3e Amateurs - ACFF A
Update: gisteren om 23:13u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: gisteren om 23:13u
Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF A
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 3e KLASSE AMATEURS ACFF - A

De zestien clubs zijn:
Léopold Ukkel, RFC Doornik, CS Braine, UR Namen FLV, Stade Braine, RSD Jette, RJ Aische, RFC Stockel, Tamines, Entente Binche, Albert Quevy-Mons, RJ Waver, Rapid Symphorinois, FC Ganshoren, Ent. Manage en FC Ostiches-Ath.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2017-2018 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode
Zat. 15/12 20u00 UR Namen FLV - RJ Aische 3 - 0
Zat. 15/12 20u00 RFC Doornik - RSD Jette 5 - 1
Zon. 16/12 14u30 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois  
Zon. 16/12 14u30 CS Braine - FC Ganshoren  
Zon. 16/12 15u00 JS Tamines - RFC Stockel  
Zon. 16/12 15u00 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois  
Zon. 16/12 15u00 Albert Quevy Mons - Entente Binche  
Zon. 16/12 15u00 FC Ostiches-Ath - Wavre Sports FC  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 CS Braine (1) 16 13 0 3 39 14 42
2 UR Namen FLV 17 11 3 3 39 17 36
3 RFC Doornik 17 8 3 6 28 13 30
4 Albert Quevy Mons 16 8 6 2 23 23 26
5 RJ Aische 17 7 5 5 31 32 26
6 Leopold Ukkel FC 16 8 7 1 32 19 25
7 Rapid Symphorinois 16 7 5 4 24 22 25
8 CS Entite Manage 16 6 6 4 21 18 22
9 FC Ostiches-Ath 16 5 6 5 25 27 20
10 RSD Jette 17 6 9 2 28 36 20
11 JS Tamines 16 6 9 1 23 28 19
12 Stade Brainois 16 5 8 3 17 21 18
13 Wavre Sports FC 16 5 9 2 26 38 17
14 FC Ganshoren 16 3 8 5 26 38 14
15 Entente Binche 16 3 9 4 19 35 13
16 RFC Stockel 16 3 11 2 21 41 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Braine (1) 6 6 0 0 21 6 18
2 Albert Quevy Mons 6 5 1 0 10 4 15
3 UR Namen FLV 7 5 2 0 13 9 15
4 RFC Doornik 7 4 2 1 13 7 13
5 Leopold Ukkel FC 6 4 2 0 11 6 12
6 CS Entite Manage 6 3 2 1 10 6 10
7 FC Ganshoren 6 2 1 3 13 10 9
8 RJ Aische 7 2 2 3 14 16 9
9 Rapid Symphorinois 6 2 2 2 10 10 8
10 JS Tamines 6 2 3 1 8 9 7
11 FC Ostiches-Ath 6 1 2 3 11 13 6
12 RSD Jette 7 2 5 0 12 21 6
13 Entente Binche 6 1 3 2 6 11 5
14 RFC Stockel 6 1 4 1 10 15 4
15 Stade Brainois 6 1 5 0 4 10 3
16 Wavre Sports FC 6 0 5 1 6 19 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Braine 10 7 0 3 18 8 24
2 UR Namen FLV 10 6 1 3 26 8 21
3 Rapid Symphorinois 10 5 3 2 14 12 17
4 RJ Aische 10 5 3 2 17 16 17
5 RFC Doornik 10 4 1 5 15 6 17
6 Wavre Sports FC 10 5 4 1 20 19 16
7 Stade Brainois 10 4 3 3 13 11 15
8 RSD Jette 10 4 4 2 16 15 14
9 FC Ostiches-Ath 10 4 4 2 14 14 14
10 Leopold Ukkel FC 10 4 5 1 21 13 13
11 JS Tamines 10 4 6 0 15 19 12
12 CS Entite Manage 10 3 4 3 11 12 12
13 Albert Quevy Mons 10 3 5 2 13 19 11
14 Entente Binche 10 2 6 2 13 24 8
15 RFC Stockel 10 2 7 1 11 26 7
16 FC Ganshoren 10 1 7 2 13 28 5
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode
RFC Doornik - Wavre Sports FC 4 - 1
UR Namen FLV - FC Ganshoren 4 - 1
FC Ostiches-Ath - RJ Aische 0 - 2
Leopold Ukkel FC - RSD Jette 2 - 3
CS Entite Manage - Stade Brainois 0 - 1
Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois 1 - 2
CS Braine - RFC Stockel 3 - 1
JS Tamines - Entente Binche 0 - 1


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
Wavre Sports FC - FC Ostiches-Ath 3 - 1
RJ Aische - UR Namen FLV 0 - 5
Stade Brainois - Leopold Ukkel FC 1 - 0
RSD Jette - RFC Doornik 0 - 0
FC Ganshoren - CS Braine 1 - 3
Rapid Symphorinois - CS Entite Manage 0 - 0
Entente Binche - Albert Quevy Mons 2 - 2
RFC Stockel - JS Tamines 0 - 3


Speeldag 3 (9 september 2018) - 1e periode
Wavre Sports FC - RSD Jette 2 - 0
RFC Doornik - Stade Brainois 0 - 0
CS Braine - RJ Aische 1 - 1
JS Tamines - FC Ganshoren 2 - 1
Albert Quevy Mons - RFC Stockel 1 - 0
CS Entite Manage - Entente Binche 2 - 0
Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois 1 - 2
FC Ostiches-Ath - UR Namen FLV 2 - 2


Speeldag 4 (16 september 2018) - 1e periode
RJ Aische - JS Tamines 3 - 1
UR Namen FLV - CS Braine 2 - 3
RSD Jette - FC Ostiches-Ath 0 - 2
Stade Brainois - Wavre Sports FC 3 - 0
FC Ganshoren - Albert Quevy Mons 2 - 2
Entente Binche - Leopold Ukkel FC 3 - 3
Rapid Symphorinois - RFC Doornik 0 - 3
RFC Stockel - CS Entite Manage 1 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 19 september 2018)
CS Entite Manage - Stade Brainois 0 - 1 Speeldag 1


Speeldag 5 (23 september 2018) - 1e periode
Wavre Sports FC - Rapid Symphorinois 2 - 1
RFC Doornik - Entente Binche 1 - 0
CS Entite Manage - FC Ganshoren 2 - 1
Leopold Ukkel FC - RFC Stockel 4 - 0
Albert Quevy Mons - RJ Aische 3 - 1
JS Tamines - UR Namen FLV 0 - 4
RSD Jette - Stade Brainois 1 - 1
FC Ostiches-Ath - CS Braine 1 - 1


Speeldag 6 (30 september 2018) - 1e periode
RJ Aische - CS Entite Manage 3 - 1
UR Namen FLV - Albert Quevy Mons 2 - 0
CS Braine - JS Tamines 2 - 0
Stade Brainois - FC Ostiches-Ath 0 - 1
Entente Binche - Wavre Sports FC 2 - 1
Rapid Symphorinois - RSD Jette 0 - 1
FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC 0 - 4
RFC Stockel - RFC Doornik 0 - 4


Speeldag 7 (7 oktober 2018) - 1e periode
Wavre Sports FC - RFC Stockel 5 - 2
RFC Doornik - FC Ganshoren 1 - 1
RSD Jette - Entente Binche 3 - 1
Stade Brainois - Rapid Symphorinois 2 - 2
Albert Quevy Mons - CS Braine 1 - 2
FC Ostiches-Ath - JS Tamines 1 - 2
CS Entite Manage - UR Namen FLV 1 - 1
Leopold Ukkel FC - RJ Aische 2 - 0


Speeldag 8 (14 oktober 2018) - 1e periode
RJ Aische - RFC Doornik 2 - 0
UR Namen FLV - Leopold Ukkel FC 2 - 0
Entente Binche - Stade Brainois 0 - 3
Rapid Symphorinois - FC Ostiches-Ath 1 - 0
JS Tamines - Albert Quevy Mons 5 - 0
CS Braine - CS Entite Manage 1 - 0
FC Ganshoren - Wavre Sports FC 1 - 4
RFC Stockel - RSD Jette 3 - 2


Speeldag 9 (21 oktober 2018) - 1e periode
Wavre Sports FC - RJ Aische 2 - 2
RFC Doornik - UR Namen FLV 1 - 1
CS Entite Manage - JS Tamines 2 - 1
Leopold Ukkel FC - CS Braine 0 - 1
Rapid Symphorinois - Entente Binche 4 - 1
Stade Brainois - RFC Stockel 1 - 3
RSD Jette - FC Ganshoren 5 - 1
FC Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons 1 - 0


Speeldag 10 (28 oktober 2018) - 1e periode
RJ Aische - RSD Jette 3 - 1
UR Namen FLV - Wavre Sports FC 3 - 0
CS Braine - RFC Doornik 1 - 1
JS Tamines - Leopold Ukkel FC 1 - 5
Albert Quevy Mons - CS Entite Manage 3 - 2
Entente Binche - FC Ostiches-Ath 3 - 5
RFC Stockel - Rapid Symphorinois 1 - 2
FC Ganshoren - Stade Brainois 4 - 1


Inhaalwedstrijden (donderdag 1 november 2018)
Albert Quevy Mons - RFC Stockel 1 - 0 Speeldag 3


Speeldag 11 (4 november 2018) - 2e periode
Wavre Sports FC - CS Braine 1 - 3
RFC Doornik - JS Tamines 1 - 0
Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons 0 - 1
RSD Jette - UR Namen FLV 2 - 4
FC Ostiches-Ath - CS Entite Manage 0 - 0
Entente Binche - RFC Stockel 1 - 1
Stade Brainois - RJ Aische 2 - 0
Rapid Symphorinois - FC Ganshoren 2 - 2


Speeldag 12 (11 november 2018) - 2e periode
RJ Aische - Rapid Symphorinois 3 - 3
UR Namen FLV - Stade Brainois 2 - 0
FC Ganshoren - Entente Binche 1 - 2
Albert Quevy Mons - RFC Doornik 2 - 0
JS Tamines - Wavre Sports FC 3 - 2
RFC Stockel - FC Ostiches-Ath 0 - 2
CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC 1 - 0
CS Braine - RSD Jette 5 - 1


Speeldag 13 (18 november 2018) - 2e periode
Wavre Sports FC - Albert Quevy Mons 1 - 3
RFC Doornik - CS Entite Manage 2 - 0
FC Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC 2 - 3
RSD Jette - JS Tamines 5 - 2
RFC Stockel - FC Ganshoren 1 - 3
Entente Binche - RJ Aische 2 - 3
Stade Brainois - CS Braine 0 - 1
Rapid Symphorinois - UR Namen FLV 1 - 2


Speeldag 14 (25 november 2018) - 2e periode
RJ Aische - RFC Stockel 4 - 2
UR Namen FLV - Entente Binche 2 - 0
FC Ostiches-Ath - FC Ganshoren 4 - 4
JS Tamines - Stade Brainois 3 - 0
Albert Quevy Mons - RSD Jette 3 - 1
Leopold Ukkel FC - RFC Doornik 3 - 1
CS Entite Manage - Wavre Sports FC 6 - 1
CS Braine - Rapid Symphorinois 3 - 1


Speeldag 15 (2 december 2018) - 2e periode
Wavre Sports FC - Leopold Ukkel FC 0 - 3
RFC Doornik - FC Ostiches-Ath 3 - 0
RSD Jette - CS Entite Manage 1 - 0
FC Ganshoren - RJ Aische 1 - 1
RFC Stockel - UR Namen FLV 4 - 0
Entente Binche - CS Braine 1 - 4
Rapid Symphorinois - JS Tamines 1 - 0
Stade Brainois - Albert Quevy Mons 0 - 1


Speeldag 16 (9 december 2018) - 2e periode
Wavre Sports FC - RFC Doornik 1 - 1
RJ Aische - FC Ostiches-Ath 3 - 3
FC Ganshoren - UR Namen FLV 2 - 0
RSD Jette - Leopold Ukkel FC 1 - 2
RFC Stockel - CS Braine 2 - 5
Entente Binche - JS Tamines 0 - 0
Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons 2 - 0
Stade Brainois - CS Entite Manage 2 - 3


Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode
UR Namen FLV - RJ Aische 3 - 0
RFC Doornik - RSD Jette 5 - 1
JS Tamines - RFC Stockel  
Leopold Ukkel FC - Stade Brainois  
Albert Quevy Mons - Entente Binche  
FC Ostiches-Ath - Wavre Sports FC  
CS Entite Manage - Rapid Symphorinois  
CS Braine - FC Ganshoren  


Speeldag 18 (13 januari 2019) - 2e periode
UR Namen FLV - FC Ostiches-Ath
RJ Aische - CS Braine
RSD Jette - Wavre Sports FC
FC Ganshoren - JS Tamines
RFC Stockel - Albert Quevy Mons
Entente Binche - CS Entite Manage
Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC
Stade Brainois - RFC Doornik


Speeldag 19 (20 januari 2019) - 2e periode
Wavre Sports FC - Stade Brainois
RFC Doornik - Rapid Symphorinois
FC Ostiches-Ath - RSD Jette
JS Tamines - RJ Aische
Leopold Ukkel FC - Entente Binche
Albert Quevy Mons - FC Ganshoren
CS Braine - UR Namen FLV
CS Entite Manage - RFC Stockel


Speeldag 20 (3 februari 2019) - 2e periode
UR Namen FLV - JS Tamines
RJ Aische - Albert Quevy Mons
Stade Brainois - RSD Jette
FC Ganshoren - CS Entite Manage
RFC Stockel - Leopold Ukkel FC
CS Braine - FC Ostiches-Ath
Entente Binche - RFC Doornik
Rapid Symphorinois - Wavre Sports FC


Speeldag 21 (10 februari 2019) - 3e periode
Wavre Sports FC - Entente Binche
RFC Doornik - RFC Stockel
FC Ostiches-Ath - Stade Brainois
JS Tamines - CS Braine
Albert Quevy Mons - UR Namen FLV
CS Entite Manage - RJ Aische
RSD Jette - Rapid Symphorinois
Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren


Speeldag 22 (17 februari 2019) - 3e periode
UR Namen FLV - CS Entite Manage
RJ Aische - Leopold Ukkel FC
CS Braine - Albert Quevy Mons
Rapid Symphorinois - Stade Brainois
JS Tamines - FC Ostiches-Ath
Entente Binche - RSD Jette
FC Ganshoren - RFC Doornik
RFC Stockel - Wavre Sports FC


Speeldag 23 (24 februari 2019) - 3e periode
Wavre Sports FC - FC Ganshoren
RFC Doornik - RJ Aische
RSD Jette - RFC Stockel
Stade Brainois - Entente Binche
Albert Quevy Mons - JS Tamines
CS Entite Manage - CS Braine
Leopold Ukkel FC - UR Namen FLV
FC Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois


Speeldag 24 (10 maart 2019) - 3e periode
UR Namen FLV - RFC Doornik
RJ Aische - Wavre Sports FC
FC Ganshoren - RSD Jette
Entente Binche - Rapid Symphorinois
Albert Quevy Mons - FC Ostiches-Ath
CS Braine - Leopold Ukkel FC
JS Tamines - CS Entite Manage
RFC Stockel - Stade Brainois


Speeldag 25 (17 maart 2019) - 3e periode
Wavre Sports FC - UR Namen FLV
RFC Doornik - CS Braine
RSD Jette - RJ Aische
Leopold Ukkel FC - JS Tamines
CS Entite Manage - Albert Quevy Mons
FC Ostiches-Ath - Entente Binche
Rapid Symphorinois - RFC Stockel
Stade Brainois - FC Ganshoren


Speeldag 26 (24 maart 2019) - 3e periode
RJ Aische - Stade Brainois
UR Namen FLV - RSD Jette
FC Ganshoren - Rapid Symphorinois
CS Braine - Wavre Sports FC
CS Entite Manage - FC Ostiches-Ath
JS Tamines - RFC Doornik
Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC
RFC Stockel - Entente Binche


Speeldag 27 (7 april 2019) - 3e periode
Wavre Sports FC - JS Tamines
RFC Doornik - Albert Quevy Mons
RSD Jette - CS Braine
Stade Brainois - UR Namen FLV
Rapid Symphorinois - RJ Aische
Entente Binche - FC Ganshoren
Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage
FC Ostiches-Ath - RFC Stockel


Speeldag 28 (14 april 2019) - 3e periode
UR Namen FLV - Rapid Symphorinois
RJ Aische - Entente Binche
JS Tamines - RSD Jette
Albert Quevy Mons - Wavre Sports FC
CS Entite Manage - RFC Doornik
CS Braine - Stade Brainois
Leopold Ukkel FC - FC Ostiches-Ath
FC Ganshoren - RFC Stockel


Speeldag 29 (21 april 2019) - 3e periode
RFC Stockel - RJ Aische
Entente Binche - UR Namen FLV
FC Ganshoren - FC Ostiches-Ath
RFC Doornik - Leopold Ukkel FC
Wavre Sports FC - CS Entite Manage
RSD Jette - Albert Quevy Mons
Stade Brainois - JS Tamines
Rapid Symphorinois - CS Braine


Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode
FC Ostiches-Ath - RFC Doornik
CS Braine - Entente Binche
UR Namen FLV - RFC Stockel
JS Tamines - Rapid Symphorinois
Albert Quevy Mons - Stade Brainois
CS Entite Manage - RSD Jette
Leopold Ukkel FC - Wavre Sports FC
RJ Aische - FC Ganshoren


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Braine 421725
2UR Namen FLV 362115
3RFC Doornik 30219
4Albert Quevy Mons 261511
5RJ Aische 26179
6Leopold Ukkel FC 25916
7Rapid Symphorinois 251411
8CS Entite Manage 22166
9FC Ostiches-Ath 20713
10RSD Jette 20146
11JS Tamines 19127
12Stade Brainois 18108
13Wavre Sports FC 17143
14FC Ganshoren 1486
15Entente Binche 1376
16RFC Stockel 1174


VERLIESPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Braine 642
2UR Namen FLV 15312
3RFC Doornik 21615
4Albert Quevy Mons 22616
5Rapid Symphorinois 231310
6Leopold Ukkel FC 231211
7RJ Aische 25718
8CS Entite Manage 26521
9FC Ostiches-Ath 281711
10JS Tamines 29920
11Stade Brainois 301713
12RSD Jette 311318
13Wavre Sports FC 311318
14FC Ganshoren 341618
15Entente Binche 352015
16RFC Stockel 372017


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Braine 1239
2Leopold Ukkel FC 1239
3Albert Quevy Mons 936
4FC Ganshoren 844
5RFC Doornik 761
6CS Entite Manage 633
7Rapid Symphorinois 660
8UR Namen FLV 660
9RJ Aische 541
10JS Tamines 431
11RFC Stockel 330
12RSD Jette 330
13FC Ostiches-Ath 211
14Entente Binche 110
15Wavre Sports FC 110
16Stade Brainois 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Braine 391623
2UR Namen FLV 392019
3Leopold Ukkel FC 321220
4RJ Aische 312110
5RFC Doornik 281810
6RSD Jette 281810
7FC Ganshoren 261214
8Wavre Sports FC 26179
9FC Ostiches-Ath 251114
10Rapid Symphorinois 241113
11Albert Quevy Mons 23149
12JS Tamines 23149
13RFC Stockel 21129
14CS Entite Manage 21147
15Entente Binche 19145
16Stade Brainois 17116


TEGENDOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Doornik 1349
2CS Braine 1459
3UR Namen FLV 17413
4CS Entite Manage 18513
5Leopold Ukkel FC 19811
6Stade Brainois 211110
7Rapid Symphorinois 22913
8Albert Quevy Mons 23815
9FC Ostiches-Ath 271413
10JS Tamines 281315
11RJ Aische 321616
12Entente Binche 352213
13RSD Jette 361323
14FC Ganshoren 381721
15Wavre Sports FC 381622
16RFC Stockel 412219


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 17 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Albert Quevy Mons 7 7 
2CS Braine 6x16x
3UR Namen FLV 5 10 
4Leopold Ukkel FC 4x4x
5RFC Doornik 3 7 
6Rapid Symphorinois 3 6 
7RJ Aische 2 5 
8Stade Brainois 2 5 
9FC Ostiches-Ath 2 4 
10RSD Jette 2 3 
11Wavre Sports FC 2 3 
12JS Tamines 2 2 
13RFC Stockel 2 2 
14FC Ganshoren 1x4x
15CS Entite Manage 1x3 
16Entente Binche 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Doornik 853
2UR Namen FLV 862
3Stade Brainois 633
4FC Ostiches-Ath 523
5Albert Quevy Mons 422
6CS Braine 422
7CS Entite Manage 422
8JS Tamines 422
9Leopold Ukkel FC 422
10Rapid Symphorinois 440
11RSD Jette 321
12Entente Binche 211
13RJ Aische 211
14FC Ganshoren 110
15RFC Stockel 110
16Wavre Sports FC 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Braine 1679
2FC Ganshoren 1578
3UR Namen FLV 1587
4RSD Jette 1477
5Rapid Symphorinois 1367
6RJ Aische 1376
7RFC Doornik 1385
8Wavre Sports FC 1385
9FC Ostiches-Ath 1266
10Albert Quevy Mons 1275
11Leopold Ukkel FC 1156
12RFC Stockel 1165
13Entente Binche 1174
14JS Tamines 1055
15CS Entite Manage 1064
16Stade Brainois 1064


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Braine 000
2FC Ganshoren 110
3UR Namen FLV 202
4Rapid Symphorinois 330
5RSD Jette 321
6Wavre Sports FC 312
7FC Ostiches-Ath 422
8RFC Doornik 413
9RJ Aische 413
10Albert Quevy Mons 404
11RFC Stockel 532
12Entente Binche 523
13Leopold Ukkel FC 523
14Stade Brainois 633
15JS Tamines 624
16CS Entite Manage 615


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 UR Namen FLV 8 7 0 1 20 4 21
2 RFC Doornik 9 6 3 0 18 4 21
3 CS Braine 7 5 2 0 16 5 17
4 RJ Aische 8 5 2 1 21 16 17
5 CS Entite Manage 7 5 1 1 14 5 16
6 Albert Quevy Mons 7 5 0 2 14 8 15
7 RSD Jette 9 4 2 3 18 13 14
8 Rapid Symphorinois 9 4 2 3 11 9 14
9 Wavre Sports FC 9 4 2 3 17 16 14
10 JS Tamines 7 4 0 3 14 13 12
11 Stade Brainois 9 3 1 5 11 11 10
12 Leopold Ukkel FC 7 3 0 4 12 8 9
13 FC Ganshoren 8 2 2 4 12 17 8
14 FC Ostiches-Ath 8 1 4 3 11 14 7
15 RFC Stockel 9 2 1 6 12 22 7
16 Entente Binche 9 1 4 4 14 22 7

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 CS Braine 9 8 1 0 23 9 25
2 Leopold Ukkel FC 9 5 1 3 20 11 16
3 UR Namen FLV 9 4 3 2 19 13 15
4 FC Ostiches-Ath 8 4 1 3 14 13 13
5 Rapid Symphorinois 7 3 2 2 13 13 11
6 Albert Quevy Mons 9 3 2 4 9 15 11
7 RFC Doornik 8 2 3 3 10 9 9
8 RJ Aische 9 2 3 4 10 16 9
9 Stade Brainois 7 2 2 3 6 10 8
10 JS Tamines 9 2 1 6 9 15 7
11 Entente Binche 7 2 0 5 5 13 6
12 RSD Jette 8 2 0 6 10 23 6
13 FC Ganshoren 8 1 3 4 14 21 6
14 CS Entite Manage 9 1 3 5 7 13 6
15 RFC Stockel 7 1 1 5 9 19 4
16 Wavre Sports FC 7 1 0 6 9 22 3

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Albert Quevy Mons

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois 1 - 2
02/09/2018 2 Entente Binche - Albert Quevy Mons 2 - 2
09/09/2018 3 Albert Quevy Mons - RFC Stockel 01/11   Speeldag 
16/09/2018 4 FC Ganshoren - Albert Quevy Mons 2 - 2
23/09/2018 5 Albert Quevy Mons - RJ Aische 3 - 1
30/09/2018 6 UR Namen FLV - Albert Quevy Mons 2 - 0
07/10/2018 7 Albert Quevy Mons - CS Braine 1 - 2
14/10/2018 8 JS Tamines - Albert Quevy Mons 5 - 0
21/10/2018 9 FC Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons 1 - 0
28/10/2018 10 Albert Quevy Mons - CS Entite Manage 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2018 3 Albert Quevy Mons - RFC Stockel 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons 0 - 1
11/11/2018 12 Albert Quevy Mons - RFC Doornik 2 - 0
18/11/2018 13 Wavre Sports FC - Albert Quevy Mons 1 - 3
25/11/2018 14 Albert Quevy Mons - RSD Jette 3 - 1
02/12/2018 15 Stade Brainois - Albert Quevy Mons 0 - 1
09/12/2018 16 Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons 2 - 0
16/12/2018 17 Albert Quevy Mons - Entente Binche Speeldag 
13/01/2019 18 RFC Stockel - Albert Quevy Mons Speeldag 
20/01/2019 19 Albert Quevy Mons - FC Ganshoren Speeldag 
03/02/2019 20 RJ Aische - Albert Quevy Mons Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Albert Quevy Mons - UR Namen FLV Speeldag 
17/02/2019 22 CS Braine - Albert Quevy Mons Speeldag 
24/02/2019 23 Albert Quevy Mons - JS Tamines Speeldag 
10/03/2019 24 Albert Quevy Mons - FC Ostiches-Ath Speeldag 
17/03/2019 25 CS Entite Manage - Albert Quevy Mons Speeldag 
24/03/2019 26 Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Doornik - Albert Quevy Mons Speeldag 
14/04/2019 28 Albert Quevy Mons - Wavre Sports FC Speeldag 
21/04/2019 29 RSD Jette - Albert Quevy Mons Speeldag 
28/04/2019 30 Albert Quevy Mons - Stade Brainois Speeldag 

CS Braine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Braine - RFC Stockel 3 - 1
02/09/2018 2 FC Ganshoren - CS Braine 1 - 3
09/09/2018 3 CS Braine - RJ Aische 1 - 1
16/09/2018 4 UR Namen FLV - CS Braine 2 - 3
23/09/2018 5 FC Ostiches-Ath - CS Braine 1 - 1
30/09/2018 6 CS Braine - JS Tamines 2 - 0
07/10/2018 7 Albert Quevy Mons - CS Braine 1 - 2
14/10/2018 8 CS Braine - CS Entite Manage 1 - 0
21/10/2018 9 Leopold Ukkel FC - CS Braine 0 - 1
28/10/2018 10 CS Braine - RFC Doornik 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Wavre Sports FC - CS Braine 1 - 3
11/11/2018 12 CS Braine - RSD Jette 5 - 1
18/11/2018 13 Stade Brainois - CS Braine 0 - 1
25/11/2018 14 CS Braine - Rapid Symphorinois 3 - 1
02/12/2018 15 Entente Binche - CS Braine 1 - 4
09/12/2018 16 RFC Stockel - CS Braine 2 - 5
16/12/2018 17 CS Braine - FC Ganshoren Speeldag 
13/01/2019 18 RJ Aische - CS Braine Speeldag 
20/01/2019 19 CS Braine - UR Namen FLV Speeldag 
03/02/2019 20 CS Braine - FC Ostiches-Ath Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 JS Tamines - CS Braine Speeldag 
17/02/2019 22 CS Braine - Albert Quevy Mons Speeldag 
24/02/2019 23 CS Entite Manage - CS Braine Speeldag 
10/03/2019 24 CS Braine - Leopold Ukkel FC Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Doornik - CS Braine Speeldag 
24/03/2019 26 CS Braine - Wavre Sports FC Speeldag 
07/04/2019 27 RSD Jette - CS Braine Speeldag 
14/04/2019 28 CS Braine - Stade Brainois Speeldag 
21/04/2019 29 Rapid Symphorinois - CS Braine Speeldag 
28/04/2019 30 CS Braine - Entente Binche Speeldag 

CS Entite Manage

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Entite Manage - Stade Brainois 19/09   Speeldag 
02/09/2018 2 Rapid Symphorinois - CS Entite Manage 0 - 0
09/09/2018 3 CS Entite Manage - Entente Binche 2 - 0
16/09/2018 4 RFC Stockel - CS Entite Manage 1 - 1
19/09/2018 1 CS Entite Manage - Stade Brainois 0 - 1
23/09/2018 5 CS Entite Manage - FC Ganshoren 2 - 1
30/09/2018 6 RJ Aische - CS Entite Manage 3 - 1
07/10/2018 7 CS Entite Manage - UR Namen FLV 1 - 1
14/10/2018 8 CS Braine - CS Entite Manage 1 - 0
21/10/2018 9 CS Entite Manage - JS Tamines 2 - 1
28/10/2018 10 Albert Quevy Mons - CS Entite Manage 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 FC Ostiches-Ath - CS Entite Manage 0 - 0
11/11/2018 12 CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC 1 - 0
18/11/2018 13 RFC Doornik - CS Entite Manage 2 - 0
25/11/2018 14 CS Entite Manage - Wavre Sports FC 6 - 1
02/12/2018 15 RSD Jette - CS Entite Manage 1 - 0
09/12/2018 16 Stade Brainois - CS Entite Manage 2 - 3
16/12/2018 17 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois Speeldag 
13/01/2019 18 Entente Binche - CS Entite Manage Speeldag 
20/01/2019 19 CS Entite Manage - RFC Stockel Speeldag 
03/02/2019 20 FC Ganshoren - CS Entite Manage Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 CS Entite Manage - RJ Aische Speeldag 
17/02/2019 22 UR Namen FLV - CS Entite Manage Speeldag 
24/02/2019 23 CS Entite Manage - CS Braine Speeldag 
10/03/2019 24 JS Tamines - CS Entite Manage Speeldag 
17/03/2019 25 CS Entite Manage - Albert Quevy Mons Speeldag 
24/03/2019 26 CS Entite Manage - FC Ostiches-Ath Speeldag 
07/04/2019 27 Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage Speeldag 
14/04/2019 28 CS Entite Manage - RFC Doornik Speeldag 
21/04/2019 29 Wavre Sports FC - CS Entite Manage Speeldag 
28/04/2019 30 CS Entite Manage - RSD Jette Speeldag 

Entente Binche

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 JS Tamines - Entente Binche 0 - 1
02/09/2018 2 Entente Binche - Albert Quevy Mons 2 - 2
09/09/2018 3 CS Entite Manage - Entente Binche 2 - 0
16/09/2018 4 Entente Binche - Leopold Ukkel FC 3 - 3
23/09/2018 5 RFC Doornik - Entente Binche 1 - 0
30/09/2018 6 Entente Binche - Wavre Sports FC 2 - 1
07/10/2018 7 RSD Jette - Entente Binche 3 - 1
14/10/2018 8 Entente Binche - Stade Brainois 0 - 3
21/10/2018 9 Rapid Symphorinois - Entente Binche 4 - 1
28/10/2018 10 Entente Binche - FC Ostiches-Ath 3 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Entente Binche - RFC Stockel 1 - 1
11/11/2018 12 FC Ganshoren - Entente Binche 1 - 2
18/11/2018 13 Entente Binche - RJ Aische 2 - 3
25/11/2018 14 UR Namen FLV - Entente Binche 2 - 0
02/12/2018 15 Entente Binche - CS Braine 1 - 4
09/12/2018 16 Entente Binche - JS Tamines 0 - 0
16/12/2018 17 Albert Quevy Mons - Entente Binche Speeldag 
13/01/2019 18 Entente Binche - CS Entite Manage Speeldag 
20/01/2019 19 Leopold Ukkel FC - Entente Binche Speeldag 
03/02/2019 20 Entente Binche - RFC Doornik Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Wavre Sports FC - Entente Binche Speeldag 
17/02/2019 22 Entente Binche - RSD Jette Speeldag 
24/02/2019 23 Stade Brainois - Entente Binche Speeldag 
10/03/2019 24 Entente Binche - Rapid Symphorinois Speeldag 
17/03/2019 25 FC Ostiches-Ath - Entente Binche Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Stockel - Entente Binche Speeldag 
07/04/2019 27 Entente Binche - FC Ganshoren Speeldag 
14/04/2019 28 RJ Aische - Entente Binche Speeldag 
21/04/2019 29 Entente Binche - UR Namen FLV Speeldag 
28/04/2019 30 CS Braine - Entente Binche Speeldag 

FC Ganshoren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 UR Namen FLV - FC Ganshoren 4 - 1
02/09/2018 2 FC Ganshoren - CS Braine 1 - 3
09/09/2018 3 JS Tamines - FC Ganshoren 2 - 1
16/09/2018 4 FC Ganshoren - Albert Quevy Mons 2 - 2
23/09/2018 5 CS Entite Manage - FC Ganshoren 2 - 1
30/09/2018 6 FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC 0 - 4
07/10/2018 7 RFC Doornik - FC Ganshoren 1 - 1
14/10/2018 8 FC Ganshoren - Wavre Sports FC 1 - 4
21/10/2018 9 RSD Jette - FC Ganshoren 5 - 1
28/10/2018 10 FC Ganshoren - Stade Brainois 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Rapid Symphorinois - FC Ganshoren 2 - 2
11/11/2018 12 FC Ganshoren - Entente Binche 1 - 2
18/11/2018 13 RFC Stockel - FC Ganshoren 1 - 3
25/11/2018 14 FC Ostiches-Ath - FC Ganshoren 4 - 4
02/12/2018 15 FC Ganshoren - RJ Aische 1 - 1
09/12/2018 16 FC Ganshoren - UR Namen FLV 2 - 0
16/12/2018 17 CS Braine - FC Ganshoren Speeldag 
13/01/2019 18 FC Ganshoren - JS Tamines Speeldag 
20/01/2019 19 Albert Quevy Mons - FC Ganshoren Speeldag 
03/02/2019 20 FC Ganshoren - CS Entite Manage Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren Speeldag 
17/02/2019 22 FC Ganshoren - RFC Doornik Speeldag 
24/02/2019 23 Wavre Sports FC - FC Ganshoren Speeldag 
10/03/2019 24 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 
17/03/2019 25 Stade Brainois - FC Ganshoren Speeldag 
24/03/2019 26 FC Ganshoren - Rapid Symphorinois Speeldag 
07/04/2019 27 Entente Binche - FC Ganshoren Speeldag 
14/04/2019 28 FC Ganshoren - RFC Stockel Speeldag 
21/04/2019 29 FC Ganshoren - FC Ostiches-Ath Speeldag 
28/04/2019 30 RJ Aische - FC Ganshoren Speeldag 

FC Ostiches-Ath

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 FC Ostiches-Ath - RJ Aische 0 - 2
02/09/2018 2 Wavre Sports FC - FC Ostiches-Ath 3 - 1
09/09/2018 3 FC Ostiches-Ath - UR Namen FLV 2 - 2
16/09/2018 4 RSD Jette - FC Ostiches-Ath 0 - 2
23/09/2018 5 FC Ostiches-Ath - CS Braine 1 - 1
30/09/2018 6 Stade Brainois - FC Ostiches-Ath 0 - 1
07/10/2018 7 FC Ostiches-Ath - JS Tamines 1 - 2
14/10/2018 8 Rapid Symphorinois - FC Ostiches-Ath 1 - 0
21/10/2018 9 FC Ostiches-Ath - Albert Quevy Mons 1 - 0
28/10/2018 10 Entente Binche - FC Ostiches-Ath 3 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 FC Ostiches-Ath - CS Entite Manage 0 - 0
11/11/2018 12 RFC Stockel - FC Ostiches-Ath 0 - 2
18/11/2018 13 FC Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC 2 - 3
25/11/2018 14 FC Ostiches-Ath - FC Ganshoren 4 - 4
02/12/2018 15 RFC Doornik - FC Ostiches-Ath 3 - 0
09/12/2018 16 RJ Aische - FC Ostiches-Ath 3 - 3
16/12/2018 17 FC Ostiches-Ath - Wavre Sports FC Speeldag 
13/01/2019 18 UR Namen FLV - FC Ostiches-Ath Speeldag 
20/01/2019 19 FC Ostiches-Ath - RSD Jette Speeldag 
03/02/2019 20 CS Braine - FC Ostiches-Ath Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 FC Ostiches-Ath - Stade Brainois Speeldag 
17/02/2019 22 JS Tamines - FC Ostiches-Ath Speeldag 
24/02/2019 23 FC Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois Speeldag 
10/03/2019 24 Albert Quevy Mons - FC Ostiches-Ath Speeldag 
17/03/2019 25 FC Ostiches-Ath - Entente Binche Speeldag 
24/03/2019 26 CS Entite Manage - FC Ostiches-Ath Speeldag 
07/04/2019 27 FC Ostiches-Ath - RFC Stockel Speeldag 
14/04/2019 28 Leopold Ukkel FC - FC Ostiches-Ath Speeldag 
21/04/2019 29 FC Ganshoren - FC Ostiches-Ath Speeldag 
28/04/2019 30 FC Ostiches-Ath - RFC Doornik Speeldag 

JS Tamines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 JS Tamines - Entente Binche 0 - 1
02/09/2018 2 RFC Stockel - JS Tamines 0 - 3
09/09/2018 3 JS Tamines - FC Ganshoren 2 - 1
16/09/2018 4 RJ Aische - JS Tamines 3 - 1
23/09/2018 5 JS Tamines - UR Namen FLV 0 - 4
30/09/2018 6 CS Braine - JS Tamines 2 - 0
07/10/2018 7 FC Ostiches-Ath - JS Tamines 1 - 2
14/10/2018 8 JS Tamines - Albert Quevy Mons 5 - 0
21/10/2018 9 CS Entite Manage - JS Tamines 2 - 1
28/10/2018 10 JS Tamines - Leopold Ukkel FC 1 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Doornik - JS Tamines 1 - 0
11/11/2018 12 JS Tamines - Wavre Sports FC 3 - 2
18/11/2018 13 RSD Jette - JS Tamines 5 - 2
25/11/2018 14 JS Tamines - Stade Brainois 3 - 0
02/12/2018 15 Rapid Symphorinois - JS Tamines 1 - 0
09/12/2018 16 Entente Binche - JS Tamines 0 - 0
16/12/2018 17 JS Tamines - RFC Stockel Speeldag 
13/01/2019 18 FC Ganshoren - JS Tamines Speeldag 
20/01/2019 19 JS Tamines - RJ Aische Speeldag 
03/02/2019 20 UR Namen FLV - JS Tamines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 JS Tamines - CS Braine Speeldag 
17/02/2019 22 JS Tamines - FC Ostiches-Ath Speeldag 
24/02/2019 23 Albert Quevy Mons - JS Tamines Speeldag 
10/03/2019 24 JS Tamines - CS Entite Manage Speeldag 
17/03/2019 25 Leopold Ukkel FC - JS Tamines Speeldag 
24/03/2019 26 JS Tamines - RFC Doornik Speeldag 
07/04/2019 27 Wavre Sports FC - JS Tamines Speeldag 
14/04/2019 28 JS Tamines - RSD Jette Speeldag 
21/04/2019 29 Stade Brainois - JS Tamines Speeldag 
28/04/2019 30 JS Tamines - Rapid Symphorinois Speeldag 

Leopold Ukkel FC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Leopold Ukkel FC - RSD Jette 2 - 3
02/09/2018 2 Stade Brainois - Leopold Ukkel FC 1 - 0
09/09/2018 3 Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois 1 - 2
16/09/2018 4 Entente Binche - Leopold Ukkel FC 3 - 3
23/09/2018 5 Leopold Ukkel FC - RFC Stockel 4 - 0
30/09/2018 6 FC Ganshoren - Leopold Ukkel FC 0 - 4
07/10/2018 7 Leopold Ukkel FC - RJ Aische 2 - 0
14/10/2018 8 UR Namen FLV - Leopold Ukkel FC 2 - 0
21/10/2018 9 Leopold Ukkel FC - CS Braine 0 - 1
28/10/2018 10 JS Tamines - Leopold Ukkel FC 1 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Leopold Ukkel FC - Albert Quevy Mons 0 - 1
11/11/2018 12 CS Entite Manage - Leopold Ukkel FC 1 - 0
18/11/2018 13 FC Ostiches-Ath - Leopold Ukkel FC 2 - 3
25/11/2018 14 Leopold Ukkel FC - RFC Doornik 3 - 1
02/12/2018 15 Wavre Sports FC - Leopold Ukkel FC 0 - 3
09/12/2018 16 RSD Jette - Leopold Ukkel FC 1 - 2
16/12/2018 17 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois Speeldag 
13/01/2019 18 Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
20/01/2019 19 Leopold Ukkel FC - Entente Binche Speeldag 
03/02/2019 20 RFC Stockel - Leopold Ukkel FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Leopold Ukkel FC - FC Ganshoren Speeldag 
17/02/2019 22 RJ Aische - Leopold Ukkel FC Speeldag 
24/02/2019 23 Leopold Ukkel FC - UR Namen FLV Speeldag 
10/03/2019 24 CS Braine - Leopold Ukkel FC Speeldag 
17/03/2019 25 Leopold Ukkel FC - JS Tamines Speeldag 
24/03/2019 26 Albert Quevy Mons - Leopold Ukkel FC Speeldag 
07/04/2019 27 Leopold Ukkel FC - CS Entite Manage Speeldag 
14/04/2019 28 Leopold Ukkel FC - FC Ostiches-Ath Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Doornik - Leopold Ukkel FC Speeldag 
28/04/2019 30 Leopold Ukkel FC - Wavre Sports FC Speeldag 

RFC Doornik

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Doornik - Wavre Sports FC 4 - 1
02/09/2018 2 RSD Jette - RFC Doornik 0 - 0
09/09/2018 3 RFC Doornik - Stade Brainois 0 - 0
16/09/2018 4 Rapid Symphorinois - RFC Doornik 0 - 3
23/09/2018 5 RFC Doornik - Entente Binche 1 - 0
30/09/2018 6 RFC Stockel - RFC Doornik 0 - 4
07/10/2018 7 RFC Doornik - FC Ganshoren 1 - 1
14/10/2018 8 RJ Aische - RFC Doornik 2 - 0
21/10/2018 9 RFC Doornik - UR Namen FLV 1 - 1
28/10/2018 10 CS Braine - RFC Doornik 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Doornik - JS Tamines 1 - 0
11/11/2018 12 Albert Quevy Mons - RFC Doornik 2 - 0
18/11/2018 13 RFC Doornik - CS Entite Manage 2 - 0
25/11/2018 14 Leopold Ukkel FC - RFC Doornik 3 - 1
02/12/2018 15 RFC Doornik - FC Ostiches-Ath 3 - 0
09/12/2018 16 Wavre Sports FC - RFC Doornik 1 - 1
16/12/2018 17 RFC Doornik - RSD Jette 5 - 1
13/01/2019 18 Stade Brainois - RFC Doornik Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Doornik - Rapid Symphorinois Speeldag 
03/02/2019 20 Entente Binche - RFC Doornik Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Doornik - RFC Stockel Speeldag 
17/02/2019 22 FC Ganshoren - RFC Doornik Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Doornik - RJ Aische Speeldag 
10/03/2019 24 UR Namen FLV - RFC Doornik Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Doornik - CS Braine Speeldag 
24/03/2019 26 JS Tamines - RFC Doornik Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Doornik - Albert Quevy Mons Speeldag 
14/04/2019 28 CS Entite Manage - RFC Doornik Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Doornik - Leopold Ukkel FC Speeldag 
28/04/2019 30 FC Ostiches-Ath - RFC Doornik Speeldag 

RFC Stockel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Braine - RFC Stockel 3 - 1
02/09/2018 2 RFC Stockel - JS Tamines 0 - 3
09/09/2018 3 Albert Quevy Mons - RFC Stockel 01/11   Speeldag 
16/09/2018 4 RFC Stockel - CS Entite Manage 1 - 1
23/09/2018 5 Leopold Ukkel FC - RFC Stockel 4 - 0
30/09/2018 6 RFC Stockel - RFC Doornik 0 - 4
07/10/2018 7 Wavre Sports FC - RFC Stockel 5 - 2
14/10/2018 8 RFC Stockel - RSD Jette 3 - 2
21/10/2018 9 Stade Brainois - RFC Stockel 1 - 3
28/10/2018 10 RFC Stockel - Rapid Symphorinois 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2018 3 Albert Quevy Mons - RFC Stockel 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Entente Binche - RFC Stockel 1 - 1
11/11/2018 12 RFC Stockel - FC Ostiches-Ath 0 - 2
18/11/2018 13 RFC Stockel - FC Ganshoren 1 - 3
25/11/2018 14 RJ Aische - RFC Stockel 4 - 2
02/12/2018 15 RFC Stockel - UR Namen FLV 4 - 0
09/12/2018 16 RFC Stockel - CS Braine 2 - 5
16/12/2018 17 JS Tamines - RFC Stockel Speeldag 
13/01/2019 18 RFC Stockel - Albert Quevy Mons Speeldag 
20/01/2019 19 CS Entite Manage - RFC Stockel Speeldag 
03/02/2019 20 RFC Stockel - Leopold Ukkel FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Doornik - RFC Stockel Speeldag 
17/02/2019 22 RFC Stockel - Wavre Sports FC Speeldag 
24/02/2019 23 RSD Jette - RFC Stockel Speeldag 
10/03/2019 24 RFC Stockel - Stade Brainois Speeldag 
17/03/2019 25 Rapid Symphorinois - RFC Stockel Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Stockel - Entente Binche Speeldag 
07/04/2019 27 FC Ostiches-Ath - RFC Stockel Speeldag 
14/04/2019 28 FC Ganshoren - RFC Stockel Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Stockel - RJ Aische Speeldag 
28/04/2019 30 UR Namen FLV - RFC Stockel Speeldag 

RJ Aische

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 FC Ostiches-Ath - RJ Aische 0 - 2
02/09/2018 2 RJ Aische - UR Namen FLV 0 - 5
09/09/2018 3 CS Braine - RJ Aische 1 - 1
16/09/2018 4 RJ Aische - JS Tamines 3 - 1
23/09/2018 5 Albert Quevy Mons - RJ Aische 3 - 1
30/09/2018 6 RJ Aische - CS Entite Manage 3 - 1
07/10/2018 7 Leopold Ukkel FC - RJ Aische 2 - 0
14/10/2018 8 RJ Aische - RFC Doornik 2 - 0
21/10/2018 9 Wavre Sports FC - RJ Aische 2 - 2
28/10/2018 10 RJ Aische - RSD Jette 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Stade Brainois - RJ Aische 2 - 0
11/11/2018 12 RJ Aische - Rapid Symphorinois 3 - 3
18/11/2018 13 Entente Binche - RJ Aische 2 - 3
25/11/2018 14 RJ Aische - RFC Stockel 4 - 2
02/12/2018 15 FC Ganshoren - RJ Aische 1 - 1
09/12/2018 16 RJ Aische - FC Ostiches-Ath 3 - 3
16/12/2018 17 UR Namen FLV - RJ Aische 3 - 0
13/01/2019 18 RJ Aische - CS Braine Speeldag 
20/01/2019 19 JS Tamines - RJ Aische Speeldag 
03/02/2019 20 RJ Aische - Albert Quevy Mons Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 CS Entite Manage - RJ Aische Speeldag 
17/02/2019 22 RJ Aische - Leopold Ukkel FC Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Doornik - RJ Aische Speeldag 
10/03/2019 24 RJ Aische - Wavre Sports FC Speeldag 
17/03/2019 25 RSD Jette - RJ Aische Speeldag 
24/03/2019 26 RJ Aische - Stade Brainois Speeldag 
07/04/2019 27 Rapid Symphorinois - RJ Aische Speeldag 
14/04/2019 28 RJ Aische - Entente Binche Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Stockel - RJ Aische Speeldag 
28/04/2019 30 RJ Aische - FC Ganshoren Speeldag 

RSD Jette

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Leopold Ukkel FC - RSD Jette 2 - 3
02/09/2018 2 RSD Jette - RFC Doornik 0 - 0
09/09/2018 3 Wavre Sports FC - RSD Jette 2 - 0
16/09/2018 4 RSD Jette - FC Ostiches-Ath 0 - 2
23/09/2018 5 RSD Jette - Stade Brainois 1 - 1
30/09/2018 6 Rapid Symphorinois - RSD Jette 0 - 1
07/10/2018 7 RSD Jette - Entente Binche 3 - 1
14/10/2018 8 RFC Stockel - RSD Jette 3 - 2
21/10/2018 9 RSD Jette - FC Ganshoren 5 - 1
28/10/2018 10 RJ Aische - RSD Jette 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RSD Jette - UR Namen FLV 2 - 4
11/11/2018 12 CS Braine - RSD Jette 5 - 1
18/11/2018 13 RSD Jette - JS Tamines 5 - 2
25/11/2018 14 Albert Quevy Mons - RSD Jette 3 - 1
02/12/2018 15 RSD Jette - CS Entite Manage 1 - 0
09/12/2018 16 RSD Jette - Leopold Ukkel FC 1 - 2
16/12/2018 17 RFC Doornik - RSD Jette 5 - 1
13/01/2019 18 RSD Jette - Wavre Sports FC Speeldag 
20/01/2019 19 FC Ostiches-Ath - RSD Jette Speeldag 
03/02/2019 20 Stade Brainois - RSD Jette Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RSD Jette - Rapid Symphorinois Speeldag 
17/02/2019 22 Entente Binche - RSD Jette Speeldag 
24/02/2019 23 RSD Jette - RFC Stockel Speeldag 
10/03/2019 24 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 
17/03/2019 25 RSD Jette - RJ Aische Speeldag 
24/03/2019 26 UR Namen FLV - RSD Jette Speeldag 
07/04/2019 27 RSD Jette - CS Braine Speeldag 
14/04/2019 28 JS Tamines - RSD Jette Speeldag 
21/04/2019 29 RSD Jette - Albert Quevy Mons Speeldag 
28/04/2019 30 CS Entite Manage - RSD Jette Speeldag 

Rapid Symphorinois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Albert Quevy Mons - Rapid Symphorinois 1 - 2
02/09/2018 2 Rapid Symphorinois - CS Entite Manage 0 - 0
09/09/2018 3 Leopold Ukkel FC - Rapid Symphorinois 1 - 2
16/09/2018 4 Rapid Symphorinois - RFC Doornik 0 - 3
23/09/2018 5 Wavre Sports FC - Rapid Symphorinois 2 - 1
30/09/2018 6 Rapid Symphorinois - RSD Jette 0 - 1
07/10/2018 7 Stade Brainois - Rapid Symphorinois 2 - 2
14/10/2018 8 Rapid Symphorinois - FC Ostiches-Ath 1 - 0
21/10/2018 9 Rapid Symphorinois - Entente Binche 4 - 1
28/10/2018 10 RFC Stockel - Rapid Symphorinois 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Rapid Symphorinois - FC Ganshoren 2 - 2
11/11/2018 12 RJ Aische - Rapid Symphorinois 3 - 3
18/11/2018 13 Rapid Symphorinois - UR Namen FLV 1 - 2
25/11/2018 14 CS Braine - Rapid Symphorinois 3 - 1
02/12/2018 15 Rapid Symphorinois - JS Tamines 1 - 0
09/12/2018 16 Rapid Symphorinois - Albert Quevy Mons 2 - 0
16/12/2018 17 CS Entite Manage - Rapid Symphorinois Speeldag 
13/01/2019 18 Rapid Symphorinois - Leopold Ukkel FC Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Doornik - Rapid Symphorinois Speeldag 
03/02/2019 20 Rapid Symphorinois - Wavre Sports FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RSD Jette - Rapid Symphorinois Speeldag 
17/02/2019 22 Rapid Symphorinois - Stade Brainois Speeldag 
24/02/2019 23 FC Ostiches-Ath - Rapid Symphorinois Speeldag 
10/03/2019 24 Entente Binche - Rapid Symphorinois Speeldag 
17/03/2019 25 Rapid Symphorinois - RFC Stockel Speeldag 
24/03/2019 26 FC Ganshoren - Rapid Symphorinois Speeldag 
07/04/2019 27 Rapid Symphorinois - RJ Aische Speeldag 
14/04/2019 28 UR Namen FLV - Rapid Symphorinois Speeldag 
21/04/2019 29 Rapid Symphorinois - CS Braine Speeldag 
28/04/2019 30 JS Tamines - Rapid Symphorinois Speeldag 

Stade Brainois

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Entite Manage - Stade Brainois 19/09   Speeldag 
02/09/2018 2 Stade Brainois - Leopold Ukkel FC 1 - 0
09/09/2018 3 RFC Doornik - Stade Brainois 0 - 0
16/09/2018 4 Stade Brainois - Wavre Sports FC 3 - 0
19/09/2018 1 CS Entite Manage - Stade Brainois 0 - 1
23/09/2018 5 RSD Jette - Stade Brainois 1 - 1
30/09/2018 6 Stade Brainois - FC Ostiches-Ath 0 - 1
07/10/2018 7 Stade Brainois - Rapid Symphorinois 2 - 2
14/10/2018 8 Entente Binche - Stade Brainois 0 - 3
21/10/2018 9 Stade Brainois - RFC Stockel 1 - 3
28/10/2018 10 FC Ganshoren - Stade Brainois 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Stade Brainois - RJ Aische 2 - 0
11/11/2018 12 UR Namen FLV - Stade Brainois 2 - 0
18/11/2018 13 Stade Brainois - CS Braine 0 - 1
25/11/2018 14 JS Tamines - Stade Brainois 3 - 0
02/12/2018 15 Stade Brainois - Albert Quevy Mons 0 - 1
09/12/2018 16 Stade Brainois - CS Entite Manage 2 - 3
16/12/2018 17 Leopold Ukkel FC - Stade Brainois Speeldag 
13/01/2019 18 Stade Brainois - RFC Doornik Speeldag 
20/01/2019 19 Wavre Sports FC - Stade Brainois Speeldag 
03/02/2019 20 Stade Brainois - RSD Jette Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 FC Ostiches-Ath - Stade Brainois Speeldag 
17/02/2019 22 Rapid Symphorinois - Stade Brainois Speeldag 
24/02/2019 23 Stade Brainois - Entente Binche Speeldag 
10/03/2019 24 RFC Stockel - Stade Brainois Speeldag 
17/03/2019 25 Stade Brainois - FC Ganshoren Speeldag 
24/03/2019 26 RJ Aische - Stade Brainois Speeldag 
07/04/2019 27 Stade Brainois - UR Namen FLV Speeldag 
14/04/2019 28 CS Braine - Stade Brainois Speeldag 
21/04/2019 29 Stade Brainois - JS Tamines Speeldag 
28/04/2019 30 Albert Quevy Mons - Stade Brainois Speeldag 

UR Namen FLV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 UR Namen FLV - FC Ganshoren 4 - 1
02/09/2018 2 RJ Aische - UR Namen FLV 0 - 5
09/09/2018 3 FC Ostiches-Ath - UR Namen FLV 2 - 2
16/09/2018 4 UR Namen FLV - CS Braine 2 - 3
23/09/2018 5 JS Tamines - UR Namen FLV 0 - 4
30/09/2018 6 UR Namen FLV - Albert Quevy Mons 2 - 0
07/10/2018 7 CS Entite Manage - UR Namen FLV 1 - 1
14/10/2018 8 UR Namen FLV - Leopold Ukkel FC 2 - 0
21/10/2018 9 RFC Doornik - UR Namen FLV 1 - 1
28/10/2018 10 UR Namen FLV - Wavre Sports FC 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RSD Jette - UR Namen FLV 2 - 4
11/11/2018 12 UR Namen FLV - Stade Brainois 2 - 0
18/11/2018 13 Rapid Symphorinois - UR Namen FLV 1 - 2
25/11/2018 14 UR Namen FLV - Entente Binche 2 - 0
02/12/2018 15 RFC Stockel - UR Namen FLV 4 - 0
09/12/2018 16 FC Ganshoren - UR Namen FLV 2 - 0
16/12/2018 17 UR Namen FLV - RJ Aische 3 - 0
13/01/2019 18 UR Namen FLV - FC Ostiches-Ath Speeldag 
20/01/2019 19 CS Braine - UR Namen FLV Speeldag 
03/02/2019 20 UR Namen FLV - JS Tamines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Albert Quevy Mons - UR Namen FLV Speeldag 
17/02/2019 22 UR Namen FLV - CS Entite Manage Speeldag 
24/02/2019 23 Leopold Ukkel FC - UR Namen FLV Speeldag 
10/03/2019 24 UR Namen FLV - RFC Doornik Speeldag 
17/03/2019 25 Wavre Sports FC - UR Namen FLV Speeldag 
24/03/2019 26 UR Namen FLV - RSD Jette Speeldag 
07/04/2019 27 Stade Brainois - UR Namen FLV Speeldag 
14/04/2019 28 UR Namen FLV - Rapid Symphorinois Speeldag 
21/04/2019 29 Entente Binche - UR Namen FLV Speeldag 
28/04/2019 30 UR Namen FLV - RFC Stockel Speeldag 

Wavre Sports FC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Doornik - Wavre Sports FC 4 - 1
02/09/2018 2 Wavre Sports FC - FC Ostiches-Ath 3 - 1
09/09/2018 3 Wavre Sports FC - RSD Jette 2 - 0
16/09/2018 4 Stade Brainois - Wavre Sports FC 3 - 0
23/09/2018 5 Wavre Sports FC - Rapid Symphorinois 2 - 1
30/09/2018 6 Entente Binche - Wavre Sports FC 2 - 1
07/10/2018 7 Wavre Sports FC - RFC Stockel 5 - 2
14/10/2018 8 FC Ganshoren - Wavre Sports FC 1 - 4
21/10/2018 9 Wavre Sports FC - RJ Aische 2 - 2
28/10/2018 10 UR Namen FLV - Wavre Sports FC 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Wavre Sports FC - CS Braine 1 - 3
11/11/2018 12 JS Tamines - Wavre Sports FC 3 - 2
18/11/2018 13 Wavre Sports FC - Albert Quevy Mons 1 - 3
25/11/2018 14 CS Entite Manage - Wavre Sports FC 6 - 1
02/12/2018 15 Wavre Sports FC - Leopold Ukkel FC 0 - 3
09/12/2018 16 Wavre Sports FC - RFC Doornik 1 - 1
16/12/2018 17 FC Ostiches-Ath - Wavre Sports FC Speeldag 
13/01/2019 18 RSD Jette - Wavre Sports FC Speeldag 
20/01/2019 19 Wavre Sports FC - Stade Brainois Speeldag 
03/02/2019 20 Rapid Symphorinois - Wavre Sports FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Wavre Sports FC - Entente Binche Speeldag 
17/02/2019 22 RFC Stockel - Wavre Sports FC Speeldag 
24/02/2019 23 Wavre Sports FC - FC Ganshoren Speeldag 
10/03/2019 24 RJ Aische - Wavre Sports FC Speeldag 
17/03/2019 25 Wavre Sports FC - UR Namen FLV Speeldag 
24/03/2019 26 CS Braine - Wavre Sports FC Speeldag 
07/04/2019 27 Wavre Sports FC - JS Tamines Speeldag 
14/04/2019 28 Albert Quevy Mons - Wavre Sports FC Speeldag 
21/04/2019 29 Wavre Sports FC - CS Entite Manage Speeldag 
28/04/2019 30 Leopold Ukkel FC - Wavre Sports FC Speeldag 

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2018-2019) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).