Archief Seizoen 2015-2016 Provinciaal 1e provinciale Eindronde 2016
Laatste update: 29/12/2016 om 11:19u
De eindrondes bepalen welke provinciale clubs promoveren, en welke clubs degraderen.
Voor de promotie is het algemeen principe dat, in elke reeks van 2e, 3e en 4e provinciale, de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen deze eindronde spelen.
* Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de derde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
* Een ploeg die één van de periodekampioenschappen won, maar die in de eindklassering rechtstreeks degradeert, mag NIET deelnemen aan de promotie-eindronde.
- Er wordt telkens een heen- en terugwedstrijd gespeeld volgens het "Europese systeem" waarin, bij een gelijke totaalstand, gescoorde doelpunten op verplaatsing dubbel tellen.
- Bij volledige gelijke stand na de terugwedstrijd volgen verlengingen en strafschoppen.
- In de degradatie-eindrondes spelen de in aanmerking komende clubs eveneens een heen- en terugwedstrijd, of een mini-competitie.
De datums van de wedstrijden zijn
donderdag 28 april, zondag 1 mei, donderdag 5 mei en zondag 8 mei 2016.
Voor alle gegevens van de provinciale eindrondes van vorig seizoen 2014-2015, klik hier.
Op deze pagina ziet u de wedstrijdkalenders en uitslagen van de promotie- en degradatie-eindrondes in de provinciale afdelingen.
Klik op de links in het schema hieronder.
LET OP !!! Ter attentie van de clubs: een speler is geschorst als hij in de eindronde TWEE gele kaarten heeft gekregen, in tegenstelling tot drie in de gewone competitie.
In deze reeks waren er in het seizoen 2015-2016 géén periodekampioenschappen, en er is ook géén promotie-eindronde, vanwege de hervorming van het amateurvoetbal.
* De eerste twee ploegen uit de eindrangschikking van 1e provinciale, FC Mariekerke en KVC Houtvenne, stijgen rechtstreeks naar de "derde klasse amateurs".
* De derde uit de eindrangschikking, Groen Rood Katelijne, mag rechtstreeks deelnemen aan de interprovinciale eindronde, voor een eventuele derde stijger. Deze loting volgt zo snel mogelijk.
* Om de vrijgekomen plaatsen in eerste provinciale in te vullen gelden de "normale" modaliteiten betreffende het aanduiden van de bijkomende stijgers.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioen van 2e A
(KFC Brasschaat) en 2e B
(White Star Schorvoort), twee bijkomende stijgers naar eerste provinciale aan te duiden.
De acht ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd.
Dat zijn
K Kontich FC, Heikant Berlaar, Rapid Leest, KFC Sint Job, K Retie SK, Linda Olen, K Merksplas SK en Lentezon Beerse.
De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
1a | Do. 28 apr. | 19:00u | KFC SINT JOB (2A ) | - | LINDA OLEN (2B) | 2 - 2 |
2a | Do. 28 apr. | 19:00u | LENTEZON (2B) | - | HEIKANT BERLAAR (2A) | 1 - 5 |
3a | Do. 28 apr. | 19:00u | K MERKSPLAS SK (2B) | - | RAPID LEEST (2A) | 2 - 2 |
4a | Do. 28 apr. | 19:00u | KSK RETIE (2B) | - | KFC KONTICH (2A) | 0 - 0 |
| | | | | |
1b | Zon. 1 mei | 15:00u | LINDA OLEN (2B) * | - | KFC SINT JOB (2A ) | 2 - 2 V. 3 - 2 |
2b | Zon. 1 mei | 15:00u | HEIKANT BERLAAR (2A) * | - | LENTEZON (2B) | 5 - 1 |
3b | Zat. 30 apr. | 18:30u | RAPID LEEST (2A) * | - | K MERKSPLAS SK (2B) | 3 - 1 |
4b | Zon. 1 mei | 15:00u | KFC KONTICH (2A) | - | KSK RETIE (2B) * | 0 - 0 V. 1 - 1 |
| | | | | |
* = naar de tweede ronde
Do. 5 mei | 15:00u | LINDA OLEN | - | HEIKANT BERLAAR | 1 - 2 |
Do. 5 mei | 15:00u | RAPID LEEST | - | KSK RETIE | 1 - 1 |
| | | | | |
Zon. 8 mei | 15:00u | HEIKANT BERLAAR ** | - | LINDA OLEN | 3 - 0 |
Zon. 8 mei | 15:00u | KSK RETIE | - | RAPID LEEST ** | 1 - 1 (Pen. 5 - 6) |
| | | | | |
** Twee ploegen promoveren naar eerste provinciale.
De voetbalbond maakt, voor het
eventueel achteraf bepalen van één of meer bijkomende stijgers in de diverse reeksen, ook een
(theoretisch) apart klassement van de wedstrijden in de eerste en tweede ronde
van elke reeks waarbij, in eerste instantie, fase twee beslissend is. Hieronder ziet u het klassement van fase 1 en 2.
1. |
HEIKANT BERLAAR |
2 |
2 |
0 |
0 |
10 |
2 |
6 |
2. |
RAPID LEEST |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
3 |
4 |
3. |
LINDA OLEN |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
4 |
4 |
4. |
KFC KONTICH ** |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
1 |
2 |
5. |
KSK RETIE ** |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
1 |
2 |
6. |
KFC SINT JOB |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
1 |
7. |
K MERKSPLAS SK |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
5 |
1 |
8. |
LENTEZON BEERSE |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
10 |
0 |
| | | | | | | |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
1. |
HEIKANT BERLAAR |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
6 |
2. |
RAPID LEEST |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
2 |
2 |
3. |
KSK RETIE |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
2 |
2 |
4. |
LINDA OLEN |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
5 |
0 |
| | | | | | | |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
| | | | | | | | |
!! Eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen worden bepaald via :
- in eerste instantie: de verliezer(s) uit de 2e fase van de eindronde,
- in tweede instantie: volgens parameters 3 tot en met 7 (uit de lijst hieronder) uit de reguliere competitie.
!!! In dat geval zijn dit de bepalende criteria:
1. de meeste punten in de 2e fase van de eindronde,
2. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen in de 2e fase van de eindronde
(het aantal gemaakte goals op zich telt hier niét mee als bepalende factor),
3. de plaats in de eindrangschikking van het kampioenschap,
4. het aantal behaalde punten (eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld),
5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie,
6. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen in de reguliere competitie,
7. het aantal doelpunten voor in de reguliere competitie,
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.
De laatste drie ploegen in de eindstand van de twee reeksen in tweede provinciale degraderen naar derde provinciale. Dit seizoen zijn dat
KSK Wilrijk, RVC Hoboken, Rochus Deurne, KSK Kasterlee, Vrij Arendonk en KAC Olen.
!! Er zijn geen verdere wedstrijden om een eventuele extra daler aan te duiden.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioenen van 3e A, B en C
(KFCE Zoersel, Sporting Tisselt en KFC Herselt), drie bijkomende stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.
De twaalf ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd. De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
Dit zijn de twaalf ploegen:
KFC Herenthout, FC Ekeren, K Kalmthout SK, KFC Schoten, Kessel United, KSK Wavria, SV Aartselaar, KFC Katelijne, Zwaluwen Olmen, Ezaart Sport, Wezel Sport en KVV Dosko.
1a | Do. 28 apr. | 19:00u | KESSEL UTD (3B) | - | KSK WAVRIA (3B) | 0 - 2 |
2a | Do. 28 apr. | 19:30u | KVV DOSKO (3C) | - | SV AARTSELAAR (3B) | 1 - 2 |
3a | Do. 28 apr. | 19:00u | KSK KALMTHOUT (3A) | - | KFC KATELIJNE (3B) | 0 - 1 |
4a | Do. 28 apr. | 19:00u | ZWAL. OLMEN (3C) | - | EZAART SPORT (3C) | 2 - 3 |
5a | Do. 28 apr. | 19:00u | KFC SCHOTEN (3A) | - | HERENTHOUT (3A) | 2 - 2 |
6a | Do. 28 apr. | 19:00u | FC EKEREN (3A) | - | WEZEL SPORT (3C) | 0 - 2 |
| | | | | |
1b | Zon. 1 mei | 15:00u | KSK WAVRIA (3B) * | - | KESSEL UTD (3B) | 3 - 0 |
2b | Zon. 1 mei | 15:00u | SV AARTSELAAR (3B) * | - | KVV DOSKO (3C) | 3 - 1 |
3b | Zon. 1 mei | 15:00u | KFC KATELIJNE (3B) * | - | KSK KALMTHOUT (3A) | 5 - 1 |
4b | Zon. 1 mei | 15:00u | EZAART SPORT (3C) | - | ZWAL. OLMEN (3C) * | 0 - 4 |
5b | Zat. 30 apr. | 15:00u | HERENTHOUT (3A) * | - | KFC SCHOTEN (3A) | 4 - 1 |
6b | Zon. 1 mei | 15:00u | WEZEL SPORT (3C) * | - | FC EKEREN (3A) | 1 - 1 |
| | | | | |
* = naar de tweede ronde
Do. 5 mei | 15:00u | KSK WAVRIA | - | SV AARTSELAAR | 4 - 2 |
| | | | | |
Do. 5 mei | 15:00u | KFC KATELIJNE | - | ZWALUWEN OLMEN | 3 - 2 |
| | | | | |
Do. 5 mei | 15:00u | KFC HERENTHOUT | - | WEZEL SPORT | 1 - 0 |
| | | | | |
Zo. 8 mei | 15:00u | SV AARTSELAAR | - | KSK WAVRIA ** | 0 - 2 |
| | | | | |
Zo. 8 mei | 15:00u | ZWALUWEN OLMEN | - | KFC KATELIJNE ** | 0 - 0 |
| | | | | |
Zo. 8 mei | 15:00u | WEZEL SPORT | - | KFC HERENTHOUT ** | 1 - 2 |
| | | | | |
** Drie ploegen promoveren naar tweede provinciale.
De voetbalbond maakt, voor het
eventueel achteraf bepalen van één of meer bijkomende stijgers in de diverse reeksen, ook een
(theoretisch) apart klassement van de wedstrijden in de eerste en tweede ronde
van elke reeks waarbij, in eerste instantie, fase twee beslissend is. Hieronder ziet u het klassement van fase 1 en 2.
1. |
KFC KATELIJNE |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
6 |
2. |
KSK WAVRIA |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
0 |
6 |
3. |
SV AARTSELAAR |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
6 |
4. |
HERENTHOUT |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
3 |
4 |
5. |
WEZEL SPORT |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
1 |
4 |
6. |
ZWAL. OLMEN |
2 |
1 |
1 |
0 |
6 |
3 |
3 |
7. |
EZAART SPORT |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
6 |
3 |
8. |
FC EKEREN |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
1 |
9. |
KFC SCHOTEN |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
6 |
1 |
10. |
KVV DOSKO |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
5 |
0 |
11. |
KSK KALMTHOUT |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
6 |
0 |
12. |
KESSEL UNITED |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
5 |
0 |
| | | | | | | |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
1. |
KSK WAVRIA |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
6 |
2. |
KFC HERENTHOUT |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
3. |
KFC KATELIJNE |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
4 |
4. |
ZWALUWEN OLMEN |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
1 |
5. |
WEZEL SPORT |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
3 |
0 |
6. |
SV AARTSELAAR |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
6 |
0 |
| | | | | | | |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
| | | | | | | | |
!! Eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen worden bepaald via :
- in eerste instantie: de verliezer(s) uit de 2e fase van de eindronde,
- in tweede instantie: volgens parameters 3 tot en met 7 (uit de lijst hieronder) uit de reguliere competitie.
!!! In dat geval zijn dit de bepalende criteria:
1. de meeste punten in de 2e fase van de eindronde,
2. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen in de 2e fase van de eindronde
(het aantal gemaakte goals op zich telt hier niét mee als bepalende factor),
3. de plaats in de eindrangschikking van het kampioenschap,
4. het aantal behaalde punten (eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld),
5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie,
6. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen in de reguliere competitie,
7. het aantal doelpunten voor in de reguliere competitie,
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.
De 16e, 15e en 14e
in de eindstand van de drie reeksen in derde provinciale degraderen naar vierde provinciale.
Dit seizoen zijn dat
Massenhoven, Maria-ter-Heide, Excelsior Bouwel, SC Mechelen, Rita Berlaar, Zennester Hombeek, KFC Zammel, Sint Jozef en KFC Flandria.
De drie ploegen die 13e eindigen in hun reeks spelen een driehoekstornooi om
één extra daler aan te duiden.
Die drie ploegen zijn
Borsbeek Sport (3A), KFCM Hallaar (3B) en FC Zwaneven (3C).
Na elke wedstrijd worden er 5 strafschoppen genomen, die eventueel meetellen voor het klassement.
* De criteria: punten - gewonnen wedstrijden - doelsaldo - gescoorde doelpunten - strafschoppen.
Zo. 1 mei | 15:00u | BORSBEEK SP. | - | FC ZWANEVEN | 1 - 2 | 4 - 4 |
Do. 5 mei | 15:00u | FC ZWANEVEN | - | KFCM HALLAAR | 4 - 1 | 4 - 5 |
Zo. 8 mei | 15:00u | KFCM HALLAAR | - | BORSBEEK SP. | 0 - 0 | 5 - 3 |
| | | | | | |
1. |
FC ZWANEVEN |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
8 |
9 |
6 |
2. |
BORSBEEK SPORT |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
7 |
9 |
1 |
3. |
KFCM HALLAAR |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
10 |
7 |
1 |
| | | | | | | | | | |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- P + = Penalty's voor
- P - = Penalty's tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
KFCM Hallaar zakt naar vierde provinciale. FC Zwaneven en Borsbeek Sport blijven in 3e provinciale.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de vijf kampioenen van 4 A tot en met E
(KFC Meerle, Sporting Burcht, VVH Lippelo, SKS Herentals en VV Laakdal), vijf bijkomende stijgers naar derde provinciale aan te duiden.
Deze eindronde voor promotie wordt gespeeld door de tweede en de derde in de eindstand, samen met de twee periodekampioenen van de reeksen in 4e provinciale.
Mocht er een ploeg één of twee keer periodekampioen zijn, of indien een
periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de vierde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
De twintig ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd
(volgens het Europa-Cup systeem met eventueel verlengingen en strafschoppen).
De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
Die twintig ploegen zijn
Achterbroek VV, Antonia B, Brecht SK, Putte SK, Schelle Sport, VC Mortsel OG, Hove Sport, Oxford Hemiksem, KSK Rumst, VK Heindonk,
Leest United, KFC Duffel B, VC Poederlee, KVK Westmalle, KFC Halle, KFC Pulle, Excelsior Vorst, Rauw Sport, Punt-Larum en KFC Heultje.
1a | Do. 28 apr. | 19:00u | KFC HEULTJE (4E) | - | VK HEINDONK (4C) | 2 - 4 |
2a | Do. 28 apr. | 19:00u | EXC. VORST (4E) | - | KFC HALLE (4D) | 2 - 3 |
3a | Do. 28 apr. | 19:00u | HOVE SPORT (4B) | - | RAUW SPORT (4E) | 0 - 6 |
4a | Do. 28 apr. | 19:00u | VC POEDERLEE (4D) | - | PUTTE SK (4A) | 1 - 1 |
5a | Do. 28 apr. | 19:00u | ANTONIA B (4A) | - | VC MORTSEL OG (4B) | 1 - 0 |
6a | Do. 28 apr. | 19:00u | SCHELLE SPORT (4B) | - | KFC PULLE (4D) | 2 - 1 |
7a | Do. 28 apr. | 19:00u | LEEST UNITED (4C) | - | ACHTERBROEK VV (4A) | 3 - 2 |
8a | Do. 28 apr. | 19:00u | KSK RUMST (4C) | - | OXF. HEMIKSEM (4B) | 0 - 1 |
9a | Do. 28 apr. | 19:00u | K BRECHT SK (4A) | - | KVK WESTMALLE (4D) | 2 - 1 |
10a | Do. 28 apr. | 19:00u | KFC DUFFEL B (4C) | - | PUNT-LARUM (4E) | 1 - 1 |
| | | | | |
1b | Zon. 1 mei | 15:00u | VK HEINDONK (4C) | - | KFC HEULTJE (4E) * | 2 - 6 |
2b | Zon. 1 mei | 15:00u | KFC HALLE (4D) * | - | EXC. VORST (4E) | 2 - 0 |
3b | Zat. 30 apr. | 15:00u | RAUW SPORT (4E) * | - | HOVE SPORT (4B) | 2 - 1 |
4b | Zon. 1 mei | 15:00u | PUTTE SK (4A) | - | VC POEDERLEE (4D) * | 1 - 4 |
5b | Zon. 1 mei | 15:00u | VC MORTSEL OG (4B) | - | ANTONIA B (4A) * | 2 - 1 |
6b | Zon. 1 mei | 15:00u | KFC PULLE (4D) | - | SCHELLE SPORT (4B) * | 1 - 3 |
7b | Zon. 1 mei | 15:00u | ACHTERBROEK VV (4A) * | - | LEEST UNITED (4C) | 5 - 1 |
8b | Zon. 1 mei | 15:00u | OXF. HEMIKSEM (4B) * | - | KSK RUMST (4C) | 3 - 0 |
9b | Zon. 1 mei | 15:00u | KVK WESTMALLE (4D) | - | K BRECHT SK (4A) * | 0 - 0 |
10b | Zon. 1 mei | 15:00u | PUNT-LARUM (4E) | - | KFC DUFFEL B (4C) * | 1 - 1 V. 1 - 2 |
| | | | | |
* = naar de tweede ronde
Do. 5 mei | 15:00u | KFC HEULTJE | - | KFC HALLE | 0 - 3 |
| | | | | |
Do. 5 mei | 15:00u | RAUW SPORT | - | VC POEDERLEE | 0 - 1 |
| | | | | |
Do. 5 mei | 15:00u | ANTONIA B | - | SCHELLE SPORT | 2 - 3 |
| | | | | |
Do. 5 mei | 15:00u | ACHTERBROEK | - | OXFORD HEMIKSEM | 4 - 2 |
| | | | | |
Do. 5 mei | 15:00u | K BRECHT SK | - | KFC DUFFEL B | 3 - 1 |
| | | | | |
Zon. 8 mei | 15:00u | KFC HALLE ** | - | KFC HEULTJE | 4 - 1 |
| | | | | |
Zon. 8 mei | 15:00u | VC POEDERLEE ** | - | RAUW SPORT | 1 - 1 |
| | | | | |
Zon. 8 mei | 15:00u | SCHELLE SPORT | - | ANTONIA B ** | 0 - 2 |
| | | | | |
Zon. 8 mei | 15:00u | OXFORD HEMIKSEM | - | ACHTERBROEK ** | 1 - 1 |
| | | | | |
Zon. 8 mei | 15:00u | KFC DUFFEL B ** | - | K BRECHT SK | 2 - 0 |
| | | | | |
** De vijf winnaars van de heen- en terugwedstrijd in deze tweede ronde promoveren naar derde provinciale.
De voetbalbond maakt, voor het
eventueel achteraf bepalen van één of meer bijkomende stijgers in de diverse reeksen, ook een
(theoretisch) apart klassement van de wedstrijden in de eerste en tweede ronde
van elke reeks waarbij, in eerste instantie, fase twee beslissend is. Hieronder ziet u het klassement van fase 1 en 2.
1. |
RAUW SPORT |
2 |
2 |
0 |
0 |
8 |
1 |
6 |
2. |
OXFORD HEMIKSEM |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
6 |
3. |
KFC HALLE ** |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
6 |
4. |
SCHELLE SPORT ** |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
6 |
5. |
VC POEDERLEE |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
2 |
4 |
6. |
KFC DUFFEL B |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
4 |
7. |
K BRECHT SK |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
8. |
ACHTERBROEK VV |
2 |
1 |
1 |
0 |
7 |
4 |
3 |
9. |
KFC HEULTJE |
2 |
1 |
1 |
0 |
8 |
6 |
3 |
10. |
KFC ANTONIA B ** |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
11. |
VC MORTSEL OG ** |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
12. |
VK HEINDONK |
2 |
1 |
1 |
0 |
6 |
8 |
3 |
13. |
LEEST UNITED |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
7 |
3 |
14. |
PUNT-LARUM |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
1 |
15. |
KVK WESTMALLE |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
16. |
PUTTE SK |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
5 |
1 |
17. |
EXC. VORST ** |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
5 |
0 |
18. |
KFC PULLE ** |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
5 |
0 |
19. |
KSK RUMST |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
20. |
HOVE SPORT |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
8 |
0 |
| | | | | | | |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
1. |
KFC HALLE |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
1 |
6 |
2. |
ACHTERBROEK |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
3 |
4 |
3. |
VC POEDERLEE |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4. |
ANTONIA B |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
3 |
5. |
KFC DUFFEL B ** |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
3 |
3 |
6. |
K BRECHT SK ** |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
3 |
3 |
7. |
SCHELLE SPORT |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
4 |
3 |
8. |
RAUW SPORT |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
9. |
OXFORD HEMIKSEM |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
5 |
1 |
10. |
KFC HEULTJE |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
7 |
0 |
| | | | | | | |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
| | | | | | | | |
!! Eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen worden bepaald via :
- in eerste instantie: de verliezer(s) uit de 2e fase van de eindronde,
- in tweede instantie: volgens parameters 3 tot en met 7 (uit de lijst hieronder) uit de reguliere competitie.
!!! In dat geval zijn dit de bepalende criteria:
1. de meeste punten in de 2e fase van de eindronde,
2. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen in de 2e fase van de eindronde
(het aantal gemaakte goals op zich telt hier niét mee als bepalende factor),
3. de plaats in de eindrangschikking van het kampioenschap,
4. het aantal behaalde punten (eventueel aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld),
5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie,
6. het verschil tussen het aantal doelpunten voor en tegen in de reguliere competitie,
7. het aantal doelpunten voor in de reguliere competitie,
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.
Antwerpse dalers uit bevordering |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
1e Prov. stijgers |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
1e Prov. dalers |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
2e Prov. stijgers |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
2e Prov. dalers |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
3e Prov. stijgers |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
3e Prov. dalers |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
4e Prov. stijgers |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
* Voor elke extra Antwerpse daler uit bevordering komt er één daler bij in 1e, 2e en 3e provinciale.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen
van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).