Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Figoosport - Filip Goossens
Gespecialiseerd in voetbalwear & equipment
Dorpsstraat 102, 2960 Sint Lenaarts
Tel: +32 (0)479.22.90.42
info@figoosport.net
www.figoosport.be/nl
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
m.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, GSM, Tablet & iPad
Laatste update: 21/08/2017 om 22:37u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  BVA - Klassementen
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
BVA HEREN - KLASSEMENT VAN ALLE GROEPEN

Op deze pagina hebben we de actuele klassementen van de zes groepen verzameld.
Klik op de naam van de groep in het schema hieronder.

De samenstelling van de achtste finales, die op woensdag 1 november om 14u30 geprogrammeerd staan, kan u zien op de hoofdpagina "BVA 2017". Klik hier.

In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales

BVA 2017 GROEP 1 - KLASSEMENT NA 4 SPEELDAGEN

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. BERG EN DAL 4 4 0 0 17 1 12
2. K LYRA TSV 4 4 0 0 19 4 12
3. K MERKSPLAS SK 4 4 0 0 14 3 12
4. K RETIE SK 4 3 0 1 9 6 10
5. HEIKANT BERLAAR 4 3 1 0 11 3 9
6. 'S GR'WZL-SCHILDE A 4 3 1 0 12 10 9
7. WITGOOR DESSEL 4 2 1 1 11 7 7
8. KFCE ZOERSEL 4 2 2 0 13 9 6
9. KFC SINT JOB 4 2 2 0 11 9 6
10. KFC BROECHEM ** 4 2 2 0 7 8 6
11. KVV DUFFEL ** 4 2 2 0 7 8 6
12. SPORTING BURCHT 4 2 2 0 12 14 6
13. VERBR. ARENDONK 4 2 2 0 8 11 6
14. KSV OUD TURNHOUT 4 2 2 0 7 11 6
15. OG VORSELAAR 4 1 1 2 12 9 5
16. KFC HERSELT 4 1 2 1 10 10 4
17. KFC RANST A 4 1 2 1 5 10 4
18. KFC BEVEL 4 1 3 0 6 7 3
19. KFC HERENTHOUT A 4 1 3 0 6 10 3
20. KFC BRASSCHAAT 4 1 3 0 9 14 3
21. FC OPPUURS 4 1 3 0 7 13 3
22. RVC HOBOKEN 4 0 2 2 6 12 2
23. MINDERHOUT VV 4 0 4 0 7 15 0
24. KVK MARIABURG 4 0 4 0 4 26 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales

BVA 2017 GROEP 2 - KLASSEMENT NA 4 SPEELDAGEN

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KFC KONTICH A 4 4 0 0 9 3 12
2. KFC LILLE 4 3 0 1 15 5 10
3. RAPID LEEST 4 3 0 1 14 4 10
4. FC DE KEMPEN A 4 3 0 1 13 5 10
5. KSV SCHRIEK 4 3 1 0 14 10 9
6. ZWALUWEN OLMEN 4 3 1 0 13 13 9
7. WHITE STAR 4 2 0 2 11 6 8
8. KFC WUUSTWEZEL 4 2 1 1 36 6 7
9. KSK BRANDDONK 4 2 1 1 10 5 7
10. VERBR. ZWIJNDRECHT 4 2 1 1 9 7 7
11. KFC BEEKHOEK A 4 2 2 0 13 11 6
12. KFC ANTONIA A 4 2 2 0 6 12 6
13. RACING MECHELEN 4 2 2 0 6 26 6
14. FC WALEM 4 1 2 1 14 6 4
15. GR KATELIJNE 4 1 2 1 7 10 4
16. VLIMMEREN SPORT 4 1 2 1 8 13 4
17. ROCHUS DEURNE 4 1 2 1 7 14 4
18. KFC LINT 4 1 2 1 5 15 4
19. VC WIJNEGEM 4 1 3 0 8 12 3
20. KV BONHEIDEN 4 0 2 2 7 11 2
21. SPORTING TISSELT 4 0 3 1 3 9 1
22. LINDA OLEN 4 0 3 1 5 12 1
23. KSK WEELDE 4 0 3 1 7 20 1
24. KFC KATELIJNE A 4 0 4 0 3 8 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales

BVA 2017 GROEP 3 - KLASSEMENT NA 4 SPEELDAGEN

PL.PLOEGWSWGVD+D-DSPT.
1KFC WEZEL SPORT44001931612
2LENTEZON BEERSE44001311212
3K KALMTHOUT SK44001881012
4WECHELDERZANDE4310159610
5KVC BOOISCHOT431093610
6SV AARTSELAAR A4301166109
7BO BEERZEL4301111019
8KSC MECHELEN42209458
9K BRECHT SK42119457
10KFC TURNHOUT B42118447
11KSK OOSTHOVEN42117527
12KFC MOL42118717
13KFC ANTONIA B4211511-67
14KFCM HALLAAR4202164126
15ZANDHOVEN SK420211566
16MARIA-TER-HEIDE4202151146
17EXCELSIOR VORST420211836
18OLEN UNITED4202911-26
19KV WESTMALLE41218715
20KFC SCHOTEN41217705
21HEFFEN SK4121910-15
22BORSBEEK SPORT411267-14
23KFCV WINTAM4112811-34
24BLAUWVOET OEVEL4112411-74
25FC GIERLE4112411-74
26KFC PUTTE B410357-23
27SINT LENAARTS B41031014-43
28KVV TERNESSE B4103416-123
29ALBERTA SCHILDE4022813-52
30KVS BRANST4022611-52
31BROTHERS UNITED4013814-61
32VK HEINDONK4004517-120
33JONG ANTW. SPORT4004621-150
34KFC KATELIJNE B4004319-160

Legende :
  • PL. = Plaats
  • WS = Wedstrijden gespeeld
  • W = Gewonnen wedstrijden
  • G = Wedstrijden gelijk gespeeld
  • V = Verloren wedstrijden
  • D+ = Gescoorde doelpunten
  • D- = Doelpunten tegen
  • DS = Doelsaldo
  • PT. = Behaalde punten
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales

BVA 2017 GROEP 4 - KLASSEMENT NA 4 SPEELDAGEN

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. SINT DIMPNA 4 4 0 0 16 2 12
2. EXCELSIOR PUURS 4 4 0 0 15 3 12
3. KFC MEERLE 4 4 0 0 15 4 12
4. KFC HEULTJE 4 4 0 0 12 5 12
5. KSK RUMST 4 4 0 0 9 2 12
6. OLYMPIC ESSEN 4 3 0 1 12 4 10
7. K HOVE SPORT 4 3 0 1 6 1 10
8. VV LAAKDAL 4 3 1 0 8 5 9
9. KFC PULLE 4 2 0 2 11 5 8
10. KSK WILRIJK 4 2 0 2 8 2 8
11. VC MORTSEL OG 4 2 1 1 16 9 7
12. FC NETEZONEN 4 2 1 1 10 5 7
13. KFC MEER 4 2 1 1 11 7 7
14. VVH LIPPELO 4 2 1 1 9 5 7
15. FC SINT JOZEF 4 2 1 1 5 2 7
16. KSV WILDERT 4 2 2 0 7 6 6
17. KVC OOSTMALLE 4 2 2 0 8 8 6
18. ROSSELAAR-HULSEN 4 2 2 0 6 6 6
19. VRIJ ARENDONK 4 2 2 0 7 8 6
20. KVC MASSENHOVEN 4 1 2 1 8 12 4
21. FC DE KEMPEN B 4 1 2 1 6 11 4
22. IMMER VOORT 4 1 2 1 4 9 4
23. FC MERKSEM 4 1 3 0 6 4 3
24. KFC GROBBENDONK 4 1 3 0 4 13 3
25. KSV HEIBOS 4 0 3 1 6 10 1
26. KSK WAVRIA B 4 0 3 1 7 16 1
27. KFC RANST B 4 0 4 0 2 11 0
28. PUNT-LARUM 4 0 4 0 3 13 0
29. KFC TONGERLO 4 0 4 0 3 14 0
30. KVK HINGENE 4 0 4 0 0 12 0
31. SK SINT AMANDS 4 0 4 0 5 18 0
32. SKS HERENTALS 4 0 4 0 3 16 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales

BVA 2017 GROEP 5 - KLASSEMENT NA 4 SPEELDAGEN

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. EXCELSIOR BOUWEL 4 4 0 0 20 1 12
2. FC EKEREN 4 3 0 1 15 4 10
3. KSK WAVRIA A 4 3 0 1 13 3 10
4. KSK OELEGEM 4 3 0 1 9 1 10
5. KVV ACHTERBROEK 4 3 0 1 17 10 10
6. LOENHOUT SK 4 3 0 1 8 3 10
7. OXFORD HEMIKSEM 4 3 1 0 18 5 9
8. SCHELLE SPORT 4 3 1 0 9 6 9
9. K GOOREIND VV 4 2 0 2 8 3 8
10. FC TURK SPORT 4 2 1 1 18 11 7
11. EZAART SPORT 4 2 1 1 10 5 7
12. KFC ALBERTA GEEL ** 4 2 1 1 9 7 7
13. KVNA WORTEL ** 4 2 1 1 9 7 7
14. FC ZWANEVEN 4 2 1 1 9 10 7
15. EXCELSIOR ESSEN 4 2 1 1 9 11 7
16. NIELSE SV 4 2 2 0 12 9 6
17. KFCH PULDERBOS 4 2 2 0 9 9 6
18. VC RIJMENAM 4 2 2 0 6 11 6
19. VC POEDERLEE 4 1 1 2 5 5 5
20. KVV DOSKO 4 1 2 1 8 8 4
21. KFC MUIZEN 4 1 2 1 7 10 4
22. SK RITA BERLAAR 4 1 2 1 6 12 4
23. KFC NIEUWMOER 4 1 3 0 6 8 3
24. MLK LICHTAART 4 1 3 0 10 13 3
25. VERBR. BALEN 4 1 3 0 3 8 3
26. KSK REET 4 1 3 0 6 14 3
27. OL. P. DEURNE BGH 4 1 3 0 6 19 3
28. KSC MACCABI 4 0 3 1 7 10 1
29. KFC HERENTHOUT B 4 0 3 1 6 17 1
30. FC BLAASVELD 4 0 4 0 4 13 0
31. KFC RAMSEL 4 0 4 0 3 15 0
32. SV AARTSELAAR B 4 0 4 0 3 20 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales

BVA 2017 GROEP 6 - KLASSEMENT NA 4 SPEELDAGEN

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KFC PUTTE A 4 4 0 0 28 2 12
2. KVV RAUW SPORT 4 4 0 0 13 3 12
3. KV HOOIKT 4 3 0 1 16 4 10
4. KVV NOORDSTAR 4 3 0 1 14 8 10
5. WILLEBROEKSE SV 4 3 0 1 13 7 10
6. EXCELSIOR KAART 4 3 1 0 17 2 9
7. HORENDONK FC 4 3 1 0 14 4 9
8. KESSEL UNITED 4 3 1 0 11 4 9
9. KSK KASTERLEE 4 3 1 0 8 1 9
10. OOSTERZONEN B 4 3 1 0 10 4 9
11. RB ELZESTRAAT 4 3 1 0 8 5 9
12. KSK DONK 4 2 1 1 7 6 7
13. ZANDVLIET SPORT ** 4 2 2 0 13 8 6
14. ZENN. HOMBEEK ** 4 2 2 0 13 8 6
15. SV GRASHEIDE 4 2 2 0 5 6 6
16. KFC BERENDRECHT 4 2 2 0 7 9 6
17. 'S GR'WZL-SCHILDE B 4 2 2 0 7 12 6
18. K PUTTE SK 4 1 1 2 11 12 5
19. KFC FLANDRIA 4 1 2 1 14 12 4
20. KFC POPPEL 4 1 2 1 7 10 4
21. BLAUBERG SPORT 4 1 2 1 5 8 4
22. KFC BEEKHOEK B 4 1 2 1 4 9 4
23. LEEST UNITED 4 1 3 0 11 14 3
24. KFC ZAMMEL 4 1 3 0 5 11 3
25. SK PEULIS 4 1 3 0 7 14 3
26. KFC S-M- HALLE 4 0 2 2 6 10 2
27. SC WIEKEVORST 4 0 2 2 5 13 2
28. KFC KONTICH B 4 0 2 2 5 21 2
29. RC EMBLEM 4 0 3 1 5 18 1
30. TUB. BORGERHOUT 4 0 3 1 3 16 1
31. K BOECHOUTSE VV 4 0 4 0 5 20 0
32. CITY PIRATES B 4 0 4 0 1 17 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

Het schema van de kwartfinales kan u bekijken op de hoofdpagina "BVA 2017". Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven. Voor de B-ploegen is dat niet verplicht.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2017.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 25 maart 2018) en de halve finales (Paaszondag 15 april 2018) zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2017-2018 (pdf).

DEELNAME AAN DE "CROKY CUP"

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2017.

- Ze komen eveneens in aanmerking voor de "Croky Cup", de nationale bekercompetitie. Zij zullen in die competitie hun eerste bekerwedstrijd spelen in het laatste weekend van juli 2018.

- Hoe worden de deelnemers aan de "Croky Cup - Beker van België" 2017-2018 aangeduid?
** De provincie Antwerpen mag maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. De Antwerpse clubs die dalen uit de 3e klasse amateurs.
2. De 16 deelnemers aan de 8e finales van de BVA.
3. De 5e van groep 1 en/of 2 op basis van de criteria hieronder*.
4. De 6e van groep 1 en/of 2 op basis van de criteria hieronder*.
* De criteria: punten, gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gescoorde doelpunten, meeste doelpunten gescoord op verplaatsing, minste rechtstreekse rode kaarten, minste gele kaarten, loting door het Provinciaal Comité.

- Indien echter het aantal clubs volgens punt ** 1 + 2 (de Antwerpse dalers uit 3e klasse amateurs + de 16 deelnemers aan de 8e finales) hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 8e finales af, rekening houdende met, in volgorde: het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor), de minst gescoorde doelpunten, loting door het Provinciaal Comité.

(*) De ploegen die hun 8e finale in de BVA winnen zijn dus in elk geval geplaatst voor de Croky Cup 2018-2019.

BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
LINKS NAAR ALLE GROEPEN

Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).