Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 11:08u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Figoosport - Filip Goossens
Gespecialiseerd in voetbalwear & equipment
Dorpsstraat 102, 2960 Sint Lenaarts
Tel: +32 (0)479.22.90.42
info@figoosport.net
www.figoosport.be/nl
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: vandaag om 11:08u
Provinciaal  /  Allerlei  /  Alle Actuele Klassementen
ALLE KLASSEMENTEN
PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
SEIZOEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2018-2019.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Amateurreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2017-2018 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E Vrouwen 1e Prov.
Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 4e Prov.
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berg en Dal 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC De Kempen TL A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Mariekerke 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Lille 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Sint Job 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Wuustwezel 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Branddonk 0 0 0 0 0 0 0  
12 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
14 Rochus Deurne 0 0 0 0 0 0 0  
15 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
16 Witgoor Dessel 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gr' wezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Ekeren FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Turk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0  
5 GR Katelijne 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSK Kalmthout 0 0 0 0 0 0 0  
10 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0  
11 RVC Hoboken 0 0 0 0 0 0 0  
12 Rapid Leest 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sporting Burcht 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0  
15 Verbr. Zwijndrecht 0 0 0 0 0 0 0  
16 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Retie SK 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
9 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0  
10 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sint Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0  
12 Verbr. Balen 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wezel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
15 White Star 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Kaart 0 0 0 0 0 0 0  
2 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Turnhout B 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Donk 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
9 KV Mariaburg 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVV Achterbroek 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0  
12 Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0  
13 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0  
14 Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0  
15 Putte SK 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Borsbeek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Putte A 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Wilrijk-JAS A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0  
9 KVS Branst 0 0 0 0 0 0 0  
10 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
11 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
13 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
14 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0  
15 VC Wijnegem 0 0 0 0 0 0 0  
16 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauberg Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVV Noordstar 0 0 0 0 0 0 0  
13 Lierse Kempenzonen B 0 0 0 0 0 0 0  
14 Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0  
15 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berendrecht Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
4 Heibos KSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Nieuwmoer 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Sint Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
14 KVV Gooreind 0 0 0 0 0 0 0  
15 Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0  
16 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Grav'wzl-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
3 Brothers United 0 0 0 0 0 0 0  
4 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0  
13 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
14 Olympic Pirates DBG 0 0 0 0 0 0 0  
15 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
16 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0  
17 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSK Wilrijk-JAS B 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
11 Leest United 0 0 0 0 0 0 0  
12 Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0  
13 Puursica Puurs 0 0 0 0 0 0 0  
14 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
15 SK Sint Amands 0 0 0 0 0 0 0  
16 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
17 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Suraye United 0 0 0 0 0 0 0  
3 Immer Voort 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Putte B 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Ramsel 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0  
13 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0  
14 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
15 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  
17 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Punt- Larum 0 0 0 0 0 0 0  
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0  
12 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
13 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
14 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
15 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0  
17 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Provinciale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Antwerp Girls 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC V.D.P. 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hoogstraten A 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Wuustwezel B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Heist B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KV Mechelen B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVC Westerlo 0 0 0 0 0 0 0  
14 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
15 Maria-Ter-Heide B 0 0 0 0 0 0 0  
16 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  
17 Vosselaar VV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Grav'wzl-Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 Davo Puurs A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC De Kempen TL 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Ik Dien 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Schoten A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0  
12 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KSK Heist C 0 0 0 0 0 0 0  
14 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
15 Maria-Ter-Heide C 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0  
17 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  
18 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hoogstraten B 0 0 0 0 0 0 0  
5 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
12 Loenhout SK B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs B 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVC Houtvenne 0 0 0 0 0 0 0  
9 KVV Noordstar 0 0 0 0 0 0 0  
10 Massenhoven B 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Vlug Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
12 Verbr. Zwijndrecht 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 Immer Voort FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Berendrecht 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Kontich C 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Schoten B 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Wuustwezel D 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSK Heist D 0 0 0 0 0 0 0  
11 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
12 Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
13 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
14 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
15 White Star 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2018 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Mariekerke 2 2 0 0 7 3 6
2 KSV Schriek 2 2 0 0 5 1 6
3 OG Vorselaar 2 2 0 0 4 0 6
4 Verbr. Zwijndrecht 2 2 0 0 4 1 6
5 's Gr'wezel-Schilde A 2 1 0 1 9 6 4
6 Minderhout VV 2 1 0 1 5 2 4
7 VC Herentals 2 1 0 1 5 4 4
8 FC De Kempen TL A 1 1 0 0 9 0 3
9 SAV Sint Dimpna A 2 1 1 0 4 2 3
10 K Kalmthout SK 2 1 1 0 6 6 3
11 KSK Branddonk 2 1 1 0 5 5 3
12 FC Wezel Sport 2 1 1 0 3 3 3
13 KFC Beekhoek 2 1 1 0 4 5 3
14 Berg en Dal 2 1 1 0 3 4 3
15 Berlaar Heikant 2 0 0 2 6 6 2
16 GR Katelijne 2 0 1 1 6 7 1
17 KFC Herselt 2 0 1 1 5 6 1
18 Sporting Burcht 2 0 1 1 4 5 1
19 FC Oppuurs 2 0 1 1 4 7 1
20 KFC Antonia A 2 0 1 1 3 6 1
21 Sporting Tisselt 1 0 1 0 1 4 0
22 Willebroekse SV 2 0 2 0 1 4 0
23 KFC Broechem 2 0 2 0 5 9 0
24 Arendonk Sport 2 0 2 0 1 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Weelde 2 2 0 0 5 2 6
2 KFC Sint Job 2 2 0 0 5 3 6
3 RVC Hoboken 2 1 0 1 7 2 4
4 FC Turk Sport 2 1 0 1 3 1 4
5 FC Walem 2 1 0 1 3 1 4
6 KVV Duffel 2 1 0 1 6 5 4
7 KFC Kontich A 2 1 0 1 3 2 4
8 KFC Lille 2 1 0 1 2 1 4
9 Witgoor Dessel 1 1 0 0 3 0 3
10 KV Bonheiden 1 1 0 0 3 2 3
11 KFC Wuustwezel 2 1 1 0 6 3 3
12 KFC Bevel 2 1 1 0 6 4 3
13 K Merksplas SK 2 1 1 0 3 2 3
14 K Retie SK 2 1 1 0 3 3 3
15 KFCE Zoersel 2 1 1 0 5 6 3
16 Rochus Deurne 2 1 1 0 2 3 3
17 Verbr. Balen 2 0 1 1 5 6 1
18 KFC Ranst A 2 0 1 1 4 5 1
19 KFC Brasschaat 2 0 1 1 3 4 1
20 White Star 2 0 1 1 1 2 1
21 Ekeren FC 2 0 2 0 3 6 0
22 Vlimmeren Sport 2 0 2 0 0 3 0
23 Rapid Leest 2 0 2 0 1 8 0
24 Zwaluwen Olmen 2 0 2 0 1 9 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Brecht SK 2 2 0 0 11 1 6
2 Loenhout SK 2 2 0 0 8 1 6
3 KFC Poppel 2 2 0 0 7 0 6
4 Lentezon Beerse 2 2 0 0 8 3 6
5 KFC Meer 2 2 0 0 7 3 6
6 FC De Kempen TL B 2 2 0 0 4 0 6
7 KSV Oud Turnhout 2 2 0 0 5 2 6
8 KVNA Wortel 2 2 0 0 5 3 6
9 FC Zwaneven 2 1 0 1 6 0 4
10 KSK Oosthoven 2 1 0 1 7 3 4
11 Olympic Essen 2 1 0 1 7 3 4
12 KVV Dosko 2 1 0 1 5 2 4
13 KSV Wildert 2 1 0 1 6 5 4
14 KFC Halle 2 1 0 1 5 4 4
15 KSK Kasterlee 2 1 1 0 8 4 3
16 KFC Flandria 2 1 1 0 5 4 3
17 FC Gierle 2 1 1 0 3 2 3
18 K Achterbroek VV 2 1 1 0 4 4 3
19 KFC Nieuwmoer 2 1 1 0 3 3 3
20 FC Sint Jozef 2 1 1 0 3 4 3
21 KFC Turnhout B 2 1 1 0 3 5 3
22 HIH Turnhout 2 1 1 0 1 7 3
23 Sint Lenaarts B 2 0 0 2 2 2 2
24 KFC Meerle 2 0 2 0 1 3 0
25 KVV Gooreind 2 0 2 0 0 2 0
26 Maria-ter-Heide 2 0 2 0 2 5 0
27 Horendonk FC 2 0 2 0 2 6 0
28 Wechelderzande 2 0 2 0 2 6 0
29 Excelsior Essen 2 0 2 0 2 7 0
30 KVK Westmalle 2 0 2 0 2 7 0
31 MLK Lichtaart 2 0 2 0 2 7 0
32 KFC Antonia B 2 0 2 0 1 8 0
33 KVC Oostmalle 2 0 2 0 0 8 0
34 K Heibos SV 2 0 2 0 0 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Putte SK 2 2 0 0 14 3 6
2 Zandvliet Sport 2 2 0 0 11 2 6
3 Ol. Pirates D-BG 2 2 0 0 8 1 6
4 FC Merksem 2 2 0 0 7 2 6
5 SK Wilrijk-JAS A 2 2 0 0 6 1 6
6 KFC Schoten 2 2 0 0 5 1 6
7 Kessel United 2 2 0 0 4 0 6
8 SK Wilrijk-JAS B 2 2 0 0 9 6 6
9 KFC Berendrecht 2 2 0 0 5 2 6
10 's Gr'wezel-Schilde B 2 1 0 1 10 4 4
11 KFC Kontich B 2 1 0 1 7 2 4
12 VC Mortsel OG A 2 1 0 1 5 2 4
13 VC Mortsel OG B 2 1 1 0 6 3 3
14 Tubantia Borg. 2 1 1 0 3 1 3
15 Excelsior Kaart 2 1 1 0 3 2 3
16 City Pirates B 2 1 1 0 5 5 3
17 KVV Ternesse B 2 1 1 0 1 7 3
18 VC Wijnegem 2 0 0 2 4 4 2
19 Oxford Hemiksem 2 0 1 1 3 4 1
20 KVK Mariaburg 2 0 1 1 4 6 1
21 Alberta Schilde 2 0 1 1 0 2 1
22 K Boechoutse VV 2 0 1 1 3 6 1
23 KSK Donk 2 0 1 1 3 6 1
24 K Hove Sport 2 0 1 1 2 5 1
25 Borsbeek Sport 2 0 1 1 1 6 1
26 KSK Oelegem 2 0 2 0 3 6 0
27 Racing Emblem 2 0 2 0 2 5 0
28 Brothers United 2 0 2 0 5 11 0
29 KFC Ranst B 2 0 2 0 0 6 0
30 KSC Maccabi 2 0 2 0 0 6 0
31 SV Noorse 2 0 2 0 1 11 0
32 FC Antwerpen Noord 2 0 2 0 3 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte B 2 2 0 0 8 1 6
2 KFCV Wintam 2 2 0 0 9 3 6
3 KV Hooikt 2 2 0 0 9 3 6
4 Heffen SK 2 2 0 0 8 2 6
5 VC Rijmenam 2 2 0 0 7 3 6
6 BO Beerzel 2 2 0 0 6 2 6
7 Schelle Sport 2 1 0 1 9 4 4
8 VVH Lippelo 2 1 0 1 5 0 4
9 Nielse SV 2 1 0 1 6 2 4
10 RB Elzestraat 2 1 0 1 6 3 4
11 KFC Katelijne A 2 1 0 1 4 1 4
12 KVS Branst 2 1 0 1 3 0 4
13 KFC Lint 2 1 0 1 4 2 4
14 KSK Wavria A 2 1 1 0 7 3 3
15 SV Aartselaar A 2 1 1 0 7 4 3
16 VK Heindonk 2 1 1 0 7 5 3
17 KFC Putte A 2 1 1 0 5 4 3
18 KSC Mechelen 2 1 1 0 5 4 3
19 KSK Wavria B 2 1 1 0 5 4 3
20 KSK Reet 2 1 1 0 4 4 3
21 SK Sint Amands 2 1 1 0 6 7 3
22 SV Grasheide 2 1 1 0 6 7 3
23 SV Aartselaar B 2 1 1 0 5 6 3
24 FC Suraye United 2 1 1 0 4 5 3
25 Leest United 2 0 1 1 3 7 1
26 KFC Muizen 2 0 2 0 2 7 0
27 KVK Hingene 2 0 2 0 2 8 0
28 FC Blaasveld 2 0 2 0 1 7 0
29 KFC Katelijne B 2 0 2 0 0 6 0
30 KSK Rumst 2 0 2 0 0 6 0
31 Zennester Hombeek 2 0 2 0 0 6 0
32 SK Rita Berlaar 2 0 2 0 1 9 0
33 Puursica 2 0 2 0 2 11 0
34 SK Peulis 2 0 2 0 1 11 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Bouwel 2 2 0 0 12 0 6
2 Immer Voort 2 2 0 0 9 1 6
3 KFCM Hallaar 2 2 0 0 9 1 6
4 KSK Zandhovense 2 2 0 0 8 1 6
5 KVV Rauw Sport 2 2 0 0 6 0 6
6 KFC Pulle 2 2 0 0 7 3 6
7 FC Punt-Larum 2 2 0 0 4 2 6
8 VV Laakdal 2 1 0 1 6 3 4
9 VC Poederlee 2 1 0 1 5 3 4
10 Ezaart Sport 2 1 0 1 4 3 4
11 SAV Sint Dimpna B 2 1 0 1 4 3 4
12 Linda Olen 2 1 1 0 7 3 3
13 Blauwvoet Oevel 2 1 1 0 7 4 3
14 Excelsior Vorst 2 1 1 0 6 4 3
15 Oosterzonen B 2 1 1 0 5 3 3
16 FC Netezonen 2 1 1 0 3 3 3
17 KFC Mol 2 1 1 0 3 3 3
18 Rosselaar-Hulsen 2 1 1 0 5 6 3
19 SKS Herentals 2 1 1 0 1 3 3
20 KVC Booischot 2 0 0 2 3 3 2
21 Blauberg Sport 2 0 1 1 2 3 1
22 KFC Pulderbos 2 0 1 1 3 6 1
23 KVV Noordstar 2 0 1 1 1 5 1
24 KFC Zammel 2 0 1 1 5 10 1
25 KFC Ramsel 2 0 1 1 3 9 1
26 SC Wiekevorst 2 0 1 1 4 11 1
27 KFC Tongerlo 2 0 2 0 1 4 0
28 KFC Herenthout 2 0 2 0 1 5 0
29 Olen United 2 0 2 0 1 5 0
30 KFC Grobbendonk 2 0 2 0 3 8 0
31 KFCV Alberta Geel 2 0 2 0 3 9 0
32 KFC Heultje 2 0 2 0 1 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2018 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 2 DAMESGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gr'wezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hoogstraten A 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Wuustwezel B 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
9 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0  
10 Loenhout B 0 0 0 0 0 0 0  
11 Maria-ter-Heide B 0 0 0 0 0 0 0  
12 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 Davo Puurs A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Antwerp Girls 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSK Heist B 0 0 0 0 0 0 0  
10 KV Mechelen B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVC Westerlo 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVV Ternesse 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Chatelet-Farciennes 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dessel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eendracht Aalst 0 0 0 0 0 0 0  
5 Excelsior Virton 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Dender 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Seraing 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSK Heist 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSV Oudenaarde 0 0 0 0 0 0 0  
10 Lierse Kempenzonen 0 0 0 0 0 0 0  
11 RFC Knokke 0 0 0 0 0 0 0  
12 RFC Luik 0 0 0 0 0 0 0  
13 RWD Molenbeek 0 0 0 0 0 0 0  
14 Rupel Boom FC 0 0 0 0 0 0 0  
15 SK Deinze 0 0 0 0 0 0 0  
16 Thes Sport KVV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Diegem Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Gullegem 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Eppegem 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Mandel Utd 0 0 0 0 0 0 0  
5 KSCT Menen 0 0 0 0 0 0 0  
6 KSK Ronse 0 0 0 0 0 0 0  
7 Olsa Brakel 0 0 0 0 0 0 0  
8 Olympia Wijgmaal 0 0 0 0 0 0 0  
9 RC Harelbeke 0 0 0 0 0 0 0  
10 Racing Club Gent 0 0 0 0 0 0 0  
11 S.E. Winkel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 SC Dikkelvenne 0 0 0 0 0 0 0  
13 SK Londerzeel 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sparta Petegem 0 0 0 0 0 0 0  
15 Tempo Overijse 0 0 0 0 0 0 0  
16 VK Westhoek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bocholter VV 0 0 0 0 0 0 0  
3 Cappellen RFC 0 0 0 0 0 0 0  
4 City Pirates Antw. 0 0 0 0 0 0 0  
5 Heur-Tongeren 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hoogstraten VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSV Temse 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0  
11 Patro Eisden MM 0 0 0 0 0 0 0  
12 RC Hades Hasselt 0 0 0 0 0 0 0  
13 SKN Sint Niklaas 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sporting Hasselt 0 0 0 0 0 0 0  
15 Spouwen MPTN 0 0 0 0 0 0 0  
16 VW Hamme 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Acren Lessines 0 0 0 0 0 0 0  
2 Couvin-Mariembourg 0 0 0 0 0 0 0  
3 Entente Durbuy 0 0 0 0 0 0 0  
4 Francs Borains 0 0 0 0 0 0 0  
5 La Louviere Centre 0 0 0 0 0 0 0  
6 Olympic Charleroi 0 0 0 0 0 0 0  
7 RAAL La Louvière 0 0 0 0 0 0 0  
8 RFC Meux 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Tilleur 0 0 0 0 0 0 0  
10 RRC Hamoir 0 0 0 0 0 0 0  
11 RW Walhain 0 0 0 0 0 0 0  
12 Solieres Sport 0 0 0 0 0 0 0  
13 URSL Visé 0 0 0 0 0 0 0  
14 US Rebecquoise 0 0 0 0 0 0 0  
15 Wallonne Ciney 0 0 0 0 0 0 0  
16 Waremme-Borgworm 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Avanti Stekene 0 0 0 0 0 0 0  
2 Eendracht Wervik 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Lebbeke 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Merelbeke 0 0 0 0 0 0 0  
5 KSKV Zwevezele 0 0 0 0 0 0 0  
6 KVC Jong Lede 0 0 0 0 0 0 0  
7 KVC Wingene 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVV Zelzate 0 0 0 0 0 0 0  
9 Pepingen-Halle 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC Wetteren 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Oostkamp 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sp. Kampenhout 0 0 0 0 0 0 0  
13 Svelta Melsele 0 0 0 0 0 0 0  
14 Torhout 1992 KM 0 0 0 0 0 0 0  
15 Woluwe-Zaventem 0 0 0 0 0 0 0  
16 Wolvertem-Merchtem 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Bilzerse-Waltwilder 0 0 0 0 0 0 0  
2 Eendracht Termien 0 0 0 0 0 0 0  
3 Esperanza Pelt 0 0 0 0 0 0 0  
4 Helson Helchteren 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 KAC Betekom 0 0 0 0 0 0 0  
8 KESK Leopoldsburg 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC St. Lenaarts 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVC Houtvenne 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVK Tienen 0 0 0 0 0 0 0  
14 KVK Wellen 0 0 0 0 0 0 0  
15 RC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs ACFF - A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Albert Quevy Mons 0 0 0 0 0 0 0  
2 CS Braine 0 0 0 0 0 0 0  
3 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0  
4 Entente Binche 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Ostiches-Ath 0 0 0 0 0 0 0  
7 JS Tamines 0 0 0 0 0 0 0  
8 Leopold Ukkel FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Doornik 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC Stockel 0 0 0 0 0 0 0  
11 RJ Aische 0 0 0 0 0 0 0  
12 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0  
13 Racing Jet Waver 0 0 0 0 0 0 0  
14 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0 0 0  
15 Stade Brainois 0 0 0 0 0 0 0  
16 UR Namen FLV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 CS Onhaye 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Herstal 0 0 0 0 0 0 0  
3 RAFC Oppagne-Weris 0 0 0 0 0 0 0  
4 RCS Condrusien 0 0 0 0 0 0 0  
5 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0  
6 RFC Aywaille 0 0 0 0 0 0 0  
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0  
8 RFC Kelmis-Calamine 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0  
10 ROC Meix-Virton 0 0 0 0 0 0 0  
11 RRC Longlier 0 0 0 0 0 0 0  
12 RRC Mormont 0 0 0 0 0 0 0  
13 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0  
14 Richelle UTD 0 0 0 0 0 0 0  
15 Sprimont-Comblain 0 0 0 0 0 0 0  
16 Stockay-Warfusee 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent A 0 0 0 0 0 0 0  
2 KSK Heist A 0 0 0 0 0 0 0  
3 OH Leuven A 0 0 0 0 0 0 0  
4 RC Genk Ladies A 0 0 0 0 0 0 0  
5 RSC Anderlecht A 0 0 0 0 0 0 0  
6 Standard Luik A 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Club Brugge A 0 0 0 0 0 0 0  
3 DV Tongeren A 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eendracht Aalst A 0 0 0 0 0 0 0  
5 Famkes WDM A 0 0 0 0 0 0 0  
6 Fem. WS Woluwe A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVC Massenhoven A 0 0 0 0 0 0 0  
9 Racing Genk B 0 0 0 0 0 0 0  
10 St-Ghislain T-H A 0 0 0 0 0 0 0  
11 Standard Luik B 0 0 0 0 0 0 0  
12 Svelta Melsele A 0 0 0 0 0 0 0  
13 VC Moldavo A 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zulte-Waregem A 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent C 0 0 0 0 0 0 0  
2 Club Brugge B 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dames VK Egem A 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eendracht Aalst B 0 0 0 0 0 0 0  
5 GFA Sinaai A 0 0 0 0 0 0 0  
6 KDC Ruddervoorde A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Wuustwezel A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSV Zottegem A 0 0 0 0 0 0 0  
9 Loenhout SK - A 0 0 0 0 0 0 0  
10 Maria-Ter-Heide A 0 0 0 0 0 0 0  
11 Olsa Brakel A 0 0 0 0 0 0 0  
12 St-Ghislain T-H B 0 0 0 0 0 0 0  
13 Voorw. Zwevezele A 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zulte Waregem B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ASE De Chastre A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bokrijk Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
3 Couvin-Mariembourg A 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eva's Tienen A 0 0 0 0 0 0 0  
5 Fém. La Louvière A 0 0 0 0 0 0 0  
6 Irlande-Auderghem A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KV Mechelen A 0 0 0 0 0 0 0  
8 OH Leuven B 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Luik A 0 0 0 0 0 0 0  
10 RSC Anderlecht B 0 0 0 0 0 0 0  
11 Standard Luik C 0 0 0 0 0 0 0  
12 VC Moldavo B 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wall. Club Sibret A 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wolvertem-Merchtem A 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).