Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Riyadhstraat 28 - Zone D7, 2321 Meer
Tel: +32 (0)3 314.45.74
Fax: +32 (0)3 314.80.94
meer@martens-glas.be
www.martens-glas.be
Bezoek ook onze toonzalen
in Deurne en Turnhout
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 26/07/2017 om 14:51u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - VV A
DE VOETBALCOMPETITIE 2017-2018 - 2e KLASSE AMATEURS VV - A

De zestien clubs zijn:
Sparta Petegem, KFC Mandel United, Winkel Sport, Olsa Brakel, Temse KSV, FC Torhout 1992,
FC Gullegem, Racing Club Gent, SK Sint Niklaas, RC Harelbeke, VK Westhoek, Rupel Boom,
SK Londerzeel, KSV Bornem, KSK Ronse en SK Pepingen-Halle.
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

2e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2016-2017 Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (3 september 2017) - 1e periode
Zat. 02/09 19u30 TORHOUT 1992 - KSV TEMSE
Zon. 03/09 15u00 SK SINT NIKLAAS - SK LONDERZEEL
Zon. 03/09 15u00 SPARTA PETEGEM - KSV BORNEM
Zon. 03/09 15u00 FC GULLEGEM - KSK RONSE
Zon. 03/09 15u00 VK WESTHOEK - RC. CLUB HARELBEKE
Zon. 03/09 15u00 S.E. WINKEL SPORT - KFC MANDEL UTD
Zon. 03/09 15u00 RUPEL BOOM - RACING CLUB GENT
Zon. 03/09 15u00 OLSA BRAKEL - SK PEPINGEN-HALLE

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC GULLEGEM 0 0 0 0 0 0 0  
2 KFC MANDEL UTD 0 0 0 0 0 0 0  
3 KSK RONSE 0 0 0 0 0 0 0  
4 KSV BORNEM 0 0 0 0 0 0 0  
5 KSV TEMSE 0 0 0 0 0 0 0  
6 OLSA BRAKEL 0 0 0 0 0 0 0  
7 RACING CLUB GENT 0 0 0 0 0 0 0  
8 RC. CLUB HARELBEKE 0 0 0 0 0 0 0  
9 RUPEL BOOM 0 0 0 0 0 0 0  
10 S.E. WINKEL SPORT 0 0 0 0 0 0 0  
11 SK LONDERZEEL 0 0 0 0 0 0 0  
12 SK PEPINGEN-HALLE 0 0 0 0 0 0 0  
13 SK SINT NIKLAAS 0 0 0 0 0 0 0  
14 SPARTA PETEGEM 0 0 0 0 0 0 0  
15 TORHOUT 1992 0 0 0 0 0 0 0  
16 VK WESTHOEK 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (3 september 2017) - 1e periode
TORHOUT 1992 - KSV TEMSE
SK SINT NIKLAAS - SK LONDERZEEL
SPARTA PETEGEM - KSV BORNEM
FC GULLEGEM - KSK RONSE
VK WESTHOEK - RC. CLUB HARELBEKE
S.E. WINKEL SPORT - KFC MANDEL UTD
RUPEL BOOM - RACING CLUB GENT
OLSA BRAKEL - SK PEPINGEN-HALLE


Speeldag 2 (10 september 2017) - 1e periode
TORHOUT 1992 - OLSA BRAKEL
KFC MANDEL UTD - VK WESTHOEK
RACING CLUB GENT - SK SINT NIKLAAS
KSV TEMSE - KSV BORNEM
SK PEPINGEN-HALLE - RUPEL BOOM
RC. CLUB HARELBEKE - FC GULLEGEM
SK LONDERZEEL - S.E. WINKEL SPORT
KSK RONSE - SPARTA PETEGEM


Speeldag 3 (17 september 2017) - 1e periode
SK SINT NIKLAAS - SK PEPINGEN-HALLE
RUPEL BOOM - TORHOUT 1992
SPARTA PETEGEM - RC. CLUB HARELBEKE
KSV BORNEM - KSK RONSE
VK WESTHOEK - SK LONDERZEEL
OLSA BRAKEL - KSV TEMSE
FC GULLEGEM - KFC MANDEL UTD
S.E. WINKEL SPORT - RACING CLUB GENT


Speeldag 4 (24 september 2017) - 1e periode
TORHOUT 1992 - SK SINT NIKLAAS
KFC MANDEL UTD - SPARTA PETEGEM
KSV TEMSE - KSK RONSE
RACING CLUB GENT - VK WESTHOEK
RC. CLUB HARELBEKE - KSV BORNEM
SK LONDERZEEL - FC GULLEGEM
OLSA BRAKEL - RUPEL BOOM
SK PEPINGEN-HALLE - S.E. WINKEL SPORT


Speeldag 5 (1 oktober 2017) - 1e periode
SK SINT NIKLAAS - OLSA BRAKEL
S.E. WINKEL SPORT - TORHOUT 1992
KSK RONSE - RC. CLUB HARELBEKE
KSV BORNEM - KFC MANDEL UTD
SPARTA PETEGEM - SK LONDERZEEL
FC GULLEGEM - RACING CLUB GENT
VK WESTHOEK - SK PEPINGEN-HALLE
RUPEL BOOM - KSV TEMSE


Speeldag 6 (8 oktober 2017) - 1e periode
TORHOUT 1992 - VK WESTHOEK
KFC MANDEL UTD - KSK RONSE
RACING CLUB GENT - SPARTA PETEGEM
KSV TEMSE - RC. CLUB HARELBEKE
OLSA BRAKEL - S.E. WINKEL SPORT
RUPEL BOOM - SK SINT NIKLAAS
SK PEPINGEN-HALLE - FC GULLEGEM
SK LONDERZEEL - KSV BORNEM


Speeldag 7 (15 oktober 2017) - 1e periode
SK SINT NIKLAAS - KSV TEMSE
FC GULLEGEM - TORHOUT 1992
KSK RONSE - SK LONDERZEEL
RC. CLUB HARELBEKE - KFC MANDEL UTD
KSV BORNEM - RACING CLUB GENT
SPARTA PETEGEM - SK PEPINGEN-HALLE
VK WESTHOEK - OLSA BRAKEL
S.E. WINKEL SPORT - RUPEL BOOM


Speeldag 8 (22 oktober 2017) - 1e periode
SK SINT NIKLAAS - S.E. WINKEL SPORT
TORHOUT 1992 - SPARTA PETEGEM
KSV TEMSE - KFC MANDEL UTD
RACING CLUB GENT - KSK RONSE
SK LONDERZEEL - RC. CLUB HARELBEKE
OLSA BRAKEL - FC GULLEGEM
RUPEL BOOM - VK WESTHOEK
SK PEPINGEN-HALLE - KSV BORNEM


Speeldag 9 (29 oktober 2017) - 1e periode
KFC MANDEL UTD - SK LONDERZEEL
KSK RONSE - SK PEPINGEN-HALLE
S.E. WINKEL SPORT - KSV TEMSE
VK WESTHOEK - SK SINT NIKLAAS
FC GULLEGEM - RUPEL BOOM
SPARTA PETEGEM - OLSA BRAKEL
RC. CLUB HARELBEKE - RACING CLUB GENT
KSV BORNEM - TORHOUT 1992


Speeldag 10 (5 november 2017) - 1e periode
TORHOUT 1992 - KSK RONSE
OLSA BRAKEL - KSV BORNEM
RUPEL BOOM - SPARTA PETEGEM
SK SINT NIKLAAS - FC GULLEGEM
S.E. WINKEL SPORT - VK WESTHOEK
SK PEPINGEN-HALLE - RC. CLUB HARELBEKE
KSV TEMSE - SK LONDERZEEL
RACING CLUB GENT - KFC MANDEL UTD


Speeldag 11 (12 november 2017) - 2e periode
KFC MANDEL UTD - SK PEPINGEN-HALLE
VK WESTHOEK - KSV TEMSE
RC. CLUB HARELBEKE - TORHOUT 1992
FC GULLEGEM - S.E. WINKEL SPORT
SPARTA PETEGEM - SK SINT NIKLAAS
KSK RONSE - OLSA BRAKEL
KSV BORNEM - RUPEL BOOM
SK LONDERZEEL - RACING CLUB GENT


Speeldag 12 (19 november 2017) - 2e periode
SK SINT NIKLAAS - KSV BORNEM
TORHOUT 1992 - KFC MANDEL UTD
KSV TEMSE - RACING CLUB GENT
OLSA BRAKEL - RC. CLUB HARELBEKE
RUPEL BOOM - KSK RONSE
VK WESTHOEK - FC GULLEGEM
S.E. WINKEL SPORT - SPARTA PETEGEM
SK PEPINGEN-HALLE - SK LONDERZEEL


Speeldag 13 (26 november 2017) - 2e periode
KFC MANDEL UTD - OLSA BRAKEL
RACING CLUB GENT - SK PEPINGEN-HALLE
RC. CLUB HARELBEKE - RUPEL BOOM
FC GULLEGEM - KSV TEMSE
SK LONDERZEEL - TORHOUT 1992
KSK RONSE - SK SINT NIKLAAS
KSV BORNEM - S.E. WINKEL SPORT
SPARTA PETEGEM - VK WESTHOEK


Speeldag 14 (3 december 2017) - 2e periode
SK SINT NIKLAAS - RC. CLUB HARELBEKE
TORHOUT 1992 - RACING CLUB GENT
KSV TEMSE - SK PEPINGEN-HALLE
RUPEL BOOM - KFC MANDEL UTD
OLSA BRAKEL - SK LONDERZEEL
VK WESTHOEK - KSV BORNEM
FC GULLEGEM - SPARTA PETEGEM
S.E. WINKEL SPORT - KSK RONSE


Speeldag 15 (10 december 2017) - 2e periode
KFC MANDEL UTD - SK SINT NIKLAAS
RACING CLUB GENT - OLSA BRAKEL
RC. CLUB HARELBEKE - S.E. WINKEL SPORT
SK PEPINGEN-HALLE - TORHOUT 1992
SK LONDERZEEL - RUPEL BOOM
KSK RONSE - VK WESTHOEK
KSV BORNEM - FC GULLEGEM
SPARTA PETEGEM - KSV TEMSE


Speeldag 16 (17 december 2017) - 2e periode
KFC MANDEL UTD - S.E. WINKEL SPORT
KSV TEMSE - TORHOUT 1992
RACING CLUB GENT - RUPEL BOOM
RC. CLUB HARELBEKE - VK WESTHOEK
SK PEPINGEN-HALLE - OLSA BRAKEL
SK LONDERZEEL - SK SINT NIKLAAS
KSK RONSE - FC GULLEGEM
KSV BORNEM - SPARTA PETEGEM


Speeldag 17 (14 januari 2018) - 2e periode
SK SINT NIKLAAS - RACING CLUB GENT
FC GULLEGEM - RC. CLUB HARELBEKE
VK WESTHOEK - KFC MANDEL UTD
RUPEL BOOM - SK PEPINGEN-HALLE
OLSA BRAKEL - TORHOUT 1992
KSV BORNEM - KSV TEMSE
SPARTA PETEGEM - KSK RONSE
S.E. WINKEL SPORT - SK LONDERZEEL


Speeldag 18 (21 januari 2018) - 2e periode
TORHOUT 1992 - RUPEL BOOM
KFC MANDEL UTD - FC GULLEGEM
RACING CLUB GENT - S.E. WINKEL SPORT
KSV TEMSE - OLSA BRAKEL
RC. CLUB HARELBEKE - SPARTA PETEGEM
SK LONDERZEEL - VK WESTHOEK
SK PEPINGEN-HALLE - SK SINT NIKLAAS
KSK RONSE - KSV BORNEM


Speeldag 19 (28 januari 2018) - 2e periode
SK SINT NIKLAAS - TORHOUT 1992
RUPEL BOOM - OLSA BRAKEL
S.E. WINKEL SPORT - SK PEPINGEN-HALLE
VK WESTHOEK - RACING CLUB GENT
KSK RONSE - KSV TEMSE
SPARTA PETEGEM - KFC MANDEL UTD
KSV BORNEM - RC. CLUB HARELBEKE
FC GULLEGEM - SK LONDERZEEL


Speeldag 20 (11 februari 2018) - 2e periode
TORHOUT 1992 - S.E. WINKEL SPORT
OLSA BRAKEL - SK SINT NIKLAAS
KSV TEMSE - RUPEL BOOM
SK PEPINGEN-HALLE - VK WESTHOEK
RACING CLUB GENT - FC GULLEGEM
SK LONDERZEEL - SPARTA PETEGEM
KFC MANDEL UTD - KSV BORNEM
RC. CLUB HARELBEKE - KSK RONSE


Speeldag 21 (18 februari 2018) - 3e periode
SK SINT NIKLAAS - RUPEL BOOM
KSK RONSE - KFC MANDEL UTD
RC. CLUB HARELBEKE - KSV TEMSE
KSV BORNEM - SK LONDERZEEL
SPARTA PETEGEM - RACING CLUB GENT
FC GULLEGEM - SK PEPINGEN-HALLE
S.E. WINKEL SPORT - OLSA BRAKEL
VK WESTHOEK - TORHOUT 1992


Speeldag 22 (25 februari 2018) - 3e periode
TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM
KFC MANDEL UTD - RC. CLUB HARELBEKE
RACING CLUB GENT - KSV BORNEM
KSV TEMSE - SK SINT NIKLAAS
SK LONDERZEEL - KSK RONSE
SK PEPINGEN-HALLE - SPARTA PETEGEM
RUPEL BOOM - S.E. WINKEL SPORT
OLSA BRAKEL - VK WESTHOEK


Speeldag 23 (4 maart 2018) - 3e periode
KFC MANDEL UTD - KSV TEMSE
RC. CLUB HARELBEKE - SK LONDERZEEL
KSK RONSE - RACING CLUB GENT
KSV BORNEM - SK PEPINGEN-HALLE
S.E. WINKEL SPORT - SK SINT NIKLAAS
VK WESTHOEK - RUPEL BOOM
FC GULLEGEM - OLSA BRAKEL
SPARTA PETEGEM - TORHOUT 1992


Speeldag 24 (11 maart 2018) - 3e periode
TORHOUT 1992 - KSV BORNEM
SK SINT NIKLAAS - VK WESTHOEK
RACING CLUB GENT - RC. CLUB HARELBEKE
KSV TEMSE - S.E. WINKEL SPORT
OLSA BRAKEL - SPARTA PETEGEM
RUPEL BOOM - FC GULLEGEM
SK PEPINGEN-HALLE - KSK RONSE
SK LONDERZEEL - KFC MANDEL UTD


Speeldag 25 (18 maart 2018) - 3e periode
KFC MANDEL UTD - RACING CLUB GENT
SPARTA PETEGEM - RUPEL BOOM
KSV BORNEM - OLSA BRAKEL
KSK RONSE - TORHOUT 1992
FC GULLEGEM - SK SINT NIKLAAS
SK LONDERZEEL - KSV TEMSE
RC. CLUB HARELBEKE - SK PEPINGEN-HALLE
VK WESTHOEK - S.E. WINKEL SPORT


Speeldag 26 (25 maart 2018) - 3e periode
TORHOUT 1992 - RC. CLUB HARELBEKE
SK SINT NIKLAAS - SPARTA PETEGEM
KSV TEMSE - VK WESTHOEK
RACING CLUB GENT - SK LONDERZEEL
S.E. WINKEL SPORT - FC GULLEGEM
RUPEL BOOM - KSV BORNEM
OLSA BRAKEL - KSK RONSE
SK PEPINGEN-HALLE - KFC MANDEL UTD


Speeldag 27 (8 april 2018) - 3e periode
KFC MANDEL UTD - TORHOUT 1992
RACING CLUB GENT - KSV TEMSE
SK LONDERZEEL - SK PEPINGEN-HALLE
FC GULLEGEM - VK WESTHOEK
SPARTA PETEGEM - S.E. WINKEL SPORT
KSV BORNEM - SK SINT NIKLAAS
KSK RONSE - RUPEL BOOM
RC. CLUB HARELBEKE - OLSA BRAKEL


Speeldag 28 (15 april 2018) - 3e periode
TORHOUT 1992 - SK LONDERZEEL
SK SINT NIKLAAS - KSK RONSE
KSV TEMSE - FC GULLEGEM
S.E. WINKEL SPORT - KSV BORNEM
VK WESTHOEK - SPARTA PETEGEM
SK PEPINGEN-HALLE - RACING CLUB GENT
OLSA BRAKEL - KFC MANDEL UTD
RUPEL BOOM - RC. CLUB HARELBEKE


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
SPARTA PETEGEM - FC GULLEGEM
KSV BORNEM - VK WESTHOEK
KSK RONSE - S.E. WINKEL SPORT
RC. CLUB HARELBEKE - SK SINT NIKLAAS
KFC MANDEL UTD - RUPEL BOOM
SK LONDERZEEL - OLSA BRAKEL
RACING CLUB GENT - TORHOUT 1992
SK PEPINGEN-HALLE - KSV TEMSE


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
TORHOUT 1992 - SK PEPINGEN-HALLE
OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT
RUPEL BOOM - SK LONDERZEEL
SK SINT NIKLAAS - KFC MANDEL UTD
S.E. WINKEL SPORT - RC. CLUB HARELBEKE
VK WESTHOEK - KSK RONSE
FC GULLEGEM - KSV BORNEM
KSV TEMSE - SPARTA PETEGEM


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 000
2KFC MANDEL UTD 000
3KSK RONSE 000
4KSV BORNEM 000
5KSV TEMSE 000
6OLSA BRAKEL 000
7RACING CLUB GENT 000
8RC. CLUB HARELBEKE 000
9RUPEL BOOM 000
10S.E. WINKEL SPORT 000
11SK LONDERZEEL 000
12SK PEPINGEN-HALLE 000
13SK SINT NIKLAAS 000
14SPARTA PETEGEM 000
15TORHOUT 1992 000
16VK WESTHOEK 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 000
2KFC MANDEL UTD 000
3KSK RONSE 000
4KSV BORNEM 000
5KSV TEMSE 000
6OLSA BRAKEL 000
7RACING CLUB GENT 000
8RC. CLUB HARELBEKE 000
9RUPEL BOOM 000
10S.E. WINKEL SPORT 000
11SK LONDERZEEL 000
12SK PEPINGEN-HALLE 000
13SK SINT NIKLAAS 000
14SPARTA PETEGEM 000
15TORHOUT 1992 000
16VK WESTHOEK 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 000
2KFC MANDEL UTD 000
3KSK RONSE 000
4KSV BORNEM 000
5KSV TEMSE 000
6OLSA BRAKEL 000
7RACING CLUB GENT 000
8RC. CLUB HARELBEKE 000
9RUPEL BOOM 000
10S.E. WINKEL SPORT 000
11SK LONDERZEEL 000
12SK PEPINGEN-HALLE 000
13SK SINT NIKLAAS 000
14SPARTA PETEGEM 000
15TORHOUT 1992 000
16VK WESTHOEK 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 000
2KFC MANDEL UTD 000
3KSK RONSE 000
4KSV BORNEM 000
5KSV TEMSE 000
6OLSA BRAKEL 000
7RACING CLUB GENT 000
8RC. CLUB HARELBEKE 000
9RUPEL BOOM 000
10S.E. WINKEL SPORT 000
11SK LONDERZEEL 000
12SK PEPINGEN-HALLE 000
13SK SINT NIKLAAS 000
14SPARTA PETEGEM 000
15TORHOUT 1992 000
16VK WESTHOEK 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 000
2KFC MANDEL UTD 000
3KSK RONSE 000
4KSV BORNEM 000
5KSV TEMSE 000
6OLSA BRAKEL 000
7RACING CLUB GENT 000
8RC. CLUB HARELBEKE 000
9RUPEL BOOM 000
10S.E. WINKEL SPORT 000
11SK LONDERZEEL 000
12SK PEPINGEN-HALLE 000
13SK SINT NIKLAAS 000
14SPARTA PETEGEM 000
15TORHOUT 1992 000
16VK WESTHOEK 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC GULLEGEM 0 0 
2KFC MANDEL UTD 0 0 
3KSK RONSE 0 0 
4KSV BORNEM 0 0 
5KSV TEMSE 0 0 
6OLSA BRAKEL 0 0 
7RACING CLUB GENT 0 0 
8RC. CLUB HARELBEKE 0 0 
9RUPEL BOOM 0 0 
10S.E. WINKEL SPORT 0 0 
11SK LONDERZEEL 0 0 
12SK PEPINGEN-HALLE 0 0 
13SK SINT NIKLAAS 0 0 
14SPARTA PETEGEM 0 0 
15TORHOUT 1992 0 0 
16VK WESTHOEK 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 000
2KFC MANDEL UTD 000
3KSK RONSE 000
4KSV BORNEM 000
5KSV TEMSE 000
6OLSA BRAKEL 000
7RACING CLUB GENT 000
8RC. CLUB HARELBEKE 000
9RUPEL BOOM 000
10S.E. WINKEL SPORT 000
11SK LONDERZEEL 000
12SK PEPINGEN-HALLE 000
13SK SINT NIKLAAS 000
14SPARTA PETEGEM 000
15TORHOUT 1992 000
16VK WESTHOEK 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 000
2KFC MANDEL UTD 000
3KSK RONSE 000
4KSV BORNEM 000
5KSV TEMSE 000
6OLSA BRAKEL 000
7RACING CLUB GENT 000
8RC. CLUB HARELBEKE 000
9RUPEL BOOM 000
10S.E. WINKEL SPORT 000
11SK LONDERZEEL 000
12SK PEPINGEN-HALLE 000
13SK SINT NIKLAAS 000
14SPARTA PETEGEM 000
15TORHOUT 1992 000
16VK WESTHOEK 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC GULLEGEM 000
2KFC MANDEL UTD 000
3KSK RONSE 000
4KSV BORNEM 000
5KSV TEMSE 000
6OLSA BRAKEL 000
7RACING CLUB GENT 000
8RC. CLUB HARELBEKE 000
9RUPEL BOOM 000
10S.E. WINKEL SPORT 000
11SK LONDERZEEL 000
12SK PEPINGEN-HALLE 000
13SK SINT NIKLAAS 000
14SPARTA PETEGEM 000
15TORHOUT 1992 000
16VK WESTHOEK 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC GULLEGEM 0 0 0 0 0 0 0
2 KFC MANDEL UTD 0 0 0 0 0 0 0
3 KSK RONSE 0 0 0 0 0 0 0
4 KSV BORNEM 0 0 0 0 0 0 0
5 KSV TEMSE 0 0 0 0 0 0 0
6 OLSA BRAKEL 0 0 0 0 0 0 0
7 RACING CLUB GENT 0 0 0 0 0 0 0
8 RC. CLUB HARELBEKE 0 0 0 0 0 0 0
9 RUPEL BOOM 0 0 0 0 0 0 0
10 S.E. WINKEL SPORT 0 0 0 0 0 0 0
11 SK LONDERZEEL 0 0 0 0 0 0 0
12 SK PEPINGEN-HALLE 0 0 0 0 0 0 0
13 SK SINT NIKLAAS 0 0 0 0 0 0 0
14 SPARTA PETEGEM 0 0 0 0 0 0 0
15 TORHOUT 1992 0 0 0 0 0 0 0
16 VK WESTHOEK 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC GULLEGEM 0 0 0 0 0 0 0
2 KFC MANDEL UTD 0 0 0 0 0 0 0
3 KSK RONSE 0 0 0 0 0 0 0
4 KSV BORNEM 0 0 0 0 0 0 0
5 KSV TEMSE 0 0 0 0 0 0 0
6 OLSA BRAKEL 0 0 0 0 0 0 0
7 RACING CLUB GENT 0 0 0 0 0 0 0
8 RC. CLUB HARELBEKE 0 0 0 0 0 0 0
9 RUPEL BOOM 0 0 0 0 0 0 0
10 S.E. WINKEL SPORT 0 0 0 0 0 0 0
11 SK LONDERZEEL 0 0 0 0 0 0 0
12 SK PEPINGEN-HALLE 0 0 0 0 0 0 0
13 SK SINT NIKLAAS 0 0 0 0 0 0 0
14 SPARTA PETEGEM 0 0 0 0 0 0 0
15 TORHOUT 1992 0 0 0 0 0 0 0
16 VK WESTHOEK 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 FC GULLEGEM - KSK RONSE Speeldag 
10/09/2017 2 RC. CLUB HARELBEKE - FC GULLEGEM Speeldag 
17/09/2017 3 FC GULLEGEM - KFC MANDEL UTD Speeldag 
24/09/2017 4 SK LONDERZEEL - FC GULLEGEM Speeldag 
01/10/2017 5 FC GULLEGEM - RACING CLUB GENT Speeldag 
08/10/2017 6 SK PEPINGEN-HALLE - FC GULLEGEM Speeldag 
15/10/2017 7 FC GULLEGEM - TORHOUT 1992 Speeldag 
22/10/2017 8 OLSA BRAKEL - FC GULLEGEM Speeldag 
29/10/2017 9 FC GULLEGEM - RUPEL BOOM Speeldag 
05/11/2017 10 SK SINT NIKLAAS - FC GULLEGEM Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 FC GULLEGEM - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
19/11/2017 12 VK WESTHOEK - FC GULLEGEM Speeldag 
26/11/2017 13 FC GULLEGEM - KSV TEMSE Speeldag 
03/12/2017 14 FC GULLEGEM - SPARTA PETEGEM Speeldag 
10/12/2017 15 KSV BORNEM - FC GULLEGEM Speeldag 
17/12/2017 16 KSK RONSE - FC GULLEGEM Speeldag 
14/01/2018 17 FC GULLEGEM - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
21/01/2018 18 KFC MANDEL UTD - FC GULLEGEM Speeldag 
28/01/2018 19 FC GULLEGEM - SK LONDERZEEL Speeldag 
11/02/2018 20 RACING CLUB GENT - FC GULLEGEM Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 FC GULLEGEM - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
25/02/2018 22 TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM Speeldag 
04/03/2018 23 FC GULLEGEM - OLSA BRAKEL Speeldag 
11/03/2018 24 RUPEL BOOM - FC GULLEGEM Speeldag 
18/03/2018 25 FC GULLEGEM - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
25/03/2018 26 S.E. WINKEL SPORT - FC GULLEGEM Speeldag 
08/04/2018 27 FC GULLEGEM - VK WESTHOEK Speeldag 
15/04/2018 28 KSV TEMSE - FC GULLEGEM Speeldag 
22/04/2018 29 SPARTA PETEGEM - FC GULLEGEM Speeldag 
29/04/2018 30 FC GULLEGEM - KSV BORNEM Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 S.E. WINKEL SPORT - KFC MANDEL UTD Speeldag 
10/09/2017 2 KFC MANDEL UTD - VK WESTHOEK Speeldag 
17/09/2017 3 FC GULLEGEM - KFC MANDEL UTD Speeldag 
24/09/2017 4 KFC MANDEL UTD - SPARTA PETEGEM Speeldag 
01/10/2017 5 KSV BORNEM - KFC MANDEL UTD Speeldag 
08/10/2017 6 KFC MANDEL UTD - KSK RONSE Speeldag 
15/10/2017 7 RC. CLUB HARELBEKE - KFC MANDEL UTD Speeldag 
22/10/2017 8 KSV TEMSE - KFC MANDEL UTD Speeldag 
29/10/2017 9 KFC MANDEL UTD - SK LONDERZEEL Speeldag 
05/11/2017 10 RACING CLUB GENT - KFC MANDEL UTD Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KFC MANDEL UTD - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
19/11/2017 12 TORHOUT 1992 - KFC MANDEL UTD Speeldag 
26/11/2017 13 KFC MANDEL UTD - OLSA BRAKEL Speeldag 
03/12/2017 14 RUPEL BOOM - KFC MANDEL UTD Speeldag 
10/12/2017 15 KFC MANDEL UTD - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
17/12/2017 16 KFC MANDEL UTD - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
14/01/2018 17 VK WESTHOEK - KFC MANDEL UTD Speeldag 
21/01/2018 18 KFC MANDEL UTD - FC GULLEGEM Speeldag 
28/01/2018 19 SPARTA PETEGEM - KFC MANDEL UTD Speeldag 
11/02/2018 20 KFC MANDEL UTD - KSV BORNEM Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 KSK RONSE - KFC MANDEL UTD Speeldag 
25/02/2018 22 KFC MANDEL UTD - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
04/03/2018 23 KFC MANDEL UTD - KSV TEMSE Speeldag 
11/03/2018 24 SK LONDERZEEL - KFC MANDEL UTD Speeldag 
18/03/2018 25 KFC MANDEL UTD - RACING CLUB GENT Speeldag 
25/03/2018 26 SK PEPINGEN-HALLE - KFC MANDEL UTD Speeldag 
08/04/2018 27 KFC MANDEL UTD - TORHOUT 1992 Speeldag 
15/04/2018 28 OLSA BRAKEL - KFC MANDEL UTD Speeldag 
22/04/2018 29 KFC MANDEL UTD - RUPEL BOOM Speeldag 
29/04/2018 30 SK SINT NIKLAAS - KFC MANDEL UTD Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 FC GULLEGEM - KSK RONSE Speeldag 
10/09/2017 2 KSK RONSE - SPARTA PETEGEM Speeldag 
17/09/2017 3 KSV BORNEM - KSK RONSE Speeldag 
24/09/2017 4 KSV TEMSE - KSK RONSE Speeldag 
01/10/2017 5 KSK RONSE - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
08/10/2017 6 KFC MANDEL UTD - KSK RONSE Speeldag 
15/10/2017 7 KSK RONSE - SK LONDERZEEL Speeldag 
22/10/2017 8 RACING CLUB GENT - KSK RONSE Speeldag 
29/10/2017 9 KSK RONSE - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
05/11/2017 10 TORHOUT 1992 - KSK RONSE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KSK RONSE - OLSA BRAKEL Speeldag 
19/11/2017 12 RUPEL BOOM - KSK RONSE Speeldag 
26/11/2017 13 KSK RONSE - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
03/12/2017 14 S.E. WINKEL SPORT - KSK RONSE Speeldag 
10/12/2017 15 KSK RONSE - VK WESTHOEK Speeldag 
17/12/2017 16 KSK RONSE - FC GULLEGEM Speeldag 
14/01/2018 17 SPARTA PETEGEM - KSK RONSE Speeldag 
21/01/2018 18 KSK RONSE - KSV BORNEM Speeldag 
28/01/2018 19 KSK RONSE - KSV TEMSE Speeldag 
11/02/2018 20 RC. CLUB HARELBEKE - KSK RONSE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 KSK RONSE - KFC MANDEL UTD Speeldag 
25/02/2018 22 SK LONDERZEEL - KSK RONSE Speeldag 
04/03/2018 23 KSK RONSE - RACING CLUB GENT Speeldag 
11/03/2018 24 SK PEPINGEN-HALLE - KSK RONSE Speeldag 
18/03/2018 25 KSK RONSE - TORHOUT 1992 Speeldag 
25/03/2018 26 OLSA BRAKEL - KSK RONSE Speeldag 
08/04/2018 27 KSK RONSE - RUPEL BOOM Speeldag 
15/04/2018 28 SK SINT NIKLAAS - KSK RONSE Speeldag 
22/04/2018 29 KSK RONSE - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
29/04/2018 30 VK WESTHOEK - KSK RONSE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 SPARTA PETEGEM - KSV BORNEM Speeldag 
10/09/2017 2 KSV TEMSE - KSV BORNEM Speeldag 
17/09/2017 3 KSV BORNEM - KSK RONSE Speeldag 
24/09/2017 4 RC. CLUB HARELBEKE - KSV BORNEM Speeldag 
01/10/2017 5 KSV BORNEM - KFC MANDEL UTD Speeldag 
08/10/2017 6 SK LONDERZEEL - KSV BORNEM Speeldag 
15/10/2017 7 KSV BORNEM - RACING CLUB GENT Speeldag 
22/10/2017 8 SK PEPINGEN-HALLE - KSV BORNEM Speeldag 
29/10/2017 9 KSV BORNEM - TORHOUT 1992 Speeldag 
05/11/2017 10 OLSA BRAKEL - KSV BORNEM Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KSV BORNEM - RUPEL BOOM Speeldag 
19/11/2017 12 SK SINT NIKLAAS - KSV BORNEM Speeldag 
26/11/2017 13 KSV BORNEM - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
03/12/2017 14 VK WESTHOEK - KSV BORNEM Speeldag 
10/12/2017 15 KSV BORNEM - FC GULLEGEM Speeldag 
17/12/2017 16 KSV BORNEM - SPARTA PETEGEM Speeldag 
14/01/2018 17 KSV BORNEM - KSV TEMSE Speeldag 
21/01/2018 18 KSK RONSE - KSV BORNEM Speeldag 
28/01/2018 19 KSV BORNEM - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
11/02/2018 20 KFC MANDEL UTD - KSV BORNEM Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 KSV BORNEM - SK LONDERZEEL Speeldag 
25/02/2018 22 RACING CLUB GENT - KSV BORNEM Speeldag 
04/03/2018 23 KSV BORNEM - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
11/03/2018 24 TORHOUT 1992 - KSV BORNEM Speeldag 
18/03/2018 25 KSV BORNEM - OLSA BRAKEL Speeldag 
25/03/2018 26 RUPEL BOOM - KSV BORNEM Speeldag 
08/04/2018 27 KSV BORNEM - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
15/04/2018 28 S.E. WINKEL SPORT - KSV BORNEM Speeldag 
22/04/2018 29 KSV BORNEM - VK WESTHOEK Speeldag 
29/04/2018 30 FC GULLEGEM - KSV BORNEM Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 TORHOUT 1992 - KSV TEMSE Speeldag 
10/09/2017 2 KSV TEMSE - KSV BORNEM Speeldag 
17/09/2017 3 OLSA BRAKEL - KSV TEMSE Speeldag 
24/09/2017 4 KSV TEMSE - KSK RONSE Speeldag 
01/10/2017 5 RUPEL BOOM - KSV TEMSE Speeldag 
08/10/2017 6 KSV TEMSE - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
15/10/2017 7 SK SINT NIKLAAS - KSV TEMSE Speeldag 
22/10/2017 8 KSV TEMSE - KFC MANDEL UTD Speeldag 
29/10/2017 9 S.E. WINKEL SPORT - KSV TEMSE Speeldag 
05/11/2017 10 KSV TEMSE - SK LONDERZEEL Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 VK WESTHOEK - KSV TEMSE Speeldag 
19/11/2017 12 KSV TEMSE - RACING CLUB GENT Speeldag 
26/11/2017 13 FC GULLEGEM - KSV TEMSE Speeldag 
03/12/2017 14 KSV TEMSE - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
10/12/2017 15 SPARTA PETEGEM - KSV TEMSE Speeldag 
17/12/2017 16 KSV TEMSE - TORHOUT 1992 Speeldag 
14/01/2018 17 KSV BORNEM - KSV TEMSE Speeldag 
21/01/2018 18 KSV TEMSE - OLSA BRAKEL Speeldag 
28/01/2018 19 KSK RONSE - KSV TEMSE Speeldag 
11/02/2018 20 KSV TEMSE - RUPEL BOOM Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 RC. CLUB HARELBEKE - KSV TEMSE Speeldag 
25/02/2018 22 KSV TEMSE - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
04/03/2018 23 KFC MANDEL UTD - KSV TEMSE Speeldag 
11/03/2018 24 KSV TEMSE - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
18/03/2018 25 SK LONDERZEEL - KSV TEMSE Speeldag 
25/03/2018 26 KSV TEMSE - VK WESTHOEK Speeldag 
08/04/2018 27 RACING CLUB GENT - KSV TEMSE Speeldag 
15/04/2018 28 KSV TEMSE - FC GULLEGEM Speeldag 
22/04/2018 29 SK PEPINGEN-HALLE - KSV TEMSE Speeldag 
29/04/2018 30 KSV TEMSE - SPARTA PETEGEM Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 OLSA BRAKEL - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
10/09/2017 2 TORHOUT 1992 - OLSA BRAKEL Speeldag 
17/09/2017 3 OLSA BRAKEL - KSV TEMSE Speeldag 
24/09/2017 4 OLSA BRAKEL - RUPEL BOOM Speeldag 
01/10/2017 5 SK SINT NIKLAAS - OLSA BRAKEL Speeldag 
08/10/2017 6 OLSA BRAKEL - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
15/10/2017 7 VK WESTHOEK - OLSA BRAKEL Speeldag 
22/10/2017 8 OLSA BRAKEL - FC GULLEGEM Speeldag 
29/10/2017 9 SPARTA PETEGEM - OLSA BRAKEL Speeldag 
05/11/2017 10 OLSA BRAKEL - KSV BORNEM Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KSK RONSE - OLSA BRAKEL Speeldag 
19/11/2017 12 OLSA BRAKEL - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
26/11/2017 13 KFC MANDEL UTD - OLSA BRAKEL Speeldag 
03/12/2017 14 OLSA BRAKEL - SK LONDERZEEL Speeldag 
10/12/2017 15 RACING CLUB GENT - OLSA BRAKEL Speeldag 
17/12/2017 16 SK PEPINGEN-HALLE - OLSA BRAKEL Speeldag 
14/01/2018 17 OLSA BRAKEL - TORHOUT 1992 Speeldag 
21/01/2018 18 KSV TEMSE - OLSA BRAKEL Speeldag 
28/01/2018 19 RUPEL BOOM - OLSA BRAKEL Speeldag 
11/02/2018 20 OLSA BRAKEL - SK SINT NIKLAAS Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 S.E. WINKEL SPORT - OLSA BRAKEL Speeldag 
25/02/2018 22 OLSA BRAKEL - VK WESTHOEK Speeldag 
04/03/2018 23 FC GULLEGEM - OLSA BRAKEL Speeldag 
11/03/2018 24 OLSA BRAKEL - SPARTA PETEGEM Speeldag 
18/03/2018 25 KSV BORNEM - OLSA BRAKEL Speeldag 
25/03/2018 26 OLSA BRAKEL - KSK RONSE Speeldag 
08/04/2018 27 RC. CLUB HARELBEKE - OLSA BRAKEL Speeldag 
15/04/2018 28 OLSA BRAKEL - KFC MANDEL UTD Speeldag 
22/04/2018 29 SK LONDERZEEL - OLSA BRAKEL Speeldag 
29/04/2018 30 OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 RUPEL BOOM - RACING CLUB GENT Speeldag 
10/09/2017 2 RACING CLUB GENT - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
17/09/2017 3 S.E. WINKEL SPORT - RACING CLUB GENT Speeldag 
24/09/2017 4 RACING CLUB GENT - VK WESTHOEK Speeldag 
01/10/2017 5 FC GULLEGEM - RACING CLUB GENT Speeldag 
08/10/2017 6 RACING CLUB GENT - SPARTA PETEGEM Speeldag 
15/10/2017 7 KSV BORNEM - RACING CLUB GENT Speeldag 
22/10/2017 8 RACING CLUB GENT - KSK RONSE Speeldag 
29/10/2017 9 RC. CLUB HARELBEKE - RACING CLUB GENT Speeldag 
05/11/2017 10 RACING CLUB GENT - KFC MANDEL UTD Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 SK LONDERZEEL - RACING CLUB GENT Speeldag 
19/11/2017 12 KSV TEMSE - RACING CLUB GENT Speeldag 
26/11/2017 13 RACING CLUB GENT - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
03/12/2017 14 TORHOUT 1992 - RACING CLUB GENT Speeldag 
10/12/2017 15 RACING CLUB GENT - OLSA BRAKEL Speeldag 
17/12/2017 16 RACING CLUB GENT - RUPEL BOOM Speeldag 
14/01/2018 17 SK SINT NIKLAAS - RACING CLUB GENT Speeldag 
21/01/2018 18 RACING CLUB GENT - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
28/01/2018 19 VK WESTHOEK - RACING CLUB GENT Speeldag 
11/02/2018 20 RACING CLUB GENT - FC GULLEGEM Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 SPARTA PETEGEM - RACING CLUB GENT Speeldag 
25/02/2018 22 RACING CLUB GENT - KSV BORNEM Speeldag 
04/03/2018 23 KSK RONSE - RACING CLUB GENT Speeldag 
11/03/2018 24 RACING CLUB GENT - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
18/03/2018 25 KFC MANDEL UTD - RACING CLUB GENT Speeldag 
25/03/2018 26 RACING CLUB GENT - SK LONDERZEEL Speeldag 
08/04/2018 27 RACING CLUB GENT - KSV TEMSE Speeldag 
15/04/2018 28 SK PEPINGEN-HALLE - RACING CLUB GENT Speeldag 
22/04/2018 29 RACING CLUB GENT - TORHOUT 1992 Speeldag 
29/04/2018 30 OLSA BRAKEL - RACING CLUB GENT Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 VK WESTHOEK - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
10/09/2017 2 RC. CLUB HARELBEKE - FC GULLEGEM Speeldag 
17/09/2017 3 SPARTA PETEGEM - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
24/09/2017 4 RC. CLUB HARELBEKE - KSV BORNEM Speeldag 
01/10/2017 5 KSK RONSE - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
08/10/2017 6 KSV TEMSE - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
15/10/2017 7 RC. CLUB HARELBEKE - KFC MANDEL UTD Speeldag 
22/10/2017 8 SK LONDERZEEL - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
29/10/2017 9 RC. CLUB HARELBEKE - RACING CLUB GENT Speeldag 
05/11/2017 10 SK PEPINGEN-HALLE - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 RC. CLUB HARELBEKE - TORHOUT 1992 Speeldag 
19/11/2017 12 OLSA BRAKEL - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
26/11/2017 13 RC. CLUB HARELBEKE - RUPEL BOOM Speeldag 
03/12/2017 14 SK SINT NIKLAAS - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
10/12/2017 15 RC. CLUB HARELBEKE - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
17/12/2017 16 RC. CLUB HARELBEKE - VK WESTHOEK Speeldag 
14/01/2018 17 FC GULLEGEM - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
21/01/2018 18 RC. CLUB HARELBEKE - SPARTA PETEGEM Speeldag 
28/01/2018 19 KSV BORNEM - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
11/02/2018 20 RC. CLUB HARELBEKE - KSK RONSE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 RC. CLUB HARELBEKE - KSV TEMSE Speeldag 
25/02/2018 22 KFC MANDEL UTD - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
04/03/2018 23 RC. CLUB HARELBEKE - SK LONDERZEEL Speeldag 
11/03/2018 24 RACING CLUB GENT - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
18/03/2018 25 RC. CLUB HARELBEKE - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
25/03/2018 26 TORHOUT 1992 - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
08/04/2018 27 RC. CLUB HARELBEKE - OLSA BRAKEL Speeldag 
15/04/2018 28 RUPEL BOOM - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
22/04/2018 29 RC. CLUB HARELBEKE - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
29/04/2018 30 S.E. WINKEL SPORT - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 RUPEL BOOM - RACING CLUB GENT Speeldag 
10/09/2017 2 SK PEPINGEN-HALLE - RUPEL BOOM Speeldag 
17/09/2017 3 RUPEL BOOM - TORHOUT 1992 Speeldag 
24/09/2017 4 OLSA BRAKEL - RUPEL BOOM Speeldag 
01/10/2017 5 RUPEL BOOM - KSV TEMSE Speeldag 
08/10/2017 6 RUPEL BOOM - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
15/10/2017 7 S.E. WINKEL SPORT - RUPEL BOOM Speeldag 
22/10/2017 8 RUPEL BOOM - VK WESTHOEK Speeldag 
29/10/2017 9 FC GULLEGEM - RUPEL BOOM Speeldag 
05/11/2017 10 RUPEL BOOM - SPARTA PETEGEM Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KSV BORNEM - RUPEL BOOM Speeldag 
19/11/2017 12 RUPEL BOOM - KSK RONSE Speeldag 
26/11/2017 13 RC. CLUB HARELBEKE - RUPEL BOOM Speeldag 
03/12/2017 14 RUPEL BOOM - KFC MANDEL UTD Speeldag 
10/12/2017 15 SK LONDERZEEL - RUPEL BOOM Speeldag 
17/12/2017 16 RACING CLUB GENT - RUPEL BOOM Speeldag 
14/01/2018 17 RUPEL BOOM - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
21/01/2018 18 TORHOUT 1992 - RUPEL BOOM Speeldag 
28/01/2018 19 RUPEL BOOM - OLSA BRAKEL Speeldag 
11/02/2018 20 KSV TEMSE - RUPEL BOOM Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 SK SINT NIKLAAS - RUPEL BOOM Speeldag 
25/02/2018 22 RUPEL BOOM - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
04/03/2018 23 VK WESTHOEK - RUPEL BOOM Speeldag 
11/03/2018 24 RUPEL BOOM - FC GULLEGEM Speeldag 
18/03/2018 25 SPARTA PETEGEM - RUPEL BOOM Speeldag 
25/03/2018 26 RUPEL BOOM - KSV BORNEM Speeldag 
08/04/2018 27 KSK RONSE - RUPEL BOOM Speeldag 
15/04/2018 28 RUPEL BOOM - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
22/04/2018 29 KFC MANDEL UTD - RUPEL BOOM Speeldag 
29/04/2018 30 RUPEL BOOM - SK LONDERZEEL Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 S.E. WINKEL SPORT - KFC MANDEL UTD Speeldag 
10/09/2017 2 SK LONDERZEEL - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
17/09/2017 3 S.E. WINKEL SPORT - RACING CLUB GENT Speeldag 
24/09/2017 4 SK PEPINGEN-HALLE - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
01/10/2017 5 S.E. WINKEL SPORT - TORHOUT 1992 Speeldag 
08/10/2017 6 OLSA BRAKEL - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
15/10/2017 7 S.E. WINKEL SPORT - RUPEL BOOM Speeldag 
22/10/2017 8 SK SINT NIKLAAS - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
29/10/2017 9 S.E. WINKEL SPORT - KSV TEMSE Speeldag 
05/11/2017 10 S.E. WINKEL SPORT - VK WESTHOEK Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 FC GULLEGEM - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
19/11/2017 12 S.E. WINKEL SPORT - SPARTA PETEGEM Speeldag 
26/11/2017 13 KSV BORNEM - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
03/12/2017 14 S.E. WINKEL SPORT - KSK RONSE Speeldag 
10/12/2017 15 RC. CLUB HARELBEKE - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
17/12/2017 16 KFC MANDEL UTD - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
14/01/2018 17 S.E. WINKEL SPORT - SK LONDERZEEL Speeldag 
21/01/2018 18 RACING CLUB GENT - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
28/01/2018 19 S.E. WINKEL SPORT - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
11/02/2018 20 TORHOUT 1992 - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 S.E. WINKEL SPORT - OLSA BRAKEL Speeldag 
25/02/2018 22 RUPEL BOOM - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
04/03/2018 23 S.E. WINKEL SPORT - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
11/03/2018 24 KSV TEMSE - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
18/03/2018 25 VK WESTHOEK - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
25/03/2018 26 S.E. WINKEL SPORT - FC GULLEGEM Speeldag 
08/04/2018 27 SPARTA PETEGEM - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
15/04/2018 28 S.E. WINKEL SPORT - KSV BORNEM Speeldag 
22/04/2018 29 KSK RONSE - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
29/04/2018 30 S.E. WINKEL SPORT - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 SK SINT NIKLAAS - SK LONDERZEEL Speeldag 
10/09/2017 2 SK LONDERZEEL - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
17/09/2017 3 VK WESTHOEK - SK LONDERZEEL Speeldag 
24/09/2017 4 SK LONDERZEEL - FC GULLEGEM Speeldag 
01/10/2017 5 SPARTA PETEGEM - SK LONDERZEEL Speeldag 
08/10/2017 6 SK LONDERZEEL - KSV BORNEM Speeldag 
15/10/2017 7 KSK RONSE - SK LONDERZEEL Speeldag 
22/10/2017 8 SK LONDERZEEL - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
29/10/2017 9 KFC MANDEL UTD - SK LONDERZEEL Speeldag 
05/11/2017 10 KSV TEMSE - SK LONDERZEEL Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 SK LONDERZEEL - RACING CLUB GENT Speeldag 
19/11/2017 12 SK PEPINGEN-HALLE - SK LONDERZEEL Speeldag 
26/11/2017 13 SK LONDERZEEL - TORHOUT 1992 Speeldag 
03/12/2017 14 OLSA BRAKEL - SK LONDERZEEL Speeldag 
10/12/2017 15 SK LONDERZEEL - RUPEL BOOM Speeldag 
17/12/2017 16 SK LONDERZEEL - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
14/01/2018 17 S.E. WINKEL SPORT - SK LONDERZEEL Speeldag 
21/01/2018 18 SK LONDERZEEL - VK WESTHOEK Speeldag 
28/01/2018 19 FC GULLEGEM - SK LONDERZEEL Speeldag 
11/02/2018 20 SK LONDERZEEL - SPARTA PETEGEM Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 KSV BORNEM - SK LONDERZEEL Speeldag 
25/02/2018 22 SK LONDERZEEL - KSK RONSE Speeldag 
04/03/2018 23 RC. CLUB HARELBEKE - SK LONDERZEEL Speeldag 
11/03/2018 24 SK LONDERZEEL - KFC MANDEL UTD Speeldag 
18/03/2018 25 SK LONDERZEEL - KSV TEMSE Speeldag 
25/03/2018 26 RACING CLUB GENT - SK LONDERZEEL Speeldag 
08/04/2018 27 SK LONDERZEEL - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
15/04/2018 28 TORHOUT 1992 - SK LONDERZEEL Speeldag 
22/04/2018 29 SK LONDERZEEL - OLSA BRAKEL Speeldag 
29/04/2018 30 RUPEL BOOM - SK LONDERZEEL Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 OLSA BRAKEL - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
10/09/2017 2 SK PEPINGEN-HALLE - RUPEL BOOM Speeldag 
17/09/2017 3 SK SINT NIKLAAS - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
24/09/2017 4 SK PEPINGEN-HALLE - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
01/10/2017 5 VK WESTHOEK - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
08/10/2017 6 SK PEPINGEN-HALLE - FC GULLEGEM Speeldag 
15/10/2017 7 SPARTA PETEGEM - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
22/10/2017 8 SK PEPINGEN-HALLE - KSV BORNEM Speeldag 
29/10/2017 9 KSK RONSE - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
05/11/2017 10 SK PEPINGEN-HALLE - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KFC MANDEL UTD - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
19/11/2017 12 SK PEPINGEN-HALLE - SK LONDERZEEL Speeldag 
26/11/2017 13 RACING CLUB GENT - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
03/12/2017 14 KSV TEMSE - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
10/12/2017 15 SK PEPINGEN-HALLE - TORHOUT 1992 Speeldag 
17/12/2017 16 SK PEPINGEN-HALLE - OLSA BRAKEL Speeldag 
14/01/2018 17 RUPEL BOOM - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
21/01/2018 18 SK PEPINGEN-HALLE - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
28/01/2018 19 S.E. WINKEL SPORT - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
11/02/2018 20 SK PEPINGEN-HALLE - VK WESTHOEK Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 FC GULLEGEM - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
25/02/2018 22 SK PEPINGEN-HALLE - SPARTA PETEGEM Speeldag 
04/03/2018 23 KSV BORNEM - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
11/03/2018 24 SK PEPINGEN-HALLE - KSK RONSE Speeldag 
18/03/2018 25 RC. CLUB HARELBEKE - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
25/03/2018 26 SK PEPINGEN-HALLE - KFC MANDEL UTD Speeldag 
08/04/2018 27 SK LONDERZEEL - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
15/04/2018 28 SK PEPINGEN-HALLE - RACING CLUB GENT Speeldag 
22/04/2018 29 SK PEPINGEN-HALLE - KSV TEMSE Speeldag 
29/04/2018 30 TORHOUT 1992 - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 SK SINT NIKLAAS - SK LONDERZEEL Speeldag 
10/09/2017 2 RACING CLUB GENT - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
17/09/2017 3 SK SINT NIKLAAS - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
24/09/2017 4 TORHOUT 1992 - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
01/10/2017 5 SK SINT NIKLAAS - OLSA BRAKEL Speeldag 
08/10/2017 6 RUPEL BOOM - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
15/10/2017 7 SK SINT NIKLAAS - KSV TEMSE Speeldag 
22/10/2017 8 SK SINT NIKLAAS - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
29/10/2017 9 VK WESTHOEK - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
05/11/2017 10 SK SINT NIKLAAS - FC GULLEGEM Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 SPARTA PETEGEM - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
19/11/2017 12 SK SINT NIKLAAS - KSV BORNEM Speeldag 
26/11/2017 13 KSK RONSE - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
03/12/2017 14 SK SINT NIKLAAS - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
10/12/2017 15 KFC MANDEL UTD - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
17/12/2017 16 SK LONDERZEEL - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
14/01/2018 17 SK SINT NIKLAAS - RACING CLUB GENT Speeldag 
21/01/2018 18 SK PEPINGEN-HALLE - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
28/01/2018 19 SK SINT NIKLAAS - TORHOUT 1992 Speeldag 
11/02/2018 20 OLSA BRAKEL - SK SINT NIKLAAS Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 SK SINT NIKLAAS - RUPEL BOOM Speeldag 
25/02/2018 22 KSV TEMSE - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
04/03/2018 23 S.E. WINKEL SPORT - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
11/03/2018 24 SK SINT NIKLAAS - VK WESTHOEK Speeldag 
18/03/2018 25 FC GULLEGEM - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
25/03/2018 26 SK SINT NIKLAAS - SPARTA PETEGEM Speeldag 
08/04/2018 27 KSV BORNEM - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
15/04/2018 28 SK SINT NIKLAAS - KSK RONSE Speeldag 
22/04/2018 29 RC. CLUB HARELBEKE - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
29/04/2018 30 SK SINT NIKLAAS - KFC MANDEL UTD Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 SPARTA PETEGEM - KSV BORNEM Speeldag 
10/09/2017 2 KSK RONSE - SPARTA PETEGEM Speeldag 
17/09/2017 3 SPARTA PETEGEM - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
24/09/2017 4 KFC MANDEL UTD - SPARTA PETEGEM Speeldag 
01/10/2017 5 SPARTA PETEGEM - SK LONDERZEEL Speeldag 
08/10/2017 6 RACING CLUB GENT - SPARTA PETEGEM Speeldag 
15/10/2017 7 SPARTA PETEGEM - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
22/10/2017 8 TORHOUT 1992 - SPARTA PETEGEM Speeldag 
29/10/2017 9 SPARTA PETEGEM - OLSA BRAKEL Speeldag 
05/11/2017 10 RUPEL BOOM - SPARTA PETEGEM Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 SPARTA PETEGEM - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
19/11/2017 12 S.E. WINKEL SPORT - SPARTA PETEGEM Speeldag 
26/11/2017 13 SPARTA PETEGEM - VK WESTHOEK Speeldag 
03/12/2017 14 FC GULLEGEM - SPARTA PETEGEM Speeldag 
10/12/2017 15 SPARTA PETEGEM - KSV TEMSE Speeldag 
17/12/2017 16 KSV BORNEM - SPARTA PETEGEM Speeldag 
14/01/2018 17 SPARTA PETEGEM - KSK RONSE Speeldag 
21/01/2018 18 RC. CLUB HARELBEKE - SPARTA PETEGEM Speeldag 
28/01/2018 19 SPARTA PETEGEM - KFC MANDEL UTD Speeldag 
11/02/2018 20 SK LONDERZEEL - SPARTA PETEGEM Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 SPARTA PETEGEM - RACING CLUB GENT Speeldag 
25/02/2018 22 SK PEPINGEN-HALLE - SPARTA PETEGEM Speeldag 
04/03/2018 23 SPARTA PETEGEM - TORHOUT 1992 Speeldag 
11/03/2018 24 OLSA BRAKEL - SPARTA PETEGEM Speeldag 
18/03/2018 25 SPARTA PETEGEM - RUPEL BOOM Speeldag 
25/03/2018 26 SK SINT NIKLAAS - SPARTA PETEGEM Speeldag 
08/04/2018 27 SPARTA PETEGEM - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
15/04/2018 28 VK WESTHOEK - SPARTA PETEGEM Speeldag 
22/04/2018 29 SPARTA PETEGEM - FC GULLEGEM Speeldag 
29/04/2018 30 KSV TEMSE - SPARTA PETEGEM Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 TORHOUT 1992 - KSV TEMSE Speeldag 
10/09/2017 2 TORHOUT 1992 - OLSA BRAKEL Speeldag 
17/09/2017 3 RUPEL BOOM - TORHOUT 1992 Speeldag 
24/09/2017 4 TORHOUT 1992 - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
01/10/2017 5 S.E. WINKEL SPORT - TORHOUT 1992 Speeldag 
08/10/2017 6 TORHOUT 1992 - VK WESTHOEK Speeldag 
15/10/2017 7 FC GULLEGEM - TORHOUT 1992 Speeldag 
22/10/2017 8 TORHOUT 1992 - SPARTA PETEGEM Speeldag 
29/10/2017 9 KSV BORNEM - TORHOUT 1992 Speeldag 
05/11/2017 10 TORHOUT 1992 - KSK RONSE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 RC. CLUB HARELBEKE - TORHOUT 1992 Speeldag 
19/11/2017 12 TORHOUT 1992 - KFC MANDEL UTD Speeldag 
26/11/2017 13 SK LONDERZEEL - TORHOUT 1992 Speeldag 
03/12/2017 14 TORHOUT 1992 - RACING CLUB GENT Speeldag 
10/12/2017 15 SK PEPINGEN-HALLE - TORHOUT 1992 Speeldag 
17/12/2017 16 KSV TEMSE - TORHOUT 1992 Speeldag 
14/01/2018 17 OLSA BRAKEL - TORHOUT 1992 Speeldag 
21/01/2018 18 TORHOUT 1992 - RUPEL BOOM Speeldag 
28/01/2018 19 SK SINT NIKLAAS - TORHOUT 1992 Speeldag 
11/02/2018 20 TORHOUT 1992 - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 VK WESTHOEK - TORHOUT 1992 Speeldag 
25/02/2018 22 TORHOUT 1992 - FC GULLEGEM Speeldag 
04/03/2018 23 SPARTA PETEGEM - TORHOUT 1992 Speeldag 
11/03/2018 24 TORHOUT 1992 - KSV BORNEM Speeldag 
18/03/2018 25 KSK RONSE - TORHOUT 1992 Speeldag 
25/03/2018 26 TORHOUT 1992 - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
08/04/2018 27 KFC MANDEL UTD - TORHOUT 1992 Speeldag 
15/04/2018 28 TORHOUT 1992 - SK LONDERZEEL Speeldag 
22/04/2018 29 RACING CLUB GENT - TORHOUT 1992 Speeldag 
29/04/2018 30 TORHOUT 1992 - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 VK WESTHOEK - RC. CLUB HARELBEKE Speeldag 
10/09/2017 2 KFC MANDEL UTD - VK WESTHOEK Speeldag 
17/09/2017 3 VK WESTHOEK - SK LONDERZEEL Speeldag 
24/09/2017 4 RACING CLUB GENT - VK WESTHOEK Speeldag 
01/10/2017 5 VK WESTHOEK - SK PEPINGEN-HALLE Speeldag 
08/10/2017 6 TORHOUT 1992 - VK WESTHOEK Speeldag 
15/10/2017 7 VK WESTHOEK - OLSA BRAKEL Speeldag 
22/10/2017 8 RUPEL BOOM - VK WESTHOEK Speeldag 
29/10/2017 9 VK WESTHOEK - SK SINT NIKLAAS Speeldag 
05/11/2017 10 S.E. WINKEL SPORT - VK WESTHOEK Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 VK WESTHOEK - KSV TEMSE Speeldag 
19/11/2017 12 VK WESTHOEK - FC GULLEGEM Speeldag 
26/11/2017 13 SPARTA PETEGEM - VK WESTHOEK Speeldag 
03/12/2017 14 VK WESTHOEK - KSV BORNEM Speeldag 
10/12/2017 15 KSK RONSE - VK WESTHOEK Speeldag 
17/12/2017 16 RC. CLUB HARELBEKE - VK WESTHOEK Speeldag 
14/01/2018 17 VK WESTHOEK - KFC MANDEL UTD Speeldag 
21/01/2018 18 SK LONDERZEEL - VK WESTHOEK Speeldag 
28/01/2018 19 VK WESTHOEK - RACING CLUB GENT Speeldag 
11/02/2018 20 SK PEPINGEN-HALLE - VK WESTHOEK Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 VK WESTHOEK - TORHOUT 1992 Speeldag 
25/02/2018 22 OLSA BRAKEL - VK WESTHOEK Speeldag 
04/03/2018 23 VK WESTHOEK - RUPEL BOOM Speeldag 
11/03/2018 24 SK SINT NIKLAAS - VK WESTHOEK Speeldag 
18/03/2018 25 VK WESTHOEK - S.E. WINKEL SPORT Speeldag 
25/03/2018 26 KSV TEMSE - VK WESTHOEK Speeldag 
08/04/2018 27 FC GULLEGEM - VK WESTHOEK Speeldag 
15/04/2018 28 VK WESTHOEK - SPARTA PETEGEM Speeldag 
22/04/2018 29 KSV BORNEM - VK WESTHOEK Speeldag 
29/04/2018 30 VK WESTHOEK - KSK RONSE Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).