1e Klasse - Amateurs
Update: gisteren om 22:02u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
VOETBALEXPRESS MOBILE IS VERNIEUWD!
Bezoek www.voetbalexpress.be nu ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: gisteren om 22:02u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  1e Klasse - Amateurs
DE VOETBALCOMPETITIE 2017-2018 - 1e KLASSE AMATEURS

In deze reeks zijn er geen periodekampioenschappen. Er worden 30 wedstrijden gespeeld, gevolgd door een "Play-Off Amateurvoetbal" tussen de nummers 1 tot en met 4 van het kampioenschap.

De zestien clubs zijn:
Eendracht Aalst, Berchem Sport, SK Deinze, FC Dender, Dessel Sport, Patro Eisden-Maasmechelen,
ASV Geel, VW Hamme, KSK Heist, RFC Knokke, Lommel United, KFC Oosterzonen, KSV Oudenaarde,
RSC Chatelet-Farciennes, RFC Seraing en Excelsior Virton.

1e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2016-2017 Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 8 (22 oktober 2017)
Zat. 21/10 19u30 KSV Oudenaarde - Patro Eisden MM 4 - 0
Zat. 21/10 20u00 FC Seraing - KSK Heist 1 - 1
Zat. 21/10 20u00 KFC Oosterzonen - Dessel Sport 1 - 1
Zat. 21/10 20u00 Lommel SK - RFC Knokke 1 - 1
Zat. 21/10 20u00 Excelsior Virton - ASV Geel 0 - 2
Zon. 22/10 15u00 Chatelet-Farciennes - FC Dender  
Zon. 22/10 15u00 VW Hamme - SK Deinze  
Zon. 22/10 15u00 Eendracht Aalst - Berchem Sport  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lommel SK 8 5 1 2 18 8 17
2 Dessel Sport 8 5 2 1 11 7 16
3 ASV Geel 8 5 3 0 14 8 15
4 KSK Heist 8 4 2 2 17 13 14
5 RFC Knokke 8 3 1 4 12 8 13
6 VW Hamme 7 3 1 3 9 8 12
7 KFC Oosterzonen 8 3 2 3 12 12 12
8 SK Deinze 7 3 3 1 9 6 10
9 KSV Oudenaarde 8 3 4 1 12 9 10
10 FC Seraing 8 2 3 3 7 10 9
11 FC Dender 6 2 2 2 7 11 8
12 Berchem Sport 7 2 3 2 9 10 8
13 Eendracht Aalst 6 2 4 0 12 14 6
14 Patro Eisden MM 8 1 4 3 8 19 6
15 Chatelet-Farciennes 7 0 2 5 8 12 5
16 Excelsior Virton 8 0 6 2 4 14 2

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (2 september 2017)
FC Seraing - ASV Geel 0 - 2
SK Deinze - Dessel Sport 2 - 0
KSK Heist - KFC Oosterzonen 4 - 1
Lommel SK - KSV Oudenaarde 2 - 1
Berchem Sport - Excelsior Virton 2 - 0
VW Hamme - Chatelet-Farciennes 1 - 0
RFC Knokke - Patro Eisden MM 1 - 1
Eendracht Aalst - FC Dender 22/12


Speeldag 2 (9 september 2017)
Dessel Sport - Eendracht Aalst 2 - 1
KSV Oudenaarde - RFC Knokke 1 - 2
ASV Geel - Berchem Sport 3 - 0
FC Dender - SK Deinze 1 - 0
Patro Eisden MM - Lommel SK 1 - 5
KFC Oosterzonen - VW Hamme 2 - 2
Excelsior Virton - KSK Heist 1 - 2
Chatelet-Farciennes - FC Seraing 0 - 0


Speeldag 3 (16 september 2017)
Dessel Sport - KSV Oudenaarde 1 - 0
FC Dender - Patro Eisden MM 1 - 1
FC Seraing - RFC Knokke 1 - 1
KFC Oosterzonen - ASV Geel 3 - 0
SK Deinze - Chatelet-Farciennes 2 - 2
KSK Heist - Eendracht Aalst 2 - 0
Berchem Sport - Lommel SK 0 - 0
VW Hamme - Excelsior Virton 0 - 0


Speeldag 4 (23 september 2017)
KSV Oudenaarde - Berchem Sport 3 - 1
ASV Geel - KSK Heist 1 - 3
Patro Eisden MM - Dessel Sport 1 - 3
Lommel SK - FC Dender 4 - 0
Excelsior Virton - SK Deinze 0 - 3
Chatelet-Farciennes - KFC Oosterzonen 1 - 1
RFC Knokke - VW Hamme 0 - 0
Eendracht Aalst - FC Seraing 4 - 2


Speeldag 5 (1 oktober 2017)
Dessel Sport - Excelsior Virton 1 - 0
FC Dender - RFC Knokke 1 - 3
FC Seraing - KSV Oudenaarde 1 - 0
Berchem Sport - Chatelet-Farciennes 3 - 0
KFC Oosterzonen - Eendracht Aalst 3 - 2
SK Deinze - ASV Geel 2 - 1
KSK Heist - Lommel SK 2 - 4
VW Hamme - Patro Eisden MM 2 - 0


Speeldag 6 (8 oktober 2017)
KSV Oudenaarde - SK Deinze 1 - 0
ASV Geel - Dessel Sport 2 - 0
Patro Eisden MM - FC Seraing 1 - 0
Lommel SK - KFC Oosterzonen 2 - 0
Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton 2 - 2
Berchem Sport - FC Dender 1 - 2
RFC Knokke - KSK Heist 3 - 1
Eendracht Aalst - VW Hamme 3 - 4


Speeldag 7 (15 oktober 2017)
Dessel Sport - VW Hamme 3 - 0
ASV Geel - Lommel SK 3 - 0
FC Dender - KSV Oudenaarde 2 - 2
Patro Eisden MM - Chatelet-Farciennes 3 - 3
SK Deinze - KFC Oosterzonen 0 - 1
KSK Heist - Berchem Sport 2 - 2
Excelsior Virton - FC Seraing 1 - 2
RFC Knokke - Eendracht Aalst 1 - 2


Speeldag 8 (22 oktober 2017)
KSV Oudenaarde - Patro Eisden MM 4 - 0
FC Seraing - KSK Heist 1 - 1
KFC Oosterzonen - Dessel Sport 1 - 1
Lommel SK - RFC Knokke 1 - 1
Excelsior Virton - ASV Geel 0 - 2
Chatelet-Farciennes - FC Dender  
VW Hamme - SK Deinze  
Eendracht Aalst - Berchem Sport  


Speeldag 9 (28 oktober 2017)
KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes
ASV Geel - Eendracht Aalst
FC Dender - KFC Oosterzonen
Patro Eisden MM - Excelsior Virton
KSK Heist - VW Hamme
Lommel SK - FC Seraing
Berchem Sport - SK Deinze
RFC Knokke - Dessel Sport


Speeldag 10 (4 november 2017)
Dessel Sport - Berchem Sport
FC Seraing - FC Dender
KFC Oosterzonen - Patro Eisden MM
SK Deinze - KSK Heist
Excelsior Virton - KSV Oudenaarde
Chatelet-Farciennes - RFC Knokke
Eendracht Aalst - Lommel SK
VW Hamme - ASV Geel


Speeldag 11 (11 november 2017)
KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst
FC Dender - ASV Geel
FC Seraing - SK Deinze
Patro Eisden MM - KSK Heist
Lommel SK - VW Hamme
Chatelet-Farciennes - Dessel Sport
Berchem Sport - KFC Oosterzonen
RFC Knokke - Excelsior Virton


Speeldag 12 (18 november 2017)
Dessel Sport - FC Seraing
ASV Geel - Chatelet-Farciennes
KFC Oosterzonen - KSV Oudenaarde
SK Deinze - RFC Knokke
KSK Heist - FC Dender
Excelsior Virton - Lommel SK
Eendracht Aalst - Patro Eisden MM
VW Hamme - Berchem Sport


Speeldag 13 (25 november 2017)
KSV Oudenaarde - ASV Geel
FC Dender - Dessel Sport
FC Seraing - VW Hamme
Patro Eisden MM - Berchem Sport
Lommel SK - SK Deinze
Excelsior Virton - Eendracht Aalst
Chatelet-Farciennes - KSK Heist
RFC Knokke - KFC Oosterzonen


Speeldag 14 (2 december 2017)
Dessel Sport - Lommel SK
ASV Geel - RFC Knokke
KFC Oosterzonen - Excelsior Virton
SK Deinze - Patro Eisden MM
KSK Heist - KSV Oudenaarde
Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes
Berchem Sport - FC Seraing
VW Hamme - FC Dender


Speeldag 15 (9 december 2017)
KSV Oudenaarde - VW Hamme
FC Seraing - KFC Oosterzonen
Patro Eisden MM - ASV Geel
KSK Heist - Dessel Sport
Lommel SK - Chatelet-Farciennes
Excelsior Virton - FC Dender
Eendracht Aalst - SK Deinze
RFC Knokke - Berchem Sport


Speeldag 16 (16 december 2017)
Dessel Sport - Patro Eisden MM
ASV Geel - KFC Oosterzonen
FC Dender - Lommel SK
SK Deinze - Excelsior Virton
Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde
Berchem Sport - KSK Heist
VW Hamme - Eendracht Aalst
RFC Knokke - FC Seraing


Inhaalwedstrijden (vrijdag 22 december 2017)
Eendracht Aalst - FC Dender   Speeldag 1


Speeldag 17 (13 januari 2018)
KSV Oudenaarde - Dessel Sport
FC Dender - Chatelet-Farciennes
FC Seraing - Excelsior Virton
Patro Eisden MM - VW Hamme
KFC Oosterzonen - SK Deinze
KSK Heist - RFC Knokke
Lommel SK - Eendracht Aalst
Berchem Sport - ASV Geel


Speeldag 18 (20 januari 2018)
Dessel Sport - KFC Oosterzonen
ASV Geel - FC Dender
SK Deinze - FC Seraing
Excelsior Virton - Patro Eisden MM
Chatelet-Farciennes - Berchem Sport
Eendracht Aalst - KSK Heist
VW Hamme - Lommel SK
RFC Knokke - KSV Oudenaarde


Speeldag 19 (27 januari 2018)
KSV Oudenaarde - FC Seraing
ASV Geel - VW Hamme
FC Dender - Eendracht Aalst
Patro Eisden MM - RFC Knokke
KFC Oosterzonen - KSK Heist
Lommel SK - Excelsior Virton
Chatelet-Farciennes - SK Deinze
Berchem Sport - Dessel Sport


Speeldag 20 (3 februari 2018)
Dessel Sport - FC Dender
FC Seraing - Chatelet-Farciennes
SK Deinze - KSV Oudenaarde
KSK Heist - Patro Eisden MM
Excelsior Virton - Berchem Sport
VW Hamme - KFC Oosterzonen
RFC Knokke - Lommel SK
Eendracht Aalst - ASV Geel


Speeldag 21 (17 februari 2018)
KSV Oudenaarde - KSK Heist
FC Dender - VW Hamme
FC Seraing - Eendracht Aalst
Patro Eisden MM - SK Deinze
KFC Oosterzonen - Berchem Sport
Lommel SK - Dessel Sport
Excelsior Virton - RFC Knokke
Chatelet-Farciennes - ASV Geel


Speeldag 22 (24 februari 2018)
Dessel Sport - Chatelet-Farciennes
ASV Geel - KSV Oudenaarde
KFC Oosterzonen - FC Dender
SK Deinze - Lommel SK
KSK Heist - FC Seraing
Berchem Sport - Patro Eisden MM
VW Hamme - RFC Knokke
Eendracht Aalst - Excelsior Virton


Speeldag 23 (3 maart 2018)
KSV Oudenaarde - KFC Oosterzonen
ASV Geel - Patro Eisden MM
FC Dender - Berchem Sport
Lommel SK - KSK Heist
Excelsior Virton - Dessel Sport
Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst
VW Hamme - FC Seraing
RFC Knokke - SK Deinze


Speeldag 24 (10 maart 2018)
Dessel Sport - ASV Geel
FC Seraing - Lommel SK
Patro Eisden MM - FC Dender
KFC Oosterzonen - Chatelet-Farciennes
SK Deinze - VW Hamme
KSK Heist - Excelsior Virton
Berchem Sport - KSV Oudenaarde
Eendracht Aalst - RFC Knokke


Speeldag 25 (17 maart 2018)
Dessel Sport - RFC Knokke
KSV Oudenaarde - Excelsior Virton
ASV Geel - SK Deinze
FC Dender - FC Seraing
KFC Oosterzonen - Lommel SK
Chatelet-Farciennes - Patro Eisden MM
Berchem Sport - Eendracht Aalst
VW Hamme - KSK Heist


Speeldag 26 (24 maart 2018)
KSV Oudenaarde - FC Dender
FC Seraing - Berchem Sport
Patro Eisden MM - KFC Oosterzonen
KSK Heist - SK Deinze
Lommel SK - ASV Geel
Excelsior Virton - VW Hamme
RFC Knokke - Chatelet-Farciennes
Eendracht Aalst - Dessel Sport


Speeldag 27 (7 april 2018)
Dessel Sport - KSK Heist
ASV Geel - FC Seraing
FC Dender - Excelsior Virton
Patro Eisden MM - KSV Oudenaarde
KFC Oosterzonen - RFC Knokke
SK Deinze - Eendracht Aalst
Chatelet-Farciennes - Lommel SK
Berchem Sport - VW Hamme


Speeldag 28 (14 april 2018)
FC Seraing - Dessel Sport
SK Deinze - Berchem Sport
KSK Heist - ASV Geel
Lommel SK - Patro Eisden MM
Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes
VW Hamme - KSV Oudenaarde
RFC Knokke - FC Dender
Eendracht Aalst - KFC Oosterzonen


Speeldag 29 (21 april 2018)
ASV Geel - Excelsior Virton
Chatelet-Farciennes - VW Hamme
FC Dender - KSK Heist
Berchem Sport - RFC Knokke
Patro Eisden MM - Eendracht Aalst
Dessel Sport - SK Deinze
KFC Oosterzonen - FC Seraing
KSV Oudenaarde - Lommel SK


Speeldag 30 (28 april 2018)
FC Seraing - Patro Eisden MM
VW Hamme - Dessel Sport
SK Deinze - FC Dender
KSK Heist - Chatelet-Farciennes
Lommel SK - Berchem Sport
Excelsior Virton - KFC Oosterzonen
RFC Knokke - ASV Geel
Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 1e Klasse Amateurs.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Lommel SK 17107
2Dessel Sport 16124
3ASV Geel 1596
4KSK Heist 1477
5RFC Knokke 1358
6VW Hamme 1275
7KFC Oosterzonen 1284
8SK Deinze 1073
9KSV Oudenaarde 1091
10FC Seraing 954
11FC Dender 853
12Berchem Sport 871
13Eendracht Aalst 633
14Patro Eisden MM 642
15Chatelet-Farciennes 532
16Excelsior Virton 202


VERLIESPUNTEN NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Lommel SK 725
2Dessel Sport 808
3ASV Geel 936
4VW Hamme 927
5FC Dender 1073
6KSK Heist 1055
7RFC Knokke 1174
8SK Deinze 1156
9KFC Oosterzonen 1248
10Eendracht Aalst 1239
11Berchem Sport 1358
12KSV Oudenaarde 14311
13FC Seraing 1578
14Chatelet-Farciennes 16610
15Patro Eisden MM 18810
16Excelsior Virton 221210


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 963
2RFC Knokke 734
3VW Hamme 734
4FC Seraing 743
5KFC Oosterzonen 743
6Lommel SK 743
7Dessel Sport 761
8KSV Oudenaarde 761
9Eendracht Aalst 633
10SK Deinze 633
11FC Dender 413
12Berchem Sport 431
13Patro Eisden MM 440
14Chatelet-Farciennes 321
15KSK Heist 211
16Excelsior Virton 101


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Lommel SK 1899
2KSK Heist 17107
3ASV Geel 1495
4RFC Knokke 1257
5Eendracht Aalst 1275
6KFC Oosterzonen 1293
7KSV Oudenaarde 1293
8Dessel Sport 1174
9VW Hamme 936
10Berchem Sport 963
11SK Deinze 963
12Chatelet-Farciennes 835
13Patro Eisden MM 862
14FC Seraing 734
15FC Dender 752
16Excelsior Virton 422


TEGENDOELPUNTEN NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Deinze 642
2Dessel Sport 716
3RFC Knokke 844
4ASV Geel 835
5Lommel SK 826
6VW Hamme 808
7KSV Oudenaarde 936
8FC Seraing 1046
9Berchem Sport 1028
10FC Dender 1165
11KFC Oosterzonen 1257
12Chatelet-Farciennes 1239
13KSK Heist 1376
14Excelsior Virton 1495
15Eendracht Aalst 1468
16Patro Eisden MM 19118


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 8 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Dessel Sport 4 4 
2KSK Heist 4 4 
3Lommel SK 3 6 
4ASV Geel 3x3x
5RFC Knokke 2 6 
6VW Hamme 2 6 
7SK Deinze 2 3 
8KFC Oosterzonen 1 4 
9KSV Oudenaarde 1x3x
10FC Dender 1 2x
11FC Seraing 1 2x
12Patro Eisden MM 1 2 
13Berchem Sport 1 1x
14Eendracht Aalst 1x1x
15Chatelet-Farciennes 0 3 
16Excelsior Virton 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 532
2VW Hamme 431
3Lommel SK 321
4Berchem Sport 330
5Dessel Sport 330
6FC Seraing 211
7KFC Oosterzonen 211
8SK Deinze 211
9KSV Oudenaarde 220
10Excelsior Virton 101
11Chatelet-Farciennes 110
12FC Dender 110
13KSK Heist 110
14Patro Eisden MM 110
15RFC Knokke 110
16Eendracht Aalst 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist 844
2RFC Knokke 734
3ASV Geel 743
4KFC Oosterzonen 743
5Dessel Sport 642
6KSV Oudenaarde 642
7Lommel SK 642
8Patro Eisden MM 642
9Eendracht Aalst 523
10Berchem Sport 532
11FC Seraing 532
12FC Dender 541
13Chatelet-Farciennes 422
14VW Hamme 422
15SK Deinze 431
16Excelsior Virton 321


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist 000
2RFC Knokke 110
3ASV Geel 101
4Eendracht Aalst 101
5FC Dender 101
6KFC Oosterzonen 101
7Berchem Sport 211
8Dessel Sport 202
9KSV Oudenaarde 202
10Lommel SK 202
11Patro Eisden MM 202
12Chatelet-Farciennes 312
13FC Seraing 312
14SK Deinze 312
15VW Hamme 312
16Excelsior Virton 523


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 8 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Dessel Sport 4 4 0 0 7 1 12
2 Lommel SK 4 3 1 0 9 2 10
3 ASV Geel 4 3 0 1 9 3 9
4 KSV Oudenaarde 4 3 0 1 9 3 9
5 KFC Oosterzonen 4 2 2 0 9 5 8
6 VW Hamme 3 2 1 0 3 0 7
7 Berchem Sport 4 2 1 1 6 2 7
8 KSK Heist 4 2 1 1 10 7 7
9 SK Deinze 4 2 1 1 6 4 7
10 RFC Knokke 4 1 2 1 5 4 5
11 FC Dender 4 1 2 1 5 6 5
12 FC Seraing 4 1 2 1 3 4 5
13 Patro Eisden MM 4 1 1 2 6 11 4
14 Eendracht Aalst 2 1 0 1 7 6 3
15 Chatelet-Farciennes 3 0 3 0 3 3 3
16 Excelsior Virton 4 0 0 4 2 9 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 8 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RFC Knokke 4 2 2 0 7 4 8
2 Lommel SK 4 2 1 1 9 6 7
3 KSK Heist 4 2 1 1 7 6 7
4 ASV Geel 4 2 0 2 5 5 6
5 VW Hamme 4 1 2 1 6 8 5
6 Dessel Sport 4 1 1 2 4 6 4
7 FC Seraing 4 1 1 2 4 6 4
8 KFC Oosterzonen 4 1 1 2 3 7 4
9 FC Dender 2 1 0 1 2 5 3
10 SK Deinze 3 1 0 2 3 2 3
11 Eendracht Aalst 4 1 0 3 5 8 3
12 Excelsior Virton 4 0 2 2 2 5 2
13 Chatelet-Farciennes 4 0 2 2 5 9 2
14 Patro Eisden MM 4 0 2 2 2 8 2
15 Berchem Sport 3 0 1 2 3 8 1
16 KSV Oudenaarde 4 0 1 3 3 6 1

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



ASV Geel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 FC Seraing - ASV Geel 0 - 2
09/09/2017 2 ASV Geel - Berchem Sport 3 - 0
16/09/2017 3 KFC Oosterzonen - ASV Geel 3 - 0
23/09/2017 4 ASV Geel - KSK Heist 1 - 3
01/10/2017 5 SK Deinze - ASV Geel 2 - 1
08/10/2017 6 ASV Geel - Dessel Sport 2 - 0
15/10/2017 7 ASV Geel - Lommel SK 3 - 0
22/10/2017 8 Excelsior Virton - ASV Geel 0 - 2
28/10/2017 9 ASV Geel - Eendracht Aalst Speeldag 
04/11/2017 10 VW Hamme - ASV Geel Speeldag 
11/11/2017 11 FC Dender - ASV Geel Speeldag 
18/11/2017 12 ASV Geel - Chatelet-Farciennes Speeldag 
25/11/2017 13 KSV Oudenaarde - ASV Geel Speeldag 
02/12/2017 14 ASV Geel - RFC Knokke Speeldag 
09/12/2017 15 Patro Eisden MM - ASV Geel Speeldag 
16/12/2017 16 ASV Geel - KFC Oosterzonen Speeldag 
13/01/2018 17 Berchem Sport - ASV Geel Speeldag 
20/01/2018 18 ASV Geel - FC Dender Speeldag 
27/01/2018 19 ASV Geel - VW Hamme Speeldag 
03/02/2018 20 Eendracht Aalst - ASV Geel Speeldag 
17/02/2018 21 Chatelet-Farciennes - ASV Geel Speeldag 
24/02/2018 22 ASV Geel - KSV Oudenaarde Speeldag 
03/03/2018 23 ASV Geel - Patro Eisden MM Speeldag 
10/03/2018 24 Dessel Sport - ASV Geel Speeldag 
17/03/2018 25 ASV Geel - SK Deinze Speeldag 
24/03/2018 26 Lommel SK - ASV Geel Speeldag 
07/04/2018 27 ASV Geel - FC Seraing Speeldag 
14/04/2018 28 KSK Heist - ASV Geel Speeldag 
21/04/2018 29 ASV Geel - Excelsior Virton Speeldag 
28/04/2018 30 RFC Knokke - ASV Geel Speeldag 

Berchem Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Berchem Sport - Excelsior Virton 2 - 0
09/09/2017 2 ASV Geel - Berchem Sport 3 - 0
16/09/2017 3 Berchem Sport - Lommel SK 0 - 0
23/09/2017 4 KSV Oudenaarde - Berchem Sport 3 - 1
01/10/2017 5 Berchem Sport - Chatelet-Farciennes 3 - 0
08/10/2017 6 Berchem Sport - FC Dender 1 - 2
15/10/2017 7 KSK Heist - Berchem Sport 2 - 2
22/10/2017 8 Eendracht Aalst - Berchem Sport Speeldag 
28/10/2017 9 Berchem Sport - SK Deinze Speeldag 
04/11/2017 10 Dessel Sport - Berchem Sport Speeldag 
11/11/2017 11 Berchem Sport - KFC Oosterzonen Speeldag 
18/11/2017 12 VW Hamme - Berchem Sport Speeldag 
25/11/2017 13 Patro Eisden MM - Berchem Sport Speeldag 
02/12/2017 14 Berchem Sport - FC Seraing Speeldag 
09/12/2017 15 RFC Knokke - Berchem Sport Speeldag 
16/12/2017 16 Berchem Sport - KSK Heist Speeldag 
13/01/2018 17 Berchem Sport - ASV Geel Speeldag 
20/01/2018 18 Chatelet-Farciennes - Berchem Sport Speeldag 
27/01/2018 19 Berchem Sport - Dessel Sport Speeldag 
03/02/2018 20 Excelsior Virton - Berchem Sport Speeldag 
17/02/2018 21 KFC Oosterzonen - Berchem Sport Speeldag 
24/02/2018 22 Berchem Sport - Patro Eisden MM Speeldag 
03/03/2018 23 FC Dender - Berchem Sport Speeldag 
10/03/2018 24 Berchem Sport - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/03/2018 25 Berchem Sport - Eendracht Aalst Speeldag 
24/03/2018 26 FC Seraing - Berchem Sport Speeldag 
07/04/2018 27 Berchem Sport - VW Hamme Speeldag 
14/04/2018 28 SK Deinze - Berchem Sport Speeldag 
21/04/2018 29 Berchem Sport - RFC Knokke Speeldag 
28/04/2018 30 Lommel SK - Berchem Sport Speeldag 

Chatelet-Farciennes

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 VW Hamme - Chatelet-Farciennes 1 - 0
09/09/2017 2 Chatelet-Farciennes - FC Seraing 0 - 0
16/09/2017 3 SK Deinze - Chatelet-Farciennes 2 - 2
23/09/2017 4 Chatelet-Farciennes - KFC Oosterzonen 1 - 1
01/10/2017 5 Berchem Sport - Chatelet-Farciennes 3 - 0
08/10/2017 6 Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton 2 - 2
15/10/2017 7 Patro Eisden MM - Chatelet-Farciennes 3 - 3
22/10/2017 8 Chatelet-Farciennes - FC Dender Speeldag 
28/10/2017 9 KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes Speeldag 
04/11/2017 10 Chatelet-Farciennes - RFC Knokke Speeldag 
11/11/2017 11 Chatelet-Farciennes - Dessel Sport Speeldag 
18/11/2017 12 ASV Geel - Chatelet-Farciennes Speeldag 
25/11/2017 13 Chatelet-Farciennes - KSK Heist Speeldag 
02/12/2017 14 Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes Speeldag 
09/12/2017 15 Lommel SK - Chatelet-Farciennes Speeldag 
16/12/2017 16 Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde Speeldag 
13/01/2018 17 FC Dender - Chatelet-Farciennes Speeldag 
20/01/2018 18 Chatelet-Farciennes - Berchem Sport Speeldag 
27/01/2018 19 Chatelet-Farciennes - SK Deinze Speeldag 
03/02/2018 20 FC Seraing - Chatelet-Farciennes Speeldag 
17/02/2018 21 Chatelet-Farciennes - ASV Geel Speeldag 
24/02/2018 22 Dessel Sport - Chatelet-Farciennes Speeldag 
03/03/2018 23 Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst Speeldag 
10/03/2018 24 KFC Oosterzonen - Chatelet-Farciennes Speeldag 
17/03/2018 25 Chatelet-Farciennes - Patro Eisden MM Speeldag 
24/03/2018 26 RFC Knokke - Chatelet-Farciennes Speeldag 
07/04/2018 27 Chatelet-Farciennes - Lommel SK Speeldag 
14/04/2018 28 Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes Speeldag 
21/04/2018 29 Chatelet-Farciennes - VW Hamme Speeldag 
28/04/2018 30 KSK Heist - Chatelet-Farciennes Speeldag 

Dessel Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 SK Deinze - Dessel Sport 2 - 0
09/09/2017 2 Dessel Sport - Eendracht Aalst 2 - 1
16/09/2017 3 Dessel Sport - KSV Oudenaarde 1 - 0
23/09/2017 4 Patro Eisden MM - Dessel Sport 1 - 3
01/10/2017 5 Dessel Sport - Excelsior Virton 1 - 0
08/10/2017 6 ASV Geel - Dessel Sport 2 - 0
15/10/2017 7 Dessel Sport - VW Hamme 3 - 0
22/10/2017 8 KFC Oosterzonen - Dessel Sport 1 - 1
28/10/2017 9 RFC Knokke - Dessel Sport Speeldag 
04/11/2017 10 Dessel Sport - Berchem Sport Speeldag 
11/11/2017 11 Chatelet-Farciennes - Dessel Sport Speeldag 
18/11/2017 12 Dessel Sport - FC Seraing Speeldag 
25/11/2017 13 FC Dender - Dessel Sport Speeldag 
02/12/2017 14 Dessel Sport - Lommel SK Speeldag 
09/12/2017 15 KSK Heist - Dessel Sport Speeldag 
16/12/2017 16 Dessel Sport - Patro Eisden MM Speeldag 
13/01/2018 17 KSV Oudenaarde - Dessel Sport Speeldag 
20/01/2018 18 Dessel Sport - KFC Oosterzonen Speeldag 
27/01/2018 19 Berchem Sport - Dessel Sport Speeldag 
03/02/2018 20 Dessel Sport - FC Dender Speeldag 
17/02/2018 21 Lommel SK - Dessel Sport Speeldag 
24/02/2018 22 Dessel Sport - Chatelet-Farciennes Speeldag 
03/03/2018 23 Excelsior Virton - Dessel Sport Speeldag 
10/03/2018 24 Dessel Sport - ASV Geel Speeldag 
17/03/2018 25 Dessel Sport - RFC Knokke Speeldag 
24/03/2018 26 Eendracht Aalst - Dessel Sport Speeldag 
07/04/2018 27 Dessel Sport - KSK Heist Speeldag 
14/04/2018 28 FC Seraing - Dessel Sport Speeldag 
21/04/2018 29 Dessel Sport - SK Deinze Speeldag 
28/04/2018 30 VW Hamme - Dessel Sport Speeldag 

Eendracht Aalst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Eendracht Aalst - FC Dender 22/12   Speeldag 
09/09/2017 2 Dessel Sport - Eendracht Aalst 2 - 1
16/09/2017 3 KSK Heist - Eendracht Aalst 2 - 0
23/09/2017 4 Eendracht Aalst - FC Seraing 4 - 2
01/10/2017 5 KFC Oosterzonen - Eendracht Aalst 3 - 2
08/10/2017 6 Eendracht Aalst - VW Hamme 3 - 4
15/10/2017 7 RFC Knokke - Eendracht Aalst 1 - 2
22/10/2017 8 Eendracht Aalst - Berchem Sport Speeldag 
28/10/2017 9 ASV Geel - Eendracht Aalst Speeldag 
04/11/2017 10 Eendracht Aalst - Lommel SK Speeldag 
11/11/2017 11 KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst Speeldag 
18/11/2017 12 Eendracht Aalst - Patro Eisden MM Speeldag 
25/11/2017 13 Excelsior Virton - Eendracht Aalst Speeldag 
02/12/2017 14 Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes Speeldag 
09/12/2017 15 Eendracht Aalst - SK Deinze Speeldag 
16/12/2017 16 VW Hamme - Eendracht Aalst Speeldag 
22/12/2017 1 Eendracht Aalst - FC Dender uitg. 
13/01/2018 17 Lommel SK - Eendracht Aalst Speeldag 
20/01/2018 18 Eendracht Aalst - KSK Heist Speeldag 
27/01/2018 19 FC Dender - Eendracht Aalst Speeldag 
03/02/2018 20 Eendracht Aalst - ASV Geel Speeldag 
17/02/2018 21 FC Seraing - Eendracht Aalst Speeldag 
24/02/2018 22 Eendracht Aalst - Excelsior Virton Speeldag 
03/03/2018 23 Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst Speeldag 
10/03/2018 24 Eendracht Aalst - RFC Knokke Speeldag 
17/03/2018 25 Berchem Sport - Eendracht Aalst Speeldag 
24/03/2018 26 Eendracht Aalst - Dessel Sport Speeldag 
07/04/2018 27 SK Deinze - Eendracht Aalst Speeldag 
14/04/2018 28 Eendracht Aalst - KFC Oosterzonen Speeldag 
21/04/2018 29 Patro Eisden MM - Eendracht Aalst Speeldag 
28/04/2018 30 Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde Speeldag 

Excelsior Virton

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Berchem Sport - Excelsior Virton 2 - 0
09/09/2017 2 Excelsior Virton - KSK Heist 1 - 2
16/09/2017 3 VW Hamme - Excelsior Virton 0 - 0
23/09/2017 4 Excelsior Virton - SK Deinze 0 - 3
01/10/2017 5 Dessel Sport - Excelsior Virton 1 - 0
08/10/2017 6 Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton 2 - 2
15/10/2017 7 Excelsior Virton - FC Seraing 1 - 2
22/10/2017 8 Excelsior Virton - ASV Geel 0 - 2
28/10/2017 9 Patro Eisden MM - Excelsior Virton Speeldag 
04/11/2017 10 Excelsior Virton - KSV Oudenaarde Speeldag 
11/11/2017 11 RFC Knokke - Excelsior Virton Speeldag 
18/11/2017 12 Excelsior Virton - Lommel SK Speeldag 
25/11/2017 13 Excelsior Virton - Eendracht Aalst Speeldag 
02/12/2017 14 KFC Oosterzonen - Excelsior Virton Speeldag 
09/12/2017 15 Excelsior Virton - FC Dender Speeldag 
16/12/2017 16 SK Deinze - Excelsior Virton Speeldag 
13/01/2018 17 FC Seraing - Excelsior Virton Speeldag 
20/01/2018 18 Excelsior Virton - Patro Eisden MM Speeldag 
27/01/2018 19 Lommel SK - Excelsior Virton Speeldag 
03/02/2018 20 Excelsior Virton - Berchem Sport Speeldag 
17/02/2018 21 Excelsior Virton - RFC Knokke Speeldag 
24/02/2018 22 Eendracht Aalst - Excelsior Virton Speeldag 
03/03/2018 23 Excelsior Virton - Dessel Sport Speeldag 
10/03/2018 24 KSK Heist - Excelsior Virton Speeldag 
17/03/2018 25 KSV Oudenaarde - Excelsior Virton Speeldag 
24/03/2018 26 Excelsior Virton - VW Hamme Speeldag 
07/04/2018 27 FC Dender - Excelsior Virton Speeldag 
14/04/2018 28 Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes Speeldag 
21/04/2018 29 ASV Geel - Excelsior Virton Speeldag 
28/04/2018 30 Excelsior Virton - KFC Oosterzonen Speeldag 

FC Dender

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Eendracht Aalst - FC Dender 22/12   Speeldag 
09/09/2017 2 FC Dender - SK Deinze 1 - 0
16/09/2017 3 FC Dender - Patro Eisden MM 1 - 1
23/09/2017 4 Lommel SK - FC Dender 4 - 0
01/10/2017 5 FC Dender - RFC Knokke 1 - 3
08/10/2017 6 Berchem Sport - FC Dender 1 - 2
15/10/2017 7 FC Dender - KSV Oudenaarde 2 - 2
22/10/2017 8 Chatelet-Farciennes - FC Dender Speeldag 
28/10/2017 9 FC Dender - KFC Oosterzonen Speeldag 
04/11/2017 10 FC Seraing - FC Dender Speeldag 
11/11/2017 11 FC Dender - ASV Geel Speeldag 
18/11/2017 12 KSK Heist - FC Dender Speeldag 
25/11/2017 13 FC Dender - Dessel Sport Speeldag 
02/12/2017 14 VW Hamme - FC Dender Speeldag 
09/12/2017 15 Excelsior Virton - FC Dender Speeldag 
16/12/2017 16 FC Dender - Lommel SK Speeldag 
22/12/2017 1 Eendracht Aalst - FC Dender uitg. 
13/01/2018 17 FC Dender - Chatelet-Farciennes Speeldag 
20/01/2018 18 ASV Geel - FC Dender Speeldag 
27/01/2018 19 FC Dender - Eendracht Aalst Speeldag 
03/02/2018 20 Dessel Sport - FC Dender Speeldag 
17/02/2018 21 FC Dender - VW Hamme Speeldag 
24/02/2018 22 KFC Oosterzonen - FC Dender Speeldag 
03/03/2018 23 FC Dender - Berchem Sport Speeldag 
10/03/2018 24 Patro Eisden MM - FC Dender Speeldag 
17/03/2018 25 FC Dender - FC Seraing Speeldag 
24/03/2018 26 KSV Oudenaarde - FC Dender Speeldag 
07/04/2018 27 FC Dender - Excelsior Virton Speeldag 
14/04/2018 28 RFC Knokke - FC Dender Speeldag 
21/04/2018 29 FC Dender - KSK Heist Speeldag 
28/04/2018 30 SK Deinze - FC Dender Speeldag 

FC Seraing

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 FC Seraing - ASV Geel 0 - 2
09/09/2017 2 Chatelet-Farciennes - FC Seraing 0 - 0
16/09/2017 3 FC Seraing - RFC Knokke 1 - 1
23/09/2017 4 Eendracht Aalst - FC Seraing 4 - 2
01/10/2017 5 FC Seraing - KSV Oudenaarde 1 - 0
08/10/2017 6 Patro Eisden MM - FC Seraing 1 - 0
15/10/2017 7 Excelsior Virton - FC Seraing 1 - 2
22/10/2017 8 FC Seraing - KSK Heist 1 - 1
28/10/2017 9 Lommel SK - FC Seraing Speeldag 
04/11/2017 10 FC Seraing - FC Dender Speeldag 
11/11/2017 11 FC Seraing - SK Deinze Speeldag 
18/11/2017 12 Dessel Sport - FC Seraing Speeldag 
25/11/2017 13 FC Seraing - VW Hamme Speeldag 
02/12/2017 14 Berchem Sport - FC Seraing Speeldag 
09/12/2017 15 FC Seraing - KFC Oosterzonen Speeldag 
16/12/2017 16 RFC Knokke - FC Seraing Speeldag 
13/01/2018 17 FC Seraing - Excelsior Virton Speeldag 
20/01/2018 18 SK Deinze - FC Seraing Speeldag 
27/01/2018 19 KSV Oudenaarde - FC Seraing Speeldag 
03/02/2018 20 FC Seraing - Chatelet-Farciennes Speeldag 
17/02/2018 21 FC Seraing - Eendracht Aalst Speeldag 
24/02/2018 22 KSK Heist - FC Seraing Speeldag 
03/03/2018 23 VW Hamme - FC Seraing Speeldag 
10/03/2018 24 FC Seraing - Lommel SK Speeldag 
17/03/2018 25 FC Dender - FC Seraing Speeldag 
24/03/2018 26 FC Seraing - Berchem Sport Speeldag 
07/04/2018 27 ASV Geel - FC Seraing Speeldag 
14/04/2018 28 FC Seraing - Dessel Sport Speeldag 
21/04/2018 29 KFC Oosterzonen - FC Seraing Speeldag 
28/04/2018 30 FC Seraing - Patro Eisden MM Speeldag 

KFC Oosterzonen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 KSK Heist - KFC Oosterzonen 4 - 1
09/09/2017 2 KFC Oosterzonen - VW Hamme 2 - 2
16/09/2017 3 KFC Oosterzonen - ASV Geel 3 - 0
23/09/2017 4 Chatelet-Farciennes - KFC Oosterzonen 1 - 1
01/10/2017 5 KFC Oosterzonen - Eendracht Aalst 3 - 2
08/10/2017 6 Lommel SK - KFC Oosterzonen 2 - 0
15/10/2017 7 SK Deinze - KFC Oosterzonen 0 - 1
22/10/2017 8 KFC Oosterzonen - Dessel Sport 1 - 1
28/10/2017 9 FC Dender - KFC Oosterzonen Speeldag 
04/11/2017 10 KFC Oosterzonen - Patro Eisden MM Speeldag 
11/11/2017 11 Berchem Sport - KFC Oosterzonen Speeldag 
18/11/2017 12 KFC Oosterzonen - KSV Oudenaarde Speeldag 
25/11/2017 13 RFC Knokke - KFC Oosterzonen Speeldag 
02/12/2017 14 KFC Oosterzonen - Excelsior Virton Speeldag 
09/12/2017 15 FC Seraing - KFC Oosterzonen Speeldag 
16/12/2017 16 ASV Geel - KFC Oosterzonen Speeldag 
13/01/2018 17 KFC Oosterzonen - SK Deinze Speeldag 
20/01/2018 18 Dessel Sport - KFC Oosterzonen Speeldag 
27/01/2018 19 KFC Oosterzonen - KSK Heist Speeldag 
03/02/2018 20 VW Hamme - KFC Oosterzonen Speeldag 
17/02/2018 21 KFC Oosterzonen - Berchem Sport Speeldag 
24/02/2018 22 KFC Oosterzonen - FC Dender Speeldag 
03/03/2018 23 KSV Oudenaarde - KFC Oosterzonen Speeldag 
10/03/2018 24 KFC Oosterzonen - Chatelet-Farciennes Speeldag 
17/03/2018 25 KFC Oosterzonen - Lommel SK Speeldag 
24/03/2018 26 Patro Eisden MM - KFC Oosterzonen Speeldag 
07/04/2018 27 KFC Oosterzonen - RFC Knokke Speeldag 
14/04/2018 28 Eendracht Aalst - KFC Oosterzonen Speeldag 
21/04/2018 29 KFC Oosterzonen - FC Seraing Speeldag 
28/04/2018 30 Excelsior Virton - KFC Oosterzonen Speeldag 

KSK Heist

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 KSK Heist - KFC Oosterzonen 4 - 1
09/09/2017 2 Excelsior Virton - KSK Heist 1 - 2
16/09/2017 3 KSK Heist - Eendracht Aalst 2 - 0
23/09/2017 4 ASV Geel - KSK Heist 1 - 3
01/10/2017 5 KSK Heist - Lommel SK 2 - 4
08/10/2017 6 RFC Knokke - KSK Heist 3 - 1
15/10/2017 7 KSK Heist - Berchem Sport 2 - 2
22/10/2017 8 FC Seraing - KSK Heist 1 - 1
28/10/2017 9 KSK Heist - VW Hamme Speeldag 
04/11/2017 10 SK Deinze - KSK Heist Speeldag 
11/11/2017 11 Patro Eisden MM - KSK Heist Speeldag 
18/11/2017 12 KSK Heist - FC Dender Speeldag 
25/11/2017 13 Chatelet-Farciennes - KSK Heist Speeldag 
02/12/2017 14 KSK Heist - KSV Oudenaarde Speeldag 
09/12/2017 15 KSK Heist - Dessel Sport Speeldag 
16/12/2017 16 Berchem Sport - KSK Heist Speeldag 
13/01/2018 17 KSK Heist - RFC Knokke Speeldag 
20/01/2018 18 Eendracht Aalst - KSK Heist Speeldag 
27/01/2018 19 KFC Oosterzonen - KSK Heist Speeldag 
03/02/2018 20 KSK Heist - Patro Eisden MM Speeldag 
17/02/2018 21 KSV Oudenaarde - KSK Heist Speeldag 
24/02/2018 22 KSK Heist - FC Seraing Speeldag 
03/03/2018 23 Lommel SK - KSK Heist Speeldag 
10/03/2018 24 KSK Heist - Excelsior Virton Speeldag 
17/03/2018 25 VW Hamme - KSK Heist Speeldag 
24/03/2018 26 KSK Heist - SK Deinze Speeldag 
07/04/2018 27 Dessel Sport - KSK Heist Speeldag 
14/04/2018 28 KSK Heist - ASV Geel Speeldag 
21/04/2018 29 FC Dender - KSK Heist Speeldag 
28/04/2018 30 KSK Heist - Chatelet-Farciennes Speeldag 

KSV Oudenaarde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Lommel SK - KSV Oudenaarde 2 - 1
09/09/2017 2 KSV Oudenaarde - RFC Knokke 1 - 2
16/09/2017 3 Dessel Sport - KSV Oudenaarde 1 - 0
23/09/2017 4 KSV Oudenaarde - Berchem Sport 3 - 1
01/10/2017 5 FC Seraing - KSV Oudenaarde 1 - 0
08/10/2017 6 KSV Oudenaarde - SK Deinze 1 - 0
15/10/2017 7 FC Dender - KSV Oudenaarde 2 - 2
22/10/2017 8 KSV Oudenaarde - Patro Eisden MM 4 - 0
28/10/2017 9 KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes Speeldag 
04/11/2017 10 Excelsior Virton - KSV Oudenaarde Speeldag 
11/11/2017 11 KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst Speeldag 
18/11/2017 12 KFC Oosterzonen - KSV Oudenaarde Speeldag 
25/11/2017 13 KSV Oudenaarde - ASV Geel Speeldag 
02/12/2017 14 KSK Heist - KSV Oudenaarde Speeldag 
09/12/2017 15 KSV Oudenaarde - VW Hamme Speeldag 
16/12/2017 16 Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde Speeldag 
13/01/2018 17 KSV Oudenaarde - Dessel Sport Speeldag 
20/01/2018 18 RFC Knokke - KSV Oudenaarde Speeldag 
27/01/2018 19 KSV Oudenaarde - FC Seraing Speeldag 
03/02/2018 20 SK Deinze - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/02/2018 21 KSV Oudenaarde - KSK Heist Speeldag 
24/02/2018 22 ASV Geel - KSV Oudenaarde Speeldag 
03/03/2018 23 KSV Oudenaarde - KFC Oosterzonen Speeldag 
10/03/2018 24 Berchem Sport - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/03/2018 25 KSV Oudenaarde - Excelsior Virton Speeldag 
24/03/2018 26 KSV Oudenaarde - FC Dender Speeldag 
07/04/2018 27 Patro Eisden MM - KSV Oudenaarde Speeldag 
14/04/2018 28 VW Hamme - KSV Oudenaarde Speeldag 
21/04/2018 29 KSV Oudenaarde - Lommel SK Speeldag 
28/04/2018 30 Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde Speeldag 

Lommel SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 Lommel SK - KSV Oudenaarde 2 - 1
09/09/2017 2 Patro Eisden MM - Lommel SK 1 - 5
16/09/2017 3 Berchem Sport - Lommel SK 0 - 0
23/09/2017 4 Lommel SK - FC Dender 4 - 0
01/10/2017 5 KSK Heist - Lommel SK 2 - 4
08/10/2017 6 Lommel SK - KFC Oosterzonen 2 - 0
15/10/2017 7 ASV Geel - Lommel SK 3 - 0
22/10/2017 8 Lommel SK - RFC Knokke 1 - 1
28/10/2017 9 Lommel SK - FC Seraing Speeldag 
04/11/2017 10 Eendracht Aalst - Lommel SK Speeldag 
11/11/2017 11 Lommel SK - VW Hamme Speeldag 
18/11/2017 12 Excelsior Virton - Lommel SK Speeldag 
25/11/2017 13 Lommel SK - SK Deinze Speeldag 
02/12/2017 14 Dessel Sport - Lommel SK Speeldag 
09/12/2017 15 Lommel SK - Chatelet-Farciennes Speeldag 
16/12/2017 16 FC Dender - Lommel SK Speeldag 
13/01/2018 17 Lommel SK - Eendracht Aalst Speeldag 
20/01/2018 18 VW Hamme - Lommel SK Speeldag 
27/01/2018 19 Lommel SK - Excelsior Virton Speeldag 
03/02/2018 20 RFC Knokke - Lommel SK Speeldag 
17/02/2018 21 Lommel SK - Dessel Sport Speeldag 
24/02/2018 22 SK Deinze - Lommel SK Speeldag 
03/03/2018 23 Lommel SK - KSK Heist Speeldag 
10/03/2018 24 FC Seraing - Lommel SK Speeldag 
17/03/2018 25 KFC Oosterzonen - Lommel SK Speeldag 
24/03/2018 26 Lommel SK - ASV Geel Speeldag 
07/04/2018 27 Chatelet-Farciennes - Lommel SK Speeldag 
14/04/2018 28 Lommel SK - Patro Eisden MM Speeldag 
21/04/2018 29 KSV Oudenaarde - Lommel SK Speeldag 
28/04/2018 30 Lommel SK - Berchem Sport Speeldag 

Patro Eisden MM

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 RFC Knokke - Patro Eisden MM 1 - 1
09/09/2017 2 Patro Eisden MM - Lommel SK 1 - 5
16/09/2017 3 FC Dender - Patro Eisden MM 1 - 1
23/09/2017 4 Patro Eisden MM - Dessel Sport 1 - 3
01/10/2017 5 VW Hamme - Patro Eisden MM 2 - 0
08/10/2017 6 Patro Eisden MM - FC Seraing 1 - 0
15/10/2017 7 Patro Eisden MM - Chatelet-Farciennes 3 - 3
22/10/2017 8 KSV Oudenaarde - Patro Eisden MM 4 - 0
28/10/2017 9 Patro Eisden MM - Excelsior Virton Speeldag 
04/11/2017 10 KFC Oosterzonen - Patro Eisden MM Speeldag 
11/11/2017 11 Patro Eisden MM - KSK Heist Speeldag 
18/11/2017 12 Eendracht Aalst - Patro Eisden MM Speeldag 
25/11/2017 13 Patro Eisden MM - Berchem Sport Speeldag 
02/12/2017 14 SK Deinze - Patro Eisden MM Speeldag 
09/12/2017 15 Patro Eisden MM - ASV Geel Speeldag 
16/12/2017 16 Dessel Sport - Patro Eisden MM Speeldag 
13/01/2018 17 Patro Eisden MM - VW Hamme Speeldag 
20/01/2018 18 Excelsior Virton - Patro Eisden MM Speeldag 
27/01/2018 19 Patro Eisden MM - RFC Knokke Speeldag 
03/02/2018 20 KSK Heist - Patro Eisden MM Speeldag 
17/02/2018 21 Patro Eisden MM - SK Deinze Speeldag 
24/02/2018 22 Berchem Sport - Patro Eisden MM Speeldag 
03/03/2018 23 ASV Geel - Patro Eisden MM Speeldag 
10/03/2018 24 Patro Eisden MM - FC Dender Speeldag 
17/03/2018 25 Chatelet-Farciennes - Patro Eisden MM Speeldag 
24/03/2018 26 Patro Eisden MM - KFC Oosterzonen Speeldag 
07/04/2018 27 Patro Eisden MM - KSV Oudenaarde Speeldag 
14/04/2018 28 Lommel SK - Patro Eisden MM Speeldag 
21/04/2018 29 Patro Eisden MM - Eendracht Aalst Speeldag 
28/04/2018 30 FC Seraing - Patro Eisden MM Speeldag 

RFC Knokke

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 RFC Knokke - Patro Eisden MM 1 - 1
09/09/2017 2 KSV Oudenaarde - RFC Knokke 1 - 2
16/09/2017 3 FC Seraing - RFC Knokke 1 - 1
23/09/2017 4 RFC Knokke - VW Hamme 0 - 0
01/10/2017 5 FC Dender - RFC Knokke 1 - 3
08/10/2017 6 RFC Knokke - KSK Heist 3 - 1
15/10/2017 7 RFC Knokke - Eendracht Aalst 1 - 2
22/10/2017 8 Lommel SK - RFC Knokke 1 - 1
28/10/2017 9 RFC Knokke - Dessel Sport Speeldag 
04/11/2017 10 Chatelet-Farciennes - RFC Knokke Speeldag 
11/11/2017 11 RFC Knokke - Excelsior Virton Speeldag 
18/11/2017 12 SK Deinze - RFC Knokke Speeldag 
25/11/2017 13 RFC Knokke - KFC Oosterzonen Speeldag 
02/12/2017 14 ASV Geel - RFC Knokke Speeldag 
09/12/2017 15 RFC Knokke - Berchem Sport Speeldag 
16/12/2017 16 RFC Knokke - FC Seraing Speeldag 
13/01/2018 17 KSK Heist - RFC Knokke Speeldag 
20/01/2018 18 RFC Knokke - KSV Oudenaarde Speeldag 
27/01/2018 19 Patro Eisden MM - RFC Knokke Speeldag 
03/02/2018 20 RFC Knokke - Lommel SK Speeldag 
17/02/2018 21 Excelsior Virton - RFC Knokke Speeldag 
24/02/2018 22 VW Hamme - RFC Knokke Speeldag 
03/03/2018 23 RFC Knokke - SK Deinze Speeldag 
10/03/2018 24 Eendracht Aalst - RFC Knokke Speeldag 
17/03/2018 25 Dessel Sport - RFC Knokke Speeldag 
24/03/2018 26 RFC Knokke - Chatelet-Farciennes Speeldag 
07/04/2018 27 KFC Oosterzonen - RFC Knokke Speeldag 
14/04/2018 28 RFC Knokke - FC Dender Speeldag 
21/04/2018 29 Berchem Sport - RFC Knokke Speeldag 
28/04/2018 30 RFC Knokke - ASV Geel Speeldag 

SK Deinze

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 SK Deinze - Dessel Sport 2 - 0
09/09/2017 2 FC Dender - SK Deinze 1 - 0
16/09/2017 3 SK Deinze - Chatelet-Farciennes 2 - 2
23/09/2017 4 Excelsior Virton - SK Deinze 0 - 3
01/10/2017 5 SK Deinze - ASV Geel 2 - 1
08/10/2017 6 KSV Oudenaarde - SK Deinze 1 - 0
15/10/2017 7 SK Deinze - KFC Oosterzonen 0 - 1
22/10/2017 8 VW Hamme - SK Deinze Speeldag 
28/10/2017 9 Berchem Sport - SK Deinze Speeldag 
04/11/2017 10 SK Deinze - KSK Heist Speeldag 
11/11/2017 11 FC Seraing - SK Deinze Speeldag 
18/11/2017 12 SK Deinze - RFC Knokke Speeldag 
25/11/2017 13 Lommel SK - SK Deinze Speeldag 
02/12/2017 14 SK Deinze - Patro Eisden MM Speeldag 
09/12/2017 15 Eendracht Aalst - SK Deinze Speeldag 
16/12/2017 16 SK Deinze - Excelsior Virton Speeldag 
13/01/2018 17 KFC Oosterzonen - SK Deinze Speeldag 
20/01/2018 18 SK Deinze - FC Seraing Speeldag 
27/01/2018 19 Chatelet-Farciennes - SK Deinze Speeldag 
03/02/2018 20 SK Deinze - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/02/2018 21 Patro Eisden MM - SK Deinze Speeldag 
24/02/2018 22 SK Deinze - Lommel SK Speeldag 
03/03/2018 23 RFC Knokke - SK Deinze Speeldag 
10/03/2018 24 SK Deinze - VW Hamme Speeldag 
17/03/2018 25 ASV Geel - SK Deinze Speeldag 
24/03/2018 26 KSK Heist - SK Deinze Speeldag 
07/04/2018 27 SK Deinze - Eendracht Aalst Speeldag 
14/04/2018 28 SK Deinze - Berchem Sport Speeldag 
21/04/2018 29 Dessel Sport - SK Deinze Speeldag 
28/04/2018 30 SK Deinze - FC Dender Speeldag 

VW Hamme

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2017 1 VW Hamme - Chatelet-Farciennes 1 - 0
09/09/2017 2 KFC Oosterzonen - VW Hamme 2 - 2
16/09/2017 3 VW Hamme - Excelsior Virton 0 - 0
23/09/2017 4 RFC Knokke - VW Hamme 0 - 0
01/10/2017 5 VW Hamme - Patro Eisden MM 2 - 0
08/10/2017 6 Eendracht Aalst - VW Hamme 3 - 4
15/10/2017 7 Dessel Sport - VW Hamme 3 - 0
22/10/2017 8 VW Hamme - SK Deinze Speeldag 
28/10/2017 9 KSK Heist - VW Hamme Speeldag 
04/11/2017 10 VW Hamme - ASV Geel Speeldag 
11/11/2017 11 Lommel SK - VW Hamme Speeldag 
18/11/2017 12 VW Hamme - Berchem Sport Speeldag 
25/11/2017 13 FC Seraing - VW Hamme Speeldag 
02/12/2017 14 VW Hamme - FC Dender Speeldag 
09/12/2017 15 KSV Oudenaarde - VW Hamme Speeldag 
16/12/2017 16 VW Hamme - Eendracht Aalst Speeldag 
13/01/2018 17 Patro Eisden MM - VW Hamme Speeldag 
20/01/2018 18 VW Hamme - Lommel SK Speeldag 
27/01/2018 19 ASV Geel - VW Hamme Speeldag 
03/02/2018 20 VW Hamme - KFC Oosterzonen Speeldag 
17/02/2018 21 FC Dender - VW Hamme Speeldag 
24/02/2018 22 VW Hamme - RFC Knokke Speeldag 
03/03/2018 23 VW Hamme - FC Seraing Speeldag 
10/03/2018 24 SK Deinze - VW Hamme Speeldag 
17/03/2018 25 VW Hamme - KSK Heist Speeldag 
24/03/2018 26 Excelsior Virton - VW Hamme Speeldag 
07/04/2018 27 Berchem Sport - VW Hamme Speeldag 
14/04/2018 28 VW Hamme - KSV Oudenaarde Speeldag 
21/04/2018 29 Chatelet-Farciennes - VW Hamme Speeldag 
28/04/2018 30 VW Hamme - Dessel Sport Speeldag 

1e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
KAMPIOENSCHAP, PROMOTIE PLAY-OFF EN DEGRADATIE

- De eerste in de eindstand van de competitie promoveert NIET rechtstreeks.
- Aan het einde van het seizoen 2017-2018 spelen de eerste vier uit het klassement een play-off (zes wedstrijden) met de helft van hun behaalde punten als starttotaal, eventueel afgerond naar boven.
- De winnaar van deze play-off is de "Kampioen van België Amateurvoetbal" en stijgt, mits de club de juiste licentie heeft, naar de reeks Profvoetbal 1e Klasse B.

Degradatie.
- Na de reguliere competitie zakken de laatste drie uit de eindklassering naar de 2e Klasse Amateurs.
- De vierde laatste uit het klassement (de 13e dus) speelt een eindronde "1e Klasse Amateurs" met drie clubs uit de 2e Klasse Amateurs.
- Dat zijn twee clubs, aangeduid uit de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs VV", en één club aangeduid door de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs ACFF".
- De winnaar van die eindronde stijgt naar (of blijft in) de 1e Klasse Amateurs.

DEGRADATIE-EINDRONDE 1e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017-2018

- De vierde laatste uit het klassement van de 1e Klasse Amateurs, de 13e geklasseerde dus, speelt een eindronde "1e Klasse Amateurs" met drie clubs uit de 2e Klasse Amateurs.

- Dat zijn twee clubs, aangeduid uit de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs VV", en één club aangeduid door de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs ACFF".

- De wedstrijden van de eindronde "1e Klasse Amateurs” worden gespeeld over twee speeldagen.

* Speeldag 1.
- Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting, volgens het schema A-B en B-A, en C-D en D-C, en qua winnaar volgens het "Europese" systeem.

- Deze eerste speeldag wordt dus gespeeld met een heen- en terugwedstrijd. Door loting wordt de eerste wedstrijd gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot, tenzij beide partijen anders overeenkomen.

* Speeldag 2.
- Op de tweede speeldag worden twee wedstrijden heen en terug gespeeld tussen de twee winnaars van de eerste speeldag. De winnaar blijft in, of stijgt naar de 1e klasse amateurs, terwijl de verliezer de tweede gerangschikte is van deze eindronde.

- Op deze tweede speeldag worden er ook twee wedstrijden heen en terug gespeeld tussen de twee verliezers van de eerste speeldag. Deze wedstrijden duiden de derde en vierde plaats aan in deze eindronde.

- Het aantal dalers VV of ACFF heeft zijn invloed op het aantal stijgers en dalers in de onderliggende reeksen VV of ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).