Groep 6
Update: 03/09/2019 om 10:48u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

www.livetipsportal.com/nl/
Portaalsite naar de beste online Betting websites.
Wed en win op de Europese
en Internationale Voetbalcompetities.
Bookmaker reviews en bonussen op
www.livetipsportal.com/nl/
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 03/09/2019 om 10:48u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 6
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - GROEP 6

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 6, zomer 2019.
Deze groep bestaat uit ploegen van 1e en 2e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus 2019.
De ploegen die vrij zijn spelen op 13 en 14 augustus tegen de ploeg die eveneens vrij is. Om technische redenen maken we van die twee wedstrijden een theoretische vijfde speeldag.

Wanneer één van de ploegen van een wedstrijd op speeldag 4 (zaterdag 24 augustus) in de competitie uitkomt in een reeks van 17 of 18 ploegen, wordt de wedstrijd verplaatst naar woensdag 21 augustus.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste vier ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (21 augustus 2019)
Woe. 21/08 19u00 Olen United - KV Westmalle 2 - 2
Woe. 21/08 19u00 KSK Oosthoven - KVNA Wortel 2 - 2
Woe. 21/08 19u00 Wezel Sport B - Zwaluwen Olmen 4 - 3
Woe. 21/08 19u00 Ezaart Sport - KFCV Alberta 2 - 5
Woe. 21/08 19u00 Minderhout VV - KFC Poppel 3 - 1
Woe. 21/08 19u00 FC Gierle - Rosselaar-Hulsen 2 - 2
Woe. 21/08 19u00 Wechelderzande - KFC Turnhout B 2 - 3
Woe. 21/08 19u00 FC Sint Jozef - KFC Beekhoek 3 - 2
Woe. 21/08 19u00 KFC Meer - K Meerle FC 6 - 3
Woe. 21/08 19u30 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart 0 - 4
Woe. 21/08 19u30 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout 0 - 6
Woe. 21/08 20u00 Sint Dimpna B - KSK Kasterlee 1 - 0
Woe. 21/08 20u00 KFC Mol - KVC Oostmalle 3 - 1
Don. 22/08 19u30 FC De Kempen TL B - KFCH Pulderbos 8 - 1
Zat. 24/08 15u00 Arendonk Sport - FC Zwaneven 1 - 0
Zat. 24/08 18u30 KFC Flandria - VC Poederlee 0 - 2
- - - KVV Dosko - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Oud Turnhout 4 3 0 1 13 2 10
2 FC Sint Jozef 4 3 0 1 13 4 10
3 FC De Kempen TL B 4 3 1 0 13 4 9
4 Minderhout VV 4 3 1 0 7 7 9
5 Arendonk Sport 4 2 0 2 7 1 8
6 VC Poederlee 4 2 0 2 4 0 8
7 FC Gierle 4 2 0 2 9 6 8
8 FC Zwaneven 4 2 1 1 12 3 7
9 KFC Meer 4 2 1 1 12 7 7
10 KSK Oosthoven 4 2 1 1 11 7 7
11 KFC Beekhoek 4 2 1 1 8 5 7
12 KFC Mol 4 2 1 1 8 6 7
13 KFC Turnhout B 4 2 1 1 6 6 7
14 KFCV Alberta 4 2 1 1 8 9 7
15 KVC Oostmalle 4 2 2 0 13 6 6
16 Wechelderzande 4 2 2 0 11 9 6
17 K Meerle FC 4 2 2 0 11 11 6
18 Sint Dimpna B 4 2 2 0 6 12 6
19 KVNA Wortel 4 1 1 2 8 6 5
20 KVV Dosko 4 1 1 2 7 6 5
21 KV Westmalle 4 1 1 2 9 9 5
22 MLK Lichtaart 4 1 1 2 7 7 5
23 KSK Kasterlee 4 1 2 1 8 7 4
24 KFC Flandria 4 1 2 1 4 6 4
25 Wezel Sport B 4 1 2 1 4 10 4
26 KVV Rauw Sport 4 1 2 1 3 12 4
27 Zwaluwen Olmen 4 1 3 0 11 8 3
28 KFCH Pulderbos 4 1 3 0 6 16 3
29 Olen United 4 0 2 2 5 10 2
30 Ezaart Sport 4 0 3 1 6 14 1
31 Rosselaar-Hulsen 4 0 3 1 3 14 1
32 HIH Turnhout 4 0 3 1 2 17 1
33 KFC Poppel 4 0 4 0 5 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02 03
04 05


Speeldag 1 (3 augustus 2019)
KVNA Wortel - Ezaart Sport 2 - 2
MLK Lichtaart - FC Gierle 1 - 1
Zwaluwen Olmen - Sint Dimpna B 1 - 2
KFC Beekhoek - KFC Flandria 1 - 1
VC Poederlee - KFC Mol 2 - 0
KVC Oostmalle - FC Sint Jozef 1 - 3
KV Westmalle - Arendonk Sport 1 - 1
Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande 1 - 4
KSK Kasterlee - HIH Turnhout 3 - 0
FC Zwaneven - Olen United 1 - 1
KFCV Alberta - KSK Oosthoven 2 - 1
KVV Dosko - Minderhout VV 1 - 2
K Meerle FC - vrij  
KSV Oud Turnhout - KFC Meer 3 - 2
KFC Poppel - KVV Rauw Sport 1 - 2
KFCH Pulderbos - Wezel Sport B 4 - 0
KFC Turnhout B - FC De Kempen TL B 0 - 2


Speeldag 2 (10 augustus 2019)
Arendonk Sport - VC Poederlee 0 - 0
Olen United - KFC Beekhoek 0 - 3
KSK Oosthoven - KSK Kasterlee 4 - 3
KVV Rauw Sport - KVV Dosko 1 - 1
FC De Kempen TL B - Zwaluwen Olmen 2 - 1
Wezel Sport B - KSV Oud Turnhout 0 - 0
Ezaart Sport - FC Zwaneven 1 - 4
Minderhout VV - KVNA Wortel 2 - 1
FC Gierle - K Meerle FC 3 - 1
HIH Turnhout - MLK Lichtaart 2 - 2
Sint Dimpna B - KV Westmalle 3 - 4
Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 5
FC Sint Jozef - KFCH Pulderbos 6 - 0
KFC Flandria - KFC Turnhout B 1 - 2
KFC Mol - KFCV Alberta 1 - 1
KFC Meer - KFC Poppel 4 - 1
Rosselaar-Hulsen - vrij  


Speeldag 5 (14 augustus 2019)
K Meerle FC - Rosselaar-Hulsen 3 - 0
KSK Kasterlee - KVV Dosko 2 - 2


Speeldag 3 (17 augustus 2019)
KVNA Wortel - Wezel Sport B 3 - 0
MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 4
Zwaluwen Olmen - HIH Turnhout 6 - 0
KFC Beekhoek - FC De Kempen TL B 2 - 1
VC Poederlee - KFC Meer 0 - 0
KVC Oostmalle - KVV Rauw Sport 6 - 0
KV Westmalle - FC Gierle 2 - 3
Rosselaar-Hulsen - Arendonk Sport 0 - 5
KSK Kasterlee - vrij  
FC Zwaneven - Sint Dimpna B 7 - 0
KFCV Alberta - Wechelderzande 0 - 5
KVV Dosko - Ezaart Sport 3 - 1
K Meerle FC - Olen United 4 - 2
KSV Oud Turnhout - Minderhout VV 4 - 0
KFC Poppel - KFC Mol 2 - 4
KFCH Pulderbos - KFC Flandria 1 - 2
KFC Turnhout B - FC Sint Jozef 1 - 1


Speeldag 4 (21 augustus 2019)
Arendonk Sport - FC Zwaneven 1 - 0
Olen United - KV Westmalle 2 - 2
KSK Oosthoven - KVNA Wortel 2 - 2
KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart 0 - 4
FC De Kempen TL B - KFCH Pulderbos 8 - 1
Wezel Sport B - Zwaluwen Olmen 4 - 3
Ezaart Sport - KFCV Alberta 2 - 5
Minderhout VV - KFC Poppel 3 - 1
FC Gierle - Rosselaar-Hulsen 2 - 2
HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout 0 - 6
Sint Dimpna B - KSK Kasterlee 1 - 0
Wechelderzande - KFC Turnhout B 2 - 3
FC Sint Jozef - KFC Beekhoek 3 - 2
KFC Flandria - VC Poederlee 0 - 2
KFC Mol - KVC Oostmalle 3 - 1
KFC Meer - K Meerle FC 6 - 3
KVV Dosko - vrij  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 6 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Sint Jozef 1064
2KSV Oud Turnhout 1064
3FC De Kempen TL B 963
4Minderhout VV 963
5Arendonk Sport 844
6FC Gierle 844
7VC Poederlee 844
8KFC Turnhout B 716
9KFCV Alberta 734
10FC Zwaneven 743
11KFC Beekhoek 743
12KFC Mol 743
13KSK Oosthoven 743
14KFC Meer 761
15Wechelderzande 606
16KVC Oostmalle 633
17Sint Dimpna B 633
18K Meerle FC 660
19KV Westmalle 514
20MLK Lichtaart 514
21KVV Dosko 532
22KVNA Wortel 541
23KFC Flandria 404
24KVV Rauw Sport 413
25KSK Kasterlee 440
26Wezel Sport B 440
27KFCH Pulderbos 330
28Zwaluwen Olmen 330
29Olen United 211
30Ezaart Sport 101
31Rosselaar-Hulsen 101
32HIH Turnhout 110
33KFC Poppel 000


VERLIESPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Sint Jozef 202
2KSV Oud Turnhout 202
3FC De Kempen TL B 303
4Minderhout VV 303
5Arendonk Sport 422
6FC Gierle 422
7VC Poederlee 422
8KFC Turnhout B 550
9KFCV Alberta 532
10FC Zwaneven 523
11KFC Beekhoek 523
12KFC Mol 523
13KSK Oosthoven 523
14KFC Meer 505
15Wechelderzande 660
16KVC Oostmalle 633
17Sint Dimpna B 633
18K Meerle FC 606
19KV Westmalle 752
20MLK Lichtaart 752
21KVV Dosko 734
22KVNA Wortel 725
23KFC Flandria 862
24KVV Rauw Sport 853
25KSK Kasterlee 826
26Wezel Sport B 826
27KFCH Pulderbos 936
28Zwaluwen Olmen 936
29Olen United 1055
30Ezaart Sport 1165
31Rosselaar-Hulsen 1165
32HIH Turnhout 1156
33KFC Poppel 1266


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Sint Jozef 1064
2KSV Oud Turnhout 1064
3FC De Kempen TL B 963
4Minderhout VV 963
5Arendonk Sport 844
6FC Gierle 844
7VC Poederlee 844
8KFC Turnhout B 716
9KFCV Alberta 734
10FC Zwaneven 743
11KFC Beekhoek 743
12KFC Mol 743
13KSK Oosthoven 743
14KFC Meer 761
15Wechelderzande 606
16KVC Oostmalle 633
17Sint Dimpna B 633
18K Meerle FC 660
19KV Westmalle 514
20MLK Lichtaart 514
21KVV Dosko 532
22KVNA Wortel 541
23KFC Flandria 404
24KVV Rauw Sport 413
25KSK Kasterlee 440
26Wezel Sport B 440
27KFCH Pulderbos 330
28Zwaluwen Olmen 330
29Olen United 211
30Ezaart Sport 101
31Rosselaar-Hulsen 101
32HIH Turnhout 110
33KFC Poppel 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSV Oud Turnhout 1376
2KVC Oostmalle 1376
3FC Sint Jozef 1394
4FC De Kempen TL B 13103
5FC Zwaneven 1284
6KFC Meer 12102
7Wechelderzande 1129
8KSK Oosthoven 1165
9K Meerle FC 1174
10Zwaluwen Olmen 1174
11KV Westmalle 936
12FC Gierle 954
13KFCV Alberta 826
14KFC Beekhoek 835
15KFC Mol 844
16KSK Kasterlee 853
17KVNA Wortel 853
18Arendonk Sport 716
19MLK Lichtaart 716
20KVV Dosko 743
21Minderhout VV 752
22KFC Turnhout B 615
23Ezaart Sport 633
24Sint Dimpna B 642
25KFCH Pulderbos 651
26Olen United 523
27KFC Poppel 532
28KFC Flandria 413
29VC Poederlee 422
30Wezel Sport B 440
31KVV Rauw Sport 312
32Rosselaar-Hulsen 312
33HIH Turnhout 220


TEGENDOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Poederlee 000
2Arendonk Sport 101
3KSV Oud Turnhout 220
4FC Zwaneven 312
5FC De Kempen TL B 422
6FC Sint Jozef 422
7KFC Beekhoek 523
8KFC Flandria 642
9FC Gierle 633
10KFC Turnhout B 633
11KVC Oostmalle 633
12KVV Dosko 633
13KFC Mol 624
14KVNA Wortel 624
15KSK Oosthoven 752
16MLK Lichtaart 752
17KFC Meer 743
18KSK Kasterlee 725
19Minderhout VV 725
20Zwaluwen Olmen 826
21Wechelderzande 981
22KFCV Alberta 963
23KV Westmalle 945
24Olen United 1055
25Wezel Sport B 1037
26K Meerle FC 1129
27KVV Rauw Sport 1257
28Sint Dimpna B 1248
29KFC Poppel 1367
30Ezaart Sport 1495
31Rosselaar-Hulsen 1495
32KFCH Pulderbos 16214
33HIH Turnhout 1789


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 4 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Arendonk Sport 2x4x
2FC Gierle 2 4x
3FC Sint Jozef 2 4x
4KSV Oud Turnhout 2x4x
5FC Zwaneven 2 3 
6KFC Beekhoek 2 3 
7KFC Mol 2x3x
8KSK Oosthoven 2 3x
9FC De Kempen TL B 2 2 
10K Meerle FC 2 2 
11KVC Oostmalle 2 2 
12Minderhout VV 2 2 
13VC Poederlee 1x4x
14KFC Meer 1x3x
15KFC Turnhout B 1x3x
16KVV Dosko 1x3x
17KFCV Alberta 1x2 
18KV Westmalle 1 2 
19KVNA Wortel 1 2x
20KVV Rauw Sport 1 2 
21MLK Lichtaart 1x2 
22KFC Flandria 1 1 
23KFCH Pulderbos 1 1 
24KSK Kasterlee 1 1 
25Sint Dimpna B 1x1x
26Wechelderzande 1 1 
27Wezel Sport B 1x1x
28Zwaluwen Olmen 1 1 
29Ezaart Sport 0 1 
30HIH Turnhout 0 1 
31Olen United 0 1x
32Rosselaar-Hulsen 0 1x
33KFC Poppel 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Poederlee 422
2KSV Oud Turnhout 312
3Arendonk Sport 321
4KVC Oostmalle 211
5FC De Kempen TL B 101
6KFC Beekhoek 101
7KFC Meer 101
8KSK Oosthoven 101
9MLK Lichtaart 101
10Wechelderzande 101
11FC Sint Jozef 110
12FC Zwaneven 110
13K Meerle FC 110
14KFCH Pulderbos 110
15KSK Kasterlee 110
16KVNA Wortel 110
17Sint Dimpna B 110
18Wezel Sport B 110
19Zwaluwen Olmen 110
20Ezaart Sport 000
21FC Gierle 000
22HIH Turnhout 000
23KFC Flandria 000
24KFC Mol 000
25KFC Poppel 000
26KFC Turnhout B 000
27KFCV Alberta 000
28KV Westmalle 000
29KVV Dosko 000
30KVV Rauw Sport 000
31Minderhout VV 000
32Olen United 000
33Rosselaar-Hulsen 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Ezaart Sport 422
2FC De Kempen TL B 422
3FC Gierle 422
4FC Sint Jozef 422
5K Meerle FC 422
6KFC Beekhoek 422
7KFC Poppel 422
8KSK Oosthoven 422
9KV Westmalle 422
10KVC Oostmalle 422
11KVNA Wortel 422
12KVV Dosko 422
13Zwaluwen Olmen 422
14Arendonk Sport 312
15KFC Flandria 312
16KFC Turnhout B 312
17KFCV Alberta 312
18MLK Lichtaart 312
19Olen United 312
20Wechelderzande 312
21FC Zwaneven 321
22KFC Meer 321
23KFC Mol 321
24KFCH Pulderbos 321
25KSK Kasterlee 321
26KSV Oud Turnhout 321
27Minderhout VV 321
28Sint Dimpna B 321
29KVV Rauw Sport 211
30Rosselaar-Hulsen 211
31VC Poederlee 211
32HIH Turnhout 110
33Wezel Sport B 110


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Ezaart Sport 000
2FC De Kempen TL B 000
3FC Gierle 000
4FC Sint Jozef 000
5K Meerle FC 000
6KFC Beekhoek 000
7KFC Poppel 000
8KSK Oosthoven 000
9KV Westmalle 000
10KVC Oostmalle 000
11KVNA Wortel 000
12KVV Dosko 000
13Zwaluwen Olmen 000
14Arendonk Sport 110
15KFC Flandria 110
16KFC Turnhout B 110
17KFCV Alberta 110
18MLK Lichtaart 110
19Olen United 110
20Wechelderzande 110
21FC Zwaneven 101
22KFC Meer 101
23KFC Mol 101
24KFCH Pulderbos 101
25KSK Kasterlee 101
26KSV Oud Turnhout 101
27Minderhout VV 101
28Sint Dimpna B 101
29KVV Rauw Sport 211
30Rosselaar-Hulsen 211
31VC Poederlee 211
32HIH Turnhout 312
33Wezel Sport B 312


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC De Kempen TL B 2 2 0 0 10 2 6
2 FC Sint Jozef 2 2 0 0 9 2 6
3 KFC Meer 2 2 0 0 10 4 6
4 K Meerle FC 2 2 0 0 7 2 6
5 KSV Oud Turnhout 2 2 0 0 7 2 6
6 Minderhout VV 2 2 0 0 5 2 6
7 FC Zwaneven 2 1 1 0 8 1 4
8 KSK Kasterlee 2 1 1 0 5 2 4
9 KVNA Wortel 2 1 1 0 5 2 4
10 FC Gierle 2 1 1 0 5 3 4
11 KFC Mol 2 1 1 0 4 2 4
12 VC Poederlee 2 1 1 0 2 0 4
13 Arendonk Sport 2 1 1 0 1 0 4
14 KFC Beekhoek 2 1 1 0 3 2 4
15 KSK Oosthoven 2 1 1 0 6 5 4
16 Wezel Sport B 2 1 1 0 4 3 4
17 Zwaluwen Olmen 2 1 0 1 7 2 3
18 KVC Oostmalle 2 1 0 1 7 3 3
19 KFCH Pulderbos 2 1 0 1 5 2 3
20 KVV Dosko 2 1 0 1 4 3 3
21 Sint Dimpna B 2 1 0 1 4 4 3
22 KFCV Alberta 2 1 0 1 2 6 3
23 KV Westmalle 2 0 1 1 3 4 1
24 KFC Turnhout B 2 0 1 1 1 3 1
25 Olen United 2 0 1 1 2 5 1
26 KVV Rauw Sport 2 0 1 1 1 5 1
27 MLK Lichtaart 2 0 1 1 1 5 1
28 HIH Turnhout 2 0 1 1 2 8 1
29 KFC Flandria 2 0 0 2 1 4 0
30 KFC Poppel 2 0 0 2 3 6 0
31 Ezaart Sport 2 0 0 2 3 9 0
32 Wechelderzande 2 0 0 2 2 8 0
33 Rosselaar-Hulsen 2 0 0 2 1 9 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Wechelderzande 2 2 0 0 9 1 6
2 KFC Turnhout B 2 2 0 0 5 3 6
3 KSV Oud Turnhout 2 1 1 0 6 0 4
4 Arendonk Sport 2 1 1 0 6 1 4
5 MLK Lichtaart 2 1 1 0 6 2 4
6 KFCV Alberta 2 1 1 0 6 3 4
7 FC Sint Jozef 2 1 1 0 4 2 4
8 VC Poederlee 2 1 1 0 2 0 4
9 FC Gierle 2 1 1 0 4 3 4
10 KFC Flandria 2 1 1 0 3 2 4
11 KV Westmalle 2 1 1 0 6 5 4
12 KSK Oosthoven 2 1 0 1 5 2 3
13 KVC Oostmalle 2 1 0 1 6 3 3
14 FC Zwaneven 2 1 0 1 4 2 3
15 KFC Beekhoek 2 1 0 1 5 3 3
16 FC De Kempen TL B 2 1 0 1 3 2 3
17 KFC Mol 2 1 0 1 4 4 3
18 Minderhout VV 2 1 0 1 2 5 3
19 KVV Rauw Sport 2 1 0 1 2 7 3
20 Sint Dimpna B 2 1 0 1 2 8 3
21 KVV Dosko 2 0 2 0 3 3 2
22 KFC Meer 2 0 1 1 2 3 1
23 KVNA Wortel 2 0 1 1 3 4 1
24 Ezaart Sport 2 0 1 1 3 5 1
25 Olen United 2 0 1 1 3 5 1
26 Rosselaar-Hulsen 2 0 1 1 2 5 1
27 KSK Kasterlee 2 0 0 2 3 5 0
28 Zwaluwen Olmen 2 0 0 2 4 6 0
29 K Meerle FC 2 0 0 2 4 9 0
30 KFC Poppel 2 0 0 2 2 7 0
31 Wezel Sport B 2 0 0 2 0 7 0
32 HIH Turnhout 2 0 0 2 0 9 0
33 KFCH Pulderbos 2 0 0 2 1 14 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Arendonk Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KV Westmalle - Arendonk Sport 1 - 1
10/08/2019 2 Arendonk Sport - VC Poederlee 0 - 0
17/08/2019 3 Rosselaar-Hulsen - Arendonk Sport 0 - 5
21/08/2019 4 Arendonk Sport - FC Zwaneven 1 - 0

Ezaart Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVNA Wortel - Ezaart Sport 2 - 2
10/08/2019 2 Ezaart Sport - FC Zwaneven 1 - 4
17/08/2019 3 KVV Dosko - Ezaart Sport 3 - 1
21/08/2019 4 Ezaart Sport - KFCV Alberta 2 - 5

FC De Kempen TL B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Turnhout B - FC De Kempen TL B 0 - 2
10/08/2019 2 FC De Kempen TL B - Zwaluwen Olmen 2 - 1
17/08/2019 3 KFC Beekhoek - FC De Kempen TL B 2 - 1
21/08/2019 4 FC De Kempen TL B - KFCH Pulderbos 8 - 1

FC Gierle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 MLK Lichtaart - FC Gierle 1 - 1
10/08/2019 2 FC Gierle - K Meerle FC 3 - 1
17/08/2019 3 KV Westmalle - FC Gierle 2 - 3
21/08/2019 4 FC Gierle - Rosselaar-Hulsen 2 - 2

FC Sint Jozef

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVC Oostmalle - FC Sint Jozef 1 - 3
10/08/2019 2 FC Sint Jozef - KFCH Pulderbos 6 - 0
17/08/2019 3 KFC Turnhout B - FC Sint Jozef 1 - 1
21/08/2019 4 FC Sint Jozef - KFC Beekhoek 3 - 2

FC Zwaneven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Zwaneven - Olen United 1 - 1
10/08/2019 2 Ezaart Sport - FC Zwaneven 1 - 4
17/08/2019 3 FC Zwaneven - Sint Dimpna B 7 - 0
21/08/2019 4 Arendonk Sport - FC Zwaneven 1 - 0

HIH Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSK Kasterlee - HIH Turnhout 3 - 0
10/08/2019 2 HIH Turnhout - MLK Lichtaart 2 - 2
17/08/2019 3 Zwaluwen Olmen - HIH Turnhout 6 - 0
21/08/2019 4 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout 0 - 6

K Meerle FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Meerle FC - vrijSpeeldag 
10/08/2019 2 FC Gierle - K Meerle FC 3 - 1
14/08/2019 5 K Meerle FC - Rosselaar-Hulsen 3 - 0
17/08/2019 3 K Meerle FC - Olen United 4 - 2
21/08/2019 4 KFC Meer - K Meerle FC 6 - 3

KFC Beekhoek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Beekhoek - KFC Flandria 1 - 1
10/08/2019 2 Olen United - KFC Beekhoek 0 - 3
17/08/2019 3 KFC Beekhoek - FC De Kempen TL B 2 - 1
21/08/2019 4 FC Sint Jozef - KFC Beekhoek 3 - 2

KFC Flandria

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Beekhoek - KFC Flandria 1 - 1
10/08/2019 2 KFC Flandria - KFC Turnhout B 1 - 2
17/08/2019 3 KFCH Pulderbos - KFC Flandria 1 - 2
21/08/2019 4 KFC Flandria - VC Poederlee 0 - 2

KFC Meer

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSV Oud Turnhout - KFC Meer 3 - 2
10/08/2019 2 KFC Meer - KFC Poppel 4 - 1
17/08/2019 3 VC Poederlee - KFC Meer 0 - 0
21/08/2019 4 KFC Meer - K Meerle FC 6 - 3

KFC Mol

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 VC Poederlee - KFC Mol 2 - 0
10/08/2019 2 KFC Mol - KFCV Alberta 1 - 1
17/08/2019 3 KFC Poppel - KFC Mol 2 - 4
21/08/2019 4 KFC Mol - KVC Oostmalle 3 - 1

KFC Poppel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Poppel - KVV Rauw Sport 1 - 2
10/08/2019 2 KFC Meer - KFC Poppel 4 - 1
17/08/2019 3 KFC Poppel - KFC Mol 2 - 4
21/08/2019 4 Minderhout VV - KFC Poppel 3 - 1

KFC Turnhout B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Turnhout B - FC De Kempen TL B 0 - 2
10/08/2019 2 KFC Flandria - KFC Turnhout B 1 - 2
17/08/2019 3 KFC Turnhout B - FC Sint Jozef 1 - 1
21/08/2019 4 Wechelderzande - KFC Turnhout B 2 - 3

KFCH Pulderbos

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFCH Pulderbos - Wezel Sport B 4 - 0
10/08/2019 2 FC Sint Jozef - KFCH Pulderbos 6 - 0
17/08/2019 3 KFCH Pulderbos - KFC Flandria 1 - 2
21/08/2019 4 FC De Kempen TL B - KFCH Pulderbos 8 - 1

KFCV Alberta

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFCV Alberta - KSK Oosthoven 2 - 1
10/08/2019 2 KFC Mol - KFCV Alberta 1 - 1
17/08/2019 3 KFCV Alberta - Wechelderzande 0 - 5
21/08/2019 4 Ezaart Sport - KFCV Alberta 2 - 5

KSK Kasterlee

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSK Kasterlee - HIH Turnhout 3 - 0
10/08/2019 2 KSK Oosthoven - KSK Kasterlee 4 - 3
14/08/2019 5 KSK Kasterlee - KVV Dosko 2 - 2
17/08/2019 3 KSK Kasterlee - vrijSpeeldag 
21/08/2019 4 Sint Dimpna B - KSK Kasterlee 1 - 0

KSK Oosthoven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFCV Alberta - KSK Oosthoven 2 - 1
10/08/2019 2 KSK Oosthoven - KSK Kasterlee 4 - 3
17/08/2019 3 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 4
21/08/2019 4 KSK Oosthoven - KVNA Wortel 2 - 2

KSV Oud Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSV Oud Turnhout - KFC Meer 3 - 2
10/08/2019 2 Wezel Sport B - KSV Oud Turnhout 0 - 0
17/08/2019 3 KSV Oud Turnhout - Minderhout VV 4 - 0
21/08/2019 4 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout 0 - 6

KV Westmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KV Westmalle - Arendonk Sport 1 - 1
10/08/2019 2 Sint Dimpna B - KV Westmalle 3 - 4
17/08/2019 3 KV Westmalle - FC Gierle 2 - 3
21/08/2019 4 Olen United - KV Westmalle 2 - 2

KVC Oostmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVC Oostmalle - FC Sint Jozef 1 - 3
10/08/2019 2 Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 5
17/08/2019 3 KVC Oostmalle - KVV Rauw Sport 6 - 0
21/08/2019 4 KFC Mol - KVC Oostmalle 3 - 1

KVNA Wortel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVNA Wortel - Ezaart Sport 2 - 2
10/08/2019 2 Minderhout VV - KVNA Wortel 2 - 1
17/08/2019 3 KVNA Wortel - Wezel Sport B 3 - 0
21/08/2019 4 KSK Oosthoven - KVNA Wortel 2 - 2

KVV Dosko

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVV Dosko - Minderhout VV 1 - 2
10/08/2019 2 KVV Rauw Sport - KVV Dosko 1 - 1
14/08/2019 5 KSK Kasterlee - KVV Dosko 2 - 2
17/08/2019 3 KVV Dosko - Ezaart Sport 3 - 1
21/08/2019 4 KVV Dosko - vrijSpeeldag 

KVV Rauw Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Poppel - KVV Rauw Sport 1 - 2
10/08/2019 2 KVV Rauw Sport - KVV Dosko 1 - 1
17/08/2019 3 KVC Oostmalle - KVV Rauw Sport 6 - 0
21/08/2019 4 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart 0 - 4

MLK Lichtaart

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 MLK Lichtaart - FC Gierle 1 - 1
10/08/2019 2 HIH Turnhout - MLK Lichtaart 2 - 2
17/08/2019 3 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 4
21/08/2019 4 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart 0 - 4

Minderhout VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVV Dosko - Minderhout VV 1 - 2
10/08/2019 2 Minderhout VV - KVNA Wortel 2 - 1
17/08/2019 3 KSV Oud Turnhout - Minderhout VV 4 - 0
21/08/2019 4 Minderhout VV - KFC Poppel 3 - 1

Olen United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Zwaneven - Olen United 1 - 1
10/08/2019 2 Olen United - KFC Beekhoek 0 - 3
17/08/2019 3 K Meerle FC - Olen United 4 - 2
21/08/2019 4 Olen United - KV Westmalle 2 - 2

Rosselaar-Hulsen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande 1 - 4
10/08/2019 2 Rosselaar-Hulsen - vrijSpeeldag 
14/08/2019 5 K Meerle FC - Rosselaar-Hulsen 3 - 0
17/08/2019 3 Rosselaar-Hulsen - Arendonk Sport 0 - 5
21/08/2019 4 FC Gierle - Rosselaar-Hulsen 2 - 2

Sint Dimpna B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Zwaluwen Olmen - Sint Dimpna B 1 - 2
10/08/2019 2 Sint Dimpna B - KV Westmalle 3 - 4
17/08/2019 3 FC Zwaneven - Sint Dimpna B 7 - 0
21/08/2019 4 Sint Dimpna B - KSK Kasterlee 1 - 0

VC Poederlee

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 VC Poederlee - KFC Mol 2 - 0
10/08/2019 2 Arendonk Sport - VC Poederlee 0 - 0
17/08/2019 3 VC Poederlee - KFC Meer 0 - 0
21/08/2019 4 KFC Flandria - VC Poederlee 0 - 2

Wechelderzande

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande 1 - 4
10/08/2019 2 Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 5
17/08/2019 3 KFCV Alberta - Wechelderzande 0 - 5
21/08/2019 4 Wechelderzande - KFC Turnhout B 2 - 3

Wezel Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFCH Pulderbos - Wezel Sport B 4 - 0
10/08/2019 2 Wezel Sport B - KSV Oud Turnhout 0 - 0
17/08/2019 3 KVNA Wortel - Wezel Sport B 3 - 0
21/08/2019 4 Wezel Sport B - Zwaluwen Olmen 4 - 3

Zwaluwen Olmen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Zwaluwen Olmen - Sint Dimpna B 1 - 2
10/08/2019 2 FC De Kempen TL B - Zwaluwen Olmen 2 - 1
17/08/2019 3 Zwaluwen Olmen - HIH Turnhout 6 - 0
21/08/2019 4 Wezel Sport B - Zwaluwen Olmen 4 - 3

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2019 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - 2020
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 16 spelen, en
* de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en woensdag 21 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 17 of 18 spelen.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2019.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2019-2020 (pdf).