Recreatief Dames C
Update: 09/12/2018 om 17:25u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Alles over het wedden op Voetbal.
De grootste community van de Benelux.
Chat - Forum - Voorbeschouwingen - Voetbalpronostiek
www.voetbalwedden.net
info@voetbalwedden.net
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle uitslagen via GSM,
Tablet, Blackberry,
iPad & Smartphone
Laatste update: 09/12/2018 om 17:25u
Provinciaal  /  3e provinciale  /  Recreatief Dames C
DAMESREEKS C - RECREATIEF VOETBAL
PROVINCIE ANTWERPEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u de samenstelling van de Damesreeks C van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de KBVB (c).

De 14 ploegen:
VK Kontich-Scaldis, SV Noorse C, FC VDP B, SV Sint-Jozef B, GFA Sinaai C, Cantincrode B,
SC City Pirates Antwerpen, KSV Vlug Vooruit C, K BO Beerzel FC, FC Kiel-Johnnyboys,
FC Belgica, Den Orgel, KSK Wavria en SV Groenendaal.

WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 15 (13 januari 2019)
Vrij. 11/01 20u00 Kontich-Scaldis - GFA Sinaai C
Vrij. 11/01 20u30 FC VDP B - FC Kiel-Johnnyboys
Zat. 12/01 18u00 Cantincrode B - SV Groenendaal
Zat. 12/01 19u30 BO Beerzel FC - Den Orgel
Zat. 12/01 20u00 FC Belgica - SV Noorse C
Zon. 13/01 14u30 Vlug Vooruit C - City Pirates Antw.
Zon. 13/01 15u00 KSK Wavria - SV Sint-Jozef B

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 City Pirates Antw. 13 12 1 0 78 13 36
2 Kontich-Scaldis 14 11 3 0 58 32 33
3 FC Kiel-Johnnyboys 14 9 3 2 63 25 29
4 SV Groenendaal 14 8 3 3 59 34 27
5 FC Belgica 14 8 5 1 49 20 25
6 BO Beerzel FC 14 8 5 1 29 24 25
7 SV Noorse C 14 7 5 2 47 20 23
8 Vlug Vooruit C 14 7 6 1 31 34 22
9 KSK Wavria 14 5 7 2 29 44 17
10 FC VDP B 13 4 8 1 18 36 13
11 SV Sint-Jozef B 13 4 9 0 17 40 12
12 GFA Sinaai C 13 2 10 1 14 53 7
13 Den Orgel 14 2 12 0 17 65 6
14 Cantincrode B 14 2 12 0 14 83 6

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (2 september 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - FC Belgica 6 - 2
SV Sint-Jozef B - BO Beerzel FC 0 - 1
Den Orgel - Kontich-Scaldis 3 - 6
SV Groenendaal - FC VDP B (ff.) 5 - 0
Vlug Vooruit C - KSK Wavria 1 - 1
SV Noorse C - GFA Sinaai C 9 - 2
City Pirates Antw. - Cantincrode B 10 - 0


Speeldag 2 (9 september 2018)
Kontich-Scaldis (ff.) - SV Noorse C 0 - 5
FC VDP B - SV Sint-Jozef B 4 - 1
GFA Sinaai C - City Pirates Antw. 0 - 11
Cantincrode B - Vlug Vooruit C 1 - 4
BO Beerzel FC - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
FC Belgica - Den Orgel 10 - 0
KSK Wavria - SV Groenendaal 1 - 5


Speeldag 3 (16 september 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - FC VDP B 7 - 0
SV Sint-Jozef B - KSK Wavria 2 - 0
GFA Sinaai C - Kontich-Scaldis 0 - 1
Den Orgel - BO Beerzel FC 2 - 3
City Pirates Antw. - Vlug Vooruit C 3 - 0
SV Groenendaal - Cantincrode B 8 - 4
SV Noorse C - FC Belgica 1 - 3


Speeldag 4 (23 september 2018)
Cantincrode B - SV Sint-Jozef B 2 - 3
Kontich-Scaldis - City Pirates Antw. 7 - 3
FC VDP B - Den Orgel 3 - 1
BO Beerzel FC - SV Noorse C 2 - 0
FC Belgica - GFA Sinaai C (ff.) 5 - 0
Vlug Vooruit C - SV Groenendaal (ff.) 5 - 0
KSK Wavria - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 13


Speeldag 5 (30 september 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - Cantincrode B 10 - 0
Kontich-Scaldis - FC Belgica 4 - 1
GFA Sinaai C - BO Beerzel FC 0 - 4
SV Sint-Jozef B - Vlug Vooruit C 1 - 2
Den Orgel - KSK Wavria 4 - 2
City Pirates Antw. - SV Groenendaal 7 - 2
SV Noorse C - FC VDP B 5 - 1


Speeldag 6 (7 oktober 2018)
FC VDP B - GFA Sinaai C 3 - 0
Cantincrode B - Den Orgel 2 - 1
BO Beerzel FC - Kontich-Scaldis 1 - 3
FC Belgica - City Pirates Antw. 0 - 1
Vlug Vooruit C - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
SV Groenendaal - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0
KSK Wavria - SV Noorse C 1 - 1


Speeldag 7 (14 oktober 2018)
Kontich-Scaldis - FC VDP B 4 - 0
FC Kiel-Johnnyboys - SV Groenendaal 3 - 3
GFA Sinaai C - KSK Wavria 2 - 5
FC Belgica - BO Beerzel FC 1 - 2
Den Orgel - Vlug Vooruit C 5 - 1
City Pirates Antw. - SV Sint-Jozef B 14 - 1
SV Noorse C - Cantincrode B 6 - 0


Speeldag 8 (21 oktober 2018)
FC VDP B - FC Belgica 2 - 2
SV Sint-Jozef B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 3
Cantincrode B - GFA Sinaai C 3 - 2
BO Beerzel FC - City Pirates Antw. 1 - 5
Vlug Vooruit C - SV Noorse C 0 - 7
SV Groenendaal - Den Orgel 9 - 0
KSK Wavria - Kontich-Scaldis 6 - 4


Speeldag 9 (28 oktober 2018)
Kontich-Scaldis - Cantincrode B 10 - 0
GFA Sinaai C - Vlug Vooruit C 0 - 4
BO Beerzel FC - FC VDP B 1 - 0
FC Belgica - KSK Wavria 1 - 0
Den Orgel - SV Sint-Jozef B 0 - 4
City Pirates Antw. - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
SV Noorse C - SV Groenendaal 2 - 2


Speeldag 10 (4 november 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - Den Orgel 7 - 0
FC VDP B - City Pirates Antw. 1 - 2
SV Sint-Jozef B - SV Noorse C 2 - 1
Cantincrode B - FC Belgica 0 - 8
KSK Wavria - BO Beerzel FC 2 - 1
Vlug Vooruit C - Kontich-Scaldis (ff.) 5 - 0
SV Groenendaal - GFA Sinaai C 5 - 0


Speeldag 11 (11 november 2018)
Kontich-Scaldis - SV Groenendaal 7 - 4
FC VDP B - KSK Wavria 0 - 5
GFA Sinaai C - SV Sint-Jozef B 3 - 1
BO Beerzel FC - Cantincrode B 7 - 0
FC Belgica - Vlug Vooruit C 7 - 0
City Pirates Antw. - Den Orgel 8 - 1
SV Noorse C - FC Kiel-Johnnyboys 6 - 0


Speeldag 12 (18 november 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - GFA Sinaai C 2 - 2
SV Sint-Jozef B - Kontich-Scaldis 1 - 4
Cantincrode B - FC VDP B 0 - 4
Den Orgel - SV Noorse C 0 - 2
City Pirates Antw. - KSK Wavria 5 - 0
SV Groenendaal - FC Belgica 4 - 3
Vlug Vooruit C - BO Beerzel FC 2 - 3


Speeldag 13 (25 november 2018)
Kontich-Scaldis - FC Kiel-Johnnyboys 5 - 1
FC VDP B - Vlug Vooruit C 0 - 3
GFA Sinaai C - Den Orgel 3 - 0
BO Beerzel FC - SV Groenendaal 2 - 2
FC Belgica - SV Sint-Jozef B 1 - 0
KSK Wavria - Cantincrode B 6 - 0
SV Noorse C - City Pirates Antw. 0 - 4


Speeldag 14 (2 december 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - BO Beerzel FC 3 - 1
SV Sint-Jozef B - FC VDP B uitg.
Den Orgel - FC Belgica 0 - 5
Vlug Vooruit C - Cantincrode B 4 - 2
SV Groenendaal - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
SV Noorse C - Kontich-Scaldis 2 - 3
City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 06/01


Inhaalwedstrijden (zondag 9 december 2018)
City Pirates Antw. - Cantincrode B 10 - 0 Speeldag 1


Inhaalwedstrijden (zondag 6 januari 2019)
City Pirates Antw. - GFA Sinaai C   Speeldag 14


Speeldag 15 (13 januari 2019)
Kontich-Scaldis - GFA Sinaai C
FC VDP B - FC Kiel-Johnnyboys
Cantincrode B - SV Groenendaal
BO Beerzel FC - Den Orgel
FC Belgica - SV Noorse C
KSK Wavria - SV Sint-Jozef B
Vlug Vooruit C - City Pirates Antw.


Speeldag 16 (20 januari 2019)
FC Kiel-Johnnyboys - KSK Wavria
GFA Sinaai C - FC Belgica
SV Sint-Jozef B - Cantincrode B
Den Orgel - FC VDP B
City Pirates Antw. - Kontich-Scaldis
SV Groenendaal - Vlug Vooruit C
SV Noorse C - BO Beerzel FC


Speeldag 17 (27 januari 2019)
FC VDP B - SV Noorse C
Cantincrode B - FC Kiel-Johnnyboys
BO Beerzel FC - GFA Sinaai C
FC Belgica - Kontich-Scaldis
KSK Wavria - Den Orgel
Vlug Vooruit C - SV Sint-Jozef B
SV Groenendaal - City Pirates Antw.


Speeldag 18 (3 februari 2019)
Kontich-Scaldis - BO Beerzel FC
FC Kiel-Johnnyboys - Vlug Vooruit C
GFA Sinaai C - FC VDP B
SV Sint-Jozef B - SV Groenendaal
Den Orgel - Cantincrode B
City Pirates Antw. - FC Belgica
SV Noorse C - KSK Wavria


Speeldag 19 (10 februari 2019)
FC VDP B - Kontich-Scaldis
SV Sint-Jozef B - City Pirates Antw.
Cantincrode B - SV Noorse C
BO Beerzel FC - FC Belgica
Vlug Vooruit C - Den Orgel
SV Groenendaal - FC Kiel-Johnnyboys
KSK Wavria - GFA Sinaai C


Speeldag 20 (17 februari 2019)
Kontich-Scaldis - KSK Wavria
FC Kiel-Johnnyboys - SV Sint-Jozef B
GFA Sinaai C - Cantincrode B
FC Belgica - FC VDP B
Den Orgel - SV Groenendaal
City Pirates Antw. - BO Beerzel FC
SV Noorse C - Vlug Vooruit C


Speeldag 21 (24 februari 2019)
FC Kiel-Johnnyboys - City Pirates Antw.
FC VDP B - BO Beerzel FC
SV Sint-Jozef B - Den Orgel
Cantincrode B - Kontich-Scaldis
SV Groenendaal - SV Noorse C
Vlug Vooruit C - GFA Sinaai C
KSK Wavria - FC Belgica


Speeldag 22 (10 maart 2019)
FC Kiel-Johnnyboys - SV Noorse C
SV Sint-Jozef B - GFA Sinaai C
Cantincrode B - BO Beerzel FC
Den Orgel - City Pirates Antw.
Vlug Vooruit C - FC Belgica
SV Groenendaal - Kontich-Scaldis
KSK Wavria - FC VDP B


Speeldag 23 (17 maart 2019)
Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B
FC VDP B - Cantincrode B
GFA Sinaai C - FC Kiel-Johnnyboys
BO Beerzel FC - Vlug Vooruit C
FC Belgica - SV Groenendaal
KSK Wavria - City Pirates Antw.
SV Noorse C - Den Orgel


Speeldag 24 (24 maart 2019)
FC Kiel-Johnnyboys - Kontich-Scaldis
SV Sint-Jozef B - FC Belgica
Cantincrode B - KSK Wavria
Den Orgel - GFA Sinaai C
City Pirates Antw. - SV Noorse C
SV Groenendaal - BO Beerzel FC
Vlug Vooruit C - FC VDP B


Speeldag 25 (31 maart 2019)
Kontich-Scaldis - Vlug Vooruit C
GFA Sinaai C - SV Groenendaal
BO Beerzel FC - KSK Wavria
FC Belgica - Cantincrode B
Den Orgel - FC Kiel-Johnnyboys
City Pirates Antw. - FC VDP B
SV Noorse C - SV Sint-Jozef B


Speeldag 26 (7 april 2019)
Kontich-Scaldis - Den Orgel
FC VDP B - SV Groenendaal
GFA Sinaai C - SV Noorse C
Cantincrode B - City Pirates Antw.
BO Beerzel FC - SV Sint-Jozef B
FC Belgica - FC Kiel-Johnnyboys
KSK Wavria - Vlug Vooruit C


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 362115
2Kontich-Scaldis 331815
3FC Kiel-Johnnyboys 291712
4SV Groenendaal 27216
5BO Beerzel FC 251015
6FC Belgica 251510
7SV Noorse C 231310
8Vlug Vooruit C 221012
9KSK Wavria 17107
10FC VDP B 13103
11SV Sint-Jozef B 1266
12GFA Sinaai C 761
13Cantincrode B 660
14Den Orgel 660


VERLIESPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 303
2Kontich-Scaldis 936
3FC Kiel-Johnnyboys 1349
4SV Groenendaal 15015
5BO Beerzel FC 17116
6FC Belgica 17611
7SV Noorse C 19118
8Vlug Vooruit C 20119
9KSK Wavria 25817
10FC VDP B 261115
11SV Sint-Jozef B 271215
12GFA Sinaai C 321517
13Den Orgel 361521
14Cantincrode B 361224


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kontich-Scaldis 1266
2City Pirates Antw. 1293
3FC Belgica 963
4BO Beerzel FC 743
5GFA Sinaai C 761
6SV Groenendaal 761
7KSK Wavria 633
8SV Noorse C 633
9Vlug Vooruit C 633
10FC Kiel-Johnnyboys 440
11FC VDP B 303
12SV Sint-Jozef B 330
13Cantincrode B 000
14Den Orgel 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 785226
2FC Kiel-Johnnyboys 633825
3SV Groenendaal 594118
4Kontich-Scaldis 583721
5FC Belgica 492524
6SV Noorse C 473116
7Vlug Vooruit C 311714
8BO Beerzel FC 291415
9KSK Wavria 291613
10FC VDP B 18135
11SV Sint-Jozef B 17710
12Den Orgel 17143
13Cantincrode B 1486
14GFA Sinaai C 1486


TEGENDOELPUNTEN NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 1349
2SV Noorse C 20155
3FC Belgica 20317
4BO Beerzel FC 241410
5FC Kiel-Johnnyboys 25817
6Kontich-Scaldis 321418
7Vlug Vooruit C 341717
8SV Groenendaal 34727
9FC VDP B 361422
10SV Sint-Jozef B 401129
11KSK Wavria 442420
12GFA Sinaai C 532627
13Den Orgel 652342
14Cantincrode B 832261


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 14 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1City Pirates Antw. 10x10x
2FC Kiel-Johnnyboys 6 8 
3Kontich-Scaldis 5 5 
4SV Groenendaal 3 5 
5FC Belgica 3 4 
6BO Beerzel FC 3 3 
7SV Noorse C 2 5 
8KSK Wavria 2 3 
9SV Sint-Jozef B 2 2 
10Vlug Vooruit C 2x2x
11GFA Sinaai C 1x3x
12Cantincrode B 1 1 
13Den Orgel 1 1 
14FC VDP B 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 743
2FC Belgica 752
3FC Kiel-Johnnyboys 633
4SV Noorse C 523
5BO Beerzel FC 532
6SV Groenendaal 550
7Vlug Vooruit C 422
8Kontich-Scaldis 321
9FC VDP B 211
10KSK Wavria 211
11SV Sint-Jozef B 211
12GFA Sinaai C 110
13Cantincrode B 000
14Den Orgel 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel FC 1367
2FC Belgica 1367
3City Pirates Antw. 1376
4SV Groenendaal 1376
5Kontich-Scaldis 1266
6FC Kiel-Johnnyboys 1275
7SV Noorse C 1275
8SV Sint-Jozef B 1055
9Vlug Vooruit C 1055
10KSK Wavria 954
11Den Orgel 743
12FC VDP B 752
13GFA Sinaai C 633
14Cantincrode B 642


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 14 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 000
2BO Beerzel FC 110
3FC Belgica 110
4SV Groenendaal 101
5Kontich-Scaldis 211
6SV Noorse C 211
7FC Kiel-Johnnyboys 202
8SV Sint-Jozef B 312
9Vlug Vooruit C 422
10KSK Wavria 514
11FC VDP B 624
12GFA Sinaai C 743
13Den Orgel 734
14Cantincrode B 826


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 14 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 City Pirates Antw. 7 7 0 0 52 4 21
2 SV Groenendaal 7 7 0 0 41 7 21
3 Kontich-Scaldis 7 6 0 1 37 14 18
4 FC Kiel-Johnnyboys 7 5 2 0 38 8 17
5 FC Belgica 7 5 0 2 25 3 15
6 SV Noorse C 8 4 1 3 31 15 13
7 KSK Wavria 6 3 1 2 16 24 10
8 BO Beerzel FC 7 3 1 3 14 14 10
9 Vlug Vooruit C 7 3 1 3 17 17 10
10 FC VDP B 7 3 1 3 13 14 10
11 SV Sint-Jozef B 6 2 0 4 7 11 6
12 Cantincrode B 6 2 0 4 8 22 6
13 Den Orgel 7 2 0 5 14 23 6
14 GFA Sinaai C 7 2 0 5 8 26 6

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 14 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 City Pirates Antw. 6 5 0 1 26 9 15
2 BO Beerzel FC 7 5 0 2 15 10 15
3 Kontich-Scaldis 7 5 0 2 21 18 15
4 FC Kiel-Johnnyboys 7 4 0 3 25 17 12
5 Vlug Vooruit C 7 4 0 3 14 17 12
6 SV Noorse C 6 3 1 2 16 5 10
7 FC Belgica 7 3 1 3 24 17 10
8 KSK Wavria 8 2 1 5 13 20 7
9 SV Sint-Jozef B 7 2 0 5 10 29 6
10 SV Groenendaal 7 1 3 3 18 27 6
11 FC VDP B 6 1 0 5 5 22 3
12 GFA Sinaai C 6 0 1 5 6 27 1
13 Den Orgel 7 0 0 7 3 42 0
14 Cantincrode B 8 0 0 8 6 61 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BO Beerzel FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Sint-Jozef B - BO Beerzel FC 0 - 1
09/09/2018 2 BO Beerzel FC - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
16/09/2018 3 Den Orgel - BO Beerzel FC 2 - 3
23/09/2018 4 BO Beerzel FC - SV Noorse C 2 - 0
30/09/2018 5 GFA Sinaai C - BO Beerzel FC 0 - 4
07/10/2018 6 BO Beerzel FC - Kontich-Scaldis 1 - 3
14/10/2018 7 FC Belgica - BO Beerzel FC 1 - 2
21/10/2018 8 BO Beerzel FC - City Pirates Antw. 1 - 5
28/10/2018 9 BO Beerzel FC - FC VDP B 1 - 0
04/11/2018 10 KSK Wavria - BO Beerzel FC 2 - 1
11/11/2018 11 BO Beerzel FC - Cantincrode B 7 - 0
18/11/2018 12 Vlug Vooruit C - BO Beerzel FC 2 - 3
25/11/2018 13 BO Beerzel FC - SV Groenendaal 2 - 2
02/12/2018 14 FC Kiel-Johnnyboys - BO Beerzel FC 3 - 1
13/01/2019 15 BO Beerzel FC - Den Orgel Speeldag 
20/01/2019 16 SV Noorse C - BO Beerzel FC Speeldag 
27/01/2019 17 BO Beerzel FC - GFA Sinaai C Speeldag 
03/02/2019 18 Kontich-Scaldis - BO Beerzel FC Speeldag 
10/02/2019 19 BO Beerzel FC - FC Belgica Speeldag 
17/02/2019 20 City Pirates Antw. - BO Beerzel FC Speeldag 
24/02/2019 21 FC VDP B - BO Beerzel FC Speeldag 
10/03/2019 22 Cantincrode B - BO Beerzel FC Speeldag 
17/03/2019 23 BO Beerzel FC - Vlug Vooruit C Speeldag 
24/03/2019 24 SV Groenendaal - BO Beerzel FC Speeldag 
31/03/2019 25 BO Beerzel FC - KSK Wavria Speeldag 
07/04/2019 26 BO Beerzel FC - SV Sint-Jozef B Speeldag 

Cantincrode B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 City Pirates Antw. - Cantincrode B 09/12   Speeldag 
09/09/2018 2 Cantincrode B - Vlug Vooruit C 1 - 4
16/09/2018 3 SV Groenendaal - Cantincrode B 8 - 4
23/09/2018 4 Cantincrode B - SV Sint-Jozef B 2 - 3
30/09/2018 5 FC Kiel-Johnnyboys - Cantincrode B 10 - 0
07/10/2018 6 Cantincrode B - Den Orgel 2 - 1
14/10/2018 7 SV Noorse C - Cantincrode B 6 - 0
21/10/2018 8 Cantincrode B - GFA Sinaai C 3 - 2
28/10/2018 9 Kontich-Scaldis - Cantincrode B 10 - 0
04/11/2018 10 Cantincrode B - FC Belgica 0 - 8
11/11/2018 11 BO Beerzel FC - Cantincrode B 7 - 0
18/11/2018 12 Cantincrode B - FC VDP B 0 - 4
25/11/2018 13 KSK Wavria - Cantincrode B 6 - 0
02/12/2018 14 Vlug Vooruit C - Cantincrode B 4 - 2
09/12/2018 1 City Pirates Antw. - Cantincrode B 10 - 0
13/01/2019 15 Cantincrode B - SV Groenendaal Speeldag 
20/01/2019 16 SV Sint-Jozef B - Cantincrode B Speeldag 
27/01/2019 17 Cantincrode B - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
03/02/2019 18 Den Orgel - Cantincrode B Speeldag 
10/02/2019 19 Cantincrode B - SV Noorse C Speeldag 
17/02/2019 20 GFA Sinaai C - Cantincrode B Speeldag 
24/02/2019 21 Cantincrode B - Kontich-Scaldis Speeldag 
10/03/2019 22 Cantincrode B - BO Beerzel FC Speeldag 
17/03/2019 23 FC VDP B - Cantincrode B Speeldag 
24/03/2019 24 Cantincrode B - KSK Wavria Speeldag 
31/03/2019 25 FC Belgica - Cantincrode B Speeldag 
07/04/2019 26 Cantincrode B - City Pirates Antw. Speeldag 

City Pirates Antw.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 City Pirates Antw. - Cantincrode B 09/12   Speeldag 
09/09/2018 2 GFA Sinaai C - City Pirates Antw. 0 - 11
16/09/2018 3 City Pirates Antw. - Vlug Vooruit C 3 - 0
23/09/2018 4 Kontich-Scaldis - City Pirates Antw. 7 - 3
30/09/2018 5 City Pirates Antw. - SV Groenendaal 7 - 2
07/10/2018 6 FC Belgica - City Pirates Antw. 0 - 1
14/10/2018 7 City Pirates Antw. - SV Sint-Jozef B 14 - 1
21/10/2018 8 BO Beerzel FC - City Pirates Antw. 1 - 5
28/10/2018 9 City Pirates Antw. - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
04/11/2018 10 FC VDP B - City Pirates Antw. 1 - 2
11/11/2018 11 City Pirates Antw. - Den Orgel 8 - 1
18/11/2018 12 City Pirates Antw. - KSK Wavria 5 - 0
25/11/2018 13 SV Noorse C - City Pirates Antw. 0 - 4
02/12/2018 14 City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 06/01   Speeldag 
09/12/2018 1 City Pirates Antw. - Cantincrode B 10 - 0
06/01/2019 14 City Pirates Antw. - GFA Sinaai C uitg. 
13/01/2019 15 Vlug Vooruit C - City Pirates Antw. Speeldag 
20/01/2019 16 City Pirates Antw. - Kontich-Scaldis Speeldag 
27/01/2019 17 SV Groenendaal - City Pirates Antw. Speeldag 
03/02/2019 18 City Pirates Antw. - FC Belgica Speeldag 
10/02/2019 19 SV Sint-Jozef B - City Pirates Antw. Speeldag 
17/02/2019 20 City Pirates Antw. - BO Beerzel FC Speeldag 
24/02/2019 21 FC Kiel-Johnnyboys - City Pirates Antw. Speeldag 
10/03/2019 22 Den Orgel - City Pirates Antw. Speeldag 
17/03/2019 23 KSK Wavria - City Pirates Antw. Speeldag 
24/03/2019 24 City Pirates Antw. - SV Noorse C Speeldag 
31/03/2019 25 City Pirates Antw. - FC VDP B Speeldag 
07/04/2019 26 Cantincrode B - City Pirates Antw. Speeldag 

Den Orgel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Den Orgel - Kontich-Scaldis 3 - 6
09/09/2018 2 FC Belgica - Den Orgel 10 - 0
16/09/2018 3 Den Orgel - BO Beerzel FC 2 - 3
23/09/2018 4 FC VDP B - Den Orgel 3 - 1
30/09/2018 5 Den Orgel - KSK Wavria 4 - 2
07/10/2018 6 Cantincrode B - Den Orgel 2 - 1
14/10/2018 7 Den Orgel - Vlug Vooruit C 5 - 1
21/10/2018 8 SV Groenendaal - Den Orgel 9 - 0
28/10/2018 9 Den Orgel - SV Sint-Jozef B 0 - 4
04/11/2018 10 FC Kiel-Johnnyboys - Den Orgel 7 - 0
11/11/2018 11 City Pirates Antw. - Den Orgel 8 - 1
18/11/2018 12 Den Orgel - SV Noorse C 0 - 2
25/11/2018 13 GFA Sinaai C - Den Orgel 3 - 0
02/12/2018 14 Den Orgel - FC Belgica 0 - 5
13/01/2019 15 BO Beerzel FC - Den Orgel Speeldag 
20/01/2019 16 Den Orgel - FC VDP B Speeldag 
27/01/2019 17 KSK Wavria - Den Orgel Speeldag 
03/02/2019 18 Den Orgel - Cantincrode B Speeldag 
10/02/2019 19 Vlug Vooruit C - Den Orgel Speeldag 
17/02/2019 20 Den Orgel - SV Groenendaal Speeldag 
24/02/2019 21 SV Sint-Jozef B - Den Orgel Speeldag 
10/03/2019 22 Den Orgel - City Pirates Antw. Speeldag 
17/03/2019 23 SV Noorse C - Den Orgel Speeldag 
24/03/2019 24 Den Orgel - GFA Sinaai C Speeldag 
31/03/2019 25 Den Orgel - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
07/04/2019 26 Kontich-Scaldis - Den Orgel Speeldag 

FC Belgica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Kiel-Johnnyboys - FC Belgica 6 - 2
09/09/2018 2 FC Belgica - Den Orgel 10 - 0
16/09/2018 3 SV Noorse C - FC Belgica 1 - 3
23/09/2018 4 FC Belgica - GFA Sinaai C (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 Kontich-Scaldis - FC Belgica 4 - 1
07/10/2018 6 FC Belgica - City Pirates Antw. 0 - 1
14/10/2018 7 FC Belgica - BO Beerzel FC 1 - 2
21/10/2018 8 FC VDP B - FC Belgica 2 - 2
28/10/2018 9 FC Belgica - KSK Wavria 1 - 0
04/11/2018 10 Cantincrode B - FC Belgica 0 - 8
11/11/2018 11 FC Belgica - Vlug Vooruit C 7 - 0
18/11/2018 12 SV Groenendaal - FC Belgica 4 - 3
25/11/2018 13 FC Belgica - SV Sint-Jozef B 1 - 0
02/12/2018 14 Den Orgel - FC Belgica 0 - 5
13/01/2019 15 FC Belgica - SV Noorse C Speeldag 
20/01/2019 16 GFA Sinaai C - FC Belgica Speeldag 
27/01/2019 17 FC Belgica - Kontich-Scaldis Speeldag 
03/02/2019 18 City Pirates Antw. - FC Belgica Speeldag 
10/02/2019 19 BO Beerzel FC - FC Belgica Speeldag 
17/02/2019 20 FC Belgica - FC VDP B Speeldag 
24/02/2019 21 KSK Wavria - FC Belgica Speeldag 
10/03/2019 22 Vlug Vooruit C - FC Belgica Speeldag 
17/03/2019 23 FC Belgica - SV Groenendaal Speeldag 
24/03/2019 24 SV Sint-Jozef B - FC Belgica Speeldag 
31/03/2019 25 FC Belgica - Cantincrode B Speeldag 
07/04/2019 26 FC Belgica - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 

FC Kiel-Johnnyboys

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Kiel-Johnnyboys - FC Belgica 6 - 2
09/09/2018 2 BO Beerzel FC - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
16/09/2018 3 FC Kiel-Johnnyboys - FC VDP B 7 - 0
23/09/2018 4 KSK Wavria - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 13
30/09/2018 5 FC Kiel-Johnnyboys - Cantincrode B 10 - 0
07/10/2018 6 Vlug Vooruit C - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
14/10/2018 7 FC Kiel-Johnnyboys - SV Groenendaal 3 - 3
21/10/2018 8 SV Sint-Jozef B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 3
28/10/2018 9 City Pirates Antw. - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
04/11/2018 10 FC Kiel-Johnnyboys - Den Orgel 7 - 0
11/11/2018 11 SV Noorse C - FC Kiel-Johnnyboys 6 - 0
18/11/2018 12 FC Kiel-Johnnyboys - GFA Sinaai C 2 - 2
25/11/2018 13 Kontich-Scaldis - FC Kiel-Johnnyboys 5 - 1
02/12/2018 14 FC Kiel-Johnnyboys - BO Beerzel FC 3 - 1
13/01/2019 15 FC VDP B - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
20/01/2019 16 FC Kiel-Johnnyboys - KSK Wavria Speeldag 
27/01/2019 17 Cantincrode B - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
03/02/2019 18 FC Kiel-Johnnyboys - Vlug Vooruit C Speeldag 
10/02/2019 19 SV Groenendaal - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
17/02/2019 20 FC Kiel-Johnnyboys - SV Sint-Jozef B Speeldag 
24/02/2019 21 FC Kiel-Johnnyboys - City Pirates Antw. Speeldag 
10/03/2019 22 FC Kiel-Johnnyboys - SV Noorse C Speeldag 
17/03/2019 23 GFA Sinaai C - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
24/03/2019 24 FC Kiel-Johnnyboys - Kontich-Scaldis Speeldag 
31/03/2019 25 Den Orgel - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
07/04/2019 26 FC Belgica - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 

FC VDP B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Groenendaal - FC VDP B (ff.) 5 - 0
09/09/2018 2 FC VDP B - SV Sint-Jozef B 4 - 1
16/09/2018 3 FC Kiel-Johnnyboys - FC VDP B 7 - 0
23/09/2018 4 FC VDP B - Den Orgel 3 - 1
30/09/2018 5 SV Noorse C - FC VDP B 5 - 1
07/10/2018 6 FC VDP B - GFA Sinaai C 3 - 0
14/10/2018 7 Kontich-Scaldis - FC VDP B 4 - 0
21/10/2018 8 FC VDP B - FC Belgica 2 - 2
28/10/2018 9 BO Beerzel FC - FC VDP B 1 - 0
04/11/2018 10 FC VDP B - City Pirates Antw. 1 - 2
11/11/2018 11 FC VDP B - KSK Wavria 0 - 5
18/11/2018 12 Cantincrode B - FC VDP B 0 - 4
25/11/2018 13 FC VDP B - Vlug Vooruit C 0 - 3
02/12/2018 14 SV Sint-Jozef B - FC VDP B uitg. 
13/01/2019 15 FC VDP B - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
20/01/2019 16 Den Orgel - FC VDP B Speeldag 
27/01/2019 17 FC VDP B - SV Noorse C Speeldag 
03/02/2019 18 GFA Sinaai C - FC VDP B Speeldag 
10/02/2019 19 FC VDP B - Kontich-Scaldis Speeldag 
17/02/2019 20 FC Belgica - FC VDP B Speeldag 
24/02/2019 21 FC VDP B - BO Beerzel FC Speeldag 
10/03/2019 22 KSK Wavria - FC VDP B Speeldag 
17/03/2019 23 FC VDP B - Cantincrode B Speeldag 
24/03/2019 24 Vlug Vooruit C - FC VDP B Speeldag 
31/03/2019 25 City Pirates Antw. - FC VDP B Speeldag 
07/04/2019 26 FC VDP B - SV Groenendaal Speeldag 

GFA Sinaai C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Noorse C - GFA Sinaai C 9 - 2
09/09/2018 2 GFA Sinaai C - City Pirates Antw. 0 - 11
16/09/2018 3 GFA Sinaai C - Kontich-Scaldis 0 - 1
23/09/2018 4 FC Belgica - GFA Sinaai C (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 GFA Sinaai C - BO Beerzel FC 0 - 4
07/10/2018 6 FC VDP B - GFA Sinaai C 3 - 0
14/10/2018 7 GFA Sinaai C - KSK Wavria 2 - 5
21/10/2018 8 Cantincrode B - GFA Sinaai C 3 - 2
28/10/2018 9 GFA Sinaai C - Vlug Vooruit C 0 - 4
04/11/2018 10 SV Groenendaal - GFA Sinaai C 5 - 0
11/11/2018 11 GFA Sinaai C - SV Sint-Jozef B 3 - 1
18/11/2018 12 FC Kiel-Johnnyboys - GFA Sinaai C 2 - 2
25/11/2018 13 GFA Sinaai C - Den Orgel 3 - 0
02/12/2018 14 City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 06/01   Speeldag 
06/01/2019 14 City Pirates Antw. - GFA Sinaai C uitg. 
13/01/2019 15 Kontich-Scaldis - GFA Sinaai C Speeldag 
20/01/2019 16 GFA Sinaai C - FC Belgica Speeldag 
27/01/2019 17 BO Beerzel FC - GFA Sinaai C Speeldag 
03/02/2019 18 GFA Sinaai C - FC VDP B Speeldag 
10/02/2019 19 KSK Wavria - GFA Sinaai C Speeldag 
17/02/2019 20 GFA Sinaai C - Cantincrode B Speeldag 
24/02/2019 21 Vlug Vooruit C - GFA Sinaai C Speeldag 
10/03/2019 22 SV Sint-Jozef B - GFA Sinaai C Speeldag 
17/03/2019 23 GFA Sinaai C - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
24/03/2019 24 Den Orgel - GFA Sinaai C Speeldag 
31/03/2019 25 GFA Sinaai C - SV Groenendaal Speeldag 
07/04/2019 26 GFA Sinaai C - SV Noorse C Speeldag 

KSK Wavria

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Vlug Vooruit C - KSK Wavria 1 - 1
09/09/2018 2 KSK Wavria - SV Groenendaal 1 - 5
16/09/2018 3 SV Sint-Jozef B - KSK Wavria 2 - 0
23/09/2018 4 KSK Wavria - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 13
30/09/2018 5 Den Orgel - KSK Wavria 4 - 2
07/10/2018 6 KSK Wavria - SV Noorse C 1 - 1
14/10/2018 7 GFA Sinaai C - KSK Wavria 2 - 5
21/10/2018 8 KSK Wavria - Kontich-Scaldis 6 - 4
28/10/2018 9 FC Belgica - KSK Wavria 1 - 0
04/11/2018 10 KSK Wavria - BO Beerzel FC 2 - 1
11/11/2018 11 FC VDP B - KSK Wavria 0 - 5
18/11/2018 12 City Pirates Antw. - KSK Wavria 5 - 0
25/11/2018 13 KSK Wavria - Cantincrode B 6 - 0
02/12/2018 14 SV Groenendaal - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
13/01/2019 15 KSK Wavria - SV Sint-Jozef B Speeldag 
20/01/2019 16 FC Kiel-Johnnyboys - KSK Wavria Speeldag 
27/01/2019 17 KSK Wavria - Den Orgel Speeldag 
03/02/2019 18 SV Noorse C - KSK Wavria Speeldag 
10/02/2019 19 KSK Wavria - GFA Sinaai C Speeldag 
17/02/2019 20 Kontich-Scaldis - KSK Wavria Speeldag 
24/02/2019 21 KSK Wavria - FC Belgica Speeldag 
10/03/2019 22 KSK Wavria - FC VDP B Speeldag 
17/03/2019 23 KSK Wavria - City Pirates Antw. Speeldag 
24/03/2019 24 Cantincrode B - KSK Wavria Speeldag 
31/03/2019 25 BO Beerzel FC - KSK Wavria Speeldag 
07/04/2019 26 KSK Wavria - Vlug Vooruit C Speeldag 

Kontich-Scaldis

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Den Orgel - Kontich-Scaldis 3 - 6
09/09/2018 2 Kontich-Scaldis (ff.) - SV Noorse C 0 - 5
16/09/2018 3 GFA Sinaai C - Kontich-Scaldis 0 - 1
23/09/2018 4 Kontich-Scaldis - City Pirates Antw. 7 - 3
30/09/2018 5 Kontich-Scaldis - FC Belgica 4 - 1
07/10/2018 6 BO Beerzel FC - Kontich-Scaldis 1 - 3
14/10/2018 7 Kontich-Scaldis - FC VDP B 4 - 0
21/10/2018 8 KSK Wavria - Kontich-Scaldis 6 - 4
28/10/2018 9 Kontich-Scaldis - Cantincrode B 10 - 0
04/11/2018 10 Vlug Vooruit C - Kontich-Scaldis (ff.) 5 - 0
11/11/2018 11 Kontich-Scaldis - SV Groenendaal 7 - 4
18/11/2018 12 SV Sint-Jozef B - Kontich-Scaldis 1 - 4
25/11/2018 13 Kontich-Scaldis - FC Kiel-Johnnyboys 5 - 1
02/12/2018 14 SV Noorse C - Kontich-Scaldis 2 - 3
13/01/2019 15 Kontich-Scaldis - GFA Sinaai C Speeldag 
20/01/2019 16 City Pirates Antw. - Kontich-Scaldis Speeldag 
27/01/2019 17 FC Belgica - Kontich-Scaldis Speeldag 
03/02/2019 18 Kontich-Scaldis - BO Beerzel FC Speeldag 
10/02/2019 19 FC VDP B - Kontich-Scaldis Speeldag 
17/02/2019 20 Kontich-Scaldis - KSK Wavria Speeldag 
24/02/2019 21 Cantincrode B - Kontich-Scaldis Speeldag 
10/03/2019 22 SV Groenendaal - Kontich-Scaldis Speeldag 
17/03/2019 23 Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B Speeldag 
24/03/2019 24 FC Kiel-Johnnyboys - Kontich-Scaldis Speeldag 
31/03/2019 25 Kontich-Scaldis - Vlug Vooruit C Speeldag 
07/04/2019 26 Kontich-Scaldis - Den Orgel Speeldag 

SV Groenendaal

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Groenendaal - FC VDP B (ff.) 5 - 0
09/09/2018 2 KSK Wavria - SV Groenendaal 1 - 5
16/09/2018 3 SV Groenendaal - Cantincrode B 8 - 4
23/09/2018 4 Vlug Vooruit C - SV Groenendaal (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 City Pirates Antw. - SV Groenendaal 7 - 2
07/10/2018 6 SV Groenendaal - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0
14/10/2018 7 FC Kiel-Johnnyboys - SV Groenendaal 3 - 3
21/10/2018 8 SV Groenendaal - Den Orgel 9 - 0
28/10/2018 9 SV Noorse C - SV Groenendaal 2 - 2
04/11/2018 10 SV Groenendaal - GFA Sinaai C 5 - 0
11/11/2018 11 Kontich-Scaldis - SV Groenendaal 7 - 4
18/11/2018 12 SV Groenendaal - FC Belgica 4 - 3
25/11/2018 13 BO Beerzel FC - SV Groenendaal 2 - 2
02/12/2018 14 SV Groenendaal - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
13/01/2019 15 Cantincrode B - SV Groenendaal Speeldag 
20/01/2019 16 SV Groenendaal - Vlug Vooruit C Speeldag 
27/01/2019 17 SV Groenendaal - City Pirates Antw. Speeldag 
03/02/2019 18 SV Sint-Jozef B - SV Groenendaal Speeldag 
10/02/2019 19 SV Groenendaal - FC Kiel-Johnnyboys Speeldag 
17/02/2019 20 Den Orgel - SV Groenendaal Speeldag 
24/02/2019 21 SV Groenendaal - SV Noorse C Speeldag 
10/03/2019 22 SV Groenendaal - Kontich-Scaldis Speeldag 
17/03/2019 23 FC Belgica - SV Groenendaal Speeldag 
24/03/2019 24 SV Groenendaal - BO Beerzel FC Speeldag 
31/03/2019 25 GFA Sinaai C - SV Groenendaal Speeldag 
07/04/2019 26 FC VDP B - SV Groenendaal Speeldag 

SV Noorse C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Noorse C - GFA Sinaai C 9 - 2
09/09/2018 2 Kontich-Scaldis (ff.) - SV Noorse C 0 - 5
16/09/2018 3 SV Noorse C - FC Belgica 1 - 3
23/09/2018 4 BO Beerzel FC - SV Noorse C 2 - 0
30/09/2018 5 SV Noorse C - FC VDP B 5 - 1
07/10/2018 6 KSK Wavria - SV Noorse C 1 - 1
14/10/2018 7 SV Noorse C - Cantincrode B 6 - 0
21/10/2018 8 Vlug Vooruit C - SV Noorse C 0 - 7
28/10/2018 9 SV Noorse C - SV Groenendaal 2 - 2
04/11/2018 10 SV Sint-Jozef B - SV Noorse C 2 - 1
11/11/2018 11 SV Noorse C - FC Kiel-Johnnyboys 6 - 0
18/11/2018 12 Den Orgel - SV Noorse C 0 - 2
25/11/2018 13 SV Noorse C - City Pirates Antw. 0 - 4
02/12/2018 14 SV Noorse C - Kontich-Scaldis 2 - 3
13/01/2019 15 FC Belgica - SV Noorse C Speeldag 
20/01/2019 16 SV Noorse C - BO Beerzel FC Speeldag 
27/01/2019 17 FC VDP B - SV Noorse C Speeldag 
03/02/2019 18 SV Noorse C - KSK Wavria Speeldag 
10/02/2019 19 Cantincrode B - SV Noorse C Speeldag 
17/02/2019 20 SV Noorse C - Vlug Vooruit C Speeldag 
24/02/2019 21 SV Groenendaal - SV Noorse C Speeldag 
10/03/2019 22 FC Kiel-Johnnyboys - SV Noorse C Speeldag 
17/03/2019 23 SV Noorse C - Den Orgel Speeldag 
24/03/2019 24 City Pirates Antw. - SV Noorse C Speeldag 
31/03/2019 25 SV Noorse C - SV Sint-Jozef B Speeldag 
07/04/2019 26 GFA Sinaai C - SV Noorse C Speeldag 

SV Sint-Jozef B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Sint-Jozef B - BO Beerzel FC 0 - 1
09/09/2018 2 FC VDP B - SV Sint-Jozef B 4 - 1
16/09/2018 3 SV Sint-Jozef B - KSK Wavria 2 - 0
23/09/2018 4 Cantincrode B - SV Sint-Jozef B 2 - 3
30/09/2018 5 SV Sint-Jozef B - Vlug Vooruit C 1 - 2
07/10/2018 6 SV Groenendaal - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0
14/10/2018 7 City Pirates Antw. - SV Sint-Jozef B 14 - 1
21/10/2018 8 SV Sint-Jozef B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 3
28/10/2018 9 Den Orgel - SV Sint-Jozef B 0 - 4
04/11/2018 10 SV Sint-Jozef B - SV Noorse C 2 - 1
11/11/2018 11 GFA Sinaai C - SV Sint-Jozef B 3 - 1
18/11/2018 12 SV Sint-Jozef B - Kontich-Scaldis 1 - 4
25/11/2018 13 FC Belgica - SV Sint-Jozef B 1 - 0
02/12/2018 14 SV Sint-Jozef B - FC VDP B uitg. 
13/01/2019 15 KSK Wavria - SV Sint-Jozef B Speeldag 
20/01/2019 16 SV Sint-Jozef B - Cantincrode B Speeldag 
27/01/2019 17 Vlug Vooruit C - SV Sint-Jozef B Speeldag 
03/02/2019 18 SV Sint-Jozef B - SV Groenendaal Speeldag 
10/02/2019 19 SV Sint-Jozef B - City Pirates Antw. Speeldag 
17/02/2019 20 FC Kiel-Johnnyboys - SV Sint-Jozef B Speeldag 
24/02/2019 21 SV Sint-Jozef B - Den Orgel Speeldag 
10/03/2019 22 SV Sint-Jozef B - GFA Sinaai C Speeldag 
17/03/2019 23 Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B Speeldag 
24/03/2019 24 SV Sint-Jozef B - FC Belgica Speeldag 
31/03/2019 25 SV Noorse C - SV Sint-Jozef B Speeldag 
07/04/2019 26 BO Beerzel FC - SV Sint-Jozef B Speeldag 

Vlug Vooruit C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Vlug Vooruit C - KSK Wavria 1 - 1
09/09/2018 2 Cantincrode B - Vlug Vooruit C 1 - 4
16/09/2018 3 City Pirates Antw. - Vlug Vooruit C 3 - 0
23/09/2018 4 Vlug Vooruit C - SV Groenendaal (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 SV Sint-Jozef B - Vlug Vooruit C 1 - 2
07/10/2018 6 Vlug Vooruit C - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
14/10/2018 7 Den Orgel - Vlug Vooruit C 5 - 1
21/10/2018 8 Vlug Vooruit C - SV Noorse C 0 - 7
28/10/2018 9 GFA Sinaai C - Vlug Vooruit C 0 - 4
04/11/2018 10 Vlug Vooruit C - Kontich-Scaldis (ff.) 5 - 0
11/11/2018 11 FC Belgica - Vlug Vooruit C 7 - 0
18/11/2018 12 Vlug Vooruit C - BO Beerzel FC 2 - 3
25/11/2018 13 FC VDP B - Vlug Vooruit C 0 - 3
02/12/2018 14 Vlug Vooruit C - Cantincrode B 4 - 2
13/01/2019 15 Vlug Vooruit C - City Pirates Antw. Speeldag 
20/01/2019 16 SV Groenendaal - Vlug Vooruit C Speeldag 
27/01/2019 17 Vlug Vooruit C - SV Sint-Jozef B Speeldag 
03/02/2019 18 FC Kiel-Johnnyboys - Vlug Vooruit C Speeldag 
10/02/2019 19 Vlug Vooruit C - Den Orgel Speeldag 
17/02/2019 20 SV Noorse C - Vlug Vooruit C Speeldag 
24/02/2019 21 Vlug Vooruit C - GFA Sinaai C Speeldag 
10/03/2019 22 Vlug Vooruit C - FC Belgica Speeldag 
17/03/2019 23 BO Beerzel FC - Vlug Vooruit C Speeldag 
24/03/2019 24 Vlug Vooruit C - FC VDP B Speeldag 
31/03/2019 25 Kontich-Scaldis - Vlug Vooruit C Speeldag 
07/04/2019 26 KSK Wavria - Vlug Vooruit C Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
HEREN REEKS 1 HEREN REEKS 2 HEREN REEKS 3 A
HEREN REEKS 3 B HEREN REEKS 4 A HEREN REEKS 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
DAMES REEKS A DAMES REEKS B DAMES REEKS C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de KBVB.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.