Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 23:12u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Schoonheidsinstituut - Zwembadcomplex
Massagebad-Sauna-Douches
Infraroodsauna-Hammam
Isabelle Swerts
Winterdreef 23, 2360 Oud Turnhout
Tel: +32 (0)14 45.35.19
isabelle@naturelle.be
www.naturelle.be
VOETBALEXPRESS MOBILE
Bezoek www.voetbalexpress.be ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: vandaag om 23:12u
Provinciaal  /  Allerlei  /  Alle Actuele Klassementen
ALLE PROVINCIALE KLASSEMENTEN - PROVINCIE ANTWERPEN
ALLE KLASSEMENTEN NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
SEIZOEN 2017-2018

Op deze pagina ziet u alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen en in de Nationale Amateurreeksen.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle klassementen en periodeklassementen bekijken. Zie ook de links hiernaast.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2016-2017 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E Vrouwen 1e Prov.
Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 4e Prov.
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra TSV 15 11 1 3 46 12 36
2 Racing Mechelen 16 8 0 8 28 12 32
3 KFC Lille 15 8 3 4 29 21 28
4 Witgoor Dessel 15 7 1 7 35 25 28
5 Berg en Dal 15 7 3 5 22 12 26
6 KFC Sint Job 15 8 7 0 28 30 24
7 KFC Kontich A 15 6 5 4 34 17 22
8 Berlaar Heikant 16 6 6 4 40 36 22
9 FC Oppuurs 15 6 6 3 33 30 21
10 KSK Branddonk 15 5 7 3 23 24 18
11 KFC Antonia A 15 4 6 5 22 30 17
12 K Merksplas SK 15 5 9 1 22 32 16
13 KSV Schriek 15 4 8 3 20 35 15
14 Rapid Leest 15 3 8 4 17 29 13
15 OG Vorselaar 16 3 10 3 22 52 12
16 GR Katelijne 16 1 12 3 13 37 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra TSV 5 4 0 1 12 3 13
2 KFC Sint Job 5 4 1 0 8 3 12
3 Racing Mechelen 6 3 0 3 10 2 12
4 Berlaar Heikant 6 3 1 2 19 13 11
5 FC Oppuurs 5 3 1 1 16 9 10
6 Witgoor Dessel 5 2 0 3 15 11 9
7 KFC Kontich A 5 2 2 1 13 7 7
8 KSV Schriek 5 2 2 1 8 8 7
9 KFC Lille 5 2 2 1 7 8 7
10 Berg en Dal 5 1 1 3 7 4 6
11 KSK Branddonk 5 1 2 2 8 7 5
12 OG Vorselaar 6 1 3 2 11 21 5
13 K Merksplas SK 5 1 4 0 5 15 3
14 GR Katelijne 6 1 5 0 2 15 3
15 KFC Antonia A 5 0 3 2 1 6 2
16 Rapid Leest 5 0 3 2 1 11 2


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Merksplas SK 1 0 0 1 0 0 1
2 KFC Lille 1 0 0 1 0 0 1
3 Berg en Dal 0 0 0 0 0 0 0
4 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0
6 GR Katelijne 0 0 0 0 0 0 0
7 K Lyra TSV 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Sint Job 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Branddonk 0 0 0 0 0 0 0
12 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0
13 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0
14 Racing Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
15 Rapid Leest 0 0 0 0 0 0 0
16 Witgoor Dessel 0 0 0 0 0 0 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra TSV 10 7 1 2 34 9 23
2 KFC Lille 9 6 1 2 22 13 20
3 Berg en Dal 10 6 2 2 15 8 20
4 Racing Mechelen 10 5 0 5 18 10 20
5 Witgoor Dessel 10 5 1 4 20 14 19
6 KFC Kontich A 10 4 3 3 21 10 15
7 KFC Antonia A 10 4 3 3 21 24 15
8 KSK Branddonk 10 4 5 1 15 17 13
9 K Merksplas SK 9 4 5 0 17 17 12
10 KFC Sint Job 10 4 6 0 20 27 12
11 Berlaar Heikant 10 3 5 2 21 23 11
12 Rapid Leest 10 3 5 2 16 18 11
13 FC Oppuurs 10 3 5 2 17 21 11
14 KSV Schriek 10 2 6 2 12 27 8
15 OG Vorselaar 10 2 7 1 11 31 7
16 GR Katelijne 10 0 7 3 11 22 3


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Duffel (1) 15 11 1 3 42 14 36
2 RVC Hoboken 15 11 3 1 44 13 34
3 Rochus Deurne 15 10 3 2 43 22 32
4 Sporting Tisselt 15 10 4 1 41 22 31
5 KFC Brasschaat 16 10 5 1 34 33 31
6 's Gr' wezel-Schilde A 15 8 5 2 37 20 26
7 KFC Ranst A 16 8 7 1 40 41 25
8 KFC Broechem 15 5 5 5 34 26 20
9 VC Wijnegem 15 6 8 1 34 34 19
10 Sporting Burcht 15 5 7 3 33 35 18
11 FC Walem 15 5 7 3 18 28 18
12 Verbr. Zwijndrecht 15 5 8 2 21 29 17
13 KV Bonheiden 15 4 8 3 26 34 15
14 KFC Katelijne A 15 2 9 4 21 38 10
15 KFC Lint 15 2 11 2 13 36 8
16 KVK Mariaburg 15 1 12 2 13 69 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Rochus Deurne 5 4 0 1 16 5 13
2 RVC Hoboken 5 4 1 0 21 2 12
3 Sporting Tisselt 5 4 1 0 13 2 12
4 KV Bonheiden 5 3 1 1 8 3 10
5 KVV Duffel (1) 5 3 1 1 9 5 10
6 FC Walem 5 3 2 0 4 5 9
7 KFC Ranst A 6 3 3 0 12 15 9
8 VC Wijnegem 5 2 2 1 14 12 7
9 Sporting Burcht 5 2 2 1 12 12 7
10 KFC Katelijne A 5 2 2 1 9 11 7
11 KFC Brasschaat 6 2 3 1 12 17 7
12 KFC Broechem 5 1 1 3 14 8 6
13 's Gr' wezel-Schilde A 5 1 3 1 5 10 4
14 Verbr. Zwijndrecht 5 1 4 0 3 10 3
15 KVK Mariaburg 5 0 4 1 3 27 1
16 KFC Lint 5 0 5 0 4 15 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Duffel 10 8 0 2 33 9 26
2 KFC Brasschaat 10 8 2 0 22 16 24
3 's Gr' wezel-Schilde A 10 7 2 1 32 10 22
4 RVC Hoboken 10 7 2 1 23 11 22
5 Rochus Deurne 10 6 3 1 27 17 19
6 Sporting Tisselt 10 6 3 1 28 20 19
7 KFC Ranst A 10 5 4 1 28 26 16
8 KFC Broechem 10 4 4 2 20 18 14
9 Verbr. Zwijndrecht 10 4 4 2 18 19 14
10 VC Wijnegem 10 4 6 0 20 22 12
11 Sporting Burcht 10 3 5 2 21 23 11
12 FC Walem 10 2 5 3 14 23 9
13 KFC Lint 10 2 6 2 9 21 8
14 KV Bonheiden 10 1 7 2 18 31 5
15 KVK Mariaburg 10 1 8 1 10 42 4
16 KFC Katelijne A 10 0 7 3 12 27 3


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC De Kempen TL A 16 12 2 2 43 17 38
2 Zwaluwen Olmen 15 10 1 4 44 20 34
3 KFC Wuustwezel 15 10 1 4 42 18 34
4 KSK Weelde 15 7 4 4 35 29 25
5 KFCE Zoersel 15 7 5 3 31 21 24
6 K Retie SK 15 6 6 3 32 28 21
7 Verbr. Arendonk 15 6 7 2 27 34 20
8 Linda Olen 15 5 6 4 30 34 19
9 White Star 15 5 7 3 27 35 18
10 KFC Herselt 16 5 8 3 21 29 18
11 Vlimmeren Sport 15 5 8 2 24 30 17
12 Minderhout VV 15 5 8 2 28 36 17
13 KSV Oud-Turnhout 16 5 9 2 24 35 17
14 KFC Herenthout A 15 4 7 4 26 35 16
15 KFC Beekhoek A 15 4 10 1 20 39 13
16 KFC Bevel 16 4 11 1 20 34 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wuustwezel 5 3 0 2 13 5 11
2 KSK Weelde 5 3 0 2 13 9 11
3 Zwaluwen Olmen 6 3 1 2 15 10 11
4 Linda Olen 5 3 1 1 14 9 10
5 Verbr. Arendonk 5 3 1 1 12 12 10
6 K Retie SK 5 2 1 2 15 9 8
7 FC De Kempen TL A 6 2 2 2 11 11 8
8 Vlimmeren Sport 5 2 2 1 10 8 7
9 KFCE Zoersel 5 2 2 1 10 9 7
10 Minderhout VV 5 2 2 1 11 13 7
11 KFC Herselt 6 2 3 1 11 11 7
12 KSV Oud-Turnhout 6 2 3 1 9 13 7
13 KFC Beekhoek A 5 2 3 0 6 11 6
14 White Star 6 1 4 1 13 19 4
15 KFC Bevel 6 1 5 0 5 14 3
16 KFC Herenthout A 5 0 3 2 9 14 2


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Bevel 1 1 0 0 1 0 3
2 FC De Kempen TL A 0 0 0 0 0 0 0
3 K Retie SK 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Beekhoek A 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Wuustwezel 0 0 0 0 0 0 0
7 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0
8 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0
9 KSV Oud-Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
10 Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
11 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
12 Verbr. Arendonk 0 0 0 0 0 0 0
13 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 White Star 0 0 0 0 0 0 0
15 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Herenthout A 1 0 1 0 0 1 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC De Kempen TL A 10 10 0 0 32 6 30
2 Zwaluwen Olmen 9 7 0 2 29 10 23
3 KFC Wuustwezel 10 7 1 2 29 13 23
4 KFCE Zoersel 10 5 3 2 21 12 17
5 White Star 9 4 3 2 14 16 14
6 KFC Herenthout A 9 4 3 2 17 20 14
7 KSK Weelde 10 4 4 2 22 20 14
8 K Retie SK 10 4 5 1 17 19 13
9 KFC Herselt 10 3 5 2 10 18 11
10 Minderhout VV 10 3 6 1 17 23 10
11 KSV Oud-Turnhout 10 3 6 1 15 22 10
12 Verbr. Arendonk 10 3 6 1 15 22 10
13 Vlimmeren Sport 10 3 6 1 14 22 10
14 Linda Olen 10 2 5 3 16 25 9
15 KFC Bevel 9 2 6 1 14 20 7
16 KFC Beekhoek A 10 2 7 1 14 28 7


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Kalmthout SK 15 10 4 1 40 23 31
2 Loenhout SK 15 9 3 3 34 15 30
3 FC Turk Sport 15 9 4 2 37 19 29
4 Zandvliet Sport 16 8 4 4 34 23 28
5 Excelsior Kaart 15 8 4 3 37 18 27
6 Lentezon Beerse 15 8 4 3 34 20 27
7 FC Ekeren 15 7 5 3 37 21 24
8 FC Merksem 15 5 3 7 28 26 22
9 KFC Meer 15 6 7 2 26 38 20
10 KFC Poppel 15 5 7 3 28 40 18
11 KFC Meerle 15 5 8 2 20 33 17
12 KSK Donk 15 4 6 5 25 30 17
13 FC Sint Jozef 15 3 5 7 28 29 16
14 KVV Dosko 16 4 8 4 28 37 16
15 KFC Schoten SK 15 2 9 4 17 42 10
16 Maria-Ter-Heide 15 1 13 1 10 49 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Loenhout SK 6 4 0 2 15 3 14
2 Kalmthout SK 5 3 1 1 13 6 10
3 Lentezon Beerse 5 3 1 1 12 6 10
4 FC Merksem 5 3 1 1 11 7 10
5 KFC Poppel 5 3 1 1 12 10 10
6 FC Ekeren 6 3 2 1 16 9 10
7 FC Turk Sport 5 3 2 0 9 5 9
8 Zandvliet Sport 6 3 3 0 13 9 9
9 KSK Donk 5 2 1 2 9 8 8
10 Excelsior Kaart 5 2 1 2 10 10 8
11 FC Sint Jozef 5 2 3 0 9 11 6
12 KFC Meerle 5 2 3 0 7 9 6
13 KFC Meer 5 2 3 0 7 18 6
14 KFC Schoten SK 5 0 3 2 6 15 2
15 KVV Dosko 6 0 5 1 8 15 1
16 Maria-Ter-Heide 5 0 5 0 2 18 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Meer 1 1 0 0 5 1 3
2 Excelsior Kaart 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Turk Sport 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Meerle 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Schoten SK 0 0 0 0 0 0 0
10 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
11 Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0
12 Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0
13 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0
14 Maria-Ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0
15 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0
16 KSK Donk 1 0 1 0 1 5 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalmthout SK 10 7 3 0 27 17 21
2 FC Turk Sport 10 6 2 2 28 14 20
3 Excelsior Kaart 10 6 3 1 27 8 19
4 Zandvliet Sport 10 5 1 4 21 14 19
5 Lentezon Beerse 10 5 3 2 22 14 17
6 Loenhout SK 9 5 3 1 19 12 16
7 KVV Dosko 10 4 3 3 20 22 15
8 FC Ekeren 9 4 3 2 21 12 14
9 FC Merksem 10 2 2 6 17 19 12
10 KFC Meer 9 3 4 2 14 19 11
11 KFC Meerle 10 3 5 2 13 24 11
12 FC Sint Jozef 10 1 2 7 19 18 10
13 KSK Donk 9 2 4 3 15 17 9
14 KFC Poppel 10 2 6 2 16 30 8
15 KFC Schoten SK 10 2 6 2 11 27 8
16 Maria-Ter-Heide 10 1 8 1 8 31 4


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte A 16 10 2 4 30 16 34
2 Willebroekse SV (1) 15 9 2 4 33 18 31
3 SV Aartselaar A 15 8 5 2 28 21 26
4 KSK Wilrijk 15 7 3 5 32 13 26
5 KVS Branst 15 7 3 5 25 19 26
6 Nielse SV 15 7 7 1 24 32 22
7 FCM Hallaar 15 6 5 4 24 17 22
8 Schelle Sport 15 6 6 3 24 20 21
9 Excelsior Puurs 15 5 4 6 33 28 21
10 VC Mortsel OG 16 6 7 3 26 29 21
11 KV Hooikt 16 5 8 3 24 41 18
12 K Hove Sport 15 4 7 4 16 24 16
13 Borsbeek Sport 15 3 7 5 20 25 14
14 Kessel United 16 3 8 5 26 33 14
15 Oxford Hemiksem 15 4 10 1 28 44 13
16 KSK Wavria A 15 2 8 5 22 35 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Putte A 6 4 1 1 9 4 13
2 KV Hooikt 6 3 1 2 10 8 11
3 Willebroekse SV (1) 5 3 1 1 10 5 10
4 KVS Branst 5 2 0 3 8 6 9
5 KSK Wilrijk 5 2 1 2 11 5 8
6 Excelsior Puurs 5 2 1 2 10 7 8
7 SV Aartselaar A 5 2 1 2 7 4 8
8 Borsbeek Sport 5 2 1 2 7 6 8
9 FCM Hallaar 5 2 2 1 8 7 7
10 K Hove Sport 5 2 2 1 8 7 7
11 VC Mortsel OG 6 2 3 1 9 11 7
12 Nielse SV 5 2 3 0 4 9 6
13 Kessel United 6 1 3 2 8 13 5
14 Oxford Hemiksem 5 1 3 1 6 11 4
15 Schelle Sport 5 1 4 0 5 10 3
16 KSK Wavria A 5 0 4 1 5 12 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 6 1 3 23 13 21
2 KFC Putte A 10 6 1 3 21 12 21
3 SV Aartselaar A 10 6 4 0 21 17 18
4 KSK Wilrijk 10 5 2 3 21 8 18
5 Schelle Sport 10 5 2 3 19 10 18
6 KVS Branst 10 5 3 2 17 13 17
7 Nielse SV 10 5 4 1 20 23 16
8 FCM Hallaar 10 4 3 3 16 10 15
9 VC Mortsel OG 10 4 4 2 17 18 14
10 Excelsior Puurs 10 3 3 4 23 21 13
11 KSK Wavria A 10 2 4 4 17 23 10
12 Oxford Hemiksem 10 3 7 0 22 33 9
13 Kessel United 10 2 5 3 18 20 9
14 K Hove Sport 10 2 5 3 8 17 9
15 KV Hooikt 10 2 7 1 14 33 7
16 Borsbeek Sport 10 1 6 3 13 19 6


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sint Dimpna 16 14 1 1 62 11 43
2 Verbr. Balen 16 11 3 2 43 17 35
3 FC Wezel Sport 15 10 2 3 40 15 33
4 Excelsior Bouwel 15 9 5 1 41 29 28
5 Oosterzonen B 15 8 4 3 34 22 27
6 KSK Kasterlee 15 8 4 3 30 29 27
7 KVV Noordstar 15 7 5 3 33 34 24
8 VV Laakdal 15 7 6 2 35 30 23
9 FC Zwaneven 15 6 6 3 46 35 21
10 Zandhovense SK 15 6 8 1 29 48 19
11 FC Gierle 16 5 7 4 29 36 19
12 KFC Mol 15 4 8 3 19 33 15
13 Vrij Arendonk 14 3 9 2 20 34 11
14 KFC Halle 16 3 11 2 26 47 11
15 VC Poederlee 15 3 11 1 21 45 10
16 SKS Herentals 16 0 14 2 8 51 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sint Dimpna 6 4 1 1 25 6 13
2 Verbr. Balen 6 4 1 1 19 7 13
3 FC Wezel Sport 5 3 0 2 10 6 11
4 FC Gierle 6 3 1 2 17 10 11
5 KSK Kasterlee 5 2 1 2 10 11 8
6 FC Zwaneven 5 2 2 1 14 15 7
7 Oosterzonen B 5 2 2 1 9 10 7
8 VV Laakdal 5 2 2 1 7 9 7
9 Zandhovense SK 5 2 2 1 13 16 7
10 KVV Noordstar 5 2 2 1 12 15 7
11 Vrij Arendonk 4 1 1 2 5 5 5
12 KFC Mol 5 1 2 2 8 9 5
13 KFC Halle 6 1 3 2 13 17 5
14 VC Poederlee 5 1 3 1 9 14 4
15 Excelsior Bouwel 5 1 4 0 5 14 3
16 SKS Herentals 6 0 4 2 4 16 2


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandhovense SK 1 1 0 0 2 0 3
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Wezel Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
7 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
8 KVV Noordstar 0 0 0 0 0 0 0
9 Oosterzonen B 0 0 0 0 0 0 0
10 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
11 Sint Dimpna 0 0 0 0 0 0 0
12 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
13 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0
14 Verbr. Balen 0 0 0 0 0 0 0
15 Vrij Arendonk 0 0 0 0 0 0 0
16 FC Gierle 1 0 1 0 0 2 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sint Dimpna 10 10 0 0 37 5 30
2 Excelsior Bouwel 10 8 1 1 36 15 25
3 FC Wezel Sport 10 7 2 1 30 9 22
4 Verbr. Balen 10 7 2 1 24 10 22
5 Oosterzonen B 10 6 2 2 25 12 20
6 KSK Kasterlee 10 6 3 1 20 18 19
7 KVV Noordstar 10 5 3 2 21 19 17
8 VV Laakdal 10 5 4 1 28 21 16
9 FC Zwaneven 10 4 4 2 32 20 14
10 KFC Mol 10 3 6 1 11 24 10
11 Zandhovense SK 9 3 6 0 14 32 9
12 FC Gierle 9 2 5 2 12 24 8
13 Vrij Arendonk 10 2 8 0 15 29 6
14 KFC Halle 10 2 8 0 13 30 6
15 VC Poederlee 10 2 8 0 12 31 6
16 SKS Herentals 10 0 10 0 4 35 0


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Achterbroek 16 12 2 2 55 21 38
2 KVC Oostmalle 17 10 3 4 49 26 34
3 KVV Gooreind 16 10 3 3 45 28 33
4 Olympic Essen 16 8 5 3 35 32 27
5 KFC Nieuwmoer 17 7 5 5 34 29 26
6 KVK Westmalle 16 6 4 6 32 29 24
7 KSV Wildert 16 7 7 2 24 25 23
8 Heibos KSV 17 6 7 4 25 27 22
9 Berendrecht Sport 16 6 7 3 19 21 21
10 Horendonk FC 16 5 6 5 26 27 20
11 Putte SK 16 5 7 4 36 37 19
12 Wechelderzande 16 5 8 3 30 36 18
13 's Gr'wezel-Schilde B 16 4 7 5 23 31 17
14 Brecht SK 17 3 7 7 21 28 16
15 KFC Antonia B 17 3 7 7 29 50 16
16 Excelsior Essen 16 3 7 6 26 36 15
17 Sint Lenaarts B 17 3 11 3 28 54 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Nieuwmoer 7 5 1 1 18 8 16
2 KVC Oostmalle 6 4 1 1 21 14 13
3 KSV Wildert 6 4 1 1 15 9 13
4 Horendonk FC 6 4 1 1 15 10 13
5 KVV Achterbroek 5 3 0 2 18 10 11
6 KVV Gooreind 6 3 1 2 17 11 11
7 's Gr'wezel-Schilde B 6 3 3 0 12 15 9
8 Excelsior Essen 6 2 2 2 9 10 8
9 Heibos KSV 7 2 3 2 9 12 8
10 Putte SK 5 2 2 1 13 9 7
11 KVK Westmalle 5 2 2 1 13 10 7
12 Olympic Essen 6 2 3 1 13 17 7
13 KFC Antonia B 7 1 2 4 15 17 7
14 Brecht SK 6 1 3 2 5 10 5
15 Sint Lenaarts B 7 0 4 3 8 17 3
16 Berendrecht Sport 6 0 4 2 5 12 2
17 Wechelderzande 5 0 5 0 5 20 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Achterbroek 1 1 0 0 2 0 3
2 Berendrecht Sport 0 0 0 0 0 0 0
3 Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0
5 Heibos KSV 0 0 0 0 0 0 0
6 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Nieuwmoer 0 0 0 0 0 0 0
9 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0
10 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
11 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV Gooreind 0 0 0 0 0 0 0
13 Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0
14 Putte SK 0 0 0 0 0 0 0
15 Sint Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0
16 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
17 's Gr'wezel-Schilde B 1 0 1 0 0 2 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Achterbroek 10 8 2 0 35 11 24
2 KVV Gooreind 10 7 2 1 28 17 22
3 KVC Oostmalle 11 6 2 3 28 12 21
4 Olympic Essen 10 6 2 2 22 15 20
5 Berendrecht Sport 10 6 3 1 14 9 19
6 Wechelderzande 11 5 3 3 25 16 18
7 KVK Westmalle 11 4 2 5 19 19 17
8 Heibos KSV 10 4 4 2 16 15 14
9 Putte SK 11 3 5 3 23 28 12
10 Brecht SK 11 2 4 5 16 18 11
11 KSV Wildert 10 3 6 1 9 16 10
12 KFC Nieuwmoer 10 2 4 4 16 21 10
13 Sint Lenaarts B 10 3 7 0 20 37 9
14 KFC Antonia B 10 2 5 3 14 33 9
15 's Gr'wezel-Schilde B 9 1 3 5 11 14 8
16 Horendonk FC 10 1 5 4 11 17 7
17 Excelsior Essen 10 1 5 4 17 26 7


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCH Pulderbos 15 12 3 0 50 23 36
2 KFC Pulle 15 10 3 2 52 24 32
3 KSK Oelegem 15 9 3 3 40 27 30
4 City Pirates B 15 9 4 2 38 23 29
5 KVC Massenhoven 15 8 4 3 30 23 27
6 KFC Grobbendonk 15 8 6 1 31 27 25
7 KSC Maccabi 16 7 5 4 24 28 25
8 Racing Emblem 15 7 5 3 29 26 24
9 Alberta FC Schilde 15 5 7 3 29 31 18
10 KFC Ranst B 15 5 8 2 25 24 17
11 Brothers United 15 5 8 2 25 37 17
12 Tubantia Borgerhout 15 4 7 4 29 36 16
13 Jong Antwerpen Sp. 15 4 9 2 26 40 14
14 KVV Ternesse B 15 3 8 4 19 30 13
15 K Boechoutse VV 15 3 10 2 19 53 11
16 Olympic P. Drne- Bg 16 3 12 1 19 33 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 5 4 1 0 22 9 12
2 KFCH Pulderbos 5 4 1 0 12 7 12
3 Racing Emblem 5 3 1 1 12 6 10
4 City Pirates B 6 3 2 1 19 13 10
5 KSC Maccabi 6 3 2 1 9 12 10
6 KVC Massenhoven 5 3 2 0 14 8 9
7 KFC Grobbendonk 5 3 2 0 10 9 9
8 Alberta FC Schilde 4 2 1 1 10 9 7
9 Jong Antwerpen Sp. 5 2 2 1 8 7 7
10 Brothers United 5 2 2 1 6 9 7
11 K Boechoutse VV 4 2 2 0 7 13 6
12 KFC Ranst B 5 2 3 0 12 9 6
13 KSK Oelegem 5 1 2 2 9 16 5
14 Olympic P. Drne- Bg 5 1 4 0 5 11 3
15 KVV Ternesse B 5 0 4 1 5 10 1
16 Tubantia Borgerhout 5 0 4 1 8 20 1


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olympic P. Drne- Bg 4 2 2 0 9 8 6
2 Tubantia Borgerhout 1 1 0 0 4 0 3
3 Alberta FC Schilde 1 1 0 0 4 1 3
4 Brothers United 0 0 0 0 0 0 0
5 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Antwerpen Sp. 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
10 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
11 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
12 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
13 KVC Massenhoven 0 0 0 0 0 0 0
14 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
15 KVV Ternesse B 1 0 1 0 0 2 0
16 K Boechoutse VV 1 0 1 0 0 6 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oelegem 10 8 1 1 31 11 25
2 KFCH Pulderbos 10 8 2 0 38 16 24
3 KFC Pulle 10 6 2 2 30 15 20
4 City Pirates B 9 6 2 1 19 10 19
5 KVC Massenhoven 10 5 2 3 16 15 18
6 KFC Grobbendonk 10 5 4 1 21 18 16
7 KSC Maccabi 10 4 3 3 15 16 15
8 Racing Emblem 10 4 4 2 17 20 14
9 Tubantia Borgerhout 9 3 3 3 17 16 12
10 KVV Ternesse B 9 3 3 3 14 18 12
11 KFC Ranst B 10 3 5 2 13 15 11
12 Brothers United 10 3 6 1 19 28 10
13 Alberta FC Schilde 10 2 6 2 15 21 8
14 Jong Antwerpen Sp. 10 2 7 1 18 33 7
15 K Boechoutse VV 10 1 7 2 12 34 5
16 Olympic P. Drne- Bg 7 0 6 1 5 14 1


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Wintam 16 12 1 3 56 27 39
2 KSK Rumst 16 12 2 2 46 15 38
3 KSC Mechelen 16 12 3 1 70 26 37
4 KFC Kontich B 16 11 4 1 60 33 34
5 VVH Lippelo 16 11 4 1 39 17 34
6 Leest United 16 10 5 1 39 36 31
7 RB Elzestraat 16 8 4 4 45 27 28
8 FC Blaasveld 16 7 7 2 25 41 23
9 Zennester Hombeek 16 6 7 3 31 29 21
10 K Reet SK 16 5 9 2 43 48 17
11 SV Aartselaar B 16 5 9 2 26 43 17
12 KFC Muizen 16 4 8 4 31 39 16
13 Heffen SK 16 4 9 3 20 50 15
14 SK Sint Amands 16 4 10 2 27 42 14
15 KVK Hingene 16 3 11 2 23 49 11
16 VK Heindonk 16 3 13 0 30 45 9
17 KFC Katelijne B 16 2 13 1 17 61 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCV Wintam 6 6 0 0 25 10 18
2 KSK Rumst 6 5 1 0 11 3 15
3 KSC Mechelen 6 4 1 1 21 10 13
4 KFC Kontich B 6 4 2 0 26 8 12
5 VVH Lippelo 7 4 3 0 15 10 12
6 FC Blaasveld 5 3 1 1 10 6 10
7 SV Aartselaar B 6 3 2 1 10 7 10
8 K Reet SK 6 3 2 1 15 16 10
9 Leest United 6 3 3 0 11 15 9
10 KFC Muizen 5 2 2 1 10 10 7
11 KFC Katelijne B 5 2 3 0 9 14 6
12 Zennester Hombeek 6 2 4 0 11 12 6
13 KVK Hingene 6 1 4 1 8 21 4
14 VK Heindonk 5 1 4 0 12 14 3
15 SK Sint Amands 6 1 5 0 10 19 3
16 Heffen SK 6 1 5 0 6 25 3
17 RB Elzestraat 5 0 3 2 6 16 2


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RB Elzestraat 11 8 1 2 39 11 26
2 KSC Mechelen 10 8 2 0 49 16 24
3 KSK Rumst 10 7 1 2 35 12 23
4 VVH Lippelo 9 7 1 1 24 7 22
5 KFC Kontich B 10 7 2 1 34 25 22
6 Leest United 10 7 2 1 28 21 22
7 KFCV Wintam 10 6 1 3 31 17 21
8 Zennester Hombeek 10 4 3 3 20 17 15
9 FC Blaasveld 11 4 6 1 15 35 13
10 Heffen SK 10 3 4 3 14 25 12
11 SK Sint Amands 10 3 5 2 17 23 11
12 KFC Muizen 11 2 6 3 21 29 9
13 K Reet SK 10 2 7 1 28 32 7
14 KVK Hingene 10 2 7 1 15 28 7
15 SV Aartselaar B 10 2 7 1 16 36 7
16 VK Heindonk 11 2 9 0 18 31 6
17 KFC Katelijne B 11 0 10 1 8 47 1


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauberg Sport 16 12 4 0 56 26 36
2 SV Grasheide 15 9 3 3 36 20 30
3 SK Rita Berlaar 16 9 5 2 27 23 29
4 KVC Booischot 15 8 3 4 40 17 28
5 KFC Tongerlo 15 8 3 4 37 29 28
6 Blauwvoet Oevel 16 7 4 5 30 19 26
7 SK Peulis 15 7 5 3 29 30 24
8 KFC Heultje 15 7 7 1 33 35 22
9 BO Beerzel 15 6 6 3 30 21 21
10 VC Rijmenam 15 6 6 3 34 29 21
11 Wiekevorst SC 15 4 5 6 31 31 18
12 KFC Putte B 15 5 8 2 27 35 17
13 Immer Voort 15 4 7 4 28 31 16
14 KFC Herenthout B 15 4 7 4 17 25 16
15 KSK Wavria B 15 1 10 4 12 45 7
16 KFC Ramsel 16 0 14 2 19 70 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Blauberg Sport 6 5 1 0 24 8 15
2 SV Grasheide 5 4 0 1 11 2 13
3 KFC Heultje 5 4 1 0 16 11 12
4 Blauwvoet Oevel 6 3 0 3 10 6 12
5 KFC Tongerlo 5 3 0 2 18 10 11
6 VC Rijmenam 5 3 1 1 11 6 10
7 SK Peulis 5 3 2 0 14 13 9
8 KVC Booischot 5 1 0 4 10 7 7
9 SK Rita Berlaar 6 2 3 1 11 11 7
10 Immer Voort 5 1 3 1 11 12 4
11 BO Beerzel 5 1 3 1 5 8 4
12 KFC Putte B 5 1 4 0 9 17 3
13 Wiekevorst SC 5 0 2 3 6 11 3
14 KSK Wavria B 5 0 2 3 3 12 3
15 KFC Herenthout B 5 0 3 2 2 6 2
16 KFC Ramsel 6 0 6 0 9 30 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Herenthout B 1 0 0 1 3 3 1
2 VC Rijmenam 1 0 0 1 3 3 1
3 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
4 Blauberg Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
6 Immer Voort 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Putte B 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Ramsel 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
12 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0
13 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0
14 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0
15 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0
16 Wiekevorst SC 0 0 0 0 0 0 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Rita Berlaar 10 7 2 1 16 12 22
2 KVC Booischot 10 7 3 0 30 10 21
3 Blauberg Sport 10 7 3 0 32 18 21
4 BO Beerzel 10 5 3 2 25 13 17
5 SV Grasheide 10 5 3 2 25 18 17
6 KFC Tongerlo 10 5 3 2 19 19 17
7 Wiekevorst SC 10 4 3 3 25 20 15
8 SK Peulis 10 4 3 3 15 17 15
9 Blauwvoet Oevel 10 4 4 2 20 13 14
10 KFC Putte B 10 4 4 2 18 18 14
11 KFC Herenthout B 9 4 4 1 12 16 13
12 Immer Voort 10 3 4 3 17 19 12
13 VC Rijmenam 9 3 5 1 20 20 10
14 KFC Heultje 10 3 6 1 17 24 10
15 KSK Wavria B 10 1 8 1 9 33 4
16 KFC Ramsel 10 0 8 2 10 40 2


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Flandria (1) 16 11 2 3 49 18 36
2 FC Netezonen 15 11 3 1 39 20 34
3 Rauw Sport 16 11 5 0 38 17 33
4 KFC Turnhout B 15 10 3 2 35 14 32
5 Olen United 15 9 3 3 34 21 30
6 KSK Oosthoven 15 8 6 1 35 26 25
7 Excelsior Vorst 15 7 7 1 32 22 22
8 KFC Alberta 15 7 7 1 27 21 22
9 KVNA Wortel 15 7 7 1 34 34 22
10 Ezaart Sport 15 7 8 0 26 33 21
11 MLK Lichtaart 15 5 6 4 35 40 19
12 FC De Kempen TL - B 15 4 8 3 28 32 15
13 Rosselaar-Hulsen 15 4 9 2 29 53 14
14 FC Punt- Larum 15 4 11 0 26 47 12
15 KFC Zammel 15 2 8 5 17 30 11
16 KFC Beekhoek B 15 0 14 1 10 66 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Turnhout B 5 4 1 0 12 3 12
2 Rauw Sport 6 4 2 0 20 9 12
3 KFC Flandria (1) 6 3 1 2 14 6 11
4 KSK Oosthoven 5 3 1 1 15 9 10
5 FC Netezonen 5 3 2 0 12 6 9
6 KVNA Wortel 5 3 2 0 14 11 9
7 Olen United 5 3 2 0 13 12 9
8 Ezaart Sport 5 3 2 0 11 11 9
9 MLK Lichtaart 5 2 1 2 12 13 8
10 KFC Alberta 5 2 2 1 11 5 7
11 FC De Kempen TL - B 5 2 2 1 7 7 7
12 Rosselaar-Hulsen 5 2 2 1 14 16 7
13 Excelsior Vorst 5 1 4 0 6 10 3
14 KFC Zammel 5 0 2 3 7 12 3
15 KFC Beekhoek B 5 0 4 1 3 24 1
16 FC Punt- Larum 5 0 5 0 6 23 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Flandria 10 8 1 1 35 12 25
2 FC Netezonen 10 8 1 1 27 14 25
3 Rauw Sport 10 7 3 0 18 8 21
4 Olen United 10 6 1 3 21 9 21
5 KFC Turnhout B 10 6 2 2 23 11 20
6 Excelsior Vorst 10 6 3 1 26 12 19
7 KSK Oosthoven 10 5 5 0 20 17 15
8 KFC Alberta 10 5 5 0 16 16 15
9 KVNA Wortel 10 4 5 1 20 23 13
10 FC Punt- Larum 10 4 6 0 20 24 12
11 Ezaart Sport 10 4 6 0 15 22 12
12 MLK Lichtaart 10 3 5 2 23 27 11
13 FC De Kempen TL - B 10 2 6 2 21 25 8
14 KFC Zammel 10 2 6 2 10 18 8
15 Rosselaar-Hulsen 10 2 7 1 15 37 7
16 KFC Beekhoek B 10 0 10 0 7 42 0


Dames 1e Provinciale

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Mechelen B 14 13 1 0 67 16 39
2 Loenhout SK - A 14 13 1 0 64 17 39
3 FC Antwerp Girls 13 9 4 0 42 22 27
4 Hoogstraten A 14 8 5 1 43 32 25
5 KSK Heist B 14 8 6 0 45 32 24
6 KFC Kontich B 14 7 6 1 38 25 22
7 Lentezon Beerse 14 6 6 2 26 34 20
8 K Hove Sport 14 6 7 1 29 39 19
9 KFC Wuustwezel B 14 5 5 4 38 35 19
10 KFC Herenthout 14 4 6 4 24 37 16
11 Maria-Ter-Heide B 14 4 7 3 25 37 15
12 Berlaar Heikant 13 2 10 1 21 43 7
13 's Gr' wezel-Schilde A 12 1 9 2 21 44 5
14 Davo Puurs A 14 0 13 1 12 82 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Ranst A 14 12 1 1 82 28 37
2 KVK Westmalle 14 11 1 2 77 15 35
3 Blauwvoet Oevel 14 10 2 2 50 26 32
4 VC Moldavo C 14 10 3 1 48 22 31
5 Berchem Sport 13 7 4 2 41 38 23
6 KFC Wuustwezel C 13 5 7 1 34 53 16
7 KSK Weelde 14 5 8 1 39 41 16
8 FC Blaasveld 14 5 8 1 20 47 16
9 FC Schoonbroek 14 4 7 3 32 50 15
10 KSC Mechelen 14 4 9 1 33 34 13
11 FC De Kempen TL 14 3 7 4 33 43 13
12 Maria-Ter-Heide C 14 4 10 0 21 67 12
13 Zwarte Leeuw 14 3 9 2 23 48 11
14 Vrij Arendonk 14 2 9 3 26 47 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 14 13 1 0 154 5 39
2 KFC Zammel 14 12 1 1 58 9 37
3 KVC Houtvenne 14 9 5 0 40 25 27
4 Zennester Hombeek 14 8 4 2 48 39 26
5 FC Oppuurs 14 8 5 1 30 24 25
6 KVC Massenhoven B 14 7 6 1 34 39 22
7 KFC Broechem 14 7 6 1 39 48 22
8 FC Netezonen 14 7 6 1 25 50 22
9 Nielse SV 14 5 6 3 11 17 18
10 K Boechoutse VV 14 4 7 3 29 44 15
11 KFC Bevel 14 4 9 1 29 47 13
12 KVV Noordstar 14 3 9 2 16 33 11
13 KSK Rumst 14 3 11 0 23 67 9
14 Verbr. Zwijndrecht 14 0 14 0 20 109 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vosselaar VV 14 14 0 0 168 6 42
2 KFC Schoten A 14 13 1 0 63 14 39
3 KFCE Zoersel 14 9 4 1 51 20 28
4 Horendonk FC 13 8 2 3 30 19 27
5 Beekhoek Sport 14 7 4 3 43 34 24
6 KVNA Wortel 14 7 6 1 37 27 22
7 KVC Oostmalle 14 7 6 1 54 45 22
8 Loenhout SK B 14 5 6 3 28 40 18
9 Rauw Sport 14 5 9 0 28 73 15
10 KFC Flandria 14 2 8 4 21 56 10
11 K Brecht SK 14 2 9 3 35 82 9
12 FC Gierle 14 2 9 3 16 66 9
13 Hoogstraten B 14 2 10 2 28 63 8
14 's Gr'wezel-Schilde B 13 1 10 2 7 64 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Ternesse VV 13 11 1 1 85 15 34
2 Blauberg Sport 13 11 2 0 117 12 33
3 KFC Ranst B 13 11 2 0 48 15 33
4 FC Sint Jozef 13 10 2 1 54 7 31
5 KFC Nijlen 13 7 4 2 26 44 23
6 KFC Berendrecht 13 7 5 1 59 39 22
7 KFC Wuustwezel D 13 7 6 0 60 28 21
8 Vlimmeren Sport 13 6 6 1 17 41 19
9 Davo Puurs B 13 5 7 1 27 36 16
10 KFC Schoten B 13 5 8 0 30 38 15
11 K Zandhoven SK 13 5 8 0 62 73 15
12 VC Herentals 14 4 9 1 23 46 13
13 KSK Heist C 13 3 9 1 25 59 10
14 Volh. Wintam 13 1 12 0 6 121 3
15 Racing Emblem 13 0 12 1 9 74 1

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2017 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berg en Dal 4 4 0 0 17 1 12
2 K Lyra TSV 4 4 0 0 19 4 12
3 K Merksplas SK 4 4 0 0 14 3 12
4 K Retie SK 4 3 0 1 9 6 10
5 Berlaar Heikant 4 3 1 0 11 3 9
6 Witgoor Dessel 4 3 1 0 12 5 9
7 's Gr'wezel-Schilde A 4 3 1 0 12 10 9
8 KFCE Zoersel 4 2 2 0 13 9 6
9 KFC Sint Job 4 2 2 0 11 9 6
10 KFC Broechem 4 2 2 0 7 8 6
11 KVV Duffel 4 2 2 0 7 8 6
12 Sporting Burcht 4 2 2 0 12 14 6
13 Verbr. Arendonk 4 2 2 0 8 11 6
14 KSV Oud Turnhout 4 2 2 0 7 11 6
15 OG Vorselaar 4 1 1 2 12 9 5
16 KFC Herselt 4 1 2 1 10 10 4
17 KFC Bevel 4 1 3 0 6 7 3
18 KFC Herenthout A 4 1 3 0 6 10 3
19 KFC Brasschaat 4 1 3 0 9 14 3
20 FC Oppuurs 4 1 3 0 7 13 3
21 KFC Ranst A 4 1 3 0 3 11 3
22 RVC Hoboken 4 0 2 2 6 12 2
23 Minderhout VV 4 0 4 0 7 15 0
24 KVK Mariaburg 4 0 4 0 4 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich A 4 4 0 0 9 3 12
2 KFC Lille 4 3 0 1 15 5 10
3 Rapid Leest 4 3 0 1 14 4 10
4 FC De Kempen A 4 3 0 1 13 5 10
5 KSV Schriek 4 3 1 0 14 10 9
6 Zwaluwen Olmen 4 3 1 0 13 13 9
7 White Star 4 2 0 2 11 6 8
8 KFC Wuustwezel 4 2 1 1 36 6 7
9 KSK Branddonk 4 2 1 1 10 5 7
10 Verbr. Zwijndrecht 4 2 1 1 9 7 7
11 KFC Beekhoek A 4 2 2 0 13 11 6
12 KFC Antonia A 4 2 2 0 6 12 6
13 Racing Mechelen 4 2 2 0 6 26 6
14 FC Walem 4 1 2 1 14 6 4
15 GR Katelijne 4 1 2 1 7 10 4
16 Vlimmeren Sport 4 1 2 1 8 13 4
17 Rochus Deurne 4 1 2 1 7 14 4
18 KFC Lint 4 1 2 1 5 15 4
19 VC Wijnegem 4 1 3 0 8 12 3
20 KV Bonheiden 4 0 2 2 7 11 2
21 Sporting Tisselt 4 0 3 1 3 9 1
22 Linda Olen 4 0 3 1 5 12 1
23 KSK Weelde 4 0 3 1 7 20 1
24 KFC Kateline A 4 0 4 0 3 8 0

= gewonnen = verloren = gelijk


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Wezel Sport 4 4 0 0 19 3 12
2 Lentezon Beerse 4 4 0 0 13 1 12
3 K Kalmthout SK 4 4 0 0 18 8 12
4 Wechelderzande 4 3 0 1 15 9 10
5 KVC Booischot 4 3 0 1 9 3 10
6 SV Aartselaar A 4 3 1 0 16 6 9
7 BO Beerzel 4 3 1 0 11 10 9
8 KSC Mechelen 4 2 0 2 9 4 8
9 K Brecht SK 4 2 1 1 9 4 7
10 KFC Turnhout B 4 2 1 1 8 4 7
11 KSK Oosthoven 4 2 1 1 7 5 7
12 KFC Mol 4 2 1 1 8 7 7
13 KFC Antonia B 4 2 1 1 5 11 7
14 KFCM Hallaar 4 2 2 0 16 4 6
15 Zandhovense SK 4 2 2 0 11 5 6
16 Maria-ter-Heide 4 2 2 0 15 11 6
17 Excelsior Vorst 4 2 2 0 11 8 6
18 Olen United 4 2 2 0 9 11 6
19 KVK Westmalle 4 1 1 2 8 7 5
20 KFC Schoten 4 1 1 2 7 7 5
21 Heffen SK 4 1 1 2 9 10 5
22 Borsbeek Sport 4 1 2 1 6 7 4
23 KFCV Wintam 4 1 2 1 8 11 4
24 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 4 11 4
25 FC Gierle 4 1 2 1 4 11 4
26 KFC Putte B 4 1 3 0 5 7 3
27 Sint Lenaarts B 4 1 3 0 10 14 3
28 KVV Ternesse B 4 1 3 0 4 16 3
29 Alberta Schilde 4 0 2 2 8 13 2
30 KVS Branst 4 0 2 2 6 11 2
31 Brothers United 4 0 3 1 8 14 1
32 VK Heindonk 4 0 4 0 5 17 0
33 Jong Antw. Sport 4 0 4 0 6 21 0
34 KFC Katelijne B 4 0 4 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sint Dimpna 4 4 0 0 16 2 12
2 Excelsior Puurs 4 4 0 0 15 3 12
3 KFC Meerle 4 4 0 0 15 4 12
4 KFC Heultje 4 4 0 0 12 5 12
5 KSK Rumst 4 4 0 0 9 2 12
6 Olympic Essen 4 3 0 1 12 4 10
7 Hove Sport 4 3 0 1 6 1 10
8 VV Laakdal 4 3 1 0 8 5 9
9 KFC Pulle 4 2 0 2 11 5 8
10 KSK Wilrijk 4 2 0 2 8 2 8
11 VC Mortsel OG 4 2 1 1 16 9 7
12 FC Netezonen 4 2 1 1 10 5 7
13 KFC Meer 4 2 1 1 11 7 7
14 VVH Lippelo 4 2 1 1 9 5 7
15 FC Sint Jozef 4 2 1 1 5 2 7
16 KSV Wildert 4 2 2 0 7 6 6
17 KVC Oostmalle 4 2 2 0 8 8 6
18 Rosselaar Hulsen 4 2 2 0 6 6 6
19 Vrij Arendonk 4 2 2 0 7 8 6
20 KVC Massenhoven 4 1 2 1 8 12 4
21 FC De Kempen B 4 1 2 1 6 11 4
22 Immer Voort 4 1 2 1 4 9 4
23 FC Merksem 4 1 3 0 6 4 3
24 KFC Grobbendonk 4 1 3 0 4 13 3
25 KSV Heibos 4 0 3 1 6 10 1
26 KSK Wavria B 4 0 3 1 7 16 1
27 KFC Ranst B 4 0 4 0 2 11 0
28 FC Punt Larum 4 0 4 0 3 13 0
29 KFC Tongerlo 4 0 4 0 3 14 0
30 KVK Hingene 4 0 4 0 0 12 0
31 SK Sint Amands 4 0 4 0 5 18 0
32 SKS Herentals 4 0 4 0 3 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Bouwel 4 4 0 0 20 1 12
2 FC Ekeren 4 3 0 1 15 4 10
3 KSK Wavria A 4 3 0 1 13 3 10
4 KSK Oelegem 4 3 0 1 9 1 10
5 KVV Achterbroek 4 3 0 1 17 10 10
6 Loenhout SK 4 3 0 1 8 3 10
7 Oxford Hemiksem 4 3 1 0 18 5 9
8 Schelle Sport 4 3 1 0 9 6 9
9 K Gooreind VV 4 2 0 2 8 3 8
10 FC Turk Sport 4 2 1 1 18 11 7
11 Ezaart Sport 4 2 1 1 10 5 7
12 KFC Alberta Geel 4 2 1 1 9 7 7
13 KVNA Wortel 4 2 1 1 9 7 7
14 FC Zwaneven 4 2 1 1 9 10 7
15 Excelsior Essen 4 2 1 1 9 11 7
16 Nielse SV 4 2 2 0 12 9 6
17 KFCH Pulderbos 4 2 2 0 9 9 6
18 VC Rijmenam 4 2 2 0 6 11 6
19 VC Poederlee 4 1 1 2 5 5 5
20 KVV Dosko 4 1 2 1 8 8 4
21 KFC Muizen 4 1 2 1 7 10 4
22 SK Rita Berlaar 4 1 2 1 6 12 4
23 KFC Nieuwmoer 4 1 3 0 6 8 3
24 MLK Lichtaart 4 1 3 0 10 13 3
25 Verbr. Balen 4 1 3 0 3 8 3
26 KSK Reet 4 1 3 0 6 14 3
27 Olympic Pirates DBG 4 1 3 0 6 19 3
28 KSC Maccabi 4 0 3 1 7 10 1
29 KFC Herenthout B 4 0 3 1 6 17 1
30 FC Blaasveld 4 0 4 0 4 13 0
31 KFC Ramsel 4 0 4 0 3 15 0
32 SV Aartselaar B 4 0 4 0 3 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte A 4 4 0 0 28 2 12
2 KVV Rauw Sport 4 4 0 0 13 3 12
3 KV Hooikt 4 3 0 1 16 4 10
4 KVV Noordstar 4 3 0 1 14 8 10
5 Willebroekse SV 4 3 0 1 13 7 10
6 Excelsior Kaart 4 3 1 0 17 2 9
7 Horendonk FC 4 3 1 0 14 4 9
8 Kessel United 4 3 1 0 11 4 9
9 KSK Kasterlee 4 3 1 0 8 1 9
10 Oosterzonen B 4 3 1 0 10 4 9
11 RB Elzestraat 4 3 1 0 8 5 9
12 KSK Donk 4 2 1 1 7 6 7
13 Zandvliet Sport 4 2 2 0 13 8 6
14 Zenn. Hombeek 4 2 2 0 13 8 6
15 SV Grasheide 4 2 2 0 5 6 6
16 KFC Berendrecht 4 2 2 0 7 9 6
17 's Grav.-Schilde B 4 2 2 0 7 12 6
18 K Putte SK 4 1 1 2 11 12 5
19 KFC Flandria 4 1 2 1 14 12 4
20 KFC Poppel 4 1 2 1 7 10 4
21 Blauberg Sport 4 1 2 1 5 8 4
22 KFC Beekhoek B 4 1 2 1 4 9 4
23 Leest United 4 1 3 0 11 14 3
24 KFC Zammel 4 1 3 0 5 11 3
25 SK Peulis 4 1 3 0 7 14 3
26 KFC St-M. Halle 4 0 2 2 6 10 2
27 SC Wiekevorst 4 0 2 2 5 13 2
28 KFC Kontich B 4 0 2 2 5 21 2
29 Rac. Emblem 4 0 3 1 5 18 1
30 Tubantia Borgerh. 4 0 3 1 3 16 1
31 K Boechoutse VV 4 0 4 0 5 20 0
32 City Pirates B 4 0 4 0 1 17 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2017 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 2 DAMESGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 47 4 12
2 KVC Westerlo 4 4 0 0 43 1 12
3 Berchem Sport 2004 4 3 1 0 14 9 9
4 KSC Mechelen 4 3 1 0 8 14 9
5 Hoogstraten VV 4 2 1 1 26 4 7
6 KSK Weelde 4 2 2 0 19 14 6
7 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 4 8 4
8 VC Moldavo 4 1 3 0 10 15 3
9 FC Schoonbroek 4 1 3 0 9 37 3
10 FC De Kempen 4 1 3 0 10 48 3
11 Berlaar Heikant 4 0 2 2 5 11 2
12 KVC Massenhoven 4 0 4 0 3 33 0

= gewonnen = verloren = gelijk


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK 4 4 0 0 19 5 12
2 KV Mechelen 4 4 0 0 12 3 12
3 Lentezon Beerse 4 3 1 0 24 4 9
4 KFC Wuustwezel A 4 3 1 0 20 5 9
5 KFC Kontich 4 3 1 0 17 2 9
6 Hove Sport 4 2 1 1 14 8 7
7 Maria-ter-Heide 4 2 2 0 18 9 6
8 KFC Herenthout 4 2 2 0 8 7 6
9 's Grav.-Schilde 4 1 2 1 10 11 4
10 Davo Puurs 4 1 3 0 14 26 3
11 Vrij Arendonk 4 1 3 0 6 18 3
12 KFC Zammel 4 1 3 0 10 26 3
13 KFC Wuustwezel B 4 0 4 0 3 27 0
14 KVV Rauw Sport 4 0 4 0 0 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.
* Dit overzicht is te vinden via "Provinciaal-Allerlei-Alle Actuele Klassementen", en via
"Nationaal-D3 Amateurs-Klassementen Amateurs".


1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lommel SK 16 9 3 4 32 15 31
2 Dessel Sport 16 9 4 3 30 18 30
3 KSK Heist 15 9 4 2 25 21 29
4 RFC Knokke 14 8 2 4 28 13 28
5 SK Deinze 15 8 4 3 19 12 27
6 KSV Oudenaarde 16 8 6 2 32 16 26
7 ASV Geel 16 7 7 2 27 23 23
8 VW Hamme 15 6 5 4 20 21 22
9 KFC Oosterzonen 16 5 5 6 24 27 21
10 FC Seraing 15 5 5 5 19 18 20
11 Eendracht Aalst 13 6 7 0 19 24 18
12 Excelsior Virton 15 5 8 2 18 24 17
13 FC Dender 14 3 7 4 15 26 13
14 Berchem Sport 14 3 8 3 17 23 12
15 Chatelet-Farciennes 16 1 8 7 14 29 10
16 Patro Eisden MM 16 2 11 3 12 41 9

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sparta Petegem (1) 14 10 0 4 38 16 34
2 Rupel Boom 15 9 5 1 36 27 28
3 VK Westhoek 16 9 6 1 32 31 28
4 S.E. Winkel Sport 15 8 4 3 34 23 27
5 RC. Club Harelbeke 15 8 4 3 26 16 27
6 KSV Temse 15 7 4 4 28 19 25
7 KFC Mandel Utd 16 8 7 1 34 24 25
8 Olsa Brakel 15 6 5 4 21 24 22
9 SK Sint Niklaas 15 6 6 3 25 25 21
10 KSK Ronse 15 5 4 6 22 23 21
11 FC Gullegem 14 6 6 2 24 25 20
12 Racing Club Gent 16 6 10 0 25 33 18
13 SK Londerzeel 14 5 7 2 27 23 17
14 KSV Bornem 14 2 10 2 11 29 8
15 Torhout 1992 15 2 11 2 16 38 8
16 SK Pepingen-Halle 14 1 9 4 6 29 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VK Westhoek 6 4 1 1 15 9 13
2 KFC Mandel Utd 6 4 2 0 22 8 12
3 SK Londerzeel 4 3 0 1 10 2 10
4 S.E. Winkel Sport 5 3 1 1 10 6 10
5 Sparta Petegem (1) 4 2 0 2 10 6 8
6 SK Sint Niklaas 5 2 1 2 9 10 8
7 KSV Temse 5 2 2 1 12 10 7
8 Olsa Brakel 5 2 2 1 8 10 7
9 Rupel Boom 5 2 2 1 10 14 7
10 KSK Ronse 5 1 1 3 11 10 6
11 Racing Club Gent 6 2 4 0 8 10 6
12 RC. Club Harelbeke 5 1 2 2 8 9 5
13 FC Gullegem 4 1 2 1 7 10 4
14 Torhout 1992 5 1 4 0 8 18 3
15 SK Pepingen-Halle 4 0 2 2 1 9 2
16 KSV Bornem 4 0 4 0 2 10 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sparta Petegem 10 8 0 2 28 10 26
2 RC. Club Harelbeke 10 7 2 1 18 7 22
3 Rupel Boom 10 7 3 0 26 13 21
4 KSV Temse 10 5 2 3 16 9 18
5 S.E. Winkel Sport 10 5 3 2 24 17 17
6 FC Gullegem 10 5 4 1 17 15 16
7 VK Westhoek 10 5 5 0 17 22 15
8 Olsa Brakel 10 4 3 3 13 14 15
9 KSK Ronse 10 4 3 3 11 13 15
10 SK Sint Niklaas 10 4 5 1 16 15 13
11 KFC Mandel Utd 10 4 5 1 12 16 13
12 Racing Club Gent 10 4 6 0 17 23 12
13 KSV Bornem 10 2 6 2 9 19 8
14 SK Londerzeel 10 2 7 1 17 21 7
15 Torhout 1992 10 1 7 2 8 20 5
16 SK Pepingen-Halle 10 1 7 2 5 20 5


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Thes Sport (1) 16 9 4 3 32 21 30
2 Spouwen MPTN 14 8 2 4 32 20 28
3 Bocholter VV 15 8 4 3 27 21 27
4 KVV Vosselaar 15 7 3 5 26 13 26
5 RC Hades Hasselt 15 7 6 2 24 22 23
6 City Pirates Antw. 16 6 5 5 30 29 23
7 Cappellen RFC 16 6 6 4 30 24 22
8 Olympia Wijgmaal 14 6 6 2 21 24 20
9 Tempo Overijse 16 5 6 5 19 27 20
10 KFC Duffel 14 5 5 4 24 24 19
11 Sporting Hasselt 16 5 7 4 19 24 19
12 Zwarte Leeuw 15 3 4 8 27 23 17
13 KFC Turnhout 16 3 5 8 16 20 17
14 KVK Tienen 15 5 9 1 20 32 16
15 Hoogstraten VV 16 4 8 4 21 30 16
16 KFC St- Lenaarts 15 3 10 2 17 31 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Bocholter VV 5 4 1 0 8 7 12
2 City Pirates Antw. 6 3 1 2 17 12 11
3 Thes Sport (1) 6 3 1 2 12 7 11
4 Sporting Hasselt 6 3 1 2 8 3 11
5 Spouwen MPTN 4 3 0 1 12 8 10
6 Tempo Overijse 6 3 2 1 8 5 10
7 Zwarte Leeuw 5 2 0 3 16 10 9
8 KVV Vosselaar 5 2 2 1 8 7 7
9 Cappellen RFC 6 2 3 1 10 11 7
10 Hoogstraten VV 6 2 3 1 9 11 7
11 KFC Turnhout 6 1 1 4 5 6 7
12 RC Hades Hasselt 5 1 3 1 9 11 4
13 KFC St- Lenaarts 5 1 3 1 8 12 4
14 Olympia Wijgmaal 4 1 3 0 6 10 3
15 KFC Duffel 4 0 2 2 4 9 2
16 KVK Tienen 5 0 5 0 5 16 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Thes Sport 10 6 3 1 20 14 19
2 RC Hades Hasselt 10 6 3 1 15 11 19
3 KVV Vosselaar 10 5 1 4 18 6 19
4 Spouwen MPTN 10 5 2 3 20 12 18
5 KFC Duffel 10 5 3 2 20 15 17
6 Olympia Wijgmaal 10 5 3 2 15 14 17
7 KVK Tienen 10 5 4 1 15 16 16
8 Cappellen RFC 10 4 3 3 20 13 15
9 Bocholter VV 10 4 3 3 19 14 15
10 City Pirates Antw. 10 3 4 3 13 17 12
11 KFC Turnhout 10 2 4 4 11 14 10
12 Tempo Overijse 10 2 4 4 11 22 10
13 Hoogstraten VV 10 2 5 3 12 19 9
14 Sporting Hasselt 10 2 6 2 11 21 8
15 Zwarte Leeuw 10 1 4 5 11 13 8
16 KFC St- Lenaarts 10 2 7 1 9 19 7


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD Molenbeek 15 13 1 1 46 12 40
2 RFC Luik 14 10 2 2 30 15 32
3 La Louviere Centre 15 10 3 2 27 15 32
4 Olympic Charleroi 15 9 4 2 28 19 29
5 Entente Durbuy 15 6 6 3 22 25 21
6 RRC Hamoir 15 6 6 3 20 27 21
7 Solieres Sport 15 6 7 2 21 22 20
8 US Rebecquoise 14 5 6 3 22 26 18
9 Acren Lessines 14 5 7 2 22 22 17
10 Wallonne Ciney 15 4 6 5 26 30 17
11 RW Walhain 15 3 4 8 19 25 17
12 Waremme-Borgworm 15 5 9 1 26 33 16
13 RFC Meux 15 4 8 3 26 32 15
14 Sprimont Comblain 16 4 10 2 22 31 14
15 Kelmis-Calamine 14 1 12 1 9 32 4
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek 6 5 1 0 16 4 15
2 Olympic Charleroi 6 4 1 1 13 9 13
3 La Louviere Centre 6 3 1 2 10 6 11
4 US Rebecquoise 5 3 1 1 14 10 10
5 RRC Hamoir 5 3 1 1 8 4 10
6 RFC Luik 5 3 1 1 10 9 10
7 Acren Lessines 5 2 1 2 10 7 8
8 Wallonne Ciney 5 2 2 1 12 11 7
9 Entente Durbuy 6 2 3 1 8 15 7
10 Waremme-Borgworm 6 2 4 0 12 15 6
11 RW Walhain 5 1 2 2 6 10 5
12 Solieres Sport 5 1 3 1 8 11 4
13 RFC Meux 6 1 4 1 13 16 4
14 Sprimont Comblain 6 1 4 1 13 17 4
15 Kelmis-Calamine 5 0 4 1 4 13 1
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek 9 8 0 1 30 8 25
2 RFC Luik 9 7 1 1 20 6 22
3 La Louviere Centre 9 7 2 0 17 9 21
4 Olympic Charleroi 9 5 3 1 15 10 16
5 Solieres Sport 10 5 4 1 13 11 16
6 Entente Durbuy 9 4 3 2 14 10 14
7 RW Walhain 10 2 2 6 13 15 12
8 RFC Meux 9 3 4 2 13 16 11
9 RRC Hamoir 10 3 5 2 12 23 11
10 Waremme-Borgworm 9 3 5 1 14 18 10
11 Sprimont Comblain 10 3 6 1 9 14 10
12 Wallonne Ciney 10 2 4 4 14 19 10
13 Acren Lessines 9 3 6 0 12 15 9
14 US Rebecquoise 9 2 5 2 8 16 8
15 Kelmis-Calamine 9 1 8 0 5 19 3
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSCT Menen 16 12 3 1 33 15 37
2 SC Dikkelvenne 15 10 3 2 33 17 32
3 KFC Eppegem (1) 14 10 3 1 31 14 31
4 KVC Wingene 14 8 1 5 28 10 29
5 FC Lebbeke 16 9 5 2 25 22 29
6 RFC Wetteren 14 8 2 4 28 16 28
7 Avanti Stekene 15 5 4 6 20 18 21
8 Eendracht Wervik 16 6 7 3 21 24 21
9 KFC Merelbeke 14 5 4 5 19 19 20
10 Svelta Melsele 16 5 7 4 23 26 19
11 KVC Jong Lede 14 5 7 2 18 20 17
12 Wolvertem-Merchtem 15 3 8 4 14 27 13
13 KVK Ninove 16 2 9 5 22 36 11
14 KSC Grimbergen 14 2 9 3 16 31 9
15 KSK Vlamertinge 15 1 9 5 8 26 8
16 FC Mariekerke 14 0 10 4 13 31 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSCT Menen 6 6 0 0 13 4 18
2 SC Dikkelvenne 5 5 0 0 16 5 15
3 KVC Wingene 4 2 0 2 10 3 8
4 KFC Merelbeke 4 2 0 2 9 5 8
5 RFC Wetteren 4 2 0 2 6 3 8
6 Wolvertem-Merchtem 5 2 1 2 4 3 8
7 FC Lebbeke 6 2 3 1 6 8 7
8 KFC Eppegem (1) 4 2 2 0 6 6 6
9 Avanti Stekene 5 1 1 3 6 4 6
10 KSK Vlamertinge 5 1 1 3 5 6 6
11 Svelta Melsele 6 1 3 2 6 9 5
12 KVC Jong Lede 4 1 2 1 4 6 4
13 KVK Ninove 6 0 3 3 7 13 3
14 KSC Grimbergen 4 0 3 1 2 8 1
15 FC Mariekerke 4 0 3 1 4 13 1
16 Eendracht Wervik 6 0 5 1 3 11 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Eppegem 10 8 1 1 25 8 25
2 FC Lebbeke 10 7 2 1 19 14 22
3 KVC Wingene 10 6 1 3 18 7 21
4 RFC Wetteren 10 6 2 2 22 13 20
5 Eendracht Wervik 10 6 2 2 18 13 20
6 KSCT Menen 10 6 3 1 20 11 19
7 SC Dikkelvenne 10 5 3 2 17 12 17
8 Avanti Stekene 10 4 3 3 14 14 15
9 Svelta Melsele 10 4 4 2 17 17 14
10 KVC Jong Lede 10 4 5 1 14 14 13
11 KFC Merelbeke 10 3 4 3 10 14 12
12 KVK Ninove 10 2 6 2 15 23 8
13 KSC Grimbergen 10 2 6 2 14 23 8
14 Wolvertem-Merchtem 10 1 7 2 10 24 5
15 FC Mariekerke 10 0 7 3 9 18 3
16 KSK Vlamertinge 10 0 8 2 3 20 2


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Heur Tongeren (1) 15 9 4 2 33 19 29
2 Bilzerse-Waltwilder 16 9 5 2 38 29 29
3 Esperanza Pelt 16 8 5 3 36 27 27
4 KVC Houtvenne 15 7 5 3 34 30 24
5 KESK Leopoldsburg 16 7 6 3 25 19 24
6 Eendracht Termien 14 6 4 4 25 23 22
7 Diegem Sport 15 7 7 1 32 27 22
8 K Ternesse VV 16 7 8 1 30 35 22
9 KVK Wellen 14 6 5 3 20 16 21
10 KFC Nijlen 15 6 6 3 29 33 21
11 KFC Diest 16 6 7 3 23 34 21
12 Woluwe-Zaventem 16 6 8 2 30 33 20
13 Sporting Kampenhout 15 5 7 3 20 29 18
14 ERC Hoeilaart 15 4 8 3 17 28 15
15 VC Herentals 14 4 8 2 22 31 14
16 KOVC Sterrebeek 14 3 7 4 23 24 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Bilzerse-Waltwilder 6 4 0 2 13 4 14
2 Esperanza Pelt 6 4 0 2 17 9 14
3 Heur Tongeren (1) 5 3 1 1 7 6 10
4 KFC Diest 6 3 2 1 11 11 10
5 K Ternesse VV 6 3 3 0 14 15 9
6 KVC Houtvenne 5 2 1 2 15 11 8
7 KVK Wellen 4 2 1 1 6 2 7
8 Eendracht Termien 4 2 1 1 7 9 7
9 KFC Nijlen 5 2 2 1 9 14 7
10 KESK Leopoldsburg 6 2 3 1 8 9 7
11 Diegem Sport 5 2 3 0 13 10 6
12 Woluwe-Zaventem 6 2 4 0 7 12 6
13 KOVC Sterrebeek 4 1 2 1 6 5 4
14 Sporting Kampenhout 5 1 3 1 4 9 4
15 VC Herentals 4 0 3 1 4 8 1
16 ERC Hoeilaart 5 0 4 1 4 11 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Heur Tongeren 10 6 3 1 26 13 19
2 KESK Leopoldsburg 10 5 3 2 17 10 17
3 Diegem Sport 10 5 4 1 19 17 16
4 KVC Houtvenne 10 5 4 1 19 19 16
5 Bilzerse-Waltwilder 10 5 5 0 25 25 15
6 Eendracht Termien 10 4 3 3 18 14 15
7 Woluwe-Zaventem 10 4 4 2 23 21 14
8 KFC Nijlen 10 4 4 2 20 19 14
9 KVK Wellen 10 4 4 2 14 14 14
10 Sporting Kampenhout 10 4 4 2 16 20 14
11 ERC Hoeilaart 10 4 4 2 13 17 14
12 Esperanza Pelt 10 4 5 1 19 18 13
13 K Ternesse VV 10 4 5 1 16 20 13
14 VC Herentals 10 4 5 1 18 23 13
15 KFC Diest 10 3 5 2 12 23 11
16 KOVC Sterrebeek 10 2 5 3 17 19 9


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louviere (1) 17 12 0 5 40 13 41
2 Francs Borains 16 11 2 3 38 14 36
3 RFC Doornik 17 10 4 3 26 16 33
4 Couvin Mariembourg 16 9 3 4 32 20 31
5 Entente Binche 17 9 5 3 31 29 30
6 Racing Jet Waver 16 8 5 3 38 31 27
7 CS Entite Manage 16 6 5 5 29 25 23
8 Albert Quevy Mons 16 6 6 4 20 18 22
9 CS Onhaye 16 6 8 2 27 27 20
10 FC Ganshoren 16 5 7 4 20 26 19
11 JS Tamines 17 5 8 4 23 31 19
12 Stade Brainois 16 5 9 2 17 22 17
13 US Solrezienne 16 2 7 7 21 35 13
14 Leopold Ukkel FC 16 3 10 3 19 31 12
15 RFC Spy 16 3 10 3 22 42 12
16 RC Waterloo 16 2 13 1 19 42 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louviere (1) 7 5 0 2 16 3 17
2 Couvin Mariembourg 6 5 1 0 13 4 15
3 Francs Borains 6 5 1 0 12 3 15
4 Racing Jet Waver 6 4 2 0 14 11 12
5 Albert Quevy Mons 6 3 1 2 7 5 11
6 CS Onhaye 6 3 2 1 14 9 10
7 RFC Doornik 7 3 3 1 8 8 10
8 Entente Binche 7 3 3 1 12 13 10
9 JS Tamines 7 2 3 2 10 15 8
10 CS Entite Manage 6 2 3 1 10 11 7
11 Stade Brainois 6 2 3 1 3 5 7
12 FC Ganshoren 6 1 2 3 9 10 6
13 RFC Spy 6 1 2 3 12 18 6
14 RC Waterloo 6 1 5 0 8 19 3
15 Leopold Ukkel FC 6 0 4 2 6 11 2
16 US Solrezienne 6 0 5 1 8 17 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louviere 10 7 0 3 24 10 24
2 RFC Doornik 10 7 1 2 18 8 23
3 Francs Borains 10 6 1 3 26 11 21
4 Entente Binche 10 6 2 2 19 16 20
5 CS Entite Manage 10 4 2 4 19 14 16
6 Couvin Mariembourg 10 4 2 4 19 16 16
7 Racing Jet Waver 10 4 3 3 24 20 15
8 FC Ganshoren 10 4 5 1 11 16 13
9 US Solrezienne 10 2 2 6 13 18 12
10 Albert Quevy Mons 10 3 5 2 13 13 11
11 JS Tamines 10 3 5 2 13 16 11
12 Stade Brainois 10 3 6 1 14 17 10
13 CS Onhaye 10 3 6 1 13 18 10
14 Leopold Ukkel FC 10 3 6 1 13 20 10
15 RFC Spy 10 2 8 0 10 24 6
16 RC Waterloo 10 1 8 1 11 23 4


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stockay-Warfusee 15 11 3 1 35 15 34
2 URSL Vise 16 8 2 6 42 21 30
3 RFC Tilleur (1) 15 8 3 4 38 17 28
4 RJ Aische 15 8 3 4 29 18 28
5 RFC Aywaille 15 9 6 0 36 28 27
6 RFC Hoei 16 8 5 3 30 26 27
7 FC Herstal 16 6 2 8 35 28 26
8 RUS Givry 16 6 5 5 32 22 23
9 RRC Longlier 15 6 6 3 20 23 21
10 FC Utd Richelle 16 5 5 6 25 19 21
11 RRC Mormont 16 6 8 2 25 31 20
12 Habbey-La-Neuve 14 5 7 2 23 28 17
13 RE Bertrix 15 4 8 3 16 35 15
14 RCS Verlaine 15 3 6 6 19 26 15
15 UR Namen 16 1 13 2 18 54 5
16 RDC Cointe Luik 15 1 13 1 8 40 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Hoei 6 4 1 1 11 7 13
2 Stockay-Warfusee 5 4 1 0 10 6 12
3 RJ Aische 5 3 0 2 13 6 11
4 RUS Givry 6 3 1 2 16 7 11
5 URSL Vise 6 3 2 1 17 9 10
6 RFC Aywaille 5 3 2 0 13 8 9
7 RRC Longlier 5 3 2 0 6 8 9
8 FC Herstal 6 2 1 3 14 12 9
9 FC Utd Richelle 6 1 1 4 8 7 7
10 RE Bertrix 5 2 3 0 10 13 6
11 RFC Tilleur (1) 5 1 1 3 7 8 6
12 Habbey-La-Neuve 4 1 1 2 9 7 5
13 RRC Mormont 6 1 4 1 8 17 4
14 RDC Cointe Luik 5 1 4 0 2 12 3
15 RCS Verlaine 5 0 2 3 4 8 3
16 UR Namen 6 0 6 0 9 22 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Tilleur 10 7 2 1 31 9 22
2 Stockay-Warfusee 10 7 2 1 25 9 22
3 URSL Vise 10 5 0 5 25 12 20
4 RFC Aywaille 10 6 4 0 23 20 18
5 RJ Aische 10 5 3 2 16 12 17
6 FC Herstal 10 4 1 5 21 16 17
7 RRC Mormont 10 5 4 1 17 14 16
8 FC Utd Richelle 10 4 4 2 17 12 14
9 RFC Hoei 10 4 4 2 19 19 14
10 Habbey-La-Neuve 10 4 6 0 14 21 12
11 RUS Givry 10 3 4 3 16 15 12
12 RRC Longlier 10 3 4 3 14 15 12
13 RCS Verlaine 10 3 4 3 15 18 12
14 RE Bertrix 10 2 5 3 6 22 9
15 UR Namen 10 1 7 2 9 32 5
16 RDC Cointe Luik 10 0 9 1 6 28 1

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN
KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 11 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 10 8 1 1 50 9 25
2 AA Gent A 10 6 1 3 30 11 21
3 RC Genk Ladies A 11 5 3 3 19 13 18
4 Standard Luik A 11 4 4 3 20 16 15
5 OH Leuven A 11 3 8 0 10 23 9
6 KSK Heist A 11 1 10 0 6 63 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich A 13 9 3 1 36 22 28
2 Fem. WS Woluwe A 13 9 4 0 32 10 27
3 SG-Tertre-Hautrage A 12 7 3 2 25 16 23
4 Famkes WDM A 13 7 6 0 24 26 21
5 DV Tongeren A 12 6 4 2 18 19 20
6 VC Moldavo A 12 6 5 1 19 23 19
7 Zulte-Waregem A 13 5 4 4 24 22 19
8 AA Gent B 12 5 4 3 20 18 18
9 KVC Massenhoven A 13 5 6 2 23 15 17
10 Standard Luik B 13 5 6 2 21 19 17
11 Svelta Melsele A 13 5 7 1 31 28 16
12 Eendracht Aalst A 13 4 6 3 22 16 15
13 KFC Wuustwezel A 12 4 7 1 24 30 13
14 Eva's Tienen A 12 0 12 0 6 61 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Club Brugge A 12 11 0 1 64 15 34
2 Dames VK Egem A 12 8 2 2 35 22 26
3 Voorw. Zwevezele A 11 7 1 3 38 10 24
4 GFA Sinaai A 12 6 5 1 29 20 19
5 SG-Tertre-Hautrage B 11 5 3 3 21 19 18
6 AA Gent C 11 5 4 2 37 26 17
7 Maria-Ter-Heide A 12 5 5 2 24 21 17
8 KD Ruddervoorde A 12 4 6 2 27 37 14
9 Zulte Waregem B 12 4 7 1 29 29 13
10 Cerkelladies Brugge A 12 3 5 4 27 34 13
11 KSV Zottegem A 11 3 7 1 8 29 10
12 Olsa Brakel A 12 2 9 1 19 55 7
13 KSK Beveren A 12 1 10 1 7 48 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RC. Genk Ladies B 12 12 0 0 72 9 36
2 OH Leuven B 13 11 1 1 54 14 34
3 KOVC Sterrebeek A 13 8 4 1 32 22 25
4 KV Mechelen A 12 7 3 2 34 11 23
5 ASE De Chastre A 13 6 3 4 32 21 22
6 RSC Anderlecht B 13 6 5 2 34 32 20
7 VC Moldavo B 13 6 5 2 27 26 20
8 Standard Luik C 13 4 5 4 27 28 16
9 Eendracht Louwel A 13 4 5 4 28 36 16
10 Wall. Cub Sibret A 12 4 5 3 26 21 15
11 Miecroob Veltem A 13 3 8 2 19 46 11
12 RFC Luik A 13 3 9 1 16 31 10
13 DV Tongeren B 13 1 12 0 11 79 3
14 Esperanza Pelt A 12 0 10 2 9 45 2

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 3 mei 2017.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).