 | RFC DOORNIK | 20 | 12 | 8 |
8 | RACING JET WAVER | 17 | 6 | 11 |
9 | JS TAMINES | 17 | 9 | 8 |
10 | RRC WATERLOO | 17 | 9 | 8 |
11 | US SOLREZIENNE | 17 | 9 | 8 |
12 | CS ENTITE MANAGE | 16 | 9 | 7 |
13 | CS ONHAYE | 15 | 7 | 8 |
14 | RCS PROFONDEVILLE | 12 | 6 | 6 |
1 | US REBECQUOISE | 1 | 1 | 0 |
2 | FRANCS BORAINS | 1 | 0 | 1 |
3 | RWD MOLENBEEK | 2 | 2 | 0 |
4 | ALBERT QUEVY MONS | 2 | 1 | 1 |
5 | FC GANSHOREN | 5 | 4 | 1 |
6 | LEOPOLD UKKEL FC | 5 | 2 | 3 |
7 | RFC DOORNIK | 6 | 1 | 5 |
8 | RACING JET WAVER | 9 | 7 | 2 |
9 | JS TAMINES | 9 | 4 | 5 |
10 | RRC WATERLOO | 9 | 4 | 5 |
11 | US SOLREZIENNE | 9 | 4 | 5 |
12 | CS ENTITE MANAGE | 10 | 4 | 6 |
13 | CS ONHAYE | 11 | 6 | 5 |
14 | RCS PROFONDEVILLE | 14 | 7 | 7 |
1 |
FRANCS BORAINS |
13 |
10 |
2 |
1 |
35 |
6 |
32 |
2 |
RWD MOLENBEEK |
13 |
10 |
2 |
1 |
36 |
7 |
32 |
3 |
US REBECQUOISE |
13 |
9 |
2 |
2 |
27 |
12 |
29 |
4 |
RFC DOORNIK |
13 |
7 |
3 |
3 |
34 |
24 |
24 |
5 |
CS ONHAYE |
13 |
6 |
3 |
4 |
18 |
14 |
21 |
6 |
ALBERT QUEVY MONS |
13 |
5 |
4 |
4 |
24 |
17 |
19 |
7 |
CS ENTITE MANAGE |
13 |
5 |
3 |
5 |
21 |
22 |
18 |
8 |
RRC WATERLOO |
13 |
5 |
2 |
6 |
19 |
21 |
17 |
9 |
FC GANSHOREN |
13 |
5 |
1 |
7 |
20 |
35 |
16 |
10 |
LEOPOLD UKKEL FC |
13 |
3 |
6 |
4 |
23 |
17 |
15 |
11 |
US SOLREZIENNE |
13 |
3 |
5 |
5 |
17 |
23 |
14 |
12 |
JS TAMINES |
13 |
3 |
4 |
6 |
17 |
26 |
13 |
13 |
RACING JET WAVER |
13 |
3 |
2 |
8 |
17 |
23 |
11 |
14 |
RCS PROFONDEVILLE |
13 |
0 |
2 |
11 |
11 |
36 |
2 |
Legende:
- AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
- WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
- GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
- VT = verloren thuiswedstrijden
- D+T = thuisdoelpunten voor
- D-T = thuisdoelpunten tegen
- TPT = totaal punten thuiswedstrijden
1 |
US REBECQUOISE |
13 |
10 |
2 |
1 |
31 |
12 |
32 |
2 |
RWD MOLENBEEK |
13 |
9 |
2 |
2 |
36 |
24 |
29 |
3 |
ALBERT QUEVY MONS |
13 |
8 |
4 |
1 |
30 |
11 |
28 |
4 |
FRANCS BORAINS |
13 |
8 |
4 |
1 |
28 |
15 |
28 |
5 |
RACING JET WAVER |
13 |
5 |
4 |
4 |
24 |
12 |
19 |
6 |
LEOPOLD UKKEL FC |
13 |
5 |
4 |
4 |
21 |
15 |
19 |
7 |
CS ENTITE MANAGE |
13 |
4 |
5 |
4 |
13 |
13 |
17 |
8 |
CS ONHAYE |
13 |
5 |
1 |
7 |
16 |
30 |
16 |
9 |
RFC DOORNIK |
13 |
4 |
4 |
5 |
21 |
22 |
16 |
10 |
US SOLREZIENNE |
13 |
3 |
4 |
6 |
15 |
36 |
13 |
11 |
FC GANSHOREN |
13 |
2 |
3 |
8 |
18 |
31 |
9 |
12 |
RRC WATERLOO |
13 |
2 |
3 |
8 |
11 |
28 |
9 |
13 |
JS TAMINES |
13 |
2 |
1 |
10 |
12 |
25 |
7 |
14 |
RCS PROFONDEVILLE |
13 |
0 |
0 |
13 |
7 |
45 |
0 |
Legende:
- AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
- WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
- GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
- VU = verloren uitwedstrijden
- D+U = uitdoelpunten voor
- D-U = uitdoelpunten tegen
- TPU = totaal punten uitwedstrijden
Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).
De eerste van elke reeks (VFV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.
De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VFV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VFV-reeks A, de 2e uit VFV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.
De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VFV.
Dat hangt mede af van het aantal VFV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VFV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de
eindronde een VFV-club is.
Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting.
Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VFV en is de promotie-eindronde afgelopen.
* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.
Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VFV.
b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.
* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag.
De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VFV.
d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag.
De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VFV.
Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.
De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VFV-club is, maar de winnaar van de
eindronde een ACFF-club is.
Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.
Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.
* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag.
De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.
b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag.
De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.
Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.
- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VFV-A en VFV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VFV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VFV-A en de 13e uit de reeks VFV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VFV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VFV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is
- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VFV-A en VFV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.
- De twee 14e (en laatste) geklasseerde ploegen in de eindrangschikking van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2016-2017) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.
- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.
- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.
- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).