3e Amateurs - ACFF A
Update: 21/05/2018 om 08:44u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Hou je van voetbal?
Hou je ervan om beslissingen te nemen?
Beschik je over tal van leiderskwaliteiten?

Aarzel dan niet langer...
Word scheidsrechter!
Want zonder scheidsrechters, geen voetbal!

Meer info via www.belgianfootball.be
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 21/05/2018 om 08:44u
Archief  /  Seizoen 2017-2018  /  Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF A
DE VOETBALCOMPETITIE 2017-2018 - 3e KLASSE AMATEURS ACFF - A

De zestien clubs zijn:
Francs Borains, Albert Quevy-Mons, RFC Doornik, Manage, Solrézienne, Entente Binche,
RAAL La Louvière, Stade Brainois, RC Waterloo, RJ Wavre, Léopold Ukkel, FC Ganshoren,
JS Tamines, CS Onhaye, RFC Spy en Couvin-Mariembourg.
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

!! Couvin-Mariembourg won op woensdag 21 februari een testmatch voor de tweede periodetitel tegen La Louvière.

Op de aparte pagina "Eindronde 3e Klasse Amateurs" vindt u de wedstrijdschema's van de promotie-eindronde. Klik hier.
Archief - Seizoen 2016-2017 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
Zon. 29/04 15u00 JS Tamines - Stade Brainois 4 - 2
Zon. 29/04 15u00 FC Ganshoren - RFC Spy 4 - 1
Zon. 29/04 15u00 RC Waterloo - CS Entite Manage 2 - 3
Zon. 29/04 15u00 RFC Doornik - Entente Binche 1 - 2
Zon. 29/04 15u00 Albert Quevy Mons - CS Onhaye 0 - 1
Zon. 29/04 15u00 US Solrezienne - Racing Jet Waver 2 - 3
Zon. 29/04 15u00 RAAL La Louviere - Leopold Ukkel FC 2 - 0
Zon. 29/04 15u00 Couvin Mariembourg - Francs Borains 1 - 5

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louviere (1) 30 21 3 6 74 24 69
2 Francs Borains 30 20 4 6 80 31 66
3 CS Onhaye 30 18 10 2 66 47 56
4 RFC Doornik 30 16 7 7 45 27 55
5 Couvin Mariembourg (2) 30 16 8 6 61 43 54
6 Entente Binche 30 16 10 4 56 53 52
7 Racing Jet Waver 30 15 8 7 58 47 52
8 CS Entite Manage 30 11 11 8 52 50 41
9 Albert Quevy Mons 30 10 11 9 44 40 39
10 JS Tamines 30 10 13 7 46 56 37
11 FC Ganshoren 30 10 14 6 40 54 36
12 Leopold Ukkel FC 30 9 16 5 47 50 32
13 Stade Brainois 30 8 17 5 35 52 29
14 RFC Spy 30 6 20 4 39 83 22
15 US Solrezienne 30 4 18 8 35 67 20
16 RC Waterloo 30 4 24 2 34 88 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Onhaye 10 9 1 0 28 13 27
2 Francs Borains 10 7 1 2 32 12 23
3 RAAL La Louviere (1) 10 7 2 1 28 7 22
4 Leopold Ukkel FC 10 6 3 1 25 11 19
5 Entente Binche 10 6 4 0 21 20 18
6 RFC Doornik 10 5 3 2 15 9 17
7 Couvin Mariembourg (2) 10 5 5 0 21 21 15
8 Racing Jet Waver 10 4 3 3 12 13 15
9 JS Tamines 10 4 4 2 19 19 14
10 FC Ganshoren 10 4 5 1 18 24 13
11 Albert Quevy Mons 10 3 4 3 16 16 12
12 CS Entite Manage 10 3 4 3 18 20 12
13 RFC Spy 10 3 6 1 12 26 10
14 Stade Brainois 10 1 7 2 10 25 5
15 US Solrezienne 10 1 8 1 13 26 4
16 RC Waterloo 10 1 9 0 12 38 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louviere (1) 10 7 1 2 22 7 23
2 Couvin Mariembourg (2) 10 7 1 2 21 6 23
3 Francs Borains 10 7 2 1 22 8 22
4 Racing Jet Waver 10 7 2 1 22 14 22
5 CS Onhaye 10 6 3 1 25 16 19
6 Albert Quevy Mons 10 4 2 4 15 11 16
7 RFC Doornik 10 4 3 3 12 10 15
8 Stade Brainois 10 4 4 2 11 10 14
9 Entente Binche 10 4 4 2 16 17 14
10 CS Entite Manage 10 4 5 1 15 16 13
11 JS Tamines 10 3 4 3 14 21 12
12 FC Ganshoren 10 2 4 4 11 14 10
13 RC Waterloo 10 2 7 1 11 27 7
14 RFC Spy 10 1 6 3 17 33 6
15 US Solrezienne 10 1 8 1 9 23 4
16 Leopold Ukkel FC 10 0 7 3 9 19 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louviere 10 7 0 3 24 10 24
2 RFC Doornik 10 7 1 2 18 8 23
3 Francs Borains 10 6 1 3 26 11 21
4 Entente Binche 10 6 2 2 19 16 20
5 CS Entite Manage 10 4 2 4 19 14 16
6 Couvin Mariembourg 10 4 2 4 19 16 16
7 Racing Jet Waver 10 4 3 3 24 20 15
8 FC Ganshoren 10 4 5 1 11 16 13
9 US Solrezienne 10 2 2 6 13 18 12
10 Albert Quevy Mons 10 3 5 2 13 13 11
11 JS Tamines 10 3 5 2 13 16 11
12 Stade Brainois 10 3 6 1 14 17 10
13 CS Onhaye 10 3 6 1 13 18 10
14 Leopold Ukkel FC 10 3 6 1 13 20 10
15 RFC Spy 10 2 8 0 10 24 6
16 RC Waterloo 10 1 8 1 11 23 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
US Solrezienne - CS Onhaye 0 - 0
RFC Doornik - Stade Brainois 1 - 0
Couvin Mariembourg - CS Entite Manage 3 - 1
RAAL La Louviere - Racing Jet Waver 4 - 1
Albert Quevy Mons - Francs Borains 0 - 1
FC Ganshoren - JS Tamines 1 - 0
RFC Spy - Leopold Ukkel FC 1 - 2
RC Waterloo - Entente Binche 2 - 3


Speeldag 2 (3 september 2017) - 1e periode
Racing Jet Waver - RFC Spy 1 - 2
CS Onhaye - RAAL La Louviere 0 - 1
JS Tamines - RFC Doornik 1 - 2
Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren 0 - 2
Entente Binche - Couvin Mariembourg 1 - 1
Francs Borains - US Solrezienne 6 - 2
CS Entite Manage - Albert Quevy Mons 4 - 1
Stade Brainois - RC Waterloo 2 - 1


Speeldag 3 (10 september 2017) - 1e periode
US Solrezienne - CS Entite Manage 1 - 1
RAAL La Louviere - Francs Borains 1 - 1
Couvin Mariembourg - Stade Brainois 2 - 1
Albert Quevy Mons - Entente Binche 0 - 1
Leopold Ukkel FC - Racing Jet Waver 1 - 4
FC Ganshoren - RFC Doornik 1 - 2
RFC Spy - CS Onhaye 2 - 3
RC Waterloo - JS Tamines 1 - 3


Speeldag 4 (17 september 2017) - 1e periode
Racing Jet Waver - FC Ganshoren 3 - 0
RFC Doornik - RC Waterloo 3 - 0
CS Onhaye - Leopold Ukkel FC 2 - 1
JS Tamines - Couvin Mariembourg 1 - 1
Entente Binche - US Solrezienne 1 - 1
CS Entite Manage - RAAL La Louviere 1 - 1
Francs Borains - RFC Spy 2 - 1
Stade Brainois - Albert Quevy Mons 0 - 1


Speeldag 5 (24 september 2017) - 1e periode
US Solrezienne - Stade Brainois 1 - 4
Racing Jet Waver - CS Onhaye 4 - 2
RAAL La Louviere - Entente Binche 2 - 0
Couvin Mariembourg - RFC Doornik 3 - 1
Albert Quevy Mons - JS Tamines 1 - 2
Leopold Ukkel FC - Francs Borains 0 - 5
FC Ganshoren - RC Waterloo 1 - 1
RFC Spy - CS Entite Manage 0 - 4


Speeldag 6 (1 oktober 2017) - 1e periode
RFC Doornik - Albert Quevy Mons 1 - 0
CS Onhaye - FC Ganshoren 0 - 1
JS Tamines - US Solrezienne 1 - 2
Francs Borains - Racing Jet Waver 1 - 1
CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC 2 - 1
Entente Binche - RFC Spy 2 - 1
Stade Brainois - RAAL La Louviere 1 - 3
RC Waterloo - Couvin Mariembourg 0 - 2


Speeldag 7 (8 oktober 2017) - 1e periode
US Solrezienne - RFC Doornik 1 - 1
Racing Jet Waver - CS Entite Manage 1 - 1
RAAL La Louviere - JS Tamines 3 - 0
CS Onhaye - Francs Borains 0 - 3
Albert Quevy Mons - RC Waterloo 4 - 0
Leopold Ukkel FC - Entente Binche 4 - 1
FC Ganshoren - Couvin Mariembourg 3 - 1
RFC Spy - Stade Brainois 2 - 1


Speeldag 8 (15 oktober 2017) - 1e periode
Couvin Mariembourg - Albert Quevy Mons 2 - 2
RFC Doornik - RAAL La Louviere 1 - 1
JS Tamines - RFC Spy 1 - 0
Francs Borains - FC Ganshoren 5 - 1
Entente Binche - Racing Jet Waver 3 - 2
CS Entite Manage - CS Onhaye 1 - 3
Stade Brainois - Leopold Ukkel FC 1 - 3
RC Waterloo - US Solrezienne 0 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
US Solrezienne - Couvin Mariembourg 2 - 2
Racing Jet Waver - Stade Brainois 3 - 3
RAAL La Louviere - RC Waterloo 4 - 3
CS Onhaye - Entente Binche 3 - 4
FC Ganshoren - Albert Quevy Mons 0 - 2
Leopold Ukkel FC - JS Tamines 1 - 1
Francs Borains - CS Entite Manage 2 - 2
RFC Spy - RFC Doornik 1 - 5


Speeldag 10 (29 oktober 2017) - 1e periode
CS Entite Manage - FC Ganshoren 2 - 1
Entente Binche - Francs Borains 3 - 0
JS Tamines - Racing Jet Waver 3 - 4
Stade Brainois - CS Onhaye 1 - 0
Albert Quevy Mons - US Solrezienne 2 - 2
Couvin Mariembourg - RAAL La Louviere 2 - 4
RC Waterloo - RFC Spy 3 - 0
RFC Doornik - Leopold Ukkel FC 1 - 0


Speeldag 11 (5 november 2017) - 2e periode
Racing Jet Waver - RFC Doornik 3 - 2
RAAL La Louviere - Albert Quevy Mons 0 - 0
CS Onhaye - JS Tamines 3 - 1
FC Ganshoren - US Solrezienne 3 - 2
Leopold Ukkel FC - RC Waterloo 1 - 2
CS Entite Manage - Entente Binche 4 - 2
Francs Borains - Stade Brainois 2 - 0
RFC Spy - Couvin Mariembourg 2 - 3


Speeldag 12 (12 november 2017) - 2e periode
RFC Doornik - CS Onhaye 1 - 1
Couvin Mariembourg - Leopold Ukkel FC 2 - 0
Albert Quevy Mons - RFC Spy 2 - 2
JS Tamines - Francs Borains 0 - 4
Entente Binche - FC Ganshoren 2 - 1
Stade Brainois - CS Entite Manage 0 - 0
RC Waterloo - Racing Jet Waver 2 - 5
US Solrezienne - RAAL La Louviere 0 - 2


Speeldag 13 (19 november 2017) - 2e periode
Racing Jet Waver - Couvin Mariembourg 2 - 1
CS Onhaye - RC Waterloo 3 - 1
Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons 0 - 1
FC Ganshoren - RAAL La Louviere 1 - 1
Francs Borains - RFC Doornik 1 - 0
CS Entite Manage - JS Tamines 2 - 4
Entente Binche - Stade Brainois 0 - 1
RFC Spy - US Solrezienne 2 - 1


Speeldag 14 (26 november 2017) - 2e periode
RAAL La Louviere - RFC Spy 6 - 0
Couvin Mariembourg - CS Onhaye 1 - 0
RFC Doornik - CS Entite Manage 1 - 0
Albert Quevy Mons - Racing Jet Waver 2 - 1
FC Ganshoren - Stade Brainois 0 - 1
JS Tamines - Entente Binche 2 - 2
RC Waterloo - Francs Borains 1 - 3
US Solrezienne - Leopold Ukkel FC 2 - 2


Speeldag 15 (3 december 2017) - 2e periode
Racing Jet Waver - US Solrezienne 3 - 1
CS Onhaye - Albert Quevy Mons 4 - 3
Leopold Ukkel FC - RAAL La Louviere 0 - 1
Francs Borains - Couvin Mariembourg 0 - 2
Entente Binche - RFC Doornik 3 - 1
CS Entite Manage - RC Waterloo 4 - 2
Stade Brainois - JS Tamines 1 - 2
RFC Spy - FC Ganshoren 3 - 3


Speeldag 16 (10 december 2017) - 2e periode
Racing Jet Waver - RAAL La Louviere 0 - 3
CS Onhaye - US Solrezienne 5 - 2
Leopold Ukkel FC - RFC Spy 3 - 3
Entente Binche - RC Waterloo 3 - 0
CS Entite Manage - Couvin Mariembourg 0 - 1
Francs Borains - Albert Quevy Mons 2 - 0
JS Tamines - FC Ganshoren 1 - 1
Stade Brainois - RFC Doornik 0 - 1


Speeldag 17 (17 december 2017) - 2e periode
RFC Doornik - JS Tamines 2 - 0
RAAL La Louviere - CS Onhaye 3 - 2
Couvin Mariembourg - Entente Binche 4 - 0
Albert Quevy Mons - CS Entite Manage 2 - 0
FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC 1 - 0
RFC Spy - Racing Jet Waver 0 - 2
RC Waterloo - Stade Brainois 0 - 3
US Solrezienne - Francs Borains 1 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 6 januari 2018)
CS Onhaye - Albert Quevy Mons 4 - 3 Speeldag 15


Inhaalwedstrijden (zondag 7 januari 2018)
CS Entite Manage - Couvin Mariembourg 0 - 1 Speeldag 16
US Solrezienne - Francs Borains 1 - 0 Speeldag 17


Speeldag 18 (14 januari 2018) - 2e periode
Racing Jet Waver - Leopold Ukkel FC 3 - 1
CS Onhaye - RFC Spy 4 - 2
RFC Doornik - FC Ganshoren 2 - 0
Entente Binche - Albert Quevy Mons 1 - 1
JS Tamines - RC Waterloo 3 - 0
CS Entite Manage - US Solrezienne 1 - 0
Francs Borains - RAAL La Louviere 2 - 1
Stade Brainois - Couvin Mariembourg 2 - 2


Speeldag 19 (21 januari 2018) - 2e periode
RAAL La Louviere - CS Entite Manage 2 - 1
Couvin Mariembourg - JS Tamines 5 - 0
Albert Quevy Mons - Stade Brainois 3 - 0
FC Ganshoren - Racing Jet Waver 1 - 1
Leopold Ukkel FC - CS Onhaye 0 - 2
RFC Spy - Francs Borains 1 - 6
RC Waterloo - RFC Doornik 2 - 2
US Solrezienne - Entente Binche 0 - 2


Speeldag 20 (4 februari 2018) - 2e periode
Entente Binche - RAAL La Louviere 1 - 3
CS Entite Manage - RFC Spy 3 - 2
Francs Borains - Leopold Ukkel FC 2 - 2
JS Tamines - Albert Quevy Mons 1 - 1
Stade Brainois - US Solrezienne 3 - 0
RFC Doornik - Couvin Mariembourg 0 - 0
RC Waterloo - FC Ganshoren 1 - 0
CS Onhaye - Racing Jet Waver 1 - 2


Speeldag 21 (11 februari 2018) - 3e periode
Racing Jet Waver - Francs Borains 1 - 3
Couvin Mariembourg - RC Waterloo 3 - 1
RAAL La Louviere - Stade Brainois 3 - 0
Albert Quevy Mons - RFC Doornik 0 - 3
FC Ganshoren - CS Onhaye 1 - 3
Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage 2 - 2
RFC Spy - Entente Binche 2 - 1
US Solrezienne - JS Tamines 1 - 2


Speeldag 22 (18 februari 2018) - 3e periode
RFC Doornik - US Solrezienne 3 - 0
Couvin Mariembourg - FC Ganshoren 4 - 1
CS Entite Manage - Racing Jet Waver 1 - 2
Entente Binche (ff.) - Leopold Ukkel FC 0 - 5
Francs Borains - CS Onhaye 3 - 1
JS Tamines - RAAL La Louviere 2 - 1
Stade Brainois - RFC Spy 0 - 1
RC Waterloo - Albert Quevy Mons 2 - 6


Inhaalwedstrijden (zaterdag 24 februari 2018)
Couvin Mariembourg - RC Waterloo 3 - 1 Speeldag 21
RFC Spy - Entente Binche 2 - 1 Speeldag 21


Inhaalwedstrijden (zondag 25 februari 2018)
US Solrezienne - JS Tamines 1 - 2 Speeldag 21


Speeldag 23 (4 maart 2018) - 3e periode
Racing Jet Waver - Entente Binche 0 - 2
RAAL La Louviere - RFC Doornik 0 - 1
CS Onhaye - CS Entite Manage 4 - 0
Albert Quevy Mons - Couvin Mariembourg 3 - 1
FC Ganshoren - Francs Borains 3 - 4
Leopold Ukkel FC - Stade Brainois 0 - 2
RFC Spy - JS Tamines 2 - 2
US Solrezienne - RC Waterloo 2 - 3


Speeldag 24 (11 maart 2018) - 3e periode
RFC Doornik - RFC Spy 3 - 1
Couvin Mariembourg - US Solrezienne 3 - 1
Albert Quevy Mons - FC Ganshoren 0 - 1
CS Entite Manage - Francs Borains 2 - 2
JS Tamines - Leopold Ukkel FC 2 - 3
Entente Binche - CS Onhaye 1 - 2
Stade Brainois - Racing Jet Waver 1 - 1
RC Waterloo - RAAL La Louviere 0 - 7


Speeldag 25 (18 maart 2018) - 3e periode
Racing Jet Waver - JS Tamines 1 - 0
RAAL La Louviere - Couvin Mariembourg 3 - 1
CS Onhaye - Stade Brainois 6 - 3
FC Ganshoren - CS Entite Manage 3 - 2
Francs Borains - Entente Binche 5 - 0
Leopold Ukkel FC - RFC Doornik 1 - 2
RFC Spy - RC Waterloo 3 - 1
US Solrezienne - Albert Quevy Mons 2 - 2


Speeldag 26 (25 maart 2018) - 3e periode
RFC Doornik - Racing Jet Waver 1 - 1
Couvin Mariembourg - RFC Spy 3 - 0
Albert Quevy Mons - RAAL La Louviere 1 - 1
JS Tamines - CS Onhaye 1 - 2
Entente Binche - CS Entite Manage 3 - 2
Stade Brainois - Francs Borains 0 - 2
US Solrezienne - FC Ganshoren 1 - 2
RC Waterloo - Leopold Ukkel FC 0 - 4


Speeldag 27 (8 april 2018) - 3e periode
Racing Jet Waver - RC Waterloo 1 - 0
CS Onhaye - RFC Doornik 2 - 0
RAAL La Louviere - US Solrezienne 3 - 1
CS Entite Manage - Stade Brainois 3 - 0
FC Ganshoren - Entente Binche 1 - 5
Francs Borains - JS Tamines 2 - 3
Leopold Ukkel FC - Couvin Mariembourg 2 - 1
RFC Spy - Albert Quevy Mons 1 - 3


Speeldag 28 (15 april 2018) - 3e periode
RFC Doornik - Francs Borains 0 - 0
Couvin Mariembourg - Racing Jet Waver 2 - 1
RAAL La Louviere - FC Ganshoren 2 - 0
Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC 0 - 3
JS Tamines - CS Entite Manage 1 - 1
Stade Brainois - Entente Binche 0 - 3
RC Waterloo - CS Onhaye 2 - 3
US Solrezienne - RFC Spy 3 - 0


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
CS Entite Manage - RFC Doornik 2 - 1
Francs Borains - RC Waterloo 6 - 1
Leopold Ukkel FC - US Solrezienne 5 - 0
Entente Binche - JS Tamines 4 - 2
Stade Brainois - FC Ganshoren 2 - 2
RFC Spy - RAAL La Louviere 1 - 6
Racing Jet Waver - Albert Quevy Mons 1 - 1
CS Onhaye - Couvin Mariembourg 4 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 25 april 2018)
RFC Spy - RAAL La Louviere 1 - 6 Speeldag 29


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
JS Tamines - Stade Brainois 4 - 2
FC Ganshoren - RFC Spy 4 - 1
RC Waterloo - CS Entite Manage 2 - 3
RFC Doornik - Entente Binche 1 - 2
Albert Quevy Mons - CS Onhaye 0 - 1
US Solrezienne - Racing Jet Waver 2 - 3
RAAL La Louviere - Leopold Ukkel FC 2 - 0
Couvin Mariembourg - Francs Borains 1 - 5


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louviere 693831
2Francs Borains 663333
3CS Onhaye 563026
4RFC Doornik 553223
5Couvin Mariembourg 543717
6Entente Binche 522725
7Racing Jet Waver 522725
8CS Entite Manage 412912
9Albert Quevy Mons 391821
10JS Tamines 371720
11FC Ganshoren 362115
12Leopold Ukkel FC 321220
13Stade Brainois 291316
14RFC Spy 22148
15US Solrezienne 20128
16RC Waterloo 1477


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louviere 21714
2Francs Borains 241212
3CS Onhaye 341519
4RFC Doornik 351322
5Couvin Mariembourg 36828
6Entente Binche 381820
7Racing Jet Waver 381820
8CS Entite Manage 491633
9Albert Quevy Mons 512724
10JS Tamines 532825
11FC Ganshoren 542430
12Leopold Ukkel FC 583325
13Stade Brainois 613229
14RFC Spy 683137
15US Solrezienne 703337
16RC Waterloo 763838


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Entente Binche 1239
2CS Onhaye 1266
3RAAL La Louviere 1293
4CS Entite Manage 1064
5Leopold Ukkel FC 963
6Francs Borains 734
7JS Tamines 743
8Racing Jet Waver 743
9Albert Quevy Mons 404
10FC Ganshoren 431
11Couvin Mariembourg 330
12US Solrezienne 330
13RFC Doornik 110
14Stade Brainois 110
15RC Waterloo 000
16RFC Spy 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 804139
2RAAL La Louviere 743836
3CS Onhaye 664125
4Couvin Mariembourg 614021
5Racing Jet Waver 582731
6Entente Binche 562828
7CS Entite Manage 523220
8Leopold Ukkel FC 472027
9JS Tamines 462422
10RFC Doornik 452124
11Albert Quevy Mons 442024
12FC Ganshoren 402416
13RFC Spy 392316
14Stade Brainois 351421
15US Solrezienne 351916
16RC Waterloo 341816


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louviere 241113
2RFC Doornik 27621
3Francs Borains 311714
4Albert Quevy Mons 401921
5Couvin Mariembourg 431825
6CS Onhaye 472621
7Racing Jet Waver 472225
8Leopold Ukkel FC 502921
9CS Entite Manage 502327
10Stade Brainois 522230
11Entente Binche 532330
12FC Ganshoren 542628
13JS Tamines 562630
14US Solrezienne 672641
15RFC Spy 834340
16RC Waterloo 884543


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1CS Onhaye 8x8x
2RFC Doornik 5 11 
3Entente Binche 5x5x
4RAAL La Louviere 4x17 
5Couvin Mariembourg 4 9 
6Francs Borains 4 9 
7Racing Jet Waver 4 5 
8Leopold Ukkel FC 4 4 
9FC Ganshoren 3 3 
10Albert Quevy Mons 2 8 
11CS Entite Manage 2x6 
12JS Tamines 2 4 
13RFC Spy 2 3 
14Stade Brainois 2 3 
15RC Waterloo 2 2 
16US Solrezienne 1 5 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Doornik 13103
2RAAL La Louviere 1275
3Francs Borains 1046
4Couvin Mariembourg 954
5Albert Quevy Mons 734
6Stade Brainois 734
7Entente Binche 624
8CS Onhaye 523
9FC Ganshoren 523
10Leopold Ukkel FC 413
11CS Entite Manage 422
12Racing Jet Waver 431
13US Solrezienne 431
14JS Tamines 220
15RC Waterloo 220
16RFC Spy 101


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Couvin Mariembourg 291514
2RAAL La Louviere 281315
3Racing Jet Waver 281315
4RFC Doornik 261313
5Francs Borains 261412
6Entente Binche 251312
7CS Entite Manage 251411
8CS Onhaye 241212
9FC Ganshoren 241311
10JS Tamines 241410
11US Solrezienne 231211
12RFC Spy 231310
13Albert Quevy Mons 21912
14Leopold Ukkel FC 20911
15RC Waterloo 201010
16Stade Brainois 19910


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Couvin Mariembourg 101
2RAAL La Louviere 220
3Racing Jet Waver 220
4RFC Doornik 422
5Francs Borains 413
6Entente Binche 523
7CS Entite Manage 514
8CS Onhaye 633
9FC Ganshoren 624
10JS Tamines 615
11US Solrezienne 734
12RFC Spy 725
13Albert Quevy Mons 963
14Leopold Ukkel FC 1064
15RC Waterloo 1055
16Stade Brainois 1165


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RAAL La Louviere 15 12 2 1 38 11 38
2 Couvin Mariembourg 15 12 1 2 40 18 37
3 Francs Borains 15 10 3 2 41 17 33
4 RFC Doornik 15 9 5 1 21 6 32
5 CS Onhaye 15 10 0 5 41 26 30
6 CS Entite Manage 15 9 2 4 32 23 29
7 Entente Binche 15 8 3 4 28 23 27
8 Racing Jet Waver 15 8 3 4 27 22 27
9 FC Ganshoren 15 6 3 6 24 26 21
10 Albert Quevy Mons 15 5 3 7 20 19 18
11 JS Tamines 15 4 5 6 24 26 17
12 RFC Spy 15 4 2 9 23 43 14
13 Stade Brainois 15 3 4 8 14 22 13
14 Leopold Ukkel FC 15 3 3 9 20 29 12
15 US Solrezienne 15 2 6 7 19 26 12
16 RC Waterloo 15 2 1 12 18 45 7

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Francs Borains 15 10 3 2 39 14 33
2 RAAL La Louviere 15 9 4 2 36 13 31
3 CS Onhaye 15 8 2 5 25 21 26
4 Entente Binche 15 8 1 6 28 30 25
5 Racing Jet Waver 15 7 4 4 31 25 25
6 RFC Doornik 15 7 2 6 24 21 23
7 Albert Quevy Mons 15 5 6 4 24 21 21
8 Leopold Ukkel FC 15 6 2 7 27 21 20
9 JS Tamines 15 6 2 7 22 30 20
10 Couvin Mariembourg 15 4 5 6 21 25 17
11 Stade Brainois 15 5 1 9 21 30 16
12 FC Ganshoren 15 4 3 8 16 28 15
13 CS Entite Manage 15 2 6 7 20 27 12
14 RFC Spy 15 2 2 11 16 40 8
15 US Solrezienne 15 2 2 11 16 41 8
16 RC Waterloo 15 2 1 12 16 43 7

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Albert Quevy Mons

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Albert Quevy Mons - Francs Borains 0 - 1
03/09/2017 2 CS Entite Manage - Albert Quevy Mons 4 - 1
10/09/2017 3 Albert Quevy Mons - Entente Binche 0 - 1
17/09/2017 4 Stade Brainois - Albert Quevy Mons 0 - 1
24/09/2017 5 Albert Quevy Mons - JS Tamines 1 - 2
01/10/2017 6 RFC Doornik - Albert Quevy Mons 1 - 0
08/10/2017 7 Albert Quevy Mons - RC Waterloo 4 - 0
15/10/2017 8 Couvin Mariembourg - Albert Quevy Mons 2 - 2
22/10/2017 9 FC Ganshoren - Albert Quevy Mons 0 - 2
29/10/2017 10 Albert Quevy Mons - US Solrezienne 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RAAL La Louviere - Albert Quevy Mons 0 - 0
12/11/2017 12 Albert Quevy Mons - RFC Spy 2 - 2
19/11/2017 13 Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons 0 - 1
26/11/2017 14 Albert Quevy Mons - Racing Jet Waver 2 - 1
03/12/2017 15 CS Onhaye - Albert Quevy Mons 06/01   Speeldag 
10/12/2017 16 Francs Borains - Albert Quevy Mons 2 - 0
17/12/2017 17 Albert Quevy Mons - CS Entite Manage 2 - 0
06/01/2018 15 CS Onhaye - Albert Quevy Mons 4 - 3
14/01/2018 18 Entente Binche - Albert Quevy Mons 1 - 1
21/01/2018 19 Albert Quevy Mons - Stade Brainois 3 - 0
04/02/2018 20 JS Tamines - Albert Quevy Mons 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Albert Quevy Mons - RFC Doornik 0 - 3
18/02/2018 22 RC Waterloo - Albert Quevy Mons 2 - 6
04/03/2018 23 Albert Quevy Mons - Couvin Mariembourg 3 - 1
11/03/2018 24 Albert Quevy Mons - FC Ganshoren 0 - 1
18/03/2018 25 US Solrezienne - Albert Quevy Mons 2 - 2
25/03/2018 26 Albert Quevy Mons - RAAL La Louviere 1 - 1
08/04/2018 27 RFC Spy - Albert Quevy Mons 1 - 3
15/04/2018 28 Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC 0 - 3
22/04/2018 29 Racing Jet Waver - Albert Quevy Mons 1 - 1
29/04/2018 30 Albert Quevy Mons - CS Onhaye 0 - 1

CS Entite Manage

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Couvin Mariembourg - CS Entite Manage 3 - 1
03/09/2017 2 CS Entite Manage - Albert Quevy Mons 4 - 1
10/09/2017 3 US Solrezienne - CS Entite Manage 1 - 1
17/09/2017 4 CS Entite Manage - RAAL La Louviere 1 - 1
24/09/2017 5 RFC Spy - CS Entite Manage 0 - 4
01/10/2017 6 CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC 2 - 1
08/10/2017 7 Racing Jet Waver - CS Entite Manage 1 - 1
15/10/2017 8 CS Entite Manage - CS Onhaye 1 - 3
22/10/2017 9 Francs Borains - CS Entite Manage 2 - 2
29/10/2017 10 CS Entite Manage - FC Ganshoren 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 CS Entite Manage - Entente Binche 4 - 2
12/11/2017 12 Stade Brainois - CS Entite Manage 0 - 0
19/11/2017 13 CS Entite Manage - JS Tamines 2 - 4
26/11/2017 14 RFC Doornik - CS Entite Manage 1 - 0
03/12/2017 15 CS Entite Manage - RC Waterloo 4 - 2
10/12/2017 16 CS Entite Manage - Couvin Mariembourg 07/01   Speeldag 
17/12/2017 17 Albert Quevy Mons - CS Entite Manage 2 - 0
07/01/2018 16 CS Entite Manage - Couvin Mariembourg 0 - 1
14/01/2018 18 CS Entite Manage - US Solrezienne 1 - 0
21/01/2018 19 RAAL La Louviere - CS Entite Manage 2 - 1
04/02/2018 20 CS Entite Manage - RFC Spy 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage 2 - 2
18/02/2018 22 CS Entite Manage - Racing Jet Waver 1 - 2
04/03/2018 23 CS Onhaye - CS Entite Manage 4 - 0
11/03/2018 24 CS Entite Manage - Francs Borains 2 - 2
18/03/2018 25 FC Ganshoren - CS Entite Manage 3 - 2
25/03/2018 26 Entente Binche - CS Entite Manage 3 - 2
08/04/2018 27 CS Entite Manage - Stade Brainois 3 - 0
15/04/2018 28 JS Tamines - CS Entite Manage 1 - 1
22/04/2018 29 CS Entite Manage - RFC Doornik 2 - 1
29/04/2018 30 RC Waterloo - CS Entite Manage 2 - 3

CS Onhaye

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US Solrezienne - CS Onhaye 0 - 0
03/09/2017 2 CS Onhaye - RAAL La Louviere 0 - 1
10/09/2017 3 RFC Spy - CS Onhaye 2 - 3
17/09/2017 4 CS Onhaye - Leopold Ukkel FC 2 - 1
24/09/2017 5 Racing Jet Waver - CS Onhaye 4 - 2
01/10/2017 6 CS Onhaye - FC Ganshoren 0 - 1
08/10/2017 7 CS Onhaye - Francs Borains 0 - 3
15/10/2017 8 CS Entite Manage - CS Onhaye 1 - 3
22/10/2017 9 CS Onhaye - Entente Binche 3 - 4
29/10/2017 10 Stade Brainois - CS Onhaye 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 CS Onhaye - JS Tamines 3 - 1
12/11/2017 12 RFC Doornik - CS Onhaye 1 - 1
19/11/2017 13 CS Onhaye - RC Waterloo 3 - 1
26/11/2017 14 Couvin Mariembourg - CS Onhaye 1 - 0
03/12/2017 15 CS Onhaye - Albert Quevy Mons 06/01   Speeldag 
10/12/2017 16 CS Onhaye - US Solrezienne 5 - 2
17/12/2017 17 RAAL La Louviere - CS Onhaye 3 - 2
06/01/2018 15 CS Onhaye - Albert Quevy Mons 4 - 3
14/01/2018 18 CS Onhaye - RFC Spy 4 - 2
21/01/2018 19 Leopold Ukkel FC - CS Onhaye 0 - 2
04/02/2018 20 CS Onhaye - Racing Jet Waver 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 FC Ganshoren - CS Onhaye 1 - 3
18/02/2018 22 Francs Borains - CS Onhaye 3 - 1
04/03/2018 23 CS Onhaye - CS Entite Manage 4 - 0
11/03/2018 24 Entente Binche - CS Onhaye 1 - 2
18/03/2018 25 CS Onhaye - Stade Brainois 6 - 3
25/03/2018 26 JS Tamines - CS Onhaye 1 - 2
08/04/2018 27 CS Onhaye - RFC Doornik 2 - 0
15/04/2018 28 RC Waterloo - CS Onhaye 2 - 3
22/04/2018 29 CS Onhaye - Couvin Mariembourg 4 - 2
29/04/2018 30 Albert Quevy Mons - CS Onhaye 0 - 1

Couvin Mariembourg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Couvin Mariembourg - CS Entite Manage 3 - 1
03/09/2017 2 Entente Binche - Couvin Mariembourg 1 - 1
10/09/2017 3 Couvin Mariembourg - Stade Brainois 2 - 1
17/09/2017 4 JS Tamines - Couvin Mariembourg 1 - 1
24/09/2017 5 Couvin Mariembourg - RFC Doornik 3 - 1
01/10/2017 6 RC Waterloo - Couvin Mariembourg 0 - 2
08/10/2017 7 FC Ganshoren - Couvin Mariembourg 3 - 1
15/10/2017 8 Couvin Mariembourg - Albert Quevy Mons 2 - 2
22/10/2017 9 US Solrezienne - Couvin Mariembourg 2 - 2
29/10/2017 10 Couvin Mariembourg - RAAL La Louviere 2 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RFC Spy - Couvin Mariembourg 2 - 3
12/11/2017 12 Couvin Mariembourg - Leopold Ukkel FC 2 - 0
19/11/2017 13 Racing Jet Waver - Couvin Mariembourg 2 - 1
26/11/2017 14 Couvin Mariembourg - CS Onhaye 1 - 0
03/12/2017 15 Francs Borains - Couvin Mariembourg 0 - 2
10/12/2017 16 CS Entite Manage - Couvin Mariembourg 07/01   Speeldag 
17/12/2017 17 Couvin Mariembourg - Entente Binche 4 - 0
07/01/2018 16 CS Entite Manage - Couvin Mariembourg 0 - 1
14/01/2018 18 Stade Brainois - Couvin Mariembourg 2 - 2
21/01/2018 19 Couvin Mariembourg - JS Tamines 5 - 0
04/02/2018 20 RFC Doornik - Couvin Mariembourg 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Couvin Mariembourg - RC Waterloo 24/02   Speeldag 
18/02/2018 22 Couvin Mariembourg - FC Ganshoren 4 - 1
24/02/2018 21 Couvin Mariembourg - RC Waterloo 3 - 1
04/03/2018 23 Albert Quevy Mons - Couvin Mariembourg 3 - 1
11/03/2018 24 Couvin Mariembourg - US Solrezienne 3 - 1
18/03/2018 25 RAAL La Louviere - Couvin Mariembourg 3 - 1
25/03/2018 26 Couvin Mariembourg - RFC Spy 3 - 0
08/04/2018 27 Leopold Ukkel FC - Couvin Mariembourg 2 - 1
15/04/2018 28 Couvin Mariembourg - Racing Jet Waver 2 - 1
22/04/2018 29 CS Onhaye - Couvin Mariembourg 4 - 2
29/04/2018 30 Couvin Mariembourg - Francs Borains 1 - 5

Entente Binche

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RC Waterloo - Entente Binche 2 - 3
03/09/2017 2 Entente Binche - Couvin Mariembourg 1 - 1
10/09/2017 3 Albert Quevy Mons - Entente Binche 0 - 1
17/09/2017 4 Entente Binche - US Solrezienne 1 - 1
24/09/2017 5 RAAL La Louviere - Entente Binche 2 - 0
01/10/2017 6 Entente Binche - RFC Spy 2 - 1
08/10/2017 7 Leopold Ukkel FC - Entente Binche 4 - 1
15/10/2017 8 Entente Binche - Racing Jet Waver 3 - 2
22/10/2017 9 CS Onhaye - Entente Binche 3 - 4
29/10/2017 10 Entente Binche - Francs Borains 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 CS Entite Manage - Entente Binche 4 - 2
12/11/2017 12 Entente Binche - FC Ganshoren 2 - 1
19/11/2017 13 Entente Binche - Stade Brainois 0 - 1
26/11/2017 14 JS Tamines - Entente Binche 2 - 2
03/12/2017 15 Entente Binche - RFC Doornik 3 - 1
10/12/2017 16 Entente Binche - RC Waterloo 3 - 0
17/12/2017 17 Couvin Mariembourg - Entente Binche 4 - 0
14/01/2018 18 Entente Binche - Albert Quevy Mons 1 - 1
21/01/2018 19 US Solrezienne - Entente Binche 0 - 2
04/02/2018 20 Entente Binche - RAAL La Louviere 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RFC Spy - Entente Binche 24/02   Speeldag 
18/02/2018 22 Entente Binche (ff.) - Leopold Ukkel FC 0 - 5
24/02/2018 21 RFC Spy - Entente Binche 2 - 1
04/03/2018 23 Racing Jet Waver - Entente Binche 0 - 2
11/03/2018 24 Entente Binche - CS Onhaye 1 - 2
18/03/2018 25 Francs Borains - Entente Binche 5 - 0
25/03/2018 26 Entente Binche - CS Entite Manage 3 - 2
08/04/2018 27 FC Ganshoren - Entente Binche 1 - 5
15/04/2018 28 Stade Brainois - Entente Binche 0 - 3
22/04/2018 29 Entente Binche - JS Tamines 4 - 2
29/04/2018 30 RFC Doornik - Entente Binche 1 - 2

FC Ganshoren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 FC Ganshoren - JS Tamines 1 - 0
03/09/2017 2 Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren 0 - 2
10/09/2017 3 FC Ganshoren - RFC Doornik 1 - 2
17/09/2017 4 Racing Jet Waver - FC Ganshoren 3 - 0
24/09/2017 5 FC Ganshoren - RC Waterloo 1 - 1
01/10/2017 6 CS Onhaye - FC Ganshoren 0 - 1
08/10/2017 7 FC Ganshoren - Couvin Mariembourg 3 - 1
15/10/2017 8 Francs Borains - FC Ganshoren 5 - 1
22/10/2017 9 FC Ganshoren - Albert Quevy Mons 0 - 2
29/10/2017 10 CS Entite Manage - FC Ganshoren 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 FC Ganshoren - US Solrezienne 3 - 2
12/11/2017 12 Entente Binche - FC Ganshoren 2 - 1
19/11/2017 13 FC Ganshoren - RAAL La Louviere 1 - 1
26/11/2017 14 FC Ganshoren - Stade Brainois 0 - 1
03/12/2017 15 RFC Spy - FC Ganshoren 3 - 3
10/12/2017 16 JS Tamines - FC Ganshoren 1 - 1
17/12/2017 17 FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC 1 - 0
14/01/2018 18 RFC Doornik - FC Ganshoren 2 - 0
21/01/2018 19 FC Ganshoren - Racing Jet Waver 1 - 1
04/02/2018 20 RC Waterloo - FC Ganshoren 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 FC Ganshoren - CS Onhaye 1 - 3
18/02/2018 22 Couvin Mariembourg - FC Ganshoren 4 - 1
04/03/2018 23 FC Ganshoren - Francs Borains 3 - 4
11/03/2018 24 Albert Quevy Mons - FC Ganshoren 0 - 1
18/03/2018 25 FC Ganshoren - CS Entite Manage 3 - 2
25/03/2018 26 US Solrezienne - FC Ganshoren 1 - 2
08/04/2018 27 FC Ganshoren - Entente Binche 1 - 5
15/04/2018 28 RAAL La Louviere - FC Ganshoren 2 - 0
22/04/2018 29 Stade Brainois - FC Ganshoren 2 - 2
29/04/2018 30 FC Ganshoren - RFC Spy 4 - 1

Francs Borains

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Albert Quevy Mons - Francs Borains 0 - 1
03/09/2017 2 Francs Borains - US Solrezienne 6 - 2
10/09/2017 3 RAAL La Louviere - Francs Borains 1 - 1
17/09/2017 4 Francs Borains - RFC Spy 2 - 1
24/09/2017 5 Leopold Ukkel FC - Francs Borains 0 - 5
01/10/2017 6 Francs Borains - Racing Jet Waver 1 - 1
08/10/2017 7 CS Onhaye - Francs Borains 0 - 3
15/10/2017 8 Francs Borains - FC Ganshoren 5 - 1
22/10/2017 9 Francs Borains - CS Entite Manage 2 - 2
29/10/2017 10 Entente Binche - Francs Borains 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Francs Borains - Stade Brainois 2 - 0
12/11/2017 12 JS Tamines - Francs Borains 0 - 4
19/11/2017 13 Francs Borains - RFC Doornik 1 - 0
26/11/2017 14 RC Waterloo - Francs Borains 1 - 3
03/12/2017 15 Francs Borains - Couvin Mariembourg 0 - 2
10/12/2017 16 Francs Borains - Albert Quevy Mons 2 - 0
17/12/2017 17 US Solrezienne - Francs Borains 07/01   Speeldag 
07/01/2018 17 US Solrezienne - Francs Borains 1 - 0
14/01/2018 18 Francs Borains - RAAL La Louviere 2 - 1
21/01/2018 19 RFC Spy - Francs Borains 1 - 6
04/02/2018 20 Francs Borains - Leopold Ukkel FC 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Racing Jet Waver - Francs Borains 1 - 3
18/02/2018 22 Francs Borains - CS Onhaye 3 - 1
04/03/2018 23 FC Ganshoren - Francs Borains 3 - 4
11/03/2018 24 CS Entite Manage - Francs Borains 2 - 2
18/03/2018 25 Francs Borains - Entente Binche 5 - 0
25/03/2018 26 Stade Brainois - Francs Borains 0 - 2
08/04/2018 27 Francs Borains - JS Tamines 2 - 3
15/04/2018 28 RFC Doornik - Francs Borains 0 - 0
22/04/2018 29 Francs Borains - RC Waterloo 6 - 1
29/04/2018 30 Couvin Mariembourg - Francs Borains 1 - 5

JS Tamines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 FC Ganshoren - JS Tamines 1 - 0
03/09/2017 2 JS Tamines - RFC Doornik 1 - 2
10/09/2017 3 RC Waterloo - JS Tamines 1 - 3
17/09/2017 4 JS Tamines - Couvin Mariembourg 1 - 1
24/09/2017 5 Albert Quevy Mons - JS Tamines 1 - 2
01/10/2017 6 JS Tamines - US Solrezienne 1 - 2
08/10/2017 7 RAAL La Louviere - JS Tamines 3 - 0
15/10/2017 8 JS Tamines - RFC Spy 1 - 0
22/10/2017 9 Leopold Ukkel FC - JS Tamines 1 - 1
29/10/2017 10 JS Tamines - Racing Jet Waver 3 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 CS Onhaye - JS Tamines 3 - 1
12/11/2017 12 JS Tamines - Francs Borains 0 - 4
19/11/2017 13 CS Entite Manage - JS Tamines 2 - 4
26/11/2017 14 JS Tamines - Entente Binche 2 - 2
03/12/2017 15 Stade Brainois - JS Tamines 1 - 2
10/12/2017 16 JS Tamines - FC Ganshoren 1 - 1
17/12/2017 17 RFC Doornik - JS Tamines 2 - 0
14/01/2018 18 JS Tamines - RC Waterloo 3 - 0
21/01/2018 19 Couvin Mariembourg - JS Tamines 5 - 0
04/02/2018 20 JS Tamines - Albert Quevy Mons 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US Solrezienne - JS Tamines 25/02   Speeldag 
18/02/2018 22 JS Tamines - RAAL La Louviere 2 - 1
25/02/2018 21 US Solrezienne - JS Tamines 1 - 2
04/03/2018 23 RFC Spy - JS Tamines 2 - 2
11/03/2018 24 JS Tamines - Leopold Ukkel FC 2 - 3
18/03/2018 25 Racing Jet Waver - JS Tamines 1 - 0
25/03/2018 26 JS Tamines - CS Onhaye 1 - 2
08/04/2018 27 Francs Borains - JS Tamines 2 - 3
15/04/2018 28 JS Tamines - CS Entite Manage 1 - 1
22/04/2018 29 Entente Binche - JS Tamines 4 - 2
29/04/2018 30 JS Tamines - Stade Brainois 4 - 2

Leopold Ukkel FC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RFC Spy - Leopold Ukkel FC 1 - 2
03/09/2017 2 Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren 0 - 2
10/09/2017 3 Leopold Ukkel FC - Racing Jet Waver 1 - 4
17/09/2017 4 CS Onhaye - Leopold Ukkel FC 2 - 1
24/09/2017 5 Leopold Ukkel FC - Francs Borains 0 - 5
01/10/2017 6 CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC 2 - 1
08/10/2017 7 Leopold Ukkel FC - Entente Binche 4 - 1
15/10/2017 8 Stade Brainois - Leopold Ukkel FC 1 - 3
22/10/2017 9 Leopold Ukkel FC - JS Tamines 1 - 1
29/10/2017 10 RFC Doornik - Leopold Ukkel FC 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Leopold Ukkel FC - RC Waterloo 1 - 2
12/11/2017 12 Couvin Mariembourg - Leopold Ukkel FC 2 - 0
19/11/2017 13 Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons 0 - 1
26/11/2017 14 US Solrezienne - Leopold Ukkel FC 2 - 2
03/12/2017 15 Leopold Ukkel FC - RAAL La Louviere 0 - 1
10/12/2017 16 Leopold Ukkel FC - RFC Spy 3 - 3
17/12/2017 17 FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC 1 - 0
14/01/2018 18 Racing Jet Waver - Leopold Ukkel FC 3 - 1
21/01/2018 19 Leopold Ukkel FC - CS Onhaye 0 - 2
04/02/2018 20 Francs Borains - Leopold Ukkel FC 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage 2 - 2
18/02/2018 22 Entente Binche (ff.) - Leopold Ukkel FC 0 - 5
04/03/2018 23 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois 0 - 2
11/03/2018 24 JS Tamines - Leopold Ukkel FC 2 - 3
18/03/2018 25 Leopold Ukkel FC - RFC Doornik 1 - 2
25/03/2018 26 RC Waterloo - Leopold Ukkel FC 0 - 4
08/04/2018 27 Leopold Ukkel FC - Couvin Mariembourg 2 - 1
15/04/2018 28 Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC 0 - 3
22/04/2018 29 Leopold Ukkel FC - US Solrezienne 5 - 0
29/04/2018 30 RAAL La Louviere - Leopold Ukkel FC 2 - 0

RAAL La Louviere

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RAAL La Louviere - Racing Jet Waver 4 - 1
03/09/2017 2 CS Onhaye - RAAL La Louviere 0 - 1
10/09/2017 3 RAAL La Louviere - Francs Borains 1 - 1
17/09/2017 4 CS Entite Manage - RAAL La Louviere 1 - 1
24/09/2017 5 RAAL La Louviere - Entente Binche 2 - 0
01/10/2017 6 Stade Brainois - RAAL La Louviere 1 - 3
08/10/2017 7 RAAL La Louviere - JS Tamines 3 - 0
15/10/2017 8 RFC Doornik - RAAL La Louviere 1 - 1
22/10/2017 9 RAAL La Louviere - RC Waterloo 4 - 3
29/10/2017 10 Couvin Mariembourg - RAAL La Louviere 2 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RAAL La Louviere - Albert Quevy Mons 0 - 0
12/11/2017 12 US Solrezienne - RAAL La Louviere 0 - 2
19/11/2017 13 FC Ganshoren - RAAL La Louviere 1 - 1
26/11/2017 14 RAAL La Louviere - RFC Spy 6 - 0
03/12/2017 15 Leopold Ukkel FC - RAAL La Louviere 0 - 1
10/12/2017 16 Racing Jet Waver - RAAL La Louviere 0 - 3
17/12/2017 17 RAAL La Louviere - CS Onhaye 3 - 2
14/01/2018 18 Francs Borains - RAAL La Louviere 2 - 1
21/01/2018 19 RAAL La Louviere - CS Entite Manage 2 - 1
04/02/2018 20 Entente Binche - RAAL La Louviere 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RAAL La Louviere - Stade Brainois 3 - 0
18/02/2018 22 JS Tamines - RAAL La Louviere 2 - 1
04/03/2018 23 RAAL La Louviere - RFC Doornik 0 - 1
11/03/2018 24 RC Waterloo - RAAL La Louviere 0 - 7
18/03/2018 25 RAAL La Louviere - Couvin Mariembourg 3 - 1
25/03/2018 26 Albert Quevy Mons - RAAL La Louviere 1 - 1
08/04/2018 27 RAAL La Louviere - US Solrezienne 3 - 1
15/04/2018 28 RAAL La Louviere - FC Ganshoren 2 - 0
22/04/2018 29 RFC Spy - RAAL La Louviere 25/04   Speeldag 
25/04/2018 29 RFC Spy - RAAL La Louviere 1 - 6
29/04/2018 30 RAAL La Louviere - Leopold Ukkel FC 2 - 0

RC Waterloo

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RC Waterloo - Entente Binche 2 - 3
03/09/2017 2 Stade Brainois - RC Waterloo 2 - 1
10/09/2017 3 RC Waterloo - JS Tamines 1 - 3
17/09/2017 4 RFC Doornik - RC Waterloo 3 - 0
24/09/2017 5 FC Ganshoren - RC Waterloo 1 - 1
01/10/2017 6 RC Waterloo - Couvin Mariembourg 0 - 2
08/10/2017 7 Albert Quevy Mons - RC Waterloo 4 - 0
15/10/2017 8 RC Waterloo - US Solrezienne 0 - 1
22/10/2017 9 RAAL La Louviere - RC Waterloo 4 - 3
29/10/2017 10 RC Waterloo - RFC Spy 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Leopold Ukkel FC - RC Waterloo 1 - 2
12/11/2017 12 RC Waterloo - Racing Jet Waver 2 - 5
19/11/2017 13 CS Onhaye - RC Waterloo 3 - 1
26/11/2017 14 RC Waterloo - Francs Borains 1 - 3
03/12/2017 15 CS Entite Manage - RC Waterloo 4 - 2
10/12/2017 16 Entente Binche - RC Waterloo 3 - 0
17/12/2017 17 RC Waterloo - Stade Brainois 0 - 3
14/01/2018 18 JS Tamines - RC Waterloo 3 - 0
21/01/2018 19 RC Waterloo - RFC Doornik 2 - 2
04/02/2018 20 RC Waterloo - FC Ganshoren 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Couvin Mariembourg - RC Waterloo 24/02   Speeldag 
18/02/2018 22 RC Waterloo - Albert Quevy Mons 2 - 6
24/02/2018 21 Couvin Mariembourg - RC Waterloo 3 - 1
04/03/2018 23 US Solrezienne - RC Waterloo 2 - 3
11/03/2018 24 RC Waterloo - RAAL La Louviere 0 - 7
18/03/2018 25 RFC Spy - RC Waterloo 3 - 1
25/03/2018 26 RC Waterloo - Leopold Ukkel FC 0 - 4
08/04/2018 27 Racing Jet Waver - RC Waterloo 1 - 0
15/04/2018 28 RC Waterloo - CS Onhaye 2 - 3
22/04/2018 29 Francs Borains - RC Waterloo 6 - 1
29/04/2018 30 RC Waterloo - CS Entite Manage 2 - 3

RFC Doornik

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RFC Doornik - Stade Brainois 1 - 0
03/09/2017 2 JS Tamines - RFC Doornik 1 - 2
10/09/2017 3 FC Ganshoren - RFC Doornik 1 - 2
17/09/2017 4 RFC Doornik - RC Waterloo 3 - 0
24/09/2017 5 Couvin Mariembourg - RFC Doornik 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Doornik - Albert Quevy Mons 1 - 0
08/10/2017 7 US Solrezienne - RFC Doornik 1 - 1
15/10/2017 8 RFC Doornik - RAAL La Louviere 1 - 1
22/10/2017 9 RFC Spy - RFC Doornik 1 - 5
29/10/2017 10 RFC Doornik - Leopold Ukkel FC 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Racing Jet Waver - RFC Doornik 3 - 2
12/11/2017 12 RFC Doornik - CS Onhaye 1 - 1
19/11/2017 13 Francs Borains - RFC Doornik 1 - 0
26/11/2017 14 RFC Doornik - CS Entite Manage 1 - 0
03/12/2017 15 Entente Binche - RFC Doornik 3 - 1
10/12/2017 16 Stade Brainois - RFC Doornik 0 - 1
17/12/2017 17 RFC Doornik - JS Tamines 2 - 0
14/01/2018 18 RFC Doornik - FC Ganshoren 2 - 0
21/01/2018 19 RC Waterloo - RFC Doornik 2 - 2
04/02/2018 20 RFC Doornik - Couvin Mariembourg 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Albert Quevy Mons - RFC Doornik 0 - 3
18/02/2018 22 RFC Doornik - US Solrezienne 3 - 0
04/03/2018 23 RAAL La Louviere - RFC Doornik 0 - 1
11/03/2018 24 RFC Doornik - RFC Spy 3 - 1
18/03/2018 25 Leopold Ukkel FC - RFC Doornik 1 - 2
25/03/2018 26 RFC Doornik - Racing Jet Waver 1 - 1
08/04/2018 27 CS Onhaye - RFC Doornik 2 - 0
15/04/2018 28 RFC Doornik - Francs Borains 0 - 0
22/04/2018 29 CS Entite Manage - RFC Doornik 2 - 1
29/04/2018 30 RFC Doornik - Entente Binche 1 - 2

RFC Spy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RFC Spy - Leopold Ukkel FC 1 - 2
03/09/2017 2 Racing Jet Waver - RFC Spy 1 - 2
10/09/2017 3 RFC Spy - CS Onhaye 2 - 3
17/09/2017 4 Francs Borains - RFC Spy 2 - 1
24/09/2017 5 RFC Spy - CS Entite Manage 0 - 4
01/10/2017 6 Entente Binche - RFC Spy 2 - 1
08/10/2017 7 RFC Spy - Stade Brainois 2 - 1
15/10/2017 8 JS Tamines - RFC Spy 1 - 0
22/10/2017 9 RFC Spy - RFC Doornik 1 - 5
29/10/2017 10 RC Waterloo - RFC Spy 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RFC Spy - Couvin Mariembourg 2 - 3
12/11/2017 12 Albert Quevy Mons - RFC Spy 2 - 2
19/11/2017 13 RFC Spy - US Solrezienne 2 - 1
26/11/2017 14 RAAL La Louviere - RFC Spy 6 - 0
03/12/2017 15 RFC Spy - FC Ganshoren 3 - 3
10/12/2017 16 Leopold Ukkel FC - RFC Spy 3 - 3
17/12/2017 17 RFC Spy - Racing Jet Waver 0 - 2
14/01/2018 18 CS Onhaye - RFC Spy 4 - 2
21/01/2018 19 RFC Spy - Francs Borains 1 - 6
04/02/2018 20 CS Entite Manage - RFC Spy 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RFC Spy - Entente Binche 24/02   Speeldag 
18/02/2018 22 Stade Brainois - RFC Spy 0 - 1
24/02/2018 21 RFC Spy - Entente Binche 2 - 1
04/03/2018 23 RFC Spy - JS Tamines 2 - 2
11/03/2018 24 RFC Doornik - RFC Spy 3 - 1
18/03/2018 25 RFC Spy - RC Waterloo 3 - 1
25/03/2018 26 Couvin Mariembourg - RFC Spy 3 - 0
08/04/2018 27 RFC Spy - Albert Quevy Mons 1 - 3
15/04/2018 28 US Solrezienne - RFC Spy 3 - 0
22/04/2018 29 RFC Spy - RAAL La Louviere 25/04   Speeldag 
25/04/2018 29 RFC Spy - RAAL La Louviere 1 - 6
29/04/2018 30 FC Ganshoren - RFC Spy 4 - 1

Racing Jet Waver

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RAAL La Louviere - Racing Jet Waver 4 - 1
03/09/2017 2 Racing Jet Waver - RFC Spy 1 - 2
10/09/2017 3 Leopold Ukkel FC - Racing Jet Waver 1 - 4
17/09/2017 4 Racing Jet Waver - FC Ganshoren 3 - 0
24/09/2017 5 Racing Jet Waver - CS Onhaye 4 - 2
01/10/2017 6 Francs Borains - Racing Jet Waver 1 - 1
08/10/2017 7 Racing Jet Waver - CS Entite Manage 1 - 1
15/10/2017 8 Entente Binche - Racing Jet Waver 3 - 2
22/10/2017 9 Racing Jet Waver - Stade Brainois 3 - 3
29/10/2017 10 JS Tamines - Racing Jet Waver 3 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Racing Jet Waver - RFC Doornik 3 - 2
12/11/2017 12 RC Waterloo - Racing Jet Waver 2 - 5
19/11/2017 13 Racing Jet Waver - Couvin Mariembourg 2 - 1
26/11/2017 14 Albert Quevy Mons - Racing Jet Waver 2 - 1
03/12/2017 15 Racing Jet Waver - US Solrezienne 3 - 1
10/12/2017 16 Racing Jet Waver - RAAL La Louviere 0 - 3
17/12/2017 17 RFC Spy - Racing Jet Waver 0 - 2
14/01/2018 18 Racing Jet Waver - Leopold Ukkel FC 3 - 1
21/01/2018 19 FC Ganshoren - Racing Jet Waver 1 - 1
04/02/2018 20 CS Onhaye - Racing Jet Waver 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Racing Jet Waver - Francs Borains 1 - 3
18/02/2018 22 CS Entite Manage - Racing Jet Waver 1 - 2
04/03/2018 23 Racing Jet Waver - Entente Binche 0 - 2
11/03/2018 24 Stade Brainois - Racing Jet Waver 1 - 1
18/03/2018 25 Racing Jet Waver - JS Tamines 1 - 0
25/03/2018 26 RFC Doornik - Racing Jet Waver 1 - 1
08/04/2018 27 Racing Jet Waver - RC Waterloo 1 - 0
15/04/2018 28 Couvin Mariembourg - Racing Jet Waver 2 - 1
22/04/2018 29 Racing Jet Waver - Albert Quevy Mons 1 - 1
29/04/2018 30 US Solrezienne - Racing Jet Waver 2 - 3

Stade Brainois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RFC Doornik - Stade Brainois 1 - 0
03/09/2017 2 Stade Brainois - RC Waterloo 2 - 1
10/09/2017 3 Couvin Mariembourg - Stade Brainois 2 - 1
17/09/2017 4 Stade Brainois - Albert Quevy Mons 0 - 1
24/09/2017 5 US Solrezienne - Stade Brainois 1 - 4
01/10/2017 6 Stade Brainois - RAAL La Louviere 1 - 3
08/10/2017 7 RFC Spy - Stade Brainois 2 - 1
15/10/2017 8 Stade Brainois - Leopold Ukkel FC 1 - 3
22/10/2017 9 Racing Jet Waver - Stade Brainois 3 - 3
29/10/2017 10 Stade Brainois - CS Onhaye 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Francs Borains - Stade Brainois 2 - 0
12/11/2017 12 Stade Brainois - CS Entite Manage 0 - 0
19/11/2017 13 Entente Binche - Stade Brainois 0 - 1
26/11/2017 14 FC Ganshoren - Stade Brainois 0 - 1
03/12/2017 15 Stade Brainois - JS Tamines 1 - 2
10/12/2017 16 Stade Brainois - RFC Doornik 0 - 1
17/12/2017 17 RC Waterloo - Stade Brainois 0 - 3
14/01/2018 18 Stade Brainois - Couvin Mariembourg 2 - 2
21/01/2018 19 Albert Quevy Mons - Stade Brainois 3 - 0
04/02/2018 20 Stade Brainois - US Solrezienne 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RAAL La Louviere - Stade Brainois 3 - 0
18/02/2018 22 Stade Brainois - RFC Spy 0 - 1
04/03/2018 23 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois 0 - 2
11/03/2018 24 Stade Brainois - Racing Jet Waver 1 - 1
18/03/2018 25 CS Onhaye - Stade Brainois 6 - 3
25/03/2018 26 Stade Brainois - Francs Borains 0 - 2
08/04/2018 27 CS Entite Manage - Stade Brainois 3 - 0
15/04/2018 28 Stade Brainois - Entente Binche 0 - 3
22/04/2018 29 Stade Brainois - FC Ganshoren 2 - 2
29/04/2018 30 JS Tamines - Stade Brainois 4 - 2

US Solrezienne

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US Solrezienne - CS Onhaye 0 - 0
03/09/2017 2 Francs Borains - US Solrezienne 6 - 2
10/09/2017 3 US Solrezienne - CS Entite Manage 1 - 1
17/09/2017 4 Entente Binche - US Solrezienne 1 - 1
24/09/2017 5 US Solrezienne - Stade Brainois 1 - 4
01/10/2017 6 JS Tamines - US Solrezienne 1 - 2
08/10/2017 7 US Solrezienne - RFC Doornik 1 - 1
15/10/2017 8 RC Waterloo - US Solrezienne 0 - 1
22/10/2017 9 US Solrezienne - Couvin Mariembourg 2 - 2
29/10/2017 10 Albert Quevy Mons - US Solrezienne 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 FC Ganshoren - US Solrezienne 3 - 2
12/11/2017 12 US Solrezienne - RAAL La Louviere 0 - 2
19/11/2017 13 RFC Spy - US Solrezienne 2 - 1
26/11/2017 14 US Solrezienne - Leopold Ukkel FC 2 - 2
03/12/2017 15 Racing Jet Waver - US Solrezienne 3 - 1
10/12/2017 16 CS Onhaye - US Solrezienne 5 - 2
17/12/2017 17 US Solrezienne - Francs Borains 07/01   Speeldag 
07/01/2018 17 US Solrezienne - Francs Borains 1 - 0
14/01/2018 18 CS Entite Manage - US Solrezienne 1 - 0
21/01/2018 19 US Solrezienne - Entente Binche 0 - 2
04/02/2018 20 Stade Brainois - US Solrezienne 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US Solrezienne - JS Tamines 25/02   Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Doornik - US Solrezienne 3 - 0
25/02/2018 21 US Solrezienne - JS Tamines 1 - 2
04/03/2018 23 US Solrezienne - RC Waterloo 2 - 3
11/03/2018 24 Couvin Mariembourg - US Solrezienne 3 - 1
18/03/2018 25 US Solrezienne - Albert Quevy Mons 2 - 2
25/03/2018 26 US Solrezienne - FC Ganshoren 1 - 2
08/04/2018 27 RAAL La Louviere - US Solrezienne 3 - 1
15/04/2018 28 US Solrezienne - RFC Spy 3 - 0
22/04/2018 29 Leopold Ukkel FC - US Solrezienne 5 - 0
29/04/2018 30 US Solrezienne - Racing Jet Waver 2 - 3

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2017-2018) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).