Archief - Seizoen 2017-2018 | Kalender per ploeg | Promotie/Degradatie |
Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode | ||||||
Zon. | 28/04 | 15u00 | FC Ostiches-Ath | - | RFC Doornik | 0 - 1 |
Zon. | 28/04 | 15u00 | CS Braine | - | Entente Binche | 3 - 1 |
Zon. | 28/04 | 15u00 | UR Namen FLV | - | RFC Stockel | 5 - 1 |
Zon. | 28/04 | 15u00 | JS Tamines | - | Rapid Symphorinois | 7 - 4 |
Zon. | 28/04 | 15u00 | Albert Quevy Mons | - | Stade Brainois | 0 - 2 |
Zon. | 28/04 | 15u00 | CS Entite Manage | - | RSD Jette | 3 - 3 |
Zon. | 28/04 | 15u00 | Leopold Ukkel FC | - | Wavre Sports FC | 1 - 2 |
Zon. | 28/04 | 15u00 | RJ Aische | - | FC Ganshoren | 3 - 1 |
Vorige speeldag | Huidig klassement |
Ploegen | A | W | V | G | D+ | D- | P | |
1 | UR Namen FLV | 10 | 7 | 2 | 1 | 28 | 10 | 22 |
2 | RJ Aische | 10 | 6 | 3 | 1 | 22 | 14 | 19 |
3 | FC Ostiches-Ath | 10 | 6 | 4 | 0 | 23 | 16 | 18 |
4 | RFC Doornik | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 9 | 16 |
5 | Stade Brainois | 10 | 4 | 3 | 3 | 17 | 12 | 15 |
6 | CS Entite Manage | 10 | 4 | 3 | 3 | 19 | 17 | 15 |
7 | Albert Quevy Mons | 10 | 4 | 4 | 2 | 17 | 17 | 14 |
8 | CS Braine (1)(2) | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 11 | 14 |
9 | Rapid Symphorinois | 10 | 3 | 2 | 5 | 20 | 17 | 14 |
10 | Leopold Ukkel FC | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | 13 | 13 |
11 | Wavre Sports FC | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 17 | 12 |
12 | FC Ganshoren | 10 | 3 | 4 | 3 | 10 | 16 | 12 |
13 | RFC Stockel | 10 | 3 | 5 | 2 | 13 | 20 | 11 |
14 | RSD Jette | 10 | 2 | 3 | 5 | 16 | 15 | 11 |
15 | JS Tamines | 10 | 1 | 5 | 4 | 17 | 31 | 7 |
16 | Entente Binche | 10 | 0 | 7 | 3 | 11 | 32 | 3 |
Ploegen | A | W | V | G | D+ | D- | P | |
1 | CS Braine (1) | 10 | 7 | 2 | 1 | 24 | 12 | 22 |
2 | Leopold Ukkel FC | 10 | 7 | 2 | 1 | 19 | 10 | 22 |
3 | CS Entite Manage | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 9 | 20 |
4 | RFC Doornik | 10 | 6 | 3 | 1 | 17 | 10 | 19 |
5 | Albert Quevy Mons | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 9 | 19 |
6 | RJ Aische | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 17 | 18 |
7 | UR Namen FLV | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | 11 | 17 |
8 | FC Ostiches-Ath | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 17 | 15 |
9 | FC Ganshoren | 10 | 3 | 2 | 5 | 21 | 17 | 14 |
10 | Rapid Symphorinois | 10 | 3 | 4 | 3 | 16 | 21 | 12 |
11 | JS Tamines | 10 | 2 | 4 | 4 | 13 | 15 | 10 |
12 | Stade Brainois | 10 | 3 | 7 | 0 | 7 | 13 | 9 |
13 | RSD Jette | 10 | 3 | 7 | 0 | 16 | 26 | 9 |
14 | Entente Binche | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | 17 | 9 |
15 | RFC Stockel | 10 | 1 | 7 | 2 | 14 | 23 | 5 |
16 | Wavre Sports FC | 10 | 1 | 8 | 1 | 11 | 27 | 4 |
Ploegen | A | W | V | G | D+ | D- | P | |
1 | CS Braine | 10 | 7 | 0 | 3 | 18 | 8 | 24 |
2 | UR Namen FLV | 10 | 6 | 1 | 3 | 26 | 8 | 21 |
3 | Rapid Symphorinois | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | 12 | 17 |
4 | RJ Aische | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | 16 | 17 |
5 | RFC Doornik | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 6 | 17 |
6 | Wavre Sports FC | 10 | 5 | 4 | 1 | 20 | 19 | 16 |
7 | Stade Brainois | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 11 | 15 |
8 | RSD Jette | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 15 | 14 |
9 | FC Ostiches-Ath | 10 | 4 | 4 | 2 | 14 | 14 | 14 |
10 | Leopold Ukkel FC | 10 | 4 | 5 | 1 | 21 | 13 | 13 |
11 | JS Tamines | 10 | 4 | 6 | 0 | 15 | 19 | 12 |
12 | CS Entite Manage | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 12 | 12 |
13 | Albert Quevy Mons | 10 | 3 | 5 | 2 | 13 | 19 | 11 |
14 | Entente Binche | 10 | 2 | 6 | 2 | 13 | 24 | 8 |
15 | RFC Stockel | 10 | 2 | 7 | 1 | 11 | 26 | 7 |
16 | FC Ganshoren | 10 | 1 | 7 | 2 | 13 | 28 | 5 |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode | |||
RFC Doornik | - | Wavre Sports FC | 4 - 1 |
UR Namen FLV | - | FC Ganshoren | 4 - 1 |
FC Ostiches-Ath | - | RJ Aische | 0 - 2 |
Leopold Ukkel FC | - | RSD Jette | 2 - 3 |
CS Entite Manage | - | Stade Brainois | 0 - 1 |
Albert Quevy Mons | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 |
CS Braine | - | RFC Stockel | 3 - 1 |
JS Tamines | - | Entente Binche | 0 - 1 |
Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode | |||
Wavre Sports FC | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 1 |
RJ Aische | - | UR Namen FLV | 0 - 5 |
Stade Brainois | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 0 |
RSD Jette | - | RFC Doornik | 0 - 0 |
FC Ganshoren | - | CS Braine | 1 - 3 |
Rapid Symphorinois | - | CS Entite Manage | 0 - 0 |
Entente Binche | - | Albert Quevy Mons | 2 - 2 |
RFC Stockel | - | JS Tamines | 0 - 3 |
Speeldag 3 (9 september 2018) - 1e periode | |||
Wavre Sports FC | - | RSD Jette | 2 - 0 |
RFC Doornik | - | Stade Brainois | 0 - 0 |
CS Braine | - | RJ Aische | 1 - 1 |
JS Tamines | - | FC Ganshoren | 2 - 1 |
Albert Quevy Mons | - | RFC Stockel | 1 - 0 |
CS Entite Manage | - | Entente Binche | 2 - 0 |
Leopold Ukkel FC | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 |
FC Ostiches-Ath | - | UR Namen FLV | 2 - 2 |
Speeldag 4 (16 september 2018) - 1e periode | |||
RJ Aische | - | JS Tamines | 3 - 1 |
UR Namen FLV | - | CS Braine | 2 - 3 |
RSD Jette | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 2 |
Stade Brainois | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 |
FC Ganshoren | - | Albert Quevy Mons | 2 - 2 |
Entente Binche | - | Leopold Ukkel FC | 3 - 3 |
Rapid Symphorinois | - | RFC Doornik | 0 - 3 |
RFC Stockel | - | CS Entite Manage | 1 - 1 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 19 september 2018) | ||||
CS Entite Manage | - | Stade Brainois | 0 - 1 | Speeldag 1 |
Speeldag 5 (23 september 2018) - 1e periode | |||
Wavre Sports FC | - | Rapid Symphorinois | 2 - 1 |
RFC Doornik | - | Entente Binche | 1 - 0 |
CS Entite Manage | - | FC Ganshoren | 2 - 1 |
Leopold Ukkel FC | - | RFC Stockel | 4 - 0 |
Albert Quevy Mons | - | RJ Aische | 3 - 1 |
JS Tamines | - | UR Namen FLV | 0 - 4 |
RSD Jette | - | Stade Brainois | 1 - 1 |
FC Ostiches-Ath | - | CS Braine | 1 - 1 |
Speeldag 6 (30 september 2018) - 1e periode | |||
RJ Aische | - | CS Entite Manage | 3 - 1 |
UR Namen FLV | - | Albert Quevy Mons | 2 - 0 |
CS Braine | - | JS Tamines | 2 - 0 |
Stade Brainois | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 1 |
Entente Binche | - | Wavre Sports FC | 2 - 1 |
Rapid Symphorinois | - | RSD Jette | 0 - 1 |
FC Ganshoren | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 4 |
RFC Stockel | - | RFC Doornik | 0 - 4 |
Speeldag 7 (7 oktober 2018) - 1e periode | |||
Wavre Sports FC | - | RFC Stockel | 5 - 2 |
RFC Doornik | - | FC Ganshoren | 1 - 1 |
RSD Jette | - | Entente Binche | 3 - 1 |
Stade Brainois | - | Rapid Symphorinois | 2 - 2 |
Albert Quevy Mons | - | CS Braine | 1 - 2 |
FC Ostiches-Ath | - | JS Tamines | 1 - 2 |
CS Entite Manage | - | UR Namen FLV | 1 - 1 |
Leopold Ukkel FC | - | RJ Aische | 2 - 0 |
Speeldag 8 (14 oktober 2018) - 1e periode | |||
RJ Aische | - | RFC Doornik | 2 - 0 |
UR Namen FLV | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 0 |
Entente Binche | - | Stade Brainois | 0 - 3 |
Rapid Symphorinois | - | FC Ostiches-Ath | 1 - 0 |
JS Tamines | - | Albert Quevy Mons | 5 - 0 |
CS Braine | - | CS Entite Manage | 1 - 0 |
FC Ganshoren | - | Wavre Sports FC | 1 - 4 |
RFC Stockel | - | RSD Jette | 3 - 2 |
Speeldag 9 (21 oktober 2018) - 1e periode | |||
Wavre Sports FC | - | RJ Aische | 2 - 2 |
RFC Doornik | - | UR Namen FLV | 1 - 1 |
CS Entite Manage | - | JS Tamines | 2 - 1 |
Leopold Ukkel FC | - | CS Braine | 0 - 1 |
Rapid Symphorinois | - | Entente Binche | 4 - 1 |
Stade Brainois | - | RFC Stockel | 1 - 3 |
RSD Jette | - | FC Ganshoren | 5 - 1 |
FC Ostiches-Ath | - | Albert Quevy Mons | 1 - 0 |
Speeldag 10 (28 oktober 2018) - 1e periode | |||
RJ Aische | - | RSD Jette | 3 - 1 |
UR Namen FLV | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 |
CS Braine | - | RFC Doornik | 1 - 1 |
JS Tamines | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 5 |
Albert Quevy Mons | - | CS Entite Manage | 3 - 2 |
Entente Binche | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 5 |
RFC Stockel | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 |
FC Ganshoren | - | Stade Brainois | 4 - 1 |
Inhaalwedstrijden (donderdag 1 november 2018) | ||||
Albert Quevy Mons | - | RFC Stockel | 1 - 0 | Speeldag 3 |
Speeldag 11 (4 november 2018) - 2e periode | |||
Wavre Sports FC | - | CS Braine | 1 - 3 |
RFC Doornik | - | JS Tamines | 1 - 0 |
Leopold Ukkel FC | - | Albert Quevy Mons | 0 - 1 |
RSD Jette | - | UR Namen FLV | 2 - 4 |
FC Ostiches-Ath | - | CS Entite Manage | 0 - 0 |
Entente Binche | - | RFC Stockel | 1 - 1 |
Stade Brainois | - | RJ Aische | 2 - 0 |
Rapid Symphorinois | - | FC Ganshoren | 2 - 2 |
Speeldag 12 (11 november 2018) - 2e periode | |||
RJ Aische | - | Rapid Symphorinois | 3 - 3 |
UR Namen FLV | - | Stade Brainois | 2 - 0 |
FC Ganshoren | - | Entente Binche | 1 - 2 |
Albert Quevy Mons | - | RFC Doornik | 2 - 0 |
JS Tamines | - | Wavre Sports FC | 3 - 2 |
RFC Stockel | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 2 |
CS Entite Manage | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 0 |
CS Braine | - | RSD Jette | 5 - 1 |
Speeldag 13 (18 november 2018) - 2e periode | |||
Wavre Sports FC | - | Albert Quevy Mons | 1 - 3 |
RFC Doornik | - | CS Entite Manage | 2 - 0 |
FC Ostiches-Ath | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 3 |
RSD Jette | - | JS Tamines | 5 - 2 |
RFC Stockel | - | FC Ganshoren | 1 - 3 |
Entente Binche | - | RJ Aische | 2 - 3 |
Stade Brainois | - | CS Braine | 0 - 1 |
Rapid Symphorinois | - | UR Namen FLV | 1 - 2 |
Speeldag 14 (25 november 2018) - 2e periode | |||
RJ Aische | - | RFC Stockel | 4 - 2 |
UR Namen FLV | - | Entente Binche | 2 - 0 |
FC Ostiches-Ath | - | FC Ganshoren | 4 - 4 |
JS Tamines | - | Stade Brainois | 3 - 0 |
Albert Quevy Mons | - | RSD Jette | 3 - 1 |
Leopold Ukkel FC | - | RFC Doornik | 3 - 1 |
CS Entite Manage | - | Wavre Sports FC | 6 - 1 |
CS Braine | - | Rapid Symphorinois | 3 - 1 |
Speeldag 15 (2 december 2018) - 2e periode | |||
Wavre Sports FC | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 3 |
RFC Doornik | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 0 |
RSD Jette | - | CS Entite Manage | 1 - 0 |
FC Ganshoren | - | RJ Aische | 1 - 1 |
RFC Stockel | - | UR Namen FLV | 4 - 0 |
Entente Binche | - | CS Braine | 1 - 4 |
Rapid Symphorinois | - | JS Tamines | 1 - 0 |
Stade Brainois | - | Albert Quevy Mons | 0 - 1 |
Speeldag 16 (9 december 2018) - 2e periode | |||
Wavre Sports FC | - | RFC Doornik | 1 - 1 |
RJ Aische | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 3 |
FC Ganshoren | - | UR Namen FLV | 2 - 0 |
RSD Jette | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 |
RFC Stockel | - | CS Braine | 2 - 5 |
Entente Binche | - | JS Tamines | 0 - 0 |
Rapid Symphorinois | - | Albert Quevy Mons | 2 - 0 |
Stade Brainois | - | CS Entite Manage | 2 - 3 |
Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode | |||
UR Namen FLV | - | RJ Aische | 3 - 0 |
RFC Doornik | - | RSD Jette | 5 - 1 |
JS Tamines | - | RFC Stockel | 1 - 1 |
Leopold Ukkel FC | - | Stade Brainois | 1 - 0 |
Albert Quevy Mons | - | Entente Binche | 1 - 2 |
FC Ostiches-Ath | - | Wavre Sports FC | 3 - 1 |
CS Entite Manage | - | Rapid Symphorinois | 5 - 0 |
CS Braine | - | FC Ganshoren | 1 - 3 |
Speeldag 18 (13 januari 2019) - 2e periode | |||
UR Namen FLV | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 1 |
RJ Aische | - | CS Braine | 3 - 0 |
RSD Jette | - | Wavre Sports FC | 1 - 2 |
FC Ganshoren | - | JS Tamines | 2 - 2 |
RFC Stockel | - | Albert Quevy Mons | 0 - 2 |
Entente Binche | - | CS Entite Manage | 0 - 0 |
Rapid Symphorinois | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 2 |
Stade Brainois | - | RFC Doornik | 2 - 0 |
Speeldag 19 (20 januari 2019) - 2e periode | |||
Wavre Sports FC | - | Stade Brainois | 0 - 1 |
RFC Doornik | - | Rapid Symphorinois | 2 - 1 |
FC Ostiches-Ath | - | RSD Jette | 3 - 1 |
JS Tamines | - | RJ Aische | 1 - 2 |
Leopold Ukkel FC | - | Entente Binche | 3 - 1 |
Albert Quevy Mons | - | FC Ganshoren | 2 - 2 |
CS Braine | - | UR Namen FLV | 0 - 0 |
CS Entite Manage | - | RFC Stockel | 3 - 2 |
Inhaalwedstrijden (zaterdag 26 januari 2019) | ||||
RFC Doornik | - | Rapid Symphorinois | 2 - 1 | Speeldag 19 |
Inhaalwedstrijden (zondag 27 januari 2019) | ||||
Leopold Ukkel FC | - | Entente Binche | 3 - 1 | Speeldag 19 |
Speeldag 21 (10 februari 2019) - 3e periode | |||
Wavre Sports FC | - | Entente Binche | 5 - 1 |
RFC Doornik | - | RFC Stockel | 1 - 1 |
FC Ostiches-Ath | - | Stade Brainois | 2 - 1 |
JS Tamines | - | CS Braine | 1 - 1 |
Albert Quevy Mons | - | UR Namen FLV | 0 - 3 |
CS Entite Manage | - | RJ Aische | 3 - 1 |
RSD Jette | - | Rapid Symphorinois | 1 - 1 |
Leopold Ukkel FC | - | FC Ganshoren | 1 - 0 |
Speeldag 22 (17 februari 2019) - 3e periode | |||
UR Namen FLV | - | CS Entite Manage | 4 - 1 |
RJ Aische | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 2 |
CS Braine | - | Albert Quevy Mons | 5 - 1 |
Rapid Symphorinois | - | Stade Brainois | 0 - 0 |
JS Tamines | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 4 |
Entente Binche | - | RSD Jette | 2 - 2 |
FC Ganshoren | - | RFC Doornik | 1 - 1 |
RFC Stockel | - | Wavre Sports FC | 0 - 1 |
Speeldag 23 (24 februari 2019) - 3e periode | |||
Wavre Sports FC | - | FC Ganshoren | 0 - 2 |
RFC Doornik | - | RJ Aische | 1 - 2 |
RSD Jette | - | RFC Stockel | 5 - 0 |
Stade Brainois | - | Entente Binche | 0 - 0 |
Albert Quevy Mons | - | JS Tamines | 6 - 1 |
CS Entite Manage | - | CS Braine | 3 - 1 |
Leopold Ukkel FC | - | UR Namen FLV | 1 - 2 |
FC Ostiches-Ath | - | Rapid Symphorinois | 3 - 2 |
Speeldag 20 (3 maart 2019) - 2e periode | |||
UR Namen FLV | - | JS Tamines | 1 - 1 |
RJ Aische | - | Albert Quevy Mons | 1 - 0 |
Stade Brainois | - | RSD Jette | 0 - 2 |
FC Ganshoren | - | CS Entite Manage | 1 - 2 |
RFC Stockel | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 |
CS Braine | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 0 |
Entente Binche | - | RFC Doornik | 0 - 2 |
Rapid Symphorinois | - | Wavre Sports FC | 3 - 2 |
Speeldag 24 (10 maart 2019) - 3e periode | |||
UR Namen FLV | - | RFC Doornik | 0 - 3 |
RJ Aische | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 |
FC Ganshoren | - | RSD Jette | 1 - 1 |
Entente Binche | - | Rapid Symphorinois | 3 - 3 |
Albert Quevy Mons | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 4 |
CS Braine | - | Leopold Ukkel FC | 3 - 1 |
JS Tamines | - | CS Entite Manage | 1 - 3 |
RFC Stockel | - | Stade Brainois | 3 - 4 |
Speeldag 25 (17 maart 2019) - 3e periode | |||
Wavre Sports FC | - | UR Namen FLV | 1 - 5 |
RFC Doornik | - | CS Braine | 1 - 1 |
RSD Jette | - | RJ Aische | 0 - 3 |
Leopold Ukkel FC | - | JS Tamines | 1 - 1 |
CS Entite Manage | - | Albert Quevy Mons | 1 - 3 |
FC Ostiches-Ath | - | Entente Binche | 3 - 1 |
Rapid Symphorinois | - | RFC Stockel | 2 - 1 |
Stade Brainois | - | FC Ganshoren | 2 - 3 |
Speeldag 26 (24 maart 2019) - 3e periode | |||
RJ Aische | - | Stade Brainois | 2 - 0 |
UR Namen FLV | - | RSD Jette | 1 - 0 |
FC Ganshoren | - | Rapid Symphorinois | 0 - 2 |
CS Braine | - | Wavre Sports FC | 1 - 1 |
CS Entite Manage | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 1 |
JS Tamines | - | RFC Doornik | 2 - 4 |
Albert Quevy Mons | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 0 |
RFC Stockel | - | Entente Binche | 2 - 1 |
Speeldag 27 (7 april 2019) - 3e periode | |||
Wavre Sports FC | - | JS Tamines | 1 - 1 |
RFC Doornik | - | Albert Quevy Mons | 0 - 0 |
RSD Jette | - | CS Braine | 1 - 0 |
Stade Brainois | - | UR Namen FLV | 2 - 0 |
Rapid Symphorinois | - | RJ Aische | 5 - 1 |
Entente Binche | - | FC Ganshoren | 1 - 2 |
Leopold Ukkel FC | - | CS Entite Manage | 2 - 2 |
FC Ostiches-Ath | - | RFC Stockel | 1 - 4 |
Speeldag 28 (14 april 2019) - 3e periode | |||
UR Namen FLV | - | Rapid Symphorinois | 1 - 1 |
RJ Aische | - | Entente Binche | 5 - 1 |
JS Tamines | - | RSD Jette | 2 - 2 |
Albert Quevy Mons | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 |
CS Entite Manage | - | RFC Doornik | 0 - 1 |
CS Braine | - | Stade Brainois | 1 - 1 |
Leopold Ukkel FC | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 0 |
FC Ganshoren | - | RFC Stockel | 0 - 0 |
Speeldag 29 (21 april 2019) - 3e periode | |||
RFC Stockel | - | RJ Aische | 1 - 0 |
Entente Binche | - | UR Namen FLV | 0 - 7 |
FC Ganshoren | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 5 |
RFC Doornik | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 |
Wavre Sports FC | - | CS Entite Manage | 0 - 0 |
RSD Jette | - | Albert Quevy Mons | 1 - 2 |
Stade Brainois | - | JS Tamines | 5 - 1 |
Rapid Symphorinois | - | CS Braine | 0 - 0 |
Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode | |||
FC Ostiches-Ath | - | RFC Doornik | 0 - 1 |
CS Braine | - | Entente Binche | 3 - 1 |
UR Namen FLV | - | RFC Stockel | 5 - 1 |
JS Tamines | - | Rapid Symphorinois | 7 - 4 |
Albert Quevy Mons | - | Stade Brainois | 0 - 2 |
CS Entite Manage | - | RSD Jette | 3 - 3 |
Leopold Ukkel FC | - | Wavre Sports FC | 1 - 2 |
RJ Aische | - | FC Ganshoren | 3 - 1 |
Verliespunten | Laatste 4 wedstrijden |
Gescoorde doelpunten | Tegendoelpunten |
Lopende reeksen | Nul goals tegen |
Minimaal 1 keer gescoord | Niet gescoord |
Cijfers thuis alle teams | Cijfers uit alle teams |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | CS Braine | 60 | 32 | 28 |
2 | UR Namen FLV | 60 | 32 | 28 |
3 | RJ Aische | 54 | 36 | 18 |
4 | RFC Doornik | 52 | 27 | 25 |
5 | Leopold Ukkel FC | 48 | 23 | 25 |
6 | FC Ostiches-Ath | 47 | 22 | 25 |
7 | CS Entite Manage | 47 | 32 | 15 |
8 | Albert Quevy Mons | 44 | 23 | 21 |
9 | Rapid Symphorinois | 43 | 26 | 17 |
10 | Stade Brainois | 39 | 20 | 19 |
11 | RSD Jette | 34 | 21 | 13 |
12 | Wavre Sports FC | 32 | 19 | 13 |
13 | FC Ganshoren | 31 | 12 | 19 |
14 | JS Tamines | 29 | 18 | 11 |
15 | RFC Stockel | 23 | 13 | 10 |
16 | Entente Binche | 20 | 10 | 10 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | CS Braine | 30 | 13 | 17 |
2 | UR Namen FLV | 30 | 13 | 17 |
3 | RJ Aische | 36 | 9 | 27 |
4 | RFC Doornik | 38 | 18 | 20 |
5 | Leopold Ukkel FC | 42 | 22 | 20 |
6 | FC Ostiches-Ath | 43 | 23 | 20 |
7 | CS Entite Manage | 43 | 13 | 30 |
8 | Albert Quevy Mons | 46 | 22 | 24 |
9 | Rapid Symphorinois | 47 | 19 | 28 |
10 | Stade Brainois | 51 | 25 | 26 |
11 | RSD Jette | 56 | 24 | 32 |
12 | Wavre Sports FC | 58 | 26 | 32 |
13 | FC Ganshoren | 59 | 33 | 26 |
14 | JS Tamines | 61 | 27 | 34 |
15 | RFC Stockel | 67 | 32 | 35 |
16 | Entente Binche | 70 | 35 | 35 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Stade Brainois | 10 | 6 | 4 |
2 | RFC Doornik | 7 | 1 | 6 |
3 | Albert Quevy Mons | 7 | 3 | 4 |
4 | RFC Stockel | 7 | 3 | 4 |
5 | Leopold Ukkel FC | 7 | 4 | 3 |
6 | UR Namen FLV | 7 | 4 | 3 |
7 | RJ Aische | 6 | 6 | 0 |
8 | Wavre Sports FC | 5 | 2 | 3 |
9 | RSD Jette | 5 | 3 | 2 |
10 | CS Braine | 5 | 4 | 1 |
11 | JS Tamines | 5 | 4 | 1 |
12 | Rapid Symphorinois | 5 | 4 | 1 |
13 | FC Ganshoren | 4 | 1 | 3 |
14 | FC Ostiches-Ath | 3 | 0 | 3 |
15 | CS Entite Manage | 3 | 1 | 2 |
16 | Entente Binche | 0 | 0 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | UR Namen FLV | 68 | 32 | 36 |
2 | RJ Aische | 59 | 40 | 19 |
3 | CS Braine | 58 | 32 | 26 |
4 | FC Ostiches-Ath | 55 | 26 | 29 |
5 | Leopold Ukkel FC | 53 | 24 | 29 |
6 | Rapid Symphorinois | 50 | 23 | 27 |
7 | CS Entite Manage | 50 | 35 | 15 |
8 | RSD Jette | 48 | 27 | 21 |
9 | RFC Doornik | 46 | 24 | 22 |
10 | Albert Quevy Mons | 45 | 28 | 17 |
11 | JS Tamines | 45 | 29 | 16 |
12 | FC Ganshoren | 44 | 17 | 27 |
13 | Wavre Sports FC | 42 | 24 | 18 |
14 | RFC Stockel | 38 | 19 | 19 |
15 | Stade Brainois | 37 | 22 | 15 |
16 | Entente Binche | 33 | 20 | 13 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | RFC Doornik | 25 | 11 | 14 |
2 | UR Namen FLV | 29 | 12 | 17 |
3 | CS Braine | 31 | 13 | 18 |
4 | Stade Brainois | 36 | 17 | 19 |
5 | Leopold Ukkel FC | 36 | 16 | 20 |
6 | CS Entite Manage | 38 | 17 | 21 |
7 | Albert Quevy Mons | 45 | 22 | 23 |
8 | FC Ostiches-Ath | 47 | 25 | 22 |
9 | RJ Aische | 47 | 20 | 27 |
10 | Rapid Symphorinois | 50 | 15 | 35 |
11 | RSD Jette | 56 | 21 | 35 |
12 | FC Ganshoren | 61 | 30 | 31 |
13 | Wavre Sports FC | 63 | 26 | 37 |
14 | JS Tamines | 65 | 34 | 31 |
15 | RFC Stockel | 69 | 32 | 37 |
16 | Entente Binche | 73 | 38 | 35 |
P. | Ploeg | Gewonnen na elkaar |
LR | Zonder nederlaag |
LR |
1 | Albert Quevy Mons | 7 | 7 | ||
2 | CS Braine | 6 | 16 | ||
3 | FC Ostiches-Ath | 6 | 7 | ||
4 | UR Namen FLV | 5 | 10 | ||
5 | Leopold Ukkel FC | 5 | 9 | ||
6 | RJ Aische | 5 | 6 | ||
7 | RFC Doornik | 3 | 7 | ||
8 | Rapid Symphorinois | 3 | 7 | ||
9 | CS Entite Manage | 3 | 5 | ||
10 | FC Ganshoren | 2 | 7 | ||
11 | RSD Jette | 2 | 5 | ||
12 | Stade Brainois | 2 | x | 5 | |
13 | RFC Stockel | 2 | 4 | ||
14 | JS Tamines | 2 | 3 | ||
15 | Wavre Sports FC | 2 | 3 | ||
16 | Entente Binche | 1 | 3 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | RFC Doornik | 13 | 6 | 7 |
2 | Stade Brainois | 12 | 6 | 6 |
3 | UR Namen FLV | 12 | 7 | 5 |
4 | FC Ostiches-Ath | 8 | 2 | 6 |
5 | Albert Quevy Mons | 8 | 4 | 4 |
6 | Leopold Ukkel FC | 8 | 5 | 3 |
7 | CS Entite Manage | 7 | 3 | 4 |
8 | CS Braine | 7 | 4 | 3 |
9 | RJ Aische | 7 | 5 | 2 |
10 | Rapid Symphorinois | 7 | 6 | 1 |
11 | RSD Jette | 6 | 4 | 2 |
12 | Entente Binche | 4 | 2 | 2 |
13 | JS Tamines | 4 | 2 | 2 |
14 | FC Ganshoren | 3 | 2 | 1 |
15 | RFC Stockel | 3 | 2 | 1 |
16 | Wavre Sports FC | 3 | 2 | 1 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | CS Braine | 26 | 14 | 12 |
2 | FC Ganshoren | 25 | 11 | 14 |
3 | RSD Jette | 25 | 12 | 13 |
4 | RJ Aische | 25 | 14 | 11 |
5 | Rapid Symphorinois | 24 | 10 | 14 |
6 | Leopold Ukkel FC | 24 | 13 | 11 |
7 | RFC Doornik | 24 | 13 | 11 |
8 | UR Namen FLV | 24 | 13 | 11 |
9 | FC Ostiches-Ath | 23 | 12 | 11 |
10 | JS Tamines | 23 | 12 | 11 |
11 | Wavre Sports FC | 22 | 11 | 11 |
12 | Entente Binche | 21 | 10 | 11 |
13 | RFC Stockel | 21 | 10 | 11 |
14 | Albert Quevy Mons | 21 | 12 | 9 |
15 | CS Entite Manage | 21 | 13 | 8 |
16 | Stade Brainois | 19 | 10 | 9 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | CS Braine | 4 | 1 | 3 |
2 | FC Ganshoren | 5 | 4 | 1 |
3 | RSD Jette | 5 | 3 | 2 |
4 | RJ Aische | 5 | 1 | 4 |
5 | Rapid Symphorinois | 6 | 5 | 1 |
6 | Leopold Ukkel FC | 6 | 2 | 4 |
7 | RFC Doornik | 6 | 2 | 4 |
8 | UR Namen FLV | 6 | 2 | 4 |
9 | FC Ostiches-Ath | 7 | 3 | 4 |
10 | JS Tamines | 7 | 3 | 4 |
11 | Wavre Sports FC | 8 | 4 | 4 |
12 | Entente Binche | 9 | 5 | 4 |
13 | RFC Stockel | 9 | 5 | 4 |
14 | Albert Quevy Mons | 9 | 3 | 6 |
15 | CS Entite Manage | 9 | 2 | 7 |
16 | Stade Brainois | 11 | 5 | 6 |
P. | Ploeg | AT | WT | GT | VT | D+T | D-T | TPT |
1 | RJ Aische | 15 | 11 | 3 | 1 | 40 | 20 | 36 |
2 | UR Namen FLV | 15 | 10 | 2 | 3 | 32 | 12 | 32 |
3 | CS Entite Manage | 15 | 10 | 2 | 3 | 35 | 17 | 32 |
4 | CS Braine | 15 | 9 | 5 | 1 | 32 | 13 | 32 |
5 | RFC Doornik | 15 | 7 | 6 | 2 | 24 | 11 | 27 |
6 | Rapid Symphorinois | 15 | 7 | 5 | 3 | 23 | 15 | 26 |
7 | Leopold Ukkel FC | 15 | 7 | 2 | 6 | 24 | 16 | 23 |
8 | Albert Quevy Mons | 15 | 7 | 2 | 6 | 28 | 22 | 23 |
9 | FC Ostiches-Ath | 15 | 6 | 4 | 5 | 26 | 25 | 22 |
10 | RSD Jette | 15 | 6 | 3 | 6 | 27 | 21 | 21 |
11 | Stade Brainois | 15 | 6 | 2 | 7 | 22 | 17 | 20 |
12 | Wavre Sports FC | 15 | 5 | 4 | 6 | 24 | 26 | 19 |
13 | JS Tamines | 15 | 5 | 3 | 7 | 29 | 34 | 18 |
14 | RFC Stockel | 15 | 4 | 1 | 10 | 19 | 32 | 13 |
15 | FC Ganshoren | 15 | 2 | 6 | 7 | 17 | 30 | 12 |
16 | Entente Binche | 15 | 1 | 7 | 7 | 20 | 38 | 10 |
P. | Ploeg | AU | WU | GU | VU | D+U | D-U | TPU |
1 | UR Namen FLV | 15 | 8 | 4 | 3 | 36 | 17 | 28 |
2 | CS Braine | 15 | 8 | 4 | 3 | 26 | 18 | 28 |
3 | FC Ostiches-Ath | 15 | 8 | 1 | 6 | 29 | 22 | 25 |
4 | Leopold Ukkel FC | 15 | 7 | 4 | 4 | 29 | 20 | 25 |
5 | RFC Doornik | 15 | 7 | 4 | 4 | 22 | 14 | 25 |
6 | Albert Quevy Mons | 15 | 6 | 3 | 6 | 17 | 23 | 21 |
7 | FC Ganshoren | 15 | 5 | 4 | 6 | 27 | 31 | 19 |
8 | Stade Brainois | 15 | 5 | 4 | 6 | 15 | 19 | 19 |
9 | RJ Aische | 15 | 5 | 3 | 7 | 19 | 27 | 18 |
10 | Rapid Symphorinois | 15 | 4 | 5 | 6 | 27 | 35 | 17 |
11 | CS Entite Manage | 15 | 3 | 6 | 6 | 15 | 21 | 15 |
12 | Wavre Sports FC | 15 | 4 | 1 | 10 | 18 | 37 | 13 |
13 | RSD Jette | 15 | 3 | 4 | 8 | 21 | 35 | 13 |
14 | JS Tamines | 15 | 2 | 5 | 8 | 16 | 31 | 11 |
15 | Entente Binche | 15 | 3 | 1 | 11 | 13 | 35 | 10 |
16 | RFC Stockel | 15 | 2 | 4 | 9 | 19 | 37 | 10 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | Albert Quevy Mons | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 | |
02/09/2018 | 2 | Entente Binche | - | Albert Quevy Mons | 2 - 2 | |
09/09/2018 | 3 | Albert Quevy Mons | - | RFC Stockel | 01/11 Speeldag | |
16/09/2018 | 4 | FC Ganshoren | - | Albert Quevy Mons | 2 - 2 | |
23/09/2018 | 5 | Albert Quevy Mons | - | RJ Aische | 3 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | UR Namen FLV | - | Albert Quevy Mons | 2 - 0 | |
07/10/2018 | 7 | Albert Quevy Mons | - | CS Braine | 1 - 2 | |
14/10/2018 | 8 | JS Tamines | - | Albert Quevy Mons | 5 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | FC Ostiches-Ath | - | Albert Quevy Mons | 1 - 0 | |
28/10/2018 | 10 | Albert Quevy Mons | - | CS Entite Manage | 3 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
01/11/2018 | 3 | Albert Quevy Mons | - | RFC Stockel | 1 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Leopold Ukkel FC | - | Albert Quevy Mons | 0 - 1 | |
11/11/2018 | 12 | Albert Quevy Mons | - | RFC Doornik | 2 - 0 | |
18/11/2018 | 13 | Wavre Sports FC | - | Albert Quevy Mons | 1 - 3 | |
25/11/2018 | 14 | Albert Quevy Mons | - | RSD Jette | 3 - 1 | |
02/12/2018 | 15 | Stade Brainois | - | Albert Quevy Mons | 0 - 1 | |
09/12/2018 | 16 | Rapid Symphorinois | - | Albert Quevy Mons | 2 - 0 | |
16/12/2018 | 17 | Albert Quevy Mons | - | Entente Binche | 1 - 2 | |
13/01/2019 | 18 | RFC Stockel | - | Albert Quevy Mons | 0 - 2 | |
20/01/2019 | 19 | Albert Quevy Mons | - | FC Ganshoren | 2 - 2 | |
10/02/2019 | 21 | Albert Quevy Mons | - | UR Namen FLV | 0 - 3 | |
17/02/2019 | 22 | CS Braine | - | Albert Quevy Mons | 5 - 1 | |
24/02/2019 | 23 | Albert Quevy Mons | - | JS Tamines | 6 - 1 | |
03/03/2019 | 20 | RJ Aische | - | Albert Quevy Mons | 1 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | Albert Quevy Mons | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 4 | |
17/03/2019 | 25 | CS Entite Manage | - | Albert Quevy Mons | 1 - 3 | |
24/03/2019 | 26 | Albert Quevy Mons | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 0 | |
07/04/2019 | 27 | RFC Doornik | - | Albert Quevy Mons | 0 - 0 | |
14/04/2019 | 28 | Albert Quevy Mons | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 | |
21/04/2019 | 29 | RSD Jette | - | Albert Quevy Mons | 1 - 2 | |
28/04/2019 | 30 | Albert Quevy Mons | - | Stade Brainois | 0 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | CS Braine | - | RFC Stockel | 3 - 1 | |
02/09/2018 | 2 | FC Ganshoren | - | CS Braine | 1 - 3 | |
09/09/2018 | 3 | CS Braine | - | RJ Aische | 1 - 1 | |
16/09/2018 | 4 | UR Namen FLV | - | CS Braine | 2 - 3 | |
23/09/2018 | 5 | FC Ostiches-Ath | - | CS Braine | 1 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | CS Braine | - | JS Tamines | 2 - 0 | |
07/10/2018 | 7 | Albert Quevy Mons | - | CS Braine | 1 - 2 | |
14/10/2018 | 8 | CS Braine | - | CS Entite Manage | 1 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | Leopold Ukkel FC | - | CS Braine | 0 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | CS Braine | - | RFC Doornik | 1 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Wavre Sports FC | - | CS Braine | 1 - 3 | |
11/11/2018 | 12 | CS Braine | - | RSD Jette | 5 - 1 | |
18/11/2018 | 13 | Stade Brainois | - | CS Braine | 0 - 1 | |
25/11/2018 | 14 | CS Braine | - | Rapid Symphorinois | 3 - 1 | |
02/12/2018 | 15 | Entente Binche | - | CS Braine | 1 - 4 | |
09/12/2018 | 16 | RFC Stockel | - | CS Braine | 2 - 5 | |
16/12/2018 | 17 | CS Braine | - | FC Ganshoren | 1 - 3 | |
13/01/2019 | 18 | RJ Aische | - | CS Braine | 3 - 0 | |
20/01/2019 | 19 | CS Braine | - | UR Namen FLV | 0 - 0 | |
10/02/2019 | 21 | JS Tamines | - | CS Braine | 1 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | CS Braine | - | Albert Quevy Mons | 5 - 1 | |
24/02/2019 | 23 | CS Entite Manage | - | CS Braine | 3 - 1 | |
03/03/2019 | 20 | CS Braine | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | CS Braine | - | Leopold Ukkel FC | 3 - 1 | |
17/03/2019 | 25 | RFC Doornik | - | CS Braine | 1 - 1 | |
24/03/2019 | 26 | CS Braine | - | Wavre Sports FC | 1 - 1 | |
07/04/2019 | 27 | RSD Jette | - | CS Braine | 1 - 0 | |
14/04/2019 | 28 | CS Braine | - | Stade Brainois | 1 - 1 | |
21/04/2019 | 29 | Rapid Symphorinois | - | CS Braine | 0 - 0 | |
28/04/2019 | 30 | CS Braine | - | Entente Binche | 3 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | CS Entite Manage | - | Stade Brainois | 19/09 Speeldag | |
02/09/2018 | 2 | Rapid Symphorinois | - | CS Entite Manage | 0 - 0 | |
09/09/2018 | 3 | CS Entite Manage | - | Entente Binche | 2 - 0 | |
16/09/2018 | 4 | RFC Stockel | - | CS Entite Manage | 1 - 1 | |
19/09/2018 | 1 | CS Entite Manage | - | Stade Brainois | 0 - 1 | |
23/09/2018 | 5 | CS Entite Manage | - | FC Ganshoren | 2 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | RJ Aische | - | CS Entite Manage | 3 - 1 | |
07/10/2018 | 7 | CS Entite Manage | - | UR Namen FLV | 1 - 1 | |
14/10/2018 | 8 | CS Braine | - | CS Entite Manage | 1 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | CS Entite Manage | - | JS Tamines | 2 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | Albert Quevy Mons | - | CS Entite Manage | 3 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | FC Ostiches-Ath | - | CS Entite Manage | 0 - 0 | |
11/11/2018 | 12 | CS Entite Manage | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 0 | |
18/11/2018 | 13 | RFC Doornik | - | CS Entite Manage | 2 - 0 | |
25/11/2018 | 14 | CS Entite Manage | - | Wavre Sports FC | 6 - 1 | |
02/12/2018 | 15 | RSD Jette | - | CS Entite Manage | 1 - 0 | |
09/12/2018 | 16 | Stade Brainois | - | CS Entite Manage | 2 - 3 | |
16/12/2018 | 17 | CS Entite Manage | - | Rapid Symphorinois | 5 - 0 | |
13/01/2019 | 18 | Entente Binche | - | CS Entite Manage | 0 - 0 | |
20/01/2019 | 19 | CS Entite Manage | - | RFC Stockel | 3 - 2 | |
10/02/2019 | 21 | CS Entite Manage | - | RJ Aische | 3 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | UR Namen FLV | - | CS Entite Manage | 4 - 1 | |
24/02/2019 | 23 | CS Entite Manage | - | CS Braine | 3 - 1 | |
03/03/2019 | 20 | FC Ganshoren | - | CS Entite Manage | 1 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | JS Tamines | - | CS Entite Manage | 1 - 3 | |
17/03/2019 | 25 | CS Entite Manage | - | Albert Quevy Mons | 1 - 3 | |
24/03/2019 | 26 | CS Entite Manage | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 1 | |
07/04/2019 | 27 | Leopold Ukkel FC | - | CS Entite Manage | 2 - 2 | |
14/04/2019 | 28 | CS Entite Manage | - | RFC Doornik | 0 - 1 | |
21/04/2019 | 29 | Wavre Sports FC | - | CS Entite Manage | 0 - 0 | |
28/04/2019 | 30 | CS Entite Manage | - | RSD Jette | 3 - 3 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | JS Tamines | - | Entente Binche | 0 - 1 | |
02/09/2018 | 2 | Entente Binche | - | Albert Quevy Mons | 2 - 2 | |
09/09/2018 | 3 | CS Entite Manage | - | Entente Binche | 2 - 0 | |
16/09/2018 | 4 | Entente Binche | - | Leopold Ukkel FC | 3 - 3 | |
23/09/2018 | 5 | RFC Doornik | - | Entente Binche | 1 - 0 | |
30/09/2018 | 6 | Entente Binche | - | Wavre Sports FC | 2 - 1 | |
07/10/2018 | 7 | RSD Jette | - | Entente Binche | 3 - 1 | |
14/10/2018 | 8 | Entente Binche | - | Stade Brainois | 0 - 3 | |
21/10/2018 | 9 | Rapid Symphorinois | - | Entente Binche | 4 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | Entente Binche | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 5 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Entente Binche | - | RFC Stockel | 1 - 1 | |
11/11/2018 | 12 | FC Ganshoren | - | Entente Binche | 1 - 2 | |
18/11/2018 | 13 | Entente Binche | - | RJ Aische | 2 - 3 | |
25/11/2018 | 14 | UR Namen FLV | - | Entente Binche | 2 - 0 | |
02/12/2018 | 15 | Entente Binche | - | CS Braine | 1 - 4 | |
09/12/2018 | 16 | Entente Binche | - | JS Tamines | 0 - 0 | |
16/12/2018 | 17 | Albert Quevy Mons | - | Entente Binche | 1 - 2 | |
13/01/2019 | 18 | Entente Binche | - | CS Entite Manage | 0 - 0 | |
20/01/2019 | 19 | Leopold Ukkel FC | - | Entente Binche | 27/01 Speeldag | |
27/01/2019 | 19 | Leopold Ukkel FC | - | Entente Binche | 3 - 1 | |
10/02/2019 | 21 | Wavre Sports FC | - | Entente Binche | 5 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | Entente Binche | - | RSD Jette | 2 - 2 | |
24/02/2019 | 23 | Stade Brainois | - | Entente Binche | 0 - 0 | |
03/03/2019 | 20 | Entente Binche | - | RFC Doornik | 0 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | Entente Binche | - | Rapid Symphorinois | 3 - 3 | |
17/03/2019 | 25 | FC Ostiches-Ath | - | Entente Binche | 3 - 1 | |
24/03/2019 | 26 | RFC Stockel | - | Entente Binche | 2 - 1 | |
07/04/2019 | 27 | Entente Binche | - | FC Ganshoren | 1 - 2 | |
14/04/2019 | 28 | RJ Aische | - | Entente Binche | 5 - 1 | |
21/04/2019 | 29 | Entente Binche | - | UR Namen FLV | 0 - 7 | |
28/04/2019 | 30 | CS Braine | - | Entente Binche | 3 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | UR Namen FLV | - | FC Ganshoren | 4 - 1 | |
02/09/2018 | 2 | FC Ganshoren | - | CS Braine | 1 - 3 | |
09/09/2018 | 3 | JS Tamines | - | FC Ganshoren | 2 - 1 | |
16/09/2018 | 4 | FC Ganshoren | - | Albert Quevy Mons | 2 - 2 | |
23/09/2018 | 5 | CS Entite Manage | - | FC Ganshoren | 2 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | FC Ganshoren | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 4 | |
07/10/2018 | 7 | RFC Doornik | - | FC Ganshoren | 1 - 1 | |
14/10/2018 | 8 | FC Ganshoren | - | Wavre Sports FC | 1 - 4 | |
21/10/2018 | 9 | RSD Jette | - | FC Ganshoren | 5 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | FC Ganshoren | - | Stade Brainois | 4 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Rapid Symphorinois | - | FC Ganshoren | 2 - 2 | |
11/11/2018 | 12 | FC Ganshoren | - | Entente Binche | 1 - 2 | |
18/11/2018 | 13 | RFC Stockel | - | FC Ganshoren | 1 - 3 | |
25/11/2018 | 14 | FC Ostiches-Ath | - | FC Ganshoren | 4 - 4 | |
02/12/2018 | 15 | FC Ganshoren | - | RJ Aische | 1 - 1 | |
09/12/2018 | 16 | FC Ganshoren | - | UR Namen FLV | 2 - 0 | |
16/12/2018 | 17 | CS Braine | - | FC Ganshoren | 1 - 3 | |
13/01/2019 | 18 | FC Ganshoren | - | JS Tamines | 2 - 2 | |
20/01/2019 | 19 | Albert Quevy Mons | - | FC Ganshoren | 2 - 2 | |
10/02/2019 | 21 | Leopold Ukkel FC | - | FC Ganshoren | 1 - 0 | |
17/02/2019 | 22 | FC Ganshoren | - | RFC Doornik | 1 - 1 | |
24/02/2019 | 23 | Wavre Sports FC | - | FC Ganshoren | 0 - 2 | |
03/03/2019 | 20 | FC Ganshoren | - | CS Entite Manage | 1 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | FC Ganshoren | - | RSD Jette | 1 - 1 | |
17/03/2019 | 25 | Stade Brainois | - | FC Ganshoren | 2 - 3 | |
24/03/2019 | 26 | FC Ganshoren | - | Rapid Symphorinois | 0 - 2 | |
07/04/2019 | 27 | Entente Binche | - | FC Ganshoren | 1 - 2 | |
14/04/2019 | 28 | FC Ganshoren | - | RFC Stockel | 0 - 0 | |
21/04/2019 | 29 | FC Ganshoren | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 5 | |
28/04/2019 | 30 | RJ Aische | - | FC Ganshoren | 3 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | FC Ostiches-Ath | - | RJ Aische | 0 - 2 | |
02/09/2018 | 2 | Wavre Sports FC | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 1 | |
09/09/2018 | 3 | FC Ostiches-Ath | - | UR Namen FLV | 2 - 2 | |
16/09/2018 | 4 | RSD Jette | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 2 | |
23/09/2018 | 5 | FC Ostiches-Ath | - | CS Braine | 1 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | Stade Brainois | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 1 | |
07/10/2018 | 7 | FC Ostiches-Ath | - | JS Tamines | 1 - 2 | |
14/10/2018 | 8 | Rapid Symphorinois | - | FC Ostiches-Ath | 1 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | FC Ostiches-Ath | - | Albert Quevy Mons | 1 - 0 | |
28/10/2018 | 10 | Entente Binche | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 5 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | FC Ostiches-Ath | - | CS Entite Manage | 0 - 0 | |
11/11/2018 | 12 | RFC Stockel | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 2 | |
18/11/2018 | 13 | FC Ostiches-Ath | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 3 | |
25/11/2018 | 14 | FC Ostiches-Ath | - | FC Ganshoren | 4 - 4 | |
02/12/2018 | 15 | RFC Doornik | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 0 | |
09/12/2018 | 16 | RJ Aische | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 3 | |
16/12/2018 | 17 | FC Ostiches-Ath | - | Wavre Sports FC | 3 - 1 | |
13/01/2019 | 18 | UR Namen FLV | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 1 | |
20/01/2019 | 19 | FC Ostiches-Ath | - | RSD Jette | 3 - 1 | |
10/02/2019 | 21 | FC Ostiches-Ath | - | Stade Brainois | 2 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | JS Tamines | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 4 | |
24/02/2019 | 23 | FC Ostiches-Ath | - | Rapid Symphorinois | 3 - 2 | |
03/03/2019 | 20 | CS Braine | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | Albert Quevy Mons | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 4 | |
17/03/2019 | 25 | FC Ostiches-Ath | - | Entente Binche | 3 - 1 | |
24/03/2019 | 26 | CS Entite Manage | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 1 | |
07/04/2019 | 27 | FC Ostiches-Ath | - | RFC Stockel | 1 - 4 | |
14/04/2019 | 28 | Leopold Ukkel FC | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 0 | |
21/04/2019 | 29 | FC Ganshoren | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 5 | |
28/04/2019 | 30 | FC Ostiches-Ath | - | RFC Doornik | 0 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | JS Tamines | - | Entente Binche | 0 - 1 | |
02/09/2018 | 2 | RFC Stockel | - | JS Tamines | 0 - 3 | |
09/09/2018 | 3 | JS Tamines | - | FC Ganshoren | 2 - 1 | |
16/09/2018 | 4 | RJ Aische | - | JS Tamines | 3 - 1 | |
23/09/2018 | 5 | JS Tamines | - | UR Namen FLV | 0 - 4 | |
30/09/2018 | 6 | CS Braine | - | JS Tamines | 2 - 0 | |
07/10/2018 | 7 | FC Ostiches-Ath | - | JS Tamines | 1 - 2 | |
14/10/2018 | 8 | JS Tamines | - | Albert Quevy Mons | 5 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | CS Entite Manage | - | JS Tamines | 2 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | JS Tamines | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 5 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | RFC Doornik | - | JS Tamines | 1 - 0 | |
11/11/2018 | 12 | JS Tamines | - | Wavre Sports FC | 3 - 2 | |
18/11/2018 | 13 | RSD Jette | - | JS Tamines | 5 - 2 | |
25/11/2018 | 14 | JS Tamines | - | Stade Brainois | 3 - 0 | |
02/12/2018 | 15 | Rapid Symphorinois | - | JS Tamines | 1 - 0 | |
09/12/2018 | 16 | Entente Binche | - | JS Tamines | 0 - 0 | |
16/12/2018 | 17 | JS Tamines | - | RFC Stockel | 1 - 1 | |
13/01/2019 | 18 | FC Ganshoren | - | JS Tamines | 2 - 2 | |
20/01/2019 | 19 | JS Tamines | - | RJ Aische | 1 - 2 | |
10/02/2019 | 21 | JS Tamines | - | CS Braine | 1 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | JS Tamines | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 4 | |
24/02/2019 | 23 | Albert Quevy Mons | - | JS Tamines | 6 - 1 | |
03/03/2019 | 20 | UR Namen FLV | - | JS Tamines | 1 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | JS Tamines | - | CS Entite Manage | 1 - 3 | |
17/03/2019 | 25 | Leopold Ukkel FC | - | JS Tamines | 1 - 1 | |
24/03/2019 | 26 | JS Tamines | - | RFC Doornik | 2 - 4 | |
07/04/2019 | 27 | Wavre Sports FC | - | JS Tamines | 1 - 1 | |
14/04/2019 | 28 | JS Tamines | - | RSD Jette | 2 - 2 | |
21/04/2019 | 29 | Stade Brainois | - | JS Tamines | 5 - 1 | |
28/04/2019 | 30 | JS Tamines | - | Rapid Symphorinois | 7 - 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | Leopold Ukkel FC | - | RSD Jette | 2 - 3 | |
02/09/2018 | 2 | Stade Brainois | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 0 | |
09/09/2018 | 3 | Leopold Ukkel FC | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 | |
16/09/2018 | 4 | Entente Binche | - | Leopold Ukkel FC | 3 - 3 | |
23/09/2018 | 5 | Leopold Ukkel FC | - | RFC Stockel | 4 - 0 | |
30/09/2018 | 6 | FC Ganshoren | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 4 | |
07/10/2018 | 7 | Leopold Ukkel FC | - | RJ Aische | 2 - 0 | |
14/10/2018 | 8 | UR Namen FLV | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | Leopold Ukkel FC | - | CS Braine | 0 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | JS Tamines | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 5 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Leopold Ukkel FC | - | Albert Quevy Mons | 0 - 1 | |
11/11/2018 | 12 | CS Entite Manage | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 0 | |
18/11/2018 | 13 | FC Ostiches-Ath | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 3 | |
25/11/2018 | 14 | Leopold Ukkel FC | - | RFC Doornik | 3 - 1 | |
02/12/2018 | 15 | Wavre Sports FC | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 3 | |
09/12/2018 | 16 | RSD Jette | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 | |
16/12/2018 | 17 | Leopold Ukkel FC | - | Stade Brainois | 1 - 0 | |
13/01/2019 | 18 | Rapid Symphorinois | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 2 | |
20/01/2019 | 19 | Leopold Ukkel FC | - | Entente Binche | 27/01 Speeldag | |
27/01/2019 | 19 | Leopold Ukkel FC | - | Entente Binche | 3 - 1 | |
10/02/2019 | 21 | Leopold Ukkel FC | - | FC Ganshoren | 1 - 0 | |
17/02/2019 | 22 | RJ Aische | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 2 | |
24/02/2019 | 23 | Leopold Ukkel FC | - | UR Namen FLV | 1 - 2 | |
03/03/2019 | 20 | RFC Stockel | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | CS Braine | - | Leopold Ukkel FC | 3 - 1 | |
17/03/2019 | 25 | Leopold Ukkel FC | - | JS Tamines | 1 - 1 | |
24/03/2019 | 26 | Albert Quevy Mons | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 0 | |
07/04/2019 | 27 | Leopold Ukkel FC | - | CS Entite Manage | 2 - 2 | |
14/04/2019 | 28 | Leopold Ukkel FC | - | FC Ostiches-Ath | 2 - 0 | |
21/04/2019 | 29 | RFC Doornik | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 | |
28/04/2019 | 30 | Leopold Ukkel FC | - | Wavre Sports FC | 1 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | RFC Doornik | - | Wavre Sports FC | 4 - 1 | |
02/09/2018 | 2 | RSD Jette | - | RFC Doornik | 0 - 0 | |
09/09/2018 | 3 | RFC Doornik | - | Stade Brainois | 0 - 0 | |
16/09/2018 | 4 | Rapid Symphorinois | - | RFC Doornik | 0 - 3 | |
23/09/2018 | 5 | RFC Doornik | - | Entente Binche | 1 - 0 | |
30/09/2018 | 6 | RFC Stockel | - | RFC Doornik | 0 - 4 | |
07/10/2018 | 7 | RFC Doornik | - | FC Ganshoren | 1 - 1 | |
14/10/2018 | 8 | RJ Aische | - | RFC Doornik | 2 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | RFC Doornik | - | UR Namen FLV | 1 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | CS Braine | - | RFC Doornik | 1 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | RFC Doornik | - | JS Tamines | 1 - 0 | |
11/11/2018 | 12 | Albert Quevy Mons | - | RFC Doornik | 2 - 0 | |
18/11/2018 | 13 | RFC Doornik | - | CS Entite Manage | 2 - 0 | |
25/11/2018 | 14 | Leopold Ukkel FC | - | RFC Doornik | 3 - 1 | |
02/12/2018 | 15 | RFC Doornik | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 0 | |
09/12/2018 | 16 | Wavre Sports FC | - | RFC Doornik | 1 - 1 | |
16/12/2018 | 17 | RFC Doornik | - | RSD Jette | 5 - 1 | |
13/01/2019 | 18 | Stade Brainois | - | RFC Doornik | 2 - 0 | |
20/01/2019 | 19 | RFC Doornik | - | Rapid Symphorinois | 26/01 Speeldag | |
26/01/2019 | 19 | RFC Doornik | - | Rapid Symphorinois | 2 - 1 | |
10/02/2019 | 21 | RFC Doornik | - | RFC Stockel | 1 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | FC Ganshoren | - | RFC Doornik | 1 - 1 | |
24/02/2019 | 23 | RFC Doornik | - | RJ Aische | 1 - 2 | |
03/03/2019 | 20 | Entente Binche | - | RFC Doornik | 0 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | UR Namen FLV | - | RFC Doornik | 0 - 3 | |
17/03/2019 | 25 | RFC Doornik | - | CS Braine | 1 - 1 | |
24/03/2019 | 26 | JS Tamines | - | RFC Doornik | 2 - 4 | |
07/04/2019 | 27 | RFC Doornik | - | Albert Quevy Mons | 0 - 0 | |
14/04/2019 | 28 | CS Entite Manage | - | RFC Doornik | 0 - 1 | |
21/04/2019 | 29 | RFC Doornik | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 | |
28/04/2019 | 30 | FC Ostiches-Ath | - | RFC Doornik | 0 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | CS Braine | - | RFC Stockel | 3 - 1 | |
02/09/2018 | 2 | RFC Stockel | - | JS Tamines | 0 - 3 | |
09/09/2018 | 3 | Albert Quevy Mons | - | RFC Stockel | 01/11 Speeldag | |
16/09/2018 | 4 | RFC Stockel | - | CS Entite Manage | 1 - 1 | |
23/09/2018 | 5 | Leopold Ukkel FC | - | RFC Stockel | 4 - 0 | |
30/09/2018 | 6 | RFC Stockel | - | RFC Doornik | 0 - 4 | |
07/10/2018 | 7 | Wavre Sports FC | - | RFC Stockel | 5 - 2 | |
14/10/2018 | 8 | RFC Stockel | - | RSD Jette | 3 - 2 | |
21/10/2018 | 9 | Stade Brainois | - | RFC Stockel | 1 - 3 | |
28/10/2018 | 10 | RFC Stockel | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
01/11/2018 | 3 | Albert Quevy Mons | - | RFC Stockel | 1 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Entente Binche | - | RFC Stockel | 1 - 1 | |
11/11/2018 | 12 | RFC Stockel | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 2 | |
18/11/2018 | 13 | RFC Stockel | - | FC Ganshoren | 1 - 3 | |
25/11/2018 | 14 | RJ Aische | - | RFC Stockel | 4 - 2 | |
02/12/2018 | 15 | RFC Stockel | - | UR Namen FLV | 4 - 0 | |
09/12/2018 | 16 | RFC Stockel | - | CS Braine | 2 - 5 | |
16/12/2018 | 17 | JS Tamines | - | RFC Stockel | 1 - 1 | |
13/01/2019 | 18 | RFC Stockel | - | Albert Quevy Mons | 0 - 2 | |
20/01/2019 | 19 | CS Entite Manage | - | RFC Stockel | 3 - 2 | |
10/02/2019 | 21 | RFC Doornik | - | RFC Stockel | 1 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | RFC Stockel | - | Wavre Sports FC | 0 - 1 | |
24/02/2019 | 23 | RSD Jette | - | RFC Stockel | 5 - 0 | |
03/03/2019 | 20 | RFC Stockel | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | RFC Stockel | - | Stade Brainois | 3 - 4 | |
17/03/2019 | 25 | Rapid Symphorinois | - | RFC Stockel | 2 - 1 | |
24/03/2019 | 26 | RFC Stockel | - | Entente Binche | 2 - 1 | |
07/04/2019 | 27 | FC Ostiches-Ath | - | RFC Stockel | 1 - 4 | |
14/04/2019 | 28 | FC Ganshoren | - | RFC Stockel | 0 - 0 | |
21/04/2019 | 29 | RFC Stockel | - | RJ Aische | 1 - 0 | |
28/04/2019 | 30 | UR Namen FLV | - | RFC Stockel | 5 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | FC Ostiches-Ath | - | RJ Aische | 0 - 2 | |
02/09/2018 | 2 | RJ Aische | - | UR Namen FLV | 0 - 5 | |
09/09/2018 | 3 | CS Braine | - | RJ Aische | 1 - 1 | |
16/09/2018 | 4 | RJ Aische | - | JS Tamines | 3 - 1 | |
23/09/2018 | 5 | Albert Quevy Mons | - | RJ Aische | 3 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | RJ Aische | - | CS Entite Manage | 3 - 1 | |
07/10/2018 | 7 | Leopold Ukkel FC | - | RJ Aische | 2 - 0 | |
14/10/2018 | 8 | RJ Aische | - | RFC Doornik | 2 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | Wavre Sports FC | - | RJ Aische | 2 - 2 | |
28/10/2018 | 10 | RJ Aische | - | RSD Jette | 3 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Stade Brainois | - | RJ Aische | 2 - 0 | |
11/11/2018 | 12 | RJ Aische | - | Rapid Symphorinois | 3 - 3 | |
18/11/2018 | 13 | Entente Binche | - | RJ Aische | 2 - 3 | |
25/11/2018 | 14 | RJ Aische | - | RFC Stockel | 4 - 2 | |
02/12/2018 | 15 | FC Ganshoren | - | RJ Aische | 1 - 1 | |
09/12/2018 | 16 | RJ Aische | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 3 | |
16/12/2018 | 17 | UR Namen FLV | - | RJ Aische | 3 - 0 | |
13/01/2019 | 18 | RJ Aische | - | CS Braine | 3 - 0 | |
20/01/2019 | 19 | JS Tamines | - | RJ Aische | 1 - 2 | |
10/02/2019 | 21 | CS Entite Manage | - | RJ Aische | 3 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | RJ Aische | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 2 | |
24/02/2019 | 23 | RFC Doornik | - | RJ Aische | 1 - 2 | |
03/03/2019 | 20 | RJ Aische | - | Albert Quevy Mons | 1 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | RJ Aische | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 | |
17/03/2019 | 25 | RSD Jette | - | RJ Aische | 0 - 3 | |
24/03/2019 | 26 | RJ Aische | - | Stade Brainois | 2 - 0 | |
07/04/2019 | 27 | Rapid Symphorinois | - | RJ Aische | 5 - 1 | |
14/04/2019 | 28 | RJ Aische | - | Entente Binche | 5 - 1 | |
21/04/2019 | 29 | RFC Stockel | - | RJ Aische | 1 - 0 | |
28/04/2019 | 30 | RJ Aische | - | FC Ganshoren | 3 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | Leopold Ukkel FC | - | RSD Jette | 2 - 3 | |
02/09/2018 | 2 | RSD Jette | - | RFC Doornik | 0 - 0 | |
09/09/2018 | 3 | Wavre Sports FC | - | RSD Jette | 2 - 0 | |
16/09/2018 | 4 | RSD Jette | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 2 | |
23/09/2018 | 5 | RSD Jette | - | Stade Brainois | 1 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | Rapid Symphorinois | - | RSD Jette | 0 - 1 | |
07/10/2018 | 7 | RSD Jette | - | Entente Binche | 3 - 1 | |
14/10/2018 | 8 | RFC Stockel | - | RSD Jette | 3 - 2 | |
21/10/2018 | 9 | RSD Jette | - | FC Ganshoren | 5 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | RJ Aische | - | RSD Jette | 3 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | RSD Jette | - | UR Namen FLV | 2 - 4 | |
11/11/2018 | 12 | CS Braine | - | RSD Jette | 5 - 1 | |
18/11/2018 | 13 | RSD Jette | - | JS Tamines | 5 - 2 | |
25/11/2018 | 14 | Albert Quevy Mons | - | RSD Jette | 3 - 1 | |
02/12/2018 | 15 | RSD Jette | - | CS Entite Manage | 1 - 0 | |
09/12/2018 | 16 | RSD Jette | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 2 | |
16/12/2018 | 17 | RFC Doornik | - | RSD Jette | 5 - 1 | |
13/01/2019 | 18 | RSD Jette | - | Wavre Sports FC | 1 - 2 | |
20/01/2019 | 19 | FC Ostiches-Ath | - | RSD Jette | 3 - 1 | |
10/02/2019 | 21 | RSD Jette | - | Rapid Symphorinois | 1 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | Entente Binche | - | RSD Jette | 2 - 2 | |
24/02/2019 | 23 | RSD Jette | - | RFC Stockel | 5 - 0 | |
03/03/2019 | 20 | Stade Brainois | - | RSD Jette | 0 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | FC Ganshoren | - | RSD Jette | 1 - 1 | |
17/03/2019 | 25 | RSD Jette | - | RJ Aische | 0 - 3 | |
24/03/2019 | 26 | UR Namen FLV | - | RSD Jette | 1 - 0 | |
07/04/2019 | 27 | RSD Jette | - | CS Braine | 1 - 0 | |
14/04/2019 | 28 | JS Tamines | - | RSD Jette | 2 - 2 | |
21/04/2019 | 29 | RSD Jette | - | Albert Quevy Mons | 1 - 2 | |
28/04/2019 | 30 | CS Entite Manage | - | RSD Jette | 3 - 3 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | Albert Quevy Mons | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 | |
02/09/2018 | 2 | Rapid Symphorinois | - | CS Entite Manage | 0 - 0 | |
09/09/2018 | 3 | Leopold Ukkel FC | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 | |
16/09/2018 | 4 | Rapid Symphorinois | - | RFC Doornik | 0 - 3 | |
23/09/2018 | 5 | Wavre Sports FC | - | Rapid Symphorinois | 2 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | Rapid Symphorinois | - | RSD Jette | 0 - 1 | |
07/10/2018 | 7 | Stade Brainois | - | Rapid Symphorinois | 2 - 2 | |
14/10/2018 | 8 | Rapid Symphorinois | - | FC Ostiches-Ath | 1 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | Rapid Symphorinois | - | Entente Binche | 4 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | RFC Stockel | - | Rapid Symphorinois | 1 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Rapid Symphorinois | - | FC Ganshoren | 2 - 2 | |
11/11/2018 | 12 | RJ Aische | - | Rapid Symphorinois | 3 - 3 | |
18/11/2018 | 13 | Rapid Symphorinois | - | UR Namen FLV | 1 - 2 | |
25/11/2018 | 14 | CS Braine | - | Rapid Symphorinois | 3 - 1 | |
02/12/2018 | 15 | Rapid Symphorinois | - | JS Tamines | 1 - 0 | |
09/12/2018 | 16 | Rapid Symphorinois | - | Albert Quevy Mons | 2 - 0 | |
16/12/2018 | 17 | CS Entite Manage | - | Rapid Symphorinois | 5 - 0 | |
13/01/2019 | 18 | Rapid Symphorinois | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 2 | |
20/01/2019 | 19 | RFC Doornik | - | Rapid Symphorinois | 26/01 Speeldag | |
26/01/2019 | 19 | RFC Doornik | - | Rapid Symphorinois | 2 - 1 | |
10/02/2019 | 21 | RSD Jette | - | Rapid Symphorinois | 1 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | Rapid Symphorinois | - | Stade Brainois | 0 - 0 | |
24/02/2019 | 23 | FC Ostiches-Ath | - | Rapid Symphorinois | 3 - 2 | |
03/03/2019 | 20 | Rapid Symphorinois | - | Wavre Sports FC | 3 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | Entente Binche | - | Rapid Symphorinois | 3 - 3 | |
17/03/2019 | 25 | Rapid Symphorinois | - | RFC Stockel | 2 - 1 | |
24/03/2019 | 26 | FC Ganshoren | - | Rapid Symphorinois | 0 - 2 | |
07/04/2019 | 27 | Rapid Symphorinois | - | RJ Aische | 5 - 1 | |
14/04/2019 | 28 | UR Namen FLV | - | Rapid Symphorinois | 1 - 1 | |
21/04/2019 | 29 | Rapid Symphorinois | - | CS Braine | 0 - 0 | |
28/04/2019 | 30 | JS Tamines | - | Rapid Symphorinois | 7 - 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | CS Entite Manage | - | Stade Brainois | 19/09 Speeldag | |
02/09/2018 | 2 | Stade Brainois | - | Leopold Ukkel FC | 1 - 0 | |
09/09/2018 | 3 | RFC Doornik | - | Stade Brainois | 0 - 0 | |
16/09/2018 | 4 | Stade Brainois | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 | |
19/09/2018 | 1 | CS Entite Manage | - | Stade Brainois | 0 - 1 | |
23/09/2018 | 5 | RSD Jette | - | Stade Brainois | 1 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | Stade Brainois | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 1 | |
07/10/2018 | 7 | Stade Brainois | - | Rapid Symphorinois | 2 - 2 | |
14/10/2018 | 8 | Entente Binche | - | Stade Brainois | 0 - 3 | |
21/10/2018 | 9 | Stade Brainois | - | RFC Stockel | 1 - 3 | |
28/10/2018 | 10 | FC Ganshoren | - | Stade Brainois | 4 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Stade Brainois | - | RJ Aische | 2 - 0 | |
11/11/2018 | 12 | UR Namen FLV | - | Stade Brainois | 2 - 0 | |
18/11/2018 | 13 | Stade Brainois | - | CS Braine | 0 - 1 | |
25/11/2018 | 14 | JS Tamines | - | Stade Brainois | 3 - 0 | |
02/12/2018 | 15 | Stade Brainois | - | Albert Quevy Mons | 0 - 1 | |
09/12/2018 | 16 | Stade Brainois | - | CS Entite Manage | 2 - 3 | |
16/12/2018 | 17 | Leopold Ukkel FC | - | Stade Brainois | 1 - 0 | |
13/01/2019 | 18 | Stade Brainois | - | RFC Doornik | 2 - 0 | |
20/01/2019 | 19 | Wavre Sports FC | - | Stade Brainois | 0 - 1 | |
10/02/2019 | 21 | FC Ostiches-Ath | - | Stade Brainois | 2 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | Rapid Symphorinois | - | Stade Brainois | 0 - 0 | |
24/02/2019 | 23 | Stade Brainois | - | Entente Binche | 0 - 0 | |
03/03/2019 | 20 | Stade Brainois | - | RSD Jette | 0 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | RFC Stockel | - | Stade Brainois | 3 - 4 | |
17/03/2019 | 25 | Stade Brainois | - | FC Ganshoren | 2 - 3 | |
24/03/2019 | 26 | RJ Aische | - | Stade Brainois | 2 - 0 | |
07/04/2019 | 27 | Stade Brainois | - | UR Namen FLV | 2 - 0 | |
14/04/2019 | 28 | CS Braine | - | Stade Brainois | 1 - 1 | |
21/04/2019 | 29 | Stade Brainois | - | JS Tamines | 5 - 1 | |
28/04/2019 | 30 | Albert Quevy Mons | - | Stade Brainois | 0 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | UR Namen FLV | - | FC Ganshoren | 4 - 1 | |
02/09/2018 | 2 | RJ Aische | - | UR Namen FLV | 0 - 5 | |
09/09/2018 | 3 | FC Ostiches-Ath | - | UR Namen FLV | 2 - 2 | |
16/09/2018 | 4 | UR Namen FLV | - | CS Braine | 2 - 3 | |
23/09/2018 | 5 | JS Tamines | - | UR Namen FLV | 0 - 4 | |
30/09/2018 | 6 | UR Namen FLV | - | Albert Quevy Mons | 2 - 0 | |
07/10/2018 | 7 | CS Entite Manage | - | UR Namen FLV | 1 - 1 | |
14/10/2018 | 8 | UR Namen FLV | - | Leopold Ukkel FC | 2 - 0 | |
21/10/2018 | 9 | RFC Doornik | - | UR Namen FLV | 1 - 1 | |
28/10/2018 | 10 | UR Namen FLV | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | RSD Jette | - | UR Namen FLV | 2 - 4 | |
11/11/2018 | 12 | UR Namen FLV | - | Stade Brainois | 2 - 0 | |
18/11/2018 | 13 | Rapid Symphorinois | - | UR Namen FLV | 1 - 2 | |
25/11/2018 | 14 | UR Namen FLV | - | Entente Binche | 2 - 0 | |
02/12/2018 | 15 | RFC Stockel | - | UR Namen FLV | 4 - 0 | |
09/12/2018 | 16 | FC Ganshoren | - | UR Namen FLV | 2 - 0 | |
16/12/2018 | 17 | UR Namen FLV | - | RJ Aische | 3 - 0 | |
13/01/2019 | 18 | UR Namen FLV | - | FC Ostiches-Ath | 0 - 1 | |
20/01/2019 | 19 | CS Braine | - | UR Namen FLV | 0 - 0 | |
10/02/2019 | 21 | Albert Quevy Mons | - | UR Namen FLV | 0 - 3 | |
17/02/2019 | 22 | UR Namen FLV | - | CS Entite Manage | 4 - 1 | |
24/02/2019 | 23 | Leopold Ukkel FC | - | UR Namen FLV | 1 - 2 | |
03/03/2019 | 20 | UR Namen FLV | - | JS Tamines | 1 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | UR Namen FLV | - | RFC Doornik | 0 - 3 | |
17/03/2019 | 25 | Wavre Sports FC | - | UR Namen FLV | 1 - 5 | |
24/03/2019 | 26 | UR Namen FLV | - | RSD Jette | 1 - 0 | |
07/04/2019 | 27 | Stade Brainois | - | UR Namen FLV | 2 - 0 | |
14/04/2019 | 28 | UR Namen FLV | - | Rapid Symphorinois | 1 - 1 | |
21/04/2019 | 29 | Entente Binche | - | UR Namen FLV | 0 - 7 | |
28/04/2019 | 30 | UR Namen FLV | - | RFC Stockel | 5 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
26/08/2018 | 1 | RFC Doornik | - | Wavre Sports FC | 4 - 1 | |
02/09/2018 | 2 | Wavre Sports FC | - | FC Ostiches-Ath | 3 - 1 | |
09/09/2018 | 3 | Wavre Sports FC | - | RSD Jette | 2 - 0 | |
16/09/2018 | 4 | Stade Brainois | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 | |
23/09/2018 | 5 | Wavre Sports FC | - | Rapid Symphorinois | 2 - 1 | |
30/09/2018 | 6 | Entente Binche | - | Wavre Sports FC | 2 - 1 | |
07/10/2018 | 7 | Wavre Sports FC | - | RFC Stockel | 5 - 2 | |
14/10/2018 | 8 | FC Ganshoren | - | Wavre Sports FC | 1 - 4 | |
21/10/2018 | 9 | Wavre Sports FC | - | RJ Aische | 2 - 2 | |
28/10/2018 | 10 | UR Namen FLV | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
04/11/2018 | 11 | Wavre Sports FC | - | CS Braine | 1 - 3 | |
11/11/2018 | 12 | JS Tamines | - | Wavre Sports FC | 3 - 2 | |
18/11/2018 | 13 | Wavre Sports FC | - | Albert Quevy Mons | 1 - 3 | |
25/11/2018 | 14 | CS Entite Manage | - | Wavre Sports FC | 6 - 1 | |
02/12/2018 | 15 | Wavre Sports FC | - | Leopold Ukkel FC | 0 - 3 | |
09/12/2018 | 16 | Wavre Sports FC | - | RFC Doornik | 1 - 1 | |
16/12/2018 | 17 | FC Ostiches-Ath | - | Wavre Sports FC | 3 - 1 | |
13/01/2019 | 18 | RSD Jette | - | Wavre Sports FC | 1 - 2 | |
20/01/2019 | 19 | Wavre Sports FC | - | Stade Brainois | 0 - 1 | |
10/02/2019 | 21 | Wavre Sports FC | - | Entente Binche | 5 - 1 | |
17/02/2019 | 22 | RFC Stockel | - | Wavre Sports FC | 0 - 1 | |
24/02/2019 | 23 | Wavre Sports FC | - | FC Ganshoren | 0 - 2 | |
03/03/2019 | 20 | Rapid Symphorinois | - | Wavre Sports FC | 3 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
10/03/2019 | 24 | RJ Aische | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 | |
17/03/2019 | 25 | Wavre Sports FC | - | UR Namen FLV | 1 - 5 | |
24/03/2019 | 26 | CS Braine | - | Wavre Sports FC | 1 - 1 | |
07/04/2019 | 27 | Wavre Sports FC | - | JS Tamines | 1 - 1 | |
14/04/2019 | 28 | Albert Quevy Mons | - | Wavre Sports FC | 3 - 0 | |
21/04/2019 | 29 | Wavre Sports FC | - | CS Entite Manage | 0 - 0 | |
28/04/2019 | 30 | Leopold Ukkel FC | - | Wavre Sports FC | 1 - 2 |
Nationaal - Heren | 1e Klasse A - PV | 1e Klasse B - PV | |
1e Klasse - Amateurs | 2e Amateurs VV-A | 2e Amateurs VV-B | 2e Amateurs ACFF |
3e Amateurs VV-A | 3e Amateurs VV-B | 3e Amateurs ACFF-A | 3e Amateurs ACFF-B |
Nationaal - Vrouwen | Super League VV | 1e Nationale | 2e Nationale A | 2e Nationale B |
Provincie Antwerpen - Vrouwen | 1e Provinciale | 2e Provinciale | 3e Provinciale A | 3e Provinciale B |
4e Provinciale |