Recreatief Reeks 3A
Update: 17/10/2018 om 10:31u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Chambres d'Erpigny - Relaxen in de Ardennen
Rust en stilte in een subliem natuurkader
Tel: +32 (0)3 315.91.85
Mail ons voor info en reservering via:
www.chambres-d-erpigny.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: 17/10/2018 om 10:31u
Provinciaal  /  3e provinciale  /  Recreatief Reeks 3A
REEKS 3A - RECREATIEF VOETBAL
PROVINCIE ANTWERPEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 3A van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de KBVB (c).

De 14 ploegen:
FC Ihvans, Anadolu Antwerpen, SC Leugenberg, Deurne O.B., SV Groenendaal, Sportklub Brasschaat,
FC Harrows, FC Nieuw Polonia, FC Bariton, SV Noorse B, SV Bart, ESVO, FC Rood Wit en FC SAC.

WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 8 (21 oktober 2018)
Zon. 21/10 13u00 SV Noorse B - FC Nieuw Polonia
Zon. 21/10 14u00 FC SAC - Anadolu Antwerpen
Zon. 21/10 14u30 ESVO - FC Bariton
Zon. 21/10 14u30 SV Groenendaal - FC Ihvans
Zon. 21/10 15u00 SV Bart - SC Leugenberg
Zon. 21/10 15u00 FC Rood Wit - FC Harrows
Zon. 21/10 15u15 Sportklub Brasschaat - Deurne O.B.

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse B 6 6 0 0 24 10 18
2 ESVO 7 5 2 0 22 12 15
3 FC SAC 7 4 2 1 23 10 13
4 Anadolu Antwerpen 7 4 2 1 28 19 13
5 FC Harrows 6 4 2 0 19 18 12
6 Deurne O.B. 7 4 3 0 32 20 12
7 FC Nieuw Polonia 7 3 1 3 27 15 12
8 SV Bart 7 3 3 1 27 17 10
9 Sportklub Brasschaat 7 2 2 3 15 15 9
10 SV Groenendaal 7 2 4 1 19 19 7
11 FC Bariton 7 2 4 1 11 36 7
12 FC Rood Wit 7 1 4 2 15 33 5
13 FC Ihvans 7 1 5 1 17 24 4
14 SC Leugenberg 7 0 7 0 7 38 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (2 september 2018)
FC Ihvans - Anadolu Antwerpen 3 - 5
SC Leugenberg - Deurne O.B. 1 - 7
SV Groenendaal - Sportklub Brasschaat (ff.) 5 - 0
FC Harrows - FC Nieuw Polonia 1 - 6
FC Bariton - SV Noorse B 1 - 4
SV Bart - ESVO 0 - 4
FC Rood Wit - FC SAC 1 - 3


Speeldag 2 (9 september 2018)
FC Nieuw Polonia - FC Bariton 10 - 2
Anadolu Antwerpen - FC Harrows 3 - 4
SV Noorse B - FC Rood Wit (ff.) 5 - 0
FC SAC - SV Groenendaal 3 - 1
Deurne O.B. - FC Ihvans 4 - 3
ESVO - SC Leugenberg 2 - 1
Sportklub Brasschaat - SV Bart 2 - 2


Speeldag 3 (16 september 2018)
FC Nieuw Polonia - Anadolu Antwerpen 2 - 2
FC Ihvans - ESVO 0 - 1
SC Leugenberg - Sportklub Brasschaat 1 - 5
FC Bariton - FC Rood Wit 1 - 1
SV Groenendaal - SV Noorse B 3 - 5
FC Harrows - Deurne O.B. 4 - 3
SV Bart - FC SAC 2 - 1


Speeldag 4 (23 september 2018)
SV Noorse B - SV Bart 4 - 3
Anadolu Antwerpen - FC Bariton 9 - 1
FC SAC - SC Leugenberg 7 - 1
Deurne O.B. - FC Nieuw Polonia 2 - 5
ESVO - FC Harrows 3 - 5
FC Rood Wit - SV Groenendaal 2 - 2
Sportklub Brasschaat - FC Ihvans 2 - 2


Speeldag 5 (30 september 2018)
FC Nieuw Polonia - ESVO 1 - 5
SC Leugenberg - SV Noorse B 1 - 3
FC Ihvans - FC SAC 0 - 8
Anadolu Antwerpen - Deurne O.B. 5 - 3
FC Bariton - SV Groenendaal 3 - 1
FC Harrows - Sportklub Brasschaat 1 - 3
SV Bart - FC Rood Wit 13 - 1


Speeldag 6 (7 oktober 2018)
SV Noorse B - FC Ihvans 3 - 2
FC SAC - FC Harrows 0 - 4
ESVO - Anadolu Antwerpen 5 - 2
Deurne O.B. - FC Bariton 10 - 0
SV Groenendaal - SV Bart 2 - 6
FC Rood Wit - SC Leugenberg 9 - 2
Sportklub Brasschaat - FC Nieuw Polonia 2 - 2


Speeldag 7 (14 oktober 2018)
FC Nieuw Polonia - FC SAC 1 - 1
Anadolu Antwerpen - Sportklub Brasschaat 2 - 1
SC Leugenberg - SV Groenendaal 0 - 5
FC Ihvans - FC Rood Wit 7 - 1
FC Harrows - SV Noorse B 21/11
Deurne O.B. - ESVO 3 - 2
FC Bariton - SV Bart 3 - 1


Speeldag 8 (21 oktober 2018)
SV Noorse B - FC Nieuw Polonia
FC SAC - Anadolu Antwerpen
ESVO - FC Bariton
SV Groenendaal - FC Ihvans
SV Bart - SC Leugenberg
FC Rood Wit - FC Harrows
Sportklub Brasschaat - Deurne O.B.


Speeldag 9 (28 oktober 2018)
FC Nieuw Polonia - FC Rood Wit
FC Ihvans - SV Bart
Anadolu Antwerpen - SV Noorse B
FC Harrows - SV Groenendaal
Deurne O.B. - FC SAC
ESVO - Sportklub Brasschaat
FC Bariton - SC Leugenberg


Speeldag 10 (4 november 2018)
SV Noorse B - Deurne O.B.
SC Leugenberg - FC Ihvans
FC SAC - ESVO
SV Groenendaal - FC Nieuw Polonia
FC Rood Wit - Anadolu Antwerpen
SV Bart - FC Harrows
Sportklub Brasschaat - FC Bariton


Speeldag 11 (11 november 2018)
FC Nieuw Polonia - SV Bart
Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal
ESVO - SV Noorse B
FC Bariton - FC Ihvans
Deurne O.B. - FC Rood Wit
FC Harrows - SC Leugenberg
Sportklub Brasschaat - FC SAC


Speeldag 12 (18 november 2018)
SV Noorse B - Sportklub Brasschaat
FC Ihvans - FC Harrows
SC Leugenberg - FC Nieuw Polonia
FC Bariton - FC SAC
SV Groenendaal - Deurne O.B.
FC Rood Wit - ESVO
SV Bart - Anadolu Antwerpen


Inhaalwedstrijden (woensdag 21 november 2018)
FC Harrows - SV Noorse B   Speeldag 7


Speeldag 13 (25 november 2018)
FC Nieuw Polonia - FC Ihvans
Anadolu Antwerpen - SC Leugenberg
FC SAC - SV Noorse B
ESVO - SV Groenendaal
FC Harrows - FC Bariton
Deurne O.B. - SV Bart
Sportklub Brasschaat - FC Rood Wit


Speeldag 14 (2 december 2018)
FC Ihvans - Deurne O.B.
SC Leugenberg - ESVO
SV Groenendaal - FC SAC
FC Bariton - FC Nieuw Polonia
FC Harrows - Anadolu Antwerpen
SV Bart - Sportklub Brasschaat
FC Rood Wit - SV Noorse B


Speeldag 15 (13 januari 2019)
Anadolu Antwerpen - FC Nieuw Polonia
SV Noorse B - SV Groenendaal
FC SAC - SV Bart
Deurne O.B. - FC Harrows
ESVO - FC Ihvans
FC Rood Wit - FC Bariton
Sportklub Brasschaat - SC Leugenberg


Speeldag 16 (20 januari 2019)
FC Nieuw Polonia - Deurne O.B.
SC Leugenberg - FC SAC
FC Ihvans - Sportklub Brasschaat
FC Bariton - Anadolu Antwerpen
SV Groenendaal - FC Rood Wit
FC Harrows - ESVO
SV Bart - SV Noorse B


Speeldag 17 (27 januari 2019)
SV Noorse B - SC Leugenberg
FC SAC - FC Ihvans
SV Groenendaal - FC Bariton
Deurne O.B. - Anadolu Antwerpen
ESVO - FC Nieuw Polonia
FC Rood Wit - SV Bart
Sportklub Brasschaat - FC Harrows


Speeldag 18 (3 februari 2019)
FC Nieuw Polonia - Sportklub Brasschaat
FC Ihvans - SV Noorse B
SC Leugenberg - FC Rood Wit
Anadolu Antwerpen - ESVO
FC Bariton - Deurne O.B.
FC Harrows - FC SAC
SV Bart - SV Groenendaal


Speeldag 19 (10 februari 2019)
SV Noorse B - FC Harrows
FC SAC - FC Nieuw Polonia
ESVO - Deurne O.B.
SV Groenendaal - SC Leugenberg
SV Bart - FC Bariton
FC Rood Wit - FC Ihvans
Sportklub Brasschaat - Anadolu Antwerpen


Speeldag 20 (17 februari 2019)
FC Nieuw Polonia - SV Noorse B
SC Leugenberg - SV Bart
FC Ihvans - SV Groenendaal
Anadolu Antwerpen - FC SAC
FC Bariton - ESVO
FC Harrows - FC Rood Wit
Deurne O.B. - Sportklub Brasschaat


Speeldag 21 (24 februari 2019)
SV Noorse B - Anadolu Antwerpen
SC Leugenberg - FC Bariton
FC SAC - Deurne O.B.
SV Groenendaal - FC Harrows
FC Rood Wit - FC Nieuw Polonia
SV Bart - FC Ihvans
Sportklub Brasschaat - ESVO


Speeldag 22 (10 maart 2019)
FC Ihvans - FC Bariton
SV Noorse B - ESVO
SC Leugenberg - FC Harrows
FC SAC - Sportklub Brasschaat
SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen
FC Rood Wit - Deurne O.B.
SV Bart - FC Nieuw Polonia


Speeldag 23 (17 maart 2019)
FC Nieuw Polonia - SC Leugenberg
Anadolu Antwerpen - SV Bart
FC SAC - FC Bariton
Deurne O.B. - SV Groenendaal
ESVO - FC Rood Wit
FC Harrows - FC Ihvans
Sportklub Brasschaat - SV Noorse B


Speeldag 24 (24 maart 2019)
SV Noorse B - FC SAC
FC Ihvans - FC Nieuw Polonia
SC Leugenberg - Anadolu Antwerpen
SV Groenendaal - ESVO
FC Bariton - FC Harrows
SV Bart - Deurne O.B.
FC Rood Wit - Sportklub Brasschaat


Speeldag 25 (31 maart 2019)
FC Nieuw Polonia - SV Groenendaal
FC Ihvans - SC Leugenberg
Anadolu Antwerpen - FC Rood Wit
FC Harrows - SV Bart
Deurne O.B. - SV Noorse B
FC Bariton - Sportklub Brasschaat
ESVO - FC SAC


Speeldag 26 (7 april 2019)
FC Nieuw Polonia - FC Harrows
Anadolu Antwerpen - FC Ihvans
SV Noorse B - FC Bariton
FC SAC - FC Rood Wit
ESVO - SV Bart
Deurne O.B. - SC Leugenberg
Sportklub Brasschaat - SV Groenendaal


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SV Noorse B 1899
2ESVO 1569
3FC SAC 1367
4Anadolu Antwerpen 1394
5FC Harrows 1239
6FC Nieuw Polonia 1257
7Deurne O.B. 1293
8SV Bart 1064
9Sportklub Brasschaat 936
10SV Groenendaal 734
11FC Bariton 770
12FC Rood Wit 541
13FC Ihvans 431
14SC Leugenberg 000


VERLIESPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SV Noorse B 000
2FC Harrows 660
3ESVO 633
4Anadolu Antwerpen 835
5FC SAC 835
6FC Nieuw Polonia 972
7Deurne O.B. 936
8SV Bart 1138
9Sportklub Brasschaat 1266
10SV Groenendaal 1468
11FC Bariton 1459
12FC Rood Wit 16511
13FC Ihvans 1798
14SC Leugenberg 21129


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SV Noorse B 1266
2FC Harrows 936
3Anadolu Antwerpen 990
4FC SAC 734
5ESVO 633
6SV Bart 633
7Deurne O.B. 660
8FC Bariton 660
9FC Nieuw Polonia 514
10Sportklub Brasschaat 523
11SV Groenendaal 404
12FC Ihvans 431
13FC Rood Wit 440
14SC Leugenberg 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Deurne O.B. 321913
2Anadolu Antwerpen 28199
3FC Nieuw Polonia 271413
4SV Bart 271512
5SV Noorse B 241212
6FC SAC 231013
7ESVO 221012
8FC Harrows 19613
9SV Groenendaal 19109
10FC Ihvans 17107
11Sportklub Brasschaat 1569
12FC Rood Wit 15123
13FC Bariton 1183
14SC Leugenberg 734


TEGENDOELPUNTEN NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC SAC 1064
2SV Noorse B 1055
3ESVO 1284
4FC Nieuw Polonia 15105
5Sportklub Brasschaat 1569
6SV Bart 17611
7FC Harrows 18126
8SV Groenendaal 19118
9Anadolu Antwerpen 19910
10Deurne O.B. 201010
11FC Ihvans 24159
12FC Rood Wit 33726
13FC Bariton 36729
14SC Leugenberg 382018


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 7 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1SV Noorse B 6x6x
2ESVO 3 3 
3FC Harrows 3 3 
4FC Nieuw Polonia 2 4 
5Anadolu Antwerpen 2 3 
6Deurne O.B. 2x2x
7FC SAC 2 2 
8SV Bart 2 2 
9Sportklub Brasschaat 1 5 
10FC Rood Wit 1 2 
11FC Bariton 1x1x
12FC Ihvans 1x1x
13SV Groenendaal 1x1x
14SC Leugenberg 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ESVO 202
2SV Groenendaal 211
3FC Harrows 101
4FC SAC 101
5Deurne O.B. 110
6SV Noorse B 110
7Anadolu Antwerpen 000
8FC Bariton 000
9FC Ihvans 000
10FC Nieuw Polonia 000
11FC Rood Wit 000
12SC Leugenberg 000
13SV Bart 000
14Sportklub Brasschaat 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ESVO 734
2SV Groenendaal 734
3Anadolu Antwerpen 743
4Deurne O.B. 743
5FC Nieuw Polonia 743
6FC SAC 624
7SV Bart 624
8FC Harrows 633
9FC Rood Wit 633
10SC Leugenberg 633
11SV Noorse B 633
12Sportklub Brasschaat 633
13FC Bariton 642
14FC Ihvans 523


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 7 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Anadolu Antwerpen 000
2Deurne O.B. 000
3ESVO 000
4FC Harrows 000
5FC Nieuw Polonia 000
6SV Groenendaal 000
7SV Noorse B 000
8FC SAC 110
9SC Leugenberg 110
10SV Bart 110
11FC Bariton 101
12FC Rood Wit 101
13Sportklub Brasschaat 101
14FC Ihvans 220


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 7 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 SV Noorse B 3 3 0 0 12 5 9
2 Anadolu Antwerpen 4 3 0 1 19 9 9
3 Deurne O.B. 4 3 0 1 19 10 9
4 FC Bariton 4 2 1 1 8 7 7
5 SV Bart 3 2 0 1 15 6 6
6 FC SAC 3 2 0 1 10 6 6
7 ESVO 3 2 0 1 10 8 6
8 FC Nieuw Polonia 4 1 2 1 14 10 5
9 FC Rood Wit 3 1 1 1 12 7 4
10 SV Groenendaal 3 1 0 2 10 11 3
11 FC Harrows 3 1 0 2 6 12 3
12 Sportklub Brasschaat 3 0 3 0 6 6 3
13 FC Ihvans 4 1 0 3 10 15 3
14 SC Leugenberg 4 0 0 4 3 20 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 7 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Harrows 3 3 0 0 13 6 9
2 SV Noorse B 3 3 0 0 12 5 9
3 ESVO 4 3 0 1 12 4 9
4 FC Nieuw Polonia 3 2 1 0 13 5 7
5 FC SAC 4 2 1 1 13 4 7
6 Sportklub Brasschaat 4 2 0 2 9 9 6
7 Anadolu Antwerpen 3 1 1 1 9 10 4
8 SV Bart 4 1 1 2 12 11 4
9 SV Groenendaal 4 1 1 2 9 8 4
10 Deurne O.B. 3 1 0 2 13 10 3
11 FC Ihvans 3 0 1 2 7 9 1
12 FC Rood Wit 4 0 1 3 3 26 1
13 SC Leugenberg 3 0 0 3 4 18 0
14 FC Bariton 3 0 0 3 3 29 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Anadolu Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Ihvans - Anadolu Antwerpen 3 - 5
09/09/2018 2 Anadolu Antwerpen - FC Harrows 3 - 4
16/09/2018 3 FC Nieuw Polonia - Anadolu Antwerpen 2 - 2
23/09/2018 4 Anadolu Antwerpen - FC Bariton 9 - 1
30/09/2018 5 Anadolu Antwerpen - Deurne O.B. 5 - 3
07/10/2018 6 ESVO - Anadolu Antwerpen 5 - 2
14/10/2018 7 Anadolu Antwerpen - Sportklub Brasschaat 2 - 1
21/10/2018 8 FC SAC - Anadolu Antwerpen Speeldag 
28/10/2018 9 Anadolu Antwerpen - SV Noorse B Speeldag 
04/11/2018 10 FC Rood Wit - Anadolu Antwerpen Speeldag 
11/11/2018 11 Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal Speeldag 
18/11/2018 12 SV Bart - Anadolu Antwerpen Speeldag 
25/11/2018 13 Anadolu Antwerpen - SC Leugenberg Speeldag 
02/12/2018 14 FC Harrows - Anadolu Antwerpen Speeldag 
13/01/2019 15 Anadolu Antwerpen - FC Nieuw Polonia Speeldag 
20/01/2019 16 FC Bariton - Anadolu Antwerpen Speeldag 
27/01/2019 17 Deurne O.B. - Anadolu Antwerpen Speeldag 
03/02/2019 18 Anadolu Antwerpen - ESVO Speeldag 
10/02/2019 19 Sportklub Brasschaat - Anadolu Antwerpen Speeldag 
17/02/2019 20 Anadolu Antwerpen - FC SAC Speeldag 
24/02/2019 21 SV Noorse B - Anadolu Antwerpen Speeldag 
10/03/2019 22 SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen Speeldag 
17/03/2019 23 Anadolu Antwerpen - SV Bart Speeldag 
24/03/2019 24 SC Leugenberg - Anadolu Antwerpen Speeldag 
31/03/2019 25 Anadolu Antwerpen - FC Rood Wit Speeldag 
07/04/2019 26 Anadolu Antwerpen - FC Ihvans Speeldag 

Deurne O.B.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SC Leugenberg - Deurne O.B. 1 - 7
09/09/2018 2 Deurne O.B. - FC Ihvans 4 - 3
16/09/2018 3 FC Harrows - Deurne O.B. 4 - 3
23/09/2018 4 Deurne O.B. - FC Nieuw Polonia 2 - 5
30/09/2018 5 Anadolu Antwerpen - Deurne O.B. 5 - 3
07/10/2018 6 Deurne O.B. - FC Bariton 10 - 0
14/10/2018 7 Deurne O.B. - ESVO 3 - 2
21/10/2018 8 Sportklub Brasschaat - Deurne O.B. Speeldag 
28/10/2018 9 Deurne O.B. - FC SAC Speeldag 
04/11/2018 10 SV Noorse B - Deurne O.B. Speeldag 
11/11/2018 11 Deurne O.B. - FC Rood Wit Speeldag 
18/11/2018 12 SV Groenendaal - Deurne O.B. Speeldag 
25/11/2018 13 Deurne O.B. - SV Bart Speeldag 
02/12/2018 14 FC Ihvans - Deurne O.B. Speeldag 
13/01/2019 15 Deurne O.B. - FC Harrows Speeldag 
20/01/2019 16 FC Nieuw Polonia - Deurne O.B. Speeldag 
27/01/2019 17 Deurne O.B. - Anadolu Antwerpen Speeldag 
03/02/2019 18 FC Bariton - Deurne O.B. Speeldag 
10/02/2019 19 ESVO - Deurne O.B. Speeldag 
17/02/2019 20 Deurne O.B. - Sportklub Brasschaat Speeldag 
24/02/2019 21 FC SAC - Deurne O.B. Speeldag 
10/03/2019 22 FC Rood Wit - Deurne O.B. Speeldag 
17/03/2019 23 Deurne O.B. - SV Groenendaal Speeldag 
24/03/2019 24 SV Bart - Deurne O.B. Speeldag 
31/03/2019 25 Deurne O.B. - SV Noorse B Speeldag 
07/04/2019 26 Deurne O.B. - SC Leugenberg Speeldag 

ESVO

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Bart - ESVO 0 - 4
09/09/2018 2 ESVO - SC Leugenberg 2 - 1
16/09/2018 3 FC Ihvans - ESVO 0 - 1
23/09/2018 4 ESVO - FC Harrows 3 - 5
30/09/2018 5 FC Nieuw Polonia - ESVO 1 - 5
07/10/2018 6 ESVO - Anadolu Antwerpen 5 - 2
14/10/2018 7 Deurne O.B. - ESVO 3 - 2
21/10/2018 8 ESVO - FC Bariton Speeldag 
28/10/2018 9 ESVO - Sportklub Brasschaat Speeldag 
04/11/2018 10 FC SAC - ESVO Speeldag 
11/11/2018 11 ESVO - SV Noorse B Speeldag 
18/11/2018 12 FC Rood Wit - ESVO Speeldag 
25/11/2018 13 ESVO - SV Groenendaal Speeldag 
02/12/2018 14 SC Leugenberg - ESVO Speeldag 
13/01/2019 15 ESVO - FC Ihvans Speeldag 
20/01/2019 16 FC Harrows - ESVO Speeldag 
27/01/2019 17 ESVO - FC Nieuw Polonia Speeldag 
03/02/2019 18 Anadolu Antwerpen - ESVO Speeldag 
10/02/2019 19 ESVO - Deurne O.B. Speeldag 
17/02/2019 20 FC Bariton - ESVO Speeldag 
24/02/2019 21 Sportklub Brasschaat - ESVO Speeldag 
10/03/2019 22 SV Noorse B - ESVO Speeldag 
17/03/2019 23 ESVO - FC Rood Wit Speeldag 
24/03/2019 24 SV Groenendaal - ESVO Speeldag 
31/03/2019 25 ESVO - FC SAC Speeldag 
07/04/2019 26 ESVO - SV Bart Speeldag 

FC Bariton

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Bariton - SV Noorse B 1 - 4
09/09/2018 2 FC Nieuw Polonia - FC Bariton 10 - 2
16/09/2018 3 FC Bariton - FC Rood Wit 1 - 1
23/09/2018 4 Anadolu Antwerpen - FC Bariton 9 - 1
30/09/2018 5 FC Bariton - SV Groenendaal 3 - 1
07/10/2018 6 Deurne O.B. - FC Bariton 10 - 0
14/10/2018 7 FC Bariton - SV Bart 3 - 1
21/10/2018 8 ESVO - FC Bariton Speeldag 
28/10/2018 9 FC Bariton - SC Leugenberg Speeldag 
04/11/2018 10 Sportklub Brasschaat - FC Bariton Speeldag 
11/11/2018 11 FC Bariton - FC Ihvans Speeldag 
18/11/2018 12 FC Bariton - FC SAC Speeldag 
25/11/2018 13 FC Harrows - FC Bariton Speeldag 
02/12/2018 14 FC Bariton - FC Nieuw Polonia Speeldag 
13/01/2019 15 FC Rood Wit - FC Bariton Speeldag 
20/01/2019 16 FC Bariton - Anadolu Antwerpen Speeldag 
27/01/2019 17 SV Groenendaal - FC Bariton Speeldag 
03/02/2019 18 FC Bariton - Deurne O.B. Speeldag 
10/02/2019 19 SV Bart - FC Bariton Speeldag 
17/02/2019 20 FC Bariton - ESVO Speeldag 
24/02/2019 21 SC Leugenberg - FC Bariton Speeldag 
10/03/2019 22 FC Ihvans - FC Bariton Speeldag 
17/03/2019 23 FC SAC - FC Bariton Speeldag 
24/03/2019 24 FC Bariton - FC Harrows Speeldag 
31/03/2019 25 FC Bariton - Sportklub Brasschaat Speeldag 
07/04/2019 26 SV Noorse B - FC Bariton Speeldag 

FC Harrows

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Harrows - FC Nieuw Polonia 1 - 6
09/09/2018 2 Anadolu Antwerpen - FC Harrows 3 - 4
16/09/2018 3 FC Harrows - Deurne O.B. 4 - 3
23/09/2018 4 ESVO - FC Harrows 3 - 5
30/09/2018 5 FC Harrows - Sportklub Brasschaat 1 - 3
07/10/2018 6 FC SAC - FC Harrows 0 - 4
14/10/2018 7 FC Harrows - SV Noorse B 21/11   Speeldag 
21/10/2018 8 FC Rood Wit - FC Harrows Speeldag 
28/10/2018 9 FC Harrows - SV Groenendaal Speeldag 
04/11/2018 10 SV Bart - FC Harrows Speeldag 
11/11/2018 11 FC Harrows - SC Leugenberg Speeldag 
18/11/2018 12 FC Ihvans - FC Harrows Speeldag 
21/11/2018 7 FC Harrows - SV Noorse B uitg. 
25/11/2018 13 FC Harrows - FC Bariton Speeldag 
02/12/2018 14 FC Harrows - Anadolu Antwerpen Speeldag 
13/01/2019 15 Deurne O.B. - FC Harrows Speeldag 
20/01/2019 16 FC Harrows - ESVO Speeldag 
27/01/2019 17 Sportklub Brasschaat - FC Harrows Speeldag 
03/02/2019 18 FC Harrows - FC SAC Speeldag 
10/02/2019 19 SV Noorse B - FC Harrows Speeldag 
17/02/2019 20 FC Harrows - FC Rood Wit Speeldag 
24/02/2019 21 SV Groenendaal - FC Harrows Speeldag 
10/03/2019 22 SC Leugenberg - FC Harrows Speeldag 
17/03/2019 23 FC Harrows - FC Ihvans Speeldag 
24/03/2019 24 FC Bariton - FC Harrows Speeldag 
31/03/2019 25 FC Harrows - SV Bart Speeldag 
07/04/2019 26 FC Nieuw Polonia - FC Harrows Speeldag 

FC Ihvans

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Ihvans - Anadolu Antwerpen 3 - 5
09/09/2018 2 Deurne O.B. - FC Ihvans 4 - 3
16/09/2018 3 FC Ihvans - ESVO 0 - 1
23/09/2018 4 Sportklub Brasschaat - FC Ihvans 2 - 2
30/09/2018 5 FC Ihvans - FC SAC 0 - 8
07/10/2018 6 SV Noorse B - FC Ihvans 3 - 2
14/10/2018 7 FC Ihvans - FC Rood Wit 7 - 1
21/10/2018 8 SV Groenendaal - FC Ihvans Speeldag 
28/10/2018 9 FC Ihvans - SV Bart Speeldag 
04/11/2018 10 SC Leugenberg - FC Ihvans Speeldag 
11/11/2018 11 FC Bariton - FC Ihvans Speeldag 
18/11/2018 12 FC Ihvans - FC Harrows Speeldag 
25/11/2018 13 FC Nieuw Polonia - FC Ihvans Speeldag 
02/12/2018 14 FC Ihvans - Deurne O.B. Speeldag 
13/01/2019 15 ESVO - FC Ihvans Speeldag 
20/01/2019 16 FC Ihvans - Sportklub Brasschaat Speeldag 
27/01/2019 17 FC SAC - FC Ihvans Speeldag 
03/02/2019 18 FC Ihvans - SV Noorse B Speeldag 
10/02/2019 19 FC Rood Wit - FC Ihvans Speeldag 
17/02/2019 20 FC Ihvans - SV Groenendaal Speeldag 
24/02/2019 21 SV Bart - FC Ihvans Speeldag 
10/03/2019 22 FC Ihvans - FC Bariton Speeldag 
17/03/2019 23 FC Harrows - FC Ihvans Speeldag 
24/03/2019 24 FC Ihvans - FC Nieuw Polonia Speeldag 
31/03/2019 25 FC Ihvans - SC Leugenberg Speeldag 
07/04/2019 26 Anadolu Antwerpen - FC Ihvans Speeldag 

FC Nieuw Polonia

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Harrows - FC Nieuw Polonia 1 - 6
09/09/2018 2 FC Nieuw Polonia - FC Bariton 10 - 2
16/09/2018 3 FC Nieuw Polonia - Anadolu Antwerpen 2 - 2
23/09/2018 4 Deurne O.B. - FC Nieuw Polonia 2 - 5
30/09/2018 5 FC Nieuw Polonia - ESVO 1 - 5
07/10/2018 6 Sportklub Brasschaat - FC Nieuw Polonia 2 - 2
14/10/2018 7 FC Nieuw Polonia - FC SAC 1 - 1
21/10/2018 8 SV Noorse B - FC Nieuw Polonia Speeldag 
28/10/2018 9 FC Nieuw Polonia - FC Rood Wit Speeldag 
04/11/2018 10 SV Groenendaal - FC Nieuw Polonia Speeldag 
11/11/2018 11 FC Nieuw Polonia - SV Bart Speeldag 
18/11/2018 12 SC Leugenberg - FC Nieuw Polonia Speeldag 
25/11/2018 13 FC Nieuw Polonia - FC Ihvans Speeldag 
02/12/2018 14 FC Bariton - FC Nieuw Polonia Speeldag 
13/01/2019 15 Anadolu Antwerpen - FC Nieuw Polonia Speeldag 
20/01/2019 16 FC Nieuw Polonia - Deurne O.B. Speeldag 
27/01/2019 17 ESVO - FC Nieuw Polonia Speeldag 
03/02/2019 18 FC Nieuw Polonia - Sportklub Brasschaat Speeldag 
10/02/2019 19 FC SAC - FC Nieuw Polonia Speeldag 
17/02/2019 20 FC Nieuw Polonia - SV Noorse B Speeldag 
24/02/2019 21 FC Rood Wit - FC Nieuw Polonia Speeldag 
10/03/2019 22 SV Bart - FC Nieuw Polonia Speeldag 
17/03/2019 23 FC Nieuw Polonia - SC Leugenberg Speeldag 
24/03/2019 24 FC Ihvans - FC Nieuw Polonia Speeldag 
31/03/2019 25 FC Nieuw Polonia - SV Groenendaal Speeldag 
07/04/2019 26 FC Nieuw Polonia - FC Harrows Speeldag 

FC Rood Wit

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Rood Wit - FC SAC 1 - 3
09/09/2018 2 SV Noorse B - FC Rood Wit (ff.) 5 - 0
16/09/2018 3 FC Bariton - FC Rood Wit 1 - 1
23/09/2018 4 FC Rood Wit - SV Groenendaal 2 - 2
30/09/2018 5 SV Bart - FC Rood Wit 13 - 1
07/10/2018 6 FC Rood Wit - SC Leugenberg 9 - 2
14/10/2018 7 FC Ihvans - FC Rood Wit 7 - 1
21/10/2018 8 FC Rood Wit - FC Harrows Speeldag 
28/10/2018 9 FC Nieuw Polonia - FC Rood Wit Speeldag 
04/11/2018 10 FC Rood Wit - Anadolu Antwerpen Speeldag 
11/11/2018 11 Deurne O.B. - FC Rood Wit Speeldag 
18/11/2018 12 FC Rood Wit - ESVO Speeldag 
25/11/2018 13 Sportklub Brasschaat - FC Rood Wit Speeldag 
02/12/2018 14 FC Rood Wit - SV Noorse B Speeldag 
13/01/2019 15 FC Rood Wit - FC Bariton Speeldag 
20/01/2019 16 SV Groenendaal - FC Rood Wit Speeldag 
27/01/2019 17 FC Rood Wit - SV Bart Speeldag 
03/02/2019 18 SC Leugenberg - FC Rood Wit Speeldag 
10/02/2019 19 FC Rood Wit - FC Ihvans Speeldag 
17/02/2019 20 FC Harrows - FC Rood Wit Speeldag 
24/02/2019 21 FC Rood Wit - FC Nieuw Polonia Speeldag 
10/03/2019 22 FC Rood Wit - Deurne O.B. Speeldag 
17/03/2019 23 ESVO - FC Rood Wit Speeldag 
24/03/2019 24 FC Rood Wit - Sportklub Brasschaat Speeldag 
31/03/2019 25 Anadolu Antwerpen - FC Rood Wit Speeldag 
07/04/2019 26 FC SAC - FC Rood Wit Speeldag 

FC SAC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Rood Wit - FC SAC 1 - 3
09/09/2018 2 FC SAC - SV Groenendaal 3 - 1
16/09/2018 3 SV Bart - FC SAC 2 - 1
23/09/2018 4 FC SAC - SC Leugenberg 7 - 1
30/09/2018 5 FC Ihvans - FC SAC 0 - 8
07/10/2018 6 FC SAC - FC Harrows 0 - 4
14/10/2018 7 FC Nieuw Polonia - FC SAC 1 - 1
21/10/2018 8 FC SAC - Anadolu Antwerpen Speeldag 
28/10/2018 9 Deurne O.B. - FC SAC Speeldag 
04/11/2018 10 FC SAC - ESVO Speeldag 
11/11/2018 11 Sportklub Brasschaat - FC SAC Speeldag 
18/11/2018 12 FC Bariton - FC SAC Speeldag 
25/11/2018 13 FC SAC - SV Noorse B Speeldag 
02/12/2018 14 SV Groenendaal - FC SAC Speeldag 
13/01/2019 15 FC SAC - SV Bart Speeldag 
20/01/2019 16 SC Leugenberg - FC SAC Speeldag 
27/01/2019 17 FC SAC - FC Ihvans Speeldag 
03/02/2019 18 FC Harrows - FC SAC Speeldag 
10/02/2019 19 FC SAC - FC Nieuw Polonia Speeldag 
17/02/2019 20 Anadolu Antwerpen - FC SAC Speeldag 
24/02/2019 21 FC SAC - Deurne O.B. Speeldag 
10/03/2019 22 FC SAC - Sportklub Brasschaat Speeldag 
17/03/2019 23 FC SAC - FC Bariton Speeldag 
24/03/2019 24 SV Noorse B - FC SAC Speeldag 
31/03/2019 25 ESVO - FC SAC Speeldag 
07/04/2019 26 FC SAC - FC Rood Wit Speeldag 

SC Leugenberg

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SC Leugenberg - Deurne O.B. 1 - 7
09/09/2018 2 ESVO - SC Leugenberg 2 - 1
16/09/2018 3 SC Leugenberg - Sportklub Brasschaat 1 - 5
23/09/2018 4 FC SAC - SC Leugenberg 7 - 1
30/09/2018 5 SC Leugenberg - SV Noorse B 1 - 3
07/10/2018 6 FC Rood Wit - SC Leugenberg 9 - 2
14/10/2018 7 SC Leugenberg - SV Groenendaal 0 - 5
21/10/2018 8 SV Bart - SC Leugenberg Speeldag 
28/10/2018 9 FC Bariton - SC Leugenberg Speeldag 
04/11/2018 10 SC Leugenberg - FC Ihvans Speeldag 
11/11/2018 11 FC Harrows - SC Leugenberg Speeldag 
18/11/2018 12 SC Leugenberg - FC Nieuw Polonia Speeldag 
25/11/2018 13 Anadolu Antwerpen - SC Leugenberg Speeldag 
02/12/2018 14 SC Leugenberg - ESVO Speeldag 
13/01/2019 15 Sportklub Brasschaat - SC Leugenberg Speeldag 
20/01/2019 16 SC Leugenberg - FC SAC Speeldag 
27/01/2019 17 SV Noorse B - SC Leugenberg Speeldag 
03/02/2019 18 SC Leugenberg - FC Rood Wit Speeldag 
10/02/2019 19 SV Groenendaal - SC Leugenberg Speeldag 
17/02/2019 20 SC Leugenberg - SV Bart Speeldag 
24/02/2019 21 SC Leugenberg - FC Bariton Speeldag 
10/03/2019 22 SC Leugenberg - FC Harrows Speeldag 
17/03/2019 23 FC Nieuw Polonia - SC Leugenberg Speeldag 
24/03/2019 24 SC Leugenberg - Anadolu Antwerpen Speeldag 
31/03/2019 25 FC Ihvans - SC Leugenberg Speeldag 
07/04/2019 26 Deurne O.B. - SC Leugenberg Speeldag 

SV Bart

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Bart - ESVO 0 - 4
09/09/2018 2 Sportklub Brasschaat - SV Bart 2 - 2
16/09/2018 3 SV Bart - FC SAC 2 - 1
23/09/2018 4 SV Noorse B - SV Bart 4 - 3
30/09/2018 5 SV Bart - FC Rood Wit 13 - 1
07/10/2018 6 SV Groenendaal - SV Bart 2 - 6
14/10/2018 7 FC Bariton - SV Bart 3 - 1
21/10/2018 8 SV Bart - SC Leugenberg Speeldag 
28/10/2018 9 FC Ihvans - SV Bart Speeldag 
04/11/2018 10 SV Bart - FC Harrows Speeldag 
11/11/2018 11 FC Nieuw Polonia - SV Bart Speeldag 
18/11/2018 12 SV Bart - Anadolu Antwerpen Speeldag 
25/11/2018 13 Deurne O.B. - SV Bart Speeldag 
02/12/2018 14 SV Bart - Sportklub Brasschaat Speeldag 
13/01/2019 15 FC SAC - SV Bart Speeldag 
20/01/2019 16 SV Bart - SV Noorse B Speeldag 
27/01/2019 17 FC Rood Wit - SV Bart Speeldag 
03/02/2019 18 SV Bart - SV Groenendaal Speeldag 
10/02/2019 19 SV Bart - FC Bariton Speeldag 
17/02/2019 20 SC Leugenberg - SV Bart Speeldag 
24/02/2019 21 SV Bart - FC Ihvans Speeldag 
10/03/2019 22 SV Bart - FC Nieuw Polonia Speeldag 
17/03/2019 23 Anadolu Antwerpen - SV Bart Speeldag 
24/03/2019 24 SV Bart - Deurne O.B. Speeldag 
31/03/2019 25 FC Harrows - SV Bart Speeldag 
07/04/2019 26 ESVO - SV Bart Speeldag 

SV Groenendaal

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Groenendaal - Sportklub Brasschaat (ff.) 5 - 0
09/09/2018 2 FC SAC - SV Groenendaal 3 - 1
16/09/2018 3 SV Groenendaal - SV Noorse B 3 - 5
23/09/2018 4 FC Rood Wit - SV Groenendaal 2 - 2
30/09/2018 5 FC Bariton - SV Groenendaal 3 - 1
07/10/2018 6 SV Groenendaal - SV Bart 2 - 6
14/10/2018 7 SC Leugenberg - SV Groenendaal 0 - 5
21/10/2018 8 SV Groenendaal - FC Ihvans Speeldag 
28/10/2018 9 FC Harrows - SV Groenendaal Speeldag 
04/11/2018 10 SV Groenendaal - FC Nieuw Polonia Speeldag 
11/11/2018 11 Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal Speeldag 
18/11/2018 12 SV Groenendaal - Deurne O.B. Speeldag 
25/11/2018 13 ESVO - SV Groenendaal Speeldag 
02/12/2018 14 SV Groenendaal - FC SAC Speeldag 
13/01/2019 15 SV Noorse B - SV Groenendaal Speeldag 
20/01/2019 16 SV Groenendaal - FC Rood Wit Speeldag 
27/01/2019 17 SV Groenendaal - FC Bariton Speeldag 
03/02/2019 18 SV Bart - SV Groenendaal Speeldag 
10/02/2019 19 SV Groenendaal - SC Leugenberg Speeldag 
17/02/2019 20 FC Ihvans - SV Groenendaal Speeldag 
24/02/2019 21 SV Groenendaal - FC Harrows Speeldag 
10/03/2019 22 SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen Speeldag 
17/03/2019 23 Deurne O.B. - SV Groenendaal Speeldag 
24/03/2019 24 SV Groenendaal - ESVO Speeldag 
31/03/2019 25 FC Nieuw Polonia - SV Groenendaal Speeldag 
07/04/2019 26 Sportklub Brasschaat - SV Groenendaal Speeldag 

SV Noorse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Bariton - SV Noorse B 1 - 4
09/09/2018 2 SV Noorse B - FC Rood Wit (ff.) 5 - 0
16/09/2018 3 SV Groenendaal - SV Noorse B 3 - 5
23/09/2018 4 SV Noorse B - SV Bart 4 - 3
30/09/2018 5 SC Leugenberg - SV Noorse B 1 - 3
07/10/2018 6 SV Noorse B - FC Ihvans 3 - 2
14/10/2018 7 FC Harrows - SV Noorse B 21/11   Speeldag 
21/10/2018 8 SV Noorse B - FC Nieuw Polonia Speeldag 
28/10/2018 9 Anadolu Antwerpen - SV Noorse B Speeldag 
04/11/2018 10 SV Noorse B - Deurne O.B. Speeldag 
11/11/2018 11 ESVO - SV Noorse B Speeldag 
18/11/2018 12 SV Noorse B - Sportklub Brasschaat Speeldag 
21/11/2018 7 FC Harrows - SV Noorse B uitg. 
25/11/2018 13 FC SAC - SV Noorse B Speeldag 
02/12/2018 14 FC Rood Wit - SV Noorse B Speeldag 
13/01/2019 15 SV Noorse B - SV Groenendaal Speeldag 
20/01/2019 16 SV Bart - SV Noorse B Speeldag 
27/01/2019 17 SV Noorse B - SC Leugenberg Speeldag 
03/02/2019 18 FC Ihvans - SV Noorse B Speeldag 
10/02/2019 19 SV Noorse B - FC Harrows Speeldag 
17/02/2019 20 FC Nieuw Polonia - SV Noorse B Speeldag 
24/02/2019 21 SV Noorse B - Anadolu Antwerpen Speeldag 
10/03/2019 22 SV Noorse B - ESVO Speeldag 
17/03/2019 23 Sportklub Brasschaat - SV Noorse B Speeldag 
24/03/2019 24 SV Noorse B - FC SAC Speeldag 
31/03/2019 25 Deurne O.B. - SV Noorse B Speeldag 
07/04/2019 26 SV Noorse B - FC Bariton Speeldag 

Sportklub Brasschaat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Groenendaal - Sportklub Brasschaat (ff.) 5 - 0
09/09/2018 2 Sportklub Brasschaat - SV Bart 2 - 2
16/09/2018 3 SC Leugenberg - Sportklub Brasschaat 1 - 5
23/09/2018 4 Sportklub Brasschaat - FC Ihvans 2 - 2
30/09/2018 5 FC Harrows - Sportklub Brasschaat 1 - 3
07/10/2018 6 Sportklub Brasschaat - FC Nieuw Polonia 2 - 2
14/10/2018 7 Anadolu Antwerpen - Sportklub Brasschaat 2 - 1
21/10/2018 8 Sportklub Brasschaat - Deurne O.B. Speeldag 
28/10/2018 9 ESVO - Sportklub Brasschaat Speeldag 
04/11/2018 10 Sportklub Brasschaat - FC Bariton Speeldag 
11/11/2018 11 Sportklub Brasschaat - FC SAC Speeldag 
18/11/2018 12 SV Noorse B - Sportklub Brasschaat Speeldag 
25/11/2018 13 Sportklub Brasschaat - FC Rood Wit Speeldag 
02/12/2018 14 SV Bart - Sportklub Brasschaat Speeldag 
13/01/2019 15 Sportklub Brasschaat - SC Leugenberg Speeldag 
20/01/2019 16 FC Ihvans - Sportklub Brasschaat Speeldag 
27/01/2019 17 Sportklub Brasschaat - FC Harrows Speeldag 
03/02/2019 18 FC Nieuw Polonia - Sportklub Brasschaat Speeldag 
10/02/2019 19 Sportklub Brasschaat - Anadolu Antwerpen Speeldag 
17/02/2019 20 Deurne O.B. - Sportklub Brasschaat Speeldag 
24/02/2019 21 Sportklub Brasschaat - ESVO Speeldag 
10/03/2019 22 FC SAC - Sportklub Brasschaat Speeldag 
17/03/2019 23 Sportklub Brasschaat - SV Noorse B Speeldag 
24/03/2019 24 FC Rood Wit - Sportklub Brasschaat Speeldag 
31/03/2019 25 FC Bariton - Sportklub Brasschaat Speeldag 
07/04/2019 26 Sportklub Brasschaat - SV Groenendaal Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
HEREN REEKS 1 HEREN REEKS 2 HEREN REEKS 3 A
HEREN REEKS 3 B HEREN REEKS 4 A HEREN REEKS 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
DAMES REEKS A DAMES REEKS B DAMES REEKS C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de KBVB.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.