Groep 6
Update: 21/06/2019 om 09:58u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Figoosport - Filip Goossens
Gespecialiseerd in voetbalwear & equipment
Dorpsstraat 102, 2960 Sint Lenaarts
Tel: +32 (0)479.22.90.42
info@figoosport.net
www.figoosport.be
!! ALLE PROVINCIALE KALENDERS STAAN ONLINE
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

!! DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2019 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 21/06/2019 om 09:58u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 6
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - GROEP 6

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 6, zomer 2019.
Deze groep bestaat uit ploegen van 1e en 2e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus 2019.
De ploegen die vrij zijn spelen op woensdag 14 augustus tegen de ploeg die eveneens vrij is. Om technische redenen maken we van die twee wedstrijden een theoretische vijfde speeldag.

Wanneer één van de ploegen van een wedstrijd op speeldag 4 (zaterdag 24 augustus) in de competitie uitkomt in een reeks van 17 of 18 ploegen, wordt de wedstrijd verplaatst naar woensdag 21 augustus.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste vier ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (3 augustus 2019)
Zat. 03/08 18u30 KVNA Wortel - Ezaart Sport
Zat. 03/08 18u30 MLK Lichtaart - FC Gierle
Zat. 03/08 18u30 Zwaluwen Olmen - Sint Dimpna B
Zat. 03/08 18u30 KFC Beekhoek - KFC Flandria
Zat. 03/08 18u30 VC Poederlee - KFC Mol
Zat. 03/08 18u30 KVC Oostmalle - FC Sint Jozef
Zat. 03/08 18u30 KV Westmalle - Arendonk Sport
Zat. 03/08 18u30 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande
Zat. 03/08 18u30 KSK Kasterlee - HIH Turnhout
Zat. 03/08 18u30 FC Zwaneven - Olen United
Zat. 03/08 18u30 KFCV Alberta - KSK Oosthoven
Zat. 03/08 18u30 KVV Dosko - Minderhout VV
Zat. 03/08 18u30 KSV Oud Turnhout - KFC Meer
Zat. 03/08 18u30 KFC Poppel - KVV Rauw Sport
Zat. 03/08 18u30 KFCH Pulderbos - Wezel Sport B
Zat. 03/08 18u30 KFC Turnhout B - FC De Kempen TL B
- - - K Meerle FC - vrij

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC De Kempen TL B 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Turnhout B 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0  
17 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
18 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
19 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
20 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
21 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
22 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
23 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0  
24 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
25 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0  
26 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0  
27 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
28 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
29 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
30 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0  
31 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  
32 Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
33 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02 03
04 05


Speeldag 1 (3 augustus 2019)
KVNA Wortel - Ezaart Sport
MLK Lichtaart - FC Gierle
Zwaluwen Olmen - Sint Dimpna B
KFC Beekhoek - KFC Flandria
VC Poederlee - KFC Mol
KVC Oostmalle - FC Sint Jozef
KV Westmalle - Arendonk Sport
Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande
KSK Kasterlee - HIH Turnhout
FC Zwaneven - Olen United
KFCV Alberta - KSK Oosthoven
KVV Dosko - Minderhout VV
K Meerle FC - vrij
KSV Oud Turnhout - KFC Meer
KFC Poppel - KVV Rauw Sport
KFCH Pulderbos - Wezel Sport B
KFC Turnhout B - FC De Kempen TL B


Speeldag 2 (10 augustus 2019)
Arendonk Sport - VC Poederlee
Olen United - KFC Beekhoek
KSK Oosthoven - KSK Kasterlee
KVV Rauw Sport - KVV Dosko
FC De Kempen TL B - Zwaluwen Olmen
Wezel Sport B - KSV Oud Turnhout
Ezaart Sport - FC Zwaneven
Minderhout VV - KVNA Wortel
FC Gierle - K Meerle FC
HIH Turnhout - MLK Lichtaart
Sint Dimpna B - KV Westmalle
Wechelderzande - KVC Oostmalle
FC Sint Jozef - KFCH Pulderbos
KFC Flandria - KFC Turnhout B
KFC Mol - KFCV Alberta
KFC Meer - KFC Poppel
Rosselaar-Hulsen - vrij


"Inhaalspeeldag" tussen de vier vrije ploegen (14 augustus 2019)
K Meerle FC - Rosselaar-Hulsen
KSK Kasterlee - KVV Dosko


Speeldag 3 (17 augustus 2019)
KVNA Wortel - Wezel Sport B
MLK Lichtaart - KSK Oosthoven
Zwaluwen Olmen - HIH Turnhout
KFC Beekhoek - FC De Kempen TL B
VC Poederlee - KFC Meer
KVC Oostmalle - KVV Rauw Sport
KV Westmalle - FC Gierle
Rosselaar-Hulsen - Arendonk Sport
KSK Kasterlee - vrij
FC Zwaneven - Sint Dimpna B
KFCV Alberta - Wechelderzande
KVV Dosko - Ezaart Sport
K Meerle FC - Olen United
KSV Oud Turnhout - Minderhout VV
KFC Poppel - KFC Mol
KFCH Pulderbos - KFC Flandria
KFC Turnhout B - FC Sint Jozef


Speeldag 4 (24 augustus 2019)
Arendonk Sport - FC Zwaneven
Olen United - KV Westmalle
KSK Oosthoven - KVNA Wortel
KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart
FC De Kempen TL B - KFCH Pulderbos
Wezel Sport B - Zwaluwen Olmen
Ezaart Sport - KFCV Alberta
Minderhout VV - KFC Poppel
FC Gierle - Rosselaar-Hulsen
HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout
Sint Dimpna B - KSK Kasterlee
Wechelderzande - KFC Turnhout B
FC Sint Jozef - KFC Beekhoek
KFC Flandria - VC Poederlee
KFC Mol - KVC Oostmalle
KFC Meer - K Meerle FC
KVV Dosko - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 6 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arendonk Sport 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL B 000
4FC Gierle 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Zwaneven 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Beekhoek 000
10KFC Flandria 000
11KFC Meer 000
12KFC Mol 000
13KFC Poppel 000
14KFC Turnhout B 000
15KFCH Pulderbos 000
16KFCV Alberta 000
17KSK Kasterlee 000
18KSK Oosthoven 000
19KSV Oud Turnhout 000
20KV Westmalle 000
21KVC Oostmalle 000
22KVNA Wortel 000
23KVV Dosko 000
24KVV Rauw Sport 000
25MLK Lichtaart 000
26Minderhout VV 000
27Olen United 000
28Rosselaar-Hulsen 000
29Sint Dimpna B 000
30VC Poederlee 000
31Wechelderzande 000
32Wezel Sport B 000
33Zwaluwen Olmen 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arendonk Sport 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL B 000
4FC Gierle 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Zwaneven 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Beekhoek 000
10KFC Flandria 000
11KFC Meer 000
12KFC Mol 000
13KFC Poppel 000
14KFC Turnhout B 000
15KFCH Pulderbos 000
16KFCV Alberta 000
17KSK Kasterlee 000
18KSK Oosthoven 000
19KSV Oud Turnhout 000
20KV Westmalle 000
21KVC Oostmalle 000
22KVNA Wortel 000
23KVV Dosko 000
24KVV Rauw Sport 000
25MLK Lichtaart 000
26Minderhout VV 000
27Olen United 000
28Rosselaar-Hulsen 000
29Sint Dimpna B 000
30VC Poederlee 000
31Wechelderzande 000
32Wezel Sport B 000
33Zwaluwen Olmen 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arendonk Sport 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL B 000
4FC Gierle 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Zwaneven 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Beekhoek 000
10KFC Flandria 000
11KFC Meer 000
12KFC Mol 000
13KFC Poppel 000
14KFC Turnhout B 000
15KFCH Pulderbos 000
16KFCV Alberta 000
17KSK Kasterlee 000
18KSK Oosthoven 000
19KSV Oud Turnhout 000
20KV Westmalle 000
21KVC Oostmalle 000
22KVNA Wortel 000
23KVV Dosko 000
24KVV Rauw Sport 000
25MLK Lichtaart 000
26Minderhout VV 000
27Olen United 000
28Rosselaar-Hulsen 000
29Sint Dimpna B 000
30VC Poederlee 000
31Wechelderzande 000
32Wezel Sport B 000
33Zwaluwen Olmen 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arendonk Sport 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL B 000
4FC Gierle 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Zwaneven 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Beekhoek 000
10KFC Flandria 000
11KFC Meer 000
12KFC Mol 000
13KFC Poppel 000
14KFC Turnhout B 000
15KFCH Pulderbos 000
16KFCV Alberta 000
17KSK Kasterlee 000
18KSK Oosthoven 000
19KSV Oud Turnhout 000
20KV Westmalle 000
21KVC Oostmalle 000
22KVNA Wortel 000
23KVV Dosko 000
24KVV Rauw Sport 000
25MLK Lichtaart 000
26Minderhout VV 000
27Olen United 000
28Rosselaar-Hulsen 000
29Sint Dimpna B 000
30VC Poederlee 000
31Wechelderzande 000
32Wezel Sport B 000
33Zwaluwen Olmen 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arendonk Sport 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL B 000
4FC Gierle 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Zwaneven 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Beekhoek 000
10KFC Flandria 000
11KFC Meer 000
12KFC Mol 000
13KFC Poppel 000
14KFC Turnhout B 000
15KFCH Pulderbos 000
16KFCV Alberta 000
17KSK Kasterlee 000
18KSK Oosthoven 000
19KSV Oud Turnhout 000
20KV Westmalle 000
21KVC Oostmalle 000
22KVNA Wortel 000
23KVV Dosko 000
24KVV Rauw Sport 000
25MLK Lichtaart 000
26Minderhout VV 000
27Olen United 000
28Rosselaar-Hulsen 000
29Sint Dimpna B 000
30VC Poederlee 000
31Wechelderzande 000
32Wezel Sport B 000
33Zwaluwen Olmen 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Arendonk Sport 0 0 
2Ezaart Sport 0 0 
3FC De Kempen TL B 0 0 
4FC Gierle 0 0 
5FC Sint Jozef 0 0 
6FC Zwaneven 0 0 
7HIH Turnhout 0 0 
8K Meerle FC 0 0 
9KFC Beekhoek 0 0 
10KFC Flandria 0 0 
11KFC Meer 0 0 
12KFC Mol 0 0 
13KFC Poppel 0 0 
14KFC Turnhout B 0 0 
15KFCH Pulderbos 0 0 
16KFCV Alberta 0 0 
17KSK Kasterlee 0 0 
18KSK Oosthoven 0 0 
19KSV Oud Turnhout 0 0 
20KV Westmalle 0 0 
21KVC Oostmalle 0 0 
22KVNA Wortel 0 0 
23KVV Dosko 0 0 
24KVV Rauw Sport 0 0 
25MLK Lichtaart 0 0 
26Minderhout VV 0 0 
27Olen United 0 0 
28Rosselaar-Hulsen 0 0 
29Sint Dimpna B 0 0 
30VC Poederlee 0 0 
31Wechelderzande 0 0 
32Wezel Sport B 0 0 
33Zwaluwen Olmen 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arendonk Sport 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL B 000
4FC Gierle 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Zwaneven 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Beekhoek 000
10KFC Flandria 000
11KFC Meer 000
12KFC Mol 000
13KFC Poppel 000
14KFC Turnhout B 000
15KFCH Pulderbos 000
16KFCV Alberta 000
17KSK Kasterlee 000
18KSK Oosthoven 000
19KSV Oud Turnhout 000
20KV Westmalle 000
21KVC Oostmalle 000
22KVNA Wortel 000
23KVV Dosko 000
24KVV Rauw Sport 000
25MLK Lichtaart 000
26Minderhout VV 000
27Olen United 000
28Rosselaar-Hulsen 000
29Sint Dimpna B 000
30VC Poederlee 000
31Wechelderzande 000
32Wezel Sport B 000
33Zwaluwen Olmen 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arendonk Sport 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL B 000
4FC Gierle 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Zwaneven 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Beekhoek 000
10KFC Flandria 000
11KFC Meer 000
12KFC Mol 000
13KFC Poppel 000
14KFC Turnhout B 000
15KFCH Pulderbos 000
16KFCV Alberta 000
17KSK Kasterlee 000
18KSK Oosthoven 000
19KSV Oud Turnhout 000
20KV Westmalle 000
21KVC Oostmalle 000
22KVNA Wortel 000
23KVV Dosko 000
24KVV Rauw Sport 000
25MLK Lichtaart 000
26Minderhout VV 000
27Olen United 000
28Rosselaar-Hulsen 000
29Sint Dimpna B 000
30VC Poederlee 000
31Wechelderzande 000
32Wezel Sport B 000
33Zwaluwen Olmen 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arendonk Sport 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL B 000
4FC Gierle 000
5FC Sint Jozef 000
6FC Zwaneven 000
7HIH Turnhout 000
8K Meerle FC 000
9KFC Beekhoek 000
10KFC Flandria 000
11KFC Meer 000
12KFC Mol 000
13KFC Poppel 000
14KFC Turnhout B 000
15KFCH Pulderbos 000
16KFCV Alberta 000
17KSK Kasterlee 000
18KSK Oosthoven 000
19KSV Oud Turnhout 000
20KV Westmalle 000
21KVC Oostmalle 000
22KVNA Wortel 000
23KVV Dosko 000
24KVV Rauw Sport 000
25MLK Lichtaart 000
26Minderhout VV 000
27Olen United 000
28Rosselaar-Hulsen 000
29Sint Dimpna B 000
30VC Poederlee 000
31Wechelderzande 000
32Wezel Sport B 000
33Zwaluwen Olmen 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
3 FC De Kempen TL B 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Turnhout B 0 0 0 0 0 0 0
15 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
16 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0
17 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
18 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
19 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
20 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
21 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
22 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
23 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
24 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
25 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0
26 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
27 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
28 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
29 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
30 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
31 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
32 Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
33 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
3 FC De Kempen TL B 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
12 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Turnhout B 0 0 0 0 0 0 0
15 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
16 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0
17 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0
18 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
19 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
20 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
21 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
22 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
23 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
24 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
25 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0
26 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
27 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
28 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
29 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
30 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
31 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
32 Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
33 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Arendonk Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KV Westmalle - Arendonk Sport Speeldag 
10/08/2019 2 Arendonk Sport - VC Poederlee Speeldag 
17/08/2019 3 Rosselaar-Hulsen - Arendonk Sport Speeldag 
24/08/2019 4 Arendonk Sport - FC Zwaneven Speeldag 

Ezaart Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVNA Wortel - Ezaart Sport Speeldag 
10/08/2019 2 Ezaart Sport - FC Zwaneven Speeldag 
17/08/2019 3 KVV Dosko - Ezaart Sport Speeldag 
24/08/2019 4 Ezaart Sport - KFCV Alberta Speeldag 

FC De Kempen TL B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Turnhout B - FC De Kempen TL B Speeldag 
10/08/2019 2 FC De Kempen TL B - Zwaluwen Olmen Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Beekhoek - FC De Kempen TL B Speeldag 
24/08/2019 4 FC De Kempen TL B - KFCH Pulderbos Speeldag 

FC Gierle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 MLK Lichtaart - FC Gierle Speeldag 
10/08/2019 2 FC Gierle - K Meerle FC Speeldag 
17/08/2019 3 KV Westmalle - FC Gierle Speeldag 
24/08/2019 4 FC Gierle - Rosselaar-Hulsen Speeldag 

FC Sint Jozef

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVC Oostmalle - FC Sint Jozef Speeldag 
10/08/2019 2 FC Sint Jozef - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Turnhout B - FC Sint Jozef Speeldag 
24/08/2019 4 FC Sint Jozef - KFC Beekhoek Speeldag 

FC Zwaneven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Zwaneven - Olen United Speeldag 
10/08/2019 2 Ezaart Sport - FC Zwaneven Speeldag 
17/08/2019 3 FC Zwaneven - Sint Dimpna B Speeldag 
24/08/2019 4 Arendonk Sport - FC Zwaneven Speeldag 

HIH Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSK Kasterlee - HIH Turnhout Speeldag 
10/08/2019 2 HIH Turnhout - MLK Lichtaart Speeldag 
17/08/2019 3 Zwaluwen Olmen - HIH Turnhout Speeldag 
24/08/2019 4 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout Speeldag 

K Meerle FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 K Meerle FC - vrijSpeeldag 
10/08/2019 2 FC Gierle - K Meerle FC Speeldag 
14/08/2019 5 K Meerle FC - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
17/08/2019 3 K Meerle FC - Olen United Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Meer - K Meerle FC Speeldag 

KFC Beekhoek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Beekhoek - KFC Flandria Speeldag 
10/08/2019 2 Olen United - KFC Beekhoek Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Beekhoek - FC De Kempen TL B Speeldag 
24/08/2019 4 FC Sint Jozef - KFC Beekhoek Speeldag 

KFC Flandria

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Beekhoek - KFC Flandria Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Flandria - KFC Turnhout B Speeldag 
17/08/2019 3 KFCH Pulderbos - KFC Flandria Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Flandria - VC Poederlee Speeldag 

KFC Meer

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSV Oud Turnhout - KFC Meer Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Meer - KFC Poppel Speeldag 
17/08/2019 3 VC Poederlee - KFC Meer Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Meer - K Meerle FC Speeldag 

KFC Mol

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 VC Poederlee - KFC Mol Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Mol - KFCV Alberta Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Poppel - KFC Mol Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Mol - KVC Oostmalle Speeldag 

KFC Poppel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Poppel - KVV Rauw Sport Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Meer - KFC Poppel Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Poppel - KFC Mol Speeldag 
24/08/2019 4 Minderhout VV - KFC Poppel Speeldag 

KFC Turnhout B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Turnhout B - FC De Kempen TL B Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Flandria - KFC Turnhout B Speeldag 
17/08/2019 3 KFC Turnhout B - FC Sint Jozef Speeldag 
24/08/2019 4 Wechelderzande - KFC Turnhout B Speeldag 

KFCH Pulderbos

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFCH Pulderbos - Wezel Sport B Speeldag 
10/08/2019 2 FC Sint Jozef - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/08/2019 3 KFCH Pulderbos - KFC Flandria Speeldag 
24/08/2019 4 FC De Kempen TL B - KFCH Pulderbos Speeldag 

KFCV Alberta

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFCV Alberta - KSK Oosthoven Speeldag 
10/08/2019 2 KFC Mol - KFCV Alberta Speeldag 
17/08/2019 3 KFCV Alberta - Wechelderzande Speeldag 
24/08/2019 4 Ezaart Sport - KFCV Alberta Speeldag 

KSK Kasterlee

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSK Kasterlee - HIH Turnhout Speeldag 
10/08/2019 2 KSK Oosthoven - KSK Kasterlee Speeldag 
14/08/2019 5 KSK Kasterlee - KVV Dosko Speeldag 
17/08/2019 3 KSK Kasterlee - vrijSpeeldag 
24/08/2019 4 Sint Dimpna B - KSK Kasterlee Speeldag 

KSK Oosthoven

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFCV Alberta - KSK Oosthoven Speeldag 
10/08/2019 2 KSK Oosthoven - KSK Kasterlee Speeldag 
17/08/2019 3 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven Speeldag 
24/08/2019 4 KSK Oosthoven - KVNA Wortel Speeldag 

KSV Oud Turnhout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KSV Oud Turnhout - KFC Meer Speeldag 
10/08/2019 2 Wezel Sport B - KSV Oud Turnhout Speeldag 
17/08/2019 3 KSV Oud Turnhout - Minderhout VV Speeldag 
24/08/2019 4 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout Speeldag 

KV Westmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KV Westmalle - Arendonk Sport Speeldag 
10/08/2019 2 Sint Dimpna B - KV Westmalle Speeldag 
17/08/2019 3 KV Westmalle - FC Gierle Speeldag 
24/08/2019 4 Olen United - KV Westmalle Speeldag 

KVC Oostmalle

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVC Oostmalle - FC Sint Jozef Speeldag 
10/08/2019 2 Wechelderzande - KVC Oostmalle Speeldag 
17/08/2019 3 KVC Oostmalle - KVV Rauw Sport Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Mol - KVC Oostmalle Speeldag 

KVNA Wortel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVNA Wortel - Ezaart Sport Speeldag 
10/08/2019 2 Minderhout VV - KVNA Wortel Speeldag 
17/08/2019 3 KVNA Wortel - Wezel Sport B Speeldag 
24/08/2019 4 KSK Oosthoven - KVNA Wortel Speeldag 

KVV Dosko

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVV Dosko - Minderhout VV Speeldag 
10/08/2019 2 KVV Rauw Sport - KVV Dosko Speeldag 
14/08/2019 5 KSK Kasterlee - KVV Dosko Speeldag 
17/08/2019 3 KVV Dosko - Ezaart Sport Speeldag 
24/08/2019 4 KVV Dosko - vrijSpeeldag 

KVV Rauw Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFC Poppel - KVV Rauw Sport Speeldag 
10/08/2019 2 KVV Rauw Sport - KVV Dosko Speeldag 
17/08/2019 3 KVC Oostmalle - KVV Rauw Sport Speeldag 
24/08/2019 4 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart Speeldag 

MLK Lichtaart

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 MLK Lichtaart - FC Gierle Speeldag 
10/08/2019 2 HIH Turnhout - MLK Lichtaart Speeldag 
17/08/2019 3 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven Speeldag 
24/08/2019 4 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart Speeldag 

Minderhout VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KVV Dosko - Minderhout VV Speeldag 
10/08/2019 2 Minderhout VV - KVNA Wortel Speeldag 
17/08/2019 3 KSV Oud Turnhout - Minderhout VV Speeldag 
24/08/2019 4 Minderhout VV - KFC Poppel Speeldag 

Olen United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 FC Zwaneven - Olen United Speeldag 
10/08/2019 2 Olen United - KFC Beekhoek Speeldag 
17/08/2019 3 K Meerle FC - Olen United Speeldag 
24/08/2019 4 Olen United - KV Westmalle Speeldag 

Rosselaar-Hulsen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande Speeldag 
10/08/2019 2 Rosselaar-Hulsen - vrijSpeeldag 
14/08/2019 5 K Meerle FC - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
17/08/2019 3 Rosselaar-Hulsen - Arendonk Sport Speeldag 
24/08/2019 4 FC Gierle - Rosselaar-Hulsen Speeldag 

Sint Dimpna B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Zwaluwen Olmen - Sint Dimpna B Speeldag 
10/08/2019 2 Sint Dimpna B - KV Westmalle Speeldag 
17/08/2019 3 FC Zwaneven - Sint Dimpna B Speeldag 
24/08/2019 4 Sint Dimpna B - KSK Kasterlee Speeldag 

VC Poederlee

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 VC Poederlee - KFC Mol Speeldag 
10/08/2019 2 Arendonk Sport - VC Poederlee Speeldag 
17/08/2019 3 VC Poederlee - KFC Meer Speeldag 
24/08/2019 4 KFC Flandria - VC Poederlee Speeldag 

Wechelderzande

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande Speeldag 
10/08/2019 2 Wechelderzande - KVC Oostmalle Speeldag 
17/08/2019 3 KFCV Alberta - Wechelderzande Speeldag 
24/08/2019 4 Wechelderzande - KFC Turnhout B Speeldag 

Wezel Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 KFCH Pulderbos - Wezel Sport B Speeldag 
10/08/2019 2 Wezel Sport B - KSV Oud Turnhout Speeldag 
17/08/2019 3 KVNA Wortel - Wezel Sport B Speeldag 
24/08/2019 4 Wezel Sport B - Zwaluwen Olmen Speeldag 

Zwaluwen Olmen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/08/2019 1 Zwaluwen Olmen - Sint Dimpna B Speeldag 
10/08/2019 2 FC De Kempen TL B - Zwaluwen Olmen Speeldag 
17/08/2019 3 Zwaluwen Olmen - HIH Turnhout Speeldag 
24/08/2019 4 Wezel Sport B - Zwaluwen Olmen Speeldag 

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2019 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2019 - 2020
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen, dus ook de B-ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums:
* de zaterdagen 3, 10, 17 en 24 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 16 spelen, en
* de zaterdagen 3, 10, 17 augustus en woensdag 21 augustus voor de wedstrijden met ploegen die in een reeks met 17 of 18 spelen.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2019.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA. Dat schema ziet u verder op deze pagina.

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales en de halve finales zijn vooraf bepaald. Zie verder hieronder voor die schema's.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

5. Een van tevoren gegeven forfait in de voorrondes levert ook een 0 - 3 of 3 - 0 nederlaag op. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 150 euro (artikel 14 van het BVA-reglement).

6. Indien een ploeg forfait geeft vanaf de 8e finales krijgt ze een 5 - 0 of 0 - 5 forfaitscore, en er wordt door de bond een geldboete aangerekend.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2019-2020 (pdf).