Groep 4
Update: vandaag om 09:18u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Riyadhstraat 28 - Zone D7, 2321 Meer
Tel: +32 (0)3 314.45.74
Fax: +32 (0)3 314.80.94
meer@martens-glas.be
www.martens-glas.be
Bezoek ook onze toonzalen
in Deurne en Turnhout
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: vandaag om 09:18u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 4
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2018 - GROEP 4

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 4, zomer 2018.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 4, 11, 18 en 25 augustus 2018.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 3 (18 augustus 2018)
Vrij. 17/08 19u30 SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B
Zat. 18/08 16u00 Zandvliet Sport - Alberta Schilde
Zat. 18/08 17u00 SK Wilrijk-JAS A - Kessel United
Zat. 18/08 18u30 Excelsior Kaart - KSK Oelegem
Zat. 18/08 18u30 K Hove Sport - KFC Kontich B
Zat. 18/08 18u30 KSK Donk - Oxford Hemiksem
Zat. 18/08 18u30 KFC Schoten - City Pirates B
Zat. 18/08 18u30 KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A
Zat. 18/08 18u30 KFC Berendrecht - FC Merksem
Zat. 18/08 18u30 VC Wijnegem - Brothers United
Zat. 18/08 18u30 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem
Zat. 18/08 18u30 Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B
Zat. 18/08 20u00 Ol. Pirates D-BG - Putte SK
Zon. 19/08 15u00 KSC Maccabi - K Boechoutse VV
Zon. 19/08 16u00 SV Noorse - KFC Ranst B
Zon. 19/08 17u00 Tubantia Borg. - KVV Ternesse B

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Putte SK 2 2 0 0 14 3 6
2 Zandvliet Sport 2 2 0 0 11 2 6
3 Ol. Pirates D-BG 2 2 0 0 8 1 6
4 FC Merksem 2 2 0 0 7 2 6
5 SK Wilrijk-JAS A 2 2 0 0 6 1 6
6 KFC Schoten 2 2 0 0 5 1 6
7 Kessel United 2 2 0 0 4 0 6
8 SK Wilrijk-JAS B 2 2 0 0 9 6 6
9 KFC Berendrecht 2 2 0 0 5 2 6
10 's Gr'wezel-Schilde B 2 1 0 1 10 4 4
11 KFC Kontich B 2 1 0 1 7 2 4
12 VC Mortsel OG A 2 1 0 1 5 2 4
13 VC Mortsel OG B 2 1 1 0 6 3 3
14 Tubantia Borg. 2 1 1 0 3 1 3
15 Excelsior Kaart 2 1 1 0 3 2 3
16 City Pirates B 2 1 1 0 5 5 3
17 KVV Ternesse B 2 1 1 0 1 7 3
18 VC Wijnegem 2 0 0 2 4 4 2
19 Oxford Hemiksem 2 0 1 1 3 4 1
20 KVK Mariaburg 2 0 1 1 4 6 1
21 Alberta Schilde 2 0 1 1 0 2 1
22 K Boechoutse VV 2 0 1 1 3 6 1
23 KSK Donk 2 0 1 1 3 6 1
24 K Hove Sport 2 0 1 1 2 5 1
25 Borsbeek Sport 2 0 1 1 1 6 1
26 KSK Oelegem 2 0 2 0 3 6 0
27 Racing Emblem 2 0 2 0 2 5 0
28 Brothers United 2 0 2 0 5 11 0
29 KFC Ranst B 2 0 2 0 0 6 0
30 KSC Maccabi 2 0 2 0 0 6 0
31 SV Noorse 2 0 2 0 1 11 0
32 FC Antwerpen Noord 2 0 2 0 3 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (4 augustus 2018)
Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0


Speeldag 2 (11 augustus 2018)
City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0


Speeldag 3 (18 augustus 2018)
Excelsior Kaart - KSK Oelegem
K Hove Sport - KFC Kontich B
Ol. Pirates D-BG - Putte SK
KSC Maccabi - K Boechoutse VV
KSK Donk - Oxford Hemiksem
KFC Schoten - City Pirates B
Zandvliet Sport - Alberta Schilde
KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A
SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B
KFC Berendrecht - FC Merksem
Tubantia Borg. - KVV Ternesse B
SV Noorse - KFC Ranst B
SK Wilrijk-JAS A - Kessel United
VC Wijnegem - Brothers United
FC Antwerpen Noord - Racing Emblem
Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B


Speeldag 4 (25 augustus 2018)
City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B
K Boechoutse VV - KVK Mariaburg
Oxford Hemiksem - SV Noorse
KSK Oelegem - Tubantia Borg.
KFC Kontich B - KFC Berendrecht
Putte SK - SK Wilrijk-JAS A
KFC Ranst B - K Hove Sport
FC Merksem - Borsbeek Sport
KVV Ternesse B - Excelsior Kaart
Alberta Schilde - KSC Maccabi
VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord
's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem
Brothers United - Zandvliet Sport
Racing Emblem - Ol. Pirates D-BG
Kessel United - KFC Schoten
VC Mortsel OG B - KSK Donk


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 4 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 633
2KFC Berendrecht 633
3KFC Schoten 633
4Kessel United 633
5Ol. Pirates D-BG 633
6Putte SK 633
7SK Wilrijk-JAS A 633
8SK Wilrijk-JAS B 633
9Zandvliet Sport 633
10VC Mortsel OG A 413
11's Gr'wezel-Schilde B 431
12KFC Kontich B 431
13KVV Ternesse B 303
14City Pirates B 330
15Excelsior Kaart 330
16Tubantia Borg. 330
17VC Mortsel OG B 330
18VC Wijnegem 211
19Alberta Schilde 101
20K Hove Sport 101
21KSK Donk 101
22Borsbeek Sport 110
23K Boechoutse VV 110
24KVK Mariaburg 110
25Oxford Hemiksem 110
26Brothers United 000
27FC Antwerpen Noord 000
28KFC Ranst B 000
29KSC Maccabi 000
30KSK Oelegem 000
31Racing Emblem 000
32SV Noorse 000


VERLIESPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 000
2KFC Berendrecht 000
3KFC Schoten 000
4Kessel United 000
5Ol. Pirates D-BG 000
6Putte SK 000
7SK Wilrijk-JAS A 000
8SK Wilrijk-JAS B 000
9Zandvliet Sport 000
10VC Mortsel OG A 220
11's Gr'wezel-Schilde B 202
12KFC Kontich B 202
13KVV Ternesse B 330
14City Pirates B 303
15Excelsior Kaart 303
16Tubantia Borg. 303
17VC Mortsel OG B 303
18VC Wijnegem 422
19Alberta Schilde 532
20K Hove Sport 532
21KSK Donk 532
22Borsbeek Sport 523
23K Boechoutse VV 523
24KVK Mariaburg 523
25Oxford Hemiksem 523
26Brothers United 633
27FC Antwerpen Noord 633
28KFC Ranst B 633
29KSC Maccabi 633
30KSK Oelegem 633
31Racing Emblem 633
32SV Noorse 633


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 633
2KFC Berendrecht 633
3KFC Schoten 633
4Kessel United 633
5Ol. Pirates D-BG 633
6Putte SK 633
7SK Wilrijk-JAS A 633
8SK Wilrijk-JAS B 633
9Zandvliet Sport 633
10VC Mortsel OG A 413
11's Gr'wezel-Schilde B 431
12KFC Kontich B 431
13KVV Ternesse B 303
14City Pirates B 330
15Excelsior Kaart 330
16Tubantia Borg. 330
17VC Mortsel OG B 330
18VC Wijnegem 211
19Alberta Schilde 101
20K Hove Sport 101
21KSK Donk 101
22Borsbeek Sport 110
23K Boechoutse VV 110
24KVK Mariaburg 110
25Oxford Hemiksem 110
26Brothers United 000
27FC Antwerpen Noord 000
28KFC Ranst B 000
29KSC Maccabi 000
30KSK Oelegem 000
31Racing Emblem 000
32SV Noorse 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Putte SK 1468
2Zandvliet Sport 1147
3's Gr'wezel-Schilde B 1073
4SK Wilrijk-JAS B 945
5Ol. Pirates D-BG 862
6FC Merksem 725
7KFC Kontich B 752
8SK Wilrijk-JAS A 624
9VC Mortsel OG B 660
10VC Mortsel OG A 523
11City Pirates B 532
12KFC Berendrecht 532
13KFC Schoten 532
14Brothers United 541
15Kessel United 413
16VC Wijnegem 422
17KVK Mariaburg 431
18KSK Donk 303
19KSK Oelegem 312
20Excelsior Kaart 321
21FC Antwerpen Noord 321
22Oxford Hemiksem 321
23K Boechoutse VV 330
24Tubantia Borg. 330
25K Hove Sport 202
26Racing Emblem 211
27Borsbeek Sport 101
28KVV Ternesse B 101
29SV Noorse 110
30Alberta Schilde 000
31KFC Ranst B 000
32KSC Maccabi 000


TEGENDOELPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kessel United 000
2Ol. Pirates D-BG 110
3SK Wilrijk-JAS A 110
4KFC Schoten 101
5Tubantia Borg. 101
6Alberta Schilde 220
7VC Mortsel OG A 220
8Zandvliet Sport 220
9FC Merksem 211
10KFC Berendrecht 211
11Excelsior Kaart 202
12KFC Kontich B 202
13Putte SK 312
14VC Mortsel OG B 303
15Oxford Hemiksem 422
16VC Wijnegem 422
17's Gr'wezel-Schilde B 413
18K Hove Sport 532
19Racing Emblem 523
20City Pirates B 514
21KFC Ranst B 642
22K Boechoutse VV 633
23KSK Donk 633
24KVK Mariaburg 633
25KSK Oelegem 624
26SK Wilrijk-JAS B 624
27KSC Maccabi 615
28Borsbeek Sport 606
29KVV Ternesse B 770
30Brothers United 1156
31SV Noorse 1156
32FC Antwerpen Noord 1587


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 2 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Merksem 2x2x
2KFC Berendrecht 2x2x
3KFC Schoten 2x2x
4Kessel United 2x2x
5Ol. Pirates D-BG 2x2x
6Putte SK 2x2x
7SK Wilrijk-JAS A 2x2x
8SK Wilrijk-JAS B 2x2x
9Zandvliet Sport 2x2x
10's Gr'wezel-Schilde B 1x2x
11KFC Kontich B 1x2x
12VC Mortsel OG A 1 2x
13City Pirates B 1x1x
14Excelsior Kaart 1 1 
15KVV Ternesse B 1 1 
16Tubantia Borg. 1 1 
17VC Mortsel OG B 1x1x
18VC Wijnegem 0 2x
19Alberta Schilde 0 1 
20Borsbeek Sport 0 1 
21K Boechoutse VV 0 1x
22K Hove Sport 0 1x
23KSK Donk 0 1x
24KVK Mariaburg 0 1 
25Oxford Hemiksem 0 1x
26Brothers United 0 0 
27FC Antwerpen Noord 0 0 
28KFC Ranst B 0 0 
29KSC Maccabi 0 0 
30KSK Oelegem 0 0 
31Racing Emblem 0 0 
32SV Noorse 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kessel United 211
2Alberta Schilde 101
3KVV Ternesse B 101
4Ol. Pirates D-BG 101
5SK Wilrijk-JAS A 101
6VC Mortsel OG A 101
7Zandvliet Sport 101
8Borsbeek Sport 110
9Excelsior Kaart 110
10KFC Kontich B 110
11KFC Schoten 110
12Tubantia Borg. 110
13VC Mortsel OG B 110
14's Gr'wezel-Schilde B 000
15Brothers United 000
16City Pirates B 000
17FC Antwerpen Noord 000
18FC Merksem 000
19K Boechoutse VV 000
20K Hove Sport 000
21KFC Berendrecht 000
22KFC Ranst B 000
23KSC Maccabi 000
24KSK Donk 000
25KSK Oelegem 000
26KVK Mariaburg 000
27Oxford Hemiksem 000
28Putte SK 000
29Racing Emblem 000
30SK Wilrijk-JAS B 000
31SV Noorse 000
32VC Wijnegem 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gr'wezel-Schilde B 211
2Brothers United 211
3City Pirates B 211
4Excelsior Kaart 211
5FC Antwerpen Noord 211
6FC Merksem 211
7KFC Berendrecht 211
8KFC Kontich B 211
9KFC Schoten 211
10KSK Oelegem 211
11KVK Mariaburg 211
12Kessel United 211
13Ol. Pirates D-BG 211
14Oxford Hemiksem 211
15Putte SK 211
16Racing Emblem 211
17SK Wilrijk-JAS A 211
18SK Wilrijk-JAS B 211
19VC Mortsel OG A 211
20VC Wijnegem 211
21Zandvliet Sport 211
22Borsbeek Sport 101
23K Hove Sport 101
24KSK Donk 101
25KVV Ternesse B 101
26K Boechoutse VV 110
27SV Noorse 110
28Tubantia Borg. 110
29VC Mortsel OG B 110
30Alberta Schilde 000
31KFC Ranst B 000
32KSC Maccabi 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gr'wezel-Schilde B 000
2Brothers United 000
3City Pirates B 000
4Excelsior Kaart 000
5FC Antwerpen Noord 000
6FC Merksem 000
7KFC Berendrecht 000
8KFC Kontich B 000
9KFC Schoten 000
10KSK Oelegem 000
11KVK Mariaburg 000
12Kessel United 000
13Ol. Pirates D-BG 000
14Oxford Hemiksem 000
15Putte SK 000
16Racing Emblem 000
17SK Wilrijk-JAS A 000
18SK Wilrijk-JAS B 000
19VC Mortsel OG A 000
20VC Wijnegem 000
21Zandvliet Sport 000
22Borsbeek Sport 110
23K Hove Sport 110
24KSK Donk 110
25KVV Ternesse B 110
26K Boechoutse VV 101
27SV Noorse 101
28Tubantia Borg. 101
29VC Mortsel OG B 101
30Alberta Schilde 211
31KFC Ranst B 211
32KSC Maccabi 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 2 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 's Gr'wezel-Schilde B 1 1 0 0 7 1 3
2 VC Mortsel OG B 1 1 0 0 6 0 3
3 KFC Kontich B 1 1 0 0 5 0 3
4 Ol. Pirates D-BG 1 1 0 0 6 1 3
5 Putte SK 1 1 0 0 6 1 3
6 KFC Schoten 1 1 0 0 3 0 3
7 Tubantia Borg. 1 1 0 0 3 0 3
8 City Pirates B 1 1 0 0 3 1 3
9 Excelsior Kaart 1 1 0 0 2 0 3
10 KFC Berendrecht 1 1 0 0 3 1 3
11 SK Wilrijk-JAS B 1 1 0 0 4 2 3
12 Zandvliet Sport 1 1 0 0 4 2 3
13 FC Merksem 1 1 0 0 2 1 3
14 Kessel United 1 1 0 0 1 0 3
15 SK Wilrijk-JAS A 1 1 0 0 2 1 3
16 Borsbeek Sport 1 0 1 0 0 0 1
17 K Boechoutse VV 1 0 1 0 3 3 1
18 KVK Mariaburg 1 0 1 0 3 3 1
19 Oxford Hemiksem 1 0 1 0 2 2 1
20 VC Mortsel OG A 1 0 1 0 2 2 1
21 VC Wijnegem 1 0 1 0 2 2 1
22 Brothers United 1 0 0 1 4 5 0
23 KSC Maccabi 1 0 0 1 0 1 0
24 KSK Oelegem 1 0 0 1 1 2 0
25 Racing Emblem 1 0 0 1 1 2 0
26 Alberta Schilde 1 0 0 1 0 2 0
27 K Hove Sport 1 0 0 1 0 3 0
28 KSK Donk 1 0 0 1 0 3 0
29 KFC Ranst B 1 0 0 1 0 4 0
30 SV Noorse 1 0 0 1 1 5 0
31 FC Antwerpen Noord 1 0 0 1 2 8 0
32 KVV Ternesse B 1 0 0 1 0 7 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 2 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Zandvliet Sport 1 1 0 0 7 0 3
2 Putte SK 1 1 0 0 8 2 3
3 FC Merksem 1 1 0 0 5 1 3
4 SK Wilrijk-JAS A 1 1 0 0 4 0 3
5 Kessel United 1 1 0 0 3 0 3
6 VC Mortsel OG A 1 1 0 0 3 0 3
7 Ol. Pirates D-BG 1 1 0 0 2 0 3
8 KFC Berendrecht 1 1 0 0 2 1 3
9 KFC Schoten 1 1 0 0 2 1 3
10 KVV Ternesse B 1 1 0 0 1 0 3
11 SK Wilrijk-JAS B 1 1 0 0 5 4 3
12 's Gr'wezel-Schilde B 1 0 1 0 3 3 1
13 Alberta Schilde 1 0 1 0 0 0 1
14 K Hove Sport 1 0 1 0 2 2 1
15 KFC Kontich B 1 0 1 0 2 2 1
16 KSK Donk 1 0 1 0 3 3 1
17 VC Wijnegem 1 0 1 0 2 2 1
18 Excelsior Kaart 1 0 0 1 1 2 0
19 Oxford Hemiksem 1 0 0 1 1 2 0
20 Tubantia Borg. 1 0 0 1 0 1 0
21 City Pirates B 1 0 0 1 2 4 0
22 KFC Ranst B 1 0 0 1 0 2 0
23 KSK Oelegem 1 0 0 1 2 4 0
24 KVK Mariaburg 1 0 0 1 1 3 0
25 Racing Emblem 1 0 0 1 1 3 0
26 K Boechoutse VV 1 0 0 1 0 3 0
27 VC Mortsel OG B 1 0 0 1 0 3 0
28 Borsbeek Sport 1 0 0 1 1 6 0
29 Brothers United 1 0 0 1 1 6 0
30 KSC Maccabi 1 0 0 1 0 5 0
31 FC Antwerpen Noord 1 0 0 1 1 7 0
32 SV Noorse 1 0 0 1 0 6 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gr'wezel-Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
11/08/2018 2 's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B Speeldag 
25/08/2018 4 's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem Speeldag 

Alberta Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
11/08/2018 2 Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
18/08/2018 3 Zandvliet Sport - Alberta Schilde Speeldag 
25/08/2018 4 Alberta Schilde - KSC Maccabi Speeldag 

Borsbeek Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
11/08/2018 2 Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
18/08/2018 3 Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B Speeldag 
25/08/2018 4 FC Merksem - Borsbeek Sport Speeldag 

Brothers United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
11/08/2018 2 Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
18/08/2018 3 VC Wijnegem - Brothers United Speeldag 
25/08/2018 4 Brothers United - Zandvliet Sport Speeldag 

City Pirates B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
11/08/2018 2 City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
18/08/2018 3 KFC Schoten - City Pirates B Speeldag 
25/08/2018 4 City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 

Excelsior Kaart

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
11/08/2018 2 FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
18/08/2018 3 Excelsior Kaart - KSK Oelegem Speeldag 
25/08/2018 4 KVV Ternesse B - Excelsior Kaart Speeldag 

FC Antwerpen Noord

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
11/08/2018 2 's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
18/08/2018 3 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem Speeldag 
25/08/2018 4 VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord Speeldag 

FC Merksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
11/08/2018 2 FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
18/08/2018 3 KFC Berendrecht - FC Merksem Speeldag 
25/08/2018 4 FC Merksem - Borsbeek Sport Speeldag 

K Boechoutse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
11/08/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
18/08/2018 3 KSC Maccabi - K Boechoutse VV Speeldag 
25/08/2018 4 K Boechoutse VV - KVK Mariaburg Speeldag 

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
11/08/2018 2 Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
18/08/2018 3 K Hove Sport - KFC Kontich B Speeldag 
25/08/2018 4 KFC Ranst B - K Hove Sport Speeldag 

KFC Berendrecht

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
11/08/2018 2 KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
18/08/2018 3 KFC Berendrecht - FC Merksem Speeldag 
25/08/2018 4 KFC Kontich B - KFC Berendrecht Speeldag 

KFC Kontich B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
11/08/2018 2 KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
18/08/2018 3 K Hove Sport - KFC Kontich B Speeldag 
25/08/2018 4 KFC Kontich B - KFC Berendrecht Speeldag 

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
11/08/2018 2 KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
18/08/2018 3 SV Noorse - KFC Ranst B Speeldag 
25/08/2018 4 KFC Ranst B - K Hove Sport Speeldag 

KFC Schoten

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0
11/08/2018 2 Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
18/08/2018 3 KFC Schoten - City Pirates B Speeldag 
25/08/2018 4 Kessel United - KFC Schoten Speeldag 

KSC Maccabi

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
11/08/2018 2 KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
18/08/2018 3 KSC Maccabi - K Boechoutse VV Speeldag 
25/08/2018 4 Alberta Schilde - KSC Maccabi Speeldag 

KSK Donk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
11/08/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
18/08/2018 3 KSK Donk - Oxford Hemiksem Speeldag 
25/08/2018 4 VC Mortsel OG B - KSK Donk Speeldag 

KSK Oelegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
11/08/2018 2 KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
18/08/2018 3 Excelsior Kaart - KSK Oelegem Speeldag 
25/08/2018 4 KSK Oelegem - Tubantia Borg. Speeldag 

KVK Mariaburg

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
11/08/2018 2 City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
18/08/2018 3 KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A Speeldag 
25/08/2018 4 K Boechoutse VV - KVK Mariaburg Speeldag 

KVV Ternesse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
11/08/2018 2 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
18/08/2018 3 Tubantia Borg. - KVV Ternesse B Speeldag 
25/08/2018 4 KVV Ternesse B - Excelsior Kaart Speeldag 

Kessel United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
11/08/2018 2 Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS A - Kessel United Speeldag 
25/08/2018 4 Kessel United - KFC Schoten Speeldag 

Ol. Pirates D-BG

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
11/08/2018 2 Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
18/08/2018 3 Ol. Pirates D-BG - Putte SK Speeldag 
25/08/2018 4 Racing Emblem - Ol. Pirates D-BG Speeldag 

Oxford Hemiksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
11/08/2018 2 Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
18/08/2018 3 KSK Donk - Oxford Hemiksem Speeldag 
25/08/2018 4 Oxford Hemiksem - SV Noorse Speeldag 

Putte SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
11/08/2018 2 Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
18/08/2018 3 Ol. Pirates D-BG - Putte SK Speeldag 
25/08/2018 4 Putte SK - SK Wilrijk-JAS A Speeldag 

Racing Emblem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
11/08/2018 2 Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
18/08/2018 3 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem Speeldag 
25/08/2018 4 Racing Emblem - Ol. Pirates D-BG Speeldag 

SK Wilrijk-JAS A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
11/08/2018 2 KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS A - Kessel United Speeldag 
25/08/2018 4 Putte SK - SK Wilrijk-JAS A Speeldag 

SK Wilrijk-JAS B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
11/08/2018 2 Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B Speeldag 
25/08/2018 4 City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 

SV Noorse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
11/08/2018 2 VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0
18/08/2018 3 SV Noorse - KFC Ranst B Speeldag 
25/08/2018 4 Oxford Hemiksem - SV Noorse Speeldag 

Tubantia Borg.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
11/08/2018 2 Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
18/08/2018 3 Tubantia Borg. - KVV Ternesse B Speeldag 
25/08/2018 4 KSK Oelegem - Tubantia Borg. Speeldag 

VC Mortsel OG A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
11/08/2018 2 VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
18/08/2018 3 KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A Speeldag 
25/08/2018 4 VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord Speeldag 

VC Mortsel OG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0
11/08/2018 2 VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0
18/08/2018 3 Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B Speeldag 
25/08/2018 4 VC Mortsel OG B - KSK Donk Speeldag 

VC Wijnegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
11/08/2018 2 VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
18/08/2018 3 VC Wijnegem - Brothers United Speeldag 
25/08/2018 4 's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem Speeldag 

Zandvliet Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
11/08/2018 2 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
18/08/2018 3 Zandvliet Sport - Alberta Schilde Speeldag 
25/08/2018 4 Brothers United - Zandvliet Sport Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2018-2019 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2018 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2018 - 2019
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 4, 11, 18 en 25 augustus 2018.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2018.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2018-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 24 maart 2019) en de halve finales (zondag 14 april 2019) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2018-2019 (pdf).