3e Amateurs - ACFF B
Update: 28/04/2019 om 18:20u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Kies uit de vele sportbestemmingen wereldwijd
uw teamverblijf aan gunstige up-to-date prijzen.
>> Kies een budget, de datum, het aantal personen
in uw team en de bestemming. Klik en klaar.
www.sportchain.com
info@sportchain.com
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Deze pagina is niet beschikbaar in mobiel formaat. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Laatste update: 28/04/2019 om 18:20u
Archief  /  Seizoen 2018-2019  /  Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF B
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 3e KLASSE AMATEURS ACFF - B

De zestien clubs zijn:
RFC Hoei, FC Herstal, Sprimont-Comblain, Kelmis-Calamine, RCS Condrusien, Oppagne-Weris,
RFC Aywaille, Stockay-Warfusée, RCS Verlaine, RRC Longlier, Meix-Virton, RRC Mormont,
Warnant, RUS Givry, Onhaye en Richelle UTD.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2017-2018 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 RCS Condruzien - FCB Sprimont 0 - 3
Zon. 28/04 15u00 RUS Givry - RFC Kelmis-Calamine 4 - 3
Zon. 28/04 15u00 Richelle UTD - RAFC Oppagne-Weris 6 - 1
Zon. 28/04 15u00 RRC Mormont - RFC Aywaille 2 - 2
Zon. 28/04 15u00 RFC Hoei - RRC Longlier 5 - 1
Zon. 28/04 15u00 Stockay-Warfusee - RFC Warnant 2 - 0
Zon. 28/04 15u00 ROC Meix-Virton - FC Herstal 1 - 1
Zon. 28/04 15u00 CS Onhaye - RCS Verlaine 2 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stockay-Warfusee 30 21 4 5 75 36 68
2 RUS Givry (1) 30 20 5 5 59 31 65
3 Richelle UTD 30 18 3 9 61 23 63
4 RCS Verlaine (2) 30 16 7 7 52 35 55
5 CS Onhaye 30 13 7 10 64 47 49
6 RFC Warnant 30 14 10 6 54 40 48
7 RFC Aywaille 30 12 9 9 48 41 45
8 ROC Meix-Virton 30 12 11 7 46 43 43
9 FCB Sprimont 30 12 12 6 53 51 42
10 FC Herstal 30 12 12 6 56 61 42
11 RRC Mormont 30 9 11 10 48 56 37
12 RFC Hoei 30 8 13 9 46 59 33
13 RAFC Oppagne-Weris 30 8 15 7 46 63 31
14 RRC Longlier 30 5 23 2 40 79 17
15 RFC Kelmis-Calamine 30 3 21 6 30 61 15
16 RCS Condruzien 30 3 23 4 26 78 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Stockay-Warfusee 10 8 1 1 21 9 25
2 Richelle UTD 10 7 1 2 25 11 23
3 RUS Givry (1) 10 6 3 1 17 13 19
4 CS Onhaye 10 5 2 3 27 15 18
5 RFC Aywaille 10 5 2 3 18 9 18
6 FCB Sprimont 10 5 3 2 16 10 17
7 RFC Hoei 10 4 3 3 16 17 15
8 FC Herstal 10 4 3 3 19 21 15
9 RCS Verlaine (2) 10 3 3 4 16 13 13
10 ROC Meix-Virton 10 3 4 3 17 17 12
11 RAFC Oppagne-Weris 10 3 5 2 13 18 11
12 RRC Mormont 10 2 3 5 19 22 11
13 RFC Warnant 10 2 5 3 7 13 9
14 RRC Longlier 10 2 8 0 12 31 6
15 RFC Kelmis-Calamine 10 1 7 2 12 21 5
16 RCS Condruzien 10 1 8 1 9 24 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RCS Verlaine 10 7 1 2 23 9 23
2 Richelle UTD 10 7 1 2 19 5 23
3 Stockay-Warfusee 10 7 3 0 25 14 21
4 RUS Givry (1) 10 6 1 3 23 10 21
5 ROC Meix-Virton 10 6 3 1 21 14 19
6 RFC Warnant 10 5 2 3 22 17 18
7 CS Onhaye 10 5 2 3 17 12 18
8 FC Herstal 10 5 3 2 20 15 17
9 FCB Sprimont 10 4 4 2 22 23 14
10 RFC Aywaille 10 3 3 4 14 14 13
11 RRC Mormont 10 3 4 3 16 18 12
12 RFC Hoei 10 2 5 3 13 18 9
13 RAFC Oppagne-Weris 10 1 6 3 18 29 6
14 RFC Kelmis-Calamine 10 1 6 3 5 16 6
15 RRC Longlier 10 0 9 1 8 28 1
16 RCS Condruzien 10 0 9 1 6 30 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RUS Givry 10 8 1 1 19 8 25
2 Stockay-Warfusee 10 6 0 4 29 13 22
3 RFC Warnant 10 7 3 0 25 10 21
4 RCS Verlaine 10 6 3 1 13 13 19
5 Richelle UTD 10 4 1 5 17 7 17
6 RAFC Oppagne-Weris 10 4 4 2 15 16 14
7 RFC Aywaille 10 4 4 2 16 18 14
8 RRC Mormont 10 4 4 2 13 16 14
9 CS Onhaye 10 3 3 4 20 20 13
10 ROC Meix-Virton 10 3 4 3 8 12 12
11 FCB Sprimont 10 3 5 2 15 18 11
12 RRC Longlier 10 3 6 1 20 20 10
13 FC Herstal 10 3 6 1 17 25 10
14 RFC Hoei 10 2 5 3 17 24 9
15 RCS Condruzien 10 2 6 2 11 24 8
16 RFC Kelmis-Calamine 10 1 8 1 13 24 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode
CS Onhaye - FCB Sprimont 4 - 2
RFC Hoei - RFC Aywaille 2 - 2
ROC Meix-Virton - RCS Condruzien 0 - 0
RRC Mormont - RAFC Oppagne-Weris 2 - 1
Stockay-Warfusee - RRC Longlier 3 - 1
RUS Givry - RCS Verlaine 2 - 0
FC Herstal - RFC Warnant 0 - 5
Richelle UTD - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
FCB Sprimont - RUS Givry 1 - 0
RAFC Oppagne-Weris - RFC Hoei 4 - 4
RRC Longlier - FC Herstal 4 - 1
RFC Kelmis-Calamine - RRC Mormont 1 - 1
RFC Warnant - ROC Meix-Virton 4 - 0
RCS Verlaine - Richelle UTD 0 - 0
RFC Aywaille - Stockay-Warfusee 0 - 2
RCS Condruzien - CS Onhaye 2 - 4


Speeldag 3 (9 september 2018) - 1e periode
RFC Hoei - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
RRC Mormont - RCS Verlaine 0 - 3
Richelle UTD - FCB Sprimont 2 - 2
RFC Warnant - RRC Longlier 5 - 4
FC Herstal - RFC Aywaille 3 - 1
RUS Givry - RCS Condruzien 2 - 0
ROC Meix-Virton - CS Onhaye 2 - 2
Stockay-Warfusee - RAFC Oppagne-Weris 0 - 0


Speeldag 4 (16 september 2018) - 1e periode
FCB Sprimont - RRC Mormont 1 - 2
CS Onhaye - RUS Givry 2 - 3
RRC Longlier - ROC Meix-Virton 0 - 1
RAFC Oppagne-Weris - FC Herstal 4 - 3
RFC Kelmis-Calamine - Stockay-Warfusee 3 - 5
RFC Aywaille - RFC Warnant 1 - 3
RCS Verlaine - RFC Hoei 2 - 1
RCS Condruzien - Richelle UTD 0 - 1


Speeldag 5 (23 september 2018) - 1e periode
RFC Hoei - FCB Sprimont 3 - 1
RRC Longlier - RFC Aywaille 2 - 2
RRC Mormont - RCS Condruzien 5 - 2
Richelle UTD - CS Onhaye 2 - 2
RFC Warnant - RAFC Oppagne-Weris 0 - 1
FC Herstal - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
ROC Meix-Virton - RUS Givry 0 - 1
Stockay-Warfusee - RCS Verlaine 5 - 0


Speeldag 6 (30 september 2018) - 1e periode
CS Onhaye - RRC Mormont 1 - 1
RAFC Oppagne-Weris - RRC Longlier 2 - 0
FCB Sprimont - Stockay-Warfusee 2 - 3
RFC Kelmis-Calamine - RFC Warnant 0 - 1
RUS Givry - Richelle UTD 1 - 0
RFC Aywaille - ROC Meix-Virton 2 - 1
RCS Verlaine - FC Herstal 3 - 1
RCS Condruzien - RFC Hoei 2 - 2


Speeldag 7 (7 oktober 2018) - 1e periode
RRC Longlier - RFC Kelmis-Calamine 5 - 2
RFC Hoei - CS Onhaye 1 - 2
FC Herstal - FCB Sprimont 2 - 2
RFC Warnant - RCS Verlaine 3 - 0
RFC Aywaille - RAFC Oppagne-Weris 2 - 1
RRC Mormont - RUS Givry 0 - 2
Stockay-Warfusee - RCS Condruzien 5 - 1
ROC Meix-Virton - Richelle UTD 0 - 0


Speeldag 8 (14 oktober 2018) - 1e periode
FCB Sprimont - RFC Warnant 2 - 0
RAFC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton 2 - 1
CS Onhaye - Stockay-Warfusee 1 - 1
RFC Kelmis-Calamine - RFC Aywaille 2 - 4
RUS Givry - RFC Hoei 3 - 1
RCS Verlaine - RRC Longlier 2 - 1
Richelle UTD - RRC Mormont 3 - 0
RCS Condruzien - FC Herstal 2 - 1


Speeldag 9 (21 oktober 2018) - 1e periode
RRC Longlier - FCB Sprimont 0 - 2
RAFC Oppagne-Weris - RFC Kelmis-Calamine 0 - 3
RFC Hoei (ff.) - Richelle UTD 0 - 5
RFC Warnant - RCS Condruzien 1 - 2
ROC Meix-Virton - RRC Mormont 1 - 0
RFC Aywaille - RCS Verlaine 0 - 2
Stockay-Warfusee - RUS Givry 3 - 3
FC Herstal - CS Onhaye 3 - 2


Speeldag 10 (28 oktober 2018) - 1e periode
RFC Kelmis-Calamine - ROC Meix-Virton 1 - 2
RRC Mormont - RFC Hoei 2 - 1
Richelle UTD - Stockay-Warfusee 2 - 2
RUS Givry - FC Herstal 2 - 1
CS Onhaye - RFC Warnant 0 - 3
RCS Condruzien - RRC Longlier 0 - 3
FCB Sprimont - RFC Aywaille 0 - 2
RCS Verlaine - RAFC Oppagne-Weris 1 - 0


Speeldag 11 (4 november 2018) - 2e periode
RRC Longlier - CS Onhaye 1 - 3
RAFC Oppagne-Weris - FCB Sprimont 3 - 4
RFC Kelmis-Calamine - RCS Verlaine 1 - 6
ROC Meix-Virton - RFC Hoei 3 - 1
FC Herstal - Richelle UTD 1 - 1
RFC Warnant - RUS Givry 3 - 3
RFC Aywaille - RCS Condruzien 4 - 0
Stockay-Warfusee - RRC Mormont 3 - 1


Speeldag 12 (11 november 2018) - 2e periode
FCB Sprimont - RFC Kelmis-Calamine 4 - 1
RFC Hoei - Stockay-Warfusee 2 - 3
CS Onhaye - RFC Aywaille 1 - 1
Richelle UTD - RFC Warnant 2 - 1
RUS Givry - RRC Longlier 3 - 0
RCS Verlaine - ROC Meix-Virton 1 - 1
RCS Condruzien - RAFC Oppagne-Weris 2 - 2
RRC Mormont - FC Herstal 4 - 2


Speeldag 13 (18 november 2018) - 2e periode
RAFC Oppagne-Weris - CS Onhaye 2 - 2
RRC Longlier - Richelle UTD 0 - 0
RFC Kelmis-Calamine - RCS Condruzien 1 - 0
RCS Verlaine - FCB Sprimont 3 - 2
ROC Meix-Virton - Stockay-Warfusee 2 - 1
RFC Aywaille - RUS Givry 1 - 1
FC Herstal - RFC Hoei 3 - 0
RFC Warnant - RRC Mormont 4 - 2


Speeldag 14 (25 november 2018) - 2e periode
CS Onhaye - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
RFC Hoei - RFC Warnant 1 - 1
RUS Givry - RAFC Oppagne-Weris 3 - 1
Richelle UTD - RFC Aywaille 2 - 0
ROC Meix-Virton - FCB Sprimont 6 - 3
RCS Condruzien - RCS Verlaine 1 - 5
RRC Mormont - RRC Longlier 5 - 2
Stockay-Warfusee - FC Herstal 1 - 4


Speeldag 15 (2 december 2018) - 2e periode
FCB Sprimont - RCS Condruzien 2 - 0
RRC Longlier - RFC Hoei 1 - 3
RAFC Oppagne-Weris - Richelle UTD 0 - 3
RFC Kelmis-Calamine - RUS Givry 0 - 0
RCS Verlaine - CS Onhaye 2 - 1
RFC Warnant - Stockay-Warfusee 0 - 2
FC Herstal - ROC Meix-Virton 2 - 5
RFC Aywaille - RRC Mormont 0 - 0


Speeldag 16 (9 december 2018) - 2e periode
RRC Longlier - Stockay-Warfusee 2 - 4
FCB Sprimont - CS Onhaye 1 - 1
RAFC Oppagne-Weris - RRC Mormont 5 - 2
RFC Kelmis-Calamine - Richelle UTD 0 - 1
RCS Verlaine - RUS Givry 1 - 2
RCS Condruzien - ROC Meix-Virton 0 - 2
RFC Warnant - FC Herstal 3 - 0
RFC Aywaille - RFC Hoei 2 - 1


Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode
CS Onhaye - RCS Condruzien 3 - 2
RFC Hoei - RAFC Oppagne-Weris 3 - 2
Richelle UTD - RCS Verlaine 0 - 1
ROC Meix-Virton - RFC Warnant 1 - 2
RUS Givry - FCB Sprimont 4 - 1
RRC Mormont - RFC Kelmis-Calamine 0 - 0
FC Herstal - RRC Longlier 3 - 1
Stockay-Warfusee - RFC Aywaille 6 - 0


Speeldag 18 (13 januari 2019) - 2e periode
CS Onhaye - ROC Meix-Virton 2 - 0
RAFC Oppagne-Weris - Stockay-Warfusee 0 - 3
RRC Longlier - RFC Warnant 1 - 2
FCB Sprimont - Richelle UTD 2 - 3
RFC Kelmis-Calamine - RFC Hoei 0 - 0
RCS Verlaine - RRC Mormont 2 - 1
RCS Condruzien - RUS Givry 1 - 5
RFC Aywaille - FC Herstal 0 - 0


Speeldag 19 (20 januari 2019) - 2e periode
RFC Hoei - RCS Verlaine 0 - 0
Richelle UTD - RCS Condruzien 5 - 0
RUS Givry - CS Onhaye 0 - 2
ROC Meix-Virton - RRC Longlier 1 - 0
Stockay-Warfusee - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
RFC Warnant - RFC Aywaille 3 - 2
FC Herstal - RAFC Oppagne-Weris 4 - 0
RRC Mormont - FCB Sprimont 0 - 0


Speeldag 21 (10 februari 2019) - 3e periode
RFC Hoei - RCS Condruzien 2 - 1
RRC Longlier - RAFC Oppagne-Weris 0 - 3
ROC Meix-Virton - RFC Aywaille 0 - 5
Richelle UTD - RUS Givry 4 - 2
RRC Mormont - CS Onhaye 3 - 3
RFC Warnant - RFC Kelmis-Calamine 1 - 1
Stockay-Warfusee - FCB Sprimont 2 - 1
FC Herstal - RCS Verlaine 3 - 2


Speeldag 22 (17 februari 2019) - 3e periode
FCB Sprimont - FC Herstal 4 - 2
RAFC Oppagne-Weris - RFC Aywaille 0 - 1
CS Onhaye - RFC Hoei 4 - 1
RFC Kelmis-Calamine - RRC Longlier 2 - 0
RCS Verlaine - RFC Warnant 1 - 1
RUS Givry - RRC Mormont 1 - 2
Richelle UTD - ROC Meix-Virton 3 - 0
RCS Condruzien - Stockay-Warfusee 1 - 2


Speeldag 23 (24 februari 2019) - 3e periode
RRC Longlier - RCS Verlaine 0 - 2
RFC Hoei - RUS Givry 0 - 0
ROC Meix-Virton - RAFC Oppagne-Weris 3 - 0
RRC Mormont - Richelle UTD 1 - 1
Stockay-Warfusee - CS Onhaye 2 - 1
FC Herstal - RCS Condruzien 2 - 1
RFC Aywaille - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
RFC Warnant - FCB Sprimont 1 - 0


Speeldag 20 (3 maart 2019) - 2e periode
RFC Kelmis-Calamine - FC Herstal 0 - 1
RAFC Oppagne-Weris - RFC Warnant 3 - 3
RFC Aywaille - RRC Longlier 4 - 0
CS Onhaye - Richelle UTD 0 - 2
RCS Condruzien - RRC Mormont 0 - 1
RUS Givry - ROC Meix-Virton 2 - 0
FCB Sprimont - RFC Hoei 3 - 2
RCS Verlaine - Stockay-Warfusee 2 - 0


Speeldag 24 (10 maart 2019) - 3e periode
CS Onhaye - FC Herstal 2 - 2
FCB Sprimont - RRC Longlier 3 - 1
RFC Kelmis-Calamine - RAFC Oppagne-Weris 2 - 2
RCS Verlaine - RFC Aywaille 2 - 2
Richelle UTD - RFC Hoei 1 - 1
RRC Mormont - ROC Meix-Virton 2 - 2
RUS Givry - Stockay-Warfusee 0 - 3
RCS Condruzien - RFC Warnant 1 - 1


Speeldag 25 (17 maart 2019) - 3e periode
RRC Longlier - RCS Condruzien 4 - 2
RFC Hoei - RRC Mormont 3 - 1
RAFC Oppagne-Weris - RCS Verlaine 1 - 0
RFC Warnant - CS Onhaye 2 - 1
FC Herstal - RUS Givry 0 - 2
Stockay-Warfusee - Richelle UTD 0 - 2
ROC Meix-Virton - RFC Kelmis-Calamine 4 - 1
RFC Aywaille - FCB Sprimont 1 - 0


Speeldag 26 (24 maart 2019) - 3e periode
RFC Hoei - ROC Meix-Virton 0 - 5
CS Onhaye - RRC Longlier 7 - 0
FCB Sprimont - RAFC Oppagne-Weris 1 - 1
Richelle UTD - FC Herstal 1 - 2
RCS Verlaine - RFC Kelmis-Calamine 1 - 0
RUS Givry - RFC Warnant 1 - 0
RRC Mormont - Stockay-Warfusee 2 - 3
RCS Condruzien - RFC Aywaille 0 - 2


Inhaalwedstrijden (zondag 31 maart 2019)
ROC Meix-Virton - RFC Aywaille 0 - 5 Speeldag 21


Speeldag 27 (7 april 2019) - 3e periode
RAFC Oppagne-Weris - RCS Condruzien 4 - 0
RRC Longlier - RUS Givry 0 - 3
RFC Kelmis-Calamine - FCB Sprimont 1 - 2
ROC Meix-Virton - RCS Verlaine 2 - 2
Stockay-Warfusee - RFC Hoei 1 - 1
FC Herstal - RRC Mormont 3 - 3
RFC Warnant - Richelle UTD 1 - 2
RFC Aywaille - CS Onhaye 1 - 1


Speeldag 28 (14 april 2019) - 3e periode
RFC Hoei - FC Herstal 1 - 3
CS Onhaye - RAFC Oppagne-Weris 3 - 1
FCB Sprimont - RCS Verlaine 1 - 1
Richelle UTD - RRC Longlier 3 - 2
RRC Mormont - RFC Warnant 2 - 0
RUS Givry - RFC Aywaille 2 - 1
Stockay-Warfusee - ROC Meix-Virton 2 - 0
RCS Condruzien - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 20 april 2019)
FCB Sprimont - ROC Meix-Virton 1 - 0 Speeldag 29


Speeldag 29 (21 april 2019) - 3e periode
RCS Verlaine - RCS Condruzien 4 - 1
FCB Sprimont - ROC Meix-Virton 1 - 0
FC Herstal - Stockay-Warfusee 1 - 4
RFC Warnant - RFC Hoei 0 - 2
RRC Longlier - RRC Mormont 4 - 1
RFC Aywaille - Richelle UTD 1 - 2
RAFC Oppagne-Weris - RUS Givry 0 - 2
RFC Kelmis-Calamine - CS Onhaye 2 - 3


Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode
RCS Condruzien - FCB Sprimont 0 - 3
RUS Givry - RFC Kelmis-Calamine 4 - 3
Richelle UTD - RAFC Oppagne-Weris 6 - 1
RRC Mormont - RFC Aywaille 2 - 2
RFC Hoei - RRC Longlier 5 - 1
Stockay-Warfusee - RFC Warnant 2 - 0
ROC Meix-Virton - FC Herstal 1 - 1
CS Onhaye - RCS Verlaine 2 - 1


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs - ACFF B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stockay-Warfusee 683335
2RUS Givry 653629
3Richelle UTD 633132
4RCS Verlaine 553421
5CS Onhaye 492821
6RFC Warnant 482622
7RFC Aywaille 452520
8ROC Meix-Virton 432617
9FC Herstal 422715
10FCB Sprimont 422715
11RRC Mormont 372413
12RFC Hoei 332211
13RAFC Oppagne-Weris 312110
14RRC Longlier 17143
15RFC Kelmis-Calamine 15105
16RCS Condruzien 1394


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stockay-Warfusee 221210
2RUS Givry 25916
3Richelle UTD 271413
4RCS Verlaine 351124
5CS Onhaye 411724
6RFC Warnant 421923
7RFC Aywaille 452025
8ROC Meix-Virton 471928
9FC Herstal 481830
10FCB Sprimont 481830
11RRC Mormont 532132
12RFC Hoei 572334
13RAFC Oppagne-Weris 592435
14RRC Longlier 733142
15RFC Kelmis-Calamine 753540
16RCS Condruzien 773641


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RUS Givry 1266
2Richelle UTD 1266
3FCB Sprimont 1046
4CS Onhaye 1064
5Stockay-Warfusee 1073
6RFC Hoei 734
7FC Herstal 514
8RCS Verlaine 532
9RRC Mormont 541
10RAFC Oppagne-Weris 330
11RCS Condruzien 330
12RRC Longlier 330
13RFC Aywaille 211
14ROC Meix-Virton 220
15RFC Kelmis-Calamine 000
16RFC Warnant 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stockay-Warfusee 753738
2CS Onhaye 643430
3Richelle UTD 613823
4RUS Givry 593029
5FC Herstal 563224
6RFC Warnant 543123
7FCB Sprimont 532825
8RCS Verlaine 522725
9RFC Aywaille 482127
10RRC Mormont 483018
11RFC Hoei 462521
12ROC Meix-Virton 462620
13RAFC Oppagne-Weris 463016
14RRC Longlier 402416
15RFC Kelmis-Calamine 301614
16RCS Condruzien 261412


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Richelle UTD 23167
2RUS Givry 311516
3RCS Verlaine 351421
4Stockay-Warfusee 361620
5RFC Warnant 402218
6RFC Aywaille 411427
7ROC Meix-Virton 431924
8CS Onhaye 472126
9FCB Sprimont 511932
10RRC Mormont 562432
11RFC Hoei 592831
12FC Herstal 612932
13RFC Kelmis-Calamine 612833
14RAFC Oppagne-Weris 633132
15RCS Condruzien 783444
16RRC Longlier 793148


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Stockay-Warfusee 8 12 
2RUS Givry 6x16 
3RFC Warnant 4 10 
4Richelle UTD 4x10 
5RCS Verlaine 4 8 
6ROC Meix-Virton 4 8 
7RFC Aywaille 3 8 
8CS Onhaye 3x6 
9RAFC Oppagne-Weris 3 5 
10RRC Mormont 2 6 
11FCB Sprimont 2x5x
12FC Herstal 2 4 
13RFC Hoei 2x4 
14RCS Condruzien 2 2 
15RFC Kelmis-Calamine 1 2 
16RRC Longlier 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Richelle UTD 1459
2RUS Givry 1367
3RFC Aywaille 1064
4RCS Verlaine 945
5Stockay-Warfusee 954
6ROC Meix-Virton 853
7FCB Sprimont 743
8RFC Warnant 743
9RAFC Oppagne-Weris 633
10RFC Kelmis-Calamine 642
11FC Herstal 532
12RRC Mormont 532
13RFC Hoei 422
14CS Onhaye 321
15RCS Condruzien 211
16RRC Longlier 211


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 281315
2Stockay-Warfusee 271314
3FC Herstal 261313
4FCB Sprimont 261412
5RUS Givry 251312
6Richelle UTD 251411
7RFC Aywaille 241113
8RFC Hoei 241113
9RCS Verlaine 241410
10RRC Mormont 231112
11RFC Warnant 231211
12RAFC Oppagne-Weris 211011
13ROC Meix-Virton 20119
14RFC Kelmis-Calamine 19109
15RRC Longlier 1899
16RCS Condruzien 1798


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 220
2Stockay-Warfusee 321
3FC Herstal 422
4FCB Sprimont 413
5RUS Givry 523
6Richelle UTD 514
7RFC Aywaille 642
8RFC Hoei 642
9RCS Verlaine 615
10RRC Mormont 743
11RFC Warnant 734
12RAFC Oppagne-Weris 954
13ROC Meix-Virton 1046
14RFC Kelmis-Calamine 1156
15RRC Longlier 1266
16RCS Condruzien 1367


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RUS Givry 15 12 0 3 30 15 36
2 RCS Verlaine 15 10 4 1 27 14 34
3 Stockay-Warfusee 15 10 3 2 37 16 33
4 Richelle UTD 15 9 4 2 38 16 31
5 CS Onhaye 15 8 4 3 34 21 28
6 FCB Sprimont 15 8 3 4 28 19 27
7 FC Herstal 15 8 3 4 32 29 27
8 RFC Warnant 15 8 2 5 31 22 26
9 ROC Meix-Virton 15 7 5 3 26 19 26
10 RFC Aywaille 15 7 4 4 21 14 25
11 RRC Mormont 15 6 6 3 30 24 24
12 RFC Hoei 15 6 4 5 25 28 22
13 RAFC Oppagne-Weris 15 6 3 6 30 31 21
14 RRC Longlier 15 4 2 9 24 31 14
15 RFC Kelmis-Calamine 15 2 4 9 16 28 10
16 RCS Condruzien 15 2 3 10 14 34 9

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Stockay-Warfusee 15 11 2 2 38 20 35
2 Richelle UTD 15 9 5 1 23 7 32
3 RUS Givry 15 8 5 2 29 16 29
4 RFC Warnant 15 6 4 5 23 18 22
5 RCS Verlaine 15 6 3 6 25 21 21
6 CS Onhaye 15 5 6 4 30 26 21
7 RFC Aywaille 15 5 5 5 27 27 20
8 ROC Meix-Virton 15 5 2 8 20 24 17
9 FCB Sprimont 15 4 3 8 25 32 15
10 FC Herstal 15 4 3 8 24 32 15
11 RRC Mormont 15 3 4 8 18 32 13
12 RFC Hoei 15 2 5 8 21 31 11
13 RAFC Oppagne-Weris 15 2 4 9 16 32 10
14 RFC Kelmis-Calamine 15 1 2 12 14 33 5
15 RCS Condruzien 15 1 1 13 12 44 4
16 RRC Longlier 15 1 0 14 16 48 3

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Onhaye

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Onhaye - FCB Sprimont 4 - 2
02/09/2018 2 RCS Condruzien - CS Onhaye 2 - 4
09/09/2018 3 ROC Meix-Virton - CS Onhaye 2 - 2
16/09/2018 4 CS Onhaye - RUS Givry 2 - 3
23/09/2018 5 Richelle UTD - CS Onhaye 2 - 2
30/09/2018 6 CS Onhaye - RRC Mormont 1 - 1
07/10/2018 7 RFC Hoei - CS Onhaye 1 - 2
14/10/2018 8 CS Onhaye - Stockay-Warfusee 1 - 1
21/10/2018 9 FC Herstal - CS Onhaye 3 - 2
28/10/2018 10 CS Onhaye - RFC Warnant 0 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RRC Longlier - CS Onhaye 1 - 3
11/11/2018 12 CS Onhaye - RFC Aywaille 1 - 1
18/11/2018 13 RAFC Oppagne-Weris - CS Onhaye 2 - 2
25/11/2018 14 CS Onhaye - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
02/12/2018 15 RCS Verlaine - CS Onhaye 2 - 1
09/12/2018 16 FCB Sprimont - CS Onhaye 1 - 1
16/12/2018 17 CS Onhaye - RCS Condruzien 3 - 2
13/01/2019 18 CS Onhaye - ROC Meix-Virton 2 - 0
20/01/2019 19 RUS Givry - CS Onhaye 0 - 2
10/02/2019 21 RRC Mormont - CS Onhaye 3 - 3
17/02/2019 22 CS Onhaye - RFC Hoei 4 - 1
24/02/2019 23 Stockay-Warfusee - CS Onhaye 2 - 1
03/03/2019 20 CS Onhaye - Richelle UTD 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 CS Onhaye - FC Herstal 2 - 2
17/03/2019 25 RFC Warnant - CS Onhaye 2 - 1
24/03/2019 26 CS Onhaye - RRC Longlier 7 - 0
07/04/2019 27 RFC Aywaille - CS Onhaye 1 - 1
14/04/2019 28 CS Onhaye - RAFC Oppagne-Weris 3 - 1
21/04/2019 29 RFC Kelmis-Calamine - CS Onhaye 2 - 3
28/04/2019 30 CS Onhaye - RCS Verlaine 2 - 1

FC Herstal

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 FC Herstal - RFC Warnant 0 - 5
02/09/2018 2 RRC Longlier - FC Herstal 4 - 1
09/09/2018 3 FC Herstal - RFC Aywaille 3 - 1
16/09/2018 4 RAFC Oppagne-Weris - FC Herstal 4 - 3
23/09/2018 5 FC Herstal - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
30/09/2018 6 RCS Verlaine - FC Herstal 3 - 1
07/10/2018 7 FC Herstal - FCB Sprimont 2 - 2
14/10/2018 8 RCS Condruzien - FC Herstal 2 - 1
21/10/2018 9 FC Herstal - CS Onhaye 3 - 2
28/10/2018 10 RUS Givry - FC Herstal 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 FC Herstal - Richelle UTD 1 - 1
11/11/2018 12 RRC Mormont - FC Herstal 4 - 2
18/11/2018 13 FC Herstal - RFC Hoei 3 - 0
25/11/2018 14 Stockay-Warfusee - FC Herstal 1 - 4
02/12/2018 15 FC Herstal - ROC Meix-Virton 2 - 5
09/12/2018 16 RFC Warnant - FC Herstal 3 - 0
16/12/2018 17 FC Herstal - RRC Longlier 3 - 1
13/01/2019 18 RFC Aywaille - FC Herstal 0 - 0
20/01/2019 19 FC Herstal - RAFC Oppagne-Weris 4 - 0
10/02/2019 21 FC Herstal - RCS Verlaine 3 - 2
17/02/2019 22 FCB Sprimont - FC Herstal 4 - 2
24/02/2019 23 FC Herstal - RCS Condruzien 2 - 1
03/03/2019 20 RFC Kelmis-Calamine - FC Herstal 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 CS Onhaye - FC Herstal 2 - 2
17/03/2019 25 FC Herstal - RUS Givry 0 - 2
24/03/2019 26 Richelle UTD - FC Herstal 1 - 2
07/04/2019 27 FC Herstal - RRC Mormont 3 - 3
14/04/2019 28 RFC Hoei - FC Herstal 1 - 3
21/04/2019 29 FC Herstal - Stockay-Warfusee 1 - 4
28/04/2019 30 ROC Meix-Virton - FC Herstal 1 - 1

FCB Sprimont

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Onhaye - FCB Sprimont 4 - 2
02/09/2018 2 FCB Sprimont - RUS Givry 1 - 0
09/09/2018 3 Richelle UTD - FCB Sprimont 2 - 2
16/09/2018 4 FCB Sprimont - RRC Mormont 1 - 2
23/09/2018 5 RFC Hoei - FCB Sprimont 3 - 1
30/09/2018 6 FCB Sprimont - Stockay-Warfusee 2 - 3
07/10/2018 7 FC Herstal - FCB Sprimont 2 - 2
14/10/2018 8 FCB Sprimont - RFC Warnant 2 - 0
21/10/2018 9 RRC Longlier - FCB Sprimont 0 - 2
28/10/2018 10 FCB Sprimont - RFC Aywaille 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RAFC Oppagne-Weris - FCB Sprimont 3 - 4
11/11/2018 12 FCB Sprimont - RFC Kelmis-Calamine 4 - 1
18/11/2018 13 RCS Verlaine - FCB Sprimont 3 - 2
25/11/2018 14 ROC Meix-Virton - FCB Sprimont 6 - 3
02/12/2018 15 FCB Sprimont - RCS Condruzien 2 - 0
09/12/2018 16 FCB Sprimont - CS Onhaye 1 - 1
16/12/2018 17 RUS Givry - FCB Sprimont 4 - 1
13/01/2019 18 FCB Sprimont - Richelle UTD 2 - 3
20/01/2019 19 RRC Mormont - FCB Sprimont 0 - 0
10/02/2019 21 Stockay-Warfusee - FCB Sprimont 2 - 1
17/02/2019 22 FCB Sprimont - FC Herstal 4 - 2
24/02/2019 23 RFC Warnant - FCB Sprimont 1 - 0
03/03/2019 20 FCB Sprimont - RFC Hoei 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 FCB Sprimont - RRC Longlier 3 - 1
17/03/2019 25 RFC Aywaille - FCB Sprimont 1 - 0
24/03/2019 26 FCB Sprimont - RAFC Oppagne-Weris 1 - 1
07/04/2019 27 RFC Kelmis-Calamine - FCB Sprimont 1 - 2
14/04/2019 28 FCB Sprimont - RCS Verlaine 1 - 1
20/04/2019 29 FCB Sprimont - ROC Meix-Virton 1 - 0
21/04/2019 29 FCB Sprimont - ROC Meix-Virton 20/04   Speeldag 
28/04/2019 30 RCS Condruzien - FCB Sprimont 0 - 3

RAFC Oppagne-Weris

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RRC Mormont - RAFC Oppagne-Weris 2 - 1
02/09/2018 2 RAFC Oppagne-Weris - RFC Hoei 4 - 4
09/09/2018 3 Stockay-Warfusee - RAFC Oppagne-Weris 0 - 0
16/09/2018 4 RAFC Oppagne-Weris - FC Herstal 4 - 3
23/09/2018 5 RFC Warnant - RAFC Oppagne-Weris 0 - 1
30/09/2018 6 RAFC Oppagne-Weris - RRC Longlier 2 - 0
07/10/2018 7 RFC Aywaille - RAFC Oppagne-Weris 2 - 1
14/10/2018 8 RAFC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton 2 - 1
21/10/2018 9 RAFC Oppagne-Weris - RFC Kelmis-Calamine 0 - 3
28/10/2018 10 RCS Verlaine - RAFC Oppagne-Weris 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RAFC Oppagne-Weris - FCB Sprimont 3 - 4
11/11/2018 12 RCS Condruzien - RAFC Oppagne-Weris 2 - 2
18/11/2018 13 RAFC Oppagne-Weris - CS Onhaye 2 - 2
25/11/2018 14 RUS Givry - RAFC Oppagne-Weris 3 - 1
02/12/2018 15 RAFC Oppagne-Weris - Richelle UTD 0 - 3
09/12/2018 16 RAFC Oppagne-Weris - RRC Mormont 5 - 2
16/12/2018 17 RFC Hoei - RAFC Oppagne-Weris 3 - 2
13/01/2019 18 RAFC Oppagne-Weris - Stockay-Warfusee 0 - 3
20/01/2019 19 FC Herstal - RAFC Oppagne-Weris 4 - 0
10/02/2019 21 RRC Longlier - RAFC Oppagne-Weris 0 - 3
17/02/2019 22 RAFC Oppagne-Weris - RFC Aywaille 0 - 1
24/02/2019 23 ROC Meix-Virton - RAFC Oppagne-Weris 3 - 0
03/03/2019 20 RAFC Oppagne-Weris - RFC Warnant 3 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RFC Kelmis-Calamine - RAFC Oppagne-Weris 2 - 2
17/03/2019 25 RAFC Oppagne-Weris - RCS Verlaine 1 - 0
24/03/2019 26 FCB Sprimont - RAFC Oppagne-Weris 1 - 1
07/04/2019 27 RAFC Oppagne-Weris - RCS Condruzien 4 - 0
14/04/2019 28 CS Onhaye - RAFC Oppagne-Weris 3 - 1
21/04/2019 29 RAFC Oppagne-Weris - RUS Givry 0 - 2
28/04/2019 30 Richelle UTD - RAFC Oppagne-Weris 6 - 1

RCS Condruzien

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 ROC Meix-Virton - RCS Condruzien 0 - 0
02/09/2018 2 RCS Condruzien - CS Onhaye 2 - 4
09/09/2018 3 RUS Givry - RCS Condruzien 2 - 0
16/09/2018 4 RCS Condruzien - Richelle UTD 0 - 1
23/09/2018 5 RRC Mormont - RCS Condruzien 5 - 2
30/09/2018 6 RCS Condruzien - RFC Hoei 2 - 2
07/10/2018 7 Stockay-Warfusee - RCS Condruzien 5 - 1
14/10/2018 8 RCS Condruzien - FC Herstal 2 - 1
21/10/2018 9 RFC Warnant - RCS Condruzien 1 - 2
28/10/2018 10 RCS Condruzien - RRC Longlier 0 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Aywaille - RCS Condruzien 4 - 0
11/11/2018 12 RCS Condruzien - RAFC Oppagne-Weris 2 - 2
18/11/2018 13 RFC Kelmis-Calamine - RCS Condruzien 1 - 0
25/11/2018 14 RCS Condruzien - RCS Verlaine 1 - 5
02/12/2018 15 FCB Sprimont - RCS Condruzien 2 - 0
09/12/2018 16 RCS Condruzien - ROC Meix-Virton 0 - 2
16/12/2018 17 CS Onhaye - RCS Condruzien 3 - 2
13/01/2019 18 RCS Condruzien - RUS Givry 1 - 5
20/01/2019 19 Richelle UTD - RCS Condruzien 5 - 0
10/02/2019 21 RFC Hoei - RCS Condruzien 2 - 1
17/02/2019 22 RCS Condruzien - Stockay-Warfusee 1 - 2
24/02/2019 23 FC Herstal - RCS Condruzien 2 - 1
03/03/2019 20 RCS Condruzien - RRC Mormont 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RCS Condruzien - RFC Warnant 1 - 1
17/03/2019 25 RRC Longlier - RCS Condruzien 4 - 2
24/03/2019 26 RCS Condruzien - RFC Aywaille 0 - 2
07/04/2019 27 RAFC Oppagne-Weris - RCS Condruzien 4 - 0
14/04/2019 28 RCS Condruzien - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
21/04/2019 29 RCS Verlaine - RCS Condruzien 4 - 1
28/04/2019 30 RCS Condruzien - FCB Sprimont 0 - 3

RCS Verlaine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RUS Givry - RCS Verlaine 2 - 0
02/09/2018 2 RCS Verlaine - Richelle UTD 0 - 0
09/09/2018 3 RRC Mormont - RCS Verlaine 0 - 3
16/09/2018 4 RCS Verlaine - RFC Hoei 2 - 1
23/09/2018 5 Stockay-Warfusee - RCS Verlaine 5 - 0
30/09/2018 6 RCS Verlaine - FC Herstal 3 - 1
07/10/2018 7 RFC Warnant - RCS Verlaine 3 - 0
14/10/2018 8 RCS Verlaine - RRC Longlier 2 - 1
21/10/2018 9 RFC Aywaille - RCS Verlaine 0 - 2
28/10/2018 10 RCS Verlaine - RAFC Oppagne-Weris 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Kelmis-Calamine - RCS Verlaine 1 - 6
11/11/2018 12 RCS Verlaine - ROC Meix-Virton 1 - 1
18/11/2018 13 RCS Verlaine - FCB Sprimont 3 - 2
25/11/2018 14 RCS Condruzien - RCS Verlaine 1 - 5
02/12/2018 15 RCS Verlaine - CS Onhaye 2 - 1
09/12/2018 16 RCS Verlaine - RUS Givry 1 - 2
16/12/2018 17 Richelle UTD - RCS Verlaine 0 - 1
13/01/2019 18 RCS Verlaine - RRC Mormont 2 - 1
20/01/2019 19 RFC Hoei - RCS Verlaine 0 - 0
10/02/2019 21 FC Herstal - RCS Verlaine 3 - 2
17/02/2019 22 RCS Verlaine - RFC Warnant 1 - 1
24/02/2019 23 RRC Longlier - RCS Verlaine 0 - 2
03/03/2019 20 RCS Verlaine - Stockay-Warfusee 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RCS Verlaine - RFC Aywaille 2 - 2
17/03/2019 25 RAFC Oppagne-Weris - RCS Verlaine 1 - 0
24/03/2019 26 RCS Verlaine - RFC Kelmis-Calamine 1 - 0
07/04/2019 27 ROC Meix-Virton - RCS Verlaine 2 - 2
14/04/2019 28 FCB Sprimont - RCS Verlaine 1 - 1
21/04/2019 29 RCS Verlaine - RCS Condruzien 4 - 1
28/04/2019 30 CS Onhaye - RCS Verlaine 2 - 1

RFC Aywaille

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Hoei - RFC Aywaille 2 - 2
02/09/2018 2 RFC Aywaille - Stockay-Warfusee 0 - 2
09/09/2018 3 FC Herstal - RFC Aywaille 3 - 1
16/09/2018 4 RFC Aywaille - RFC Warnant 1 - 3
23/09/2018 5 RRC Longlier - RFC Aywaille 2 - 2
30/09/2018 6 RFC Aywaille - ROC Meix-Virton 2 - 1
07/10/2018 7 RFC Aywaille - RAFC Oppagne-Weris 2 - 1
14/10/2018 8 RFC Kelmis-Calamine - RFC Aywaille 2 - 4
21/10/2018 9 RFC Aywaille - RCS Verlaine 0 - 2
28/10/2018 10 FCB Sprimont - RFC Aywaille 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Aywaille - RCS Condruzien 4 - 0
11/11/2018 12 CS Onhaye - RFC Aywaille 1 - 1
18/11/2018 13 RFC Aywaille - RUS Givry 1 - 1
25/11/2018 14 Richelle UTD - RFC Aywaille 2 - 0
02/12/2018 15 RFC Aywaille - RRC Mormont 0 - 0
09/12/2018 16 RFC Aywaille - RFC Hoei 2 - 1
16/12/2018 17 Stockay-Warfusee - RFC Aywaille 6 - 0
13/01/2019 18 RFC Aywaille - FC Herstal 0 - 0
20/01/2019 19 RFC Warnant - RFC Aywaille 3 - 2
10/02/2019 21 ROC Meix-Virton - RFC Aywaille 31/03   Speeldag 
17/02/2019 22 RAFC Oppagne-Weris - RFC Aywaille 0 - 1
24/02/2019 23 RFC Aywaille - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
03/03/2019 20 RFC Aywaille - RRC Longlier 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RCS Verlaine - RFC Aywaille 2 - 2
17/03/2019 25 RFC Aywaille - FCB Sprimont 1 - 0
24/03/2019 26 RCS Condruzien - RFC Aywaille 0 - 2
31/03/2019 21 ROC Meix-Virton - RFC Aywaille 0 - 5
07/04/2019 27 RFC Aywaille - CS Onhaye 1 - 1
14/04/2019 28 RUS Givry - RFC Aywaille 2 - 1
21/04/2019 29 RFC Aywaille - Richelle UTD 1 - 2
28/04/2019 30 RRC Mormont - RFC Aywaille 2 - 2

RFC Hoei

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Hoei - RFC Aywaille 2 - 2
02/09/2018 2 RAFC Oppagne-Weris - RFC Hoei 4 - 4
09/09/2018 3 RFC Hoei - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
16/09/2018 4 RCS Verlaine - RFC Hoei 2 - 1
23/09/2018 5 RFC Hoei - FCB Sprimont 3 - 1
30/09/2018 6 RCS Condruzien - RFC Hoei 2 - 2
07/10/2018 7 RFC Hoei - CS Onhaye 1 - 2
14/10/2018 8 RUS Givry - RFC Hoei 3 - 1
21/10/2018 9 RFC Hoei (ff.) - Richelle UTD 0 - 5
28/10/2018 10 RRC Mormont - RFC Hoei 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 ROC Meix-Virton - RFC Hoei 3 - 1
11/11/2018 12 RFC Hoei - Stockay-Warfusee 2 - 3
18/11/2018 13 FC Herstal - RFC Hoei 3 - 0
25/11/2018 14 RFC Hoei - RFC Warnant 1 - 1
02/12/2018 15 RRC Longlier - RFC Hoei 1 - 3
09/12/2018 16 RFC Aywaille - RFC Hoei 2 - 1
16/12/2018 17 RFC Hoei - RAFC Oppagne-Weris 3 - 2
13/01/2019 18 RFC Kelmis-Calamine - RFC Hoei 0 - 0
20/01/2019 19 RFC Hoei - RCS Verlaine 0 - 0
10/02/2019 21 RFC Hoei - RCS Condruzien 2 - 1
17/02/2019 22 CS Onhaye - RFC Hoei 4 - 1
24/02/2019 23 RFC Hoei - RUS Givry 0 - 0
03/03/2019 20 FCB Sprimont - RFC Hoei 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 Richelle UTD - RFC Hoei 1 - 1
17/03/2019 25 RFC Hoei - RRC Mormont 3 - 1
24/03/2019 26 RFC Hoei - ROC Meix-Virton 0 - 5
07/04/2019 27 Stockay-Warfusee - RFC Hoei 1 - 1
14/04/2019 28 RFC Hoei - FC Herstal 1 - 3
21/04/2019 29 RFC Warnant - RFC Hoei 0 - 2
28/04/2019 30 RFC Hoei - RRC Longlier 5 - 1

RFC Kelmis-Calamine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Richelle UTD - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
02/09/2018 2 RFC Kelmis-Calamine - RRC Mormont 1 - 1
09/09/2018 3 RFC Hoei - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
16/09/2018 4 RFC Kelmis-Calamine - Stockay-Warfusee 3 - 5
23/09/2018 5 FC Herstal - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
30/09/2018 6 RFC Kelmis-Calamine - RFC Warnant 0 - 1
07/10/2018 7 RRC Longlier - RFC Kelmis-Calamine 5 - 2
14/10/2018 8 RFC Kelmis-Calamine - RFC Aywaille 2 - 4
21/10/2018 9 RAFC Oppagne-Weris - RFC Kelmis-Calamine 0 - 3
28/10/2018 10 RFC Kelmis-Calamine - ROC Meix-Virton 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Kelmis-Calamine - RCS Verlaine 1 - 6
11/11/2018 12 FCB Sprimont - RFC Kelmis-Calamine 4 - 1
18/11/2018 13 RFC Kelmis-Calamine - RCS Condruzien 1 - 0
25/11/2018 14 CS Onhaye - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
02/12/2018 15 RFC Kelmis-Calamine - RUS Givry 0 - 0
09/12/2018 16 RFC Kelmis-Calamine - Richelle UTD 0 - 1
16/12/2018 17 RRC Mormont - RFC Kelmis-Calamine 0 - 0
13/01/2019 18 RFC Kelmis-Calamine - RFC Hoei 0 - 0
20/01/2019 19 Stockay-Warfusee - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
10/02/2019 21 RFC Warnant - RFC Kelmis-Calamine 1 - 1
17/02/2019 22 RFC Kelmis-Calamine - RRC Longlier 2 - 0
24/02/2019 23 RFC Aywaille - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
03/03/2019 20 RFC Kelmis-Calamine - FC Herstal 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RFC Kelmis-Calamine - RAFC Oppagne-Weris 2 - 2
17/03/2019 25 ROC Meix-Virton - RFC Kelmis-Calamine 4 - 1
24/03/2019 26 RCS Verlaine - RFC Kelmis-Calamine 1 - 0
07/04/2019 27 RFC Kelmis-Calamine - FCB Sprimont 1 - 2
14/04/2019 28 RCS Condruzien - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
21/04/2019 29 RFC Kelmis-Calamine - CS Onhaye 2 - 3
28/04/2019 30 RUS Givry - RFC Kelmis-Calamine 4 - 3

RFC Warnant

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 FC Herstal - RFC Warnant 0 - 5
02/09/2018 2 RFC Warnant - ROC Meix-Virton 4 - 0
09/09/2018 3 RFC Warnant - RRC Longlier 5 - 4
16/09/2018 4 RFC Aywaille - RFC Warnant 1 - 3
23/09/2018 5 RFC Warnant - RAFC Oppagne-Weris 0 - 1
30/09/2018 6 RFC Kelmis-Calamine - RFC Warnant 0 - 1
07/10/2018 7 RFC Warnant - RCS Verlaine 3 - 0
14/10/2018 8 FCB Sprimont - RFC Warnant 2 - 0
21/10/2018 9 RFC Warnant - RCS Condruzien 1 - 2
28/10/2018 10 CS Onhaye - RFC Warnant 0 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Warnant - RUS Givry 3 - 3
11/11/2018 12 Richelle UTD - RFC Warnant 2 - 1
18/11/2018 13 RFC Warnant - RRC Mormont 4 - 2
25/11/2018 14 RFC Hoei - RFC Warnant 1 - 1
02/12/2018 15 RFC Warnant - Stockay-Warfusee 0 - 2
09/12/2018 16 RFC Warnant - FC Herstal 3 - 0
16/12/2018 17 ROC Meix-Virton - RFC Warnant 1 - 2
13/01/2019 18 RRC Longlier - RFC Warnant 1 - 2
20/01/2019 19 RFC Warnant - RFC Aywaille 3 - 2
10/02/2019 21 RFC Warnant - RFC Kelmis-Calamine 1 - 1
17/02/2019 22 RCS Verlaine - RFC Warnant 1 - 1
24/02/2019 23 RFC Warnant - FCB Sprimont 1 - 0
03/03/2019 20 RAFC Oppagne-Weris - RFC Warnant 3 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RCS Condruzien - RFC Warnant 1 - 1
17/03/2019 25 RFC Warnant - CS Onhaye 2 - 1
24/03/2019 26 RUS Givry - RFC Warnant 1 - 0
07/04/2019 27 RFC Warnant - Richelle UTD 1 - 2
14/04/2019 28 RRC Mormont - RFC Warnant 2 - 0
21/04/2019 29 RFC Warnant - RFC Hoei 0 - 2
28/04/2019 30 Stockay-Warfusee - RFC Warnant 2 - 0

ROC Meix-Virton

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 ROC Meix-Virton - RCS Condruzien 0 - 0
02/09/2018 2 RFC Warnant - ROC Meix-Virton 4 - 0
09/09/2018 3 ROC Meix-Virton - CS Onhaye 2 - 2
16/09/2018 4 RRC Longlier - ROC Meix-Virton 0 - 1
23/09/2018 5 ROC Meix-Virton - RUS Givry 0 - 1
30/09/2018 6 RFC Aywaille - ROC Meix-Virton 2 - 1
07/10/2018 7 ROC Meix-Virton - Richelle UTD 0 - 0
14/10/2018 8 RAFC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton 2 - 1
21/10/2018 9 ROC Meix-Virton - RRC Mormont 1 - 0
28/10/2018 10 RFC Kelmis-Calamine - ROC Meix-Virton 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 ROC Meix-Virton - RFC Hoei 3 - 1
11/11/2018 12 RCS Verlaine - ROC Meix-Virton 1 - 1
18/11/2018 13 ROC Meix-Virton - Stockay-Warfusee 2 - 1
25/11/2018 14 ROC Meix-Virton - FCB Sprimont 6 - 3
02/12/2018 15 FC Herstal - ROC Meix-Virton 2 - 5
09/12/2018 16 RCS Condruzien - ROC Meix-Virton 0 - 2
16/12/2018 17 ROC Meix-Virton - RFC Warnant 1 - 2
13/01/2019 18 CS Onhaye - ROC Meix-Virton 2 - 0
20/01/2019 19 ROC Meix-Virton - RRC Longlier 1 - 0
10/02/2019 21 ROC Meix-Virton - RFC Aywaille 31/03   Speeldag 
17/02/2019 22 Richelle UTD - ROC Meix-Virton 3 - 0
24/02/2019 23 ROC Meix-Virton - RAFC Oppagne-Weris 3 - 0
03/03/2019 20 RUS Givry - ROC Meix-Virton 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RRC Mormont - ROC Meix-Virton 2 - 2
17/03/2019 25 ROC Meix-Virton - RFC Kelmis-Calamine 4 - 1
24/03/2019 26 RFC Hoei - ROC Meix-Virton 0 - 5
31/03/2019 21 ROC Meix-Virton - RFC Aywaille 0 - 5
07/04/2019 27 ROC Meix-Virton - RCS Verlaine 2 - 2
14/04/2019 28 Stockay-Warfusee - ROC Meix-Virton 2 - 0
20/04/2019 29 FCB Sprimont - ROC Meix-Virton 1 - 0
21/04/2019 29 FCB Sprimont - ROC Meix-Virton 20/04   Speeldag 
28/04/2019 30 ROC Meix-Virton - FC Herstal 1 - 1

RRC Longlier

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Stockay-Warfusee - RRC Longlier 3 - 1
02/09/2018 2 RRC Longlier - FC Herstal 4 - 1
09/09/2018 3 RFC Warnant - RRC Longlier 5 - 4
16/09/2018 4 RRC Longlier - ROC Meix-Virton 0 - 1
23/09/2018 5 RRC Longlier - RFC Aywaille 2 - 2
30/09/2018 6 RAFC Oppagne-Weris - RRC Longlier 2 - 0
07/10/2018 7 RRC Longlier - RFC Kelmis-Calamine 5 - 2
14/10/2018 8 RCS Verlaine - RRC Longlier 2 - 1
21/10/2018 9 RRC Longlier - FCB Sprimont 0 - 2
28/10/2018 10 RCS Condruzien - RRC Longlier 0 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RRC Longlier - CS Onhaye 1 - 3
11/11/2018 12 RUS Givry - RRC Longlier 3 - 0
18/11/2018 13 RRC Longlier - Richelle UTD 0 - 0
25/11/2018 14 RRC Mormont - RRC Longlier 5 - 2
02/12/2018 15 RRC Longlier - RFC Hoei 1 - 3
09/12/2018 16 RRC Longlier - Stockay-Warfusee 2 - 4
16/12/2018 17 FC Herstal - RRC Longlier 3 - 1
13/01/2019 18 RRC Longlier - RFC Warnant 1 - 2
20/01/2019 19 ROC Meix-Virton - RRC Longlier 1 - 0
10/02/2019 21 RRC Longlier - RAFC Oppagne-Weris 0 - 3
17/02/2019 22 RFC Kelmis-Calamine - RRC Longlier 2 - 0
24/02/2019 23 RRC Longlier - RCS Verlaine 0 - 2
03/03/2019 20 RFC Aywaille - RRC Longlier 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 FCB Sprimont - RRC Longlier 3 - 1
17/03/2019 25 RRC Longlier - RCS Condruzien 4 - 2
24/03/2019 26 CS Onhaye - RRC Longlier 7 - 0
07/04/2019 27 RRC Longlier - RUS Givry 0 - 3
14/04/2019 28 Richelle UTD - RRC Longlier 3 - 2
21/04/2019 29 RRC Longlier - RRC Mormont 4 - 1
28/04/2019 30 RFC Hoei - RRC Longlier 5 - 1

RRC Mormont

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RRC Mormont - RAFC Oppagne-Weris 2 - 1
02/09/2018 2 RFC Kelmis-Calamine - RRC Mormont 1 - 1
09/09/2018 3 RRC Mormont - RCS Verlaine 0 - 3
16/09/2018 4 FCB Sprimont - RRC Mormont 1 - 2
23/09/2018 5 RRC Mormont - RCS Condruzien 5 - 2
30/09/2018 6 CS Onhaye - RRC Mormont 1 - 1
07/10/2018 7 RRC Mormont - RUS Givry 0 - 2
14/10/2018 8 Richelle UTD - RRC Mormont 3 - 0
21/10/2018 9 ROC Meix-Virton - RRC Mormont 1 - 0
28/10/2018 10 RRC Mormont - RFC Hoei 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Stockay-Warfusee - RRC Mormont 3 - 1
11/11/2018 12 RRC Mormont - FC Herstal 4 - 2
18/11/2018 13 RFC Warnant - RRC Mormont 4 - 2
25/11/2018 14 RRC Mormont - RRC Longlier 5 - 2
02/12/2018 15 RFC Aywaille - RRC Mormont 0 - 0
09/12/2018 16 RAFC Oppagne-Weris - RRC Mormont 5 - 2
16/12/2018 17 RRC Mormont - RFC Kelmis-Calamine 0 - 0
13/01/2019 18 RCS Verlaine - RRC Mormont 2 - 1
20/01/2019 19 RRC Mormont - FCB Sprimont 0 - 0
10/02/2019 21 RRC Mormont - CS Onhaye 3 - 3
17/02/2019 22 RUS Givry - RRC Mormont 1 - 2
24/02/2019 23 RRC Mormont - Richelle UTD 1 - 1
03/03/2019 20 RCS Condruzien - RRC Mormont 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RRC Mormont - ROC Meix-Virton 2 - 2
17/03/2019 25 RFC Hoei - RRC Mormont 3 - 1
24/03/2019 26 RRC Mormont - Stockay-Warfusee 2 - 3
07/04/2019 27 FC Herstal - RRC Mormont 3 - 3
14/04/2019 28 RRC Mormont - RFC Warnant 2 - 0
21/04/2019 29 RRC Longlier - RRC Mormont 4 - 1
28/04/2019 30 RRC Mormont - RFC Aywaille 2 - 2

RUS Givry

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RUS Givry - RCS Verlaine 2 - 0
02/09/2018 2 FCB Sprimont - RUS Givry 1 - 0
09/09/2018 3 RUS Givry - RCS Condruzien 2 - 0
16/09/2018 4 CS Onhaye - RUS Givry 2 - 3
23/09/2018 5 ROC Meix-Virton - RUS Givry 0 - 1
30/09/2018 6 RUS Givry - Richelle UTD 1 - 0
07/10/2018 7 RRC Mormont - RUS Givry 0 - 2
14/10/2018 8 RUS Givry - RFC Hoei 3 - 1
21/10/2018 9 Stockay-Warfusee - RUS Givry 3 - 3
28/10/2018 10 RUS Givry - FC Herstal 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Warnant - RUS Givry 3 - 3
11/11/2018 12 RUS Givry - RRC Longlier 3 - 0
18/11/2018 13 RFC Aywaille - RUS Givry 1 - 1
25/11/2018 14 RUS Givry - RAFC Oppagne-Weris 3 - 1
02/12/2018 15 RFC Kelmis-Calamine - RUS Givry 0 - 0
09/12/2018 16 RCS Verlaine - RUS Givry 1 - 2
16/12/2018 17 RUS Givry - FCB Sprimont 4 - 1
13/01/2019 18 RCS Condruzien - RUS Givry 1 - 5
20/01/2019 19 RUS Givry - CS Onhaye 0 - 2
10/02/2019 21 Richelle UTD - RUS Givry 4 - 2
17/02/2019 22 RUS Givry - RRC Mormont 1 - 2
24/02/2019 23 RFC Hoei - RUS Givry 0 - 0
03/03/2019 20 RUS Givry - ROC Meix-Virton 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RUS Givry - Stockay-Warfusee 0 - 3
17/03/2019 25 FC Herstal - RUS Givry 0 - 2
24/03/2019 26 RUS Givry - RFC Warnant 1 - 0
07/04/2019 27 RRC Longlier - RUS Givry 0 - 3
14/04/2019 28 RUS Givry - RFC Aywaille 2 - 1
21/04/2019 29 RAFC Oppagne-Weris - RUS Givry 0 - 2
28/04/2019 30 RUS Givry - RFC Kelmis-Calamine 4 - 3

Richelle UTD

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Richelle UTD - RFC Kelmis-Calamine 2 - 0
02/09/2018 2 RCS Verlaine - Richelle UTD 0 - 0
09/09/2018 3 Richelle UTD - FCB Sprimont 2 - 2
16/09/2018 4 RCS Condruzien - Richelle UTD 0 - 1
23/09/2018 5 Richelle UTD - CS Onhaye 2 - 2
30/09/2018 6 RUS Givry - Richelle UTD 1 - 0
07/10/2018 7 ROC Meix-Virton - Richelle UTD 0 - 0
14/10/2018 8 Richelle UTD - RRC Mormont 3 - 0
21/10/2018 9 RFC Hoei (ff.) - Richelle UTD 0 - 5
28/10/2018 10 Richelle UTD - Stockay-Warfusee 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 FC Herstal - Richelle UTD 1 - 1
11/11/2018 12 Richelle UTD - RFC Warnant 2 - 1
18/11/2018 13 RRC Longlier - Richelle UTD 0 - 0
25/11/2018 14 Richelle UTD - RFC Aywaille 2 - 0
02/12/2018 15 RAFC Oppagne-Weris - Richelle UTD 0 - 3
09/12/2018 16 RFC Kelmis-Calamine - Richelle UTD 0 - 1
16/12/2018 17 Richelle UTD - RCS Verlaine 0 - 1
13/01/2019 18 FCB Sprimont - Richelle UTD 2 - 3
20/01/2019 19 Richelle UTD - RCS Condruzien 5 - 0
10/02/2019 21 Richelle UTD - RUS Givry 4 - 2
17/02/2019 22 Richelle UTD - ROC Meix-Virton 3 - 0
24/02/2019 23 RRC Mormont - Richelle UTD 1 - 1
03/03/2019 20 CS Onhaye - Richelle UTD 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 Richelle UTD - RFC Hoei 1 - 1
17/03/2019 25 Stockay-Warfusee - Richelle UTD 0 - 2
24/03/2019 26 Richelle UTD - FC Herstal 1 - 2
07/04/2019 27 RFC Warnant - Richelle UTD 1 - 2
14/04/2019 28 Richelle UTD - RRC Longlier 3 - 2
21/04/2019 29 RFC Aywaille - Richelle UTD 1 - 2
28/04/2019 30 Richelle UTD - RAFC Oppagne-Weris 6 - 1

Stockay-Warfusee

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Stockay-Warfusee - RRC Longlier 3 - 1
02/09/2018 2 RFC Aywaille - Stockay-Warfusee 0 - 2
09/09/2018 3 Stockay-Warfusee - RAFC Oppagne-Weris 0 - 0
16/09/2018 4 RFC Kelmis-Calamine - Stockay-Warfusee 3 - 5
23/09/2018 5 Stockay-Warfusee - RCS Verlaine 5 - 0
30/09/2018 6 FCB Sprimont - Stockay-Warfusee 2 - 3
07/10/2018 7 Stockay-Warfusee - RCS Condruzien 5 - 1
14/10/2018 8 CS Onhaye - Stockay-Warfusee 1 - 1
21/10/2018 9 Stockay-Warfusee - RUS Givry 3 - 3
28/10/2018 10 Richelle UTD - Stockay-Warfusee 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Stockay-Warfusee - RRC Mormont 3 - 1
11/11/2018 12 RFC Hoei - Stockay-Warfusee 2 - 3
18/11/2018 13 ROC Meix-Virton - Stockay-Warfusee 2 - 1
25/11/2018 14 Stockay-Warfusee - FC Herstal 1 - 4
02/12/2018 15 RFC Warnant - Stockay-Warfusee 0 - 2
09/12/2018 16 RRC Longlier - Stockay-Warfusee 2 - 4
16/12/2018 17 Stockay-Warfusee - RFC Aywaille 6 - 0
13/01/2019 18 RAFC Oppagne-Weris - Stockay-Warfusee 0 - 3
20/01/2019 19 Stockay-Warfusee - RFC Kelmis-Calamine 2 - 1
10/02/2019 21 Stockay-Warfusee - FCB Sprimont 2 - 1
17/02/2019 22 RCS Condruzien - Stockay-Warfusee 1 - 2
24/02/2019 23 Stockay-Warfusee - CS Onhaye 2 - 1
03/03/2019 20 RCS Verlaine - Stockay-Warfusee 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/03/2019 24 RUS Givry - Stockay-Warfusee 0 - 3
17/03/2019 25 Stockay-Warfusee - Richelle UTD 0 - 2
24/03/2019 26 RRC Mormont - Stockay-Warfusee 2 - 3
07/04/2019 27 Stockay-Warfusee - RFC Hoei 1 - 1
14/04/2019 28 Stockay-Warfusee - ROC Meix-Virton 2 - 0
21/04/2019 29 FC Herstal - Stockay-Warfusee 1 - 4
28/04/2019 30 Stockay-Warfusee - RFC Warnant 2 - 0

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2018-2019) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).