Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 07/07/2017 om 18:05u
Nationaal  /  Vrouwen Nationaal  /  Vrouwen 2e Nationale B
DE VOETBALCOMPETITIE 2017 - 2018
VROUWEN - 2e NATIONALE B

Dit 14 ploegen zijn:
KOVC Sterrebeek A, OH Leuven B, RSC Anderlecht B, Miecroob Veltem A, ASE De Chastre A,
Eendracht Louwel A, DV Tongeren B, Genk Ladies B, Esperanza Pelt A, Standard Luik C,
Wallonia Club Sibret A, RFC Luik A, YRKV Mechelen A en VC Moldavo B.

Archief - Seizoen 2016-2017 Geografische ligging  
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (26 augustus 2017)
Zat. 26/08 13u00 DV TONGEREN B - RC. GENK LADIES B
Zat. 26/08 15u00 RSC ANDERLECHT B - ASE DE CHASTRE A
Zat. 26/08 15u00 EENDRACHT LOUWEL A - WALL. CLUB SIBRET A
Zat. 26/08 15u00 OH LEUVEN B - VC MOLDAVO B
Zat. 26/08 16u30 KV MECHELEN A - STANDARD LUIK C
Zat. 26/08 17u00 RFC LUIK A - ESPERANZA PELT A
Zat. 26/08 17u00 KOVC STERREBEEK A - MIECROOB VELTEM A

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ASE DE CHASTRE A 0 0 0 0 0 0 0  
2 DV TONGEREN B 0 0 0 0 0 0 0  
3 EENDRACHT LOUWEL A 0 0 0 0 0 0 0  
4 ESPERANZA PELT A 0 0 0 0 0 0 0  
5 KOVC STERREBEEK A 0 0 0 0 0 0 0  
6 KV MECHELEN A 0 0 0 0 0 0 0  
7 MIECROOB VELTEM A 0 0 0 0 0 0 0  
8 OH LEUVEN B 0 0 0 0 0 0 0  
9 RC. GENK LADIES B 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC LUIK A 0 0 0 0 0 0 0  
11 RSC ANDERLECHT B 0 0 0 0 0 0 0  
12 STANDARD LUIK C 0 0 0 0 0 0 0  
13 VC MOLDAVO B 0 0 0 0 0 0 0  
14 WALL. CLUB SIBRET A 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (26 augustus 2017)
RSC ANDERLECHT B - ASE DE CHASTRE A
EENDRACHT LOUWEL A - WALL. CLUB SIBRET A
KV MECHELEN A - STANDARD LUIK C
RFC LUIK A - ESPERANZA PELT A
KOVC STERREBEEK A - MIECROOB VELTEM A
DV TONGEREN B - RC. GENK LADIES B
OH LEUVEN B - VC MOLDAVO B


Speeldag 2 (2 september 2017)
MIECROOB VELTEM A - RSC ANDERLECHT B
ESPERANZA PELT A - KOVC STERREBEEK A
WALL. CLUB SIBRET A - OH LEUVEN B
VC MOLDAVO B - DV TONGEREN B
RC. GENK LADIES B - KV MECHELEN A
ASE DE CHASTRE A - EENDRACHT LOUWEL A
STANDARD LUIK C - RFC LUIK A


Speeldag 3 (16 september 2017)
RSC ANDERLECHT B - ESPERANZA PELT A
EENDRACHT LOUWEL A - OH LEUVEN B
KV MECHELEN A - VC MOLDAVO B
KOVC STERREBEEK A - STANDARD LUIK C
ASE DE CHASTRE A - MIECROOB VELTEM A
RFC LUIK A - RC. GENK LADIES B
DV TONGEREN B - WALL. CLUB SIBRET A


Speeldag 4 (30 september 2017)
ESPERANZA PELT A - ASE DE CHASTRE A
MIECROOB VELTEM A - EENDRACHT LOUWEL A
RC. GENK LADIES B - KOVC STERREBEEK A
VC MOLDAVO B - RFC LUIK A
WALL. CLUB SIBRET A - KV MECHELEN A
OH LEUVEN B - DV TONGEREN B
STANDARD LUIK C - RSC ANDERLECHT B


Speeldag 5 (14 oktober 2017)
MIECROOB VELTEM A - ESPERANZA PELT A
RSC ANDERLECHT B - RC. GENK LADIES B
EENDRACHT LOUWEL A - DV TONGEREN B
KV MECHELEN A - OH LEUVEN B
ASE DE CHASTRE A - STANDARD LUIK C
RFC LUIK A - WALL. CLUB SIBRET A
KOVC STERREBEEK A - VC MOLDAVO B


Speeldag 6 (21 oktober 2017)
ESPERANZA PELT A - EENDRACHT LOUWEL A
RC. GENK LADIES B - ASE DE CHASTRE A
VC MOLDAVO B - RSC ANDERLECHT B
WALL. CLUB SIBRET A - KOVC STERREBEEK A
DV TONGEREN B - KV MECHELEN A
OH LEUVEN B - RFC LUIK A
STANDARD LUIK C - MIECROOB VELTEM A


Speeldag 7 (28 oktober 2017)
MIECROOB VELTEM A - RC. GENK LADIES B
ESPERANZA PELT A - STANDARD LUIK C
EENDRACHT LOUWEL A - KV MECHELEN A
RSC ANDERLECHT B - WALL. CLUB SIBRET A
RFC LUIK A - DV TONGEREN B
KOVC STERREBEEK A - OH LEUVEN B
ASE DE CHASTRE A - VC MOLDAVO B


Speeldag 8 (4 november 2017)
WALL. CLUB SIBRET A - ASE DE CHASTRE A
RC. GENK LADIES B - ESPERANZA PELT A
VC MOLDAVO B - MIECROOB VELTEM A
KV MECHELEN A - RFC LUIK A
DV TONGEREN B - KOVC STERREBEEK A
OH LEUVEN B - RSC ANDERLECHT B
STANDARD LUIK C - EENDRACHT LOUWEL A


Speeldag 9 (11 november 2017)
ESPERANZA PELT A - VC MOLDAVO B
MIECROOB VELTEM A - WALL. CLUB SIBRET A
RSC ANDERLECHT B - DV TONGEREN B
EENDRACHT LOUWEL A - RFC LUIK A
ASE DE CHASTRE A - OH LEUVEN B
KOVC STERREBEEK A - KV MECHELEN A
STANDARD LUIK C - RC. GENK LADIES B


Speeldag 10 (25 november 2017)
VC MOLDAVO B - STANDARD LUIK C
RC. GENK LADIES B - EENDRACHT LOUWEL A
WALL. CLUB SIBRET A - ESPERANZA PELT A
KV MECHELEN A - RSC ANDERLECHT B
RFC LUIK A - KOVC STERREBEEK A
DV TONGEREN B - ASE DE CHASTRE A
OH LEUVEN B - MIECROOB VELTEM A


Speeldag 11 (2 december 2017)
MIECROOB VELTEM A - DV TONGEREN B
ESPERANZA PELT A - OH LEUVEN B
RSC ANDERLECHT B - RFC LUIK A
RC. GENK LADIES B - VC MOLDAVO B
EENDRACHT LOUWEL A - KOVC STERREBEEK A
ASE DE CHASTRE A - KV MECHELEN A
STANDARD LUIK C - WALL. CLUB SIBRET A


Speeldag 12 (9 december 2017)
WALL. CLUB SIBRET A - RC. GENK LADIES B
EENDRACHT LOUWEL A - VC MOLDAVO B
KV MECHELEN A - MIECROOB VELTEM A
RFC LUIK A - ASE DE CHASTRE A
KOVC STERREBEEK A - RSC ANDERLECHT B
DV TONGEREN B - ESPERANZA PELT A
OH LEUVEN B - STANDARD LUIK C


Speeldag 13 (16 december 2017)
MIECROOB VELTEM A - RFC LUIK A
ESPERANZA PELT A - KV MECHELEN A
RSC ANDERLECHT B - EENDRACHT LOUWEL A
RC. GENK LADIES B - OH LEUVEN B
VC MOLDAVO B - WALL. CLUB SIBRET A
ASE DE CHASTRE A - KOVC STERREBEEK A
STANDARD LUIK C - DV TONGEREN B


Speeldag 14 (13 januari 2018)
ESPERANZA PELT A - RFC LUIK A
MIECROOB VELTEM A - KOVC STERREBEEK A
RC. GENK LADIES B - DV TONGEREN B
VC MOLDAVO B - OH LEUVEN B
WALL. CLUB SIBRET A - EENDRACHT LOUWEL A
ASE DE CHASTRE A - RSC ANDERLECHT B
STANDARD LUIK C - KV MECHELEN A


Speeldag 15 (20 januari 2018)
EENDRACHT LOUWEL A - ASE DE CHASTRE A
RSC ANDERLECHT B - MIECROOB VELTEM A
KV MECHELEN A - RC. GENK LADIES B
KOVC STERREBEEK A - ESPERANZA PELT A
RFC LUIK A - STANDARD LUIK C
DV TONGEREN B - VC MOLDAVO B
OH LEUVEN B - WALL. CLUB SIBRET A


Speeldag 16 (3 februari 2018)
ESPERANZA PELT A - RSC ANDERLECHT B
MIECROOB VELTEM A - ASE DE CHASTRE A
WALL. CLUB SIBRET A - DV TONGEREN B
RC. GENK LADIES B - RFC LUIK A
VC MOLDAVO B - KV MECHELEN A
OH LEUVEN B - EENDRACHT LOUWEL A
STANDARD LUIK C - KOVC STERREBEEK A


Speeldag 17 (10 februari 2018)
RSC ANDERLECHT B - STANDARD LUIK C
EENDRACHT LOUWEL A - MIECROOB VELTEM A
KV MECHELEN A - WALL. CLUB SIBRET A
ASE DE CHASTRE A - ESPERANZA PELT A
RFC LUIK A - VC MOLDAVO B
KOVC STERREBEEK A - RC. GENK LADIES B
DV TONGEREN B - OH LEUVEN B


Speeldag 18 (24 februari 2018)
ESPERANZA PELT A - MIECROOB VELTEM A
RC. GENK LADIES B - RSC ANDERLECHT B
VC MOLDAVO B - KOVC STERREBEEK A
WALL. CLUB SIBRET A - RFC LUIK A
DV TONGEREN B - EENDRACHT LOUWEL A
OH LEUVEN B - KV MECHELEN A
STANDARD LUIK C - ASE DE CHASTRE A


Speeldag 19 (3 maart 2018)
MIECROOB VELTEM A - STANDARD LUIK C
RSC ANDERLECHT B - VC MOLDAVO B
EENDRACHT LOUWEL A - ESPERANZA PELT A
KV MECHELEN A - DV TONGEREN B
KOVC STERREBEEK A - WALL. CLUB SIBRET A
RFC LUIK A - OH LEUVEN B
ASE DE CHASTRE A - RC. GENK LADIES B


Speeldag 20 (10 maart 2018)
WALL. CLUB SIBRET A - RSC ANDERLECHT B
VC MOLDAVO B - ASE DE CHASTRE A
RC. GENK LADIES B - MIECROOB VELTEM A
KV MECHELEN A - EENDRACHT LOUWEL A
DV TONGEREN B - RFC LUIK A
OH LEUVEN B - KOVC STERREBEEK A
STANDARD LUIK C - ESPERANZA PELT A


Speeldag 21 (17 maart 2018)
ESPERANZA PELT A - RC. GENK LADIES B
MIECROOB VELTEM A - VC MOLDAVO B
EENDRACHT LOUWEL A - STANDARD LUIK C
RSC ANDERLECHT B - OH LEUVEN B
KOVC STERREBEEK A - DV TONGEREN B
RFC LUIK A - KV MECHELEN A
ASE DE CHASTRE A - WALL. CLUB SIBRET A


Speeldag 22 (24 maart 2018)
VC MOLDAVO B - ESPERANZA PELT A
RC. GENK LADIES B - STANDARD LUIK C
WALL. CLUB SIBRET A - MIECROOB VELTEM A
KV MECHELEN A - KOVC STERREBEEK A
RFC LUIK A - EENDRACHT LOUWEL A
DV TONGEREN B - RSC ANDERLECHT B
OH LEUVEN B - ASE DE CHASTRE A


Speeldag 23 (14 april 2018)
MIECROOB VELTEM A - OH LEUVEN B
ESPERANZA PELT A - WALL. CLUB SIBRET A
RSC ANDERLECHT B - KV MECHELEN A
EENDRACHT LOUWEL A - RC. GENK LADIES B
KOVC STERREBEEK A - RFC LUIK A
ASE DE CHASTRE A - DV TONGEREN B
STANDARD LUIK C - VC MOLDAVO B


Speeldag 24 (21 april 2018)
WALL. CLUB SIBRET A - STANDARD LUIK C
VC MOLDAVO B - RC. GENK LADIES B
KV MECHELEN A - ASE DE CHASTRE A
KOVC STERREBEEK A - EENDRACHT LOUWEL A
RFC LUIK A - RSC ANDERLECHT B
DV TONGEREN B - MIECROOB VELTEM A
OH LEUVEN B - ESPERANZA PELT A


Speeldag 25 (5 mei 2018)
RC. GENK LADIES B - WALL. CLUB SIBRET A
VC MOLDAVO B - EENDRACHT LOUWEL A
RSC ANDERLECHT B - KOVC STERREBEEK A
STANDARD LUIK C - OH LEUVEN B
ESPERANZA PELT A - DV TONGEREN B
MIECROOB VELTEM A - KV MECHELEN A
ASE DE CHASTRE A - RFC LUIK A


Speeldag 26 (12 mei 2018)
EENDRACHT LOUWEL A - RSC ANDERLECHT B
WALL. CLUB SIBRET A - VC MOLDAVO B
OH LEUVEN B - RC. GENK LADIES B
KV MECHELEN A - ESPERANZA PELT A
RFC LUIK A - MIECROOB VELTEM A
DV TONGEREN B - STANDARD LUIK C
KOVC STERREBEEK A - ASE DE CHASTRE A


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWENREEKSEN

Super League VV Vrouwen 1e Nat. Vrouwen 2e Nat. A Vrouwen 2e Nat. B

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e nationale afdeling B vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE A 000
2DV TONGEREN B 000
3EENDRACHT LOUWEL A 000
4ESPERANZA PELT A 000
5KOVC STERREBEEK A 000
6KV MECHELEN A 000
7MIECROOB VELTEM A 000
8OH LEUVEN B 000
9RC. GENK LADIES B 000
10RFC LUIK A 000
11RSC ANDERLECHT B 000
12STANDARD LUIK C 000
13VC MOLDAVO B 000
14WALL. CLUB SIBRET A 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE A 000
2DV TONGEREN B 000
3EENDRACHT LOUWEL A 000
4ESPERANZA PELT A 000
5KOVC STERREBEEK A 000
6KV MECHELEN A 000
7MIECROOB VELTEM A 000
8OH LEUVEN B 000
9RC. GENK LADIES B 000
10RFC LUIK A 000
11RSC ANDERLECHT B 000
12STANDARD LUIK C 000
13VC MOLDAVO B 000
14WALL. CLUB SIBRET A 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE A 000
2DV TONGEREN B 000
3EENDRACHT LOUWEL A 000
4ESPERANZA PELT A 000
5KOVC STERREBEEK A 000
6KV MECHELEN A 000
7MIECROOB VELTEM A 000
8OH LEUVEN B 000
9RC. GENK LADIES B 000
10RFC LUIK A 000
11RSC ANDERLECHT B 000
12STANDARD LUIK C 000
13VC MOLDAVO B 000
14WALL. CLUB SIBRET A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE A 000
2DV TONGEREN B 000
3EENDRACHT LOUWEL A 000
4ESPERANZA PELT A 000
5KOVC STERREBEEK A 000
6KV MECHELEN A 000
7MIECROOB VELTEM A 000
8OH LEUVEN B 000
9RC. GENK LADIES B 000
10RFC LUIK A 000
11RSC ANDERLECHT B 000
12STANDARD LUIK C 000
13VC MOLDAVO B 000
14WALL. CLUB SIBRET A 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE A 000
2DV TONGEREN B 000
3EENDRACHT LOUWEL A 000
4ESPERANZA PELT A 000
5KOVC STERREBEEK A 000
6KV MECHELEN A 000
7MIECROOB VELTEM A 000
8OH LEUVEN B 000
9RC. GENK LADIES B 000
10RFC LUIK A 000
11RSC ANDERLECHT B 000
12STANDARD LUIK C 000
13VC MOLDAVO B 000
14WALL. CLUB SIBRET A 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1ASE DE CHASTRE A 0 0 
2DV TONGEREN B 0 0 
3EENDRACHT LOUWEL A 0 0 
4ESPERANZA PELT A 0 0 
5KOVC STERREBEEK A 0 0 
6KV MECHELEN A 0 0 
7MIECROOB VELTEM A 0 0 
8OH LEUVEN B 0 0 
9RC. GENK LADIES B 0 0 
10RFC LUIK A 0 0 
11RSC ANDERLECHT B 0 0 
12STANDARD LUIK C 0 0 
13VC MOLDAVO B 0 0 
14WALL. CLUB SIBRET A 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE A 000
2DV TONGEREN B 000
3EENDRACHT LOUWEL A 000
4ESPERANZA PELT A 000
5KOVC STERREBEEK A 000
6KV MECHELEN A 000
7MIECROOB VELTEM A 000
8OH LEUVEN B 000
9RC. GENK LADIES B 000
10RFC LUIK A 000
11RSC ANDERLECHT B 000
12STANDARD LUIK C 000
13VC MOLDAVO B 000
14WALL. CLUB SIBRET A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE A 000
2DV TONGEREN B 000
3EENDRACHT LOUWEL A 000
4ESPERANZA PELT A 000
5KOVC STERREBEEK A 000
6KV MECHELEN A 000
7MIECROOB VELTEM A 000
8OH LEUVEN B 000
9RC. GENK LADIES B 000
10RFC LUIK A 000
11RSC ANDERLECHT B 000
12STANDARD LUIK C 000
13VC MOLDAVO B 000
14WALL. CLUB SIBRET A 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASE DE CHASTRE A 000
2DV TONGEREN B 000
3EENDRACHT LOUWEL A 000
4ESPERANZA PELT A 000
5KOVC STERREBEEK A 000
6KV MECHELEN A 000
7MIECROOB VELTEM A 000
8OH LEUVEN B 000
9RC. GENK LADIES B 000
10RFC LUIK A 000
11RSC ANDERLECHT B 000
12STANDARD LUIK C 000
13VC MOLDAVO B 000
14WALL. CLUB SIBRET A 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 ASE DE CHASTRE A 0 0 0 0 0 0 0
2 DV TONGEREN B 0 0 0 0 0 0 0
3 EENDRACHT LOUWEL A 0 0 0 0 0 0 0
4 ESPERANZA PELT A 0 0 0 0 0 0 0
5 KOVC STERREBEEK A 0 0 0 0 0 0 0
6 KV MECHELEN A 0 0 0 0 0 0 0
7 MIECROOB VELTEM A 0 0 0 0 0 0 0
8 OH LEUVEN B 0 0 0 0 0 0 0
9 RC. GENK LADIES B 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC LUIK A 0 0 0 0 0 0 0
11 RSC ANDERLECHT B 0 0 0 0 0 0 0
12 STANDARD LUIK C 0 0 0 0 0 0 0
13 VC MOLDAVO B 0 0 0 0 0 0 0
14 WALL. CLUB SIBRET A 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 ASE DE CHASTRE A 0 0 0 0 0 0 0
2 DV TONGEREN B 0 0 0 0 0 0 0
3 EENDRACHT LOUWEL A 0 0 0 0 0 0 0
4 ESPERANZA PELT A 0 0 0 0 0 0 0
5 KOVC STERREBEEK A 0 0 0 0 0 0 0
6 KV MECHELEN A 0 0 0 0 0 0 0
7 MIECROOB VELTEM A 0 0 0 0 0 0 0
8 OH LEUVEN B 0 0 0 0 0 0 0
9 RC. GENK LADIES B 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC LUIK A 0 0 0 0 0 0 0
11 RSC ANDERLECHT B 0 0 0 0 0 0 0
12 STANDARD LUIK C 0 0 0 0 0 0 0
13 VC MOLDAVO B 0 0 0 0 0 0 0
14 WALL. CLUB SIBRET A 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 RSC ANDERLECHT B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
02/09/2017 2 ASE DE CHASTRE A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
16/09/2017 3 ASE DE CHASTRE A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
30/09/2017 4 ESPERANZA PELT A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
14/10/2017 5 ASE DE CHASTRE A - STANDARD LUIK C Speeldag 
21/10/2017 6 RC. GENK LADIES B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
28/10/2017 7 ASE DE CHASTRE A - VC MOLDAVO B Speeldag 
04/11/2017 8 WALL. CLUB SIBRET A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
11/11/2017 9 ASE DE CHASTRE A - OH LEUVEN B Speeldag 
25/11/2017 10 DV TONGEREN B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
02/12/2017 11 ASE DE CHASTRE A - KV MECHELEN A Speeldag 
09/12/2017 12 RFC LUIK A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
16/12/2017 13 ASE DE CHASTRE A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
13/01/2018 14 ASE DE CHASTRE A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
20/01/2018 15 EENDRACHT LOUWEL A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
03/02/2018 16 MIECROOB VELTEM A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
10/02/2018 17 ASE DE CHASTRE A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
24/02/2018 18 STANDARD LUIK C - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
03/03/2018 19 ASE DE CHASTRE A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
10/03/2018 20 VC MOLDAVO B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
17/03/2018 21 ASE DE CHASTRE A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
24/03/2018 22 OH LEUVEN B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
14/04/2018 23 ASE DE CHASTRE A - DV TONGEREN B Speeldag 
21/04/2018 24 KV MECHELEN A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
05/05/2018 25 ASE DE CHASTRE A - RFC LUIK A Speeldag 
12/05/2018 26 KOVC STERREBEEK A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 DV TONGEREN B - RC. GENK LADIES B Speeldag 
02/09/2017 2 VC MOLDAVO B - DV TONGEREN B Speeldag 
16/09/2017 3 DV TONGEREN B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
30/09/2017 4 OH LEUVEN B - DV TONGEREN B Speeldag 
14/10/2017 5 EENDRACHT LOUWEL A - DV TONGEREN B Speeldag 
21/10/2017 6 DV TONGEREN B - KV MECHELEN A Speeldag 
28/10/2017 7 RFC LUIK A - DV TONGEREN B Speeldag 
04/11/2017 8 DV TONGEREN B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
11/11/2017 9 RSC ANDERLECHT B - DV TONGEREN B Speeldag 
25/11/2017 10 DV TONGEREN B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
02/12/2017 11 MIECROOB VELTEM A - DV TONGEREN B Speeldag 
09/12/2017 12 DV TONGEREN B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
16/12/2017 13 STANDARD LUIK C - DV TONGEREN B Speeldag 
13/01/2018 14 RC. GENK LADIES B - DV TONGEREN B Speeldag 
20/01/2018 15 DV TONGEREN B - VC MOLDAVO B Speeldag 
03/02/2018 16 WALL. CLUB SIBRET A - DV TONGEREN B Speeldag 
10/02/2018 17 DV TONGEREN B - OH LEUVEN B Speeldag 
24/02/2018 18 DV TONGEREN B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
03/03/2018 19 KV MECHELEN A - DV TONGEREN B Speeldag 
10/03/2018 20 DV TONGEREN B - RFC LUIK A Speeldag 
17/03/2018 21 KOVC STERREBEEK A - DV TONGEREN B Speeldag 
24/03/2018 22 DV TONGEREN B - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
14/04/2018 23 ASE DE CHASTRE A - DV TONGEREN B Speeldag 
21/04/2018 24 DV TONGEREN B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
05/05/2018 25 ESPERANZA PELT A - DV TONGEREN B Speeldag 
12/05/2018 26 DV TONGEREN B - STANDARD LUIK C Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 EENDRACHT LOUWEL A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
02/09/2017 2 ASE DE CHASTRE A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
16/09/2017 3 EENDRACHT LOUWEL A - OH LEUVEN B Speeldag 
30/09/2017 4 MIECROOB VELTEM A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
14/10/2017 5 EENDRACHT LOUWEL A - DV TONGEREN B Speeldag 
21/10/2017 6 ESPERANZA PELT A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
28/10/2017 7 EENDRACHT LOUWEL A - KV MECHELEN A Speeldag 
04/11/2017 8 STANDARD LUIK C - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
11/11/2017 9 EENDRACHT LOUWEL A - RFC LUIK A Speeldag 
25/11/2017 10 RC. GENK LADIES B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
02/12/2017 11 EENDRACHT LOUWEL A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
09/12/2017 12 EENDRACHT LOUWEL A - VC MOLDAVO B Speeldag 
16/12/2017 13 RSC ANDERLECHT B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
13/01/2018 14 WALL. CLUB SIBRET A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
20/01/2018 15 EENDRACHT LOUWEL A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
03/02/2018 16 OH LEUVEN B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
10/02/2018 17 EENDRACHT LOUWEL A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
24/02/2018 18 DV TONGEREN B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
03/03/2018 19 EENDRACHT LOUWEL A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
10/03/2018 20 KV MECHELEN A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
17/03/2018 21 EENDRACHT LOUWEL A - STANDARD LUIK C Speeldag 
24/03/2018 22 RFC LUIK A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
14/04/2018 23 EENDRACHT LOUWEL A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
21/04/2018 24 KOVC STERREBEEK A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
05/05/2018 25 VC MOLDAVO B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
12/05/2018 26 EENDRACHT LOUWEL A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 RFC LUIK A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
02/09/2017 2 ESPERANZA PELT A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
16/09/2017 3 RSC ANDERLECHT B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
30/09/2017 4 ESPERANZA PELT A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
14/10/2017 5 MIECROOB VELTEM A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
21/10/2017 6 ESPERANZA PELT A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
28/10/2017 7 ESPERANZA PELT A - STANDARD LUIK C Speeldag 
04/11/2017 8 RC. GENK LADIES B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
11/11/2017 9 ESPERANZA PELT A - VC MOLDAVO B Speeldag 
25/11/2017 10 WALL. CLUB SIBRET A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
02/12/2017 11 ESPERANZA PELT A - OH LEUVEN B Speeldag 
09/12/2017 12 DV TONGEREN B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
16/12/2017 13 ESPERANZA PELT A - KV MECHELEN A Speeldag 
13/01/2018 14 ESPERANZA PELT A - RFC LUIK A Speeldag 
20/01/2018 15 KOVC STERREBEEK A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
03/02/2018 16 ESPERANZA PELT A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
10/02/2018 17 ASE DE CHASTRE A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
24/02/2018 18 ESPERANZA PELT A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
03/03/2018 19 EENDRACHT LOUWEL A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
10/03/2018 20 STANDARD LUIK C - ESPERANZA PELT A Speeldag 
17/03/2018 21 ESPERANZA PELT A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
24/03/2018 22 VC MOLDAVO B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
14/04/2018 23 ESPERANZA PELT A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
21/04/2018 24 OH LEUVEN B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
05/05/2018 25 ESPERANZA PELT A - DV TONGEREN B Speeldag 
12/05/2018 26 KV MECHELEN A - ESPERANZA PELT A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 KOVC STERREBEEK A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
02/09/2017 2 ESPERANZA PELT A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
16/09/2017 3 KOVC STERREBEEK A - STANDARD LUIK C Speeldag 
30/09/2017 4 RC. GENK LADIES B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
14/10/2017 5 KOVC STERREBEEK A - VC MOLDAVO B Speeldag 
21/10/2017 6 WALL. CLUB SIBRET A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
28/10/2017 7 KOVC STERREBEEK A - OH LEUVEN B Speeldag 
04/11/2017 8 DV TONGEREN B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
11/11/2017 9 KOVC STERREBEEK A - KV MECHELEN A Speeldag 
25/11/2017 10 RFC LUIK A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
02/12/2017 11 EENDRACHT LOUWEL A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
09/12/2017 12 KOVC STERREBEEK A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
16/12/2017 13 ASE DE CHASTRE A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
13/01/2018 14 MIECROOB VELTEM A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
20/01/2018 15 KOVC STERREBEEK A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
03/02/2018 16 STANDARD LUIK C - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
10/02/2018 17 KOVC STERREBEEK A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
24/02/2018 18 VC MOLDAVO B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
03/03/2018 19 KOVC STERREBEEK A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
10/03/2018 20 OH LEUVEN B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
17/03/2018 21 KOVC STERREBEEK A - DV TONGEREN B Speeldag 
24/03/2018 22 KV MECHELEN A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
14/04/2018 23 KOVC STERREBEEK A - RFC LUIK A Speeldag 
21/04/2018 24 KOVC STERREBEEK A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
05/05/2018 25 RSC ANDERLECHT B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
12/05/2018 26 KOVC STERREBEEK A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 KV MECHELEN A - STANDARD LUIK C Speeldag 
02/09/2017 2 RC. GENK LADIES B - KV MECHELEN A Speeldag 
16/09/2017 3 KV MECHELEN A - VC MOLDAVO B Speeldag 
30/09/2017 4 WALL. CLUB SIBRET A - KV MECHELEN A Speeldag 
14/10/2017 5 KV MECHELEN A - OH LEUVEN B Speeldag 
21/10/2017 6 DV TONGEREN B - KV MECHELEN A Speeldag 
28/10/2017 7 EENDRACHT LOUWEL A - KV MECHELEN A Speeldag 
04/11/2017 8 KV MECHELEN A - RFC LUIK A Speeldag 
11/11/2017 9 KOVC STERREBEEK A - KV MECHELEN A Speeldag 
25/11/2017 10 KV MECHELEN A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
02/12/2017 11 ASE DE CHASTRE A - KV MECHELEN A Speeldag 
09/12/2017 12 KV MECHELEN A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
16/12/2017 13 ESPERANZA PELT A - KV MECHELEN A Speeldag 
13/01/2018 14 STANDARD LUIK C - KV MECHELEN A Speeldag 
20/01/2018 15 KV MECHELEN A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
03/02/2018 16 VC MOLDAVO B - KV MECHELEN A Speeldag 
10/02/2018 17 KV MECHELEN A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
24/02/2018 18 OH LEUVEN B - KV MECHELEN A Speeldag 
03/03/2018 19 KV MECHELEN A - DV TONGEREN B Speeldag 
10/03/2018 20 KV MECHELEN A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
17/03/2018 21 RFC LUIK A - KV MECHELEN A Speeldag 
24/03/2018 22 KV MECHELEN A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
14/04/2018 23 RSC ANDERLECHT B - KV MECHELEN A Speeldag 
21/04/2018 24 KV MECHELEN A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
05/05/2018 25 MIECROOB VELTEM A - KV MECHELEN A Speeldag 
12/05/2018 26 KV MECHELEN A - ESPERANZA PELT A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 KOVC STERREBEEK A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
02/09/2017 2 MIECROOB VELTEM A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
16/09/2017 3 ASE DE CHASTRE A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
30/09/2017 4 MIECROOB VELTEM A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
14/10/2017 5 MIECROOB VELTEM A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
21/10/2017 6 STANDARD LUIK C - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
28/10/2017 7 MIECROOB VELTEM A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
04/11/2017 8 VC MOLDAVO B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
11/11/2017 9 MIECROOB VELTEM A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
25/11/2017 10 OH LEUVEN B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
02/12/2017 11 MIECROOB VELTEM A - DV TONGEREN B Speeldag 
09/12/2017 12 KV MECHELEN A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
16/12/2017 13 MIECROOB VELTEM A - RFC LUIK A Speeldag 
13/01/2018 14 MIECROOB VELTEM A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
20/01/2018 15 RSC ANDERLECHT B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
03/02/2018 16 MIECROOB VELTEM A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
10/02/2018 17 EENDRACHT LOUWEL A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
24/02/2018 18 ESPERANZA PELT A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
03/03/2018 19 MIECROOB VELTEM A - STANDARD LUIK C Speeldag 
10/03/2018 20 RC. GENK LADIES B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
17/03/2018 21 MIECROOB VELTEM A - VC MOLDAVO B Speeldag 
24/03/2018 22 WALL. CLUB SIBRET A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
14/04/2018 23 MIECROOB VELTEM A - OH LEUVEN B Speeldag 
21/04/2018 24 DV TONGEREN B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
05/05/2018 25 MIECROOB VELTEM A - KV MECHELEN A Speeldag 
12/05/2018 26 RFC LUIK A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 OH LEUVEN B - VC MOLDAVO B Speeldag 
02/09/2017 2 WALL. CLUB SIBRET A - OH LEUVEN B Speeldag 
16/09/2017 3 EENDRACHT LOUWEL A - OH LEUVEN B Speeldag 
30/09/2017 4 OH LEUVEN B - DV TONGEREN B Speeldag 
14/10/2017 5 KV MECHELEN A - OH LEUVEN B Speeldag 
21/10/2017 6 OH LEUVEN B - RFC LUIK A Speeldag 
28/10/2017 7 KOVC STERREBEEK A - OH LEUVEN B Speeldag 
04/11/2017 8 OH LEUVEN B - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
11/11/2017 9 ASE DE CHASTRE A - OH LEUVEN B Speeldag 
25/11/2017 10 OH LEUVEN B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
02/12/2017 11 ESPERANZA PELT A - OH LEUVEN B Speeldag 
09/12/2017 12 OH LEUVEN B - STANDARD LUIK C Speeldag 
16/12/2017 13 RC. GENK LADIES B - OH LEUVEN B Speeldag 
13/01/2018 14 VC MOLDAVO B - OH LEUVEN B Speeldag 
20/01/2018 15 OH LEUVEN B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
03/02/2018 16 OH LEUVEN B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
10/02/2018 17 DV TONGEREN B - OH LEUVEN B Speeldag 
24/02/2018 18 OH LEUVEN B - KV MECHELEN A Speeldag 
03/03/2018 19 RFC LUIK A - OH LEUVEN B Speeldag 
10/03/2018 20 OH LEUVEN B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
17/03/2018 21 RSC ANDERLECHT B - OH LEUVEN B Speeldag 
24/03/2018 22 OH LEUVEN B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
14/04/2018 23 MIECROOB VELTEM A - OH LEUVEN B Speeldag 
21/04/2018 24 OH LEUVEN B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
05/05/2018 25 STANDARD LUIK C - OH LEUVEN B Speeldag 
12/05/2018 26 OH LEUVEN B - RC. GENK LADIES B Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 DV TONGEREN B - RC. GENK LADIES B Speeldag 
02/09/2017 2 RC. GENK LADIES B - KV MECHELEN A Speeldag 
16/09/2017 3 RFC LUIK A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
30/09/2017 4 RC. GENK LADIES B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
14/10/2017 5 RSC ANDERLECHT B - RC. GENK LADIES B Speeldag 
21/10/2017 6 RC. GENK LADIES B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
28/10/2017 7 MIECROOB VELTEM A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
04/11/2017 8 RC. GENK LADIES B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
11/11/2017 9 STANDARD LUIK C - RC. GENK LADIES B Speeldag 
25/11/2017 10 RC. GENK LADIES B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
02/12/2017 11 RC. GENK LADIES B - VC MOLDAVO B Speeldag 
09/12/2017 12 WALL. CLUB SIBRET A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
16/12/2017 13 RC. GENK LADIES B - OH LEUVEN B Speeldag 
13/01/2018 14 RC. GENK LADIES B - DV TONGEREN B Speeldag 
20/01/2018 15 KV MECHELEN A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
03/02/2018 16 RC. GENK LADIES B - RFC LUIK A Speeldag 
10/02/2018 17 KOVC STERREBEEK A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
24/02/2018 18 RC. GENK LADIES B - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
03/03/2018 19 ASE DE CHASTRE A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
10/03/2018 20 RC. GENK LADIES B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
17/03/2018 21 ESPERANZA PELT A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
24/03/2018 22 RC. GENK LADIES B - STANDARD LUIK C Speeldag 
14/04/2018 23 EENDRACHT LOUWEL A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
21/04/2018 24 VC MOLDAVO B - RC. GENK LADIES B Speeldag 
05/05/2018 25 RC. GENK LADIES B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
12/05/2018 26 OH LEUVEN B - RC. GENK LADIES B Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 RFC LUIK A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
02/09/2017 2 STANDARD LUIK C - RFC LUIK A Speeldag 
16/09/2017 3 RFC LUIK A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
30/09/2017 4 VC MOLDAVO B - RFC LUIK A Speeldag 
14/10/2017 5 RFC LUIK A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
21/10/2017 6 OH LEUVEN B - RFC LUIK A Speeldag 
28/10/2017 7 RFC LUIK A - DV TONGEREN B Speeldag 
04/11/2017 8 KV MECHELEN A - RFC LUIK A Speeldag 
11/11/2017 9 EENDRACHT LOUWEL A - RFC LUIK A Speeldag 
25/11/2017 10 RFC LUIK A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
02/12/2017 11 RSC ANDERLECHT B - RFC LUIK A Speeldag 
09/12/2017 12 RFC LUIK A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
16/12/2017 13 MIECROOB VELTEM A - RFC LUIK A Speeldag 
13/01/2018 14 ESPERANZA PELT A - RFC LUIK A Speeldag 
20/01/2018 15 RFC LUIK A - STANDARD LUIK C Speeldag 
03/02/2018 16 RC. GENK LADIES B - RFC LUIK A Speeldag 
10/02/2018 17 RFC LUIK A - VC MOLDAVO B Speeldag 
24/02/2018 18 WALL. CLUB SIBRET A - RFC LUIK A Speeldag 
03/03/2018 19 RFC LUIK A - OH LEUVEN B Speeldag 
10/03/2018 20 DV TONGEREN B - RFC LUIK A Speeldag 
17/03/2018 21 RFC LUIK A - KV MECHELEN A Speeldag 
24/03/2018 22 RFC LUIK A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
14/04/2018 23 KOVC STERREBEEK A - RFC LUIK A Speeldag 
21/04/2018 24 RFC LUIK A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
05/05/2018 25 ASE DE CHASTRE A - RFC LUIK A Speeldag 
12/05/2018 26 RFC LUIK A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 RSC ANDERLECHT B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
02/09/2017 2 MIECROOB VELTEM A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
16/09/2017 3 RSC ANDERLECHT B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
30/09/2017 4 STANDARD LUIK C - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
14/10/2017 5 RSC ANDERLECHT B - RC. GENK LADIES B Speeldag 
21/10/2017 6 VC MOLDAVO B - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
28/10/2017 7 RSC ANDERLECHT B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
04/11/2017 8 OH LEUVEN B - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
11/11/2017 9 RSC ANDERLECHT B - DV TONGEREN B Speeldag 
25/11/2017 10 KV MECHELEN A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
02/12/2017 11 RSC ANDERLECHT B - RFC LUIK A Speeldag 
09/12/2017 12 KOVC STERREBEEK A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
16/12/2017 13 RSC ANDERLECHT B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
13/01/2018 14 ASE DE CHASTRE A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
20/01/2018 15 RSC ANDERLECHT B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
03/02/2018 16 ESPERANZA PELT A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
10/02/2018 17 RSC ANDERLECHT B - STANDARD LUIK C Speeldag 
24/02/2018 18 RC. GENK LADIES B - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
03/03/2018 19 RSC ANDERLECHT B - VC MOLDAVO B Speeldag 
10/03/2018 20 WALL. CLUB SIBRET A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
17/03/2018 21 RSC ANDERLECHT B - OH LEUVEN B Speeldag 
24/03/2018 22 DV TONGEREN B - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
14/04/2018 23 RSC ANDERLECHT B - KV MECHELEN A Speeldag 
21/04/2018 24 RFC LUIK A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
05/05/2018 25 RSC ANDERLECHT B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
12/05/2018 26 EENDRACHT LOUWEL A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 KV MECHELEN A - STANDARD LUIK C Speeldag 
02/09/2017 2 STANDARD LUIK C - RFC LUIK A Speeldag 
16/09/2017 3 KOVC STERREBEEK A - STANDARD LUIK C Speeldag 
30/09/2017 4 STANDARD LUIK C - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
14/10/2017 5 ASE DE CHASTRE A - STANDARD LUIK C Speeldag 
21/10/2017 6 STANDARD LUIK C - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
28/10/2017 7 ESPERANZA PELT A - STANDARD LUIK C Speeldag 
04/11/2017 8 STANDARD LUIK C - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
11/11/2017 9 STANDARD LUIK C - RC. GENK LADIES B Speeldag 
25/11/2017 10 VC MOLDAVO B - STANDARD LUIK C Speeldag 
02/12/2017 11 STANDARD LUIK C - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
09/12/2017 12 OH LEUVEN B - STANDARD LUIK C Speeldag 
16/12/2017 13 STANDARD LUIK C - DV TONGEREN B Speeldag 
13/01/2018 14 STANDARD LUIK C - KV MECHELEN A Speeldag 
20/01/2018 15 RFC LUIK A - STANDARD LUIK C Speeldag 
03/02/2018 16 STANDARD LUIK C - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
10/02/2018 17 RSC ANDERLECHT B - STANDARD LUIK C Speeldag 
24/02/2018 18 STANDARD LUIK C - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
03/03/2018 19 MIECROOB VELTEM A - STANDARD LUIK C Speeldag 
10/03/2018 20 STANDARD LUIK C - ESPERANZA PELT A Speeldag 
17/03/2018 21 EENDRACHT LOUWEL A - STANDARD LUIK C Speeldag 
24/03/2018 22 RC. GENK LADIES B - STANDARD LUIK C Speeldag 
14/04/2018 23 STANDARD LUIK C - VC MOLDAVO B Speeldag 
21/04/2018 24 WALL. CLUB SIBRET A - STANDARD LUIK C Speeldag 
05/05/2018 25 STANDARD LUIK C - OH LEUVEN B Speeldag 
12/05/2018 26 DV TONGEREN B - STANDARD LUIK C Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 OH LEUVEN B - VC MOLDAVO B Speeldag 
02/09/2017 2 VC MOLDAVO B - DV TONGEREN B Speeldag 
16/09/2017 3 KV MECHELEN A - VC MOLDAVO B Speeldag 
30/09/2017 4 VC MOLDAVO B - RFC LUIK A Speeldag 
14/10/2017 5 KOVC STERREBEEK A - VC MOLDAVO B Speeldag 
21/10/2017 6 VC MOLDAVO B - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
28/10/2017 7 ASE DE CHASTRE A - VC MOLDAVO B Speeldag 
04/11/2017 8 VC MOLDAVO B - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
11/11/2017 9 ESPERANZA PELT A - VC MOLDAVO B Speeldag 
25/11/2017 10 VC MOLDAVO B - STANDARD LUIK C Speeldag 
02/12/2017 11 RC. GENK LADIES B - VC MOLDAVO B Speeldag 
09/12/2017 12 EENDRACHT LOUWEL A - VC MOLDAVO B Speeldag 
16/12/2017 13 VC MOLDAVO B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
13/01/2018 14 VC MOLDAVO B - OH LEUVEN B Speeldag 
20/01/2018 15 DV TONGEREN B - VC MOLDAVO B Speeldag 
03/02/2018 16 VC MOLDAVO B - KV MECHELEN A Speeldag 
10/02/2018 17 RFC LUIK A - VC MOLDAVO B Speeldag 
24/02/2018 18 VC MOLDAVO B - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
03/03/2018 19 RSC ANDERLECHT B - VC MOLDAVO B Speeldag 
10/03/2018 20 VC MOLDAVO B - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
17/03/2018 21 MIECROOB VELTEM A - VC MOLDAVO B Speeldag 
24/03/2018 22 VC MOLDAVO B - ESPERANZA PELT A Speeldag 
14/04/2018 23 STANDARD LUIK C - VC MOLDAVO B Speeldag 
21/04/2018 24 VC MOLDAVO B - RC. GENK LADIES B Speeldag 
05/05/2018 25 VC MOLDAVO B - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
12/05/2018 26 WALL. CLUB SIBRET A - VC MOLDAVO B Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 EENDRACHT LOUWEL A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
02/09/2017 2 WALL. CLUB SIBRET A - OH LEUVEN B Speeldag 
16/09/2017 3 DV TONGEREN B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
30/09/2017 4 WALL. CLUB SIBRET A - KV MECHELEN A Speeldag 
14/10/2017 5 RFC LUIK A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
21/10/2017 6 WALL. CLUB SIBRET A - KOVC STERREBEEK A Speeldag 
28/10/2017 7 RSC ANDERLECHT B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
04/11/2017 8 WALL. CLUB SIBRET A - ASE DE CHASTRE A Speeldag 
11/11/2017 9 MIECROOB VELTEM A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
25/11/2017 10 WALL. CLUB SIBRET A - ESPERANZA PELT A Speeldag 
02/12/2017 11 STANDARD LUIK C - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
09/12/2017 12 WALL. CLUB SIBRET A - RC. GENK LADIES B Speeldag 
16/12/2017 13 VC MOLDAVO B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
13/01/2018 14 WALL. CLUB SIBRET A - EENDRACHT LOUWEL A Speeldag 
20/01/2018 15 OH LEUVEN B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
03/02/2018 16 WALL. CLUB SIBRET A - DV TONGEREN B Speeldag 
10/02/2018 17 KV MECHELEN A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
24/02/2018 18 WALL. CLUB SIBRET A - RFC LUIK A Speeldag 
03/03/2018 19 KOVC STERREBEEK A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
10/03/2018 20 WALL. CLUB SIBRET A - RSC ANDERLECHT B Speeldag 
17/03/2018 21 ASE DE CHASTRE A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
24/03/2018 22 WALL. CLUB SIBRET A - MIECROOB VELTEM A Speeldag 
14/04/2018 23 ESPERANZA PELT A - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
21/04/2018 24 WALL. CLUB SIBRET A - STANDARD LUIK C Speeldag 
05/05/2018 25 RC. GENK LADIES B - WALL. CLUB SIBRET A Speeldag 
12/05/2018 26 WALL. CLUB SIBRET A - VC MOLDAVO B Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Super League VV 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale      

PROMOTIE-DEGRADATIE - 2e NATIONALE B - VROUWEN - SEIZOEN 2017-2018

In deze reeks spelen er 14 ploegen.

* Promotie.
- Op het einde van het seizoen stijgt de eerst gerangschikte ploeg van elk van de twee reeksen naar de 1e nationale vrouwenafdeling.
- Indien nodig worden er testwedstrijden heen en terug gespeeld (met eventueel verlengingen en strafschoppen) tussen de best (tweede) geklasseerde ploegen van elke reeks om de eventueel bijkomende stijger of stijgers aan te duiden.

* Degradatie
- De 11e, 12e, 13e en 14e gerangschikte ploegen van elke reeks dalen naar de provinciale damesafdelingen, tenzij
° er in 2e nationale door het verdwijnen van ploegen plaatsen vrijkomen, of
° of indien niet alle provincies een stijger voorstellen.
° in dat geval worden er voor het behoud, indien nodig, testwedstrijden heen en terug gespeeld (met eventueel verlengingen en strafschoppen) tussen de ploegen van de beide reeksen van de 2e nationale afdeling die op dezelfde plaats geëindigd zijn.

- De 10e gerangschikten. Op het einde van het seizoen worden, indien nodig, testwedstrijden heen en terug gespeeld (met eventueel verlengingen en strafschoppen) tussen de 10e gerangschikte ploegen van elke reeks.
- De verliezer daalt naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij
° er andere ploegen om één of andere reden het daaropvolgende seizoen niet deelnemen aan de competitie van de 2e nationale afdeling, of
° indien niet alle provincies een stijger hebben, bijvoorbeeld omdat de eerste, tweede of derde uit één van de eerste provinciales niet mag of niet wil promoveren.

- Indien het aantal ploegen in de Super League Vrouwenvoetbal (SLVV) vermindert, met bv. één of twee, dan zijn er één of twee extra dalers naar de provinciale damesafdelingen,

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).