Ronde 1 tot en met 5
Update: 27/08/2019 om 10:34u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Alles over het wedden op Voetbal.
De grootste community van de Benelux.
Chat - Forum - Voorbeschouwingen - Voetbalpronostiek
www.voetbalwedden.net
info@voetbalwedden.net
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 27/08/2019 om 10:34u
Nationaal  /  Beker van België  /  Ronde 1 tot en met 5
BEKER VAN BELGIE 2019-2020 - DE CROKY CUP
SPEELDAGEN 1 TOT 5

Beker van Belgie De "Beker van België" heet officiëel "De Croky-Cup" (c), naar de naam van
de sponsor, die hiervoor een contract sloot met de KBVB.

Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vijf speeldagen.
Verder op deze pagina staan de selectiecriteria van de provinciale ploegen,
plus de regeling in de "Croky Cup".

Voor het archief van vorig seizoen in de "Croky Cup - Beker van België 2018-2019", klik hier.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina
Beker van Belgie - Croky Cup.

!! De Antwerpse provincialers werden in groep 3, 7 en 8 uitgeloot (°° achter hun naam).
- De ploegen uit de provincie Antwerpen die in de nationale reeksen uitkomen ziet u in cursief.

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 1
Zaterdag 27 en zondag 28 juli 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
 Nr Wedstrijd Uitslag Pen.


GROEP 1



1 CHAUMONT - OPPAGNE-WERIS A * 0 - 0 2 - 4
2 FRANCORCHAMPS A * - FLORENVILLOIS 2 - 1 -
3 LIBRAMONTOIS * - R.RC.MORMONT A 1 - 0 -
4 ROCHEFORTOISE * - VYLE-THAROUL 4 - 3 -
5 MALMUNDARIA A - ETHE BELMONT * 2 - 2 2 - 4
6 WALLONIA LIBIN A - WALLONNE CINEY A * 0 - 4 -
7 FC BERCHEUX A - FC.ROCHERATH * 3 - 6 -
8 TEMPLIERS-NANDRIN A * - RUS LOYERS A 1 - 1 3 - 0
9 R.ES.VAUX - ST-LS-SAINT-LEGER * 2 - 3 -
10 R.SC.NASSOGNE A - FCB SPRIMONT A * 0 - 3 -
11 R.FC.BUTGENBACH - HABAY-LA-NEUVE * 1 - 4 -
12 R.RC.MORMONT B - CS ANDENNAIS A * 1 - 3 -
13 MEIX-DT-VIRTON A * - R.OC.ROCHOIS A 4 - 0 -
14 R.AYWAILLE FC A * - R.SC.MUNO 17 - 0 -


GROEP 2



15 UNITED RICHELLE A * - RFC DE GOE 6 - 1 -
16 FC HORION - UCE DE LIEGE A * 2 - 7 -
17 ETOILE DE FAIMES A * - JS EGHEZEE A 5 - 1 -
18 HEUR-TONGEREN A * - MCS SPORT LIEGE 14 - 0 -
19 RFC HUY A - RFC GRAND-LEEZ A * 1 - 1 3 - 4
20 FC VLIERMAAL - DARING HUVO JEUK * 0 - 0 4 - 5
21 TAVIETOISE A - BILZERSE WALTWILDER A * 0 - 4 -
22 RAS JODOIGNE A * - ELSAUTOISE A 5 - 1 -
23 R OUPEYE FC * - RFC WARNANT A 0 - 0 5 - 3
24 VK WELLEN * - FC EUPEN 1963 A 4 - 0 -
25 FC HERSTAL A * - HERDEREN-MILLEN 6 - 2 -
26 RW WALHAIN A - FC ALKEN A 0 - 5 -
27 RFC RAEREN-EYNATTEN * - WANZE/BAS-OHA A 2 - 1 -
28 RJ AISCHOISE A * - RFC JEHAYTOIS A 4 - 1 -


GROEP 3



29 HELSON HELCHTEREN * - KABOUTERS OPGLABBEEK 5 - 1 -
30 KVC HOUTVENNE * - BERG EN DAL VV °° 4 - 2 -
31 FC DE KEMPEN TL A °° - KVK BERINGEN 1 - 1 4 - 2
32 KAC BETEKOM A * - FC.GEETBETS 8 - 1 -
33 TORPEDO HASSELT - EENDRACHT TERMIEN * 0 - 2 -
34 KSV SCHRIEK °° - VC KESSELT * 1 - 1 2 - 4
35 KFC TURNHOUT A * - HERK-DE-STAD FC A 5 - 1 -
36 WEERSTAND KOERSEL * - VV HOUTEM A 6 - 2 -
37 HEUSDEN-ZOLDER * - SP WIJCHMAAL 6 - 1 -
38 BOKRIJK SPORT - EENDR. STEVOORT * 1 - 3 -
39 WITGOOR DESSEL * - STAL SPORT KOERSEL 6 - 1 -
40 KESK LEOPOLDSBURG - ESPERANZA PELT * 0 - 1 -
41 KFC BAAL
KFC DIEST * 0 - 8 -
42 KFC LILLE °° * - KST ELEN 3 - 0 -
43 VK LINDEN A * - PARK FC HOUTHALEN 2 - 0 -


GROEP 4



44 TERVUREN-DUISBURG A * - BERTEM-LEEFDAAL A 1 - 1 6 - 5
45 PONT-A CELLES-BUZET A - RC.D'ETTERBEEK A * 1 - 2 -
46 VILLERS LA VILLE A * - ES DE LA MOLIGNEE A 3 - 1 -
47 CS.WEPIONNAIS A - WAVRE SPORTS FC A * 0 - 2 -
48 US.CLUB ANDERLUES A - R.IXELLES SC A * 1 - 2 -
49 FC.STOCKEL A * - ENTITE MANAGEOISE 2 - 2 11 - 10
50 LA HULPE SC - R.US.BIESME A * 1 - 4 -
51 US.D'OPHAIN - GREUNSJOTTERS VOSSEM A * 0 - 2 -
52 GOSSELIES SPORTS A * - OC.NISMES 4 - 2 -
53 RHODIENNE-DE HOEK A * - R.SC.DE NEFFE 4 - 0 -
54 L'ENTITE FLOREFFE A - R.LEOPOLD FC. A * 1 - 2 -
55 R.FC.SPY - R.FC.RHISNOIS A * 0 - 2 -
56 CS.WAYS-GENAPPE A - TEMPO OVERIJSE * 0 - 3 -
57 UN. LASNE OHAIN A - SC MONTIGNIES A * 2 - 2 2 - 4


GROEP 5



58 R.FC.TOURNAI A * - K.SV.MAARKEDAL 6 - 1 -
59 R.SC.NAASTOIS A - K.HO.HUIZINGEN A * 0 - 1 -
60 PERUWELZ FC A * - FC.VACRESSE 3 - 1 -
61 FC.MOLENBAIX A * - ST-GHISL.T-H B 4 - 1 -
62 CS.BRAINOIS A * - A.C LE ROEULX A 3 - 0 -
63 RAPID SYMPHORINOIS A * - HYON-QUAREGNON A 5 - 1 -
64 ST-GHISL.T-H A * - OLYMPIC TRIVIERES A 7 - 0 -
65 KV.ZUUN A - R.LC.HORNU * 0 - 2 -
66 BOSQUETIA FRAMERIES A - STADE BRAINOIS A * 0 - 7 -
67 ALBERT QUEVY-MONS A * - ET.SP.BRAINOISE A 7 - 1 -
68 KFCMZ.TOLLEMBEEK * - US.NEUFVILLOISE A 2 - 0 -
69 R.US.BELOEIL A * - PV OSTICHES-ATH A 2 - 0 -
70 SC.PATURAGEOIS - OLSA BRAKEL A * 0 - 3 -
71 KVV VLAAMSE ARDENNEN * - SP CLUB JEMAPPES A 5 - 1 -


GROEP 6



72 KVCSV OOSTKAMP * - LENDELEDE SPORT 8 - 1 -
73 VK.ADEGEM - EXC.MARIAKERKE * 1 - 5 -
74 SC.WIELSBEKE A - WS.CLUB LAUWE * 0 - 2 -
75 TORHOUT 1992 KM * - FC.KLEIT MALDEGEM 3 - 1 -
76 SASSPORT BOEZINGE * - SK.NIEUWKERKE 2 - 0 -
77 SK.OOSTNIEUWKERKE * - K.FC.POPERINGE A 3 - 1 -
78 EENDRACHT AALTER * - RACING CLUB LAUWE 3 - 1 -
79 ST-JORIS SLEIDINGE - K.V.E.DRONGEN * 1 - 2 -
80 KVC.WINGENE * - EENDRACHT WERVIK 2 - 1 -
81 KVV.OOSTDUINKERKE - KSC BLANKENBERGE * 0 - 0 1 - 4
82 SK.VLAMERTINGE A - DOTTIGNIES SP A * 1 - 2 -
83 VK.DADIZELE A * - RJ COMINES-WARNETON 6 - 1 -
84 JONG ZULTE * - FC.LEMBEKE 2 - 1 -
85 RACING WAREGEM A * - SVD.KORTEMARK A 2 - 1 -


GROEP 7



86 RAC CLUB BAMBRUGGE * - VC.GROOT DILBEEK A 2 - 0 -
87 WOLVERTEM MERCHTEM * - TK MELDERT 4 - 1 -
88 HOGER OP KALKEN A - K.VC.JONG LEDE * 0 - 2 -
89 FC MARIEKERKE °° * - SCHELLE SPORT °° 6 - 1 -
90 KSV BORNEM * - KFCV WINTAM °° 5 - 1 -
91 SV.KOBBEGEM - ELENE-GROTENB. A * 0 - 7 -
92 SVELTA MELSELE A * - K.FC.VRASENE 3 - 1 -
93 EENDR.ZELE A - K.VK.NINOVE * 0 - 2 -
94 SV.ZAFFELARE A - FC LEBBEKE A * 1 - 4 -
95 AVANTI STEKENE * - RVC HOBOKEN A °° 4 - 1 -
96 KVV.ZELZATE * - FC.EDEBOYS 5 - 0 -
97 SK.LOCHRISTI A * - KAV.DENDERMONDE 2 - 1 -
98 FC VOORDE APPELTERRE - RFC WETTEREN * 1 - 4 -


GROEP 8



99 WOLUWE-ZAVENTEM A - KFC ST-LENAARTS A * 1 - 6 -
100 K.ZANDHOVENSE SK °° - K.RC.MECHELEN °° * 1 - 4 -
101 KFC NIJLEN °° * - KOSOVA SCHAERBEEK A 2 - 1 -
102 K SINT-JOB FC °° * - CROSS. SCHAERBEEK A 2 - 1 -
103 MINDERHOUT VV °° - K KONTICH FC A °° * 1 - 2 -
104 SPORT. KAMPENHOUT * - FC.GANSHOREN A 0 - 0 2 - 1
105 ANDERLECHT-MILAN A - V.K. BERG-OP * 0 - 5 -
106 KFC EXC.BOUWEL °° - ST EVEROIS RC CLUB A * 2 - 2 1 - 2
107 LOENHOUT SK °° * - FC.SAINT-JOSSE A 1 - 1 5 - 4
108 K.TERNESSE VV A °° * - KFC.EPPEGEM A 2 - 2 5 - 4
109 KFC ZWARTE LEEUW * - PUTTE SK °° 7 - 0 -
110 LYRA-LIERSE BERLAAR * - ZANDVLIET SPORT °° 4 - 0 -
111 KVNA WORTEL °° *
R.SD.JETTE A 1 - 1 4 - 2
112 HOGER OP VELTEM A - CITY PIRATES ANTW. A * 0 - 3 -

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 2
Zaterdag 3 en zondag 4 augustus 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "81",
betekent "de winnaar van wedstrijd 81 uit de vorige ronde".

Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.

 Nr Wedstrijd Uitslag Pen.
113 R.FC.TOURNAI A - KVK TIENEN * 0 - 4 -
114 SOLIERES SPORT A * - VC KESSELT 6 - 1 -
115 FCB SPRIMONT A - KVCSV OOSTKAMP * 1 - 1 2 - 3
116 KSC BLANKENBERGE * - LIBRAMONTOIS 3 - 3 5 - 3
117 R CLUB HARELBEKE - UCE DE LIEGE A * 0 - 0 4 - 5
118 WEERSTAND KOERSEL * - WAVRE SPORTS FC A 4 - 0 -
119 K KONTICH FC A °° - OLYMPIA WIJGMAAL A * 2 - 3 -
120 KSV TEMSE * - RC.D'ETTERBEEK A 2 - 0 -
121 SC MONTIGNIES A * - HEUR-TONGEREN A 2 - 1 -
122 R.US.BELOEIL A * - RACING CLUB GENT 2 - 1 -






123 FC LEBBEKE A * - KFCMZ.TOLLEMBEEK 12 - 0 -
124 SK.OOSTNIEUWKERKE * - ETOILE DE FAIMES A 2 - 1 -
125 WALLONNE CINEY A - BILZERSE WALTWILDER A * 0 - 1 -
126 RAAL LA LOUVIERE - TEMPO OVERIJSE * 2 - 2 2 - 4
127 PERUWELZ FC A - FC DE KEMPEN TL A °° * 1 - 3 -
128 STOCKAY-WARFUSEE A * - K.VK.NINOVE 2 - 2 5 - 4
129 KFC ST-LENAARTS A - FC MANDEL UTD A * 1 - 1 2 - 4
130 R.LC.HORNU - R.AYWAILLE FC A * 0 - 1 -
131 DARING HUVO JEUK - LOENHOUT SK °° * 2 - 3 -
132 K.BOCHOLTER VV * - VILLERS LA VILLE A 10 - 0 -






133 K.VK.WESTHOEK - LYRA-LIERSE BERLAAR * 0 - 0 3 - 4
134 SPOUWEN-MPTN - EENDRACHT AALTER * 3 - 3 4 - 5
135 KSK RONSE * - R.US.BIESME A 5 - 1 -
136 K.LONDERZEEL SK * - HEUSDEN-ZOLDER 6 - 1 -
137 WITGOOR DESSEL - RAPID SYMPHORINOIS A * 2 - 3 -
138 KSV BORNEM - KVC.WINGENE * 1 - 2 -
139 ST-GHISL.T-H A - FC GULLEGEM * 1 - 2 -
140 SC.DIKKELVENNE * - EXC.MARIAKERKE 5 - 2 -
141 TERVUREN-DUISBURG A - RFC.MEUX A * 1 - 3 -
142 CS.BRAINOIS A * - FC.ROCHERATH 2 - 0 -






143 RFC GRAND-LEEZ A - TORHOUT 1992 KM * 1 - 1 4 - 5
144 KFC DUFFEL A * - UNITED RICHELLE A 3 - 0 -
145 HELSON HELCHTEREN * - KVV VLAAMSE ARDENNEN 2 - 2 3 - 2
146 HABAY-LA-NEUVE * - ETHE BELMONT 2 - 0 -
147 ST EVEROIS RC CLUB A * - MEIX-DT-VIRTON A 2 - 0 -
148 SK SINT-NIKLAAS - FC ALKEN A * 0 - 0 4 - 5
149 BERCHEM SPORT 2004 A * - VK.DADIZELE A 3 - 0 -
150 ROCHEFORTOISE - US.REBECQUOISE A * 0 - 4 -
151 KFC ZWARTE LEEUW - CS.ONHAYE A * 1 - 1 1 - 4
152 RCS VERLAINE A * - K.HO.HUIZINGEN A 3 - 1 -






153 RFC RAEREN-EYNATTEN * - RJ AISCHOISE A 4 - 1 -
154 R.US.GIVRY * - ROFC STOCKEL A 6 - 2 -
155 UNION NAMUR FLV - A * - FRANCORCHAMPS A 2 - 1 -
156 JONG ZULTE * - RRC HAMOIR 3 - 0 -
157 COUVIN-MARIEMB. A * - SASSPORT BOEZINGE 1 - 0 -
158 SK.LOCHRISTI A - R.CAPPELLEN FC * 2 - 2 4 - 5
159 SP.HASSELT - RFC WETTEREN * 1 - 3 -
160 RAC CLUB BAMBRUGGE * - KVC HOUTVENNE 3 - 3 6 - 5
161 RC HADES HASSELT - OLSA BRAKEL A * 0 - 4 -
162 ELENE-GROTENBERGE A - KFC NIJLEN °° * 1 - 3 -






163 KVV.ZELZATE * - KFC TURNHOUT A 2 - 1 -
164 KSV OUDENAARDE * - KVNA WORTEL °° 9 - 1 -
165 ACREN LESSINES A - AVANTI STEKENE * 2 - 3 -
166 KFC DIEST - FC MARIEKERKE °° * 0 - 3 -
167 ASV GEEL * - R.LEOPOLD FC. A 3 - 1 -
168 KVV VOSSELAAR * - VK LINDEN A 6 - 1 -
169 WS.CLUB LAUWE * - WOLVERTEM MERCHTEM 1 - 1 5 - 3
170 GREUNSJOTTERS VOSSEM A * - R.IXELLES SC A 0 - 0 7 - 6
171 PEPINGEN-HALLE A * - V.K. BERG-OP 11 - 0 -
172 KFC LILLE °° - VW HAMME * 1 - 2 -






173 DOTTIGNIES SP A - RACING WAREGEM A * 1 - 1 3 - 5
174 EENDR. STEVOORT - R OUPEYE FC * 0 - 4 -
175 HOOGSTRATEN VV * - FC.MOLENBAIX A 4 - 0 -
176 GOSSELIES SPORTS A - TEMPLIERS-NANDRIN A * 2 - 3 -
177 RHODIENNE-DE HOEK A * - VK WELLEN 1 - 1 5 - 3
178 EENDRACHT AALST * - CITY PIRATES ANTW. A 3 - 2 -
179 S.C.T. MENEN * - CS ANDENNAIS A 5 - 0 -
180 K.V.E.DRONGEN - ENTENTE DURBUY A * 1 - 2 -
181 FRANCS BORAINS * - KAC BETEKOM A 1 - 0 -
182 ST-LS-SAINT-LEGER - FC HERSTAL A * 0 - 3 -






183 OPPAGNE-WERIS A * - SPARTA PETEGEM A 0 - 0 5 - 4
184 KFC MERELBEKE - ALBERT QUEVY-MONS A * 1 - 5 -
185 EENDRACHT TERMIEN * - ESPERANZA PELT 4 - 1 -
186 K.VC.JONG LEDE - SVELTA MELSELE A * 0 - 2 -
187 KSKV. ZWEVEZELE A - SPORT. KAMPENHOUT * 2 - 3 -
188 DIEGEM SPORT A - STADE BRAINOIS A * 3 - 4 -
189 RAS JODOIGNE A - FC TILLEUR A * 1 - 7 -
190 K.TERNESSE VV A °° - STADE WAREMME A * 0 - 3 -
191 R.KNOKKE FC * - K.RC.MECHELEN °° 1 - 0 -
192 K SINT-JOB FC °° * - R.FC.RHISNOIS A 3 - 0 -

DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 3
Zaterdag 10 en zondag 11 augustus 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
193 K SINT-JOB FC °° * - ASV GEEL 2 - 24 - 3
194 TEMPO OVERIJSE - KSV OUDENAARDE * 2 - 22 - 4
195 KSC BLANKENBERGE *- TEMPLIERS-NANDRIN 2 - 0 -
196 HOOGSTRATEN VV -STADE BRAINOIS A *0 - 03 - 5
197 US.REBECQUOISE A * -FC LEBBEKE A 0 - 05 - 4
198 FC DENDER EH *-WS.CLUB LAUWE 2 - 0 -
199 AVANTI STEKENE - TORHOUT 1992 KM *1 - 2 -
200 BILZERSE WALTW. A *- EENDRACHT AALTER 1 - 14 - 3
201 KFC NIJLEN °° * - STOCKAY-WARFUSEE 1 - 0 -
202 R.CAPPELLEN FC * -THES SPORT TESS. 1 - 14 - 3
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
203 SC.DIKKELVENNE * - SP. KAMPENHOUT 5 - 0 -
204 UCE DE LIEGE A - SK DEINZE *0 - 3 -
205 KSK RONSE *- STADE WAREMME A 0 - 04 - 3
206 FRANCS BORAINS * - WEERSTAND KOERSEL 4 - 1 -
207 KSV TEMSE * - JONG ZULTE 2 - 1 -
208 RHOD.-DE HOEK A * - R SYMPHORINOIS A 2 - 23 - 1
209 R.AYWAILLE FC A - OL. CHARLEROI CF *0 - 2 -
210 HABAY-LA-NEUVE - vrij    
211 K.BOCHOLTER VV - FC MANDEL UTD A * 1 - 2 -
212 COUVIN-MARIEMB. A - K.LONDERZEEL SK *2 - 3 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
213 RUPEL BOOM *- RACING WAREGEM A 4 - 0 -
214 KVK TIENEN * - WINKEL SPORT 2 - 1 -
215 UNION NAMUR FLV * - URSL VISE A2 - 1 -
216 SVELTA MELSELE A - R.KNOKKE FC * 0 - 2 -
217 RC BAMBRUGGE * - ALB. QUEVY-MONS A 2 - 1 -
218 OL. WIJGMAAL A * - R OUPEYE FC 7 - 1 -
219 VW HAMME * - R.US.BELOEIL A 5 - 1 -
220 FC GULLEGEM *- SC MONTIGNIES A 3 - 1 -
221 OLSA BRAKEL A - KSK HEIST * 1 - 13 - 4
222 OPPAGNE-WERIS A - RFC WETTEREN * 0 - 04 - 5
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
223 ST EVEROIS CL A - FC TILLEUR A * 1 - 4 -
224 FC DE KEMPEN TL A °° - vrij    
225 KVV VOSSELAAR * - PATRO EISDEN MM1 - 0 -
226 KFC DUFFEL A - vrij    
227 AFC TUBEKE *- GREUNS. VOSSEM A 2 - 0 -
228 S.C.T. MENEN - ENTENTE DURBUY A *1 - 2 -
229 OOSTNIEUWKERKE - RFC LUIK *0 - 3 -
230 CS.ONHAYE A * - CS.BRAINOIS A 0 - 04 - 3
231 EENDRACHT AALST * - LIERSE KEMPENZNN 2 - 0 -
232 KVV.ZELZATE - LA LOUVIÈRE CNT *1 - 2 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
233 RWD MOLENBEEK *-FC ALKEN A 6 - 0 -
234 LYRA-LIERSE BERL. * - HELSON HELCHTEREN 1 - 0 -
235 PEPINGEN-HALLE A - RCS VERLAINE A *0 - 2 -
236 KVC SV OOSTKAMP *- BERCHEM SPORT A 3 - 1 -
237 RFC MEUX A - vrij    
238 DESSEL SPORT *- RAEREN-EYNATTEN 3 - 35 - 4
239 KVC.WINGENE - LOENHOUT SK °° * 0 - 03 - 4
240 SOLIERES SPORT A - FC SERAING *0 - 2 -
241 R.US.GIVRY * -EENDRACHT TERMIEN 4 - 45 - 3
242 FC MARIEKERKE °° * - FC HERSTAL A 2 - 1 -
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 4
Zaterdag 17 en zondag 18 augustus 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand eerst verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
243 REBECQUOISE A * - LYRA-LIERSE BERL. 2 - 0 -
244 FC DENDER EH - FC SERAING * 1 - 3 -
245 OL. WIJGMAAL A * - KFC NIJLEN °° 2 - 0 -
246 FC TILLEUR A * - KVK TIENEN 5 - 3 -
247 FC MARIEKERKE °° - KSK RONSE * 0 - 3 -
248 UNION NAMUR FLV - RCS VERLAINE A * 1 - 2 -
249 LA LOUVIÈRE CNTR * - DE KEMPEN TL A °° 7 - 2 -
250 FC MANDEL UTD A * - HABAY-LA-NEUVE 5 - 0 -
251 KSV OUDENAARDE - KSV TEMSE * 1 - 2 -
252 R.KNOKKE FC * - BILZERSE WW. A 5 - 0 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
253 VW HAMME * - AFC TUBEKE 1 - 0 -
254 TORHOUT 1992 KM * - STADE BRAINOIS A 2 - 1 -
255 RHOD.-DE HOEK A - CS.ONHAYE A * 0 - 2 -
256 RFC MEUX A - R.CAPPELLEN FC * 0 - 2 -
257 KSC BLANKENBERGE - KVV VOSSELAAR * 0 - 2 -
258 RFC WETTEREN * - ENTENTE DURBUY A 1 - 14 - 2
259 DESSEL SPORT * - RWD MOLENBEEK 4 - 2 -
260 OL. CHARLEROI CF - RC BAMBRUGGE * 1 - 2 -
261 K.LONDERZEEL SK - EENDRACHT AALST * 2 - 4 -
262 LOENHOUT SK °° - SC.DIKKELVENNE * 1 - 4 -
      
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
263 FC GULLEGEM * - KVC SV OOSTKAMP 3 - 1 -
264 FRANCS BORAINS * - RFC LUIK 2 - 1 -
265 K SINT-JOB FC °° - RUPEL BOOM * 3 - 4 -
266 R.US.GIVRY - KFC DUFFEL A * 1 - 5 -
267 SK DEINZE - KSK HEIST *0 - 07 - 8
      
DE CROKY CUP - VOORRONDE - SPEELDAG 5
Zaterdag 24 en zondag 25 augustus 2019
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag V./P.
268 KFC DUFFEL A * - R.KNOKKE FC 2 - 1 -
269 KSK RONSE * - OL. WIJGMAAL A 4 - 2 -
270 MANDEL UTD A * - FC GULLEGEM 0 - 01 - 0
271 OH LEUVEN *- RFC WETTEREN 6 - 0 -
272 FRANCS BORAINS * - TORHOUT KM 6 - 1 -
273 R.CAPPELLEN FC * - VW HAMME 1 - 0 -
274 KSK HEIST - KSC LOKEREN *0 - 4 -
275 CS.ONHAYE A - EENDR. AALST * 0 - 1 -
276 LA LOUVIÈRE CNT - KVC WESTERLO *1 - 2 -
277 DESSEL SPORT * - EXCEL. VIRTON 3 - 1 -
278 RCS VERLAINE A * - RC BAMBRUGGE 1 - 14 - 2
279 FC SERAING *- KSV ROESELARE 1 - 0 -
280 K BEERSCHOT VA *- SC.DIKKELVENNE 6 - 1 -
281 REBECQUOISE A * - FC TILLEUR A 2 - 1 -
282 RUPEL BOOM * - KVV VOSSELAAR 2 - 24 - 2
283 LOMMEL SK *- KSV TEMSE 4 - 0 -
      
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze de 16e finales.

Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina
Beker van Belgie - Croky Cup.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).

SELECTIE VAN DE PROVINCIALE PLOEGEN HEREN

Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met, in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil (tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.

REGELING IN DE CROKY-CUP

1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de KBVB.
6. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde. De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.
7. Ter info van de provinciale clubs die tegen een ploeg uit de 3e (of 2e) amateurs uitkomen, en zich de vraag stellen hoe dat zit indien beide ploegen dezelfde kleuren van voetbaluitrusting dragen:
- bij een wedstrijd in de Croky Cup waarin een provinciale ploeg speelt moet de thuisploeg zich qua kleur van outfit aanpassen,
- en bij een wedstrijd waarin beide ploegen minstens uit de 3e amateurklasse komen moet de bezoekende ploeg zich aanpassen.