2e Amateurs - ACFF
Update: 17/10/2018 om 10:02u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Hou je van voetbal?
Hou je ervan om beslissingen te nemen?
Beschik je over tal van leiderskwaliteiten?

Aarzel dan niet langer...
Word scheidsrechter!
Want zonder scheidsrechters, geen voetbal!

Meer info via www.belgianfootball.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: 17/10/2018 om 10:02u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - ACFF
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 2e KLASSE AMATEURS - ACFF

De zestien clubs in deze afdeling zijn:
Acren-Lessines, Wall. Ciney, Entente Durbuy, RRC Hamoir, La Louvière-Centre, RFC Meux,
Olympic Charleroi, US Rebecquoise, US Solières, RW Walhain, Borgworm-Waremme, URSL Visé,
Francs Borains, RAAL La Louvière, RFC Tilleur en Couvin-Mariembourg.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2017-2018 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 9 (21 oktober 2018) - 1e periode
Zat. 20/10 20u00 Couvin-Mariembourg - RW Walhain
Zat. 20/10 20u00 RAAL La Louvière - RRC Hamoir
Zat. 20/10 20u00 Wallonne Ciney - Acren Lessines
Zat. 20/10 20u00 RFC Meux - Waremme-Borgworm
Zat. 20/10 20u00 Olympic Charleroi - La Louviere Centre
Zon. 21/10 15u00 URSL Visé - Solieres Sport
Zon. 21/10 15u00 RFC Tilleur - US Rebecquoise
Zon. 21/10 15u00 Francs Borains - Entente Durbuy

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 La Louviere Centre 8 7 0 1 22 8 22
2 RFC Tilleur 8 5 0 3 18 8 18
3 RRC Hamoir 8 5 1 2 21 9 17
4 US Rebecquoise 8 5 1 2 18 9 17
5 URSL Visé 8 5 3 0 15 10 15
6 Entente Durbuy 8 5 3 0 8 7 15
7 Francs Borains 8 3 3 2 11 14 11
8 Olympic Charleroi 8 2 2 4 8 11 10
9 Solieres Sport 8 2 3 3 10 10 9
10 RAAL La Louvière 8 2 3 3 7 9 9
11 Couvin-Mariembourg 8 2 4 2 11 15 8
12 Waremme-Borgworm 8 2 5 1 12 15 7
13 RFC Meux 8 1 3 4 13 17 7
14 Acren Lessines 8 0 3 5 6 11 5
15 RW Walhain 8 1 6 1 7 14 4
16 Wallonne Ciney 8 0 7 1 4 24 1

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode
RAAL La Louvière - URSL Visé 4 - 0
Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 0
RFC Meux - RFC Tilleur 0 - 1
Couvin-Mariembourg - Wallonne Ciney 4 - 1
Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 4
RW Walhain - Solieres Sport 0 - 3
RRC Hamoir - La Louviere Centre 3 - 4
Waremme-Borgworm - Acren Lessines 2 - 2


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
La Louviere Centre - Entente Durbuy 1 - 0
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 1
Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 1 - 1
Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 3
RFC Tilleur - Francs Borains 1 - 1
Acren Lessines - RW Walhain 0 - 0
URSL Visé - Couvin-Mariembourg 1 - 0
Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 4


Speeldag 3 (9 september 2018) - 1e periode
RFC Meux - URSL Visé 2 - 3
Couvin-Mariembourg - Olympic Charleroi 1 - 2
RAAL La Louvière - La Louviere Centre 0 - 1
Entente Durbuy - Solieres Sport 1 - 0
RRC Hamoir - Acren Lessines 2 - 0
RW Walhain - US Rebecquoise 1 - 2
RFC Tilleur - Wallonne Ciney 6 - 0
Francs Borains - Waremme-Borgworm 2 - 1


Speeldag 4 (16 september 2018) - 1e periode
US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1
La Louviere Centre - Couvin-Mariembourg 5 - 1
Wallonne Ciney - Francs Borains 0 - 2
Olympic Charleroi - RFC Meux 0 - 0
URSL Visé - RFC Tilleur 1 - 2
Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 2
Solieres Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
Waremme-Borgworm - RW Walhain 1 - 3


Speeldag 5 (23 september 2018) - 1e periode
RFC Meux - La Louviere Centre 2 - 5
Couvin-Mariembourg - Solieres Sport 0 - 0
RAAL La Louvière - Acren Lessines 0 - 0
Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 0
Wallonne Ciney - URSL Visé 0 - 2
Francs Borains - RW Walhain 3 - 1
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
RFC Tilleur - Olympic Charleroi 1 - 1


Speeldag 6 (30 september 2018) - 1e periode
Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 1 - 1
US Rebecquoise - RAAL La Louvière 3 - 1
La Louviere Centre - RFC Tilleur 2 - 2
URSL Visé - Francs Borains 4 - 0
Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
Solieres Sport - RFC Meux 2 - 2
RW Walhain - RRC Hamoir 2 - 3
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 1 - 0


Speeldag 7 (7 oktober 2018) - 1e periode
RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 0 - 4
Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 3
RFC Meux - Acren Lessines 2 - 2
Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 0
Wallonne Ciney - La Louviere Centre 0 - 3
Francs Borains - RRC Hamoir 1 - 1
URSL Visé - Olympic Charleroi 4 - 1
RFC Tilleur - Solieres Sport 3 - 2


Speeldag 8 (14 oktober 2018) - 1e periode
US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 2
La Louviere Centre - URSL Visé 1 - 0
Olympic Charleroi - Francs Borains 2 - 1
RRC Hamoir - Entente Durbuy 5 - 1
RW Walhain - RAAL La Louvière 0 - 1
Acren Lessines - RFC Tilleur 1 - 2
Solieres Sport - Wallonne Ciney 3 - 0
Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 2 - 3


Speeldag 9 (21 oktober 2018) - 1e periode
Couvin-Mariembourg - RW Walhain
RAAL La Louvière - RRC Hamoir
Wallonne Ciney - Acren Lessines
RFC Meux - Waremme-Borgworm
Olympic Charleroi - La Louviere Centre
URSL Visé - Solieres Sport
RFC Tilleur - US Rebecquoise
Francs Borains - Entente Durbuy


Speeldag 10 (28 oktober 2018) - 1e periode
US Rebecquoise - Wallonne Ciney
Waremme-Borgworm - RFC Tilleur
RW Walhain - RFC Meux
RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg
Entente Durbuy - RAAL La Louvière
La Louviere Centre - Francs Borains
Solieres Sport - Olympic Charleroi
Acren Lessines - URSL Visé


Speeldag 11 (4 november 2018) - 2e periode
La Louviere Centre - Solieres Sport
RFC Meux - RRC Hamoir
Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy
Olympic Charleroi - Acren Lessines
Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm
Francs Borains - RAAL La Louvière
URSL Visé - US Rebecquoise
RFC Tilleur - RW Walhain


Speeldag 12 (11 november 2018) - 2e periode
US Rebecquoise - Olympic Charleroi
Entente Durbuy - RFC Meux
RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg
Solieres Sport - Francs Borains
RRC Hamoir - RFC Tilleur
RW Walhain - Wallonne Ciney
Waremme-Borgworm - URSL Visé
Acren Lessines - La Louviere Centre


Speeldag 13 (18 november 2018) - 2e periode
RFC Meux - RAAL La Louvière
Wallonne Ciney - RRC Hamoir
Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm
La Louviere Centre - US Rebecquoise
Francs Borains - Couvin-Mariembourg
URSL Visé - RW Walhain
Solieres Sport - Acren Lessines
RFC Tilleur - Entente Durbuy


Speeldag 14 (25 november 2018) - 2e periode
US Rebecquoise - Solieres Sport
Entente Durbuy - Wallonne Ciney
RAAL La Louvière - RFC Tilleur
Couvin-Mariembourg - RFC Meux
Francs Borains - Acren Lessines
Waremme-Borgworm - La Louviere Centre
RW Walhain - Olympic Charleroi
RRC Hamoir - URSL Visé


Speeldag 15 (2 december 2018) - 2e periode
La Louviere Centre - RW Walhain
RFC Meux - Francs Borains
Wallonne Ciney - RAAL La Louvière
Olympic Charleroi - RRC Hamoir
URSL Visé - Entente Durbuy
RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg
Solieres Sport - Waremme-Borgworm
Acren Lessines - US Rebecquoise


Speeldag 16 (9 december 2018) - 2e periode
La Louviere Centre - RRC Hamoir
Olympic Charleroi - Entente Durbuy
Wallonne Ciney - Couvin-Mariembourg
US Rebecquoise - Francs Borains
URSL Visé - RAAL La Louvière
RFC Tilleur - RFC Meux
Acren Lessines - Waremme-Borgworm
Solieres Sport - RW Walhain


Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode
Couvin-Mariembourg - URSL Visé
Entente Durbuy - La Louviere Centre
RAAL La Louvière - Olympic Charleroi
RFC Meux - Wallonne Ciney
Francs Borains - RFC Tilleur
RW Walhain - Acren Lessines
RRC Hamoir - Solieres Sport
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise


Speeldag 18 (13 januari 2019) - 2e periode
Olympic Charleroi - Couvin-Mariembourg
Wallonne Ciney - RFC Tilleur
La Louviere Centre - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - RW Walhain
URSL Visé - RFC Meux
Acren Lessines - RRC Hamoir
Solieres Sport - Entente Durbuy
Waremme-Borgworm - Francs Borains


Speeldag 19 (20 januari 2019) - 2e periode
RAAL La Louvière - Solieres Sport
RFC Meux - Olympic Charleroi
Entente Durbuy - Acren Lessines
Couvin-Mariembourg - La Louviere Centre
Francs Borains - Wallonne Ciney
RW Walhain - Waremme-Borgworm
RRC Hamoir - US Rebecquoise
RFC Tilleur - URSL Visé


Speeldag 20 (3 februari 2019) - 2e periode
La Louviere Centre - RFC Meux
Olympic Charleroi - RFC Tilleur
URSL Visé - Wallonne Ciney
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir
US Rebecquoise - Entente Durbuy
Acren Lessines - RAAL La Louvière
Solieres Sport - Couvin-Mariembourg
RW Walhain - Francs Borains


Speeldag 21 (10 februari 2019) - 3e periode
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm
RAAL La Louvière - US Rebecquoise
RFC Meux - Solieres Sport
Couvin-Mariembourg - Acren Lessines
Wallonne Ciney - Olympic Charleroi
RRC Hamoir - RW Walhain
RFC Tilleur - La Louviere Centre
Francs Borains - URSL Visé


Speeldag 22 (17 februari 2019) - 3e periode
Olympic Charleroi - URSL Visé
US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg
La Louviere Centre - Wallonne Ciney
Solieres Sport - RFC Tilleur
Acren Lessines - RFC Meux
RW Walhain - Entente Durbuy
RRC Hamoir - Francs Borains
Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière


Speeldag 23 (24 februari 2019) - 3e periode
Entente Durbuy - RRC Hamoir
RFC Meux - US Rebecquoise
Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm
RAAL La Louvière - RW Walhain
Wallonne Ciney - Solieres Sport
URSL Visé - La Louviere Centre
Francs Borains - Olympic Charleroi
RFC Tilleur - Acren Lessines


Speeldag 24 (10 maart 2019) - 3e periode
Entente Durbuy - Francs Borains
La Louviere Centre - Olympic Charleroi
US Rebecquoise - RFC Tilleur
RRC Hamoir - RAAL La Louvière
Solieres Sport - URSL Visé
Acren Lessines - Wallonne Ciney
RW Walhain - Couvin-Mariembourg
Waremme-Borgworm - RFC Meux


Speeldag 25 (17 maart 2019) - 3e periode
Wallonne Ciney - US Rebecquoise
RFC Meux - RW Walhain
Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir
Olympic Charleroi - Solieres Sport
RAAL La Louvière - Entente Durbuy
RFC Tilleur - Waremme-Borgworm
Francs Borains - La Louviere Centre
URSL Visé - Acren Lessines


Speeldag 26 (24 maart 2019) - 3e periode
RAAL La Louvière - Francs Borains
Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg
US Rebecquoise - URSL Visé
RW Walhain - RFC Tilleur
RRC Hamoir - RFC Meux
Solieres Sport - La Louviere Centre
Acren Lessines - Olympic Charleroi
Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney


Speeldag 27 (7 april 2019) - 3e periode
Olympic Charleroi - US Rebecquoise
Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière
La Louviere Centre - Acren Lessines
RFC Meux - Entente Durbuy
Wallonne Ciney - RW Walhain
Francs Borains - Solieres Sport
RFC Tilleur - RRC Hamoir
URSL Visé - Waremme-Borgworm


Speeldag 28 (14 april 2019) - 3e periode
US Rebecquoise - La Louviere Centre
RAAL La Louvière - RFC Meux
Entente Durbuy - RFC Tilleur
Couvin-Mariembourg - Francs Borains
RRC Hamoir - Wallonne Ciney
RW Walhain - URSL Visé
Acren Lessines - Solieres Sport
Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi


Speeldag 29 (21 april 2019) - 3e periode
Solieres Sport - US Rebecquoise
Acren Lessines - Francs Borains
RFC Meux - Couvin-Mariembourg
RFC Tilleur - RAAL La Louvière
Wallonne Ciney - Entente Durbuy
URSL Visé - RRC Hamoir
Olympic Charleroi - RW Walhain
La Louviere Centre - Waremme-Borgworm


Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode
Waremme-Borgworm - Solieres Sport
RW Walhain - La Louviere Centre
RRC Hamoir - Olympic Charleroi
Entente Durbuy - URSL Visé
RAAL La Louvière - Wallonne Ciney
Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur
Francs Borains - RFC Meux
US Rebecquoise - Acren Lessines


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 221012
2RFC Tilleur 18810
3US Rebecquoise 1789
4RRC Hamoir 1798
5URSL Visé 1596
6Entente Durbuy 15123
7Francs Borains 1174
8Olympic Charleroi 1064
9RAAL La Louvière 945
10Solieres Sport 954
11Couvin-Mariembourg 844
12RFC Meux 716
13Waremme-Borgworm 743
14Acren Lessines 523
15RW Walhain 404
16Wallonne Ciney 101


VERLIESPUNTEN NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 220
2RFC Tilleur 642
3US Rebecquoise 743
4RRC Hamoir 734
5URSL Visé 936
6Entente Durbuy 909
7Francs Borains 1358
8Olympic Charleroi 1468
9RAAL La Louvière 1587
10Solieres Sport 1578
11Couvin-Mariembourg 1688
12RFC Meux 17116
13Waremme-Borgworm 1789
14Acren Lessines 19109
15RW Walhain 20128
16Wallonne Ciney 231211


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 1046
2RRC Hamoir 1064
3URSL Visé 963
4RFC Tilleur 844
5US Rebecquoise 743
6Waremme-Borgworm 633
7Entente Durbuy 660
8Couvin-Mariembourg 514
9Olympic Charleroi 541
10Solieres Sport 541
11RAAL La Louvière 413
12Francs Borains 440
13Acren Lessines 312
14RFC Meux 312
15Wallonne Ciney 101
16RW Walhain 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 22913
2RRC Hamoir 21129
3US Rebecquoise 1899
4RFC Tilleur 18117
5URSL Visé 15105
6RFC Meux 1367
7Waremme-Borgworm 1266
8Couvin-Mariembourg 1165
9Francs Borains 1174
10Solieres Sport 1055
11Olympic Charleroi 844
12Entente Durbuy 853
13RW Walhain 734
14RAAL La Louvière 743
15Acren Lessines 624
16Wallonne Ciney 422


TEGENDOELPUNTEN NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Entente Durbuy 707
2RFC Tilleur 844
3La Louviere Centre 835
4RAAL La Louvière 954
5RRC Hamoir 954
6US Rebecquoise 954
7Solieres Sport 1064
8URSL Visé 1037
9Acren Lessines 1156
10Olympic Charleroi 1138
11RW Walhain 1495
12Francs Borains 1477
13Waremme-Borgworm 1587
14Couvin-Mariembourg 1569
15RFC Meux 17116
16Wallonne Ciney 241014


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 8 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1La Louviere Centre 5 8x
2Francs Borains 3 4 
3US Rebecquoise 3 4 
4Entente Durbuy 3 3 
5URSL Visé 3 3 
6RFC Tilleur 2x8x
7RRC Hamoir 2 7x
8Waremme-Borgworm 2 2 
9Olympic Charleroi 1x5 
10RFC Meux 1 3x
11Solieres Sport 1x3 
12Couvin-Mariembourg 1x2 
13RAAL La Louvière 1x2 
14RW Walhain 1 1 
15Acren Lessines 0 3 
16Wallonne Ciney 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Entente Durbuy 541
2La Louviere Centre 422
3RAAL La Louvière 422
4Solieres Sport 422
5RRC Hamoir 321
6URSL Visé 321
7Acren Lessines 211
8RFC Tilleur 211
9Waremme-Borgworm 211
10Francs Borains 101
11RFC Meux 101
12RW Walhain 101
13Couvin-Mariembourg 110
14Olympic Charleroi 110
15US Rebecquoise 000
16Wallonne Ciney 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 844
2RFC Tilleur 844
3RRC Hamoir 844
4Francs Borains 743
5US Rebecquoise 743
6Waremme-Borgworm 743
7Couvin-Mariembourg 633
8Olympic Charleroi 633
9RFC Meux 633
10Entente Durbuy 642
11URSL Visé 642
12RAAL La Louvière 413
13Acren Lessines 422
14RW Walhain 422
15Solieres Sport 422
16Wallonne Ciney 312


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 8 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1La Louviere Centre 000
2RFC Tilleur 000
3RRC Hamoir 000
4Francs Borains 101
5US Rebecquoise 101
6Waremme-Borgworm 101
7Couvin-Mariembourg 211
8Olympic Charleroi 211
9RFC Meux 211
10Entente Durbuy 202
11URSL Visé 202
12RAAL La Louvière 431
13Acren Lessines 422
14RW Walhain 422
15Solieres Sport 422
16Wallonne Ciney 532


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 8 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Entente Durbuy 4 4 0 0 5 0 12
2 La Louviere Centre 4 3 1 0 9 3 10
3 RRC Hamoir 4 3 0 1 12 5 9
4 URSL Visé 4 3 0 1 10 3 9
5 RFC Tilleur 4 2 2 0 11 4 8
6 US Rebecquoise 4 2 2 0 9 5 8
7 Francs Borains 4 2 1 1 7 7 7
8 Olympic Charleroi 4 1 3 0 4 3 6
9 Solieres Sport 4 1 2 1 5 6 5
10 Couvin-Mariembourg 4 1 1 2 6 6 4
11 RAAL La Louvière 4 1 1 2 4 5 4
12 Waremme-Borgworm 4 1 1 2 6 8 4
13 Acren Lessines 4 0 2 2 2 5 2
14 RFC Meux 4 0 1 3 6 11 1
15 RW Walhain 4 0 0 4 3 9 0
16 Wallonne Ciney 4 0 0 4 2 10 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 8 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 La Louviere Centre 4 4 0 0 13 5 12
2 RFC Tilleur 4 3 1 0 7 4 10
3 US Rebecquoise 4 3 0 1 9 4 9
4 RRC Hamoir 4 2 2 0 9 4 8
5 URSL Visé 4 2 0 2 5 7 6
6 RFC Meux 4 1 3 0 7 6 6
7 RAAL La Louvière 4 1 2 1 3 4 5
8 Solieres Sport 4 1 1 2 5 4 4
9 RW Walhain 4 1 1 2 4 5 4
10 Francs Borains 4 1 1 2 4 7 4
11 Couvin-Mariembourg 4 1 1 2 5 9 4
12 Olympic Charleroi 4 1 1 2 4 8 4
13 Waremme-Borgworm 4 1 0 3 6 7 3
14 Entente Durbuy 4 1 0 3 3 7 3
15 Acren Lessines 4 0 3 1 4 6 3
16 Wallonne Ciney 4 0 1 3 2 14 1

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 2 - 2
02/09/2018 2 Acren Lessines - RW Walhain 0 - 0
09/09/2018 3 RRC Hamoir - Acren Lessines 2 - 0
16/09/2018 4 Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 2
23/09/2018 5 RAAL La Louvière - Acren Lessines 0 - 0
30/09/2018 6 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
07/10/2018 7 RFC Meux - Acren Lessines 2 - 2
14/10/2018 8 Acren Lessines - RFC Tilleur 1 - 2
21/10/2018 9 Wallonne Ciney - Acren Lessines Speeldag 
28/10/2018 10 Acren Lessines - URSL Visé Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Olympic Charleroi - Acren Lessines Speeldag 
11/11/2018 12 Acren Lessines - La Louviere Centre Speeldag 
18/11/2018 13 Solieres Sport - Acren Lessines Speeldag 
25/11/2018 14 Francs Borains - Acren Lessines Speeldag 
02/12/2018 15 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 
09/12/2018 16 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
16/12/2018 17 RW Walhain - Acren Lessines Speeldag 
13/01/2019 18 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
20/01/2019 19 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
03/02/2019 20 Acren Lessines - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 
17/02/2019 22 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Tilleur - Acren Lessines Speeldag 
10/03/2019 24 Acren Lessines - Wallonne Ciney Speeldag 
17/03/2019 25 URSL Visé - Acren Lessines Speeldag 
24/03/2019 26 Acren Lessines - Olympic Charleroi Speeldag 
07/04/2019 27 La Louviere Centre - Acren Lessines Speeldag 
14/04/2019 28 Acren Lessines - Solieres Sport Speeldag 
21/04/2019 29 Acren Lessines - Francs Borains Speeldag 
28/04/2019 30 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 

Couvin-Mariembourg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Couvin-Mariembourg - Wallonne Ciney 4 - 1
02/09/2018 2 URSL Visé - Couvin-Mariembourg 1 - 0
09/09/2018 3 Couvin-Mariembourg - Olympic Charleroi 1 - 2
16/09/2018 4 La Louviere Centre - Couvin-Mariembourg 5 - 1
23/09/2018 5 Couvin-Mariembourg - Solieres Sport 0 - 0
30/09/2018 6 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
07/10/2018 7 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 3
14/10/2018 8 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 2 - 3
21/10/2018 9 Couvin-Mariembourg - RW Walhain Speeldag 
28/10/2018 10 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy Speeldag 
11/11/2018 12 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg Speeldag 
18/11/2018 13 Francs Borains - Couvin-Mariembourg Speeldag 
25/11/2018 14 Couvin-Mariembourg - RFC Meux Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg Speeldag 
09/12/2018 16 Wallonne Ciney - Couvin-Mariembourg Speeldag 
16/12/2018 17 Couvin-Mariembourg - URSL Visé Speeldag 
13/01/2019 18 Olympic Charleroi - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/01/2019 19 Couvin-Mariembourg - La Louviere Centre Speeldag 
03/02/2019 20 Solieres Sport - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 
17/02/2019 22 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg Speeldag 
24/02/2019 23 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
10/03/2019 24 RW Walhain - Couvin-Mariembourg Speeldag 
17/03/2019 25 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
24/03/2019 26 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
07/04/2019 27 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
14/04/2019 28 Couvin-Mariembourg - Francs Borains Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
28/04/2019 30 Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur Speeldag 

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 0
02/09/2018 2 La Louviere Centre - Entente Durbuy 1 - 0
09/09/2018 3 Entente Durbuy - Solieres Sport 1 - 0
16/09/2018 4 Acren Lessines - Entente Durbuy 0 - 2
23/09/2018 5 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 0
30/09/2018 6 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 1 - 0
07/10/2018 7 Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 0
14/10/2018 8 RRC Hamoir - Entente Durbuy 5 - 1
21/10/2018 9 Francs Borains - Entente Durbuy Speeldag 
28/10/2018 10 Entente Durbuy - RAAL La Louvière Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy Speeldag 
11/11/2018 12 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Tilleur - Entente Durbuy Speeldag 
25/11/2018 14 Entente Durbuy - Wallonne Ciney Speeldag 
02/12/2018 15 URSL Visé - Entente Durbuy Speeldag 
09/12/2018 16 Olympic Charleroi - Entente Durbuy Speeldag 
16/12/2018 17 Entente Durbuy - La Louviere Centre Speeldag 
13/01/2019 18 Solieres Sport - Entente Durbuy Speeldag 
20/01/2019 19 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
03/02/2019 20 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm Speeldag 
17/02/2019 22 RW Walhain - Entente Durbuy Speeldag 
24/02/2019 23 Entente Durbuy - RRC Hamoir Speeldag 
10/03/2019 24 Entente Durbuy - Francs Borains Speeldag 
17/03/2019 25 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
24/03/2019 26 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
14/04/2019 28 Entente Durbuy - RFC Tilleur Speeldag 
21/04/2019 29 Wallonne Ciney - Entente Durbuy Speeldag 
28/04/2019 30 Entente Durbuy - URSL Visé Speeldag 

Francs Borains

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 4
02/09/2018 2 RFC Tilleur - Francs Borains 1 - 1
09/09/2018 3 Francs Borains - Waremme-Borgworm 2 - 1
16/09/2018 4 Wallonne Ciney - Francs Borains 0 - 2
23/09/2018 5 Francs Borains - RW Walhain 3 - 1
30/09/2018 6 URSL Visé - Francs Borains 4 - 0
07/10/2018 7 Francs Borains - RRC Hamoir 1 - 1
14/10/2018 8 Olympic Charleroi - Francs Borains 2 - 1
21/10/2018 9 Francs Borains - Entente Durbuy Speeldag 
28/10/2018 10 La Louviere Centre - Francs Borains Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Francs Borains - RAAL La Louvière Speeldag 
11/11/2018 12 Solieres Sport - Francs Borains Speeldag 
18/11/2018 13 Francs Borains - Couvin-Mariembourg Speeldag 
25/11/2018 14 Francs Borains - Acren Lessines Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Meux - Francs Borains Speeldag 
09/12/2018 16 US Rebecquoise - Francs Borains Speeldag 
16/12/2018 17 Francs Borains - RFC Tilleur Speeldag 
13/01/2019 18 Waremme-Borgworm - Francs Borains Speeldag 
20/01/2019 19 Francs Borains - Wallonne Ciney Speeldag 
03/02/2019 20 RW Walhain - Francs Borains Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Francs Borains - URSL Visé Speeldag 
17/02/2019 22 RRC Hamoir - Francs Borains Speeldag 
24/02/2019 23 Francs Borains - Olympic Charleroi Speeldag 
10/03/2019 24 Entente Durbuy - Francs Borains Speeldag 
17/03/2019 25 Francs Borains - La Louviere Centre Speeldag 
24/03/2019 26 RAAL La Louvière - Francs Borains Speeldag 
07/04/2019 27 Francs Borains - Solieres Sport Speeldag 
14/04/2019 28 Couvin-Mariembourg - Francs Borains Speeldag 
21/04/2019 29 Acren Lessines - Francs Borains Speeldag 
28/04/2019 30 Francs Borains - RFC Meux Speeldag 

La Louviere Centre

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RRC Hamoir - La Louviere Centre 3 - 4
02/09/2018 2 La Louviere Centre - Entente Durbuy 1 - 0
09/09/2018 3 RAAL La Louvière - La Louviere Centre 0 - 1
16/09/2018 4 La Louviere Centre - Couvin-Mariembourg 5 - 1
23/09/2018 5 RFC Meux - La Louviere Centre 2 - 5
30/09/2018 6 La Louviere Centre - RFC Tilleur 2 - 2
07/10/2018 7 Wallonne Ciney - La Louviere Centre 0 - 3
14/10/2018 8 La Louviere Centre - URSL Visé 1 - 0
21/10/2018 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre Speeldag 
28/10/2018 10 La Louviere Centre - Francs Borains Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 La Louviere Centre - Solieres Sport Speeldag 
11/11/2018 12 Acren Lessines - La Louviere Centre Speeldag 
18/11/2018 13 La Louviere Centre - US Rebecquoise Speeldag 
25/11/2018 14 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre Speeldag 
02/12/2018 15 La Louviere Centre - RW Walhain Speeldag 
09/12/2018 16 La Louviere Centre - RRC Hamoir Speeldag 
16/12/2018 17 Entente Durbuy - La Louviere Centre Speeldag 
13/01/2019 18 La Louviere Centre - RAAL La Louvière Speeldag 
20/01/2019 19 Couvin-Mariembourg - La Louviere Centre Speeldag 
03/02/2019 20 La Louviere Centre - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Tilleur - La Louviere Centre Speeldag 
17/02/2019 22 La Louviere Centre - Wallonne Ciney Speeldag 
24/02/2019 23 URSL Visé - La Louviere Centre Speeldag 
10/03/2019 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi Speeldag 
17/03/2019 25 Francs Borains - La Louviere Centre Speeldag 
24/03/2019 26 Solieres Sport - La Louviere Centre Speeldag 
07/04/2019 27 La Louviere Centre - Acren Lessines Speeldag 
14/04/2019 28 US Rebecquoise - La Louviere Centre Speeldag 
21/04/2019 29 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/04/2019 30 RW Walhain - La Louviere Centre Speeldag 

Olympic Charleroi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Entente Durbuy - Olympic Charleroi 2 - 0
02/09/2018 2 Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 1 - 1
09/09/2018 3 Couvin-Mariembourg - Olympic Charleroi 1 - 2
16/09/2018 4 Olympic Charleroi - RFC Meux 0 - 0
23/09/2018 5 RFC Tilleur - Olympic Charleroi 1 - 1
30/09/2018 6 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 1 - 1
07/10/2018 7 URSL Visé - Olympic Charleroi 4 - 1
14/10/2018 8 Olympic Charleroi - Francs Borains 2 - 1
21/10/2018 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre Speeldag 
28/10/2018 10 Solieres Sport - Olympic Charleroi Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Olympic Charleroi - Acren Lessines Speeldag 
11/11/2018 12 US Rebecquoise - Olympic Charleroi Speeldag 
18/11/2018 13 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm Speeldag 
25/11/2018 14 RW Walhain - Olympic Charleroi Speeldag 
02/12/2018 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir Speeldag 
09/12/2018 16 Olympic Charleroi - Entente Durbuy Speeldag 
16/12/2018 17 RAAL La Louvière - Olympic Charleroi Speeldag 
13/01/2019 18 Olympic Charleroi - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Meux - Olympic Charleroi Speeldag 
03/02/2019 20 Olympic Charleroi - RFC Tilleur Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi Speeldag 
17/02/2019 22 Olympic Charleroi - URSL Visé Speeldag 
24/02/2019 23 Francs Borains - Olympic Charleroi Speeldag 
10/03/2019 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi Speeldag 
17/03/2019 25 Olympic Charleroi - Solieres Sport Speeldag 
24/03/2019 26 Acren Lessines - Olympic Charleroi Speeldag 
07/04/2019 27 Olympic Charleroi - US Rebecquoise Speeldag 
14/04/2019 28 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi Speeldag 
21/04/2019 29 Olympic Charleroi - RW Walhain Speeldag 
28/04/2019 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi Speeldag 

RAAL La Louvière

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RAAL La Louvière - URSL Visé 4 - 0
02/09/2018 2 Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 1 - 1
09/09/2018 3 RAAL La Louvière - La Louviere Centre 0 - 1
16/09/2018 4 Solieres Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
23/09/2018 5 RAAL La Louvière - Acren Lessines 0 - 0
30/09/2018 6 US Rebecquoise - RAAL La Louvière 3 - 1
07/10/2018 7 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 0 - 4
14/10/2018 8 RW Walhain - RAAL La Louvière 0 - 1
21/10/2018 9 RAAL La Louvière - RRC Hamoir Speeldag 
28/10/2018 10 Entente Durbuy - RAAL La Louvière Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Francs Borains - RAAL La Louvière Speeldag 
11/11/2018 12 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Meux - RAAL La Louvière Speeldag 
25/11/2018 14 RAAL La Louvière - RFC Tilleur Speeldag 
02/12/2018 15 Wallonne Ciney - RAAL La Louvière Speeldag 
09/12/2018 16 URSL Visé - RAAL La Louvière Speeldag 
16/12/2018 17 RAAL La Louvière - Olympic Charleroi Speeldag 
13/01/2019 18 La Louviere Centre - RAAL La Louvière Speeldag 
20/01/2019 19 RAAL La Louvière - Solieres Sport Speeldag 
03/02/2019 20 Acren Lessines - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 
17/02/2019 22 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
24/02/2019 23 RAAL La Louvière - RW Walhain Speeldag 
10/03/2019 24 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
17/03/2019 25 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
24/03/2019 26 RAAL La Louvière - Francs Borains Speeldag 
07/04/2019 27 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
14/04/2019 28 RAAL La Louvière - RFC Meux Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Tilleur - RAAL La Louvière Speeldag 
28/04/2019 30 RAAL La Louvière - Wallonne Ciney Speeldag 

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Meux - RFC Tilleur 0 - 1
02/09/2018 2 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 3
09/09/2018 3 RFC Meux - URSL Visé 2 - 3
16/09/2018 4 Olympic Charleroi - RFC Meux 0 - 0
23/09/2018 5 RFC Meux - La Louviere Centre 2 - 5
30/09/2018 6 Solieres Sport - RFC Meux 2 - 2
07/10/2018 7 RFC Meux - Acren Lessines 2 - 2
14/10/2018 8 US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 2
21/10/2018 9 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/10/2018 10 RW Walhain - RFC Meux Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Meux - RRC Hamoir Speeldag 
11/11/2018 12 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Meux - RAAL La Louvière Speeldag 
25/11/2018 14 Couvin-Mariembourg - RFC Meux Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Meux - Francs Borains Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Tilleur - RFC Meux Speeldag 
16/12/2018 17 RFC Meux - Wallonne Ciney Speeldag 
13/01/2019 18 URSL Visé - RFC Meux Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Meux - Olympic Charleroi Speeldag 
03/02/2019 20 La Louviere Centre - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Meux - Solieres Sport Speeldag 
17/02/2019 22 Acren Lessines - RFC Meux Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
10/03/2019 24 Waremme-Borgworm - RFC Meux Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Meux - RW Walhain Speeldag 
24/03/2019 26 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
14/04/2019 28 RAAL La Louvière - RFC Meux Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
28/04/2019 30 Francs Borains - RFC Meux Speeldag 

RFC Tilleur

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Meux - RFC Tilleur 0 - 1
02/09/2018 2 RFC Tilleur - Francs Borains 1 - 1
09/09/2018 3 RFC Tilleur - Wallonne Ciney 6 - 0
16/09/2018 4 URSL Visé - RFC Tilleur 1 - 2
23/09/2018 5 RFC Tilleur - Olympic Charleroi 1 - 1
30/09/2018 6 La Louviere Centre - RFC Tilleur 2 - 2
07/10/2018 7 RFC Tilleur - Solieres Sport 3 - 2
14/10/2018 8 Acren Lessines - RFC Tilleur 1 - 2
21/10/2018 9 RFC Tilleur - US Rebecquoise Speeldag 
28/10/2018 10 Waremme-Borgworm - RFC Tilleur Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Tilleur - RW Walhain Speeldag 
11/11/2018 12 RRC Hamoir - RFC Tilleur Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Tilleur - Entente Durbuy Speeldag 
25/11/2018 14 RAAL La Louvière - RFC Tilleur Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Tilleur - RFC Meux Speeldag 
16/12/2018 17 Francs Borains - RFC Tilleur Speeldag 
13/01/2019 18 Wallonne Ciney - RFC Tilleur Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Tilleur - URSL Visé Speeldag 
03/02/2019 20 Olympic Charleroi - RFC Tilleur Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Tilleur - La Louviere Centre Speeldag 
17/02/2019 22 Solieres Sport - RFC Tilleur Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Tilleur - Acren Lessines Speeldag 
10/03/2019 24 US Rebecquoise - RFC Tilleur Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Tilleur - Waremme-Borgworm Speeldag 
24/03/2019 26 RW Walhain - RFC Tilleur Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Tilleur - RRC Hamoir Speeldag 
14/04/2019 28 Entente Durbuy - RFC Tilleur Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Tilleur - RAAL La Louvière Speeldag 
28/04/2019 30 Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur Speeldag 

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RRC Hamoir - La Louviere Centre 3 - 4
02/09/2018 2 Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 4
09/09/2018 3 RRC Hamoir - Acren Lessines 2 - 0
16/09/2018 4 US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1
23/09/2018 5 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
30/09/2018 6 RW Walhain - RRC Hamoir 2 - 3
07/10/2018 7 Francs Borains - RRC Hamoir 1 - 1
14/10/2018 8 RRC Hamoir - Entente Durbuy 5 - 1
21/10/2018 9 RAAL La Louvière - RRC Hamoir Speeldag 
28/10/2018 10 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Meux - RRC Hamoir Speeldag 
11/11/2018 12 RRC Hamoir - RFC Tilleur Speeldag 
18/11/2018 13 Wallonne Ciney - RRC Hamoir Speeldag 
25/11/2018 14 RRC Hamoir - URSL Visé Speeldag 
02/12/2018 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir Speeldag 
09/12/2018 16 La Louviere Centre - RRC Hamoir Speeldag 
16/12/2018 17 RRC Hamoir - Solieres Sport Speeldag 
13/01/2019 18 Acren Lessines - RRC Hamoir Speeldag 
20/01/2019 19 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
03/02/2019 20 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RRC Hamoir - RW Walhain Speeldag 
17/02/2019 22 RRC Hamoir - Francs Borains Speeldag 
24/02/2019 23 Entente Durbuy - RRC Hamoir Speeldag 
10/03/2019 24 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
17/03/2019 25 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
24/03/2019 26 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Tilleur - RRC Hamoir Speeldag 
14/04/2019 28 RRC Hamoir - Wallonne Ciney Speeldag 
21/04/2019 29 URSL Visé - RRC Hamoir Speeldag 
28/04/2019 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi Speeldag 

RW Walhain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RW Walhain - Solieres Sport 0 - 3
02/09/2018 2 Acren Lessines - RW Walhain 0 - 0
09/09/2018 3 RW Walhain - US Rebecquoise 1 - 2
16/09/2018 4 Waremme-Borgworm - RW Walhain 1 - 3
23/09/2018 5 Francs Borains - RW Walhain 3 - 1
30/09/2018 6 RW Walhain - RRC Hamoir 2 - 3
07/10/2018 7 Entente Durbuy - RW Walhain 1 - 0
14/10/2018 8 RW Walhain - RAAL La Louvière 0 - 1
21/10/2018 9 Couvin-Mariembourg - RW Walhain Speeldag 
28/10/2018 10 RW Walhain - RFC Meux Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Tilleur - RW Walhain Speeldag 
11/11/2018 12 RW Walhain - Wallonne Ciney Speeldag 
18/11/2018 13 URSL Visé - RW Walhain Speeldag 
25/11/2018 14 RW Walhain - Olympic Charleroi Speeldag 
02/12/2018 15 La Louviere Centre - RW Walhain Speeldag 
09/12/2018 16 Solieres Sport - RW Walhain Speeldag 
16/12/2018 17 RW Walhain - Acren Lessines Speeldag 
13/01/2019 18 US Rebecquoise - RW Walhain Speeldag 
20/01/2019 19 RW Walhain - Waremme-Borgworm Speeldag 
03/02/2019 20 RW Walhain - Francs Borains Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RRC Hamoir - RW Walhain Speeldag 
17/02/2019 22 RW Walhain - Entente Durbuy Speeldag 
24/02/2019 23 RAAL La Louvière - RW Walhain Speeldag 
10/03/2019 24 RW Walhain - Couvin-Mariembourg Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Meux - RW Walhain Speeldag 
24/03/2019 26 RW Walhain - RFC Tilleur Speeldag 
07/04/2019 27 Wallonne Ciney - RW Walhain Speeldag 
14/04/2019 28 RW Walhain - URSL Visé Speeldag 
21/04/2019 29 Olympic Charleroi - RW Walhain Speeldag 
28/04/2019 30 RW Walhain - La Louviere Centre Speeldag 

Solieres Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RW Walhain - Solieres Sport 0 - 3
02/09/2018 2 Solieres Sport - RRC Hamoir 0 - 4
09/09/2018 3 Entente Durbuy - Solieres Sport 1 - 0
16/09/2018 4 Solieres Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
23/09/2018 5 Couvin-Mariembourg - Solieres Sport 0 - 0
30/09/2018 6 Solieres Sport - RFC Meux 2 - 2
07/10/2018 7 RFC Tilleur - Solieres Sport 3 - 2
14/10/2018 8 Solieres Sport - Wallonne Ciney 3 - 0
21/10/2018 9 URSL Visé - Solieres Sport Speeldag 
28/10/2018 10 Solieres Sport - Olympic Charleroi Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 La Louviere Centre - Solieres Sport Speeldag 
11/11/2018 12 Solieres Sport - Francs Borains Speeldag 
18/11/2018 13 Solieres Sport - Acren Lessines Speeldag 
25/11/2018 14 US Rebecquoise - Solieres Sport Speeldag 
02/12/2018 15 Solieres Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 
09/12/2018 16 Solieres Sport - RW Walhain Speeldag 
16/12/2018 17 RRC Hamoir - Solieres Sport Speeldag 
13/01/2019 18 Solieres Sport - Entente Durbuy Speeldag 
20/01/2019 19 RAAL La Louvière - Solieres Sport Speeldag 
03/02/2019 20 Solieres Sport - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Meux - Solieres Sport Speeldag 
17/02/2019 22 Solieres Sport - RFC Tilleur Speeldag 
24/02/2019 23 Wallonne Ciney - Solieres Sport Speeldag 
10/03/2019 24 Solieres Sport - URSL Visé Speeldag 
17/03/2019 25 Olympic Charleroi - Solieres Sport Speeldag 
24/03/2019 26 Solieres Sport - La Louviere Centre Speeldag 
07/04/2019 27 Francs Borains - Solieres Sport Speeldag 
14/04/2019 28 Acren Lessines - Solieres Sport Speeldag 
21/04/2019 29 Solieres Sport - US Rebecquoise Speeldag 
28/04/2019 30 Waremme-Borgworm - Solieres Sport Speeldag 

URSL Visé

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RAAL La Louvière - URSL Visé 4 - 0
02/09/2018 2 URSL Visé - Couvin-Mariembourg 1 - 0
09/09/2018 3 RFC Meux - URSL Visé 2 - 3
16/09/2018 4 URSL Visé - RFC Tilleur 1 - 2
23/09/2018 5 Wallonne Ciney - URSL Visé 0 - 2
30/09/2018 6 URSL Visé - Francs Borains 4 - 0
07/10/2018 7 URSL Visé - Olympic Charleroi 4 - 1
14/10/2018 8 La Louviere Centre - URSL Visé 1 - 0
21/10/2018 9 URSL Visé - Solieres Sport Speeldag 
28/10/2018 10 Acren Lessines - URSL Visé Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 URSL Visé - US Rebecquoise Speeldag 
11/11/2018 12 Waremme-Borgworm - URSL Visé Speeldag 
18/11/2018 13 URSL Visé - RW Walhain Speeldag 
25/11/2018 14 RRC Hamoir - URSL Visé Speeldag 
02/12/2018 15 URSL Visé - Entente Durbuy Speeldag 
09/12/2018 16 URSL Visé - RAAL La Louvière Speeldag 
16/12/2018 17 Couvin-Mariembourg - URSL Visé Speeldag 
13/01/2019 18 URSL Visé - RFC Meux Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Tilleur - URSL Visé Speeldag 
03/02/2019 20 URSL Visé - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Francs Borains - URSL Visé Speeldag 
17/02/2019 22 Olympic Charleroi - URSL Visé Speeldag 
24/02/2019 23 URSL Visé - La Louviere Centre Speeldag 
10/03/2019 24 Solieres Sport - URSL Visé Speeldag 
17/03/2019 25 URSL Visé - Acren Lessines Speeldag 
24/03/2019 26 US Rebecquoise - URSL Visé Speeldag 
07/04/2019 27 URSL Visé - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/04/2019 28 RW Walhain - URSL Visé Speeldag 
21/04/2019 29 URSL Visé - RRC Hamoir Speeldag 
28/04/2019 30 Entente Durbuy - URSL Visé Speeldag 

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 4
02/09/2018 2 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 1
09/09/2018 3 RW Walhain - US Rebecquoise 1 - 2
16/09/2018 4 US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1
23/09/2018 5 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 0
30/09/2018 6 US Rebecquoise - RAAL La Louvière 3 - 1
07/10/2018 7 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 3
14/10/2018 8 US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 2
21/10/2018 9 RFC Tilleur - US Rebecquoise Speeldag 
28/10/2018 10 US Rebecquoise - Wallonne Ciney Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 URSL Visé - US Rebecquoise Speeldag 
11/11/2018 12 US Rebecquoise - Olympic Charleroi Speeldag 
18/11/2018 13 La Louviere Centre - US Rebecquoise Speeldag 
25/11/2018 14 US Rebecquoise - Solieres Sport Speeldag 
02/12/2018 15 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 
09/12/2018 16 US Rebecquoise - Francs Borains Speeldag 
16/12/2018 17 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
13/01/2019 18 US Rebecquoise - RW Walhain Speeldag 
20/01/2019 19 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
03/02/2019 20 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 
17/02/2019 22 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
10/03/2019 24 US Rebecquoise - RFC Tilleur Speeldag 
17/03/2019 25 Wallonne Ciney - US Rebecquoise Speeldag 
24/03/2019 26 US Rebecquoise - URSL Visé Speeldag 
07/04/2019 27 Olympic Charleroi - US Rebecquoise Speeldag 
14/04/2019 28 US Rebecquoise - La Louviere Centre Speeldag 
21/04/2019 29 Solieres Sport - US Rebecquoise Speeldag 
28/04/2019 30 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 

Wallonne Ciney

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Couvin-Mariembourg - Wallonne Ciney 4 - 1
02/09/2018 2 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 3
09/09/2018 3 RFC Tilleur - Wallonne Ciney 6 - 0
16/09/2018 4 Wallonne Ciney - Francs Borains 0 - 2
23/09/2018 5 Wallonne Ciney - URSL Visé 0 - 2
30/09/2018 6 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney 1 - 1
07/10/2018 7 Wallonne Ciney - La Louviere Centre 0 - 3
14/10/2018 8 Solieres Sport - Wallonne Ciney 3 - 0
21/10/2018 9 Wallonne Ciney - Acren Lessines Speeldag 
28/10/2018 10 US Rebecquoise - Wallonne Ciney Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm Speeldag 
11/11/2018 12 RW Walhain - Wallonne Ciney Speeldag 
18/11/2018 13 Wallonne Ciney - RRC Hamoir Speeldag 
25/11/2018 14 Entente Durbuy - Wallonne Ciney Speeldag 
02/12/2018 15 Wallonne Ciney - RAAL La Louvière Speeldag 
09/12/2018 16 Wallonne Ciney - Couvin-Mariembourg Speeldag 
16/12/2018 17 RFC Meux - Wallonne Ciney Speeldag 
13/01/2019 18 Wallonne Ciney - RFC Tilleur Speeldag 
20/01/2019 19 Francs Borains - Wallonne Ciney Speeldag 
03/02/2019 20 URSL Visé - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi Speeldag 
17/02/2019 22 La Louviere Centre - Wallonne Ciney Speeldag 
24/02/2019 23 Wallonne Ciney - Solieres Sport Speeldag 
10/03/2019 24 Acren Lessines - Wallonne Ciney Speeldag 
17/03/2019 25 Wallonne Ciney - US Rebecquoise Speeldag 
24/03/2019 26 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney Speeldag 
07/04/2019 27 Wallonne Ciney - RW Walhain Speeldag 
14/04/2019 28 RRC Hamoir - Wallonne Ciney Speeldag 
21/04/2019 29 Wallonne Ciney - Entente Durbuy Speeldag 
28/04/2019 30 RAAL La Louvière - Wallonne Ciney Speeldag 

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 2 - 2
02/09/2018 2 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 1
09/09/2018 3 Francs Borains - Waremme-Borgworm 2 - 1
16/09/2018 4 Waremme-Borgworm - RW Walhain 1 - 3
23/09/2018 5 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
30/09/2018 6 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 1 - 0
07/10/2018 7 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 0 - 4
14/10/2018 8 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 2 - 3
21/10/2018 9 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/10/2018 10 Waremme-Borgworm - RFC Tilleur Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm Speeldag 
11/11/2018 12 Waremme-Borgworm - URSL Visé Speeldag 
18/11/2018 13 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm Speeldag 
25/11/2018 14 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre Speeldag 
02/12/2018 15 Solieres Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 
09/12/2018 16 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
16/12/2018 17 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
13/01/2019 18 Waremme-Borgworm - Francs Borains Speeldag 
20/01/2019 19 RW Walhain - Waremme-Borgworm Speeldag 
03/02/2019 20 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm Speeldag 
17/02/2019 22 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
24/02/2019 23 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
10/03/2019 24 Waremme-Borgworm - RFC Meux Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Tilleur - Waremme-Borgworm Speeldag 
24/03/2019 26 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney Speeldag 
07/04/2019 27 URSL Visé - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/04/2019 28 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi Speeldag 
21/04/2019 29 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/04/2019 30 Waremme-Borgworm - Solieres Sport Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018 - 2019
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018 - 2019
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).