Recreatief Reeks 4B
Update: 14/04/2019 om 19:46u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
info@reizennoorderkempen.be
www.reizennoorderkempen.be
DE PROVINCIALE EINDRONDES
PROMOTIE EN DEGRADATIE
Voor alle wedstrijdschema's, zie
"Provinciaal - Allerlei - Eindronde 2019"
Laatste update: 14/04/2019 om 19:46u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Recreatief Reeks 4B
REEKS 4B - RECREATIEF VOETBAL
PROVINCIE ANTWERPEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 4B van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de KBVB (c).

De 13 ploegen:
Team Pouvri, KFC Broechem B, Martinus Oost, Dynamica, FC Lucyvo, JK Goka, KSK Wavria C,
FC De Knuddeboys, Union Malinese, Boterwaag United, KSC Familia-Academia,
FC Sint-Michiel en VK Albatros B.

WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (14 april 2019)
Zat. 06/04 17u30 Union Malinese - KSK Wavria C gest.
Zon. 07/04 12u00 Dynamica - Martinus Oost 4 - 3
Zon. 14/04 11u00 FC Knuddeboys - JK Goka 6 - 2
Zon. 14/04 11u15 KFC Broechem B - Team Pouvri 8 - 1
Zon. 14/04 14u00 VK Albatros B - FC Sint-Michiel (ff.) 5 - 0
Zon. 14/04 14u30 Familia-Academia - Boterwaag Utd 3 - 0
- - - FC Lucyvo - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Broechem B 24 22 2 0 114 31 66
2 VK Albatros B 24 17 4 3 89 53 54
3 Boterwaag Utd 24 16 6 2 64 28 50
4 Familia-Academia 24 13 8 3 71 55 42
5 FC Knuddeboys 24 13 9 2 71 52 41
6 Union Malinese 23 11 8 4 70 55 37
7 Martinus Oost 24 10 12 2 55 63 32
8 Team Pouvri 24 9 10 5 53 52 32
9 JK Goka 24 8 11 5 58 60 29
10 KSK Wavria C 23 7 13 3 47 69 24
11 FC Lucyvo 24 7 15 2 37 64 23
12 Dynamica 24 6 18 0 42 97 18
13 FC Sint-Michiel 24 0 23 1 29 121 1

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (2 september 2018)
Team Pouvri - KFC Broechem B 4 - 6
Martinus Oost - Dynamica 5 - 0
JK Goka (ff.) - FC Knuddeboys 0 - 5
KSK Wavria C - Union Malinese 1 - 4
Boterwaag Utd - Familia-Academia 4 - 1
FC Sint-Michiel - VK Albatros B 2 - 4
FC Lucyvo - vrij  


Speeldag 2 (9 september 2018)
Union Malinese - Team Pouvri 2 - 2
Dynamica - FC Sint-Michiel 3 - 1
FC Lucyvo - FC Knuddeboys 1 - 2
KFC Broechem B - Boterwaag Utd 2 - 1
Familia-Academia - JK Goka 3 - 1
VK Albatros B - KSK Wavria C 3 - 1
Martinus Oost - vrij  


Speeldag 3 (16 september 2018)
Martinus Oost - FC Knuddeboys 3 - 2
FC Lucyvo - Familia-Academia 1 - 3
VK Albatros B - Dynamica 9 - 1
Boterwaag Utd - Union Malinese 4 - 1
KSK Wavria C - Team Pouvri 2 - 4
JK Goka - KFC Broechem B 3 - 2
FC Sint-Michiel - vrij  


Speeldag 4 (23 september 2018)
FC Knuddeboys - FC Sint-Michiel 8 - 2
Dynamica - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
KFC Broechem B - FC Lucyvo 7 - 1
Union Malinese - JK Goka 5 - 2
Team Pouvri - Boterwaag Utd 5 - 1
Familia-Academia - Martinus Oost 2 - 0
VK Albatros B - vrij  


Speeldag 5 (30 september 2018)
Martinus Oost - KFC Broechem B 2 - 6
FC Sint-Michiel - Familia-Academia 0 - 2
FC Lucyvo - Union Malinese 1 - 4
KSK Wavria C - Boterwaag Utd 1 - 3
VK Albatros B - FC Knuddeboys 3 - 1
JK Goka - Team Pouvri 1 - 2
Dynamica - vrij  


Speeldag 6 (7 oktober 2018)
Union Malinese - Martinus Oost 5 - 4
FC Knuddeboys - Dynamica 6 - 1
KFC Broechem B - FC Sint-Michiel 11 - 0
Team Pouvri - FC Lucyvo 3 - 0
Familia-Academia - VK Albatros B 0 - 5
Boterwaag Utd - JK Goka 2 - 3
KSK Wavria C - vrij  


Speeldag 7 (14 oktober 2018)
Martinus Oost - Team Pouvri 3 - 2
Dynamica - Familia-Academia 2 - 7
FC Sint-Michiel - Union Malinese 1 - 5
FC Lucyvo - Boterwaag Utd 0 - 2
VK Albatros B - KFC Broechem B 0 - 3
JK Goka - KSK Wavria C 1 - 2
FC Knuddeboys - vrij  


Speeldag 8 (21 oktober 2018)
KSK Wavria C - FC Knuddeboys 3 - 1
KFC Broechem B - Dynamica 6 - 2
Union Malinese - VK Albatros B 6 - 2
Team Pouvri - FC Sint-Michiel 1 - 1
Boterwaag Utd - Martinus Oost 2 - 0
JK Goka - FC Lucyvo 3 - 2
Familia-Academia - vrij  


Speeldag 9 (28 oktober 2018)
FC Knuddeboys - Familia-Academia 3 - 5
Martinus Oost - JK Goka 3 - 1
Dynamica - Union Malinese 3 - 1
FC Sint-Michiel - Boterwaag Utd 0 - 2
VK Albatros B - Team Pouvri 1 - 1
KSK Wavria C - FC Lucyvo 6 - 0
KFC Broechem B - vrij  


Speeldag 10 (4 november 2018)
KFC Broechem B - FC Knuddeboys 5 - 0
Team Pouvri - Dynamica 3 - 1
Familia-Academia - KSK Wavria C 4 - 4
FC Lucyvo - Martinus Oost 2 - 0
JK Goka - FC Sint-Michiel 4 - 2
Boterwaag Utd - VK Albatros B 6 - 1
Union Malinese - vrij  


Speeldag 11 (11 november 2018)
KSK Wavria C - Martinus Oost 1 - 4
FC Knuddeboys - Union Malinese 3 - 3
Dynamica - Boterwaag Utd 0 - 6
FC Sint-Michiel - FC Lucyvo 1 - 3
Familia-Academia - KFC Broechem B 1 - 3
VK Albatros B - JK Goka 2 - 2
Team Pouvri - vrij  


Speeldag 12 (18 november 2018)
KSK Wavria C - KFC Broechem B 1 - 3
Martinus Oost - FC Sint-Michiel 5 - 2
Union Malinese - Familia-Academia 5 - 2
Team Pouvri - FC Knuddeboys 0 - 1
FC Lucyvo - VK Albatros B 1 - 3
JK Goka - Dynamica 4 - 1
Boterwaag Utd - vrij  


Speeldag 13 (25 november 2018)
Dynamica - FC Lucyvo 1 - 2
FC Knuddeboys - Boterwaag Utd 2 - 2
KFC Broechem B - Union Malinese 2 - 0
FC Sint-Michiel - KSK Wavria C 1 - 4
Familia-Academia - Team Pouvri 1 - 6
VK Albatros B - Martinus Oost 2 - 3
JK Goka - vrij  


Speeldag 14 (2 december 2018)
KSK Wavria C - VK Albatros B 1 - 4
FC Sint-Michiel - Dynamica 4 - 8
Team Pouvri - Union Malinese 2 - 2
FC Knuddeboys - FC Lucyvo 2 - 1
JK Goka - Familia-Academia 1 - 1
Boterwaag Utd - KFC Broechem B 2 - 3
Martinus Oost - vrij  


Speeldag 15 (13 januari 2019)
Dynamica - VK Albatros B 1 - 3
FC Knuddeboys - Martinus Oost 1 - 2
KFC Broechem B - JK Goka 3 - 1
Union Malinese - Boterwaag Utd 0 - 2
Team Pouvri - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
Familia-Academia - FC Lucyvo 5 - 1
FC Sint-Michiel - vrij  


Speeldag 16 (20 januari 2019)
KSK Wavria C - Dynamica 6 - 1
Martinus Oost - Familia-Academia 0 - 5
FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 1 - 5
FC Lucyvo - KFC Broechem B 1 - 6
JK Goka - Union Malinese 2 - 2
Boterwaag Utd - Team Pouvri 4 - 1
VK Albatros B - vrij  


Speeldag 17 (27 januari 2019)
FC Knuddeboys - VK Albatros B 2 - 4
KFC Broechem B - Martinus Oost 5 - 0
Union Malinese - FC Lucyvo 1 - 0
Team Pouvri - JK Goka 2 - 2
Familia-Academia - FC Sint-Michiel 4 - 0
Boterwaag Utd - KSK Wavria C 2 - 0
Dynamica - vrij  


Speeldag 18 (3 februari 2019)
Martinus Oost - Union Malinese 0 - 1
Dynamica - FC Knuddeboys 2 - 3
FC Sint-Michiel - KFC Broechem B 1 - 9
FC Lucyvo - Team Pouvri 1 - 0
JK Goka - Boterwaag Utd 1 - 1
VK Albatros B - Familia-Academia 7 - 3
KSK Wavria C - vrij  


Speeldag 19 (10 februari 2019)
Union Malinese - FC Sint-Michiel 6 - 3
KFC Broechem B - VK Albatros B 3 - 4
Team Pouvri - Martinus Oost 2 - 1
Familia-Academia - Dynamica 4 - 0
KSK Wavria C - JK Goka 2 - 1
Boterwaag Utd - FC Lucyvo 3 - 0
FC Knuddeboys - vrij  


Speeldag 20 (17 februari 2019)
Martinus Oost (ff.) - Boterwaag Utd 0 - 5
Dynamica - KFC Broechem B 0 - 4
FC Sint-Michiel - Team Pouvri 1 - 2
FC Lucyvo - JK Goka 2 - 0
VK Albatros B - Union Malinese 6 - 2
FC Knuddeboys - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
Familia-Academia - vrij  


Speeldag 21 (24 februari 2019)
Union Malinese - Dynamica 9 - 1
Team Pouvri - VK Albatros B 2 - 4
FC Lucyvo - KSK Wavria C 3 - 3
Familia-Academia - FC Knuddeboys 2 - 3
JK Goka - Martinus Oost 6 - 0
Boterwaag Utd - FC Sint-Michiel 3 - 0
KFC Broechem B - vrij  


Inhaalwedstrijden (zondag 3 maart 2019)
FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 1 - 5 Speeldag 16


Speeldag 22 (10 maart 2019)
Martinus Oost - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
KFC Broechem B - Familia-Academia 3 - 2
Union Malinese - FC Knuddeboys 2 - 4
FC Lucyvo - FC Sint-Michiel 8 - 2
JK Goka - VK Albatros B 6 - 7
Boterwaag Utd - Dynamica 5 - 1
Team Pouvri - vrij  


Speeldag 23 (17 maart 2019)
FC Knuddeboys - Team Pouvri 4 - 1
Dynamica - JK Goka 2 - 4
KFC Broechem B - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
FC Sint-Michiel - Martinus Oost 1 - 6
Familia-Academia - Union Malinese 5 - 2
VK Albatros B - FC Lucyvo 4 - 2
Boterwaag Utd - vrij  


Speeldag 24 (24 maart 2019)
Martinus Oost - VK Albatros B 3 - 3
Union Malinese - KFC Broechem B 2 - 3
Team Pouvri - Familia-Academia 1 - 3
FC Lucyvo - Dynamica 1 - 0
Boterwaag Utd - FC Knuddeboys 1 - 0
KSK Wavria C - FC Sint-Michiel 6 - 2
JK Goka - vrij  


Speeldag 25 (31 maart 2019)
Martinus Oost - FC Lucyvo 3 - 3
FC Knuddeboys - KFC Broechem B 2 - 6
Dynamica - Team Pouvri 2 - 1
FC Sint-Michiel - JK Goka 1 - 7
VK Albatros B - Boterwaag Utd 3 - 1
KSK Wavria C - Familia-Academia 3 - 3
Union Malinese - vrij  


Speeldag 26 (14 april 2019)
Union Malinese - KSK Wavria C gest.
Dynamica - Martinus Oost 4 - 3
FC Knuddeboys - JK Goka 6 - 2
KFC Broechem B - Team Pouvri 8 - 1
Familia-Academia - Boterwaag Utd 3 - 0
VK Albatros B - FC Sint-Michiel (ff.) 5 - 0
FC Lucyvo - vrij  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 663333
2VK Albatros B 542628
3Boterwaag Utd 503020
4Familia-Academia 422220
5FC Knuddeboys 412021
6Union Malinese 372215
7Team Pouvri 321814
8Martinus Oost 322012
9JK Goka 291811
10KSK Wavria C 24168
11FC Lucyvo 23167
12Dynamica 18153
13FC Sint-Michiel 101


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 633
2VK Albatros B 18108
3Boterwaag Utd 22616
4Familia-Academia 301416
5FC Knuddeboys 311615
6Union Malinese 321121
7Team Pouvri 401822
8Martinus Oost 401624
9JK Goka 431825
10KSK Wavria C 452025
11FC Lucyvo 492029
12Dynamica 542133
13FC Sint-Michiel 713635


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 1266
2Familia-Academia 1064
3VK Albatros B 1091
4FC Lucyvo 761
5JK Goka 606
6Boterwaag Utd 660
7Dynamica 660
8FC Knuddeboys 660
9Martinus Oost 523
10KSK Wavria C 440
11Union Malinese 330
12FC Sint-Michiel 000
13Team Pouvri 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 1146054
2VK Albatros B 894544
3Familia-Academia 713437
4FC Knuddeboys 714427
5Union Malinese 704327
6Boterwaag Utd 643826
7JK Goka 583226
8Martinus Oost 553223
9Team Pouvri 533023
10KSK Wavria C 473314
11Dynamica 422517
12FC Lucyvo 372215
13FC Sint-Michiel 291415


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Boterwaag Utd 281117
2KFC Broechem B 311219
3FC Knuddeboys 522923
4Team Pouvri 522230
5VK Albatros B 532033
6Familia-Academia 552530
7Union Malinese 552530
8JK Goka 602733
9Martinus Oost 633033
10FC Lucyvo 642539
11KSK Wavria C 693039
12Dynamica 973562
13FC Sint-Michiel 1215764


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KFC Broechem B 14 14 
2VK Albatros B 9 12x
3FC Knuddeboys 6 6 
4Boterwaag Utd 5 9 
5Union Malinese 5 5 
6Team Pouvri 4 5 
7Familia-Academia 4 4x
8Martinus Oost 4 4 
9KSK Wavria C 3 4 
10JK Goka 2 4 
11FC Lucyvo 2 3 
12Dynamica 2x2x
13FC Sint-Michiel 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Boterwaag Utd 1055
2KFC Broechem B 752
3Familia-Academia 642
4FC Lucyvo 440
5FC Knuddeboys 312
6Union Malinese 211
7VK Albatros B 211
8Martinus Oost 220
9Team Pouvri 220
10Dynamica 110
11JK Goka 110
12KSK Wavria C 110
13FC Sint-Michiel 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 241212
2Familia-Academia 231112
3VK Albatros B 231112
4Boterwaag Utd 231211
5JK Goka 221111
6Team Pouvri 221111
7FC Knuddeboys 221210
8Union Malinese 211011
9Dynamica 19109
10FC Lucyvo 19118
11FC Sint-Michiel 18108
12KSK Wavria C 17125
13Martinus Oost 1697


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem B 000
2Familia-Academia 110
3VK Albatros B 110
4Boterwaag Utd 101
5JK Goka 211
6Team Pouvri 211
7Union Malinese 211
8FC Knuddeboys 202
9Dynamica 523
10FC Lucyvo 514
11FC Sint-Michiel 624
12KSK Wavria C 606
13Martinus Oost 835


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Broechem B 12 11 0 1 60 12 33
2 Boterwaag Utd 12 10 0 2 38 11 30
3 VK Albatros B 12 8 2 2 45 20 26
4 Union Malinese 11 7 1 3 43 25 22
5 Familia-Academia 12 7 1 4 34 25 22
6 FC Knuddeboys 12 6 2 4 44 29 20
7 Martinus Oost 12 6 2 4 32 30 20
8 Team Pouvri 12 5 3 4 30 22 18
9 JK Goka 12 5 3 4 32 27 18
10 KSK Wavria C 12 5 1 6 33 30 16
11 FC Lucyvo 12 5 1 6 22 25 16
12 Dynamica 12 5 0 7 25 35 15
13 FC Sint-Michiel 12 0 0 12 14 57 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFC Broechem B 12 11 0 1 54 19 33
2 VK Albatros B 12 9 1 2 44 33 28
3 FC Knuddeboys 12 7 0 5 27 23 21
4 Boterwaag Utd 12 6 2 4 26 17 20
5 Familia-Academia 12 6 2 4 37 30 20
6 Union Malinese 12 4 3 5 27 30 15
7 Team Pouvri 12 4 2 6 23 30 14
8 Martinus Oost 12 4 0 8 23 33 12
9 JK Goka 12 3 2 7 26 33 11
10 KSK Wavria C 11 2 2 7 14 39 8
11 FC Lucyvo 12 2 1 9 15 39 7
12 Dynamica 12 1 0 11 17 62 3
13 FC Sint-Michiel 12 0 1 11 15 64 1

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Boterwaag Utd

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Boterwaag Utd - Familia-Academia 4 - 1
09/09/2018 2 KFC Broechem B - Boterwaag Utd 2 - 1
16/09/2018 3 Boterwaag Utd - Union Malinese 4 - 1
23/09/2018 4 Team Pouvri - Boterwaag Utd 5 - 1
30/09/2018 5 KSK Wavria C - Boterwaag Utd 1 - 3
07/10/2018 6 Boterwaag Utd - JK Goka 2 - 3
14/10/2018 7 FC Lucyvo - Boterwaag Utd 0 - 2
21/10/2018 8 Boterwaag Utd - Martinus Oost 2 - 0
28/10/2018 9 FC Sint-Michiel - Boterwaag Utd 0 - 2
04/11/2018 10 Boterwaag Utd - VK Albatros B 6 - 1
11/11/2018 11 Dynamica - Boterwaag Utd 0 - 6
18/11/2018 12 Boterwaag Utd - vrijSpeeldag 
25/11/2018 13 FC Knuddeboys - Boterwaag Utd 2 - 2
02/12/2018 14 Boterwaag Utd - KFC Broechem B 2 - 3
13/01/2019 15 Union Malinese - Boterwaag Utd 0 - 2
20/01/2019 16 Boterwaag Utd - Team Pouvri 4 - 1
27/01/2019 17 Boterwaag Utd - KSK Wavria C 2 - 0
03/02/2019 18 JK Goka - Boterwaag Utd 1 - 1
10/02/2019 19 Boterwaag Utd - FC Lucyvo 3 - 0
17/02/2019 20 Martinus Oost (ff.) - Boterwaag Utd 0 - 5
24/02/2019 21 Boterwaag Utd - FC Sint-Michiel 3 - 0
10/03/2019 22 Boterwaag Utd - Dynamica 5 - 1
17/03/2019 23 Boterwaag Utd - vrijSpeeldag 
24/03/2019 24 Boterwaag Utd - FC Knuddeboys 1 - 0
31/03/2019 25 VK Albatros B - Boterwaag Utd 3 - 1
14/04/2019 26 Familia-Academia - Boterwaag Utd 3 - 0

Dynamica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Martinus Oost - Dynamica 5 - 0
09/09/2018 2 Dynamica - FC Sint-Michiel 3 - 1
16/09/2018 3 VK Albatros B - Dynamica 9 - 1
23/09/2018 4 Dynamica - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 Dynamica - vrijSpeeldag 
07/10/2018 6 FC Knuddeboys - Dynamica 6 - 1
14/10/2018 7 Dynamica - Familia-Academia 2 - 7
21/10/2018 8 KFC Broechem B - Dynamica 6 - 2
28/10/2018 9 Dynamica - Union Malinese 3 - 1
04/11/2018 10 Team Pouvri - Dynamica 3 - 1
11/11/2018 11 Dynamica - Boterwaag Utd 0 - 6
18/11/2018 12 JK Goka - Dynamica 4 - 1
25/11/2018 13 Dynamica - FC Lucyvo 1 - 2
02/12/2018 14 FC Sint-Michiel - Dynamica 4 - 8
13/01/2019 15 Dynamica - VK Albatros B 1 - 3
20/01/2019 16 KSK Wavria C - Dynamica 6 - 1
27/01/2019 17 Dynamica - vrijSpeeldag 
03/02/2019 18 Dynamica - FC Knuddeboys 2 - 3
10/02/2019 19 Familia-Academia - Dynamica 4 - 0
17/02/2019 20 Dynamica - KFC Broechem B 0 - 4
24/02/2019 21 Union Malinese - Dynamica 9 - 1
10/03/2019 22 Boterwaag Utd - Dynamica 5 - 1
17/03/2019 23 Dynamica - JK Goka 2 - 4
24/03/2019 24 FC Lucyvo - Dynamica 1 - 0
31/03/2019 25 Dynamica - Team Pouvri 2 - 1
14/04/2019 26 Dynamica - Martinus Oost 4 - 3

FC Knuddeboys

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 JK Goka (ff.) - FC Knuddeboys 0 - 5
09/09/2018 2 FC Lucyvo - FC Knuddeboys 1 - 2
16/09/2018 3 Martinus Oost - FC Knuddeboys 3 - 2
23/09/2018 4 FC Knuddeboys - FC Sint-Michiel 8 - 2
30/09/2018 5 VK Albatros B - FC Knuddeboys 3 - 1
07/10/2018 6 FC Knuddeboys - Dynamica 6 - 1
14/10/2018 7 FC Knuddeboys - vrijSpeeldag 
21/10/2018 8 KSK Wavria C - FC Knuddeboys 3 - 1
28/10/2018 9 FC Knuddeboys - Familia-Academia 3 - 5
04/11/2018 10 KFC Broechem B - FC Knuddeboys 5 - 0
11/11/2018 11 FC Knuddeboys - Union Malinese 3 - 3
18/11/2018 12 Team Pouvri - FC Knuddeboys 0 - 1
25/11/2018 13 FC Knuddeboys - Boterwaag Utd 2 - 2
02/12/2018 14 FC Knuddeboys - FC Lucyvo 2 - 1
13/01/2019 15 FC Knuddeboys - Martinus Oost 1 - 2
20/01/2019 16 FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 03/03   Speeldag 
27/01/2019 17 FC Knuddeboys - VK Albatros B 2 - 4
03/02/2019 18 Dynamica - FC Knuddeboys 2 - 3
10/02/2019 19 FC Knuddeboys - vrijSpeeldag 
17/02/2019 20 FC Knuddeboys - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
24/02/2019 21 Familia-Academia - FC Knuddeboys 2 - 3
03/03/2019 16 FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 1 - 5
10/03/2019 22 Union Malinese - FC Knuddeboys 2 - 4
17/03/2019 23 FC Knuddeboys - Team Pouvri 4 - 1
24/03/2019 24 Boterwaag Utd - FC Knuddeboys 1 - 0
31/03/2019 25 FC Knuddeboys - KFC Broechem B 2 - 6
14/04/2019 26 FC Knuddeboys - JK Goka 6 - 2

FC Lucyvo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Lucyvo - vrijSpeeldag 
09/09/2018 2 FC Lucyvo - FC Knuddeboys 1 - 2
16/09/2018 3 FC Lucyvo - Familia-Academia 1 - 3
23/09/2018 4 KFC Broechem B - FC Lucyvo 7 - 1
30/09/2018 5 FC Lucyvo - Union Malinese 1 - 4
07/10/2018 6 Team Pouvri - FC Lucyvo 3 - 0
14/10/2018 7 FC Lucyvo - Boterwaag Utd 0 - 2
21/10/2018 8 JK Goka - FC Lucyvo 3 - 2
28/10/2018 9 KSK Wavria C - FC Lucyvo 6 - 0
04/11/2018 10 FC Lucyvo - Martinus Oost 2 - 0
11/11/2018 11 FC Sint-Michiel - FC Lucyvo 1 - 3
18/11/2018 12 FC Lucyvo - VK Albatros B 1 - 3
25/11/2018 13 Dynamica - FC Lucyvo 1 - 2
02/12/2018 14 FC Knuddeboys - FC Lucyvo 2 - 1
13/01/2019 15 Familia-Academia - FC Lucyvo 5 - 1
20/01/2019 16 FC Lucyvo - KFC Broechem B 1 - 6
27/01/2019 17 Union Malinese - FC Lucyvo 1 - 0
03/02/2019 18 FC Lucyvo - Team Pouvri 1 - 0
10/02/2019 19 Boterwaag Utd - FC Lucyvo 3 - 0
17/02/2019 20 FC Lucyvo - JK Goka 2 - 0
24/02/2019 21 FC Lucyvo - KSK Wavria C 3 - 3
10/03/2019 22 FC Lucyvo - FC Sint-Michiel 8 - 2
17/03/2019 23 VK Albatros B - FC Lucyvo 4 - 2
24/03/2019 24 FC Lucyvo - Dynamica 1 - 0
31/03/2019 25 Martinus Oost - FC Lucyvo 3 - 3
14/04/2019 26 FC Lucyvo - vrijSpeeldag 

FC Sint-Michiel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Sint-Michiel - VK Albatros B 2 - 4
09/09/2018 2 Dynamica - FC Sint-Michiel 3 - 1
16/09/2018 3 FC Sint-Michiel - vrijSpeeldag 
23/09/2018 4 FC Knuddeboys - FC Sint-Michiel 8 - 2
30/09/2018 5 FC Sint-Michiel - Familia-Academia 0 - 2
07/10/2018 6 KFC Broechem B - FC Sint-Michiel 11 - 0
14/10/2018 7 FC Sint-Michiel - Union Malinese 1 - 5
21/10/2018 8 Team Pouvri - FC Sint-Michiel 1 - 1
28/10/2018 9 FC Sint-Michiel - Boterwaag Utd 0 - 2
04/11/2018 10 JK Goka - FC Sint-Michiel 4 - 2
11/11/2018 11 FC Sint-Michiel - FC Lucyvo 1 - 3
18/11/2018 12 Martinus Oost - FC Sint-Michiel 5 - 2
25/11/2018 13 FC Sint-Michiel - KSK Wavria C 1 - 4
02/12/2018 14 FC Sint-Michiel - Dynamica 4 - 8
13/01/2019 15 FC Sint-Michiel - vrijSpeeldag 
20/01/2019 16 FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 03/03   Speeldag 
27/01/2019 17 Familia-Academia - FC Sint-Michiel 4 - 0
03/02/2019 18 FC Sint-Michiel - KFC Broechem B 1 - 9
10/02/2019 19 Union Malinese - FC Sint-Michiel 6 - 3
17/02/2019 20 FC Sint-Michiel - Team Pouvri 1 - 2
24/02/2019 21 Boterwaag Utd - FC Sint-Michiel 3 - 0
03/03/2019 16 FC Sint-Michiel - FC Knuddeboys 1 - 5
10/03/2019 22 FC Lucyvo - FC Sint-Michiel 8 - 2
17/03/2019 23 FC Sint-Michiel - Martinus Oost 1 - 6
24/03/2019 24 KSK Wavria C - FC Sint-Michiel 6 - 2
31/03/2019 25 FC Sint-Michiel - JK Goka 1 - 7
14/04/2019 26 VK Albatros B - FC Sint-Michiel (ff.) 5 - 0

Familia-Academia

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Boterwaag Utd - Familia-Academia 4 - 1
09/09/2018 2 Familia-Academia - JK Goka 3 - 1
16/09/2018 3 FC Lucyvo - Familia-Academia 1 - 3
23/09/2018 4 Familia-Academia - Martinus Oost 2 - 0
30/09/2018 5 FC Sint-Michiel - Familia-Academia 0 - 2
07/10/2018 6 Familia-Academia - VK Albatros B 0 - 5
14/10/2018 7 Dynamica - Familia-Academia 2 - 7
21/10/2018 8 Familia-Academia - vrijSpeeldag 
28/10/2018 9 FC Knuddeboys - Familia-Academia 3 - 5
04/11/2018 10 Familia-Academia - KSK Wavria C 4 - 4
11/11/2018 11 Familia-Academia - KFC Broechem B 1 - 3
18/11/2018 12 Union Malinese - Familia-Academia 5 - 2
25/11/2018 13 Familia-Academia - Team Pouvri 1 - 6
02/12/2018 14 JK Goka - Familia-Academia 1 - 1
13/01/2019 15 Familia-Academia - FC Lucyvo 5 - 1
20/01/2019 16 Martinus Oost - Familia-Academia 0 - 5
27/01/2019 17 Familia-Academia - FC Sint-Michiel 4 - 0
03/02/2019 18 VK Albatros B - Familia-Academia 7 - 3
10/02/2019 19 Familia-Academia - Dynamica 4 - 0
17/02/2019 20 Familia-Academia - vrijSpeeldag 
24/02/2019 21 Familia-Academia - FC Knuddeboys 2 - 3
10/03/2019 22 KFC Broechem B - Familia-Academia 3 - 2
17/03/2019 23 Familia-Academia - Union Malinese 5 - 2
24/03/2019 24 Team Pouvri - Familia-Academia 1 - 3
31/03/2019 25 KSK Wavria C - Familia-Academia 3 - 3
14/04/2019 26 Familia-Academia - Boterwaag Utd 3 - 0

JK Goka

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 JK Goka (ff.) - FC Knuddeboys 0 - 5
09/09/2018 2 Familia-Academia - JK Goka 3 - 1
16/09/2018 3 JK Goka - KFC Broechem B 3 - 2
23/09/2018 4 Union Malinese - JK Goka 5 - 2
30/09/2018 5 JK Goka - Team Pouvri 1 - 2
07/10/2018 6 Boterwaag Utd - JK Goka 2 - 3
14/10/2018 7 JK Goka - KSK Wavria C 1 - 2
21/10/2018 8 JK Goka - FC Lucyvo 3 - 2
28/10/2018 9 Martinus Oost - JK Goka 3 - 1
04/11/2018 10 JK Goka - FC Sint-Michiel 4 - 2
11/11/2018 11 VK Albatros B - JK Goka 2 - 2
18/11/2018 12 JK Goka - Dynamica 4 - 1
25/11/2018 13 JK Goka - vrijSpeeldag 
02/12/2018 14 JK Goka - Familia-Academia 1 - 1
13/01/2019 15 KFC Broechem B - JK Goka 3 - 1
20/01/2019 16 JK Goka - Union Malinese 2 - 2
27/01/2019 17 Team Pouvri - JK Goka 2 - 2
03/02/2019 18 JK Goka - Boterwaag Utd 1 - 1
10/02/2019 19 KSK Wavria C - JK Goka 2 - 1
17/02/2019 20 FC Lucyvo - JK Goka 2 - 0
24/02/2019 21 JK Goka - Martinus Oost 6 - 0
10/03/2019 22 JK Goka - VK Albatros B 6 - 7
17/03/2019 23 Dynamica - JK Goka 2 - 4
24/03/2019 24 JK Goka - vrijSpeeldag 
31/03/2019 25 FC Sint-Michiel - JK Goka 1 - 7
14/04/2019 26 FC Knuddeboys - JK Goka 6 - 2

KFC Broechem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Team Pouvri - KFC Broechem B 4 - 6
09/09/2018 2 KFC Broechem B - Boterwaag Utd 2 - 1
16/09/2018 3 JK Goka - KFC Broechem B 3 - 2
23/09/2018 4 KFC Broechem B - FC Lucyvo 7 - 1
30/09/2018 5 Martinus Oost - KFC Broechem B 2 - 6
07/10/2018 6 KFC Broechem B - FC Sint-Michiel 11 - 0
14/10/2018 7 VK Albatros B - KFC Broechem B 0 - 3
21/10/2018 8 KFC Broechem B - Dynamica 6 - 2
28/10/2018 9 KFC Broechem B - vrijSpeeldag 
04/11/2018 10 KFC Broechem B - FC Knuddeboys 5 - 0
11/11/2018 11 Familia-Academia - KFC Broechem B 1 - 3
18/11/2018 12 KSK Wavria C - KFC Broechem B 1 - 3
25/11/2018 13 KFC Broechem B - Union Malinese 2 - 0
02/12/2018 14 Boterwaag Utd - KFC Broechem B 2 - 3
13/01/2019 15 KFC Broechem B - JK Goka 3 - 1
20/01/2019 16 FC Lucyvo - KFC Broechem B 1 - 6
27/01/2019 17 KFC Broechem B - Martinus Oost 5 - 0
03/02/2019 18 FC Sint-Michiel - KFC Broechem B 1 - 9
10/02/2019 19 KFC Broechem B - VK Albatros B 3 - 4
17/02/2019 20 Dynamica - KFC Broechem B 0 - 4
24/02/2019 21 KFC Broechem B - vrijSpeeldag 
10/03/2019 22 KFC Broechem B - Familia-Academia 3 - 2
17/03/2019 23 KFC Broechem B - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
24/03/2019 24 Union Malinese - KFC Broechem B 2 - 3
31/03/2019 25 FC Knuddeboys - KFC Broechem B 2 - 6
14/04/2019 26 KFC Broechem B - Team Pouvri 8 - 1

KSK Wavria C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSK Wavria C - Union Malinese 1 - 4
09/09/2018 2 VK Albatros B - KSK Wavria C 3 - 1
16/09/2018 3 KSK Wavria C - Team Pouvri 2 - 4
23/09/2018 4 Dynamica - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 KSK Wavria C - Boterwaag Utd 1 - 3
07/10/2018 6 KSK Wavria C - vrijSpeeldag 
14/10/2018 7 JK Goka - KSK Wavria C 1 - 2
21/10/2018 8 KSK Wavria C - FC Knuddeboys 3 - 1
28/10/2018 9 KSK Wavria C - FC Lucyvo 6 - 0
04/11/2018 10 Familia-Academia - KSK Wavria C 4 - 4
11/11/2018 11 KSK Wavria C - Martinus Oost 1 - 4
18/11/2018 12 KSK Wavria C - KFC Broechem B 1 - 3
25/11/2018 13 FC Sint-Michiel - KSK Wavria C 1 - 4
02/12/2018 14 KSK Wavria C - VK Albatros B 1 - 4
13/01/2019 15 Team Pouvri - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
20/01/2019 16 KSK Wavria C - Dynamica 6 - 1
27/01/2019 17 Boterwaag Utd - KSK Wavria C 2 - 0
03/02/2019 18 KSK Wavria C - vrijSpeeldag 
10/02/2019 19 KSK Wavria C - JK Goka 2 - 1
17/02/2019 20 FC Knuddeboys - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
24/02/2019 21 FC Lucyvo - KSK Wavria C 3 - 3
10/03/2019 22 Martinus Oost - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
17/03/2019 23 KFC Broechem B - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
24/03/2019 24 KSK Wavria C - FC Sint-Michiel 6 - 2
31/03/2019 25 KSK Wavria C - Familia-Academia 3 - 3
14/04/2019 26 Union Malinese - KSK Wavria C gest. 

Martinus Oost

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Martinus Oost - Dynamica 5 - 0
09/09/2018 2 Martinus Oost - vrijSpeeldag 
16/09/2018 3 Martinus Oost - FC Knuddeboys 3 - 2
23/09/2018 4 Familia-Academia - Martinus Oost 2 - 0
30/09/2018 5 Martinus Oost - KFC Broechem B 2 - 6
07/10/2018 6 Union Malinese - Martinus Oost 5 - 4
14/10/2018 7 Martinus Oost - Team Pouvri 3 - 2
21/10/2018 8 Boterwaag Utd - Martinus Oost 2 - 0
28/10/2018 9 Martinus Oost - JK Goka 3 - 1
04/11/2018 10 FC Lucyvo - Martinus Oost 2 - 0
11/11/2018 11 KSK Wavria C - Martinus Oost 1 - 4
18/11/2018 12 Martinus Oost - FC Sint-Michiel 5 - 2
25/11/2018 13 VK Albatros B - Martinus Oost 2 - 3
02/12/2018 14 Martinus Oost - vrijSpeeldag 
13/01/2019 15 FC Knuddeboys - Martinus Oost 1 - 2
20/01/2019 16 Martinus Oost - Familia-Academia 0 - 5
27/01/2019 17 KFC Broechem B - Martinus Oost 5 - 0
03/02/2019 18 Martinus Oost - Union Malinese 0 - 1
10/02/2019 19 Team Pouvri - Martinus Oost 2 - 1
17/02/2019 20 Martinus Oost (ff.) - Boterwaag Utd 0 - 5
24/02/2019 21 JK Goka - Martinus Oost 6 - 0
10/03/2019 22 Martinus Oost - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
17/03/2019 23 FC Sint-Michiel - Martinus Oost 1 - 6
24/03/2019 24 Martinus Oost - VK Albatros B 3 - 3
31/03/2019 25 Martinus Oost - FC Lucyvo 3 - 3
14/04/2019 26 Dynamica - Martinus Oost 4 - 3

Team Pouvri

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Team Pouvri - KFC Broechem B 4 - 6
09/09/2018 2 Union Malinese - Team Pouvri 2 - 2
16/09/2018 3 KSK Wavria C - Team Pouvri 2 - 4
23/09/2018 4 Team Pouvri - Boterwaag Utd 5 - 1
30/09/2018 5 JK Goka - Team Pouvri 1 - 2
07/10/2018 6 Team Pouvri - FC Lucyvo 3 - 0
14/10/2018 7 Martinus Oost - Team Pouvri 3 - 2
21/10/2018 8 Team Pouvri - FC Sint-Michiel 1 - 1
28/10/2018 9 VK Albatros B - Team Pouvri 1 - 1
04/11/2018 10 Team Pouvri - Dynamica 3 - 1
11/11/2018 11 Team Pouvri - vrijSpeeldag 
18/11/2018 12 Team Pouvri - FC Knuddeboys 0 - 1
25/11/2018 13 Familia-Academia - Team Pouvri 1 - 6
02/12/2018 14 Team Pouvri - Union Malinese 2 - 2
13/01/2019 15 Team Pouvri - KSK Wavria C (ff.) 5 - 0
20/01/2019 16 Boterwaag Utd - Team Pouvri 4 - 1
27/01/2019 17 Team Pouvri - JK Goka 2 - 2
03/02/2019 18 FC Lucyvo - Team Pouvri 1 - 0
10/02/2019 19 Team Pouvri - Martinus Oost 2 - 1
17/02/2019 20 FC Sint-Michiel - Team Pouvri 1 - 2
24/02/2019 21 Team Pouvri - VK Albatros B 2 - 4
10/03/2019 22 Team Pouvri - vrijSpeeldag 
17/03/2019 23 FC Knuddeboys - Team Pouvri 4 - 1
24/03/2019 24 Team Pouvri - Familia-Academia 1 - 3
31/03/2019 25 Dynamica - Team Pouvri 2 - 1
14/04/2019 26 KFC Broechem B - Team Pouvri 8 - 1

Union Malinese

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSK Wavria C - Union Malinese 1 - 4
09/09/2018 2 Union Malinese - Team Pouvri 2 - 2
16/09/2018 3 Boterwaag Utd - Union Malinese 4 - 1
23/09/2018 4 Union Malinese - JK Goka 5 - 2
30/09/2018 5 FC Lucyvo - Union Malinese 1 - 4
07/10/2018 6 Union Malinese - Martinus Oost 5 - 4
14/10/2018 7 FC Sint-Michiel - Union Malinese 1 - 5
21/10/2018 8 Union Malinese - VK Albatros B 6 - 2
28/10/2018 9 Dynamica - Union Malinese 3 - 1
04/11/2018 10 Union Malinese - vrijSpeeldag 
11/11/2018 11 FC Knuddeboys - Union Malinese 3 - 3
18/11/2018 12 Union Malinese - Familia-Academia 5 - 2
25/11/2018 13 KFC Broechem B - Union Malinese 2 - 0
02/12/2018 14 Team Pouvri - Union Malinese 2 - 2
13/01/2019 15 Union Malinese - Boterwaag Utd 0 - 2
20/01/2019 16 JK Goka - Union Malinese 2 - 2
27/01/2019 17 Union Malinese - FC Lucyvo 1 - 0
03/02/2019 18 Martinus Oost - Union Malinese 0 - 1
10/02/2019 19 Union Malinese - FC Sint-Michiel 6 - 3
17/02/2019 20 VK Albatros B - Union Malinese 6 - 2
24/02/2019 21 Union Malinese - Dynamica 9 - 1
10/03/2019 22 Union Malinese - FC Knuddeboys 2 - 4
17/03/2019 23 Familia-Academia - Union Malinese 5 - 2
24/03/2019 24 Union Malinese - KFC Broechem B 2 - 3
31/03/2019 25 Union Malinese - vrijSpeeldag 
14/04/2019 26 Union Malinese - KSK Wavria C gest. 

VK Albatros B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Sint-Michiel - VK Albatros B 2 - 4
09/09/2018 2 VK Albatros B - KSK Wavria C 3 - 1
16/09/2018 3 VK Albatros B - Dynamica 9 - 1
23/09/2018 4 VK Albatros B - vrijSpeeldag 
30/09/2018 5 VK Albatros B - FC Knuddeboys 3 - 1
07/10/2018 6 Familia-Academia - VK Albatros B 0 - 5
14/10/2018 7 VK Albatros B - KFC Broechem B 0 - 3
21/10/2018 8 Union Malinese - VK Albatros B 6 - 2
28/10/2018 9 VK Albatros B - Team Pouvri 1 - 1
04/11/2018 10 Boterwaag Utd - VK Albatros B 6 - 1
11/11/2018 11 VK Albatros B - JK Goka 2 - 2
18/11/2018 12 FC Lucyvo - VK Albatros B 1 - 3
25/11/2018 13 VK Albatros B - Martinus Oost 2 - 3
02/12/2018 14 KSK Wavria C - VK Albatros B 1 - 4
13/01/2019 15 Dynamica - VK Albatros B 1 - 3
20/01/2019 16 VK Albatros B - vrijSpeeldag 
27/01/2019 17 FC Knuddeboys - VK Albatros B 2 - 4
03/02/2019 18 VK Albatros B - Familia-Academia 7 - 3
10/02/2019 19 KFC Broechem B - VK Albatros B 3 - 4
17/02/2019 20 VK Albatros B - Union Malinese 6 - 2
24/02/2019 21 Team Pouvri - VK Albatros B 2 - 4
10/03/2019 22 JK Goka - VK Albatros B 6 - 7
17/03/2019 23 VK Albatros B - FC Lucyvo 4 - 2
24/03/2019 24 Martinus Oost - VK Albatros B 3 - 3
31/03/2019 25 VK Albatros B - Boterwaag Utd 3 - 1
14/04/2019 26 VK Albatros B - FC Sint-Michiel (ff.) 5 - 0

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
HEREN REEKS 1 HEREN REEKS 2 HEREN REEKS 3 A
HEREN REEKS 3 B HEREN REEKS 4 A HEREN REEKS 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
DAMES REEKS A DAMES REEKS B DAMES REEKS C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de KBVB.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.