Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
Fax: +32 (0)14 63.53.66
reizen.noorderkempen@selectair.be
www.reizennoorderkempen.be
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 15/08/2017 om 10:28u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale A
4e PROVINCIALE A - ANTWERPEN - SEIZOEN 2017 - 2018

De 17 ploegen: Horendonk FC, Excelsior Essen, Olympic Essen, KSV Wildert, K Heibos SV, Putte SK,
KFC Berendrecht, K Gooreind VV, K Achterbroek VV, KFC Nieuwmoer, K Brecht SK, KFC St-Lenaarts B,
's Gravenwezel-Schilde B, KFC Antonia B, KVK Westmalle, KVC Oostmalle en KFC Wechelderzande.
In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
4e Provinciale Geografisch Alle Provinciale klassementen 4e A - Archief 2016-2017
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (23 augustus 2017) - 1e periode
Woe. 23/08 19u00 WECHELDERZANDE - OLYMPIC ESSEN
Woe. 23/08 19u00 KVC OOSTMALLE - KFC NIEUWMOER
Woe. 23/08 19u00 KVV ACHTERBROEK - EXCELSIOR ESSEN
Woe. 23/08 19u00 HEIBOS KSV - SINT LENAARTS B
Woe. 23/08 19u00 HORENDONK FC - PUTTE SK
Woe. 23/08 19u30 BERENDRECHT SP. - KSV WILDERT
Woe. 23/08 20u00 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVK WESTMALLE
Woe. 23/08 20u00 KFC ANTONIA B - BRECHT SK
- - - KVV GOOREIND - vrij

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 'S GR'WEZEL-SCHILDE B 0 0 0 0 0 0 0  
2 BERENDRECHT SP. 0 0 0 0 0 0 0  
3 BRECHT SK 0 0 0 0 0 0 0  
4 EXCELSIOR ESSEN 0 0 0 0 0 0 0  
5 HEIBOS KSV 0 0 0 0 0 0 0  
6 HORENDONK FC 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC ANTONIA B 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC NIEUWMOER 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSV WILDERT 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVC OOSTMALLE 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVK WESTMALLE 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVV ACHTERBROEK 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVV GOOREIND 0 0 0 0 0 0 0  
14 OLYMPIC ESSEN 0 0 0 0 0 0 0  
15 PUTTE SK 0 0 0 0 0 0 0  
16 SINT LENAARTS B 0 0 0 0 0 0 0  
17 WECHELDERZANDE 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (23 augustus 2017) - 1e periode
WECHELDERZANDE - OLYMPIC ESSEN
KVC OOSTMALLE - KFC NIEUWMOER
KVV ACHTERBROEK - EXCELSIOR ESSEN
BERENDRECHT SP. - KSV WILDERT
HEIBOS KSV - SINT LENAARTS B
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVK WESTMALLE
KFC ANTONIA B - BRECHT SK
HORENDONK FC - PUTTE SK
KVV GOOREIND - vrij


Speeldag 2 (27 augustus 2017) - 1e periode
OLYMPIC ESSEN - KVV ACHTERBROEK
KFC NIEUWMOER - KVV GOOREIND
HORENDONK FC - KFC ANTONIA B
KSV WILDERT - KVC OOSTMALLE
PUTTE SK - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
BRECHT SK - HEIBOS KSV
KVK WESTMALLE - BERENDRECHT SP.
SINT LENAARTS B - WECHELDERZANDE
EXCELSIOR ESSEN - vrij


Speeldag 3 (30 augustus 2017) - 1e periode
PUTTE SK - KFC ANTONIA B
BRECHT SK - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
KVK WESTMALLE - HEIBOS KSV
KFC NIEUWMOER - KVV ACHTERBROEK
OLYMPIC ESSEN - KVC OOSTMALLE
KSV WILDERT - WECHELDERZANDE
SINT LENAARTS B - BERENDRECHT SP.
EXCELSIOR ESSEN - KVV GOOREIND
HORENDONK FC - vrij


Speeldag 4 (3 september 2017) - 1e periode
KVV ACHTERBROEK - KSV WILDERT
KVC OOSTMALLE - SINT LENAARTS B
WECHELDERZANDE - KVK WESTMALLE
BERENDRECHT SP. - BRECHT SK
HEIBOS KSV - PUTTE SK
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - HORENDONK FC
EXCELSIOR ESSEN - KFC NIEUWMOER
KVV GOOREIND - OLYMPIC ESSEN
KFC ANTONIA B - vrij


Speeldag 5 (10 september 2017) - 1e periode
BRECHT SK - WECHELDERZANDE
KVK WESTMALLE - KVC OOSTMALLE
SINT LENAARTS B - KVV ACHTERBROEK
KSV WILDERT - KVV GOOREIND
OLYMPIC ESSEN - EXCELSIOR ESSEN
KFC ANTONIA B - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
HORENDONK FC - HEIBOS KSV
PUTTE SK - BERENDRECHT SP.
KFC NIEUWMOER - vrij


Speeldag 6 (17 september 2017) - 1e periode
EXCELSIOR ESSEN - KSV WILDERT
KFC NIEUWMOER - OLYMPIC ESSEN
KVV GOOREIND - SINT LENAARTS B
KVV ACHTERBROEK - KVK WESTMALLE
KVC OOSTMALLE - BRECHT SK
WECHELDERZANDE - PUTTE SK
BERENDRECHT SP. - HORENDONK FC
HEIBOS KSV - KFC ANTONIA B
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - vrij


Speeldag 7 (24 september 2017) - 1e periode
HORENDONK FC - WECHELDERZANDE
BRECHT SK - KVV ACHTERBROEK
KVK WESTMALLE - KVV GOOREIND
SINT LENAARTS B - EXCELSIOR ESSEN
KSV WILDERT - KFC NIEUWMOER
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - HEIBOS KSV
KFC ANTONIA B - BERENDRECHT SP.
PUTTE SK - KVC OOSTMALLE
OLYMPIC ESSEN - vrij


Speeldag 8 (1 oktober 2017) - 1e periode
OLYMPIC ESSEN - KSV WILDERT
KFC NIEUWMOER - SINT LENAARTS B
KVV GOOREIND - BRECHT SK
KVV ACHTERBROEK - PUTTE SK
KVC OOSTMALLE - HORENDONK FC
WECHELDERZANDE - KFC ANTONIA B
BERENDRECHT SP. - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
EXCELSIOR ESSEN - KVK WESTMALLE
HEIBOS KSV - vrij


Speeldag 9 (8 oktober 2017) - 1e periode
HORENDONK FC - KVV ACHTERBROEK
BRECHT SK - EXCELSIOR ESSEN
KVK WESTMALLE - KFC NIEUWMOER
SINT LENAARTS B - OLYMPIC ESSEN
HEIBOS KSV - BERENDRECHT SP.
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - WECHELDERZANDE
KFC ANTONIA B - KVC OOSTMALLE
PUTTE SK - KVV GOOREIND
KSV WILDERT - vrij


Speeldag 10 (15 oktober 2017) - 1e periode
OLYMPIC ESSEN - KVK WESTMALLE
KFC NIEUWMOER - BRECHT SK
EXCELSIOR ESSEN - PUTTE SK
KSV WILDERT - SINT LENAARTS B
KVV GOOREIND - HORENDONK FC
KVV ACHTERBROEK - KFC ANTONIA B
KVC OOSTMALLE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
WECHELDERZANDE - HEIBOS KSV
BERENDRECHT SP. - vrij


Speeldag 11 (22 oktober 2017) - 1e periode
HORENDONK FC - EXCELSIOR ESSEN
KFC ANTONIA B - KVV GOOREIND
PUTTE SK - KFC NIEUWMOER
BRECHT SK - OLYMPIC ESSEN
KVK WESTMALLE - KSV WILDERT
BERENDRECHT SP. - WECHELDERZANDE
HEIBOS KSV - KVC OOSTMALLE
KVV ACHTERBROEK (3e per.) - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
SINT LENAARTS B - vrij


Speeldag 12 (29 oktober 2017) - 2e periode
EXCELSIOR ESSEN - KFC ANTONIA B
KSV WILDERT - BRECHT SK
SINT LENAARTS B - KVK WESTMALLE
KVC OOSTMALLE - BERENDRECHT SP.
KVV ACHTERBROEK - HEIBOS KSV
OLYMPIC ESSEN - PUTTE SK
KFC NIEUWMOER - HORENDONK FC
KVV GOOREIND - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
WECHELDERZANDE - vrij


Speeldag 13 (5 november 2017) - 2e periode
BRECHT SK - SINT LENAARTS B
WECHELDERZANDE - KVC OOSTMALLE
BERENDRECHT SP. - KVV ACHTERBROEK
HEIBOS KSV - KVV GOOREIND
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - EXCELSIOR ESSEN
KFC ANTONIA B - KFC NIEUWMOER
HORENDONK FC - OLYMPIC ESSEN
PUTTE SK - KSV WILDERT
KVK WESTMALLE - vrij


Speeldag 14 (12 november 2017) - 2e periode
KVV ACHTERBROEK - WECHELDERZANDE
KVK WESTMALLE - BRECHT SK
SINT LENAARTS B - PUTTE SK
KSV WILDERT - HORENDONK FC
OLYMPIC ESSEN - KFC ANTONIA B
KFC NIEUWMOER - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
EXCELSIOR ESSEN - HEIBOS KSV
KVV GOOREIND - BERENDRECHT SP.
KVC OOSTMALLE - vrij


Speeldag 15 (19 november 2017) - 2e periode
HORENDONK FC - SINT LENAARTS B
KFC ANTONIA B - KSV WILDERT
PUTTE SK - KVK WESTMALLE
KVC OOSTMALLE - KVV ACHTERBROEK
WECHELDERZANDE - KVV GOOREIND
BERENDRECHT SP. - EXCELSIOR ESSEN
HEIBOS KSV - KFC NIEUWMOER
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - OLYMPIC ESSEN
BRECHT SK - vrij


Speeldag 16 (26 november 2017) - 2e periode
EXCELSIOR ESSEN - WECHELDERZANDE
BRECHT SK - PUTTE SK
KVK WESTMALLE - HORENDONK FC
SINT LENAARTS B - KFC ANTONIA B
KSV WILDERT - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
OLYMPIC ESSEN - HEIBOS KSV
KFC NIEUWMOER - BERENDRECHT SP.
KVV GOOREIND - KVC OOSTMALLE
KVV ACHTERBROEK - vrij


Speeldag 17 (3 december 2017) - 2e periode
HORENDONK FC - BRECHT SK
KFC ANTONIA B - KVK WESTMALLE
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - SINT LENAARTS B
HEIBOS KSV - KSV WILDERT
BERENDRECHT SP. - OLYMPIC ESSEN
WECHELDERZANDE - KFC NIEUWMOER
KVC OOSTMALLE - EXCELSIOR ESSEN
KVV ACHTERBROEK - KVV GOOREIND
PUTTE SK - vrij


Speeldag 18 (10 december 2017) - 2e periode
EXCELSIOR ESSEN - KVV ACHTERBROEK
KFC NIEUWMOER - KVC OOSTMALLE
PUTTE SK - HORENDONK FC
BRECHT SK - KFC ANTONIA B
KVK WESTMALLE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
SINT LENAARTS B - HEIBOS KSV
KSV WILDERT - BERENDRECHT SP.
OLYMPIC ESSEN - WECHELDERZANDE
KVV GOOREIND - vrij


Speeldag 19 (17 december 2017) - 2e periode
KFC ANTONIA B - PUTTE SK
KVV ACHTERBROEK - KFC NIEUWMOER
KVC OOSTMALLE - OLYMPIC ESSEN
WECHELDERZANDE - KSV WILDERT
BERENDRECHT SP. - SINT LENAARTS B
HEIBOS KSV - KVK WESTMALLE
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - BRECHT SK
KVV GOOREIND - EXCELSIOR ESSEN
HORENDONK FC - vrij


Speeldag 20 (7 januari 2018) - 2e periode
KFC ANTONIA B - HORENDONK FC
KVV GOOREIND - KFC NIEUWMOER
KVV ACHTERBROEK - OLYMPIC ESSEN
KVC OOSTMALLE - KSV WILDERT
WECHELDERZANDE - SINT LENAARTS B
BERENDRECHT SP. - KVK WESTMALLE
HEIBOS KSV - BRECHT SK
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - PUTTE SK
EXCELSIOR ESSEN - vrij


Speeldag 21 (14 januari 2018) - 2e periode
PUTTE SK - HEIBOS KSV
HORENDONK FC - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
KFC NIEUWMOER - EXCELSIOR ESSEN
BRECHT SK - BERENDRECHT SP.
OLYMPIC ESSEN - KVV GOOREIND
KSV WILDERT - KVV ACHTERBROEK
SINT LENAARTS B - KVC OOSTMALLE
KVK WESTMALLE - WECHELDERZANDE
KFC ANTONIA B - vrij


Speeldag 22 (21 januari 2018) - 2e periode
HEIBOS KSV - HORENDONK FC
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KFC ANTONIA B
EXCELSIOR ESSEN - OLYMPIC ESSEN
WECHELDERZANDE - BRECHT SK
KVC OOSTMALLE - KVK WESTMALLE
KVV ACHTERBROEK - SINT LENAARTS B
KVV GOOREIND - KSV WILDERT
BERENDRECHT SP. - PUTTE SK
KFC NIEUWMOER - vrij


Speeldag 23 (28 januari 2018) - 2e periode
KFC ANTONIA B - HEIBOS KSV
OLYMPIC ESSEN - KFC NIEUWMOER
KSV WILDERT - EXCELSIOR ESSEN
HORENDONK FC - BERENDRECHT SP.
SINT LENAARTS B - KVV GOOREIND
KVK WESTMALLE - KVV ACHTERBROEK
BRECHT SK - KVC OOSTMALLE
PUTTE SK - WECHELDERZANDE
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - vrij


Speeldag 24 (4 februari 2018) - 3e periode
HEIBOS KSV - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
BERENDRECHT SP. - KFC ANTONIA B
WECHELDERZANDE - HORENDONK FC
KFC NIEUWMOER - KSV WILDERT
EXCELSIOR ESSEN - SINT LENAARTS B
KVV GOOREIND - KVK WESTMALLE
KVV ACHTERBROEK - BRECHT SK
KVC OOSTMALLE - PUTTE SK
OLYMPIC ESSEN - vrij


Speeldag 25 (11 februari 2018) - 3e periode
KSV WILDERT - OLYMPIC ESSEN
SINT LENAARTS B - KFC NIEUWMOER
KVK WESTMALLE - EXCELSIOR ESSEN
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - BERENDRECHT SP.
BRECHT SK - KVV GOOREIND
PUTTE SK - KVV ACHTERBROEK
HORENDONK FC - KVC OOSTMALLE
KFC ANTONIA B - WECHELDERZANDE
HEIBOS KSV - vrij


Speeldag 26 (18 februari 2018) - 3e periode
KVV ACHTERBROEK - HORENDONK FC
KVC OOSTMALLE - KFC ANTONIA B
WECHELDERZANDE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
BERENDRECHT SP. - HEIBOS KSV
OLYMPIC ESSEN - SINT LENAARTS B
KFC NIEUWMOER - KVK WESTMALLE
EXCELSIOR ESSEN - BRECHT SK
KVV GOOREIND - PUTTE SK
KSV WILDERT - vrij


Speeldag 27 (25 februari 2018) - 3e periode
PUTTE SK - EXCELSIOR ESSEN
BRECHT SK - KFC NIEUWMOER
KVK WESTMALLE - OLYMPIC ESSEN
SINT LENAARTS B - KSV WILDERT
HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVC OOSTMALLE
KFC ANTONIA B - KVV ACHTERBROEK
HORENDONK FC - KVV GOOREIND
BERENDRECHT SP. - vrij


Speeldag 28 (4 maart 2018) - 3e periode
EXCELSIOR ESSEN - HORENDONK FC
KVV GOOREIND - KFC ANTONIA B
'S GR'WEZEL-SCHILDE B (1e per.) - KVV ACHTERBROEK
KVC OOSTMALLE - HEIBOS KSV
WECHELDERZANDE - BERENDRECHT SP.
KSV WILDERT - KVK WESTMALLE
OLYMPIC ESSEN - BRECHT SK
KFC NIEUWMOER - PUTTE SK
SINT LENAARTS B - vrij


Speeldag 29 (11 maart 2018) - 3e periode
PUTTE SK - OLYMPIC ESSEN
HORENDONK FC - KFC NIEUWMOER
KFC ANTONIA B - EXCELSIOR ESSEN
BRECHT SK - KSV WILDERT
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVV GOOREIND
HEIBOS KSV - KVV ACHTERBROEK
BERENDRECHT SP. - KVC OOSTMALLE
KVK WESTMALLE - SINT LENAARTS B
WECHELDERZANDE - vrij


Speeldag 30 (18 maart 2018) - 3e periode
OLYMPIC ESSEN - HORENDONK FC
KFC NIEUWMOER - KFC ANTONIA B
EXCELSIOR ESSEN - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
SINT LENAARTS B - BRECHT SK
KVC OOSTMALLE - WECHELDERZANDE
KVV ACHTERBROEK - BERENDRECHT SP.
KVV GOOREIND - HEIBOS KSV
KSV WILDERT - PUTTE SK
KVK WESTMALLE - vrij


Speeldag 31 (25 maart 2018) - 3e periode
HEIBOS KSV - OLYMPIC ESSEN
BERENDRECHT SP. - KFC NIEUWMOER
WECHELDERZANDE - EXCELSIOR ESSEN
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KSV WILDERT
KVC OOSTMALLE - KVV GOOREIND
PUTTE SK - BRECHT SK
HORENDONK FC - KVK WESTMALLE
KFC ANTONIA B - SINT LENAARTS B
KVV ACHTERBROEK - vrij


Speeldag 32 (28 maart 2018) - 3e periode
SINT LENAARTS B - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
KVK WESTMALLE - KFC ANTONIA B
BRECHT SK - HORENDONK FC
KSV WILDERT - HEIBOS KSV
OLYMPIC ESSEN - BERENDRECHT SP.
KFC NIEUWMOER - WECHELDERZANDE
EXCELSIOR ESSEN - KVC OOSTMALLE
KVV GOOREIND - KVV ACHTERBROEK
PUTTE SK - vrij


Speeldag 33 (8 april 2018) - 3e periode
KFC ANTONIA B - OLYMPIC ESSEN
'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KFC NIEUWMOER
HEIBOS KSV - EXCELSIOR ESSEN
HORENDONK FC - KSV WILDERT
BERENDRECHT SP. - KVV GOOREIND
WECHELDERZANDE - KVV ACHTERBROEK
BRECHT SK - KVK WESTMALLE
PUTTE SK - SINT LENAARTS B
KVC OOSTMALLE - vrij


Speeldag 34 (15 april 2018) - 3e periode
SINT LENAARTS B - HORENDONK FC
KSV WILDERT - KFC ANTONIA B
OLYMPIC ESSEN - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B
KFC NIEUWMOER - HEIBOS KSV
EXCELSIOR ESSEN - BERENDRECHT SP.
KVV GOOREIND - WECHELDERZANDE
KVV ACHTERBROEK - KVC OOSTMALLE
KVK WESTMALLE - PUTTE SK
BRECHT SK - vrij




EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 000
2BERENDRECHT SP. 000
3BRECHT SK 000
4EXCELSIOR ESSEN 000
5HEIBOS KSV 000
6HORENDONK FC 000
7KFC ANTONIA B 000
8KFC NIEUWMOER 000
9KSV WILDERT 000
10KVC OOSTMALLE 000
11KVK WESTMALLE 000
12KVV ACHTERBROEK 000
13KVV GOOREIND 000
14OLYMPIC ESSEN 000
15PUTTE SK 000
16SINT LENAARTS B 000
17WECHELDERZANDE 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 000
2BERENDRECHT SP. 000
3BRECHT SK 000
4EXCELSIOR ESSEN 000
5HEIBOS KSV 000
6HORENDONK FC 000
7KFC ANTONIA B 000
8KFC NIEUWMOER 000
9KSV WILDERT 000
10KVC OOSTMALLE 000
11KVK WESTMALLE 000
12KVV ACHTERBROEK 000
13KVV GOOREIND 000
14OLYMPIC ESSEN 000
15PUTTE SK 000
16SINT LENAARTS B 000
17WECHELDERZANDE 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 000
2BERENDRECHT SP. 000
3BRECHT SK 000
4EXCELSIOR ESSEN 000
5HEIBOS KSV 000
6HORENDONK FC 000
7KFC ANTONIA B 000
8KFC NIEUWMOER 000
9KSV WILDERT 000
10KVC OOSTMALLE 000
11KVK WESTMALLE 000
12KVV ACHTERBROEK 000
13KVV GOOREIND 000
14OLYMPIC ESSEN 000
15PUTTE SK 000
16SINT LENAARTS B 000
17WECHELDERZANDE 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 000
2BERENDRECHT SP. 000
3BRECHT SK 000
4EXCELSIOR ESSEN 000
5HEIBOS KSV 000
6HORENDONK FC 000
7KFC ANTONIA B 000
8KFC NIEUWMOER 000
9KSV WILDERT 000
10KVC OOSTMALLE 000
11KVK WESTMALLE 000
12KVV ACHTERBROEK 000
13KVV GOOREIND 000
14OLYMPIC ESSEN 000
15PUTTE SK 000
16SINT LENAARTS B 000
17WECHELDERZANDE 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 000
2BERENDRECHT SP. 000
3BRECHT SK 000
4EXCELSIOR ESSEN 000
5HEIBOS KSV 000
6HORENDONK FC 000
7KFC ANTONIA B 000
8KFC NIEUWMOER 000
9KSV WILDERT 000
10KVC OOSTMALLE 000
11KVK WESTMALLE 000
12KVV ACHTERBROEK 000
13KVV GOOREIND 000
14OLYMPIC ESSEN 000
15PUTTE SK 000
16SINT LENAARTS B 000
17WECHELDERZANDE 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 0 0 
2BERENDRECHT SP. 0 0 
3BRECHT SK 0 0 
4EXCELSIOR ESSEN 0 0 
5HEIBOS KSV 0 0 
6HORENDONK FC 0 0 
7KFC ANTONIA B 0 0 
8KFC NIEUWMOER 0 0 
9KSV WILDERT 0 0 
10KVC OOSTMALLE 0 0 
11KVK WESTMALLE 0 0 
12KVV ACHTERBROEK 0 0 
13KVV GOOREIND 0 0 
14OLYMPIC ESSEN 0 0 
15PUTTE SK 0 0 
16SINT LENAARTS B 0 0 
17WECHELDERZANDE 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 000
2BERENDRECHT SP. 000
3BRECHT SK 000
4EXCELSIOR ESSEN 000
5HEIBOS KSV 000
6HORENDONK FC 000
7KFC ANTONIA B 000
8KFC NIEUWMOER 000
9KSV WILDERT 000
10KVC OOSTMALLE 000
11KVK WESTMALLE 000
12KVV ACHTERBROEK 000
13KVV GOOREIND 000
14OLYMPIC ESSEN 000
15PUTTE SK 000
16SINT LENAARTS B 000
17WECHELDERZANDE 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 000
2BERENDRECHT SP. 000
3BRECHT SK 000
4EXCELSIOR ESSEN 000
5HEIBOS KSV 000
6HORENDONK FC 000
7KFC ANTONIA B 000
8KFC NIEUWMOER 000
9KSV WILDERT 000
10KVC OOSTMALLE 000
11KVK WESTMALLE 000
12KVV ACHTERBROEK 000
13KVV GOOREIND 000
14OLYMPIC ESSEN 000
15PUTTE SK 000
16SINT LENAARTS B 000
17WECHELDERZANDE 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1'S GR'WEZEL-SCHILDE B 000
2BERENDRECHT SP. 000
3BRECHT SK 000
4EXCELSIOR ESSEN 000
5HEIBOS KSV 000
6HORENDONK FC 000
7KFC ANTONIA B 000
8KFC NIEUWMOER 000
9KSV WILDERT 000
10KVC OOSTMALLE 000
11KVK WESTMALLE 000
12KVV ACHTERBROEK 000
13KVV GOOREIND 000
14OLYMPIC ESSEN 000
15PUTTE SK 000
16SINT LENAARTS B 000
17WECHELDERZANDE 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 'S GR'WEZEL-SCHILDE B 0 0 0 0 0 0 0
2 BERENDRECHT SP. 0 0 0 0 0 0 0
3 BRECHT SK 0 0 0 0 0 0 0
4 EXCELSIOR ESSEN 0 0 0 0 0 0 0
5 HEIBOS KSV 0 0 0 0 0 0 0
6 HORENDONK FC 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC ANTONIA B 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC NIEUWMOER 0 0 0 0 0 0 0
9 KSV WILDERT 0 0 0 0 0 0 0
10 KVC OOSTMALLE 0 0 0 0 0 0 0
11 KVK WESTMALLE 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV ACHTERBROEK 0 0 0 0 0 0 0
13 KVV GOOREIND 0 0 0 0 0 0 0
14 OLYMPIC ESSEN 0 0 0 0 0 0 0
15 PUTTE SK 0 0 0 0 0 0 0
16 SINT LENAARTS B 0 0 0 0 0 0 0
17 WECHELDERZANDE 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 'S GR'WEZEL-SCHILDE B 0 0 0 0 0 0 0
2 BERENDRECHT SP. 0 0 0 0 0 0 0
3 BRECHT SK 0 0 0 0 0 0 0
4 EXCELSIOR ESSEN 0 0 0 0 0 0 0
5 HEIBOS KSV 0 0 0 0 0 0 0
6 HORENDONK FC 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC ANTONIA B 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC NIEUWMOER 0 0 0 0 0 0 0
9 KSV WILDERT 0 0 0 0 0 0 0
10 KVC OOSTMALLE 0 0 0 0 0 0 0
11 KVK WESTMALLE 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV ACHTERBROEK 0 0 0 0 0 0 0
13 KVV GOOREIND 0 0 0 0 0 0 0
14 OLYMPIC ESSEN 0 0 0 0 0 0 0
15 PUTTE SK 0 0 0 0 0 0 0
16 SINT LENAARTS B 0 0 0 0 0 0 0
17 WECHELDERZANDE 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVK WESTMALLE Speeldag 
27/08/2017 2 PUTTE SK - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
30/08/2017 3 BRECHT SK - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
03/09/2017 4 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - HORENDONK FC Speeldag 
10/09/2017 5 KFC ANTONIA B - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
17/09/2017 6 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - vrijSpeeldag 
24/09/2017 7 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - HEIBOS KSV Speeldag 
01/10/2017 8 BERENDRECHT SP. - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
08/10/2017 9 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - WECHELDERZANDE Speeldag 
15/10/2017 10 KVC OOSTMALLE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
22/10/2017 11 KVV ACHTERBROEK (3e per.) - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KVV GOOREIND - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
05/11/2017 13 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
12/11/2017 14 KFC NIEUWMOER - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
19/11/2017 15 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
26/11/2017 16 KSV WILDERT - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
03/12/2017 17 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - SINT LENAARTS B Speeldag 
10/12/2017 18 KVK WESTMALLE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
17/12/2017 19 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - BRECHT SK Speeldag 
07/01/2018 20 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - PUTTE SK Speeldag 
14/01/2018 21 HORENDONK FC - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
21/01/2018 22 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KFC ANTONIA B Speeldag 
28/01/2018 23 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 HEIBOS KSV - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
11/02/2018 25 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - BERENDRECHT SP. Speeldag 
18/02/2018 26 WECHELDERZANDE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
25/02/2018 27 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVC OOSTMALLE Speeldag 
04/03/2018 28 'S GR'WEZEL-SCHILDE B (1e per.) - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
11/03/2018 29 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVV GOOREIND Speeldag 
18/03/2018 30 EXCELSIOR ESSEN - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
25/03/2018 31 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KSV WILDERT Speeldag 
28/03/2018 32 SINT LENAARTS B - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
08/04/2018 33 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KFC NIEUWMOER Speeldag 
15/04/2018 34 OLYMPIC ESSEN - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 BERENDRECHT SP. - KSV WILDERT Speeldag 
27/08/2017 2 KVK WESTMALLE - BERENDRECHT SP. Speeldag 
30/08/2017 3 SINT LENAARTS B - BERENDRECHT SP. Speeldag 
03/09/2017 4 BERENDRECHT SP. - BRECHT SK Speeldag 
10/09/2017 5 PUTTE SK - BERENDRECHT SP. Speeldag 
17/09/2017 6 BERENDRECHT SP. - HORENDONK FC Speeldag 
24/09/2017 7 KFC ANTONIA B - BERENDRECHT SP. Speeldag 
01/10/2017 8 BERENDRECHT SP. - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
08/10/2017 9 HEIBOS KSV - BERENDRECHT SP. Speeldag 
15/10/2017 10 BERENDRECHT SP. - vrijSpeeldag 
22/10/2017 11 BERENDRECHT SP. - WECHELDERZANDE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KVC OOSTMALLE - BERENDRECHT SP. Speeldag 
05/11/2017 13 BERENDRECHT SP. - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
12/11/2017 14 KVV GOOREIND - BERENDRECHT SP. Speeldag 
19/11/2017 15 BERENDRECHT SP. - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
26/11/2017 16 KFC NIEUWMOER - BERENDRECHT SP. Speeldag 
03/12/2017 17 BERENDRECHT SP. - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
10/12/2017 18 KSV WILDERT - BERENDRECHT SP. Speeldag 
17/12/2017 19 BERENDRECHT SP. - SINT LENAARTS B Speeldag 
07/01/2018 20 BERENDRECHT SP. - KVK WESTMALLE Speeldag 
14/01/2018 21 BRECHT SK - BERENDRECHT SP. Speeldag 
21/01/2018 22 BERENDRECHT SP. - PUTTE SK Speeldag 
28/01/2018 23 HORENDONK FC - BERENDRECHT SP. Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 BERENDRECHT SP. - KFC ANTONIA B Speeldag 
11/02/2018 25 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - BERENDRECHT SP. Speeldag 
18/02/2018 26 BERENDRECHT SP. - HEIBOS KSV Speeldag 
25/02/2018 27 BERENDRECHT SP. - vrijSpeeldag 
04/03/2018 28 WECHELDERZANDE - BERENDRECHT SP. Speeldag 
11/03/2018 29 BERENDRECHT SP. - KVC OOSTMALLE Speeldag 
18/03/2018 30 KVV ACHTERBROEK - BERENDRECHT SP. Speeldag 
25/03/2018 31 BERENDRECHT SP. - KFC NIEUWMOER Speeldag 
28/03/2018 32 OLYMPIC ESSEN - BERENDRECHT SP. Speeldag 
08/04/2018 33 BERENDRECHT SP. - KVV GOOREIND Speeldag 
15/04/2018 34 EXCELSIOR ESSEN - BERENDRECHT SP. Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 KFC ANTONIA B - BRECHT SK Speeldag 
27/08/2017 2 BRECHT SK - HEIBOS KSV Speeldag 
30/08/2017 3 BRECHT SK - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
03/09/2017 4 BERENDRECHT SP. - BRECHT SK Speeldag 
10/09/2017 5 BRECHT SK - WECHELDERZANDE Speeldag 
17/09/2017 6 KVC OOSTMALLE - BRECHT SK Speeldag 
24/09/2017 7 BRECHT SK - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
01/10/2017 8 KVV GOOREIND - BRECHT SK Speeldag 
08/10/2017 9 BRECHT SK - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
15/10/2017 10 KFC NIEUWMOER - BRECHT SK Speeldag 
22/10/2017 11 BRECHT SK - OLYMPIC ESSEN Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KSV WILDERT - BRECHT SK Speeldag 
05/11/2017 13 BRECHT SK - SINT LENAARTS B Speeldag 
12/11/2017 14 KVK WESTMALLE - BRECHT SK Speeldag 
19/11/2017 15 BRECHT SK - vrijSpeeldag 
26/11/2017 16 BRECHT SK - PUTTE SK Speeldag 
03/12/2017 17 HORENDONK FC - BRECHT SK Speeldag 
10/12/2017 18 BRECHT SK - KFC ANTONIA B Speeldag 
17/12/2017 19 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - BRECHT SK Speeldag 
07/01/2018 20 HEIBOS KSV - BRECHT SK Speeldag 
14/01/2018 21 BRECHT SK - BERENDRECHT SP. Speeldag 
21/01/2018 22 WECHELDERZANDE - BRECHT SK Speeldag 
28/01/2018 23 BRECHT SK - KVC OOSTMALLE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 KVV ACHTERBROEK - BRECHT SK Speeldag 
11/02/2018 25 BRECHT SK - KVV GOOREIND Speeldag 
18/02/2018 26 EXCELSIOR ESSEN - BRECHT SK Speeldag 
25/02/2018 27 BRECHT SK - KFC NIEUWMOER Speeldag 
04/03/2018 28 OLYMPIC ESSEN - BRECHT SK Speeldag 
11/03/2018 29 BRECHT SK - KSV WILDERT Speeldag 
18/03/2018 30 SINT LENAARTS B - BRECHT SK Speeldag 
25/03/2018 31 PUTTE SK - BRECHT SK Speeldag 
28/03/2018 32 BRECHT SK - HORENDONK FC Speeldag 
08/04/2018 33 BRECHT SK - KVK WESTMALLE Speeldag 
15/04/2018 34 BRECHT SK - vrijSpeeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 KVV ACHTERBROEK - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
27/08/2017 2 EXCELSIOR ESSEN - vrijSpeeldag 
30/08/2017 3 EXCELSIOR ESSEN - KVV GOOREIND Speeldag 
03/09/2017 4 EXCELSIOR ESSEN - KFC NIEUWMOER Speeldag 
10/09/2017 5 OLYMPIC ESSEN - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
17/09/2017 6 EXCELSIOR ESSEN - KSV WILDERT Speeldag 
24/09/2017 7 SINT LENAARTS B - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
01/10/2017 8 EXCELSIOR ESSEN - KVK WESTMALLE Speeldag 
08/10/2017 9 BRECHT SK - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
15/10/2017 10 EXCELSIOR ESSEN - PUTTE SK Speeldag 
22/10/2017 11 HORENDONK FC - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 EXCELSIOR ESSEN - KFC ANTONIA B Speeldag 
05/11/2017 13 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
12/11/2017 14 EXCELSIOR ESSEN - HEIBOS KSV Speeldag 
19/11/2017 15 BERENDRECHT SP. - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
26/11/2017 16 EXCELSIOR ESSEN - WECHELDERZANDE Speeldag 
03/12/2017 17 KVC OOSTMALLE - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
10/12/2017 18 EXCELSIOR ESSEN - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
17/12/2017 19 KVV GOOREIND - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
07/01/2018 20 EXCELSIOR ESSEN - vrijSpeeldag 
14/01/2018 21 KFC NIEUWMOER - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
21/01/2018 22 EXCELSIOR ESSEN - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
28/01/2018 23 KSV WILDERT - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 EXCELSIOR ESSEN - SINT LENAARTS B Speeldag 
11/02/2018 25 KVK WESTMALLE - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
18/02/2018 26 EXCELSIOR ESSEN - BRECHT SK Speeldag 
25/02/2018 27 PUTTE SK - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
04/03/2018 28 EXCELSIOR ESSEN - HORENDONK FC Speeldag 
11/03/2018 29 KFC ANTONIA B - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
18/03/2018 30 EXCELSIOR ESSEN - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
25/03/2018 31 WECHELDERZANDE - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
28/03/2018 32 EXCELSIOR ESSEN - KVC OOSTMALLE Speeldag 
08/04/2018 33 HEIBOS KSV - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
15/04/2018 34 EXCELSIOR ESSEN - BERENDRECHT SP. Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 HEIBOS KSV - SINT LENAARTS B Speeldag 
27/08/2017 2 BRECHT SK - HEIBOS KSV Speeldag 
30/08/2017 3 KVK WESTMALLE - HEIBOS KSV Speeldag 
03/09/2017 4 HEIBOS KSV - PUTTE SK Speeldag 
10/09/2017 5 HORENDONK FC - HEIBOS KSV Speeldag 
17/09/2017 6 HEIBOS KSV - KFC ANTONIA B Speeldag 
24/09/2017 7 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - HEIBOS KSV Speeldag 
01/10/2017 8 HEIBOS KSV - vrijSpeeldag 
08/10/2017 9 HEIBOS KSV - BERENDRECHT SP. Speeldag 
15/10/2017 10 WECHELDERZANDE - HEIBOS KSV Speeldag 
22/10/2017 11 HEIBOS KSV - KVC OOSTMALLE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KVV ACHTERBROEK - HEIBOS KSV Speeldag 
05/11/2017 13 HEIBOS KSV - KVV GOOREIND Speeldag 
12/11/2017 14 EXCELSIOR ESSEN - HEIBOS KSV Speeldag 
19/11/2017 15 HEIBOS KSV - KFC NIEUWMOER Speeldag 
26/11/2017 16 OLYMPIC ESSEN - HEIBOS KSV Speeldag 
03/12/2017 17 HEIBOS KSV - KSV WILDERT Speeldag 
10/12/2017 18 SINT LENAARTS B - HEIBOS KSV Speeldag 
17/12/2017 19 HEIBOS KSV - KVK WESTMALLE Speeldag 
07/01/2018 20 HEIBOS KSV - BRECHT SK Speeldag 
14/01/2018 21 PUTTE SK - HEIBOS KSV Speeldag 
21/01/2018 22 HEIBOS KSV - HORENDONK FC Speeldag 
28/01/2018 23 KFC ANTONIA B - HEIBOS KSV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 HEIBOS KSV - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
11/02/2018 25 HEIBOS KSV - vrijSpeeldag 
18/02/2018 26 BERENDRECHT SP. - HEIBOS KSV Speeldag 
25/02/2018 27 HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE Speeldag 
04/03/2018 28 KVC OOSTMALLE - HEIBOS KSV Speeldag 
11/03/2018 29 HEIBOS KSV - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
18/03/2018 30 KVV GOOREIND - HEIBOS KSV Speeldag 
25/03/2018 31 HEIBOS KSV - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
28/03/2018 32 KSV WILDERT - HEIBOS KSV Speeldag 
08/04/2018 33 HEIBOS KSV - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
15/04/2018 34 KFC NIEUWMOER - HEIBOS KSV Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 HORENDONK FC - PUTTE SK Speeldag 
27/08/2017 2 HORENDONK FC - KFC ANTONIA B Speeldag 
30/08/2017 3 HORENDONK FC - vrijSpeeldag 
03/09/2017 4 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - HORENDONK FC Speeldag 
10/09/2017 5 HORENDONK FC - HEIBOS KSV Speeldag 
17/09/2017 6 BERENDRECHT SP. - HORENDONK FC Speeldag 
24/09/2017 7 HORENDONK FC - WECHELDERZANDE Speeldag 
01/10/2017 8 KVC OOSTMALLE - HORENDONK FC Speeldag 
08/10/2017 9 HORENDONK FC - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
15/10/2017 10 KVV GOOREIND - HORENDONK FC Speeldag 
22/10/2017 11 HORENDONK FC - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KFC NIEUWMOER - HORENDONK FC Speeldag 
05/11/2017 13 HORENDONK FC - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
12/11/2017 14 KSV WILDERT - HORENDONK FC Speeldag 
19/11/2017 15 HORENDONK FC - SINT LENAARTS B Speeldag 
26/11/2017 16 KVK WESTMALLE - HORENDONK FC Speeldag 
03/12/2017 17 HORENDONK FC - BRECHT SK Speeldag 
10/12/2017 18 PUTTE SK - HORENDONK FC Speeldag 
17/12/2017 19 HORENDONK FC - vrijSpeeldag 
07/01/2018 20 KFC ANTONIA B - HORENDONK FC Speeldag 
14/01/2018 21 HORENDONK FC - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
21/01/2018 22 HEIBOS KSV - HORENDONK FC Speeldag 
28/01/2018 23 HORENDONK FC - BERENDRECHT SP. Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 WECHELDERZANDE - HORENDONK FC Speeldag 
11/02/2018 25 HORENDONK FC - KVC OOSTMALLE Speeldag 
18/02/2018 26 KVV ACHTERBROEK - HORENDONK FC Speeldag 
25/02/2018 27 HORENDONK FC - KVV GOOREIND Speeldag 
04/03/2018 28 EXCELSIOR ESSEN - HORENDONK FC Speeldag 
11/03/2018 29 HORENDONK FC - KFC NIEUWMOER Speeldag 
18/03/2018 30 OLYMPIC ESSEN - HORENDONK FC Speeldag 
25/03/2018 31 HORENDONK FC - KVK WESTMALLE Speeldag 
28/03/2018 32 BRECHT SK - HORENDONK FC Speeldag 
08/04/2018 33 HORENDONK FC - KSV WILDERT Speeldag 
15/04/2018 34 SINT LENAARTS B - HORENDONK FC Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 KFC ANTONIA B - BRECHT SK Speeldag 
27/08/2017 2 HORENDONK FC - KFC ANTONIA B Speeldag 
30/08/2017 3 PUTTE SK - KFC ANTONIA B Speeldag 
03/09/2017 4 KFC ANTONIA B - vrijSpeeldag 
10/09/2017 5 KFC ANTONIA B - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
17/09/2017 6 HEIBOS KSV - KFC ANTONIA B Speeldag 
24/09/2017 7 KFC ANTONIA B - BERENDRECHT SP. Speeldag 
01/10/2017 8 WECHELDERZANDE - KFC ANTONIA B Speeldag 
08/10/2017 9 KFC ANTONIA B - KVC OOSTMALLE Speeldag 
15/10/2017 10 KVV ACHTERBROEK - KFC ANTONIA B Speeldag 
22/10/2017 11 KFC ANTONIA B - KVV GOOREIND Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 EXCELSIOR ESSEN - KFC ANTONIA B Speeldag 
05/11/2017 13 KFC ANTONIA B - KFC NIEUWMOER Speeldag 
12/11/2017 14 OLYMPIC ESSEN - KFC ANTONIA B Speeldag 
19/11/2017 15 KFC ANTONIA B - KSV WILDERT Speeldag 
26/11/2017 16 SINT LENAARTS B - KFC ANTONIA B Speeldag 
03/12/2017 17 KFC ANTONIA B - KVK WESTMALLE Speeldag 
10/12/2017 18 BRECHT SK - KFC ANTONIA B Speeldag 
17/12/2017 19 KFC ANTONIA B - PUTTE SK Speeldag 
07/01/2018 20 KFC ANTONIA B - HORENDONK FC Speeldag 
14/01/2018 21 KFC ANTONIA B - vrijSpeeldag 
21/01/2018 22 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KFC ANTONIA B Speeldag 
28/01/2018 23 KFC ANTONIA B - HEIBOS KSV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 BERENDRECHT SP. - KFC ANTONIA B Speeldag 
11/02/2018 25 KFC ANTONIA B - WECHELDERZANDE Speeldag 
18/02/2018 26 KVC OOSTMALLE - KFC ANTONIA B Speeldag 
25/02/2018 27 KFC ANTONIA B - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
04/03/2018 28 KVV GOOREIND - KFC ANTONIA B Speeldag 
11/03/2018 29 KFC ANTONIA B - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
18/03/2018 30 KFC NIEUWMOER - KFC ANTONIA B Speeldag 
25/03/2018 31 KFC ANTONIA B - SINT LENAARTS B Speeldag 
28/03/2018 32 KVK WESTMALLE - KFC ANTONIA B Speeldag 
08/04/2018 33 KFC ANTONIA B - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
15/04/2018 34 KSV WILDERT - KFC ANTONIA B Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 KVC OOSTMALLE - KFC NIEUWMOER Speeldag 
27/08/2017 2 KFC NIEUWMOER - KVV GOOREIND Speeldag 
30/08/2017 3 KFC NIEUWMOER - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
03/09/2017 4 EXCELSIOR ESSEN - KFC NIEUWMOER Speeldag 
10/09/2017 5 KFC NIEUWMOER - vrijSpeeldag 
17/09/2017 6 KFC NIEUWMOER - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
24/09/2017 7 KSV WILDERT - KFC NIEUWMOER Speeldag 
01/10/2017 8 KFC NIEUWMOER - SINT LENAARTS B Speeldag 
08/10/2017 9 KVK WESTMALLE - KFC NIEUWMOER Speeldag 
15/10/2017 10 KFC NIEUWMOER - BRECHT SK Speeldag 
22/10/2017 11 PUTTE SK - KFC NIEUWMOER Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KFC NIEUWMOER - HORENDONK FC Speeldag 
05/11/2017 13 KFC ANTONIA B - KFC NIEUWMOER Speeldag 
12/11/2017 14 KFC NIEUWMOER - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
19/11/2017 15 HEIBOS KSV - KFC NIEUWMOER Speeldag 
26/11/2017 16 KFC NIEUWMOER - BERENDRECHT SP. Speeldag 
03/12/2017 17 WECHELDERZANDE - KFC NIEUWMOER Speeldag 
10/12/2017 18 KFC NIEUWMOER - KVC OOSTMALLE Speeldag 
17/12/2017 19 KVV ACHTERBROEK - KFC NIEUWMOER Speeldag 
07/01/2018 20 KVV GOOREIND - KFC NIEUWMOER Speeldag 
14/01/2018 21 KFC NIEUWMOER - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
21/01/2018 22 KFC NIEUWMOER - vrijSpeeldag 
28/01/2018 23 OLYMPIC ESSEN - KFC NIEUWMOER Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 KFC NIEUWMOER - KSV WILDERT Speeldag 
11/02/2018 25 SINT LENAARTS B - KFC NIEUWMOER Speeldag 
18/02/2018 26 KFC NIEUWMOER - KVK WESTMALLE Speeldag 
25/02/2018 27 BRECHT SK - KFC NIEUWMOER Speeldag 
04/03/2018 28 KFC NIEUWMOER - PUTTE SK Speeldag 
11/03/2018 29 HORENDONK FC - KFC NIEUWMOER Speeldag 
18/03/2018 30 KFC NIEUWMOER - KFC ANTONIA B Speeldag 
25/03/2018 31 BERENDRECHT SP. - KFC NIEUWMOER Speeldag 
28/03/2018 32 KFC NIEUWMOER - WECHELDERZANDE Speeldag 
08/04/2018 33 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KFC NIEUWMOER Speeldag 
15/04/2018 34 KFC NIEUWMOER - HEIBOS KSV Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 BERENDRECHT SP. - KSV WILDERT Speeldag 
27/08/2017 2 KSV WILDERT - KVC OOSTMALLE Speeldag 
30/08/2017 3 KSV WILDERT - WECHELDERZANDE Speeldag 
03/09/2017 4 KVV ACHTERBROEK - KSV WILDERT Speeldag 
10/09/2017 5 KSV WILDERT - KVV GOOREIND Speeldag 
17/09/2017 6 EXCELSIOR ESSEN - KSV WILDERT Speeldag 
24/09/2017 7 KSV WILDERT - KFC NIEUWMOER Speeldag 
01/10/2017 8 OLYMPIC ESSEN - KSV WILDERT Speeldag 
08/10/2017 9 KSV WILDERT - vrijSpeeldag 
15/10/2017 10 KSV WILDERT - SINT LENAARTS B Speeldag 
22/10/2017 11 KVK WESTMALLE - KSV WILDERT Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KSV WILDERT - BRECHT SK Speeldag 
05/11/2017 13 PUTTE SK - KSV WILDERT Speeldag 
12/11/2017 14 KSV WILDERT - HORENDONK FC Speeldag 
19/11/2017 15 KFC ANTONIA B - KSV WILDERT Speeldag 
26/11/2017 16 KSV WILDERT - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
03/12/2017 17 HEIBOS KSV - KSV WILDERT Speeldag 
10/12/2017 18 KSV WILDERT - BERENDRECHT SP. Speeldag 
17/12/2017 19 WECHELDERZANDE - KSV WILDERT Speeldag 
07/01/2018 20 KVC OOSTMALLE - KSV WILDERT Speeldag 
14/01/2018 21 KSV WILDERT - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
21/01/2018 22 KVV GOOREIND - KSV WILDERT Speeldag 
28/01/2018 23 KSV WILDERT - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 KFC NIEUWMOER - KSV WILDERT Speeldag 
11/02/2018 25 KSV WILDERT - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
18/02/2018 26 KSV WILDERT - vrijSpeeldag 
25/02/2018 27 SINT LENAARTS B - KSV WILDERT Speeldag 
04/03/2018 28 KSV WILDERT - KVK WESTMALLE Speeldag 
11/03/2018 29 BRECHT SK - KSV WILDERT Speeldag 
18/03/2018 30 KSV WILDERT - PUTTE SK Speeldag 
25/03/2018 31 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KSV WILDERT Speeldag 
28/03/2018 32 KSV WILDERT - HEIBOS KSV Speeldag 
08/04/2018 33 HORENDONK FC - KSV WILDERT Speeldag 
15/04/2018 34 KSV WILDERT - KFC ANTONIA B Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 KVC OOSTMALLE - KFC NIEUWMOER Speeldag 
27/08/2017 2 KSV WILDERT - KVC OOSTMALLE Speeldag 
30/08/2017 3 OLYMPIC ESSEN - KVC OOSTMALLE Speeldag 
03/09/2017 4 KVC OOSTMALLE - SINT LENAARTS B Speeldag 
10/09/2017 5 KVK WESTMALLE - KVC OOSTMALLE Speeldag 
17/09/2017 6 KVC OOSTMALLE - BRECHT SK Speeldag 
24/09/2017 7 PUTTE SK - KVC OOSTMALLE Speeldag 
01/10/2017 8 KVC OOSTMALLE - HORENDONK FC Speeldag 
08/10/2017 9 KFC ANTONIA B - KVC OOSTMALLE Speeldag 
15/10/2017 10 KVC OOSTMALLE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
22/10/2017 11 HEIBOS KSV - KVC OOSTMALLE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KVC OOSTMALLE - BERENDRECHT SP. Speeldag 
05/11/2017 13 WECHELDERZANDE - KVC OOSTMALLE Speeldag 
12/11/2017 14 KVC OOSTMALLE - vrijSpeeldag 
19/11/2017 15 KVC OOSTMALLE - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
26/11/2017 16 KVV GOOREIND - KVC OOSTMALLE Speeldag 
03/12/2017 17 KVC OOSTMALLE - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
10/12/2017 18 KFC NIEUWMOER - KVC OOSTMALLE Speeldag 
17/12/2017 19 KVC OOSTMALLE - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
07/01/2018 20 KVC OOSTMALLE - KSV WILDERT Speeldag 
14/01/2018 21 SINT LENAARTS B - KVC OOSTMALLE Speeldag 
21/01/2018 22 KVC OOSTMALLE - KVK WESTMALLE Speeldag 
28/01/2018 23 BRECHT SK - KVC OOSTMALLE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 KVC OOSTMALLE - PUTTE SK Speeldag 
11/02/2018 25 HORENDONK FC - KVC OOSTMALLE Speeldag 
18/02/2018 26 KVC OOSTMALLE - KFC ANTONIA B Speeldag 
25/02/2018 27 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVC OOSTMALLE Speeldag 
04/03/2018 28 KVC OOSTMALLE - HEIBOS KSV Speeldag 
11/03/2018 29 BERENDRECHT SP. - KVC OOSTMALLE Speeldag 
18/03/2018 30 KVC OOSTMALLE - WECHELDERZANDE Speeldag 
25/03/2018 31 KVC OOSTMALLE - KVV GOOREIND Speeldag 
28/03/2018 32 EXCELSIOR ESSEN - KVC OOSTMALLE Speeldag 
08/04/2018 33 KVC OOSTMALLE - vrijSpeeldag 
15/04/2018 34 KVV ACHTERBROEK - KVC OOSTMALLE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVK WESTMALLE Speeldag 
27/08/2017 2 KVK WESTMALLE - BERENDRECHT SP. Speeldag 
30/08/2017 3 KVK WESTMALLE - HEIBOS KSV Speeldag 
03/09/2017 4 WECHELDERZANDE - KVK WESTMALLE Speeldag 
10/09/2017 5 KVK WESTMALLE - KVC OOSTMALLE Speeldag 
17/09/2017 6 KVV ACHTERBROEK - KVK WESTMALLE Speeldag 
24/09/2017 7 KVK WESTMALLE - KVV GOOREIND Speeldag 
01/10/2017 8 EXCELSIOR ESSEN - KVK WESTMALLE Speeldag 
08/10/2017 9 KVK WESTMALLE - KFC NIEUWMOER Speeldag 
15/10/2017 10 OLYMPIC ESSEN - KVK WESTMALLE Speeldag 
22/10/2017 11 KVK WESTMALLE - KSV WILDERT Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 SINT LENAARTS B - KVK WESTMALLE Speeldag 
05/11/2017 13 KVK WESTMALLE - vrijSpeeldag 
12/11/2017 14 KVK WESTMALLE - BRECHT SK Speeldag 
19/11/2017 15 PUTTE SK - KVK WESTMALLE Speeldag 
26/11/2017 16 KVK WESTMALLE - HORENDONK FC Speeldag 
03/12/2017 17 KFC ANTONIA B - KVK WESTMALLE Speeldag 
10/12/2017 18 KVK WESTMALLE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
17/12/2017 19 HEIBOS KSV - KVK WESTMALLE Speeldag 
07/01/2018 20 BERENDRECHT SP. - KVK WESTMALLE Speeldag 
14/01/2018 21 KVK WESTMALLE - WECHELDERZANDE Speeldag 
21/01/2018 22 KVC OOSTMALLE - KVK WESTMALLE Speeldag 
28/01/2018 23 KVK WESTMALLE - KVV ACHTERBROEK Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 KVV GOOREIND - KVK WESTMALLE Speeldag 
11/02/2018 25 KVK WESTMALLE - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
18/02/2018 26 KFC NIEUWMOER - KVK WESTMALLE Speeldag 
25/02/2018 27 KVK WESTMALLE - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
04/03/2018 28 KSV WILDERT - KVK WESTMALLE Speeldag 
11/03/2018 29 KVK WESTMALLE - SINT LENAARTS B Speeldag 
18/03/2018 30 KVK WESTMALLE - vrijSpeeldag 
25/03/2018 31 HORENDONK FC - KVK WESTMALLE Speeldag 
28/03/2018 32 KVK WESTMALLE - KFC ANTONIA B Speeldag 
08/04/2018 33 BRECHT SK - KVK WESTMALLE Speeldag 
15/04/2018 34 KVK WESTMALLE - PUTTE SK Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 KVV ACHTERBROEK - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
27/08/2017 2 OLYMPIC ESSEN - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
30/08/2017 3 KFC NIEUWMOER - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
03/09/2017 4 KVV ACHTERBROEK - KSV WILDERT Speeldag 
10/09/2017 5 SINT LENAARTS B - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
17/09/2017 6 KVV ACHTERBROEK - KVK WESTMALLE Speeldag 
24/09/2017 7 BRECHT SK - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
01/10/2017 8 KVV ACHTERBROEK - PUTTE SK Speeldag 
08/10/2017 9 HORENDONK FC - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
15/10/2017 10 KVV ACHTERBROEK - KFC ANTONIA B Speeldag 
22/10/2017 11 KVV ACHTERBROEK (3e per.) - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KVV ACHTERBROEK - HEIBOS KSV Speeldag 
05/11/2017 13 BERENDRECHT SP. - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
12/11/2017 14 KVV ACHTERBROEK - WECHELDERZANDE Speeldag 
19/11/2017 15 KVC OOSTMALLE - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
26/11/2017 16 KVV ACHTERBROEK - vrijSpeeldag 
03/12/2017 17 KVV ACHTERBROEK - KVV GOOREIND Speeldag 
10/12/2017 18 EXCELSIOR ESSEN - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
17/12/2017 19 KVV ACHTERBROEK - KFC NIEUWMOER Speeldag 
07/01/2018 20 KVV ACHTERBROEK - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
14/01/2018 21 KSV WILDERT - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
21/01/2018 22 KVV ACHTERBROEK - SINT LENAARTS B Speeldag 
28/01/2018 23 KVK WESTMALLE - KVV ACHTERBROEK Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 KVV ACHTERBROEK - BRECHT SK Speeldag 
11/02/2018 25 PUTTE SK - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
18/02/2018 26 KVV ACHTERBROEK - HORENDONK FC Speeldag 
25/02/2018 27 KFC ANTONIA B - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
04/03/2018 28 'S GR'WEZEL-SCHILDE B (1e per.) - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
11/03/2018 29 HEIBOS KSV - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
18/03/2018 30 KVV ACHTERBROEK - BERENDRECHT SP. Speeldag 
25/03/2018 31 KVV ACHTERBROEK - vrijSpeeldag 
28/03/2018 32 KVV GOOREIND - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
08/04/2018 33 WECHELDERZANDE - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
15/04/2018 34 KVV ACHTERBROEK - KVC OOSTMALLE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 KVV GOOREIND - vrijSpeeldag 
27/08/2017 2 KFC NIEUWMOER - KVV GOOREIND Speeldag 
30/08/2017 3 EXCELSIOR ESSEN - KVV GOOREIND Speeldag 
03/09/2017 4 KVV GOOREIND - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
10/09/2017 5 KSV WILDERT - KVV GOOREIND Speeldag 
17/09/2017 6 KVV GOOREIND - SINT LENAARTS B Speeldag 
24/09/2017 7 KVK WESTMALLE - KVV GOOREIND Speeldag 
01/10/2017 8 KVV GOOREIND - BRECHT SK Speeldag 
08/10/2017 9 PUTTE SK - KVV GOOREIND Speeldag 
15/10/2017 10 KVV GOOREIND - HORENDONK FC Speeldag 
22/10/2017 11 KFC ANTONIA B - KVV GOOREIND Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 KVV GOOREIND - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
05/11/2017 13 HEIBOS KSV - KVV GOOREIND Speeldag 
12/11/2017 14 KVV GOOREIND - BERENDRECHT SP. Speeldag 
19/11/2017 15 WECHELDERZANDE - KVV GOOREIND Speeldag 
26/11/2017 16 KVV GOOREIND - KVC OOSTMALLE Speeldag 
03/12/2017 17 KVV ACHTERBROEK - KVV GOOREIND Speeldag 
10/12/2017 18 KVV GOOREIND - vrijSpeeldag 
17/12/2017 19 KVV GOOREIND - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
07/01/2018 20 KVV GOOREIND - KFC NIEUWMOER Speeldag 
14/01/2018 21 OLYMPIC ESSEN - KVV GOOREIND Speeldag 
21/01/2018 22 KVV GOOREIND - KSV WILDERT Speeldag 
28/01/2018 23 SINT LENAARTS B - KVV GOOREIND Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 KVV GOOREIND - KVK WESTMALLE Speeldag 
11/02/2018 25 BRECHT SK - KVV GOOREIND Speeldag 
18/02/2018 26 KVV GOOREIND - PUTTE SK Speeldag 
25/02/2018 27 HORENDONK FC - KVV GOOREIND Speeldag 
04/03/2018 28 KVV GOOREIND - KFC ANTONIA B Speeldag 
11/03/2018 29 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - KVV GOOREIND Speeldag 
18/03/2018 30 KVV GOOREIND - HEIBOS KSV Speeldag 
25/03/2018 31 KVC OOSTMALLE - KVV GOOREIND Speeldag 
28/03/2018 32 KVV GOOREIND - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
08/04/2018 33 BERENDRECHT SP. - KVV GOOREIND Speeldag 
15/04/2018 34 KVV GOOREIND - WECHELDERZANDE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 WECHELDERZANDE - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
27/08/2017 2 OLYMPIC ESSEN - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
30/08/2017 3 OLYMPIC ESSEN - KVC OOSTMALLE Speeldag 
03/09/2017 4 KVV GOOREIND - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
10/09/2017 5 OLYMPIC ESSEN - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
17/09/2017 6 KFC NIEUWMOER - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
24/09/2017 7 OLYMPIC ESSEN - vrijSpeeldag 
01/10/2017 8 OLYMPIC ESSEN - KSV WILDERT Speeldag 
08/10/2017 9 SINT LENAARTS B - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
15/10/2017 10 OLYMPIC ESSEN - KVK WESTMALLE Speeldag 
22/10/2017 11 BRECHT SK - OLYMPIC ESSEN Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 OLYMPIC ESSEN - PUTTE SK Speeldag 
05/11/2017 13 HORENDONK FC - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
12/11/2017 14 OLYMPIC ESSEN - KFC ANTONIA B Speeldag 
19/11/2017 15 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
26/11/2017 16 OLYMPIC ESSEN - HEIBOS KSV Speeldag 
03/12/2017 17 BERENDRECHT SP. - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
10/12/2017 18 OLYMPIC ESSEN - WECHELDERZANDE Speeldag 
17/12/2017 19 KVC OOSTMALLE - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
07/01/2018 20 KVV ACHTERBROEK - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
14/01/2018 21 OLYMPIC ESSEN - KVV GOOREIND Speeldag 
21/01/2018 22 EXCELSIOR ESSEN - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
28/01/2018 23 OLYMPIC ESSEN - KFC NIEUWMOER Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 OLYMPIC ESSEN - vrijSpeeldag 
11/02/2018 25 KSV WILDERT - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
18/02/2018 26 OLYMPIC ESSEN - SINT LENAARTS B Speeldag 
25/02/2018 27 KVK WESTMALLE - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
04/03/2018 28 OLYMPIC ESSEN - BRECHT SK Speeldag 
11/03/2018 29 PUTTE SK - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
18/03/2018 30 OLYMPIC ESSEN - HORENDONK FC Speeldag 
25/03/2018 31 HEIBOS KSV - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
28/03/2018 32 OLYMPIC ESSEN - BERENDRECHT SP. Speeldag 
08/04/2018 33 KFC ANTONIA B - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
15/04/2018 34 OLYMPIC ESSEN - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 HORENDONK FC - PUTTE SK Speeldag 
27/08/2017 2 PUTTE SK - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
30/08/2017 3 PUTTE SK - KFC ANTONIA B Speeldag 
03/09/2017 4 HEIBOS KSV - PUTTE SK Speeldag 
10/09/2017 5 PUTTE SK - BERENDRECHT SP. Speeldag 
17/09/2017 6 WECHELDERZANDE - PUTTE SK Speeldag 
24/09/2017 7 PUTTE SK - KVC OOSTMALLE Speeldag 
01/10/2017 8 KVV ACHTERBROEK - PUTTE SK Speeldag 
08/10/2017 9 PUTTE SK - KVV GOOREIND Speeldag 
15/10/2017 10 EXCELSIOR ESSEN - PUTTE SK Speeldag 
22/10/2017 11 PUTTE SK - KFC NIEUWMOER Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 OLYMPIC ESSEN - PUTTE SK Speeldag 
05/11/2017 13 PUTTE SK - KSV WILDERT Speeldag 
12/11/2017 14 SINT LENAARTS B - PUTTE SK Speeldag 
19/11/2017 15 PUTTE SK - KVK WESTMALLE Speeldag 
26/11/2017 16 BRECHT SK - PUTTE SK Speeldag 
03/12/2017 17 PUTTE SK - vrijSpeeldag 
10/12/2017 18 PUTTE SK - HORENDONK FC Speeldag 
17/12/2017 19 KFC ANTONIA B - PUTTE SK Speeldag 
07/01/2018 20 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - PUTTE SK Speeldag 
14/01/2018 21 PUTTE SK - HEIBOS KSV Speeldag 
21/01/2018 22 BERENDRECHT SP. - PUTTE SK Speeldag 
28/01/2018 23 PUTTE SK - WECHELDERZANDE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 KVC OOSTMALLE - PUTTE SK Speeldag 
11/02/2018 25 PUTTE SK - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
18/02/2018 26 KVV GOOREIND - PUTTE SK Speeldag 
25/02/2018 27 PUTTE SK - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
04/03/2018 28 KFC NIEUWMOER - PUTTE SK Speeldag 
11/03/2018 29 PUTTE SK - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
18/03/2018 30 KSV WILDERT - PUTTE SK Speeldag 
25/03/2018 31 PUTTE SK - BRECHT SK Speeldag 
28/03/2018 32 PUTTE SK - vrijSpeeldag 
08/04/2018 33 PUTTE SK - SINT LENAARTS B Speeldag 
15/04/2018 34 KVK WESTMALLE - PUTTE SK Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 HEIBOS KSV - SINT LENAARTS B Speeldag 
27/08/2017 2 SINT LENAARTS B - WECHELDERZANDE Speeldag 
30/08/2017 3 SINT LENAARTS B - BERENDRECHT SP. Speeldag 
03/09/2017 4 KVC OOSTMALLE - SINT LENAARTS B Speeldag 
10/09/2017 5 SINT LENAARTS B - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
17/09/2017 6 KVV GOOREIND - SINT LENAARTS B Speeldag 
24/09/2017 7 SINT LENAARTS B - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
01/10/2017 8 KFC NIEUWMOER - SINT LENAARTS B Speeldag 
08/10/2017 9 SINT LENAARTS B - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
15/10/2017 10 KSV WILDERT - SINT LENAARTS B Speeldag 
22/10/2017 11 SINT LENAARTS B - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 SINT LENAARTS B - KVK WESTMALLE Speeldag 
05/11/2017 13 BRECHT SK - SINT LENAARTS B Speeldag 
12/11/2017 14 SINT LENAARTS B - PUTTE SK Speeldag 
19/11/2017 15 HORENDONK FC - SINT LENAARTS B Speeldag 
26/11/2017 16 SINT LENAARTS B - KFC ANTONIA B Speeldag 
03/12/2017 17 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - SINT LENAARTS B Speeldag 
10/12/2017 18 SINT LENAARTS B - HEIBOS KSV Speeldag 
17/12/2017 19 BERENDRECHT SP. - SINT LENAARTS B Speeldag 
07/01/2018 20 WECHELDERZANDE - SINT LENAARTS B Speeldag 
14/01/2018 21 SINT LENAARTS B - KVC OOSTMALLE Speeldag 
21/01/2018 22 KVV ACHTERBROEK - SINT LENAARTS B Speeldag 
28/01/2018 23 SINT LENAARTS B - KVV GOOREIND Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 EXCELSIOR ESSEN - SINT LENAARTS B Speeldag 
11/02/2018 25 SINT LENAARTS B - KFC NIEUWMOER Speeldag 
18/02/2018 26 OLYMPIC ESSEN - SINT LENAARTS B Speeldag 
25/02/2018 27 SINT LENAARTS B - KSV WILDERT Speeldag 
04/03/2018 28 SINT LENAARTS B - vrijSpeeldag 
11/03/2018 29 KVK WESTMALLE - SINT LENAARTS B Speeldag 
18/03/2018 30 SINT LENAARTS B - BRECHT SK Speeldag 
25/03/2018 31 KFC ANTONIA B - SINT LENAARTS B Speeldag 
28/03/2018 32 SINT LENAARTS B - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
08/04/2018 33 PUTTE SK - SINT LENAARTS B Speeldag 
15/04/2018 34 SINT LENAARTS B - HORENDONK FC Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/08/2017 1 WECHELDERZANDE - OLYMPIC ESSEN Speeldag 
27/08/2017 2 SINT LENAARTS B - WECHELDERZANDE Speeldag 
30/08/2017 3 KSV WILDERT - WECHELDERZANDE Speeldag 
03/09/2017 4 WECHELDERZANDE - KVK WESTMALLE Speeldag 
10/09/2017 5 BRECHT SK - WECHELDERZANDE Speeldag 
17/09/2017 6 WECHELDERZANDE - PUTTE SK Speeldag 
24/09/2017 7 HORENDONK FC - WECHELDERZANDE Speeldag 
01/10/2017 8 WECHELDERZANDE - KFC ANTONIA B Speeldag 
08/10/2017 9 'S GR'WEZEL-SCHILDE B - WECHELDERZANDE Speeldag 
15/10/2017 10 WECHELDERZANDE - HEIBOS KSV Speeldag 
22/10/2017 11 BERENDRECHT SP. - WECHELDERZANDE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/10/2017 12 WECHELDERZANDE - vrijSpeeldag 
05/11/2017 13 WECHELDERZANDE - KVC OOSTMALLE Speeldag 
12/11/2017 14 KVV ACHTERBROEK - WECHELDERZANDE Speeldag 
19/11/2017 15 WECHELDERZANDE - KVV GOOREIND Speeldag 
26/11/2017 16 EXCELSIOR ESSEN - WECHELDERZANDE Speeldag 
03/12/2017 17 WECHELDERZANDE - KFC NIEUWMOER Speeldag 
10/12/2017 18 OLYMPIC ESSEN - WECHELDERZANDE Speeldag 
17/12/2017 19 WECHELDERZANDE - KSV WILDERT Speeldag 
07/01/2018 20 WECHELDERZANDE - SINT LENAARTS B Speeldag 
14/01/2018 21 KVK WESTMALLE - WECHELDERZANDE Speeldag 
21/01/2018 22 WECHELDERZANDE - BRECHT SK Speeldag 
28/01/2018 23 PUTTE SK - WECHELDERZANDE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2018 24 WECHELDERZANDE - HORENDONK FC Speeldag 
11/02/2018 25 KFC ANTONIA B - WECHELDERZANDE Speeldag 
18/02/2018 26 WECHELDERZANDE - 'S GR'WEZEL-SCHILDE B Speeldag 
25/02/2018 27 HEIBOS KSV - WECHELDERZANDE Speeldag 
04/03/2018 28 WECHELDERZANDE - BERENDRECHT SP. Speeldag 
11/03/2018 29 WECHELDERZANDE - vrijSpeeldag 
18/03/2018 30 KVC OOSTMALLE - WECHELDERZANDE Speeldag 
25/03/2018 31 WECHELDERZANDE - EXCELSIOR ESSEN Speeldag 
28/03/2018 32 KFC NIEUWMOER - WECHELDERZANDE Speeldag 
08/04/2018 33 WECHELDERZANDE - KVV ACHTERBROEK Speeldag 
15/04/2018 34 KVV GOOREIND - WECHELDERZANDE Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2017 - 2018
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 2017-2018).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 3 mei 2017.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).