Ronde 1 tot en met 5
Update: 17/10/2015 om 12:24u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Algemeen Tel. nr. +32 3 303 96 00
Riyadhstraat 28 - Zone D7, 2321 Meer
Tel: +32 (0)3 314.45.74
info@ALLESGLAS.be - www.allesglas.be
Bezoek ook onze toonzalen
in Deurne en Turnhout
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 17/10/2015 om 12:24u
Archief  /  Seizoen 2015-2016  /  Nationaal  /  Beker van België  /  Ronde 1 tot en met 5
BEKER VAN BELGIE 2015-2016 - DE CROKY CUP
SPEELDAGEN 1 TOT 5

De "Beker van België" heet officiëel "De Croky-Cup" (c), naar de naam van de sponsor, die een contract van drie seizoenen sloot met de KBVB.

Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vijf speeldagen in de nationale bekercompetitie.

De bekerwedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale kan u bekijken op de aparte hoofdpagina "Beker van Belgie 2015-2016".

U vindt de meest recente speeldag altijd bovenaan. Kies de wedstrijdschema's van de verschillende rondes via de quicklinks in het vakje hiernaast "Op deze pagina".

Verder op deze pagina ziet u ook de selectiecriteria van de provinciale ploegen, plus de regeling in de "Croky Cup".

Voor het archief van vorig seizoen in de Beker van België-De Cofidis Cup 2014-2015, klik hier.

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 5
Zaterdag 22 en zondag 23 augustus 2015
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
247Cercle Brugge * -RFC Luik 2 - 0 -
248R Antwerp FC * -Seraing United 2 - 1 -
249Spouwen-Mopert. *-KFC Oosterzonen 1 - 13 - 2
250KMSK Deinze * -FC Tubeke 3 - 1 -
251Knokke FC -FC Dender *2 - 22 - 4
252WS Brussel * -Lierse SK 2 - 0 -
253Patro Eisden MM * -RC.Hades 5 - 0 -
254KVV Koksijde * -Merelbeke 1 - 0 -
255KFC Duffel -Union St. Gillis * 1 - 3 -
256RW Walhain * -Charleroi-Fleurus 4 - 1 -
257Exc. Virton -Bocholter VV * 0 - 1 -
258RES Acrenoise * -RRC Hamoir 2 - 0 -
259SK Berlare -KAS Eupen * 1 - 3 -
260Olsa Brakel * -KSK Heist 3 - 2 -
261Dessel Sport * -KSV Bornem 2 - 0 -
262KSK Londerzeel -Lommel United * 0 - 1 -
      
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze de 16e finales (na loting).

** De verdere planning:
- 16e finales - woensdag 23 september 2015.
- 8e finales - woensdag 2 december 2015.
- kwartfinales - woensdag 16 december 2015.
- halve finales heen - woensdag 20 januari 2016.
- halve finales terug - woensdag 3 februari 2016.
- finale - zaterdag 19 maart of zondag 20 maart 2016.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina
Beker van Belgie - Croky Cup.

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 4
Zaterdag 15 en zondag 16 augustus 2015
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand ook verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
215Zwarte Leeuw -RES Acrenoise * 1 - 11 - 3
216Merelbeke * -RFC Kelmis 5 - 0 -
217Woluwe-Zaventem -RC. Hades *2 - 4 -
218Lierse SK * -Rupel Boom 2 - 1 -
219Patro Eisden MM * -Esperanza Pelt 1 - 0 -
220RC. Mechelen -KSK Londerzeel * 1 - 2 -
221Charleroi-Fleurus *-La Louvière Centre 2 - 1 -
222KVV Koksijde * -FC Gullegem 4 - 0 -
223Bocholter VV * -St-Gillis Waas 3 - 35 - 3
224ASV Geel -Knokke FC * 2 - 25 - 6
225RFC Meux -WS Brussel * 0 - 1 -
226KSC Grimbergen -Dessel Sport * 0 - 2 -
227KSK Heist * -Gent-Zeehaven 2 - 0 -
228Lommel United * -RUS Givry 3 - 0 -
229Union St. Gillis * -UR Namur 3 - 0 -
230KFC Duffel * -Olympia Wijgmaal 2 - 1 -
231KFC Oosterzonen * -Léopold FC 3 - 0 -
232Exc. Virton * -RWD Molenbeek 1 - 0 -
233RW Walhain * -SK Sint Niklaas 2 - 1 -
234FC Tubeke * -ROC Charleroi-March 2 - 0 -
235Seraing United * -SE Winkel Sport 1 - 15 - 4
236FC Dender * -Tempo Overijse 2 - 0 -
237KMSK Deinze * -Hoogstraten VV 2 - 1 -
238RFC Luik * -KSV Roeselare 2 - 24 - 2
239Cercle Brugge * -Wallonne Ciney 2 - 0 -
240KFC Izegem -R Antwerp FC *1 - 3 -
241Spouwen-Mopert. * -Diegem Sport 3 - 2 -
242Olsa Brakel * -KVK Tienen 2 - 1 -
243KAS Eupen * -RFC Cappellen 4 - 1 -
244SK Berlare * -VW Hamme 0 - 03 - 2
245Cointe-Liège -RRC Hamoir *2 - 3 -
246KSV Bornem * -United Richelle 3 - 1 -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 3
Zaterdag 8 en zondag 9 augustus 2015
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
169Wolvertem SC -RFC Kelmis * 0 - 01 - 4
170Rupel Boom * - RRC Waterloo1 - 0 -
171RES Acrenoise * -URS Lixhe-Lanaye 4 - 3 -
172Ent. Bertrix -RFC Cappellen * 1 - 5 -
173RCS Verlaine A -KSK Londerzeel * 1 - 3 -
174RES Champlonaise -United Richelle * 0 - 1 -
175Sp. West Harelbeke -KVK Tienen * 0 - 1 -
176Spouwen-Mopert. * -Beerschot-Wilrijk 2 - 1 -
177KFC Nijlen -KSV Bornem * 1 - 14 - 5
178Francs Borains -Esperanza Pelt * 0 - 1 -
179RWD Molenbeek * -SK Ronse 1 - 0 -
180Eendracht Zele -Merelbeke * 1 - 15 - 6
181Knokke FC * -Sprimont Comblain2 - 1 -
182Wallonne Ciney * -Betekom 2 - 0 -
183Bocholter VV * -RCS Stavelot A 3 - 1 -
184Montkainoise A -UR Namur * 1 - 15 - 6
185Racing Waregem -RW Walhain * 1 - 3 -
186RFC Meux * -Albert-Quevy Mons 4 - 0 -
187Hoogstraten VV * -Lutlommel VV 1 - 0 -
188St-Gillis Waas * -JS Fizoise 2 - 0 -
189Eendracht Aalst -KFC Duffel * 1 - 12 - 4
190KFC Oosterzonen * -Wevelgem City 6 - 1 -
191RC. Hades *-KSV Temse 2 - 25 - 3
192SK Sint Niklaas * -KSK Halle 1 - 0 -
193Voorw. Zwevezele -VW Hamme * 3 - 5 -
194Herk-De-Stad -RUS Givry 1 - 3 -
195Tempo Overijse * -RSC Beaufays 3 - 0 -
196SVV Damme -Léopold FC * 0 - 02 - 4
197Berchem Sport -Ol. Wijgmaal * 2 - 23 - 5
198ESK. Leopoldsburg -Gent-Zeehaven * 1 - 5 -
199Zwaluwen Olmen -Olsa Brakel * 1 - 3 -
200Torhout 1992 KM -SK Berlare * 0 - 1 -
201KSC Grimbergen * -Sp. Rotselaar A 8 - 1 -
202KSV Oudenaarde -Cointe-Liège * 2 - 26 - 7
203Peruwelz FC - A -Charleroi-Fleurus * 1 - 5 -
204Zwarte Leeuw * -Sporting Hasselt 2 - 1 -
205Witgoor Dessel -FC Dender * 0 - 3 -
206Diegem Sport * -RFC Doornik 0 - 05 - 3
207RRC Longlier -RRC Hamoir * 1 - 3 -
208FC. Ostiches A -RFC Luik * 1 - 2 -
209FC Pepingen -La Louvière Centre * 1 - 3 -
210Sparta Petegem -ROC Charleroi-March. * 1 - 3 -
211RC. Mechelen * -Chevetogne FB 2 - 0 -
212FC Gullegem * -GR Katelijne 2 - 0 -
213Vosselaar VV -KFC Izegem * 2 - 22 - 4
214Winkel Sport *-R. Ougrée FC 6 - 0 -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 2
Zaterdag 1 en zondag 2 augustus 2015
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
113VK Westhoek -Voorw. Zwevezele * 2 - 21 - 3
114Rumbeke -SVV Damme *1 - 12 - 4
115Racing Waregem * -Adinkerke 6 - 0 -
116Knokke FC * -OMS. Ingelmunster 2 - 0 -
117Zwevegem Sport -Wevelgem City * 0 - 01 - 4
118Wingene -Sp West Harelbeke * 1 - 2 -
119RFC Doornik * -Sassport Boezinge 2 - 0 -
      
GROEP 2
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
120Merelbeke * -Jong VL Kruibeke 3 - 2 -
121KVK Ninove -St-Gillis Waas * 1 - 2 -
122RWD Molenbeek *-Dikkelvenne 2 - 1 -
123WIK Eine -Eendracht Zele * 1 - 3 -
124Evergem-Center -SK Berlare * 3 - 4 -
125Wetteren-Kwatrecht -FC Pepingen * 0 - 01 - 4
126KVV Zelzate -SK Ronse * 0 - 03 - 4
      
GROEP 3
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
127KFC Turnhout -KFC Nijlen * 1 - 13 - 4
128KFC Duffel * -FC Mariekerke 1 - 19 - 8
129Zwaluwen Olmen * -Verbr. Zwijndrecht 4 - 1 -
130GR Katelijne * -KFC Lille 2 - 1 -
131KFC Sint Lenaarts -Vosselaar VV * 1 - 2 -
132Zwarte Leeuw * -KFC Brasschaat 3 - 2 -
133Witgoor Dessel * -Wh. Star Schorvoort 1 - 15 - 3
      
GROEP 4
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
134KSK Halle * -OVC Sterrebeek 0 - 05 - 4
135RCS Ohain A -Betekom * 1 - 6 -
136RRC Waterloo * -Eppegem A 2 - 1 -
137Sport. Rotselaar A * -ASC Berchem 5 - 1 -
138Olympia Wijgmaal * -FC Ganshoren 3 - 1 -
139Rebecquoise -Wolvertem SC * 1 - 115 - 16
140Léopold FC * -St. Everois RC - A 4 - 3 -
      
GROEP 5
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
141RUS Courcelloise -ROC Charleroi-March *2 - 3 -
142R Chatelet SC -Montkainoise A * 3 - 5 -
143Peruwelz FC - A * -PA Celles-Buzet A 3 - 2 -
144Albert-Quevy Mons * -R. Symphorinois A 3 - 1 -
145RFC Grand-Leez -Francs Borains * 0 - 3 -
146FC. Ostiches A * -RFC Spy 1 - 0 -
147Charleroi-Fleurus * -RAS Monceau 3 - 2 -
      
GROEP 6
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
148KVK Wellen -Esperanza Pelt * 1 - 6 -
149ESK Leopoldsburg * -Vlijtingen VV 1 - 0 -
150Kattenbos Sport -RC. Hades *0 - 1 -
151Lutlommel VV * -Eendracht Termien 1 - 14 - 2
152Thes Sport -Spouwen-Mopert. * 2 - 3 -
153Herk-De-Stad FC * -Brustem Centrum 0 - 07 - 6
      
GROEP 7
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
154USH Limontoise -RCS Stavelot A * 2 - 23 - 4
155JS Fizoise * -AC. Hombourg 1 - 16 - 5
156R. Ougrée FC *-CS. Wépionnais 3 - 1 -
157RUS Loyers -URS Lixhe-Lanaye *0 - 4 -
158JS. Taminoise -UR Namur * 1 - 4 -
159RFC Meux * -RJ Aischoise A 4 - 0 -
160FC de Trooz -RSC Beaufays * 1 - 14 - 5
161Chevetogne Footb. * -RES Gesvoise 3 - 0 -
      
GROEP 8
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
162Cointe-Liège * -R.RC. Mormont 6 - 1 -
163Solières Sport -FC. Ut Richelle * 2 - 4 -
164Ent. Bertrix * -RUS Ethe Belmont 1 - 0 -
165St. Waremmien FC -RCS Verlaine A *1 - 13 - 4
166RUS Givry * -Habay-La-Neuve 3 - 0 -
167RRC Longlier * -R. Aywaille FC 1 - 0 -
168RES Vaux -RES Champlonaise * 0 - 1 -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 1
Zaterdag 25 en zondag 26 juli 2015
GROEP 1
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1Wielsbeke -Sassport Boezinge *0 - 1 -
2Wingene *-Club Lauwe 4 - 0 -
3FC Knokke *-Vlamertinge 7 - 0 -
4Rumbeke *-De Ruiter Roeselare 2 - 0 -
5Adinkerke *-Oostnieuwkerke 2 - 1 -
6GD Ingooigem -Sp. West Harelbeke * 0 - 3 -
7Racing Waregem *-Eernegem 2 - 26 - 5
8VW Zwevezele *-Westkapelle 5 - 1 -
9RFC Doornik *-Ootegem 5 - 0 -
10Wevelgem City * -KSCT Menen 3 - 1 -
11Géants Athois (ff) -Zwevegem Sport * 0 - 5 -
12OMS Ingelmunster * -Nieuwkerke 7 - 0 -
13SVV Damme * -KFC Meulebeke 3 - 0 -
14VK Westhoek *-Eendracht Wervik 4 - 0 -
      
GROEP 2
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
15Dikkelvenne * -Svelta Melsele 3 - 2 -
16Zeveren Sportief -Evergem-Center * 3 - 5 -
17Rapide Lebbeke -KVV Zelzate * 1 - 13 - 4
18Appelterre-Eichem - Wetteren-Kwatr. *1 - 2 -
19DJ Lovendegem -SK Ronse * 0 - 3 -
20St-Gillis Waas * -Rangers Opdorp 3 - 0 -
21WIK Eine * -Laarne-Kalken 6 - 1 -
22WIK Boekel -Eendracht Zele * 0 - 4 -
23RWD Molenbeek * - Avanti Stekene 1 - 0 -
24Jong VL Kruibeke * -Drongen 2 - 1 -
25Merelbeke * -Lochristi 3 - 2 -
26Maldegem -SK Berlare * 0 - 2 -
27FC Pepingen * -KVC Jong Lede 3 - 2 -
28KVK Ninove * -SV Voorde 4 - 1 -
      
GROEP 3
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
29KFC Bevel -Zwaluwen Olmen * 1 - 13 - 4
30Zwarte Leeuw *-FC Walem 5 - 0 -
31Verbr. Zwijndrecht * -KFC Ranst 3 - 0 -
32KFC Heultje -FC Mariekerke * 0 - 5 -
33KFC Sint Lenaarts * -VC Herentals 2 - 0 -
34KFC Turnhout * -VV Duffel 5 - 0 -
35GR Katelijne * -Lyra TSV 4 - 2 -
36KFC Wuustwezel -KFC Lille * 3 - 37 - 8
37KFC Antonia -Witgoor Dessel * 0 - 1 -
38KFC Duffel * -Beekhoek Sport 5 - 1 -
39KFC Nijlen * -Berg en Dal 1 - 0 -
40K Merksplas SK -Vosselaar VV * 1 - 6 -
41City Pirates -KFC Brasschaat * 1 - 2 -
42SV Aartselaar -Wh. Star Schorvoort *0 - 4 -
      
GROEP 4
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
43R.CS.Ohain A * -Rixensartoise A 2 - 1 -
44Tervuren-Duisburg A -Stade Everois RC - A * 2 - 22 - 4
45Betekom * -Haacht A 3 - 1 -
46SK Kampelaar -KSK Halle * 0 - 3 -
47Eppegem A * -La Hulpe SC. A 14 - 0 -
48OVC Sterrebeek * -RC Schaerbeek 4 - 1 -
49ASC Berchem * -Wambeek A 3 - 2 -
50Rebecquoise * -KFC Lennik 3 - 1 -
51Korbeek Sport -Sportief Rotselaar A * 0 - 2 -
52R.D. Zoutleeuw -Olympia Wijgmaal * 1 - 5 -
53Wolvertem SC * -Rillaar Sport A 6 - 0 -
54KFC Peutie -Léopold FC *0 - 6 -
55FC Ganshoren * -D'Ophain - A 5 - 0 -
56RRC Waterloo * -Beersel Drogenbos A 3 - 0 -
      
GROEP 5
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
57Francs Borains * -R.Arquet FC 2 - 1 -
58Sp.Club Havinnes A -FC. Ostiches A * 0 - 3 -
59R.FC.Spy * -AS.Fontainoise 1 - 14 - 3
60RC Charleroi-Fleurus * -Entente Chatelet 9 - 2 -
61Pont-AC-Buzet A * -OC. Nismes 1 - 15 - 4
62R.AS. Monceau *-A.C. Le Roeulx 5 - 1 -
63AEDEC. Hyon A -Albert-Quevy Mons * 1 - 2 -
64RFC. Fosses -R. Chatelet SC *1 - 3 -
65Montkainoise A * -l'Entité Floreffe 8 - 0 -
66RSC. Paturageois -Peruwelz FC - A * 0 - 1 -
67ROC. Charleroi-March. * -RUS. Flobecquoise A 9 - 0 -
68RFC. Grand-Leez * -Lessines-Ollignies 4 - 1 -
69US. De Pesche -RUS. Courcelloise * 0 - 1 -
70Rap. Symphorinois A * -JS. Isièroise A 4 - 0 -
      
GROEP 6
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
71Spouwen-Mopert. * -KVK. Beringen 8 - 0 -
72  -Kattenbos Sport * vrij -
73Neeroeteren-Maaseik -Esperanza Pelt * 0 - 7 -
74ESK. Leopoldsburg * -SK. Bree 3 - 0 -
75Vlijtingen VV * -Weerstand Koersel 1 - 0 -
76Herk-De-Stad FC * -Bilzen Waltwilder1 - 0 -
77Daring Huvo Jeuk -Brustem Centrum * 2 - 27 - 8
78RC. Hades * -KMR. Biesen 5 - 0 -
79Flandria Dorne -Lutlommel VV * 0 - 7 -
80Thes Sport * -Zonhoven VV 1 - 17 - 6
81Helson Helchteren -KVK. Wellen * 0 - 2 -
82Eendracht Termien * -HIH. Hoepertingen 4 - 1 -
      
GROEP 7
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
83RAEC Sclayn -CS. Wépionnais * 2 - 4 -
84RFC. Sart-Lez-Spa -RES. Gesvoise * 1 - 13 - 4
85Chevetogne Football * -Rochefort Jemelle A 1 - 14 - 2
86RSC. Beaufays -RFC. Warnant 1 - 13 - 2
87RFC 1912 Raeren * -RCS Stavelot A 0 - 00 - 3
88Stand. FC. Bièvre -RJ. Aischoise A *0 - 6 -
89R. Dinant FC -J.S. Fizoise2 - 5 -
90USH Limontoise * -RCS Verlaine B 6 - 0 -
91AC. Hombourg * -Pontisse Cite FC 3 - 0 -
92R. Ougrée FC * -RCS Stavelot B 5 - 1 -
93RUS Loyers -R.J. Aischoise B 6 - 2 -
94URS Lixhe-Lanaye * -Couvin-Mariembourg 3 - 2 -
95U. Royale Namur * -RUS Gold Star Liège 3 - 1 -
96Un. Walhorn -RFC Meux * 1 - 4 -
97JS. Taminoise * -JS. Eghezée 7 - 0 -
98Kemexhe Crisnée -FC de Trooz *0 - 4 -
      
GROEP 8
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
99Marloie Sport -R.Aywaille FC * 2 - 3 -
100  -RES Champlonaise * vrij -
101RUS Ethe Belmont * -J. Lorr. Aarlen 2 - 1 -
102ES. Villance -R.US. Givry * 1 - 9 -
103R.RC. Longlier * -Durbuy RE 3 - 0 -
104Habay-La-Neuve * -R.OL. Harre 8 - 0 -
105RFC Messancy -Solières Sport * 0 - 5 -
106RES Vaux * -ESC. Poupehan 2 - 0 -
107Ent. Bertrix * -RSS Salmienne 4 - 2 -
108RUS Marbehan -RRC Mormont * 1 - 2 -
109Stade Waremme *-ROC Meix-Dt-Virton 3 - 0 -
110Jamoigne-Chiny -Cointe-Liège *0 - 6 -
111RCS Verlaine A * -R.Esp. Rossignol 4 - 0 -
112ROC Rochois -FC. Utd Richelle * 0 - 1 -
      
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

SELECTIE VAN DE PROVINCIALE PLOEGEN HEREN

Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" maximaal 19 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 19, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met, in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.

Zie ook de pagina BVA 2015.

REGELING IN DE CROKY-CUP

Vanaf het seizoen 2012-2013 geldt deze regeling:
1. de ploegen van bevordering, 3e nationale afdeling en 2e nationale afdeling nemen deel vanaf respectievelijk de eerste, derde en vierde speeldag.
2. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
3. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
4. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
5. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
6. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de KBVB.
7. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde. De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.