Groep 3
Update: 10/07/2019 om 10:25u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Algemeen Tel. nr. +32 3 303 96 00
Riyadhstraat 28 - Zone D7, 2321 Meer
Tel: +32 (0)3 314.45.74
info@ALLESGLAS.be - www.allesglas.be
Bezoek ook onze toonzalen
in Deurne en Turnhout
!! ALLE PROVINCIALE KALENDERS STAAN ONLINE
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

!! DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2019 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 10/07/2019 om 10:25u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 3
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - GROEP 3

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 3, zomer 2019.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus 2019.

Wanneer één van de ploegen van een wedstrijd op speeldag 4 (zaterdag 24 augustus) in de competitie uitkomt in een reeks van 17 of 18 ploegen, wordt de wedstrijd verplaatst naar woensdag 21 augustus.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (3 augustus 2019)
Don. 01/08 19u30 K Heibos SV - KFC Halle
Zat. 03/08 18u30 Berchem Sport B - KFC Berendrecht
Zat. 03/08 18u30 Borsbeek Sport - Exc. Mariaburg B
Zat. 03/08 18u30 Wijnegem VC - K Gooreind VV
Zat. 03/08 18u30 KFC Antonia B - KSK Ekeren-Donk
Zat. 03/08 18u30 FC Ekeren - Alberta Schiilde A
Zat. 03/08 18u30 K Brecht SK - Horendonk FC
Zat. 03/08 18u30 SV Noorse A - Olympic Essen
Zat. 03/08 18u30 KSV Wildert - City Pirates B
Zat. 03/08 18u30 's Grav'wzl-Schilde B - Exc. Mariaburg A
Zat. 03/08 18u30 K Putte SK - KFC Schoten SK
Zat. 03/08 18u30 Excelsior Essen - FC Antwerpen Noord
Zat. 03/08 18u30 KFC Sint-Lenaarts B - Tubantia Borgerhout
Zat. 03/08 18u30 Zandvliet Sport - KVV Ternesse B
Zat. 03/08 19u30 KFC Nieuwmoer - VC Mortsel OG B
Zat. 03/08 20u00 Ol. Pirates DBG B - FC Merksem
Zon. 04/08 18u00 Ol. Pirates DBG A - Maria-ter-Heide

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Grav'wzl-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alberta Schiilde A 0 0 0 0 0 0 0  
3 Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
4 Borsbeek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
6 Exc. Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0  
7 Exc. Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0  
8 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0  
12 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0  
16 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Berendrecht 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Nieuwmoer 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC Schoten SK 0 0 0 0 0 0 0  
22 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSK Ekeren-Donk 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0  
25 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0  
26 Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0  
27 Ol. Pirates DBG A 0 0 0 0 0 0 0  
28 Ol. Pirates DBG B 0 0 0 0 0 0 0  
29 Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0  
30 SV Noorse A 0 0 0 0 0 0 0  
31 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  
33 Wijnegem VC 0 0 0 0 0 0 0  
34 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (3 augustus 2019)
Berchem Sport B - KFC Berendrecht
Ol. Pirates DBG B - FC Merksem
Borsbeek Sport - Exc. Mariaburg B
Wijnegem VC - K Gooreind VV
Ol. Pirates DBG A - Maria-ter-Heide
KFC Antonia B - KSK Ekeren-Donk
FC Ekeren - Alberta Schiilde A
K Brecht SK - Horendonk FC
SV Noorse A - Olympic Essen
KFC Nieuwmoer - VC Mortsel OG B
K Heibos SV - KFC Halle
KSV Wildert - City Pirates B
's Grav'wzl-Schilde B - Exc. Mariaburg A
K Putte SK - KFC Schoten SK
Excelsior Essen - FC Antwerpen Noord
KFC Sint-Lenaarts B - Tubantia Borgerhout
Zandvliet Sport - KVV Ternesse B


Speeldag 2 (10 augustus 2019)
Alberta Schiilde A - Ol. Pirates DBG A
VC Mortsel OG B - Wijnegem VC
KFC Halle - SV Noorse A
FC Antwerpen Noord - KSV Wildert
KVV Ternesse B - Borsbeek Sport
Tubantia Borgerhout - K Putte SK
KFC Berendrecht - KFC Nieuwmoer
City Pirates B - Berchem Sport B
FC Merksem - 's Grav'wzl-Schilde B
Olympic Essen - Ol. Pirates DBG B
Exc. Mariaburg B - FC Ekeren
Horendonk FC - KFC Antonia B
KSK Ekeren-Donk - KFC Sint-Lenaarts B
K Gooreind VV - Zandvliet Sport
Maria-ter-Heide - K Heibos SV
KFC Schoten SK - Excelsior Essen
Exc. Mariaburg A - K Brecht SK


Speeldag 3 (17 augustus 2019)
Berchem Sport B - Tubantia Borgerhout
Ol. Pirates DBG B - KFC Halle
Borsbeek Sport - Olympic Essen
Wijnegem VC - KVV Ternesse B
Ol. Pirates DBG A - KFC Schoten SK
KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord
FC Ekeren - FC Merksem
K Brecht SK - Alberta Schiilde A
SV Noorse A - Exc. Mariaburg A
KFC Nieuwmoer - Exc. Mariaburg B
K Heibos SV - Horendonk FC
KSV Wildert - KFC Berendrecht
's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B
K Putte SK - City Pirates B
Excelsior Essen - Maria-ter-Heide
KFC Sint-Lenaarts B - K Gooreind VV
Zandvliet Sport - KSK Ekeren-Donk


Speeldag 4 (24 augustus 2019)
Alberta Schiilde A - KFC Nieuwmoer
VC Mortsel OG B - FC Ekeren
KFC Halle - Berchem Sport B
FC Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG B
KVV Ternesse B - KFC Sint-Lenaarts B
Tubantia Borgerhout - Borsbeek Sport
KFC Berendrecht - K Heibos SV
City Pirates B - Excelsior Essen
FC Merksem - K Brecht SK
Olympic Essen - K Putte SK
Exc. Mariaburg B - SV Noorse A
Horendonk FC - Zandvliet Sport
KSK Ekeren-Donk - Wijnegem VC
K Gooreind VV - Ol. Pirates DBG A
Maria-ter-Heide - KFC Antonia B
KFC Schoten SK - 's Grav'wzl-Schilde B
Exc. Mariaburg A - KSV Wildert


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 3 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7Exc. Mariaburg B 000
8Excelsior Essen 000
9FC Antwerpen Noord 000
10FC Ekeren 000
11FC Merksem 000
12Horendonk FC 000
13K Brecht SK 000
14K Gooreind VV 000
15K Heibos SV 000
16K Putte SK 000
17KFC Antonia B 000
18KFC Berendrecht 000
19KFC Halle 000
20KFC Nieuwmoer 000
21KFC Schoten SK 000
22KFC Sint-Lenaarts B 000
23KSK Ekeren-Donk 000
24KSV Wildert 000
25KVV Ternesse B 000
26Maria-ter-Heide 000
27Ol. Pirates DBG A 000
28Ol. Pirates DBG B 000
29Olympic Essen 000
30SV Noorse A 000
31Tubantia Borgerhout 000
32VC Mortsel OG B 000
33Wijnegem VC 000
34Zandvliet Sport 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7Exc. Mariaburg B 000
8Excelsior Essen 000
9FC Antwerpen Noord 000
10FC Ekeren 000
11FC Merksem 000
12Horendonk FC 000
13K Brecht SK 000
14K Gooreind VV 000
15K Heibos SV 000
16K Putte SK 000
17KFC Antonia B 000
18KFC Berendrecht 000
19KFC Halle 000
20KFC Nieuwmoer 000
21KFC Schoten SK 000
22KFC Sint-Lenaarts B 000
23KSK Ekeren-Donk 000
24KSV Wildert 000
25KVV Ternesse B 000
26Maria-ter-Heide 000
27Ol. Pirates DBG A 000
28Ol. Pirates DBG B 000
29Olympic Essen 000
30SV Noorse A 000
31Tubantia Borgerhout 000
32VC Mortsel OG B 000
33Wijnegem VC 000
34Zandvliet Sport 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7Exc. Mariaburg B 000
8Excelsior Essen 000
9FC Antwerpen Noord 000
10FC Ekeren 000
11FC Merksem 000
12Horendonk FC 000
13K Brecht SK 000
14K Gooreind VV 000
15K Heibos SV 000
16K Putte SK 000
17KFC Antonia B 000
18KFC Berendrecht 000
19KFC Halle 000
20KFC Nieuwmoer 000
21KFC Schoten SK 000
22KFC Sint-Lenaarts B 000
23KSK Ekeren-Donk 000
24KSV Wildert 000
25KVV Ternesse B 000
26Maria-ter-Heide 000
27Ol. Pirates DBG A 000
28Ol. Pirates DBG B 000
29Olympic Essen 000
30SV Noorse A 000
31Tubantia Borgerhout 000
32VC Mortsel OG B 000
33Wijnegem VC 000
34Zandvliet Sport 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7Exc. Mariaburg B 000
8Excelsior Essen 000
9FC Antwerpen Noord 000
10FC Ekeren 000
11FC Merksem 000
12Horendonk FC 000
13K Brecht SK 000
14K Gooreind VV 000
15K Heibos SV 000
16K Putte SK 000
17KFC Antonia B 000
18KFC Berendrecht 000
19KFC Halle 000
20KFC Nieuwmoer 000
21KFC Schoten SK 000
22KFC Sint-Lenaarts B 000
23KSK Ekeren-Donk 000
24KSV Wildert 000
25KVV Ternesse B 000
26Maria-ter-Heide 000
27Ol. Pirates DBG A 000
28Ol. Pirates DBG B 000
29Olympic Essen 000
30SV Noorse A 000
31Tubantia Borgerhout 000
32VC Mortsel OG B 000
33Wijnegem VC 000
34Zandvliet Sport 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7Exc. Mariaburg B 000
8Excelsior Essen 000
9FC Antwerpen Noord 000
10FC Ekeren 000
11FC Merksem 000
12Horendonk FC 000
13K Brecht SK 000
14K Gooreind VV 000
15K Heibos SV 000
16K Putte SK 000
17KFC Antonia B 000
18KFC Berendrecht 000
19KFC Halle 000
20KFC Nieuwmoer 000
21KFC Schoten SK 000
22KFC Sint-Lenaarts B 000
23KSK Ekeren-Donk 000
24KSV Wildert 000
25KVV Ternesse B 000
26Maria-ter-Heide 000
27Ol. Pirates DBG A 000
28Ol. Pirates DBG B 000
29Olympic Essen 000
30SV Noorse A 000
31Tubantia Borgerhout 000
32VC Mortsel OG B 000
33Wijnegem VC 000
34Zandvliet Sport 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1's Grav'wzl-Schilde B 0 0 
2Alberta Schiilde A 0 0 
3Berchem Sport B 0 0 
4Borsbeek Sport 0 0 
5City Pirates B 0 0 
6Exc. Mariaburg A 0 0 
7Exc. Mariaburg B 0 0 
8Excelsior Essen 0 0 
9FC Antwerpen Noord 0 0 
10FC Ekeren 0 0 
11FC Merksem 0 0 
12Horendonk FC 0 0 
13K Brecht SK 0 0 
14K Gooreind VV 0 0 
15K Heibos SV 0 0 
16K Putte SK 0 0 
17KFC Antonia B 0 0 
18KFC Berendrecht 0 0 
19KFC Halle 0 0 
20KFC Nieuwmoer 0 0 
21KFC Schoten SK 0 0 
22KFC Sint-Lenaarts B 0 0 
23KSK Ekeren-Donk 0 0 
24KSV Wildert 0 0 
25KVV Ternesse B 0 0 
26Maria-ter-Heide 0 0 
27Ol. Pirates DBG A 0 0 
28Ol. Pirates DBG B 0 0 
29Olympic Essen 0 0 
30SV Noorse A 0 0 
31Tubantia Borgerhout 0 0 
32VC Mortsel OG B 0 0 
33Wijnegem VC 0 0 
34Zandvliet Sport 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7Exc. Mariaburg B 000
8Excelsior Essen 000
9FC Antwerpen Noord 000
10FC Ekeren 000
11FC Merksem 000
12Horendonk FC 000
13K Brecht SK 000
14K Gooreind VV 000
15K Heibos SV 000
16K Putte SK 000
17KFC Antonia B 000
18KFC Berendrecht 000
19KFC Halle 000
20KFC Nieuwmoer 000
21KFC Schoten SK 000
22KFC Sint-Lenaarts B 000
23KSK Ekeren-Donk 000
24KSV Wildert 000
25KVV Ternesse B 000
26Maria-ter-Heide 000
27Ol. Pirates DBG A 000
28Ol. Pirates DBG B 000
29Olympic Essen 000
30SV Noorse A 000
31Tubantia Borgerhout 000
32VC Mortsel OG B 000
33Wijnegem VC 000
34Zandvliet Sport 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7Exc. Mariaburg B 000
8Excelsior Essen 000
9FC Antwerpen Noord 000
10FC Ekeren 000
11FC Merksem 000
12Horendonk FC 000
13K Brecht SK 000
14K Gooreind VV 000
15K Heibos SV 000
16K Putte SK 000
17KFC Antonia B 000
18KFC Berendrecht 000
19KFC Halle 000
20KFC Nieuwmoer 000
21KFC Schoten SK 000
22KFC Sint-Lenaarts B 000
23KSK Ekeren-Donk 000
24KSV Wildert 000
25KVV Ternesse B 000
26Maria-ter-Heide 000
27Ol. Pirates DBG A 000
28Ol. Pirates DBG B 000
29Olympic Essen 000
30SV Noorse A 000
31Tubantia Borgerhout 000
32VC Mortsel OG B 000
33Wijnegem VC 000
34Zandvliet Sport 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta Schiilde A 000
3Berchem Sport B 000
4Borsbeek Sport 000
5City Pirates B 000
6Exc. Mariaburg A 000
7Exc. Mariaburg B 000
8Excelsior Essen 000
9FC Antwerpen Noord 000
10FC Ekeren 000
11FC Merksem 000
12Horendonk FC 000
13K Brecht SK 000
14K Gooreind VV 000
15K Heibos SV 000
16K Putte SK 000
17KFC Antonia B 000
18KFC Berendrecht 000
19KFC Halle 000
20KFC Nieuwmoer 000
21KFC Schoten SK 000
22KFC Sint-Lenaarts B 000
23KSK Ekeren-Donk 000
24KSV Wildert 000
25KVV Ternesse B 000
26Maria-ter-Heide 000
27Ol. Pirates DBG A 000
28Ol. Pirates DBG B 000
29Olympic Essen 000
30SV Noorse A 000
31Tubantia Borgerhout 000
32VC Mortsel OG B 000
33Wijnegem VC 000
34Zandvliet Sport 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 's Grav'wzl-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0
2 Alberta Schiilde A 0 0 0 0 0 0 0
3 Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
4 Borsbeek Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
6 Exc. Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0
7 Exc. Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0
8 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0
12 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0
13 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
14 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0
15 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0
16 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Berendrecht 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Nieuwmoer 0 0 0 0 0 0 0
21 KFC Schoten SK 0 0 0 0 0 0 0
22 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0
23 KSK Ekeren-Donk 0 0 0 0 0 0 0
24 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0
25 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0
26 Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0
27 Ol. Pirates DBG A 0 0 0 0 0 0 0
28 Ol. Pirates DBG B 0 0 0 0 0 0 0
29 Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0
30 SV Noorse A 0 0 0 0 0 0 0
31 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0
32 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
33 Wijnegem VC 0 0 0 0 0 0 0
34 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 's Grav'wzl-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0
2 Alberta Schiilde A 0 0 0 0 0 0 0
3 Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
4 Borsbeek Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
6 Exc. Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0
7 Exc. Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0
8 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0
12 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0
13 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
14 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0
15 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0
16 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Berendrecht 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0
20 KFC Nieuwmoer 0 0 0 0 0 0 0
21 KFC Schoten SK 0 0 0 0 0 0 0
22 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0
23 KSK Ekeren-Donk 0 0 0 0 0 0 0
24 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0
25 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0
26 Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0
27 Ol. Pirates DBG A 0 0 0 0 0 0 0
28 Ol. Pirates DBG B 0 0 0 0 0 0 0
29 Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0
30 SV Noorse A 0 0 0 0 0 0 0
31 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0
32 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
33 Wijnegem VC 0 0 0 0 0 0 0
34 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Grav'wzl-Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 's Grav'wzl-Schilde B - Exc. Mariaburg A Speeldag 
10/08/2019 2 FC Merksem - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
17/08/2019 3 's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Schoten SK - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 

Alberta Schiilde A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Ekeren - Alberta Schiilde A Speeldag 
10/08/2019 2 Alberta Schiilde A - Ol. Pirates DBG A Speeldag 
17/08/2019 3 K Brecht SK - Alberta Schiilde A Speeldag 
24/08/2019 4 Alberta Schiilde A - KFC Nieuwmoer Speeldag 

Berchem Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Berchem Sport B - KFC Berendrecht Speeldag 
10/08/2019 2 City Pirates B - Berchem Sport B Speeldag 
17/08/2019 3 Berchem Sport B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Halle - Berchem Sport B Speeldag 

Borsbeek Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Borsbeek Sport - Exc. Mariaburg B Speeldag 
10/08/2019 2 KVV Ternesse B - Borsbeek Sport Speeldag 
17/08/2019 3 Borsbeek Sport - Olympic Essen Speeldag 
24/08/2019 4 Tubantia Borgerhout - Borsbeek Sport Speeldag 

City Pirates B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSV Wildert - City Pirates B Speeldag 
10/08/2019 2 City Pirates B - Berchem Sport B Speeldag 
17/08/2019 3 K Putte SK - City Pirates B Speeldag 
24/08/2019 4 City Pirates B - Excelsior Essen Speeldag 

Exc. Mariaburg A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 's Grav'wzl-Schilde B - Exc. Mariaburg A Speeldag 
10/08/2019 2 Exc. Mariaburg A - K Brecht SK Speeldag 
17/08/2019 3 SV Noorse A - Exc. Mariaburg A Speeldag 
24/08/2019 4 Exc. Mariaburg A - KSV Wildert Speeldag 

Exc. Mariaburg B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Borsbeek Sport - Exc. Mariaburg B Speeldag 
10/08/2019 2 Exc. Mariaburg B - FC Ekeren Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Nieuwmoer - Exc. Mariaburg B Speeldag 
24/08/2019 4 Exc. Mariaburg B - SV Noorse A Speeldag 

Excelsior Essen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Excelsior Essen - FC Antwerpen Noord Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Schoten SK - Excelsior Essen Speeldag 
17/08/2019 3 Excelsior Essen - Maria-ter-Heide Speeldag 
24/08/2019 4 City Pirates B - Excelsior Essen Speeldag 

FC Antwerpen Noord

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Excelsior Essen - FC Antwerpen Noord Speeldag 
10/08/2019 2 FC Antwerpen Noord - KSV Wildert Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
24/08/2019 4 FC Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG B Speeldag 

FC Ekeren

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Ekeren - Alberta Schiilde A Speeldag 
10/08/2019 2 Exc. Mariaburg B - FC Ekeren Speeldag 
17/08/2019 3 FC Ekeren - FC Merksem Speeldag 
24/08/2019 4 VC Mortsel OG B - FC Ekeren Speeldag 

FC Merksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Ol. Pirates DBG B - FC Merksem Speeldag 
10/08/2019 2 FC Merksem - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
17/08/2019 3 FC Ekeren - FC Merksem Speeldag 
24/08/2019 4 FC Merksem - K Brecht SK Speeldag 

Horendonk FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Brecht SK - Horendonk FC Speeldag 
10/08/2019 2 Horendonk FC - KFC Antonia B Speeldag 
17/08/2019 3 K Heibos SV - Horendonk FC Speeldag 
24/08/2019 4 Horendonk FC - Zandvliet Sport Speeldag 

K Brecht SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Brecht SK - Horendonk FC Speeldag 
10/08/2019 2 Exc. Mariaburg A - K Brecht SK Speeldag 
17/08/2019 3 K Brecht SK - Alberta Schiilde A Speeldag 
24/08/2019 4 FC Merksem - K Brecht SK Speeldag 

K Gooreind VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Wijnegem VC - K Gooreind VV Speeldag 
10/08/2019 2 K Gooreind VV - Zandvliet Sport Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Sint-Lenaarts B - K Gooreind VV Speeldag 
24/08/2019 4 K Gooreind VV - Ol. Pirates DBG A Speeldag 

K Heibos SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Heibos SV - KFC Halle Speeldag 
10/08/2019 2 Maria-ter-Heide - K Heibos SV Speeldag 
17/08/2019 3 K Heibos SV - Horendonk FC Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Berendrecht - K Heibos SV Speeldag 

K Putte SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Putte SK - KFC Schoten SK Speeldag 
10/08/2019 2 Tubantia Borgerhout - K Putte SK Speeldag 
17/08/2019 3 K Putte SK - City Pirates B Speeldag 
24/08/2019 4 Olympic Essen - K Putte SK Speeldag 

KFC Antonia B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Antonia B - KSK Ekeren-Donk Speeldag 
10/08/2019 2 Horendonk FC - KFC Antonia B Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
24/08/2019 4 Maria-ter-Heide - KFC Antonia B Speeldag 

KFC Berendrecht

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Berchem Sport B - KFC Berendrecht Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Berendrecht - KFC Nieuwmoer Speeldag 
17/08/2019 3 KSV Wildert - KFC Berendrecht Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Berendrecht - K Heibos SV Speeldag 

KFC Halle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Heibos SV - KFC Halle Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Halle - SV Noorse A Speeldag 
17/08/2019 3 Ol. Pirates DBG B - KFC Halle Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Halle - Berchem Sport B Speeldag 

KFC Nieuwmoer

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Nieuwmoer - VC Mortsel OG B Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Berendrecht - KFC Nieuwmoer Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Nieuwmoer - Exc. Mariaburg B Speeldag 
24/08/2019 4 Alberta Schiilde A - KFC Nieuwmoer Speeldag 

KFC Schoten SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Putte SK - KFC Schoten SK Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Schoten SK - Excelsior Essen Speeldag 
17/08/2019 3 Ol. Pirates DBG A - KFC Schoten SK Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Schoten SK - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 

KFC Sint-Lenaarts B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Sint-Lenaarts B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
10/08/2019 2 KSK Ekeren-Donk - KFC Sint-Lenaarts B Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Sint-Lenaarts B - K Gooreind VV Speeldag 
24/08/2019 4 KVV Ternesse B - KFC Sint-Lenaarts B Speeldag 

KSK Ekeren-Donk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Antonia B - KSK Ekeren-Donk Speeldag 
10/08/2019 2 KSK Ekeren-Donk - KFC Sint-Lenaarts B Speeldag 
17/08/2019 3 Zandvliet Sport - KSK Ekeren-Donk Speeldag 
24/08/2019 4 KSK Ekeren-Donk - Wijnegem VC Speeldag 

KSV Wildert

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSV Wildert - City Pirates B Speeldag 
10/08/2019 2 FC Antwerpen Noord - KSV Wildert Speeldag 
17/08/2019 3 KSV Wildert - KFC Berendrecht Speeldag 
24/08/2019 4 Exc. Mariaburg A - KSV Wildert Speeldag 

KVV Ternesse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Zandvliet Sport - KVV Ternesse B Speeldag 
10/08/2019 2 KVV Ternesse B - Borsbeek Sport Speeldag 
17/08/2019 3 Wijnegem VC - KVV Ternesse B Speeldag 
24/08/2019 4 KVV Ternesse B - KFC Sint-Lenaarts B Speeldag 

Maria-ter-Heide

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Ol. Pirates DBG A - Maria-ter-Heide Speeldag 
10/08/2019 2 Maria-ter-Heide - K Heibos SV Speeldag 
17/08/2019 3 Excelsior Essen - Maria-ter-Heide Speeldag 
24/08/2019 4 Maria-ter-Heide - KFC Antonia B Speeldag 

Ol. Pirates DBG A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Ol. Pirates DBG A - Maria-ter-Heide Speeldag 
10/08/2019 2 Alberta Schiilde A - Ol. Pirates DBG A Speeldag 
17/08/2019 3 Ol. Pirates DBG A - KFC Schoten SK Speeldag 
24/08/2019 4 K Gooreind VV - Ol. Pirates DBG A Speeldag 

Ol. Pirates DBG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Ol. Pirates DBG B - FC Merksem Speeldag 
10/08/2019 2 Olympic Essen - Ol. Pirates DBG B Speeldag 
17/08/2019 3 Ol. Pirates DBG B - KFC Halle Speeldag 
24/08/2019 4 FC Antwerpen Noord - Ol. Pirates DBG B Speeldag 

Olympic Essen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 SV Noorse A - Olympic Essen Speeldag 
10/08/2019 2 Olympic Essen - Ol. Pirates DBG B Speeldag 
17/08/2019 3 Borsbeek Sport - Olympic Essen Speeldag 
24/08/2019 4 Olympic Essen - K Putte SK Speeldag 

SV Noorse A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 SV Noorse A - Olympic Essen Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Halle - SV Noorse A Speeldag 
17/08/2019 3 SV Noorse A - Exc. Mariaburg A Speeldag 
24/08/2019 4 Exc. Mariaburg B - SV Noorse A Speeldag 

Tubantia Borgerhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Sint-Lenaarts B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
10/08/2019 2 Tubantia Borgerhout - K Putte SK Speeldag 
17/08/2019 3 Berchem Sport B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
24/08/2019 4 Tubantia Borgerhout - Borsbeek Sport Speeldag 

VC Mortsel OG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Nieuwmoer - VC Mortsel OG B Speeldag 
10/08/2019 2 VC Mortsel OG B - Wijnegem VC Speeldag 
17/08/2019 3 's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B Speeldag 
24/08/2019 4 VC Mortsel OG B - FC Ekeren Speeldag 

Wijnegem VC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Wijnegem VC - K Gooreind VV Speeldag 
10/08/2019 2 VC Mortsel OG B - Wijnegem VC Speeldag 
17/08/2019 3 Wijnegem VC - KVV Ternesse B Speeldag 
24/08/2019 4 KSK Ekeren-Donk - Wijnegem VC Speeldag 

Zandvliet Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Zandvliet Sport - KVV Ternesse B Speeldag 
10/08/2019 2 K Gooreind VV - Zandvliet Sport Speeldag 
17/08/2019 3 Zandvliet Sport - KSK Ekeren-Donk Speeldag 
24/08/2019 4 Horendonk FC - Zandvliet Sport Speeldag 

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2019 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - 2020
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 16 spelen, en
* de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en woensdag 21 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 17 of 18 spelen.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2019.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2019-2020 (pdf).