Heren 4e Provinciale B
Update: 04/05/2018 om 09:01u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Alles over het wedden op Voetbal.
De grootste community van de Benelux.
Chat - Forum - Voorbeschouwingen - Voetbalpronostiek
www.voetbalwedden.net
info@voetbalwedden.net
VOETBALEXPRESS MOBILE
Bezoek www.voetbalexpress.be ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: 04/05/2018 om 09:01u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale B
4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2017 - 2018

De 16 ploegen: KSC Maccabi, Jong Antwerpen Sport, Brothers Utd, KVC Olympic P. Deurne, KFC Pulle,
City Pirates Antw. B, Tubantia Borgerhout, Alberta FC Schilde, KVV Ternesse B, KSK Oelegem,
KFC Ranst B, KFCH Pulderbos, KVC Massenhoven, KFC Grobbendonk, K Boechoutse VV en Racing Emblem.

KFC Pulle is kampioen in deze reeks.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
4e Provinciale Geografisch Alle Provinciale klassementen 4e B - Archief 2016-2017
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
Zon. 29/04 15u00 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout 3 - 2
Zon. 29/04 15u00 KFC Grobbendonk - Racing Emblem 1 - 0
Zon. 29/04 15u00 KFC Pulle - KVC Massenhoven 2 - 0
Zon. 29/04 15u00 KSC Maccabi - KFC Ranst B 5 - 1
Zon. 29/04 15u00 Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg 1 - 1
Zon. 29/04 15u00 City Pirates B - KVV Ternesse B 3 - 0
Zon. 29/04 15u00 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem 2 - 2
Zon. 29/04 15u00 Brothers United - K Boechoutse VV 1 - 4

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Pulle (2) 30 22 5 3 90 38 69
2 KFCH Pulderbos 30 22 6 2 91 46 68
3 KFC Grobbendonk 30 19 9 2 68 46 59
4 City Pirates B 30 16 9 5 69 42 53
5 KVC Massenhoven 30 16 9 5 69 45 53
6 Tubantia Borgerhout 30 14 10 6 68 56 48
7 KSK Oelegem (1) 30 13 10 7 64 58 46
8 Racing Emblem 30 13 12 5 53 55 44
9 KSC Maccabi 30 10 10 10 55 51 40
10 Alberta FC Schilde 30 11 13 6 60 77 39
11 Olympic P. Drne- Bg 30 11 16 3 57 58 36
12 KFC Ranst B 30 9 16 5 51 58 32
13 Jong Antwerpen Sp. 30 7 16 7 60 93 28
14 Brothers United 30 7 18 5 56 102 26
15 KVV Ternesse B 30 6 20 4 39 61 22
16 K Boechoutse VV 30 4 21 5 30 94 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Grobbendonk 10 8 1 1 24 13 25
2 KFC Pulle (2) 10 8 2 0 18 9 24
3 KFCH Pulderbos 10 6 2 2 27 15 20
4 Tubantia Borgerhout 10 6 3 1 27 14 19
5 Olympic P. Drne- Bg 10 6 3 1 26 17 19
6 KVC Massenhoven 10 5 3 2 31 17 17
7 City Pirates B 10 4 4 2 23 15 14
8 KFC Ranst B 10 4 4 2 23 20 14
9 Alberta FC Schilde 10 4 4 2 18 28 14
10 Racing Emblem 10 4 5 1 18 22 13
11 KSK Oelegem (1) 10 3 4 3 19 21 12
12 KSC Maccabi 10 2 5 3 17 16 9
13 Jong Antwerpen Sp. 10 2 5 3 20 36 9
14 Brothers United 10 2 7 1 21 41 7
15 KVV Ternesse B 10 2 8 0 12 21 6
16 K Boechoutse VV 10 1 7 2 9 28 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 10 8 1 1 42 14 25
2 KFCH Pulderbos 10 8 2 0 26 15 24
3 City Pirates B 10 6 3 1 26 16 19
4 KVC Massenhoven 10 6 4 0 22 13 18
5 KFC Grobbendonk 10 6 4 0 23 15 18
6 Racing Emblem 10 5 3 2 18 13 17
7 Alberta FC Schilde 10 5 3 2 27 28 17
8 KSC Maccabi 10 4 2 4 23 19 16
9 Tubantia Borgerhout 10 4 4 2 20 24 14
10 Olympic P. Drne- Bg 10 4 6 0 19 19 12
11 Jong Antwerpen Sp. 10 3 4 3 22 24 12
12 KSK Oelegem (1) 10 2 5 3 14 26 9
13 Brothers United 10 2 5 3 16 33 9
14 KFC Ranst B 10 2 7 1 15 23 7
15 K Boechoutse VV 10 2 7 1 9 32 7
16 KVV Ternesse B 10 1 8 1 10 18 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oelegem 10 8 1 1 31 11 25
2 KFCH Pulderbos 10 8 2 0 38 16 24
3 KFC Pulle 10 6 2 2 30 15 20
4 City Pirates B 10 6 2 2 20 11 20
5 KVC Massenhoven 10 5 2 3 16 15 18
6 KFC Grobbendonk 10 5 4 1 21 18 16
7 Tubantia Borgerhout 10 4 3 3 21 18 15
8 KSC Maccabi 10 4 3 3 15 16 15
9 Racing Emblem 10 4 4 2 17 20 14
10 KVV Ternesse B 10 3 4 3 17 22 12
11 KFC Ranst B 10 3 5 2 13 15 11
12 Brothers United 10 3 6 1 19 28 10
13 Alberta FC Schilde 10 2 6 2 15 21 8
14 Jong Antwerpen Sp. 10 2 7 1 18 33 7
15 Olympic P. Drne- Bg 10 1 7 2 12 22 5
16 K Boechoutse VV 10 1 7 2 12 34 5
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1


Speeldag 2 (3 september 2017) - 1e periode
KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2


Speeldag 3 (10 september 2017) - 1e periode
KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3


Speeldag 4 (17 september 2017) - 1e periode
Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1


Speeldag 5 (24 september 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1


Speeldag 6 (1 oktober 2017) - 1e periode
KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
Brothers United - City Pirates B 0 - 2


Speeldag 7 (8 oktober 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7


Speeldag 8 (15 oktober 2017) - 1e periode
KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1


Speeldag 10 (29 oktober 2017) - 1e periode
Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6
KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1
KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2
KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1
Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1
KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3
Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4
K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3


Speeldag 11 (5 november 2017) - 2e periode
KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1


Speeldag 12 (12 november 2017) - 2e periode
Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7


Speeldag 13 (19 november 2017) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2


Speeldag 14 (26 november 2017) - 2e periode
Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2


Speeldag 15 (3 december 2017) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 10 december 2017)
Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2 Speeldag 16


Speeldag 18 (7 januari 2018) - 2e periode
Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 2 - 2
KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 1
Brothers United - KSC Maccabi 2 - 2
K Boechoutse VV - KFC Pulle 0 - 5
Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk 3 - 0
KFC Ranst B - City Pirates B 1 - 2
KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos 1 - 2
Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde 1 - 4


Speeldag 19 (14 januari 2018) - 2e periode
Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp. 4 - 4
KFC Pulle - Brothers United 5 - 1
KSK Oelegem - Racing Emblem 1 - 2
KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV 4 - 1
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B 1 - 1
KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 5 - 1
Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven 2 - 0


Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 4
KVC Massenhoven - KSK Oelegem 4 - 0
Racing Emblem - KVV Ternesse B 1 - 0
Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos 1 - 4
K Boechoutse VV - City Pirates B 0 - 2
Brothers United - KFC Grobbendonk 1 - 7
Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle 2 - 6
KSC Maccabi - Alberta FC Schilde 7 - 0


Speeldag 21 (28 januari 2018) - 3e periode
KFC Pulle - KSC Maccabi 2 - 0
KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
City Pirates B - Brothers United 1 - 3
Alberta FC Schilde - Racing Emblem 3 - 2
KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV 2 - 0
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout 2 - 4
KSK Oelegem - KFC Ranst B 0 - 1
KVV Ternesse B - KVC Massenhoven 0 - 4


Speeldag 22 (4 februari 2018) - 3e periode
KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 1
Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem 4 - 1
K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 4
KVC Massenhoven - Racing Emblem 5 - 0
KSC Maccabi - KFC Grobbendonk 1 - 2
Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B 0 - 5
Brothers United - KFCH Pulderbos 2 - 3
KFC Pulle - Alberta FC Schilde 4 - 0


Speeldag 23 (11 februari 2018) - 3e periode
City Pirates B - KSC Maccabi 2 - 2
KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
Tubantia Borgerhout - Brothers United 3 - 0
KFC Grobbendonk - KFC Pulle 1 - 0
KSK Oelegem - K Boechoutse VV 1 - 0
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B 4 - 3
Racing Emblem - KFC Ranst B 1 - 1
Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven 3 - 2


Speeldag 24 (18 februari 2018) - 3e periode
Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout 2 - 7
Brothers United - KSK Oelegem 3 - 3
K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 0 - 4
Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem 5 - 1
KFC Ranst B - KVC Massenhoven 2 - 3
KFC Pulle - City Pirates B 2 - 1
KSC Maccabi - KFCH Pulderbos 1 - 1
KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde 3 - 2


Speeldag 25 (25 februari 2018) - 3e periode
KVV Ternesse B - Brothers United 3 - 4
KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp. 5 - 0
Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 2 - 1
KFCH Pulderbos - KFC Pulle 1 - 2
City Pirates B - KFC Grobbendonk 3 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 1 - 1
KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
Racing Emblem - K Boechoutse VV 3 - 1


Speeldag 26 (4 maart 2018) - 3e periode
Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B 4 - 3
KSC Maccabi - KSK Oelegem 2 - 2
City Pirates B - Alberta FC Schilde 6 - 0
KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 3 - 2
Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B 3 - 0
K Boechoutse VV - KVC Massenhoven 1 - 1
Brothers United - Racing Emblem 1 - 4
KFC Pulle - Tubantia Borgerhout 0 - 3


Speeldag 27 (11 maart 2018) - 3e periode
KVC Massenhoven - Brothers United 7 - 1
Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde 6 - 1
KFCH Pulderbos - City Pirates B 5 - 1
Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk 1 - 4
KSK Oelegem - KFC Pulle 2 - 3
KVV Ternesse B - KSC Maccabi 1 - 0
Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp. 3 - 1
KFC Ranst B - K Boechoutse VV 5 - 0


Speeldag 28 (18 maart 2018) - 3e periode
KFC Pulle - KVV Ternesse B 1 - 0
KFC Grobbendonk - KSK Oelegem 5 - 1
City Pirates B - Tubantia Borgerhout 0 - 0
KSC Maccabi - Racing Emblem 2 - 3
KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 6 - 1
Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV 3 - 0
Brothers United - KFC Ranst B 4 - 9
Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven 5 - 5


Speeldag 16 (8 april 2018) - 2e periode
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 1 - 2
K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. 0 - 4
Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
KFC Ranst B - KFC Pulle 1 - 1
KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk 1 - 0
Racing Emblem - City Pirates B 0 - 2
KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos 4 - 1
Brothers United - Alberta FC Schilde 3 - 7


Inhaalwedstrijden (donderdag 12 april 2018)
Olympic P. Drne- Bg - K Boechoutse VV 3 - 0 Speeldag 28


Speeldag 17 (15 april 2018) - 2e periode
Jong Antwerpen Sp. - Brothers United 3 - 3
Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 2 - 1
KSC Maccabi - K Boechoutse VV 1 - 1
City Pirates B - KVC Massenhoven 1 - 2
KFC Grobbendonk - KFC Ranst B 2 - 0
KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg 3 - 1
KFCH Pulderbos - Racing Emblem 2 - 1


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
Olympic P. Drne- Bg - Brothers United 4 - 2
KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp. 1 - 2
K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde 1 - 1
Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos 1 - 2
KSK Oelegem - City Pirates B 2 - 1
KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk 0 - 1
Racing Emblem - KFC Pulle 1 - 2
KVC Massenhoven - KSC Maccabi 0 - 3


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout 3 - 2
KFC Grobbendonk - Racing Emblem 1 - 0
KFC Pulle - KVC Massenhoven 2 - 0
KSC Maccabi - KFC Ranst B 5 - 1
Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg 1 - 1
City Pirates B - KVV Ternesse B 3 - 0
KFCH Pulderbos - KSK Oelegem 2 - 2
Brothers United - K Boechoutse VV 1 - 4




EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 693831
2KFCH Pulderbos 683731
3KFC Grobbendonk 593821
4KVC Massenhoven 532627
5City Pirates B 532726
6Tubantia Borgerhout 482424
7KSK Oelegem 462521
8Racing Emblem 442222
9KSC Maccabi 401921
10Alberta FC Schilde 392712
11Olympic P. Drne- Bg 36288
12KFC Ranst B 321616
13Jong Antwerpen Sp. 281216
14Brothers United 261115
15KVV Ternesse B 22157
16K Boechoutse VV 17512


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 21714
2KFCH Pulderbos 22814
3KFC Grobbendonk 31724
4KVC Massenhoven 371918
5City Pirates B 371819
6Tubantia Borgerhout 422121
7KSK Oelegem 442024
8Racing Emblem 462323
9KSC Maccabi 502624
10Alberta FC Schilde 511833
11Olympic P. Drne- Bg 541737
12KFC Ranst B 582929
13Jong Antwerpen Sp. 623329
14Brothers United 643430
15KVV Ternesse B 683038
16K Boechoutse VV 734033


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 1064
2KFC Grobbendonk 963
3Jong Antwerpen Sp. 826
4Alberta FC Schilde 844
5KFCH Pulderbos 743
6KSC Maccabi 743
7Olympic P. Drne- Bg 761
8City Pirates B 633
9KVC Massenhoven 633
10Tubantia Borgerhout 633
11K Boechoutse VV 514
12KSK Oelegem 532
13KVV Ternesse B 330
14Brothers United 101
15KFC Ranst B 110
16Racing Emblem 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 915239
2KFC Pulle 904644
3KVC Massenhoven 693534
4City Pirates B 693831
5Tubantia Borgerhout 683236
6KFC Grobbendonk 683929
7KSK Oelegem 642638
8Jong Antwerpen Sp. 603129
9Alberta FC Schilde 603624
10Olympic P. Drne- Bg 574017
11Brothers United 563125
12KSC Maccabi 553223
13Racing Emblem 532330
14KFC Ranst B 512427
15KVV Ternesse B 391722
16K Boechoutse VV 301119


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 381523
2City Pirates B 422121
3KVC Massenhoven 452124
4KFCH Pulderbos 462224
5KFC Grobbendonk 461729
6KSC Maccabi 512526
7Racing Emblem 552332
8Tubantia Borgerhout 563224
9KFC Ranst B 582929
10Olympic P. Drne- Bg 582434
11KSK Oelegem 581939
12KVV Ternesse B 612635
13Alberta FC Schilde 773047
14Jong Antwerpen Sp. 935142
15K Boechoutse VV 945440
16Brothers United 1025844


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Tubantia Borgerhout 8 10 
2KFCH Pulderbos 6 7 
3City Pirates B 5 8 
4KFC Pulle 5 6x
5KSK Oelegem 5 6 
6Racing Emblem 4 5 
7KVC Massenhoven 3 7 
8KFC Grobbendonk 3x6 
9KSC Maccabi 3 6 
10Alberta FC Schilde 3 4x
11Olympic P. Drne- Bg 3 3 
12Jong Antwerpen Sp. 2 5x
13KFC Ranst B 2 3 
14Brothers United 2 2 
15K Boechoutse VV 1x3x
16KVV Ternesse B 1 3 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates B 1165
2KFC Ranst B 734
3KSC Maccabi 734
4KFC Grobbendonk 743
5KVC Massenhoven 743
6KFC Pulle 752
7Olympic P. Drne- Bg 633
8Tubantia Borgerhout 633
9KSK Oelegem 642
10Jong Antwerpen Sp. 404
11KVV Ternesse B 431
12Racing Emblem 431
13Alberta FC Schilde 321
14KFCH Pulderbos 321
15Brothers United 101
16K Boechoutse VV 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 291514
2KFC Pulle 281414
3City Pirates B 271314
4KSK Oelegem 271314
5Tubantia Borgerhout 271413
6KFC Grobbendonk 271512
7Jong Antwerpen Sp. 261313
8KVC Massenhoven 251213
9KSC Maccabi 251312
10Alberta FC Schilde 251411
11Brothers United 251411
12KFC Ranst B 241311
13Olympic P. Drne- Bg 231310
14Racing Emblem 221012
15KVV Ternesse B 19910
16K Boechoutse VV 17710


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 101
2KFC Pulle 211
3City Pirates B 321
4KSK Oelegem 321
5Tubantia Borgerhout 312
6KFC Grobbendonk 303
7Jong Antwerpen Sp. 422
8KVC Massenhoven 532
9KSC Maccabi 523
10Alberta FC Schilde 514
11Brothers United 514
12KFC Ranst B 624
13Olympic P. Drne- Bg 725
14Racing Emblem 853
15KVV Ternesse B 1165
16K Boechoutse VV 1385


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Pulle 15 12 2 1 46 15 38
2 KFC Grobbendonk 15 12 2 1 39 17 38
3 KFCH Pulderbos 15 12 1 2 52 22 37
4 Olympic P. Drne- Bg 15 9 1 5 40 24 28
5 City Pirates B 15 8 3 4 38 21 27
6 Alberta FC Schilde 15 8 3 4 36 30 27
7 KVC Massenhoven 15 8 2 5 35 21 26
8 KSK Oelegem 15 8 1 6 26 19 25
9 Tubantia Borgerhout 15 7 3 5 32 32 24
10 Racing Emblem 15 6 4 5 23 23 22
11 KSC Maccabi 15 4 7 4 32 25 19
12 KFC Ranst B 15 5 1 9 24 29 16
13 KVV Ternesse B 15 4 3 8 17 26 15
14 Jong Antwerpen Sp. 15 3 3 9 31 51 12
15 Brothers United 15 3 2 10 31 58 11
16 K Boechoutse VV 15 1 2 12 11 54 5

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFC Pulle 15 10 1 4 44 23 31
2 KFCH Pulderbos 15 10 1 4 39 24 31
3 KVC Massenhoven 15 8 3 4 34 24 27
4 City Pirates B 15 8 2 5 31 21 26
5 Tubantia Borgerhout 15 7 3 5 36 24 24
6 Racing Emblem 15 7 1 7 30 32 22
7 KFC Grobbendonk 15 7 0 8 29 29 21
8 KSC Maccabi 15 6 3 6 23 26 21
9 KSK Oelegem 15 5 6 4 38 39 21
10 KFC Ranst B 15 4 4 7 27 29 16
11 Jong Antwerpen Sp. 15 4 4 7 29 42 16
12 Brothers United 15 4 3 8 25 44 15
13 K Boechoutse VV 15 3 3 9 19 40 12
14 Alberta FC Schilde 15 3 3 9 24 47 12
15 Olympic P. Drne- Bg 15 2 2 11 17 34 8
16 KVV Ternesse B 15 2 1 12 22 35 7

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
03/09/2017 2 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
10/09/2017 3 Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
17/09/2017 4 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1
24/09/2017 5 Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1
01/10/2017 6 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
08/10/2017 7 Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7
15/10/2017 8 KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1
22/10/2017 9 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
29/10/2017 10 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1
12/11/2017 12 Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
19/11/2017 13 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
26/11/2017 14 Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2
03/12/2017 15 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
07/01/2018 18 Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde 1 - 4
14/01/2018 19 Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
21/01/2018 20 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde 7 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Alberta FC Schilde - Racing Emblem 3 - 2
04/02/2018 22 KFC Pulle - Alberta FC Schilde 4 - 0
11/02/2018 23 Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven 3 - 2
18/02/2018 24 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde 3 - 2
25/02/2018 25 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 1 - 1
04/03/2018 26 City Pirates B - Alberta FC Schilde 6 - 0
11/03/2018 27 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde 6 - 1
18/03/2018 28 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 6 - 1
08/04/2018 16 Brothers United - Alberta FC Schilde 3 - 7
15/04/2018 17 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
22/04/2018 29 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde 1 - 1
29/04/2018 30 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout 3 - 2

Brothers United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
03/09/2017 2 Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
10/09/2017 3 KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
17/09/2017 4 Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
24/09/2017 5 KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
01/10/2017 6 Brothers United - City Pirates B 0 - 2
08/10/2017 7 KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
15/10/2017 8 Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
22/10/2017 9 KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
29/10/2017 10 Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
12/11/2017 12 Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
19/11/2017 13 KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
26/11/2017 14 Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
03/12/2017 15 K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
07/01/2018 18 Brothers United - KSC Maccabi 2 - 2
14/01/2018 19 KFC Pulle - Brothers United 5 - 1
21/01/2018 20 Brothers United - KFC Grobbendonk 1 - 7

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 City Pirates B - Brothers United 1 - 3
04/02/2018 22 Brothers United - KFCH Pulderbos 2 - 3
11/02/2018 23 Tubantia Borgerhout - Brothers United 3 - 0
18/02/2018 24 Brothers United - KSK Oelegem 3 - 3
25/02/2018 25 KVV Ternesse B - Brothers United 3 - 4
04/03/2018 26 Brothers United - Racing Emblem 1 - 4
11/03/2018 27 KVC Massenhoven - Brothers United 7 - 1
18/03/2018 28 Brothers United - KFC Ranst B 4 - 9
08/04/2018 16 Brothers United - Alberta FC Schilde 3 - 7
15/04/2018 17 Jong Antwerpen Sp. - Brothers United 3 - 3
22/04/2018 29 Olympic P. Drne- Bg - Brothers United 4 - 2
29/04/2018 30 Brothers United - K Boechoutse VV 1 - 4

City Pirates B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
03/09/2017 2 KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2
10/09/2017 3 City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
17/09/2017 4 City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
24/09/2017 5 City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
01/10/2017 6 Brothers United - City Pirates B 0 - 2
08/10/2017 7 City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
15/10/2017 8 KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
22/10/2017 9 City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
29/10/2017 10 KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1
12/11/2017 12 City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
19/11/2017 13 Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
26/11/2017 14 City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
03/12/2017 15 KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
07/01/2018 18 KFC Ranst B - City Pirates B 1 - 2
14/01/2018 19 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B 1 - 1
21/01/2018 20 K Boechoutse VV - City Pirates B 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 City Pirates B - Brothers United 1 - 3
04/02/2018 22 Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B 0 - 5
11/02/2018 23 City Pirates B - KSC Maccabi 2 - 2
18/02/2018 24 KFC Pulle - City Pirates B 2 - 1
25/02/2018 25 City Pirates B - KFC Grobbendonk 3 - 1
04/03/2018 26 City Pirates B - Alberta FC Schilde 6 - 0
11/03/2018 27 KFCH Pulderbos - City Pirates B 5 - 1
18/03/2018 28 City Pirates B - Tubantia Borgerhout 0 - 0
08/04/2018 16 Racing Emblem - City Pirates B 0 - 2
15/04/2018 17 City Pirates B - KVC Massenhoven 1 - 2
22/04/2018 29 KSK Oelegem - City Pirates B 2 - 1
29/04/2018 30 City Pirates B - KVV Ternesse B 3 - 0

Jong Antwerpen Sp.

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
03/09/2017 2 Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
10/09/2017 3 Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
17/09/2017 4 Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
24/09/2017 5 KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
01/10/2017 6 Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
08/10/2017 7 City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
15/10/2017 8 Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
22/10/2017 9 Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
29/10/2017 10 Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
12/11/2017 12 Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
19/11/2017 13 KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
26/11/2017 14 Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
03/12/2017 15 Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
07/01/2018 18 Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde 1 - 4
14/01/2018 19 KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp. 4 - 4
21/01/2018 20 Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle 2 - 6

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
04/02/2018 22 Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B 0 - 5
11/02/2018 23 KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
18/02/2018 24 Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout 2 - 7
25/02/2018 25 KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp. 5 - 0
04/03/2018 26 Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B 4 - 3
11/03/2018 27 Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp. 3 - 1
18/03/2018 28 Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven 5 - 5
08/04/2018 16 K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. 0 - 4
15/04/2018 17 Jong Antwerpen Sp. - Brothers United 3 - 3
22/04/2018 29 KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp. 1 - 2
29/04/2018 30 Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg 1 - 1

K Boechoutse VV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
03/09/2017 2 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
10/09/2017 3 KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
17/09/2017 4 K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
24/09/2017 5 City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
01/10/2017 6 K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
08/10/2017 7 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
15/10/2017 8 K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
22/10/2017 9 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1
29/10/2017 10 K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
12/11/2017 12 K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7
19/11/2017 13 K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
26/11/2017 14 Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2
03/12/2017 15 K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
07/01/2018 18 K Boechoutse VV - KFC Pulle 0 - 5
14/01/2018 19 KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV 4 - 1
21/01/2018 20 K Boechoutse VV - City Pirates B 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV 2 - 0
04/02/2018 22 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 4
11/02/2018 23 KSK Oelegem - K Boechoutse VV 1 - 0
18/02/2018 24 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 0 - 4
25/02/2018 25 Racing Emblem - K Boechoutse VV 3 - 1
04/03/2018 26 K Boechoutse VV - KVC Massenhoven 1 - 1
11/03/2018 27 KFC Ranst B - K Boechoutse VV 5 - 0
18/03/2018 28 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV 12/04   Speeldag 
08/04/2018 16 K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. 0 - 4
12/04/2018 28 Olympic P. Drne- Bg - K Boechoutse VV 3 - 0
15/04/2018 17 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 1 - 1
22/04/2018 29 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde 1 - 1
29/04/2018 30 Brothers United - K Boechoutse VV 1 - 4

KFC Grobbendonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
03/09/2017 2 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
10/09/2017 3 KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
17/09/2017 4 K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
24/09/2017 5 KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
01/10/2017 6 Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
08/10/2017 7 KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
15/10/2017 8 KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
22/10/2017 9 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
29/10/2017 10 KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
12/11/2017 12 KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
19/11/2017 13 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
26/11/2017 14 KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
03/12/2017 15 Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1
07/01/2018 18 Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk 3 - 0
14/01/2018 19 KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV 4 - 1
21/01/2018 20 Brothers United - KFC Grobbendonk 1 - 7

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
04/02/2018 22 KSC Maccabi - KFC Grobbendonk 1 - 2
11/02/2018 23 KFC Grobbendonk - KFC Pulle 1 - 0
18/02/2018 24 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde 3 - 2
25/02/2018 25 City Pirates B - KFC Grobbendonk 3 - 1
04/03/2018 26 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 3 - 2
11/03/2018 27 Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk 1 - 4
18/03/2018 28 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem 5 - 1
08/04/2018 16 KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk 1 - 0
15/04/2018 17 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B 2 - 0
22/04/2018 29 KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk 0 - 1
29/04/2018 30 KFC Grobbendonk - Racing Emblem 1 - 0

KFC Pulle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1
03/09/2017 2 Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
10/09/2017 3 KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
17/09/2017 4 Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
24/09/2017 5 KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
01/10/2017 6 KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
08/10/2017 7 Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7
15/10/2017 8 KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
22/10/2017 9 City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
29/10/2017 10 KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
12/11/2017 12 KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
19/11/2017 13 KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2
26/11/2017 14 KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
03/12/2017 15 KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
07/01/2018 18 K Boechoutse VV - KFC Pulle 0 - 5
14/01/2018 19 KFC Pulle - Brothers United 5 - 1
21/01/2018 20 Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle 2 - 6

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Pulle - KSC Maccabi 2 - 0
04/02/2018 22 KFC Pulle - Alberta FC Schilde 4 - 0
11/02/2018 23 KFC Grobbendonk - KFC Pulle 1 - 0
18/02/2018 24 KFC Pulle - City Pirates B 2 - 1
25/02/2018 25 KFCH Pulderbos - KFC Pulle 1 - 2
04/03/2018 26 KFC Pulle - Tubantia Borgerhout 0 - 3
11/03/2018 27 KSK Oelegem - KFC Pulle 2 - 3
18/03/2018 28 KFC Pulle - KVV Ternesse B 1 - 0
08/04/2018 16 KFC Ranst B - KFC Pulle 1 - 1
15/04/2018 17 KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg 3 - 1
22/04/2018 29 Racing Emblem - KFC Pulle 1 - 2
29/04/2018 30 KFC Pulle - KVC Massenhoven 2 - 0

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1
03/09/2017 2 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
10/09/2017 3 City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
17/09/2017 4 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
24/09/2017 5 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
01/10/2017 6 KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
08/10/2017 7 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
15/10/2017 8 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
22/10/2017 9 KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
29/10/2017 10 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
12/11/2017 12 K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7
19/11/2017 13 KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
26/11/2017 14 Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
03/12/2017 15 KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
07/01/2018 18 KFC Ranst B - City Pirates B 1 - 2
14/01/2018 19 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 5 - 1
21/01/2018 20 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KSK Oelegem - KFC Ranst B 0 - 1
04/02/2018 22 KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 1
11/02/2018 23 Racing Emblem - KFC Ranst B 1 - 1
18/02/2018 24 KFC Ranst B - KVC Massenhoven 2 - 3
25/02/2018 25 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 1 - 1
04/03/2018 26 Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B 3 - 0
11/03/2018 27 KFC Ranst B - K Boechoutse VV 5 - 0
18/03/2018 28 Brothers United - KFC Ranst B 4 - 9
08/04/2018 16 KFC Ranst B - KFC Pulle 1 - 1
15/04/2018 17 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B 2 - 0
22/04/2018 29 KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp. 1 - 2
29/04/2018 30 KSC Maccabi - KFC Ranst B 5 - 1

KFCH Pulderbos

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
03/09/2017 2 Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
10/09/2017 3 KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
17/09/2017 4 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
24/09/2017 5 KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
01/10/2017 6 K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
08/10/2017 7 KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
15/10/2017 8 Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
22/10/2017 9 KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
29/10/2017 10 KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
12/11/2017 12 City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
19/11/2017 13 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
26/11/2017 14 KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
03/12/2017 15 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
07/01/2018 18 KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos 1 - 2
14/01/2018 19 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 5 - 1
21/01/2018 20 Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV 2 - 0
04/02/2018 22 Brothers United - KFCH Pulderbos 2 - 3
11/02/2018 23 KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
18/02/2018 24 KSC Maccabi - KFCH Pulderbos 1 - 1
25/02/2018 25 KFCH Pulderbos - KFC Pulle 1 - 2
04/03/2018 26 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 3 - 2
11/03/2018 27 KFCH Pulderbos - City Pirates B 5 - 1
18/03/2018 28 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 6 - 1
08/04/2018 16 KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos 4 - 1
15/04/2018 17 KFCH Pulderbos - Racing Emblem 2 - 1
22/04/2018 29 Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos 1 - 2
29/04/2018 30 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem 2 - 2

KSC Maccabi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
03/09/2017 2 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
10/09/2017 3 KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
17/09/2017 4 Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
24/09/2017 5 Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1
01/10/2017 6 KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
08/10/2017 7 KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
15/10/2017 8 KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
22/10/2017 9 KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
29/10/2017 10 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
12/11/2017 12 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
19/11/2017 13 Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
26/11/2017 14 KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
03/12/2017 15 KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
10/12/2017 16 Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
07/01/2018 18 Brothers United - KSC Maccabi 2 - 2
14/01/2018 19 KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp. 4 - 4
21/01/2018 20 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde 7 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Pulle - KSC Maccabi 2 - 0
04/02/2018 22 KSC Maccabi - KFC Grobbendonk 1 - 2
11/02/2018 23 City Pirates B - KSC Maccabi 2 - 2
18/02/2018 24 KSC Maccabi - KFCH Pulderbos 1 - 1
25/02/2018 25 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 2 - 1
04/03/2018 26 KSC Maccabi - KSK Oelegem 2 - 2
11/03/2018 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi 1 - 0
18/03/2018 28 KSC Maccabi - Racing Emblem 2 - 3
08/04/2018 16 Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 10/12   Speeldag 
15/04/2018 17 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 1 - 1
22/04/2018 29 KVC Massenhoven - KSC Maccabi 0 - 3
29/04/2018 30 KSC Maccabi - KFC Ranst B 5 - 1

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
03/09/2017 2 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
10/09/2017 3 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
17/09/2017 4 Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
24/09/2017 5 KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
01/10/2017 6 KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
08/10/2017 7 KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
15/10/2017 8 K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
22/10/2017 9 KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
29/10/2017 10 Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
12/11/2017 12 KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
19/11/2017 13 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
26/11/2017 14 City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
03/12/2017 15 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
07/01/2018 18 KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 1
14/01/2018 19 KSK Oelegem - Racing Emblem 1 - 2
21/01/2018 20 KVC Massenhoven - KSK Oelegem 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KSK Oelegem - KFC Ranst B 0 - 1
04/02/2018 22 Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem 4 - 1
11/02/2018 23 KSK Oelegem - K Boechoutse VV 1 - 0
18/02/2018 24 Brothers United - KSK Oelegem 3 - 3
25/02/2018 25 KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp. 5 - 0
04/03/2018 26 KSC Maccabi - KSK Oelegem 2 - 2
11/03/2018 27 KSK Oelegem - KFC Pulle 2 - 3
18/03/2018 28 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem 5 - 1
08/04/2018 16 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 1 - 2
15/04/2018 17 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
22/04/2018 29 KSK Oelegem - City Pirates B 2 - 1
29/04/2018 30 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem 2 - 2

KVC Massenhoven

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
03/09/2017 2 KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2
10/09/2017 3 KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
17/09/2017 4 KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
24/09/2017 5 KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
01/10/2017 6 KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
08/10/2017 7 Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
15/10/2017 8 KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1
22/10/2017 9 KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
29/10/2017 10 Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
12/11/2017 12 Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
19/11/2017 13 KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
26/11/2017 14 KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
03/12/2017 15 KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
07/01/2018 18 KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos 1 - 2
14/01/2018 19 Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven 2 - 0
21/01/2018 20 KVC Massenhoven - KSK Oelegem 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KVV Ternesse B - KVC Massenhoven 0 - 4
04/02/2018 22 KVC Massenhoven - Racing Emblem 5 - 0
11/02/2018 23 Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven 3 - 2
18/02/2018 24 KFC Ranst B - KVC Massenhoven 2 - 3
25/02/2018 25 KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
04/03/2018 26 K Boechoutse VV - KVC Massenhoven 1 - 1
11/03/2018 27 KVC Massenhoven - Brothers United 7 - 1
18/03/2018 28 Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven 5 - 5
08/04/2018 16 KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk 1 - 0
15/04/2018 17 City Pirates B - KVC Massenhoven 1 - 2
22/04/2018 29 KVC Massenhoven - KSC Maccabi 0 - 3
29/04/2018 30 KFC Pulle - KVC Massenhoven 2 - 0

KVV Ternesse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
03/09/2017 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
10/09/2017 3 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
17/09/2017 4 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1
24/09/2017 5 KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
01/10/2017 6 KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
08/10/2017 7 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
15/10/2017 8 KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
22/10/2017 9 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1
29/10/2017 10 Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
12/11/2017 12 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
19/11/2017 13 KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2
26/11/2017 14 KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
03/12/2017 15 KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
07/01/2018 18 KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 1
14/01/2018 19 Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
21/01/2018 20 Racing Emblem - KVV Ternesse B 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KVV Ternesse B - KVC Massenhoven 0 - 4
04/02/2018 22 KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 1
11/02/2018 23 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B 4 - 3
18/02/2018 24 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 0 - 4
25/02/2018 25 KVV Ternesse B - Brothers United 3 - 4
04/03/2018 26 Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B 4 - 3
11/03/2018 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi 1 - 0
18/03/2018 28 KFC Pulle - KVV Ternesse B 1 - 0
08/04/2018 16 KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos 4 - 1
15/04/2018 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 2 - 1
22/04/2018 29 KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk 0 - 1
29/04/2018 30 City Pirates B - KVV Ternesse B 3 - 0

Olympic P. Drne- Bg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
03/09/2017 2 Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
10/09/2017 3 KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
17/09/2017 4 City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
24/09/2017 5 KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
01/10/2017 6 Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
08/10/2017 7 KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
15/10/2017 8 KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
22/10/2017 9 Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
29/10/2017 10 Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
12/11/2017 12 Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
19/11/2017 13 K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
26/11/2017 14 Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
03/12/2017 15 Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
10/12/2017 16 Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
07/01/2018 18 Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk 3 - 0
14/01/2018 19 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B 1 - 1
21/01/2018 20 Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout 2 - 4
04/02/2018 22 Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem 4 - 1
11/02/2018 23 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B 4 - 3
18/02/2018 24 Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem 5 - 1
25/02/2018 25 KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
04/03/2018 26 Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B 3 - 0
11/03/2018 27 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde 6 - 1
18/03/2018 28 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV 12/04   Speeldag 
08/04/2018 16 Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 10/12   Speeldag 
12/04/2018 28 Olympic P. Drne- Bg - K Boechoutse VV 3 - 0
15/04/2018 17 KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg 3 - 1
22/04/2018 29 Olympic P. Drne- Bg - Brothers United 4 - 2
29/04/2018 30 Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg 1 - 1

Racing Emblem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
03/09/2017 2 Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
10/09/2017 3 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
17/09/2017 4 Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
24/09/2017 5 KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
01/10/2017 6 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
08/10/2017 7 Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
15/10/2017 8 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
22/10/2017 9 Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
29/10/2017 10 K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
12/11/2017 12 Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
19/11/2017 13 Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
26/11/2017 14 KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
03/12/2017 15 Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1
07/01/2018 18 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 2 - 2
14/01/2018 19 KSK Oelegem - Racing Emblem 1 - 2
21/01/2018 20 Racing Emblem - KVV Ternesse B 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Alberta FC Schilde - Racing Emblem 3 - 2
04/02/2018 22 KVC Massenhoven - Racing Emblem 5 - 0
11/02/2018 23 Racing Emblem - KFC Ranst B 1 - 1
18/02/2018 24 Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem 5 - 1
25/02/2018 25 Racing Emblem - K Boechoutse VV 3 - 1
04/03/2018 26 Brothers United - Racing Emblem 1 - 4
11/03/2018 27 Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp. 3 - 1
18/03/2018 28 KSC Maccabi - Racing Emblem 2 - 3
08/04/2018 16 Racing Emblem - City Pirates B 0 - 2
15/04/2018 17 KFCH Pulderbos - Racing Emblem 2 - 1
22/04/2018 29 Racing Emblem - KFC Pulle 1 - 2
29/04/2018 30 KFC Grobbendonk - Racing Emblem 1 - 0

Tubantia Borgerhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
03/09/2017 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
10/09/2017 3 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
17/09/2017 4 KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
24/09/2017 5 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
01/10/2017 6 Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
08/10/2017 7 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
15/10/2017 8 Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
22/10/2017 9 Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
29/10/2017 10 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
12/11/2017 12 KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
19/11/2017 13 Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
26/11/2017 14 KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
03/12/2017 15 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
07/01/2018 18 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 2 - 2
14/01/2018 19 Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven 2 - 0
21/01/2018 20 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout 2 - 4
04/02/2018 22 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 4
11/02/2018 23 Tubantia Borgerhout - Brothers United 3 - 0
18/02/2018 24 Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout 2 - 7
25/02/2018 25 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi 2 - 1
04/03/2018 26 KFC Pulle - Tubantia Borgerhout 0 - 3
11/03/2018 27 Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk 1 - 4
18/03/2018 28 City Pirates B - Tubantia Borgerhout 0 - 0
08/04/2018 16 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 1 - 2
15/04/2018 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 2 - 1
22/04/2018 29 Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos 1 - 2
29/04/2018 30 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout 3 - 2

4e PROVINCIALE AFDELING 2017 - 2018
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 2017-2018).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 3 mei 2017.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).