2e Amateurs - ACFF
Update: gisteren om 22:08u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
Fax: +32 (0)14 63.53.66
reizen.noorderkempen@selectair.be
www.reizennoorderkempen.be
VOETBALEXPRESS MOBILE IS VERNIEUWD!
Bezoek www.voetbalexpress.be nu ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: gisteren om 22:08u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - ACFF
DE VOETBALCOMPETITIE 2017-2018 - 2e KLASSE AMATEURS - ACFF

De zestien clubs in deze afdeling zijn:
Acren-Lessines, Wall. Ciney, Entente Durbuy, RRC Hamoir, Kelmis-Calamine, La Louvière-Centre,
RFC Meux, Olympic Charleroi, US Rebecquoise, RFC Luik, RWD Molenbeek, US Solières,
Sprimont-Comblain, RW Walhain en Borgworm-Waremme.
(White Star Brussels werd per 28 september 2017 uit competitie genomen, daarna eerst terug bijgevoegd met 5 - 0 en 0 - 5 nederlagen, en nog later met de vermelding dat alle wedstrijden uitgesteld werden.)
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2016-2017 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
Zat. 21/10 20u00 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
Zat. 21/10 20u00 Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
Zat. 21/10 20u00 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
Zon. 22/10 15u00 White Star Brussel - RFC Luik uitg.
Zon. 22/10 15u00 US Rebecquoise - RWD Molenbeek  
Zon. 22/10 15u00 Solieres Sport - Wallonne Ciney  
Zon. 22/10 15u00 RW Walhain - Sprimont Comblain  
Zon. 22/10 16u00 Acren Lessines - RRC Hamoir  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 9 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD Molenbeek 8 7 0 1 27 8 22
2 La Louviere Centre 8 7 1 0 17 7 21
3 RFC Luik 8 6 1 1 19 6 19
4 Olympic Charleroi 8 5 2 1 15 9 16
5 Solieres Sport 8 5 3 0 12 9 15
6 Entente Durbuy 7 3 3 1 11 9 10
7 Waremme-Borgworm 8 3 4 1 14 17 10
8 RW Walhain 8 2 2 4 12 14 10
9 US Rebecquoise 7 2 3 2 8 11 8
10 RFC Meux 8 2 4 2 12 16 8
11 Wallonne Ciney 8 2 4 2 12 17 8
12 RRC Hamoir 7 2 4 1 8 18 7
13 Sprimont Comblain 8 2 6 0 7 14 6
14 Acren Lessines 7 1 6 0 6 13 3
15 Kelmis-Calamine 8 1 7 0 5 17 3
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
RRC Hamoir - Entente Durbuy 01/11
Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
US Rebecquoise - White Star Brussel uitg.


Speeldag 2 (3 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Acren Lessines uitg.
Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3


Speeldag 3 (10 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg.
Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2017)
Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3 Speeldag 1


Speeldag 4 (17 september 2017) - 1e periode
RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg.
La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1


Speeldag 5 (24 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Entente Durbuy uitg.
Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1


Speeldag 6 (1 oktober 2017) - 1e periode
RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg.


Inhaalwedstrijden (woensdag 4 oktober 2017)
Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2 Speeldag 1
RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0 Speeldag 1


Speeldag 7 (8 oktober 2017) - 1e periode
Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
White Star Brussel - La Louviere Centre uitg.
Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2


Speeldag 8 (15 oktober 2017) - 1e periode
La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
RFC Meux - White Star Brussel uitg.
Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
White Star Brussel - RFC Luik uitg.
Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
US Rebecquoise - RWD Molenbeek  
Solieres Sport - Wallonne Ciney  
Acren Lessines - RRC Hamoir  
RW Walhain - Sprimont Comblain  


Speeldag 10 (29 oktober 2017) - 1e periode
RFC Luik - Waremme-Borgworm
RRC Hamoir - Solieres Sport
Kelmis-Calamine - Acren Lessines
RWD Molenbeek - White Star Brussel
Sprimont Comblain - US Rebecquoise
Wallonne Ciney - RW Walhain
RFC Meux - Olympic Charleroi
La Louviere Centre - Entente Durbuy


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 november 2017)
RRC Hamoir - Entente Durbuy   Speeldag 1


Speeldag 11 (5 november 2017) - 2e periode
White Star Brussel - Sprimont Comblain
Olympic Charleroi - RFC Luik
Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek
Entente Durbuy - RFC Meux
US Rebecquoise - Wallonne Ciney
Kelmis-Calamine - La Louviere Centre
RW Walhain - RRC Hamoir
Acren Lessines - Solieres Sport


Speeldag 12 (12 november 2017) - 2e periode
RFC Meux - Kelmis-Calamine
La Louviere Centre - Acren Lessines
Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm
RWD Molenbeek - Olympic Charleroi
Wallonne Ciney - White Star Brussel
Solieres Sport - RW Walhain
RFC Luik - Entente Durbuy
RRC Hamoir - US Rebecquoise


Speeldag 13 (19 november 2017) - 2e periode
White Star Brussel - RRC Hamoir
Olympic Charleroi - Sprimont Comblain
La Louviere Centre - RFC Meux
Entente Durbuy - RWD Molenbeek
Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney
US Rebecquoise - Solieres Sport
Kelmis-Calamine - RFC Luik
Acren Lessines - RW Walhain


Speeldag 14 (26 november 2017) - 2e periode
RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine
Sprimont Comblain - Entente Durbuy
Wallonne Ciney - Olympic Charleroi
RFC Luik - La Louviere Centre
RW Walhain - US Rebecquoise
Solieres Sport - White Star Brussel
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm
Acren Lessines - RFC Meux


Speeldag 15 (3 december 2017) - 2e periode
Olympic Charleroi - RRC Hamoir
La Louviere Centre - RWD Molenbeek
RFC Meux - RFC Luik
White Star Brussel - RW Walhain
Waremme-Borgworm - Solieres Sport
Entente Durbuy - Wallonne Ciney
Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain
US Rebecquoise - Acren Lessines


Speeldag 16 (10 december 2017) - 2e periode
White Star Brussel - US Rebecquoise
RFC Meux - RWD Molenbeek
La Louviere Centre - Sprimont Comblain
Olympic Charleroi - Solieres Sport
Waremme-Borgworm - RW Walhain
Entente Durbuy - RRC Hamoir
RFC Luik - Acren Lessines
Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney


Speeldag 17 (17 december 2017) - 2e periode
RWD Molenbeek - RFC Luik
Sprimont Comblain - RFC Meux
Wallonne Ciney - La Louviere Centre
RRC Hamoir - Kelmis-Calamine
Solieres Sport - Entente Durbuy
RW Walhain - Olympic Charleroi
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm
Acren Lessines - White Star Brussel


Speeldag 18 (14 januari 2018) - 2e periode
RWD Molenbeek - Acren Lessines
Olympic Charleroi - US Rebecquoise
RFC Meux - Wallonne Ciney
La Louviere Centre - RRC Hamoir
Entente Durbuy - RW Walhain
Waremme-Borgworm - White Star Brussel
RFC Luik - Sprimont Comblain
Kelmis-Calamine - Solieres Sport


Speeldag 19 (21 januari 2018) - 2e periode
Sprimont Comblain - RWD Molenbeek
White Star Brussel - Olympic Charleroi
Wallonne Ciney - RFC Luik
US Rebecquoise - Entente Durbuy
Acren Lessines - Waremme-Borgworm
RW Walhain - Kelmis-Calamine
RRC Hamoir - RFC Meux
Solieres Sport - La Louviere Centre


Speeldag 20 (4 februari 2018) - 2e periode
RFC Luik - RRC Hamoir
Kelmis-Calamine - US Rebecquoise
RWD Molenbeek - Wallonne Ciney
Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm
Entente Durbuy - White Star Brussel
RFC Meux - Solieres Sport
Sprimont Comblain - Acren Lessines
La Louviere Centre - RW Walhain


Speeldag 21 (11 februari 2018) - 3e periode
Kelmis-Calamine - White Star Brussel
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy
Wallonne Ciney - Sprimont Comblain
RRC Hamoir - RWD Molenbeek
Solieres Sport - RFC Luik
Acren Lessines - Olympic Charleroi
RW Walhain - RFC Meux
US Rebecquoise - La Louviere Centre


Speeldag 22 (18 februari 2018) - 3e periode
RWD Molenbeek - Solieres Sport
La Louviere Centre - White Star Brussel
RFC Meux - US Rebecquoise
Sprimont Comblain - RRC Hamoir
Wallonne Ciney - Acren Lessines
Entente Durbuy - Olympic Charleroi
Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm
RFC Luik - RW Walhain


Speeldag 23 (4 maart 2018) - 3e periode
White Star Brussel - RFC Meux
Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine
Waremme-Borgworm - La Louviere Centre
Acren Lessines - Entente Durbuy
Solieres Sport - Sprimont Comblain
RW Walhain - RWD Molenbeek
US Rebecquoise - RFC Luik
RRC Hamoir - Wallonne Ciney


Speeldag 24 (11 maart 2018) - 3e periode
RWD Molenbeek - US Rebecquoise
RFC Meux - Waremme-Borgworm
La Louviere Centre - Olympic Charleroi
Sprimont Comblain - RW Walhain
Wallonne Ciney - Solieres Sport
RFC Luik - White Star Brussel
Kelmis-Calamine - Entente Durbuy
RRC Hamoir - Acren Lessines


Speeldag 25 (18 maart 2018) - 3e periode
White Star Brussel - RWD Molenbeek
Olympic Charleroi - RFC Meux
Waremme-Borgworm - RFC Luik
Entente Durbuy - La Louviere Centre
US Rebecquoise - Sprimont Comblain
RW Walhain - Wallonne Ciney
Solieres Sport - RRC Hamoir
Acren Lessines - Kelmis-Calamine


Speeldag 26 (25 maart 2018) - 3e periode
La Louviere Centre - Kelmis-Calamine
RFC Meux - Entente Durbuy
RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm
Sprimont Comblain - White Star Brussel
Wallonne Ciney - US Rebecquoise
Solieres Sport - Acren Lessines
RFC Luik - Olympic Charleroi
RRC Hamoir - RW Walhain


Speeldag 27 (8 april 2018) - 3e periode
Olympic Charleroi - RWD Molenbeek
White Star Brussel - Wallonne Ciney
Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain
Entente Durbuy - RFC Luik
Acren Lessines - La Louviere Centre
RW Walhain - Solieres Sport
US Rebecquoise - RRC Hamoir
Kelmis-Calamine - RFC Meux


Speeldag 28 (15 april 2018) - 3e periode
RFC Meux - La Louviere Centre
Sprimont Comblain - Olympic Charleroi
RWD Molenbeek - Entente Durbuy
Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm
RW Walhain - Acren Lessines
RFC Luik - Kelmis-Calamine
Solieres Sport - US Rebecquoise
RRC Hamoir - White Star Brussel


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek
US Rebecquoise - RW Walhain
White Star Brussel - Solieres Sport
RFC Meux - Acren Lessines
La Louviere Centre - RFC Luik
Entente Durbuy - Sprimont Comblain
Olympic Charleroi - Wallonne Ciney
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
RFC Luik - RFC Meux
Acren Lessines - US Rebecquoise
RRC Hamoir - Olympic Charleroi
Solieres Sport - Waremme-Borgworm
RW Walhain - White Star Brussel
RWD Molenbeek - La Louviere Centre
Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine
Wallonne Ciney - Entente Durbuy


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs - ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 221210
2La Louviere Centre 21129
3RFC Luik 19910
4Olympic Charleroi 1679
5Solieres Sport 1596
6RW Walhain 1082
7Entente Durbuy 1091
8Waremme-Borgworm 10100
9RFC Meux 844
10US Rebecquoise 844
11Wallonne Ciney 853
12RRC Hamoir 707
13Sprimont Comblain 633
14Acren Lessines 330
15Kelmis-Calamine 330
16White Star Brussel 000


VERLIESPUNTEN NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1White Star Brussel 000
2RWD Molenbeek 202
3La Louviere Centre 303
4RFC Luik 532
5Olympic Charleroi 853
6Solieres Sport 936
7Entente Durbuy 1165
8US Rebecquoise 1358
9RRC Hamoir 1495
10Waremme-Borgworm 1459
11RW Walhain 14410
12Wallonne Ciney 1679
13RFC Meux 16511
14Acren Lessines 1899
15Sprimont Comblain 1899
16Kelmis-Calamine 21615


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 1266
2RWD Molenbeek 1293
3RFC Luik 1064
4Olympic Charleroi 963
5Entente Durbuy 990
6Solieres Sport 633
7Sprimont Comblain 633
8Waremme-Borgworm 660
9Wallonne Ciney 523
10RW Walhain 541
11US Rebecquoise 440
12Acren Lessines 330
13RFC Meux 211
14RRC Hamoir 101
15Kelmis-Calamine 000
16White Star Brussel 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 27198
2RFC Luik 19118
3La Louviere Centre 1798
4Olympic Charleroi 1569
5Waremme-Borgworm 14113
6RFC Meux 1266
7RW Walhain 1275
8Solieres Sport 1293
9Wallonne Ciney 1293
10Entente Durbuy 1192
11RRC Hamoir 817
12US Rebecquoise 817
13Sprimont Comblain 716
14Acren Lessines 633
15Kelmis-Calamine 541
16White Star Brussel 000


TEGENDOELPUNTEN NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1White Star Brussel 000
2RFC Luik 651
3La Louviere Centre 734
4RWD Molenbeek 844
5Entente Durbuy 963
6Olympic Charleroi 945
7Solieres Sport 945
8US Rebecquoise 1138
9Acren Lessines 1367
10Sprimont Comblain 1459
11RW Walhain 14311
12RFC Meux 16412
13Waremme-Borgworm 1798
14Wallonne Ciney 1789
15Kelmis-Calamine 17611
16RRC Hamoir 1899


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 9 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RFC Luik 5 7x
2Olympic Charleroi 5 6 
3RWD Molenbeek 4x8x
4La Louviere Centre 4x4x
5Solieres Sport 3 3 
6Entente Durbuy 2x2x
7RFC Meux 2 2 
8US Rebecquoise 2 2 
9RW Walhain 1 3 
10Wallonne Ciney 1 2x
11Waremme-Borgworm 1x2 
12Acren Lessines 1 1 
13Kelmis-Calamine 1 1 
14RRC Hamoir 1 1x
15Sprimont Comblain 1 1 
16White Star Brussel 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Luik 413
2La Louviere Centre 422
3RWD Molenbeek 422
4Olympic Charleroi 312
5Solieres Sport 312
6US Rebecquoise 220
7RFC Meux 101
8Acren Lessines 110
9Entente Durbuy 110
10RW Walhain 110
11Sprimont Comblain 110
12Wallonne Ciney 110
13Waremme-Borgworm 110
14Kelmis-Calamine 000
15RRC Hamoir 000
16White Star Brussel 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 844
2RWD Molenbeek 844
3RW Walhain 734
4Olympic Charleroi 743
5RFC Luik 743
6Waremme-Borgworm 752
7RFC Meux 633
8Solieres Sport 633
9Entente Durbuy 642
10Wallonne Ciney 642
11US Rebecquoise 514
12Acren Lessines 532
13RRC Hamoir 413
14Sprimont Comblain 413
15Kelmis-Calamine 321
16White Star Brussel 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 9 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 000
2RWD Molenbeek 000
3White Star Brussel 000
4Entente Durbuy 110
5RW Walhain 110
6Olympic Charleroi 101
7RFC Luik 101
8Waremme-Borgworm 101
9US Rebecquoise 220
10Acren Lessines 211
11Solieres Sport 211
12RFC Meux 202
13Wallonne Ciney 202
14RRC Hamoir 321
15Sprimont Comblain 431
16Kelmis-Calamine 514


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 9 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RWD Molenbeek 4 4 0 0 19 4 12
2 La Louviere Centre 4 4 0 0 9 3 12
3 Waremme-Borgworm 5 3 1 1 11 9 10
4 RFC Luik 4 3 0 1 11 5 9
5 Solieres Sport 4 3 0 1 9 4 9
6 Entente Durbuy 5 3 0 2 9 6 9
7 RW Walhain 4 2 2 0 7 3 8
8 Olympic Charleroi 4 2 1 1 6 4 7
9 Wallonne Ciney 4 1 2 1 9 8 5
10 RFC Meux 3 1 1 1 6 4 4
11 US Rebecquoise 3 1 1 1 1 3 4
12 Kelmis-Calamine 3 1 0 2 4 6 3
13 Acren Lessines 4 1 0 3 3 6 3
14 Sprimont Comblain 4 1 0 3 1 5 3
15 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0
16 RRC Hamoir 3 0 0 3 1 9 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 9 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RFC Luik 4 3 1 0 8 1 10
2 RWD Molenbeek 4 3 1 0 8 4 10
3 La Louviere Centre 4 3 0 1 8 4 9
4 Olympic Charleroi 4 3 0 1 9 5 9
5 RRC Hamoir 4 2 1 1 7 9 7
6 Solieres Sport 4 2 0 2 3 5 6
7 US Rebecquoise 4 1 1 2 7 8 4
8 RFC Meux 5 1 1 3 6 12 4
9 Sprimont Comblain 4 1 0 3 6 9 3
10 Wallonne Ciney 4 1 0 3 3 9 3
11 RW Walhain 4 0 2 2 5 11 2
12 Entente Durbuy 2 0 1 1 2 3 1
13 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0
14 Acren Lessines 3 0 0 3 3 7 0
15 Waremme-Borgworm 3 0 0 3 3 8 0
16 Kelmis-Calamine 5 0 0 5 1 11 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 13/09   Speeldag 
03/09/2017 2 White Star Brussel - Acren Lessines uitg. 
10/09/2017 3 Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
13/09/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
17/09/2017 4 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
24/09/2017 5 Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
01/10/2017 6 Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
08/10/2017 7 Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2
15/10/2017 8 Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
22/10/2017 9 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
29/10/2017 10 Kelmis-Calamine - Acren Lessines Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Acren Lessines - Solieres Sport Speeldag 
12/11/2017 12 La Louviere Centre - Acren Lessines Speeldag 
19/11/2017 13 Acren Lessines - RW Walhain Speeldag 
26/11/2017 14 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
03/12/2017 15 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Luik - Acren Lessines Speeldag 
17/12/2017 17 Acren Lessines - White Star Brussel Speeldag 
14/01/2018 18 RWD Molenbeek - Acren Lessines Speeldag 
21/01/2018 19 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
04/02/2018 20 Sprimont Comblain - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Acren Lessines - Olympic Charleroi Speeldag 
18/02/2018 22 Wallonne Ciney - Acren Lessines Speeldag 
04/03/2018 23 Acren Lessines - Entente Durbuy Speeldag 
11/03/2018 24 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
18/03/2018 25 Acren Lessines - Kelmis-Calamine Speeldag 
25/03/2018 26 Solieres Sport - Acren Lessines Speeldag 
08/04/2018 27 Acren Lessines - La Louviere Centre Speeldag 
15/04/2018 28 RW Walhain - Acren Lessines Speeldag 
22/04/2018 29 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 
29/04/2018 30 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 01/11   Speeldag 
03/09/2017 2 Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
10/09/2017 3 RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
17/09/2017 4 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
24/09/2017 5 White Star Brussel - Entente Durbuy uitg. 
01/10/2017 6 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
08/10/2017 7 Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
15/10/2017 8 Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
22/10/2017 9 Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
29/10/2017 10 La Louviere Centre - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy uitg. 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
12/11/2017 12 RFC Luik - Entente Durbuy Speeldag 
19/11/2017 13 Entente Durbuy - RWD Molenbeek Speeldag 
26/11/2017 14 Sprimont Comblain - Entente Durbuy Speeldag 
03/12/2017 15 Entente Durbuy - Wallonne Ciney Speeldag 
10/12/2017 16 Entente Durbuy - RRC Hamoir Speeldag 
17/12/2017 17 Solieres Sport - Entente Durbuy Speeldag 
14/01/2018 18 Entente Durbuy - RW Walhain Speeldag 
21/01/2018 19 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 
04/02/2018 20 Entente Durbuy - White Star Brussel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
18/02/2018 22 Entente Durbuy - Olympic Charleroi Speeldag 
04/03/2018 23 Acren Lessines - Entente Durbuy Speeldag 
11/03/2018 24 Kelmis-Calamine - Entente Durbuy Speeldag 
18/03/2018 25 Entente Durbuy - La Louviere Centre Speeldag 
25/03/2018 26 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
08/04/2018 27 Entente Durbuy - RFC Luik Speeldag 
15/04/2018 28 RWD Molenbeek - Entente Durbuy Speeldag 
22/04/2018 29 Entente Durbuy - Sprimont Comblain Speeldag 
29/04/2018 30 Wallonne Ciney - Entente Durbuy Speeldag 

Kelmis-Calamine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
03/09/2017 2 Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3
10/09/2017 3 Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
17/09/2017 4 Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1
24/09/2017 5 US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
01/10/2017 6 Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg. 
08/10/2017 7 Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
15/10/2017 8 Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
22/10/2017 9 Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
29/10/2017 10 Kelmis-Calamine - Acren Lessines Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Kelmis-Calamine - La Louviere Centre Speeldag 
12/11/2017 12 RFC Meux - Kelmis-Calamine Speeldag 
19/11/2017 13 Kelmis-Calamine - RFC Luik Speeldag 
26/11/2017 14 RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine Speeldag 
03/12/2017 15 Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain Speeldag 
10/12/2017 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney Speeldag 
17/12/2017 17 RRC Hamoir - Kelmis-Calamine Speeldag 
14/01/2018 18 Kelmis-Calamine - Solieres Sport Speeldag 
21/01/2018 19 RW Walhain - Kelmis-Calamine Speeldag 
04/02/2018 20 Kelmis-Calamine - US Rebecquoise Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Kelmis-Calamine - White Star Brussel Speeldag 
18/02/2018 22 Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm Speeldag 
04/03/2018 23 Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine Speeldag 
11/03/2018 24 Kelmis-Calamine - Entente Durbuy Speeldag 
18/03/2018 25 Acren Lessines - Kelmis-Calamine Speeldag 
25/03/2018 26 La Louviere Centre - Kelmis-Calamine Speeldag 
08/04/2018 27 Kelmis-Calamine - RFC Meux Speeldag 
15/04/2018 28 RFC Luik - Kelmis-Calamine Speeldag 
22/04/2018 29 Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek Speeldag 
29/04/2018 30 Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine Speeldag 

La Louviere Centre

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
10/09/2017 3 RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3
17/09/2017 4 La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
24/09/2017 5 RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1
01/10/2017 6 La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
04/10/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
08/10/2017 7 White Star Brussel - La Louviere Centre uitg. 
15/10/2017 8 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/10/2017 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
29/10/2017 10 La Louviere Centre - Entente Durbuy Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Kelmis-Calamine - La Louviere Centre Speeldag 
12/11/2017 12 La Louviere Centre - Acren Lessines Speeldag 
19/11/2017 13 La Louviere Centre - RFC Meux Speeldag 
26/11/2017 14 RFC Luik - La Louviere Centre Speeldag 
03/12/2017 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek Speeldag 
10/12/2017 16 La Louviere Centre - Sprimont Comblain Speeldag 
17/12/2017 17 Wallonne Ciney - La Louviere Centre Speeldag 
14/01/2018 18 La Louviere Centre - RRC Hamoir Speeldag 
21/01/2018 19 Solieres Sport - La Louviere Centre Speeldag 
04/02/2018 20 La Louviere Centre - RW Walhain Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US Rebecquoise - La Louviere Centre Speeldag 
18/02/2018 22 La Louviere Centre - White Star Brussel Speeldag 
04/03/2018 23 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre Speeldag 
11/03/2018 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi Speeldag 
18/03/2018 25 Entente Durbuy - La Louviere Centre Speeldag 
25/03/2018 26 La Louviere Centre - Kelmis-Calamine Speeldag 
08/04/2018 27 Acren Lessines - La Louviere Centre Speeldag 
15/04/2018 28 RFC Meux - La Louviere Centre Speeldag 
22/04/2018 29 La Louviere Centre - RFC Luik Speeldag 
29/04/2018 30 RWD Molenbeek - La Louviere Centre Speeldag 

Olympic Charleroi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
03/09/2017 2 Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
10/09/2017 3 US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
17/09/2017 4 Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg. 
24/09/2017 5 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
01/10/2017 6 Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
08/10/2017 7 Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
15/10/2017 8 Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
22/10/2017 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
29/10/2017 10 RFC Meux - Olympic Charleroi Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Olympic Charleroi - RFC Luik Speeldag 
12/11/2017 12 RWD Molenbeek - Olympic Charleroi Speeldag 
19/11/2017 13 Olympic Charleroi - Sprimont Comblain Speeldag 
26/11/2017 14 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi Speeldag 
03/12/2017 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir Speeldag 
10/12/2017 16 Olympic Charleroi - Solieres Sport Speeldag 
17/12/2017 17 RW Walhain - Olympic Charleroi Speeldag 
14/01/2018 18 Olympic Charleroi - US Rebecquoise Speeldag 
21/01/2018 19 White Star Brussel - Olympic Charleroi Speeldag 
04/02/2018 20 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Acren Lessines - Olympic Charleroi Speeldag 
18/02/2018 22 Entente Durbuy - Olympic Charleroi Speeldag 
04/03/2018 23 Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine Speeldag 
11/03/2018 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi Speeldag 
18/03/2018 25 Olympic Charleroi - RFC Meux Speeldag 
25/03/2018 26 RFC Luik - Olympic Charleroi Speeldag 
08/04/2018 27 Olympic Charleroi - RWD Molenbeek Speeldag 
15/04/2018 28 Sprimont Comblain - Olympic Charleroi Speeldag 
22/04/2018 29 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney Speeldag 
29/04/2018 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi Speeldag 

RFC Luik

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 13/09   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
10/09/2017 3 Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
13/09/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
17/09/2017 4 RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
24/09/2017 5 RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
01/10/2017 6 RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
08/10/2017 7 RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1
22/10/2017 9 White Star Brussel - RFC Luik uitg. 
29/10/2017 10 RFC Luik - Waremme-Borgworm Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Olympic Charleroi - RFC Luik Speeldag 
12/11/2017 12 RFC Luik - Entente Durbuy Speeldag 
19/11/2017 13 Kelmis-Calamine - RFC Luik Speeldag 
26/11/2017 14 RFC Luik - La Louviere Centre Speeldag 
03/12/2017 15 RFC Meux - RFC Luik Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Luik - Acren Lessines Speeldag 
17/12/2017 17 RWD Molenbeek - RFC Luik Speeldag 
14/01/2018 18 RFC Luik - Sprimont Comblain Speeldag 
21/01/2018 19 Wallonne Ciney - RFC Luik Speeldag 
04/02/2018 20 RFC Luik - RRC Hamoir Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Solieres Sport - RFC Luik Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Luik - RW Walhain Speeldag 
04/03/2018 23 US Rebecquoise - RFC Luik Speeldag 
11/03/2018 24 RFC Luik - White Star Brussel Speeldag 
18/03/2018 25 Waremme-Borgworm - RFC Luik Speeldag 
25/03/2018 26 RFC Luik - Olympic Charleroi Speeldag 
08/04/2018 27 Entente Durbuy - RFC Luik Speeldag 
15/04/2018 28 RFC Luik - Kelmis-Calamine Speeldag 
22/04/2018 29 La Louviere Centre - RFC Luik Speeldag 
29/04/2018 30 RFC Luik - RFC Meux Speeldag 

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
10/09/2017 3 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
17/09/2017 4 RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
24/09/2017 5 Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
04/10/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
08/10/2017 7 US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Meux - White Star Brussel uitg. 
22/10/2017 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
29/10/2017 10 RFC Meux - Olympic Charleroi Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
12/11/2017 12 RFC Meux - Kelmis-Calamine Speeldag 
19/11/2017 13 La Louviere Centre - RFC Meux Speeldag 
26/11/2017 14 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
03/12/2017 15 RFC Meux - RFC Luik Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Meux - RWD Molenbeek Speeldag 
17/12/2017 17 Sprimont Comblain - RFC Meux Speeldag 
14/01/2018 18 RFC Meux - Wallonne Ciney Speeldag 
21/01/2018 19 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
04/02/2018 20 RFC Meux - Solieres Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RW Walhain - RFC Meux Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
04/03/2018 23 White Star Brussel - RFC Meux Speeldag 
11/03/2018 24 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
18/03/2018 25 Olympic Charleroi - RFC Meux Speeldag 
25/03/2018 26 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
08/04/2018 27 Kelmis-Calamine - RFC Meux Speeldag 
15/04/2018 28 RFC Meux - La Louviere Centre Speeldag 
22/04/2018 29 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 
29/04/2018 30 RFC Luik - RFC Meux Speeldag 

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 01/11   Speeldag 
03/09/2017 2 Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3
10/09/2017 3 RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3
17/09/2017 4 RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
24/09/2017 5 RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
01/10/2017 6 RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
08/10/2017 7 RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
15/10/2017 8 Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
22/10/2017 9 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
29/10/2017 10 RRC Hamoir - Solieres Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy uitg. 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RW Walhain - RRC Hamoir Speeldag 
12/11/2017 12 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
19/11/2017 13 White Star Brussel - RRC Hamoir Speeldag 
26/11/2017 14 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm Speeldag 
03/12/2017 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir Speeldag 
10/12/2017 16 Entente Durbuy - RRC Hamoir Speeldag 
17/12/2017 17 RRC Hamoir - Kelmis-Calamine Speeldag 
14/01/2018 18 La Louviere Centre - RRC Hamoir Speeldag 
21/01/2018 19 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
04/02/2018 20 RFC Luik - RRC Hamoir Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RRC Hamoir - RWD Molenbeek Speeldag 
18/02/2018 22 Sprimont Comblain - RRC Hamoir Speeldag 
04/03/2018 23 RRC Hamoir - Wallonne Ciney Speeldag 
11/03/2018 24 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
18/03/2018 25 Solieres Sport - RRC Hamoir Speeldag 
25/03/2018 26 RRC Hamoir - RW Walhain Speeldag 
08/04/2018 27 US Rebecquoise - RRC Hamoir Speeldag 
15/04/2018 28 RRC Hamoir - White Star Brussel Speeldag 
22/04/2018 29 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 
29/04/2018 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi Speeldag 

RW Walhain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
03/09/2017 2 Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
10/09/2017 3 RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
17/09/2017 4 Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1
24/09/2017 5 RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
08/10/2017 7 RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
15/10/2017 8 RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
22/10/2017 9 RW Walhain - Sprimont Comblain Speeldag 
29/10/2017 10 Wallonne Ciney - RW Walhain Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RW Walhain - RRC Hamoir Speeldag 
12/11/2017 12 Solieres Sport - RW Walhain Speeldag 
19/11/2017 13 Acren Lessines - RW Walhain Speeldag 
26/11/2017 14 RW Walhain - US Rebecquoise Speeldag 
03/12/2017 15 White Star Brussel - RW Walhain Speeldag 
10/12/2017 16 Waremme-Borgworm - RW Walhain Speeldag 
17/12/2017 17 RW Walhain - Olympic Charleroi Speeldag 
14/01/2018 18 Entente Durbuy - RW Walhain Speeldag 
21/01/2018 19 RW Walhain - Kelmis-Calamine Speeldag 
04/02/2018 20 La Louviere Centre - RW Walhain Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RW Walhain - RFC Meux Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Luik - RW Walhain Speeldag 
04/03/2018 23 RW Walhain - RWD Molenbeek Speeldag 
11/03/2018 24 Sprimont Comblain - RW Walhain Speeldag 
18/03/2018 25 RW Walhain - Wallonne Ciney Speeldag 
25/03/2018 26 RRC Hamoir - RW Walhain Speeldag 
08/04/2018 27 RW Walhain - Solieres Sport Speeldag 
15/04/2018 28 RW Walhain - Acren Lessines Speeldag 
22/04/2018 29 US Rebecquoise - RW Walhain Speeldag 
29/04/2018 30 RW Walhain - White Star Brussel Speeldag 

RWD Molenbeek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
10/09/2017 3 Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
17/09/2017 4 RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
24/09/2017 5 Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
01/10/2017 6 RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
04/10/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
08/10/2017 7 Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
15/10/2017 8 RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
22/10/2017 9 US Rebecquoise - RWD Molenbeek Speeldag 
29/10/2017 10 RWD Molenbeek - White Star Brussel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek Speeldag 
12/11/2017 12 RWD Molenbeek - Olympic Charleroi Speeldag 
19/11/2017 13 Entente Durbuy - RWD Molenbeek Speeldag 
26/11/2017 14 RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine Speeldag 
03/12/2017 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Meux - RWD Molenbeek Speeldag 
17/12/2017 17 RWD Molenbeek - RFC Luik Speeldag 
14/01/2018 18 RWD Molenbeek - Acren Lessines Speeldag 
21/01/2018 19 Sprimont Comblain - RWD Molenbeek Speeldag 
04/02/2018 20 RWD Molenbeek - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RRC Hamoir - RWD Molenbeek Speeldag 
18/02/2018 22 RWD Molenbeek - Solieres Sport Speeldag 
04/03/2018 23 RW Walhain - RWD Molenbeek Speeldag 
11/03/2018 24 RWD Molenbeek - US Rebecquoise Speeldag 
18/03/2018 25 White Star Brussel - RWD Molenbeek Speeldag 
25/03/2018 26 RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/04/2018 27 Olympic Charleroi - RWD Molenbeek Speeldag 
15/04/2018 28 RWD Molenbeek - Entente Durbuy Speeldag 
22/04/2018 29 Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek Speeldag 
29/04/2018 30 RWD Molenbeek - La Louviere Centre Speeldag 

Solieres Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
03/09/2017 2 Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
10/09/2017 3 Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
17/09/2017 4 La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
24/09/2017 5 Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
08/10/2017 7 Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
15/10/2017 8 Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
22/10/2017 9 Solieres Sport - Wallonne Ciney Speeldag 
29/10/2017 10 RRC Hamoir - Solieres Sport Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Acren Lessines - Solieres Sport Speeldag 
12/11/2017 12 Solieres Sport - RW Walhain Speeldag 
19/11/2017 13 US Rebecquoise - Solieres Sport Speeldag 
26/11/2017 14 Solieres Sport - White Star Brussel Speeldag 
03/12/2017 15 Waremme-Borgworm - Solieres Sport Speeldag 
10/12/2017 16 Olympic Charleroi - Solieres Sport Speeldag 
17/12/2017 17 Solieres Sport - Entente Durbuy Speeldag 
14/01/2018 18 Kelmis-Calamine - Solieres Sport Speeldag 
21/01/2018 19 Solieres Sport - La Louviere Centre Speeldag 
04/02/2018 20 RFC Meux - Solieres Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Solieres Sport - RFC Luik Speeldag 
18/02/2018 22 RWD Molenbeek - Solieres Sport Speeldag 
04/03/2018 23 Solieres Sport - Sprimont Comblain Speeldag 
11/03/2018 24 Wallonne Ciney - Solieres Sport Speeldag 
18/03/2018 25 Solieres Sport - RRC Hamoir Speeldag 
25/03/2018 26 Solieres Sport - Acren Lessines Speeldag 
08/04/2018 27 RW Walhain - Solieres Sport Speeldag 
15/04/2018 28 Solieres Sport - US Rebecquoise Speeldag 
22/04/2018 29 White Star Brussel - Solieres Sport Speeldag 
29/04/2018 30 Solieres Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 

Sprimont Comblain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
10/09/2017 3 Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
17/09/2017 4 RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
24/09/2017 5 Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
01/10/2017 6 Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
04/10/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
08/10/2017 7 RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
15/10/2017 8 Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
22/10/2017 9 RW Walhain - Sprimont Comblain Speeldag 
29/10/2017 10 Sprimont Comblain - US Rebecquoise Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 White Star Brussel - Sprimont Comblain Speeldag 
12/11/2017 12 Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/11/2017 13 Olympic Charleroi - Sprimont Comblain Speeldag 
26/11/2017 14 Sprimont Comblain - Entente Durbuy Speeldag 
03/12/2017 15 Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain Speeldag 
10/12/2017 16 La Louviere Centre - Sprimont Comblain Speeldag 
17/12/2017 17 Sprimont Comblain - RFC Meux Speeldag 
14/01/2018 18 RFC Luik - Sprimont Comblain Speeldag 
21/01/2018 19 Sprimont Comblain - RWD Molenbeek Speeldag 
04/02/2018 20 Sprimont Comblain - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Wallonne Ciney - Sprimont Comblain Speeldag 
18/02/2018 22 Sprimont Comblain - RRC Hamoir Speeldag 
04/03/2018 23 Solieres Sport - Sprimont Comblain Speeldag 
11/03/2018 24 Sprimont Comblain - RW Walhain Speeldag 
18/03/2018 25 US Rebecquoise - Sprimont Comblain Speeldag 
25/03/2018 26 Sprimont Comblain - White Star Brussel Speeldag 
08/04/2018 27 Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain Speeldag 
15/04/2018 28 Sprimont Comblain - Olympic Charleroi Speeldag 
22/04/2018 29 Entente Durbuy - Sprimont Comblain Speeldag 
29/04/2018 30 Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine Speeldag 

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US Rebecquoise - White Star Brussel uitg. 
03/09/2017 2 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
10/09/2017 3 US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
17/09/2017 4 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
24/09/2017 5 US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
01/10/2017 6 La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
08/10/2017 7 US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1
22/10/2017 9 US Rebecquoise - RWD Molenbeek Speeldag 
29/10/2017 10 Sprimont Comblain - US Rebecquoise Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 US Rebecquoise - Wallonne Ciney Speeldag 
12/11/2017 12 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
19/11/2017 13 US Rebecquoise - Solieres Sport Speeldag 
26/11/2017 14 RW Walhain - US Rebecquoise Speeldag 
03/12/2017 15 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
10/12/2017 16 White Star Brussel - US Rebecquoise Speeldag 
17/12/2017 17 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/01/2018 18 Olympic Charleroi - US Rebecquoise Speeldag 
21/01/2018 19 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 
04/02/2018 20 Kelmis-Calamine - US Rebecquoise Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US Rebecquoise - La Louviere Centre Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
04/03/2018 23 US Rebecquoise - RFC Luik Speeldag 
11/03/2018 24 RWD Molenbeek - US Rebecquoise Speeldag 
18/03/2018 25 US Rebecquoise - Sprimont Comblain Speeldag 
25/03/2018 26 Wallonne Ciney - US Rebecquoise Speeldag 
08/04/2018 27 US Rebecquoise - RRC Hamoir Speeldag 
15/04/2018 28 Solieres Sport - US Rebecquoise Speeldag 
22/04/2018 29 US Rebecquoise - RW Walhain Speeldag 
29/04/2018 30 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 

Wallonne Ciney

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
03/09/2017 2 La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
10/09/2017 3 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
17/09/2017 4 RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
24/09/2017 5 Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
01/10/2017 6 Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
08/10/2017 7 Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2
15/10/2017 8 Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
22/10/2017 9 Solieres Sport - Wallonne Ciney Speeldag 
29/10/2017 10 Wallonne Ciney - RW Walhain Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 US Rebecquoise - Wallonne Ciney Speeldag 
12/11/2017 12 Wallonne Ciney - White Star Brussel Speeldag 
19/11/2017 13 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney Speeldag 
26/11/2017 14 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi Speeldag 
03/12/2017 15 Entente Durbuy - Wallonne Ciney Speeldag 
10/12/2017 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney Speeldag 
17/12/2017 17 Wallonne Ciney - La Louviere Centre Speeldag 
14/01/2018 18 RFC Meux - Wallonne Ciney Speeldag 
21/01/2018 19 Wallonne Ciney - RFC Luik Speeldag 
04/02/2018 20 RWD Molenbeek - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Wallonne Ciney - Sprimont Comblain Speeldag 
18/02/2018 22 Wallonne Ciney - Acren Lessines Speeldag 
04/03/2018 23 RRC Hamoir - Wallonne Ciney Speeldag 
11/03/2018 24 Wallonne Ciney - Solieres Sport Speeldag 
18/03/2018 25 RW Walhain - Wallonne Ciney Speeldag 
25/03/2018 26 Wallonne Ciney - US Rebecquoise Speeldag 
08/04/2018 27 White Star Brussel - Wallonne Ciney Speeldag 
15/04/2018 28 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm Speeldag 
22/04/2018 29 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney Speeldag 
29/04/2018 30 Wallonne Ciney - Entente Durbuy Speeldag 

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
03/09/2017 2 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
10/09/2017 3 White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg. 
17/09/2017 4 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
24/09/2017 5 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
01/10/2017 6 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
08/10/2017 7 Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
15/10/2017 8 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/10/2017 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
29/10/2017 10 RFC Luik - Waremme-Borgworm Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek Speeldag 
12/11/2017 12 Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/11/2017 13 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney Speeldag 
26/11/2017 14 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm Speeldag 
03/12/2017 15 Waremme-Borgworm - Solieres Sport Speeldag 
10/12/2017 16 Waremme-Borgworm - RW Walhain Speeldag 
17/12/2017 17 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/01/2018 18 Waremme-Borgworm - White Star Brussel Speeldag 
21/01/2018 19 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
04/02/2018 20 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
18/02/2018 22 Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm Speeldag 
04/03/2018 23 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre Speeldag 
11/03/2018 24 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
18/03/2018 25 Waremme-Borgworm - RFC Luik Speeldag 
25/03/2018 26 RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/04/2018 27 Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain Speeldag 
15/04/2018 28 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm Speeldag 
22/04/2018 29 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 
29/04/2018 30 Solieres Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 

White Star Brussel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US Rebecquoise - White Star Brussel uitg. 
03/09/2017 2 White Star Brussel - Acren Lessines uitg. 
10/09/2017 3 White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg. 
17/09/2017 4 Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg. 
24/09/2017 5 White Star Brussel - Entente Durbuy uitg. 
01/10/2017 6 Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg. 
08/10/2017 7 White Star Brussel - La Louviere Centre uitg. 
15/10/2017 8 RFC Meux - White Star Brussel uitg. 
22/10/2017 9 White Star Brussel - RFC Luik uitg. 
29/10/2017 10 RWD Molenbeek - White Star Brussel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 White Star Brussel - Sprimont Comblain Speeldag 
12/11/2017 12 Wallonne Ciney - White Star Brussel Speeldag 
19/11/2017 13 White Star Brussel - RRC Hamoir Speeldag 
26/11/2017 14 Solieres Sport - White Star Brussel Speeldag 
03/12/2017 15 White Star Brussel - RW Walhain Speeldag 
10/12/2017 16 White Star Brussel - US Rebecquoise Speeldag 
17/12/2017 17 Acren Lessines - White Star Brussel Speeldag 
14/01/2018 18 Waremme-Borgworm - White Star Brussel Speeldag 
21/01/2018 19 White Star Brussel - Olympic Charleroi Speeldag 
04/02/2018 20 Entente Durbuy - White Star Brussel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Kelmis-Calamine - White Star Brussel Speeldag 
18/02/2018 22 La Louviere Centre - White Star Brussel Speeldag 
04/03/2018 23 White Star Brussel - RFC Meux Speeldag 
11/03/2018 24 RFC Luik - White Star Brussel Speeldag 
18/03/2018 25 White Star Brussel - RWD Molenbeek Speeldag 
25/03/2018 26 Sprimont Comblain - White Star Brussel Speeldag 
08/04/2018 27 White Star Brussel - Wallonne Ciney Speeldag 
15/04/2018 28 RRC Hamoir - White Star Brussel Speeldag 
22/04/2018 29 White Star Brussel - Solieres Sport Speeldag 
29/04/2018 30 RW Walhain - White Star Brussel Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).