Eindronde 2019
Update: 19/05/2019 om 18:31u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

De Hoogstraatse Maand
Onafhankelijk maandblad
Redactie: Begijnhof 26, 2320 Hoogstraten
Tel: +32 (0)495.25.25.05
redactie@demaand.be
www.demaand.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 19/05/2019 om 18:31u
Archief  /  Seizoen 2018-2019  /  Provinciaal  /  1e provinciale  /  Eindronde 2019
DE PROVINCIALE EINDRONDES VOOR PROMOTIE EN DEGRADATIE
SEIZOEN 2018-2019 - PROVINCIE ANTWERPEN

De eindrondes bepalen welke provinciale clubs uit de 1e provinciale zich kwalificeren voor de Interprovinciale Eindronde, welke clubs er promoveren, en welke clubs degraderen.

Voor de promotie geldt het algemeen principe dat, in elke reeks van 1e, 2e, 3e en 4e provinciale, de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen deze eindronde spelen.

* Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de derde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
* Een ploeg die één van de periodekampioenschappen won, maar die in de eindklassering rechtstreeks degradeert of de degradatie-eindronde moet spelen, mag NIET deelnemen aan de promotie-eindronde.

- Er wordt telkens een heen- en terugwedstrijd gespeeld volgens het "Europese systeem" waarin, bij een gelijke totaalstand, gescoorde doelpunten op verplaatsing dubbel tellen.
- Bij volledige gelijke stand na de terugwedstrijd volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
- In de degradatie-eindrondes spelen de in aanmerking komende clubs ofwel een heen- en terugwedstrijd, ofwel een mini-competitie.

De datums van de eindrondewedstrijden zijn:
* In 1e provinciale: zondag 28 april en zondag 12 mei.
* In 2e en 3e provinciale: donderdag 25 april, zondag 28 april,
donderdag 9 mei en zondag 12 mei.
* En in 4e provinciale: donderdag 9 mei, zondag 12 mei, donderdag 16 mei en zondag 19 mei.


Voor alle gegevens van de provinciale eindrondes van vorig seizoen 2017-2018, klik hier.

Op deze pagina ziet u de wedstrijdkalenders en uitslagen van de promotie- en degradatie-eindrondes in de provinciale afdelingen. Klik op de links in het schema hieronder.

LET OP !!! Ter attentie van de clubs: een speler is geschorst als hij in de eindronde TWEE gele kaarten heeft gekregen, in tegenstelling tot drie in de gewone competitie.


Eindronde 1e Pr. Eindronde 2e Pr. Eindronde 3e Pr. Eindronde 4e Pr.

1e PROVINCIALE AFDELING 2018-2019 - EINDRONDE

* De kampioen van 1e provinciale stijgt naar de 3e klasse amateurs.
* Er wordt nog een interprovinciale eindronde voor promotie georganiseerd, waarbij er in totaal 1 tot (maximaal) 4 ploegen kunnen promoveren naar de 3e klasse amateurs.
* Er mogen twee Antwerpse 1e provincialers deelnemen aan die interprovinciale eindronde.
* Die twee ploegen komen uit de eindronde van 1e provinciale, die gespeeld wordt tussen de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen.
* Dit seizoen zijn dat KFC Kontich A, FC Oppuurs, KFCE Zoersel en Berlaar Heikant.
* Bekijk ook de aparte pagina Interprovinciale Eindronde.

REEKS 1 - HEEN- EN TERUGWEDSTRIJD

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1AZon. 28 april15:00u FC Oppuurs -KFCE Zoersel 1 - 2
1BZon. 12 mei15:00u KFCE Zoersel ***-FC Oppuurs 1 - 1
       
*** Winnaar van 1A-1B: KFCE Zoersel gaat naar de Interprovinciale eindronde.


REEKS 2 - HEEN- EN TERUGWEDSTRIJD

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
2AZon. 28 april15:00u Berlaar Heikant - KFC Kontich A 1 - 2
2BZat. 11 mei20:00u KFC Kontich A -Berlaar Heikant ***2 - 3
       
*** Winnaar van 2A-2B: Berlaar Heikant gaat naar de Interprovinciale eindronde.

T.a.v. de clubs uit 1e provinciale: gele kaarten, opgelopen tijdens deze provinciale eindronde om de deelnemer(s) aan de interprovinciale eindronde aan te duiden, worden geannuleerd na afloop van de provinciale eindronde.


Om de vrijgekomen plaatsen in eerste provinciale in te vullen gelden de "normale" modaliteiten betreffende het aanduiden van de stijgers uit 2e provinciale.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

2e PROVINCIALE AFDELING 2018-2019 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE EN DEGRADATIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioen van 2e A (RVC Hoboken) en 2e B (FC Wezel Sport), twee of méér bijkomende stijgers naar eerste provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

De ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd.

Dit zijn de 8 ploegen:
's Gravenwezel-Schilde A, Rapid Leest, KSK Kalmthout, Verbroedering Zwijndrecht,
SAV Sint Dimpna A, Vlimmeren Sport, OG Vorselaar en KFC Antonia A.


De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.


PROMOTIE - RONDE 1 - HEENWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1ADo. 25 apr.19:00u Vlimmeren (2B)-OG Vorselaar (2B)1 - 2
2ADo. 25 apr.19:00u Rapid Leest (2A)-'s Grav'wzl-S. A (2A)0 - 1
3ADo. 25 apr.19:00u Zwijndrecht (2A)-St. Dimpna A (2B)1 - 2
4ADo. 25 apr.19:00u KSK Kalmthout (2A)- Antonia A (2B)0 - 4
       
PROMOTIE - RONDE 1 - TERUGWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1BZon. 28 apr.15:00u OG Vorselaar (2B) - Vlimmeren (2B) * 0 - 3
2BZon. 28 apr.15:00u 's Grav'wzl-S. A (2A) * - Rapid Leest (2A) 1 - 0
3BZon. 28 apr.15:00u St. Dimpna A (2B) * - Zwijndrecht (2A) 1 - 1
4BZon. 28 apr.15:00u Antonia A (2B) * - KSK Kalmthout (2A) 1 - 2
        
* = naar de tweede ronde

PROMOTIE - RONDE 2 - HEENWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Do. 9 mei19:00u Vlimmeren - 's Grav'wzl-S. A 1 - 3
Do. 9 mei20:00u St. Dimpna A -Antonia A 0 - 1
      
PROMOTIE - RONDE 2 - TERUGWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zon. 12 mei15:00u 's Grav'wzl-S. A *** - Vlimmeren 4 - 1
Zon. 12 mei15:00u Antonia A - St. Dimpna A *** 0 - 6
      
*** Twee ploegen promoveren naar eerste provinciale . Er is door de fusie Branddonk-Retie SK dit seizoen één extra stijger.

Een eventuele bijkomende stijger wordt bepaald via de eindrondes, meer bepaald bij de verliezers van ronde 2 (= tweede fase).
Bij verlengingen in de tweede fase worden de punten toegekend na 120 minuten, en niet na 90 minuten.

De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).

Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).

5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.

(**) KLASSEMENT FASE 2 - EINDRONDE 2e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. 'S GRAV'WZL-SCHILDE *** 2 2 0 0 7 2 6
2. SINT DIMPNA *** 2 1 1 0 6 1 3
3. KFC ANTONIA (**) 2 1 1 0 1 6 3
4. VLIMMEREN 2 0 2 0 2 7 0

De twee ploegen met *** stijgen rechtstreeks naar 1e provinciale, KFC Antonia (**) als extra stijger op basis van het klassement van ronde twee.
Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)
DEGRADATIE 2e PROVINCIALE

De laatste drie ploegen in de eindstand van de twee reeksen in tweede provinciale degraderen naar derde provinciale.
Dit seizoen zijn dat Ekeren FC, Sporting Tisselt, Willebroekse SV,
FC Arendonk, Zwaluwen Olmen en Minderhout VV.


Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan elke provinciale reekspagina. Klik hier.

KV Bonheiden en KFC Beekhoek (de 13e geklasseerde ploegen uit 2A en 2B) spelen heen en terug (indien nodig) tegen elkaar voor (voorlopig) één bijkomende extra (7e) daler.

DEGRADATIE - EVENTUELE EXTRA (7e) DALER - HEEN- EN TERUGWEDSTRIJD

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zon. 28 apr. 15u00 KFC Beekhoek (2B) - KV Bonheiden (2A) 2 - 1
      
Zon. 12 mei 15u00 KV Bonheiden (2A) - KFC Beekhoek (2B) 1 - 2
      
Door het 2 - 1 verlies van Ternesse in de barragewedstrijd tegen Oostkamp zakken beide ploegen naar derde provinciale.

3e PROVINCIALE AFDELING 2018-2019 - PROMOTIE EN DEGRADATIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioenen van 3e A, B en C (KFC Lentezon, KSK Wilrijk-JAS A en Zandhoven SK), drie of méér bijkomende stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

De ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd. De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.

Dit zijn de 12 ploegen:
Achterbroek VV, Loenhout SK, Zandvliet Sport, KFC Meer,
Borsbeek Sport, KFC Katelijne A, KVS Branst, VC Mortsel OG A,
FC Zwaneven, VV Laakdal, KSK Kasterlee en Excelsior Vorst.



PROMOTIE - RONDE 1 - HEENWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1ADo. 25 apr.20:00u Achterbroek VV (3A) - Exc. Vorst (3C)8 - 0
2ADo. 25 apr.19:00u KFC Katelijne A (3B) - VC Mortsel A (3B)1 - 2
3ADo. 25 apr.19:00u FC Zwaneven (3C) - Zandvliet Sp. (3A)2 - 1
4ADo. 25 apr.20:00u Loenhout SK (3A) - Borsbeek Sp. (3B)3 - 0
5ADo. 25 apr.20:00u KFC Meer (3A) - VV Laakdal (3C)1 - 1
6ADo. 25 apr.19:00u KSK Kasterlee (3C) - KVS Branst (3B)5 - 3
       
PROMOTIE - RONDE 1 - TERUGWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1BZon. 28 apr.15:00u Exc. Vorst (3C) - Achterbroek VV (3A) * 1 - 2
2BZon. 28 apr.15:00u VC Mortsel A (3B) * - KFC Katelijne A (3B) 2 - 0
3BZon. 28 apr.15:00u Zandvliet Sp. (3A) - FC Zwaneven (3C) * 3 - 4
4BZon. 28 apr.15:00u Borsbeek Sp. (3B) - Loenhout SK (3A) * 2 - 3
5BZon. 28 apr.15:00u VV Laakdal (3C) * - KFC Meer (3A) 4 - 1
6BZon. 28 apr.15:00u KVS Branst (3B) -KSK Kasterlee (3C) * 0 - 0
       
* = naar de tweede ronde

PROMOTIE - RONDE 2 - HEENWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Do. 9 mei20:00u Achterbroek VV - VC Mortsel A 2 - 1
      
Do. 9 mei19:00u FC Zwaneven - Loenhout SK 0 - 3
      
Do. 9 mei19:00u VV Laakdal -KSK Kasterlee 3 - 0
      
PROMOTIE - RONDE 2 - TERUGWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zon. 12 mei15:00u VC Mortsel A *** - Achterbroek 3 - 1
      
Zon. 12 mei15:00u Loenhout SK *** - FC Zwaneven 1 - 1
      
Zon. 12 mei15:00u KSK Kasterlee - VV Laakdal *** 1 - 2
      
*** Drie ploegen promoveren naar tweede provinciale . Er is door de fusie Branddonk-Retie SK dit seizoen één extra stijger.

Een eventuele bijkomende stijger wordt bepaald via de eindrondes, meer bepaald bij de verliezers van ronde 2 (= tweede fase).
Bij verlengingen in de tweede fase worden de punten toegekend na 120 minuten, en niet na 90 minuten.

De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).

Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).

5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.

(**) KLASSEMENT FASE 2 - EINDRONDE 3e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. VV LAAKDAL *** 2 2 0 0 5 1 6
2. LOENHOUT SK *** 2 1 0 1 4 1 4
3. VC MORTSEL OG *** 2 1 1 0 4 3 3
4. ACHTERBROEK VV (**) 2 1 1 0 3 4 3
5. FC ZWANEVEN 2 0 1 1 1 4 1
6. KSK KASTERLEE 2 0 2 0 1 5 0

De drie ploegen met *** stijgen naar 2e provinciale, Achterbroek (**) als extra stijger op basis van het klassement van ronde twee.
Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • °° = gelijke klassering (alfabetisch)

>>> Voor de bepaling van (een) eventuele extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die de ploegen behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.

!! Dit is het klassement van alle twaalf ploegen volgens deze parameters.

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.FC Zwaneven (3C) 266225890
2.Loenhout SK (3A) 259184487
3.KFC Katelijne A (3B) 255151754
4.Zandvliet Sport (3A) 358163276
5.VV Laakdal (3C) 35617853
6.Borsbeek Sport (3B) 354152472
7.KFC Meer (3A) 457172563
8.KSK Kasterlee (3C) 454173586
9.KVS Branst (3B) 450153369
10.Excelsior Vorst (3C) 550151781
11.VC Mortsel OG A (3B) 550141759
12.Achterbroek VV (3A) 653161469



DEGRADATIE 3e PROVINCIALE

De 16e, 15e en 14e in de eindstand van de drie reeksen in derde provinciale degraderen naar vierde provinciale.
Dit seizoen zijn dat:
Olympic Essen, KSV Oud Turnhout, Putte SK, FC Merksem, VVH Lippelo, SK Rita Berlaar,
KVC Oostmalle, Blauberg Sport en Lierse Kempenzonen B.


De drie ploegen die 13e eindigen in hun reeks spelen een driehoekstornooi om één extra daler aan te duiden (of eventueel méér).
Dat zijn Ekeren Donk (3A), KFC Lint (3B) en FC Netezonen (3C).

Na elke wedstrijd worden er 5 strafschoppen genomen, die beslissend zijn bij een gelijke stand in het eindklassement.
* De criteria: punten - gewonnen wedstrijden - doelsaldo - gescoorde doelpunten - strafschoppen - lottrekking.

Het aantal dalers uit 3e provinciale hangt af van het aantal dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- is er daar géén Antwerpse daler, dan dalen er 9 ploegen van 3e naar 4e provinciale.
- voor elke Antwerpse daler méér is er ook één extra daler naar 4e provinciale.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

Door het 2 - 1 verlies van Ternesse in de barragewedstrijd tegen Oostkamp zakken de drie ploegen naar derde provinciale.

DEGRADATIE - MINICOMPETITIE MET KLASSEMENT - 10e (OF EXTRA) DALER(S)

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE PEN.
Do. 25 apr.19:00u FC Netezonen (3C)-Ekeren Donk (3A) 1 - 13 - 4
Zon. 28 apr.15:00u Ekeren Donk (3A) -KFC Lint (3B) 2 - 44 - 4
Zon. 12 mei15:00u KFC Lint (3B) -FC Netezonen (3C) 7 - 04 - 3
       
KLASSEMENT

  Ploegen A W V G Dp+ Dp- P + P - Ptn
1. KFC LINT 2 2 0 0 11 2 8 7 6
2. EKEREN DONK 2 0 1 1 3 5 8 7 1
3. FC NETEZONEN 2 0 1 1 1 8 6 8 1

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • P + = Penalty's voor
  • P - = Penalty's tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)
Door het 2 - 1 verlies van Ternesse in de barragewedstrijd tegen Oostkamp zakken deze drie ploegen naar vierde provinciale.

4e PROVINCIALE AFDELING 2018-2019 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de vijf kampioenen van 4 A tot en met E
(Berendrecht Sport, Olympic Pirates DBG, KSK Wavria A, Zennester Hombeek en VC Poederlee),
vijf bijkomende stijgers naar derde provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 1e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 1e Klasse Amateurs. Dit aantal wordt bepaald door het resultaat van de interprovinciale eindronde, waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen.

Er kunnen na deze eindronde ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee 1e provincialers via de "Interprovinciale Eindronde" zouden promoveren.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

Deze eindronde voor promotie wordt gespeeld door de tweede in de eindstand, samen met de periodekampioenen van de reeksen in 4e provinciale.

Mocht er een ploeg één of twee keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de vierde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

De twintig ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd (volgens het Europa-Cup systeem met eventueel verlengingen en strafschoppen). De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.

De 20 ploegen zijn :
KFC Halle, FC St. Jozef, K Brecht SK, KVNA Wortel, Kessel United, Tubantia Borgerhout, Hove Sport,
Alberta Schilde, KFC Kontich B, Oxford Hemiksem, K Reet SK, Leest United, SC Mechelen, SK Peulis,
KVC Booischot, KFC Tongerlo, Olen United, Rauw Sport, Punt-Larum en Blauwvoet Oevel.


PROMOTIE - RONDE 1 - HEENWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1ADo. 9 mei20:00u K Brecht SK (4A) - Olen United (4E) 3 - 0
2ADo. 9 mei19:00u K Reet SK (4C) - Alberta Schilde (4B) 0 - 2
3ADo. 9 mei19:00u Booischot (4D) - KVNA Wortel (4A) 2 - 1
4ADo. 9 mei19:00u Kessel United (4B) - Hove Sport (4B) 0 - 3
5ADo. 9 mei19:00u SK Peulis (4D) - Oxf. Hemiksem (4C) 2 - 2
6ADo. 9 mei19:00u Tongerlo (4D) - Sint Jozef (4A) 1 - 2
7ADo. 9 mei19:00u KFC Halle (4A) - Blauwv. Oevel (4E) 6 - 0
8ADo. 9 mei20:00u SC Mechelen (4D) -KFC Kontich B (4C) 3 - 2
9ADo. 9 mei19:00u Leest United (4C) - Tubantia Borg. (4B) 5 - 1
10ADo. 9 mei19:30u Rauw Sport (4E) - Punt-Larum (4E) 3 - 1
       
PROMOTIE - RONDE 1 - TERUGWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1BZon. 12 mei15:00u Olen United (4E) - K Brecht SK (4A) * 0 - 0
2BZon. 12 mei15:00u Alberta Schilde (4B) * - K Reet SK (4C) 3 - 2
3BZon. 12 mei15:00u KVNA Wortel (4A) *- Booischot (4D) 3 - 1
4BZon. 12 mei15:00u Hove Sport (4B) * -Kessel United (4B) 3 - 1
5BZon. 12 mei15:00u Oxf. Hemiksem (4C) - SK Peulis (4D) * 1 - 2
6BZon. 12 mei15:00u Sint Jozef (4A) * - Tongerlo (4D) 2 - 2
7BZon. 12 mei15:00u Blauwv. Oevel (4E) - KFC Halle (4A) * 3 - 2
8BZon. 12 mei19:00u KFC Kontich B (4C) * - SC Mechelen (4D) 5 - 1
9BZon. 12 mei15:00u Tubantia Borg. (4B) - Leest United (4C) * 3 - 1
10BZon. 12 mei15:00u Punt-Larum (4E) - Rauw Sport (4E) *3 - 3
       
* = naar de tweede ronde

PROMOTIE - RONDE 2 - HEENWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Do. 16 mei19:00u K Brecht SK - Alberta Schilde 1 - 3
      
Do. 16 mei19:00u KVNA Wortel - Hove Sport 5 - 1
      
Do. 16 mei19:00u SK Peulis - Sint Jozef 0 - 4
      
Do. 16 mei19:00u KFC Halle - KFC Kontich B 3 - 4
      
Do. 16 mei19:00u Leest United - Rauw Sport 3 - 2
      
PROMOTIE - RONDE 2 - TERUGWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zon. 19 mei15:00u Alberta Schilde - K Brecht SK * 0 - 5
      
Zon. 19 mei15:00u Hove Sport - KVNA Wortel * 2 - 1
      
Zon. 19 mei15:00u Sint Jozef * - SK Peulis 4 - 0
      
Zon. 19 mei15:00u KFC Kontich B * - KFC Halle 2 - 1
      
Zon. 19 mei15:00u Rauw Sport * -Leest United 2 - 1
      
*** De vijf winnaars van de heen- en terugwedstrijd in deze tweede ronde promoveren naar derde provinciale.

Vanwege de fusie Branddonk-Retie SK en het ontslag van Excelsior Kaart zijn er dit seizoen twee extra stijgers.

De bijkomende stijgers worden bepaald op basis van het algemeen klassement van de tweede fase.
Bij verlengingen in de tweede fase worden de punten toegekend na 120 minuten, en niet na 90 minuten.

De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).

Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).

5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.

(**) KLASSEMENT FASE 2 - EINDRONDE 4e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. FC SINT JOZEF *** 2 2 0 0 8 0 6
2. KFC KONTICH B *** 2 2 0 0 6 4 6
3. K BRECHT SK *** 2 1 1 0 6 3 3
4. KVNA WORTEL *** 2 1 1 0 6 3 3
5. RAUW SPORT *** 2 1 1 0 4 4 3
6. LEEST UNITED (**) 2 1 1 0 4 4 3
7. K HOVE SPORT (**) 2 1 1 0 3 6 3
8. ALBERTA SCHILDE 2 1 1 0 3 6 3
9. KFC HALLE 2 0 2 0 4 6 0
10. SK PEULIS 2 0 2 0 0 8 0

De ploegen met *** stijgen naar 3e provinciale.
Volgens de uitslagen en de cijfers stijgen ook:
- Leest United (**) op basis van het klassement van de tweede fase, en
- Hove Sport (**) dat in het eindklassement van de tweede fase precies gelijk staat met Alberta Schilde, maar op basis van de eindklassering in de reguliere competitie (3e) hoger eindigde dan Alberta (5e - zie het schema hieronder).
Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)

>>> Voor de bepaling van de extra stijgers ziet u hieronder een voorlopig overzicht van de resultaten die de twintig geplaatste ploegen behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.

!! Na de terugwedstrijden van de eerste fase blijven er tien ploegen over.

! We hebben de cijfers van 4e provinciale A en 4e provinciale B (allebei met 16 ploegen in het eindklassement) herberekend aan de hand van het berekeningscoëfficiënt (°), dus van 30 gespeelde wedstrijden naar 32 wedstrijden.

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.K Brecht SK (4A) 2 73,60 23,47 45,87 78,93
2.SK Peulis (4D) 2 70 23 61 108
3.Oxford Hemiksem (4C) 2 70 21 72 116
4.Rauw Sport (4E) 2 68 21 53 94
5.Tubantia Borg. (4B) 2 62,93 19,20 13,87 72,53
6.KFC Halle (4A) 3 71,47 23,47 43,73 84,27
7.K Reet SK (4C) 3 69 21 45 91
8.Punt-Larum (4E) 3 68 21 40 84
9.SC Mechelen (4D) 3 67 21 54 101
10.Hove Sport (4B) 3 61,87 18,13 44,80 85,33
11.KVNA Wortel (4A) 4 70,40 21,33 52,27 96
12.KVC Booischot (4D) 4 67 21 39 89
13.KFC Kontich B (4C) 4 66 21 55 110
14.Blauwv. Oevel (4E) 4 66 20 45 94
15.Kessel Utd (4B) 4 59,73 16 39,47 69,33
16.Sint Jozef (4A) 5 67,20 20,27 48 85,33
17.KFC Tongerlo (4D) 5 65 21 30 78
18.Leest United (4C) 5 62 19 32 85
19.Alberta Schilde (4B) 5 57,60 16 18,13 64
20.Olen United (4E) 7 55 17 22 79


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).