Recreatief Reeks 4A
Update: 05/12/2018 om 10:57u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: 05/12/2018 om 10:57u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Recreatief Reeks 4A
REEKS 4A - RECREATIEF VOETBAL
PROVINCIE ANTWERPEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 4A van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de KBVB (c).

De 14 ploegen:
Genclerbirligi, SV De Zwaluwen, Alberta FC Schilde B, VC Mortsel OG C, FC Socio,
FC Royalle Zeezicht, FC Cimbom, FC Warriors Antwerpen, Seamen's Chile, FC Balkan,
FC Kiel-Johnnyboys, VK Jokers, FC Linkeroever en FC Turkgucu.

WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 15 (13 januari 2019)
Zon. 13/01 11u30 FC Turkgucu - FC Cimbom
Zon. 13/01 11u30 FC Balkan - FC Kiel-Johnnyboys
Zon. 13/01 12u30 Royalle Zeezicht - FC Linkeroever
Zon. 13/01 14u00 FC Socio - Seamen's Chile
Zon. 13/01 14u00 SV De Zwaluwen - Alberta Schilde B
Zon. 13/01 14u30 VK Jokers - Genclerbirligi
Zon. 13/01 16u00 FC Warriors Antw. - VC Mortsel OG C

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Balkan 14 12 1 1 64 13 37
2 FC Turkgucu 14 11 1 2 89 26 35
3 Seamen's Chile 14 11 1 2 83 20 35
4 FC Kiel-Johnnyboys 14 9 3 2 68 28 29
5 FC Warriors Antw. 13 9 3 1 65 33 28
6 Royalle Zeezicht 14 8 3 3 60 27 27
7 FC Linkeroever 14 6 4 4 63 39 22
8 VC Mortsel OG C 14 6 6 2 50 30 20
9 FC Cimbom 14 4 10 0 47 81 12
10 Alberta Schilde B 13 3 9 1 30 80 10
11 SV De Zwaluwen 14 3 11 0 30 65 9
12 FC Socio 14 3 11 0 26 80 9
13 Genclerbirligi 14 2 10 2 30 88 8
14 VK Jokers 14 0 14 0 19 114 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (2 september 2018)
Genclerbirligi - SV De Zwaluwen 1 - 4
Alberta Schilde B - VC Mortsel OG C 0 - 10
FC Socio - Royalle Zeezicht 0 - 6
FC Cimbom - FC Warriors Antw. 3 - 8
Seamen's Chile - FC Balkan 2 - 3
FC Kiel-Johnnyboys - VK Jokers 7 - 1
FC Linkeroever - FC Turkgucu 2 - 2


Speeldag 2 (9 september 2018)
VK Jokers - FC Linkeroever 3 - 10
VC Mortsel OG C - Seamen's Chile 0 - 5
Royalle Zeezicht - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 1
SV De Zwaluwen - FC Cimbom 4 - 2
FC Warriors Antw. - Alberta Schilde B 06/01
FC Turkgucu - Genclerbirligi 5 - 1
FC Balkan - FC Socio 7 - 1


Speeldag 3 (16 september 2018)
VC Mortsel OG C - FC Warriors Antw. 4 - 5
Genclerbirligi - VK Jokers 4 - 2
Alberta Schilde B - SV De Zwaluwen 4 - 2
FC Cimbom - FC Turkgucu 3 - 10
Seamen's Chile - FC Socio 13 - 0
FC Kiel-Johnnyboys - FC Balkan 1 - 2
FC Linkeroever - Royalle Zeezicht 3 - 3


Speeldag 4 (23 september 2018)
Royalle Zeezicht - Genclerbirligi 10 - 2
SV De Zwaluwen - VC Mortsel OG C 2 - 4
FC Socio - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 12
VK Jokers - FC Cimbom 4 - 8
FC Warriors Antw. - Seamen's Chile 2 - 3
FC Balkan - FC Linkeroever 3 - 2
FC Turkgucu - Alberta Schilde B 15 - 2


Speeldag 5 (30 september 2018)
Genclerbirligi - FC Balkan 1 - 8
VC Mortsel OG C - FC Turkgucu 0 - 1
Alberta Schilde B - VK Jokers 5 - 1
FC Cimbom - Royalle Zeezicht 0 - 7
Seamen's Chile - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 3
FC Warriors Antw. - SV De Zwaluwen 7 - 1
FC Linkeroever - FC Socio 4 - 1


Speeldag 6 (7 oktober 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - FC Linkeroever 3 - 2
Royalle Zeezicht - Alberta Schilde B (ff.) 5 - 0
FC Socio - Genclerbirligi 3 - 4
SV De Zwaluwen - Seamen's Chile 1 - 8
VK Jokers - VC Mortsel OG C 1 - 8
FC Balkan - FC Cimbom 9 - 1
FC Turkgucu - FC Warriors Antw. 2 - 5


Speeldag 7 (14 oktober 2018)
Seamen's Chile - FC Linkeroever 6 - 3
Genclerbirligi - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 7
VC Mortsel OG C - Royalle Zeezicht 2 - 2
Alberta Schilde B - FC Balkan 1 - 9
FC Cimbom - FC Socio 5 - 2
SV De Zwaluwen (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
FC Warriors Antw. - VK Jokers 11 - 3


Speeldag 8 (21 oktober 2018)
Royalle Zeezicht - FC Warriors Antw. 6 - 1
FC Socio - Alberta Schilde B 5 - 2
VK Jokers - SV De Zwaluwen 1 - 5
FC Kiel-Johnnyboys - FC Cimbom 8 - 3
FC Turkgucu - Seamen's Chile 3 - 3
FC Balkan - VC Mortsel OG C 2 - 0
FC Linkeroever - Genclerbirligi 2 - 2


Speeldag 9 (28 oktober 2018)
FC Cimbom - FC Linkeroever 4 - 6
VC Mortsel OG C - FC Socio 1 - 0
Alberta Schilde B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 5
SV De Zwaluwen - Royalle Zeezicht 2 - 3
Seamen's Chile - Genclerbirligi 4 - 1
FC Warriors Antw. - FC Balkan 0 - 0
FC Turkgucu - VK Jokers 14 - 0


Speeldag 10 (4 november 2018)
Genclerbirligi - FC Cimbom 2 - 5
Royalle Zeezicht - FC Turkgucu 2 - 4
FC Socio - FC Warriors Antw. 2 - 4
VK Jokers - Seamen's Chile 0 - 15
FC Kiel-Johnnyboys - VC Mortsel OG C 5 - 2
FC Balkan - SV De Zwaluwen (ff.) 5 - 0
FC Linkeroever - Alberta Schilde B 8 - 4


Speeldag 11 (11 november 2018)
VC Mortsel OG C - FC Linkeroever 2 - 2
Alberta Schilde B - Genclerbirligi 4 - 4
SV De Zwaluwen - FC Socio 3 - 4
Seamen's Chile - FC Cimbom 5 - 0
VK Jokers - Royalle Zeezicht 0 - 8
FC Warriors Antw. (ff.) - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 5
FC Turkgucu - FC Balkan 3 - 2


Speeldag 12 (18 november 2018)
Genclerbirligi - VC Mortsel OG C 2 - 10
FC Socio - FC Turkgucu 2 - 10
FC Cimbom - Alberta Schilde B 5 - 7
Seamen's Chile - Royalle Zeezicht 7 - 2
FC Kiel-Johnnyboys - SV De Zwaluwen 6 - 1
FC Balkan - VK Jokers (ff.) 5 - 0
FC Linkeroever - FC Warriors Antw. 3 - 4


Speeldag 13 (25 november 2018)
SV De Zwaluwen - FC Linkeroever 1 - 7
VC Mortsel OG C - FC Cimbom (ff.) 5 - 0
Alberta Schilde B - Seamen's Chile 0 - 6
Royalle Zeezicht - FC Balkan 0 - 2
VK Jokers - FC Socio 2 - 5
FC Warriors Antw. - Genclerbirligi 13 - 1
FC Turkgucu - FC Kiel-Johnnyboys 4 - 2


Speeldag 14 (2 december 2018)
Genclerbirligi - FC Turkgucu 2 - 11
Alberta Schilde B (ff.) - FC Warriors Antw. 0 - 5
FC Socio - FC Balkan 1 - 7
FC Cimbom - SV De Zwaluwen 8 - 4
Seamen's Chile - VC Mortsel OG C 3 - 2
FC Kiel-Johnnyboys - Royalle Zeezicht 3 - 3
FC Linkeroever - VK Jokers 9 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 6 januari 2019)
FC Warriors Antw. - Alberta Schilde B   Speeldag 2


Speeldag 15 (13 januari 2019)
Royalle Zeezicht - FC Linkeroever
FC Socio - Seamen's Chile
SV De Zwaluwen - Alberta Schilde B
VK Jokers - Genclerbirligi
FC Warriors Antw. - VC Mortsel OG C
FC Turkgucu - FC Cimbom
FC Balkan - FC Kiel-Johnnyboys


Speeldag 16 (20 januari 2019)
Genclerbirligi - Royalle Zeezicht
VC Mortsel OG C - SV De Zwaluwen
Alberta Schilde B - FC Turkgucu
FC Cimbom - VK Jokers
Seamen's Chile - FC Warriors Antw.
FC Kiel-Johnnyboys - FC Socio
FC Linkeroever - FC Balkan


Speeldag 17 (27 januari 2019)
FC Socio - FC Linkeroever
Royalle Zeezicht - FC Cimbom
SV De Zwaluwen - FC Warriors Antw.
VK Jokers - Alberta Schilde B
FC Kiel-Johnnyboys - Seamen's Chile
FC Balkan - Genclerbirligi
FC Turkgucu - VC Mortsel OG C


Speeldag 18 (3 februari 2019)
Genclerbirligi - FC Socio
VC Mortsel OG C - VK Jokers
Alberta Schilde B - Royalle Zeezicht
FC Cimbom - FC Balkan
Seamen's Chile - SV De Zwaluwen
FC Warriors Antw. - FC Turkgucu
FC Linkeroever - FC Kiel-Johnnyboys


Speeldag 19 (10 februari 2019)
Royalle Zeezicht - VC Mortsel OG C
FC Socio - FC Cimbom
VK Jokers - FC Warriors Antw.
FC Kiel-Johnnyboys - Genclerbirligi
FC Turkgucu - SV De Zwaluwen
FC Balkan - Alberta Schilde B
FC Linkeroever - Seamen's Chile


Speeldag 20 (17 februari 2019)
Genclerbirligi - FC Linkeroever
VC Mortsel OG C - FC Balkan
Alberta Schilde B - FC Socio
FC Cimbom - FC Kiel-Johnnyboys
SV De Zwaluwen - VK Jokers
Seamen's Chile - FC Turkgucu
FC Warriors Antw. - Royalle Zeezicht


Speeldag 21 (24 februari 2019)
Genclerbirligi - Seamen's Chile
Royalle Zeezicht - SV De Zwaluwen
FC Socio - VC Mortsel OG C
VK Jokers - FC Turkgucu
FC Kiel-Johnnyboys - Alberta Schilde B
FC Balkan - FC Warriors Antw.
FC Linkeroever - FC Cimbom


Speeldag 22 (10 maart 2019)
Genclerbirligi - Alberta Schilde B
Royalle Zeezicht - VK Jokers
FC Socio - SV De Zwaluwen
FC Cimbom - Seamen's Chile
FC Kiel-Johnnyboys - FC Warriors Antw.
FC Balkan - FC Turkgucu
FC Linkeroever - VC Mortsel OG C


Speeldag 23 (17 maart 2019)
FC Warriors Antw. - FC Linkeroever
VC Mortsel OG C - Genclerbirligi
Alberta Schilde B - FC Cimbom
Royalle Zeezicht - Seamen's Chile
SV De Zwaluwen - FC Kiel-Johnnyboys
VK Jokers - FC Balkan
FC Turkgucu - FC Socio


Speeldag 24 (24 maart 2019)
Genclerbirligi - FC Warriors Antw.
FC Cimbom - VC Mortsel OG C
FC Socio - VK Jokers
Seamen's Chile - Alberta Schilde B
FC Kiel-Johnnyboys - FC Turkgucu
FC Balkan - Royalle Zeezicht
FC Linkeroever - SV De Zwaluwen


Speeldag 25 (31 maart 2019)
Alberta Schilde B - FC Linkeroever
VC Mortsel OG C - FC Kiel-Johnnyboys
FC Cimbom - Genclerbirligi
SV De Zwaluwen - FC Balkan
Seamen's Chile - VK Jokers
FC Warriors Antw. - FC Socio
FC Turkgucu - Royalle Zeezicht


Speeldag 26 (7 april 2019)
VC Mortsel OG C - Alberta Schilde B
Royalle Zeezicht - FC Socio
SV De Zwaluwen - Genclerbirligi
VK Jokers - FC Kiel-Johnnyboys
FC Warriors Antw. - FC Cimbom
FC Turkgucu - FC Linkeroever
FC Balkan - Seamen's Chile


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Balkan 371819
2FC Turkgucu 351619
3Seamen's Chile 351916
4FC Kiel-Johnnyboys 291613
5FC Warriors Antw. 281018
6Royalle Zeezicht 271215
7FC Linkeroever 221210
8VC Mortsel OG C 20812
9FC Cimbom 1266
10Alberta Schilde B 1073
11FC Socio 936
12SV De Zwaluwen 936
13Genclerbirligi 835
14VK Jokers 000


VERLIESPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Balkan 505
2FC Turkgucu 752
3Seamen's Chile 752
4FC Warriors Antw. 1183
5FC Kiel-Johnnyboys 1358
6Royalle Zeezicht 1569
7FC Linkeroever 20911
8VC Mortsel OG C 22139
9Alberta Schilde B 291712
10FC Cimbom 301515
11FC Socio 331815
12SV De Zwaluwen 331815
13Genclerbirligi 341816
14VK Jokers 422121


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Turkgucu 1266
2Seamen's Chile 1293
3FC Balkan 936
4FC Warriors Antw. 936
5FC Linkeroever 734
6FC Kiel-Johnnyboys 743
7VC Mortsel OG C 743
8FC Socio 606
9Royalle Zeezicht 404
10Alberta Schilde B 413
11FC Cimbom 330
12Genclerbirligi 101
13SV De Zwaluwen 000
14VK Jokers 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Turkgucu 894643
2Seamen's Chile 834340
3FC Kiel-Johnnyboys 683335
4FC Warriors Antw. 653332
5FC Balkan 643133
6FC Linkeroever 633132
7Royalle Zeezicht 602634
8VC Mortsel OG C 501436
9FC Cimbom 472819
10SV De Zwaluwen 301317
11Alberta Schilde B 301515
12Genclerbirligi 301515
13FC Socio 261313
14VK Jokers 19118


TEGENDOELPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Balkan 1349
2Seamen's Chile 20146
3FC Turkgucu 261511
4Royalle Zeezicht 271017
5FC Kiel-Johnnyboys 281414
6VC Mortsel OG C 301515
7FC Warriors Antw. 331320
8FC Linkeroever 391722
9SV De Zwaluwen 653332
10FC Socio 804535
11Alberta Schilde B 804238
12FC Cimbom 814437
13Genclerbirligi 884741
14VK Jokers 1145955


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 14 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Balkan 8 10 
2FC Kiel-Johnnyboys 7 9 
3Seamen's Chile 6x13x
4FC Turkgucu 6x8x
5Royalle Zeezicht 3 9 
6FC Warriors Antw. 3x3x
7FC Linkeroever 2x4 
8VC Mortsel OG C 2 3 
9SV De Zwaluwen 2 2 
10Alberta Schilde B 1 2 
11FC Cimbom 1x1x
12FC Socio 1 1 
13Genclerbirligi 1 1 
14VK Jokers 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Seamen's Chile 523
2FC Balkan 532
3Royalle Zeezicht 413
4FC Turkgucu 312
5VC Mortsel OG C 321
6FC Kiel-Johnnyboys 202
7FC Warriors Antw. 211
8Alberta Schilde B 000
9FC Cimbom 000
10FC Linkeroever 000
11FC Socio 000
12Genclerbirligi 000
13SV De Zwaluwen 000
14VK Jokers 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Kiel-Johnnyboys 1477
2FC Linkeroever 1477
3FC Turkgucu 1477
4Genclerbirligi 1477
5Seamen's Chile 1486
6Royalle Zeezicht 1358
7FC Balkan 1367
8SV De Zwaluwen 1266
9FC Warriors Antw. 1147
10VC Mortsel OG C 1156
11FC Cimbom 1165
12FC Socio 1055
13VK Jokers 1055
14Alberta Schilde B 954


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Kiel-Johnnyboys 000
2FC Linkeroever 000
3FC Turkgucu 000
4Genclerbirligi 000
5Seamen's Chile 000
6Royalle Zeezicht 110
7FC Balkan 101
8FC Warriors Antw. 220
9SV De Zwaluwen 211
10VC Mortsel OG C 321
11FC Cimbom 312
12Alberta Schilde B 431
13FC Socio 422
14VK Jokers 422


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 14 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Seamen's Chile 8 6 1 1 43 14 19
2 FC Balkan 6 6 0 0 31 4 18
3 FC Turkgucu 7 5 1 1 46 15 16
4 FC Kiel-Johnnyboys 7 5 1 1 33 14 16
5 Royalle Zeezicht 6 4 0 2 26 10 12
6 FC Linkeroever 7 3 3 1 31 17 12
7 FC Warriors Antw. 6 3 1 2 33 13 10
8 VC Mortsel OG C 7 2 2 3 14 15 8
9 Alberta Schilde B 8 2 1 5 15 42 7
10 FC Cimbom 7 2 0 5 28 44 6
11 SV De Zwaluwen 7 1 0 6 13 33 3
12 FC Socio 7 1 0 6 13 45 3
13 Genclerbirligi 7 1 0 6 15 47 3
14 VK Jokers 7 0 0 7 11 59 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 14 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Turkgucu 7 6 1 0 43 11 19
2 FC Balkan 8 6 1 1 33 9 19
3 FC Warriors Antw. 7 6 0 1 32 20 18
4 Seamen's Chile 6 5 1 0 40 6 16
5 Royalle Zeezicht 8 4 3 1 34 17 15
6 FC Kiel-Johnnyboys 7 4 1 2 35 14 13
7 VC Mortsel OG C 7 4 0 3 36 15 12
8 FC Linkeroever 7 3 1 3 32 22 10
9 SV De Zwaluwen 7 2 0 5 17 32 6
10 FC Cimbom 7 2 0 5 19 37 6
11 FC Socio 7 2 0 5 13 35 6
12 Genclerbirligi 7 1 2 4 15 41 5
13 Alberta Schilde B 5 1 0 4 15 38 3
14 VK Jokers 7 0 0 7 8 55 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Alberta Schilde B - VC Mortsel OG C 0 - 10
09/09/2018 2 FC Warriors Antw. - Alberta Schilde B 06/01   Speeldag 
16/09/2018 3 Alberta Schilde B - SV De Zwaluwen 4 - 2
23/09/2018 4 FC Turkgucu - Alberta Schilde B 15 - 2
30/09/2018 5 Alberta Schilde B - VK Jokers 5 - 1
07/10/2018 6 Royalle Zeezicht - Alberta Schilde B (ff.) 5 - 0
14/10/2018 7 Alberta Schilde B - FC Balkan 1 - 9
21/10/2018 8 FC Socio - Alberta Schilde B 5 - 2
28/10/2018 9 Alberta Schilde B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 5
04/11/2018 10 FC Linkeroever - Alberta Schilde B 8 - 4
11/11/2018 11 Alberta Schilde B - Genclerbirligi 4 - 4
18/11/2018 12 FC Cimbom - Alberta Schilde B 5 - 7
25/11/2018 13 Alberta Schilde B - Seamen's Chile 0 - 6
02/12/2018 14 Alberta Schilde B (ff.) - FC Warriors Antw. 0 - 5
06/01/2019 2 FC Warriors Antw. - Alberta Schilde B uitg. 
13/01/2019 15 SV De Zwaluwen - Alberta Schilde B Speeldag 
20/01/2019 16 Alberta Schilde B - FC Turkgucu Speeldag 
27/01/2019 17 VK Jokers - Alberta Schilde B Speeldag 
03/02/2019 18 Alberta Schilde B - Royalle Zeezicht Speeldag 
10/02/2019 19 FC Balkan - Alberta Schilde B Speeldag 
17/02/2019 20 Alberta Schilde B - FC Socio Speeldag 
24/02/2019 21 FC Kiel-Johnnyboys - Alberta Schilde B Speeldag 
10/03/2019 22 Genclerbirligi - Alberta Schilde B Speeldag 
17/03/2019 23 Alberta Schilde B - FC Cimbom Speeldag 
24/03/2019 24 Seamen's Chile - Alberta Schilde B Speeldag 
31/03/2019 25 Alberta Schilde B - FC Linkeroever Speeldag 
07/04/2019 26 VC Mortsel OG C - Alberta Schilde B Speeldag 

FC Balkan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Seamen's Chile - FC Balkan 2 - 3
09/09/2018 2 FC Balkan - FC Socio 7 - 1
16/09/2018 3 FC Kiel-Johnnyboys - FC Balkan 1 - 2
23/09/2018 4 FC Balkan - FC Linkeroever 3 - 2
30/09/2018 5 Genclerbirligi - FC Balkan 1 - 8
07/10/2018 6 FC Balkan - FC Cimbom 9 - 1
14/10/2018 7 Alberta Schilde B - FC Balkan 1 - 9
21/10/2018 8 FC Balkan - VC Mortsel OG C 2 - 0
28/10/2018 9 FC Warriors Antw. - FC Balkan 0 - 0
04/11/2018 10 FC Balkan - SV De Zwaluwen (ff.) 5 - 0
11/11/2018 11 FC Turkgucu - FC Balkan 3 - 2
18/11/2018 12 FC Balkan - VK Jokers (ff.) 5 - 0
25/11/2018 13 Royalle Zeezicht - FC Balkan 0 - 2
02/12/2018 14 FC Socio - FC Balkan 1 - 7
13/01/2019 15 FC Balkan - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
20/01/2019 16 FC Linkeroever - FC Balkan Speeldag 
27/01/2019 17 FC Balkan - Genclerbirligi Speeldag 
03/02/2019 18 FC Cimbom - FC Balkan Speeldag 
10/02/2019 19 FC Balkan - Alberta Schilde B Speeldag 
17/02/2019 20 VC Mortsel OG C - FC Balkan Speeldag 
24/02/2019 21 FC Balkan - FC Warriors Antw. Speeldag 
10/03/2019 22 FC Balkan - FC Turkgucu Speeldag 
17/03/2019 23 VK Jokers - FC Balkan Speeldag 
24/03/2019 24 FC Balkan - Royalle Zeezicht Speeldag 
31/03/2019 25 SV De Zwaluwen - FC Balkan Speeldag 
07/04/2019 26 FC Balkan - Seamen's Chile Speeldag 

FC Cimbom

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Cimbom - FC Warriors Antw. 3 - 8
09/09/2018 2 SV De Zwaluwen - FC Cimbom 4 - 2
16/09/2018 3 FC Cimbom - FC Turkgucu 3 - 10
23/09/2018 4 VK Jokers - FC Cimbom 4 - 8
30/09/2018 5 FC Cimbom - Royalle Zeezicht 0 - 7
07/10/2018 6 FC Balkan - FC Cimbom 9 - 1
14/10/2018 7 FC Cimbom - FC Socio 5 - 2
21/10/2018 8 FC Kiel-Johnnyboys - FC Cimbom 8 - 3
28/10/2018 9 FC Cimbom - FC Linkeroever 4 - 6
04/11/2018 10 Genclerbirligi - FC Cimbom 2 - 5
11/11/2018 11 Seamen's Chile - FC Cimbom 5 - 0
18/11/2018 12 FC Cimbom - Alberta Schilde B 5 - 7
25/11/2018 13 VC Mortsel OG C - FC Cimbom (ff.) 5 - 0
02/12/2018 14 FC Cimbom - SV De Zwaluwen 8 - 4
13/01/2019 15 FC Turkgucu - FC Cimbom Speeldag 
20/01/2019 16 FC Cimbom - VK Jokers Speeldag 
27/01/2019 17 Royalle Zeezicht - FC Cimbom Speeldag 
03/02/2019 18 FC Cimbom - FC Balkan Speeldag 
10/02/2019 19 FC Socio - FC Cimbom Speeldag 
17/02/2019 20 FC Cimbom - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
24/02/2019 21 FC Linkeroever - FC Cimbom Speeldag 
10/03/2019 22 FC Cimbom - Seamen's Chile Speeldag 
17/03/2019 23 Alberta Schilde B - FC Cimbom Speeldag 
24/03/2019 24 FC Cimbom - VC Mortsel OG C Speeldag 
31/03/2019 25 FC Cimbom - Genclerbirligi Speeldag 
07/04/2019 26 FC Warriors Antw. - FC Cimbom Speeldag 

FC Kiel-Johnnyboys

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Kiel-Johnnyboys - VK Jokers 7 - 1
09/09/2018 2 Royalle Zeezicht - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 1
16/09/2018 3 FC Kiel-Johnnyboys - FC Balkan 1 - 2
23/09/2018 4 FC Socio - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 12
30/09/2018 5 Seamen's Chile - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 3
07/10/2018 6 FC Kiel-Johnnyboys - FC Linkeroever 3 - 2
14/10/2018 7 Genclerbirligi - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 7
21/10/2018 8 FC Kiel-Johnnyboys - FC Cimbom 8 - 3
28/10/2018 9 Alberta Schilde B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 5
04/11/2018 10 FC Kiel-Johnnyboys - VC Mortsel OG C 5 - 2
11/11/2018 11 FC Warriors Antw. (ff.) - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 5
18/11/2018 12 FC Kiel-Johnnyboys - SV De Zwaluwen 6 - 1
25/11/2018 13 FC Turkgucu - FC Kiel-Johnnyboys 4 - 2
02/12/2018 14 FC Kiel-Johnnyboys - Royalle Zeezicht 3 - 3
13/01/2019 15 FC Balkan - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
20/01/2019 16 FC Kiel-Johnnyboys - FC Socio Speeldag 
27/01/2019 17 FC Kiel-Johnnyboys - Seamen's Chile Speeldag 
03/02/2019 18 FC Linkeroever - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
10/02/2019 19 FC Kiel-Johnnyboys - Genclerbirligi Speeldag 
17/02/2019 20 FC Cimbom - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
24/02/2019 21 FC Kiel-Johnnyboys - Alberta Schilde B Speeldag 
10/03/2019 22 FC Kiel-Johnnyboys - FC Warriors Antw. Speeldag 
17/03/2019 23 SV De Zwaluwen - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
24/03/2019 24 FC Kiel-Johnnyboys - FC Turkgucu Speeldag 
31/03/2019 25 VC Mortsel OG C - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
07/04/2019 26 VK Jokers - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 

FC Linkeroever

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Linkeroever - FC Turkgucu 2 - 2
09/09/2018 2 VK Jokers - FC Linkeroever 3 - 10
16/09/2018 3 FC Linkeroever - Royalle Zeezicht 3 - 3
23/09/2018 4 FC Balkan - FC Linkeroever 3 - 2
30/09/2018 5 FC Linkeroever - FC Socio 4 - 1
07/10/2018 6 FC Kiel-Johnnyboys - FC Linkeroever 3 - 2
14/10/2018 7 Seamen's Chile - FC Linkeroever 6 - 3
21/10/2018 8 FC Linkeroever - Genclerbirligi 2 - 2
28/10/2018 9 FC Cimbom - FC Linkeroever 4 - 6
04/11/2018 10 FC Linkeroever - Alberta Schilde B 8 - 4
11/11/2018 11 VC Mortsel OG C - FC Linkeroever 2 - 2
18/11/2018 12 FC Linkeroever - FC Warriors Antw. 3 - 4
25/11/2018 13 SV De Zwaluwen - FC Linkeroever 1 - 7
02/12/2018 14 FC Linkeroever - VK Jokers 9 - 1
13/01/2019 15 Royalle Zeezicht - FC Linkeroever Speeldag 
20/01/2019 16 FC Linkeroever - FC Balkan Speeldag 
27/01/2019 17 FC Socio - FC Linkeroever Speeldag 
03/02/2019 18 FC Linkeroever - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
10/02/2019 19 FC Linkeroever - Seamen's Chile Speeldag 
17/02/2019 20 Genclerbirligi - FC Linkeroever Speeldag 
24/02/2019 21 FC Linkeroever - FC Cimbom Speeldag 
10/03/2019 22 FC Linkeroever - VC Mortsel OG C Speeldag 
17/03/2019 23 FC Warriors Antw. - FC Linkeroever Speeldag 
24/03/2019 24 FC Linkeroever - SV De Zwaluwen Speeldag 
31/03/2019 25 Alberta Schilde B - FC Linkeroever Speeldag 
07/04/2019 26 FC Turkgucu - FC Linkeroever Speeldag 

FC Socio

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Socio - Royalle Zeezicht 0 - 6
09/09/2018 2 FC Balkan - FC Socio 7 - 1
16/09/2018 3 Seamen's Chile - FC Socio 13 - 0
23/09/2018 4 FC Socio - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 12
30/09/2018 5 FC Linkeroever - FC Socio 4 - 1
07/10/2018 6 FC Socio - Genclerbirligi 3 - 4
14/10/2018 7 FC Cimbom - FC Socio 5 - 2
21/10/2018 8 FC Socio - Alberta Schilde B 5 - 2
28/10/2018 9 VC Mortsel OG C - FC Socio 1 - 0
04/11/2018 10 FC Socio - FC Warriors Antw. 2 - 4
11/11/2018 11 SV De Zwaluwen - FC Socio 3 - 4
18/11/2018 12 FC Socio - FC Turkgucu 2 - 10
25/11/2018 13 VK Jokers - FC Socio 2 - 5
02/12/2018 14 FC Socio - FC Balkan 1 - 7
13/01/2019 15 FC Socio - Seamen's Chile Speeldag 
20/01/2019 16 FC Kiel-Johnnyboys - FC Socio Speeldag 
27/01/2019 17 FC Socio - FC Linkeroever Speeldag 
03/02/2019 18 Genclerbirligi - FC Socio Speeldag 
10/02/2019 19 FC Socio - FC Cimbom Speeldag 
17/02/2019 20 Alberta Schilde B - FC Socio Speeldag 
24/02/2019 21 FC Socio - VC Mortsel OG C Speeldag 
10/03/2019 22 FC Socio - SV De Zwaluwen Speeldag 
17/03/2019 23 FC Turkgucu - FC Socio Speeldag 
24/03/2019 24 FC Socio - VK Jokers Speeldag 
31/03/2019 25 FC Warriors Antw. - FC Socio Speeldag 
07/04/2019 26 Royalle Zeezicht - FC Socio Speeldag 

FC Turkgucu

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Linkeroever - FC Turkgucu 2 - 2
09/09/2018 2 FC Turkgucu - Genclerbirligi 5 - 1
16/09/2018 3 FC Cimbom - FC Turkgucu 3 - 10
23/09/2018 4 FC Turkgucu - Alberta Schilde B 15 - 2
30/09/2018 5 VC Mortsel OG C - FC Turkgucu 0 - 1
07/10/2018 6 FC Turkgucu - FC Warriors Antw. 2 - 5
14/10/2018 7 SV De Zwaluwen (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
21/10/2018 8 FC Turkgucu - Seamen's Chile 3 - 3
28/10/2018 9 FC Turkgucu - VK Jokers 14 - 0
04/11/2018 10 Royalle Zeezicht - FC Turkgucu 2 - 4
11/11/2018 11 FC Turkgucu - FC Balkan 3 - 2
18/11/2018 12 FC Socio - FC Turkgucu 2 - 10
25/11/2018 13 FC Turkgucu - FC Kiel-Johnnyboys 4 - 2
02/12/2018 14 Genclerbirligi - FC Turkgucu 2 - 11
13/01/2019 15 FC Turkgucu - FC Cimbom Speeldag 
20/01/2019 16 Alberta Schilde B - FC Turkgucu Speeldag 
27/01/2019 17 FC Turkgucu - VC Mortsel OG C Speeldag 
03/02/2019 18 FC Warriors Antw. - FC Turkgucu Speeldag 
10/02/2019 19 FC Turkgucu - SV De Zwaluwen Speeldag 
17/02/2019 20 Seamen's Chile - FC Turkgucu Speeldag 
24/02/2019 21 VK Jokers - FC Turkgucu Speeldag 
10/03/2019 22 FC Balkan - FC Turkgucu Speeldag 
17/03/2019 23 FC Turkgucu - FC Socio Speeldag 
24/03/2019 24 FC Kiel-Johnnyboys - FC Turkgucu Speeldag 
31/03/2019 25 FC Turkgucu - Royalle Zeezicht Speeldag 
07/04/2019 26 FC Turkgucu - FC Linkeroever Speeldag 

FC Warriors Antw.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Cimbom - FC Warriors Antw. 3 - 8
09/09/2018 2 FC Warriors Antw. - Alberta Schilde B 06/01   Speeldag 
16/09/2018 3 VC Mortsel OG C - FC Warriors Antw. 4 - 5
23/09/2018 4 FC Warriors Antw. - Seamen's Chile 2 - 3
30/09/2018 5 FC Warriors Antw. - SV De Zwaluwen 7 - 1
07/10/2018 6 FC Turkgucu - FC Warriors Antw. 2 - 5
14/10/2018 7 FC Warriors Antw. - VK Jokers 11 - 3
21/10/2018 8 Royalle Zeezicht - FC Warriors Antw. 6 - 1
28/10/2018 9 FC Warriors Antw. - FC Balkan 0 - 0
04/11/2018 10 FC Socio - FC Warriors Antw. 2 - 4
11/11/2018 11 FC Warriors Antw. (ff.) - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 5
18/11/2018 12 FC Linkeroever - FC Warriors Antw. 3 - 4
25/11/2018 13 FC Warriors Antw. - Genclerbirligi 13 - 1
02/12/2018 14 Alberta Schilde B (ff.) - FC Warriors Antw. 0 - 5
06/01/2019 2 FC Warriors Antw. - Alberta Schilde B uitg. 
13/01/2019 15 FC Warriors Antw. - VC Mortsel OG C Speeldag 
20/01/2019 16 Seamen's Chile - FC Warriors Antw. Speeldag 
27/01/2019 17 SV De Zwaluwen - FC Warriors Antw. Speeldag 
03/02/2019 18 FC Warriors Antw. - FC Turkgucu Speeldag 
10/02/2019 19 VK Jokers - FC Warriors Antw. Speeldag 
17/02/2019 20 FC Warriors Antw. - Royalle Zeezicht Speeldag 
24/02/2019 21 FC Balkan - FC Warriors Antw. Speeldag 
10/03/2019 22 FC Kiel-Johnnyboys - FC Warriors Antw. Speeldag 
17/03/2019 23 FC Warriors Antw. - FC Linkeroever Speeldag 
24/03/2019 24 Genclerbirligi - FC Warriors Antw. Speeldag 
31/03/2019 25 FC Warriors Antw. - FC Socio Speeldag 
07/04/2019 26 FC Warriors Antw. - FC Cimbom Speeldag 

Genclerbirligi

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Genclerbirligi - SV De Zwaluwen 1 - 4
09/09/2018 2 FC Turkgucu - Genclerbirligi 5 - 1
16/09/2018 3 Genclerbirligi - VK Jokers 4 - 2
23/09/2018 4 Royalle Zeezicht - Genclerbirligi 10 - 2
30/09/2018 5 Genclerbirligi - FC Balkan 1 - 8
07/10/2018 6 FC Socio - Genclerbirligi 3 - 4
14/10/2018 7 Genclerbirligi - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 7
21/10/2018 8 FC Linkeroever - Genclerbirligi 2 - 2
28/10/2018 9 Seamen's Chile - Genclerbirligi 4 - 1
04/11/2018 10 Genclerbirligi - FC Cimbom 2 - 5
11/11/2018 11 Alberta Schilde B - Genclerbirligi 4 - 4
18/11/2018 12 Genclerbirligi - VC Mortsel OG C 2 - 10
25/11/2018 13 FC Warriors Antw. - Genclerbirligi 13 - 1
02/12/2018 14 Genclerbirligi - FC Turkgucu 2 - 11
13/01/2019 15 VK Jokers - Genclerbirligi Speeldag 
20/01/2019 16 Genclerbirligi - Royalle Zeezicht Speeldag 
27/01/2019 17 FC Balkan - Genclerbirligi Speeldag 
03/02/2019 18 Genclerbirligi - FC Socio Speeldag 
10/02/2019 19 FC Kiel-Johnnyboys - Genclerbirligi Speeldag 
17/02/2019 20 Genclerbirligi - FC Linkeroever Speeldag 
24/02/2019 21 Genclerbirligi - Seamen's Chile Speeldag 
10/03/2019 22 Genclerbirligi - Alberta Schilde B Speeldag 
17/03/2019 23 VC Mortsel OG C - Genclerbirligi Speeldag 
24/03/2019 24 Genclerbirligi - FC Warriors Antw. Speeldag 
31/03/2019 25 FC Cimbom - Genclerbirligi Speeldag 
07/04/2019 26 SV De Zwaluwen - Genclerbirligi Speeldag 

Royalle Zeezicht

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Socio - Royalle Zeezicht 0 - 6
09/09/2018 2 Royalle Zeezicht - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 1
16/09/2018 3 FC Linkeroever - Royalle Zeezicht 3 - 3
23/09/2018 4 Royalle Zeezicht - Genclerbirligi 10 - 2
30/09/2018 5 FC Cimbom - Royalle Zeezicht 0 - 7
07/10/2018 6 Royalle Zeezicht - Alberta Schilde B (ff.) 5 - 0
14/10/2018 7 VC Mortsel OG C - Royalle Zeezicht 2 - 2
21/10/2018 8 Royalle Zeezicht - FC Warriors Antw. 6 - 1
28/10/2018 9 SV De Zwaluwen - Royalle Zeezicht 2 - 3
04/11/2018 10 Royalle Zeezicht - FC Turkgucu 2 - 4
11/11/2018 11 VK Jokers - Royalle Zeezicht 0 - 8
18/11/2018 12 Seamen's Chile - Royalle Zeezicht 7 - 2
25/11/2018 13 Royalle Zeezicht - FC Balkan 0 - 2
02/12/2018 14 FC Kiel-Johnnyboys - Royalle Zeezicht 3 - 3
13/01/2019 15 Royalle Zeezicht - FC Linkeroever Speeldag 
20/01/2019 16 Genclerbirligi - Royalle Zeezicht Speeldag 
27/01/2019 17 Royalle Zeezicht - FC Cimbom Speeldag 
03/02/2019 18 Alberta Schilde B - Royalle Zeezicht Speeldag 
10/02/2019 19 Royalle Zeezicht - VC Mortsel OG C Speeldag 
17/02/2019 20 FC Warriors Antw. - Royalle Zeezicht Speeldag 
24/02/2019 21 Royalle Zeezicht - SV De Zwaluwen Speeldag 
10/03/2019 22 Royalle Zeezicht - VK Jokers Speeldag 
17/03/2019 23 Royalle Zeezicht - Seamen's Chile Speeldag 
24/03/2019 24 FC Balkan - Royalle Zeezicht Speeldag 
31/03/2019 25 FC Turkgucu - Royalle Zeezicht Speeldag 
07/04/2019 26 Royalle Zeezicht - FC Socio Speeldag 

SV De Zwaluwen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Genclerbirligi - SV De Zwaluwen 1 - 4
09/09/2018 2 SV De Zwaluwen - FC Cimbom 4 - 2
16/09/2018 3 Alberta Schilde B - SV De Zwaluwen 4 - 2
23/09/2018 4 SV De Zwaluwen - VC Mortsel OG C 2 - 4
30/09/2018 5 FC Warriors Antw. - SV De Zwaluwen 7 - 1
07/10/2018 6 SV De Zwaluwen - Seamen's Chile 1 - 8
14/10/2018 7 SV De Zwaluwen (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
21/10/2018 8 VK Jokers - SV De Zwaluwen 1 - 5
28/10/2018 9 SV De Zwaluwen - Royalle Zeezicht 2 - 3
04/11/2018 10 FC Balkan - SV De Zwaluwen (ff.) 5 - 0
11/11/2018 11 SV De Zwaluwen - FC Socio 3 - 4
18/11/2018 12 FC Kiel-Johnnyboys - SV De Zwaluwen 6 - 1
25/11/2018 13 SV De Zwaluwen - FC Linkeroever 1 - 7
02/12/2018 14 FC Cimbom - SV De Zwaluwen 8 - 4
13/01/2019 15 SV De Zwaluwen - Alberta Schilde B Speeldag 
20/01/2019 16 VC Mortsel OG C - SV De Zwaluwen Speeldag 
27/01/2019 17 SV De Zwaluwen - FC Warriors Antw. Speeldag 
03/02/2019 18 Seamen's Chile - SV De Zwaluwen Speeldag 
10/02/2019 19 FC Turkgucu - SV De Zwaluwen Speeldag 
17/02/2019 20 SV De Zwaluwen - VK Jokers Speeldag 
24/02/2019 21 Royalle Zeezicht - SV De Zwaluwen Speeldag 
10/03/2019 22 FC Socio - SV De Zwaluwen Speeldag 
17/03/2019 23 SV De Zwaluwen - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
24/03/2019 24 FC Linkeroever - SV De Zwaluwen Speeldag 
31/03/2019 25 SV De Zwaluwen - FC Balkan Speeldag 
07/04/2019 26 SV De Zwaluwen - Genclerbirligi Speeldag 

Seamen's Chile

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Seamen's Chile - FC Balkan 2 - 3
09/09/2018 2 VC Mortsel OG C - Seamen's Chile 0 - 5
16/09/2018 3 Seamen's Chile - FC Socio 13 - 0
23/09/2018 4 FC Warriors Antw. - Seamen's Chile 2 - 3
30/09/2018 5 Seamen's Chile - FC Kiel-Johnnyboys 3 - 3
07/10/2018 6 SV De Zwaluwen - Seamen's Chile 1 - 8
14/10/2018 7 Seamen's Chile - FC Linkeroever 6 - 3
21/10/2018 8 FC Turkgucu - Seamen's Chile 3 - 3
28/10/2018 9 Seamen's Chile - Genclerbirligi 4 - 1
04/11/2018 10 VK Jokers - Seamen's Chile 0 - 15
11/11/2018 11 Seamen's Chile - FC Cimbom 5 - 0
18/11/2018 12 Seamen's Chile - Royalle Zeezicht 7 - 2
25/11/2018 13 Alberta Schilde B - Seamen's Chile 0 - 6
02/12/2018 14 Seamen's Chile - VC Mortsel OG C 3 - 2
13/01/2019 15 FC Socio - Seamen's Chile Speeldag 
20/01/2019 16 Seamen's Chile - FC Warriors Antw. Speeldag 
27/01/2019 17 FC Kiel-Johnnyboys - Seamen's Chile Speeldag 
03/02/2019 18 Seamen's Chile - SV De Zwaluwen Speeldag 
10/02/2019 19 FC Linkeroever - Seamen's Chile Speeldag 
17/02/2019 20 Seamen's Chile - FC Turkgucu Speeldag 
24/02/2019 21 Genclerbirligi - Seamen's Chile Speeldag 
10/03/2019 22 FC Cimbom - Seamen's Chile Speeldag 
17/03/2019 23 Royalle Zeezicht - Seamen's Chile Speeldag 
24/03/2019 24 Seamen's Chile - Alberta Schilde B Speeldag 
31/03/2019 25 Seamen's Chile - VK Jokers Speeldag 
07/04/2019 26 FC Balkan - Seamen's Chile Speeldag 

VC Mortsel OG C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Alberta Schilde B - VC Mortsel OG C 0 - 10
09/09/2018 2 VC Mortsel OG C - Seamen's Chile 0 - 5
16/09/2018 3 VC Mortsel OG C - FC Warriors Antw. 4 - 5
23/09/2018 4 SV De Zwaluwen - VC Mortsel OG C 2 - 4
30/09/2018 5 VC Mortsel OG C - FC Turkgucu 0 - 1
07/10/2018 6 VK Jokers - VC Mortsel OG C 1 - 8
14/10/2018 7 VC Mortsel OG C - Royalle Zeezicht 2 - 2
21/10/2018 8 FC Balkan - VC Mortsel OG C 2 - 0
28/10/2018 9 VC Mortsel OG C - FC Socio 1 - 0
04/11/2018 10 FC Kiel-Johnnyboys - VC Mortsel OG C 5 - 2
11/11/2018 11 VC Mortsel OG C - FC Linkeroever 2 - 2
18/11/2018 12 Genclerbirligi - VC Mortsel OG C 2 - 10
25/11/2018 13 VC Mortsel OG C - FC Cimbom (ff.) 5 - 0
02/12/2018 14 Seamen's Chile - VC Mortsel OG C 3 - 2
13/01/2019 15 FC Warriors Antw. - VC Mortsel OG C Speeldag 
20/01/2019 16 VC Mortsel OG C - SV De Zwaluwen Speeldag 
27/01/2019 17 FC Turkgucu - VC Mortsel OG C Speeldag 
03/02/2019 18 VC Mortsel OG C - VK Jokers Speeldag 
10/02/2019 19 Royalle Zeezicht - VC Mortsel OG C Speeldag 
17/02/2019 20 VC Mortsel OG C - FC Balkan Speeldag 
24/02/2019 21 FC Socio - VC Mortsel OG C Speeldag 
10/03/2019 22 FC Linkeroever - VC Mortsel OG C Speeldag 
17/03/2019 23 VC Mortsel OG C - Genclerbirligi Speeldag 
24/03/2019 24 FC Cimbom - VC Mortsel OG C Speeldag 
31/03/2019 25 VC Mortsel OG C - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
07/04/2019 26 VC Mortsel OG C - Alberta Schilde B Speeldag 

VK Jokers

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Kiel-Johnnyboys - VK Jokers 7 - 1
09/09/2018 2 VK Jokers - FC Linkeroever 3 - 10
16/09/2018 3 Genclerbirligi - VK Jokers 4 - 2
23/09/2018 4 VK Jokers - FC Cimbom 4 - 8
30/09/2018 5 Alberta Schilde B - VK Jokers 5 - 1
07/10/2018 6 VK Jokers - VC Mortsel OG C 1 - 8
14/10/2018 7 FC Warriors Antw. - VK Jokers 11 - 3
21/10/2018 8 VK Jokers - SV De Zwaluwen 1 - 5
28/10/2018 9 FC Turkgucu - VK Jokers 14 - 0
04/11/2018 10 VK Jokers - Seamen's Chile 0 - 15
11/11/2018 11 VK Jokers - Royalle Zeezicht 0 - 8
18/11/2018 12 FC Balkan - VK Jokers (ff.) 5 - 0
25/11/2018 13 VK Jokers - FC Socio 2 - 5
02/12/2018 14 FC Linkeroever - VK Jokers 9 - 1
13/01/2019 15 VK Jokers - Genclerbirligi Speeldag 
20/01/2019 16 FC Cimbom - VK Jokers Speeldag 
27/01/2019 17 VK Jokers - Alberta Schilde B Speeldag 
03/02/2019 18 VC Mortsel OG C - VK Jokers Speeldag 
10/02/2019 19 VK Jokers - FC Warriors Antw. Speeldag 
17/02/2019 20 SV De Zwaluwen - VK Jokers Speeldag 
24/02/2019 21 VK Jokers - FC Turkgucu Speeldag 
10/03/2019 22 Royalle Zeezicht - VK Jokers Speeldag 
17/03/2019 23 VK Jokers - FC Balkan Speeldag 
24/03/2019 24 FC Socio - VK Jokers Speeldag 
31/03/2019 25 Seamen's Chile - VK Jokers Speeldag 
07/04/2019 26 VK Jokers - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
HEREN REEKS 1 HEREN REEKS 2 HEREN REEKS 3 A
HEREN REEKS 3 B HEREN REEKS 4 A HEREN REEKS 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
DAMES REEKS A DAMES REEKS B DAMES REEKS C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de KBVB.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.