Vrouwen 4e Provinciale
Update: vandaag om 10:41u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Live naar het internationale sportgebeuren.
Champions League & Europese Competities.
Selectair Reisburo Noorderkempen-Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
Prefered partner van Travel2Sports
Voor meer info en reservatie klik hier
VOETBALEXPRESS MOBILE
Bezoek www.voetbalexpress.be ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: vandaag om 10:41u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Vrouwen 4e Provinciale
VROUWEN 4e PROVINCIALE - ANTWERPEN - SEIZOEN 2017 - 2018

De ploegen (16 clubs):
K Zandhoven SK, KSK Heist C, Davo Puurs B, Vlimmeren Sport, KFC Berendrecht,
VC Herentals, KFC Nijlen, Racing Emblem, K Ternesse VV, KFC Schoten B,
Volharding Wintam, FC Sint Jozef, KFC Wuustwezel D, KFC Ranst B en Blauberg Sport.

K Ternesse VV is kampioen in deze reeks.
Op 11 november gaf Maria-ter-Heide D een vijfde keer forfait.
Conform het reglement werden zij uit competitie genomen.


4e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 4e Pr - Archief 16-17
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (28 april 2018)
Zat. 28/04 11u30 KSK Heist C - KFC Schoten B  
Zat. 28/04 13u00 Vlimmeren Sport - K Zandhoven SK  
Zat. 28/04 14u30 Volh. Wintam - KFC Ranst B  
Zat. 28/04 14u30 KFC Nijlen - KFC Wuustwezel D  
Zat. 28/04 15u00 K Ternesse VV - KFC Berendrecht  
Zat. 28/04 15u00 Blauberg Sport (ff.) - FC Sint Jozef 0 - 5
Zat. 28/04 15u00 Davo Puurs B - Racing Emblem  
- - - VC Herentals - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Ternesse VV 27 24 2 1 173 19 73
2 FC Sint Jozef 28 24 3 1 139 14 73
3 KFC Ranst B 27 19 5 3 104 41 60
4 Blauberg Sport 28 20 8 0 175 52 60
5 KFC Nijlen 27 16 8 3 74 70 51
6 KFC Wuustwezel D 27 15 10 2 97 53 47
7 Davo Puurs B 27 11 12 4 68 64 37
8 K Zandhoven SK 27 11 15 1 111 159 34
9 Vlimmeren Sport 27 10 14 3 48 76 33
10 KFC Berendrecht 27 10 14 3 86 117 33
11 KSK Heist C 27 9 17 1 64 96 28
12 KFC Schoten B 27 8 18 1 51 105 25
13 VC Herentals 28 6 20 2 37 100 20
14 Volh. Wintam 27 4 21 2 25 189 14
15 Racing Emblem 27 1 21 5 20 117 8

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (2 september 2017)
KSK Heist C - K Zandhoven SK 3 - 7
Vlimmeren Sport - KFC Berendrecht 1 - 5
Volh. Wintam - KFC Schoten B 0 - 9
KFC Nijlen - VC Herentals 1 - 0
FC Sint Jozef - Davo Puurs B 3 - 1
K Ternesse VV - KFC Wuustwezel D 1 - 11
Racing Emblem - KFC Ranst B 0 - 12
Blauberg Sport - vrij  


Speeldag 2 (9 september 2017)
KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport 9 - 0
KFC Schoten B - Racing Emblem 3 - 0
KFC Ranst B - FC Sint Jozef 3 - 0
KFC Nijlen - vrij  
KFC Berendrecht - KSK Heist C 9 - 0
VC Herentals - K Ternesse VV 0 - 8
K Zandhoven SK - Volh. Wintam 20 - 1
Davo Puurs B - Blauberg Sport 2 - 8


Speeldag 3 (16 september 2017)
KSK Heist C - KFC Wuustwezel D 4 - 2
Vlimmeren Sport - VC Herentals 2 - 1
Volh. Wintam - KFC Berendrecht 0 - 10
Davo Puurs B - KFC Ranst B 0 - 1
FC Sint Jozef - KFC Schoten B 2 - 0
K Ternesse VV - vrij  
Blauberg Sport - KFC Nijlen 18 - 1
Racing Emblem - K Zandhoven SK 3 - 7


Speeldag 4 (23 september 2017)
KFC Wuustwezel D - Volh. Wintam 14 - 0
KFC Ranst B - Blauberg Sport 1 - 5
KFC Schoten B - Davo Puurs B 2 - 5
Vlimmeren Sport - vrij  
KFC Berendrecht - Racing Emblem 5 - 1
VC Herentals - KSK Heist C 7 - 0
KFC Nijlen - K Ternesse VV 0 - 10
K Zandhoven SK - FC Sint Jozef 0 - 2


Speeldag 5 (30 september 2017)
KSK Heist C - vrij  
KFC Ranst B - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
Volh. Wintam - VC Herentals 0 - 5
Vlimmeren Sport - KFC Nijlen 0 - 0
Davo Puurs B - K Zandhoven SK 4 - 2
FC Sint Jozef - KFC Berendrecht 7 - 0
Racing Emblem - KFC Wuustwezel D 0 - 12
Blauberg Sport - K Ternesse VV 0 - 1


Speeldag 6 (7 oktober 2017)
KFC Wuustwezel D - FC Sint Jozef 1 - 0
KFC Schoten B - Blauberg Sport 1 - 4
Volh. Wintam - vrij  
KFC Berendrecht - Davo Puurs B 0 - 2
VC Herentals - Racing Emblem 5 - 1
KFC Nijlen - KSK Heist C 5 - 1
K Ternesse VV - Vlimmeren Sport 9 - 0
K Zandhoven SK - KFC Ranst B 1 - 8


Speeldag 7 (14 oktober 2017)
KSK Heist C - K Ternesse VV 0 - 10
KFC Schoten B - K Zandhoven SK 4 - 3
KFC Ranst B - KFC Berendrecht 5 - 3
Volh. Wintam - KFC Nijlen 0 - 6
FC Sint Jozef - VC Herentals 7 - 0
Racing Emblem - vrij  
Blauberg Sport - Vlimmeren Sport 10 - 0
Davo Puurs B - KFC Wuustwezel D 5 - 1


Speeldag 8 (21 oktober 2017)
KFC Wuustwezel D - KFC Ranst B 0 - 1
FC Sint Jozef - vrij  
Vlimmeren Sport - KSK Heist C 4 - 1
KFC Berendrecht - KFC Schoten B 2 - 5
VC Herentals - Davo Puurs B 1 - 1
KFC Nijlen - Racing Emblem 3 - 0
K Ternesse VV - Volh. Wintam (ff.) 5 - 0
K Zandhoven SK - Blauberg Sport 0 - 18


Speeldag 9 (4 november 2017)
KFC Ranst B - VC Herentals 7 - 0
KFC Schoten B - KFC Wuustwezel D 2 - 4
Volh. Wintam - Vlimmeren Sport 0 - 4
Blauberg Sport - KSK Heist C 9 - 2
Racing Emblem - K Ternesse VV 0 - 10
FC Sint Jozef - KFC Nijlen 8 - 0
K Zandhoven SK - KFC Berendrecht 6 - 12
Davo Puurs B - vrij  


Speeldag 10 (11 november 2017)
KFC Wuustwezel D - K Zandhoven SK 4 - 6
KSK Heist C - Volh. Wintam 8 - 0
KFC Ranst B - vrij  
Vlimmeren Sport - Racing Emblem 2 - 0
KFC Berendrecht - Blauberg Sport 1 - 9
VC Herentals - KFC Schoten B 0 - 4
K Ternesse VV - FC Sint Jozef 1 - 1
KFC Nijlen - Davo Puurs B 2 - 1


Speeldag 11 (18 november 2017)
KFC Ranst B - KFC Nijlen 1 - 0
Davo Puurs B - K Ternesse VV 0 - 6
KFC Berendrecht - KFC Wuustwezel D 3 - 0
Blauberg Sport - Volh. Wintam 21 - 0
Racing Emblem - KSK Heist C 1 - 1
K Zandhoven SK - VC Herentals 6 - 2
FC Sint Jozef - Vlimmeren Sport 5 - 0
KFC Schoten B - vrij  


Speeldag 12 (25 november 2017)
KSK Heist C - FC Sint Jozef 0 - 2
KFC Wuustwezel D - Blauberg Sport 0 - 6
K Zandhoven SK - vrij  
Vlimmeren Sport - Davo Puurs B 2 - 0
Volh. Wintam - Racing Emblem 2 - 1
VC Herentals - KFC Berendrecht 0 - 6
K Ternesse VV - KFC Ranst B 6 - 1
KFC Nijlen - KFC Schoten B 2 - 0


Speeldag 13 (2 december 2017)
KFC Wuustwezel D - VC Herentals 2 - 0
KFC Schoten B - K Ternesse VV 0 - 9
KFC Ranst B - Vlimmeren Sport 1 - 0
KFC Berendrecht - vrij  
Blauberg Sport - Racing Emblem 8 - 1
K Zandhoven SK - KFC Nijlen 2 - 3
FC Sint Jozef - Volh. Wintam 13 - 0
Davo Puurs B - KSK Heist C 1 - 5


Speeldag 14 (9 december 2017)
KSK Heist C - KFC Ranst B 0 - 2
KFC Wuustwezel D - vrij  
Davo Puurs B - Volh. Wintam 5 - 3
Vlimmeren Sport - KFC Schoten B 2 - 0
Blauberg Sport - VC Herentals 1 - 2
Racing Emblem - FC Sint Jozef 1 - 4
K Ternesse VV - K Zandhoven SK 9 - 2
KFC Nijlen - KFC Berendrecht 3 - 3


Speeldag 16 (13 januari 2018)
KFC Wuustwezel D - K Ternesse VV 0 - 3
KFC Schoten B - Volh. Wintam 1 - 1
KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 1
Blauberg Sport - vrij  
KFC Berendrecht - Vlimmeren Sport 3 - 2
VC Herentals - KFC Nijlen 0 - 1
K Zandhoven SK - KSK Heist C 5 - 3
Davo Puurs B - FC Sint Jozef 1 - 2


Speeldag 17 (20 januari 2018)
KSK Heist C - KFC Berendrecht 8 - 0
Volh. Wintam - K Zandhoven SK 5 - 0
Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D 4 - 1
Racing Emblem - KFC Schoten B 0 - 1
FC Sint Jozef - KFC Ranst B 8 - 1
KFC Nijlen - vrij  
Blauberg Sport - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
K Ternesse VV - VC Herentals 9 - 0


Speeldag 18 (27 januari 2018)
KFC Wuustwezel D - KSK Heist C 4 - 0
KFC Schoten B - FC Sint Jozef 0 - 8
KFC Ranst B - Davo Puurs B 7 - 1
K Ternesse VV - vrij  
KFC Berendrecht - Volh. Wintam 6 - 4
VC Herentals - Vlimmeren Sport 1 - 1
K Zandhoven SK - Racing Emblem 3 - 3
KFC Nijlen - Blauberg Sport 4 - 8


Speeldag 19 (3 februari 2018)
KSK Heist C - VC Herentals 4 - 0
Volh. Wintam - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
Vlimmeren Sport - vrij  
Davo Puurs B - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
FC Sint Jozef - K Zandhoven SK (ff.) 5 - 0
Racing Emblem - KFC Berendrecht 0 - 0
Blauberg Sport - KFC Ranst B 5 - 2
K Ternesse VV - KFC Nijlen 3 - 0


Speeldag 20 (10 februari 2018)
KFC Wuustwezel D - Racing Emblem 2 - 1
KFC Schoten B - KFC Ranst B 0 - 3
KSK Heist C - vrij  
KFC Berendrecht - FC Sint Jozef 0 - 14
VC Herentals - Volh. Wintam 2 - 1
KFC Nijlen - Vlimmeren Sport 4 - 1
K Zandhoven SK - Davo Puurs B 8 - 6
K Ternesse VV - Blauberg Sport 4 - 1


Speeldag 21 (17 februari 2018)
KSK Heist C - KFC Nijlen 0 - 3
KFC Ranst B - K Zandhoven SK 13 - 4
Vlimmeren Sport - K Ternesse VV 0 - 6
Volh. Wintam - vrij  
FC Sint Jozef - KFC Wuustwezel D 1 - 3
Davo Puurs B - KFC Berendrecht 8 - 0
Blauberg Sport - KFC Schoten B 8 - 0
Racing Emblem - VC Herentals 4 - 0


Speeldag 22 (24 februari 2018)
KFC Wuustwezel D - Davo Puurs B 1 - 1
Racing Emblem - vrij  
KFC Berendrecht - KFC Ranst B 2 - 2
Vlimmeren Sport - Blauberg Sport 1 - 6
VC Herentals - FC Sint Jozef 0 - 7
KFC Nijlen - Volh. Wintam 9 - 0
K Zandhoven SK - KFC Schoten B 14 - 1
K Ternesse VV - KSK Heist C 7 - 0


Speeldag 24 (10 maart 2018)
KSK Heist C - Blauberg Sport 2 - 4
KFC Wuustwezel D - KFC Schoten B 4 - 1
Davo Puurs B - vrij  
KFC Berendrecht - K Zandhoven SK 4 - 5
Vlimmeren Sport - Volh. Wintam 4 - 1
VC Herentals - KFC Ranst B 0 - 1
KFC Nijlen - FC Sint Jozef 1 - 3
K Ternesse VV - Racing Emblem 4 - 0


Speeldag 25 (17 maart 2018)
KFC Schoten B - VC Herentals 9 - 2
KFC Ranst B - vrij  
Volh. Wintam - KSK Heist C 0 - 5
Davo Puurs B - KFC Nijlen 1 - 1
Blauberg Sport - KFC Berendrecht 5 - 2
K Zandhoven SK (ff.) - KFC Wuustwezel D 0 - 5
Racing Emblem - Vlimmeren Sport 0 - 7
FC Sint Jozef - K Ternesse VV 2 - 0


Speeldag 26 (24 maart 2018)
KSK Heist C - Racing Emblem 7 - 0
KFC Wuustwezel D - KFC Berendrecht 7 - 4
KFC Schoten B - vrij  
Volh. Wintam - Blauberg Sport 2 - 0
Vlimmeren Sport - FC Sint Jozef 1 - 3
VC Herentals - K Zandhoven SK 2 - 3
KFC Nijlen - KFC Ranst B 0 - 2
K Ternesse VV - Davo Puurs B 2 - 1


Speeldag 15 (28 maart 2018)
KFC Wuustwezel D - KFC Nijlen 1 - 2
KFC Schoten B - KSK Heist C 1 - 8
KFC Ranst B - Volh. Wintam 14 - 0
KFC Berendrecht - K Ternesse VV 0 - 11
VC Herentals - vrij  
K Zandhoven SK - Vlimmeren Sport 3 - 1
FC Sint Jozef - Blauberg Sport 9 - 0
Racing Emblem - Davo Puurs B 1 - 1


Speeldag 23 (31 maart 2018)
KSK Heist C - Vlimmeren Sport 2 - 1
KFC Schoten B - KFC Berendrecht 5 - 0
KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 2 - 2
Volh. Wintam - K Ternesse VV 0 - 15
FC Sint Jozef - vrij  
Racing Emblem - KFC Nijlen 0 - 2
Blauberg Sport - K Zandhoven SK 9 - 0
Davo Puurs B - VC Herentals 6 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 4 april 2018)
Volh. Wintam - K Zandhoven SK 5 - 0 Speeldag 17
KFC Schoten B - VC Herentals 9 - 2 Speeldag 25


Speeldag 27 (7 april 2018)
KFC Ranst B - K Ternesse VV 0 - 1
KFC Schoten B - KFC Nijlen 1 - 4
KFC Berendrecht - VC Herentals 4 - 1
Racing Emblem - Volh. Wintam 0 - 0
FC Sint Jozef - KSK Heist C (ff.) 5 - 0
Davo Puurs B - Vlimmeren Sport 2 - 1
Blauberg Sport - KFC Wuustwezel D 0 - 3
K Zandhoven SK - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 april 2018)
FC Sint Jozef - KFC Ranst B 8 - 1 Speeldag 17
K Zandhoven SK (ff.) - KFC Wuustwezel D 0 - 5 Speeldag 25
Racing Emblem - Vlimmeren Sport 0 - 7 Speeldag 25


Speeldag 28 (14 april 2018)
KSK Heist C - Davo Puurs B 0 - 2
KFC Berendrecht - vrij  
Volh. Wintam - FC Sint Jozef 0 - 6
Vlimmeren Sport - KFC Ranst B 2 - 2
VC Herentals - KFC Wuustwezel D 1 - 4
KFC Nijlen - K Zandhoven SK 11 - 4
K Ternesse VV - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
Racing Emblem - Blauberg Sport 1 - 7


Inhaalwedstrijden (woensdag 18 april 2018)
KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 2 - 2 Speeldag 23


Speeldag 29 (21 april 2018)
KFC Wuustwezel D - vrij  
KFC Ranst B - KSK Heist C 5 - 0
KFC Schoten B - Vlimmeren Sport 1 - 5
KFC Berendrecht - KFC Nijlen 2 - 6
VC Herentals - Blauberg Sport (ff.) 5 - 0
Volh. Wintam - Davo Puurs B 0 - 6
FC Sint Jozef - Racing Emblem 7 - 0
K Zandhoven SK - K Ternesse VV 0 - 18


Speeldag 30 (28 april 2018)
KSK Heist C - KFC Schoten B  
VC Herentals - vrij  
Volh. Wintam - KFC Ranst B  
Vlimmeren Sport - K Zandhoven SK  
KFC Nijlen - KFC Wuustwezel D  
K Ternesse VV - KFC Berendrecht  
Blauberg Sport (ff.) - FC Sint Jozef 0 - 5
Davo Puurs B - Racing Emblem  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 4e Provinciale van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Ternesse VV 733439
2FC Sint Jozef 733934
3Blauberg Sport 603030
4KFC Ranst B 603426
5KFC Nijlen 512526
6KFC Wuustwezel D 472522
7Davo Puurs B 372215
8K Zandhoven SK 341915
9KFC Berendrecht 331914
10Vlimmeren Sport 332310
11KSK Heist C 281810
12KFC Schoten B 251312
13VC Herentals 20146
14Volh. Wintam 14122
15Racing Emblem 871


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Ternesse VV 853
2FC Sint Jozef 1138
3KFC Ranst B 21813
4Blauberg Sport 241212
5KFC Nijlen 301416
6KFC Wuustwezel D 341717
7Davo Puurs B 441727
8K Zandhoven SK 472324
9KFC Berendrecht 482325
10Vlimmeren Sport 481632
11KSK Heist C 532132
12KFC Schoten B 562927
13VC Herentals 642836
14Volh. Wintam 672740
15Racing Emblem 733538


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Ternesse VV 1239
2KFC Nijlen 1239
3Davo Puurs B 1266
4FC Sint Jozef 1266
5KFC Wuustwezel D 10010
6Vlimmeren Sport 716
7KFC Ranst B 541
8Volh. Wintam 431
9Blauberg Sport 303
10KFC Berendrecht 330
11KFC Schoten B 330
12KSK Heist C 330
13VC Herentals 330
14Racing Emblem 110
15K Zandhoven SK 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauberg Sport 1759976
2K Ternesse VV 17365108
3FC Sint Jozef 1398257
4K Zandhoven SK 1116843
5KFC Ranst B 1046638
6KFC Wuustwezel D 974948
7KFC Berendrecht 864145
8KFC Nijlen 744529
9Davo Puurs B 684028
10KSK Heist C 643826
11KFC Schoten B 513021
12Vlimmeren Sport 482523
13VC Herentals 372413
14Volh. Wintam 251411
15Racing Emblem 20119


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Sint Jozef 1459
2K Ternesse VV 19172
3KFC Ranst B 411724
4Blauberg Sport 521933
5KFC Wuustwezel D 532528
6Davo Puurs B 643034
7KFC Nijlen 703337
8Vlimmeren Sport 762650
9KSK Heist C 963363
10VC Herentals 1003862
11KFC Schoten B 1055649
12Racing Emblem 1176453
13KFC Berendrecht 1176255
14K Zandhoven SK 1598376
15Volh. Wintam 18967122


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1K Ternesse VV 11 19 
2FC Sint Jozef 10x11 
3Blauberg Sport 8 8 
4KFC Ranst B 6 6 
5KFC Nijlen 5x5x
6Davo Puurs B 4x5x
7K Zandhoven SK 4 4 
8KFC Berendrecht 4 4 
9KSK Heist C 4 4 
10KFC Wuustwezel D 3 5 
11VC Herentals 3 3 
12Vlimmeren Sport 3 3x
13KFC Schoten B 2 2 
14Racing Emblem 1 2 
15Volh. Wintam 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Ternesse VV 20713
2FC Sint Jozef 18117
3KFC Ranst B 1477
4KFC Nijlen 945
5KFC Wuustwezel D 853
6Blauberg Sport 752
7Davo Puurs B 633
8Vlimmeren Sport 642
9KFC Berendrecht 523
10KFC Schoten B 523
11KSK Heist C 541
12Volh. Wintam 431
13VC Herentals 321
14Racing Emblem 330
15K Zandhoven SK 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Ternesse VV 261313
2KFC Ranst B 261313
3FC Sint Jozef 261412
4Davo Puurs B 231112
5Blauberg Sport 221111
6KFC Wuustwezel D 221111
7KFC Nijlen 211110
8K Zandhoven SK 201010
9Vlimmeren Sport 20119
10KFC Berendrecht 19118
11KFC Schoten B 17116
12KSK Heist C 1688
13VC Herentals 1486
14Racing Emblem 1367
15Volh. Wintam 1046


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Ranst B 110
2K Ternesse VV 101
3FC Sint Jozef 202
4Davo Puurs B 422
5KFC Wuustwezel D 532
6Blauberg Sport 633
7KFC Nijlen 624
8K Zandhoven SK 743
9Vlimmeren Sport 725
10KFC Berendrecht 835
11KFC Schoten B 1037
12KSK Heist C 1156
13Racing Emblem 1486
14VC Herentals 1468
15Volh. Wintam 1798


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Sint Jozef 14 13 0 1 82 5 39
2 K Ternesse VV 13 11 1 1 65 17 34
3 KFC Ranst B 14 11 1 2 66 17 34
4 Blauberg Sport 14 10 0 4 99 19 30
5 KFC Nijlen 13 8 1 4 45 33 25
6 KFC Wuustwezel D 14 8 1 5 49 25 25
7 Vlimmeren Sport 13 7 2 4 25 26 23
8 Davo Puurs B 13 7 1 5 40 30 22
9 K Zandhoven SK 14 6 1 7 68 83 19
10 KFC Berendrecht 14 6 1 7 41 62 19
11 KSK Heist C 13 6 0 7 38 33 18
12 VC Herentals 14 4 2 8 24 38 14
13 KFC Schoten B 14 4 1 9 30 56 13
14 Volh. Wintam 13 4 0 9 14 67 12
15 Racing Emblem 14 1 4 9 11 64 7

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 K Ternesse VV 14 13 0 1 108 2 39
2 FC Sint Jozef 14 11 1 2 57 9 34
3 Blauberg Sport 14 10 0 4 76 33 30
4 KFC Ranst B 13 8 2 3 38 24 26
5 KFC Nijlen 14 8 2 4 29 37 26
6 KFC Wuustwezel D 13 7 1 5 48 28 22
7 K Zandhoven SK 13 5 0 8 43 76 15
8 Davo Puurs B 14 4 3 7 28 34 15
9 KFC Berendrecht 13 4 2 7 45 55 14
10 KFC Schoten B 13 4 0 9 21 49 12
11 Vlimmeren Sport 14 3 1 10 23 50 10
12 KSK Heist C 14 3 1 10 26 63 10
13 VC Herentals 14 2 0 12 13 62 6
14 Volh. Wintam 14 0 2 12 11 122 2
15 Racing Emblem 13 0 1 12 9 53 1

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Blauberg Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Blauberg Sport - vrijSpeeldag 
09/09/2017 2 Davo Puurs B - Blauberg Sport 2 - 8
16/09/2017 3 Blauberg Sport - KFC Nijlen 18 - 1
23/09/2017 4 KFC Ranst B - Blauberg Sport 1 - 5
30/09/2017 5 Blauberg Sport - K Ternesse VV 0 - 1
07/10/2017 6 KFC Schoten B - Blauberg Sport 1 - 4
14/10/2017 7 Blauberg Sport - Vlimmeren Sport 10 - 0
21/10/2017 8 K Zandhoven SK - Blauberg Sport 0 - 18
04/11/2017 9 Blauberg Sport - KSK Heist C 9 - 2
11/11/2017 10 KFC Berendrecht - Blauberg Sport 1 - 9
18/11/2017 11 Blauberg Sport - Volh. Wintam 21 - 0
25/11/2017 12 KFC Wuustwezel D - Blauberg Sport 0 - 6
02/12/2017 13 Blauberg Sport - Racing Emblem 8 - 1
09/12/2017 14 Blauberg Sport - VC Herentals 1 - 2
13/01/2018 16 Blauberg Sport - vrijSpeeldag 
20/01/2018 17 Blauberg Sport - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
27/01/2018 18 KFC Nijlen - Blauberg Sport 4 - 8
03/02/2018 19 Blauberg Sport - KFC Ranst B 5 - 2
10/02/2018 20 K Ternesse VV - Blauberg Sport 4 - 1
17/02/2018 21 Blauberg Sport - KFC Schoten B 8 - 0
24/02/2018 22 Vlimmeren Sport - Blauberg Sport 1 - 6
10/03/2018 24 KSK Heist C - Blauberg Sport 2 - 4
17/03/2018 25 Blauberg Sport - KFC Berendrecht 5 - 2
24/03/2018 26 Volh. Wintam - Blauberg Sport 2 - 0
28/03/2018 15 FC Sint Jozef - Blauberg Sport 9 - 0
31/03/2018 23 Blauberg Sport - K Zandhoven SK 9 - 0
07/04/2018 27 Blauberg Sport - KFC Wuustwezel D 0 - 3
14/04/2018 28 Racing Emblem - Blauberg Sport 1 - 7
21/04/2018 29 VC Herentals - Blauberg Sport (ff.) 5 - 0
28/04/2018 30 Blauberg Sport (ff.) - FC Sint Jozef 0 - 5

Davo Puurs B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 FC Sint Jozef - Davo Puurs B 3 - 1
09/09/2017 2 Davo Puurs B - Blauberg Sport 2 - 8
16/09/2017 3 Davo Puurs B - KFC Ranst B 0 - 1
23/09/2017 4 KFC Schoten B - Davo Puurs B 2 - 5
30/09/2017 5 Davo Puurs B - K Zandhoven SK 4 - 2
07/10/2017 6 KFC Berendrecht - Davo Puurs B 0 - 2
14/10/2017 7 Davo Puurs B - KFC Wuustwezel D 5 - 1
21/10/2017 8 VC Herentals - Davo Puurs B 1 - 1
04/11/2017 9 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
11/11/2017 10 KFC Nijlen - Davo Puurs B 2 - 1
18/11/2017 11 Davo Puurs B - K Ternesse VV 0 - 6
25/11/2017 12 Vlimmeren Sport - Davo Puurs B 2 - 0
02/12/2017 13 Davo Puurs B - KSK Heist C 1 - 5
09/12/2017 14 Davo Puurs B - Volh. Wintam 5 - 3
13/01/2018 16 Davo Puurs B - FC Sint Jozef 1 - 2
20/01/2018 17 Blauberg Sport - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
27/01/2018 18 KFC Ranst B - Davo Puurs B 7 - 1
03/02/2018 19 Davo Puurs B - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
10/02/2018 20 K Zandhoven SK - Davo Puurs B 8 - 6
17/02/2018 21 Davo Puurs B - KFC Berendrecht 8 - 0
24/02/2018 22 KFC Wuustwezel D - Davo Puurs B 1 - 1
10/03/2018 24 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
17/03/2018 25 Davo Puurs B - KFC Nijlen 1 - 1
24/03/2018 26 K Ternesse VV - Davo Puurs B 2 - 1
28/03/2018 15 Racing Emblem - Davo Puurs B 1 - 1
31/03/2018 23 Davo Puurs B - VC Herentals 6 - 0
07/04/2018 27 Davo Puurs B - Vlimmeren Sport 2 - 1
14/04/2018 28 KSK Heist C - Davo Puurs B 0 - 2
21/04/2018 29 Volh. Wintam - Davo Puurs B 0 - 6
28/04/2018 30 Davo Puurs B - Racing Emblem Speeldag 

FC Sint Jozef

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 FC Sint Jozef - Davo Puurs B 3 - 1
09/09/2017 2 KFC Ranst B - FC Sint Jozef 3 - 0
16/09/2017 3 FC Sint Jozef - KFC Schoten B 2 - 0
23/09/2017 4 K Zandhoven SK - FC Sint Jozef 0 - 2
30/09/2017 5 FC Sint Jozef - KFC Berendrecht 7 - 0
07/10/2017 6 KFC Wuustwezel D - FC Sint Jozef 1 - 0
14/10/2017 7 FC Sint Jozef - VC Herentals 7 - 0
21/10/2017 8 FC Sint Jozef - vrijSpeeldag 
04/11/2017 9 FC Sint Jozef - KFC Nijlen 8 - 0
11/11/2017 10 K Ternesse VV - FC Sint Jozef 1 - 1
18/11/2017 11 FC Sint Jozef - Vlimmeren Sport 5 - 0
25/11/2017 12 KSK Heist C - FC Sint Jozef 0 - 2
02/12/2017 13 FC Sint Jozef - Volh. Wintam 13 - 0
09/12/2017 14 Racing Emblem - FC Sint Jozef 1 - 4
13/01/2018 16 Davo Puurs B - FC Sint Jozef 1 - 2
20/01/2018 17 FC Sint Jozef - KFC Ranst B 11/04   Speeldag 
27/01/2018 18 KFC Schoten B - FC Sint Jozef 0 - 8
03/02/2018 19 FC Sint Jozef - K Zandhoven SK (ff.) 5 - 0
10/02/2018 20 KFC Berendrecht - FC Sint Jozef 0 - 14
17/02/2018 21 FC Sint Jozef - KFC Wuustwezel D 1 - 3
24/02/2018 22 VC Herentals - FC Sint Jozef 0 - 7
10/03/2018 24 KFC Nijlen - FC Sint Jozef 1 - 3
17/03/2018 25 FC Sint Jozef - K Ternesse VV 2 - 0
24/03/2018 26 Vlimmeren Sport - FC Sint Jozef 1 - 3
28/03/2018 15 FC Sint Jozef - Blauberg Sport 9 - 0
31/03/2018 23 FC Sint Jozef - vrijSpeeldag 
07/04/2018 27 FC Sint Jozef - KSK Heist C (ff.) 5 - 0
11/04/2018 17 FC Sint Jozef - KFC Ranst B 8 - 1
14/04/2018 28 Volh. Wintam - FC Sint Jozef 0 - 6
21/04/2018 29 FC Sint Jozef - Racing Emblem 7 - 0
28/04/2018 30 Blauberg Sport (ff.) - FC Sint Jozef 0 - 5

K Ternesse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 K Ternesse VV - KFC Wuustwezel D 1 - 11
09/09/2017 2 VC Herentals - K Ternesse VV 0 - 8
16/09/2017 3 K Ternesse VV - vrijSpeeldag 
23/09/2017 4 KFC Nijlen - K Ternesse VV 0 - 10
30/09/2017 5 Blauberg Sport - K Ternesse VV 0 - 1
07/10/2017 6 K Ternesse VV - Vlimmeren Sport 9 - 0
14/10/2017 7 KSK Heist C - K Ternesse VV 0 - 10
21/10/2017 8 K Ternesse VV - Volh. Wintam (ff.) 5 - 0
04/11/2017 9 Racing Emblem - K Ternesse VV 0 - 10
11/11/2017 10 K Ternesse VV - FC Sint Jozef 1 - 1
18/11/2017 11 Davo Puurs B - K Ternesse VV 0 - 6
25/11/2017 12 K Ternesse VV - KFC Ranst B 6 - 1
02/12/2017 13 KFC Schoten B - K Ternesse VV 0 - 9
09/12/2017 14 K Ternesse VV - K Zandhoven SK 9 - 2
13/01/2018 16 KFC Wuustwezel D - K Ternesse VV 0 - 3
20/01/2018 17 K Ternesse VV - VC Herentals 9 - 0
27/01/2018 18 K Ternesse VV - vrijSpeeldag 
03/02/2018 19 K Ternesse VV - KFC Nijlen 3 - 0
10/02/2018 20 K Ternesse VV - Blauberg Sport 4 - 1
17/02/2018 21 Vlimmeren Sport - K Ternesse VV 0 - 6
24/02/2018 22 K Ternesse VV - KSK Heist C 7 - 0
10/03/2018 24 K Ternesse VV - Racing Emblem 4 - 0
17/03/2018 25 FC Sint Jozef - K Ternesse VV 2 - 0
24/03/2018 26 K Ternesse VV - Davo Puurs B 2 - 1
28/03/2018 15 KFC Berendrecht - K Ternesse VV 0 - 11
31/03/2018 23 Volh. Wintam - K Ternesse VV 0 - 15
07/04/2018 27 KFC Ranst B - K Ternesse VV 0 - 1
14/04/2018 28 K Ternesse VV - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
21/04/2018 29 K Zandhoven SK - K Ternesse VV 0 - 18
28/04/2018 30 K Ternesse VV - KFC Berendrecht Speeldag 

K Zandhoven SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 KSK Heist C - K Zandhoven SK 3 - 7
09/09/2017 2 K Zandhoven SK - Volh. Wintam 20 - 1
16/09/2017 3 Racing Emblem - K Zandhoven SK 3 - 7
23/09/2017 4 K Zandhoven SK - FC Sint Jozef 0 - 2
30/09/2017 5 Davo Puurs B - K Zandhoven SK 4 - 2
07/10/2017 6 K Zandhoven SK - KFC Ranst B 1 - 8
14/10/2017 7 KFC Schoten B - K Zandhoven SK 4 - 3
21/10/2017 8 K Zandhoven SK - Blauberg Sport 0 - 18
04/11/2017 9 K Zandhoven SK - KFC Berendrecht 6 - 12
11/11/2017 10 KFC Wuustwezel D - K Zandhoven SK 4 - 6
18/11/2017 11 K Zandhoven SK - VC Herentals 6 - 2
25/11/2017 12 K Zandhoven SK - vrijSpeeldag 
02/12/2017 13 K Zandhoven SK - KFC Nijlen 2 - 3
09/12/2017 14 K Ternesse VV - K Zandhoven SK 9 - 2
13/01/2018 16 K Zandhoven SK - KSK Heist C 5 - 3
20/01/2018 17 Volh. Wintam - K Zandhoven SK 04/04   Speeldag 
27/01/2018 18 K Zandhoven SK - Racing Emblem 3 - 3
03/02/2018 19 FC Sint Jozef - K Zandhoven SK (ff.) 5 - 0
10/02/2018 20 K Zandhoven SK - Davo Puurs B 8 - 6
17/02/2018 21 KFC Ranst B - K Zandhoven SK 13 - 4
24/02/2018 22 K Zandhoven SK - KFC Schoten B 14 - 1
10/03/2018 24 KFC Berendrecht - K Zandhoven SK 4 - 5
17/03/2018 25 K Zandhoven SK (ff.) - KFC Wuustwezel D 11/04   Speeldag 
24/03/2018 26 VC Herentals - K Zandhoven SK 2 - 3
28/03/2018 15 K Zandhoven SK - Vlimmeren Sport 3 - 1
31/03/2018 23 Blauberg Sport - K Zandhoven SK 9 - 0
04/04/2018 17 Volh. Wintam - K Zandhoven SK 5 - 0
07/04/2018 27 K Zandhoven SK - vrijSpeeldag 
11/04/2018 25 K Zandhoven SK (ff.) - KFC Wuustwezel D 0 - 5
14/04/2018 28 KFC Nijlen - K Zandhoven SK 11 - 4
21/04/2018 29 K Zandhoven SK - K Ternesse VV 0 - 18
28/04/2018 30 Vlimmeren Sport - K Zandhoven SK Speeldag 

KFC Berendrecht

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Vlimmeren Sport - KFC Berendrecht 1 - 5
09/09/2017 2 KFC Berendrecht - KSK Heist C 9 - 0
16/09/2017 3 Volh. Wintam - KFC Berendrecht 0 - 10
23/09/2017 4 KFC Berendrecht - Racing Emblem 5 - 1
30/09/2017 5 FC Sint Jozef - KFC Berendrecht 7 - 0
07/10/2017 6 KFC Berendrecht - Davo Puurs B 0 - 2
14/10/2017 7 KFC Ranst B - KFC Berendrecht 5 - 3
21/10/2017 8 KFC Berendrecht - KFC Schoten B 2 - 5
04/11/2017 9 K Zandhoven SK - KFC Berendrecht 6 - 12
11/11/2017 10 KFC Berendrecht - Blauberg Sport 1 - 9
18/11/2017 11 KFC Berendrecht - KFC Wuustwezel D 3 - 0
25/11/2017 12 VC Herentals - KFC Berendrecht 0 - 6
02/12/2017 13 KFC Berendrecht - vrijSpeeldag 
09/12/2017 14 KFC Nijlen - KFC Berendrecht 3 - 3
13/01/2018 16 KFC Berendrecht - Vlimmeren Sport 3 - 2
20/01/2018 17 KSK Heist C - KFC Berendrecht 8 - 0
27/01/2018 18 KFC Berendrecht - Volh. Wintam 6 - 4
03/02/2018 19 Racing Emblem - KFC Berendrecht 0 - 0
10/02/2018 20 KFC Berendrecht - FC Sint Jozef 0 - 14
17/02/2018 21 Davo Puurs B - KFC Berendrecht 8 - 0
24/02/2018 22 KFC Berendrecht - KFC Ranst B 2 - 2
10/03/2018 24 KFC Berendrecht - K Zandhoven SK 4 - 5
17/03/2018 25 Blauberg Sport - KFC Berendrecht 5 - 2
24/03/2018 26 KFC Wuustwezel D - KFC Berendrecht 7 - 4
28/03/2018 15 KFC Berendrecht - K Ternesse VV 0 - 11
31/03/2018 23 KFC Schoten B - KFC Berendrecht 5 - 0
07/04/2018 27 KFC Berendrecht - VC Herentals 4 - 1
14/04/2018 28 KFC Berendrecht - vrijSpeeldag 
21/04/2018 29 KFC Berendrecht - KFC Nijlen 2 - 6
28/04/2018 30 K Ternesse VV - KFC Berendrecht Speeldag 

KFC Nijlen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 KFC Nijlen - VC Herentals 1 - 0
09/09/2017 2 KFC Nijlen - vrijSpeeldag 
16/09/2017 3 Blauberg Sport - KFC Nijlen 18 - 1
23/09/2017 4 KFC Nijlen - K Ternesse VV 0 - 10
30/09/2017 5 Vlimmeren Sport - KFC Nijlen 0 - 0
07/10/2017 6 KFC Nijlen - KSK Heist C 5 - 1
14/10/2017 7 Volh. Wintam - KFC Nijlen 0 - 6
21/10/2017 8 KFC Nijlen - Racing Emblem 3 - 0
04/11/2017 9 FC Sint Jozef - KFC Nijlen 8 - 0
11/11/2017 10 KFC Nijlen - Davo Puurs B 2 - 1
18/11/2017 11 KFC Ranst B - KFC Nijlen 1 - 0
25/11/2017 12 KFC Nijlen - KFC Schoten B 2 - 0
02/12/2017 13 K Zandhoven SK - KFC Nijlen 2 - 3
09/12/2017 14 KFC Nijlen - KFC Berendrecht 3 - 3
13/01/2018 16 VC Herentals - KFC Nijlen 0 - 1
20/01/2018 17 KFC Nijlen - vrijSpeeldag 
27/01/2018 18 KFC Nijlen - Blauberg Sport 4 - 8
03/02/2018 19 K Ternesse VV - KFC Nijlen 3 - 0
10/02/2018 20 KFC Nijlen - Vlimmeren Sport 4 - 1
17/02/2018 21 KSK Heist C - KFC Nijlen 0 - 3
24/02/2018 22 KFC Nijlen - Volh. Wintam 9 - 0
10/03/2018 24 KFC Nijlen - FC Sint Jozef 1 - 3
17/03/2018 25 Davo Puurs B - KFC Nijlen 1 - 1
24/03/2018 26 KFC Nijlen - KFC Ranst B 0 - 2
28/03/2018 15 KFC Wuustwezel D - KFC Nijlen 1 - 2
31/03/2018 23 Racing Emblem - KFC Nijlen 0 - 2
07/04/2018 27 KFC Schoten B - KFC Nijlen 1 - 4
14/04/2018 28 KFC Nijlen - K Zandhoven SK 11 - 4
21/04/2018 29 KFC Berendrecht - KFC Nijlen 2 - 6
28/04/2018 30 KFC Nijlen - KFC Wuustwezel D Speeldag 

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Racing Emblem - KFC Ranst B 0 - 12
09/09/2017 2 KFC Ranst B - FC Sint Jozef 3 - 0
16/09/2017 3 Davo Puurs B - KFC Ranst B 0 - 1
23/09/2017 4 KFC Ranst B - Blauberg Sport 1 - 5
30/09/2017 5 KFC Ranst B - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
07/10/2017 6 K Zandhoven SK - KFC Ranst B 1 - 8
14/10/2017 7 KFC Ranst B - KFC Berendrecht 5 - 3
21/10/2017 8 KFC Wuustwezel D - KFC Ranst B 0 - 1
04/11/2017 9 KFC Ranst B - VC Herentals 7 - 0
11/11/2017 10 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
18/11/2017 11 KFC Ranst B - KFC Nijlen 1 - 0
25/11/2017 12 K Ternesse VV - KFC Ranst B 6 - 1
02/12/2017 13 KFC Ranst B - Vlimmeren Sport 1 - 0
09/12/2017 14 KSK Heist C - KFC Ranst B 0 - 2
13/01/2018 16 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 1
20/01/2018 17 FC Sint Jozef - KFC Ranst B 11/04   Speeldag 
27/01/2018 18 KFC Ranst B - Davo Puurs B 7 - 1
03/02/2018 19 Blauberg Sport - KFC Ranst B 5 - 2
10/02/2018 20 KFC Schoten B - KFC Ranst B 0 - 3
17/02/2018 21 KFC Ranst B - K Zandhoven SK 13 - 4
24/02/2018 22 KFC Berendrecht - KFC Ranst B 2 - 2
10/03/2018 24 VC Herentals - KFC Ranst B 0 - 1
17/03/2018 25 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
24/03/2018 26 KFC Nijlen - KFC Ranst B 0 - 2
28/03/2018 15 KFC Ranst B - Volh. Wintam 14 - 0
31/03/2018 23 KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 18/04   Speeldag 
07/04/2018 27 KFC Ranst B - K Ternesse VV 0 - 1
11/04/2018 17 FC Sint Jozef - KFC Ranst B 8 - 1
14/04/2018 28 Vlimmeren Sport - KFC Ranst B 2 - 2
18/04/2018 23 KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 2 - 2
21/04/2018 29 KFC Ranst B - KSK Heist C 5 - 0
28/04/2018 30 Volh. Wintam - KFC Ranst B Speeldag 

KFC Schoten B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Volh. Wintam - KFC Schoten B 0 - 9
09/09/2017 2 KFC Schoten B - Racing Emblem 3 - 0
16/09/2017 3 FC Sint Jozef - KFC Schoten B 2 - 0
23/09/2017 4 KFC Schoten B - Davo Puurs B 2 - 5
30/09/2017 5 KFC Ranst B - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
07/10/2017 6 KFC Schoten B - Blauberg Sport 1 - 4
14/10/2017 7 KFC Schoten B - K Zandhoven SK 4 - 3
21/10/2017 8 KFC Berendrecht - KFC Schoten B 2 - 5
04/11/2017 9 KFC Schoten B - KFC Wuustwezel D 2 - 4
11/11/2017 10 VC Herentals - KFC Schoten B 0 - 4
18/11/2017 11 KFC Schoten B - vrijSpeeldag 
25/11/2017 12 KFC Nijlen - KFC Schoten B 2 - 0
02/12/2017 13 KFC Schoten B - K Ternesse VV 0 - 9
09/12/2017 14 Vlimmeren Sport - KFC Schoten B 2 - 0
13/01/2018 16 KFC Schoten B - Volh. Wintam 1 - 1
20/01/2018 17 Racing Emblem - KFC Schoten B 0 - 1
27/01/2018 18 KFC Schoten B - FC Sint Jozef 0 - 8
03/02/2018 19 Davo Puurs B - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
10/02/2018 20 KFC Schoten B - KFC Ranst B 0 - 3
17/02/2018 21 Blauberg Sport - KFC Schoten B 8 - 0
24/02/2018 22 K Zandhoven SK - KFC Schoten B 14 - 1
10/03/2018 24 KFC Wuustwezel D - KFC Schoten B 4 - 1
17/03/2018 25 KFC Schoten B - VC Herentals 04/04   Speeldag 
24/03/2018 26 KFC Schoten B - vrijSpeeldag 
28/03/2018 15 KFC Schoten B - KSK Heist C 1 - 8
31/03/2018 23 KFC Schoten B - KFC Berendrecht 5 - 0
04/04/2018 25 KFC Schoten B - VC Herentals 9 - 2
07/04/2018 27 KFC Schoten B - KFC Nijlen 1 - 4
14/04/2018 28 K Ternesse VV - KFC Schoten B (ff.) 5 - 0
21/04/2018 29 KFC Schoten B - Vlimmeren Sport 1 - 5
28/04/2018 30 KSK Heist C - KFC Schoten B Speeldag 

KFC Wuustwezel D

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 K Ternesse VV - KFC Wuustwezel D 1 - 11
09/09/2017 2 KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport 9 - 0
16/09/2017 3 KSK Heist C - KFC Wuustwezel D 4 - 2
23/09/2017 4 KFC Wuustwezel D - Volh. Wintam 14 - 0
30/09/2017 5 Racing Emblem - KFC Wuustwezel D 0 - 12
07/10/2017 6 KFC Wuustwezel D - FC Sint Jozef 1 - 0
14/10/2017 7 Davo Puurs B - KFC Wuustwezel D 5 - 1
21/10/2017 8 KFC Wuustwezel D - KFC Ranst B 0 - 1
04/11/2017 9 KFC Schoten B - KFC Wuustwezel D 2 - 4
11/11/2017 10 KFC Wuustwezel D - K Zandhoven SK 4 - 6
18/11/2017 11 KFC Berendrecht - KFC Wuustwezel D 3 - 0
25/11/2017 12 KFC Wuustwezel D - Blauberg Sport 0 - 6
02/12/2017 13 KFC Wuustwezel D - VC Herentals 2 - 0
09/12/2017 14 KFC Wuustwezel D - vrijSpeeldag 
13/01/2018 16 KFC Wuustwezel D - K Ternesse VV 0 - 3
20/01/2018 17 Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D 4 - 1
27/01/2018 18 KFC Wuustwezel D - KSK Heist C 4 - 0
03/02/2018 19 Volh. Wintam - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
10/02/2018 20 KFC Wuustwezel D - Racing Emblem 2 - 1
17/02/2018 21 FC Sint Jozef - KFC Wuustwezel D 1 - 3
24/02/2018 22 KFC Wuustwezel D - Davo Puurs B 1 - 1
10/03/2018 24 KFC Wuustwezel D - KFC Schoten B 4 - 1
17/03/2018 25 K Zandhoven SK (ff.) - KFC Wuustwezel D 11/04   Speeldag 
24/03/2018 26 KFC Wuustwezel D - KFC Berendrecht 7 - 4
28/03/2018 15 KFC Wuustwezel D - KFC Nijlen 1 - 2
31/03/2018 23 KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 18/04   Speeldag 
07/04/2018 27 Blauberg Sport - KFC Wuustwezel D 0 - 3
11/04/2018 25 K Zandhoven SK (ff.) - KFC Wuustwezel D 0 - 5
14/04/2018 28 VC Herentals - KFC Wuustwezel D 1 - 4
18/04/2018 23 KFC Ranst B - KFC Wuustwezel D 2 - 2
21/04/2018 29 KFC Wuustwezel D - vrijSpeeldag 
28/04/2018 30 KFC Nijlen - KFC Wuustwezel D Speeldag 

KSK Heist C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 KSK Heist C - K Zandhoven SK 3 - 7
09/09/2017 2 KFC Berendrecht - KSK Heist C 9 - 0
16/09/2017 3 KSK Heist C - KFC Wuustwezel D 4 - 2
23/09/2017 4 VC Herentals - KSK Heist C 7 - 0
30/09/2017 5 KSK Heist C - vrijSpeeldag 
07/10/2017 6 KFC Nijlen - KSK Heist C 5 - 1
14/10/2017 7 KSK Heist C - K Ternesse VV 0 - 10
21/10/2017 8 Vlimmeren Sport - KSK Heist C 4 - 1
04/11/2017 9 Blauberg Sport - KSK Heist C 9 - 2
11/11/2017 10 KSK Heist C - Volh. Wintam 8 - 0
18/11/2017 11 Racing Emblem - KSK Heist C 1 - 1
25/11/2017 12 KSK Heist C - FC Sint Jozef 0 - 2
02/12/2017 13 Davo Puurs B - KSK Heist C 1 - 5
09/12/2017 14 KSK Heist C - KFC Ranst B 0 - 2
13/01/2018 16 K Zandhoven SK - KSK Heist C 5 - 3
20/01/2018 17 KSK Heist C - KFC Berendrecht 8 - 0
27/01/2018 18 KFC Wuustwezel D - KSK Heist C 4 - 0
03/02/2018 19 KSK Heist C - VC Herentals 4 - 0
10/02/2018 20 KSK Heist C - vrijSpeeldag 
17/02/2018 21 KSK Heist C - KFC Nijlen 0 - 3
24/02/2018 22 K Ternesse VV - KSK Heist C 7 - 0
10/03/2018 24 KSK Heist C - Blauberg Sport 2 - 4
17/03/2018 25 Volh. Wintam - KSK Heist C 0 - 5
24/03/2018 26 KSK Heist C - Racing Emblem 7 - 0
28/03/2018 15 KFC Schoten B - KSK Heist C 1 - 8
31/03/2018 23 KSK Heist C - Vlimmeren Sport 2 - 1
07/04/2018 27 FC Sint Jozef - KSK Heist C (ff.) 5 - 0
14/04/2018 28 KSK Heist C - Davo Puurs B 0 - 2
21/04/2018 29 KFC Ranst B - KSK Heist C 5 - 0
28/04/2018 30 KSK Heist C - KFC Schoten B Speeldag 

Racing Emblem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Racing Emblem - KFC Ranst B 0 - 12
09/09/2017 2 KFC Schoten B - Racing Emblem 3 - 0
16/09/2017 3 Racing Emblem - K Zandhoven SK 3 - 7
23/09/2017 4 KFC Berendrecht - Racing Emblem 5 - 1
30/09/2017 5 Racing Emblem - KFC Wuustwezel D 0 - 12
07/10/2017 6 VC Herentals - Racing Emblem 5 - 1
14/10/2017 7 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
21/10/2017 8 KFC Nijlen - Racing Emblem 3 - 0
04/11/2017 9 Racing Emblem - K Ternesse VV 0 - 10
11/11/2017 10 Vlimmeren Sport - Racing Emblem 2 - 0
18/11/2017 11 Racing Emblem - KSK Heist C 1 - 1
25/11/2017 12 Volh. Wintam - Racing Emblem 2 - 1
02/12/2017 13 Blauberg Sport - Racing Emblem 8 - 1
09/12/2017 14 Racing Emblem - FC Sint Jozef 1 - 4
13/01/2018 16 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 1
20/01/2018 17 Racing Emblem - KFC Schoten B 0 - 1
27/01/2018 18 K Zandhoven SK - Racing Emblem 3 - 3
03/02/2018 19 Racing Emblem - KFC Berendrecht 0 - 0
10/02/2018 20 KFC Wuustwezel D - Racing Emblem 2 - 1
17/02/2018 21 Racing Emblem - VC Herentals 4 - 0
24/02/2018 22 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
10/03/2018 24 K Ternesse VV - Racing Emblem 4 - 0
17/03/2018 25 Racing Emblem - Vlimmeren Sport 11/04   Speeldag 
24/03/2018 26 KSK Heist C - Racing Emblem 7 - 0
28/03/2018 15 Racing Emblem - Davo Puurs B 1 - 1
31/03/2018 23 Racing Emblem - KFC Nijlen 0 - 2
07/04/2018 27 Racing Emblem - Volh. Wintam 0 - 0
11/04/2018 25 Racing Emblem - Vlimmeren Sport 0 - 7
14/04/2018 28 Racing Emblem - Blauberg Sport 1 - 7
21/04/2018 29 FC Sint Jozef - Racing Emblem 7 - 0
28/04/2018 30 Davo Puurs B - Racing Emblem Speeldag 

VC Herentals

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 KFC Nijlen - VC Herentals 1 - 0
09/09/2017 2 VC Herentals - K Ternesse VV 0 - 8
16/09/2017 3 Vlimmeren Sport - VC Herentals 2 - 1
23/09/2017 4 VC Herentals - KSK Heist C 7 - 0
30/09/2017 5 Volh. Wintam - VC Herentals 0 - 5
07/10/2017 6 VC Herentals - Racing Emblem 5 - 1
14/10/2017 7 FC Sint Jozef - VC Herentals 7 - 0
21/10/2017 8 VC Herentals - Davo Puurs B 1 - 1
04/11/2017 9 KFC Ranst B - VC Herentals 7 - 0
11/11/2017 10 VC Herentals - KFC Schoten B 0 - 4
18/11/2017 11 K Zandhoven SK - VC Herentals 6 - 2
25/11/2017 12 VC Herentals - KFC Berendrecht 0 - 6
02/12/2017 13 KFC Wuustwezel D - VC Herentals 2 - 0
09/12/2017 14 Blauberg Sport - VC Herentals 1 - 2
13/01/2018 16 VC Herentals - KFC Nijlen 0 - 1
20/01/2018 17 K Ternesse VV - VC Herentals 9 - 0
27/01/2018 18 VC Herentals - Vlimmeren Sport 1 - 1
03/02/2018 19 KSK Heist C - VC Herentals 4 - 0
10/02/2018 20 VC Herentals - Volh. Wintam 2 - 1
17/02/2018 21 Racing Emblem - VC Herentals 4 - 0
24/02/2018 22 VC Herentals - FC Sint Jozef 0 - 7
10/03/2018 24 VC Herentals - KFC Ranst B 0 - 1
17/03/2018 25 KFC Schoten B - VC Herentals 04/04   Speeldag 
24/03/2018 26 VC Herentals - K Zandhoven SK 2 - 3
28/03/2018 15 VC Herentals - vrijSpeeldag 
31/03/2018 23 Davo Puurs B - VC Herentals 6 - 0
04/04/2018 25 KFC Schoten B - VC Herentals 9 - 2
07/04/2018 27 KFC Berendrecht - VC Herentals 4 - 1
14/04/2018 28 VC Herentals - KFC Wuustwezel D 1 - 4
21/04/2018 29 VC Herentals - Blauberg Sport (ff.) 5 - 0
28/04/2018 30 VC Herentals - vrijSpeeldag 

Vlimmeren Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Vlimmeren Sport - KFC Berendrecht 1 - 5
09/09/2017 2 KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport 9 - 0
16/09/2017 3 Vlimmeren Sport - VC Herentals 2 - 1
23/09/2017 4 Vlimmeren Sport - vrijSpeeldag 
30/09/2017 5 Vlimmeren Sport - KFC Nijlen 0 - 0
07/10/2017 6 K Ternesse VV - Vlimmeren Sport 9 - 0
14/10/2017 7 Blauberg Sport - Vlimmeren Sport 10 - 0
21/10/2017 8 Vlimmeren Sport - KSK Heist C 4 - 1
04/11/2017 9 Volh. Wintam - Vlimmeren Sport 0 - 4
11/11/2017 10 Vlimmeren Sport - Racing Emblem 2 - 0
18/11/2017 11 FC Sint Jozef - Vlimmeren Sport 5 - 0
25/11/2017 12 Vlimmeren Sport - Davo Puurs B 2 - 0
02/12/2017 13 KFC Ranst B - Vlimmeren Sport 1 - 0
09/12/2017 14 Vlimmeren Sport - KFC Schoten B 2 - 0
13/01/2018 16 KFC Berendrecht - Vlimmeren Sport 3 - 2
20/01/2018 17 Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D 4 - 1
27/01/2018 18 VC Herentals - Vlimmeren Sport 1 - 1
03/02/2018 19 Vlimmeren Sport - vrijSpeeldag 
10/02/2018 20 KFC Nijlen - Vlimmeren Sport 4 - 1
17/02/2018 21 Vlimmeren Sport - K Ternesse VV 0 - 6
24/02/2018 22 Vlimmeren Sport - Blauberg Sport 1 - 6
10/03/2018 24 Vlimmeren Sport - Volh. Wintam 4 - 1
17/03/2018 25 Racing Emblem - Vlimmeren Sport 11/04   Speeldag 
24/03/2018 26 Vlimmeren Sport - FC Sint Jozef 1 - 3
28/03/2018 15 K Zandhoven SK - Vlimmeren Sport 3 - 1
31/03/2018 23 KSK Heist C - Vlimmeren Sport 2 - 1
07/04/2018 27 Davo Puurs B - Vlimmeren Sport 2 - 1
11/04/2018 25 Racing Emblem - Vlimmeren Sport 0 - 7
14/04/2018 28 Vlimmeren Sport - KFC Ranst B 2 - 2
21/04/2018 29 KFC Schoten B - Vlimmeren Sport 1 - 5
28/04/2018 30 Vlimmeren Sport - K Zandhoven SK Speeldag 

Volh. Wintam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Volh. Wintam - KFC Schoten B 0 - 9
09/09/2017 2 K Zandhoven SK - Volh. Wintam 20 - 1
16/09/2017 3 Volh. Wintam - KFC Berendrecht 0 - 10
23/09/2017 4 KFC Wuustwezel D - Volh. Wintam 14 - 0
30/09/2017 5 Volh. Wintam - VC Herentals 0 - 5
07/10/2017 6 Volh. Wintam - vrijSpeeldag 
14/10/2017 7 Volh. Wintam - KFC Nijlen 0 - 6
21/10/2017 8 K Ternesse VV - Volh. Wintam (ff.) 5 - 0
04/11/2017 9 Volh. Wintam - Vlimmeren Sport 0 - 4
11/11/2017 10 KSK Heist C - Volh. Wintam 8 - 0
18/11/2017 11 Blauberg Sport - Volh. Wintam 21 - 0
25/11/2017 12 Volh. Wintam - Racing Emblem 2 - 1
02/12/2017 13 FC Sint Jozef - Volh. Wintam 13 - 0
09/12/2017 14 Davo Puurs B - Volh. Wintam 5 - 3
13/01/2018 16 KFC Schoten B - Volh. Wintam 1 - 1
20/01/2018 17 Volh. Wintam - K Zandhoven SK 04/04   Speeldag 
27/01/2018 18 KFC Berendrecht - Volh. Wintam 6 - 4
03/02/2018 19 Volh. Wintam - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
10/02/2018 20 VC Herentals - Volh. Wintam 2 - 1
17/02/2018 21 Volh. Wintam - vrijSpeeldag 
24/02/2018 22 KFC Nijlen - Volh. Wintam 9 - 0
10/03/2018 24 Vlimmeren Sport - Volh. Wintam 4 - 1
17/03/2018 25 Volh. Wintam - KSK Heist C 0 - 5
24/03/2018 26 Volh. Wintam - Blauberg Sport 2 - 0
28/03/2018 15 KFC Ranst B - Volh. Wintam 14 - 0
31/03/2018 23 Volh. Wintam - K Ternesse VV 0 - 15
04/04/2018 17 Volh. Wintam - K Zandhoven SK 5 - 0
07/04/2018 27 Racing Emblem - Volh. Wintam 0 - 0
14/04/2018 28 Volh. Wintam - FC Sint Jozef 0 - 6
21/04/2018 29 Volh. Wintam - Davo Puurs B 0 - 6
28/04/2018 30 Volh. Wintam - KFC Ranst B Speeldag 

PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 1 2 3 4 5
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 2 3 4 5 6
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 3 mei 2017.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).