Groep 3
Update: 27/08/2019 om 07:49u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, België.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 27/08/2019 om 07:49u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 3
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - GROEP 3

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 3, zomer 2019.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus 2019.

Wanneer één van de ploegen van een wedstrijd op speeldag 4 (zaterdag 24 augustus) in de competitie uitkomt in een reeks van 17 of 18 ploegen, wordt de wedstrijd verplaatst naar woensdag 21 augustus.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (21 augustus 2019)
Woe. 21/08 19u00 Alberta Schiilde A - KFC Nieuwmoer 1 - 5
Woe. 21/08 19u00 KFC Halle - Berchem Sport B 0 - 10
Woe. 21/08 19u00 KVV Ternesse B - KFC Sint-Lenaarts B 1 - 2
Woe. 21/08 19u00 Tubantia Borgerhout - Borsbeek Sport 0 - 4
Woe. 21/08 19u00 KFC Berendrecht - K Heibos SV 1 - 3
Woe. 21/08 19u00 Exc. Mariaburg B - SV Noorse A 3 - 1
Woe. 21/08 19u00 KSK Ekeren-Donk - Wijnegem VC 0 - 0
Woe. 21/08 19u00 K Gooreind VV - Ol. Pirates DBG A 1 - 6
Woe. 21/08 19u00 Maria-ter-Heide - KFC Antonia B 1 - 2
Woe. 21/08 19u00 KFC Schoten SK (ff.) - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 3
Woe. 21/08 19u00 Exc. Mariaburg A - KSV Wildert 7 - 2
Woe. 21/08 20u00 VC Mortsel OG B - FC Ekeren 3 - 2
Woe. 21/08 20u00 City Pirates B - Excelsior Essen (ff.) 3 - 0
Woe. 21/08 20u00 FC Merksem - K Brecht SK 2 - 5
Woe. 21/08 20u00 Olympic Essen - K Putte SK 1 - 4
Woe. 21/08 20u00 Horendonk FC - Zandvliet Sport 3 - 4
Woe. 21/08 20u30 FC Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG B 3 - 4

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport B 4 4 0 0 25 2 12
2 Exc. Mariaburg A 4 4 0 0 24 6 12
3 Ol. Pirates DBG A 4 4 0 0 20 4 12
4 Borsbeek Sport 4 4 0 0 16 2 12
5 K Putte SK 4 4 0 0 14 3 12
6 Zandvliet Sport 4 3 0 1 19 5 10
7 KFC Nieuwmoer 4 3 0 1 17 4 10
8 Wijnegem VC 4 3 0 1 14 4 10
9 Excelsior Essen 4 3 1 0 11 7 9
10 Ol. Pirates DBG B 4 3 1 0 10 10 9
11 KSK Ekeren-Donk 4 2 1 1 6 7 7
12 FC Ekeren 4 2 2 0 14 8 6
13 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 2 0 12 7 6
14 K Brecht SK 4 2 2 0 11 10 6
15 K Heibos SV 4 2 2 0 5 6 6
16 FC Merksem 4 2 2 0 12 14 6
17 VC Mortsel OG B 4 2 2 0 6 11 6
18 KFC Halle 4 2 2 0 6 13 6
19 KFC Berendrecht 4 1 2 1 8 7 4
20 City Pirates B 4 1 2 1 7 6 4
21 K Gooreind VV 4 1 2 1 5 11 4
22 KSV Wildert 4 1 2 1 8 15 4
23 's Grav'wzl-Schilde B 4 1 3 0 9 10 3
24 Horendonk FC 4 1 3 0 8 9 3
25 FC Antwerpen Noord 4 1 3 0 12 15 3
26 SV Noorse A 4 1 3 0 7 12 3
27 KFC Antonia B 4 1 3 0 7 13 3
28 Maria-ter-Heide 4 1 3 0 7 14 3
29 Alberta Schiilde A 4 1 3 0 5 14 3
30 Exc. Mariaburg B 4 1 3 0 5 14 3
31 Olympic Essen 4 1 3 0 5 15 3
32 KFC Schoten SK 4 0 4 0 0 12 0
33 KVV Ternesse B 4 0 4 0 5 25 0
34 Tubantia Borgerhout 4 0 4 0 1 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (3 augustus 2019)
Berchem Sport B - KFC Berendrecht 2 - 1
Ol. Pirates DBG B - FC Merksem 4 - 3
Borsbeek Sport - Exc. Mariaburg B 2 - 1
Wijnegem VC - K Gooreind VV 3 - 1
Ol. Pirates DBG A - Maria-ter-Heide 6 - 2
KFC Antonia B - KSK Ekeren-Donk 1 - 2
FC Ekeren - Alberta Schiilde A 3 - 1
K Brecht SK - Horendonk FC 4 - 0
SV Noorse A - Olympic Essen 5 - 1
KFC Nieuwmoer - VC Mortsel OG B 5 - 0
K Heibos SV - KFC Halle 0 - 3
KSV Wildert - City Pirates B 2 - 2
's Grav'wzl-Schilde B - Exc. Mariaburg A 3 - 5
K Putte SK - KFC Schoten SK (ff.) 3 - 0
Excelsior Essen - FC Antwerpen Noord 3 - 2
KFC Sint-Lenaarts B - Tubantia Borgerhout 6 - 0
Zandvliet Sport - KVV Ternesse B 11 - 1


Speeldag 2 (10 augustus 2019)
Alberta Schiilde A - Ol. Pirates DBG A 1 - 5
VC Mortsel OG B - Wijnegem VC 1 - 3
KFC Halle - SV Noorse A 2 - 1
FC Antwerpen Noord - KSV Wildert 2 - 4
KVV Ternesse B - Borsbeek Sport 1 - 4
Tubantia Borgerhout - K Putte SK 1 - 5
KFC Berendrecht - KFC Nieuwmoer 2 - 2
City Pirates B - Berchem Sport B 1 - 2
FC Merksem - 's Grav'wzl-Schilde B 3 - 2
Olympic Essen - Ol. Pirates DBG B 3 - 0
Exc. Mariaburg B - FC Ekeren 0 - 6
Horendonk FC - KFC Antonia B 5 - 0
KSK Ekeren-Donk - KFC Sint-Lenaarts B 4 - 3
K Gooreind VV - Zandvliet Sport 1 - 1
Maria-ter-Heide - K Heibos SV 2 - 1
KFC Schoten SK (ff.) - Excelsior Essen 0 - 3
Exc. Mariaburg A - K Brecht SK 6 - 1


Speeldag 3 (17 augustus 2019)
Berchem Sport B - Tubantia Borgerhout 11 - 0
Ol. Pirates DBG B - KFC Halle 2 - 1
Borsbeek Sport - Olympic Essen 6 - 0
Wijnegem VC - KVV Ternesse B 8 - 2
Ol. Pirates DBG A - KFC Schoten SK (ff.) 3 - 0
KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord 4 - 5
FC Ekeren - FC Merksem 3 - 4
K Brecht SK - Alberta Schiilde A 1 - 2
SV Noorse A - Exc. Mariaburg A 0 - 6
KFC Nieuwmoer - Exc. Mariaburg B 5 - 1
K Heibos SV - Horendonk FC 1 - 0
KSV Wildert - KFC Berendrecht 0 - 4
's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B 1 - 2
K Putte SK - City Pirates B 2 - 1
Excelsior Essen - Maria-ter-Heide 5 - 2
KFC Sint-Lenaarts B - K Gooreind VV 1 - 2
Zandvliet Sport - KSK Ekeren-Donk (ff.) 3 - 0


Speeldag 4 (21 augustus 2019)
Alberta Schiilde A - KFC Nieuwmoer 1 - 5
VC Mortsel OG B - FC Ekeren 3 - 2
KFC Halle - Berchem Sport B 0 - 10
FC Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG B 3 - 4
KVV Ternesse B - KFC Sint-Lenaarts B 1 - 2
Tubantia Borgerhout - Borsbeek Sport 0 - 4
KFC Berendrecht - K Heibos SV 1 - 3
City Pirates B - Excelsior Essen (ff.) 3 - 0
FC Merksem - K Brecht SK 2 - 5
Olympic Essen - K Putte SK 1 - 4
Exc. Mariaburg B - SV Noorse A 3 - 1
Horendonk FC - Zandvliet Sport 3 - 4
KSK Ekeren-Donk - Wijnegem VC 0 - 0
K Gooreind VV - Ol. Pirates DBG A 1 - 6
Maria-ter-Heide - KFC Antonia B 1 - 2
KFC Schoten SK (ff.) - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 3
Exc. Mariaburg A - KSV Wildert 7 - 2


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 3 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Berchem Sport B 1266
2Borsbeek Sport 1266
3Exc. Mariaburg A 1266
4K Putte SK 1266
5Ol. Pirates DBG A 1266
6KFC Nieuwmoer 1064
7Wijnegem VC 1064
8Zandvliet Sport 1064
9Excelsior Essen 963
10Ol. Pirates DBG B 963
11KSK Ekeren-Donk 743
12FC Ekeren 633
13FC Merksem 633
14K Brecht SK 633
15K Heibos SV 633
16KFC Halle 633
17KFC Sint-Lenaarts B 633
18VC Mortsel OG B 633
19K Gooreind VV 413
20KFC Berendrecht 413
21KSV Wildert 413
22City Pirates B 431
23's Grav'wzl-Schilde B 303
24Alberta Schiilde A 303
25FC Antwerpen Noord 303
26KFC Antonia B 303
27Exc. Mariaburg B 330
28Horendonk FC 330
29Maria-ter-Heide 330
30Olympic Essen 330
31SV Noorse A 330
32KFC Schoten SK 000
33KVV Ternesse B 000
34Tubantia Borgerhout 000


VERLIESPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Berchem Sport B 000
2Borsbeek Sport 000
3Exc. Mariaburg A 000
4K Putte SK 000
5Ol. Pirates DBG A 000
6KFC Nieuwmoer 202
7Wijnegem VC 202
8Zandvliet Sport 202
9Excelsior Essen 303
10Ol. Pirates DBG B 303
11KSK Ekeren-Donk 523
12FC Ekeren 633
13FC Merksem 633
14K Brecht SK 633
15K Heibos SV 633
16KFC Halle 633
17KFC Sint-Lenaarts B 633
18VC Mortsel OG B 633
19K Gooreind VV 853
20KFC Berendrecht 853
21KSV Wildert 853
22City Pirates B 835
23's Grav'wzl-Schilde B 963
24Alberta Schiilde A 963
25FC Antwerpen Noord 963
26KFC Antonia B 963
27Exc. Mariaburg B 936
28Horendonk FC 936
29Maria-ter-Heide 936
30Olympic Essen 936
31SV Noorse A 936
32KFC Schoten SK 1266
33KVV Ternesse B 1266
34Tubantia Borgerhout 1266


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Berchem Sport B 1266
2Borsbeek Sport 1266
3Exc. Mariaburg A 1266
4K Putte SK 1266
5Ol. Pirates DBG A 1266
6KFC Nieuwmoer 1064
7Wijnegem VC 1064
8Zandvliet Sport 1064
9Excelsior Essen 963
10Ol. Pirates DBG B 963
11KSK Ekeren-Donk 743
12FC Ekeren 633
13FC Merksem 633
14K Brecht SK 633
15K Heibos SV 633
16KFC Halle 633
17KFC Sint-Lenaarts B 633
18VC Mortsel OG B 633
19K Gooreind VV 413
20KFC Berendrecht 413
21KSV Wildert 413
22City Pirates B 431
23's Grav'wzl-Schilde B 303
24Alberta Schiilde A 303
25FC Antwerpen Noord 303
26KFC Antonia B 303
27Exc. Mariaburg B 330
28Horendonk FC 330
29Maria-ter-Heide 330
30Olympic Essen 330
31SV Noorse A 330
32KFC Schoten SK 000
33KVV Ternesse B 000
34Tubantia Borgerhout 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Berchem Sport B 251312
2Exc. Mariaburg A 241311
3Ol. Pirates DBG A 20911
4Zandvliet Sport 19145
5KFC Nieuwmoer 17107
6Borsbeek Sport 1688
7K Putte SK 1459
8FC Ekeren 1468
9Wijnegem VC 14113
10FC Antwerpen Noord 1257
11FC Merksem 1257
12KFC Sint-Lenaarts B 1275
13K Brecht SK 1156
14Excelsior Essen 1183
15Ol. Pirates DBG B 1064
16's Grav'wzl-Schilde B 945
17KSV Wildert 826
18KFC Berendrecht 835
19Horendonk FC 880
20Maria-ter-Heide 734
21City Pirates B 743
22KFC Antonia B 752
23SV Noorse A 752
24KFC Halle 624
25KSK Ekeren-Donk 642
26VC Mortsel OG B 642
27K Heibos SV 514
28Alberta Schiilde A 523
29K Gooreind VV 523
30KVV Ternesse B 523
31Exc. Mariaburg B 532
32Olympic Essen 541
33Tubantia Borgerhout 110
34KFC Schoten SK 000


TEGENDOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Berchem Sport B 211
2Borsbeek Sport 211
3K Putte SK 312
4Wijnegem VC 431
5Ol. Pirates DBG A 422
6KFC Nieuwmoer 413
7Zandvliet Sport 514
8Exc. Mariaburg A 633
9K Heibos SV 633
10City Pirates B 624
11KFC Berendrecht 752
12Excelsior Essen 743
13KSK Ekeren-Donk 734
14KFC Sint-Lenaarts B 725
15FC Ekeren 853
16Horendonk FC 945
17's Grav'wzl-Schilde B 1073
18Ol. Pirates DBG B 1046
19K Brecht SK 1028
20K Gooreind VV 1174
21VC Mortsel OG B 1156
22SV Noorse A 1275
23KFC Schoten SK 1266
24KFC Halle 13112
25KFC Antonia B 1376
26Alberta Schiilde A 14104
27Exc. Mariaburg B 1477
28FC Merksem 1477
29Maria-ter-Heide 14311
30FC Antwerpen Noord 1587
31KSV Wildert 1569
32Olympic Essen 15411
33KVV Ternesse B 25619
34Tubantia Borgerhout 26917


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 4 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Berchem Sport B 4x4x
2Borsbeek Sport 4x4x
3Exc. Mariaburg A 4x4x
4K Putte SK 4x4x
5Ol. Pirates DBG A 4x4x
6Wijnegem VC 3 4x
7Excelsior Essen 3 3 
8KFC Nieuwmoer 2x4x
9Zandvliet Sport 2x4x
10FC Ekeren 2 2 
11FC Merksem 2 2 
12K Heibos SV 2x2x
13KFC Halle 2 2 
14KSK Ekeren-Donk 2 2 
15Ol. Pirates DBG B 2x2x
16VC Mortsel OG B 2x2x
17K Gooreind VV 1 2 
18KFC Berendrecht 1 2 
19KSV Wildert 1 2 
20's Grav'wzl-Schilde B 1x1x
21Alberta Schiilde A 1 1 
22City Pirates B 1x1x
23Exc. Mariaburg B 1x1x
24FC Antwerpen Noord 1 1 
25Horendonk FC 1 1 
26K Brecht SK 1x1x
27KFC Antonia B 1x1x
28KFC Sint-Lenaarts B 1x1x
29Maria-ter-Heide 1 1 
30Olympic Essen 1 1 
31SV Noorse A 1 1 
32KFC Schoten SK 0 0 
33KVV Ternesse B 0 0 
34Tubantia Borgerhout 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Berchem Sport B 211
2Borsbeek Sport 211
3's Grav'wzl-Schilde B 101
4Exc. Mariaburg A 101
5Excelsior Essen 101
6FC Ekeren 101
7KFC Berendrecht 101
8KFC Halle 101
9Wijnegem VC 101
10City Pirates B 110
11Horendonk FC 110
12K Brecht SK 110
13K Heibos SV 110
14K Putte SK 110
15KFC Nieuwmoer 110
16KFC Sint-Lenaarts B 110
17KSK Ekeren-Donk 110
18Ol. Pirates DBG A 110
19Olympic Essen 110
20Zandvliet Sport 110
21Alberta Schiilde A 000
22Exc. Mariaburg B 000
23FC Antwerpen Noord 000
24FC Merksem 000
25K Gooreind VV 000
26KFC Antonia B 000
27KFC Schoten SK 000
28KSV Wildert 000
29KVV Ternesse B 000
30Maria-ter-Heide 000
31Ol. Pirates DBG B 000
32SV Noorse A 000
33Tubantia Borgerhout 000
34VC Mortsel OG B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 422
2Alberta Schiilde A 422
3Berchem Sport B 422
4Borsbeek Sport 422
5City Pirates B 422
6Exc. Mariaburg A 422
7FC Antwerpen Noord 422
8FC Ekeren 422
9FC Merksem 422
10K Brecht SK 422
11K Gooreind VV 422
12K Putte SK 422
13KFC Berendrecht 422
14KFC Nieuwmoer 422
15KFC Sint-Lenaarts B 422
16KVV Ternesse B 422
17Maria-ter-Heide 422
18Ol. Pirates DBG A 422
19Zandvliet Sport 422
20Exc. Mariaburg B 312
21K Heibos SV 312
22KFC Halle 312
23KSV Wildert 312
24SV Noorse A 312
25Excelsior Essen 321
26KFC Antonia B 321
27Ol. Pirates DBG B 321
28Olympic Essen 321
29VC Mortsel OG B 321
30Wijnegem VC 321
31KSK Ekeren-Donk 211
32Horendonk FC 220
33Tubantia Borgerhout 110
34KFC Schoten SK 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7FC Antwerpen Noord 000
8FC Ekeren 000
9FC Merksem 000
10K Brecht SK 000
11K Gooreind VV 000
12K Putte SK 000
13KFC Berendrecht 000
14KFC Nieuwmoer 000
15KFC Sint-Lenaarts B 000
16KVV Ternesse B 000
17Maria-ter-Heide 000
18Ol. Pirates DBG A 000
19Zandvliet Sport 000
20Exc. Mariaburg B 110
21K Heibos SV 110
22KFC Halle 110
23KSV Wildert 110
24SV Noorse A 110
25Excelsior Essen 101
26KFC Antonia B 101
27Ol. Pirates DBG B 101
28Olympic Essen 101
29VC Mortsel OG B 101
30Wijnegem VC 101
31KSK Ekeren-Donk 211
32Horendonk FC 202
33Tubantia Borgerhout 312
34KFC Schoten SK 422


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Zandvliet Sport 2 2 0 0 14 1 6
2 Berchem Sport B 2 2 0 0 13 1 6
3 Exc. Mariaburg A 2 2 0 0 13 3 6
4 KFC Nieuwmoer 2 2 0 0 10 1 6
5 Wijnegem VC 2 2 0 0 11 3 6
6 Borsbeek Sport 2 2 0 0 8 1 6
7 Ol. Pirates DBG A 2 2 0 0 9 2 6
8 Excelsior Essen 2 2 0 0 8 4 6
9 K Putte SK 2 2 0 0 5 1 6
10 Ol. Pirates DBG B 2 2 0 0 6 4 6
11 KSK Ekeren-Donk 2 1 1 0 4 3 4
12 KFC Sint-Lenaarts B 2 1 0 1 7 2 3
13 Horendonk FC 2 1 0 1 8 4 3
14 K Brecht SK 2 1 0 1 5 2 3
15 City Pirates B 2 1 0 1 4 2 3
16 FC Ekeren 2 1 0 1 6 5 3
17 Maria-ter-Heide 2 1 0 1 3 3 3
18 Olympic Essen 2 1 0 1 4 4 3
19 VC Mortsel OG B 2 1 0 1 4 5 3
20 FC Merksem 2 1 0 1 5 7 3
21 K Heibos SV 2 1 0 1 1 3 3
22 SV Noorse A 2 1 0 1 5 7 3
23 Exc. Mariaburg B 2 1 0 1 3 7 3
24 KFC Halle 2 1 0 1 2 11 3
25 KFC Berendrecht 2 0 1 1 3 5 1
26 KSV Wildert 2 0 1 1 2 6 1
27 K Gooreind VV 2 0 1 1 2 7 1
28 KFC Antonia B 2 0 0 2 5 7 0
29 's Grav'wzl-Schilde B 2 0 0 2 4 7 0
30 FC Antwerpen Noord 2 0 0 2 5 8 0
31 KVV Ternesse B 2 0 0 2 2 6 0
32 KFC Schoten SK 2 0 0 2 0 6 0
33 Alberta Schiilde A 2 0 0 2 2 10 0
34 Tubantia Borgerhout 2 0 0 2 1 9 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Berchem Sport B 2 2 0 0 12 1 6
2 Ol. Pirates DBG A 2 2 0 0 11 2 6
3 Exc. Mariaburg A 2 2 0 0 11 3 6
4 Borsbeek Sport 2 2 0 0 8 1 6
5 K Putte SK 2 2 0 0 9 2 6
6 KFC Nieuwmoer 2 1 1 0 7 3 4
7 Wijnegem VC 2 1 1 0 3 1 4
8 Zandvliet Sport 2 1 1 0 5 4 4
9 FC Ekeren 2 1 0 1 8 3 3
10 KFC Berendrecht 2 1 0 1 5 2 3
11 's Grav'wzl-Schilde B 2 1 0 1 5 3 3
12 KFC Halle 2 1 0 1 4 2 3
13 K Heibos SV 2 1 0 1 4 3 3
14 Excelsior Essen 2 1 0 1 3 3 3
15 FC Antwerpen Noord 2 1 0 1 7 7 3
16 FC Merksem 2 1 0 1 7 7 3
17 KFC Sint-Lenaarts B 2 1 0 1 5 5 3
18 Alberta Schiilde A 2 1 0 1 3 4 3
19 K Gooreind VV 2 1 0 1 3 4 3
20 K Brecht SK 2 1 0 1 6 8 3
21 KSK Ekeren-Donk 2 1 0 1 2 4 3
22 Ol. Pirates DBG B 2 1 0 1 4 6 3
23 KSV Wildert 2 1 0 1 6 9 3
24 KFC Antonia B 2 1 0 1 2 6 3
25 VC Mortsel OG B 2 1 0 1 2 6 3
26 City Pirates B 2 0 1 1 3 4 1
27 SV Noorse A 2 0 0 2 2 5 0
28 Exc. Mariaburg B 2 0 0 2 2 7 0
29 Horendonk FC 2 0 0 2 0 5 0
30 KFC Schoten SK 2 0 0 2 0 6 0
31 Maria-ter-Heide 2 0 0 2 4 11 0
32 Olympic Essen 2 0 0 2 1 11 0
33 KVV Ternesse B 2 0 0 2 3 19 0
34 Tubantia Borgerhout 2 0 0 2 0 17 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Grav'wzl-Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 's Grav'wzl-Schilde B - Exc. Mariaburg A 3 - 5
10/08/2019 2 FC Merksem - 's Grav'wzl-Schilde B 3 - 2
17/08/2019 3 's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B 1 - 2
21/08/2019 4 KFC Schoten SK (ff.) - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 3

Alberta Schiilde A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Ekeren - Alberta Schiilde A 3 - 1
10/08/2019 2 Alberta Schiilde A - Ol. Pirates DBG A 1 - 5
17/08/2019 3 K Brecht SK - Alberta Schiilde A 1 - 2
21/08/2019 4 Alberta Schiilde A - KFC Nieuwmoer 1 - 5

Berchem Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Berchem Sport B - KFC Berendrecht 2 - 1
10/08/2019 2 City Pirates B - Berchem Sport B 1 - 2
17/08/2019 3 Berchem Sport B - Tubantia Borgerhout 11 - 0
21/08/2019 4 KFC Halle - Berchem Sport B 0 - 10

Borsbeek Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Borsbeek Sport - Exc. Mariaburg B 2 - 1
10/08/2019 2 KVV Ternesse B - Borsbeek Sport 1 - 4
17/08/2019 3 Borsbeek Sport - Olympic Essen 6 - 0
21/08/2019 4 Tubantia Borgerhout - Borsbeek Sport 0 - 4

City Pirates B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSV Wildert - City Pirates B 2 - 2
10/08/2019 2 City Pirates B - Berchem Sport B 1 - 2
17/08/2019 3 K Putte SK - City Pirates B 2 - 1
21/08/2019 4 City Pirates B - Excelsior Essen (ff.) 3 - 0

Exc. Mariaburg A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 's Grav'wzl-Schilde B - Exc. Mariaburg A 3 - 5
10/08/2019 2 Exc. Mariaburg A - K Brecht SK 6 - 1
17/08/2019 3 SV Noorse A - Exc. Mariaburg A 0 - 6
21/08/2019 4 Exc. Mariaburg A - KSV Wildert 7 - 2

Exc. Mariaburg B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Borsbeek Sport - Exc. Mariaburg B 2 - 1
10/08/2019 2 Exc. Mariaburg B - FC Ekeren 0 - 6
17/08/2019 3 KFC Nieuwmoer - Exc. Mariaburg B 5 - 1
21/08/2019 4 Exc. Mariaburg B - SV Noorse A 3 - 1

Excelsior Essen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Excelsior Essen - FC Antwerpen Noord 3 - 2
10/08/2019 2 KFC Schoten SK (ff.) - Excelsior Essen 0 - 3
17/08/2019 3 Excelsior Essen - Maria-ter-Heide 5 - 2
21/08/2019 4 City Pirates B - Excelsior Essen (ff.) 3 - 0

FC Antwerpen Noord

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Excelsior Essen - FC Antwerpen Noord 3 - 2
10/08/2019 2 FC Antwerpen Noord - KSV Wildert 2 - 4
17/08/2019 3 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord 4 - 5
21/08/2019 4 FC Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG B 3 - 4

FC Ekeren

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Ekeren - Alberta Schiilde A 3 - 1
10/08/2019 2 Exc. Mariaburg B - FC Ekeren 0 - 6
17/08/2019 3 FC Ekeren - FC Merksem 3 - 4
21/08/2019 4 VC Mortsel OG B - FC Ekeren 3 - 2

FC Merksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Ol. Pirates DBG B - FC Merksem 4 - 3
10/08/2019 2 FC Merksem - 's Grav'wzl-Schilde B 3 - 2
17/08/2019 3 FC Ekeren - FC Merksem 3 - 4
21/08/2019 4 FC Merksem - K Brecht SK 2 - 5

Horendonk FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Brecht SK - Horendonk FC 4 - 0
10/08/2019 2 Horendonk FC - KFC Antonia B 5 - 0
17/08/2019 3 K Heibos SV - Horendonk FC 1 - 0
21/08/2019 4 Horendonk FC - Zandvliet Sport 3 - 4

K Brecht SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Brecht SK - Horendonk FC 4 - 0
10/08/2019 2 Exc. Mariaburg A - K Brecht SK 6 - 1
17/08/2019 3 K Brecht SK - Alberta Schiilde A 1 - 2
21/08/2019 4 FC Merksem - K Brecht SK 2 - 5

K Gooreind VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Wijnegem VC - K Gooreind VV 3 - 1
10/08/2019 2 K Gooreind VV - Zandvliet Sport 1 - 1
17/08/2019 3 KFC Sint-Lenaarts B - K Gooreind VV 1 - 2
21/08/2019 4 K Gooreind VV - Ol. Pirates DBG A 1 - 6

K Heibos SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Heibos SV - KFC Halle 0 - 3
10/08/2019 2 Maria-ter-Heide - K Heibos SV 2 - 1
17/08/2019 3 K Heibos SV - Horendonk FC 1 - 0
21/08/2019 4 KFC Berendrecht - K Heibos SV 1 - 3

K Putte SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Putte SK - KFC Schoten SK (ff.) 3 - 0
10/08/2019 2 Tubantia Borgerhout - K Putte SK 1 - 5
17/08/2019 3 K Putte SK - City Pirates B 2 - 1
21/08/2019 4 Olympic Essen - K Putte SK 1 - 4

KFC Antonia B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Antonia B - KSK Ekeren-Donk 1 - 2
10/08/2019 2 Horendonk FC - KFC Antonia B 5 - 0
17/08/2019 3 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord 4 - 5
21/08/2019 4 Maria-ter-Heide - KFC Antonia B 1 - 2

KFC Berendrecht

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Berchem Sport B - KFC Berendrecht 2 - 1
10/08/2019 2 KFC Berendrecht - KFC Nieuwmoer 2 - 2
17/08/2019 3 KSV Wildert - KFC Berendrecht 0 - 4
21/08/2019 4 KFC Berendrecht - K Heibos SV 1 - 3

KFC Halle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Heibos SV - KFC Halle 0 - 3
10/08/2019 2 KFC Halle - SV Noorse A 2 - 1
17/08/2019 3 Ol. Pirates DBG B - KFC Halle 2 - 1
21/08/2019 4 KFC Halle - Berchem Sport B 0 - 10

KFC Nieuwmoer

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Nieuwmoer - VC Mortsel OG B 5 - 0
10/08/2019 2 KFC Berendrecht - KFC Nieuwmoer 2 - 2
17/08/2019 3 KFC Nieuwmoer - Exc. Mariaburg B 5 - 1
21/08/2019 4 Alberta Schiilde A - KFC Nieuwmoer 1 - 5

KFC Schoten SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Putte SK - KFC Schoten SK (ff.) 3 - 0
10/08/2019 2 KFC Schoten SK (ff.) - Excelsior Essen 0 - 3
17/08/2019 3 Ol. Pirates DBG A - KFC Schoten SK (ff.) 3 - 0
21/08/2019 4 KFC Schoten SK (ff.) - 's Grav'wzl-Schilde B 0 - 3

KFC Sint-Lenaarts B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Sint-Lenaarts B - Tubantia Borgerhout 6 - 0
10/08/2019 2 KSK Ekeren-Donk - KFC Sint-Lenaarts B 4 - 3
17/08/2019 3 KFC Sint-Lenaarts B - K Gooreind VV 1 - 2
21/08/2019 4 KVV Ternesse B - KFC Sint-Lenaarts B 1 - 2

KSK Ekeren-Donk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Antonia B - KSK Ekeren-Donk 1 - 2
10/08/2019 2 KSK Ekeren-Donk - KFC Sint-Lenaarts B 4 - 3
17/08/2019 3 Zandvliet Sport - KSK Ekeren-Donk (ff.) 3 - 0
21/08/2019 4 KSK Ekeren-Donk - Wijnegem VC 0 - 0

KSV Wildert

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSV Wildert - City Pirates B 2 - 2
10/08/2019 2 FC Antwerpen Noord - KSV Wildert 2 - 4
17/08/2019 3 KSV Wildert - KFC Berendrecht 0 - 4
21/08/2019 4 Exc. Mariaburg A - KSV Wildert 7 - 2

KVV Ternesse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Zandvliet Sport - KVV Ternesse B 11 - 1
10/08/2019 2 KVV Ternesse B - Borsbeek Sport 1 - 4
17/08/2019 3 Wijnegem VC - KVV Ternesse B 8 - 2
21/08/2019 4 KVV Ternesse B - KFC Sint-Lenaarts B 1 - 2

Maria-ter-Heide

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Ol. Pirates DBG A - Maria-ter-Heide 6 - 2
10/08/2019 2 Maria-ter-Heide - K Heibos SV 2 - 1
17/08/2019 3 Excelsior Essen - Maria-ter-Heide 5 - 2
21/08/2019 4 Maria-ter-Heide - KFC Antonia B 1 - 2

Ol. Pirates DBG A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Ol. Pirates DBG A - Maria-ter-Heide 6 - 2
10/08/2019 2 Alberta Schiilde A - Ol. Pirates DBG A 1 - 5
17/08/2019 3 Ol. Pirates DBG A - KFC Schoten SK (ff.) 3 - 0
21/08/2019 4 K Gooreind VV - Ol. Pirates DBG A 1 - 6

Ol. Pirates DBG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Ol. Pirates DBG B - FC Merksem 4 - 3
10/08/2019 2 Olympic Essen - Ol. Pirates DBG B 3 - 0
17/08/2019 3 Ol. Pirates DBG B - KFC Halle 2 - 1
21/08/2019 4 FC Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG B 3 - 4

Olympic Essen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 SV Noorse A - Olympic Essen 5 - 1
10/08/2019 2 Olympic Essen - Ol. Pirates DBG B 3 - 0
17/08/2019 3 Borsbeek Sport - Olympic Essen 6 - 0
21/08/2019 4 Olympic Essen - K Putte SK 1 - 4

SV Noorse A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 SV Noorse A - Olympic Essen 5 - 1
10/08/2019 2 KFC Halle - SV Noorse A 2 - 1
17/08/2019 3 SV Noorse A - Exc. Mariaburg A 0 - 6
21/08/2019 4 Exc. Mariaburg B - SV Noorse A 3 - 1

Tubantia Borgerhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Sint-Lenaarts B - Tubantia Borgerhout 6 - 0
10/08/2019 2 Tubantia Borgerhout - K Putte SK 1 - 5
17/08/2019 3 Berchem Sport B - Tubantia Borgerhout 11 - 0
21/08/2019 4 Tubantia Borgerhout - Borsbeek Sport 0 - 4

VC Mortsel OG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Nieuwmoer - VC Mortsel OG B 5 - 0
10/08/2019 2 VC Mortsel OG B - Wijnegem VC 1 - 3
17/08/2019 3 's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B 1 - 2
21/08/2019 4 VC Mortsel OG B - FC Ekeren 3 - 2

Wijnegem VC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Wijnegem VC - K Gooreind VV 3 - 1
10/08/2019 2 VC Mortsel OG B - Wijnegem VC 1 - 3
17/08/2019 3 Wijnegem VC - KVV Ternesse B 8 - 2
21/08/2019 4 KSK Ekeren-Donk - Wijnegem VC 0 - 0

Zandvliet Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Zandvliet Sport - KVV Ternesse B 11 - 1
10/08/2019 2 K Gooreind VV - Zandvliet Sport 1 - 1
17/08/2019 3 Zandvliet Sport - KSK Ekeren-Donk (ff.) 3 - 0
21/08/2019 4 Horendonk FC - Zandvliet Sport 3 - 4

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2019 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - 2020
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 16 spelen, en
* de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en woensdag 21 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 17 of 18 spelen.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2019.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2019-2020 (pdf).