Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
Fax: +32 (0)14 63.53.66
reizen.noorderkempen@selectair.be
www.reizennoorderkempen.be
!! NU OP ONZE PAGINA
PROVINCIAAL - BEKER VAN ANTWERPEN
ALLE WEDSTRIJDSCHEMAS VAN DE
BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 05/06/2017 om 16:59u
Archief  /  Seizoen 2016-2017  /  Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale A
4e PROVINCIALE A - ANTWERPEN - SEIZOEN 2016 - 2017

De 17 ploegen: Excelsior Essen, Olympic Essen, Horendonk FC, KSV Wildert, KFC Nieuwmoer,
KFC Berendrecht, Putte SK, KSV Heibos, KSOC Maria-ter-Heide, K Brecht SK, Alberta FC Schilde,
KSK Donk, KVK Westmalle, KVC Oostmalle, KFC Wechelderzande, FC Sint Jozef en KVNA Wortel.
In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).

KSOC Maria-ter-Heide is kampioen in deze reeks. Zie het eindklassement.

4e Provinciale Geografisch Alle Provinciale klassementen 4e A - Archief 2015-2016
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (23 april 2017) - 3e periode
Zon. 23/04 15u00 EXCELSIOR ESSEN - MARIA-TER-HEIDE 2 - 3
Zon. 23/04 15u00 FC SINT JOZEF - BRECHT SK 1 - 1
Zon. 23/04 15u00 KFC NIEUWMOER - KVNA WORTEL 0 - 4
Zon. 23/04 15u00 BERENDRECHT SP. - SK DONK 0 - 1
Zon. 23/04 15u00 KVK WESTMALLE - HEIBOS KSV 5 - 1
Zon. 23/04 15u00 PUTTE SK - WECHELDERZANDE 7 - 0
Zon. 23/04 15u00 KVC OOSTMALLE - KSV WILDERT 4 - 2
Zon. 23/04 15u00 OLYMPIC ESSEN - HORENDONK FC 1 - 3
- - - ALBERTA SCHILDE - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 MARIA-TER-HEIDE 32 21 6 5 85 39 68
2 SK DONK 32 20 7 5 86 40 65
3 PUTTE SK 32 19 7 6 90 38 63
4 KVK WESTMALLE 32 19 9 4 94 54 61
5 FC SINT JOZEF 32 17 9 6 78 43 57
6 BERENDRECHT SP. 32 16 11 5 64 49 53
7 HORENDONK FC 32 15 9 8 73 53 53
8 BRECHT SK 32 15 10 7 62 41 52
9 KVNA WORTEL 32 15 13 4 58 51 49
10 HEIBOS KSV 32 14 11 7 62 71 49
11 KSV WILDERT 32 14 13 5 64 60 47
12 KFC NIEUWMOER 32 11 16 5 60 63 38
13 WECHELDERZANDE 32 10 20 2 48 84 32
14 OLYMPIC ESSEN 32 9 20 3 57 92 30
15 EXCELSIOR ESSEN 32 8 18 6 53 80 30
16 KVC OOSTMALLE 32 6 20 6 51 93 24
17 ALBERTA SCHILDE 32 1 31 0 22 156 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK WESTMALLE 11 8 2 1 36 15 25
2 FC SINT JOZEF 11 6 1 4 26 13 22
3 KVNA WORTEL 10 6 2 2 18 10 20
4 MARIA-TER-HEIDE 11 5 2 4 33 16 19
5 HEIBOS KSV 10 5 2 3 20 19 18
6 HORENDONK FC 10 4 0 6 17 11 18
7 PUTTE SK 11 5 3 3 32 14 18
8 SK DONK 10 5 3 2 21 12 17
9 BERENDRECHT SP. 11 5 4 2 18 15 17
10 OLYMPIC ESSEN 10 5 5 0 24 24 15
11 BRECHT SK 10 4 3 3 15 11 15
12 KFC NIEUWMOER 11 3 5 3 15 19 12
13 WECHELDERZANDE 10 3 7 0 15 27 9
14 KSV WILDERT 10 2 7 1 14 25 7
15 EXCELSIOR ESSEN 10 2 7 1 12 25 7
16 KVC OOSTMALLE 10 2 7 1 17 31 7
17 ALBERTA SCHILDE 10 0 10 0 4 50 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 MARIA-TER-HEIDE 11 9 2 0 30 11 27
2 HORENDONK FC 12 9 3 0 35 18 27
3 KSV WILDERT 12 9 3 0 22 13 27
4 SK DONK 11 8 2 1 28 15 25
5 BERENDRECHT SP. 11 6 3 2 25 18 20
6 KVNA WORTEL 11 6 4 1 17 9 19
7 BRECHT SK 11 6 4 1 22 15 19
8 PUTTE SK 11 5 3 3 28 15 18
9 KVK WESTMALLE 11 5 5 1 31 19 16
10 WECHELDERZANDE 11 5 5 1 17 25 16
11 FC SINT JOZEF 11 4 6 1 27 19 13
12 KFC NIEUWMOER 11 4 7 0 23 23 12
13 EXCELSIOR ESSEN 12 3 7 2 22 33 11
14 HEIBOS KSV 11 3 7 1 14 29 10
15 OLYMPIC ESSEN 12 2 7 3 21 40 9
16 KVC OOSTMALLE 12 1 8 3 16 29 6
17 ALBERTA SCHILDE 11 1 10 0 14 61 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 PUTTE SK 10 9 1 0 30 9 27
2 SK DONK 11 7 2 2 37 13 23
3 FC SINT JOZEF 10 7 2 1 25 11 22
4 MARIA-TER-HEIDE 10 7 2 1 22 12 22
5 HEIBOS KSV 11 6 2 3 28 23 21
6 KVK WESTMALLE 10 6 2 2 27 20 20
7 BRECHT SK 11 5 3 3 25 15 18
8 BERENDRECHT SP. 10 5 4 1 21 16 16
9 KFC NIEUWMOER 10 4 4 2 22 21 14
10 KSV WILDERT 10 3 3 4 28 22 13
11 EXCELSIOR ESSEN 10 3 4 3 19 22 12
12 KVC OOSTMALLE 10 3 5 2 18 33 11
13 KVNA WORTEL 11 3 7 1 23 32 10
14 HORENDONK FC 10 2 6 2 21 24 8
15 WECHELDERZANDE 11 2 8 1 16 32 7
16 OLYMPIC ESSEN 10 2 8 0 12 28 6
17 ALBERTA SCHILDE 11 0 11 0 4 45 0
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (24 augustus 2016) - 1e periode
KSV WILDERT (2e per.) - HORENDONK FC 2 - 3
BRECHT SK - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
KVC OOSTMALLE (2e per.) - KVNA WORTEL 0 - 1
SK DONK - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
ALBERTA SCHILDE - FC SINT JOZEF 0 - 4
HEIBOS KSV - KFC NIEUWMOER 2 - 2
WECHELDERZANDE - BERENDRECHT SP. 0 - 1
KVK WESTMALLE - MARIA-TER-HEIDE 2 - 2
PUTTE SK - vrij  


Speeldag 2 (28 augustus 2016) - 1e periode
KSV WILDERT - KVNA WORTEL 4 - 2
EXCELSIOR ESSEN - SK DONK 0 - 4
KVC OOSTMALLE - ALBERTA SCHILDE 4 - 0
OLYMPIC ESSEN - HEIBOS KSV 1 - 3
FC SINT JOZEF - WECHELDERZANDE 3 - 3
KFC NIEUWMOER - PUTTE SK 1 - 3
HORENDONK FC - BRECHT SK 1 - 1
BERENDRECHT SP. - KVK WESTMALLE 3 - 1
MARIA-TER-HEIDE - vrij  


Speeldag 3 (31 augustus 2016) - 1e periode
MARIA-TER-HEIDE - HORENDONK FC 3 - 1
KSV WILDERT - BRECHT SK 3 - 3
EXCELSIOR ESSEN - KVNA WORTEL 3 - 3
KVC OOSTMALLE - SK DONK 1 - 1
OLYMPIC ESSEN - ALBERTA SCHILDE 2 - 0
FC SINT JOZEF - HEIBOS KSV 1 - 0
KFC NIEUWMOER - WECHELDERZANDE 4 - 2
BERENDRECHT SP. - PUTTE SK 1 - 2
KVK WESTMALLE - vrij  


Speeldag 4 (4 september 2016) - 1e periode
PUTTE SK - FC SINT JOZEF 1 - 2
WECHELDERZANDE - OLYMPIC ESSEN 1 - 3
HEIBOS KSV - KVC OOSTMALLE 3 - 3
ALBERTA SCHILDE - EXCELSIOR ESSEN 0 - 3
SK DONK - KSV WILDERT 3 - 3
KVNA WORTEL - HORENDONK FC 6 - 1
BRECHT SK - MARIA-TER-HEIDE 0 - 2
KVK WESTMALLE - KFC NIEUWMOER 2 - 2
BERENDRECHT SP. - vrij  


Speeldag 5 (11 september 2016) - 1e periode
KSV WILDERT - ALBERTA SCHILDE 6 - 0
EXCELSIOR ESSEN - HEIBOS KSV 3 - 3
KVC OOSTMALLE - WECHELDERZANDE 1 - 5
OLYMPIC ESSEN - PUTTE SK 1 - 3
FC SINT JOZEF - KVK WESTMALLE 0 - 4
BRECHT SK - KVNA WORTEL 4 - 0
HORENDONK FC - SK DONK 3 - 1
MARIA-TER-HEIDE - BERENDRECHT SP. 2 - 0
KFC NIEUWMOER - vrij  


Speeldag 6 (18 september 2016) - 1e periode
BERENDRECHT SP. - KFC NIEUWMOER 1 - 3
KVNA WORTEL - MARIA-TER-HEIDE 1 - 3
KVK WESTMALLE - OLYMPIC ESSEN 3 - 2
PUTTE SK - KVC OOSTMALLE 5 - 0
WECHELDERZANDE - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
HEIBOS KSV - KSV WILDERT 4 - 0
ALBERTA SCHILDE - HORENDONK FC 0 - 7
SK DONK - BRECHT SK 0 - 3
FC SINT JOZEF - vrij  


Speeldag 7 (25 september 2016) - 1e periode
HORENDONK FC - HEIBOS KSV 2 - 3
KSV WILDERT - WECHELDERZANDE 5 - 1
EXCELSIOR ESSEN - PUTTE SK 0 - 2
KVC OOSTMALLE - KVK WESTMALLE 3 - 6
FC SINT JOZEF - BERENDRECHT SP. 5 - 0
KVNA WORTEL - SK DONK 1 - 3
BRECHT SK - ALBERTA SCHILDE 5 - 0
MARIA-TER-HEIDE - KFC NIEUWMOER 3 - 2
OLYMPIC ESSEN - vrij  


Speeldag 8 (2 oktober 2016) - 1e periode
SK DONK - MARIA-TER-HEIDE 3 - 0
KFC NIEUWMOER - FC SINT JOZEF 3 - 1
KVK WESTMALLE - EXCELSIOR ESSEN 3 - 2
PUTTE SK - KSV WILDERT 4 - 3
WECHELDERZANDE - HORENDONK FC 1 - 0
HEIBOS KSV - BRECHT SK 2 - 1
ALBERTA SCHILDE - KVNA WORTEL 1 - 2
BERENDRECHT SP. - OLYMPIC ESSEN 5 - 0
KVC OOSTMALLE - vrij  


Speeldag 9 (9 oktober 2016) - 1e periode
HORENDONK FC - PUTTE SK 1 - 3
KSV WILDERT - KVK WESTMALLE 0 - 1
KVC OOSTMALLE - BERENDRECHT SP. 0 - 4
OLYMPIC ESSEN - KFC NIEUWMOER 1 - 3
SK DONK - ALBERTA SCHILDE 5 - 0
KVNA WORTEL - HEIBOS KSV 1 - 3
BRECHT SK - WECHELDERZANDE 3 - 1
MARIA-TER-HEIDE - FC SINT JOZEF 0 - 1
EXCELSIOR ESSEN - vrij  


Speeldag 10 (16 oktober 2016) - 1e periode
FC SINT JOZEF - OLYMPIC ESSEN 3 - 0
KFC NIEUWMOER - KVC OOSTMALLE 1 - 2
BERENDRECHT SP. - EXCELSIOR ESSEN 5 - 2
ALBERTA SCHILDE - MARIA-TER-HEIDE 1 - 3
KVK WESTMALLE - HORENDONK FC 3 - 2
PUTTE SK - BRECHT SK 3 - 0
WECHELDERZANDE - KVNA WORTEL 2 - 4
HEIBOS KSV - SK DONK 1 - 7
KSV WILDERT - vrij  


Speeldag 11 (23 oktober 2016) - 1e periode
BRECHT SK - KVK WESTMALLE 4 - 2
KVNA WORTEL - PUTTE SK 0 - 4
MARIA-TER-HEIDE - OLYMPIC ESSEN 4 - 1
KSV WILDERT - BERENDRECHT SP. 1 - 1
EXCELSIOR ESSEN - KFC NIEUWMOER 4 - 1
KVC OOSTMALLE - FC SINT JOZEF 0 - 5
ALBERTA SCHILDE - HEIBOS KSV 2 - 4
SK DONK - WECHELDERZANDE 7 - 0
HORENDONK FC - vrij  


Speeldag 12 (30 oktober 2016) - 2e periode
BERENDRECHT SP. - HORENDONK FC 0 - 5
OLYMPIC ESSEN - KVC OOSTMALLE 2 - 2
HEIBOS KSV - MARIA-TER-HEIDE 0 - 4
WECHELDERZANDE - ALBERTA SCHILDE 4 - 1
PUTTE SK - SK DONK 0 - 1
FC SINT JOZEF - EXCELSIOR ESSEN 4 - 0
KFC NIEUWMOER - KSV WILDERT 1 - 0
KVK WESTMALLE - KVNA WORTEL 0 - 1
BRECHT SK - vrij  


Speeldag 13 (6 november 2016) - 2e periode
HORENDONK FC - KFC NIEUWMOER 5 - 0
BRECHT SK - BERENDRECHT SP. 1 - 1
SK DONK - KVK WESTMALLE 1 - 1
MARIA-TER-HEIDE - KVC OOSTMALLE 4 - 1
HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE 1 - 0
EXCELSIOR ESSEN - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
KSV WILDERT - FC SINT JOZEF 1 - 0
ALBERTA SCHILDE - PUTTE SK 0 - 10
KVNA WORTEL - vrij  


Speeldag 14 (13 november 2016) - 2e periode
BERENDRECHT SP. - KVNA WORTEL 2 - 1
KFC NIEUWMOER - BRECHT SK 3 - 6
FC SINT JOZEF - HORENDONK FC 1 - 2
OLYMPIC ESSEN - KSV WILDERT 3 - 6
KVC OOSTMALLE - EXCELSIOR ESSEN 4 - 4
WECHELDERZANDE - MARIA-TER-HEIDE 1 - 0
PUTTE SK - HEIBOS KSV 3 - 0
KVK WESTMALLE - ALBERTA SCHILDE 7 - 2
SK DONK - vrij  


Speeldag 15 (20 november 2016) - 2e periode
KVNA WORTEL - KFC NIEUWMOER 1 - 0
BRECHT SK - FC SINT JOZEF 1 - 0
MARIA-TER-HEIDE - EXCELSIOR ESSEN 6 - 2
KSV WILDERT - KVC OOSTMALLE 1 - 0
WECHELDERZANDE - PUTTE SK 0 - 2
HEIBOS KSV - KVK WESTMALLE 2 - 4
SK DONK - BERENDRECHT SP. 0 - 3
HORENDONK FC - OLYMPIC ESSEN 3 - 2
ALBERTA SCHILDE - vrij  


Speeldag 16 (27 november 2016) - 2e periode
BERENDRECHT SP. - ALBERTA SCHILDE 7 - 0
PUTTE SK - MARIA-TER-HEIDE 2 - 3
EXCELSIOR ESSEN - KSV WILDERT 0 - 1
KVC OOSTMALLE - HORENDONK FC 1 - 3
OLYMPIC ESSEN - BRECHT SK 1 - 0
FC SINT JOZEF - KVNA WORTEL 0 - 3
KFC NIEUWMOER - SK DONK 1 - 2
KVK WESTMALLE - WECHELDERZANDE 5 - 1
HEIBOS KSV - vrij  


Speeldag 17 (4 december 2016) - 2e periode
KVNA WORTEL - OLYMPIC ESSEN 6 - 0
BRECHT SK - KVC OOSTMALLE 2 - 1
HORENDONK FC - EXCELSIOR ESSEN 4 - 1
SK DONK - FC SINT JOZEF 4 - 2
MARIA-TER-HEIDE - KSV WILDERT 1 - 2
PUTTE SK - KVK WESTMALLE 3 - 2
HEIBOS KSV - BERENDRECHT SP. 1 - 2
ALBERTA SCHILDE - KFC NIEUWMOER 0 - 5
WECHELDERZANDE - vrij  


Speeldag 18 (11 december 2016) - 2e periode
BERENDRECHT SP. - WECHELDERZANDE 6 - 0
KFC NIEUWMOER - HEIBOS KSV 6 - 0
MARIA-TER-HEIDE - KVK WESTMALLE 3 - 1
HORENDONK FC (1e per.) - KSV WILDERT 3 - 3
EXCELSIOR ESSEN - BRECHT SK 0 - 4
KVNA WORTEL (1e per.) - KVC OOSTMALLE 3 - 4
OLYMPIC ESSEN - SK DONK 1 - 7
FC SINT JOZEF - ALBERTA SCHILDE 9 - 0
PUTTE SK - vrij  


Speeldag 19 (18 december 2016) - 2e periode
HORENDONK FC - MARIA-TER-HEIDE 1 - 2
SK DONK - KVC OOSTMALLE 4 - 1
ALBERTA SCHILDE - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
HEIBOS KSV - FC SINT JOZEF 3 - 2
WECHELDERZANDE - KFC NIEUWMOER 2 - 1
KVNA WORTEL - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
BRECHT SK - KSV WILDERT 1 - 2
PUTTE SK - BERENDRECHT SP. 1 - 1
KVK WESTMALLE - vrij  


Inhaalwedstrijden (vrijdag 23 december 2016)
HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE 1 - 0 Speeldag 13


Speeldag 21 (15 januari 2017) - 2e periode
KSV WILDERT - SK DONK 0 - 3
HORENDONK FC - KVNA WORTEL 2 - 1
MARIA-TER-HEIDE - BRECHT SK 3 - 0
EXCELSIOR ESSEN - ALBERTA SCHILDE 9 - 4
KFC NIEUWMOER - KVK WESTMALLE 3 - 2
FC SINT JOZEF - PUTTE SK 5 - 3
OLYMPIC ESSEN - WECHELDERZANDE 5 - 3
KVC OOSTMALLE - HEIBOS KSV 1 - 4
BERENDRECHT SP. - vrij  


Speeldag 22 (22 januari 2017) - 2e periode
SK DONK - HORENDONK FC 3 - 2
KVNA WORTEL - BRECHT SK 1 - 0
KVK WESTMALLE - FC SINT JOZEF 0 - 2
ALBERTA SCHILDE - KSV WILDERT 1 - 3
HEIBOS KSV - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
WECHELDERZANDE - KVC OOSTMALLE 2 - 1
PUTTE SK - OLYMPIC ESSEN 1 - 1
BERENDRECHT SP. - MARIA-TER-HEIDE 0 - 1
KFC NIEUWMOER - vrij  


Speeldag 23 (29 januari 2017) - 2e periode
BRECHT SK - SK DONK 4 - 1
MARIA-TER-HEIDE - KVNA WORTEL 3 - 1
KFC NIEUWMOER - BERENDRECHT SP. 2 - 3
HORENDONK FC - ALBERTA SCHILDE 3 - 2
OLYMPIC ESSEN - KVK WESTMALLE 1 - 3
KVC OOSTMALLE - PUTTE SK 1 - 1
EXCELSIOR ESSEN - WECHELDERZANDE 1 - 2
KSV WILDERT - HEIBOS KSV 3 - 0
FC SINT JOZEF - vrij  


Speeldag 24 (5 februari 2017) - 3e periode
SK DONK - KVNA WORTEL 2 - 2
ALBERTA SCHILDE - BRECHT SK 0 - 2
HEIBOS KSV - HORENDONK FC 2 - 2
BERENDRECHT SP. - FC SINT JOZEF 2 - 3
KVK WESTMALLE - KVC OOSTMALLE 3 - 0
PUTTE SK - EXCELSIOR ESSEN 3 - 2
WECHELDERZANDE - KSV WILDERT 2 - 1
KFC NIEUWMOER - MARIA-TER-HEIDE 1 - 1
OLYMPIC ESSEN - vrij  


Speeldag 25 (12 februari 2017) - 3e periode
MARIA-TER-HEIDE - SK DONK 1 - 2
FC SINT JOZEF - KFC NIEUWMOER 3 - 1
OLYMPIC ESSEN - BERENDRECHT SP. 1 - 2
KVNA WORTEL - ALBERTA SCHILDE 3 - 1
EXCELSIOR ESSEN - KVK WESTMALLE 0 - 7
KSV WILDERT - PUTTE SK 2 - 1
HORENDONK FC - WECHELDERZANDE 2 - 1
BRECHT SK - HEIBOS KSV 1 - 2
KVC OOSTMALLE - vrij  


Speeldag 26 (19 februari 2017) - 3e periode
PUTTE SK - HORENDONK FC 0 - 0
WECHELDERZANDE - BRECHT SK 2 - 0
HEIBOS KSV - KVNA WORTEL 1 - 0
ALBERTA SCHILDE - SK DONK 0 - 4
KFC NIEUWMOER - OLYMPIC ESSEN 0 - 3
BERENDRECHT SP. - KVC OOSTMALLE 3 - 2
KVK WESTMALLE - KSV WILDERT 4 - 1
FC SINT JOZEF - MARIA-TER-HEIDE 1 - 1
EXCELSIOR ESSEN - vrij  


Speeldag 27 (26 februari 2017) - 3e periode
EXCELSIOR ESSEN - BERENDRECHT SP. 2 - 4
KVC OOSTMALLE - KFC NIEUWMOER 0 - 3
OLYMPIC ESSEN - FC SINT JOZEF 0 - 6
MARIA-TER-HEIDE - ALBERTA SCHILDE 6 - 1
SK DONK - HEIBOS KSV 1 - 1
KVNA WORTEL - WECHELDERZANDE 1 - 0
BRECHT SK - PUTTE SK 1 - 0
HORENDONK FC - KVK WESTMALLE 2 - 2
KSV WILDERT - vrij  


Speeldag 28 (5 maart 2017) - 3e periode
BERENDRECHT SP. - KSV WILDERT 1 - 0
KFC NIEUWMOER - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
FC SINT JOZEF - KVC OOSTMALLE 5 - 3
HEIBOS KSV - ALBERTA SCHILDE 4 - 0
WECHELDERZANDE - SK DONK 1 - 3
PUTTE SK - KVNA WORTEL 2 - 1
KVK WESTMALLE - BRECHT SK 0 - 3
OLYMPIC ESSEN - MARIA-TER-HEIDE 5 - 4
HORENDONK FC - vrij  


Speeldag 29 (12 maart 2017) - 3e periode
SK DONK - PUTTE SK 1 - 2
ALBERTA SCHILDE - WECHELDERZANDE 1 - 6
MARIA-TER-HEIDE - HEIBOS KSV 5 - 1
KVC OOSTMALLE - OLYMPIC ESSEN 1 - 5
EXCELSIOR ESSEN - FC SINT JOZEF 0 - 1
KSV WILDERT - KFC NIEUWMOER 0 - 2
HORENDONK FC - BERENDRECHT SP. 0 - 0
KVNA WORTEL - KVK WESTMALLE 1 - 0
BRECHT SK - vrij  


Speeldag 30 (19 maart 2017) - 3e periode
KFC NIEUWMOER - HORENDONK FC 0 - 1
BERENDRECHT SP. - BRECHT SK 1 - 1
KVC OOSTMALLE - MARIA-TER-HEIDE 0 - 3
FC SINT JOZEF - KSV WILDERT 1 - 2
OLYMPIC ESSEN - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
WECHELDERZANDE - HEIBOS KSV 1 - 3
PUTTE SK - ALBERTA SCHILDE 11 - 0
KVK WESTMALLE - SK DONK 3 - 2
KVNA WORTEL - vrij  


Speeldag 31 (26 maart 2017) - 3e periode
WECHELDERZANDE - KVK WESTMALLE 2 - 3
SK DONK - KFC NIEUWMOER 5 - 0
KVNA WORTEL - FC SINT JOZEF 2 - 2
BRECHT SK - OLYMPIC ESSEN 2 - 3
HORENDONK FC - KVC OOSTMALLE 3 - 3
KSV WILDERT - EXCELSIOR ESSEN 0 - 2
MARIA-TER-HEIDE - PUTTE SK 0 - 0
ALBERTA SCHILDE - BERENDRECHT SP. 1 - 3
HEIBOS KSV - vrij  


Speeldag 32 (29 maart 2017) - 3e periode
KVK WESTMALLE - PUTTE SK 4 - 3
KSV WILDERT - MARIA-TER-HEIDE 3 - 3
BERENDRECHT SP. - HEIBOS KSV 1 - 2
KFC NIEUWMOER - ALBERTA SCHILDE 6 - 0
FC SINT JOZEF - SK DONK 2 - 0
OLYMPIC ESSEN - KVNA WORTEL 1 - 2
KVC OOSTMALLE - BRECHT SK 1 - 3
EXCELSIOR ESSEN - HORENDONK FC 1 - 3
WECHELDERZANDE - vrij  


Speeldag 20 (2 april 2017) - 2e periode
BRECHT SK - HORENDONK FC 3 - 2
KVK WESTMALLE - BERENDRECHT SP. 6 - 0
PUTTE SK - KFC NIEUWMOER 2 - 1
WECHELDERZANDE - FC SINT JOZEF 2 - 2
HEIBOS KSV - OLYMPIC ESSEN 3 - 3
ALBERTA SCHILDE - KVC OOSTMALLE 1 - 3
SK DONK - EXCELSIOR ESSEN 2 - 0
KVNA WORTEL - KSV WILDERT 0 - 1
MARIA-TER-HEIDE - vrij  


Speeldag 33 (9 april 2017) - 3e periode
ALBERTA SCHILDE - KVK WESTMALLE 0 - 5
HEIBOS KSV - PUTTE SK 3 - 3
KVNA WORTEL - BERENDRECHT SP. 2 - 1
BRECHT SK - KFC NIEUWMOER 1 - 1
HORENDONK FC - FC SINT JOZEF 1 - 1
KSV WILDERT - OLYMPIC ESSEN 3 - 5
EXCELSIOR ESSEN - KVC OOSTMALLE 1 - 3
MARIA-TER-HEIDE - WECHELDERZANDE 6 - 0
SK DONK - vrij  


Speeldag 34 (23 april 2017) - 3e periode
EXCELSIOR ESSEN - MARIA-TER-HEIDE 2 - 3
FC SINT JOZEF - BRECHT SK 1 - 1
KFC NIEUWMOER - KVNA WORTEL 0 - 4
BERENDRECHT SP. - SK DONK 0 - 1
KVK WESTMALLE - HEIBOS KSV 5 - 1
PUTTE SK - WECHELDERZANDE 7 - 0
KVC OOSTMALLE - KSV WILDERT 4 - 2
OLYMPIC ESSEN - HORENDONK FC 1 - 3
ALBERTA SCHILDE - vrij  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1MARIA-TER-HEIDE 683731
2SK DONK 653134
3PUTTE SK 633330
4KVK WESTMALLE 613526
5FC SINT JOZEF 573027
6BERENDRECHT SP. 532528
7HORENDONK FC 532726
8BRECHT SK 523022
9HEIBOS KSV 492326
10KVNA WORTEL 492623
11KSV WILDERT 472423
12KFC NIEUWMOER 382018
13WECHELDERZANDE 322210
14EXCELSIOR ESSEN 301119
15OLYMPIC ESSEN 301317
16KVC OOSTMALLE 24915
17ALBERTA SCHILDE 330


VERLIESPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1MARIA-TER-HEIDE 281117
2SK DONK 311714
3PUTTE SK 331518
4KVK WESTMALLE 351322
5FC SINT JOZEF 391821
6BERENDRECHT SP. 432320
7HORENDONK FC 432122
8BRECHT SK 441826
9HEIBOS KSV 472522
10KVNA WORTEL 472225
11KSV WILDERT 492425
12KFC NIEUWMOER 582830
13WECHELDERZANDE 642638
14EXCELSIOR ESSEN 663729
15OLYMPIC ESSEN 663531
16KVC OOSTMALLE 723933
17ALBERTA SCHILDE 934548


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVK WESTMALLE 1293
2KVC OOSTMALLE 936
3KVNA WORTEL 936
4SK DONK 963
5BRECHT SK 844
6MARIA-TER-HEIDE 844
7HORENDONK FC 716
8PUTTE SK 761
9FC SINT JOZEF 642
10HEIBOS KSV 523
11OLYMPIC ESSEN 404
12KSV WILDERT 413
13KFC NIEUWMOER 431
14WECHELDERZANDE 110
15ALBERTA SCHILDE 000
16BERENDRECHT SP. 000
17EXCELSIOR ESSEN 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVK WESTMALLE 945044
2PUTTE SK 904842
3SK DONK 864442
4MARIA-TER-HEIDE 855035
5FC SINT JOZEF 784434
6HORENDONK FC 733637
7KSV WILDERT 643430
8BERENDRECHT SP. 643826
9HEIBOS KSV 623230
10BRECHT SK 623428
11KFC NIEUWMOER 603327
12KVNA WORTEL 583028
13OLYMPIC ESSEN 572631
14EXCELSIOR ESSEN 532924
15KVC OOSTMALLE 512229
16WECHELDERZANDE 482325
17ALBERTA SCHILDE 221111


TEGENDOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1PUTTE SK 381721
2MARIA-TER-HEIDE 391623
3SK DONK 402119
4BRECHT SK 411922
5FC SINT JOZEF 432320
6BERENDRECHT SP. 492425
7KVNA WORTEL 512427
8HORENDONK FC 532627
9KVK WESTMALLE 542628
10KSV WILDERT 602733
11KFC NIEUWMOER 633132
12HEIBOS KSV 713437
13EXCELSIOR ESSEN 804634
14WECHELDERZANDE 842658
15OLYMPIC ESSEN 924844
16KVC OOSTMALLE 935043
17ALBERTA SCHILDE 1566591


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 34 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1PUTTE SK 7 7 
2HORENDONK FC 6 9 
3KVK WESTMALLE 6x7 
4SK DONK 6 7 
5BERENDRECHT SP. 5 7 
6KSV WILDERT 5 7 
7MARIA-TER-HEIDE 5 6x
8FC SINT JOZEF 4 8 
9HEIBOS KSV 4 6 
10BRECHT SK 3 4x
11KVC OOSTMALLE 3x3x
12KVNA WORTEL 3 3 
13WECHELDERZANDE 3 3 
14EXCELSIOR ESSEN 2 4 
15KFC NIEUWMOER 2 3 
16OLYMPIC ESSEN 2 2 
17ALBERTA SCHILDE 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC SINT JOZEF 1266
2PUTTE SK 1165
3SK DONK 1055
4KVNA WORTEL 954
5BERENDRECHT SP. 844
6BRECHT SK 844
7MARIA-TER-HEIDE 844
8HORENDONK FC 624
9KVK WESTMALLE 624
10KFC NIEUWMOER 633
11KSV WILDERT 642
12EXCELSIOR ESSEN 505
13HEIBOS KSV 440
14OLYMPIC ESSEN 321
15WECHELDERZANDE 330
16KVC OOSTMALLE 110
17ALBERTA SCHILDE 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK DONK 291415
2HORENDONK FC 291514
3KVK WESTMALLE 281315
4FC SINT JOZEF 281414
5KVNA WORTEL 281414
6MARIA-TER-HEIDE 281414
7PUTTE SK 281414
8OLYMPIC ESSEN 271413
9KFC NIEUWMOER 261313
10HEIBOS KSV 261412
11BRECHT SK 261511
12KSV WILDERT 251213
13BERENDRECHT SP. 251312
14EXCELSIOR ESSEN 241014
15KVC OOSTMALLE 241113
16WECHELDERZANDE 231310
17ALBERTA SCHILDE 1486


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK DONK 321
2HORENDONK FC 312
3KVK WESTMALLE 431
4FC SINT JOZEF 422
5KVNA WORTEL 422
6MARIA-TER-HEIDE 422
7PUTTE SK 422
8OLYMPIC ESSEN 523
9KFC NIEUWMOER 633
10HEIBOS KSV 624
11BRECHT SK 615
12KSV WILDERT 743
13BERENDRECHT SP. 734
14EXCELSIOR ESSEN 862
15KVC OOSTMALLE 853
16WECHELDERZANDE 936
17ALBERTA SCHILDE 18810


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 MARIA-TER-HEIDE 16 12 1 3 50 16 37
2 KVK WESTMALLE 16 11 2 3 50 26 35
3 PUTTE SK 16 10 3 3 48 17 33
4 SK DONK 16 9 4 3 44 21 31
5 FC SINT JOZEF 16 9 3 4 44 23 30
6 BRECHT SK 16 9 3 4 34 19 30
7 HORENDONK FC 16 7 6 3 36 26 27
8 KVNA WORTEL 16 8 2 6 30 24 26
9 BERENDRECHT SP. 16 8 1 7 38 24 25
10 KSV WILDERT 16 7 3 6 34 27 24
11 HEIBOS KSV 16 6 5 5 32 34 23
12 WECHELDERZANDE 16 7 1 8 23 26 22
13 KFC NIEUWMOER 16 6 2 8 33 31 20
14 OLYMPIC ESSEN 16 4 1 11 26 48 13
15 EXCELSIOR ESSEN 16 3 2 11 29 46 11
16 KVC OOSTMALLE 16 2 3 11 22 50 9
17 ALBERTA SCHILDE 16 1 0 15 11 65 3

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 SK DONK 16 11 1 4 42 19 34
2 MARIA-TER-HEIDE 16 9 4 3 35 23 31
3 PUTTE SK 16 9 3 4 42 21 30
4 BERENDRECHT SP. 16 8 4 4 26 25 28
5 FC SINT JOZEF 16 8 3 5 34 20 27
6 KVK WESTMALLE 16 8 2 6 44 28 26
7 HORENDONK FC 16 8 2 6 37 27 26
8 HEIBOS KSV 16 8 2 6 30 37 26
9 KVNA WORTEL 16 7 2 7 28 27 23
10 KSV WILDERT 16 7 2 7 30 33 23
11 BRECHT SK 16 6 4 6 28 22 22
12 EXCELSIOR ESSEN 16 5 4 7 24 34 19
13 KFC NIEUWMOER 16 5 3 8 27 32 18
14 OLYMPIC ESSEN 16 5 2 9 31 44 17
15 KVC OOSTMALLE 16 4 3 9 29 43 15
16 WECHELDERZANDE 16 3 1 12 25 58 10
17 ALBERTA SCHILDE 16 0 0 16 11 91 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 ALBERTA SCHILDE - FC SINT JOZEF 0 - 4
28/08/2016 2 KVC OOSTMALLE - ALBERTA SCHILDE 4 - 0
31/08/2016 3 OLYMPIC ESSEN - ALBERTA SCHILDE 2 - 0
04/09/2016 4 ALBERTA SCHILDE - EXCELSIOR ESSEN 0 - 3
11/09/2016 5 KSV WILDERT - ALBERTA SCHILDE 6 - 0
18/09/2016 6 ALBERTA SCHILDE - HORENDONK FC 0 - 7
25/09/2016 7 BRECHT SK - ALBERTA SCHILDE 5 - 0
02/10/2016 8 ALBERTA SCHILDE - KVNA WORTEL 1 - 2
09/10/2016 9 SK DONK - ALBERTA SCHILDE 5 - 0
16/10/2016 10 ALBERTA SCHILDE - MARIA-TER-HEIDE 1 - 3
23/10/2016 11 ALBERTA SCHILDE - HEIBOS KSV 2 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 WECHELDERZANDE - ALBERTA SCHILDE 4 - 1
06/11/2016 13 ALBERTA SCHILDE - PUTTE SK 0 - 10
13/11/2016 14 KVK WESTMALLE - ALBERTA SCHILDE 7 - 2
20/11/2016 15 ALBERTA SCHILDE - vrijSpeeldag 
27/11/2016 16 BERENDRECHT SP. - ALBERTA SCHILDE 7 - 0
04/12/2016 17 ALBERTA SCHILDE - KFC NIEUWMOER 0 - 5
11/12/2016 18 FC SINT JOZEF - ALBERTA SCHILDE 9 - 0
18/12/2016 19 ALBERTA SCHILDE - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
15/01/2017 21 EXCELSIOR ESSEN - ALBERTA SCHILDE 9 - 4
22/01/2017 22 ALBERTA SCHILDE - KSV WILDERT 1 - 3
29/01/2017 23 HORENDONK FC - ALBERTA SCHILDE 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 ALBERTA SCHILDE - BRECHT SK 0 - 2
12/02/2017 25 KVNA WORTEL - ALBERTA SCHILDE 3 - 1
19/02/2017 26 ALBERTA SCHILDE - SK DONK 0 - 4
26/02/2017 27 MARIA-TER-HEIDE - ALBERTA SCHILDE 6 - 1
05/03/2017 28 HEIBOS KSV - ALBERTA SCHILDE 4 - 0
12/03/2017 29 ALBERTA SCHILDE - WECHELDERZANDE 1 - 6
19/03/2017 30 PUTTE SK - ALBERTA SCHILDE 11 - 0
26/03/2017 31 ALBERTA SCHILDE - BERENDRECHT SP. 1 - 3
29/03/2017 32 KFC NIEUWMOER - ALBERTA SCHILDE 6 - 0
02/04/2017 20 ALBERTA SCHILDE - KVC OOSTMALLE 1 - 3
09/04/2017 33 ALBERTA SCHILDE - KVK WESTMALLE 0 - 5
23/04/2017 34 ALBERTA SCHILDE - vrijSpeeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 WECHELDERZANDE - BERENDRECHT SP. 0 - 1
28/08/2016 2 BERENDRECHT SP. - KVK WESTMALLE 3 - 1
31/08/2016 3 BERENDRECHT SP. - PUTTE SK 1 - 2
04/09/2016 4 BERENDRECHT SP. - vrijSpeeldag 
11/09/2016 5 MARIA-TER-HEIDE - BERENDRECHT SP. 2 - 0
18/09/2016 6 BERENDRECHT SP. - KFC NIEUWMOER 1 - 3
25/09/2016 7 FC SINT JOZEF - BERENDRECHT SP. 5 - 0
02/10/2016 8 BERENDRECHT SP. - OLYMPIC ESSEN 5 - 0
09/10/2016 9 KVC OOSTMALLE - BERENDRECHT SP. 0 - 4
16/10/2016 10 BERENDRECHT SP. - EXCELSIOR ESSEN 5 - 2
23/10/2016 11 KSV WILDERT - BERENDRECHT SP. 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 BERENDRECHT SP. - HORENDONK FC 0 - 5
06/11/2016 13 BRECHT SK - BERENDRECHT SP. 1 - 1
13/11/2016 14 BERENDRECHT SP. - KVNA WORTEL 2 - 1
20/11/2016 15 SK DONK - BERENDRECHT SP. 0 - 3
27/11/2016 16 BERENDRECHT SP. - ALBERTA SCHILDE 7 - 0
04/12/2016 17 HEIBOS KSV - BERENDRECHT SP. 1 - 2
11/12/2016 18 BERENDRECHT SP. - WECHELDERZANDE 6 - 0
18/12/2016 19 PUTTE SK - BERENDRECHT SP. 1 - 1
15/01/2017 21 BERENDRECHT SP. - vrijSpeeldag 
22/01/2017 22 BERENDRECHT SP. - MARIA-TER-HEIDE 0 - 1
29/01/2017 23 KFC NIEUWMOER - BERENDRECHT SP. 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 BERENDRECHT SP. - FC SINT JOZEF 2 - 3
12/02/2017 25 OLYMPIC ESSEN - BERENDRECHT SP. 1 - 2
19/02/2017 26 BERENDRECHT SP. - KVC OOSTMALLE 3 - 2
26/02/2017 27 EXCELSIOR ESSEN - BERENDRECHT SP. 2 - 4
05/03/2017 28 BERENDRECHT SP. - KSV WILDERT 1 - 0
12/03/2017 29 HORENDONK FC - BERENDRECHT SP. 0 - 0
19/03/2017 30 BERENDRECHT SP. - BRECHT SK 1 - 1
26/03/2017 31 ALBERTA SCHILDE - BERENDRECHT SP. 1 - 3
29/03/2017 32 BERENDRECHT SP. - HEIBOS KSV 1 - 2
02/04/2017 20 KVK WESTMALLE - BERENDRECHT SP. 6 - 0
09/04/2017 33 KVNA WORTEL - BERENDRECHT SP. 2 - 1
23/04/2017 34 BERENDRECHT SP. - SK DONK 0 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 BRECHT SK - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
28/08/2016 2 HORENDONK FC - BRECHT SK 1 - 1
31/08/2016 3 KSV WILDERT - BRECHT SK 3 - 3
04/09/2016 4 BRECHT SK - MARIA-TER-HEIDE 0 - 2
11/09/2016 5 BRECHT SK - KVNA WORTEL 4 - 0
18/09/2016 6 SK DONK - BRECHT SK 0 - 3
25/09/2016 7 BRECHT SK - ALBERTA SCHILDE 5 - 0
02/10/2016 8 HEIBOS KSV - BRECHT SK 2 - 1
09/10/2016 9 BRECHT SK - WECHELDERZANDE 3 - 1
16/10/2016 10 PUTTE SK - BRECHT SK 3 - 0
23/10/2016 11 BRECHT SK - KVK WESTMALLE 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 BRECHT SK - vrijSpeeldag 
06/11/2016 13 BRECHT SK - BERENDRECHT SP. 1 - 1
13/11/2016 14 KFC NIEUWMOER - BRECHT SK 3 - 6
20/11/2016 15 BRECHT SK - FC SINT JOZEF 1 - 0
27/11/2016 16 OLYMPIC ESSEN - BRECHT SK 1 - 0
04/12/2016 17 BRECHT SK - KVC OOSTMALLE 2 - 1
11/12/2016 18 EXCELSIOR ESSEN - BRECHT SK 0 - 4
18/12/2016 19 BRECHT SK - KSV WILDERT 1 - 2
15/01/2017 21 MARIA-TER-HEIDE - BRECHT SK 3 - 0
22/01/2017 22 KVNA WORTEL - BRECHT SK 1 - 0
29/01/2017 23 BRECHT SK - SK DONK 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 ALBERTA SCHILDE - BRECHT SK 0 - 2
12/02/2017 25 BRECHT SK - HEIBOS KSV 1 - 2
19/02/2017 26 WECHELDERZANDE - BRECHT SK 2 - 0
26/02/2017 27 BRECHT SK - PUTTE SK 1 - 0
05/03/2017 28 KVK WESTMALLE - BRECHT SK 0 - 3
12/03/2017 29 BRECHT SK - vrijSpeeldag 
19/03/2017 30 BERENDRECHT SP. - BRECHT SK 1 - 1
26/03/2017 31 BRECHT SK - OLYMPIC ESSEN 2 - 3
29/03/2017 32 KVC OOSTMALLE - BRECHT SK 1 - 3
02/04/2017 20 BRECHT SK - HORENDONK FC 3 - 2
09/04/2017 33 BRECHT SK - KFC NIEUWMOER 1 - 1
23/04/2017 34 FC SINT JOZEF - BRECHT SK 1 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 BRECHT SK - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
28/08/2016 2 EXCELSIOR ESSEN - SK DONK 0 - 4
31/08/2016 3 EXCELSIOR ESSEN - KVNA WORTEL 3 - 3
04/09/2016 4 ALBERTA SCHILDE - EXCELSIOR ESSEN 0 - 3
11/09/2016 5 EXCELSIOR ESSEN - HEIBOS KSV 3 - 3
18/09/2016 6 WECHELDERZANDE - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
25/09/2016 7 EXCELSIOR ESSEN - PUTTE SK 0 - 2
02/10/2016 8 KVK WESTMALLE - EXCELSIOR ESSEN 3 - 2
09/10/2016 9 EXCELSIOR ESSEN - vrijSpeeldag 
16/10/2016 10 BERENDRECHT SP. - EXCELSIOR ESSEN 5 - 2
23/10/2016 11 EXCELSIOR ESSEN - KFC NIEUWMOER 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 FC SINT JOZEF - EXCELSIOR ESSEN 4 - 0
06/11/2016 13 EXCELSIOR ESSEN - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
13/11/2016 14 KVC OOSTMALLE - EXCELSIOR ESSEN 4 - 4
20/11/2016 15 MARIA-TER-HEIDE - EXCELSIOR ESSEN 6 - 2
27/11/2016 16 EXCELSIOR ESSEN - KSV WILDERT 0 - 1
04/12/2016 17 HORENDONK FC - EXCELSIOR ESSEN 4 - 1
11/12/2016 18 EXCELSIOR ESSEN - BRECHT SK 0 - 4
18/12/2016 19 KVNA WORTEL - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
15/01/2017 21 EXCELSIOR ESSEN - ALBERTA SCHILDE 9 - 4
22/01/2017 22 HEIBOS KSV - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
29/01/2017 23 EXCELSIOR ESSEN - WECHELDERZANDE 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 PUTTE SK - EXCELSIOR ESSEN 3 - 2
12/02/2017 25 EXCELSIOR ESSEN - KVK WESTMALLE 0 - 7
19/02/2017 26 EXCELSIOR ESSEN - vrijSpeeldag 
26/02/2017 27 EXCELSIOR ESSEN - BERENDRECHT SP. 2 - 4
05/03/2017 28 KFC NIEUWMOER - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
12/03/2017 29 EXCELSIOR ESSEN - FC SINT JOZEF 0 - 1
19/03/2017 30 OLYMPIC ESSEN - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
26/03/2017 31 KSV WILDERT - EXCELSIOR ESSEN 0 - 2
29/03/2017 32 EXCELSIOR ESSEN - HORENDONK FC 1 - 3
02/04/2017 20 SK DONK - EXCELSIOR ESSEN 2 - 0
09/04/2017 33 EXCELSIOR ESSEN - KVC OOSTMALLE 1 - 3
23/04/2017 34 EXCELSIOR ESSEN - MARIA-TER-HEIDE 2 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 ALBERTA SCHILDE - FC SINT JOZEF 0 - 4
28/08/2016 2 FC SINT JOZEF - WECHELDERZANDE 3 - 3
31/08/2016 3 FC SINT JOZEF - HEIBOS KSV 1 - 0
04/09/2016 4 PUTTE SK - FC SINT JOZEF 1 - 2
11/09/2016 5 FC SINT JOZEF - KVK WESTMALLE 0 - 4
18/09/2016 6 FC SINT JOZEF - vrijSpeeldag 
25/09/2016 7 FC SINT JOZEF - BERENDRECHT SP. 5 - 0
02/10/2016 8 KFC NIEUWMOER - FC SINT JOZEF 3 - 1
09/10/2016 9 MARIA-TER-HEIDE - FC SINT JOZEF 0 - 1
16/10/2016 10 FC SINT JOZEF - OLYMPIC ESSEN 3 - 0
23/10/2016 11 KVC OOSTMALLE - FC SINT JOZEF 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 FC SINT JOZEF - EXCELSIOR ESSEN 4 - 0
06/11/2016 13 KSV WILDERT - FC SINT JOZEF 1 - 0
13/11/2016 14 FC SINT JOZEF - HORENDONK FC 1 - 2
20/11/2016 15 BRECHT SK - FC SINT JOZEF 1 - 0
27/11/2016 16 FC SINT JOZEF - KVNA WORTEL 0 - 3
04/12/2016 17 SK DONK - FC SINT JOZEF 4 - 2
11/12/2016 18 FC SINT JOZEF - ALBERTA SCHILDE 9 - 0
18/12/2016 19 HEIBOS KSV - FC SINT JOZEF 3 - 2
15/01/2017 21 FC SINT JOZEF - PUTTE SK 5 - 3
22/01/2017 22 KVK WESTMALLE - FC SINT JOZEF 0 - 2
29/01/2017 23 FC SINT JOZEF - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 BERENDRECHT SP. - FC SINT JOZEF 2 - 3
12/02/2017 25 FC SINT JOZEF - KFC NIEUWMOER 3 - 1
19/02/2017 26 FC SINT JOZEF - MARIA-TER-HEIDE 1 - 1
26/02/2017 27 OLYMPIC ESSEN - FC SINT JOZEF 0 - 6
05/03/2017 28 FC SINT JOZEF - KVC OOSTMALLE 5 - 3
12/03/2017 29 EXCELSIOR ESSEN - FC SINT JOZEF 0 - 1
19/03/2017 30 FC SINT JOZEF - KSV WILDERT 1 - 2
26/03/2017 31 KVNA WORTEL - FC SINT JOZEF 2 - 2
29/03/2017 32 FC SINT JOZEF - SK DONK 2 - 0
02/04/2017 20 WECHELDERZANDE - FC SINT JOZEF 2 - 2
09/04/2017 33 HORENDONK FC - FC SINT JOZEF 1 - 1
23/04/2017 34 FC SINT JOZEF - BRECHT SK 1 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 HEIBOS KSV - KFC NIEUWMOER 2 - 2
28/08/2016 2 OLYMPIC ESSEN - HEIBOS KSV 1 - 3
31/08/2016 3 FC SINT JOZEF - HEIBOS KSV 1 - 0
04/09/2016 4 HEIBOS KSV - KVC OOSTMALLE 3 - 3
11/09/2016 5 EXCELSIOR ESSEN - HEIBOS KSV 3 - 3
18/09/2016 6 HEIBOS KSV - KSV WILDERT 4 - 0
25/09/2016 7 HORENDONK FC - HEIBOS KSV 2 - 3
02/10/2016 8 HEIBOS KSV - BRECHT SK 2 - 1
09/10/2016 9 KVNA WORTEL - HEIBOS KSV 1 - 3
16/10/2016 10 HEIBOS KSV - SK DONK 1 - 7
23/10/2016 11 ALBERTA SCHILDE - HEIBOS KSV 2 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 HEIBOS KSV - MARIA-TER-HEIDE 0 - 4
06/11/2016 13 HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE 23/12   Speeldag 
13/11/2016 14 PUTTE SK - HEIBOS KSV 3 - 0
20/11/2016 15 HEIBOS KSV - KVK WESTMALLE 2 - 4
27/11/2016 16 HEIBOS KSV - vrijSpeeldag 
04/12/2016 17 HEIBOS KSV - BERENDRECHT SP. 1 - 2
11/12/2016 18 KFC NIEUWMOER - HEIBOS KSV 6 - 0
18/12/2016 19 HEIBOS KSV - FC SINT JOZEF 3 - 2
23/12/2016 13 HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE 1 - 0
15/01/2017 21 KVC OOSTMALLE - HEIBOS KSV 1 - 4
22/01/2017 22 HEIBOS KSV - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
29/01/2017 23 KSV WILDERT - HEIBOS KSV 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 HEIBOS KSV - HORENDONK FC 2 - 2
12/02/2017 25 BRECHT SK - HEIBOS KSV 1 - 2
19/02/2017 26 HEIBOS KSV - KVNA WORTEL 1 - 0
26/02/2017 27 SK DONK - HEIBOS KSV 1 - 1
05/03/2017 28 HEIBOS KSV - ALBERTA SCHILDE 4 - 0
12/03/2017 29 MARIA-TER-HEIDE - HEIBOS KSV 5 - 1
19/03/2017 30 WECHELDERZANDE - HEIBOS KSV 1 - 3
26/03/2017 31 HEIBOS KSV - vrijSpeeldag 
29/03/2017 32 BERENDRECHT SP. - HEIBOS KSV 1 - 2
02/04/2017 20 HEIBOS KSV - OLYMPIC ESSEN 3 - 3
09/04/2017 33 HEIBOS KSV - PUTTE SK 3 - 3
23/04/2017 34 KVK WESTMALLE - HEIBOS KSV 5 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 KSV WILDERT (2e per.) - HORENDONK FC 2 - 3
28/08/2016 2 HORENDONK FC - BRECHT SK 1 - 1
31/08/2016 3 MARIA-TER-HEIDE - HORENDONK FC 3 - 1
04/09/2016 4 KVNA WORTEL - HORENDONK FC 6 - 1
11/09/2016 5 HORENDONK FC - SK DONK 3 - 1
18/09/2016 6 ALBERTA SCHILDE - HORENDONK FC 0 - 7
25/09/2016 7 HORENDONK FC - HEIBOS KSV 2 - 3
02/10/2016 8 WECHELDERZANDE - HORENDONK FC 1 - 0
09/10/2016 9 HORENDONK FC - PUTTE SK 1 - 3
16/10/2016 10 KVK WESTMALLE - HORENDONK FC 3 - 2
23/10/2016 11 HORENDONK FC - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 BERENDRECHT SP. - HORENDONK FC 0 - 5
06/11/2016 13 HORENDONK FC - KFC NIEUWMOER 5 - 0
13/11/2016 14 FC SINT JOZEF - HORENDONK FC 1 - 2
20/11/2016 15 HORENDONK FC - OLYMPIC ESSEN 3 - 2
27/11/2016 16 KVC OOSTMALLE - HORENDONK FC 1 - 3
04/12/2016 17 HORENDONK FC - EXCELSIOR ESSEN 4 - 1
11/12/2016 18 HORENDONK FC (1e per.) - KSV WILDERT 3 - 3
18/12/2016 19 HORENDONK FC - MARIA-TER-HEIDE 1 - 2
15/01/2017 21 HORENDONK FC - KVNA WORTEL 2 - 1
22/01/2017 22 SK DONK - HORENDONK FC 3 - 2
29/01/2017 23 HORENDONK FC - ALBERTA SCHILDE 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 HEIBOS KSV - HORENDONK FC 2 - 2
12/02/2017 25 HORENDONK FC - WECHELDERZANDE 2 - 1
19/02/2017 26 PUTTE SK - HORENDONK FC 0 - 0
26/02/2017 27 HORENDONK FC - KVK WESTMALLE 2 - 2
05/03/2017 28 HORENDONK FC - vrijSpeeldag 
12/03/2017 29 HORENDONK FC - BERENDRECHT SP. 0 - 0
19/03/2017 30 KFC NIEUWMOER - HORENDONK FC 0 - 1
26/03/2017 31 HORENDONK FC - KVC OOSTMALLE 3 - 3
29/03/2017 32 EXCELSIOR ESSEN - HORENDONK FC 1 - 3
02/04/2017 20 BRECHT SK - HORENDONK FC 3 - 2
09/04/2017 33 HORENDONK FC - FC SINT JOZEF 1 - 1
23/04/2017 34 OLYMPIC ESSEN - HORENDONK FC 1 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 HEIBOS KSV - KFC NIEUWMOER 2 - 2
28/08/2016 2 KFC NIEUWMOER - PUTTE SK 1 - 3
31/08/2016 3 KFC NIEUWMOER - WECHELDERZANDE 4 - 2
04/09/2016 4 KVK WESTMALLE - KFC NIEUWMOER 2 - 2
11/09/2016 5 KFC NIEUWMOER - vrijSpeeldag 
18/09/2016 6 BERENDRECHT SP. - KFC NIEUWMOER 1 - 3
25/09/2016 7 MARIA-TER-HEIDE - KFC NIEUWMOER 3 - 2
02/10/2016 8 KFC NIEUWMOER - FC SINT JOZEF 3 - 1
09/10/2016 9 OLYMPIC ESSEN - KFC NIEUWMOER 1 - 3
16/10/2016 10 KFC NIEUWMOER - KVC OOSTMALLE 1 - 2
23/10/2016 11 EXCELSIOR ESSEN - KFC NIEUWMOER 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 KFC NIEUWMOER - KSV WILDERT 1 - 0
06/11/2016 13 HORENDONK FC - KFC NIEUWMOER 5 - 0
13/11/2016 14 KFC NIEUWMOER - BRECHT SK 3 - 6
20/11/2016 15 KVNA WORTEL - KFC NIEUWMOER 1 - 0
27/11/2016 16 KFC NIEUWMOER - SK DONK 1 - 2
04/12/2016 17 ALBERTA SCHILDE - KFC NIEUWMOER 0 - 5
11/12/2016 18 KFC NIEUWMOER - HEIBOS KSV 6 - 0
18/12/2016 19 WECHELDERZANDE - KFC NIEUWMOER 2 - 1
15/01/2017 21 KFC NIEUWMOER - KVK WESTMALLE 3 - 2
22/01/2017 22 KFC NIEUWMOER - vrijSpeeldag 
29/01/2017 23 KFC NIEUWMOER - BERENDRECHT SP. 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 KFC NIEUWMOER - MARIA-TER-HEIDE 1 - 1
12/02/2017 25 FC SINT JOZEF - KFC NIEUWMOER 3 - 1
19/02/2017 26 KFC NIEUWMOER - OLYMPIC ESSEN 0 - 3
26/02/2017 27 KVC OOSTMALLE - KFC NIEUWMOER 0 - 3
05/03/2017 28 KFC NIEUWMOER - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
12/03/2017 29 KSV WILDERT - KFC NIEUWMOER 0 - 2
19/03/2017 30 KFC NIEUWMOER - HORENDONK FC 0 - 1
26/03/2017 31 SK DONK - KFC NIEUWMOER 5 - 0
29/03/2017 32 KFC NIEUWMOER - ALBERTA SCHILDE 6 - 0
02/04/2017 20 PUTTE SK - KFC NIEUWMOER 2 - 1
09/04/2017 33 BRECHT SK - KFC NIEUWMOER 1 - 1
23/04/2017 34 KFC NIEUWMOER - KVNA WORTEL 0 - 4


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 KSV WILDERT (2e per.) - HORENDONK FC 2 - 3
28/08/2016 2 KSV WILDERT - KVNA WORTEL 4 - 2
31/08/2016 3 KSV WILDERT - BRECHT SK 3 - 3
04/09/2016 4 SK DONK - KSV WILDERT 3 - 3
11/09/2016 5 KSV WILDERT - ALBERTA SCHILDE 6 - 0
18/09/2016 6 HEIBOS KSV - KSV WILDERT 4 - 0
25/09/2016 7 KSV WILDERT - WECHELDERZANDE 5 - 1
02/10/2016 8 PUTTE SK - KSV WILDERT 4 - 3
09/10/2016 9 KSV WILDERT - KVK WESTMALLE 0 - 1
16/10/2016 10 KSV WILDERT - vrijSpeeldag 
23/10/2016 11 KSV WILDERT - BERENDRECHT SP. 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 KFC NIEUWMOER - KSV WILDERT 1 - 0
06/11/2016 13 KSV WILDERT - FC SINT JOZEF 1 - 0
13/11/2016 14 OLYMPIC ESSEN - KSV WILDERT 3 - 6
20/11/2016 15 KSV WILDERT - KVC OOSTMALLE 1 - 0
27/11/2016 16 EXCELSIOR ESSEN - KSV WILDERT 0 - 1
04/12/2016 17 MARIA-TER-HEIDE - KSV WILDERT 1 - 2
11/12/2016 18 HORENDONK FC (1e per.) - KSV WILDERT 3 - 3
18/12/2016 19 BRECHT SK - KSV WILDERT 1 - 2
15/01/2017 21 KSV WILDERT - SK DONK 0 - 3
22/01/2017 22 ALBERTA SCHILDE - KSV WILDERT 1 - 3
29/01/2017 23 KSV WILDERT - HEIBOS KSV 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 WECHELDERZANDE - KSV WILDERT 2 - 1
12/02/2017 25 KSV WILDERT - PUTTE SK 2 - 1
19/02/2017 26 KVK WESTMALLE - KSV WILDERT 4 - 1
26/02/2017 27 KSV WILDERT - vrijSpeeldag 
05/03/2017 28 BERENDRECHT SP. - KSV WILDERT 1 - 0
12/03/2017 29 KSV WILDERT - KFC NIEUWMOER 0 - 2
19/03/2017 30 FC SINT JOZEF - KSV WILDERT 1 - 2
26/03/2017 31 KSV WILDERT - EXCELSIOR ESSEN 0 - 2
29/03/2017 32 KSV WILDERT - MARIA-TER-HEIDE 3 - 3
02/04/2017 20 KVNA WORTEL - KSV WILDERT 0 - 1
09/04/2017 33 KSV WILDERT - OLYMPIC ESSEN 3 - 5
23/04/2017 34 KVC OOSTMALLE - KSV WILDERT 4 - 2


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 KVC OOSTMALLE (2e per.) - KVNA WORTEL 0 - 1
28/08/2016 2 KVC OOSTMALLE - ALBERTA SCHILDE 4 - 0
31/08/2016 3 KVC OOSTMALLE - SK DONK 1 - 1
04/09/2016 4 HEIBOS KSV - KVC OOSTMALLE 3 - 3
11/09/2016 5 KVC OOSTMALLE - WECHELDERZANDE 1 - 5
18/09/2016 6 PUTTE SK - KVC OOSTMALLE 5 - 0
25/09/2016 7 KVC OOSTMALLE - KVK WESTMALLE 3 - 6
02/10/2016 8 KVC OOSTMALLE - vrijSpeeldag 
09/10/2016 9 KVC OOSTMALLE - BERENDRECHT SP. 0 - 4
16/10/2016 10 KFC NIEUWMOER - KVC OOSTMALLE 1 - 2
23/10/2016 11 KVC OOSTMALLE - FC SINT JOZEF 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 OLYMPIC ESSEN - KVC OOSTMALLE 2 - 2
06/11/2016 13 MARIA-TER-HEIDE - KVC OOSTMALLE 4 - 1
13/11/2016 14 KVC OOSTMALLE - EXCELSIOR ESSEN 4 - 4
20/11/2016 15 KSV WILDERT - KVC OOSTMALLE 1 - 0
27/11/2016 16 KVC OOSTMALLE - HORENDONK FC 1 - 3
04/12/2016 17 BRECHT SK - KVC OOSTMALLE 2 - 1
11/12/2016 18 KVNA WORTEL (1e per.) - KVC OOSTMALLE 3 - 4
18/12/2016 19 SK DONK - KVC OOSTMALLE 4 - 1
15/01/2017 21 KVC OOSTMALLE - HEIBOS KSV 1 - 4
22/01/2017 22 WECHELDERZANDE - KVC OOSTMALLE 2 - 1
29/01/2017 23 KVC OOSTMALLE - PUTTE SK 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 KVK WESTMALLE - KVC OOSTMALLE 3 - 0
12/02/2017 25 KVC OOSTMALLE - vrijSpeeldag 
19/02/2017 26 BERENDRECHT SP. - KVC OOSTMALLE 3 - 2
26/02/2017 27 KVC OOSTMALLE - KFC NIEUWMOER 0 - 3
05/03/2017 28 FC SINT JOZEF - KVC OOSTMALLE 5 - 3
12/03/2017 29 KVC OOSTMALLE - OLYMPIC ESSEN 1 - 5
19/03/2017 30 KVC OOSTMALLE - MARIA-TER-HEIDE 0 - 3
26/03/2017 31 HORENDONK FC - KVC OOSTMALLE 3 - 3
29/03/2017 32 KVC OOSTMALLE - BRECHT SK 1 - 3
02/04/2017 20 ALBERTA SCHILDE - KVC OOSTMALLE 1 - 3
09/04/2017 33 EXCELSIOR ESSEN - KVC OOSTMALLE 1 - 3
23/04/2017 34 KVC OOSTMALLE - KSV WILDERT 4 - 2


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 KVK WESTMALLE - MARIA-TER-HEIDE 2 - 2
28/08/2016 2 BERENDRECHT SP. - KVK WESTMALLE 3 - 1
31/08/2016 3 KVK WESTMALLE - vrijSpeeldag 
04/09/2016 4 KVK WESTMALLE - KFC NIEUWMOER 2 - 2
11/09/2016 5 FC SINT JOZEF - KVK WESTMALLE 0 - 4
18/09/2016 6 KVK WESTMALLE - OLYMPIC ESSEN 3 - 2
25/09/2016 7 KVC OOSTMALLE - KVK WESTMALLE 3 - 6
02/10/2016 8 KVK WESTMALLE - EXCELSIOR ESSEN 3 - 2
09/10/2016 9 KSV WILDERT - KVK WESTMALLE 0 - 1
16/10/2016 10 KVK WESTMALLE - HORENDONK FC 3 - 2
23/10/2016 11 BRECHT SK - KVK WESTMALLE 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 KVK WESTMALLE - KVNA WORTEL 0 - 1
06/11/2016 13 SK DONK - KVK WESTMALLE 1 - 1
13/11/2016 14 KVK WESTMALLE - ALBERTA SCHILDE 7 - 2
20/11/2016 15 HEIBOS KSV - KVK WESTMALLE 2 - 4
27/11/2016 16 KVK WESTMALLE - WECHELDERZANDE 5 - 1
04/12/2016 17 PUTTE SK - KVK WESTMALLE 3 - 2
11/12/2016 18 MARIA-TER-HEIDE - KVK WESTMALLE 3 - 1
18/12/2016 19 KVK WESTMALLE - vrijSpeeldag 
15/01/2017 21 KFC NIEUWMOER - KVK WESTMALLE 3 - 2
22/01/2017 22 KVK WESTMALLE - FC SINT JOZEF 0 - 2
29/01/2017 23 OLYMPIC ESSEN - KVK WESTMALLE 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 KVK WESTMALLE - KVC OOSTMALLE 3 - 0
12/02/2017 25 EXCELSIOR ESSEN - KVK WESTMALLE 0 - 7
19/02/2017 26 KVK WESTMALLE - KSV WILDERT 4 - 1
26/02/2017 27 HORENDONK FC - KVK WESTMALLE 2 - 2
05/03/2017 28 KVK WESTMALLE - BRECHT SK 0 - 3
12/03/2017 29 KVNA WORTEL - KVK WESTMALLE 1 - 0
19/03/2017 30 KVK WESTMALLE - SK DONK 3 - 2
26/03/2017 31 WECHELDERZANDE - KVK WESTMALLE 2 - 3
29/03/2017 32 KVK WESTMALLE - PUTTE SK 4 - 3
02/04/2017 20 KVK WESTMALLE - BERENDRECHT SP. 6 - 0
09/04/2017 33 ALBERTA SCHILDE - KVK WESTMALLE 0 - 5
23/04/2017 34 KVK WESTMALLE - HEIBOS KSV 5 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 KVC OOSTMALLE (2e per.) - KVNA WORTEL 0 - 1
28/08/2016 2 KSV WILDERT - KVNA WORTEL 4 - 2
31/08/2016 3 EXCELSIOR ESSEN - KVNA WORTEL 3 - 3
04/09/2016 4 KVNA WORTEL - HORENDONK FC 6 - 1
11/09/2016 5 BRECHT SK - KVNA WORTEL 4 - 0
18/09/2016 6 KVNA WORTEL - MARIA-TER-HEIDE 1 - 3
25/09/2016 7 KVNA WORTEL - SK DONK 1 - 3
02/10/2016 8 ALBERTA SCHILDE - KVNA WORTEL 1 - 2
09/10/2016 9 KVNA WORTEL - HEIBOS KSV 1 - 3
16/10/2016 10 WECHELDERZANDE - KVNA WORTEL 2 - 4
23/10/2016 11 KVNA WORTEL - PUTTE SK 0 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 KVK WESTMALLE - KVNA WORTEL 0 - 1
06/11/2016 13 KVNA WORTEL - vrijSpeeldag 
13/11/2016 14 BERENDRECHT SP. - KVNA WORTEL 2 - 1
20/11/2016 15 KVNA WORTEL - KFC NIEUWMOER 1 - 0
27/11/2016 16 FC SINT JOZEF - KVNA WORTEL 0 - 3
04/12/2016 17 KVNA WORTEL - OLYMPIC ESSEN 6 - 0
11/12/2016 18 KVNA WORTEL (1e per.) - KVC OOSTMALLE 3 - 4
18/12/2016 19 KVNA WORTEL - EXCELSIOR ESSEN 1 - 1
15/01/2017 21 HORENDONK FC - KVNA WORTEL 2 - 1
22/01/2017 22 KVNA WORTEL - BRECHT SK 1 - 0
29/01/2017 23 MARIA-TER-HEIDE - KVNA WORTEL 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 SK DONK - KVNA WORTEL 2 - 2
12/02/2017 25 KVNA WORTEL - ALBERTA SCHILDE 3 - 1
19/02/2017 26 HEIBOS KSV - KVNA WORTEL 1 - 0
26/02/2017 27 KVNA WORTEL - WECHELDERZANDE 1 - 0
05/03/2017 28 PUTTE SK - KVNA WORTEL 2 - 1
12/03/2017 29 KVNA WORTEL - KVK WESTMALLE 1 - 0
19/03/2017 30 KVNA WORTEL - vrijSpeeldag 
26/03/2017 31 KVNA WORTEL - FC SINT JOZEF 2 - 2
29/03/2017 32 OLYMPIC ESSEN - KVNA WORTEL 1 - 2
02/04/2017 20 KVNA WORTEL - KSV WILDERT 0 - 1
09/04/2017 33 KVNA WORTEL - BERENDRECHT SP. 2 - 1
23/04/2017 34 KFC NIEUWMOER - KVNA WORTEL 0 - 4


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 KVK WESTMALLE - MARIA-TER-HEIDE 2 - 2
28/08/2016 2 MARIA-TER-HEIDE - vrijSpeeldag 
31/08/2016 3 MARIA-TER-HEIDE - HORENDONK FC 3 - 1
04/09/2016 4 BRECHT SK - MARIA-TER-HEIDE 0 - 2
11/09/2016 5 MARIA-TER-HEIDE - BERENDRECHT SP. 2 - 0
18/09/2016 6 KVNA WORTEL - MARIA-TER-HEIDE 1 - 3
25/09/2016 7 MARIA-TER-HEIDE - KFC NIEUWMOER 3 - 2
02/10/2016 8 SK DONK - MARIA-TER-HEIDE 3 - 0
09/10/2016 9 MARIA-TER-HEIDE - FC SINT JOZEF 0 - 1
16/10/2016 10 ALBERTA SCHILDE - MARIA-TER-HEIDE 1 - 3
23/10/2016 11 MARIA-TER-HEIDE - OLYMPIC ESSEN 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 HEIBOS KSV - MARIA-TER-HEIDE 0 - 4
06/11/2016 13 MARIA-TER-HEIDE - KVC OOSTMALLE 4 - 1
13/11/2016 14 WECHELDERZANDE - MARIA-TER-HEIDE 1 - 0
20/11/2016 15 MARIA-TER-HEIDE - EXCELSIOR ESSEN 6 - 2
27/11/2016 16 PUTTE SK - MARIA-TER-HEIDE 2 - 3
04/12/2016 17 MARIA-TER-HEIDE - KSV WILDERT 1 - 2
11/12/2016 18 MARIA-TER-HEIDE - KVK WESTMALLE 3 - 1
18/12/2016 19 HORENDONK FC - MARIA-TER-HEIDE 1 - 2
15/01/2017 21 MARIA-TER-HEIDE - BRECHT SK 3 - 0
22/01/2017 22 BERENDRECHT SP. - MARIA-TER-HEIDE 0 - 1
29/01/2017 23 MARIA-TER-HEIDE - KVNA WORTEL 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 KFC NIEUWMOER - MARIA-TER-HEIDE 1 - 1
12/02/2017 25 MARIA-TER-HEIDE - SK DONK 1 - 2
19/02/2017 26 FC SINT JOZEF - MARIA-TER-HEIDE 1 - 1
26/02/2017 27 MARIA-TER-HEIDE - ALBERTA SCHILDE 6 - 1
05/03/2017 28 OLYMPIC ESSEN - MARIA-TER-HEIDE 5 - 4
12/03/2017 29 MARIA-TER-HEIDE - HEIBOS KSV 5 - 1
19/03/2017 30 KVC OOSTMALLE - MARIA-TER-HEIDE 0 - 3
26/03/2017 31 MARIA-TER-HEIDE - PUTTE SK 0 - 0
29/03/2017 32 KSV WILDERT - MARIA-TER-HEIDE 3 - 3
02/04/2017 20 MARIA-TER-HEIDE - vrijSpeeldag 
09/04/2017 33 MARIA-TER-HEIDE - WECHELDERZANDE 6 - 0
23/04/2017 34 EXCELSIOR ESSEN - MARIA-TER-HEIDE 2 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 SK DONK - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
28/08/2016 2 OLYMPIC ESSEN - HEIBOS KSV 1 - 3
31/08/2016 3 OLYMPIC ESSEN - ALBERTA SCHILDE 2 - 0
04/09/2016 4 WECHELDERZANDE - OLYMPIC ESSEN 1 - 3
11/09/2016 5 OLYMPIC ESSEN - PUTTE SK 1 - 3
18/09/2016 6 KVK WESTMALLE - OLYMPIC ESSEN 3 - 2
25/09/2016 7 OLYMPIC ESSEN - vrijSpeeldag 
02/10/2016 8 BERENDRECHT SP. - OLYMPIC ESSEN 5 - 0
09/10/2016 9 OLYMPIC ESSEN - KFC NIEUWMOER 1 - 3
16/10/2016 10 FC SINT JOZEF - OLYMPIC ESSEN 3 - 0
23/10/2016 11 MARIA-TER-HEIDE - OLYMPIC ESSEN 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 OLYMPIC ESSEN - KVC OOSTMALLE 2 - 2
06/11/2016 13 EXCELSIOR ESSEN - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
13/11/2016 14 OLYMPIC ESSEN - KSV WILDERT 3 - 6
20/11/2016 15 HORENDONK FC - OLYMPIC ESSEN 3 - 2
27/11/2016 16 OLYMPIC ESSEN - BRECHT SK 1 - 0
04/12/2016 17 KVNA WORTEL - OLYMPIC ESSEN 6 - 0
11/12/2016 18 OLYMPIC ESSEN - SK DONK 1 - 7
18/12/2016 19 ALBERTA SCHILDE - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
15/01/2017 21 OLYMPIC ESSEN - WECHELDERZANDE 5 - 3
22/01/2017 22 PUTTE SK - OLYMPIC ESSEN 1 - 1
29/01/2017 23 OLYMPIC ESSEN - KVK WESTMALLE 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 OLYMPIC ESSEN - vrijSpeeldag 
12/02/2017 25 OLYMPIC ESSEN - BERENDRECHT SP. 1 - 2
19/02/2017 26 KFC NIEUWMOER - OLYMPIC ESSEN 0 - 3
26/02/2017 27 OLYMPIC ESSEN - FC SINT JOZEF 0 - 6
05/03/2017 28 OLYMPIC ESSEN - MARIA-TER-HEIDE 5 - 4
12/03/2017 29 KVC OOSTMALLE - OLYMPIC ESSEN 1 - 5
19/03/2017 30 OLYMPIC ESSEN - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
26/03/2017 31 BRECHT SK - OLYMPIC ESSEN 2 - 3
29/03/2017 32 OLYMPIC ESSEN - KVNA WORTEL 1 - 2
02/04/2017 20 HEIBOS KSV - OLYMPIC ESSEN 3 - 3
09/04/2017 33 KSV WILDERT - OLYMPIC ESSEN 3 - 5
23/04/2017 34 OLYMPIC ESSEN - HORENDONK FC 1 - 3


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 PUTTE SK - vrijSpeeldag 
28/08/2016 2 KFC NIEUWMOER - PUTTE SK 1 - 3
31/08/2016 3 BERENDRECHT SP. - PUTTE SK 1 - 2
04/09/2016 4 PUTTE SK - FC SINT JOZEF 1 - 2
11/09/2016 5 OLYMPIC ESSEN - PUTTE SK 1 - 3
18/09/2016 6 PUTTE SK - KVC OOSTMALLE 5 - 0
25/09/2016 7 EXCELSIOR ESSEN - PUTTE SK 0 - 2
02/10/2016 8 PUTTE SK - KSV WILDERT 4 - 3
09/10/2016 9 HORENDONK FC - PUTTE SK 1 - 3
16/10/2016 10 PUTTE SK - BRECHT SK 3 - 0
23/10/2016 11 KVNA WORTEL - PUTTE SK 0 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 PUTTE SK - SK DONK 0 - 1
06/11/2016 13 ALBERTA SCHILDE - PUTTE SK 0 - 10
13/11/2016 14 PUTTE SK - HEIBOS KSV 3 - 0
20/11/2016 15 WECHELDERZANDE - PUTTE SK 0 - 2
27/11/2016 16 PUTTE SK - MARIA-TER-HEIDE 2 - 3
04/12/2016 17 PUTTE SK - KVK WESTMALLE 3 - 2
11/12/2016 18 PUTTE SK - vrijSpeeldag 
18/12/2016 19 PUTTE SK - BERENDRECHT SP. 1 - 1
15/01/2017 21 FC SINT JOZEF - PUTTE SK 5 - 3
22/01/2017 22 PUTTE SK - OLYMPIC ESSEN 1 - 1
29/01/2017 23 KVC OOSTMALLE - PUTTE SK 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 PUTTE SK - EXCELSIOR ESSEN 3 - 2
12/02/2017 25 KSV WILDERT - PUTTE SK 2 - 1
19/02/2017 26 PUTTE SK - HORENDONK FC 0 - 0
26/02/2017 27 BRECHT SK - PUTTE SK 1 - 0
05/03/2017 28 PUTTE SK - KVNA WORTEL 2 - 1
12/03/2017 29 SK DONK - PUTTE SK 1 - 2
19/03/2017 30 PUTTE SK - ALBERTA SCHILDE 11 - 0
26/03/2017 31 MARIA-TER-HEIDE - PUTTE SK 0 - 0
29/03/2017 32 KVK WESTMALLE - PUTTE SK 4 - 3
02/04/2017 20 PUTTE SK - KFC NIEUWMOER 2 - 1
09/04/2017 33 HEIBOS KSV - PUTTE SK 3 - 3
23/04/2017 34 PUTTE SK - WECHELDERZANDE 7 - 0


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 SK DONK - OLYMPIC ESSEN 3 - 1
28/08/2016 2 EXCELSIOR ESSEN - SK DONK 0 - 4
31/08/2016 3 KVC OOSTMALLE - SK DONK 1 - 1
04/09/2016 4 SK DONK - KSV WILDERT 3 - 3
11/09/2016 5 HORENDONK FC - SK DONK 3 - 1
18/09/2016 6 SK DONK - BRECHT SK 0 - 3
25/09/2016 7 KVNA WORTEL - SK DONK 1 - 3
02/10/2016 8 SK DONK - MARIA-TER-HEIDE 3 - 0
09/10/2016 9 SK DONK - ALBERTA SCHILDE 5 - 0
16/10/2016 10 HEIBOS KSV - SK DONK 1 - 7
23/10/2016 11 SK DONK - WECHELDERZANDE 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 PUTTE SK - SK DONK 0 - 1
06/11/2016 13 SK DONK - KVK WESTMALLE 1 - 1
13/11/2016 14 SK DONK - vrijSpeeldag 
20/11/2016 15 SK DONK - BERENDRECHT SP. 0 - 3
27/11/2016 16 KFC NIEUWMOER - SK DONK 1 - 2
04/12/2016 17 SK DONK - FC SINT JOZEF 4 - 2
11/12/2016 18 OLYMPIC ESSEN - SK DONK 1 - 7
18/12/2016 19 SK DONK - KVC OOSTMALLE 4 - 1
15/01/2017 21 KSV WILDERT - SK DONK 0 - 3
22/01/2017 22 SK DONK - HORENDONK FC 3 - 2
29/01/2017 23 BRECHT SK - SK DONK 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 SK DONK - KVNA WORTEL 2 - 2
12/02/2017 25 MARIA-TER-HEIDE - SK DONK 1 - 2
19/02/2017 26 ALBERTA SCHILDE - SK DONK 0 - 4
26/02/2017 27 SK DONK - HEIBOS KSV 1 - 1
05/03/2017 28 WECHELDERZANDE - SK DONK 1 - 3
12/03/2017 29 SK DONK - PUTTE SK 1 - 2
19/03/2017 30 KVK WESTMALLE - SK DONK 3 - 2
26/03/2017 31 SK DONK - KFC NIEUWMOER 5 - 0
29/03/2017 32 FC SINT JOZEF - SK DONK 2 - 0
02/04/2017 20 SK DONK - EXCELSIOR ESSEN 2 - 0
09/04/2017 33 SK DONK - vrijSpeeldag 
23/04/2017 34 BERENDRECHT SP. - SK DONK 0 - 1


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2016 1 WECHELDERZANDE - BERENDRECHT SP. 0 - 1
28/08/2016 2 FC SINT JOZEF - WECHELDERZANDE 3 - 3
31/08/2016 3 KFC NIEUWMOER - WECHELDERZANDE 4 - 2
04/09/2016 4 WECHELDERZANDE - OLYMPIC ESSEN 1 - 3
11/09/2016 5 KVC OOSTMALLE - WECHELDERZANDE 1 - 5
18/09/2016 6 WECHELDERZANDE - EXCELSIOR ESSEN 0 - 1
25/09/2016 7 KSV WILDERT - WECHELDERZANDE 5 - 1
02/10/2016 8 WECHELDERZANDE - HORENDONK FC 1 - 0
09/10/2016 9 BRECHT SK - WECHELDERZANDE 3 - 1
16/10/2016 10 WECHELDERZANDE - KVNA WORTEL 2 - 4
23/10/2016 11 SK DONK - WECHELDERZANDE 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/10/2016 12 WECHELDERZANDE - ALBERTA SCHILDE 4 - 1
06/11/2016 13 HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE 23/12   Speeldag 
13/11/2016 14 WECHELDERZANDE - MARIA-TER-HEIDE 1 - 0
20/11/2016 15 WECHELDERZANDE - PUTTE SK 0 - 2
27/11/2016 16 KVK WESTMALLE - WECHELDERZANDE 5 - 1
04/12/2016 17 WECHELDERZANDE - vrijSpeeldag 
11/12/2016 18 BERENDRECHT SP. - WECHELDERZANDE 6 - 0
18/12/2016 19 WECHELDERZANDE - KFC NIEUWMOER 2 - 1
23/12/2016 13 HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE 1 - 0
15/01/2017 21 OLYMPIC ESSEN - WECHELDERZANDE 5 - 3
22/01/2017 22 WECHELDERZANDE - KVC OOSTMALLE 2 - 1
29/01/2017 23 EXCELSIOR ESSEN - WECHELDERZANDE 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/02/2017 24 WECHELDERZANDE - KSV WILDERT 2 - 1
12/02/2017 25 HORENDONK FC - WECHELDERZANDE 2 - 1
19/02/2017 26 WECHELDERZANDE - BRECHT SK 2 - 0
26/02/2017 27 KVNA WORTEL - WECHELDERZANDE 1 - 0
05/03/2017 28 WECHELDERZANDE - SK DONK 1 - 3
12/03/2017 29 ALBERTA SCHILDE - WECHELDERZANDE 1 - 6
19/03/2017 30 WECHELDERZANDE - HEIBOS KSV 1 - 3
26/03/2017 31 WECHELDERZANDE - KVK WESTMALLE 2 - 3
29/03/2017 32 WECHELDERZANDE - vrijSpeeldag 
02/04/2017 20 WECHELDERZANDE - FC SINT JOZEF 2 - 2
09/04/2017 33 MARIA-TER-HEIDE - WECHELDERZANDE 6 - 0
23/04/2017 34 PUTTE SK - WECHELDERZANDE 7 - 0

4e PROVINCIALE AFDELING 2016 - 2017
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 2016-2017).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2016-2017 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 20 april 2016.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).