3e Amateurs - ACFF A
Update: 27/07/2018 om 10:24u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, België.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: 27/07/2018 om 10:24u
Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF A
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 3e KLASSE AMATEURS ACFF - A

De zestien clubs zijn:
Léopold Ukkel, RFC Doornik, CS Braine, UR Namen FLV, Stade Braine, RSD Jette, RJ Aische, RFC Stockel, Tamines, Entente Binche, Albert Quevy-Mons, RJ Waver, Rapid Symphorinois, FC Ganshoren, Ent. Manage en FC Ostiches-Ath.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2017-2018 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode
Zat. 25/08 20u00 RFC Doornik - Racing Jet Waver
Zat. 25/08 20u00 UR Namen FLV - FC Ganshoren
Zat. 25/08 20u00 FC Ostiches-Ath - RJ Aische
Zon. 26/08 15u00 Leopold Ukkel FC - RSD Jette
Zon. 26/08 15u00 CS Entite Manage - Stade Brainois
Zon. 26/08 15u00 Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois
Zon. 26/08 15u00 CS Braine - RFC Stockel
Zon. 26/08 15u00 JS Tamines - Entente Binche

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Albert Quevy Mons 0 0 0 0 0 0 0  
2 CS Braine 0 0 0 0 0 0 0  
3 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0  
4 Entente Binche 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Ostiches-Ath 0 0 0 0 0 0 0  
7 JS Tamines 0 0 0 0 0 0 0  
8 Leopold Ukkel FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Doornik 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC Stockel 0 0 0 0 0 0 0  
11 RJ Aische 0 0 0 0 0 0 0  
12 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0  
13 Racing Jet Waver 0 0 0 0 0 0 0  
14 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0 0 0  
15 Stade Brainois 0 0 0 0 0 0 0  
16 UR Namen FLV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode
RFC Doornik - Racing Jet Waver
UR Namen FLV - FC Ganshoren
FC Ostiches-Ath - RJ Aische
Leopold Ukkel FC - RSD Jette
CS Entite Manage - Stade Brainois
Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois
CS Braine - RFC Stockel
JS Tamines - Entente Binche


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
Racing Jet Waver - FC Ostiches-Ath
RJ Aische - UR Namen FLV
Stade Brainois - Leopold Ukkel FC
RSD Jette - RFC Doornik
FC Ganshoren - CS Braine
Rapid Symphorinois - CS Entite Manage
Entente Binche - Albert Quevy Mons
RFC Stockel - JS Tamines


Speeldag 3 (9 september 2018) - 1e periode
Racing Jet Waver - RSD Jette
RFC Doornik - Stade Brainois
CS Braine - RJ Aische
JS Tamines - FC Ganshoren
Albert Quevy Mons - RFC Stockel
CS Entite Manage - Entente Binche
Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois
FC Ostiches-Ath - UR Namen FLV


Speeldag 4 (16 september 2018) - 1e periode
RJ Aische - JS Tamines
UR Namen FLV - CS Braine
RSD Jette - FC Ostiches-Ath
Stade Brainois - Racing Jet Waver
FC Ganshoren - Albert Quevy Mons
Entente Binche - Leopold Ukkel FC
Rapid Symphorinois - RFC Doornik
RFC Stockel - CS Entite Manage


Speeldag 5 (23 september 2018) - 1e periode
Racing Jet Waver - Rapid Symphorinois
RFC Doornik - Entente Binche
CS Entite Manage - FC Ganshoren
Leopold Ukkel FC - RFC Stockel
Albert Quevy Mons - RJ Aische
JS Tamines - UR Namen FLV
RSD Jette - Stade Brainois
FC Ostiches-Ath - CS Braine


Speeldag 6 (30 september 2018) - 1e periode
RJ Aische - CS Entite Manage
UR Namen FLV - Albert Quevy Mons
CS Braine - JS Tamines
Stade Brainois - FC Ostiches-Ath
Entente Binche - Racing Jet Waver
Rapid Symphorinois - RSD Jette
FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC
RFC Stockel - RFC Doornik


Speeldag 7 (7 oktober 2018) - 1e periode
Racing Jet Waver - RFC Stockel
RFC Doornik - FC Ganshoren
RSD Jette - Entente Binche
Stade Brainois - Rapid Symphorinois
Albert Quevy Mons - CS Braine
FC Ostiches-Ath - JS Tamines
CS Entite Manage - UR Namen FLV
Leopold Ukkel FC - RJ Aische


Speeldag 8 (14 oktober 2018) - 1e periode
RJ Aische - RFC Doornik
UR Namen FLV - Leopold Ukkel FC
Entente Binche - Stade Brainois
Rapid Symphorinois - FC Ostiches-Ath
JS Tamines - Albert Quevy Mons
CS Braine - CS Entite Manage
FC Ganshoren - Racing Jet Waver
RFC Stockel - RSD Jette


Speeldag 9 (21 oktober 2018) - 1e periode
Racing Jet Waver - RJ Aische
RFC Doornik - UR Namen FLV
CS Entite Manage - JS Tamines
Leopold Ukkel FC - CS Braine
Rapid Symphorinois - Entente Binche
Stade Brainois - RFC Stockel
RSD Jette - FC Ganshoren
FC Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons


Speeldag 10 (28 oktober 2018) - 1e periode
RJ Aische - RSD Jette
UR Namen FLV - Racing Jet Waver
CS Braine - RFC Doornik
JS Tamines - Leopold Ukkel FC
Albert Quevy Mons - CS Entite Manage
Entente Binche - FC Ostiches-Ath
RFC Stockel - Rapid Symphorinois
FC Ganshoren - Stade Brainois


Speeldag 11 (4 november 2018) - 2e periode
Racing Jet Waver - CS Braine
RFC Doornik - JS Tamines
Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons
RSD Jette - UR Namen FLV
FC Ostiches-Ath - CS Entite Manage
Entente Binche - RFC Stockel
Stade Brainois - RJ Aische
Rapid Symphorinois - FC Ganshoren


Speeldag 12 (11 november 2018) - 2e periode
RJ Aische - Rapid Symphorinois
UR Namen FLV - Stade Brainois
FC Ganshoren - Entente Binche
Albert Quevy Mons - RFC Doornik
JS Tamines - Racing Jet Waver
RFC Stockel - FC Ostiches-Ath
CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC
CS Braine - RSD Jette


Speeldag 13 (18 november 2018) - 2e periode
Racing Jet Waver - Albert Quevy Mons
RFC Doornik - CS Entite Manage
FC Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC
RSD Jette - JS Tamines
RFC Stockel - FC Ganshoren
Entente Binche - RJ Aische
Stade Brainois - CS Braine
Rapid Symphorinois - UR Namen FLV


Speeldag 14 (25 november 2018) - 2e periode
RJ Aische - RFC Stockel
UR Namen FLV - Entente Binche
FC Ostiches-Ath - FC Ganshoren
JS Tamines - Stade Brainois
Albert Quevy Mons - RSD Jette
Leopold Ukkel FC - RFC Doornik
CS Entite Manage - Racing Jet Waver
CS Braine - Rapid Symphorinois


Speeldag 15 (2 december 2018) - 2e periode
Racing Jet Waver - Leopold Ukkel FC
RFC Doornik - FC Ostiches-Ath
RSD Jette - CS Entite Manage
FC Ganshoren - RJ Aische
RFC Stockel - UR Namen FLV
Entente Binche - CS Braine
Rapid Symphorinois - JS Tamines
Stade Brainois - Albert Quevy Mons


Speeldag 16 (9 december 2018) - 2e periode
Racing Jet Waver - RFC Doornik
RJ Aische - FC Ostiches-Ath
FC Ganshoren - UR Namen FLV
RSD Jette - Leopold Ukkel FC
RFC Stockel - CS Braine
Entente Binche - JS Tamines
Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons
Stade Brainois - CS Entite Manage


Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode
UR Namen FLV - RJ Aische
RFC Doornik - RSD Jette
JS Tamines - RFC Stockel
Leopold Ukkel FC - Stade Brainois
Albert Quevy Mons - Entente Binche
FC Ostiches-Ath - Racing Jet Waver
CS Entite Manage - Rapid Symphorinois
CS Braine - FC Ganshoren


Speeldag 18 (13 januari 2019) - 2e periode
UR Namen FLV - FC Ostiches-Ath
RJ Aische - CS Braine
RSD Jette - Racing Jet Waver
FC Ganshoren - JS Tamines
RFC Stockel - Albert Quevy Mons
Entente Binche - CS Entite Manage
Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC
Stade Brainois - RFC Doornik


Speeldag 19 (20 januari 2019) - 2e periode
Racing Jet Waver - Stade Brainois
RFC Doornik - Rapid Symphorinois
FC Ostiches-Ath - RSD Jette
JS Tamines - RJ Aische
Leopold Ukkel FC - Entente Binche
Albert Quevy Mons - FC Ganshoren
CS Braine - UR Namen FLV
CS Entite Manage - RFC Stockel


Speeldag 20 (3 februari 2019) - 2e periode
UR Namen FLV - JS Tamines
RJ Aische - Albert Quevy Mons
Stade Brainois - RSD Jette
FC Ganshoren - CS Entite Manage
RFC Stockel - Leopold Ukkel FC
CS Braine - FC Ostiches-Ath
Entente Binche - RFC Doornik
Rapid Symphorinois - Racing Jet Waver


Speeldag 21 (10 februari 2019) - 3e periode
Racing Jet Waver - Entente Binche
RFC Doornik - RFC Stockel
FC Ostiches-Ath - Stade Brainois
JS Tamines - CS Braine
Albert Quevy Mons - UR Namen FLV
CS Entite Manage - RJ Aische
RSD Jette - Rapid Symphorinois
Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren


Speeldag 22 (17 februari 2019) - 3e periode
UR Namen FLV - CS Entite Manage
RJ Aische - Leopold Ukkel FC
CS Braine - Albert Quevy Mons
Rapid Symphorinois - Stade Brainois
JS Tamines - FC Ostiches-Ath
Entente Binche - RSD Jette
FC Ganshoren - RFC Doornik
RFC Stockel - Racing Jet Waver


Speeldag 23 (24 februari 2019) - 3e periode
Racing Jet Waver - FC Ganshoren
RFC Doornik - RJ Aische
RSD Jette - RFC Stockel
Stade Brainois - Entente Binche
Albert Quevy Mons - JS Tamines
CS Entite Manage - CS Braine
Leopold Ukkel FC - UR Namen FLV
FC Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois


Speeldag 24 (10 maart 2019) - 3e periode
UR Namen FLV - RFC Doornik
RJ Aische - Racing Jet Waver
FC Ganshoren - RSD Jette
Entente Binche - Rapid Symphorinois
Albert Quevy Mons - FC Ostiches-Ath
CS Braine - Leopold Ukkel FC
JS Tamines - CS Entite Manage
RFC Stockel - Stade Brainois


Speeldag 25 (17 maart 2019) - 3e periode
Racing Jet Waver - UR Namen FLV
RFC Doornik - CS Braine
RSD Jette - RJ Aische
Leopold Ukkel FC - JS Tamines
CS Entite Manage - Albert Quevy Mons
FC Ostiches-Ath - Entente Binche
Rapid Symphorinois - RFC Stockel
Stade Brainois - FC Ganshoren


Speeldag 26 (24 maart 2019) - 3e periode
RJ Aische - Stade Brainois
UR Namen FLV - RSD Jette
FC Ganshoren - Rapid Symphorinois
CS Braine - Racing Jet Waver
CS Entite Manage - FC Ostiches-Ath
JS Tamines - RFC Doornik
Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC
RFC Stockel - Entente Binche


Speeldag 27 (7 april 2019) - 3e periode
Racing Jet Waver - JS Tamines
RFC Doornik - Albert Quevy Mons
RSD Jette - CS Braine
Stade Brainois - UR Namen FLV
Rapid Symphorinois - RJ Aische
Entente Binche - FC Ganshoren
Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage
FC Ostiches-Ath - RFC Stockel


Speeldag 28 (14 april 2019) - 3e periode
UR Namen FLV - Rapid Symphorinois
RJ Aische - Entente Binche
JS Tamines - RSD Jette
Albert Quevy Mons - Racing Jet Waver
CS Entite Manage - RFC Doornik
CS Braine - Stade Brainois
Leopold Ukkel FC - FC Ostiches-Ath
FC Ganshoren - RFC Stockel


Speeldag 29 (21 april 2019) - 3e periode
RFC Stockel - RJ Aische
Entente Binche - UR Namen FLV
FC Ganshoren - FC Ostiches-Ath
RFC Doornik - Leopold Ukkel FC
Racing Jet Waver - CS Entite Manage
RSD Jette - Albert Quevy Mons
Stade Brainois - JS Tamines
Rapid Symphorinois - CS Braine


Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode
FC Ostiches-Ath - RFC Doornik
CS Braine - Entente Binche
UR Namen FLV - RFC Stockel
JS Tamines - Rapid Symphorinois
Albert Quevy Mons - Stade Brainois
CS Entite Manage - RSD Jette
Leopold Ukkel FC - Racing Jet Waver
RJ Aische - FC Ganshoren


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4Entente Binche 000
5FC Ganshoren 000
6FC Ostiches-Ath 000
7JS Tamines 000
8Leopold Ukkel FC 000
9RFC Doornik 000
10RFC Stockel 000
11RJ Aische 000
12RSD Jette 000
13Racing Jet Waver 000
14Rapid Symphorinois 000
15Stade Brainois 000
16UR Namen FLV 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4Entente Binche 000
5FC Ganshoren 000
6FC Ostiches-Ath 000
7JS Tamines 000
8Leopold Ukkel FC 000
9RFC Doornik 000
10RFC Stockel 000
11RJ Aische 000
12RSD Jette 000
13Racing Jet Waver 000
14Rapid Symphorinois 000
15Stade Brainois 000
16UR Namen FLV 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4Entente Binche 000
5FC Ganshoren 000
6FC Ostiches-Ath 000
7JS Tamines 000
8Leopold Ukkel FC 000
9RFC Doornik 000
10RFC Stockel 000
11RJ Aische 000
12RSD Jette 000
13Racing Jet Waver 000
14Rapid Symphorinois 000
15Stade Brainois 000
16UR Namen FLV 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4Entente Binche 000
5FC Ganshoren 000
6FC Ostiches-Ath 000
7JS Tamines 000
8Leopold Ukkel FC 000
9RFC Doornik 000
10RFC Stockel 000
11RJ Aische 000
12RSD Jette 000
13Racing Jet Waver 000
14Rapid Symphorinois 000
15Stade Brainois 000
16UR Namen FLV 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4Entente Binche 000
5FC Ganshoren 000
6FC Ostiches-Ath 000
7JS Tamines 000
8Leopold Ukkel FC 000
9RFC Doornik 000
10RFC Stockel 000
11RJ Aische 000
12RSD Jette 000
13Racing Jet Waver 000
14Rapid Symphorinois 000
15Stade Brainois 000
16UR Namen FLV 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Albert Quevy Mons 0 0 
2CS Braine 0 0 
3CS Entite Manage 0 0 
4Entente Binche 0 0 
5FC Ganshoren 0 0 
6FC Ostiches-Ath 0 0 
7JS Tamines 0 0 
8Leopold Ukkel FC 0 0 
9RFC Doornik 0 0 
10RFC Stockel 0 0 
11RJ Aische 0 0 
12RSD Jette 0 0 
13Racing Jet Waver 0 0 
14Rapid Symphorinois 0 0 
15Stade Brainois 0 0 
16UR Namen FLV 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4Entente Binche 000
5FC Ganshoren 000
6FC Ostiches-Ath 000
7JS Tamines 000
8Leopold Ukkel FC 000
9RFC Doornik 000
10RFC Stockel 000
11RJ Aische 000
12RSD Jette 000
13Racing Jet Waver 000
14Rapid Symphorinois 000
15Stade Brainois 000
16UR Namen FLV 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4Entente Binche 000
5FC Ganshoren 000
6FC Ostiches-Ath 000
7JS Tamines 000
8Leopold Ukkel FC 000
9RFC Doornik 000
10RFC Stockel 000
11RJ Aische 000
12RSD Jette 000
13Racing Jet Waver 000
14Rapid Symphorinois 000
15Stade Brainois 000
16UR Namen FLV 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Albert Quevy Mons 000
2CS Braine 000
3CS Entite Manage 000
4Entente Binche 000
5FC Ganshoren 000
6FC Ostiches-Ath 000
7JS Tamines 000
8Leopold Ukkel FC 000
9RFC Doornik 000
10RFC Stockel 000
11RJ Aische 000
12RSD Jette 000
13Racing Jet Waver 000
14Rapid Symphorinois 000
15Stade Brainois 000
16UR Namen FLV 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Albert Quevy Mons 0 0 0 0 0 0 0
2 CS Braine 0 0 0 0 0 0 0
3 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0
4 Entente Binche 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Ostiches-Ath 0 0 0 0 0 0 0
7 JS Tamines 0 0 0 0 0 0 0
8 Leopold Ukkel FC 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC Doornik 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC Stockel 0 0 0 0 0 0 0
11 RJ Aische 0 0 0 0 0 0 0
12 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0
13 Racing Jet Waver 0 0 0 0 0 0 0
14 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0 0 0
15 Stade Brainois 0 0 0 0 0 0 0
16 UR Namen FLV 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Albert Quevy Mons 0 0 0 0 0 0 0
2 CS Braine 0 0 0 0 0 0 0
3 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0
4 Entente Binche 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Ostiches-Ath 0 0 0 0 0 0 0
7 JS Tamines 0 0 0 0 0 0 0
8 Leopold Ukkel FC 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC Doornik 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC Stockel 0 0 0 0 0 0 0
11 RJ Aische 0 0 0 0 0 0 0
12 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0
13 Racing Jet Waver 0 0 0 0 0 0 0
14 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0 0 0
15 Stade Brainois 0 0 0 0 0 0 0
16 UR Namen FLV 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Albert Quevy Mons

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois Speeldag 
02/09/2018 2 Entente Binche - Albert Quevy Mons Speeldag 
09/09/2018 3 Albert Quevy Mons - RFC Stockel Speeldag 
16/09/2018 4 FC Ganshoren - Albert Quevy Mons Speeldag 
23/09/2018 5 Albert Quevy Mons - RJ Aische Speeldag 
30/09/2018 6 UR Namen FLV - Albert Quevy Mons Speeldag 
07/10/2018 7 Albert Quevy Mons - CS Braine Speeldag 
14/10/2018 8 JS Tamines - Albert Quevy Mons Speeldag 
21/10/2018 9 FC Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons Speeldag 
28/10/2018 10 Albert Quevy Mons - CS Entite Manage Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons Speeldag 
11/11/2018 12 Albert Quevy Mons - RFC Doornik Speeldag 
18/11/2018 13 Racing Jet Waver - Albert Quevy Mons Speeldag 
25/11/2018 14 Albert Quevy Mons - RSD Jette Speeldag 
02/12/2018 15 Stade Brainois - Albert Quevy Mons Speeldag 
09/12/2018 16 Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons Speeldag 
16/12/2018 17 Albert Quevy Mons - Entente Binche Speeldag 
13/01/2019 18 RFC Stockel - Albert Quevy Mons Speeldag 
20/01/2019 19 Albert Quevy Mons - FC Ganshoren Speeldag 
03/02/2019 20 RJ Aische - Albert Quevy Mons Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Albert Quevy Mons - UR Namen FLV Speeldag 
17/02/2019 22 CS Braine - Albert Quevy Mons Speeldag 
24/02/2019 23 Albert Quevy Mons - JS Tamines Speeldag 
10/03/2019 24 Albert Quevy Mons - FC Ostiches-Ath Speeldag 
17/03/2019 25 CS Entite Manage - Albert Quevy Mons Speeldag 
24/03/2019 26 Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Doornik - Albert Quevy Mons Speeldag 
14/04/2019 28 Albert Quevy Mons - Racing Jet Waver Speeldag 
21/04/2019 29 RSD Jette - Albert Quevy Mons Speeldag 
28/04/2019 30 Albert Quevy Mons - Stade Brainois Speeldag 

CS Braine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Braine - RFC Stockel Speeldag 
02/09/2018 2 FC Ganshoren - CS Braine Speeldag 
09/09/2018 3 CS Braine - RJ Aische Speeldag 
16/09/2018 4 UR Namen FLV - CS Braine Speeldag 
23/09/2018 5 FC Ostiches-Ath - CS Braine Speeldag 
30/09/2018 6 CS Braine - JS Tamines Speeldag 
07/10/2018 7 Albert Quevy Mons - CS Braine Speeldag 
14/10/2018 8 CS Braine - CS Entite Manage Speeldag 
21/10/2018 9 Leopold Ukkel FC - CS Braine Speeldag 
28/10/2018 10 CS Braine - RFC Doornik Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Racing Jet Waver - CS Braine Speeldag 
11/11/2018 12 CS Braine - RSD Jette Speeldag 
18/11/2018 13 Stade Brainois - CS Braine Speeldag 
25/11/2018 14 CS Braine - Rapid Symphorinois Speeldag 
02/12/2018 15 Entente Binche - CS Braine Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Stockel - CS Braine Speeldag 
16/12/2018 17 CS Braine - FC Ganshoren Speeldag 
13/01/2019 18 RJ Aische - CS Braine Speeldag 
20/01/2019 19 CS Braine - UR Namen FLV Speeldag 
03/02/2019 20 CS Braine - FC Ostiches-Ath Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 JS Tamines - CS Braine Speeldag 
17/02/2019 22 CS Braine - Albert Quevy Mons Speeldag 
24/02/2019 23 CS Entite Manage - CS Braine Speeldag 
10/03/2019 24 CS Braine - Leopold Ukkel FC Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Doornik - CS Braine Speeldag 
24/03/2019 26 CS Braine - Racing Jet Waver Speeldag 
07/04/2019 27 RSD Jette - CS Braine Speeldag 
14/04/2019 28 CS Braine - Stade Brainois Speeldag 
21/04/2019 29 Rapid Symphorinois - CS Braine Speeldag 
28/04/2019 30 CS Braine - Entente Binche Speeldag 

CS Entite Manage

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Entite Manage - Stade Brainois Speeldag 
02/09/2018 2 Rapid Symphorinois - CS Entite Manage Speeldag 
09/09/2018 3 CS Entite Manage - Entente Binche Speeldag 
16/09/2018 4 RFC Stockel - CS Entite Manage Speeldag 
23/09/2018 5 CS Entite Manage - FC Ganshoren Speeldag 
30/09/2018 6 RJ Aische - CS Entite Manage Speeldag 
07/10/2018 7 CS Entite Manage - UR Namen FLV Speeldag 
14/10/2018 8 CS Braine - CS Entite Manage Speeldag 
21/10/2018 9 CS Entite Manage - JS Tamines Speeldag 
28/10/2018 10 Albert Quevy Mons - CS Entite Manage Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 FC Ostiches-Ath - CS Entite Manage Speeldag 
11/11/2018 12 CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Doornik - CS Entite Manage Speeldag 
25/11/2018 14 CS Entite Manage - Racing Jet Waver Speeldag 
02/12/2018 15 RSD Jette - CS Entite Manage Speeldag 
09/12/2018 16 Stade Brainois - CS Entite Manage Speeldag 
16/12/2018 17 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois Speeldag 
13/01/2019 18 Entente Binche - CS Entite Manage Speeldag 
20/01/2019 19 CS Entite Manage - RFC Stockel Speeldag 
03/02/2019 20 FC Ganshoren - CS Entite Manage Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 CS Entite Manage - RJ Aische Speeldag 
17/02/2019 22 UR Namen FLV - CS Entite Manage Speeldag 
24/02/2019 23 CS Entite Manage - CS Braine Speeldag 
10/03/2019 24 JS Tamines - CS Entite Manage Speeldag 
17/03/2019 25 CS Entite Manage - Albert Quevy Mons Speeldag 
24/03/2019 26 CS Entite Manage - FC Ostiches-Ath Speeldag 
07/04/2019 27 Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage Speeldag 
14/04/2019 28 CS Entite Manage - RFC Doornik Speeldag 
21/04/2019 29 Racing Jet Waver - CS Entite Manage Speeldag 
28/04/2019 30 CS Entite Manage - RSD Jette Speeldag 

Entente Binche

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 JS Tamines - Entente Binche Speeldag 
02/09/2018 2 Entente Binche - Albert Quevy Mons Speeldag 
09/09/2018 3 CS Entite Manage - Entente Binche Speeldag 
16/09/2018 4 Entente Binche - Leopold Ukkel FC Speeldag 
23/09/2018 5 RFC Doornik - Entente Binche Speeldag 
30/09/2018 6 Entente Binche - Racing Jet Waver Speeldag 
07/10/2018 7 RSD Jette - Entente Binche Speeldag 
14/10/2018 8 Entente Binche - Stade Brainois Speeldag 
21/10/2018 9 Rapid Symphorinois - Entente Binche Speeldag 
28/10/2018 10 Entente Binche - FC Ostiches-Ath Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Entente Binche - RFC Stockel Speeldag 
11/11/2018 12 FC Ganshoren - Entente Binche Speeldag 
18/11/2018 13 Entente Binche - RJ Aische Speeldag 
25/11/2018 14 UR Namen FLV - Entente Binche Speeldag 
02/12/2018 15 Entente Binche - CS Braine Speeldag 
09/12/2018 16 Entente Binche - JS Tamines Speeldag 
16/12/2018 17 Albert Quevy Mons - Entente Binche Speeldag 
13/01/2019 18 Entente Binche - CS Entite Manage Speeldag 
20/01/2019 19 Leopold Ukkel FC - Entente Binche Speeldag 
03/02/2019 20 Entente Binche - RFC Doornik Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Racing Jet Waver - Entente Binche Speeldag 
17/02/2019 22 Entente Binche - RSD Jette Speeldag 
24/02/2019 23 Stade Brainois - Entente Binche Speeldag 
10/03/2019 24 Entente Binche - Rapid Symphorinois Speeldag 
17/03/2019 25 FC Ostiches-Ath - Entente Binche Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Stockel - Entente Binche Speeldag 
07/04/2019 27 Entente Binche - FC Ganshoren Speeldag 
14/04/2019 28 RJ Aische - Entente Binche Speeldag 
21/04/2019 29 Entente Binche - UR Namen FLV Speeldag 
28/04/2019 30 CS Braine - Entente Binche Speeldag 

FC Ganshoren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 UR Namen FLV - FC Ganshoren Speeldag 
02/09/2018 2 FC Ganshoren - CS Braine Speeldag 
09/09/2018 3 JS Tamines - FC Ganshoren Speeldag 
16/09/2018 4 FC Ganshoren - Albert Quevy Mons Speeldag 
23/09/2018 5 CS Entite Manage - FC Ganshoren Speeldag 
30/09/2018 6 FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC Speeldag 
07/10/2018 7 RFC Doornik - FC Ganshoren Speeldag 
14/10/2018 8 FC Ganshoren - Racing Jet Waver Speeldag 
21/10/2018 9 RSD Jette - FC Ganshoren Speeldag 
28/10/2018 10 FC Ganshoren - Stade Brainois Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Rapid Symphorinois - FC Ganshoren Speeldag 
11/11/2018 12 FC Ganshoren - Entente Binche Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Stockel - FC Ganshoren Speeldag 
25/11/2018 14 FC Ostiches-Ath - FC Ganshoren Speeldag 
02/12/2018 15 FC Ganshoren - RJ Aische Speeldag 
09/12/2018 16 FC Ganshoren - UR Namen FLV Speeldag 
16/12/2018 17 CS Braine - FC Ganshoren Speeldag 
13/01/2019 18 FC Ganshoren - JS Tamines Speeldag 
20/01/2019 19 Albert Quevy Mons - FC Ganshoren Speeldag 
03/02/2019 20 FC Ganshoren - CS Entite Manage Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren Speeldag 
17/02/2019 22 FC Ganshoren - RFC Doornik Speeldag 
24/02/2019 23 Racing Jet Waver - FC Ganshoren Speeldag 
10/03/2019 24 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 
17/03/2019 25 Stade Brainois - FC Ganshoren Speeldag 
24/03/2019 26 FC Ganshoren - Rapid Symphorinois Speeldag 
07/04/2019 27 Entente Binche - FC Ganshoren Speeldag 
14/04/2019 28 FC Ganshoren - RFC Stockel Speeldag 
21/04/2019 29 FC Ganshoren - FC Ostiches-Ath Speeldag 
28/04/2019 30 RJ Aische - FC Ganshoren Speeldag 

FC Ostiches-Ath

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 FC Ostiches-Ath - RJ Aische Speeldag 
02/09/2018 2 Racing Jet Waver - FC Ostiches-Ath Speeldag 
09/09/2018 3 FC Ostiches-Ath - UR Namen FLV Speeldag 
16/09/2018 4 RSD Jette - FC Ostiches-Ath Speeldag 
23/09/2018 5 FC Ostiches-Ath - CS Braine Speeldag 
30/09/2018 6 Stade Brainois - FC Ostiches-Ath Speeldag 
07/10/2018 7 FC Ostiches-Ath - JS Tamines Speeldag 
14/10/2018 8 Rapid Symphorinois - FC Ostiches-Ath Speeldag 
21/10/2018 9 FC Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons Speeldag 
28/10/2018 10 Entente Binche - FC Ostiches-Ath Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 FC Ostiches-Ath - CS Entite Manage Speeldag 
11/11/2018 12 RFC Stockel - FC Ostiches-Ath Speeldag 
18/11/2018 13 FC Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC Speeldag 
25/11/2018 14 FC Ostiches-Ath - FC Ganshoren Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Doornik - FC Ostiches-Ath Speeldag 
09/12/2018 16 RJ Aische - FC Ostiches-Ath Speeldag 
16/12/2018 17 FC Ostiches-Ath - Racing Jet Waver Speeldag 
13/01/2019 18 UR Namen FLV - FC Ostiches-Ath Speeldag 
20/01/2019 19 FC Ostiches-Ath - RSD Jette Speeldag 
03/02/2019 20 CS Braine - FC Ostiches-Ath Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 FC Ostiches-Ath - Stade Brainois Speeldag 
17/02/2019 22 JS Tamines - FC Ostiches-Ath Speeldag 
24/02/2019 23 FC Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois Speeldag 
10/03/2019 24 Albert Quevy Mons - FC Ostiches-Ath Speeldag 
17/03/2019 25 FC Ostiches-Ath - Entente Binche Speeldag 
24/03/2019 26 CS Entite Manage - FC Ostiches-Ath Speeldag 
07/04/2019 27 FC Ostiches-Ath - RFC Stockel Speeldag 
14/04/2019 28 Leopold Ukkel FC - FC Ostiches-Ath Speeldag 
21/04/2019 29 FC Ganshoren - FC Ostiches-Ath Speeldag 
28/04/2019 30 FC Ostiches-Ath - RFC Doornik Speeldag 

JS Tamines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 JS Tamines - Entente Binche Speeldag 
02/09/2018 2 RFC Stockel - JS Tamines Speeldag 
09/09/2018 3 JS Tamines - FC Ganshoren Speeldag 
16/09/2018 4 RJ Aische - JS Tamines Speeldag 
23/09/2018 5 JS Tamines - UR Namen FLV Speeldag 
30/09/2018 6 CS Braine - JS Tamines Speeldag 
07/10/2018 7 FC Ostiches-Ath - JS Tamines Speeldag 
14/10/2018 8 JS Tamines - Albert Quevy Mons Speeldag 
21/10/2018 9 CS Entite Manage - JS Tamines Speeldag 
28/10/2018 10 JS Tamines - Leopold Ukkel FC Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Doornik - JS Tamines Speeldag 
11/11/2018 12 JS Tamines - Racing Jet Waver Speeldag 
18/11/2018 13 RSD Jette - JS Tamines Speeldag 
25/11/2018 14 JS Tamines - Stade Brainois Speeldag 
02/12/2018 15 Rapid Symphorinois - JS Tamines Speeldag 
09/12/2018 16 Entente Binche - JS Tamines Speeldag 
16/12/2018 17 JS Tamines - RFC Stockel Speeldag 
13/01/2019 18 FC Ganshoren - JS Tamines Speeldag 
20/01/2019 19 JS Tamines - RJ Aische Speeldag 
03/02/2019 20 UR Namen FLV - JS Tamines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 JS Tamines - CS Braine Speeldag 
17/02/2019 22 JS Tamines - FC Ostiches-Ath Speeldag 
24/02/2019 23 Albert Quevy Mons - JS Tamines Speeldag 
10/03/2019 24 JS Tamines - CS Entite Manage Speeldag 
17/03/2019 25 Leopold Ukkel FC - JS Tamines Speeldag 
24/03/2019 26 JS Tamines - RFC Doornik Speeldag 
07/04/2019 27 Racing Jet Waver - JS Tamines Speeldag 
14/04/2019 28 JS Tamines - RSD Jette Speeldag 
21/04/2019 29 Stade Brainois - JS Tamines Speeldag 
28/04/2019 30 JS Tamines - Rapid Symphorinois Speeldag 

Leopold Ukkel FC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Leopold Ukkel FC - RSD Jette Speeldag 
02/09/2018 2 Stade Brainois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
09/09/2018 3 Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois Speeldag 
16/09/2018 4 Entente Binche - Leopold Ukkel FC Speeldag 
23/09/2018 5 Leopold Ukkel FC - RFC Stockel Speeldag 
30/09/2018 6 FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC Speeldag 
07/10/2018 7 Leopold Ukkel FC - RJ Aische Speeldag 
14/10/2018 8 UR Namen FLV - Leopold Ukkel FC Speeldag 
21/10/2018 9 Leopold Ukkel FC - CS Braine Speeldag 
28/10/2018 10 JS Tamines - Leopold Ukkel FC Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons Speeldag 
11/11/2018 12 CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC Speeldag 
18/11/2018 13 FC Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC Speeldag 
25/11/2018 14 Leopold Ukkel FC - RFC Doornik Speeldag 
02/12/2018 15 Racing Jet Waver - Leopold Ukkel FC Speeldag 
09/12/2018 16 RSD Jette - Leopold Ukkel FC Speeldag 
16/12/2018 17 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois Speeldag 
13/01/2019 18 Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
20/01/2019 19 Leopold Ukkel FC - Entente Binche Speeldag 
03/02/2019 20 RFC Stockel - Leopold Ukkel FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren Speeldag 
17/02/2019 22 RJ Aische - Leopold Ukkel FC Speeldag 
24/02/2019 23 Leopold Ukkel FC - UR Namen FLV Speeldag 
10/03/2019 24 CS Braine - Leopold Ukkel FC Speeldag 
17/03/2019 25 Leopold Ukkel FC - JS Tamines Speeldag 
24/03/2019 26 Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC Speeldag 
07/04/2019 27 Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage Speeldag 
14/04/2019 28 Leopold Ukkel FC - FC Ostiches-Ath Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Doornik - Leopold Ukkel FC Speeldag 
28/04/2019 30 Leopold Ukkel FC - Racing Jet Waver Speeldag 

RFC Doornik

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Doornik - Racing Jet Waver Speeldag 
02/09/2018 2 RSD Jette - RFC Doornik Speeldag 
09/09/2018 3 RFC Doornik - Stade Brainois Speeldag 
16/09/2018 4 Rapid Symphorinois - RFC Doornik Speeldag 
23/09/2018 5 RFC Doornik - Entente Binche Speeldag 
30/09/2018 6 RFC Stockel - RFC Doornik Speeldag 
07/10/2018 7 RFC Doornik - FC Ganshoren Speeldag 
14/10/2018 8 RJ Aische - RFC Doornik Speeldag 
21/10/2018 9 RFC Doornik - UR Namen FLV Speeldag 
28/10/2018 10 CS Braine - RFC Doornik Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Doornik - JS Tamines Speeldag 
11/11/2018 12 Albert Quevy Mons - RFC Doornik Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Doornik - CS Entite Manage Speeldag 
25/11/2018 14 Leopold Ukkel FC - RFC Doornik Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Doornik - FC Ostiches-Ath Speeldag 
09/12/2018 16 Racing Jet Waver - RFC Doornik Speeldag 
16/12/2018 17 RFC Doornik - RSD Jette Speeldag 
13/01/2019 18 Stade Brainois - RFC Doornik Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Doornik - Rapid Symphorinois Speeldag 
03/02/2019 20 Entente Binche - RFC Doornik Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Doornik - RFC Stockel Speeldag 
17/02/2019 22 FC Ganshoren - RFC Doornik Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Doornik - RJ Aische Speeldag 
10/03/2019 24 UR Namen FLV - RFC Doornik Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Doornik - CS Braine Speeldag 
24/03/2019 26 JS Tamines - RFC Doornik Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Doornik - Albert Quevy Mons Speeldag 
14/04/2019 28 CS Entite Manage - RFC Doornik Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Doornik - Leopold Ukkel FC Speeldag 
28/04/2019 30 FC Ostiches-Ath - RFC Doornik Speeldag 

RFC Stockel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Braine - RFC Stockel Speeldag 
02/09/2018 2 RFC Stockel - JS Tamines Speeldag 
09/09/2018 3 Albert Quevy Mons - RFC Stockel Speeldag 
16/09/2018 4 RFC Stockel - CS Entite Manage Speeldag 
23/09/2018 5 Leopold Ukkel FC - RFC Stockel Speeldag 
30/09/2018 6 RFC Stockel - RFC Doornik Speeldag 
07/10/2018 7 Racing Jet Waver - RFC Stockel Speeldag 
14/10/2018 8 RFC Stockel - RSD Jette Speeldag 
21/10/2018 9 Stade Brainois - RFC Stockel Speeldag 
28/10/2018 10 RFC Stockel - Rapid Symphorinois Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Entente Binche - RFC Stockel Speeldag 
11/11/2018 12 RFC Stockel - FC Ostiches-Ath Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Stockel - FC Ganshoren Speeldag 
25/11/2018 14 RJ Aische - RFC Stockel Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Stockel - UR Namen FLV Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Stockel - CS Braine Speeldag 
16/12/2018 17 JS Tamines - RFC Stockel Speeldag 
13/01/2019 18 RFC Stockel - Albert Quevy Mons Speeldag 
20/01/2019 19 CS Entite Manage - RFC Stockel Speeldag 
03/02/2019 20 RFC Stockel - Leopold Ukkel FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Doornik - RFC Stockel Speeldag 
17/02/2019 22 RFC Stockel - Racing Jet Waver Speeldag 
24/02/2019 23 RSD Jette - RFC Stockel Speeldag 
10/03/2019 24 RFC Stockel - Stade Brainois Speeldag 
17/03/2019 25 Rapid Symphorinois - RFC Stockel Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Stockel - Entente Binche Speeldag 
07/04/2019 27 FC Ostiches-Ath - RFC Stockel Speeldag 
14/04/2019 28 FC Ganshoren - RFC Stockel Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Stockel - RJ Aische Speeldag 
28/04/2019 30 UR Namen FLV - RFC Stockel Speeldag 

RJ Aische

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 FC Ostiches-Ath - RJ Aische Speeldag 
02/09/2018 2 RJ Aische - UR Namen FLV Speeldag 
09/09/2018 3 CS Braine - RJ Aische Speeldag 
16/09/2018 4 RJ Aische - JS Tamines Speeldag 
23/09/2018 5 Albert Quevy Mons - RJ Aische Speeldag 
30/09/2018 6 RJ Aische - CS Entite Manage Speeldag 
07/10/2018 7 Leopold Ukkel FC - RJ Aische Speeldag 
14/10/2018 8 RJ Aische - RFC Doornik Speeldag 
21/10/2018 9 Racing Jet Waver - RJ Aische Speeldag 
28/10/2018 10 RJ Aische - RSD Jette Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Stade Brainois - RJ Aische Speeldag 
11/11/2018 12 RJ Aische - Rapid Symphorinois Speeldag 
18/11/2018 13 Entente Binche - RJ Aische Speeldag 
25/11/2018 14 RJ Aische - RFC Stockel Speeldag 
02/12/2018 15 FC Ganshoren - RJ Aische Speeldag 
09/12/2018 16 RJ Aische - FC Ostiches-Ath Speeldag 
16/12/2018 17 UR Namen FLV - RJ Aische Speeldag 
13/01/2019 18 RJ Aische - CS Braine Speeldag 
20/01/2019 19 JS Tamines - RJ Aische Speeldag 
03/02/2019 20 RJ Aische - Albert Quevy Mons Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 CS Entite Manage - RJ Aische Speeldag 
17/02/2019 22 RJ Aische - Leopold Ukkel FC Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Doornik - RJ Aische Speeldag 
10/03/2019 24 RJ Aische - Racing Jet Waver Speeldag 
17/03/2019 25 RSD Jette - RJ Aische Speeldag 
24/03/2019 26 RJ Aische - Stade Brainois Speeldag 
07/04/2019 27 Rapid Symphorinois - RJ Aische Speeldag 
14/04/2019 28 RJ Aische - Entente Binche Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Stockel - RJ Aische Speeldag 
28/04/2019 30 RJ Aische - FC Ganshoren Speeldag 

RSD Jette

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Leopold Ukkel FC - RSD Jette Speeldag 
02/09/2018 2 RSD Jette - RFC Doornik Speeldag 
09/09/2018 3 Racing Jet Waver - RSD Jette Speeldag 
16/09/2018 4 RSD Jette - FC Ostiches-Ath Speeldag 
23/09/2018 5 RSD Jette - Stade Brainois Speeldag 
30/09/2018 6 Rapid Symphorinois - RSD Jette Speeldag 
07/10/2018 7 RSD Jette - Entente Binche Speeldag 
14/10/2018 8 RFC Stockel - RSD Jette Speeldag 
21/10/2018 9 RSD Jette - FC Ganshoren Speeldag 
28/10/2018 10 RJ Aische - RSD Jette Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RSD Jette - UR Namen FLV Speeldag 
11/11/2018 12 CS Braine - RSD Jette Speeldag 
18/11/2018 13 RSD Jette - JS Tamines Speeldag 
25/11/2018 14 Albert Quevy Mons - RSD Jette Speeldag 
02/12/2018 15 RSD Jette - CS Entite Manage Speeldag 
09/12/2018 16 RSD Jette - Leopold Ukkel FC Speeldag 
16/12/2018 17 RFC Doornik - RSD Jette Speeldag 
13/01/2019 18 RSD Jette - Racing Jet Waver Speeldag 
20/01/2019 19 FC Ostiches-Ath - RSD Jette Speeldag 
03/02/2019 20 Stade Brainois - RSD Jette Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RSD Jette - Rapid Symphorinois Speeldag 
17/02/2019 22 Entente Binche - RSD Jette Speeldag 
24/02/2019 23 RSD Jette - RFC Stockel Speeldag 
10/03/2019 24 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 
17/03/2019 25 RSD Jette - RJ Aische Speeldag 
24/03/2019 26 UR Namen FLV - RSD Jette Speeldag 
07/04/2019 27 RSD Jette - CS Braine Speeldag 
14/04/2019 28 JS Tamines - RSD Jette Speeldag 
21/04/2019 29 RSD Jette - Albert Quevy Mons Speeldag 
28/04/2019 30 CS Entite Manage - RSD Jette Speeldag 

Racing Jet Waver

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Doornik - Racing Jet Waver Speeldag 
02/09/2018 2 Racing Jet Waver - FC Ostiches-Ath Speeldag 
09/09/2018 3 Racing Jet Waver - RSD Jette Speeldag 
16/09/2018 4 Stade Brainois - Racing Jet Waver Speeldag 
23/09/2018 5 Racing Jet Waver - Rapid Symphorinois Speeldag 
30/09/2018 6 Entente Binche - Racing Jet Waver Speeldag 
07/10/2018 7 Racing Jet Waver - RFC Stockel Speeldag 
14/10/2018 8 FC Ganshoren - Racing Jet Waver Speeldag 
21/10/2018 9 Racing Jet Waver - RJ Aische Speeldag 
28/10/2018 10 UR Namen FLV - Racing Jet Waver Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Racing Jet Waver - CS Braine Speeldag 
11/11/2018 12 JS Tamines - Racing Jet Waver Speeldag 
18/11/2018 13 Racing Jet Waver - Albert Quevy Mons Speeldag 
25/11/2018 14 CS Entite Manage - Racing Jet Waver Speeldag 
02/12/2018 15 Racing Jet Waver - Leopold Ukkel FC Speeldag 
09/12/2018 16 Racing Jet Waver - RFC Doornik Speeldag 
16/12/2018 17 FC Ostiches-Ath - Racing Jet Waver Speeldag 
13/01/2019 18 RSD Jette - Racing Jet Waver Speeldag 
20/01/2019 19 Racing Jet Waver - Stade Brainois Speeldag 
03/02/2019 20 Rapid Symphorinois - Racing Jet Waver Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Racing Jet Waver - Entente Binche Speeldag 
17/02/2019 22 RFC Stockel - Racing Jet Waver Speeldag 
24/02/2019 23 Racing Jet Waver - FC Ganshoren Speeldag 
10/03/2019 24 RJ Aische - Racing Jet Waver Speeldag 
17/03/2019 25 Racing Jet Waver - UR Namen FLV Speeldag 
24/03/2019 26 CS Braine - Racing Jet Waver Speeldag 
07/04/2019 27 Racing Jet Waver - JS Tamines Speeldag 
14/04/2019 28 Albert Quevy Mons - Racing Jet Waver Speeldag 
21/04/2019 29 Racing Jet Waver - CS Entite Manage Speeldag 
28/04/2019 30 Leopold Ukkel FC - Racing Jet Waver Speeldag 

Rapid Symphorinois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois Speeldag 
02/09/2018 2 Rapid Symphorinois - CS Entite Manage Speeldag 
09/09/2018 3 Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois Speeldag 
16/09/2018 4 Rapid Symphorinois - RFC Doornik Speeldag 
23/09/2018 5 Racing Jet Waver - Rapid Symphorinois Speeldag 
30/09/2018 6 Rapid Symphorinois - RSD Jette Speeldag 
07/10/2018 7 Stade Brainois - Rapid Symphorinois Speeldag 
14/10/2018 8 Rapid Symphorinois - FC Ostiches-Ath Speeldag 
21/10/2018 9 Rapid Symphorinois - Entente Binche Speeldag 
28/10/2018 10 RFC Stockel - Rapid Symphorinois Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Rapid Symphorinois - FC Ganshoren Speeldag 
11/11/2018 12 RJ Aische - Rapid Symphorinois Speeldag 
18/11/2018 13 Rapid Symphorinois - UR Namen FLV Speeldag 
25/11/2018 14 CS Braine - Rapid Symphorinois Speeldag 
02/12/2018 15 Rapid Symphorinois - JS Tamines Speeldag 
09/12/2018 16 Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons Speeldag 
16/12/2018 17 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois Speeldag 
13/01/2019 18 Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Doornik - Rapid Symphorinois Speeldag 
03/02/2019 20 Rapid Symphorinois - Racing Jet Waver Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RSD Jette - Rapid Symphorinois Speeldag 
17/02/2019 22 Rapid Symphorinois - Stade Brainois Speeldag 
24/02/2019 23 FC Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois Speeldag 
10/03/2019 24 Entente Binche - Rapid Symphorinois Speeldag 
17/03/2019 25 Rapid Symphorinois - RFC Stockel Speeldag 
24/03/2019 26 FC Ganshoren - Rapid Symphorinois Speeldag 
07/04/2019 27 Rapid Symphorinois - RJ Aische Speeldag 
14/04/2019 28 UR Namen FLV - Rapid Symphorinois Speeldag 
21/04/2019 29 Rapid Symphorinois - CS Braine Speeldag 
28/04/2019 30 JS Tamines - Rapid Symphorinois Speeldag 

Stade Brainois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Entite Manage - Stade Brainois Speeldag 
02/09/2018 2 Stade Brainois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
09/09/2018 3 RFC Doornik - Stade Brainois Speeldag 
16/09/2018 4 Stade Brainois - Racing Jet Waver Speeldag 
23/09/2018 5 RSD Jette - Stade Brainois Speeldag 
30/09/2018 6 Stade Brainois - FC Ostiches-Ath Speeldag 
07/10/2018 7 Stade Brainois - Rapid Symphorinois Speeldag 
14/10/2018 8 Entente Binche - Stade Brainois Speeldag 
21/10/2018 9 Stade Brainois - RFC Stockel Speeldag 
28/10/2018 10 FC Ganshoren - Stade Brainois Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Stade Brainois - RJ Aische Speeldag 
11/11/2018 12 UR Namen FLV - Stade Brainois Speeldag 
18/11/2018 13 Stade Brainois - CS Braine Speeldag 
25/11/2018 14 JS Tamines - Stade Brainois Speeldag 
02/12/2018 15 Stade Brainois - Albert Quevy Mons Speeldag 
09/12/2018 16 Stade Brainois - CS Entite Manage Speeldag 
16/12/2018 17 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois Speeldag 
13/01/2019 18 Stade Brainois - RFC Doornik Speeldag 
20/01/2019 19 Racing Jet Waver - Stade Brainois Speeldag 
03/02/2019 20 Stade Brainois - RSD Jette Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 FC Ostiches-Ath - Stade Brainois Speeldag 
17/02/2019 22 Rapid Symphorinois - Stade Brainois Speeldag 
24/02/2019 23 Stade Brainois - Entente Binche Speeldag 
10/03/2019 24 RFC Stockel - Stade Brainois Speeldag 
17/03/2019 25 Stade Brainois - FC Ganshoren Speeldag 
24/03/2019 26 RJ Aische - Stade Brainois Speeldag 
07/04/2019 27 Stade Brainois - UR Namen FLV Speeldag 
14/04/2019 28 CS Braine - Stade Brainois Speeldag 
21/04/2019 29 Stade Brainois - JS Tamines Speeldag 
28/04/2019 30 Albert Quevy Mons - Stade Brainois Speeldag 

UR Namen FLV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 UR Namen FLV - FC Ganshoren Speeldag 
02/09/2018 2 RJ Aische - UR Namen FLV Speeldag 
09/09/2018 3 FC Ostiches-Ath - UR Namen FLV Speeldag 
16/09/2018 4 UR Namen FLV - CS Braine Speeldag 
23/09/2018 5 JS Tamines - UR Namen FLV Speeldag 
30/09/2018 6 UR Namen FLV - Albert Quevy Mons Speeldag 
07/10/2018 7 CS Entite Manage - UR Namen FLV Speeldag 
14/10/2018 8 UR Namen FLV - Leopold Ukkel FC Speeldag 
21/10/2018 9 RFC Doornik - UR Namen FLV Speeldag 
28/10/2018 10 UR Namen FLV - Racing Jet Waver Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RSD Jette - UR Namen FLV Speeldag 
11/11/2018 12 UR Namen FLV - Stade Brainois Speeldag 
18/11/2018 13 Rapid Symphorinois - UR Namen FLV Speeldag 
25/11/2018 14 UR Namen FLV - Entente Binche Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Stockel - UR Namen FLV Speeldag 
09/12/2018 16 FC Ganshoren - UR Namen FLV Speeldag 
16/12/2018 17 UR Namen FLV - RJ Aische Speeldag 
13/01/2019 18 UR Namen FLV - FC Ostiches-Ath Speeldag 
20/01/2019 19 CS Braine - UR Namen FLV Speeldag 
03/02/2019 20 UR Namen FLV - JS Tamines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Albert Quevy Mons - UR Namen FLV Speeldag 
17/02/2019 22 UR Namen FLV - CS Entite Manage Speeldag 
24/02/2019 23 Leopold Ukkel FC - UR Namen FLV Speeldag 
10/03/2019 24 UR Namen FLV - RFC Doornik Speeldag 
17/03/2019 25 Racing Jet Waver - UR Namen FLV Speeldag 
24/03/2019 26 UR Namen FLV - RSD Jette Speeldag 
07/04/2019 27 Stade Brainois - UR Namen FLV Speeldag 
14/04/2019 28 UR Namen FLV - Rapid Symphorinois Speeldag 
21/04/2019 29 Entente Binche - UR Namen FLV Speeldag 
28/04/2019 30 UR Namen FLV - RFC Stockel Speeldag 

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2018-2019) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).