Groep 5
Update: vandaag om 09:24u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Figoosport - Filip Goossens
Gespecialiseerd in voetbalwear & equipment
Dorpsstraat 102, 2960 Sint Lenaarts
Tel: +32 (0)479.22.90.42
info@figoosport.net
www.figoosport.be
!! ALLE PROVINCIALE KALENDERS STAAN ONLINE
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

!! DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2019 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: vandaag om 09:24u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 5
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - GROEP 5

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 5, zomer 2019.
Deze groep bestaat uit ploegen van 1e en 2e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus 2019.

Wanneer één van de ploegen van een wedstrijd op speeldag 4 (zaterdag 24 augustus) in de competitie uitkomt in een reeks van 17 of 18 ploegen, wordt de wedstrijd verplaatst naar woensdag 21 augustus.

Wanneer één van de ploegen van een wedstrijd op speeldag 4 (zaterdag 24 augustus) in de competitie uitkomt in een reeks van 17 of 18 ploegen, wordt de wedstrijd verplaatst naar woensdag 21 augustus.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste vier ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (3 augustus 2019)
Zat. 03/08 18u30 KSK Wavria A - BO Beerzel
Zat. 03/08 18u30 SK Peulis - VC Rijmenam
Zat. 03/08 18u30 KSK Wavria B - Excelsior Bouwel
Zat. 03/08 18u30 Racing Emblem - KSK Oelegem
Zat. 03/08 18u30 KFC Herenthout - SKS Herentals
Zat. 03/08 18u30 Blauwvoet Oevel - Immer Voort FC
Zat. 03/08 18u30 KV Hooikt - SV Grasheide
Zat. 03/08 18u30 FC Netezonen - SC Wiekevorst
Zat. 03/08 18u30 KFC Grobbendonk - Excelsior Vorst
Zat. 03/08 18u30 KV Bonheiden - KFCM Hallaar
Zat. 03/08 18u30 K Noordstar VV - KFC Linda Olen
Zat. 03/08 18u30 Kessel United - KFC Muizen
Zat. 03/08 18u30 FC Punt-Larum - KFC Heultje
Zat. 03/08 18u30 KFC Ranst B - KVC Booischot
Zat. 03/08 18u30 KFC Pulle - KFC Ramsel
Zat. 03/08 20u00 SK Rita Berlaar - KFC Zammel
Zon. 04/08 18u30 KFC Tongerlo - KFC Putte

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0  
4 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0  
7 Immer Voort FC 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Ramsel 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
24 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0  
25 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0  
27 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
28 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
29 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0  
30 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
31 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0  
32 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
33 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
34 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (3 augustus 2019)
KSK Wavria A - BO Beerzel
SK Peulis - VC Rijmenam
KSK Wavria B - Excelsior Bouwel
Racing Emblem - KSK Oelegem
KFC Herenthout - SKS Herentals
Blauwvoet Oevel - Immer Voort FC
KV Hooikt - SV Grasheide
KFC Tongerlo - KFC Putte
SK Rita Berlaar - KFC Zammel
FC Netezonen - SC Wiekevorst
KFC Grobbendonk - Excelsior Vorst
KV Bonheiden - KFCM Hallaar
K Noordstar VV - KFC Linda Olen
Kessel United - KFC Muizen
FC Punt-Larum - KFC Heultje
KFC Ranst B - KVC Booischot
KFC Pulle - KFC Ramsel


Speeldag 2 (10 augustus 2019)
SV Grasheide - KFC Herenthout
SC Wiekevorst - Racing Emblem
Excelsior Vorst - SK Rita Berlaar
KFC Heultje - KV Bonheiden
KFC Ramsel - KSK Wavria B
KVC Booischot - Kessel United
BO Beerzel - FC Netezonen
KFCM Hallaar - KSK Wavria A
VC Rijmenam - K Noordstar VV
KFC Zammel - SK Peulis
Excelsior Bouwel - KV Hooikt
KFC Putte - Blauwvoet Oevel
Immer Voort FC - KFC Ranst B
KSK Oelegem - KFC Pulle
SKS Herentals - KFC Grobbendonk
KFC Muizen - FC Punt-Larum
KFC Linda Olen - KFC Tongerlo


Speeldag 3 (17 augustus 2019)
KSK Wavria A - KVC Booischot
SK Peulis - Excelsior Vorst
KSK Wavria B - KFC Zammel
Racing Emblem - KFC Ramsel
KFC Herenthout - KFC Muizen
Blauwvoet Oevel - KFC Heultje
KV Hooikt - VC Rijmenam
KFC Tongerlo - SV Grasheide
SK Rita Berlaar - KFC Linda Olen
FC Netezonen - Excelsior Bouwel
KFC Grobbendonk - KFC Putte
KV Bonheiden - BO Beerzel
K Noordstar VV - SC Wiekevorst
Kessel United - KFCM Hallaar
FC Punt-Larum - SKS Herentals
KFC Ranst B - KSK Oelegem
KFC Pulle - Immer Voort FC


Speeldag 4 (24 augustus 2019)
SV Grasheide - FC Netezonen
SC Wiekevorst - KV Hooikt
Excelsior Vorst - KSK Wavria A
KFC Heultje - SK Peulis
KFC Ramsel - KFC Ranst B
KVC Booischot - KSK Wavria B
BO Beerzel - KFC Grobbendonk
KFCM Hallaar - FC Punt-Larum
VC Rijmenam - KFC Tongerlo
KFC Zammel - Kessel United
Excelsior Bouwel - SK Rita Berlaar
KFC Putte - KFC Pulle
Immer Voort FC - Racing Emblem
KSK Oelegem - KFC Herenthout
SKS Herentals - Blauwvoet Oevel
KFC Muizen - K Noordstar VV
KFC Linda Olen - KV Bonheiden


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 5 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Blauwvoet Oevel 000
3Excelsior Bouwel 000
4Excelsior Vorst 000
5FC Netezonen 000
6FC Punt-Larum 000
7Immer Voort FC 000
8K Noordstar VV 000
9KFC Grobbendonk 000
10KFC Herenthout 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Pulle 000
15KFC Putte 000
16KFC Ramsel 000
17KFC Ranst B 000
18KFC Tongerlo 000
19KFC Zammel 000
20KFCM Hallaar 000
21KSK Oelegem 000
22KSK Wavria A 000
23KSK Wavria B 000
24KV Bonheiden 000
25KV Hooikt 000
26KVC Booischot 000
27Kessel United 000
28Racing Emblem 000
29SC Wiekevorst 000
30SK Peulis 000
31SK Rita Berlaar 000
32SKS Herentals 000
33SV Grasheide 000
34VC Rijmenam 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Blauwvoet Oevel 000
3Excelsior Bouwel 000
4Excelsior Vorst 000
5FC Netezonen 000
6FC Punt-Larum 000
7Immer Voort FC 000
8K Noordstar VV 000
9KFC Grobbendonk 000
10KFC Herenthout 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Pulle 000
15KFC Putte 000
16KFC Ramsel 000
17KFC Ranst B 000
18KFC Tongerlo 000
19KFC Zammel 000
20KFCM Hallaar 000
21KSK Oelegem 000
22KSK Wavria A 000
23KSK Wavria B 000
24KV Bonheiden 000
25KV Hooikt 000
26KVC Booischot 000
27Kessel United 000
28Racing Emblem 000
29SC Wiekevorst 000
30SK Peulis 000
31SK Rita Berlaar 000
32SKS Herentals 000
33SV Grasheide 000
34VC Rijmenam 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Blauwvoet Oevel 000
3Excelsior Bouwel 000
4Excelsior Vorst 000
5FC Netezonen 000
6FC Punt-Larum 000
7Immer Voort FC 000
8K Noordstar VV 000
9KFC Grobbendonk 000
10KFC Herenthout 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Pulle 000
15KFC Putte 000
16KFC Ramsel 000
17KFC Ranst B 000
18KFC Tongerlo 000
19KFC Zammel 000
20KFCM Hallaar 000
21KSK Oelegem 000
22KSK Wavria A 000
23KSK Wavria B 000
24KV Bonheiden 000
25KV Hooikt 000
26KVC Booischot 000
27Kessel United 000
28Racing Emblem 000
29SC Wiekevorst 000
30SK Peulis 000
31SK Rita Berlaar 000
32SKS Herentals 000
33SV Grasheide 000
34VC Rijmenam 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Blauwvoet Oevel 000
3Excelsior Bouwel 000
4Excelsior Vorst 000
5FC Netezonen 000
6FC Punt-Larum 000
7Immer Voort FC 000
8K Noordstar VV 000
9KFC Grobbendonk 000
10KFC Herenthout 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Pulle 000
15KFC Putte 000
16KFC Ramsel 000
17KFC Ranst B 000
18KFC Tongerlo 000
19KFC Zammel 000
20KFCM Hallaar 000
21KSK Oelegem 000
22KSK Wavria A 000
23KSK Wavria B 000
24KV Bonheiden 000
25KV Hooikt 000
26KVC Booischot 000
27Kessel United 000
28Racing Emblem 000
29SC Wiekevorst 000
30SK Peulis 000
31SK Rita Berlaar 000
32SKS Herentals 000
33SV Grasheide 000
34VC Rijmenam 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Blauwvoet Oevel 000
3Excelsior Bouwel 000
4Excelsior Vorst 000
5FC Netezonen 000
6FC Punt-Larum 000
7Immer Voort FC 000
8K Noordstar VV 000
9KFC Grobbendonk 000
10KFC Herenthout 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Pulle 000
15KFC Putte 000
16KFC Ramsel 000
17KFC Ranst B 000
18KFC Tongerlo 000
19KFC Zammel 000
20KFCM Hallaar 000
21KSK Oelegem 000
22KSK Wavria A 000
23KSK Wavria B 000
24KV Bonheiden 000
25KV Hooikt 000
26KVC Booischot 000
27Kessel United 000
28Racing Emblem 000
29SC Wiekevorst 000
30SK Peulis 000
31SK Rita Berlaar 000
32SKS Herentals 000
33SV Grasheide 000
34VC Rijmenam 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1BO Beerzel 0 0 
2Blauwvoet Oevel 0 0 
3Excelsior Bouwel 0 0 
4Excelsior Vorst 0 0 
5FC Netezonen 0 0 
6FC Punt-Larum 0 0 
7Immer Voort FC 0 0 
8K Noordstar VV 0 0 
9KFC Grobbendonk 0 0 
10KFC Herenthout 0 0 
11KFC Heultje 0 0 
12KFC Linda Olen 0 0 
13KFC Muizen 0 0 
14KFC Pulle 0 0 
15KFC Putte 0 0 
16KFC Ramsel 0 0 
17KFC Ranst B 0 0 
18KFC Tongerlo 0 0 
19KFC Zammel 0 0 
20KFCM Hallaar 0 0 
21KSK Oelegem 0 0 
22KSK Wavria A 0 0 
23KSK Wavria B 0 0 
24KV Bonheiden 0 0 
25KV Hooikt 0 0 
26KVC Booischot 0 0 
27Kessel United 0 0 
28Racing Emblem 0 0 
29SC Wiekevorst 0 0 
30SK Peulis 0 0 
31SK Rita Berlaar 0 0 
32SKS Herentals 0 0 
33SV Grasheide 0 0 
34VC Rijmenam 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Blauwvoet Oevel 000
3Excelsior Bouwel 000
4Excelsior Vorst 000
5FC Netezonen 000
6FC Punt-Larum 000
7Immer Voort FC 000
8K Noordstar VV 000
9KFC Grobbendonk 000
10KFC Herenthout 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Pulle 000
15KFC Putte 000
16KFC Ramsel 000
17KFC Ranst B 000
18KFC Tongerlo 000
19KFC Zammel 000
20KFCM Hallaar 000
21KSK Oelegem 000
22KSK Wavria A 000
23KSK Wavria B 000
24KV Bonheiden 000
25KV Hooikt 000
26KVC Booischot 000
27Kessel United 000
28Racing Emblem 000
29SC Wiekevorst 000
30SK Peulis 000
31SK Rita Berlaar 000
32SKS Herentals 000
33SV Grasheide 000
34VC Rijmenam 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Blauwvoet Oevel 000
3Excelsior Bouwel 000
4Excelsior Vorst 000
5FC Netezonen 000
6FC Punt-Larum 000
7Immer Voort FC 000
8K Noordstar VV 000
9KFC Grobbendonk 000
10KFC Herenthout 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Pulle 000
15KFC Putte 000
16KFC Ramsel 000
17KFC Ranst B 000
18KFC Tongerlo 000
19KFC Zammel 000
20KFCM Hallaar 000
21KSK Oelegem 000
22KSK Wavria A 000
23KSK Wavria B 000
24KV Bonheiden 000
25KV Hooikt 000
26KVC Booischot 000
27Kessel United 000
28Racing Emblem 000
29SC Wiekevorst 000
30SK Peulis 000
31SK Rita Berlaar 000
32SKS Herentals 000
33SV Grasheide 000
34VC Rijmenam 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2Blauwvoet Oevel 000
3Excelsior Bouwel 000
4Excelsior Vorst 000
5FC Netezonen 000
6FC Punt-Larum 000
7Immer Voort FC 000
8K Noordstar VV 000
9KFC Grobbendonk 000
10KFC Herenthout 000
11KFC Heultje 000
12KFC Linda Olen 000
13KFC Muizen 000
14KFC Pulle 000
15KFC Putte 000
16KFC Ramsel 000
17KFC Ranst B 000
18KFC Tongerlo 000
19KFC Zammel 000
20KFCM Hallaar 000
21KSK Oelegem 000
22KSK Wavria A 000
23KSK Wavria B 000
24KV Bonheiden 000
25KV Hooikt 000
26KVC Booischot 000
27Kessel United 000
28Racing Emblem 000
29SC Wiekevorst 000
30SK Peulis 000
31SK Rita Berlaar 000
32SKS Herentals 000
33SV Grasheide 000
34VC Rijmenam 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0
7 Immer Voort FC 0 0 0 0 0 0 0
8 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Ramsel 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0
20 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
21 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
23 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
24 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0
25 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0
26 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0
27 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
28 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
29 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0
30 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0
31 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0
32 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
33 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0
34 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0
7 Immer Voort FC 0 0 0 0 0 0 0
8 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
15 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Ramsel 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
18 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0
19 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0
20 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
21 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
22 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
23 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
24 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0
25 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0
26 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0
27 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
28 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
29 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0
30 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0
31 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0
32 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
33 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0
34 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BO Beerzel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSK Wavria A - BO Beerzel Speeldag 
10/08/2019 2 BO Beerzel - FC Netezonen Speeldag 
17/08/2019 3 KV Bonheiden - BO Beerzel Speeldag 
24/08/2019 4 BO Beerzel - KFC Grobbendonk Speeldag 

Blauwvoet Oevel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Blauwvoet Oevel - Immer Voort FC Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Putte - Blauwvoet Oevel Speeldag 
17/08/2019 3 Blauwvoet Oevel - KFC Heultje Speeldag 
24/08/2019 4 SKS Herentals - Blauwvoet Oevel Speeldag 

Excelsior Bouwel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSK Wavria B - Excelsior Bouwel Speeldag 
10/08/2019 2 Excelsior Bouwel - KV Hooikt Speeldag 
17/08/2019 3 FC Netezonen - Excelsior Bouwel Speeldag 
24/08/2019 4 Excelsior Bouwel - SK Rita Berlaar Speeldag 

Excelsior Vorst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Grobbendonk - Excelsior Vorst Speeldag 
10/08/2019 2 Excelsior Vorst - SK Rita Berlaar Speeldag 
17/08/2019 3 SK Peulis - Excelsior Vorst Speeldag 
24/08/2019 4 Excelsior Vorst - KSK Wavria A Speeldag 

FC Netezonen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Netezonen - SC Wiekevorst Speeldag 
10/08/2019 2 BO Beerzel - FC Netezonen Speeldag 
17/08/2019 3 FC Netezonen - Excelsior Bouwel Speeldag 
24/08/2019 4 SV Grasheide - FC Netezonen Speeldag 

FC Punt-Larum

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Punt-Larum - KFC Heultje Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Muizen - FC Punt-Larum Speeldag 
17/08/2019 3 FC Punt-Larum - SKS Herentals Speeldag 
24/08/2019 4 KFCM Hallaar - FC Punt-Larum Speeldag 

Immer Voort FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Blauwvoet Oevel - Immer Voort FC Speeldag 
10/08/2019 2 Immer Voort FC - KFC Ranst B Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Pulle - Immer Voort FC Speeldag 
24/08/2019 4 Immer Voort FC - Racing Emblem Speeldag 

K Noordstar VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Noordstar VV - KFC Linda Olen Speeldag 
10/08/2019 2 VC Rijmenam - K Noordstar VV Speeldag 
17/08/2019 3 K Noordstar VV - SC Wiekevorst Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Muizen - K Noordstar VV Speeldag 

KFC Grobbendonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Grobbendonk - Excelsior Vorst Speeldag 
10/08/2019 2 SKS Herentals - KFC Grobbendonk Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Grobbendonk - KFC Putte Speeldag 
24/08/2019 4 BO Beerzel - KFC Grobbendonk Speeldag 

KFC Herenthout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Herenthout - SKS Herentals Speeldag 
10/08/2019 2 SV Grasheide - KFC Herenthout Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Herenthout - KFC Muizen Speeldag 
24/08/2019 4 KSK Oelegem - KFC Herenthout Speeldag 

KFC Heultje

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Punt-Larum - KFC Heultje Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Heultje - KV Bonheiden Speeldag 
17/08/2019 3 Blauwvoet Oevel - KFC Heultje Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Heultje - SK Peulis Speeldag 

KFC Linda Olen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Noordstar VV - KFC Linda Olen Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Linda Olen - KFC Tongerlo Speeldag 
17/08/2019 3 SK Rita Berlaar - KFC Linda Olen Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Linda Olen - KV Bonheiden Speeldag 

KFC Muizen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Kessel United - KFC Muizen Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Muizen - FC Punt-Larum Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Herenthout - KFC Muizen Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Muizen - K Noordstar VV Speeldag 

KFC Pulle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Pulle - KFC Ramsel Speeldag 
10/08/2019 2 KSK Oelegem - KFC Pulle Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Pulle - Immer Voort FC Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Putte - KFC Pulle Speeldag 

KFC Putte

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Tongerlo - KFC Putte Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Putte - Blauwvoet Oevel Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Grobbendonk - KFC Putte Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Putte - KFC Pulle Speeldag 

KFC Ramsel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Pulle - KFC Ramsel Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Ramsel - KSK Wavria B Speeldag 
17/08/2019 3 Racing Emblem - KFC Ramsel Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Ramsel - KFC Ranst B Speeldag 

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Ranst B - KVC Booischot Speeldag 
10/08/2019 2 Immer Voort FC - KFC Ranst B Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Ranst B - KSK Oelegem Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Ramsel - KFC Ranst B Speeldag 

KFC Tongerlo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Tongerlo - KFC Putte Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Linda Olen - KFC Tongerlo Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Tongerlo - SV Grasheide Speeldag 
24/08/2019 4 VC Rijmenam - KFC Tongerlo Speeldag 

KFC Zammel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 SK Rita Berlaar - KFC Zammel Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Zammel - SK Peulis Speeldag 
17/08/2019 3 KSK Wavria B - KFC Zammel Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Zammel - Kessel United Speeldag 

KFCM Hallaar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KV Bonheiden - KFCM Hallaar Speeldag 
10/08/2019 2 KFCM Hallaar - KSK Wavria A Speeldag 
17/08/2019 3 Kessel United - KFCM Hallaar Speeldag 
24/08/2019 4 KFCM Hallaar - FC Punt-Larum Speeldag 

KSK Oelegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Racing Emblem - KSK Oelegem Speeldag 
10/08/2019 2 KSK Oelegem - KFC Pulle Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Ranst B - KSK Oelegem Speeldag 
24/08/2019 4 KSK Oelegem - KFC Herenthout Speeldag 

KSK Wavria A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSK Wavria A - BO Beerzel Speeldag 
10/08/2019 2 KFCM Hallaar - KSK Wavria A Speeldag 
17/08/2019 3 KSK Wavria A - KVC Booischot Speeldag 
24/08/2019 4 Excelsior Vorst - KSK Wavria A Speeldag 

KSK Wavria B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSK Wavria B - Excelsior Bouwel Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Ramsel - KSK Wavria B Speeldag 
17/08/2019 3 KSK Wavria B - KFC Zammel Speeldag 
24/08/2019 4 KVC Booischot - KSK Wavria B Speeldag 

KV Bonheiden

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KV Bonheiden - KFCM Hallaar Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Heultje - KV Bonheiden Speeldag 
17/08/2019 3 KV Bonheiden - BO Beerzel Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Linda Olen - KV Bonheiden Speeldag 

KV Hooikt

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KV Hooikt - SV Grasheide Speeldag 
10/08/2019 2 Excelsior Bouwel - KV Hooikt Speeldag 
17/08/2019 3 KV Hooikt - VC Rijmenam Speeldag 
24/08/2019 4 SC Wiekevorst - KV Hooikt Speeldag 

KVC Booischot

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Ranst B - KVC Booischot Speeldag 
10/08/2019 2 KVC Booischot - Kessel United Speeldag 
17/08/2019 3 KSK Wavria A - KVC Booischot Speeldag 
24/08/2019 4 KVC Booischot - KSK Wavria B Speeldag 

Kessel United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Kessel United - KFC Muizen Speeldag 
10/08/2019 2 KVC Booischot - Kessel United Speeldag 
17/08/2019 3 Kessel United - KFCM Hallaar Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Zammel - Kessel United Speeldag 

Racing Emblem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Racing Emblem - KSK Oelegem Speeldag 
10/08/2019 2 SC Wiekevorst - Racing Emblem Speeldag 
17/08/2019 3 Racing Emblem - KFC Ramsel Speeldag 
24/08/2019 4 Immer Voort FC - Racing Emblem Speeldag 

SC Wiekevorst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Netezonen - SC Wiekevorst Speeldag 
10/08/2019 2 SC Wiekevorst - Racing Emblem Speeldag 
17/08/2019 3 K Noordstar VV - SC Wiekevorst Speeldag 
24/08/2019 4 SC Wiekevorst - KV Hooikt Speeldag 

SK Peulis

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 SK Peulis - VC Rijmenam Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Zammel - SK Peulis Speeldag 
17/08/2019 3 SK Peulis - Excelsior Vorst Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Heultje - SK Peulis Speeldag 

SK Rita Berlaar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 SK Rita Berlaar - KFC Zammel Speeldag 
10/08/2019 2 Excelsior Vorst - SK Rita Berlaar Speeldag 
17/08/2019 3 SK Rita Berlaar - KFC Linda Olen Speeldag 
24/08/2019 4 Excelsior Bouwel - SK Rita Berlaar Speeldag 

SKS Herentals

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Herenthout - SKS Herentals Speeldag 
10/08/2019 2 SKS Herentals - KFC Grobbendonk Speeldag 
17/08/2019 3 FC Punt-Larum - SKS Herentals Speeldag 
24/08/2019 4 SKS Herentals - Blauwvoet Oevel Speeldag 

SV Grasheide

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KV Hooikt - SV Grasheide Speeldag 
10/08/2019 2 SV Grasheide - KFC Herenthout Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Tongerlo - SV Grasheide Speeldag 
24/08/2019 4 SV Grasheide - FC Netezonen Speeldag 

VC Rijmenam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 SK Peulis - VC Rijmenam Speeldag 
10/08/2019 2 VC Rijmenam - K Noordstar VV Speeldag 
17/08/2019 3 KV Hooikt - VC Rijmenam Speeldag 
24/08/2019 4 VC Rijmenam - KFC Tongerlo Speeldag 

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2019 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - 2020
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 16 spelen, en
* de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en woensdag 21 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 17 of 18 spelen.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2019.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2019-2020 (pdf).