Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: gisteren om 17:56u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 6
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - GROEP 6

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 6, zomer 2017.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden. Zie ook de KBVB-website "Belgianfootball.be".

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.

Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3
Speeldag 4 Klassement Hoofdpagina BVA 2017
BVA 2017 GROEP 6 - SPEELDAG 1
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.29 juli18u30KSK DONK-KFC BERENDRECHT2 - 0
Vrij.28 juli19u30ZANDVLIET SPORT-ZENN. HOMBEEK4 - 2
Zat.29 juli18u30KESSEL UNITED-BLAUBERG SPORT3 - 2
Zat.29 juli18u30KV HOOIKT-TUB. BORGERHOUT7 - 1
Zat.29 juli18u30KFC S-M- HALLE-KFC FLANDRIA0 - 0
Zat.29 juli19u30OOSTERZONEN B-KVV RAUW SPORT1 - 2
Zat.29 juli18u30HORENDONK FC-EXCELSIOR KAART0 - 2
Zon.30 juli16u00'S GR'WZL-SCHILDE B-RB ELZESTRAAT2 - 3
Don.3 aug.20u00CITY PIRATES B-KFC PUTTE A0 - 5
Zat.29 juli19u30K BOECHOUTSE VV-SV GRASHEIDE0 - 1
Zat.29 juli18u30KFC KONTICH B-KFC POPPEL2 - 2
Zat.29 juli18u30LEEST UNITED-K PUTTE SK6 - 2
Zat.29 juli18u30SK PEULIS-WILLEBROEKSE SV0 - 4
Zat.29 juli18u30SC WIEKEVORST-RC EMBLEM3 - 3
Zat.29 juli18u30KFC BEEKHOEK B-KVV NOORDSTAR1 - 4
Vrij.28 juli20u00KFC ZAMMEL-KSK KASTERLEE1 - 0
BVA 2017 GROEP 6 - SPEELDAG 2
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.5 aug.18u30EXCELSIOR KAART-'S GR'WZL-SCHILDE B7 - 0
Zat.5 aug.18u30KFC POPPEL-KFC S-M- HALLE4 - 3
Zat.5 aug.18u30WILLEBROEKSE SV-ZANDVLIET SPORT2 - 1
Zat.5 aug.17u00KFC PUTTE A-K BOECHOUTSE VV11 - 2
Zat.5 aug.18u30KVV NOORDSTAR-KV HOOIKT2 - 2
Zat.5 aug.18u30KSK KASTERLEE-SC WIEKEVORST4 - 0
Zat.5 aug.19u30KFC BERENDRECHT-SK PEULIS3 - 2
Zat.5 aug.18u30K PUTTE SK-KSK DONK3 - 3
Zat.5 aug.18u30TUB. BORGERHOUT-HORENDONK FC1 - 6
Zat.5 aug.18u30RC EMBLEM-KESSEL UNITED0 - 5
Zat.5 aug.18u30ZENN. HOMBEEK-KFC BEEKHOEK B3 - 0
Zat.5 aug.18u30RB ELZESTRAAT-KFC ZAMMEL2 - 1
Zat.5 aug.18u30BLAUBERG SPORT-CITY PIRATES B2 - 1
Zat.5 aug.19u30SV GRASHEIDE-OOSTERZONEN B1 - 2
Zat.5 aug.18u30KFC FLANDRIA-KFC KONTICH B9 - 2
Zat.5 aug.19u30KVV RAUW SPORT-LEEST UNITED4 - 2
BVA 2017 GROEP 6 - SPEELDAG 3
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.12 aug.18u30KSK DONK-KFC PUTTE A0 - 3
Zat.12 aug.19u30ZANDVLIET SPORT-KVV NOORDSTAR3 - 4
Zat.12 aug.18u30KESSEL UNITED-KSK KASTERLEE0 - 1
Zat.12 aug.18u30KV HOOIKT-KFC POPPEL2 - 0
Zat.12 aug.18u30KFC S-M- HALLE-WILLEBROEKSE SV3 - 3
Zat.12 aug.17u00OOSTERZONEN B-EXCELSIOR KAART2 - 0
Zat.12 aug.18u30HORENDONK FC-RC EMBLEM5 - 1
Zat.12 aug.18u30'S GR'WZL-SCHILDE B-ZENN. HOMBEEK2 - 1
Zat.12 aug.18u30CITY PIRATES B-RB ELZESTRAAT0 - 2
Zat.12 aug.18u30K BOECHOUTSE VV-K PUTTE SK1 - 4
Zat.12 aug.20u00KFC KONTICH B-TUB. BORGERHOUT1 - 1
Zat.12 aug.18u30LEEST UNITED-KFC BERENDRECHT0 - 4
Zat.12 aug.15u00SK PEULIS-KFC FLANDRIA5 - 4
Zon.13 aug.15u00SC WIEKEVORST-KVV RAUW SPORT0 - 4
Zat.12 aug.18u30KFC BEEKHOEK B-BLAUBERG SPORT1 - 1
Zat.12 aug.18u30KFC ZAMMEL-SV GRASHEIDE1 - 2
BVA 2017 GROEP 6 - SPEELDAG 4
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zon.20 aug.16u00EXCELSIOR KAART-CITY PIRATES B8 - 0
Zat.19 aug.18u30KFC POPPEL-'S GR'WZL-SCHILDE B1 - 3
Zat.19 aug.18u30WILLEBROEKSE SV-LEEST UNITED4 - 3
Vrij.18 aug.20u00KFC PUTTE A-KFC KONTICH B9 - 0
Zat.19 aug.18u30KVV NOORDSTAR-K BOECHOUTSE VV4 - 2
Zat.19 aug.18u30KSK KASTERLEE-SK PEULIS3 - 0
Zat.19 aug.19u30KFC BERENDRECHT-ZANDVLIET SPORT0 - 5
Zat.19 aug.18u30K PUTTE SK-SC WIEKEVORST2 - 2
Zat.19 aug.18u30TUB. BORGERHOUT-KSK DONK0 - 2
Zat.19 aug.18u30RC EMBLEM-KV HOOIKT1 - 5
Zat.19 aug.16u00ZENN. HOMBEEK-KFC ZAMMEL7 - 2
Zat.19 aug.18u30RB ELZESTRAAT-KFC BEEKHOEK B1 - 2
Zat.19 aug.18u30BLAUBERG SPORT-HORENDONK FC0 - 3
Zat.19 aug.17u30SV GRASHEIDE-KESSEL UNITED1 - 3
Zat.19 aug.18u30KFC FLANDRIA-OOSTERZONEN B1 - 5
Zat.19 aug.19u30KVV RAUW SPORT-KFC S-M- HALLE3 - 0
BVA 2017 GROEP 6 - KLASSEMENT NA 4 SPEELDAGEN

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KFC PUTTE A 4 4 0 0 28 2 12
2. KVV RAUW SPORT 4 4 0 0 13 3 12
3. KV HOOIKT 4 3 0 1 16 4 10
4. KVV NOORDSTAR 4 3 0 1 14 8 10
5. WILLEBROEKSE SV 4 3 0 1 13 7 10
6. EXCELSIOR KAART 4 3 1 0 17 2 9
7. HORENDONK FC 4 3 1 0 14 4 9
8. KESSEL UNITED 4 3 1 0 11 4 9
9. KSK KASTERLEE 4 3 1 0 8 1 9
10. OOSTERZONEN B 4 3 1 0 10 4 9
11. RB ELZESTRAAT 4 3 1 0 8 5 9
12. KSK DONK 4 2 1 1 7 6 7
13. ZANDVLIET SPORT ** 4 2 2 0 13 8 6
14. ZENN. HOMBEEK ** 4 2 2 0 13 8 6
15. SV GRASHEIDE 4 2 2 0 5 6 6
16. KFC BERENDRECHT 4 2 2 0 7 9 6
17. 'S GR'WZL-SCHILDE B 4 2 2 0 7 12 6
18. K PUTTE SK 4 1 1 2 11 12 5
19. KFC FLANDRIA 4 1 2 1 14 12 4
20. KFC POPPEL 4 1 2 1 7 10 4
21. BLAUBERG SPORT 4 1 2 1 5 8 4
22. KFC BEEKHOEK B 4 1 2 1 4 9 4
23. LEEST UNITED 4 1 3 0 11 14 3
24. KFC ZAMMEL 4 1 3 0 5 11 3
25. SK PEULIS 4 1 3 0 7 14 3
26. KFC S-M- HALLE 4 0 2 2 6 10 2
27. SC WIEKEVORST 4 0 2 2 5 13 2
28. KFC KONTICH B 4 0 2 2 5 21 2
29. RC EMBLEM 4 0 3 1 5 18 1
30. TUB. BORGERHOUT 4 0 3 1 3 16 1
31. K BOECHOUTSE VV 4 0 4 0 5 20 0
32. CITY PIRATES B 4 0 4 0 1 17 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

BEKER VAN ANTWERPEN 2017-2018 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2017 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2017.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2017-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 25 maart 2018) en de halve finales (Paaszondag 15 april 2018) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2017-2018 (pdf).