Nationaal Rode Duivels Nations League Matchday
Laatste update: 07/09/2018 om 08:09u
Op deze pagina ziet u alle groepswedstrijden van de zes speeldagen in de "Nations League" in chronologische volgorde.
Verderop staat er ook een voorlopig schema van de "Final Four", de wedstrijden tussen de vier groepswinnaars van de (hoogste) League A, die worden gespeeld in juni 2019, en ook nog wat extra
informatie over deze Europese landencompetitie.
Don. 6 sept | 16:00u | D - 1 |
Kazachstan | - | Georgïe | 0 - 2 |
speeldag |
Don. 6 sept | 18:00u | D - 4 |
Armenië | - | Lichtenstein | 2 - 1 |
speeldag |
Don. 6 sept | 20:45u | A - 1 |
Duitsland | - | Frankrijk | 0 - 0 |
speeldag |
Don. 6 sept | 20:45u | B - 1 |
Tsjechië | - | Oekraïne | 1 - 2 |
speeldag |
Don. 6 sept | 20:45u | B - 4 |
Wales | - | Ierland | 4 - 1 |
speeldag |
Don. 6 sept | 20:45u | C - 3 |
Slovenië | - | Bulgarije | 1 - 2 |
speeldag |
Don. 6 sept | 20:45u | C - 3 |
Noorwegen | - | Cyprus | 2 - 0 |
speeldag |
Don. 6 sept | 20:45u | D - 1 |
Letland | - | Andorra | 0 - 0 |
speeldag |
Don. 6 sept | 20:45u | D - 4 |
Gibraltar | - | Macedonië | 0 - 2 |
speeldag |
| | | | | |
| |
Vrij. 7 sept | 18:00u | D - 3 |
Azerbeidzjan | - | Kosovo | - |
speeldag |
Vrij. 7 sept | 20:45u | A - 3 |
Italië | - | Polen | - |
speeldag |
Vrij. 7 sept | 20:45u | B - 2 |
Turkije | - | Rusland | - |
speeldag |
Vrij. 7 sept | 20:45u | C - 1 |
Albanië | - | Israël | - |
speeldag |
Vrij. 7 sept | 20:45u | C - 4 |
Litouwen | - | Servië | - |
speeldag |
Vrij. 7 sept | 20:45u | C - 4 |
Roemenië | - | Montenegro | - |
speeldag |
Vrij. 7 sept | 20:45u | D - 3 |
Faroër | - | Malta | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Zat. 8 sept | 15:00u | B - 3 |
Noord-Ierland | - | Bosnië-Herz. | - |
speeldag |
Zat. 8 sept | 18:00u | A - 2 |
Zwitserland | - | IJsland | - |
speeldag |
Zat. 8 sept | 18:00u | C - 2 |
Finland | - | Hongarije | - |
speeldag |
Zat. 8 sept | 18:00u | D - 2 |
Wit-Rusland | - | San Marino | - |
speeldag |
Zat. 8 sept | 20:45u | A - 4 |
Engeland | - | Spanje | - |
speeldag |
Zat. 8 sept | 20:45u | C - 2 |
Estland | - | Griekenland | - |
speeldag |
Zat. 8 sept | 20:45u | D - 2 |
Luxemburg | - | Moldavië | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Zon. 9 sept | 15:00u | B - 1 |
Oekraïne | - | Slovakije | - |
speeldag |
Zon. 9 sept | 18:00u | B - 4 |
Denemarken | - | Wales | - |
speeldag |
Zon. 9 sept | 18:00u | C - 3 |
Bulgarije | - | Noorwegen | - |
speeldag |
Zon. 9 sept | 18:00u | D - 1 |
Georgië | - | Letland | - |
speeldag |
Zon. 9 sept | 18:00u | D - 4 |
Macedonië | - | Armenië | - |
speeldag |
Zon. 9 sept | 20:45u | A - 1 |
Frankrijk | - | Nederland | - |
speeldag |
Zon. 9 sept | 20:45u | C - 3 |
Cyprus | - | Slovenië | - |
speeldag |
Zon. 9 sept | 20:45u | D - 4 |
Liechtenstein | - | Gibraltar | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Maa. 10 sept | 20:45u | A - 3 |
Portugal | - | Italië | - |
speeldag |
Maa. 10 sept | 20:45u | B - 2 |
Zweden | - | Turkije | - |
speeldag |
Maa. 10 sept | 20:45u | C - 1 |
Schotland | - | Albanië | - |
speeldag |
Maa. 10 sept | 20:45u | C - 4 |
Servië | - | Roemenië | - |
speeldag |
Maa. 10 sept | 20:45u | C - 4 |
Montenegro | - | Litouwen | - |
speeldag |
Maa. 10 sept | 20:45u | D - 1 |
Andorra | - | Kazachstan | - |
speeldag |
Maa. 10 sept | 20:45u | D - 3 |
Kosovo | - | Faroër | - |
speeldag |
Maa. 10 sept | 20:45u | D - 3 |
Malta | - | Azerbeidzjan | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Din. 11 sept | 20:45u | A - 2 |
IJsland | - | België | - |
speeldag |
Din. 11 sept | 20:45u | A - 4 |
Spanje | - | Kroatië | - |
speeldag |
Din. 11 sept | 20:45u | B - 3 |
Bosnië-Herz. | - | Oostenrijk | - |
speeldag |
Din. 11 sept | 20:45u | C - 2 |
Hongarije | - | Griekenland | - |
speeldag |
Din. 11 sept | 20:45u | C - 2 |
Finland | - | Estland | - |
speeldag |
Din. 11 sept | 20:45u | D - 2 |
San Marino | - | Luxemburg | - |
speeldag |
Din. 11 sept | 20:45u | D - 2 |
Moldavië | - | Wit-Rusland | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Don. 11 okt | 20:45u | A - 3 |
Polen | - | Portugal | - |
speeldag |
Don. 11 okt | 20:45u | B - 2 |
Rusland | - | Zweden | - |
speeldag |
Don. 11 okt | 20:45u | C - 1 |
Israël | - | Schotland | - |
speeldag |
Don. 11 okt | 20:45u | C - 4 |
Litouwen | - | Roemenië | - |
speeldag |
Don. 11 okt | 20:45u | C - 4 |
Montenegro | - | Servië | - |
speeldag |
Don. 11 okt | 20:45u | D - 3 |
Faroër | - | Azerbeidzjan | - |
speeldag |
Don. 11 okt | 20:45u | D - 3 |
Kosovo | - | Malta | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Vrij. 12 okt | 20:45u | A - 2 |
België | - | Zwitserland | - |
speeldag |
Vrij. 12 okt | 20:45u | A - 4 |
Kroatië | - | Engeland | - |
speeldag |
Vrij. 12 okt | 20:45u | B - 3 |
Oostenrijk | - | Noord-Ierland | - |
speeldag |
Vrij. 12 okt | 20:45u | C - 2 |
Griekenland | - | Hongarije | - |
speeldag |
Vrij. 12 okt | 20:45u | C - 2 |
Estland | - | Finland | - |
speeldag |
Vrij. 12 okt | 20:45u | D - 2 |
Wit-Rusland | - | Luxemburg | - |
speeldag |
Vrij. 12 okt | 20:45u | D - 2 |
Moldavië | - | San Marino | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Zat. 13 okt | 15:00u | B - 1 |
Slovakije | - | Tsjechië | - |
speeldag |
Zat. 13 okt | 18:00u | C - 3 |
Noorwegen | - | Slovenië | - |
speeldag |
Zat. 13 okt | 18:00u | D - 1 |
Georgië | - | Andorra | - |
speeldag |
Zat. 13 okt | 18:00u | D - 1 |
Letland | - | Kazachstan | - |
speeldag |
Zat. 13 okt | 18:00u | D - 4 |
Armenië | - | Gibraltar | - |
speeldag |
Zat. 13 okt | 20:45u | A - 1 |
Nederland | - | Duitsland | - |
speeldag |
Zat. 13 okt | 20:45u | B - 4 |
Ierland | - | Denemarken | - |
speeldag |
Zat. 13 okt | 20:45u | C - 3 |
Bulgarije | - | Cyprus | - |
speeldag |
Zat. 13 okt | 20:45u | D - 4 |
Macedonië | - | Liechtenstein | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Zon. 14 okt | 15:00u | C - 4 |
Roemenië | - | Servië | - |
speeldag |
Zon. 14 okt | 18:00u | B - 2 |
Rusland | - | Turkije | - |
speeldag |
Zon. 14 okt | 18:00u | D - 3 |
Azerbeidzjan | - | Malta | - |
speeldag |
Zon. 14 okt | 18:00u | D - 3 |
Faroër | - | Kosovo | - |
speeldag |
Zon. 14 okt | 20:45u | A - 3 |
Polen | - | Italië | - |
speeldag |
Zon. 14 okt | 20:45u | C - 1 |
Israël | - | Albanië | - |
speeldag |
Zon. 14 okt | 20:45u | C - 4 |
Litouwen | - | Montenegro | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Maa. 15 okt | 20:45u | A - 2 |
IJsland | - | Zwitserland | - |
speeldag |
Maa. 15 okt | 20:45u | A - 4 |
Spanje | - | Engeland | - |
speeldag |
Maa. 15 okt | 20:45u | B - 3 |
Bosnië-Herz. | - | Noord-Ierland | - |
speeldag |
Maa. 15 okt | 20:45u | C - 2 |
Estland | - | Hongarije | - |
speeldag |
Maa. 15 okt | 20:45u | C - 2 |
Finland | - | Griekenland | - |
speeldag |
Maa. 15 okt | 20:45u | D - 2 |
Wit-Rusland | - | Moldavië | - |
speeldag |
Maa. 15 okt | 20:45u | D - 2 |
Luxemburg | - | San Marino | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Din. 16 okt | 16:00u | D - 1 |
Kazachstan | - | Andorra | - |
speeldag |
Din. 16 okt | 18:00u | D - 4 |
Armenië | - | Macedonië | - |
speeldag |
Din. 16 okt | 20:45u | A - 1 |
Frankrijk | - | Duitsland | - |
speeldag |
Din. 16 okt | 20:45u | B - 1 |
Oekraïne | - | Tsjechië | - |
speeldag |
Din. 16 okt | 20:45u | B - 4 |
Ierland | - | Wales | - |
speeldag |
Din. 16 okt | 20:45u | C - 3 |
Noorwegen | - | Bulgarije | - |
speeldag |
Din. 16 okt | 20:45u | C - 3 |
Slovenië | - | Cyprus | - |
speeldag |
Din. 16 okt | 20:45u | D - 1 |
Letland | - | Georgië | - |
speeldag |
Din. 16 okt | 20:45u | D - 4 |
Gibraltar | - | Liechtenstein | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Don. 15 nov | 16:00u | D - 1 |
Kazachstan | - | Letland | - |
speeldag |
Don. 15 nov | 20:45u | A - 2 |
België | - | IJsland | - |
speeldag |
Don. 15 nov | 20:45u | A - 4 |
Kroatië | - | Spanje | - |
speeldag |
Don. 15 nov | 20:45u | B - 3 |
Oostenrijk | - | Bosnië-Herz. | - |
speeldag |
Don. 15 nov | 20:45u | C - 2 |
Hongarije | - | Estland | - |
speeldag |
Don. 15 nov | 20:45u | C - 2 |
Griekenland | - | Finland | - |
speeldag |
Don. 15 nov | 20:45u | D - 2 |
San Marino | - | Moldavië | - |
speeldag |
Don. 15 nov | 20:45u | D - 2 |
Luxemburg | - | Wit-Rusland | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Vrij. 16 nov | 20:45u | A - 1 |
Nederland | - | Frankrijk | - |
speeldag |
Vrij. 16 nov | 20:45u | B - 1 |
Slovakije | - | Oekraïne | - |
speeldag |
Vrij. 16 nov | 20:45u | B - 4 |
Wales | - | Denemarken | - |
speeldag |
Vrij. 16 nov | 20:45u | C - 3 |
Cyprus | - | Bulgarije | - |
speeldag |
Vrij. 16 nov | 20:45u | C - 3 |
Slovenië | - | Noorwegen | - |
speeldag |
Vrij. 16 nov | 20:45u | D - 1 |
Andorra | - | Georgië | - |
speeldag |
Vrij. 16 nov | 20:45u | D - 4 |
Gibraltar | - | Armenië | - |
speeldag |
Vrij. 16 nov | 20:45u | D - 4 |
Liechtenstein | - | Macedonië | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Zat. 17 nov | 15:00u | C - 4 |
Servië | - | Montenegro | - |
speeldag |
Zat. 17 nov | 18:00u | B - 2 |
Turkije | - | Zweden | - |
speeldag |
Zat. 17 nov | 18:00u | D - 3 |
Azerbeidzjan | - | Faroër | - |
speeldag |
Zat. 17 nov | 18:00u | D - 3 |
Malta | - | Kosovo | - |
speeldag |
Zat. 17 nov | 20:45u | A - 3 |
Italië | - | Portugal | - |
speeldag |
Zat. 17 nov | 20:45u | C - 1 |
Albanië | - | Schotland | - |
speeldag |
Zat. 17 nov | 20:45u | C - 4 |
Roemenië | - | Litouwen | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Zon. 18 nov | 15:00u | A - 4 |
Engeland | - | Kroatië | - |
speeldag |
Zon. 18 nov | 18:00u | B - 3 |
Noord-Ierland | - | Oostenrijk | - |
speeldag |
Zon. 18 nov | 18:00u | D - 2 |
Moldavië | - | Luxemburg | - |
speeldag |
Zon. 18 nov | 18:00u | D - 2 |
San Marino | - | Wit-Rusland | - |
speeldag |
Zon. 18 nov | 20:45u | A - 2 |
Zwitserland | - | België | - |
speeldag |
Zon. 18 nov | 20:45u | C - 2 |
Hongarije | - | Finland | - |
speeldag |
Zon. 18 nov | 20:45u | C - 2 |
Griekenland | - | Estland | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Maa. 19 nov | 18:00u | D - 1 |
Andorra | - | Letland | - |
speeldag |
Maa. 19 nov | 18:00u | D - 1 |
Georgië | - | Kazachstan | - |
speeldag |
Maa. 19 nov | 20:45u | A - 1 |
Duitsland | - | Nederland | - |
speeldag |
Maa. 19 nov | 20:45u | B - 1 |
Tsjechië | - | Slovakije | - |
speeldag |
Maa. 19 nov | 20:45u | B - 4 |
Denemarken | - | Ierland | - |
speeldag |
Maa. 19 nov | 20:45u | C - 3 |
Bulgarije | - | Slovenië | - |
speeldag |
Maa. 19 nov | 20:45u | C - 3 |
Cyprus | - | Noorwegen | - |
speeldag |
Maa. 19 nov | 20:45u | D - 4 |
Macedonië | - | Gibraltar | - |
speeldag |
Maa. 19 nov | 20:45u | D - 4 |
Liechtenstein | - | Armenië | - |
speeldag |
| | | | | |
| |
Din. 20 nov | 20:45u | A - 3 |
Portugal | - | Polen | - |
speeldag |
Din. 20 nov | 20:45u | B - 2 |
Zweden | - | Rusland | - |
speeldag |
Din. 20 nov | 20:45u | C - 1 |
Schotland | - | Israël | - |
speeldag |
Din. 20 nov | 20:45u | C - 4 |
Servië | - | Litouwen | - |
speeldag |
Din. 20 nov | 20:45u | C - 4 |
Montenegro | - | Roemenië | - |
speeldag |
Din. 20 nov | 20:45u | D - 3 |
Kosovo | - | Azerbeidzjan | - |
speeldag |
Din. 20 nov | 20:45u | D - 3 |
Malta | - | Faroër | - |
speeldag |
* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres:
m.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina
Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.
Woensdag | 5 juni | 20u45 | Winnaar groep x | - | Winnaar groep y |
- | - |
Donderdag | 6 juni | 20u45 | Winnaar groep x | - | Winnaar groep y |
- | - |
** Naar de finale.
* Naar de wedstrijd voor de 3e en 4e plaats.
Zondag | 9 juni | 17u00 | Winnaar 1/2 finale | - | Winnaar 1/2 finale |
- | - |
Zondag | 9 juni | 20u45 | Winnaar 1/2 finale | - | Winnaar 1/2 finale |
- | - |
*** De winnaar krijgt de trofee "Nations League Winner".
- De vier deelnemers aan de "Final Four" zijn er van verzekerd dat ze, in het EK 2020-Kwalificatietornooi, in één van de groepen met vijf landen geplaatst worden,
én dat de eerste twee in die groepen aan het EK 2020 mogen deelnemen.
*
League A :
België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, IJsland, Italië, Kroatië, Nederland, Polen, Portugal, Spanje en Zwitserland.
*
League B : Oostenrijk, Wales, Rusland, Slovakije, Zweden, Oekraïne, Ierland, Bosnië-Herzegovina, Noord-Ierland, Denemarken, Tsjechië en Turkije.
*
League C : Hongarije, Roemenië, Schotland, Slovenië, Griekenland, Servië, Albanië, Noorwegen, Montenegro, Israël, Bulgarije, Finland, Cyprus, Estland en Litouwen.
*
League D : Azerbeidzjan, Macedonië, Wit-Rusland, Georgië, Armenië, Letland, Faeröer, Luxemburg, Kazachstan, Moldavië, Liechtenstein, Malta, Andorra, Kosovo, San Marino en Gibraltar.
Op de
"Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement, en de kwalificatie en speelsteden van het EK 2020.
Klik
HIER.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).