Recreatief Reeks 4B
Update: vandaag om 10:52u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen, klassementen
en statistieken via
Smartphone, Tablet of iPad
Laatste update: vandaag om 10:52u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Recreatief Reeks 4B
REEKS 4B - RECREATIEF VOETBAL
PROVINCIE ANTWERPEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 4B van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de KBVB (c).

De 13 ploegen:
Team Pouvri, KFC Broechem B, Martinus Oost, Dynamica, FC Lucyvo, JK Goka, KSK Wavria C,
FC De Knuddeboys, Union Malinese, Boterwaag United, KSC Familia-Academia,
FC Sint-Michiel en VK Albatros B.

WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 21 (24 februari 2019)
Zon. 24/02 13u00 Union Malinese - Dynamica
Zon. 24/02 14u00 Team Pouvri - VK Albatros B
Zon. 24/02 14u30 FC Lucyvo - KSK Wavria C
Zon. 24/02 14u30 Familia-Academia - FC Knuddeboys
Zon. 24/02 14u30 Boterwaag Utd - FC Sint-Michiel
Zon. 24/02 15u00 JK Goka - Martinus Oost
- - - KFC Broechem B - vrij

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Broechem B 19 17 2 0 89 24 51
2 Boterwaag Utd 19 13 4 2 54 21 41
3 VK Albatros B 18 12 4 2 63 39 38
4 Union Malinese 19 10 5 4 55 42 34
5 Familia-Academia 18 10 6 2 53 43 32
6 Team Pouvri 19 9 5 5 47 31 32
7 FC Knuddeboys 17 8 7 2 47 37 26
8 Martinus Oost 18 8 10 0 35 46 24
9 JK Goka 19 5 9 5 33 44 20
10 KSK Wavria C 18 6 11 1 35 51 19
11 FC Lucyvo 19 5 14 0 20 52 15
12 Dynamica 18 4 14 0 32 74 12
13 FC Sint-Michiel 17 0 16 1 22 81 1

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (2 september 2018)
Team Pouvri - KFC Broechem B 4 - 6
Martinus Oost - Dynamica 5 - 0
JK Goka (ff.) - FC Knuddeboys 0 - 5
KSK Wavria C - Union Malinese 1 - 4
Boterwaag Utd - Familia-Academia 4 - 1
FC Sint-Michiel - VK Albatros B 2 - 4
FC Lucyvo - vrij  


Speeldag 2 (9 september 2018)
Union Malinese - Team Pouvri 2 - 2
Dynamica - FC Sint-Michiel 3 - 1
FC Lucyvo - FC Knuddeboys 1 - 2
KFC Broechem B - Boterwaag Utd 2 - 1
Familia-Academia - JK Goka 3 - 1
VK Albatros B - KSK Wavria C 3 - 1
Martinus Oost - vrij  


Speeldag 3 (16 september 2018)
Martinus Oost - FC Knuddeboys 3 - 2
FC Lucyvo - Familia-Academia 1 - 3
VK Albatros B - Dynamica 9 - 1
Boterwaag Utd - Union Malinese 4 - 1
KSK Wavria C - Team Pouvri 2 - 4
JK Goka - KFC Broechem B 3 - 2
FC Sint-Michiel - vrij  


Speeldag 4 (23 september 2018)
FC Knuddeboys - FC Sint-Michiel 8 - 2
Dynamica - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
KFC Broechem B - FC Lucyvo 7 - 1
Union Malinese - JK Goka 5 - 2
Team Pouvri - Boterwaag Utd 5 - 1
Familia-Academia - Martinus Oost 2 - 0
VK Albatros B - vrij  


Speeldag 5 (30 september 2018)
Martinus Oost - KFC Broechem B 2 - 6
FC Sint-Michiel - Familia-Academia 0 - 2
FC Lucyvo - Union Malinese 1 - 4
KSK Wavria C - Boterwaag Utd 1 - 3
VK Albatros B - FC Knuddeboys 3 - 1
JK Goka - Team Pouvri 1 - 2
Dynamica - vrij  


Speeldag 6 (7 oktober 2018)
Union Malinese - Martinus Oost 5 - 4
FC Knuddeboys - Dynamica 6 - 1
KFC Broechem B - FC Sint-Michiel 11 - 0
Team Pouvri - FC Lucyvo 3 - 0
Familia-Academia - VK Albatros B 0 - 5
Boterwaag Utd - JK Goka 2 - 3
KSK Wavria C - vrij  


Speeldag 7 (14 oktober 2018)
Martinus Oost - Team Pouvri 3 - 2
Dynamica - Familia-Academia 2 - 7
FC Sint-Michiel - Union Malinese 1 - 5
FC Lucyvo - Boterwaag Utd 0 - 2
VK Albatros B - KFC Broechem B 0 - 3
JK Goka - KSK Wavria C 1 - 2
FC Knuddeboys - vrij  


Speeldag 8 (21 oktober 2018)
KSK Wavria C - FC Knuddeboys 3 - 1
KFC Broechem B - Dynamica 6 - 2
Union Malinese - VK Albatros B 6 - 2
Team Pouvri - FC Sint-Michiel 1 - 1
Boterwaag Utd - Martinus Oost 2 - 0
JK Goka - FC Lucyvo 3 - 2
Familia-Academia - vrij  


Speeldag 9 (28 oktober 2018)
FC Knuddeboys - Familia-Academia 3 - 5
Martinus Oost - JK Goka 3 - 1
Dynamica - Union Malinese 3 - 1
FC Sint-Michiel - Boterwaag Utd 0 - 2
VK Albatros B - Team Pouvri 1 - 1
KSK Wavria C - FC Lucyvo 6 - 0
KFC Broechem B - vrij  


Speeldag 10 (4 november 2018)
KFC Broechem B - FC Knuddeboys 5 - 0
Team Pouvri - Dynamica 3 - 1
Familia-Academia - KSK Wavria C 4 - 4
FC Lucyvo - Martinus Oost 2 - 0
JK Goka - FC Sint-Michiel 4 - 2
Boterwaag Utd - VK Albatros B 6 - 1
Union Malinese - vrij  


Speeldag 11 (11 november 2018)
KSK Wavria C - Martinus Oost 1 - 4
FC Knuddeboys - Union Malinese 3 - 3
Dynamica - Boterwaag Utd 0 - 6
FC Sint-Michiel - FC Lucyvo 1 - 3
Familia-Academia - KFC Broechem B 1 - 3
VK Albatros B - JK Goka 2 - 2
Team Pouvri - vrij  


Speeldag 12 (18 november 2018)
KSK Wavria C - KFC Broechem B 1 - 3
Martinus Oost - FC Sint-Michiel 5 - 2
Union Malinese - Familia-Academia 5 - 2
Team Pouvri - FC Knuddeboys 0 - 1
FC Lucyvo - VK Albatros B 1 - 3
JK Goka - Dynamica 4 - 1
Boterwaag Utd - vrij  


Speeldag 13 (25 november 2018)
Dynamica - FC Lucyvo 1 - 2
FC Knuddeboys - Boterwaag Utd 2 - 2
KFC Broechem B - Union Malinese 2 - 0
FC Sint-Michiel - KSK Wavria C 1 - 4
Familia-Academia - Team Pouvri 1 - 6
VK Albatros B - Martinus Oost 2 - 3
JK Goka - vrij  


Speeldag 14 (2 december 2018)
KSK Wavria C - VK Albatros B 1 - 4
FC Sint-Michiel - Dynamica 4 - 8
Team Pouvri - Union Malinese 2 - 2
FC Knuddeboys - FC Lucyvo 2 - 1
JK Goka - Familia-Academia 1 - 1
Boterwaag Utd - KFC Broechem B 2 - 3
Martinus Oost - vrij  


Speeldag 15 (13 januari 2019)
Dynamica - VK Albatros B 1 - 3
FC Knuddeboys - Martinus Oost 1 - 2
KFC Broechem B - JK Goka 3 - 1
Union Malinese - Boterwaag Utd 0 - 2
Team Pouvri - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
Familia-Academia - FC Lucyvo 5 - 1
FC Sint-Michiel - vrij  


Speeldag 16 (20 januari 2019)
KSK Wavria C - Dynamica 6 - 1
Martinus Oost - Familia-Academia 0 - 5
FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 03/03
FC Lucyvo - KFC Broechem B 1 - 6
JK Goka - Union Malinese 2 - 2
Boterwaag Utd - Team Pouvri 4 - 1
VK Albatros B - vrij  


Speeldag 17 (27 januari 2019)
FC Knuddeboys - VK Albatros B 2 - 4
KFC Broechem B - Martinus Oost 5 - 0
Union Malinese - FC Lucyvo 1 - 0
Team Pouvri - JK Goka 2 - 2
Familia-Academia - FC Sint-Michiel 4 - 0
Boterwaag Utd - KSK Wavria C 2 - 0
Dynamica - vrij  


Speeldag 18 (3 februari 2019)
Martinus Oost - Union Malinese 0 - 1
Dynamica - FC Knuddeboys 2 - 3
FC Sint-Michiel - KFC Broechem B 1 - 9
FC Lucyvo - Team Pouvri 1 - 0
JK Goka - Boterwaag Utd 1 - 1
VK Albatros B - Familia-Academia 7 - 3
KSK Wavria C - vrij  


Speeldag 19 (10 februari 2019)
Union Malinese - FC Sint-Michiel 6 - 3
KFC Broechem B - VK Albatros B 3 - 4
Team Pouvri - Martinus Oost 2 - 1
Familia-Academia - Dynamica 4 - 0
KSK Wavria C - JK Goka 2 - 1
Boterwaag Utd - FC Lucyvo 3 - 0
FC Knuddeboys - vrij  


Speeldag 20 (17 februari 2019)
Martinus Oost (ff.) - Boterwaag Utd 0 - 5
Dynamica - KFC Broechem B 0 - 4
FC Sint-Michiel - Team Pouvri 1 - 2
FC Lucyvo - JK Goka 2 - 0
VK Albatros B - Union Malinese 6 - 2
FC Knuddeboys - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
Familia-Academia - vrij  


Speeldag 21 (24 februari 2019)
Union Malinese - Dynamica
Team Pouvri - VK Albatros B
FC Lucyvo - KSK Wavria C
Familia-Academia - FC Knuddeboys
JK Goka - Martinus Oost
Boterwaag Utd - FC Sint-Michiel
KFC Broechem B - vrij


Inhaalwedstrijden (zondag 3 maart 2019)
FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys   Speeldag 16


Speeldag 22 (10 maart 2019)
Martinus Oost - KSK Wavria C
KFC Broechem B - Familia-Academia
Union Malinese - FC Knuddeboys
FC Lucyvo - FC Sint-Michiel
JK Goka - VK Albatros B
Boterwaag Utd - Dynamica
Team Pouvri - vrij


Speeldag 23 (17 maart 2019)
FC Knuddeboys - Team Pouvri
Dynamica - JK Goka
KFC Broechem B - KSK Wavria C
FC Sint-Michiel - Martinus Oost
Familia-Academia - Union Malinese
VK Albatros B - FC Lucyvo
Boterwaag Utd - vrij


Speeldag 24 (24 maart 2019)
Martinus Oost - VK Albatros B
Union Malinese - KFC Broechem B
Team Pouvri - Familia-Academia
FC Lucyvo - Dynamica
Boterwaag Utd - FC Knuddeboys
KSK Wavria C - FC Sint-Michiel
JK Goka - vrij


Speeldag 25 (31 maart 2019)
Martinus Oost - FC Lucyvo
FC Knuddeboys - KFC Broechem B
Dynamica - Team Pouvri
FC Sint-Michiel - JK Goka
VK Albatros B - Boterwaag Utd
KSK Wavria C - Familia-Academia
Union Malinese - vrij


Speeldag 26 (7 april 2019)
Union Malinese - KSK Wavria C
Dynamica - Martinus Oost
FC Knuddeboys - JK Goka
KFC Broechem B - Team Pouvri
Familia-Academia - Boterwaag Utd
VK Albatros B - FC Sint-Michiel
FC Lucyvo - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 512427
2Boterwaag Utd 412120
3VK Albatros B 381721
4Union Malinese 341915
5Familia-Academia 321616
6Team Pouvri 321814
7FC Knuddeboys 261412
8Martinus Oost 24159
9JK Goka 20155
10KSK Wavria C 19127
11FC Lucyvo 1596
12Dynamica 1293
13FC Sint-Michiel 101


VERLIESPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 633
2VK Albatros B 16106
3Boterwaag Utd 16610
4Familia-Academia 221111
5Union Malinese 23518
6FC Knuddeboys 251312
7Team Pouvri 251213
8Martinus Oost 301218
9KSK Wavria C 351817
10JK Goka 371522
11Dynamica 421824
12FC Lucyvo 421824
13FC Sint-Michiel 502723


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VK Albatros B 1266
2Boterwaag Utd 1064
3KFC Broechem B 936
4Familia-Academia 963
5Union Malinese 963
6Team Pouvri 743
7FC Knuddeboys 633
8FC Lucyvo 660
9KSK Wavria C 660
10JK Goka 211
11Dynamica 000
12FC Sint-Michiel 000
13Martinus Oost 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 894445
2VK Albatros B 633330
3Union Malinese 553025
4Boterwaag Utd 542925
5Familia-Academia 532429
6Team Pouvri 472720
7FC Knuddeboys 473215
8Martinus Oost 352114
9KSK Wavria C 352411
10JK Goka 332013
11Dynamica 321715
12FC Sint-Michiel 221111
13FC Lucyvo 201010


TEGENDOELPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Boterwaag Utd 211011
2KFC Broechem B 24915
3Team Pouvri 311516
4FC Knuddeboys 372017
5VK Albatros B 391722
6Union Malinese 421725
7Familia-Academia 432023
8JK Goka 442024
9Martinus Oost 462422
10KSK Wavria C 512526
11FC Lucyvo 522032
12Dynamica 742747
13FC Sint-Michiel 813942


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 20 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KFC Broechem B 14 14 
2VK Albatros B 6x6x
3Boterwaag Utd 5 6x
4Union Malinese 5 5 
5Team Pouvri 4 5 
6Familia-Academia 4 4 
7Martinus Oost 4 4 
8KSK Wavria C 3 4 
9FC Knuddeboys 2x4 
10FC Lucyvo 2 2 
11JK Goka 1 4 
12Dynamica 1 1 
13FC Sint-Michiel 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Boterwaag Utd 835
2KFC Broechem B 642
3Familia-Academia 532
4FC Knuddeboys 312
5FC Lucyvo 330
6Union Malinese 211
7Team Pouvri 220
8VK Albatros B 101
9Dynamica 110
10KSK Wavria C 110
11Martinus Oost 110
12FC Sint-Michiel 000
13JK Goka 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Boterwaag Utd 19910
2KFC Broechem B 19910
3Union Malinese 17710
4Familia-Academia 1789
5VK Albatros B 1789
6JK Goka 1798
7Team Pouvri 1798
8FC Knuddeboys 1697
9Dynamica 1477
10FC Lucyvo 1486
11KSK Wavria C 14104
12FC Sint-Michiel 1376
13Martinus Oost 1165


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Boterwaag Utd 000
2KFC Broechem B 000
3Familia-Academia 110
4VK Albatros B 110
5FC Knuddeboys 101
6JK Goka 211
7Team Pouvri 211
8Union Malinese 211
9Dynamica 422
10FC Sint-Michiel 422
11KSK Wavria C 404
12FC Lucyvo 514
13Martinus Oost 734


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 20 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Broechem B 9 8 0 1 44 9 24
2 Boterwaag Utd 9 7 0 2 29 10 21
3 Union Malinese 8 6 1 1 30 17 19
4 Team Pouvri 10 5 3 2 27 15 18
5 VK Albatros B 9 5 2 2 33 17 17
6 Familia-Academia 9 5 1 3 24 20 16
7 Martinus Oost 9 5 0 4 21 24 15
8 JK Goka 10 4 3 3 20 20 15
9 FC Knuddeboys 9 4 2 3 32 20 14
10 KSK Wavria C 10 4 0 6 24 25 12
11 Dynamica 9 3 0 6 17 27 9
12 FC Lucyvo 9 3 0 6 10 20 9
13 FC Sint-Michiel 9 0 0 9 11 39 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 20 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFC Broechem B 10 9 0 1 45 15 27
2 VK Albatros B 9 7 0 2 30 22 21
3 Boterwaag Utd 10 6 2 2 25 11 20
4 Familia-Academia 9 5 1 3 29 23 16
5 Union Malinese 11 4 3 4 25 25 15
6 Team Pouvri 9 4 2 3 20 16 14
7 FC Knuddeboys 8 4 0 4 15 17 12
8 Martinus Oost 9 3 0 6 14 22 9
9 KSK Wavria C 8 2 1 5 11 26 7
10 FC Lucyvo 10 2 0 8 10 32 6
11 JK Goka 9 1 2 6 13 24 5
12 Dynamica 9 1 0 8 15 47 3
13 FC Sint-Michiel 8 0 1 7 11 42 1

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Boterwaag Utd

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Boterwaag Utd - Familia-Academia 4 - 1
09/09/2018 2 KFC Broechem B - Boterwaag Utd 2 - 1
16/09/2018 3 Boterwaag Utd - Union Malinese 4 - 1
23/09/2018 4 Team Pouvri - Boterwaag Utd 5 - 1
30/09/2018 5 KSK Wavria C - Boterwaag Utd 1 - 3
07/10/2018 6 Boterwaag Utd - JK Goka 2 - 3
14/10/2018 7 FC Lucyvo - Boterwaag Utd 0 - 2
21/10/2018 8 Boterwaag Utd - Martinus Oost 2 - 0
28/10/2018 9 FC Sint-Michiel - Boterwaag Utd 0 - 2
04/11/2018 10 Boterwaag Utd - VK Albatros B 6 - 1
11/11/2018 11 Dynamica - Boterwaag Utd 0 - 6
18/11/2018 12 Boterwaag Utd - vrijSpeeldag 
25/11/2018 13 FC Knuddeboys - Boterwaag Utd 2 - 2
02/12/2018 14 Boterwaag Utd - KFC Broechem B 2 - 3
13/01/2019 15 Union Malinese - Boterwaag Utd 0 - 2
20/01/2019 16 Boterwaag Utd - Team Pouvri 4 - 1
27/01/2019 17 Boterwaag Utd - KSK Wavria C 2 - 0
03/02/2019 18 JK Goka - Boterwaag Utd 1 - 1
10/02/2019 19 Boterwaag Utd - FC Lucyvo 3 - 0
17/02/2019 20 Martinus Oost (ff.) - Boterwaag Utd 0 - 5
24/02/2019 21 Boterwaag Utd - FC Sint-Michiel Speeldag 
10/03/2019 22 Boterwaag Utd - Dynamica Speeldag 
17/03/2019 23 Boterwaag Utd - vrijSpeeldag 
24/03/2019 24 Boterwaag Utd - FC Knuddeboys Speeldag 
31/03/2019 25 VK Albatros B - Boterwaag Utd Speeldag 
07/04/2019 26 Familia-Academia - Boterwaag Utd Speeldag 

Dynamica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Martinus Oost - Dynamica 5 - 0
09/09/2018 2 Dynamica - FC Sint-Michiel 3 - 1
16/09/2018 3 VK Albatros B - Dynamica 9 - 1
23/09/2018 4 Dynamica - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 Dynamica - vrijSpeeldag 
07/10/2018 6 FC Knuddeboys - Dynamica 6 - 1
14/10/2018 7 Dynamica - Familia-Academia 2 - 7
21/10/2018 8 KFC Broechem B - Dynamica 6 - 2
28/10/2018 9 Dynamica - Union Malinese 3 - 1
04/11/2018 10 Team Pouvri - Dynamica 3 - 1
11/11/2018 11 Dynamica - Boterwaag Utd 0 - 6
18/11/2018 12 JK Goka - Dynamica 4 - 1
25/11/2018 13 Dynamica - FC Lucyvo 1 - 2
02/12/2018 14 FC Sint-Michiel - Dynamica 4 - 8
13/01/2019 15 Dynamica - VK Albatros B 1 - 3
20/01/2019 16 KSK Wavria C - Dynamica 6 - 1
27/01/2019 17 Dynamica - vrijSpeeldag 
03/02/2019 18 Dynamica - FC Knuddeboys 2 - 3
10/02/2019 19 Familia-Academia - Dynamica 4 - 0
17/02/2019 20 Dynamica - KFC Broechem B 0 - 4
24/02/2019 21 Union Malinese - Dynamica Speeldag 
10/03/2019 22 Boterwaag Utd - Dynamica Speeldag 
17/03/2019 23 Dynamica - JK Goka Speeldag 
24/03/2019 24 FC Lucyvo - Dynamica Speeldag 
31/03/2019 25 Dynamica - Team Pouvri Speeldag 
07/04/2019 26 Dynamica - Martinus Oost Speeldag 

FC Knuddeboys

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 JK Goka (ff.) - FC Knuddeboys 0 - 5
09/09/2018 2 FC Lucyvo - FC Knuddeboys 1 - 2
16/09/2018 3 Martinus Oost - FC Knuddeboys 3 - 2
23/09/2018 4 FC Knuddeboys - FC Sint-Michiel 8 - 2
30/09/2018 5 VK Albatros B - FC Knuddeboys 3 - 1
07/10/2018 6 FC Knuddeboys - Dynamica 6 - 1
14/10/2018 7 FC Knuddeboys - vrijSpeeldag 
21/10/2018 8 KSK Wavria C - FC Knuddeboys 3 - 1
28/10/2018 9 FC Knuddeboys - Familia-Academia 3 - 5
04/11/2018 10 KFC Broechem B - FC Knuddeboys 5 - 0
11/11/2018 11 FC Knuddeboys - Union Malinese 3 - 3
18/11/2018 12 Team Pouvri - FC Knuddeboys 0 - 1
25/11/2018 13 FC Knuddeboys - Boterwaag Utd 2 - 2
02/12/2018 14 FC Knuddeboys - FC Lucyvo 2 - 1
13/01/2019 15 FC Knuddeboys - Martinus Oost 1 - 2
20/01/2019 16 FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 03/03   Speeldag 
27/01/2019 17 FC Knuddeboys - VK Albatros B 2 - 4
03/02/2019 18 Dynamica - FC Knuddeboys 2 - 3
10/02/2019 19 FC Knuddeboys - vrijSpeeldag 
17/02/2019 20 FC Knuddeboys - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
24/02/2019 21 Familia-Academia - FC Knuddeboys Speeldag 
03/03/2019 16 FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys uitg. 
10/03/2019 22 Union Malinese - FC Knuddeboys Speeldag 
17/03/2019 23 FC Knuddeboys - Team Pouvri Speeldag 
24/03/2019 24 Boterwaag Utd - FC Knuddeboys Speeldag 
31/03/2019 25 FC Knuddeboys - KFC Broechem B Speeldag 
07/04/2019 26 FC Knuddeboys - JK Goka Speeldag 

FC Lucyvo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Lucyvo - vrijSpeeldag 
09/09/2018 2 FC Lucyvo - FC Knuddeboys 1 - 2
16/09/2018 3 FC Lucyvo - Familia-Academia 1 - 3
23/09/2018 4 KFC Broechem B - FC Lucyvo 7 - 1
30/09/2018 5 FC Lucyvo - Union Malinese 1 - 4
07/10/2018 6 Team Pouvri - FC Lucyvo 3 - 0
14/10/2018 7 FC Lucyvo - Boterwaag Utd 0 - 2
21/10/2018 8 JK Goka - FC Lucyvo 3 - 2
28/10/2018 9 KSK Wavria C - FC Lucyvo 6 - 0
04/11/2018 10 FC Lucyvo - Martinus Oost 2 - 0
11/11/2018 11 FC Sint-Michiel - FC Lucyvo 1 - 3
18/11/2018 12 FC Lucyvo - VK Albatros B 1 - 3
25/11/2018 13 Dynamica - FC Lucyvo 1 - 2
02/12/2018 14 FC Knuddeboys - FC Lucyvo 2 - 1
13/01/2019 15 Familia-Academia - FC Lucyvo 5 - 1
20/01/2019 16 FC Lucyvo - KFC Broechem B 1 - 6
27/01/2019 17 Union Malinese - FC Lucyvo 1 - 0
03/02/2019 18 FC Lucyvo - Team Pouvri 1 - 0
10/02/2019 19 Boterwaag Utd - FC Lucyvo 3 - 0
17/02/2019 20 FC Lucyvo - JK Goka 2 - 0
24/02/2019 21 FC Lucyvo - KSK Wavria C Speeldag 
10/03/2019 22 FC Lucyvo - FC Sint-Michiel Speeldag 
17/03/2019 23 VK Albatros B - FC Lucyvo Speeldag 
24/03/2019 24 FC Lucyvo - Dynamica Speeldag 
31/03/2019 25 Martinus Oost - FC Lucyvo Speeldag 
07/04/2019 26 FC Lucyvo - vrijSpeeldag 

FC Sint-Michiel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Sint-Michiel - VK Albatros B 2 - 4
09/09/2018 2 Dynamica - FC Sint-Michiel 3 - 1
16/09/2018 3 FC Sint-Michiel - vrijSpeeldag 
23/09/2018 4 FC Knuddeboys - FC Sint-Michiel 8 - 2
30/09/2018 5 FC Sint-Michiel - Familia-Academia 0 - 2
07/10/2018 6 KFC Broechem B - FC Sint-Michiel 11 - 0
14/10/2018 7 FC Sint-Michiel - Union Malinese 1 - 5
21/10/2018 8 Team Pouvri - FC Sint-Michiel 1 - 1
28/10/2018 9 FC Sint-Michiel - Boterwaag Utd 0 - 2
04/11/2018 10 JK Goka - FC Sint-Michiel 4 - 2
11/11/2018 11 FC Sint-Michiel - FC Lucyvo 1 - 3
18/11/2018 12 Martinus Oost - FC Sint-Michiel 5 - 2
25/11/2018 13 FC Sint-Michiel - KSK Wavria C 1 - 4
02/12/2018 14 FC Sint-Michiel - Dynamica 4 - 8
13/01/2019 15 FC Sint-Michiel - vrijSpeeldag 
20/01/2019 16 FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 03/03   Speeldag 
27/01/2019 17 Familia-Academia - FC Sint-Michiel 4 - 0
03/02/2019 18 FC Sint-Michiel - KFC Broechem B 1 - 9
10/02/2019 19 Union Malinese - FC Sint-Michiel 6 - 3
17/02/2019 20 FC Sint-Michiel - Team Pouvri 1 - 2
24/02/2019 21 Boterwaag Utd - FC Sint-Michiel Speeldag 
03/03/2019 16 FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys uitg. 
10/03/2019 22 FC Lucyvo - FC Sint-Michiel Speeldag 
17/03/2019 23 FC Sint-Michiel - Martinus Oost Speeldag 
24/03/2019 24 KSK Wavria C - FC Sint-Michiel Speeldag 
31/03/2019 25 FC Sint-Michiel - JK Goka Speeldag 
07/04/2019 26 VK Albatros B - FC Sint-Michiel Speeldag 

Familia-Academia

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Boterwaag Utd - Familia-Academia 4 - 1
09/09/2018 2 Familia-Academia - JK Goka 3 - 1
16/09/2018 3 FC Lucyvo - Familia-Academia 1 - 3
23/09/2018 4 Familia-Academia - Martinus Oost 2 - 0
30/09/2018 5 FC Sint-Michiel - Familia-Academia 0 - 2
07/10/2018 6 Familia-Academia - VK Albatros B 0 - 5
14/10/2018 7 Dynamica - Familia-Academia 2 - 7
21/10/2018 8 Familia-Academia - vrijSpeeldag 
28/10/2018 9 FC Knuddeboys - Familia-Academia 3 - 5
04/11/2018 10 Familia-Academia - KSK Wavria C 4 - 4
11/11/2018 11 Familia-Academia - KFC Broechem B 1 - 3
18/11/2018 12 Union Malinese - Familia-Academia 5 - 2
25/11/2018 13 Familia-Academia - Team Pouvri 1 - 6
02/12/2018 14 JK Goka - Familia-Academia 1 - 1
13/01/2019 15 Familia-Academia - FC Lucyvo 5 - 1
20/01/2019 16 Martinus Oost - Familia-Academia 0 - 5
27/01/2019 17 Familia-Academia - FC Sint-Michiel 4 - 0
03/02/2019 18 VK Albatros B - Familia-Academia 7 - 3
10/02/2019 19 Familia-Academia - Dynamica 4 - 0
17/02/2019 20 Familia-Academia - vrijSpeeldag 
24/02/2019 21 Familia-Academia - FC Knuddeboys Speeldag 
10/03/2019 22 KFC Broechem B - Familia-Academia Speeldag 
17/03/2019 23 Familia-Academia - Union Malinese Speeldag 
24/03/2019 24 Team Pouvri - Familia-Academia Speeldag 
31/03/2019 25 KSK Wavria C - Familia-Academia Speeldag 
07/04/2019 26 Familia-Academia - Boterwaag Utd Speeldag 

JK Goka

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 JK Goka (ff.) - FC Knuddeboys 0 - 5
09/09/2018 2 Familia-Academia - JK Goka 3 - 1
16/09/2018 3 JK Goka - KFC Broechem B 3 - 2
23/09/2018 4 Union Malinese - JK Goka 5 - 2
30/09/2018 5 JK Goka - Team Pouvri 1 - 2
07/10/2018 6 Boterwaag Utd - JK Goka 2 - 3
14/10/2018 7 JK Goka - KSK Wavria C 1 - 2
21/10/2018 8 JK Goka - FC Lucyvo 3 - 2
28/10/2018 9 Martinus Oost - JK Goka 3 - 1
04/11/2018 10 JK Goka - FC Sint-Michiel 4 - 2
11/11/2018 11 VK Albatros B - JK Goka 2 - 2
18/11/2018 12 JK Goka - Dynamica 4 - 1
25/11/2018 13 JK Goka - vrijSpeeldag 
02/12/2018 14 JK Goka - Familia-Academia 1 - 1
13/01/2019 15 KFC Broechem B - JK Goka 3 - 1
20/01/2019 16 JK Goka - Union Malinese 2 - 2
27/01/2019 17 Team Pouvri - JK Goka 2 - 2
03/02/2019 18 JK Goka - Boterwaag Utd 1 - 1
10/02/2019 19 KSK Wavria C - JK Goka 2 - 1
17/02/2019 20 FC Lucyvo - JK Goka 2 - 0
24/02/2019 21 JK Goka - Martinus Oost Speeldag 
10/03/2019 22 JK Goka - VK Albatros B Speeldag 
17/03/2019 23 Dynamica - JK Goka Speeldag 
24/03/2019 24 JK Goka - vrijSpeeldag 
31/03/2019 25 FC Sint-Michiel - JK Goka Speeldag 
07/04/2019 26 FC Knuddeboys - JK Goka Speeldag 

KFC Broechem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Team Pouvri - KFC Broechem B 4 - 6
09/09/2018 2 KFC Broechem B - Boterwaag Utd 2 - 1
16/09/2018 3 JK Goka - KFC Broechem B 3 - 2
23/09/2018 4 KFC Broechem B - FC Lucyvo 7 - 1
30/09/2018 5 Martinus Oost - KFC Broechem B 2 - 6
07/10/2018 6 KFC Broechem B - FC Sint-Michiel 11 - 0
14/10/2018 7 VK Albatros B - KFC Broechem B 0 - 3
21/10/2018 8 KFC Broechem B - Dynamica 6 - 2
28/10/2018 9 KFC Broechem B - vrijSpeeldag 
04/11/2018 10 KFC Broechem B - FC Knuddeboys 5 - 0
11/11/2018 11 Familia-Academia - KFC Broechem B 1 - 3
18/11/2018 12 KSK Wavria C - KFC Broechem B 1 - 3
25/11/2018 13 KFC Broechem B - Union Malinese 2 - 0
02/12/2018 14 Boterwaag Utd - KFC Broechem B 2 - 3
13/01/2019 15 KFC Broechem B - JK Goka 3 - 1
20/01/2019 16 FC Lucyvo - KFC Broechem B 1 - 6
27/01/2019 17 KFC Broechem B - Martinus Oost 5 - 0
03/02/2019 18 FC Sint-Michiel - KFC Broechem B 1 - 9
10/02/2019 19 KFC Broechem B - VK Albatros B 3 - 4
17/02/2019 20 Dynamica - KFC Broechem B 0 - 4
24/02/2019 21 KFC Broechem B - vrijSpeeldag 
10/03/2019 22 KFC Broechem B - Familia-Academia Speeldag 
17/03/2019 23 KFC Broechem B - KSK Wavria C Speeldag 
24/03/2019 24 Union Malinese - KFC Broechem B Speeldag 
31/03/2019 25 FC Knuddeboys - KFC Broechem B Speeldag 
07/04/2019 26 KFC Broechem B - Team Pouvri Speeldag 

KSK Wavria C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSK Wavria C - Union Malinese 1 - 4
09/09/2018 2 VK Albatros B - KSK Wavria C 3 - 1
16/09/2018 3 KSK Wavria C - Team Pouvri 2 - 4
23/09/2018 4 Dynamica - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 KSK Wavria C - Boterwaag Utd 1 - 3
07/10/2018 6 KSK Wavria C - vrijSpeeldag 
14/10/2018 7 JK Goka - KSK Wavria C 1 - 2
21/10/2018 8 KSK Wavria C - FC Knuddeboys 3 - 1
28/10/2018 9 KSK Wavria C - FC Lucyvo 6 - 0
04/11/2018 10 Familia-Academia - KSK Wavria C 4 - 4
11/11/2018 11 KSK Wavria C - Martinus Oost 1 - 4
18/11/2018 12 KSK Wavria C - KFC Broechem B 1 - 3
25/11/2018 13 FC Sint-Michiel - KSK Wavria C 1 - 4
02/12/2018 14 KSK Wavria C - VK Albatros B 1 - 4
13/01/2019 15 Team Pouvri - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
20/01/2019 16 KSK Wavria C - Dynamica 6 - 1
27/01/2019 17 Boterwaag Utd - KSK Wavria C 2 - 0
03/02/2019 18 KSK Wavria C - vrijSpeeldag 
10/02/2019 19 KSK Wavria C - JK Goka 2 - 1
17/02/2019 20 FC Knuddeboys - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
24/02/2019 21 FC Lucyvo - KSK Wavria C Speeldag 
10/03/2019 22 Martinus Oost - KSK Wavria C Speeldag 
17/03/2019 23 KFC Broechem B - KSK Wavria C Speeldag 
24/03/2019 24 KSK Wavria C - FC Sint-Michiel Speeldag 
31/03/2019 25 KSK Wavria C - Familia-Academia Speeldag 
07/04/2019 26 Union Malinese - KSK Wavria C Speeldag 

Martinus Oost

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Martinus Oost - Dynamica 5 - 0
09/09/2018 2 Martinus Oost - vrijSpeeldag 
16/09/2018 3 Martinus Oost - FC Knuddeboys 3 - 2
23/09/2018 4 Familia-Academia - Martinus Oost 2 - 0
30/09/2018 5 Martinus Oost - KFC Broechem B 2 - 6
07/10/2018 6 Union Malinese - Martinus Oost 5 - 4
14/10/2018 7 Martinus Oost - Team Pouvri 3 - 2
21/10/2018 8 Boterwaag Utd - Martinus Oost 2 - 0
28/10/2018 9 Martinus Oost - JK Goka 3 - 1
04/11/2018 10 FC Lucyvo - Martinus Oost 2 - 0
11/11/2018 11 KSK Wavria C - Martinus Oost 1 - 4
18/11/2018 12 Martinus Oost - FC Sint-Michiel 5 - 2
25/11/2018 13 VK Albatros B - Martinus Oost 2 - 3
02/12/2018 14 Martinus Oost - vrijSpeeldag 
13/01/2019 15 FC Knuddeboys - Martinus Oost 1 - 2
20/01/2019 16 Martinus Oost - Familia-Academia 0 - 5
27/01/2019 17 KFC Broechem B - Martinus Oost 5 - 0
03/02/2019 18 Martinus Oost - Union Malinese 0 - 1
10/02/2019 19 Team Pouvri - Martinus Oost 2 - 1
17/02/2019 20 Martinus Oost (ff.) - Boterwaag Utd 0 - 5
24/02/2019 21 JK Goka - Martinus Oost Speeldag 
10/03/2019 22 Martinus Oost - KSK Wavria C Speeldag 
17/03/2019 23 FC Sint-Michiel - Martinus Oost Speeldag 
24/03/2019 24 Martinus Oost - VK Albatros B Speeldag 
31/03/2019 25 Martinus Oost - FC Lucyvo Speeldag 
07/04/2019 26 Dynamica - Martinus Oost Speeldag 

Team Pouvri

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Team Pouvri - KFC Broechem B 4 - 6
09/09/2018 2 Union Malinese - Team Pouvri 2 - 2
16/09/2018 3 KSK Wavria C - Team Pouvri 2 - 4
23/09/2018 4 Team Pouvri - Boterwaag Utd 5 - 1
30/09/2018 5 JK Goka - Team Pouvri 1 - 2
07/10/2018 6 Team Pouvri - FC Lucyvo 3 - 0
14/10/2018 7 Martinus Oost - Team Pouvri 3 - 2
21/10/2018 8 Team Pouvri - FC Sint-Michiel 1 - 1
28/10/2018 9 VK Albatros B - Team Pouvri 1 - 1
04/11/2018 10 Team Pouvri - Dynamica 3 - 1
11/11/2018 11 Team Pouvri - vrijSpeeldag 
18/11/2018 12 Team Pouvri - FC Knuddeboys 0 - 1
25/11/2018 13 Familia-Academia - Team Pouvri 1 - 6
02/12/2018 14 Team Pouvri - Union Malinese 2 - 2
13/01/2019 15 Team Pouvri - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
20/01/2019 16 Boterwaag Utd - Team Pouvri 4 - 1
27/01/2019 17 Team Pouvri - JK Goka 2 - 2
03/02/2019 18 FC Lucyvo - Team Pouvri 1 - 0
10/02/2019 19 Team Pouvri - Martinus Oost 2 - 1
17/02/2019 20 FC Sint-Michiel - Team Pouvri 1 - 2
24/02/2019 21 Team Pouvri - VK Albatros B Speeldag 
10/03/2019 22 Team Pouvri - vrijSpeeldag 
17/03/2019 23 FC Knuddeboys - Team Pouvri Speeldag 
24/03/2019 24 Team Pouvri - Familia-Academia Speeldag 
31/03/2019 25 Dynamica - Team Pouvri Speeldag 
07/04/2019 26 KFC Broechem B - Team Pouvri Speeldag 

Union Malinese

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSK Wavria C - Union Malinese 1 - 4
09/09/2018 2 Union Malinese - Team Pouvri 2 - 2
16/09/2018 3 Boterwaag Utd - Union Malinese 4 - 1
23/09/2018 4 Union Malinese - JK Goka 5 - 2
30/09/2018 5 FC Lucyvo - Union Malinese 1 - 4
07/10/2018 6 Union Malinese - Martinus Oost 5 - 4
14/10/2018 7 FC Sint-Michiel - Union Malinese 1 - 5
21/10/2018 8 Union Malinese - VK Albatros B 6 - 2
28/10/2018 9 Dynamica - Union Malinese 3 - 1
04/11/2018 10 Union Malinese - vrijSpeeldag 
11/11/2018 11 FC Knuddeboys - Union Malinese 3 - 3
18/11/2018 12 Union Malinese - Familia-Academia 5 - 2
25/11/2018 13 KFC Broechem B - Union Malinese 2 - 0
02/12/2018 14 Team Pouvri - Union Malinese 2 - 2
13/01/2019 15 Union Malinese - Boterwaag Utd 0 - 2
20/01/2019 16 JK Goka - Union Malinese 2 - 2
27/01/2019 17 Union Malinese - FC Lucyvo 1 - 0
03/02/2019 18 Martinus Oost - Union Malinese 0 - 1
10/02/2019 19 Union Malinese - FC Sint-Michiel 6 - 3
17/02/2019 20 VK Albatros B - Union Malinese 6 - 2
24/02/2019 21 Union Malinese - Dynamica Speeldag 
10/03/2019 22 Union Malinese - FC Knuddeboys Speeldag 
17/03/2019 23 Familia-Academia - Union Malinese Speeldag 
24/03/2019 24 Union Malinese - KFC Broechem B Speeldag 
31/03/2019 25 Union Malinese - vrijSpeeldag 
07/04/2019 26 Union Malinese - KSK Wavria C Speeldag 

VK Albatros B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Sint-Michiel - VK Albatros B 2 - 4
09/09/2018 2 VK Albatros B - KSK Wavria C 3 - 1
16/09/2018 3 VK Albatros B - Dynamica 9 - 1
23/09/2018 4 VK Albatros B - vrijSpeeldag 
30/09/2018 5 VK Albatros B - FC Knuddeboys 3 - 1
07/10/2018 6 Familia-Academia - VK Albatros B 0 - 5
14/10/2018 7 VK Albatros B - KFC Broechem B 0 - 3
21/10/2018 8 Union Malinese - VK Albatros B 6 - 2
28/10/2018 9 VK Albatros B - Team Pouvri 1 - 1
04/11/2018 10 Boterwaag Utd - VK Albatros B 6 - 1
11/11/2018 11 VK Albatros B - JK Goka 2 - 2
18/11/2018 12 FC Lucyvo - VK Albatros B 1 - 3
25/11/2018 13 VK Albatros B - Martinus Oost 2 - 3
02/12/2018 14 KSK Wavria C - VK Albatros B 1 - 4
13/01/2019 15 Dynamica - VK Albatros B 1 - 3
20/01/2019 16 VK Albatros B - vrijSpeeldag 
27/01/2019 17 FC Knuddeboys - VK Albatros B 2 - 4
03/02/2019 18 VK Albatros B - Familia-Academia 7 - 3
10/02/2019 19 KFC Broechem B - VK Albatros B 3 - 4
17/02/2019 20 VK Albatros B - Union Malinese 6 - 2
24/02/2019 21 Team Pouvri - VK Albatros B Speeldag 
10/03/2019 22 JK Goka - VK Albatros B Speeldag 
17/03/2019 23 VK Albatros B - FC Lucyvo Speeldag 
24/03/2019 24 Martinus Oost - VK Albatros B Speeldag 
31/03/2019 25 VK Albatros B - Boterwaag Utd Speeldag 
07/04/2019 26 VK Albatros B - FC Sint-Michiel Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
HEREN REEKS 1 HEREN REEKS 2 HEREN REEKS 3 A
HEREN REEKS 3 B HEREN REEKS 4 A HEREN REEKS 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
DAMES REEKS A DAMES REEKS B DAMES REEKS C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de KBVB.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.