Archief Seizoen 2019-2020 Nationaal Beker van België Ronde 1 tot en met 5
Laatste update: 12/04/2020 om 10:26u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik
hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Vanwege het opschorten van alle nationale en provinciale voetbalwedstrijden (vanaf 12 maart 2020) is de vermelde
informatie op deze pagina niet volledig en vervallen, wat het seizoen 2019-2020 betreft, de meeste regelingen en voorwaarden zoals ze hier beschreven staan.
De "Beker van België" heet officiëel "De Croky-Cup" (c), naar de naam van de hoofdsponsor.
Op deze pagina ziet u
een
overzicht van de 16e finales tot en met de finale.
*** De wedstrijden in de eerste vijf bekerrondes staan op de aparte pagina "Ronde 1 tot 5".
Verder op deze pagina ziet u ook de
selectiecriteria van de provinciale ploegen, plus de
regeling in de "Croky Cup".
Voor het archief van vorig seizoen in de "Croky Cup - Beker van België 2018-2019", klik hier.
Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale, zie de aparte pagina Beker van Belgie - Croky Cup.
De ploegen uit de provincie Antwerpen die
in de nationale reeksen uitkomen ziet u
in cursief.
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
1 |
CHAUMONT |
- |
OPPAGNE-WERIS A * |
0 - 0 |
2 - 4 |
2 |
FRANCORCHAMPS A * |
- |
FLORENVILLOIS |
2 - 1 |
- |
3 |
LIBRAMONTOIS * |
- |
R.RC.MORMONT A |
1 - 0 |
- |
4 |
ROCHEFORTOISE * |
- |
VYLE-THAROUL |
4 - 3 |
- |
5 |
MALMUNDARIA A |
- |
ETHE BELMONT * |
2 - 2 |
2 - 4 |
6 |
WALLONIA LIBIN A |
- |
WALLONNE CINEY A * |
0 - 4 |
- |
7 |
FC BERCHEUX A |
- |
FC.ROCHERATH * |
3 - 6 |
- |
8 |
TEMPLIERS-NANDRIN A * |
- |
RUS LOYERS A |
1 - 1 |
3 - 0 |
9 |
R.ES.VAUX |
- |
ST-LS-SAINT-LEGER * |
2 - 3 |
- |
10 |
R.SC.NASSOGNE A |
- |
FCB SPRIMONT A * |
0 - 3 |
- |
11 |
R.FC.BUTGENBACH |
- |
HABAY-LA-NEUVE * |
1 - 4 |
- |
12 |
R.RC.MORMONT B |
- |
CS ANDENNAIS A * |
1 - 3 |
- |
13 |
MEIX-DT-VIRTON A * |
- |
R.OC.ROCHOIS A |
4 - 0 |
- |
14 |
R.AYWAILLE FC A * |
- |
R.SC.MUNO |
17 - 0 |
- |
15 |
UNITED RICHELLE A * |
- |
RFC DE GOE |
6 - 1 |
- |
16 |
FC HORION |
- |
UCE DE LIEGE A * |
2 - 7 |
- |
17 |
ETOILE DE FAIMES A * |
- |
JS EGHEZEE A |
5 - 1 |
- |
18 |
HEUR-TONGEREN A * |
- |
MCS SPORT LIEGE |
14 - 0 |
- |
19 |
RFC HUY A |
- |
RFC GRAND-LEEZ A * |
1 - 1 |
3 - 4 |
20 |
FC VLIERMAAL |
- |
DARING HUVO JEUK * |
0 - 0 |
4 - 5 |
21 |
TAVIETOISE A |
- |
BILZERSE WALTWILDER A * |
0 - 4 |
- |
22 |
RAS JODOIGNE A * |
- |
ELSAUTOISE A |
5 - 1 |
- |
23 |
R OUPEYE FC * |
- |
RFC WARNANT A |
0 - 0 |
5 - 3 |
24 |
VK WELLEN * |
- |
FC EUPEN 1963 A |
4 - 0 |
- |
25 |
FC HERSTAL A * |
- |
HERDEREN-MILLEN |
6 - 2 |
- |
26 |
RW WALHAIN A |
- |
FC ALKEN A |
0 - 5 |
- |
27 |
RFC RAEREN-EYNATTEN * |
- |
WANZE/BAS-OHA A |
2 - 1 |
- |
28 |
RJ AISCHOISE A * |
- |
RFC JEHAYTOIS A |
4 - 1 |
- |
29 |
HELSON HELCHTEREN * |
- |
KABOUTERS OPGLABBEEK |
5 - 1 |
- |
30 |
KVC HOUTVENNE * |
- |
BERG EN DAL VV °° |
4 - 2 |
- |
31 |
FC DE KEMPEN TL A °° |
- |
KVK BERINGEN |
1 - 1 |
4 - 2 |
32 |
KAC BETEKOM A * |
- |
FC.GEETBETS |
8 - 1 |
- |
33 |
TORPEDO HASSELT |
- |
EENDRACHT TERMIEN * |
0 - 2 |
- |
34 |
KSV SCHRIEK °° |
- |
VC KESSELT * |
1 - 1 |
2 - 4 |
35 |
KFC TURNHOUT A * |
- |
HERK-DE-STAD FC A |
5 - 1 |
- |
36 |
WEERSTAND KOERSEL * |
- |
VV HOUTEM A |
6 - 2 |
- |
37 |
HEUSDEN-ZOLDER * |
- |
SP WIJCHMAAL |
6 - 1 |
- |
38 |
BOKRIJK SPORT |
- |
EENDR. STEVOORT * |
1 - 3 |
- |
39 |
WITGOOR DESSEL * |
- |
STAL SPORT KOERSEL |
6 - 1 |
- |
40 |
KESK LEOPOLDSBURG |
- |
ESPERANZA PELT * |
0 - 1 |
- |
41 |
KFC BAAL |
|
KFC DIEST * |
0 - 8 |
- |
42 |
KFC LILLE °° * |
- |
KST ELEN |
3 - 0 |
- |
43 |
VK LINDEN A * |
- |
PARK FC HOUTHALEN |
2 - 0 |
- |
44 |
TERVUREN-DUISBURG A * |
- |
BERTEM-LEEFDAAL A |
1 - 1 |
6 - 5 |
45 |
PONT-A CELLES-BUZET A |
- |
RC.D'ETTERBEEK A * |
1 - 2 |
- |
46 |
VILLERS LA VILLE A * |
- |
ES DE LA MOLIGNEE A |
3 - 1 |
- |
47 |
CS.WEPIONNAIS A |
- |
WAVRE SPORTS FC A * |
0 - 2 |
- |
48 |
US.CLUB ANDERLUES A |
- |
R.IXELLES SC A * |
1 - 2 |
- |
49 |
FC.STOCKEL A * |
- |
ENTITE MANAGEOISE |
2 - 2 |
11 - 10 |
50 |
LA HULPE SC |
- |
R.US.BIESME A * |
1 - 4 |
- |
51 |
US.D'OPHAIN |
- |
GREUNSJOTTERS VOSSEM A * |
0 - 2 |
- |
52 |
GOSSELIES SPORTS A * |
- |
OC.NISMES |
4 - 2 |
- |
53 |
RHODIENNE-DE HOEK A * |
- |
R.SC.DE NEFFE |
4 - 0 |
- |
54 |
L'ENTITE FLOREFFE A |
- |
R.LEOPOLD FC. A * |
1 - 2 |
- |
55 |
R.FC.SPY |
- |
R.FC.RHISNOIS A * |
0 - 2 |
- |
56 |
CS.WAYS-GENAPPE A |
- |
TEMPO OVERIJSE * |
0 - 3 |
- |
57 |
UN. LASNE OHAIN A |
- |
SC MONTIGNIES A * |
2 - 2 |
2 - 4 |
58 |
R.FC.TOURNAI A * |
- |
K.SV.MAARKEDAL |
6 - 1 |
- |
59 |
R.SC.NAASTOIS A |
- |
K.HO.HUIZINGEN A * |
0 - 1 |
- |
60 |
PERUWELZ FC A * |
- |
FC.VACRESSE |
3 - 1 |
- |
61 |
FC.MOLENBAIX A * |
- |
ST-GHISL.T-H B |
4 - 1 |
- |
62 |
CS.BRAINOIS A * |
- |
A.C LE ROEULX A |
3 - 0 |
- |
63 |
RAPID SYMPHORINOIS A * |
- |
HYON-QUAREGNON A |
5 - 1 |
- |
64 |
ST-GHISL.T-H A * |
- |
OLYMPIC TRIVIERES A |
7 - 0 |
- |
65 |
KV.ZUUN A |
- |
R.LC.HORNU * |
0 - 2 |
- |
66 |
BOSQUETIA FRAMERIES A |
- |
STADE BRAINOIS A * |
0 - 7 |
- |
67 |
ALBERT QUEVY-MONS A * |
- |
ET.SP.BRAINOISE A |
7 - 1 |
- |
68 |
KFCMZ.TOLLEMBEEK * |
- |
US.NEUFVILLOISE A |
2 - 0 |
- |
69 |
R.US.BELOEIL A * |
- |
PV OSTICHES-ATH A |
2 - 0 |
- |
70 |
SC.PATURAGEOIS |
- |
OLSA BRAKEL A * |
0 - 3 |
- |
71 |
KVV VLAAMSE ARDENNEN * |
- |
SP CLUB JEMAPPES A |
5 - 1 |
- |
72 |
KVCSV OOSTKAMP * |
- |
LENDELEDE SPORT |
8 - 1 |
- |
73 |
VK.ADEGEM |
- |
EXC.MARIAKERKE * |
1 - 5 |
- |
74 |
SC.WIELSBEKE A |
- |
WS.CLUB LAUWE * |
0 - 2 |
- |
75 |
TORHOUT 1992 KM * |
- |
FC.KLEIT MALDEGEM |
3 - 1 |
- |
76 |
SASSPORT BOEZINGE * |
- |
SK.NIEUWKERKE |
2 - 0 |
- |
77 |
SK.OOSTNIEUWKERKE * |
- |
K.FC.POPERINGE A |
3 - 1 |
- |
78 |
EENDRACHT AALTER * |
- |
RACING CLUB LAUWE |
3 - 1 |
- |
79 |
ST-JORIS SLEIDINGE |
- |
K.V.E.DRONGEN * |
1 - 2 |
- |
80 |
KVC.WINGENE * |
- |
EENDRACHT WERVIK |
2 - 1 |
- |
81 |
KVV.OOSTDUINKERKE |
- |
KSC BLANKENBERGE * |
0 - 0 |
1 - 4 |
82 |
SK.VLAMERTINGE A |
- |
DOTTIGNIES SP A * |
1 - 2 |
- |
83 |
VK.DADIZELE A * |
- |
RJ COMINES-WARNETON |
6 - 1 |
- |
84 |
JONG ZULTE * |
- |
FC.LEMBEKE |
2 - 1 |
- |
85 |
RACING WAREGEM A * |
- |
SVD.KORTEMARK A |
2 - 1 |
- |
86 |
RAC CLUB BAMBRUGGE * |
- |
VC.GROOT DILBEEK A |
2 - 0 |
- |
87 |
WOLVERTEM MERCHTEM * |
- |
TK MELDERT |
4 - 1 |
- |
88 |
HOGER OP KALKEN A |
- |
K.VC.JONG LEDE * |
0 - 2 |
- |
89 |
FC MARIEKERKE °° * |
- |
SCHELLE SPORT °° |
6 - 1 |
- |
90 |
KSV BORNEM * |
- |
KFCV WINTAM °° |
5 - 1 |
- |
91 |
SV.KOBBEGEM |
- |
ELENE-GROTENB. A * |
0 - 7 |
- |
92 |
SVELTA MELSELE A * |
- |
K.FC.VRASENE |
3 - 1 |
- |
93 |
EENDR.ZELE A |
- |
K.VK.NINOVE * |
0 - 2 |
- |
94 |
SV.ZAFFELARE A |
- |
FC LEBBEKE A * |
1 - 4 |
- |
95 |
AVANTI STEKENE * |
- |
RVC HOBOKEN A °° |
4 - 1 |
- |
96 |
KVV.ZELZATE * |
- |
FC.EDEBOYS |
5 - 0 |
- |
97 |
SK.LOCHRISTI A * |
- |
KAV.DENDERMONDE |
2 - 1 |
- |
98 |
FC VOORDE APPELTERRE |
- |
RFC WETTEREN * |
1 - 4 |
- |
99 |
WOLUWE-ZAVENTEM A |
- |
KFC ST-LENAARTS A * |
1 - 6 |
- |
100 |
K.ZANDHOVENSE SK °° |
- |
K.RC.MECHELEN °° * |
1 - 4 |
- |
101 |
KFC NIJLEN °° * |
- |
KOSOVA SCHAERBEEK A |
2 - 1 |
- |
102 |
K SINT-JOB FC °° * |
- |
CROSS. SCHAERBEEK A |
2 - 1 |
- |
103 |
MINDERHOUT VV °° |
- |
K KONTICH FC A °° * |
1 - 2 |
- |
104 |
SPORT. KAMPENHOUT * |
- |
FC.GANSHOREN A |
0 - 0 |
2 - 1 |
105 |
ANDERLECHT-MILAN A |
- |
V.K. BERG-OP * |
0 - 5 |
- |
106 |
KFC EXC.BOUWEL °° |
- |
ST EVEROIS RC CLUB A * |
2 - 2 |
1 - 2 |
107 |
LOENHOUT SK °° * |
- |
FC.SAINT-JOSSE A |
1 - 1 |
5 - 4 |
108 |
K.TERNESSE VV A °° * |
- |
KFC.EPPEGEM A |
2 - 2 |
5 - 4 |
109 |
KFC ZWARTE LEEUW * |
- |
PUTTE SK °° |
7 - 0 |
- |
110 |
LYRA-LIERSE BERLAAR * |
- |
ZANDVLIET SPORT °° |
4 - 0 |
- |
111 |
KVNA WORTEL °° * |
|
R.SD.JETTE A |
1 - 1 |
4 - 2 |
112 |
HOGER OP VELTEM A |
- |
CITY PIRATES ANTW. A * |
0 - 3 |
- |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "81",
betekent "de winnaar van wedstrijd 81 uit de vorige ronde".
Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.
113 |
R.FC.TOURNAI A |
- |
KVK TIENEN * |
0 - 4 |
- |
114 |
SOLIERES SPORT A * |
- |
VC KESSELT |
6 - 1 |
- |
115 |
FCB SPRIMONT A |
- |
KVCSV OOSTKAMP * |
1 - 1 |
2 - 3 |
116 |
KSC BLANKENBERGE * |
- |
LIBRAMONTOIS |
3 - 3 |
5 - 3 |
117 |
R CLUB HARELBEKE |
- |
UCE DE LIEGE A * |
0 - 0 |
4 - 5 |
118 |
WEERSTAND KOERSEL * |
- |
WAVRE SPORTS FC A |
4 - 0 |
- |
119 |
K KONTICH FC A °° |
- |
OLYMPIA WIJGMAAL A * |
2 - 3 |
- |
120 |
KSV TEMSE * |
- |
RC.D'ETTERBEEK A |
2 - 0 |
- |
121 |
SC MONTIGNIES A * |
- |
HEUR-TONGEREN A |
2 - 1 |
- |
122 |
R.US.BELOEIL A * |
- |
RACING CLUB GENT |
2 - 1 |
- |
|
|
|
|
|
|
123 |
FC LEBBEKE A * |
- |
KFCMZ.TOLLEMBEEK |
12 - 0 |
- |
124 |
SK.OOSTNIEUWKERKE * |
- |
ETOILE DE FAIMES A |
2 - 1 |
- |
125 |
WALLONNE CINEY A |
- |
BILZERSE WALTWILDER A * |
0 - 1 |
- |
126 |
RAAL LA LOUVIERE |
- |
TEMPO OVERIJSE * |
2 - 2 |
2 - 4 |
127 |
PERUWELZ FC A |
- |
FC DE KEMPEN TL A °° * |
1 - 3 |
- |
128 |
STOCKAY-WARFUSEE A * |
- |
K.VK.NINOVE |
2 - 2 |
5 - 4 |
129 |
KFC ST-LENAARTS A |
- |
FC MANDEL UTD A * |
1 - 1 |
2 - 4 |
130 |
R.LC.HORNU |
- |
R.AYWAILLE FC A * |
0 - 1 |
- |
131 |
DARING HUVO JEUK |
- |
LOENHOUT SK °° * |
2 - 3 |
- |
132 |
K.BOCHOLTER VV * |
- |
VILLERS LA VILLE A |
10 - 0 |
- |
|
|
|
|
|
|
133 |
K.VK.WESTHOEK |
- |
LYRA-LIERSE BERLAAR * |
0 - 0 |
3 - 4 |
134 |
SPOUWEN-MPTN |
- |
EENDRACHT AALTER * |
3 - 3 |
4 - 5 |
135 |
KSK RONSE * |
- |
R.US.BIESME A |
5 - 1 |
- |
136 |
K.LONDERZEEL SK * |
- |
HEUSDEN-ZOLDER |
6 - 1 |
- |
137 |
WITGOOR DESSEL |
- |
RAPID SYMPHORINOIS A * |
2 - 3 |
- |
138 |
KSV BORNEM |
- |
KVC.WINGENE * |
1 - 2 |
- |
139 |
ST-GHISL.T-H A |
- |
FC GULLEGEM * |
1 - 2 |
- |
140 |
SC.DIKKELVENNE * |
- |
EXC.MARIAKERKE |
5 - 2 |
- |
141 |
TERVUREN-DUISBURG A |
- |
RFC.MEUX A * |
1 - 3 |
- |
142 |
CS.BRAINOIS A * |
- |
FC.ROCHERATH |
2 - 0 |
- |
|
|
|
|
|
|
143 |
RFC GRAND-LEEZ A |
- |
TORHOUT 1992 KM * |
1 - 1 |
4 - 5 |
144 |
KFC DUFFEL A * |
- |
UNITED RICHELLE A |
3 - 0 |
- |
145 |
HELSON HELCHTEREN * |
- |
KVV VLAAMSE ARDENNEN |
2 - 2 |
3 - 2 |
146 |
HABAY-LA-NEUVE * |
- |
ETHE BELMONT |
2 - 0 |
- |
147 |
ST EVEROIS RC CLUB A * |
- |
MEIX-DT-VIRTON A |
2 - 0 |
- |
148 |
SK SINT-NIKLAAS |
- |
FC ALKEN A * |
0 - 0 |
4 - 5 |
149 |
BERCHEM SPORT 2004 A * |
- |
VK.DADIZELE A |
3 - 0 |
- |
150 |
ROCHEFORTOISE |
- |
US.REBECQUOISE A * |
0 - 4 |
- |
151 |
KFC ZWARTE LEEUW |
- |
CS.ONHAYE A * |
1 - 1 |
1 - 4 |
152 |
RCS VERLAINE A * |
- |
K.HO.HUIZINGEN A |
3 - 1 |
- |
|
|
|
|
|
|
153 |
RFC RAEREN-EYNATTEN * |
- |
RJ AISCHOISE A |
4 - 1 |
- |
154 |
R.US.GIVRY * |
- |
ROFC STOCKEL A |
6 - 2 |
- |
155 |
UNION NAMUR FLV - A * |
- |
FRANCORCHAMPS A |
2 - 1 |
- |
156 |
JONG ZULTE * |
- |
RRC HAMOIR |
3 - 0 |
- |
157 |
COUVIN-MARIEMB. A * |
- |
SASSPORT BOEZINGE |
1 - 0 |
- |
158 |
SK.LOCHRISTI A |
- |
R.CAPPELLEN FC * |
2 - 2 |
4 - 5 |
159 |
SP.HASSELT |
- |
RFC WETTEREN * |
1 - 3 |
- |
160 |
RAC CLUB BAMBRUGGE * |
- |
KVC HOUTVENNE |
3 - 3 |
6 - 5 |
161 |
RC HADES HASSELT |
- |
OLSA BRAKEL A * |
0 - 4 |
- |
162 |
ELENE-GROTENBERGE A |
- |
KFC NIJLEN °° * |
1 - 3 |
- |
|
|
|
|
|
|
163 |
KVV.ZELZATE * |
- |
KFC TURNHOUT A |
2 - 1 |
- |
164 |
KSV OUDENAARDE * |
- |
KVNA WORTEL °° |
9 - 1 |
- |
165 |
ACREN LESSINES A |
- |
AVANTI STEKENE * |
2 - 3 |
- |
166 |
KFC DIEST |
- |
FC MARIEKERKE °° * |
0 - 3 |
- |
167 |
ASV GEEL * |
- |
R.LEOPOLD FC. A |
3 - 1 |
- |
168 |
KVV VOSSELAAR * |
- |
VK LINDEN A |
6 - 1 |
- |
169 |
WS.CLUB LAUWE * |
- |
WOLVERTEM MERCHTEM |
1 - 1 |
5 - 3 |
170 |
GREUNSJOTTERS VOSSEM A * |
- |
R.IXELLES SC A |
0 - 0 |
7 - 6 |
171 |
PEPINGEN-HALLE A * |
- |
V.K. BERG-OP |
11 - 0 |
- |
172 |
KFC LILLE °° |
- |
VW HAMME * |
1 - 2 |
- |
|
|
|
|
|
|
173 |
DOTTIGNIES SP A |
- |
RACING WAREGEM A * |
1 - 1 |
3 - 5 |
174 |
EENDR. STEVOORT |
- |
R OUPEYE FC * |
0 - 4 |
- |
175 |
HOOGSTRATEN VV * |
- |
FC.MOLENBAIX A |
4 - 0 |
- |
176 |
GOSSELIES SPORTS A |
- |
TEMPLIERS-NANDRIN A * |
2 - 3 |
- |
177 |
RHODIENNE-DE HOEK A * |
- |
VK WELLEN |
1 - 1 |
5 - 3 |
178 |
EENDRACHT AALST * |
- |
CITY PIRATES ANTW. A |
3 - 2 |
- |
179 |
S.C.T. MENEN * |
- |
CS ANDENNAIS A |
5 - 0 |
- |
180 |
K.V.E.DRONGEN |
- |
ENTENTE DURBUY A * |
1 - 2 |
- |
181 |
FRANCS BORAINS * |
- |
KAC BETEKOM A |
1 - 0 |
- |
182 |
ST-LS-SAINT-LEGER |
- |
FC HERSTAL A * |
0 - 3 |
- |
|
|
|
|
|
|
183 |
OPPAGNE-WERIS A * |
- |
SPARTA PETEGEM A |
0 - 0 |
5 - 4 |
184 |
KFC MERELBEKE |
- |
ALBERT QUEVY-MONS A * |
1 - 5 |
- |
185 |
EENDRACHT TERMIEN * |
- |
ESPERANZA PELT |
4 - 1 |
- |
186 |
K.VC.JONG LEDE |
- |
SVELTA MELSELE A * |
0 - 2 |
- |
187 |
KSKV. ZWEVEZELE A |
- |
SPORT. KAMPENHOUT * |
2 - 3 |
- |
188 |
DIEGEM SPORT A |
- |
STADE BRAINOIS A * |
3 - 4 |
- |
189 |
RAS JODOIGNE A |
- |
FC TILLEUR A * |
1 - 7 |
- |
190 |
K.TERNESSE VV A °° |
- |
STADE WAREMME A * |
0 - 3 |
- |
191 |
R.KNOKKE FC * |
- |
K.RC.MECHELEN °° |
1 - 0 |
- |
192 |
K SINT-JOB FC °° * |
- |
R.FC.RHISNOIS A |
3 - 0 |
- |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
193 | K SINT-JOB FC °° * | - | ASV GEEL | 2 - 2 | 4 - 3 |
194 | TEMPO OVERIJSE | - | KSV OUDENAARDE * | 2 - 2 | 2 - 4 |
195 | KSC BLANKENBERGE * | - | TEMPLIERS-NANDRIN | 2 - 0 | - |
196 | HOOGSTRATEN VV | - | STADE BRAINOIS A * | 0 - 0 | 3 - 5 |
197 | US.REBECQUOISE A * | - | FC LEBBEKE A | 0 - 0 | 5 - 4 |
198 | FC DENDER EH * | - | WS.CLUB LAUWE | 2 - 0 | - |
199 | AVANTI STEKENE | - | TORHOUT 1992 KM * | 1 - 2 | - |
200 | BILZERSE WALTW. A * | - | EENDRACHT AALTER | 1 - 1 | 4 - 3 |
201 | KFC NIJLEN °° * | - | STOCKAY-WARFUSEE | 1 - 0 | - |
202 | R.CAPPELLEN FC * | - | THES SPORT TESS. | 1 - 1 | 4 - 3 |
| | | | | |
203 | SC.DIKKELVENNE * | - | SP. KAMPENHOUT | 5 - 0 | - |
204 | UCE DE LIEGE A | - | SK DEINZE * | 0 - 3 | - |
205 | KSK RONSE * | - | STADE WAREMME A | 0 - 0 | 4 - 3 |
206 | FRANCS BORAINS * | - | WEERSTAND KOERSEL | 4 - 1 | - |
207 | KSV TEMSE * | - | JONG ZULTE | 2 - 1 | - |
208 | RHOD.-DE HOEK A * | - | R SYMPHORINOIS A | 2 - 2 | 3 - 1 |
209 | R.AYWAILLE FC A | - | OL. CHARLEROI CF * | 0 - 2 | - |
210 | HABAY-LA-NEUVE | - | vrij | | |
211 | K.BOCHOLTER VV | - | FC MANDEL UTD A * | 1 - 2 | - |
212 | COUVIN-MARIEMB. A | - | K.LONDERZEEL SK * | 2 - 3 | - |
| | | | | |
213 | RUPEL BOOM * | - | RACING WAREGEM A | 4 - 0 | - |
214 | KVK TIENEN * | - | WINKEL SPORT | 2 - 1 | - |
215 | UNION NAMUR FLV * | - | URSL VISE A | 2 - 1 | - |
216 | SVELTA MELSELE A | - | R.KNOKKE FC * | 0 - 2 | - |
217 | RC BAMBRUGGE * | - | ALB. QUEVY-MONS A | 2 - 1 | - |
218 | OL. WIJGMAAL A * | - | R OUPEYE FC | 7 - 1 | - |
219 | VW HAMME * | - | R.US.BELOEIL A | 5 - 1 | - |
220 | FC GULLEGEM * | - | SC MONTIGNIES A | 3 - 1 | - |
221 | OLSA BRAKEL A | - | KSK HEIST * | 1 - 1 | 3 - 4 |
222 | OPPAGNE-WERIS A | - | RFC WETTEREN * | 0 - 0 | 4 - 5 |
| | | | | |
223 | ST EVEROIS CL A | - | FC TILLEUR A * | 1 - 4 | - |
224 | FC DE KEMPEN TL A °° | - | vrij | | |
225 | KVV VOSSELAAR * | - | PATRO EISDEN MM | 1 - 0 | - |
226 | KFC DUFFEL A | - | vrij | | |
227 | AFC TUBEKE * | - | GREUNS. VOSSEM A | 2 - 0 | - |
228 | S.C.T. MENEN | - | ENTENTE DURBUY A * | 1 - 2 | - |
229 | OOSTNIEUWKERKE | - | RFC LUIK * | 0 - 3 | - |
230 | CS.ONHAYE A * | - | CS.BRAINOIS A | 0 - 0 | 4 - 3 |
231 | EENDRACHT AALST * | - | LIERSE KEMPENZNN | 2 - 0 | - |
232 | KVV.ZELZATE | - | LA LOUVIÈRE CNT * | 1 - 2 | - |
| | | | | |
233 | RWD MOLENBEEK * | - | FC ALKEN A | 6 - 0 | - |
234 | LYRA-LIERSE BERL. * | - | HELSON HELCHTEREN | 1 - 0 | - |
235 | PEPINGEN-HALLE A | - | RCS VERLAINE A * | 0 - 2 | - |
236 | KVC SV OOSTKAMP * | - | BERCHEM SPORT A | 3 - 1 | - |
237 | RFC MEUX A | - | vrij | | |
238 | DESSEL SPORT * | - | RAEREN-EYNATTEN | 3 - 3 | 5 - 4 |
239 | KVC.WINGENE | - | LOENHOUT SK °° * | 0 - 0 | 3 - 4 |
240 | SOLIERES SPORT A | - | FC SERAING * | 0 - 2 | - |
241 | R.US.GIVRY * | - | EENDRACHT TERMIEN | 4 - 4 | 5 - 3 |
242 | FC MARIEKERKE °° * | - | FC HERSTAL A | 2 - 1 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand eerst verlengingen en eventueel strafschoppen.
243 | REBECQUOISE A * | - | LYRA-LIERSE BERL. | 2 - 0 | - |
244 | FC DENDER EH | - | FC SERAING * | 1 - 3 | - |
245 | OL. WIJGMAAL A * | - | KFC NIJLEN °° | 2 - 0 | - |
246 | FC TILLEUR A * | - | KVK TIENEN | 5 - 3 | - |
247 | FC MARIEKERKE °° | - | KSK RONSE * | 0 - 3 | - |
248 | UNION NAMUR FLV | - | RCS VERLAINE A * | 1 - 2 | - |
249 | LA LOUVIÈRE CNTR * | - | DE KEMPEN TL A °° | 7 - 2 | - |
250 | FC MANDEL UTD A * | - | HABAY-LA-NEUVE | 5 - 0 | - |
251 | KSV OUDENAARDE | - | KSV TEMSE * | 1 - 2 | - |
252 | R.KNOKKE FC * | - | BILZERSE WW. A | 5 - 0 | - |
| | | | | |
253 | VW HAMME * | - | AFC TUBEKE | 1 - 0 | - |
254 | TORHOUT 1992 KM * | - | STADE BRAINOIS A | 2 - 1 | - |
255 | RHOD.-DE HOEK A | - | CS.ONHAYE A * | 0 - 2 | - |
256 | RFC MEUX A | - | R.CAPPELLEN FC * | 0 - 2 | - |
257 | KSC BLANKENBERGE | - | KVV VOSSELAAR * | 0 - 2 | - |
258 | RFC WETTEREN * | - | ENTENTE DURBUY A | 1 - 1 | 4 - 2 |
259 | DESSEL SPORT * | - | RWD MOLENBEEK | 4 - 2 | - |
260 | OL. CHARLEROI CF | - | RC BAMBRUGGE * | 1 - 2 | - |
261 | K.LONDERZEEL SK | - | EENDRACHT AALST * | 2 - 4 | - |
262 | LOENHOUT SK °° | - | SC.DIKKELVENNE * | 1 - 4 | - |
| | | | | |
263 | FC GULLEGEM * | - | KVC SV OOSTKAMP | 3 - 1 | - |
264 | FRANCS BORAINS * | - | RFC LUIK | 2 - 1 | - |
265 | K SINT-JOB FC °° | - | RUPEL BOOM * | 3 - 4 | - |
266 | R.US.GIVRY | - | KFC DUFFEL A * | 1 - 5 | - |
267 | SK DEINZE | - | KSK HEIST * | 0 - 0 | 7 - 8 |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
268 | KFC DUFFEL A * | - | R.KNOKKE FC | 2 - 1 | - |
269 | KSK RONSE * | - | OL. WIJGMAAL A | 4 - 2 | - |
270 | MANDEL UTD A * | - | FC GULLEGEM | 0 - 0 | 1 - 0 |
271 | OH LEUVEN * | - | RFC WETTEREN | 6 - 0 | - |
272 | FRANCS BORAINS * | - | TORHOUT KM | 6 - 1 | - |
273 | R.CAPPELLEN FC * | - | VW HAMME | 1 - 0 | - |
274 | KSK HEIST | - | KSC LOKEREN * | 0 - 4 | - |
275 | CS.ONHAYE A | - | EENDR. AALST * | 0 - 1 | - |
276 | LA LOUVIÈRE CNT | - | KVC WESTERLO * | 1 - 2 | - |
277 | DESSEL SPORT * | - | EXCEL. VIRTON | 3 - 1 | - |
278 | RCS VERLAINE A * | - | RC BAMBRUGGE | 1 - 1 | 4 - 2 |
279 | FC SERAING * | - | KSV ROESELARE | 1 - 0 | - |
280 | K BEERSCHOT VA * | - | SC.DIKKELVENNE | 6 - 1 | - |
281 | REBECQUOISE A * | - | FC TILLEUR A | 2 - 1 | - |
282 | RUPEL BOOM * | - | KVV VOSSELAAR | 2 - 2 | 4 - 2 |
283 | LOMMEL SK * | - | KSV TEMSE | 4 - 0 | - |
| | | | | |
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze
de 16e finales.
Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina Beker van Belgie - Croky Cup.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met,
in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.
1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de KBVB.
6. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde.
De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.
7. Ter info van de provinciale clubs die tegen een ploeg uit de 3e (of 2e) amateurs uitkomen, en zich de vraag stellen hoe dat zit indien
beide ploegen dezelfde kleuren van voetbaluitrusting dragen:
- bij een wedstrijd in de Croky Cup waarin een provinciale ploeg speelt moet de thuisploeg zich qua kleur van outfit aanpassen,
- en bij een wedstrijd waarin beide ploegen minstens uit de 3e amateurklasse komen moet de bezoekende ploeg zich aanpassen.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).