Groep 4
Update: 26/08/2018 om 18:26u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Chambres d'Erpigny - Relaxen in de Ardennen
Rust en stilte in een subliem natuurkader
Tel: +32 (0)3 315.91.85
Mail ons voor info en reservering via:
www.chambres-d-erpigny.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: 26/08/2018 om 18:26u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 4
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2018 - GROEP 4

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 4, zomer 2018.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 4, 11, 18 en 25 augustus 2018.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (25 augustus 2018)
Zat. 25/08 16u00 Oxford Hemiksem - SV Noorse 7 - 0
Zat. 25/08 18u00 VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord 8 - 3
Zat. 25/08 18u30 City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B 3 - 3
Zat. 25/08 18u30 Putte SK - SK Wilrijk-JAS A 1 - 1
Zat. 25/08 18u30 KFC Ranst B - K Hove Sport 0 - 4
Zat. 25/08 18u30 FC Merksem - Borsbeek Sport 4 - 4
Zat. 25/08 18u30 KVV Ternesse B - Excelsior Kaart 0 - 7
Zat. 25/08 18u30 's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem 1 - 1
Zat. 25/08 18u30 Brothers United - Zandvliet Sport 0 - 14
Zat. 25/08 18u30 Kessel United - KFC Schoten 2 - 1
Zat. 25/08 19u00 K Boechoutse VV - KVK Mariaburg 4 - 3
Zat. 25/08 20u00 KFC Kontich B - KFC Berendrecht 6 - 1
Zat. 25/08 20u00 Ol. Pirates D-BG - Racing Emblem 6 - 0
Zat. 25/08 20u00 VC Mortsel OG B - KSK Donk 3 - 3
Zon. 26/08 15u00 Alberta Schilde - KSC Maccabi 2 - 3
Zon. 26/08 16u00 KSK Oelegem - Tubantia Borg. 4 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zandvliet Sport 4 4 0 0 28 4 12
2 Putte SK 4 3 0 1 19 4 10
3 VC Mortsel OG A 4 3 0 1 18 8 10
4 SK Wilrijk-JAS A 4 3 0 1 10 3 10
5 Ol. Pirates D-BG 4 3 1 0 14 5 9
6 KFC Berendrecht 4 3 1 0 11 8 9
7 Kessel United 4 3 1 0 7 4 9
8 's Gr'wezel-Schilde B 4 2 0 2 16 6 8
9 Oxford Hemiksem 4 2 1 1 17 7 7
10 KFC Kontich B 4 2 1 1 14 5 7
11 Excelsior Kaart 4 2 1 1 11 3 7
12 KFC Schoten 4 2 1 1 6 3 7
13 K Hove Sport 4 2 1 1 8 6 7
14 FC Merksem 4 2 1 1 11 11 7
15 SK Wilrijk-JAS B 4 2 1 1 13 14 7
16 Tubantia Borg. 4 2 2 0 11 5 6
17 KSC Maccabi 4 2 2 0 6 9 6
18 VC Wijnegem 4 1 0 3 17 6 6
19 Borsbeek Sport 4 1 1 2 11 11 5
20 City Pirates B 4 1 1 2 8 8 5
21 KSK Oelegem 4 1 2 1 8 8 4
22 VC Mortsel OG B 4 1 2 1 10 12 4
23 K Boechoutse VV 4 1 2 1 8 12 4
24 KFC Ranst B 4 1 3 0 3 12 3
25 KVV Ternesse B 4 1 3 0 1 21 3
26 KSK Donk 4 0 2 2 9 16 2
27 Alberta Schilde 4 0 3 1 4 8 1
28 KVK Mariaburg 4 0 3 1 10 15 1
29 Racing Emblem 4 0 3 1 3 12 1
30 FC Antwerpen Noord 4 0 3 1 7 24 1
31 SV Noorse 4 0 4 0 3 21 0
32 Brothers United 4 0 4 0 6 37 0

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (4 augustus 2018)
Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0


Speeldag 2 (11 augustus 2018)
City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0


Speeldag 3 (18 augustus 2018)
Excelsior Kaart - KSK Oelegem 1 - 1
K Hove Sport - KFC Kontich B 2 - 1
Ol. Pirates D-BG - Putte SK 0 - 4
KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
KSK Donk - Oxford Hemiksem 3 - 7
KFC Schoten - City Pirates B 0 - 0
Zandvliet Sport - Alberta Schilde 3 - 2
KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A 3 - 5
SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B 1 - 5
KFC Berendrecht - FC Merksem 5 - 0
Tubantia Borg. - KVV Ternesse B 7 - 0
SV Noorse - KFC Ranst B 2 - 3
SK Wilrijk-JAS A - Kessel United 3 - 1
VC Wijnegem - Brothers United 12 - 1
FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 1 - 1
Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B 6 - 1


Speeldag 4 (25 augustus 2018)
City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B 3 - 3
K Boechoutse VV - KVK Mariaburg 4 - 3
Oxford Hemiksem - SV Noorse 7 - 0
KSK Oelegem - Tubantia Borg. 4 - 1
KFC Kontich B - KFC Berendrecht 6 - 1
Putte SK - SK Wilrijk-JAS A 1 - 1
KFC Ranst B - K Hove Sport 0 - 4
FC Merksem - Borsbeek Sport 4 - 4
KVV Ternesse B - Excelsior Kaart 0 - 7
Alberta Schilde - KSC Maccabi 2 - 3
VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord 8 - 3
's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem 1 - 1
Brothers United - Zandvliet Sport 0 - 14
Ol. Pirates D-BG - Racing Emblem 6 - 0
Kessel United - KFC Schoten 2 - 1
VC Mortsel OG B - KSK Donk 3 - 3


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 4 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zandvliet Sport 1266
2Putte SK 1046
3VC Mortsel OG A 1046
4SK Wilrijk-JAS A 1064
5KFC Berendrecht 963
6Kessel United 963
7Ol. Pirates D-BG 963
8's Gr'wezel-Schilde B 844
9K Hove Sport 734
10SK Wilrijk-JAS B 734
11Excelsior Kaart 743
12FC Merksem 743
13KFC Schoten 743
14Oxford Hemiksem 743
15KFC Kontich B 761
16KSC Maccabi 633
17VC Wijnegem 642
18Tubantia Borg. 660
19Borsbeek Sport 541
20City Pirates B 541
21KSK Oelegem 431
22K Boechoutse VV 440
23VC Mortsel OG B 440
24KFC Ranst B 303
25KVV Ternesse B 303
26KSK Donk 202
27Alberta Schilde 101
28Racing Emblem 101
29FC Antwerpen Noord 110
30KVK Mariaburg 110
31Brothers United 000
32SV Noorse 000


VERLIESPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zandvliet Sport 000
2Putte SK 220
3VC Mortsel OG A 220
4SK Wilrijk-JAS A 202
5Ol. Pirates D-BG 330
6KFC Berendrecht 303
7Kessel United 303
8's Gr'wezel-Schilde B 422
9K Hove Sport 532
10SK Wilrijk-JAS B 532
11Excelsior Kaart 523
12FC Merksem 523
13KFC Schoten 523
14Oxford Hemiksem 523
15KFC Kontich B 505
16KSC Maccabi 633
17VC Wijnegem 624
18Tubantia Borg. 606
19Borsbeek Sport 725
20City Pirates B 725
21KSK Oelegem 835
22K Boechoutse VV 826
23VC Mortsel OG B 826
24KFC Ranst B 963
25KVV Ternesse B 963
26KSK Donk 1064
27Alberta Schilde 1165
28FC Antwerpen Noord 1156
29KVK Mariaburg 1156
30Racing Emblem 1138
31Brothers United 1266
32SV Noorse 1266


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zandvliet Sport 1266
2Putte SK 1046
3VC Mortsel OG A 1046
4SK Wilrijk-JAS A 1064
5KFC Berendrecht 963
6Kessel United 963
7Ol. Pirates D-BG 963
8's Gr'wezel-Schilde B 844
9K Hove Sport 734
10SK Wilrijk-JAS B 734
11Excelsior Kaart 743
12FC Merksem 743
13KFC Schoten 743
14Oxford Hemiksem 743
15KFC Kontich B 761
16KSC Maccabi 633
17VC Wijnegem 642
18Tubantia Borg. 660
19Borsbeek Sport 541
20City Pirates B 541
21KSK Oelegem 431
22K Boechoutse VV 440
23VC Mortsel OG B 440
24KFC Ranst B 303
25KVV Ternesse B 303
26KSK Donk 202
27Alberta Schilde 101
28Racing Emblem 101
29FC Antwerpen Noord 110
30KVK Mariaburg 110
31Brothers United 000
32SV Noorse 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zandvliet Sport 28721
2Putte SK 19712
3VC Mortsel OG A 18108
4Oxford Hemiksem 1798
5VC Wijnegem 17143
6's Gr'wezel-Schilde B 1688
7KFC Kontich B 14113
8Ol. Pirates D-BG 14122
9SK Wilrijk-JAS B 1358
10Excelsior Kaart 1138
11Borsbeek Sport 1165
12FC Merksem 1165
13KFC Berendrecht 1183
14Tubantia Borg. 11101
15SK Wilrijk-JAS A 1055
16KVK Mariaburg 1064
17VC Mortsel OG B 1091
18KSK Donk 936
19K Hove Sport 826
20KSK Oelegem 853
21City Pirates B 862
22K Boechoutse VV 871
23FC Antwerpen Noord 734
24Kessel United 734
25KFC Schoten 633
26KSC Maccabi 633
27Brothers United 642
28Alberta Schilde 422
29KFC Ranst B 303
30Racing Emblem 312
31SV Noorse 330
32KVV Ternesse B 101


TEGENDOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Wilrijk-JAS A 321
2Excelsior Kaart 312
3KFC Schoten 303
4Zandvliet Sport 440
5Putte SK 422
6Kessel United 413
7Ol. Pirates D-BG 550
8KFC Kontich B 514
9Tubantia Borg. 505
10K Hove Sport 642
11VC Wijnegem 633
12's Gr'wezel-Schilde B 624
13Oxford Hemiksem 725
14Alberta Schilde 853
15VC Mortsel OG A 853
16City Pirates B 844
17KSK Oelegem 835
18KFC Berendrecht 817
19KSC Maccabi 927
20FC Merksem 1156
21Borsbeek Sport 11110
22KFC Ranst B 1284
23K Boechoutse VV 1266
24VC Mortsel OG B 1239
25Racing Emblem 12210
26SK Wilrijk-JAS B 1477
27KVK Mariaburg 1587
28KSK Donk 16106
29KVV Ternesse B 21147
30SV Noorse 21813
31FC Antwerpen Noord 24915
32Brothers United 371918


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 4 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Zandvliet Sport 4x4x
2Putte SK 3 4x
3SK Wilrijk-JAS A 3 4x
4KFC Berendrecht 3 3 
5's Gr'wezel-Schilde B 2 4x
6VC Mortsel OG A 2x4x
7K Hove Sport 2x3x
8KFC Schoten 2 3 
9Oxford Hemiksem 2x3x
10FC Merksem 2 2 
11KSC Maccabi 2x2x
12Kessel United 2 2 
13Ol. Pirates D-BG 2 2 
14SK Wilrijk-JAS B 2 2 
15VC Wijnegem 1 4x
16City Pirates B 1 3x
17Borsbeek Sport 1 2x
18Excelsior Kaart 1x2x
19KFC Kontich B 1x2 
20KSK Oelegem 1x2x
21K Boechoutse VV 1x1x
22KFC Ranst B 1 1 
23KVV Ternesse B 1 1 
24Tubantia Borg. 1 1 
25VC Mortsel OG B 1 1x
26Alberta Schilde 0 1 
27FC Antwerpen Noord 0 1 
28KSK Donk 0 1x
29KVK Mariaburg 0 1 
30Racing Emblem 0 1 
31Brothers United 0 0 
32SV Noorse 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zandvliet Sport 202
2Excelsior Kaart 211
3Kessel United 211
4Ol. Pirates D-BG 211
5KFC Schoten 220
6Tubantia Borg. 220
7Alberta Schilde 101
8City Pirates B 101
9K Hove Sport 101
10KVV Ternesse B 101
11Putte SK 101
12SK Wilrijk-JAS A 101
13VC Mortsel OG A 101
14Borsbeek Sport 110
15KFC Berendrecht 110
16KFC Kontich B 110
17Oxford Hemiksem 110
18VC Mortsel OG B 110
19's Gr'wezel-Schilde B 000
20Brothers United 000
21FC Antwerpen Noord 000
22FC Merksem 000
23K Boechoutse VV 000
24KFC Ranst B 000
25KSC Maccabi 000
26KSK Donk 000
27KSK Oelegem 000
28KVK Mariaburg 000
29Racing Emblem 000
30SK Wilrijk-JAS B 000
31SV Noorse 000
32VC Wijnegem 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gr'wezel-Schilde B 422
2Excelsior Kaart 422
3FC Antwerpen Noord 422
4KFC Berendrecht 422
5KFC Kontich B 422
6KSK Oelegem 422
7KVK Mariaburg 422
8Kessel United 422
9Oxford Hemiksem 422
10Putte SK 422
11SK Wilrijk-JAS A 422
12SK Wilrijk-JAS B 422
13VC Mortsel OG A 422
14VC Wijnegem 422
15Zandvliet Sport 422
16Borsbeek Sport 312
17Brothers United 312
18K Hove Sport 312
19KFC Schoten 312
20KSK Donk 312
21Racing Emblem 312
22City Pirates B 321
23FC Merksem 321
24K Boechoutse VV 321
25Ol. Pirates D-BG 321
26Tubantia Borg. 321
27VC Mortsel OG B 321
28Alberta Schilde 211
29KSC Maccabi 211
30SV Noorse 220
31KFC Ranst B 101
32KVV Ternesse B 101


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gr'wezel-Schilde B 000
2Excelsior Kaart 000
3FC Antwerpen Noord 000
4KFC Berendrecht 000
5KFC Kontich B 000
6KSK Oelegem 000
7KVK Mariaburg 000
8Kessel United 000
9Oxford Hemiksem 000
10Putte SK 000
11SK Wilrijk-JAS A 000
12SK Wilrijk-JAS B 000
13VC Mortsel OG A 000
14VC Wijnegem 000
15Zandvliet Sport 000
16Borsbeek Sport 110
17Brothers United 110
18K Hove Sport 110
19KFC Schoten 110
20KSK Donk 110
21Ol. Pirates D-BG 110
22City Pirates B 101
23FC Merksem 101
24K Boechoutse VV 101
25Racing Emblem 101
26Tubantia Borg. 101
27VC Mortsel OG B 101
28Alberta Schilde 211
29KSC Maccabi 211
30SV Noorse 202
31KFC Ranst B 321
32KVV Ternesse B 321


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Kontich B 2 2 0 0 11 1 6
2 Tubantia Borg. 2 2 0 0 10 0 6
3 KFC Berendrecht 2 2 0 0 8 1 6
4 SK Wilrijk-JAS A 2 2 0 0 5 2 6
5 Zandvliet Sport 2 2 0 0 7 4 6
6 Kessel United 2 2 0 0 3 1 6
7 Ol. Pirates D-BG 3 2 0 1 12 5 6
8 VC Wijnegem 2 1 1 0 14 3 4
9 Oxford Hemiksem 2 1 1 0 9 2 4
10 's Gr'wezel-Schilde B 2 1 1 0 8 2 4
11 VC Mortsel OG B 2 1 1 0 9 3 4
12 Borsbeek Sport 2 1 1 0 6 1 4
13 Putte SK 2 1 1 0 7 2 4
14 VC Mortsel OG A 2 1 1 0 10 5 4
15 KFC Schoten 2 1 1 0 3 0 4
16 City Pirates B 2 1 1 0 6 4 4
17 Excelsior Kaart 2 1 1 0 3 1 4
18 FC Merksem 2 1 1 0 6 5 4
19 K Boechoutse VV 2 1 1 0 7 6 4
20 KSK Oelegem 2 1 0 1 5 3 3
21 KSC Maccabi 2 1 0 1 3 2 3
22 K Hove Sport 2 1 0 1 2 4 3
23 SK Wilrijk-JAS B 2 1 0 1 5 7 3
24 KVK Mariaburg 2 0 1 1 6 8 1
25 FC Antwerpen Noord 2 0 1 1 3 9 1
26 Racing Emblem 1 0 0 1 1 2 0
27 Alberta Schilde 2 0 0 2 2 5 0
28 SV Noorse 2 0 0 2 3 8 0
29 KSK Donk 2 0 0 2 3 10 0
30 KFC Ranst B 2 0 0 2 0 8 0
31 KVV Ternesse B 2 0 0 2 0 14 0
32 Brothers United 2 0 0 2 4 19 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Zandvliet Sport 2 2 0 0 21 0 6
2 Putte SK 2 2 0 0 12 2 6
3 VC Mortsel OG A 2 2 0 0 8 3 6
4 's Gr'wezel-Schilde B 2 1 1 0 8 4 4
5 K Hove Sport 2 1 1 0 6 2 4
6 SK Wilrijk-JAS A 2 1 1 0 5 1 4
7 SK Wilrijk-JAS B 2 1 1 0 8 7 4
8 Ol. Pirates D-BG 1 1 0 0 2 0 3
9 Excelsior Kaart 2 1 0 1 8 2 3
10 Oxford Hemiksem 2 1 0 1 8 5 3
11 Kessel United 2 1 0 1 4 3 3
12 KFC Schoten 2 1 0 1 3 3 3
13 FC Merksem 2 1 0 1 5 6 3
14 KFC Ranst B 2 1 0 1 3 4 3
15 KFC Berendrecht 2 1 0 1 3 7 3
16 KSC Maccabi 2 1 0 1 3 7 3
17 KVV Ternesse B 2 1 0 1 1 7 3
18 KSK Donk 2 0 2 0 6 6 2
19 VC Wijnegem 2 0 2 0 3 3 2
20 Alberta Schilde 2 0 1 1 2 3 1
21 KFC Kontich B 2 0 1 1 3 4 1
22 City Pirates B 2 0 1 1 2 4 1
23 KSK Oelegem 2 0 1 1 3 5 1
24 Borsbeek Sport 2 0 1 1 5 10 1
25 Racing Emblem 3 0 1 2 2 10 1
26 KVK Mariaburg 2 0 0 2 4 7 0
27 Tubantia Borg. 2 0 0 2 1 5 0
28 K Boechoutse VV 2 0 0 2 1 6 0
29 VC Mortsel OG B 2 0 0 2 1 9 0
30 FC Antwerpen Noord 2 0 0 2 4 15 0
31 SV Noorse 2 0 0 2 0 13 0
32 Brothers United 2 0 0 2 2 18 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gr'wezel-Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
11/08/2018 2 's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B 1 - 5
25/08/2018 4 's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem 1 - 1

Alberta Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
11/08/2018 2 Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
18/08/2018 3 Zandvliet Sport - Alberta Schilde 3 - 2
25/08/2018 4 Alberta Schilde - KSC Maccabi 2 - 3

Borsbeek Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
11/08/2018 2 Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
18/08/2018 3 Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B 6 - 1
25/08/2018 4 FC Merksem - Borsbeek Sport 4 - 4

Brothers United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
11/08/2018 2 Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
18/08/2018 3 VC Wijnegem - Brothers United 12 - 1
25/08/2018 4 Brothers United - Zandvliet Sport 0 - 14

City Pirates B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
11/08/2018 2 City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
18/08/2018 3 KFC Schoten - City Pirates B 0 - 0
25/08/2018 4 City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B 3 - 3

Excelsior Kaart

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
11/08/2018 2 FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
18/08/2018 3 Excelsior Kaart - KSK Oelegem 1 - 1
25/08/2018 4 KVV Ternesse B - Excelsior Kaart 0 - 7

FC Antwerpen Noord

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
11/08/2018 2 's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
18/08/2018 3 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 1 - 1
25/08/2018 4 VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord 8 - 3

FC Merksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
11/08/2018 2 FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
18/08/2018 3 KFC Berendrecht - FC Merksem 5 - 0
25/08/2018 4 FC Merksem - Borsbeek Sport 4 - 4

K Boechoutse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
11/08/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
18/08/2018 3 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
25/08/2018 4 K Boechoutse VV - KVK Mariaburg 4 - 3

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
11/08/2018 2 Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
18/08/2018 3 K Hove Sport - KFC Kontich B 2 - 1
25/08/2018 4 KFC Ranst B - K Hove Sport 0 - 4

KFC Berendrecht

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
11/08/2018 2 KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
18/08/2018 3 KFC Berendrecht - FC Merksem 5 - 0
25/08/2018 4 KFC Kontich B - KFC Berendrecht 6 - 1

KFC Kontich B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
11/08/2018 2 KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
18/08/2018 3 K Hove Sport - KFC Kontich B 2 - 1
25/08/2018 4 KFC Kontich B - KFC Berendrecht 6 - 1

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
11/08/2018 2 KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
18/08/2018 3 SV Noorse - KFC Ranst B 2 - 3
25/08/2018 4 KFC Ranst B - K Hove Sport 0 - 4

KFC Schoten

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0
11/08/2018 2 Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
18/08/2018 3 KFC Schoten - City Pirates B 0 - 0
25/08/2018 4 Kessel United - KFC Schoten 2 - 1

KSC Maccabi

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
11/08/2018 2 KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
18/08/2018 3 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
25/08/2018 4 Alberta Schilde - KSC Maccabi 2 - 3

KSK Donk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
11/08/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
18/08/2018 3 KSK Donk - Oxford Hemiksem 3 - 7
25/08/2018 4 VC Mortsel OG B - KSK Donk 3 - 3

KSK Oelegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
11/08/2018 2 KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
18/08/2018 3 Excelsior Kaart - KSK Oelegem 1 - 1
25/08/2018 4 KSK Oelegem - Tubantia Borg. 4 - 1

KVK Mariaburg

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
11/08/2018 2 City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
18/08/2018 3 KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A 3 - 5
25/08/2018 4 K Boechoutse VV - KVK Mariaburg 4 - 3

KVV Ternesse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
11/08/2018 2 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
18/08/2018 3 Tubantia Borg. - KVV Ternesse B 7 - 0
25/08/2018 4 KVV Ternesse B - Excelsior Kaart 0 - 7

Kessel United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
11/08/2018 2 Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS A - Kessel United 3 - 1
25/08/2018 4 Kessel United - KFC Schoten 2 - 1

Ol. Pirates D-BG

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
11/08/2018 2 Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
18/08/2018 3 Ol. Pirates D-BG - Putte SK 0 - 4
25/08/2018 4 Ol. Pirates D-BG - Racing Emblem 6 - 0

Oxford Hemiksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
11/08/2018 2 Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
18/08/2018 3 KSK Donk - Oxford Hemiksem 3 - 7
25/08/2018 4 Oxford Hemiksem - SV Noorse 7 - 0

Putte SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
11/08/2018 2 Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
18/08/2018 3 Ol. Pirates D-BG - Putte SK 0 - 4
25/08/2018 4 Putte SK - SK Wilrijk-JAS A 1 - 1

Racing Emblem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
11/08/2018 2 Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
18/08/2018 3 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 1 - 1
25/08/2018 4 Ol. Pirates D-BG - Racing Emblem 6 - 0

SK Wilrijk-JAS A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
11/08/2018 2 KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS A - Kessel United 3 - 1
25/08/2018 4 Putte SK - SK Wilrijk-JAS A 1 - 1

SK Wilrijk-JAS B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
11/08/2018 2 Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B 1 - 5
25/08/2018 4 City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B 3 - 3

SV Noorse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
11/08/2018 2 VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0
18/08/2018 3 SV Noorse - KFC Ranst B 2 - 3
25/08/2018 4 Oxford Hemiksem - SV Noorse 7 - 0

Tubantia Borg.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
11/08/2018 2 Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
18/08/2018 3 Tubantia Borg. - KVV Ternesse B 7 - 0
25/08/2018 4 KSK Oelegem - Tubantia Borg. 4 - 1

VC Mortsel OG A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
11/08/2018 2 VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
18/08/2018 3 KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A 3 - 5
25/08/2018 4 VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord 8 - 3

VC Mortsel OG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0
11/08/2018 2 VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0
18/08/2018 3 Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B 6 - 1
25/08/2018 4 VC Mortsel OG B - KSK Donk 3 - 3

VC Wijnegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
11/08/2018 2 VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
18/08/2018 3 VC Wijnegem - Brothers United 12 - 1
25/08/2018 4 's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem 1 - 1

Zandvliet Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
11/08/2018 2 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
18/08/2018 3 Zandvliet Sport - Alberta Schilde 3 - 2
25/08/2018 4 Brothers United - Zandvliet Sport 0 - 14

BEKER VAN ANTWERPEN 2018-2019 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2018 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2018 - 2019
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 4, 11, 18 en 25 augustus 2018.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2018.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2018-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 24 maart 2019) en de halve finales (zondag 14 april 2019) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2018-2019 (pdf).