2e Amateurs - ACFF
Update: vandaag om 23:13u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Figoosport - Filip Goossens
Gespecialiseerd in voetbalwear & equipment
Dorpsstraat 102, 2960 Sint Lenaarts
Tel: +32 (0)479.22.90.42
info@figoosport.net
www.figoosport.be/nl
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: vandaag om 23:13u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - ACFF
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 2e KLASSE AMATEURS - ACFF

De zestien clubs in deze afdeling zijn:
Acren-Lessines, Wall. Ciney, Entente Durbuy, RRC Hamoir, La Louvière-Centre, RFC Meux,
Olympic Charleroi, US Rebecquoise, US Solières, RW Walhain, Borgworm-Waremme, URSL Visé,
Francs Borains, RAAL La Louvière, RFC Tilleur en Couvin-Mariembourg.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2017-2018 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode
Zat. 15/12 20u00 Couvin-Mariembourg - URSL Visé 2 - 2
Zat. 15/12 20u00 Entente Durbuy - La Louviere Centre 0 - 4
Zat. 15/12 20u00 RAAL La Louvière - Olympic Charleroi 1 - 0
Zat. 15/12 20u00 RFC Meux - Wallonne Ciney 3 - 1
Zon. 16/12 14u30 RW Walhain - Acren Lessines  
Zon. 16/12 14u30 RRC Hamoir - Solieres Sport  
Zon. 16/12 14u30 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise  
Zon. 16/12 15u00 Francs Borains - RFC Tilleur  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 La Louviere Centre (1) 17 15 0 2 50 11 47
2 URSL Visé 17 11 4 2 37 24 35
3 RRC Hamoir 16 10 2 4 35 19 34
4 US Rebecquoise 16 9 4 3 39 23 30
5 RFC Tilleur 16 9 4 3 35 19 30
6 Entente Durbuy 17 9 7 1 19 26 28
7 Francs Borains 16 7 5 4 26 23 25
8 RAAL La Louvière 17 6 5 6 20 18 24
9 Waremme-Borgworm 16 6 7 3 26 24 21
10 Couvin-Mariembourg 17 5 7 5 24 27 20
11 RFC Meux 17 4 7 6 29 33 18
12 Solieres Sport 16 4 8 4 18 26 16
13 Olympic Charleroi 17 3 7 7 17 28 16
14 RW Walhain 16 2 12 2 13 36 8
15 Acren Lessines 16 0 8 8 15 33 8
16 Wallonne Ciney 17 1 14 2 15 48 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 La Louviere Centre (1) 7 7 0 0 23 1 21
2 URSL Visé 7 4 1 2 18 12 14
3 RAAL La Louvière 7 4 1 2 10 5 14
4 RRC Hamoir 6 4 1 1 10 7 13
5 Couvin-Mariembourg 7 3 2 2 12 10 11
6 US Rebecquoise 6 3 2 1 16 8 10
7 Waremme-Borgworm 6 3 2 1 10 7 10
8 Francs Borains 6 3 2 1 9 8 10
9 Entente Durbuy 7 3 3 1 9 13 10
10 RFC Tilleur 6 3 3 0 12 8 9
11 RFC Meux 7 2 4 1 12 13 7
12 Olympic Charleroi 7 1 3 3 8 11 6
13 Solieres Sport 6 1 4 1 5 14 4
14 RW Walhain 6 1 5 0 5 20 3
15 Acren Lessines 6 0 3 3 6 16 3
16 Wallonne Ciney 7 0 6 1 6 18 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 La Louviere Centre 10 8 0 2 27 10 26
2 URSL Visé 10 7 3 0 19 12 21
3 RRC Hamoir 10 6 1 3 25 12 21
4 RFC Tilleur 10 6 1 3 23 11 21
5 US Rebecquoise 10 6 2 2 23 15 20
6 Entente Durbuy 10 6 4 0 10 13 18
7 Francs Borains 10 4 3 3 17 15 15
8 Solieres Sport 10 3 4 3 13 12 12
9 Waremme-Borgworm 10 3 5 2 16 17 11
10 RFC Meux 10 2 3 5 17 20 11
11 RAAL La Louvière 10 2 4 4 10 13 10
12 Olympic Charleroi 10 2 4 4 9 17 10
13 Couvin-Mariembourg 10 2 5 3 12 17 9
14 RW Walhain 10 1 7 2 8 16 5
15 Acren Lessines 10 0 5 5 9 17 5
16 Wallonne Ciney 10 1 8 1 9 30 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode
RAAL La Louvière - URSL Visé 4 - 0
Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 0
RFC Meux - RFC Tilleur 0 - 1
Couvin-Mariembourg - Wallonne Ciney 4 - 1
Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 4
RW Walhain - Solieres Sport 0 - 3
RRC Hamoir - La Louviere Centre 3 - 4
Waremme-Borgworm - Acren Lessines 2 - 2


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
La Louviere Centre - Entente Durbuy 1 - 0
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 1
Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 1 - 1
Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 3
RFC Tilleur - Francs Borains 1 - 1
Acren Lessines - RW Walhain 0 - 0
URSL Visé - Couvin-Mariembourg 1 - 0
Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 4


Speeldag 3 (9 september 2018) - 1e periode
RFC Meux - URSL Visé 2 - 3
Couvin-Mariembourg - Olympic Charleroi 1 - 2
RAAL La Louvière - La Louviere Centre 0 - 1
Entente Durbuy - Solieres Sport 1 - 0
RRC Hamoir - Acren Lessines 2 - 0
RW Walhain - US Rebecquoise 1 - 2
RFC Tilleur - Wallonne Ciney 6 - 0
Francs Borains - Waremme-Borgworm 2 - 1


Speeldag 4 (16 september 2018) - 1e periode
US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1
La Louviere Centre - Couvin-Mariembourg 5 - 1
Wallonne Ciney - Francs Borains 0 - 2
Olympic Charleroi - RFC Meux 0 - 0
URSL Visé - RFC Tilleur 1 - 2
Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 2
Solieres Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
Waremme-Borgworm - RW Walhain 1 - 3


Speeldag 5 (23 september 2018) - 1e periode
RFC Meux - La Louviere Centre 2 - 5
Couvin-Mariembourg - Solieres Sport 0 - 0
RAAL La Louvière - Acren Lessines 0 - 0
Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 0
Wallonne Ciney - URSL Visé 0 - 2
Francs Borains - RW Walhain 3 - 1
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
RFC Tilleur - Olympic Charleroi 1 - 1


Speeldag 6 (30 september 2018) - 1e periode
Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 1 - 1
US Rebecquoise - RAAL La Louvière 3 - 1
La Louviere Centre - RFC Tilleur 2 - 2
URSL Visé - Francs Borains 4 - 0
Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
Solieres Sport - RFC Meux 2 - 2
RW Walhain - RRC Hamoir 2 - 3
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 1 - 0


Speeldag 7 (7 oktober 2018) - 1e periode
RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 0 - 4
Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 3
RFC Meux - Acren Lessines 2 - 2
Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 0
Wallonne Ciney - La Louviere Centre 0 - 3
Francs Borains - RRC Hamoir 1 - 1
URSL Visé - Olympic Charleroi 4 - 1
RFC Tilleur - Solieres Sport 3 - 2


Speeldag 8 (14 oktober 2018) - 1e periode
US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 2
La Louviere Centre - URSL Visé 1 - 0
Olympic Charleroi - Francs Borains 2 - 1
RRC Hamoir - Entente Durbuy 5 - 1
RW Walhain - RAAL La Louvière 0 - 1
Acren Lessines - RFC Tilleur 1 - 2
Solieres Sport - Wallonne Ciney 3 - 0
Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 2 - 3


Speeldag 9 (21 oktober 2018) - 1e periode
Couvin-Mariembourg - RW Walhain 0 - 0
RAAL La Louvière - RRC Hamoir 2 - 2
Wallonne Ciney - Acren Lessines 4 - 2
RFC Meux - Waremme-Borgworm 2 - 2
Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 4
URSL Visé - Solieres Sport 2 - 1
RFC Tilleur - US Rebecquoise 5 - 1
Francs Borains - Entente Durbuy 5 - 0


Speeldag 10 (28 oktober 2018) - 1e periode
US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1
Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 0
RW Walhain - RFC Meux 1 - 2
RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 1
Entente Durbuy - RAAL La Louvière 2 - 1
La Louviere Centre - Francs Borains 1 - 1
Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
Acren Lessines - URSL Visé 1 - 2


Speeldag 11 (4 november 2018) - 2e periode
La Louviere Centre - Solieres Sport 3 - 1
RFC Meux - RRC Hamoir 0 - 1
Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy 0 - 1
Olympic Charleroi - Acren Lessines 1 - 1
Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm 1 - 1
Francs Borains - RAAL La Louvière 1 - 0
URSL Visé - US Rebecquoise 3 - 2
RFC Tilleur - RW Walhain 5 - 0


Speeldag 12 (11 november 2018) - 2e periode
US Rebecquoise - Olympic Charleroi 1 - 1
Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 2
RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg 1 - 1
Solieres Sport - Francs Borains 0 - 2
RRC Hamoir - RFC Tilleur 2 - 0
RW Walhain - Wallonne Ciney 2 - 1
Waremme-Borgworm - URSL Visé 1 - 2
Acren Lessines - La Louviere Centre 0 - 2


Speeldag 13 (18 november 2018) - 2e periode
RFC Meux - RAAL La Louvière 1 - 2
Wallonne Ciney - RRC Hamoir 1 - 3
Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm 1 - 3
La Louviere Centre - US Rebecquoise 2 - 0
Francs Borains - Couvin-Mariembourg 0 - 2
URSL Visé - RW Walhain 3 - 2
Solieres Sport - Acren Lessines 2 - 2
RFC Tilleur - Entente Durbuy 1 - 0


Speeldag 14 (25 november 2018) - 2e periode
US Rebecquoise - Solieres Sport 5 - 1
Entente Durbuy - Wallonne Ciney 3 - 1
RAAL La Louvière - RFC Tilleur 2 - 0
Couvin-Mariembourg - RFC Meux 2 - 1
Francs Borains - Acren Lessines 2 - 2
Waremme-Borgworm - La Louviere Centre 0 - 2
RW Walhain - Olympic Charleroi 1 - 3
RRC Hamoir - URSL Visé 2 - 1


Speeldag 15 (2 december 2018) - 2e periode
La Louviere Centre - RW Walhain 7 - 0
RFC Meux - Francs Borains 2 - 3
Wallonne Ciney - RAAL La Louvière 0 - 2
Olympic Charleroi - RRC Hamoir 2 - 2
URSL Visé - Entente Durbuy 5 - 1
RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg 4 - 1
Solieres Sport - Waremme-Borgworm 0 - 2
Acren Lessines - US Rebecquoise 0 - 6


Speeldag 16 (9 december 2018) - 2e periode
La Louviere Centre - RRC Hamoir 3 - 0
Olympic Charleroi - Entente Durbuy 0 - 2
Wallonne Ciney - Couvin-Mariembourg 1 - 4
US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 1
URSL Visé - RAAL La Louvière 2 - 2
RFC Tilleur - RFC Meux 2 - 3
Acren Lessines - Waremme-Borgworm 1 - 3
Solieres Sport - RW Walhain 1 - 0


Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode
Couvin-Mariembourg - URSL Visé 2 - 2
Entente Durbuy - La Louviere Centre 0 - 4
RAAL La Louvière - Olympic Charleroi 1 - 0
RFC Meux - Wallonne Ciney 3 - 1
Francs Borains - RFC Tilleur  
RW Walhain - Acren Lessines  
RRC Hamoir - Solieres Sport  
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise  


Speeldag 18 (13 januari 2019) - 2e periode
Olympic Charleroi - Couvin-Mariembourg
Wallonne Ciney - RFC Tilleur
La Louviere Centre - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - RW Walhain
URSL Visé - RFC Meux
Acren Lessines - RRC Hamoir
Solieres Sport - Entente Durbuy
Waremme-Borgworm - Francs Borains


Speeldag 19 (20 januari 2019) - 2e periode
RAAL La Louvière - Solieres Sport
RFC Meux - Olympic Charleroi
Entente Durbuy - Acren Lessines
Couvin-Mariembourg - La Louviere Centre
Francs Borains - Wallonne Ciney
RW Walhain - Waremme-Borgworm
RRC Hamoir - US Rebecquoise
RFC Tilleur - URSL Visé


Speeldag 20 (3 februari 2019) - 2e periode
La Louviere Centre - RFC Meux
Olympic Charleroi - RFC Tilleur
URSL Visé - Wallonne Ciney
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir
US Rebecquoise - Entente Durbuy
Acren Lessines - RAAL La Louvière
Solieres Sport - Couvin-Mariembourg
RW Walhain - Francs Borains


Speeldag 21 (10 februari 2019) - 3e periode
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm
RAAL La Louvière - US Rebecquoise
RFC Meux - Solieres Sport
Couvin-Mariembourg - Acren Lessines
Wallonne Ciney - Olympic Charleroi
RRC Hamoir - RW Walhain
RFC Tilleur - La Louviere Centre
Francs Borains - URSL Visé


Speeldag 22 (17 februari 2019) - 3e periode
Olympic Charleroi - URSL Visé
US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg
La Louviere Centre - Wallonne Ciney
Solieres Sport - RFC Tilleur
Acren Lessines - RFC Meux
RW Walhain - Entente Durbuy
RRC Hamoir - Francs Borains
Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière


Speeldag 23 (24 februari 2019) - 3e periode
Entente Durbuy - RRC Hamoir
RFC Meux - US Rebecquoise
Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm
RAAL La Louvière - RW Walhain
Wallonne Ciney - Solieres Sport
URSL Visé - La Louviere Centre
Francs Borains - Olympic Charleroi
RFC Tilleur - Acren Lessines


Speeldag 24 (10 maart 2019) - 3e periode
Entente Durbuy - Francs Borains
La Louviere Centre - Olympic Charleroi
US Rebecquoise - RFC Tilleur
RRC Hamoir - RAAL La Louvière
Solieres Sport - URSL Visé
Acren Lessines - Wallonne Ciney
RW Walhain - Couvin-Mariembourg
Waremme-Borgworm - RFC Meux


Speeldag 25 (17 maart 2019) - 3e periode
Wallonne Ciney - US Rebecquoise
RFC Meux - RW Walhain
Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir
Olympic Charleroi - Solieres Sport
RAAL La Louvière - Entente Durbuy
RFC Tilleur - Waremme-Borgworm
Francs Borains - La Louviere Centre
URSL Visé - Acren Lessines


Speeldag 26 (24 maart 2019) - 3e periode
RAAL La Louvière - Francs Borains
Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg
US Rebecquoise - URSL Visé
RW Walhain - RFC Tilleur
RRC Hamoir - RFC Meux
Solieres Sport - La Louviere Centre
Acren Lessines - Olympic Charleroi
Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney


Speeldag 27 (7 april 2019) - 3e periode
Olympic Charleroi - US Rebecquoise
Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière
La Louviere Centre - Acren Lessines
RFC Meux - Entente Durbuy
Wallonne Ciney - RW Walhain
Francs Borains - Solieres Sport
RFC Tilleur - RRC Hamoir
URSL Visé - Waremme-Borgworm


Speeldag 28 (14 april 2019) - 3e periode
US Rebecquoise - La Louviere Centre
RAAL La Louvière - RFC Meux
Entente Durbuy - RFC Tilleur
Couvin-Mariembourg - Francs Borains
RRC Hamoir - Wallonne Ciney
RW Walhain - URSL Visé
Acren Lessines - Solieres Sport
Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi


Speeldag 29 (21 april 2019) - 3e periode
Solieres Sport - US Rebecquoise
Acren Lessines - Francs Borains
RFC Meux - Couvin-Mariembourg
RFC Tilleur - RAAL La Louvière
Wallonne Ciney - Entente Durbuy
URSL Visé - RRC Hamoir
Olympic Charleroi - RW Walhain
La Louviere Centre - Waremme-Borgworm


Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode
Waremme-Borgworm - Solieres Sport
RW Walhain - La Louviere Centre
RRC Hamoir - Olympic Charleroi
Entente Durbuy - URSL Visé
RAAL La Louvière - Wallonne Ciney
Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur
Francs Borains - RFC Meux
US Rebecquoise - Acren Lessines


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 472324
2URSL Visé 352213
3RRC Hamoir 341816
4US Rebecquoise 301812
5RFC Tilleur 302010
6Entente Durbuy 28199
7Francs Borains 251411
8RAAL La Louvière 241212
9Waremme-Borgworm 21714
10Couvin-Mariembourg 20911
11RFC Meux 18513
12Olympic Charleroi 1688
13Solieres Sport 16124
14Acren Lessines 826
15RW Walhain 835
16Wallonne Ciney 541


VERLIESPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 440
2RRC Hamoir 14311
3URSL Visé 16511
4RFC Tilleur 18711
5US Rebecquoise 18612
6Francs Borains 231013
7Entente Durbuy 23518
8Waremme-Borgworm 271413
9RAAL La Louvière 271215
10Couvin-Mariembourg 311516
11Solieres Sport 321517
12RFC Meux 332211
13Olympic Charleroi 351916
14Acren Lessines 402218
15RW Walhain 401822
16Wallonne Ciney 462323


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 1266
2RAAL La Louvière 1064
3Waremme-Borgworm 909
4US Rebecquoise 963
5RRC Hamoir 734
6Couvin-Mariembourg 743
7Entente Durbuy 633
8RFC Meux 633
9RFC Tilleur 660
10URSL Visé 541
11Francs Borains 413
12Olympic Charleroi 413
13Solieres Sport 440
14Acren Lessines 202
15RW Walhain 000
16Wallonne Ciney 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 502525
2US Rebecquoise 392118
3URSL Visé 372512
4RRC Hamoir 351817
5RFC Tilleur 35287
6RFC Meux 291415
7Waremme-Borgworm 26917
8Francs Borains 261511
9Couvin-Mariembourg 241014
10RAAL La Louvière 201010
11Entente Durbuy 19127
12Solieres Sport 18108
13Olympic Charleroi 1798
14Acren Lessines 15411
15Wallonne Ciney 1596
16RW Walhain 1376


TEGENDOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 1156
2RAAL La Louvière 18810
3RFC Tilleur 19910
4RRC Hamoir 19712
5Francs Borains 231112
6US Rebecquoise 23914
7Waremme-Borgworm 241212
8URSL Visé 241113
9Solieres Sport 261214
10Entente Durbuy 26818
11Couvin-Mariembourg 271017
12Olympic Charleroi 281513
13RFC Meux 332013
14Acren Lessines 331815
15RW Walhain 361521
16Wallonne Ciney 482226


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 17 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1La Louviere Centre 7x17x
2RRC Hamoir 5 14 
3URSL Visé 5 5 
4RFC Tilleur 3 9 
5RAAL La Louvière 3 6x
6Francs Borains 3 4 
7US Rebecquoise 3x4 
8Entente Durbuy 3 3 
9RFC Meux 2x5 
10Couvin-Mariembourg 2 3 
11Waremme-Borgworm 2x3 
12Olympic Charleroi 1 5 
13Solieres Sport 1x3 
14RW Walhain 1 1 
15Wallonne Ciney 1 1 
16Acren Lessines 0 3 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 1055
2Entente Durbuy 743
3RAAL La Louvière 743
4Solieres Sport 642
5RRC Hamoir 532
6Francs Borains 422
7Waremme-Borgworm 422
8RFC Tilleur 431
9Couvin-Mariembourg 321
10URSL Visé 321
11RW Walhain 202
12Acren Lessines 211
13RFC Meux 101
14US Rebecquoise 101
15Olympic Charleroi 110
16Wallonne Ciney 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 1798
2RRC Hamoir 1578
3URSL Visé 1596
4Waremme-Borgworm 1468
5Francs Borains 1477
6RFC Meux 1477
7US Rebecquoise 1486
8Couvin-Mariembourg 1358
9RFC Tilleur 1394
10RAAL La Louvière 1257
11Entente Durbuy 1275
12Olympic Charleroi 1275
13Wallonne Ciney 1156
14Acren Lessines 1046
15Solieres Sport 1055
16RW Walhain 853


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 000
2RRC Hamoir 101
3Francs Borains 211
4Waremme-Borgworm 211
5URSL Visé 202
6US Rebecquoise 202
7RFC Meux 321
8RFC Tilleur 303
9Couvin-Mariembourg 431
10RAAL La Louvière 532
11Olympic Charleroi 523
12Entente Durbuy 514
13Acren Lessines 642
14Solieres Sport 642
15Wallonne Ciney 642
16RW Walhain 826


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 La Louviere Centre 9 7 2 0 25 5 23
2 URSL Visé 9 7 1 1 25 11 22
3 RFC Tilleur 9 6 2 1 28 9 20
4 Entente Durbuy 8 6 1 1 12 8 19
5 RRC Hamoir 7 6 0 1 18 7 18
6 US Rebecquoise 8 5 3 0 21 9 18
7 Francs Borains 8 4 2 2 15 11 14
8 RAAL La Louvière 8 3 3 2 10 8 12
9 Solieres Sport 9 3 3 3 10 12 12
10 Couvin-Mariembourg 8 2 3 3 10 10 9
11 Olympic Charleroi 9 1 5 3 9 15 8
12 Waremme-Borgworm 7 2 1 4 9 12 7
13 RFC Meux 9 1 2 6 14 20 5
14 Wallonne Ciney 9 1 1 7 9 22 4
15 RW Walhain 7 1 0 6 7 15 3
16 Acren Lessines 8 0 2 6 4 18 2

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 La Louviere Centre 8 8 0 0 25 6 24
2 RRC Hamoir 9 4 4 1 17 12 16
3 Waremme-Borgworm 9 4 2 3 17 12 14
4 URSL Visé 8 4 1 3 12 13 13
5 RFC Meux 8 3 4 1 15 13 13
6 US Rebecquoise 8 4 0 4 18 14 12
7 RAAL La Louvière 9 3 3 3 10 10 12
8 Francs Borains 8 3 2 3 11 12 11
9 Couvin-Mariembourg 9 3 2 4 14 17 11
10 RFC Tilleur 7 3 1 3 7 10 10
11 Entente Durbuy 9 3 0 6 7 18 9
12 Olympic Charleroi 8 2 2 4 8 13 8
13 Acren Lessines 8 0 6 2 11 15 6
14 RW Walhain 9 1 2 6 6 21 5
15 Solieres Sport 7 1 1 5 8 14 4
16 Wallonne Ciney 8 0 1 7 6 26 1

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 2 - 2
02/09/2018 2 Acren Lessines - RW Walhain 0 - 0
09/09/2018 3 RRC Hamoir - Acren Lessines 2 - 0
16/09/2018 4 Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 2
23/09/2018 5 RAAL La Louvière - Acren Lessines 0 - 0
30/09/2018 6 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
07/10/2018 7 RFC Meux - Acren Lessines 2 - 2
14/10/2018 8 Acren Lessines - RFC Tilleur 1 - 2
21/10/2018 9 Wallonne Ciney - Acren Lessines 4 - 2
28/10/2018 10 Acren Lessines - URSL Visé 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Olympic Charleroi - Acren Lessines 1 - 1
11/11/2018 12 Acren Lessines - La Louviere Centre 0 - 2
18/11/2018 13 Solieres Sport - Acren Lessines 2 - 2
25/11/2018 14 Francs Borains - Acren Lessines 2 - 2
02/12/2018 15 Acren Lessines - US Rebecquoise 0 - 6
09/12/2018 16 Acren Lessines - Waremme-Borgworm 1 - 3
16/12/2018 17 RW Walhain - Acren Lessines Speeldag 
13/01/2019 18 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
20/01/2019 19 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
03/02/2019 20 Acren Lessines - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 
17/02/2019 22 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Tilleur - Acren Lessines Speeldag 
10/03/2019 24 Acren Lessines - Wallonne Ciney Speeldag 
17/03/2019 25 URSL Visé - Acren Lessines Speeldag 
24/03/2019 26 Acren Lessines - Olympic Charleroi Speeldag 
07/04/2019 27 La Louviere Centre - Acren Lessines Speeldag 
14/04/2019 28 Acren Lessines - Solieres Sport Speeldag 
21/04/2019 29 Acren Lessines - Francs Borains Speeldag 
28/04/2019 30 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 

Couvin-Mariembourg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Couvin-Mariembourg - Wallonne Ciney 4 - 1
02/09/2018 2 URSL Visé - Couvin-Mariembourg 1 - 0
09/09/2018 3 Couvin-Mariembourg - Olympic Charleroi 1 - 2
16/09/2018 4 La Louviere Centre - Couvin-Mariembourg 5 - 1
23/09/2018 5 Couvin-Mariembourg - Solieres Sport 0 - 0
30/09/2018 6 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
07/10/2018 7 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 3
14/10/2018 8 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 2 - 3
21/10/2018 9 Couvin-Mariembourg - RW Walhain 0 - 0
28/10/2018 10 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy 0 - 1
11/11/2018 12 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg 1 - 1
18/11/2018 13 Francs Borains - Couvin-Mariembourg 0 - 2
25/11/2018 14 Couvin-Mariembourg - RFC Meux 2 - 1
02/12/2018 15 RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg 4 - 1
09/12/2018 16 Wallonne Ciney - Couvin-Mariembourg 1 - 4
16/12/2018 17 Couvin-Mariembourg - URSL Visé 2 - 2
13/01/2019 18 Olympic Charleroi - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/01/2019 19 Couvin-Mariembourg - La Louviere Centre Speeldag 
03/02/2019 20 Solieres Sport - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 
17/02/2019 22 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg Speeldag 
24/02/2019 23 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
10/03/2019 24 RW Walhain - Couvin-Mariembourg Speeldag 
17/03/2019 25 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
24/03/2019 26 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
07/04/2019 27 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
14/04/2019 28 Couvin-Mariembourg - Francs Borains Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
28/04/2019 30 Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur Speeldag 

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 0
02/09/2018 2 La Louviere Centre - Entente Durbuy 1 - 0
09/09/2018 3 Entente Durbuy - Solieres Sport 1 - 0
16/09/2018 4 Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 2
23/09/2018 5 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 0
30/09/2018 6 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 1 - 0
07/10/2018 7 Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 0
14/10/2018 8 RRC Hamoir - Entente Durbuy 5 - 1
21/10/2018 9 Francs Borains - Entente Durbuy 5 - 0
28/10/2018 10 Entente Durbuy - RAAL La Louvière 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy 0 - 1
11/11/2018 12 Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 2
18/11/2018 13 RFC Tilleur - Entente Durbuy 1 - 0
25/11/2018 14 Entente Durbuy - Wallonne Ciney 3 - 1
02/12/2018 15 URSL Visé - Entente Durbuy 5 - 1
09/12/2018 16 Olympic Charleroi - Entente Durbuy 0 - 2
16/12/2018 17 Entente Durbuy - La Louviere Centre 0 - 4
13/01/2019 18 Solieres Sport - Entente Durbuy Speeldag 
20/01/2019 19 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
03/02/2019 20 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm Speeldag 
17/02/2019 22 RW Walhain - Entente Durbuy Speeldag 
24/02/2019 23 Entente Durbuy - RRC Hamoir Speeldag 
10/03/2019 24 Entente Durbuy - Francs Borains Speeldag 
17/03/2019 25 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
24/03/2019 26 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
14/04/2019 28 Entente Durbuy - RFC Tilleur Speeldag 
21/04/2019 29 Wallonne Ciney - Entente Durbuy Speeldag 
28/04/2019 30 Entente Durbuy - URSL Visé Speeldag 

Francs Borains

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 4
02/09/2018 2 RFC Tilleur - Francs Borains 1 - 1
09/09/2018 3 Francs Borains - Waremme-Borgworm 2 - 1
16/09/2018 4 Wallonne Ciney - Francs Borains 0 - 2
23/09/2018 5 Francs Borains - RW Walhain 3 - 1
30/09/2018 6 URSL Visé - Francs Borains 4 - 0
07/10/2018 7 Francs Borains - RRC Hamoir 1 - 1
14/10/2018 8 Olympic Charleroi - Francs Borains 2 - 1
21/10/2018 9 Francs Borains - Entente Durbuy 5 - 0
28/10/2018 10 La Louviere Centre - Francs Borains 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Francs Borains - RAAL La Louvière 1 - 0
11/11/2018 12 Solieres Sport - Francs Borains 0 - 2
18/11/2018 13 Francs Borains - Couvin-Mariembourg 0 - 2
25/11/2018 14 Francs Borains - Acren Lessines 2 - 2
02/12/2018 15 RFC Meux - Francs Borains 2 - 3
09/12/2018 16 US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 1
16/12/2018 17 Francs Borains - RFC Tilleur Speeldag 
13/01/2019 18 Waremme-Borgworm - Francs Borains Speeldag 
20/01/2019 19 Francs Borains - Wallonne Ciney Speeldag 
03/02/2019 20 RW Walhain - Francs Borains Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Francs Borains - URSL Visé Speeldag 
17/02/2019 22 RRC Hamoir - Francs Borains Speeldag 
24/02/2019 23 Francs Borains - Olympic Charleroi Speeldag 
10/03/2019 24 Entente Durbuy - Francs Borains Speeldag 
17/03/2019 25 Francs Borains - La Louviere Centre Speeldag 
24/03/2019 26 RAAL La Louvière - Francs Borains Speeldag 
07/04/2019 27 Francs Borains - Solieres Sport Speeldag 
14/04/2019 28 Couvin-Mariembourg - Francs Borains Speeldag 
21/04/2019 29 Acren Lessines - Francs Borains Speeldag 
28/04/2019 30 Francs Borains - RFC Meux Speeldag 

La Louviere Centre

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RRC Hamoir - La Louviere Centre 3 - 4
02/09/2018 2 La Louviere Centre - Entente Durbuy 1 - 0
09/09/2018 3 RAAL La Louvière - La Louviere Centre 0 - 1
16/09/2018 4 La Louviere Centre - Couvin-Mariembourg 5 - 1
23/09/2018 5 RFC Meux - La Louviere Centre 2 - 5
30/09/2018 6 La Louviere Centre - RFC Tilleur 2 - 2
07/10/2018 7 Wallonne Ciney - La Louviere Centre 0 - 3
14/10/2018 8 La Louviere Centre - URSL Visé 1 - 0
21/10/2018 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 4
28/10/2018 10 La Louviere Centre - Francs Borains 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 La Louviere Centre - Solieres Sport 3 - 1
11/11/2018 12 Acren Lessines - La Louviere Centre 0 - 2
18/11/2018 13 La Louviere Centre - US Rebecquoise 2 - 0
25/11/2018 14 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre 0 - 2
02/12/2018 15 La Louviere Centre - RW Walhain 7 - 0
09/12/2018 16 La Louviere Centre - RRC Hamoir 3 - 0
16/12/2018 17 Entente Durbuy - La Louviere Centre 0 - 4
13/01/2019 18 La Louviere Centre - RAAL La Louvière Speeldag 
20/01/2019 19 Couvin-Mariembourg - La Louviere Centre Speeldag 
03/02/2019 20 La Louviere Centre - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Tilleur - La Louviere Centre Speeldag 
17/02/2019 22 La Louviere Centre - Wallonne Ciney Speeldag 
24/02/2019 23 URSL Visé - La Louviere Centre Speeldag 
10/03/2019 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi Speeldag 
17/03/2019 25 Francs Borains - La Louviere Centre Speeldag 
24/03/2019 26 Solieres Sport - La Louviere Centre Speeldag 
07/04/2019 27 La Louviere Centre - Acren Lessines Speeldag 
14/04/2019 28 US Rebecquoise - La Louviere Centre Speeldag 
21/04/2019 29 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/04/2019 30 RW Walhain - La Louviere Centre Speeldag 

Olympic Charleroi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 0
02/09/2018 2 Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 1 - 1
09/09/2018 3 Couvin-Mariembourg - Olympic Charleroi 1 - 2
16/09/2018 4 Olympic Charleroi - RFC Meux 0 - 0
23/09/2018 5 RFC Tilleur - Olympic Charleroi 1 - 1
30/09/2018 6 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 1 - 1
07/10/2018 7 URSL Visé - Olympic Charleroi 4 - 1
14/10/2018 8 Olympic Charleroi - Francs Borains 2 - 1
21/10/2018 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 4
28/10/2018 10 Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Olympic Charleroi - Acren Lessines 1 - 1
11/11/2018 12 US Rebecquoise - Olympic Charleroi 1 - 1
18/11/2018 13 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm 1 - 3
25/11/2018 14 RW Walhain - Olympic Charleroi 1 - 3
02/12/2018 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir 2 - 2
09/12/2018 16 Olympic Charleroi - Entente Durbuy 0 - 2
16/12/2018 17 RAAL La Louvière - Olympic Charleroi 1 - 0
13/01/2019 18 Olympic Charleroi - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Meux - Olympic Charleroi Speeldag 
03/02/2019 20 Olympic Charleroi - RFC Tilleur Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi Speeldag 
17/02/2019 22 Olympic Charleroi - URSL Visé Speeldag 
24/02/2019 23 Francs Borains - Olympic Charleroi Speeldag 
10/03/2019 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi Speeldag 
17/03/2019 25 Olympic Charleroi - Solieres Sport Speeldag 
24/03/2019 26 Acren Lessines - Olympic Charleroi Speeldag 
07/04/2019 27 Olympic Charleroi - US Rebecquoise Speeldag 
14/04/2019 28 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi Speeldag 
21/04/2019 29 Olympic Charleroi - RW Walhain Speeldag 
28/04/2019 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi Speeldag 

RAAL La Louvière

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RAAL La Louvière - URSL Visé 4 - 0
02/09/2018 2 Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 1 - 1
09/09/2018 3 RAAL La Louvière - La Louviere Centre 0 - 1
16/09/2018 4 Solieres Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
23/09/2018 5 RAAL La Louvière - Acren Lessines 0 - 0
30/09/2018 6 US Rebecquoise - RAAL La Louvière 3 - 1
07/10/2018 7 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 0 - 4
14/10/2018 8 RW Walhain - RAAL La Louvière 0 - 1
21/10/2018 9 RAAL La Louvière - RRC Hamoir 2 - 2
28/10/2018 10 Entente Durbuy - RAAL La Louvière 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Francs Borains - RAAL La Louvière 1 - 0
11/11/2018 12 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg 1 - 1
18/11/2018 13 RFC Meux - RAAL La Louvière 1 - 2
25/11/2018 14 RAAL La Louvière - RFC Tilleur 2 - 0
02/12/2018 15 Wallonne Ciney - RAAL La Louvière 0 - 2
09/12/2018 16 URSL Visé - RAAL La Louvière 2 - 2
16/12/2018 17 RAAL La Louvière - Olympic Charleroi 1 - 0
13/01/2019 18 La Louviere Centre - RAAL La Louvière Speeldag 
20/01/2019 19 RAAL La Louvière - Solieres Sport Speeldag 
03/02/2019 20 Acren Lessines - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 
17/02/2019 22 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
24/02/2019 23 RAAL La Louvière - RW Walhain Speeldag 
10/03/2019 24 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
17/03/2019 25 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
24/03/2019 26 RAAL La Louvière - Francs Borains Speeldag 
07/04/2019 27 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
14/04/2019 28 RAAL La Louvière - RFC Meux Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Tilleur - RAAL La Louvière Speeldag 
28/04/2019 30 RAAL La Louvière - Wallonne Ciney Speeldag 

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Meux - RFC Tilleur 0 - 1
02/09/2018 2 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 3
09/09/2018 3 RFC Meux - URSL Visé 2 - 3
16/09/2018 4 Olympic Charleroi - RFC Meux 0 - 0
23/09/2018 5 RFC Meux - La Louviere Centre 2 - 5
30/09/2018 6 Solieres Sport - RFC Meux 2 - 2
07/10/2018 7 RFC Meux - Acren Lessines 2 - 2
14/10/2018 8 US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 2
21/10/2018 9 RFC Meux - Waremme-Borgworm 2 - 2
28/10/2018 10 RW Walhain - RFC Meux 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Meux - RRC Hamoir 0 - 1
11/11/2018 12 Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 2
18/11/2018 13 RFC Meux - RAAL La Louvière 1 - 2
25/11/2018 14 Couvin-Mariembourg - RFC Meux 2 - 1
02/12/2018 15 RFC Meux - Francs Borains 2 - 3
09/12/2018 16 RFC Tilleur - RFC Meux 2 - 3
16/12/2018 17 RFC Meux - Wallonne Ciney 3 - 1
13/01/2019 18 URSL Visé - RFC Meux Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Meux - Olympic Charleroi Speeldag 
03/02/2019 20 La Louviere Centre - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Meux - Solieres Sport Speeldag 
17/02/2019 22 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
10/03/2019 24 Waremme-Borgworm - RFC Meux Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Meux - RW Walhain Speeldag 
24/03/2019 26 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
14/04/2019 28 RAAL La Louvière - RFC Meux Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
28/04/2019 30 Francs Borains - RFC Meux Speeldag 

RFC Tilleur

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Meux - RFC Tilleur 0 - 1
02/09/2018 2 RFC Tilleur - Francs Borains 1 - 1
09/09/2018 3 RFC Tilleur - Wallonne Ciney 6 - 0
16/09/2018 4 URSL Visé - RFC Tilleur 1 - 2
23/09/2018 5 RFC Tilleur - Olympic Charleroi 1 - 1
30/09/2018 6 La Louviere Centre - RFC Tilleur 2 - 2
07/10/2018 7 RFC Tilleur - Solieres Sport 3 - 2
14/10/2018 8 Acren Lessines - RFC Tilleur 1 - 2
21/10/2018 9 RFC Tilleur - US Rebecquoise 5 - 1
28/10/2018 10 Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Tilleur - RW Walhain 5 - 0
11/11/2018 12 RRC Hamoir - RFC Tilleur 2 - 0
18/11/2018 13 RFC Tilleur - Entente Durbuy 1 - 0
25/11/2018 14 RAAL La Louvière - RFC Tilleur 2 - 0
02/12/2018 15 RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg 4 - 1
09/12/2018 16 RFC Tilleur - RFC Meux 2 - 3
16/12/2018 17 Francs Borains - RFC Tilleur Speeldag 
13/01/2019 18 Wallonne Ciney - RFC Tilleur Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Tilleur - URSL Visé Speeldag 
03/02/2019 20 Olympic Charleroi - RFC Tilleur Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Tilleur - La Louviere Centre Speeldag 
17/02/2019 22 Solieres Sport - RFC Tilleur Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Tilleur - Acren Lessines Speeldag 
10/03/2019 24 US Rebecquoise - RFC Tilleur Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Tilleur - Waremme-Borgworm Speeldag 
24/03/2019 26 RW Walhain - RFC Tilleur Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Tilleur - RRC Hamoir Speeldag 
14/04/2019 28 Entente Durbuy - RFC Tilleur Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Tilleur - RAAL La Louvière Speeldag 
28/04/2019 30 Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur Speeldag 

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RRC Hamoir - La Louviere Centre 3 - 4
02/09/2018 2 Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 4
09/09/2018 3 RRC Hamoir - Acren Lessines 2 - 0
16/09/2018 4 US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1
23/09/2018 5 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
30/09/2018 6 RW Walhain - RRC Hamoir 2 - 3
07/10/2018 7 Francs Borains - RRC Hamoir 1 - 1
14/10/2018 8 RRC Hamoir - Entente Durbuy 5 - 1
21/10/2018 9 RAAL La Louvière - RRC Hamoir 2 - 2
28/10/2018 10 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Meux - RRC Hamoir 0 - 1
11/11/2018 12 RRC Hamoir - RFC Tilleur 2 - 0
18/11/2018 13 Wallonne Ciney - RRC Hamoir 1 - 3
25/11/2018 14 RRC Hamoir - URSL Visé 2 - 1
02/12/2018 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir 2 - 2
09/12/2018 16 La Louviere Centre - RRC Hamoir 3 - 0
16/12/2018 17 RRC Hamoir - Solieres Sport Speeldag 
13/01/2019 18 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
20/01/2019 19 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
03/02/2019 20 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RRC Hamoir - RW Walhain Speeldag 
17/02/2019 22 RRC Hamoir - Francs Borains Speeldag 
24/02/2019 23 Entente Durbuy - RRC Hamoir Speeldag 
10/03/2019 24 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
17/03/2019 25 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
24/03/2019 26 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Tilleur - RRC Hamoir Speeldag 
14/04/2019 28 RRC Hamoir - Wallonne Ciney Speeldag 
21/04/2019 29 URSL Visé - RRC Hamoir Speeldag 
28/04/2019 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi Speeldag 

RW Walhain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RW Walhain - Solieres Sport 0 - 3
02/09/2018 2 Acren Lessines - RW Walhain 0 - 0
09/09/2018 3 RW Walhain - US Rebecquoise 1 - 2
16/09/2018 4 Waremme-Borgworm - RW Walhain 1 - 3
23/09/2018 5 Francs Borains - RW Walhain 3 - 1
30/09/2018 6 RW Walhain - RRC Hamoir 2 - 3
07/10/2018 7 Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 0
14/10/2018 8 RW Walhain - RAAL La Louvière 0 - 1
21/10/2018 9 Couvin-Mariembourg - RW Walhain 0 - 0
28/10/2018 10 RW Walhain - RFC Meux 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Tilleur - RW Walhain 5 - 0
11/11/2018 12 RW Walhain - Wallonne Ciney 2 - 1
18/11/2018 13 URSL Visé - RW Walhain 3 - 2
25/11/2018 14 RW Walhain - Olympic Charleroi 1 - 3
02/12/2018 15 La Louviere Centre - RW Walhain 7 - 0
09/12/2018 16 Solieres Sport - RW Walhain 1 - 0
16/12/2018 17 RW Walhain - Acren Lessines Speeldag 
13/01/2019 18 US Rebecquoise - RW Walhain Speeldag 
20/01/2019 19 RW Walhain - Waremme-Borgworm Speeldag 
03/02/2019 20 RW Walhain - Francs Borains Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RRC Hamoir - RW Walhain Speeldag 
17/02/2019 22 RW Walhain - Entente Durbuy Speeldag 
24/02/2019 23 RAAL La Louvière - RW Walhain Speeldag 
10/03/2019 24 RW Walhain - Couvin-Mariembourg Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Meux - RW Walhain Speeldag 
24/03/2019 26 RW Walhain - RFC Tilleur Speeldag 
07/04/2019 27 Wallonne Ciney - RW Walhain Speeldag 
14/04/2019 28 RW Walhain - URSL Visé Speeldag 
21/04/2019 29 Olympic Charleroi - RW Walhain Speeldag 
28/04/2019 30 RW Walhain - La Louviere Centre Speeldag 

Solieres Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RW Walhain - Solieres Sport 0 - 3
02/09/2018 2 Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 4
09/09/2018 3 Entente Durbuy - Solieres Sport 1 - 0
16/09/2018 4 Solieres Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
23/09/2018 5 Couvin-Mariembourg - Solieres Sport 0 - 0
30/09/2018 6 Solieres Sport - RFC Meux 2 - 2
07/10/2018 7 RFC Tilleur - Solieres Sport 3 - 2
14/10/2018 8 Solieres Sport - Wallonne Ciney 3 - 0
21/10/2018 9 URSL Visé - Solieres Sport 2 - 1
28/10/2018 10 Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 La Louviere Centre - Solieres Sport 3 - 1
11/11/2018 12 Solieres Sport - Francs Borains 0 - 2
18/11/2018 13 Solieres Sport - Acren Lessines 2 - 2
25/11/2018 14 US Rebecquoise - Solieres Sport 5 - 1
02/12/2018 15 Solieres Sport - Waremme-Borgworm 0 - 2
09/12/2018 16 Solieres Sport - RW Walhain 1 - 0
16/12/2018 17 RRC Hamoir - Solieres Sport Speeldag 
13/01/2019 18 Solieres Sport - Entente Durbuy Speeldag 
20/01/2019 19 RAAL La Louvière - Solieres Sport Speeldag 
03/02/2019 20 Solieres Sport - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Meux - Solieres Sport Speeldag 
17/02/2019 22 Solieres Sport - RFC Tilleur Speeldag 
24/02/2019 23 Wallonne Ciney - Solieres Sport Speeldag 
10/03/2019 24 Solieres Sport - URSL Visé Speeldag 
17/03/2019 25 Olympic Charleroi - Solieres Sport Speeldag 
24/03/2019 26 Solieres Sport - La Louviere Centre Speeldag 
07/04/2019 27 Francs Borains - Solieres Sport Speeldag 
14/04/2019 28 Acren Lessines - Solieres Sport Speeldag 
21/04/2019 29 Solieres Sport - US Rebecquoise Speeldag 
28/04/2019 30 Waremme-Borgworm - Solieres Sport Speeldag 

URSL Visé

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RAAL La Louvière - URSL Visé 4 - 0
02/09/2018 2 URSL Visé - Couvin-Mariembourg 1 - 0
09/09/2018 3 RFC Meux - URSL Visé 2 - 3
16/09/2018 4 URSL Visé - RFC Tilleur 1 - 2
23/09/2018 5 Wallonne Ciney - URSL Visé 0 - 2
30/09/2018 6 URSL Visé - Francs Borains 4 - 0
07/10/2018 7 URSL Visé - Olympic Charleroi 4 - 1
14/10/2018 8 La Louviere Centre - URSL Visé 1 - 0
21/10/2018 9 URSL Visé - Solieres Sport 2 - 1
28/10/2018 10 Acren Lessines - URSL Visé 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 URSL Visé - US Rebecquoise 3 - 2
11/11/2018 12 Waremme-Borgworm - URSL Visé 1 - 2
18/11/2018 13 URSL Visé - RW Walhain 3 - 2
25/11/2018 14 RRC Hamoir - URSL Visé 2 - 1
02/12/2018 15 URSL Visé - Entente Durbuy 5 - 1
09/12/2018 16 URSL Visé - RAAL La Louvière 2 - 2
16/12/2018 17 Couvin-Mariembourg - URSL Visé 2 - 2
13/01/2019 18 URSL Visé - RFC Meux Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Tilleur - URSL Visé Speeldag 
03/02/2019 20 URSL Visé - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Francs Borains - URSL Visé Speeldag 
17/02/2019 22 Olympic Charleroi - URSL Visé Speeldag 
24/02/2019 23 URSL Visé - La Louviere Centre Speeldag 
10/03/2019 24 Solieres Sport - URSL Visé Speeldag 
17/03/2019 25 URSL Visé - Acren Lessines Speeldag 
24/03/2019 26 US Rebecquoise - URSL Visé Speeldag 
07/04/2019 27 URSL Visé - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/04/2019 28 RW Walhain - URSL Visé Speeldag 
21/04/2019 29 URSL Visé - RRC Hamoir Speeldag 
28/04/2019 30 Entente Durbuy - URSL Visé Speeldag 

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 4
02/09/2018 2 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 1
09/09/2018 3 RW Walhain - US Rebecquoise 1 - 2
16/09/2018 4 US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1
23/09/2018 5 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 0
30/09/2018 6 US Rebecquoise - RAAL La Louvière 3 - 1
07/10/2018 7 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 3
14/10/2018 8 US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 2
21/10/2018 9 RFC Tilleur - US Rebecquoise 5 - 1
28/10/2018 10 US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 URSL Visé - US Rebecquoise 3 - 2
11/11/2018 12 US Rebecquoise - Olympic Charleroi 1 - 1
18/11/2018 13 La Louviere Centre - US Rebecquoise 2 - 0
25/11/2018 14 US Rebecquoise - Solieres Sport 5 - 1
02/12/2018 15 Acren Lessines - US Rebecquoise 0 - 6
09/12/2018 16 US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 1
16/12/2018 17 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
13/01/2019 18 US Rebecquoise - RW Walhain Speeldag 
20/01/2019 19 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
03/02/2019 20 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 
17/02/2019 22 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
10/03/2019 24 US Rebecquoise - RFC Tilleur Speeldag 
17/03/2019 25 Wallonne Ciney - US Rebecquoise Speeldag 
24/03/2019 26 US Rebecquoise - URSL Visé Speeldag 
07/04/2019 27 Olympic Charleroi - US Rebecquoise Speeldag 
14/04/2019 28 US Rebecquoise - La Louviere Centre Speeldag 
21/04/2019 29 Solieres Sport - US Rebecquoise Speeldag 
28/04/2019 30 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 

Wallonne Ciney

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Couvin-Mariembourg - Wallonne Ciney 4 - 1
02/09/2018 2 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 3
09/09/2018 3 RFC Tilleur - Wallonne Ciney 6 - 0
16/09/2018 4 Wallonne Ciney - Francs Borains 0 - 2
23/09/2018 5 Wallonne Ciney - URSL Visé 0 - 2
30/09/2018 6 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 1 - 1
07/10/2018 7 Wallonne Ciney - La Louviere Centre 0 - 3
14/10/2018 8 Solieres Sport - Wallonne Ciney 3 - 0
21/10/2018 9 Wallonne Ciney - Acren Lessines 4 - 2
28/10/2018 10 US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm 1 - 1
11/11/2018 12 RW Walhain - Wallonne Ciney 2 - 1
18/11/2018 13 Wallonne Ciney - RRC Hamoir 1 - 3
25/11/2018 14 Entente Durbuy - Wallonne Ciney 3 - 1
02/12/2018 15 Wallonne Ciney - RAAL La Louvière 0 - 2
09/12/2018 16 Wallonne Ciney - Couvin-Mariembourg 1 - 4
16/12/2018 17 RFC Meux - Wallonne Ciney 3 - 1
13/01/2019 18 Wallonne Ciney - RFC Tilleur Speeldag 
20/01/2019 19 Francs Borains - Wallonne Ciney Speeldag 
03/02/2019 20 URSL Visé - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi Speeldag 
17/02/2019 22 La Louviere Centre - Wallonne Ciney Speeldag 
24/02/2019 23 Wallonne Ciney - Solieres Sport Speeldag 
10/03/2019 24 Acren Lessines - Wallonne Ciney Speeldag 
17/03/2019 25 Wallonne Ciney - US Rebecquoise Speeldag 
24/03/2019 26 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney Speeldag 
07/04/2019 27 Wallonne Ciney - RW Walhain Speeldag 
14/04/2019 28 RRC Hamoir - Wallonne Ciney Speeldag 
21/04/2019 29 Wallonne Ciney - Entente Durbuy Speeldag 
28/04/2019 30 RAAL La Louvière - Wallonne Ciney Speeldag 

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 2 - 2
02/09/2018 2 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 1
09/09/2018 3 Francs Borains - Waremme-Borgworm 2 - 1
16/09/2018 4 Waremme-Borgworm - RW Walhain 1 - 3
23/09/2018 5 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
30/09/2018 6 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 1 - 0
07/10/2018 7 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 0 - 4
14/10/2018 8 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 2 - 3
21/10/2018 9 RFC Meux - Waremme-Borgworm 2 - 2
28/10/2018 10 Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm 1 - 1
11/11/2018 12 Waremme-Borgworm - URSL Visé 1 - 2
18/11/2018 13 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm 1 - 3
25/11/2018 14 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre 0 - 2
02/12/2018 15 Solieres Sport - Waremme-Borgworm 0 - 2
09/12/2018 16 Acren Lessines - Waremme-Borgworm 1 - 3
16/12/2018 17 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
13/01/2019 18 Waremme-Borgworm - Francs Borains Speeldag 
20/01/2019 19 RW Walhain - Waremme-Borgworm Speeldag 
03/02/2019 20 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm Speeldag 
17/02/2019 22 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
24/02/2019 23 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
10/03/2019 24 Waremme-Borgworm - RFC Meux Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Tilleur - Waremme-Borgworm Speeldag 
24/03/2019 26 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney Speeldag 
07/04/2019 27 URSL Visé - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/04/2019 28 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi Speeldag 
21/04/2019 29 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/04/2019 30 Waremme-Borgworm - Solieres Sport Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018 - 2019
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018 - 2019
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).