Heren 4e Provinciale B
Update: 13/12/2017 om 14:19u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Hou je van voetbal?
Hou je ervan om beslissingen te nemen?
Beschik je over tal van leiderskwaliteiten?

Aarzel dan niet langer...
Word scheidsrechter!
Want zonder scheidsrechters, geen voetbal!

Meer info via www.belgianfootball.be
VOETBALEXPRESS MOBILE
Bezoek www.voetbalexpress.be ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: 13/12/2017 om 14:19u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale B
4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2017 - 2018

De 16 ploegen: KSC Maccabi, Jong Antwerpen Sport, Brothers Utd, KVC Olympic P. Deurne, KFC Pulle,
City Pirates Antw. B, Tubantia Borgerhout, Alberta FC Schilde, KVV Ternesse B, KSK Oelegem,
KFC Ranst B, KFCH Pulderbos, KVC Massenhoven, KFC Grobbendonk, K Boechoutse VV en Racing Emblem. In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
4e Provinciale Geografisch Alle Provinciale klassementen 4e B - Archief 2016-2017
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 17 (17 december 2017) - 2e periode
Zat. 16/12 19u30 KFCH Pulderbos - Racing Emblem uitg.
Zon. 17/12 14u30 Jong Antwerpen Sp. - Brothers United uitg.
Zon. 17/12 14u30 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem uitg.
Zon. 17/12 14u30 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B uitg.
Zon. 17/12 14u30 KSC Maccabi - K Boechoutse VV uitg.
Zon. 17/12 14u30 City Pirates B - KVC Massenhoven uitg.
Zon. 17/12 14u30 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B uitg.
Zon. 17/12 14u30 KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg uitg.

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCH Pulderbos 15 12 3 0 50 23 36
2 KFC Pulle 15 10 3 2 52 24 32
3 KSK Oelegem 15 9 3 3 40 27 30
4 City Pirates B 15 9 4 2 38 23 29
5 KVC Massenhoven 15 8 4 3 30 23 27
6 KFC Grobbendonk 15 8 6 1 31 27 25
7 KSC Maccabi 16 7 5 4 24 28 25
8 Racing Emblem 15 7 5 3 29 26 24
9 Alberta FC Schilde 15 5 7 3 29 31 18
10 KFC Ranst B 15 5 8 2 25 24 17
11 Brothers United 15 5 8 2 25 37 17
12 Tubantia Borgerhout 15 4 7 4 29 36 16
13 Jong Antwerpen Sp. 15 4 9 2 26 40 14
14 KVV Ternesse B 15 3 8 4 19 30 13
15 K Boechoutse VV 15 3 10 2 19 53 11
16 Olympic P. Drne- Bg 16 3 12 1 19 33 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 5 4 1 0 22 9 12
2 KFCH Pulderbos 5 4 1 0 12 7 12
3 Racing Emblem 5 3 1 1 12 6 10
4 City Pirates B 6 3 2 1 19 13 10
5 KSC Maccabi 6 3 2 1 9 12 10
6 KVC Massenhoven 5 3 2 0 14 8 9
7 KFC Grobbendonk 5 3 2 0 10 9 9
8 Alberta FC Schilde 4 2 1 1 10 9 7
9 Jong Antwerpen Sp. 5 2 2 1 8 7 7
10 Brothers United 5 2 2 1 6 9 7
11 K Boechoutse VV 4 2 2 0 7 13 6
12 KFC Ranst B 5 2 3 0 12 9 6
13 KSK Oelegem 5 1 2 2 9 16 5
14 Olympic P. Drne- Bg 5 1 4 0 5 11 3
15 KVV Ternesse B 5 0 4 1 5 10 1
16 Tubantia Borgerhout 5 0 4 1 8 20 1


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olympic P. Drne- Bg 4 2 2 0 9 8 6
2 Tubantia Borgerhout 1 1 0 0 4 0 3
3 Alberta FC Schilde 1 1 0 0 4 1 3
4 Brothers United 0 0 0 0 0 0 0
5 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Antwerpen Sp. 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
10 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
11 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
12 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
13 KVC Massenhoven 0 0 0 0 0 0 0
14 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
15 KVV Ternesse B 1 0 1 0 0 2 0
16 K Boechoutse VV 1 0 1 0 0 6 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oelegem 10 8 1 1 31 11 25
2 KFCH Pulderbos 10 8 2 0 38 16 24
3 KFC Pulle 10 6 2 2 30 15 20
4 City Pirates B 9 6 2 1 19 10 19
5 KVC Massenhoven 10 5 2 3 16 15 18
6 KFC Grobbendonk 10 5 4 1 21 18 16
7 KSC Maccabi 10 4 3 3 15 16 15
8 Racing Emblem 10 4 4 2 17 20 14
9 Tubantia Borgerhout 9 3 3 3 17 16 12
10 KVV Ternesse B 9 3 3 3 14 18 12
11 KFC Ranst B 10 3 5 2 13 15 11
12 Brothers United 10 3 6 1 19 28 10
13 Alberta FC Schilde 10 2 6 2 15 21 8
14 Jong Antwerpen Sp. 10 2 7 1 18 33 7
15 K Boechoutse VV 10 1 7 2 12 34 5
16 Olympic P. Drne- Bg 7 0 6 1 5 14 1
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1


Speeldag 2 (3 september 2017) - 1e periode
KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2


Speeldag 3 (10 september 2017) - 1e periode
KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3


Speeldag 4 (17 september 2017) - 1e periode
Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1


Speeldag 5 (24 september 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1


Speeldag 6 (1 oktober 2017) - 1e periode
KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
Brothers United - City Pirates B 0 - 2


Speeldag 7 (8 oktober 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7


Speeldag 8 (15 oktober 2017) - 1e periode
KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1


Speeldag 10 (29 oktober 2017) - 1e periode
Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6
KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1
KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2
KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1
Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1
KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3
Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4
K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3


Speeldag 11 (5 november 2017) - 2e periode
KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1


Speeldag 12 (12 november 2017) - 2e periode
Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7


Speeldag 13 (19 november 2017) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2


Speeldag 14 (26 november 2017) - 2e periode
Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2


Speeldag 15 (3 december 2017) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1


Speeldag 16 (10 december 2017) - 2e periode
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout uitg.
K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. uitg.
Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
KFC Ranst B - KFC Pulle uitg.
KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk uitg.
Racing Emblem - City Pirates B uitg.
KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos uitg.
Brothers United - Alberta FC Schilde uitg.


Speeldag 17 (17 december 2017) - 2e periode
Jong Antwerpen Sp. - Brothers United uitg.
Alberta FC Schilde - KSK Oelegem uitg.
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B uitg.
KSC Maccabi - K Boechoutse VV uitg.
City Pirates B - KVC Massenhoven uitg.
KFC Grobbendonk - KFC Ranst B uitg.
KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg uitg.
KFCH Pulderbos - Racing Emblem uitg.


Speeldag 18 (7 januari 2018) - 2e periode
Racing Emblem - Tubantia Borgerhout
KVV Ternesse B - KSK Oelegem
Brothers United - KSC Maccabi
K Boechoutse VV - KFC Pulle
Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk
KFC Ranst B - City Pirates B
KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos
Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde


Speeldag 19 (14 januari 2018) - 2e periode
Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B
KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp.
KFC Pulle - Brothers United
KSK Oelegem - Racing Emblem
KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B
KFCH Pulderbos - KFC Ranst B
Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven


Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout
KVC Massenhoven - KSK Oelegem
Racing Emblem - KVV Ternesse B
Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos
K Boechoutse VV - City Pirates B
Brothers United - KFC Grobbendonk
Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle
KSC Maccabi - Alberta FC Schilde


Speeldag 21 (28 januari 2018) - 3e periode
KFC Pulle - KSC Maccabi
KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp.
City Pirates B - Brothers United
Alberta FC Schilde - Racing Emblem
KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout
KSK Oelegem - KFC Ranst B
KVV Ternesse B - KVC Massenhoven


Speeldag 22 (4 februari 2018) - 3e periode
KFC Ranst B - KVV Ternesse B
Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem
K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout
KVC Massenhoven - Racing Emblem
KSC Maccabi - KFC Grobbendonk
Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B
Brothers United - KFCH Pulderbos
KFC Pulle - Alberta FC Schilde


Speeldag 23 (11 februari 2018) - 3e periode
City Pirates B - KSC Maccabi
KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp.
Tubantia Borgerhout - Brothers United
KFC Grobbendonk - KFC Pulle
KSK Oelegem - K Boechoutse VV
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B
Racing Emblem - KFC Ranst B
Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven


Speeldag 24 (18 februari 2018) - 3e periode
Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout
Brothers United - KSK Oelegem
K Boechoutse VV - KVV Ternesse B
Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem
KFC Ranst B - KVC Massenhoven
KFC Pulle - City Pirates B
KSC Maccabi - KFCH Pulderbos
KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde


Speeldag 25 (25 februari 2018) - 3e periode
KVV Ternesse B - Brothers United
KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp.
Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi
KFCH Pulderbos - KFC Pulle
City Pirates B - KFC Grobbendonk
Alberta FC Schilde - KFC Ranst B
KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg
Racing Emblem - K Boechoutse VV


Speeldag 26 (4 maart 2018) - 3e periode
Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B
KSC Maccabi - KSK Oelegem
City Pirates B - Alberta FC Schilde
KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos
Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B
K Boechoutse VV - KVC Massenhoven
Brothers United - Racing Emblem
KFC Pulle - Tubantia Borgerhout


Speeldag 27 (11 maart 2018) - 3e periode
KVC Massenhoven - Brothers United
Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde
KFCH Pulderbos - City Pirates B
Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk
KSK Oelegem - KFC Pulle
KVV Ternesse B - KSC Maccabi
Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp.
KFC Ranst B - K Boechoutse VV


Speeldag 28 (18 maart 2018) - 3e periode
KFC Pulle - KVV Ternesse B
KFC Grobbendonk - KSK Oelegem
City Pirates B - Tubantia Borgerhout
KSC Maccabi - Racing Emblem
KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde
Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV
Brothers United - KFC Ranst B
Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven


Speeldag 29 (8 april 2018) - 3e periode
Olympic P. Drne- Bg - Brothers United
KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp.
K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde
Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos
KSK Oelegem - City Pirates B
KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk
Racing Emblem - KFC Pulle
KVC Massenhoven - KSC Maccabi


Speeldag 30 (15 april 2018) - 3e periode
Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout
KFC Grobbendonk - Racing Emblem
KFC Pulle - KVC Massenhoven
KSC Maccabi - KFC Ranst B
Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg
City Pirates B - KVV Ternesse B
KFCH Pulderbos - KSK Oelegem
Brothers United - K Boechoutse VV




EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 361818
2KFC Pulle 321715
3KSK Oelegem 301614
4City Pirates B 291613
5KVC Massenhoven 271116
6KSC Maccabi 25916
7KFC Grobbendonk 25169
8Racing Emblem 241113
9Alberta FC Schilde 18135
10Brothers United 1798
11KFC Ranst B 1798
12Tubantia Borgerhout 16124
13Jong Antwerpen Sp. 1468
14KVV Ternesse B 1394
15K Boechoutse VV 1138
16Olympic P. Drne- Bg 1037


VERLIESPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 936
2KFC Pulle 1349
3KSK Oelegem 1587
4City Pirates B 1688
5KVC Massenhoven 18135
6KFC Grobbendonk 20515
7Racing Emblem 21138
8KSC Maccabi 231211
9Alberta FC Schilde 271413
10KFC Ranst B 281513
11Brothers United 281216
12Tubantia Borgerhout 291514
13Jong Antwerpen Sp. 311516
14KVV Ternesse B 321814
15K Boechoutse VV 342113
16Olympic P. Drne- Bg 38929


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 936
2KVC Massenhoven 936
3KFC Grobbendonk 963
4KFC Pulle 963
5Racing Emblem 963
6City Pirates B 716
7Alberta FC Schilde 761
8KSC Maccabi 606
9Brothers United 633
10Jong Antwerpen Sp. 633
11Olympic P. Drne- Bg 633
12KSK Oelegem 431
13KFC Ranst B 303
14K Boechoutse VV 330
15Tubantia Borgerhout 110
16KVV Ternesse B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 522725
2KFCH Pulderbos 502624
3KSK Oelegem 401426
4City Pirates B 382216
5KFC Grobbendonk 311714
6KVC Massenhoven 301317
7Racing Emblem 291217
8Alberta FC Schilde 29218
9Tubantia Borgerhout 29218
10Jong Antwerpen Sp. 261313
11KFC Ranst B 251213
12Brothers United 251411
13KSC Maccabi 24915
14Olympic P. Drne- Bg 19415
15K Boechoutse VV 19712
16KVV Ternesse B 19910


TEGENDOELPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Massenhoven 23158
2City Pirates B 231310
3KFCH Pulderbos 231211
4KFC Ranst B 24168
5KFC Pulle 24915
6Racing Emblem 261412
7KSK Oelegem 271017
8KFC Grobbendonk 27819
9KSC Maccabi 281117
10KVV Ternesse B 301515
11Alberta FC Schilde 312110
12Olympic P. Drne- Bg 33726
13Tubantia Borgerhout 362412
14Brothers United 371918
15Jong Antwerpen Sp. 401723
16K Boechoutse VV 533320


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 16 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KFCH Pulderbos 6 6 
2City Pirates B 5 8 
3KSK Oelegem 5 6 
4KFC Pulle 5 5 
5KSC Maccabi 3 6 
6Tubantia Borgerhout 3 5 
7Alberta FC Schilde 3 3 
8KFC Grobbendonk 3 3 
9KVC Massenhoven 2x5 
10Racing Emblem 2 5 
11KFC Ranst B 2 3 
12Brothers United 2 2 
13Jong Antwerpen Sp. 2 2 
14KVV Ternesse B 1 3 
15K Boechoutse VV 1x1x
16Olympic P. Drne- Bg 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Ranst B 523
2KSC Maccabi 523
3City Pirates B 532
4Jong Antwerpen Sp. 303
5Olympic P. Drne- Bg 303
6KFC Grobbendonk 312
7KSK Oelegem 321
8Racing Emblem 321
9KVC Massenhoven 202
10Alberta FC Schilde 211
11KFC Pulle 211
12KFCH Pulderbos 211
13KVV Ternesse B 220
14Brothers United 101
15K Boechoutse VV 110
16Tubantia Borgerhout 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 1578
2KFC Grobbendonk 1477
3KFCH Pulderbos 1477
4KSK Oelegem 1477
5KSC Maccabi 1358
6Jong Antwerpen Sp. 1367
7KVC Massenhoven 1367
8City Pirates B 1376
9Alberta FC Schilde 1385
10Tubantia Borgerhout 1385
11KFC Ranst B 1275
12Brothers United 1165
13KVV Ternesse B 1165
14Olympic P. Drne- Bg 1028
15K Boechoutse VV 1046
16Racing Emblem 1046


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 000
2KSK Oelegem 110
3KFC Grobbendonk 101
4KFCH Pulderbos 101
5KVC Massenhoven 220
6Alberta FC Schilde 211
7City Pirates B 211
8Jong Antwerpen Sp. 211
9Tubantia Borgerhout 211
10KSC Maccabi 321
11KFC Ranst B 312
12KVV Ternesse B 431
13Brothers United 413
14K Boechoutse VV 541
15Racing Emblem 541
16Olympic P. Drne- Bg 624


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 16 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFCH Pulderbos 7 6 0 1 26 12 18
2 KFC Pulle 7 5 2 0 27 9 17
3 KFC Grobbendonk 7 5 1 1 17 8 16
4 City Pirates B 8 5 1 2 22 13 16
5 KSK Oelegem 8 5 1 2 14 10 16
6 Alberta FC Schilde 9 4 1 4 21 21 13
7 Tubantia Borgerhout 9 3 3 3 21 24 12
8 KVC Massenhoven 8 3 2 3 13 15 11
9 Racing Emblem 8 3 2 3 12 14 11
10 Brothers United 7 3 0 4 14 19 9
11 KSC Maccabi 7 2 3 2 9 11 9
12 KFC Ranst B 8 3 0 5 12 16 9
13 KVV Ternesse B 9 2 3 4 9 15 9
14 Jong Antwerpen Sp. 7 2 0 5 13 17 6
15 Olympic P. Drne- Bg 4 1 0 3 4 7 3
16 K Boechoutse VV 8 1 0 7 7 33 3

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 16 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFCH Pulderbos 8 6 0 2 24 11 18
2 KVC Massenhoven 7 5 1 1 17 8 16
3 KSC Maccabi 9 5 1 3 15 17 16
4 KFC Pulle 8 5 0 3 25 15 15
5 KSK Oelegem 7 4 2 1 26 17 14
6 City Pirates B 7 4 1 2 16 10 13
7 Racing Emblem 7 4 1 2 17 12 13
8 KFC Grobbendonk 8 3 0 5 14 19 9
9 KFC Ranst B 7 2 2 3 13 8 8
10 K Boechoutse VV 7 2 2 3 12 20 8
11 Brothers United 8 2 2 4 11 18 8
12 Jong Antwerpen Sp. 8 2 2 4 13 23 8
13 Olympic P. Drne- Bg 12 2 1 9 15 26 7
14 Alberta FC Schilde 6 1 2 3 8 10 5
15 Tubantia Borgerhout 6 1 1 4 8 12 4
16 KVV Ternesse B 6 1 1 4 10 15 4

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
03/09/2017 2 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
10/09/2017 3 Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
17/09/2017 4 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1
24/09/2017 5 Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1
01/10/2017 6 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
08/10/2017 7 Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7
15/10/2017 8 KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1
22/10/2017 9 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
29/10/2017 10 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1
12/11/2017 12 Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
19/11/2017 13 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
26/11/2017 14 Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2
03/12/2017 15 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
10/12/2017 16 Brothers United - Alberta FC Schilde uitg. 
17/12/2017 17 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem uitg. 
07/01/2018 18 Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde Speeldag 
14/01/2018 19 Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B Speeldag 
21/01/2018 20 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Alberta FC Schilde - Racing Emblem Speeldag 
04/02/2018 22 KFC Pulle - Alberta FC Schilde Speeldag 
11/02/2018 23 Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven Speeldag 
18/02/2018 24 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde Speeldag 
25/02/2018 25 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B Speeldag 
04/03/2018 26 City Pirates B - Alberta FC Schilde Speeldag 
11/03/2018 27 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde Speeldag 
18/03/2018 28 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/04/2018 29 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde Speeldag 
15/04/2018 30 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 

Brothers United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
03/09/2017 2 Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
10/09/2017 3 KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
17/09/2017 4 Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
24/09/2017 5 KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
01/10/2017 6 Brothers United - City Pirates B 0 - 2
08/10/2017 7 KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
15/10/2017 8 Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
22/10/2017 9 KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
29/10/2017 10 Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
12/11/2017 12 Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
19/11/2017 13 KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
26/11/2017 14 Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
03/12/2017 15 K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
10/12/2017 16 Brothers United - Alberta FC Schilde uitg. 
17/12/2017 17 Jong Antwerpen Sp. - Brothers United uitg. 
07/01/2018 18 Brothers United - KSC Maccabi Speeldag 
14/01/2018 19 KFC Pulle - Brothers United Speeldag 
21/01/2018 20 Brothers United - KFC Grobbendonk Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 City Pirates B - Brothers United Speeldag 
04/02/2018 22 Brothers United - KFCH Pulderbos Speeldag 
11/02/2018 23 Tubantia Borgerhout - Brothers United Speeldag 
18/02/2018 24 Brothers United - KSK Oelegem Speeldag 
25/02/2018 25 KVV Ternesse B - Brothers United Speeldag 
04/03/2018 26 Brothers United - Racing Emblem Speeldag 
11/03/2018 27 KVC Massenhoven - Brothers United Speeldag 
18/03/2018 28 Brothers United - KFC Ranst B Speeldag 
08/04/2018 29 Olympic P. Drne- Bg - Brothers United Speeldag 
15/04/2018 30 Brothers United - K Boechoutse VV Speeldag 

City Pirates B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
03/09/2017 2 KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2
10/09/2017 3 City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
17/09/2017 4 City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
24/09/2017 5 City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
01/10/2017 6 Brothers United - City Pirates B 0 - 2
08/10/2017 7 City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
15/10/2017 8 KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
22/10/2017 9 City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
29/10/2017 10 KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1
12/11/2017 12 City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
19/11/2017 13 Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
26/11/2017 14 City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
03/12/2017 15 KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
10/12/2017 16 Racing Emblem - City Pirates B uitg. 
17/12/2017 17 City Pirates B - KVC Massenhoven uitg. 
07/01/2018 18 KFC Ranst B - City Pirates B Speeldag 
14/01/2018 19 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B Speeldag 
21/01/2018 20 K Boechoutse VV - City Pirates B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 City Pirates B - Brothers United Speeldag 
04/02/2018 22 Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B Speeldag 
11/02/2018 23 City Pirates B - KSC Maccabi Speeldag 
18/02/2018 24 KFC Pulle - City Pirates B Speeldag 
25/02/2018 25 City Pirates B - KFC Grobbendonk Speeldag 
04/03/2018 26 City Pirates B - Alberta FC Schilde Speeldag 
11/03/2018 27 KFCH Pulderbos - City Pirates B Speeldag 
18/03/2018 28 City Pirates B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
08/04/2018 29 KSK Oelegem - City Pirates B Speeldag 
15/04/2018 30 City Pirates B - KVV Ternesse B Speeldag 

Jong Antwerpen Sp.

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
03/09/2017 2 Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
10/09/2017 3 Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
17/09/2017 4 Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
24/09/2017 5 KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
01/10/2017 6 Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
08/10/2017 7 City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
15/10/2017 8 Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
22/10/2017 9 Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
29/10/2017 10 Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
12/11/2017 12 Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
19/11/2017 13 KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
26/11/2017 14 Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
03/12/2017 15 Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
10/12/2017 16 K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. uitg. 
17/12/2017 17 Jong Antwerpen Sp. - Brothers United uitg. 
07/01/2018 18 Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde Speeldag 
14/01/2018 19 KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
21/01/2018 20 Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
04/02/2018 22 Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B Speeldag 
11/02/2018 23 KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
18/02/2018 24 Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout Speeldag 
25/02/2018 25 KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
04/03/2018 26 Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B Speeldag 
11/03/2018 27 Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
18/03/2018 28 Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven Speeldag 
08/04/2018 29 KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
15/04/2018 30 Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 

K Boechoutse VV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
03/09/2017 2 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
10/09/2017 3 KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
17/09/2017 4 K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
24/09/2017 5 City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
01/10/2017 6 K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
08/10/2017 7 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
15/10/2017 8 K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
22/10/2017 9 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1
29/10/2017 10 K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
12/11/2017 12 K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7
19/11/2017 13 K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
26/11/2017 14 Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2
03/12/2017 15 K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
10/12/2017 16 K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. uitg. 
17/12/2017 17 KSC Maccabi - K Boechoutse VV uitg. 
07/01/2018 18 K Boechoutse VV - KFC Pulle Speeldag 
14/01/2018 19 KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV Speeldag 
21/01/2018 20 K Boechoutse VV - City Pirates B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV Speeldag 
04/02/2018 22 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/02/2018 23 KSK Oelegem - K Boechoutse VV Speeldag 
18/02/2018 24 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B Speeldag 
25/02/2018 25 Racing Emblem - K Boechoutse VV Speeldag 
04/03/2018 26 K Boechoutse VV - KVC Massenhoven Speeldag 
11/03/2018 27 KFC Ranst B - K Boechoutse VV Speeldag 
18/03/2018 28 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV Speeldag 
08/04/2018 29 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde Speeldag 
15/04/2018 30 Brothers United - K Boechoutse VV Speeldag 

KFC Grobbendonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
03/09/2017 2 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
10/09/2017 3 KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
17/09/2017 4 K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
24/09/2017 5 KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
01/10/2017 6 Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
08/10/2017 7 KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
15/10/2017 8 KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
22/10/2017 9 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
29/10/2017 10 KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
12/11/2017 12 KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
19/11/2017 13 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
26/11/2017 14 KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
03/12/2017 15 Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1
10/12/2017 16 KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk uitg. 
17/12/2017 17 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B uitg. 
07/01/2018 18 Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk Speeldag 
14/01/2018 19 KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV Speeldag 
21/01/2018 20 Brothers United - KFC Grobbendonk Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
04/02/2018 22 KSC Maccabi - KFC Grobbendonk Speeldag 
11/02/2018 23 KFC Grobbendonk - KFC Pulle Speeldag 
18/02/2018 24 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde Speeldag 
25/02/2018 25 City Pirates B - KFC Grobbendonk Speeldag 
04/03/2018 26 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos Speeldag 
11/03/2018 27 Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk Speeldag 
18/03/2018 28 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem Speeldag 
08/04/2018 29 KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk Speeldag 
15/04/2018 30 KFC Grobbendonk - Racing Emblem Speeldag 

KFC Pulle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1
03/09/2017 2 Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
10/09/2017 3 KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
17/09/2017 4 Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
24/09/2017 5 KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
01/10/2017 6 KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
08/10/2017 7 Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7
15/10/2017 8 KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
22/10/2017 9 City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
29/10/2017 10 KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
12/11/2017 12 KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
19/11/2017 13 KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2
26/11/2017 14 KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
03/12/2017 15 KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
10/12/2017 16 KFC Ranst B - KFC Pulle uitg. 
17/12/2017 17 KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg uitg. 
07/01/2018 18 K Boechoutse VV - KFC Pulle Speeldag 
14/01/2018 19 KFC Pulle - Brothers United Speeldag 
21/01/2018 20 Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Pulle - KSC Maccabi Speeldag 
04/02/2018 22 KFC Pulle - Alberta FC Schilde Speeldag 
11/02/2018 23 KFC Grobbendonk - KFC Pulle Speeldag 
18/02/2018 24 KFC Pulle - City Pirates B Speeldag 
25/02/2018 25 KFCH Pulderbos - KFC Pulle Speeldag 
04/03/2018 26 KFC Pulle - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/03/2018 27 KSK Oelegem - KFC Pulle Speeldag 
18/03/2018 28 KFC Pulle - KVV Ternesse B Speeldag 
08/04/2018 29 Racing Emblem - KFC Pulle Speeldag 
15/04/2018 30 KFC Pulle - KVC Massenhoven Speeldag 

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1
03/09/2017 2 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
10/09/2017 3 City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
17/09/2017 4 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
24/09/2017 5 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
01/10/2017 6 KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
08/10/2017 7 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
15/10/2017 8 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
22/10/2017 9 KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
29/10/2017 10 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
12/11/2017 12 K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7
19/11/2017 13 KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
26/11/2017 14 Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
03/12/2017 15 KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
10/12/2017 16 KFC Ranst B - KFC Pulle uitg. 
17/12/2017 17 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B uitg. 
07/01/2018 18 KFC Ranst B - City Pirates B Speeldag 
14/01/2018 19 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B Speeldag 
21/01/2018 20 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
04/02/2018 22 KFC Ranst B - KVV Ternesse B Speeldag 
11/02/2018 23 Racing Emblem - KFC Ranst B Speeldag 
18/02/2018 24 KFC Ranst B - KVC Massenhoven Speeldag 
25/02/2018 25 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B Speeldag 
04/03/2018 26 Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B Speeldag 
11/03/2018 27 KFC Ranst B - K Boechoutse VV Speeldag 
18/03/2018 28 Brothers United - KFC Ranst B Speeldag 
08/04/2018 29 KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
15/04/2018 30 KSC Maccabi - KFC Ranst B Speeldag 

KFCH Pulderbos

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
03/09/2017 2 Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
10/09/2017 3 KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
17/09/2017 4 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
24/09/2017 5 KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
01/10/2017 6 K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
08/10/2017 7 KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
15/10/2017 8 Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
22/10/2017 9 KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
29/10/2017 10 KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
12/11/2017 12 City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
19/11/2017 13 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
26/11/2017 14 KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
03/12/2017 15 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
10/12/2017 16 KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos uitg. 
17/12/2017 17 KFCH Pulderbos - Racing Emblem uitg. 
07/01/2018 18 KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos Speeldag 
14/01/2018 19 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B Speeldag 
21/01/2018 20 Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV Speeldag 
04/02/2018 22 Brothers United - KFCH Pulderbos Speeldag 
11/02/2018 23 KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
18/02/2018 24 KSC Maccabi - KFCH Pulderbos Speeldag 
25/02/2018 25 KFCH Pulderbos - KFC Pulle Speeldag 
04/03/2018 26 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos Speeldag 
11/03/2018 27 KFCH Pulderbos - City Pirates B Speeldag 
18/03/2018 28 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/04/2018 29 Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
15/04/2018 30 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem Speeldag 

KSC Maccabi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
03/09/2017 2 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
10/09/2017 3 KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
17/09/2017 4 Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
24/09/2017 5 Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1
01/10/2017 6 KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
08/10/2017 7 KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
15/10/2017 8 KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
22/10/2017 9 KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
29/10/2017 10 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
12/11/2017 12 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
19/11/2017 13 Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
26/11/2017 14 KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
03/12/2017 15 KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
10/12/2017 16 Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
17/12/2017 17 KSC Maccabi - K Boechoutse VV uitg. 
07/01/2018 18 Brothers United - KSC Maccabi Speeldag 
14/01/2018 19 KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
21/01/2018 20 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Pulle - KSC Maccabi Speeldag 
04/02/2018 22 KSC Maccabi - KFC Grobbendonk Speeldag 
11/02/2018 23 City Pirates B - KSC Maccabi Speeldag 
18/02/2018 24 KSC Maccabi - KFCH Pulderbos Speeldag 
25/02/2018 25 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi Speeldag 
04/03/2018 26 KSC Maccabi - KSK Oelegem Speeldag 
11/03/2018 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi Speeldag 
18/03/2018 28 KSC Maccabi - Racing Emblem Speeldag 
08/04/2018 29 KVC Massenhoven - KSC Maccabi Speeldag 
15/04/2018 30 KSC Maccabi - KFC Ranst B Speeldag 

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
03/09/2017 2 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
10/09/2017 3 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
17/09/2017 4 Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
24/09/2017 5 KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
01/10/2017 6 KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
08/10/2017 7 KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
15/10/2017 8 K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
22/10/2017 9 KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
29/10/2017 10 Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
12/11/2017 12 KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
19/11/2017 13 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
26/11/2017 14 City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
03/12/2017 15 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
10/12/2017 16 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout uitg. 
17/12/2017 17 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem uitg. 
07/01/2018 18 KVV Ternesse B - KSK Oelegem Speeldag 
14/01/2018 19 KSK Oelegem - Racing Emblem Speeldag 
21/01/2018 20 KVC Massenhoven - KSK Oelegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
04/02/2018 22 Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem Speeldag 
11/02/2018 23 KSK Oelegem - K Boechoutse VV Speeldag 
18/02/2018 24 Brothers United - KSK Oelegem Speeldag 
25/02/2018 25 KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
04/03/2018 26 KSC Maccabi - KSK Oelegem Speeldag 
11/03/2018 27 KSK Oelegem - KFC Pulle Speeldag 
18/03/2018 28 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem Speeldag 
08/04/2018 29 KSK Oelegem - City Pirates B Speeldag 
15/04/2018 30 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem Speeldag 

KVC Massenhoven

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
03/09/2017 2 KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2
10/09/2017 3 KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
17/09/2017 4 KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
24/09/2017 5 KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
01/10/2017 6 KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
08/10/2017 7 Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
15/10/2017 8 KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1
22/10/2017 9 KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
29/10/2017 10 Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
12/11/2017 12 Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
19/11/2017 13 KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
26/11/2017 14 KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
03/12/2017 15 KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
10/12/2017 16 KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk uitg. 
17/12/2017 17 City Pirates B - KVC Massenhoven uitg. 
07/01/2018 18 KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos Speeldag 
14/01/2018 19 Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven Speeldag 
21/01/2018 20 KVC Massenhoven - KSK Oelegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KVV Ternesse B - KVC Massenhoven Speeldag 
04/02/2018 22 KVC Massenhoven - Racing Emblem Speeldag 
11/02/2018 23 Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven Speeldag 
18/02/2018 24 KFC Ranst B - KVC Massenhoven Speeldag 
25/02/2018 25 KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 
04/03/2018 26 K Boechoutse VV - KVC Massenhoven Speeldag 
11/03/2018 27 KVC Massenhoven - Brothers United Speeldag 
18/03/2018 28 Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven Speeldag 
08/04/2018 29 KVC Massenhoven - KSC Maccabi Speeldag 
15/04/2018 30 KFC Pulle - KVC Massenhoven Speeldag 

KVV Ternesse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
03/09/2017 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
10/09/2017 3 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
17/09/2017 4 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1
24/09/2017 5 KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
01/10/2017 6 KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
08/10/2017 7 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
15/10/2017 8 KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
22/10/2017 9 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1
29/10/2017 10 Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
12/11/2017 12 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
19/11/2017 13 KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2
26/11/2017 14 KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
03/12/2017 15 KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
10/12/2017 16 KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos uitg. 
17/12/2017 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B uitg. 
07/01/2018 18 KVV Ternesse B - KSK Oelegem Speeldag 
14/01/2018 19 Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B Speeldag 
21/01/2018 20 Racing Emblem - KVV Ternesse B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KVV Ternesse B - KVC Massenhoven Speeldag 
04/02/2018 22 KFC Ranst B - KVV Ternesse B Speeldag 
11/02/2018 23 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B Speeldag 
18/02/2018 24 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B Speeldag 
25/02/2018 25 KVV Ternesse B - Brothers United Speeldag 
04/03/2018 26 Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B Speeldag 
11/03/2018 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi Speeldag 
18/03/2018 28 KFC Pulle - KVV Ternesse B Speeldag 
08/04/2018 29 KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk Speeldag 
15/04/2018 30 City Pirates B - KVV Ternesse B Speeldag 

Olympic P. Drne- Bg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
03/09/2017 2 Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
10/09/2017 3 KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
17/09/2017 4 City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
24/09/2017 5 KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
01/10/2017 6 Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
08/10/2017 7 KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
15/10/2017 8 KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
22/10/2017 9 Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
29/10/2017 10 Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
12/11/2017 12 Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
19/11/2017 13 K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
26/11/2017 14 Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
03/12/2017 15 Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
10/12/2017 16 Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
17/12/2017 17 KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg uitg. 
07/01/2018 18 Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk Speeldag 
14/01/2018 19 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B Speeldag 
21/01/2018 20 Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout Speeldag 
04/02/2018 22 Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem Speeldag 
11/02/2018 23 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B Speeldag 
18/02/2018 24 Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem Speeldag 
25/02/2018 25 KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 
04/03/2018 26 Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B Speeldag 
11/03/2018 27 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde Speeldag 
18/03/2018 28 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV Speeldag 
08/04/2018 29 Olympic P. Drne- Bg - Brothers United Speeldag 
15/04/2018 30 Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 

Racing Emblem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
03/09/2017 2 Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
10/09/2017 3 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
17/09/2017 4 Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
24/09/2017 5 KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
01/10/2017 6 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
08/10/2017 7 Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
15/10/2017 8 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
22/10/2017 9 Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
29/10/2017 10 K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
12/11/2017 12 Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
19/11/2017 13 Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
26/11/2017 14 KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
03/12/2017 15 Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1
10/12/2017 16 Racing Emblem - City Pirates B uitg. 
17/12/2017 17 KFCH Pulderbos - Racing Emblem uitg. 
07/01/2018 18 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
14/01/2018 19 KSK Oelegem - Racing Emblem Speeldag 
21/01/2018 20 Racing Emblem - KVV Ternesse B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Alberta FC Schilde - Racing Emblem Speeldag 
04/02/2018 22 KVC Massenhoven - Racing Emblem Speeldag 
11/02/2018 23 Racing Emblem - KFC Ranst B Speeldag 
18/02/2018 24 Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem Speeldag 
25/02/2018 25 Racing Emblem - K Boechoutse VV Speeldag 
04/03/2018 26 Brothers United - Racing Emblem Speeldag 
11/03/2018 27 Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
18/03/2018 28 KSC Maccabi - Racing Emblem Speeldag 
08/04/2018 29 Racing Emblem - KFC Pulle Speeldag 
15/04/2018 30 KFC Grobbendonk - Racing Emblem Speeldag 

Tubantia Borgerhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
03/09/2017 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
10/09/2017 3 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
17/09/2017 4 KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
24/09/2017 5 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
01/10/2017 6 Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
08/10/2017 7 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
15/10/2017 8 Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
22/10/2017 9 Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
29/10/2017 10 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
12/11/2017 12 KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
19/11/2017 13 Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
26/11/2017 14 KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
03/12/2017 15 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
10/12/2017 16 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout uitg. 
17/12/2017 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B uitg. 
07/01/2018 18 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
14/01/2018 19 Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven Speeldag 
21/01/2018 20 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout Speeldag 
04/02/2018 22 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/02/2018 23 Tubantia Borgerhout - Brothers United Speeldag 
18/02/2018 24 Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout Speeldag 
25/02/2018 25 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi Speeldag 
04/03/2018 26 KFC Pulle - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/03/2018 27 Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk Speeldag 
18/03/2018 28 City Pirates B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
08/04/2018 29 Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
15/04/2018 30 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2017 - 2018
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 2017-2018).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 3 mei 2017.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).