Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Hou je van voetbal?
Hou je ervan om beslissingen te nemen?
Beschik je over tal van leiderskwaliteiten?

Aarzel dan niet langer...
Word scheidsrechter!
Want zonder scheidsrechters, geen voetbal!

Meer info via www.belgianfootball.be
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 11/08/2017 om 12:27u
Archief  /  Seizoen 2016-2017  /  Provinciaal  /  Allerlei  /  Provinciale Klassementen
ALLE PROVINCIALE KLASSEMENTEN
PROVINCIE ANTWERPEN - SEIZOEN 2016-2017

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2016-2017.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen en periodeklassementen bekijken van de Nationale Amateurreeksen, de Nationale Vrouwenreeksen.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2015-2016 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E Vrouwen 1e Prov.
Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 4e Prov.
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 TERNESSE VV (2) 30 20 6 4 74 40 64
2 KFC LILLE 30 19 6 5 70 48 62
3 VC HERENTALS (1) 30 18 8 4 55 28 58
4 TSV LYRA 30 14 7 9 60 44 51
5 FC OPPUURS 30 13 9 8 56 45 47
6 GR KATELIJNE 30 13 12 5 54 54 44
7 HEIKANT BERLAAR 30 12 10 8 40 39 44
8 RAPID LEEST 30 10 11 9 49 52 39
9 KSK BRANDDONK 30 10 12 8 47 50 38
10 KSV SCHRIEK 30 9 10 11 44 38 38
11 BERG EN DAL 30 11 15 4 52 62 37
12 KFC ANTONIA 30 9 13 8 38 62 35
13 FC DE KEMPEN TL 30 9 14 7 47 46 34
14 KFC BRASSCHAAT 30 7 14 9 58 65 30
15 VERBR. ZWIJNDRECHT 30 6 18 6 45 77 24
16 WHITE STAR 30 5 20 5 42 81 20

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC HERENTALS (1) 10 7 3 0 17 7 21
2 RAPID LEEST 10 6 2 2 22 16 20
3 TERNESSE VV (2) 10 6 3 1 29 16 19
4 KFC LILLE 10 6 3 1 23 15 19
5 TSV LYRA 10 6 4 0 18 17 18
6 KFC ANTONIA 10 6 4 0 14 19 18
7 GR KATELIJNE 10 5 4 1 19 14 16
8 KSK BRANDDONK 10 4 3 3 18 16 15
9 FC DE KEMPEN TL 10 4 4 2 22 17 14
10 KFC BRASSCHAAT 10 4 5 1 19 23 13
11 BERG EN DAL 10 4 6 0 17 22 12
12 KSV SCHRIEK 10 3 4 3 19 17 12
13 HEIKANT BERLAAR 10 3 5 2 14 19 11
14 FC OPPUURS 10 3 6 1 16 23 10
15 WHITE STAR 10 2 7 1 18 28 7
16 VERBR. ZWIJNDRECHT 10 1 7 2 14 30 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 TERNESSE VV 10 8 0 2 23 7 26
2 HEIKANT BERLAAR 10 6 1 3 17 9 21
3 KFC LILLE 10 6 1 3 21 17 21
4 FC OPPUURS 10 5 0 5 20 8 20
5 TSV LYRA 10 5 1 4 25 13 19
6 VC HERENTALS (1) 10 3 4 3 19 15 12
7 GR KATELIJNE 10 3 4 3 18 23 12
8 KSK BRANDDONK 10 3 5 2 12 17 11
9 VERBR. ZWIJNDRECHT 10 3 5 2 15 24 11
10 KSV SCHRIEK 10 2 3 5 13 12 11
11 RAPID LEEST 10 2 4 4 17 21 10
12 KFC ANTONIA 10 2 4 4 15 23 10
13 BERG EN DAL 10 2 5 3 15 17 9
14 FC DE KEMPEN TL 10 2 5 3 12 16 9
15 WHITE STAR 10 1 5 4 12 24 7
16 KFC BRASSCHAAT 10 0 6 4 17 25 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC HERENTALS 10 8 1 1 19 6 25
2 KFC LILLE 10 7 2 1 26 16 22
3 TERNESSE VV 10 6 3 1 22 17 19
4 FC OPPUURS 10 5 3 2 20 14 17
5 GR KATELIJNE 10 5 4 1 17 17 16
6 BERG EN DAL 10 5 4 1 20 23 16
7 KSV SCHRIEK 10 4 3 3 12 9 15
8 TSV LYRA 10 3 2 5 17 14 14
9 KFC BRASSCHAAT 10 3 3 4 22 17 13
10 KSK BRANDDONK 10 3 4 3 17 17 12
11 HEIKANT BERLAAR 10 3 4 3 9 11 12
12 FC DE KEMPEN TL 10 3 5 2 13 13 11
13 RAPID LEEST 10 2 5 3 10 15 9
14 VERBR. ZWIJNDRECHT 10 2 6 2 16 23 8
15 KFC ANTONIA 10 1 5 4 9 20 7
16 WHITE STAR 10 2 8 0 12 29 6


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K KONTICH FC 28 18 2 8 72 27 62
2 SPORTING TISSELT 28 16 4 8 76 35 56
3 VC WIJNEGEM 28 17 7 4 48 37 55
4 KFC SINT JOB 28 16 6 6 64 35 54
5 'S GR' WEZEL-SCHILDE 28 15 7 6 74 41 51
6 KV BONHEIDEN 28 15 8 5 69 51 50
7 KVV DUFFEL 28 14 9 5 51 39 47
8 KFC KATELIJNE 28 11 12 5 52 60 38
9 KFC RANST 28 10 14 4 53 59 34
10 KFC LINT 28 10 16 2 40 51 32
11 KFC HERENTHOUT 28 9 15 4 58 67 31
12 KVK MARIABURG 28 7 16 5 46 77 26
13 KFC BEVEL 28 5 15 8 30 46 23
14 KSK WAVRIA 28 3 20 5 27 93 14
15 EXCELSIOR KAART 28 1 18 9 20 72 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K KONTICH FC 10 9 1 0 29 9 27
2 SPORTING TISSELT 10 7 2 1 25 9 22
3 KV BONHEIDEN 10 6 2 2 24 11 20
4 KFC RANST 9 5 2 2 23 12 17
5 KFC SINT JOB 9 5 2 2 22 14 17
6 KVV DUFFEL 10 5 4 1 18 14 16
7 'S GR' WEZEL-SCHILDE 9 4 3 2 20 15 14
8 VC WIJNEGEM 9 4 4 1 18 21 13
9 KFC KATELIJNE 9 3 4 2 18 19 11
10 KFC LINT 9 3 6 0 11 18 9
11 KSK WAVRIA 9 2 4 3 13 25 9
12 KFC HERENTHOUT 9 2 7 0 13 31 6
13 KFC BEVEL 9 1 6 2 12 18 5
14 KVK MARIABURG 10 1 7 2 15 37 5
15 EXCELSIOR KAART 9 0 5 4 8 26 4


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC WIJNEGEM 10 7 2 1 14 10 22
2 K KONTICH FC 9 5 0 4 19 7 19
3 KVV DUFFEL 9 5 1 3 22 8 18
4 'S GR' WEZEL-SCHILDE 9 5 2 2 26 9 17
5 KV BONHEIDEN 9 5 3 1 21 19 16
6 SPORTING TISSELT 9 4 1 4 24 13 16
7 KFC SINT JOB 9 5 4 0 21 13 15
8 KFC BEVEL 9 4 3 2 10 7 14
9 KFC KATELIJNE 10 4 4 2 18 19 14
10 KVK MARIABURG 9 4 4 1 17 19 13
11 KFC LINT 10 4 6 0 15 17 12
12 KFC HERENTHOUT 10 2 6 2 19 22 8
13 KFC RANST 10 2 7 1 15 30 7
14 KSK WAVRIA 9 1 8 0 5 38 3
15 EXCELSIOR KAART 9 0 6 3 4 19 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC SINT JOB 10 6 0 4 21 8 22
2 VC WIJNEGEM 9 6 1 2 16 6 20
3 'S GR' WEZEL-SCHILDE 10 6 2 2 28 17 20
4 SPORTING TISSELT 9 5 1 3 27 13 18
5 KFC HERENTHOUT 9 5 2 2 26 14 17
6 K KONTICH FC 9 4 1 4 24 11 16
7 KV BONHEIDEN 9 4 3 2 24 21 14
8 KFC KATELIJNE 9 4 4 1 16 22 13
9 KVV DUFFEL 9 4 4 1 11 17 13
10 KFC LINT 9 3 4 2 14 16 11
11 KFC RANST 9 3 5 1 15 17 10
12 KVK MARIABURG 9 2 5 2 14 21 8
13 EXCELSIOR KAART 10 1 7 2 8 27 5
14 KFC BEVEL 10 0 6 4 8 21 4
15 KSK WAVRIA 10 0 8 2 9 30 2


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K MERKSPLAS SK 30 21 3 6 65 29 69
2 KFC WUUSTWEZEL (2) 30 19 5 6 86 35 63
3 OG VORSELAAR 30 17 7 6 68 39 57
4 WITGOOR DESSEL 30 17 9 4 71 47 55
5 KFCE ZOERSEL 30 15 10 5 74 48 50
6 K RETIE SK 30 12 10 8 59 46 44
7 KSK WEELDE 30 12 11 7 63 59 43
8 MINDERHOUT VV 30 11 9 10 50 42 43
9 KSV OUD-TURNHOUT 30 11 13 6 43 54 39
10 VLIMMEREN SPORT 30 11 15 4 33 52 37
11 KFC BEEKHOEK 30 10 14 6 43 52 36
12 LINDA OLEN (1) 30 9 13 8 50 63 35
13 KFC HERSELT 30 8 14 8 45 65 32
14 VERBR. BALEN 30 7 18 5 50 65 26
15 LENTEZON BEERSE 30 6 19 5 37 74 23
16 LOENHOUT SK 30 6 22 2 31 98 20

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K MERKSPLAS SK 10 8 0 2 23 9 26
2 OG VORSELAAR 10 7 2 1 19 9 22
3 KFC WUUSTWEZEL (2) 10 6 1 3 29 10 21
4 KSV OUD-TURNHOUT 10 6 1 3 19 9 21
5 VLIMMEREN SPORT 10 6 3 1 13 11 19
6 MINDERHOUT VV 10 5 2 3 16 10 18
7 WITGOOR DESSEL 10 5 5 0 24 18 15
8 KSK WEELDE 10 4 4 2 22 16 14
9 K RETIE SK 10 4 4 2 17 17 14
10 LINDA OLEN (1) 10 3 3 4 13 14 13
11 KFC BEEKHOEK 10 3 4 3 19 23 12
12 KFCE ZOERSEL 10 3 5 2 20 17 11
13 KFC HERSELT 10 1 5 4 12 18 7
14 LENTEZON BEERSE 10 2 8 0 10 23 6
15 LOENHOUT SK 10 1 8 1 6 37 4
16 VERBR. BALEN 10 0 9 1 11 32 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC WUUSTWEZEL 10 8 1 1 40 12 25
2 K MERKSPLAS SK 10 8 1 1 25 6 25
3 WITGOOR DESSEL 10 8 2 0 29 14 24
4 KFCE ZOERSEL 10 6 2 2 27 17 20
5 KFC HERSELT 10 6 3 1 21 19 19
6 OG VORSELAAR 10 5 2 3 24 16 18
7 K RETIE SK 10 4 2 4 21 15 16
8 KSV OUD-TURNHOUT 10 4 5 1 14 17 13
9 LENTEZON BEERSE 10 3 4 3 14 21 12
10 VERBR. BALEN 10 3 5 2 14 13 11
11 KSK WEELDE 10 3 5 2 13 22 11
12 MINDERHOUT VV 10 2 5 3 13 18 9
13 KFC BEEKHOEK 10 2 7 1 8 18 7
14 VLIMMEREN SPORT 10 2 7 1 7 22 7
15 LOENHOUT SK 10 2 7 1 10 29 7
16 LINDA OLEN (1) 10 0 8 2 9 30 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 LINDA OLEN 10 6 2 2 28 19 20
2 KFCE ZOERSEL 10 6 3 1 27 14 19
3 KSK WEELDE 10 5 2 3 28 21 18
4 K MERKSPLAS SK 10 5 2 3 17 14 18
5 OG VORSELAAR 10 5 3 2 25 14 17
6 KFC BEEKHOEK 10 5 3 2 16 11 17
7 KFC WUUSTWEZEL 10 5 3 2 17 13 17
8 MINDERHOUT VV 10 4 2 4 21 14 16
9 WITGOOR DESSEL 10 4 2 4 18 15 16
10 K RETIE SK 10 4 4 2 21 14 14
11 VERBR. BALEN 10 4 4 2 25 20 14
12 VLIMMEREN SPORT 10 3 5 2 13 19 11
13 LOENHOUT SK 10 3 7 0 15 32 9
14 KFC HERSELT 10 1 6 3 12 28 6
15 LENTEZON BEERSE 10 1 7 2 13 30 5
16 KSV OUD-TURNHOUT 10 1 7 2 10 28 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RVC HOBOKEN 30 16 5 9 56 34 57
2 KSK WILRIJK 30 15 4 11 51 28 56
3 KVV DOSKO 30 16 10 4 60 47 52
4 ROCHUS DEURNE (1) 30 15 10 5 66 39 50
5 FC EKEREN 30 13 8 9 49 38 48
6 KALMTHOUT SK 30 14 11 5 58 52 47
7 ZANDVLIET SPORT 30 14 11 5 44 39 47
8 FC MERKSEM 30 13 11 6 47 41 45
9 SPORTING BURCHT (2) 30 13 12 5 60 51 44
10 KFC MEERLE 30 12 11 7 48 43 43
11 KFC MEER 30 12 15 3 63 52 39
12 KFC SCHOTEN SK 30 11 17 2 45 68 35
13 FC TURK SPORT 30 8 13 9 45 57 33
14 K. ACHTERBROEK V.V. 30 8 20 2 43 80 26
15 OLYMPIC P. DEURNE 30 6 17 7 37 67 25
16 GOOREIND VV 30 6 17 7 43 79 25

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC HOBOKEN 10 7 0 3 21 5 24
2 KVV DOSKO 10 7 2 1 26 15 22
3 ROCHUS DEURNE (1) 10 6 1 3 30 11 21
4 KSK WILRIJK 10 6 1 3 19 13 21
5 ZANDVLIET SPORT 10 6 3 1 18 11 19
6 KFC MEER 10 5 4 1 24 17 16
7 FC EKEREN 10 4 2 4 15 12 16
8 KALMTHOUT SK 10 4 4 2 17 14 14
9 FC MERKSEM 10 4 4 2 18 21 14
10 KFC MEERLE 10 3 4 3 17 17 12
11 FC TURK SPORT 10 3 5 2 16 19 11
12 KFC SCHOTEN SK 10 3 6 1 15 25 10
13 GOOREIND VV 10 2 6 2 15 31 8
14 SPORTING BURCHT (2) 10 2 7 1 15 20 7
15 OLYMPIC P. DEURNE 10 1 7 2 13 31 5
16 K. ACHTERBROEK V.V. 10 1 8 1 11 28 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SPORTING BURCHT 10 6 1 3 22 9 21
2 KALMTHOUT SK 10 6 3 1 25 20 19
3 KVV DOSKO 10 5 3 2 14 13 17
4 OLYMPIC P. DEURNE 10 5 3 2 16 17 17
5 KSK WILRIJK 10 4 1 5 13 6 17
6 FC MERKSEM 10 5 4 1 19 14 16
7 RVC HOBOKEN 10 4 3 3 16 15 15
8 FC EKEREN 10 4 4 2 19 13 14
9 KFC MEERLE 10 4 4 2 15 14 14
10 FC TURK SPORT 10 4 4 2 17 24 14
11 KFC MEER 10 4 6 0 22 20 12
12 KFC SCHOTEN SK 10 4 6 0 16 20 12
13 ROCHUS DEURNE (1) 10 3 5 2 15 17 11
14 ZANDVLIET SPORT 10 3 5 2 11 13 11
15 K. ACHTERBROEK V.V. 10 2 7 1 17 30 7
16 GOOREIND VV 10 1 5 4 12 24 7


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ROCHUS DEURNE 10 6 4 0 21 11 18
2 KSK WILRIJK 10 5 2 3 19 9 18
3 RVC HOBOKEN 10 5 2 3 19 14 18
4 FC EKEREN 10 5 2 3 15 13 18
5 KFC MEERLE 10 5 3 2 16 12 17
6 ZANDVLIET SPORT 10 5 3 2 15 15 17
7 SPORTING BURCHT 10 5 4 1 23 22 16
8 K. ACHTERBROEK V.V. 10 5 5 0 15 22 15
9 FC MERKSEM 10 4 3 3 10 6 15
10 KALMTHOUT SK 10 4 4 2 16 18 14
11 KVV DOSKO 10 4 5 1 20 19 13
12 KFC SCHOTEN SK 10 4 5 1 14 23 13
13 KFC MEER 10 3 5 2 17 15 11
14 GOOREIND VV 10 3 6 1 16 24 10
15 FC TURK SPORT 10 1 4 5 12 14 8
16 OLYMPIC P. DEURNE 10 0 7 3 8 19 3


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC WALEM (1)(2) 30 24 1 5 80 18 77
2 SV AARTSELAAR 30 17 7 6 59 41 57
3 KVS BRANST 30 16 8 6 78 44 54
4 KV HOOIKT 30 15 7 8 56 44 53
5 KFC BROECHEM 30 14 8 8 76 49 50
6 EXCELSIOR PUURS 30 14 10 6 68 43 48
7 ZANDHOVEN KSK 30 14 12 4 66 60 46
8 KFC HALLE 30 14 12 4 59 58 46
9 KFC PUTTE 30 13 12 5 59 60 44
10 KESSEL UNITED 30 12 10 8 52 47 44
11 WILLEBROEKSE SV 30 8 13 9 55 67 33
12 BORSBEEK SPORT 30 8 14 8 50 53 32
13 BO BEERZEL 30 7 18 5 24 49 26
14 VVH LIPPELO 30 7 20 3 30 93 24
15 KFC ANTONIA B 30 5 20 5 38 82 20
16 KFC DUFFEL B 30 5 21 4 34 76 19

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC WALEM (1)(2) 10 10 0 0 37 5 30
2 SV AARTSELAAR 10 7 3 0 20 15 21
3 BORSBEEK SPORT 10 5 2 3 25 14 18
4 ZANDHOVEN KSK 10 5 3 2 28 20 17
5 KFC PUTTE 10 5 4 1 21 17 16
6 KV HOOIKT 10 4 2 4 18 18 16
7 KVS BRANST 10 4 3 3 22 16 15
8 KFC BROECHEM 10 4 4 2 24 20 14
9 KFC HALLE 10 4 5 1 19 23 13
10 WILLEBROEKSE SV 10 3 3 4 16 18 13
11 KESSEL UNITED 10 3 4 3 13 13 12
12 VVH LIPPELO 10 3 5 2 14 31 11
13 EXCELSIOR PUURS 10 2 5 3 16 19 9
14 BO BEERZEL 10 2 6 2 10 16 8
15 KFC ANTONIA B 10 2 6 2 15 38 8
16 KFC DUFFEL B 10 1 9 0 9 24 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC WALEM (1) 10 7 1 2 22 5 23
2 KV HOOIKT 10 7 1 2 22 14 23
3 EXCELSIOR PUURS 10 7 2 1 28 8 22
4 KVS BRANST 10 7 2 1 28 12 22
5 ZANDHOVEN KSK 10 5 3 2 21 15 17
6 KESSEL UNITED 10 5 3 2 20 16 17
7 SV AARTSELAAR 10 5 3 2 16 12 17
8 KFC HALLE 10 5 4 1 21 19 16
9 KFC BROECHEM 10 4 3 3 21 15 15
10 KFC PUTTE 10 4 4 2 17 22 14
11 WILLEBROEKSE SV 10 2 6 2 19 27 8
12 KFC ANTONIA B 10 2 6 2 11 19 8
13 KFC DUFFEL B 10 2 6 2 18 30 8
14 VVH LIPPELO 10 2 8 0 6 31 6
15 BORSBEEK SPORT 10 1 7 2 10 20 5
16 BO BEERZEL 10 1 7 2 6 21 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC WALEM 10 7 0 3 21 8 24
2 KFC BROECHEM 10 6 1 3 31 14 21
3 SV AARTSELAAR 10 5 1 4 23 14 19
4 KVS BRANST 10 5 3 2 28 16 17
5 EXCELSIOR PUURS 10 5 3 2 24 16 17
6 KFC HALLE 10 5 3 2 19 16 17
7 KESSEL UNITED 10 4 3 3 19 18 15
8 KV HOOIKT 10 4 4 2 16 12 14
9 KFC PUTTE 10 4 4 2 21 21 14
10 BO BEERZEL 10 4 5 1 8 12 13
11 ZANDHOVEN KSK 10 4 6 0 17 25 12
12 WILLEBROEKSE SV 10 3 4 3 20 22 12
13 BORSBEEK SPORT 10 2 5 3 15 19 9
14 KFC DUFFEL B 10 2 6 2 7 22 8
15 VVH LIPPELO 10 2 7 1 10 31 7
16 KFC ANTONIA B 10 1 8 1 12 25 4


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ZWALUWEN OLMEN 30 20 4 6 75 37 66
2 WEZEL SPORT FC (2) 30 19 4 7 82 30 64
3 KSK KASTERLEE 30 18 5 7 68 43 61
4 FC ZWANEVEN 30 18 7 5 79 50 59
5 SINT DIMPNA 30 17 9 4 62 38 55
6 VERBR. ARENDONK (1) 30 15 7 8 64 35 53
7 FC GIERLE 30 13 9 8 63 54 47
8 LAAKDAL VV 30 12 13 5 63 65 41
9 KFC MOL 30 11 13 6 54 58 39
10 KFC POPPEL 30 11 13 6 50 55 39
11 VRIJ ARENDONK 30 8 12 10 48 57 34
12 SKS HERENTALS 30 8 12 10 36 50 34
13 VC POEDERLEE 30 7 20 3 50 94 24
14 EZAART SPORT 30 6 22 2 51 92 20
15 KAC OLEN 30 4 19 7 45 81 19
16 KSK OOSTHOVEN 30 3 21 6 32 83 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 WEZEL SPORT FC (2) 10 7 0 3 31 12 24
2 ZWALUWEN OLMEN 10 7 1 2 26 11 23
3 VERBR. ARENDONK (1) 10 5 2 3 23 10 18
4 FC ZWANEVEN 10 5 3 2 27 21 17
5 LAAKDAL VV 10 5 3 2 23 19 17
6 KSK KASTERLEE 10 4 1 5 17 10 17
7 FC GIERLE 10 4 2 4 23 16 16
8 SINT DIMPNA 10 5 5 0 20 14 15
9 KFC MOL 10 4 4 2 18 18 14
10 SKS HERENTALS 10 3 4 3 11 15 12
11 EZAART SPORT 10 3 6 1 20 31 10
12 KFC POPPEL 10 3 6 1 10 23 10
13 VC POEDERLEE 10 2 6 2 18 28 8
14 KSK OOSTHOVEN 10 2 6 2 11 23 8
15 VRIJ ARENDONK 10 1 5 4 13 21 7
16 KAC OLEN 10 1 7 2 19 38 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 WEZEL SPORT FC 10 8 1 1 34 8 25
2 FC ZWANEVEN 10 8 1 1 27 9 25
3 ZWALUWEN OLMEN 10 7 2 1 27 12 22
4 KSK KASTERLEE 10 7 2 1 27 16 22
5 SINT DIMPNA 10 7 2 1 23 13 22
6 KFC POPPEL 10 4 3 3 21 13 15
7 KFC MOL 10 4 3 3 22 15 15
8 VRIJ ARENDONK 10 4 4 2 14 16 14
9 VC POEDERLEE 10 4 5 1 18 28 13
10 LAAKDAL VV 10 4 6 0 17 23 12
11 FC GIERLE 10 3 5 2 18 26 11
12 VERBR. ARENDONK (1) 10 2 4 4 12 16 10
13 SKS HERENTALS 10 2 7 1 9 24 7
14 KAC OLEN 10 1 6 3 12 25 6
15 EZAART SPORT 10 1 8 1 15 29 4
16 KSK OOSTHOVEN 10 1 8 1 11 34 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VERBR. ARENDONK 10 8 1 1 29 9 25
2 KSK KASTERLEE 10 7 2 1 24 17 22
3 ZWALUWEN OLMEN 10 6 1 3 22 14 21
4 FC GIERLE 10 6 2 2 22 12 20
5 SINT DIMPNA 10 5 2 3 19 11 18
6 FC ZWANEVEN 10 5 3 2 25 20 17
7 WEZEL SPORT FC 10 4 3 3 17 10 15
8 SKS HERENTALS 10 3 1 6 16 11 15
9 KFC POPPEL 10 4 4 2 19 19 14
10 VRIJ ARENDONK 10 3 3 4 21 20 13
11 LAAKDAL VV 10 3 4 3 23 23 12
12 KFC MOL 10 3 6 1 14 25 10
13 KAC OLEN 10 2 6 2 14 18 8
14 EZAART SPORT 10 2 8 0 16 32 6
15 VC POEDERLEE 10 1 9 0 14 38 3
16 KSK OOSTHOVEN 10 0 7 3 10 26 3


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 MARIA-TER-HEIDE 32 21 6 5 85 39 68
2 SK DONK 32 20 7 5 86 40 65
3 PUTTE SK 32 19 7 6 90 38 63
4 KVK WESTMALLE 32 19 9 4 94 54 61
5 FC SINT JOZEF 32 17 9 6 78 43 57
6 BERENDRECHT SP. 32 16 11 5 64 49 53
7 HORENDONK FC 32 15 9 8 73 53 53
8 BRECHT SK 32 15 10 7 62 41 52
9 KVNA WORTEL 32 15 13 4 58 51 49
10 HEIBOS KSV 32 14 11 7 62 71 49
11 KSV WILDERT 32 14 13 5 64 60 47
12 KFC NIEUWMOER 32 11 16 5 60 63 38
13 WECHELDERZANDE 32 10 20 2 48 84 32
14 OLYMPIC ESSEN 32 9 20 3 57 92 30
15 EXCELSIOR ESSEN 32 8 18 6 53 80 30
16 KVC OOSTMALLE 32 6 20 6 51 93 24
17 ALBERTA SCHILDE 32 1 31 0 22 156 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK WESTMALLE 11 8 2 1 36 15 25
2 FC SINT JOZEF 11 6 1 4 26 13 22
3 KVNA WORTEL 10 6 2 2 18 10 20
4 MARIA-TER-HEIDE 11 5 2 4 33 16 19
5 HEIBOS KSV 10 5 2 3 20 19 18
6 HORENDONK FC 10 4 0 6 17 11 18
7 PUTTE SK 11 5 3 3 32 14 18
8 SK DONK 10 5 3 2 21 12 17
9 BERENDRECHT SP. 11 5 4 2 18 15 17
10 OLYMPIC ESSEN 10 5 5 0 24 24 15
11 BRECHT SK 10 4 3 3 15 11 15
12 KFC NIEUWMOER 11 3 5 3 15 19 12
13 WECHELDERZANDE 10 3 7 0 15 27 9
14 KSV WILDERT 10 2 7 1 14 25 7
15 EXCELSIOR ESSEN 10 2 7 1 12 25 7
16 KVC OOSTMALLE 10 2 7 1 17 31 7
17 ALBERTA SCHILDE 10 0 10 0 4 50 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 MARIA-TER-HEIDE 11 9 2 0 30 11 27
2 HORENDONK FC 12 9 3 0 35 18 27
3 KSV WILDERT 12 9 3 0 22 13 27
4 SK DONK 11 8 2 1 28 15 25
5 BERENDRECHT SP. 11 6 3 2 25 18 20
6 KVNA WORTEL 11 6 4 1 17 9 19
7 BRECHT SK 11 6 4 1 22 15 19
8 PUTTE SK 11 5 3 3 28 15 18
9 KVK WESTMALLE 11 5 5 1 31 19 16
10 WECHELDERZANDE 11 5 5 1 17 25 16
11 FC SINT JOZEF 11 4 6 1 27 19 13
12 KFC NIEUWMOER 11 4 7 0 23 23 12
13 EXCELSIOR ESSEN 12 3 7 2 22 33 11
14 HEIBOS KSV 11 3 7 1 14 29 10
15 OLYMPIC ESSEN 12 2 7 3 21 40 9
16 KVC OOSTMALLE 12 1 8 3 16 29 6
17 ALBERTA SCHILDE 11 1 10 0 14 61 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 PUTTE SK 10 9 1 0 30 9 27
2 SK DONK 11 7 2 2 37 13 23
3 FC SINT JOZEF 10 7 2 1 25 11 22
4 MARIA-TER-HEIDE 10 7 2 1 22 12 22
5 HEIBOS KSV 11 6 2 3 28 23 21
6 KVK WESTMALLE 10 6 2 2 27 20 20
7 BRECHT SK 11 5 3 3 25 15 18
8 BERENDRECHT SP. 10 5 4 1 21 16 16
9 KFC NIEUWMOER 10 4 4 2 22 21 14
10 KSV WILDERT 10 3 3 4 28 22 13
11 EXCELSIOR ESSEN 10 3 4 3 19 22 12
12 KVC OOSTMALLE 10 3 5 2 18 33 11
13 KVNA WORTEL 11 3 7 1 23 32 10
14 HORENDONK FC 10 2 6 2 21 24 8
15 WECHELDERZANDE 11 2 8 1 16 32 7
16 OLYMPIC ESSEN 10 2 8 0 12 28 6
17 ALBERTA SCHILDE 11 0 11 0 4 45 0


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC MORTSEL OG (1) 30 26 2 2 100 31 80
2 KFC PULLE (2) 30 21 5 4 77 31 67
3 KFCH PULDERBOS 30 21 6 3 72 39 66
4 K. HOVE SPORT 30 18 8 4 75 35 58
5 KSK OELEGEM 30 17 8 5 66 43 56
6 KSC MACCABI 30 16 7 7 55 40 55
7 TUBANTIA BORGERHOUT 30 13 13 4 49 50 43
8 KVC MASSENHOVEN 30 13 13 4 52 62 43
9 KFC KONTICH B 30 13 15 2 52 60 41
10 KVV TERNESSE B 30 12 13 5 54 48 41
11 KFC RANST B 30 10 15 5 56 67 35
12 CITY PIRATES B 30 9 18 3 48 63 30
13 JONG ANTWERPEN SP. 30 8 17 5 54 85 29
14 K BOECHOUTSE VV 30 5 19 6 32 65 21
15 K. RACING EMBLEM 30 4 22 4 39 97 16
16 BROTHERS UNITED 30 1 26 3 41 106 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC MORTSEL OG (1) 10 9 0 1 39 9 28
2 KFCH PULDERBOS 10 7 1 2 22 9 23
3 K. HOVE SPORT 10 7 3 0 25 8 21
4 KFC KONTICH B 10 6 3 1 24 19 19
5 KSC MACCABI 10 6 3 1 22 19 19
6 KSK OELEGEM 10 5 1 4 22 12 19
7 KFC PULLE (2) 10 6 4 0 29 16 18
8 KFC RANST B 10 5 2 3 24 20 18
9 KVC MASSENHOVEN 10 4 5 1 20 25 13
10 KVV TERNESSE B 10 3 4 3 21 15 12
11 CITY PIRATES B 10 3 7 0 17 24 9
12 TUBANTIA BORGERHOUT 10 2 5 3 13 18 9
13 K. RACING EMBLEM 10 2 7 1 15 36 7
14 K BOECHOUTSE VV 10 2 8 0 9 31 6
15 JONG ANTWERPEN SP. 10 1 7 2 12 30 5
16 BROTHERS UNITED 10 0 8 2 18 41 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC PULLE 10 8 0 2 24 6 26
2 KFCH PULDERBOS 10 8 1 1 31 14 25
3 VC MORTSEL OG (1) 10 7 2 1 32 15 22
4 KVC MASSENHOVEN 10 7 2 1 19 12 22
5 KSC MACCABI 10 6 1 3 18 9 21
6 TUBANTIA BORGERHOUT 10 6 3 1 20 16 19
7 KSK OELEGEM 10 6 4 0 25 14 18
8 K. HOVE SPORT 10 4 3 3 20 15 15
9 KVV TERNESSE B 10 4 4 2 16 17 14
10 CITY PIRATES B 10 3 6 1 15 21 10
11 KFC KONTICH B 10 3 6 1 11 23 10
12 JONG ANTWERPEN SP. 10 2 5 3 15 27 9
13 KFC RANST B 10 2 7 1 16 23 7
14 K BOECHOUTSE VV 10 1 7 2 9 16 5
15 BROTHERS UNITED 10 1 9 0 13 30 3
16 K. RACING EMBLEM 10 0 8 2 6 32 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC MORTSEL OG 10 10 0 0 29 7 30
2 KFC PULLE 10 7 1 2 24 9 23
3 K. HOVE SPORT 10 7 2 1 30 12 22
4 KSK OELEGEM 10 6 3 1 19 17 19
5 KFCH PULDERBOS 10 6 4 0 19 16 18
6 KVV TERNESSE B 10 5 5 0 17 16 15
7 TUBANTIA BORGERHOUT 10 5 5 0 16 16 15
8 JONG ANTWERPEN SP. 10 5 5 0 27 28 15
9 KSC MACCABI 10 4 3 3 15 12 15
10 KFC KONTICH B 10 4 6 0 17 18 12
11 CITY PIRATES B 10 3 5 2 16 18 11
12 KFC RANST B 10 3 6 1 16 24 10
13 K BOECHOUTSE VV 10 2 4 4 14 18 10
14 KVC MASSENHOVEN 10 2 6 2 13 25 8
15 K. RACING EMBLEM 10 2 7 1 18 29 7
16 BROTHERS UNITED 10 0 9 1 10 35 1


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 OXFORD HEMIKSEM 32 26 2 4 94 28 82
2 NIELSE SV 32 24 2 6 97 21 78
3 SCHELLE SPORT 32 24 6 2 100 44 74
4 SK SINT AMANDS 32 21 5 6 76 43 69
5 KSC MECHELEN 32 18 10 4 103 63 58
6 KVK HINGENE 32 16 11 5 85 62 53
7 ZENNESTER HOMBEEK 32 14 13 5 57 53 47
8 LEEST UNITED 32 13 12 7 59 68 46
9 KFCV WINTAM 32 13 14 5 62 53 44
10 K REET SK 32 13 15 4 46 47 43
11 VK HEINDONK 32 7 17 8 53 82 29
12 HEFFEN SK 32 7 18 7 49 82 28
13 SV AARTSELAAR B 32 7 20 5 40 75 26
14 KSK RUMST 32 6 19 7 37 84 25
15 KFC MUIZEN 32 7 22 3 31 98 24
16 RB ELZESTRAAT 32 6 20 6 43 76 24
17 FC BLAASVELD 32 5 21 6 40 93 21

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 OXFORD HEMIKSEM 11 10 0 1 29 6 31
2 NIELSE SV 10 8 1 1 35 11 25
3 KSC MECHELEN 11 7 3 1 40 21 22
4 SCHELLE SPORT 10 6 3 1 31 18 19
5 SK SINT AMANDS 10 6 3 1 22 15 19
6 ZENNESTER HOMBEEK 10 6 3 1 20 16 19
7 SV AARTSELAAR B 11 5 4 2 19 21 17
8 KVK HINGENE 10 5 4 1 24 23 16
9 K REET SK 10 5 4 1 14 13 16
10 LEEST UNITED 10 4 4 2 23 19 14
11 KFCV WINTAM 10 4 4 2 16 17 14
12 KFC MUIZEN 11 3 6 2 13 20 11
13 VK HEINDONK 10 2 6 2 16 30 8
14 KSK RUMST 11 1 6 4 11 33 7
15 FC BLAASVELD 10 2 8 0 16 32 6
16 HEFFEN SK 10 1 8 1 8 26 4
17 RB ELZESTRAAT 11 1 9 1 13 29 4


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SCHELLE SPORT 12 11 1 0 42 11 33
2 OXFORD HEMIKSEM 11 8 1 2 26 11 26
3 NIELSE SV 11 7 1 3 32 5 24
4 SK SINT AMANDS 11 7 2 2 23 17 23
5 LEEST UNITED 12 6 3 3 24 21 21
6 KSC MECHELEN 11 6 4 1 31 19 19
7 ZENNESTER HOMBEEK 12 6 5 1 21 16 19
8 KVK HINGENE 11 5 3 3 30 18 18
9 KFCV WINTAM 11 5 5 1 19 19 16
10 HEFFEN SK 11 4 4 3 18 21 15
11 RB ELZESTRAAT 11 3 6 2 12 23 11
12 VK HEINDONK 12 3 7 2 20 27 11
13 FC BLAASVELD 12 2 7 3 12 32 9
14 K REET SK 11 2 7 2 12 20 8
15 KSK RUMST 11 2 7 2 11 24 8
16 KFC MUIZEN 11 2 9 0 10 43 6
17 SV AARTSELAAR B 11 1 8 2 14 30 5


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 NIELSE SV 11 9 0 2 30 5 29
2 SK SINT AMANDS 11 8 0 3 31 11 27
3 OXFORD HEMIKSEM 10 8 1 1 39 11 25
4 SCHELLE SPORT 10 7 2 1 27 15 22
5 KVK HINGENE 11 6 4 1 31 21 19
6 K REET SK 11 6 4 1 20 14 19
7 KSC MECHELEN 10 5 3 2 32 23 17
8 KFCV WINTAM 11 4 5 2 27 17 14
9 LEEST UNITED 10 3 5 2 12 28 11
10 KSK RUMST 10 3 6 1 15 27 10
11 VK HEINDONK 10 2 4 4 17 25 10
12 ZENNESTER HOMBEEK 10 2 5 3 16 21 9
13 RB ELZESTRAAT 10 2 5 3 18 24 9
14 HEFFEN SK 11 2 6 3 23 35 9
15 KFC MUIZEN 10 2 7 1 8 35 7
16 FC BLAASVELD 10 1 6 3 12 29 6
17 SV AARTSELAAR B 10 1 8 1 7 24 4


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FCM HALLAAR 32 25 4 3 112 32 78
2 NOORDSTAR KVV 32 24 3 5 112 44 77
3 BLAUBERG SPORT 32 19 5 8 69 25 65
4 RC WESTMEERBEEK 32 20 9 3 70 44 63
5 EXCELSIOR BOUWEL 32 19 7 6 93 46 63
6 SK PEULIS 32 19 9 4 75 56 61
7 KFC HEULTJE 32 19 10 3 71 48 60
8 WIEKEVORST SC 32 15 14 3 71 59 48
9 SK RITA BERLAAR 32 14 13 5 64 59 47
10 SV GRASHEIDE 32 14 16 2 56 68 44
11 KVC BOOISCHOT 32 11 18 3 54 67 36
12 KFC GROBBENDONK 32 11 20 1 58 78 34
13 VC RIJMENAM 32 10 19 3 49 84 33
14 IMMER VOORT 32 8 22 2 38 73 26
15 KFC KATELIJNE B 32 6 21 5 46 98 23
16 KFC RAMSEL 32 6 24 2 36 104 20
17 KSK WAVRIA B 32 2 28 2 31 120 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 NOORDSTAR KVV 10 9 0 1 38 6 28
2 FCM HALLAAR 11 8 1 2 40 11 26
3 RC WESTMEERBEEK 11 8 2 1 23 14 25
4 KFC HEULTJE 10 6 2 2 21 8 20
5 BLAUBERG SPORT 10 5 2 3 20 6 18
6 EXCELSIOR BOUWEL 11 5 3 3 25 15 18
7 KVC BOOISCHOT 11 5 4 2 15 15 17
8 SV GRASHEIDE 10 5 5 0 16 18 15
9 SK PEULIS 10 4 3 3 18 14 15
10 WIEKEVORST SC 10 4 4 2 26 21 14
11 KFC RAMSEL 10 3 5 2 12 31 11
12 VC RIJMENAM 10 3 6 1 16 33 10
13 SK RITA BERLAAR 11 2 5 4 16 18 10
14 IMMER VOORT 10 3 7 0 11 22 9
15 KFC KATELIJNE B 11 2 8 1 12 35 7
16 KFC GROBBENDONK 10 2 8 0 10 22 6
17 KSK WAVRIA B 10 0 9 1 6 36 1


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 EXCELSIOR BOUWEL 11 9 0 2 42 12 29
2 BLAUBERG SPORT 11 8 1 2 28 13 26
3 FCM HALLAAR 11 8 2 1 34 10 25
4 SK PEULIS 12 8 4 0 31 26 24
5 SK RITA BERLAAR 11 7 3 1 25 19 22
6 NOORDSTAR KVV 11 6 2 3 34 19 21
7 WIEKEVORST SC 12 7 5 0 25 17 21
8 RC WESTMEERBEEK 11 6 3 2 21 16 20
9 KFC HEULTJE 11 5 6 0 18 24 15
10 VC RIJMENAM 12 4 6 2 19 17 14
11 KFC GROBBENDONK 11 4 6 1 26 32 13
12 KVC BOOISCHOT 11 4 7 0 21 25 12
13 SV GRASHEIDE 12 4 8 0 19 32 12
14 IMMER VOORT 12 3 8 1 13 27 10
15 KFC KATELIJNE B 11 2 7 2 19 32 8
16 KFC RAMSEL 11 2 9 0 13 36 6
17 KSK WAVRIA B 11 0 10 1 6 37 1


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 NOORDSTAR KVV 11 9 1 1 40 19 28
2 FCM HALLAAR 10 9 1 0 38 11 27
3 KFC HEULTJE 11 8 2 1 32 16 25
4 SK PEULIS 10 7 2 1 26 16 22
5 BLAUBERG SPORT 11 6 2 3 21 6 21
6 RC WESTMEERBEEK 10 6 4 0 26 14 18
7 SV GRASHEIDE 10 5 3 2 21 18 17
8 EXCELSIOR BOUWEL 10 5 4 1 26 19 16
9 SK RITA BERLAAR 10 5 5 0 23 22 15
10 KFC GROBBENDONK 11 5 6 0 22 24 15
11 WIEKEVORST SC 10 4 5 1 20 21 13
12 VC RIJMENAM 10 3 7 0 14 34 9
13 KFC KATELIJNE B 10 2 6 2 15 31 8
14 KVC BOOISCHOT 10 2 7 1 18 27 7
15 IMMER VOORT 10 2 7 1 14 24 7
16 KSK WAVRIA B 11 2 9 0 19 47 6
17 KFC RAMSEL 11 1 10 0 11 37 3


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC OOSTERZONEN B (1) 30 23 2 5 97 21 74
2 RAUW SPORT (2) 30 21 4 5 80 29 68
3 FC NETEZONEN 30 19 3 8 72 29 65
4 EXCELSIOR VORST 30 16 8 6 77 41 54
5 FC PUNT- LARUM 30 15 12 3 54 53 48
6 KFC FLANDRIA 30 13 11 6 72 58 45
7 KFC ZAMMEL 30 13 12 5 60 57 44
8 BLAUWVOET OEVEL 30 13 12 5 50 55 44
9 KFC TONGERLO 30 13 14 3 66 69 42
10 KFC ALBERTA 30 11 12 7 54 52 40
11 ROSSELAAR-HULSEN 30 11 13 6 60 67 39
12 HIH TURNHOUT 30 10 14 6 57 70 36
13 FC DE KEMPEN TL - B 30 9 19 2 54 74 29
14 MLK LICHTAART 30 6 20 4 33 88 22
15 ACHTER OLEN VV 30 4 22 4 34 91 16
16 KFC BEEKHOEK B 30 4 23 3 25 91 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC OOSTERZONEN B (1) 10 8 1 1 32 5 25
2 RAUW SPORT (2) 10 7 0 3 23 8 24
3 FC NETEZONEN 10 6 1 3 26 13 21
4 KFC TONGERLO 10 6 3 1 27 18 19
5 EXCELSIOR VORST 10 5 1 4 23 13 19
6 KFC ZAMMEL 10 4 3 3 17 15 15
7 KFC FLANDRIA 10 4 4 2 25 16 14
8 ROSSELAAR-HULSEN 10 4 4 2 16 17 14
9 FC DE KEMPEN TL - B 10 4 5 1 21 21 13
10 FC PUNT- LARUM 10 4 6 0 15 20 12
11 HIH TURNHOUT 10 3 4 3 17 18 12
12 KFC BEEKHOEK B 10 3 5 2 15 23 11
13 KFC ALBERTA 10 3 5 2 10 22 11
14 BLAUWVOET OEVEL 10 2 6 2 9 24 8
15 MLK LICHTAART 10 0 7 3 8 28 3
16 ACHTER OLEN VV 10 0 8 2 10 33 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAUW SPORT 10 8 2 0 31 9 24
2 FC NETEZONEN 10 7 1 2 24 7 23
3 KFC OOSTERZONEN B (1) 10 6 1 3 31 8 21
4 EXCELSIOR VORST 10 6 3 1 24 12 19
5 KFC FLANDRIA 10 5 1 4 27 21 19
6 KFC TONGERLO 10 6 4 0 26 18 18
7 FC PUNT- LARUM 10 5 3 2 16 14 17
8 KFC ALBERTA 10 4 3 3 22 15 15
9 KFC ZAMMEL 10 4 4 2 20 20 14
10 BLAUWVOET OEVEL 10 4 5 1 16 21 13
11 HIH TURNHOUT 10 4 6 0 18 26 12
12 ACHTER OLEN VV 10 3 6 1 13 30 10
13 ROSSELAAR-HULSEN 10 2 5 3 19 26 9
14 FC DE KEMPEN TL - B 10 2 8 0 11 25 6
15 MLK LICHTAART 10 2 8 0 10 27 6
16 KFC BEEKHOEK B 10 1 9 0 6 35 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC OOSTERZONEN B 10 9 0 1 34 8 28
2 BLAUWVOET OEVEL 10 7 1 2 25 10 23
3 FC NETEZONEN 10 6 1 3 22 9 21
4 RAUW SPORT 10 6 2 2 26 12 20
5 FC PUNT- LARUM 10 6 3 1 23 19 19
6 EXCELSIOR VORST 10 5 4 1 30 16 16
7 ROSSELAAR-HULSEN 10 5 4 1 25 24 16
8 KFC ZAMMEL 10 5 5 0 23 22 15
9 KFC ALBERTA 10 4 4 2 22 15 14
10 MLK LICHTAART 10 4 5 1 15 33 13
11 KFC FLANDRIA 10 4 6 0 20 21 12
12 HIH TURNHOUT 10 3 4 3 22 26 12
13 FC DE KEMPEN TL - B 10 3 6 1 22 28 10
14 KFC TONGERLO 10 1 7 2 13 33 5
15 ACHTER OLEN VV 10 1 8 1 11 28 4
16 KFC BEEKHOEK B 10 0 9 1 4 33 1


Dames 1e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC MOLDAVO B 26 22 1 3 150 20 69
2 LOENHOUT SK - A 26 20 4 2 90 33 62
3 FC ANTWERP GIRLS 26 16 5 5 62 33 53
4 KSK HEIST B 26 14 6 6 46 40 48
5 KFC ZAMMEL A 26 11 10 5 68 51 38
6 KV MECHELEN B 26 11 11 4 56 52 37
7 KFC WUUSTWEZEL B 26 11 11 4 71 72 37
8 KFC KONTICH B 26 11 12 3 42 54 36
9 'S GR' WEZEL-SCHILDE A 26 9 12 5 30 39 32
10 MARIA-TER-HEIDE B 26 9 15 2 37 52 29
11 LENTEZON BEERSE 26 8 14 4 48 77 28
12 HEIKANT BERLAAR 26 7 15 4 51 88 25
13 KFC HERENTHOUT 26 7 18 1 38 88 22
14 KSK WEELDE 26 0 22 4 21 111 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 HOVE SPORT 24 22 1 1 128 18 67
2 HOOGSTRATEN A 24 21 2 1 155 32 64
3 DAVO PUURS A 24 16 7 1 93 57 49
4 WESTMALLE KVK 24 15 7 2 73 44 47
5 FC SCHOONBROEK 24 14 6 4 76 38 46
6 KFC RANST A 24 14 8 2 89 60 44
7 KSC MECHELEN 24 9 13 2 45 67 29
8 IMMER VOORT FC 24 8 16 0 43 122 24
9 ZWARTE LEEUW 24 7 14 3 49 75 24
10 VRIJ ARENDONK 24 6 13 5 37 82 23
11 VC MOLDAVO C 24 4 17 3 34 75 15
12 FC SINT JOZEF 24 4 19 1 36 89 13
13 KFC GROBBENDONK 24 2 21 1 13 122 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BLAUWVOET OEVEL 26 25 0 1 177 24 76
2 BERCHEM SPORT 26 21 3 2 128 21 65
3 FC BLAASVELD 26 21 4 1 102 26 64
4 KVC HOUTVENNE 26 16 7 3 80 46 51
5 ZENNESTER HOMBEEK 26 15 9 2 83 49 47
6 KFC BEVEL 26 13 10 3 77 57 42
7 FC OPPUURS 26 10 13 3 46 79 33
8 KFC BROECHEM 26 9 13 4 43 91 31
9 NIELSE SV 26 8 15 3 28 59 27
10 KSK RUMST 26 8 15 3 74 120 27
11 KFC ZAMMEL B 26 7 13 6 42 61 27
12 NOORDSTAR KVV 26 6 16 4 29 55 22
13 FC NETEZONEN 26 4 22 0 15 123 12
14 KFC RANST B 26 1 24 1 18 131 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC DE KEMPEN TL 26 18 4 4 83 46 58
2 MARIA-TER-HEIDE C 26 16 8 2 81 41 50
3 KFC WUUSTWEZEL C 26 15 6 5 90 37 50
4 BEEKHOEK SPORT 26 15 6 5 73 32 50
5 HORENDONK FC 26 15 6 5 55 31 50
6 KFC FLANDRIA 26 14 7 5 57 42 47
7 LOENHOUT SK B 26 12 8 6 52 36 42
8 KVC OOSTMALLE 26 12 11 3 88 85 39
9 K BRECHT SK 26 10 11 5 57 65 35
10 HOOGSTRATEN B 26 9 14 3 41 60 30
11 RAUW SPORT 26 7 16 3 51 85 24
12 VERBR. ZWIJNDRECHT 26 4 18 4 37 90 16
13 'S GR' WEZEL-SCHILDE B 26 4 20 2 23 75 14
14 FC GIERLE 26 4 20 2 29 92 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC WESTERLO 22 22 0 0 261 4 66
2 VOSSELAAR VV 22 20 2 0 301 11 60
3 KFC SCHOTEN 22 14 6 2 114 77 44
4 K BOECHOUTSE VV 22 13 4 5 88 49 44
5 MASSENHOVEN B 22 14 8 0 95 68 42
6 KFCE ZOERSEL 22 12 8 2 99 89 38
7 KVNA WORTEL 22 8 10 4 61 92 28
8 DAVO PUURS B 22 7 13 2 64 146 23
9 VLIMMEREN SPORT 22 4 16 2 19 147 14
10 KFC BERENDRECHT 22 4 18 0 33 176 12
11 MARIA-TER-HEIDE D 22 2 17 3 16 126 9
12 VC HERENTALS 22 1 19 2 10 176 5

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FCO BEERSCHOT WILRIJK 30 26 2 2 63 16 80
2 DESSEL SPORT 30 20 4 6 68 28 66
3 EXCELSIOR VIRTON 30 19 9 2 63 30 59
4 KSK HEIST 30 16 11 3 61 42 51
5 FC DENDER 30 15 10 5 53 43 50
6 SK DEINZE 30 14 10 6 46 34 48
7 FC SERAING 30 14 10 6 42 36 48
8 ASV GEEL 30 13 12 5 53 44 44
9 KSV OUDENAARDE 30 12 14 4 41 43 40
10 PATRO EISDEN MM 30 11 14 5 37 45 38
11 VW HAMME 30 9 13 8 52 59 35
12 KFC OOSTERZONEN 30 8 15 7 32 44 31
13 SPORTING HASSELT 30 6 16 8 29 48 26
14 KVV KOKSIJDE 30 6 20 4 27 81 22
15 WHITE STAR BRUSSEL 30 4 18 8 23 66 20
16 SPRIMONT COMBLAIN 30 4 19 7 30 61 19

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC KNOKKE (2) 30 23 4 3 73 25 72
2 SPARTA PETEGEM (1) 30 17 6 7 60 44 58
3 EENDRACHT AALST 30 17 8 5 55 37 56
4 KFC IZEGEM 30 16 9 5 53 42 53
5 WINKEL SPORT 30 15 7 8 55 30 53
6 OLSA BRAKEL 30 12 11 7 59 51 43
7 TEMSE KSV 30 13 14 3 38 45 42
8 RACING CLUB GENT 30 11 11 8 46 43 41
9 TORHOUT 1992 30 11 13 6 36 45 39
10 FC GULLEGEM 30 10 13 7 46 52 37
11 SK SINT NIKLAAS 30 9 13 8 45 49 35
12 RC. CLUB HARELBEKE 30 10 16 4 36 45 34
13 VK WESTHOEK 30 9 14 7 40 56 34
14 KSV BORNEM 30 8 12 10 31 39 34
15 KSK HALLE 30 5 17 8 27 55 23
16 KSC MENEN 30 4 22 4 35 77 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC KNOKKE (2) 10 8 1 1 30 7 25
2 KFC IZEGEM 10 8 2 0 21 11 24
3 FC GULLEGEM 10 6 2 2 17 10 20
4 EENDRACHT AALST 10 6 4 0 17 14 18
5 TEMSE KSV 10 5 4 1 15 13 16
6 VK WESTHOEK 10 5 5 0 16 19 15
7 OLSA BRAKEL 10 4 3 3 23 15 15
8 SK SINT NIKLAAS 10 4 3 3 20 13 15
9 SPARTA PETEGEM (1) 10 4 3 3 19 18 15
10 RACING CLUB GENT 10 3 2 5 15 12 14
11 WINKEL SPORT 10 2 3 5 14 14 11
12 KSV BORNEM 10 2 4 4 9 11 10
13 TORHOUT 1992 10 2 6 2 13 22 8
14 RC. CLUB HARELBEKE 10 2 6 2 3 16 8
15 KSC MENEN 10 2 7 1 14 31 7
16 KSK HALLE 10 0 8 2 7 27 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC KNOKKE 10 10 0 0 28 7 30
2 WINKEL SPORT 10 8 2 0 26 8 24
3 EENDRACHT AALST 10 7 3 0 18 9 21
4 SPARTA PETEGEM (1) 10 5 3 2 17 13 17
5 OLSA BRAKEL 10 5 4 1 20 16 16
6 TEMSE KSV 10 5 4 1 14 13 16
7 TORHOUT 1992 10 5 4 1 12 12 16
8 KFC IZEGEM 10 4 4 2 15 18 14
9 RC. CLUB HARELBEKE 10 4 5 1 17 15 13
10 KSK HALLE 10 3 3 4 8 12 13
11 RACING CLUB GENT 10 3 5 2 15 16 11
12 SK SINT NIKLAAS 10 2 5 3 13 21 9
13 FC GULLEGEM 10 2 6 2 12 20 8
14 KSV BORNEM 10 1 6 3 9 19 6
15 KSC MENEN 10 1 6 3 13 24 6
16 VK WESTHOEK 10 1 6 3 13 27 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SPARTA PETEGEM 10 8 0 2 24 13 26
2 WINKEL SPORT 10 5 2 3 15 8 18
3 KSV BORNEM 10 5 2 3 13 9 18
4 RFC KNOKKE 10 5 3 2 15 11 17
5 EENDRACHT AALST 10 4 1 5 20 14 17
6 RACING CLUB GENT 10 5 4 1 16 15 16
7 KFC IZEGEM 10 4 3 3 17 13 15
8 TORHOUT 1992 10 4 3 3 11 11 15
9 RC. CLUB HARELBEKE 10 4 5 1 16 14 13
10 VK WESTHOEK 10 3 3 4 11 10 13
11 OLSA BRAKEL 10 3 4 3 16 20 12
12 SK SINT NIKLAAS 10 3 5 2 12 15 11
13 TEMSE KSV 10 3 6 1 9 19 10
14 FC GULLEGEM 10 2 5 3 17 22 9
15 KSK HALLE 10 2 6 2 12 16 8
16 KSC MENEN 10 1 9 0 8 22 3


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BERCHEM SPORT (2) 30 20 2 8 65 24 68
2 THES SPORT (1) 30 21 6 3 61 38 66
3 RUPEL BOOM 30 15 8 7 55 38 52
4 SPOUWEN MPTN 30 15 10 5 54 56 50
5 OLYMPIA WIJGMAAL 30 12 10 8 45 42 44
6 BOCHOLTER VV 30 10 9 11 44 39 41
7 ZWARTE LEEUW 30 12 14 4 39 56 40
8 SK LONDERZEEL 30 10 12 8 46 39 38
9 HOOGSTRATEN VV 30 11 15 4 51 60 37
10 RC HADES 30 11 15 4 45 60 37
11 TEMPO OVERIJSE 30 11 16 3 53 59 36
12 CAPPELLEN RFC 30 8 10 12 41 42 36
13 KFC DUFFEL 30 10 15 5 53 56 35
14 KVK TIENEN 30 8 16 6 29 45 30
15 GRIMBERGEN KSC 30 7 15 8 35 46 29
16 WOLUWE ZAVENTEM 30 7 15 8 46 62 29

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BERCHEM SPORT (2) 10 7 1 2 29 11 23
2 THES SPORT (1) 10 7 2 1 16 8 22
3 RUPEL BOOM 10 6 2 2 20 10 20
4 WOLUWE ZAVENTEM 10 6 2 2 22 15 20
5 OLYMPIA WIJGMAAL 10 5 3 2 15 10 17
6 RC HADES 10 5 4 1 17 17 16
7 CAPPELLEN RFC 10 4 2 4 15 11 16
8 TEMPO OVERIJSE 10 5 5 0 14 15 15
9 KVK TIENEN 10 4 4 2 14 16 14
10 ZWARTE LEEUW 10 4 6 0 16 27 12
11 SPOUWEN MPTN 10 3 4 3 16 21 12
12 SK LONDERZEEL 10 2 5 3 11 11 9
13 GRIMBERGEN KSC 10 2 5 3 10 14 9
14 KFC DUFFEL 10 2 6 2 12 23 8
15 HOOGSTRATEN VV 10 2 8 0 16 28 6
16 BOCHOLTER VV 10 1 6 3 11 17 6


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BERCHEM SPORT 10 7 0 3 18 5 24
2 THES SPORT (1) 10 7 2 1 25 18 22
3 BOCHOLTER VV 10 5 1 4 19 12 19
4 SPOUWEN MPTN 10 5 4 1 23 24 16
5 HOOGSTRATEN VV 10 4 2 4 17 12 16
6 RUPEL BOOM 10 4 2 4 19 15 16
7 ZWARTE LEEUW 10 4 3 3 10 9 15
8 RC HADES 10 4 4 2 15 20 14
9 OLYMPIA WIJGMAAL 10 3 3 4 16 17 13
10 KFC DUFFEL 10 3 4 3 22 17 12
11 SK LONDERZEEL 10 3 4 3 18 16 12
12 CAPPELLEN RFC 10 2 3 5 12 15 11
13 WOLUWE ZAVENTEM 10 1 5 4 14 19 7
14 GRIMBERGEN KSC 10 1 5 4 7 15 7
15 TEMPO OVERIJSE 10 1 6 3 13 25 6
16 KVK TIENEN 10 1 7 2 6 15 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 THES SPORT 10 7 2 1 20 12 22
2 SPOUWEN MPTN 10 7 2 1 15 11 22
3 BERCHEM SPORT 10 6 1 3 18 8 21
4 SK LONDERZEEL 10 5 3 2 17 12 17
5 RUPEL BOOM 10 5 4 1 16 13 16
6 BOCHOLTER VV 10 4 2 4 14 10 16
7 TEMPO OVERIJSE 10 5 5 0 26 19 15
8 KFC DUFFEL 10 5 5 0 19 16 15
9 HOOGSTRATEN VV 10 5 5 0 18 20 15
10 OLYMPIA WIJGMAAL 10 4 4 2 14 15 14
11 GRIMBERGEN KSC 10 4 5 1 18 17 13
12 ZWARTE LEEUW 10 4 5 1 13 20 13
13 KVK TIENEN 10 3 5 2 9 14 11
14 CAPPELLEN RFC 10 2 5 3 14 16 9
15 RC HADES 10 2 7 1 13 23 7
16 WOLUWE ZAVENTEM 10 0 8 2 10 28 2


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 CHATELET-FARCIENNES (2) 30 21 2 7 67 32 70
2 RFC LUIK (1) 30 19 3 8 66 30 65
3 OLYMPIC CHARLEROI 30 15 9 6 61 46 51
4 LA LOUVIERE CENTRE 30 13 6 11 54 35 50
5 RRC HAMOIR 30 12 10 8 50 49 44
6 ACREN LESSINES 30 12 12 6 48 48 42
7 SOLIERES SPORT 30 11 10 9 52 48 42
8 RW WALHAIN 30 11 11 8 52 53 41
9 KELMIS-CALAMINE 30 11 12 7 65 59 40
10 WAREMME-BORGWORM 30 12 16 2 60 58 38
11 WALLONNE CINEY 30 9 11 10 56 57 37
12 RFC MEUX 30 10 14 6 53 51 36
13 COUVIN-MARIEMBOURG 30 9 15 6 54 66 33
14 RUS GIVRY 30 7 14 9 39 60 30
15 CHARLEROI-COUILLET 30 6 16 8 37 77 26
16 UR NAMEN 30 3 20 7 32 77 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC LUIK (1) 10 8 1 1 23 7 25
2 CHATELET-FARCIENNES (2) 10 8 1 1 26 15 25
3 LA LOUVIERE CENTRE 10 6 0 4 16 7 22
4 RFC MEUX 10 5 2 3 26 11 18
5 WALLONNE CINEY 10 5 4 1 29 23 16
6 OLYMPIC CHARLEROI 10 5 4 1 22 19 16
7 WAREMME-BORGWORM 10 5 5 0 25 19 15
8 KELMIS-CALAMINE 10 4 4 2 36 24 14
9 COUVIN-MARIEMBOURG 10 4 4 2 25 22 14
10 ACREN LESSINES 10 4 5 1 15 19 13
11 SOLIERES SPORT 10 3 4 3 19 18 12
12 RRC HAMOIR 10 3 5 2 13 19 11
13 RW WALHAIN 10 3 6 1 12 23 10
14 RUS GIVRY 10 1 6 3 17 26 6
15 CHARLEROI-COUILLET 10 1 6 3 11 32 6
16 UR NAMEN 10 0 8 2 10 41 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CHATELET-FARCIENNES 10 7 0 3 19 5 24
2 ACREN LESSINES 10 6 3 1 18 11 19
3 RRC HAMOIR 10 5 1 4 20 13 19
4 SOLIERES SPORT 10 5 2 3 18 14 18
5 RUS GIVRY 10 5 2 3 17 14 18
6 RFC LUIK (1) 10 4 2 4 15 12 16
7 LA LOUVIERE CENTRE 10 4 3 3 17 10 15
8 OLYMPIC CHARLEROI 10 4 4 2 16 15 14
9 RW WALHAIN 10 3 3 4 17 19 13
10 CHARLEROI-COUILLET 10 3 4 3 14 22 12
11 KELMIS-CALAMINE 10 3 5 2 10 17 11
12 WAREMME-BORGWORM 10 3 6 1 20 21 10
13 WALLONNE CINEY 10 2 5 3 14 19 9
14 UR NAMEN 10 2 5 3 11 17 9
15 RFC MEUX 10 2 7 1 13 21 7
16 COUVIN-MARIEMBOURG 10 1 7 2 9 18 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC LUIK 10 7 0 3 28 11 24
2 OLYMPIC CHARLEROI 10 6 1 3 23 12 21
3 CHATELET-FARCIENNES 10 6 1 3 22 12 21
4 RW WALHAIN 10 5 2 3 23 11 18
5 KELMIS-CALAMINE 10 4 3 3 19 18 15
6 RRC HAMOIR 10 4 4 2 17 17 14
7 COUVIN-MARIEMBOURG 10 4 4 2 20 26 14
8 WAREMME-BORGWORM 10 4 5 1 15 18 13
9 LA LOUVIERE CENTRE 10 3 3 4 21 18 13
10 SOLIERES SPORT 10 3 4 3 15 16 12
11 WALLONNE CINEY 10 2 2 6 13 15 12
12 RFC MEUX 10 3 5 2 14 19 11
13 ACREN LESSINES 10 2 4 4 15 18 10
14 CHARLEROI-COUILLET 10 2 6 2 12 23 8
15 RUS GIVRY 10 1 6 3 5 20 6
16 UR NAMEN 10 1 7 2 11 19 5


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 OMS INGELMUNSTER (2) 30 22 3 5 71 33 71
2 RFC WETTEREN (1) 30 20 8 2 58 37 62
3 FC PEPINGEN 30 16 7 7 50 38 55
4 KSK RONSE 30 16 9 5 54 33 53
5 SC DIKKELVENNE 30 12 7 11 56 45 47
6 NINOVE KVK 30 13 12 5 59 43 44
7 FC MARIEKERKE 30 11 13 6 49 51 39
8 WOLVERTEM-MERCHTEM 30 11 13 6 38 52 39
9 FC LEBBEKE 30 10 11 9 49 43 39
10 JONG LEDE 30 10 13 7 53 52 37
11 KFC MERELBEKE 30 9 11 10 40 46 37
12 EENDRACHT WERVIK 30 9 12 9 41 44 36
13 KSK VLAMERTINGE 30 8 15 7 37 46 31
14 SK BERLARE 30 8 16 6 31 55 30
15 SINT GILLIS WAAS 30 4 14 12 24 49 24
16 EENDRACHT ZELE 30 3 18 9 25 68 18

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 OMS INGELMUNSTER (2) 10 8 2 0 21 11 24
2 KSK RONSE 10 5 3 2 15 9 17
3 JONG LEDE 10 5 3 2 17 12 17
4 SC DIKKELVENNE 10 4 1 5 19 10 17
5 FC PEPINGEN 10 4 1 5 13 9 17
6 RFC WETTEREN (1) 10 5 4 1 19 15 16
7 EENDRACHT WERVIK 10 4 2 4 18 14 16
8 WOLVERTEM-MERCHTEM 10 4 3 3 15 15 15
9 FC MARIEKERKE 10 4 4 2 17 19 14
10 KFC MERELBEKE 10 3 2 5 14 9 14
11 FC LEBBEKE 10 3 3 4 15 9 13
12 KSK VLAMERTINGE 10 3 4 3 12 12 12
13 NINOVE KVK 10 3 4 3 15 17 12
14 SK BERLARE 10 2 6 2 8 18 8
15 SINT GILLIS WAAS 10 0 7 3 7 24 3
16 EENDRACHT ZELE 10 0 8 2 3 25 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 OMS INGELMUNSTER 10 8 1 1 20 7 25
2 RFC WETTEREN (1) 10 7 2 1 24 14 22
3 FC PEPINGEN 10 6 3 1 20 14 19
4 KSK RONSE 10 5 3 2 20 15 17
5 FC LEBBEKE 10 4 4 2 19 15 14
6 FC MARIEKERKE 10 4 4 2 16 17 14
7 SK BERLARE 10 4 4 2 14 15 14
8 SC DIKKELVENNE 10 3 2 5 17 15 14
9 WOLVERTEM-MERCHTEM 10 4 5 1 12 14 13
10 SINT GILLIS WAAS 10 3 3 4 7 12 13
11 NINOVE KVK 10 4 6 0 16 18 12
12 EENDRACHT WERVIK 10 3 4 3 11 10 12
13 KSK VLAMERTINGE 10 3 5 2 11 15 11
14 KFC MERELBEKE 10 3 6 1 9 17 10
15 JONG LEDE 10 2 6 2 17 20 8
16 EENDRACHT ZELE 10 1 6 3 7 22 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC WETTEREN 10 8 2 0 15 8 24
2 OMS INGELMUNSTER 10 6 0 4 30 15 22
3 NINOVE KVK 10 6 2 2 28 8 20
4 KSK RONSE 10 6 3 1 19 9 19
5 FC PEPINGEN 10 6 3 1 17 15 19
6 SC DIKKELVENNE 10 5 4 1 20 20 16
7 KFC MERELBEKE 10 3 3 4 17 20 13
8 JONG LEDE 10 3 4 3 19 20 12
9 FC LEBBEKE 10 3 4 3 15 19 12
10 FC MARIEKERKE 10 3 5 2 16 15 11
11 WOLVERTEM-MERCHTEM 10 3 5 2 11 23 11
12 EENDRACHT ZELE 10 2 4 4 15 21 10
13 KSK VLAMERTINGE 10 2 6 2 14 19 8
14 EENDRACHT WERVIK 10 2 6 2 12 20 8
15 SK BERLARE 10 2 6 2 9 22 8
16 SINT GILLIS WAAS 10 1 4 5 10 13 8


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC TURNHOUT (2) 30 19 5 6 74 38 63
2 CITY PIRATES ANTW. 30 18 7 5 80 40 59
3 KFC SINT- LENAARTS (1) 30 15 6 9 45 32 54
4 DIEGEM SPORT 30 14 8 8 54 49 50
5 KVV VOSSELAAR 30 15 11 4 55 49 49
6 ESPERANZA PELT 30 13 11 6 49 44 45
7 KVC HOUTVENNE 30 13 12 5 60 53 44
8 KFC EPPEGEM 30 12 11 7 49 49 43
9 KESK LEOPOLDSBURG 30 10 11 9 38 38 39
10 KFC NIJLEN 30 10 12 8 31 36 38
11 KVK WELLEN 30 10 14 6 48 42 36
12 KOVC STERREBEEK 30 9 12 9 37 40 36
13 KFC DIEST 30 9 14 7 46 67 34
14 HELSON HELCHTEREN 30 9 16 5 29 44 32
15 KAC BETEKOM 30 9 16 5 45 67 32
16 RC MECHELEN 30 2 21 7 29 81 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV VOSSELAAR 10 8 2 0 21 13 24
2 CITY PIRATES ANTW. 10 7 1 2 30 12 23
3 KFC TURNHOUT (2) 10 6 2 2 20 12 20
4 KVC HOUTVENNE 10 6 3 1 22 13 19
5 KFC SINT- LENAARTS (1) 10 5 1 4 17 9 19
6 DIEGEM SPORT 10 4 3 3 17 13 15
7 KVK WELLEN 10 4 4 2 21 12 14
8 KESK LEOPOLDSBURG 10 4 4 2 14 10 14
9 ESPERANZA PELT 10 4 4 2 16 13 14
10 KFC EPPEGEM 10 4 5 1 18 21 13
11 KAC BETEKOM 10 3 5 2 23 30 11
12 KFC DIEST 10 3 6 1 14 28 10
13 KOVC STERREBEEK 10 2 4 4 11 13 10
14 HELSON HELCHTEREN 10 2 6 2 5 14 8
15 KFC NIJLEN 10 1 5 4 6 17 7
16 RC MECHELEN 10 1 9 0 10 35 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC TURNHOUT 10 8 1 1 29 13 25
2 CITY PIRATES ANTW. 10 7 1 2 35 12 23
3 KESK LEOPOLDSBURG 10 5 2 3 13 10 18
4 KFC EPPEGEM 10 4 2 4 16 10 16
5 KOVC STERREBEEK 10 4 3 3 13 13 15
6 DIEGEM SPORT 10 4 3 3 16 18 15
7 KAC BETEKOM 10 4 4 2 14 14 14
8 ESPERANZA PELT 10 4 4 2 17 19 14
9 KFC NIJLEN 10 3 3 4 11 11 13
10 KVC HOUTVENNE 10 3 4 3 18 20 12
11 KFC DIEST 10 3 4 3 16 24 12
12 HELSON HELCHTEREN 10 3 5 2 13 14 11
13 KVV VOSSELAAR 10 3 5 2 17 22 11
14 KFC SINT- LENAARTS (1) 10 2 4 4 13 18 10
15 KVK WELLEN 10 1 7 2 9 19 5
16 RC MECHELEN 10 1 7 2 12 25 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC SINT- LENAARTS 10 8 1 1 15 5 25
2 DIEGEM SPORT 10 6 2 2 21 18 20
3 KFC NIJLEN 10 6 4 0 14 8 18
4 KFC TURNHOUT 10 5 2 3 25 13 18
5 KVK WELLEN 10 5 3 2 18 11 17
6 ESPERANZA PELT 10 5 3 2 16 12 17
7 KVV VOSSELAAR 10 4 4 2 17 14 14
8 KFC EPPEGEM 10 4 4 2 15 18 14
9 KVC HOUTVENNE 10 4 5 1 20 20 13
10 CITY PIRATES ANTW. 10 4 5 1 15 16 13
11 HELSON HELCHTEREN 10 4 5 1 11 16 13
12 KFC DIEST 10 3 4 3 16 15 12
13 KOVC STERREBEEK 10 3 5 2 13 14 11
14 KAC BETEKOM 10 2 7 1 8 23 7
15 KESK LEOPOLDSBURG 10 1 5 4 11 18 7
16 RC MECHELEN 10 0 5 5 7 21 5


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD MOLENBEEK (2) 26 19 3 4 72 31 61
2 US REBECQUOISE (1) 26 19 3 4 58 24 61
3 FRANCS BORAINS 26 18 2 6 63 21 60
4 ALBERT QUEVY MONS 26 13 5 8 54 28 47
5 RFC DOORNIK 26 11 8 7 55 46 40
6 CS ONHAYE 26 11 11 4 34 44 37
7 CS ENTITE MANAGE 26 9 9 8 34 35 35
8 LEOPOLD UKKEL FC 26 8 8 10 44 32 34
9 RACING JET WAVER 26 8 12 6 41 35 30
10 US SOLREZIENNE 26 6 11 9 32 59 27
11 RRC WATERLOO 26 7 14 5 30 49 26
12 FC GANSHOREN 26 7 15 4 38 66 25
13 JS TAMINES 26 5 16 5 29 51 20
14 RCS PROFONDEVILLE 26 0 24 2 18 81 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FRANCS BORAINS 10 8 0 2 26 5 26
2 US REBECQUOISE (1) 10 7 3 0 20 13 21
3 RWD MOLENBEEK (2) 10 6 2 2 22 13 20
4 CS ONHAYE 10 6 3 1 18 17 19
5 RFC DOORNIK 10 5 4 1 27 20 16
6 ALBERT QUEVY MONS 10 4 2 4 19 13 16
7 LEOPOLD UKKEL FC 10 3 3 4 16 12 13
8 RACING JET WAVER 10 3 5 2 19 19 11
9 CS ENTITE MANAGE 10 2 3 5 13 16 11
10 US SOLREZIENNE 10 2 3 5 17 23 11
11 JS TAMINES 10 2 5 3 11 17 9
12 RRC WATERLOO 10 2 5 3 12 20 9
13 FC GANSHOREN 10 2 6 2 14 26 8
14 RCS PROFONDEVILLE 10 0 8 2 8 28 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD MOLENBEEK 8 7 0 1 27 9 22
2 FRANCS BORAINS 8 5 1 2 17 6 17
3 ALBERT QUEVY MONS 8 5 1 2 19 9 17
4 US REBECQUOISE (1) 8 4 0 4 19 6 16
5 CS ENTITE MANAGE 8 4 2 2 11 7 14
6 US SOLREZIENNE 8 3 4 1 10 13 10
7 CS ONHAYE 8 3 4 1 9 12 10
8 FC GANSHOREN 8 3 4 1 14 20 10
9 RACING JET WAVER 8 2 2 4 9 8 10
10 LEOPOLD UKKEL FC 8 2 3 3 16 15 9
11 RFC DOORNIK 8 2 3 3 12 18 9
12 RRC WATERLOO 8 2 5 1 7 16 7
13 JS TAMINES 8 1 6 1 8 19 4
14 RCS PROFONDEVILLE 8 0 8 0 5 25 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 US REBECQUOISE 8 8 0 0 19 5 24
2 RWD MOLENBEEK 8 6 1 1 23 9 19
3 FRANCS BORAINS 8 5 1 2 20 10 17
4 RFC DOORNIK 8 4 1 3 16 8 15
5 ALBERT QUEVY MONS 8 4 2 2 16 6 14
6 LEOPOLD UKKEL FC 8 3 2 3 12 5 12
7 RRC WATERLOO 8 3 4 1 11 13 10
8 CS ENTITE MANAGE 8 3 4 1 10 12 10
9 RACING JET WAVER 8 3 5 0 13 8 9
10 CS ONHAYE 8 2 4 2 7 15 8
11 JS TAMINES 8 2 5 1 10 15 7
12 FC GANSHOREN 8 2 5 1 10 20 7
13 US SOLREZIENNE 8 1 4 3 5 23 6
14 RCS PROFONDEVILLE 8 0 8 0 5 28 0


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ENTENTE DURBUY (2) 26 20 2 4 52 15 64
2 RFC TILLEUR (1) 26 17 3 6 60 20 57
3 RCS VERLAINE 26 13 7 6 40 29 45
4 FC UTD RICHELLE 26 12 7 7 46 36 43
5 RRC MORMONT 26 12 9 5 49 42 41
6 RFC HOEI 26 12 11 3 51 44 39
7 RE BERTRIX 26 8 10 8 39 46 32
8 RDC COINTE LUIK 26 9 13 4 38 47 31
9 RJ AISCHE 26 9 14 3 35 42 30
10 RRC LONGLIER 26 8 12 6 35 40 30
11 FC HERSTAL 26 7 12 7 30 36 28
12 RFC AYWAILLE 26 7 12 7 30 43 28
13 RFC WARNANT 26 8 15 3 34 61 27
14 FC JONG AARLEN 26 2 17 7 32 70 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ENTENTE DURBUY (2) 10 9 0 1 24 7 28
2 RFC TILLEUR (1) 10 7 1 2 22 7 23
3 RCS VERLAINE 10 6 2 2 19 13 20
4 RFC AYWAILLE 10 5 3 2 18 14 17
5 RRC MORMONT 10 5 3 2 16 16 17
6 FC UTD RICHELLE 10 4 4 2 16 15 14
7 FC HERSTAL 10 4 4 2 15 16 14
8 RDC COINTE LUIK 10 4 6 0 15 17 12
9 RFC HOEI 10 3 5 2 19 23 11
10 RJ AISCHE 10 3 5 2 11 16 11
11 RFC WARNANT 10 3 6 1 17 18 10
12 RRC LONGLIER 10 3 7 0 5 14 9
13 RE BERTRIX 10 2 6 2 14 23 8
14 FC JONG AARLEN 10 0 6 4 14 26 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ENTENTE DURBUY 8 6 1 1 15 4 19
2 RFC TILLEUR (1) 8 4 1 3 17 6 15
3 FC UTD RICHELLE 8 4 2 2 15 12 14
4 RRC LONGLIER 8 3 0 5 19 11 14
5 RCS VERLAINE 8 4 3 1 10 9 13
6 RFC HOEI 8 4 4 0 11 11 12
7 RE BERTRIX 8 3 2 3 12 13 12
8 RRC MORMONT 8 3 3 2 18 13 11
9 RFC WARNANT 8 3 4 1 9 16 10
10 FC HERSTAL 8 2 3 3 10 10 9
11 RDC COINTE LUIK 8 2 4 2 10 16 8
12 RFC AYWAILLE 8 1 3 4 6 11 7
13 FC JONG AARLEN 8 1 5 2 10 21 5
14 RJ AISCHE 8 1 6 1 7 16 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC TILLEUR 8 6 1 1 21 7 19
2 ENTENTE DURBUY 8 5 1 2 13 4 17
3 RFC HOEI 8 5 2 1 21 10 16
4 RJ AISCHE 8 5 3 0 17 10 15
5 FC UTD RICHELLE 8 4 1 3 15 9 15
6 RRC MORMONT 8 4 3 1 15 13 13
7 RCS VERLAINE 8 3 2 3 11 7 12
8 RE BERTRIX 8 3 2 3 13 10 12
9 RDC COINTE LUIK 8 3 3 2 13 14 11
10 RRC LONGLIER 8 2 5 1 11 15 7
11 RFC WARNANT 8 2 5 1 8 27 7
12 FC HERSTAL 8 1 5 2 5 10 5
13 RFC AYWAILLE 8 1 6 1 6 18 4
14 FC JONG AARLEN 8 1 6 1 8 23 4

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN
KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Dames Super League

Klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 STANDARD LUIK 24 18 5 1 82 29 55
2 ANDERLECHT 24 17 3 4 62 16 55
3 AA GENT 24 16 5 3 63 15 51
4 RC. GENK LADIES 24 11 9 4 57 26 37
5 OH LEUVEN 24 6 14 4 24 44 22
6 KSK HEIST 24 6 17 1 31 71 19
7 EVA'S TIENEN 24 0 21 3 12 130 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA GENT B 24 19 2 3 67 25 60
2 FEMINA WS WOLUWE 24 13 5 6 43 30 45
3 EENDRACHT AALST 24 14 9 1 42 30 43
4 STANDARD LUIK B 24 11 10 3 50 34 36
5 FAMKES MERKEM 24 10 10 4 41 39 34
6 SG-TERTRE-HAUTRAGE A 24 9 8 7 36 41 34
7 K KONTICH FC 24 10 11 3 48 49 33
8 VC MOLDAVO 24 8 10 6 35 41 30
9 DV TONGEREN A 24 8 10 6 25 31 30
10 ZULTE-WAREGEM A 24 8 12 4 34 38 28
11 KVC MASSENHOVEN 24 8 12 4 36 47 28
12 RSC ANDERLECHT 24 7 14 3 37 60 24
13 DAMES VK EGEM 24 4 16 4 34 63 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SVELTA MELSELE 26 23 2 1 125 30 70
2 CLUB BRUGGE 26 22 2 2 100 22 68
3 VOORW. ZWEVEZELE 26 18 4 4 93 43 58
4 KSK BEVEREN 26 12 10 4 73 57 40
5 ZULTE-WAREGEM B 26 11 9 6 56 53 39
6 GFA SINAAI 26 11 10 5 60 45 38
7 AA GENT C 26 11 12 3 51 57 36
8 SG-TERTRE-HAUTRAGE B 26 10 12 4 52 58 34
9 ASE DE CHASTRE 26 10 14 2 54 61 32
10 CERKELLADIES BRUGGE 26 8 12 6 48 53 30
11 OLSA BRAKEL 26 8 14 4 67 77 28
12 WOLVERTEM-MERCHTEM 26 7 15 4 52 53 25
13 KFC MERELBEKE 26 5 15 6 38 68 21
14 MONTROEUL-DERGNEAU 26 0 25 1 15 207 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC WUUSTWEZEL 26 21 3 2 105 31 65
2 WALL. CLUB SIBRET 26 17 5 4 70 23 55
3 KOVC STERREBEEK 26 17 8 1 78 35 52
4 KV MECHELEN 26 16 6 4 79 31 52
5 KSOC MARIA-TER-HEIDE 26 16 6 4 63 24 52
6 STANDARD LUIK C 26 15 9 2 66 40 47
7 OH LEUVEN B 26 14 7 5 59 23 47
8 RC. GENK LADIES B 26 12 8 6 58 32 42
9 EENDRACHT LOUWEL 26 10 9 7 45 33 37
10 DV TONGEREN B 26 5 16 5 23 75 20
11 ANDERLECHT C 26 5 18 3 29 111 18
12 WOLFSDONK SPORT 26 3 19 4 31 79 13
13 HALVEWEG ZONHOVEN 26 3 21 2 25 124 11
14 RAPIDE WEZEMAAL 26 2 21 3 8 78 9

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2016-2017 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 20 april 2016.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).