Recreatief Dames C
Update: 09/05/2019 om 08:06u
Archief Seizoen 2018-2019 Provinciaal 3e provinciale Recreatief Dames C
Laatste update: 09/05/2019 om 08:06u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Reizen naar Sportevents
www.travel2sports.be
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
DAMESREEKS C - RECREATIEF VOETBAL
PROVINCIE ANTWERPEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u de samenstelling van de Damesreeks C van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de KBVB (c).

De 14 ploegen:
VK Kontich-Scaldis, SV Noorse C, FC VDP B, SV Sint-Jozef B, GFA Sinaai C, Cantincrode B,
SC City Pirates Antwerpen, KSV Vlug Vooruit C, K BO Beerzel FC, FC Kiel-Johnnyboys,
FC Belgica, Den Orgel, KSK Wavria en SV Groenendaal.

WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (7 april 2019)
Vrij. 05/04 20u00 Kontich-Scaldis - Den Orgel 10 - 0
Vrij. 05/04 20u30 FC VDP B - SV Groenendaal 4 - 0
Zat. 06/04 12u00 GFA Sinaai C - SV Noorse C 0 - 3
Zat. 06/04 18u00 Cantincrode B - City Pirates Antw. 1 - 9
Zat. 06/04 19u30 BO Beerzel FC - SV Sint-Jozef B 2 - 0
Zat. 06/04 20u00 FC Belgica - FC Kiel-Johnnyboys 8 - 0
Zon. 07/04 15u00 KSK Wavria - Vlug Vooruit C 1 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 City Pirates Antw. 25 24 1 0 155 20 72
2 Kontich-Scaldis 25 21 4 0 106 46 63
3 SV Groenendaal 24 15 6 3 102 47 48
4 FC Belgica 24 15 7 2 86 28 47
5 FC Kiel-Johnnyboys 25 13 9 3 84 68 42
6 BO Beerzel FC 24 12 8 4 39 37 40
7 SV Noorse C 24 11 10 3 68 49 36
8 Vlug Vooruit C 23 10 10 3 42 57 33
9 KSK Wavria 24 8 13 3 40 76 27
10 GFA Sinaai C 25 7 15 3 31 70 24
11 FC VDP B 24 6 15 3 27 63 21
12 SV Sint-Jozef B 24 5 16 3 25 71 18
13 Den Orgel 24 4 20 0 29 102 12
14 Cantincrode B 25 4 21 0 22 122 12

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (2 september 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - FC Belgica 6 - 2
SV Sint-Jozef B - BO Beerzel FC 0 - 1
Den Orgel - Kontich-Scaldis 3 - 6
SV Groenendaal - FC VDP B (ff.) 5 - 0
Vlug Vooruit C - KSK Wavria 1 - 1
SV Noorse C - GFA Sinaai C 9 - 2
City Pirates Antw. - Cantincrode B 10 - 0


Speeldag 2 (9 september 2018)
Kontich-Scaldis (ff.) - SV Noorse C 0 - 5
FC VDP B - SV Sint-Jozef B 4 - 1
GFA Sinaai C - City Pirates Antw. 0 - 11
Cantincrode B - Vlug Vooruit C 1 - 4
BO Beerzel FC - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
FC Belgica - Den Orgel 10 - 0
KSK Wavria - SV Groenendaal 1 - 5


Speeldag 3 (16 september 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - FC VDP B 7 - 0
SV Sint-Jozef B - KSK Wavria 2 - 0
GFA Sinaai C - Kontich-Scaldis 0 - 1
Den Orgel - BO Beerzel FC 2 - 3
City Pirates Antw. - Vlug Vooruit C 3 - 0
SV Groenendaal - Cantincrode B 8 - 4
SV Noorse C - FC Belgica 1 - 3


Speeldag 4 (23 september 2018)
Cantincrode B - SV Sint-Jozef B 2 - 3
Kontich-Scaldis - City Pirates Antw. 7 - 3
FC VDP B - Den Orgel 3 - 1
BO Beerzel FC - SV Noorse C 2 - 0
FC Belgica - GFA Sinaai C (ff.) 5 - 0
Vlug Vooruit C - SV Groenendaal (ff.) 5 - 0
KSK Wavria - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 13


Speeldag 5 (30 september 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - Cantincrode B 10 - 0
Kontich-Scaldis - FC Belgica 4 - 1
GFA Sinaai C - BO Beerzel FC 0 - 4
SV Sint-Jozef B - Vlug Vooruit C 1 - 2
Den Orgel - KSK Wavria 4 - 2
City Pirates Antw. - SV Groenendaal 7 - 2
SV Noorse C - FC VDP B 5 - 1


Speeldag 6 (7 oktober 2018)
FC VDP B - GFA Sinaai C 3 - 0
Cantincrode B - Den Orgel 2 - 1
BO Beerzel FC - Kontich-Scaldis 1 - 3
FC Belgica - City Pirates Antw. 0 - 1
Vlug Vooruit C - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
SV Groenendaal - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0
KSK Wavria - SV Noorse C 1 - 1


Speeldag 7 (14 oktober 2018)
Kontich-Scaldis - FC VDP B 4 - 0
FC Kiel-Johnnyboys - SV Groenendaal 3 - 3
GFA Sinaai C - KSK Wavria 2 - 5
FC Belgica - BO Beerzel FC 1 - 2
Den Orgel - Vlug Vooruit C 5 - 1
City Pirates Antw. - SV Sint-Jozef B 14 - 1
SV Noorse C - Cantincrode B 6 - 0


Speeldag 8 (21 oktober 2018)
FC VDP B - FC Belgica 2 - 2
SV Sint-Jozef B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 3
Cantincrode B - GFA Sinaai C 3 - 2
BO Beerzel FC - City Pirates Antw. 1 - 5
Vlug Vooruit C - SV Noorse C 0 - 7
SV Groenendaal - Den Orgel 9 - 0
KSK Wavria - Kontich-Scaldis 6 - 4


Speeldag 9 (28 oktober 2018)
Kontich-Scaldis - Cantincrode B 10 - 0
GFA Sinaai C - Vlug Vooruit C 0 - 4
BO Beerzel FC - FC VDP B 1 - 0
FC Belgica - KSK Wavria 1 - 0
Den Orgel - SV Sint-Jozef B 0 - 4
City Pirates Antw. - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
SV Noorse C - SV Groenendaal 2 - 2


Speeldag 10 (4 november 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - Den Orgel 7 - 0
FC VDP B - City Pirates Antw. 1 - 2
SV Sint-Jozef B - SV Noorse C 2 - 1
Cantincrode B - FC Belgica 0 - 8
KSK Wavria - BO Beerzel FC 2 - 1
Vlug Vooruit C - Kontich-Scaldis (ff.) 5 - 0
SV Groenendaal - GFA Sinaai C 5 - 0


Speeldag 11 (11 november 2018)
Kontich-Scaldis - SV Groenendaal 7 - 4
FC VDP B - KSK Wavria 0 - 5
GFA Sinaai C - SV Sint-Jozef B 3 - 1
BO Beerzel FC - Cantincrode B 7 - 0
FC Belgica - Vlug Vooruit C 7 - 0
City Pirates Antw. - Den Orgel 8 - 1
SV Noorse C - FC Kiel-Johnnyboys 6 - 0


Speeldag 12 (18 november 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - GFA Sinaai C 2 - 2
SV Sint-Jozef B - Kontich-Scaldis 1 - 4
Cantincrode B - FC VDP B 0 - 4
Den Orgel - SV Noorse C 0 - 2
City Pirates Antw. - KSK Wavria 5 - 0
SV Groenendaal - FC Belgica 4 - 3
Vlug Vooruit C - BO Beerzel FC 2 - 3


Speeldag 13 (25 november 2018)
Kontich-Scaldis - FC Kiel-Johnnyboys 5 - 1
FC VDP B - Vlug Vooruit C 0 - 3
GFA Sinaai C - Den Orgel 3 - 0
BO Beerzel FC - SV Groenendaal 2 - 2
FC Belgica - SV Sint-Jozef B 1 - 0
KSK Wavria - Cantincrode B 6 - 0
SV Noorse C - City Pirates Antw. 0 - 4


Speeldag 14 (2 december 2018)
FC Kiel-Johnnyboys - BO Beerzel FC 3 - 1
SV Sint-Jozef B - FC VDP B 0 - 0
Den Orgel - FC Belgica 0 - 5
Vlug Vooruit C - Cantincrode B 4 - 2
SV Groenendaal - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
SV Noorse C - Kontich-Scaldis 2 - 3
City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 4 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 9 december 2018)
City Pirates Antw. - Cantincrode B 10 - 0 Speeldag 1


Inhaalwedstrijden (zondag 6 januari 2019)
City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 4 - 1 Speeldag 14


Speeldag 15 (13 januari 2019)
Kontich-Scaldis - GFA Sinaai C 2 - 0
FC VDP B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 6
Cantincrode B - SV Groenendaal 1 - 6
BO Beerzel FC - Den Orgel 2 - 0
FC Belgica - SV Noorse C 3 - 1
KSK Wavria - SV Sint-Jozef B 7 - 0
Vlug Vooruit C - City Pirates Antw. 1 - 10


Speeldag 16 (20 januari 2019)
FC Kiel-Johnnyboys - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
GFA Sinaai C - FC Belgica 1 - 0
SV Sint-Jozef B - Cantincrode B 0 - 1
Den Orgel - FC VDP B 1 - 2
City Pirates Antw. - Kontich-Scaldis 7 - 1
SV Groenendaal - Vlug Vooruit C 6 - 0
SV Noorse C - BO Beerzel FC 2 - 2


Speeldag 17 (27 januari 2019)
FC VDP B - SV Noorse C 3 - 0
Cantincrode B - FC Kiel-Johnnyboys uitg.
BO Beerzel FC - GFA Sinaai C uitg.
FC Belgica - Kontich-Scaldis uitg.
KSK Wavria - Den Orgel uitg.
Vlug Vooruit C - SV Sint-Jozef B uitg.
SV Groenendaal - City Pirates Antw. 0 - 3


Speeldag 18 (3 februari 2019)
Kontich-Scaldis - BO Beerzel FC 5 - 0
FC Kiel-Johnnyboys - Vlug Vooruit C 1 - 0
GFA Sinaai C - FC VDP B 2 - 0
SV Sint-Jozef B - SV Groenendaal uitg.
Den Orgel - Cantincrode B 2 - 1
City Pirates Antw. - FC Belgica 3 - 1
SV Noorse C - KSK Wavria 4 - 0


Speeldag 19 (10 februari 2019)
FC VDP B - Kontich-Scaldis 0 - 5
SV Sint-Jozef B - City Pirates Antw. 1 - 3
Cantincrode B - SV Noorse C 0 - 3
BO Beerzel FC - FC Belgica 0 - 0
Vlug Vooruit C - Den Orgel 2 - 0
SV Groenendaal - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
KSK Wavria - GFA Sinaai C 2 - 1


Speeldag 20 (17 februari 2019)
Kontich-Scaldis - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
FC Kiel-Johnnyboys - SV Sint-Jozef B 4 - 4
GFA Sinaai C - Cantincrode B 1 - 0
FC Belgica - FC VDP B 4 - 0
Den Orgel - SV Groenendaal 0 - 8
City Pirates Antw. - BO Beerzel FC 4 - 0
SV Noorse C - Vlug Vooruit C 0 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 20 februari 2019)
SV Sint-Jozef B - FC VDP B 0 - 0 Speeldag 14


Speeldag 21 (24 februari 2019)
FC Kiel-Johnnyboys (ff.) - City Pirates Antw. 0 - 5
FC VDP B - BO Beerzel FC 0 - 0
SV Sint-Jozef B - Den Orgel 1 - 0
Cantincrode B - Kontich-Scaldis 2 - 3
SV Groenendaal - SV Noorse C 9 - 0
Vlug Vooruit C - GFA Sinaai C 0 - 0
KSK Wavria - FC Belgica 0 - 3


Inhaalwedstrijden (zaterdag 2 maart 2019)
Cantincrode B - Kontich-Scaldis 2 - 3 Speeldag 21


Speeldag 22 (10 maart 2019)
FC Kiel-Johnnyboys - SV Noorse C 4 - 3
SV Sint-Jozef B - GFA Sinaai C 0 - 0
Cantincrode B - BO Beerzel FC 0 - 2
Den Orgel - City Pirates Antw. 0 - 8
Vlug Vooruit C - FC Belgica 1 - 3
SV Groenendaal - Kontich-Scaldis 1 - 2
KSK Wavria - FC VDP B uitg.


Speeldag 23 (17 maart 2019)
Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B 5 - 1
FC VDP B - Cantincrode B 1 - 2
GFA Sinaai C - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
BO Beerzel FC - Vlug Vooruit C uitg.
FC Belgica - SV Groenendaal 3 - 2
KSK Wavria - City Pirates Antw. 0 - 11
SV Noorse C - Den Orgel 2 - 1


Speeldag 24 (24 maart 2019)
FC Kiel-Johnnyboys - Kontich-Scaldis 1 - 5
SV Sint-Jozef B - FC Belgica 1 - 4
Cantincrode B - KSK Wavria 0 - 1
Den Orgel - GFA Sinaai C 2 - 3
City Pirates Antw. - SV Noorse C 9 - 0
SV Groenendaal - BO Beerzel FC 2 - 0
Vlug Vooruit C - FC VDP B 3 - 0


Speeldag 25 (31 maart 2019)
Kontich-Scaldis - Vlug Vooruit C 5 - 2
GFA Sinaai C - SV Groenendaal 3 - 4
BO Beerzel FC - KSK Wavria 2 - 0
FC Belgica - Cantincrode B 11 - 0
Den Orgel - FC Kiel-Johnnyboys 7 - 0
City Pirates Antw. - FC VDP B 4 - 1
SV Noorse C - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 3 april 2019)
Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B 5 - 1 Speeldag 23


Speeldag 26 (7 april 2019)
Kontich-Scaldis - Den Orgel 10 - 0
FC VDP B - SV Groenendaal 4 - 0
GFA Sinaai C - SV Noorse C 0 - 3
Cantincrode B - City Pirates Antw. 1 - 9
BO Beerzel FC - SV Sint-Jozef B 2 - 0
FC Belgica - FC Kiel-Johnnyboys 8 - 0
KSK Wavria - Vlug Vooruit C 1 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 14 april 2019)
SV Groenendaal - City Pirates Antw. 0 - 3 Speeldag 17


Inhaalwedstrijden (vrijdag 26 april 2019)
FC VDP B - SV Noorse C 3 - 0 Speeldag 17


Inhaalwedstrijden (zondag 28 april 2019)
Vlug Vooruit C - FC Belgica 1 - 3 Speeldag 22


Inhaalwedstrijden (woensdag 8 mei 2019)
SV Noorse C - Den Orgel 2 - 1 Speeldag 23


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 723933
2Kontich-Scaldis 633627
3SV Groenendaal 483315
4FC Belgica 473017
5FC Kiel-Johnnyboys 422715
6BO Beerzel FC 402020
7SV Noorse C 362016
8Vlug Vooruit C 331716
9KSK Wavria 271710
10GFA Sinaai C 24186
11FC VDP B 21147
12SV Sint-Jozef B 18117
13Cantincrode B 1266
14Den Orgel 12120


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 303
2Kontich-Scaldis 1239
3SV Groenendaal 24321
4FC Belgica 25619
5BO Beerzel FC 321319
6FC Kiel-Johnnyboys 331221
7SV Noorse C 361620
8Vlug Vooruit C 361620
9KSK Wavria 451629
10FC VDP B 512229
11GFA Sinaai C 512130
12SV Sint-Jozef B 542529
13Den Orgel 602733
14Cantincrode B 633033


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 1266
2FC Belgica 1293
3Kontich-Scaldis 1293
4BO Beerzel FC 963
5GFA Sinaai C 633
6SV Groenendaal 633
7SV Noorse C 633
8Vlug Vooruit C 541
9KSK Wavria 413
10Cantincrode B 303
11Den Orgel 330
12FC VDP B 330
13FC Kiel-Johnnyboys 000
14SV Sint-Jozef B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 1558372
2Kontich-Scaldis 1066937
3SV Groenendaal 1026438
4FC Belgica 865432
5FC Kiel-Johnnyboys 845331
6SV Noorse C 684226
7Vlug Vooruit C 422319
8KSK Wavria 402614
9BO Beerzel FC 392019
10GFA Sinaai C 312011
11Den Orgel 29263
12FC VDP B 27198
13SV Sint-Jozef B 251015
14Cantincrode B 221210


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 20812
2FC Belgica 28622
3BO Beerzel FC 371423
4Kontich-Scaldis 461729
5SV Groenendaal 47938
6SV Noorse C 491930
7Vlug Vooruit C 572730
8FC VDP B 632736
9FC Kiel-Johnnyboys 682543
10GFA Sinaai C 703337
11SV Sint-Jozef B 711952
12KSK Wavria 764036
13Den Orgel 1024557
14Cantincrode B 1224676


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1City Pirates Antw. 22x22x
2Kontich-Scaldis 9x9x
3FC Kiel-Johnnyboys 6 8 
4SV Groenendaal 6 8 
5FC Belgica 6x7x
6BO Beerzel FC 3 3 
7GFA Sinaai C 2 5 
8SV Noorse C 2x5 
9SV Sint-Jozef B 2 4 
10Vlug Vooruit C 2 4 
11KSK Wavria 2 3 
12FC VDP B 1x2 
13Cantincrode B 1 1 
14Den Orgel 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 1266
2FC Belgica 1284
3BO Beerzel FC 1174
4SV Groenendaal 1091
5SV Noorse C 945
6FC Kiel-Johnnyboys 853
7Vlug Vooruit C 853
8Kontich-Scaldis 862
9GFA Sinaai C 752
10FC VDP B 532
11SV Sint-Jozef B 541
12KSK Wavria 422
13Cantincrode B 101
14Den Orgel 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 251312
2Kontich-Scaldis 231211
3SV Groenendaal 221210
4FC Belgica 211110
5SV Noorse C 19109
6BO Beerzel FC 1899
7FC Kiel-Johnnyboys 18126
8Vlug Vooruit C 1688
9SV Sint-Jozef B 1587
10GFA Sinaai C 1486
11KSK Wavria 1385
12Cantincrode B 1275
13FC VDP B 1284
14Den Orgel 1183


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates Antw. 000
2Kontich-Scaldis 211
3SV Groenendaal 202
4FC Belgica 312
5SV Noorse C 523
6BO Beerzel FC 624
7Vlug Vooruit C 734
8FC Kiel-Johnnyboys 716
9SV Sint-Jozef B 945
10GFA Sinaai C 1156
11KSK Wavria 1138
12FC VDP B 1248
13Cantincrode B 1358
14Den Orgel 1358


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 City Pirates Antw. 13 13 0 0 83 8 39
2 Kontich-Scaldis 13 12 0 1 69 17 36
3 SV Groenendaal 12 11 0 1 64 9 33
4 FC Belgica 12 10 0 2 54 6 30
5 FC Kiel-Johnnyboys 13 8 3 2 53 25 27
6 BO Beerzel FC 11 6 2 3 20 14 20
7 SV Noorse C 12 6 2 4 42 19 20
8 GFA Sinaai C 13 6 0 7 20 33 18
9 Vlug Vooruit C 11 5 2 4 23 27 17
10 KSK Wavria 11 5 2 4 26 40 17
11 FC VDP B 12 4 2 6 19 27 14
12 Den Orgel 13 4 0 9 26 45 12
13 SV Sint-Jozef B 12 3 2 7 10 19 11
14 Cantincrode B 12 2 0 10 12 46 6

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 City Pirates Antw. 12 11 0 1 72 12 33
2 Kontich-Scaldis 12 9 0 3 37 29 27
3 BO Beerzel FC 13 6 2 5 19 23 20
4 FC Belgica 12 5 2 5 32 22 17
5 SV Noorse C 12 5 1 6 26 30 16
6 Vlug Vooruit C 12 5 1 6 19 30 16
7 FC Kiel-Johnnyboys 12 5 0 7 31 43 15
8 SV Groenendaal 12 4 3 5 38 38 15
9 KSK Wavria 13 3 1 9 14 36 10
10 FC VDP B 12 2 1 9 8 36 7
11 SV Sint-Jozef B 12 2 1 9 15 52 7
12 GFA Sinaai C 12 1 3 8 11 37 6
13 Cantincrode B 13 2 0 11 10 76 6
14 Den Orgel 11 0 0 11 3 57 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BO Beerzel FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Sint-Jozef B - BO Beerzel FC 0 - 1
09/09/2018 2 BO Beerzel FC - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
16/09/2018 3 Den Orgel - BO Beerzel FC 2 - 3
23/09/2018 4 BO Beerzel FC - SV Noorse C 2 - 0
30/09/2018 5 GFA Sinaai C - BO Beerzel FC 0 - 4
07/10/2018 6 BO Beerzel FC - Kontich-Scaldis 1 - 3
14/10/2018 7 FC Belgica - BO Beerzel FC 1 - 2
21/10/2018 8 BO Beerzel FC - City Pirates Antw. 1 - 5
28/10/2018 9 BO Beerzel FC - FC VDP B 1 - 0
04/11/2018 10 KSK Wavria - BO Beerzel FC 2 - 1
11/11/2018 11 BO Beerzel FC - Cantincrode B 7 - 0
18/11/2018 12 Vlug Vooruit C - BO Beerzel FC 2 - 3
25/11/2018 13 BO Beerzel FC - SV Groenendaal 2 - 2
02/12/2018 14 FC Kiel-Johnnyboys - BO Beerzel FC 3 - 1
13/01/2019 15 BO Beerzel FC - Den Orgel 2 - 0
20/01/2019 16 SV Noorse C - BO Beerzel FC 2 - 2
27/01/2019 17 BO Beerzel FC - GFA Sinaai C uitg. 
03/02/2019 18 Kontich-Scaldis - BO Beerzel FC 5 - 0
10/02/2019 19 BO Beerzel FC - FC Belgica 0 - 0
17/02/2019 20 City Pirates Antw. - BO Beerzel FC 4 - 0
24/02/2019 21 FC VDP B - BO Beerzel FC 0 - 0
10/03/2019 22 Cantincrode B - BO Beerzel FC 0 - 2
17/03/2019 23 BO Beerzel FC - Vlug Vooruit C uitg. 
24/03/2019 24 SV Groenendaal - BO Beerzel FC 2 - 0
31/03/2019 25 BO Beerzel FC - KSK Wavria 2 - 0
07/04/2019 26 BO Beerzel FC - SV Sint-Jozef B 2 - 0

Cantincrode B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 City Pirates Antw. - Cantincrode B 09/12   Speeldag 
09/09/2018 2 Cantincrode B - Vlug Vooruit C 1 - 4
16/09/2018 3 SV Groenendaal - Cantincrode B 8 - 4
23/09/2018 4 Cantincrode B - SV Sint-Jozef B 2 - 3
30/09/2018 5 FC Kiel-Johnnyboys - Cantincrode B 10 - 0
07/10/2018 6 Cantincrode B - Den Orgel 2 - 1
14/10/2018 7 SV Noorse C - Cantincrode B 6 - 0
21/10/2018 8 Cantincrode B - GFA Sinaai C 3 - 2
28/10/2018 9 Kontich-Scaldis - Cantincrode B 10 - 0
04/11/2018 10 Cantincrode B - FC Belgica 0 - 8
11/11/2018 11 BO Beerzel FC - Cantincrode B 7 - 0
18/11/2018 12 Cantincrode B - FC VDP B 0 - 4
25/11/2018 13 KSK Wavria - Cantincrode B 6 - 0
02/12/2018 14 Vlug Vooruit C - Cantincrode B 4 - 2
09/12/2018 1 City Pirates Antw. - Cantincrode B 10 - 0
13/01/2019 15 Cantincrode B - SV Groenendaal 1 - 6
20/01/2019 16 SV Sint-Jozef B - Cantincrode B 0 - 1
27/01/2019 17 Cantincrode B - FC Kiel-Johnnyboys uitg. 
03/02/2019 18 Den Orgel - Cantincrode B 2 - 1
10/02/2019 19 Cantincrode B - SV Noorse C 0 - 3
17/02/2019 20 GFA Sinaai C - Cantincrode B 1 - 0
24/02/2019 21 Cantincrode B - Kontich-Scaldis 02/03   Speeldag 
02/03/2019 21 Cantincrode B - Kontich-Scaldis 2 - 3
10/03/2019 22 Cantincrode B - BO Beerzel FC 0 - 2
17/03/2019 23 FC VDP B - Cantincrode B 1 - 2
24/03/2019 24 Cantincrode B - KSK Wavria 0 - 1
31/03/2019 25 FC Belgica - Cantincrode B 11 - 0
07/04/2019 26 Cantincrode B - City Pirates Antw. 1 - 9

City Pirates Antw.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 City Pirates Antw. - Cantincrode B 09/12   Speeldag 
09/09/2018 2 GFA Sinaai C - City Pirates Antw. 0 - 11
16/09/2018 3 City Pirates Antw. - Vlug Vooruit C 3 - 0
23/09/2018 4 Kontich-Scaldis - City Pirates Antw. 7 - 3
30/09/2018 5 City Pirates Antw. - SV Groenendaal 7 - 2
07/10/2018 6 FC Belgica - City Pirates Antw. 0 - 1
14/10/2018 7 City Pirates Antw. - SV Sint-Jozef B 14 - 1
21/10/2018 8 BO Beerzel FC - City Pirates Antw. 1 - 5
28/10/2018 9 City Pirates Antw. - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
04/11/2018 10 FC VDP B - City Pirates Antw. 1 - 2
11/11/2018 11 City Pirates Antw. - Den Orgel 8 - 1
18/11/2018 12 City Pirates Antw. - KSK Wavria 5 - 0
25/11/2018 13 SV Noorse C - City Pirates Antw. 0 - 4
02/12/2018 14 City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 06/01   Speeldag 
09/12/2018 1 City Pirates Antw. - Cantincrode B 10 - 0
06/01/2019 14 City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 4 - 1
13/01/2019 15 Vlug Vooruit C - City Pirates Antw. 1 - 10
20/01/2019 16 City Pirates Antw. - Kontich-Scaldis 7 - 1
27/01/2019 17 SV Groenendaal - City Pirates Antw. 14/04   Speeldag 
03/02/2019 18 City Pirates Antw. - FC Belgica 3 - 1
10/02/2019 19 SV Sint-Jozef B - City Pirates Antw. 1 - 3
17/02/2019 20 City Pirates Antw. - BO Beerzel FC 4 - 0
24/02/2019 21 FC Kiel-Johnnyboys (ff.) - City Pirates Antw. 0 - 5
10/03/2019 22 Den Orgel - City Pirates Antw. 0 - 8
17/03/2019 23 KSK Wavria - City Pirates Antw. 0 - 11
24/03/2019 24 City Pirates Antw. - SV Noorse C 9 - 0
31/03/2019 25 City Pirates Antw. - FC VDP B 4 - 1
07/04/2019 26 Cantincrode B - City Pirates Antw. 1 - 9
14/04/2019 17 SV Groenendaal - City Pirates Antw. 0 - 3

Den Orgel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Den Orgel - Kontich-Scaldis 3 - 6
09/09/2018 2 FC Belgica - Den Orgel 10 - 0
16/09/2018 3 Den Orgel - BO Beerzel FC 2 - 3
23/09/2018 4 FC VDP B - Den Orgel 3 - 1
30/09/2018 5 Den Orgel - KSK Wavria 4 - 2
07/10/2018 6 Cantincrode B - Den Orgel 2 - 1
14/10/2018 7 Den Orgel - Vlug Vooruit C 5 - 1
21/10/2018 8 SV Groenendaal - Den Orgel 9 - 0
28/10/2018 9 Den Orgel - SV Sint-Jozef B 0 - 4
04/11/2018 10 FC Kiel-Johnnyboys - Den Orgel 7 - 0
11/11/2018 11 City Pirates Antw. - Den Orgel 8 - 1
18/11/2018 12 Den Orgel - SV Noorse C 0 - 2
25/11/2018 13 GFA Sinaai C - Den Orgel 3 - 0
02/12/2018 14 Den Orgel - FC Belgica 0 - 5
13/01/2019 15 BO Beerzel FC - Den Orgel 2 - 0
20/01/2019 16 Den Orgel - FC VDP B 1 - 2
27/01/2019 17 KSK Wavria - Den Orgel uitg. 
03/02/2019 18 Den Orgel - Cantincrode B 2 - 1
10/02/2019 19 Vlug Vooruit C - Den Orgel 2 - 0
17/02/2019 20 Den Orgel - SV Groenendaal 0 - 8
24/02/2019 21 SV Sint-Jozef B - Den Orgel 1 - 0
10/03/2019 22 Den Orgel - City Pirates Antw. 0 - 8
17/03/2019 23 SV Noorse C - Den Orgel 08/05   Speeldag 
24/03/2019 24 Den Orgel - GFA Sinaai C 2 - 3
31/03/2019 25 Den Orgel - FC Kiel-Johnnyboys 7 - 0
07/04/2019 26 Kontich-Scaldis - Den Orgel 10 - 0
08/05/2019 23 SV Noorse C - Den Orgel 2 - 1

FC Belgica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Kiel-Johnnyboys - FC Belgica 6 - 2
09/09/2018 2 FC Belgica - Den Orgel 10 - 0
16/09/2018 3 SV Noorse C - FC Belgica 1 - 3
23/09/2018 4 FC Belgica - GFA Sinaai C (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 Kontich-Scaldis - FC Belgica 4 - 1
07/10/2018 6 FC Belgica - City Pirates Antw. 0 - 1
14/10/2018 7 FC Belgica - BO Beerzel FC 1 - 2
21/10/2018 8 FC VDP B - FC Belgica 2 - 2
28/10/2018 9 FC Belgica - KSK Wavria 1 - 0
04/11/2018 10 Cantincrode B - FC Belgica 0 - 8
11/11/2018 11 FC Belgica - Vlug Vooruit C 7 - 0
18/11/2018 12 SV Groenendaal - FC Belgica 4 - 3
25/11/2018 13 FC Belgica - SV Sint-Jozef B 1 - 0
02/12/2018 14 Den Orgel - FC Belgica 0 - 5
13/01/2019 15 FC Belgica - SV Noorse C 3 - 1
20/01/2019 16 GFA Sinaai C - FC Belgica 1 - 0
27/01/2019 17 FC Belgica - Kontich-Scaldis uitg. 
03/02/2019 18 City Pirates Antw. - FC Belgica 3 - 1
10/02/2019 19 BO Beerzel FC - FC Belgica 0 - 0
17/02/2019 20 FC Belgica - FC VDP B 4 - 0
24/02/2019 21 KSK Wavria - FC Belgica 0 - 3
10/03/2019 22 Vlug Vooruit C - FC Belgica 28/04   Speeldag 
17/03/2019 23 FC Belgica - SV Groenendaal 3 - 2
24/03/2019 24 SV Sint-Jozef B - FC Belgica 1 - 4
31/03/2019 25 FC Belgica - Cantincrode B 11 - 0
07/04/2019 26 FC Belgica - FC Kiel-Johnnyboys 8 - 0
28/04/2019 22 Vlug Vooruit C - FC Belgica 1 - 3

FC Kiel-Johnnyboys

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 FC Kiel-Johnnyboys - FC Belgica 6 - 2
09/09/2018 2 BO Beerzel FC - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
16/09/2018 3 FC Kiel-Johnnyboys - FC VDP B 7 - 0
23/09/2018 4 KSK Wavria - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 13
30/09/2018 5 FC Kiel-Johnnyboys - Cantincrode B 10 - 0
07/10/2018 6 Vlug Vooruit C - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
14/10/2018 7 FC Kiel-Johnnyboys - SV Groenendaal 3 - 3
21/10/2018 8 SV Sint-Jozef B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 3
28/10/2018 9 City Pirates Antw. - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
04/11/2018 10 FC Kiel-Johnnyboys - Den Orgel 7 - 0
11/11/2018 11 SV Noorse C - FC Kiel-Johnnyboys 6 - 0
18/11/2018 12 FC Kiel-Johnnyboys - GFA Sinaai C 2 - 2
25/11/2018 13 Kontich-Scaldis - FC Kiel-Johnnyboys 5 - 1
02/12/2018 14 FC Kiel-Johnnyboys - BO Beerzel FC 3 - 1
13/01/2019 15 FC VDP B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 6
20/01/2019 16 FC Kiel-Johnnyboys - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
27/01/2019 17 Cantincrode B - FC Kiel-Johnnyboys uitg. 
03/02/2019 18 FC Kiel-Johnnyboys - Vlug Vooruit C 1 - 0
10/02/2019 19 SV Groenendaal - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
17/02/2019 20 FC Kiel-Johnnyboys - SV Sint-Jozef B 4 - 4
24/02/2019 21 FC Kiel-Johnnyboys (ff.) - City Pirates Antw. 0 - 5
10/03/2019 22 FC Kiel-Johnnyboys - SV Noorse C 4 - 3
17/03/2019 23 GFA Sinaai C - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
24/03/2019 24 FC Kiel-Johnnyboys - Kontich-Scaldis 1 - 5
31/03/2019 25 Den Orgel - FC Kiel-Johnnyboys 7 - 0
07/04/2019 26 FC Belgica - FC Kiel-Johnnyboys 8 - 0

FC VDP B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Groenendaal - FC VDP B (ff.) 5 - 0
09/09/2018 2 FC VDP B - SV Sint-Jozef B 4 - 1
16/09/2018 3 FC Kiel-Johnnyboys - FC VDP B 7 - 0
23/09/2018 4 FC VDP B - Den Orgel 3 - 1
30/09/2018 5 SV Noorse C - FC VDP B 5 - 1
07/10/2018 6 FC VDP B - GFA Sinaai C 3 - 0
14/10/2018 7 Kontich-Scaldis - FC VDP B 4 - 0
21/10/2018 8 FC VDP B - FC Belgica 2 - 2
28/10/2018 9 BO Beerzel FC - FC VDP B 1 - 0
04/11/2018 10 FC VDP B - City Pirates Antw. 1 - 2
11/11/2018 11 FC VDP B - KSK Wavria 0 - 5
18/11/2018 12 Cantincrode B - FC VDP B 0 - 4
25/11/2018 13 FC VDP B - Vlug Vooruit C 0 - 3
02/12/2018 14 SV Sint-Jozef B - FC VDP B 20/02   Speeldag 
13/01/2019 15 FC VDP B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 6
20/01/2019 16 Den Orgel - FC VDP B 1 - 2
27/01/2019 17 FC VDP B - SV Noorse C 26/04   Speeldag 
03/02/2019 18 GFA Sinaai C - FC VDP B 2 - 0
10/02/2019 19 FC VDP B - Kontich-Scaldis 0 - 5
17/02/2019 20 FC Belgica - FC VDP B 4 - 0
20/02/2019 14 SV Sint-Jozef B - FC VDP B 0 - 0
24/02/2019 21 FC VDP B - BO Beerzel FC 0 - 0
10/03/2019 22 KSK Wavria - FC VDP B uitg. 
17/03/2019 23 FC VDP B - Cantincrode B 1 - 2
24/03/2019 24 Vlug Vooruit C - FC VDP B 3 - 0
31/03/2019 25 City Pirates Antw. - FC VDP B 4 - 1
07/04/2019 26 FC VDP B - SV Groenendaal 4 - 0
26/04/2019 17 FC VDP B - SV Noorse C 3 - 0

GFA Sinaai C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Noorse C - GFA Sinaai C 9 - 2
09/09/2018 2 GFA Sinaai C - City Pirates Antw. 0 - 11
16/09/2018 3 GFA Sinaai C - Kontich-Scaldis 0 - 1
23/09/2018 4 FC Belgica - GFA Sinaai C (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 GFA Sinaai C - BO Beerzel FC 0 - 4
07/10/2018 6 FC VDP B - GFA Sinaai C 3 - 0
14/10/2018 7 GFA Sinaai C - KSK Wavria 2 - 5
21/10/2018 8 Cantincrode B - GFA Sinaai C 3 - 2
28/10/2018 9 GFA Sinaai C - Vlug Vooruit C 0 - 4
04/11/2018 10 SV Groenendaal - GFA Sinaai C 5 - 0
11/11/2018 11 GFA Sinaai C - SV Sint-Jozef B 3 - 1
18/11/2018 12 FC Kiel-Johnnyboys - GFA Sinaai C 2 - 2
25/11/2018 13 GFA Sinaai C - Den Orgel 3 - 0
02/12/2018 14 City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 06/01   Speeldag 
06/01/2019 14 City Pirates Antw. - GFA Sinaai C 4 - 1
13/01/2019 15 Kontich-Scaldis - GFA Sinaai C 2 - 0
20/01/2019 16 GFA Sinaai C - FC Belgica 1 - 0
27/01/2019 17 BO Beerzel FC - GFA Sinaai C uitg. 
03/02/2019 18 GFA Sinaai C - FC VDP B 2 - 0
10/02/2019 19 KSK Wavria - GFA Sinaai C 2 - 1
17/02/2019 20 GFA Sinaai C - Cantincrode B 1 - 0
24/02/2019 21 Vlug Vooruit C - GFA Sinaai C 0 - 0
10/03/2019 22 SV Sint-Jozef B - GFA Sinaai C 0 - 0
17/03/2019 23 GFA Sinaai C - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
24/03/2019 24 Den Orgel - GFA Sinaai C 2 - 3
31/03/2019 25 GFA Sinaai C - SV Groenendaal 3 - 4
07/04/2019 26 GFA Sinaai C - SV Noorse C 0 - 3

KSK Wavria

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Vlug Vooruit C - KSK Wavria 1 - 1
09/09/2018 2 KSK Wavria - SV Groenendaal 1 - 5
16/09/2018 3 SV Sint-Jozef B - KSK Wavria 2 - 0
23/09/2018 4 KSK Wavria - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 13
30/09/2018 5 Den Orgel - KSK Wavria 4 - 2
07/10/2018 6 KSK Wavria - SV Noorse C 1 - 1
14/10/2018 7 GFA Sinaai C - KSK Wavria 2 - 5
21/10/2018 8 KSK Wavria - Kontich-Scaldis 6 - 4
28/10/2018 9 FC Belgica - KSK Wavria 1 - 0
04/11/2018 10 KSK Wavria - BO Beerzel FC 2 - 1
11/11/2018 11 FC VDP B - KSK Wavria 0 - 5
18/11/2018 12 City Pirates Antw. - KSK Wavria 5 - 0
25/11/2018 13 KSK Wavria - Cantincrode B 6 - 0
02/12/2018 14 SV Groenendaal - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
13/01/2019 15 KSK Wavria - SV Sint-Jozef B 7 - 0
20/01/2019 16 FC Kiel-Johnnyboys - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
27/01/2019 17 KSK Wavria - Den Orgel uitg. 
03/02/2019 18 SV Noorse C - KSK Wavria 4 - 0
10/02/2019 19 KSK Wavria - GFA Sinaai C 2 - 1
17/02/2019 20 Kontich-Scaldis - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
24/02/2019 21 KSK Wavria - FC Belgica 0 - 3
10/03/2019 22 KSK Wavria - FC VDP B uitg. 
17/03/2019 23 KSK Wavria - City Pirates Antw. 0 - 11
24/03/2019 24 Cantincrode B - KSK Wavria 0 - 1
31/03/2019 25 BO Beerzel FC - KSK Wavria 2 - 0
07/04/2019 26 KSK Wavria - Vlug Vooruit C 1 - 1

Kontich-Scaldis

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Den Orgel - Kontich-Scaldis 3 - 6
09/09/2018 2 Kontich-Scaldis (ff.) - SV Noorse C 0 - 5
16/09/2018 3 GFA Sinaai C - Kontich-Scaldis 0 - 1
23/09/2018 4 Kontich-Scaldis - City Pirates Antw. 7 - 3
30/09/2018 5 Kontich-Scaldis - FC Belgica 4 - 1
07/10/2018 6 BO Beerzel FC - Kontich-Scaldis 1 - 3
14/10/2018 7 Kontich-Scaldis - FC VDP B 4 - 0
21/10/2018 8 KSK Wavria - Kontich-Scaldis 6 - 4
28/10/2018 9 Kontich-Scaldis - Cantincrode B 10 - 0
04/11/2018 10 Vlug Vooruit C - Kontich-Scaldis (ff.) 5 - 0
11/11/2018 11 Kontich-Scaldis - SV Groenendaal 7 - 4
18/11/2018 12 SV Sint-Jozef B - Kontich-Scaldis 1 - 4
25/11/2018 13 Kontich-Scaldis - FC Kiel-Johnnyboys 5 - 1
02/12/2018 14 SV Noorse C - Kontich-Scaldis 2 - 3
13/01/2019 15 Kontich-Scaldis - GFA Sinaai C 2 - 0
20/01/2019 16 City Pirates Antw. - Kontich-Scaldis 7 - 1
27/01/2019 17 FC Belgica - Kontich-Scaldis uitg. 
03/02/2019 18 Kontich-Scaldis - BO Beerzel FC 5 - 0
10/02/2019 19 FC VDP B - Kontich-Scaldis 0 - 5
17/02/2019 20 Kontich-Scaldis - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
24/02/2019 21 Cantincrode B - Kontich-Scaldis 02/03   Speeldag 
02/03/2019 21 Cantincrode B - Kontich-Scaldis 2 - 3
10/03/2019 22 SV Groenendaal - Kontich-Scaldis 1 - 2
17/03/2019 23 Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B 03/04   Speeldag 
24/03/2019 24 FC Kiel-Johnnyboys - Kontich-Scaldis 1 - 5
31/03/2019 25 Kontich-Scaldis - Vlug Vooruit C 5 - 2
03/04/2019 23 Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B 5 - 1
07/04/2019 26 Kontich-Scaldis - Den Orgel 10 - 0

SV Groenendaal

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Groenendaal - FC VDP B (ff.) 5 - 0
09/09/2018 2 KSK Wavria - SV Groenendaal 1 - 5
16/09/2018 3 SV Groenendaal - Cantincrode B 8 - 4
23/09/2018 4 Vlug Vooruit C - SV Groenendaal (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 City Pirates Antw. - SV Groenendaal 7 - 2
07/10/2018 6 SV Groenendaal - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0
14/10/2018 7 FC Kiel-Johnnyboys - SV Groenendaal 3 - 3
21/10/2018 8 SV Groenendaal - Den Orgel 9 - 0
28/10/2018 9 SV Noorse C - SV Groenendaal 2 - 2
04/11/2018 10 SV Groenendaal - GFA Sinaai C 5 - 0
11/11/2018 11 Kontich-Scaldis - SV Groenendaal 7 - 4
18/11/2018 12 SV Groenendaal - FC Belgica 4 - 3
25/11/2018 13 BO Beerzel FC - SV Groenendaal 2 - 2
02/12/2018 14 SV Groenendaal - KSK Wavria (ff.) 5 - 0
13/01/2019 15 Cantincrode B - SV Groenendaal 1 - 6
20/01/2019 16 SV Groenendaal - Vlug Vooruit C 6 - 0
27/01/2019 17 SV Groenendaal - City Pirates Antw. 14/04   Speeldag 
03/02/2019 18 SV Sint-Jozef B - SV Groenendaal uitg. 
10/02/2019 19 SV Groenendaal - FC Kiel-Johnnyboys (ff.) 5 - 0
17/02/2019 20 Den Orgel - SV Groenendaal 0 - 8
24/02/2019 21 SV Groenendaal - SV Noorse C 9 - 0
10/03/2019 22 SV Groenendaal - Kontich-Scaldis 1 - 2
17/03/2019 23 FC Belgica - SV Groenendaal 3 - 2
24/03/2019 24 SV Groenendaal - BO Beerzel FC 2 - 0
31/03/2019 25 GFA Sinaai C - SV Groenendaal 3 - 4
07/04/2019 26 FC VDP B - SV Groenendaal 4 - 0
14/04/2019 17 SV Groenendaal - City Pirates Antw. 0 - 3

SV Noorse C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Noorse C - GFA Sinaai C 9 - 2
09/09/2018 2 Kontich-Scaldis (ff.) - SV Noorse C 0 - 5
16/09/2018 3 SV Noorse C - FC Belgica 1 - 3
23/09/2018 4 BO Beerzel FC - SV Noorse C 2 - 0
30/09/2018 5 SV Noorse C - FC VDP B 5 - 1
07/10/2018 6 KSK Wavria - SV Noorse C 1 - 1
14/10/2018 7 SV Noorse C - Cantincrode B 6 - 0
21/10/2018 8 Vlug Vooruit C - SV Noorse C 0 - 7
28/10/2018 9 SV Noorse C - SV Groenendaal 2 - 2
04/11/2018 10 SV Sint-Jozef B - SV Noorse C 2 - 1
11/11/2018 11 SV Noorse C - FC Kiel-Johnnyboys 6 - 0
18/11/2018 12 Den Orgel - SV Noorse C 0 - 2
25/11/2018 13 SV Noorse C - City Pirates Antw. 0 - 4
02/12/2018 14 SV Noorse C - Kontich-Scaldis 2 - 3
13/01/2019 15 FC Belgica - SV Noorse C 3 - 1
20/01/2019 16 SV Noorse C - BO Beerzel FC 2 - 2
27/01/2019 17 FC VDP B - SV Noorse C 26/04   Speeldag 
03/02/2019 18 SV Noorse C - KSK Wavria 4 - 0
10/02/2019 19 Cantincrode B - SV Noorse C 0 - 3
17/02/2019 20 SV Noorse C - Vlug Vooruit C 0 - 2
24/02/2019 21 SV Groenendaal - SV Noorse C 9 - 0
10/03/2019 22 FC Kiel-Johnnyboys - SV Noorse C 4 - 3
17/03/2019 23 SV Noorse C - Den Orgel 08/05   Speeldag 
24/03/2019 24 City Pirates Antw. - SV Noorse C 9 - 0
31/03/2019 25 SV Noorse C - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0
07/04/2019 26 GFA Sinaai C - SV Noorse C 0 - 3
26/04/2019 17 FC VDP B - SV Noorse C 3 - 0
08/05/2019 23 SV Noorse C - Den Orgel 2 - 1

SV Sint-Jozef B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SV Sint-Jozef B - BO Beerzel FC 0 - 1
09/09/2018 2 FC VDP B - SV Sint-Jozef B 4 - 1
16/09/2018 3 SV Sint-Jozef B - KSK Wavria 2 - 0
23/09/2018 4 Cantincrode B - SV Sint-Jozef B 2 - 3
30/09/2018 5 SV Sint-Jozef B - Vlug Vooruit C 1 - 2
07/10/2018 6 SV Groenendaal - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0
14/10/2018 7 City Pirates Antw. - SV Sint-Jozef B 14 - 1
21/10/2018 8 SV Sint-Jozef B - FC Kiel-Johnnyboys 1 - 3
28/10/2018 9 Den Orgel - SV Sint-Jozef B 0 - 4
04/11/2018 10 SV Sint-Jozef B - SV Noorse C 2 - 1
11/11/2018 11 GFA Sinaai C - SV Sint-Jozef B 3 - 1
18/11/2018 12 SV Sint-Jozef B - Kontich-Scaldis 1 - 4
25/11/2018 13 FC Belgica - SV Sint-Jozef B 1 - 0
02/12/2018 14 SV Sint-Jozef B - FC VDP B 20/02   Speeldag 
13/01/2019 15 KSK Wavria - SV Sint-Jozef B 7 - 0
20/01/2019 16 SV Sint-Jozef B - Cantincrode B 0 - 1
27/01/2019 17 Vlug Vooruit C - SV Sint-Jozef B uitg. 
03/02/2019 18 SV Sint-Jozef B - SV Groenendaal uitg. 
10/02/2019 19 SV Sint-Jozef B - City Pirates Antw. 1 - 3
17/02/2019 20 FC Kiel-Johnnyboys - SV Sint-Jozef B 4 - 4
20/02/2019 14 SV Sint-Jozef B - FC VDP B 0 - 0
24/02/2019 21 SV Sint-Jozef B - Den Orgel 1 - 0
10/03/2019 22 SV Sint-Jozef B - GFA Sinaai C 0 - 0
17/03/2019 23 Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B 03/04   Speeldag 
24/03/2019 24 SV Sint-Jozef B - FC Belgica 1 - 4
31/03/2019 25 SV Noorse C - SV Sint-Jozef B (ff.) 5 - 0
03/04/2019 23 Kontich-Scaldis - SV Sint-Jozef B 5 - 1
07/04/2019 26 BO Beerzel FC - SV Sint-Jozef B 2 - 0

Vlug Vooruit C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Vlug Vooruit C - KSK Wavria 1 - 1
09/09/2018 2 Cantincrode B - Vlug Vooruit C 1 - 4
16/09/2018 3 City Pirates Antw. - Vlug Vooruit C 3 - 0
23/09/2018 4 Vlug Vooruit C - SV Groenendaal (ff.) 5 - 0
30/09/2018 5 SV Sint-Jozef B - Vlug Vooruit C 1 - 2
07/10/2018 6 Vlug Vooruit C - FC Kiel-Johnnyboys 0 - 4
14/10/2018 7 Den Orgel - Vlug Vooruit C 5 - 1
21/10/2018 8 Vlug Vooruit C - SV Noorse C 0 - 7
28/10/2018 9 GFA Sinaai C - Vlug Vooruit C 0 - 4
04/11/2018 10 Vlug Vooruit C - Kontich-Scaldis (ff.) 5 - 0
11/11/2018 11 FC Belgica - Vlug Vooruit C 7 - 0
18/11/2018 12 Vlug Vooruit C - BO Beerzel FC 2 - 3
25/11/2018 13 FC VDP B - Vlug Vooruit C 0 - 3
02/12/2018 14 Vlug Vooruit C - Cantincrode B 4 - 2
13/01/2019 15 Vlug Vooruit C - City Pirates Antw. 1 - 10
20/01/2019 16 SV Groenendaal - Vlug Vooruit C 6 - 0
27/01/2019 17 Vlug Vooruit C - SV Sint-Jozef B uitg. 
03/02/2019 18 FC Kiel-Johnnyboys - Vlug Vooruit C 1 - 0
10/02/2019 19 Vlug Vooruit C - Den Orgel 2 - 0
17/02/2019 20 SV Noorse C - Vlug Vooruit C 0 - 2
24/02/2019 21 Vlug Vooruit C - GFA Sinaai C 0 - 0
10/03/2019 22 Vlug Vooruit C - FC Belgica 28/04   Speeldag 
17/03/2019 23 BO Beerzel FC - Vlug Vooruit C uitg. 
24/03/2019 24 Vlug Vooruit C - FC VDP B 3 - 0
31/03/2019 25 Kontich-Scaldis - Vlug Vooruit C 5 - 2
07/04/2019 26 KSK Wavria - Vlug Vooruit C 1 - 1
28/04/2019 22 Vlug Vooruit C - FC Belgica 1 - 3

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
HEREN REEKS 1 HEREN REEKS 2 HEREN REEKS 3 A
HEREN REEKS 3 B HEREN REEKS 4 A HEREN REEKS 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
DAMES REEKS A DAMES REEKS B DAMES REEKS C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de KBVB.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.