Vrouwen 2e Nationale A
Update: 21/09/2019 om 20:08u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Schoonheidsinstituut - Zwembadcomplex
Massagebad-Sauna-Douches
Infraroodsauna-Hammam
Isabelle Swerts
Winterdreef 23, 2360 Oud Turnhout
Tel: +32 (0)14 45.35.19
isabelle@naturelle.be
www.naturelle.be
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 21/09/2019 om 20:08u
Nationaal  /  Vrouwen Nationaal  /  Vrouwen 2e Nationale A
DE VOETBALCOMPETITIE 2019 - 2020
VROUWEN - 2e NATIONALE A

De 14 ploegen zijn:
Dames VK Egem, AA Gent C, Zulte-Waregem B, Olsa Brakel A, Club Brugge B,
Svelta Melsele, KSV Sottegem, Ladies Harelbeke, Bosdam Beveren, Saint-Ghislain T-H B,
ASC Havinnes, KFC Wuustwezel A, Fémina WS Woluwe B en RSC Anderlecht B.

Archief - Seizoen 2018-2019 Geografische ligging  
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (21 september 2019)
Zat. 21/09 14u00 Olsa Brakel A - Fémina WS Woluwe B 4 - 2
Zat. 21/09 15u00 KFC Wuustwezel A - Ladies Harelbeke 9 - 2
Zat. 21/09 15u00 RSC Anderlecht B - St-Ghislain T-H B 9 - 0
Zat. 21/09 15u00 Dames VK Egem - AA Gent C 4 - 2
Zat. 21/09 15u00 ASC Havinnes - Zulte-Waregem B 1 - 2
Zat. 21/09 16u00 Svelta Melsele - Bosdam Beveren 5 - 3
Zat. 21/09 17u00 KSV Sottegem - Club Brugge B 3 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht B 4 4 0 0 23 2 12
2 Dames VK Egem 4 3 0 1 14 7 10
3 Zulte-Waregem B 4 3 0 1 13 6 10
4 Svelta Melsele 4 3 1 0 23 9 9
5 KFC Wuustwezel A 4 3 1 0 19 11 9
6 AA Gent C 4 3 1 0 15 10 9
7 Bosdam Beveren 4 2 2 0 13 8 6
8 Olsa Brakel A 4 2 2 0 12 13 6
9 Club Brugge B 4 1 3 0 7 9 3
10 KSV Sottegem 4 1 3 0 7 16 3
11 St-Ghislain T-H B 4 1 3 0 7 17 3
12 ASC Havinnes 4 0 3 1 4 14 1
13 Ladies Harelbeke 4 0 3 1 7 32 1
14 Fémina WS Woluwe B 4 0 4 0 2 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (24 augustus 2019)
Ladies Harelbeke - ASC Havinnes 3 - 3
KFC Wuustwezel A - Svelta Melsele 4 - 3
St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem 2 - 6
AA Gent C - Club Brugge B 3 - 1
Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 5 - 2
Bosdam Beveren - KSV Sottegem 4 - 1
Fémina WS Woluwe B - RSC Anderlecht B 0 - 1


Speeldag 2 (31 augustus 2019)
Olsa Brakel A - AA Gent C 3 - 4
Club Brugge B - Fémina WS Woluwe B 2 - 0
RSC Anderlecht B - KFC Wuustwezel A 6 - 1
ASC Havinnes - St-Ghislain T-H B 0 - 4
KSV Sottegem - Zulte-Waregem B 1 - 4
Dames VK Egem - Bosdam Beveren 2 - 1
Svelta Melsele - Ladies Harelbeke 13 - 1


Speeldag 3 (14 september 2019)
Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
Ladies Harelbeke - RSC Anderlecht B 1 - 7
St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele 1 - 2
AA Gent C - KSV Sottegem 6 - 2
Zulte-Waregem B - Dames VK Egem 2 - 2
Bosdam Beveren - ASC Havinnes 5 - 0
Fémina WS Woluwe B - KFC Wuustwezel A 0 - 5


Speeldag 4 (21 september 2019)
Olsa Brakel A - Fémina WS Woluwe B 4 - 2
KFC Wuustwezel A - Ladies Harelbeke 9 - 2
RSC Anderlecht B - St-Ghislain T-H B 9 - 0
Dames VK Egem - AA Gent C 4 - 2
KSV Sottegem - Club Brugge B 3 - 2
ASC Havinnes - Zulte-Waregem B 1 - 2
Svelta Melsele - Bosdam Beveren 5 - 3


Speeldag 5 (5 oktober 2019)
Club Brugge B - Dames VK Egem
Olsa Brakel A - KSV Sottegem
St-Ghislain T-H B - KFC Wuustwezel A
AA Gent C - ASC Havinnes
Bosdam Beveren - RSC Anderlecht B
Zulte-Waregem B - Svelta Melsele
Fémina WS Woluwe B - Ladies Harelbeke


Speeldag 6 (19 oktober 2019)
ASC Havinnes - Club Brugge B
Ladies Harelbeke - St-Ghislain T-H B
KSV Sottegem - Fémina WS Woluwe B
KFC Wuustwezel A - Bosdam Beveren
RSC Anderlecht B - Zulte-Waregem B
Dames VK Egem - Olsa Brakel A
Svelta Melsele - AA Gent C


Speeldag 7 (2 november 2019)
Club Brugge B - Svelta Melsele
Olsa Brakel A - ASC Havinnes
KSV Sottegem - Dames VK Egem
AA Gent C - RSC Anderlecht B
Zulte-Waregem B - KFC Wuustwezel A
Fémina WS Woluwe B - St-Ghislain T-H B
Bosdam Beveren - Ladies Harelbeke


Speeldag 8 (9 november 2019)
Ladies Harelbeke - Zulte-Waregem B
St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren
KFC Wuustwezel A - AA Gent C
RSC Anderlecht B - Club Brugge B
ASC Havinnes - KSV Sottegem
Dames VK Egem - Fémina WS Woluwe B
Svelta Melsele - Olsa Brakel A


Speeldag 9 (16 november 2019)
Olsa Brakel A - RSC Anderlecht B
Club Brugge B - KFC Wuustwezel A
Dames VK Egem - ASC Havinnes
KSV Sottegem - Svelta Melsele
AA Gent C - Ladies Harelbeke
Fémina WS Woluwe B - Bosdam Beveren
Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B


Speeldag 10 (23 november 2019)
Ladies Harelbeke - Club Brugge B
KFC Wuustwezel A - Olsa Brakel A
RSC Anderlecht B - KSV Sottegem
ASC Havinnes - Fémina WS Woluwe B
St-Ghislain T-H B - AA Gent C
Svelta Melsele - Dames VK Egem
Bosdam Beveren - Zulte-Waregem B


Speeldag 11 (30 november 2019)
Club Brugge B - St-Ghislain T-H B
Olsa Brakel A - Ladies Harelbeke
ASC Havinnes - Svelta Melsele
Dames VK Egem - RSC Anderlecht B
KSV Sottegem - KFC Wuustwezel A
AA Gent C - Bosdam Beveren
Fémina WS Woluwe B - Zulte-Waregem B


Speeldag 12 (7 december 2019)
KFC Wuustwezel A - Dames VK Egem
Ladies Harelbeke - KSV Sottegem
St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A
RSC Anderlecht B - ASC Havinnes
Bosdam Beveren - Club Brugge B
Fémina WS Woluwe B - Svelta Melsele
Zulte-Waregem B - AA Gent C


Speeldag 13 (14 december 2019)
Olsa Brakel A - Bosdam Beveren
Club Brugge B - Zulte-Waregem B
KSV Sottegem - St-Ghislain T-H B
Dames VK Egem - Ladies Harelbeke
ASC Havinnes - KFC Wuustwezel A
AA Gent C - Fémina WS Woluwe B
Svelta Melsele - RSC Anderlecht B


Speeldag 14 (11 januari 2020)
Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B
Club Brugge B - AA Gent C
KSV Sottegem - Bosdam Beveren
ASC Havinnes - Ladies Harelbeke
RSC Anderlecht B - Fémina WS Woluwe B
Dames VK Egem - St-Ghislain T-H B
Svelta Melsele - KFC Wuustwezel A


Speeldag 15 (18 januari 2020)
St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes
KFC Wuustwezel A - RSC Anderlecht B
Ladies Harelbeke - Svelta Melsele
AA Gent C - Olsa Brakel A
Bosdam Beveren - Dames VK Egem
Zulte-Waregem B - KSV Sottegem
Fémina WS Woluwe B - Club Brugge B


Speeldag 16 (1 februari 2020)
Olsa Brakel A - Club Brugge B
Dames VK Egem - Zulte-Waregem B
KSV Sottegem - AA Gent C
KFC Wuustwezel A - Fémina WS Woluwe B
ASC Havinnes - Bosdam Beveren
RSC Anderlecht B - Ladies Harelbeke
Svelta Melsele - St-Ghislain T-H B


Speeldag 17 (8 februari 2020)
Club Brugge B - KSV Sottegem
St-Ghislain T-H B - RSC Anderlecht B
Ladies Harelbeke - KFC Wuustwezel A
AA Gent C - Dames VK Egem
Bosdam Beveren - Svelta Melsele
Zulte-Waregem B - ASC Havinnes
Fémina WS Woluwe B - Olsa Brakel A


Speeldag 18 (22 februari 2020)
Dames VK Egem - Club Brugge B
ASC Havinnes - AA Gent C
KFC Wuustwezel A - St-Ghislain T-H B
Ladies Harelbeke - Fémina WS Woluwe B
KSV Sottegem - Olsa Brakel A
RSC Anderlecht B - Bosdam Beveren
Svelta Melsele - Zulte-Waregem B


Speeldag 19 (29 februari 2020)
Club Brugge B - ASC Havinnes
Olsa Brakel A - Dames VK Egem
St-Ghislain T-H B - Ladies Harelbeke
AA Gent C - Svelta Melsele
Bosdam Beveren - KFC Wuustwezel A
Zulte-Waregem B - RSC Anderlecht B
Fémina WS Woluwe B - KSV Sottegem


Speeldag 20 (7 maart 2020)
Dames VK Egem - KSV Sottegem
Ladies Harelbeke - Bosdam Beveren
ASC Havinnes - Olsa Brakel A
St-Ghislain T-H B - Fémina WS Woluwe B
RSC Anderlecht B - AA Gent C
KFC Wuustwezel A - Zulte-Waregem B
Svelta Melsele - Club Brugge B


Speeldag 21 (21 maart 2020)
Olsa Brakel A - Svelta Melsele
Club Brugge B - RSC Anderlecht B
KSV Sottegem - ASC Havinnes
AA Gent C - KFC Wuustwezel A
Bosdam Beveren - St-Ghislain T-H B
Zulte-Waregem B - Ladies Harelbeke
Fémina WS Woluwe B - Dames VK Egem


Speeldag 22 (4 april 2020)
KFC Wuustwezel A - Club Brugge B
ASC Havinnes - Dames VK Egem
St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B
RSC Anderlecht B - Olsa Brakel A
Ladies Harelbeke - AA Gent C
Svelta Melsele - KSV Sottegem
Bosdam Beveren - Fémina WS Woluwe B


Speeldag 23 (18 april 2020)
Olsa Brakel A - KFC Wuustwezel A
Club Brugge B - Ladies Harelbeke
Dames VK Egem - Svelta Melsele
KSV Sottegem - RSC Anderlecht B
AA Gent C - St-Ghislain T-H B
Fémina WS Woluwe B - ASC Havinnes
Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren


Speeldag 24 (25 april 2020)
Ladies Harelbeke - Olsa Brakel A
St-Ghislain T-H B - Club Brugge B
RSC Anderlecht B - Dames VK Egem
KFC Wuustwezel A - KSV Sottegem
Svelta Melsele - ASC Havinnes
Bosdam Beveren - AA Gent C
Zulte-Waregem B - Fémina WS Woluwe B


Speeldag 25 (3 mei 2020)
Club Brugge B - Bosdam Beveren
KSV Sottegem - Ladies Harelbeke
Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B
ASC Havinnes - RSC Anderlecht B
AA Gent C - Zulte-Waregem B
Dames VK Egem - KFC Wuustwezel A
Svelta Melsele - Fémina WS Woluwe B


Speeldag 26 (10 mei 2020)
RSC Anderlecht B - Svelta Melsele
Fémina WS Woluwe B - AA Gent C
KFC Wuustwezel A - ASC Havinnes
Ladies Harelbeke - Dames VK Egem
St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem
Zulte-Waregem B - Club Brugge B
Bosdam Beveren - Olsa Brakel A


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWEN REEKSEN

Super League VV Vrouwen 1e Nat. Vrouwen 2e Nat. A Vrouwen 2e Nat. B

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Nationale afdeling A vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 1266
2Zulte-Waregem B 1046
3Dames VK Egem 1064
4AA Gent C 963
5KFC Wuustwezel A 963
6Svelta Melsele 963
7Olsa Brakel A 633
8Bosdam Beveren 660
9St-Ghislain T-H B 303
10Club Brugge B 330
11KSV Sottegem 330
12ASC Havinnes 101
13Ladies Harelbeke 110
14Fémina WS Woluwe B 000


VERLIESPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 000
2Zulte-Waregem B 220
3Dames VK Egem 202
4AA Gent C 303
5KFC Wuustwezel A 303
6Svelta Melsele 303
7Olsa Brakel A 633
8Bosdam Beveren 606
9St-Ghislain T-H B 963
10Club Brugge B 936
11KSV Sottegem 936
12ASC Havinnes 1165
13Ladies Harelbeke 1156
14Fémina WS Woluwe B 1266


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 1266
2Zulte-Waregem B 1046
3Dames VK Egem 1064
4AA Gent C 963
5KFC Wuustwezel A 963
6Svelta Melsele 963
7Olsa Brakel A 633
8Bosdam Beveren 660
9St-Ghislain T-H B 303
10Club Brugge B 330
11KSV Sottegem 330
12ASC Havinnes 101
13Ladies Harelbeke 110
14Fémina WS Woluwe B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 23158
2Svelta Melsele 23185
3KFC Wuustwezel A 19136
4AA Gent C 1596
5Dames VK Egem 1468
6Zulte-Waregem B 1376
7Bosdam Beveren 1394
8Olsa Brakel A 1275
9St-Ghislain T-H B 734
10Club Brugge B 743
11KSV Sottegem 743
12Ladies Harelbeke 743
13ASC Havinnes 413
14Fémina WS Woluwe B 202


TEGENDOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 211
2Zulte-Waregem B 642
3Dames VK Egem 734
4Bosdam Beveren 817
5Svelta Melsele 945
6Club Brugge B 936
7AA Gent C 1037
8KFC Wuustwezel A 1156
9Fémina WS Woluwe B 1266
10Olsa Brakel A 1367
11ASC Havinnes 1468
12KSV Sottegem 16610
13St-Ghislain T-H B 1789
14Ladies Harelbeke 321022


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 4 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RSC Anderlecht B 4x4x
2AA Gent C 3 3 
3Svelta Melsele 3x3x
4Dames VK Egem 2 4x
5Zulte-Waregem B 2 4x
6KFC Wuustwezel A 2x2x
7Olsa Brakel A 2x2x
8Bosdam Beveren 1 1 
9Club Brugge B 1 1 
10KSV Sottegem 1x1x
11St-Ghislain T-H B 1 1 
12ASC Havinnes 0 1 
13Ladies Harelbeke 0 1 
14Fémina WS Woluwe B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 211
2KFC Wuustwezel A 101
3St-Ghislain T-H B 101
4Bosdam Beveren 110
5Club Brugge B 110
6AA Gent C 000
7ASC Havinnes 000
8Dames VK Egem 000
9Fémina WS Woluwe B 000
10KSV Sottegem 000
11Ladies Harelbeke 000
12Olsa Brakel A 000
13Svelta Melsele 000
14Zulte-Waregem B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA Gent C 422
2Bosdam Beveren 422
3Club Brugge B 422
4Dames VK Egem 422
5KFC Wuustwezel A 422
6KSV Sottegem 422
7Ladies Harelbeke 422
8Olsa Brakel A 422
9RSC Anderlecht B 422
10Svelta Melsele 422
11Zulte-Waregem B 422
12St-Ghislain T-H B 321
13ASC Havinnes 211
14Fémina WS Woluwe B 101


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA Gent C 000
2Bosdam Beveren 000
3Club Brugge B 000
4Dames VK Egem 000
5KFC Wuustwezel A 000
6KSV Sottegem 000
7Ladies Harelbeke 000
8Olsa Brakel A 000
9RSC Anderlecht B 000
10Svelta Melsele 000
11Zulte-Waregem B 000
12St-Ghislain T-H B 101
13ASC Havinnes 211
14Fémina WS Woluwe B 321


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RSC Anderlecht B 2 2 0 0 15 1 6
2 Svelta Melsele 2 2 0 0 18 4 6
3 Bosdam Beveren 2 2 0 0 9 1 6
4 KFC Wuustwezel A 2 2 0 0 13 5 6
5 AA Gent C 2 2 0 0 9 3 6
6 Dames VK Egem 2 2 0 0 6 3 6
7 Zulte-Waregem B 2 1 1 0 7 4 4
8 Club Brugge B 2 1 0 1 4 3 3
9 Olsa Brakel A 2 1 0 1 7 6 3
10 KSV Sottegem 2 1 0 1 4 6 3
11 Ladies Harelbeke 2 0 1 1 4 10 1
12 ASC Havinnes 2 0 0 2 1 6 0
13 St-Ghislain T-H B 2 0 0 2 3 8 0
14 Fémina WS Woluwe B 2 0 0 2 0 6 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RSC Anderlecht B 2 2 0 0 8 1 6
2 Zulte-Waregem B 2 2 0 0 6 2 6
3 Dames VK Egem 2 1 1 0 8 4 4
4 KFC Wuustwezel A 2 1 0 1 6 6 3
5 Svelta Melsele 2 1 0 1 5 5 3
6 AA Gent C 2 1 0 1 6 7 3
7 Olsa Brakel A 2 1 0 1 5 7 3
8 St-Ghislain T-H B 2 1 0 1 4 9 3
9 ASC Havinnes 2 0 1 1 3 8 1
10 Bosdam Beveren 2 0 0 2 4 7 0
11 Club Brugge B 2 0 0 2 3 6 0
12 Fémina WS Woluwe B 2 0 0 2 2 6 0
13 KSV Sottegem 2 0 0 2 3 10 0
14 Ladies Harelbeke 2 0 0 2 3 22 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



AA Gent C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 AA Gent C - Club Brugge B 3 - 1
31/08/2019 2 Olsa Brakel A - AA Gent C 3 - 4
14/09/2019 3 AA Gent C - KSV Sottegem 6 - 2
21/09/2019 4 Dames VK Egem - AA Gent C 4 - 2
05/10/2019 5 AA Gent C - ASC Havinnes Speeldag 
19/10/2019 6 Svelta Melsele - AA Gent C Speeldag 
02/11/2019 7 AA Gent C - RSC Anderlecht B Speeldag 
09/11/2019 8 KFC Wuustwezel A - AA Gent C Speeldag 
16/11/2019 9 AA Gent C - Ladies Harelbeke Speeldag 
23/11/2019 10 St-Ghislain T-H B - AA Gent C Speeldag 
30/11/2019 11 AA Gent C - Bosdam Beveren Speeldag 
07/12/2019 12 Zulte-Waregem B - AA Gent C Speeldag 
14/12/2019 13 AA Gent C - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
11/01/2020 14 Club Brugge B - AA Gent C Speeldag 
18/01/2020 15 AA Gent C - Olsa Brakel A Speeldag 
01/02/2020 16 KSV Sottegem - AA Gent C Speeldag 
08/02/2020 17 AA Gent C - Dames VK Egem Speeldag 
22/02/2020 18 ASC Havinnes - AA Gent C Speeldag 
29/02/2020 19 AA Gent C - Svelta Melsele Speeldag 
07/03/2020 20 RSC Anderlecht B - AA Gent C Speeldag 
21/03/2020 21 AA Gent C - KFC Wuustwezel A Speeldag 
04/04/2020 22 Ladies Harelbeke - AA Gent C Speeldag 
18/04/2020 23 AA Gent C - St-Ghislain T-H B Speeldag 
25/04/2020 24 Bosdam Beveren - AA Gent C Speeldag 
03/05/2020 25 AA Gent C - Zulte-Waregem B Speeldag 
10/05/2020 26 Fémina WS Woluwe B - AA Gent C Speeldag 

ASC Havinnes

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Ladies Harelbeke - ASC Havinnes 3 - 3
31/08/2019 2 ASC Havinnes - St-Ghislain T-H B 0 - 4
14/09/2019 3 Bosdam Beveren - ASC Havinnes 5 - 0
21/09/2019 4 ASC Havinnes - Zulte-Waregem B 1 - 2
05/10/2019 5 AA Gent C - ASC Havinnes Speeldag 
19/10/2019 6 ASC Havinnes - Club Brugge B Speeldag 
02/11/2019 7 Olsa Brakel A - ASC Havinnes Speeldag 
09/11/2019 8 ASC Havinnes - KSV Sottegem Speeldag 
16/11/2019 9 Dames VK Egem - ASC Havinnes Speeldag 
23/11/2019 10 ASC Havinnes - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
30/11/2019 11 ASC Havinnes - Svelta Melsele Speeldag 
07/12/2019 12 RSC Anderlecht B - ASC Havinnes Speeldag 
14/12/2019 13 ASC Havinnes - KFC Wuustwezel A Speeldag 
11/01/2020 14 ASC Havinnes - Ladies Harelbeke Speeldag 
18/01/2020 15 St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes Speeldag 
01/02/2020 16 ASC Havinnes - Bosdam Beveren Speeldag 
08/02/2020 17 Zulte-Waregem B - ASC Havinnes Speeldag 
22/02/2020 18 ASC Havinnes - AA Gent C Speeldag 
29/02/2020 19 Club Brugge B - ASC Havinnes Speeldag 
07/03/2020 20 ASC Havinnes - Olsa Brakel A Speeldag 
21/03/2020 21 KSV Sottegem - ASC Havinnes Speeldag 
04/04/2020 22 ASC Havinnes - Dames VK Egem Speeldag 
18/04/2020 23 Fémina WS Woluwe B - ASC Havinnes Speeldag 
25/04/2020 24 Svelta Melsele - ASC Havinnes Speeldag 
03/05/2020 25 ASC Havinnes - RSC Anderlecht B Speeldag 
10/05/2020 26 KFC Wuustwezel A - ASC Havinnes Speeldag 

Bosdam Beveren

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Bosdam Beveren - KSV Sottegem 4 - 1
31/08/2019 2 Dames VK Egem - Bosdam Beveren 2 - 1
14/09/2019 3 Bosdam Beveren - ASC Havinnes 5 - 0
21/09/2019 4 Svelta Melsele - Bosdam Beveren 5 - 3
05/10/2019 5 Bosdam Beveren - RSC Anderlecht B Speeldag 
19/10/2019 6 KFC Wuustwezel A - Bosdam Beveren Speeldag 
02/11/2019 7 Bosdam Beveren - Ladies Harelbeke Speeldag 
09/11/2019 8 St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren Speeldag 
16/11/2019 9 Fémina WS Woluwe B - Bosdam Beveren Speeldag 
23/11/2019 10 Bosdam Beveren - Zulte-Waregem B Speeldag 
30/11/2019 11 AA Gent C - Bosdam Beveren Speeldag 
07/12/2019 12 Bosdam Beveren - Club Brugge B Speeldag 
14/12/2019 13 Olsa Brakel A - Bosdam Beveren Speeldag 
11/01/2020 14 KSV Sottegem - Bosdam Beveren Speeldag 
18/01/2020 15 Bosdam Beveren - Dames VK Egem Speeldag 
01/02/2020 16 ASC Havinnes - Bosdam Beveren Speeldag 
08/02/2020 17 Bosdam Beveren - Svelta Melsele Speeldag 
22/02/2020 18 RSC Anderlecht B - Bosdam Beveren Speeldag 
29/02/2020 19 Bosdam Beveren - KFC Wuustwezel A Speeldag 
07/03/2020 20 Ladies Harelbeke - Bosdam Beveren Speeldag 
21/03/2020 21 Bosdam Beveren - St-Ghislain T-H B Speeldag 
04/04/2020 22 Bosdam Beveren - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
18/04/2020 23 Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren Speeldag 
25/04/2020 24 Bosdam Beveren - AA Gent C Speeldag 
03/05/2020 25 Club Brugge B - Bosdam Beveren Speeldag 
10/05/2020 26 Bosdam Beveren - Olsa Brakel A Speeldag 

Club Brugge B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 AA Gent C - Club Brugge B 3 - 1
31/08/2019 2 Club Brugge B - Fémina WS Woluwe B 2 - 0
14/09/2019 3 Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
21/09/2019 4 KSV Sottegem - Club Brugge B 3 - 2
05/10/2019 5 Club Brugge B - Dames VK Egem Speeldag 
19/10/2019 6 ASC Havinnes - Club Brugge B Speeldag 
02/11/2019 7 Club Brugge B - Svelta Melsele Speeldag 
09/11/2019 8 RSC Anderlecht B - Club Brugge B Speeldag 
16/11/2019 9 Club Brugge B - KFC Wuustwezel A Speeldag 
23/11/2019 10 Ladies Harelbeke - Club Brugge B Speeldag 
30/11/2019 11 Club Brugge B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
07/12/2019 12 Bosdam Beveren - Club Brugge B Speeldag 
14/12/2019 13 Club Brugge B - Zulte-Waregem B Speeldag 
11/01/2020 14 Club Brugge B - AA Gent C Speeldag 
18/01/2020 15 Fémina WS Woluwe B - Club Brugge B Speeldag 
01/02/2020 16 Olsa Brakel A - Club Brugge B Speeldag 
08/02/2020 17 Club Brugge B - KSV Sottegem Speeldag 
22/02/2020 18 Dames VK Egem - Club Brugge B Speeldag 
29/02/2020 19 Club Brugge B - ASC Havinnes Speeldag 
07/03/2020 20 Svelta Melsele - Club Brugge B Speeldag 
21/03/2020 21 Club Brugge B - RSC Anderlecht B Speeldag 
04/04/2020 22 KFC Wuustwezel A - Club Brugge B Speeldag 
18/04/2020 23 Club Brugge B - Ladies Harelbeke Speeldag 
25/04/2020 24 St-Ghislain T-H B - Club Brugge B Speeldag 
03/05/2020 25 Club Brugge B - Bosdam Beveren Speeldag 
10/05/2020 26 Zulte-Waregem B - Club Brugge B Speeldag 

Dames VK Egem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem 2 - 6
31/08/2019 2 Dames VK Egem - Bosdam Beveren 2 - 1
14/09/2019 3 Zulte-Waregem B - Dames VK Egem 2 - 2
21/09/2019 4 Dames VK Egem - AA Gent C 4 - 2
05/10/2019 5 Club Brugge B - Dames VK Egem Speeldag 
19/10/2019 6 Dames VK Egem - Olsa Brakel A Speeldag 
02/11/2019 7 KSV Sottegem - Dames VK Egem Speeldag 
09/11/2019 8 Dames VK Egem - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
16/11/2019 9 Dames VK Egem - ASC Havinnes Speeldag 
23/11/2019 10 Svelta Melsele - Dames VK Egem Speeldag 
30/11/2019 11 Dames VK Egem - RSC Anderlecht B Speeldag 
07/12/2019 12 KFC Wuustwezel A - Dames VK Egem Speeldag 
14/12/2019 13 Dames VK Egem - Ladies Harelbeke Speeldag 
11/01/2020 14 Dames VK Egem - St-Ghislain T-H B Speeldag 
18/01/2020 15 Bosdam Beveren - Dames VK Egem Speeldag 
01/02/2020 16 Dames VK Egem - Zulte-Waregem B Speeldag 
08/02/2020 17 AA Gent C - Dames VK Egem Speeldag 
22/02/2020 18 Dames VK Egem - Club Brugge B Speeldag 
29/02/2020 19 Olsa Brakel A - Dames VK Egem Speeldag 
07/03/2020 20 Dames VK Egem - KSV Sottegem Speeldag 
21/03/2020 21 Fémina WS Woluwe B - Dames VK Egem Speeldag 
04/04/2020 22 ASC Havinnes - Dames VK Egem Speeldag 
18/04/2020 23 Dames VK Egem - Svelta Melsele Speeldag 
25/04/2020 24 RSC Anderlecht B - Dames VK Egem Speeldag 
03/05/2020 25 Dames VK Egem - KFC Wuustwezel A Speeldag 
10/05/2020 26 Ladies Harelbeke - Dames VK Egem Speeldag 

Fémina WS Woluwe B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Fémina WS Woluwe B - RSC Anderlecht B 0 - 1
31/08/2019 2 Club Brugge B - Fémina WS Woluwe B 2 - 0
14/09/2019 3 Fémina WS Woluwe B - KFC Wuustwezel A 0 - 5
21/09/2019 4 Olsa Brakel A - Fémina WS Woluwe B 4 - 2
05/10/2019 5 Fémina WS Woluwe B - Ladies Harelbeke Speeldag 
19/10/2019 6 KSV Sottegem - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
02/11/2019 7 Fémina WS Woluwe B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
09/11/2019 8 Dames VK Egem - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
16/11/2019 9 Fémina WS Woluwe B - Bosdam Beveren Speeldag 
23/11/2019 10 ASC Havinnes - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
30/11/2019 11 Fémina WS Woluwe B - Zulte-Waregem B Speeldag 
07/12/2019 12 Fémina WS Woluwe B - Svelta Melsele Speeldag 
14/12/2019 13 AA Gent C - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
11/01/2020 14 RSC Anderlecht B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
18/01/2020 15 Fémina WS Woluwe B - Club Brugge B Speeldag 
01/02/2020 16 KFC Wuustwezel A - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
08/02/2020 17 Fémina WS Woluwe B - Olsa Brakel A Speeldag 
22/02/2020 18 Ladies Harelbeke - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
29/02/2020 19 Fémina WS Woluwe B - KSV Sottegem Speeldag 
07/03/2020 20 St-Ghislain T-H B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
21/03/2020 21 Fémina WS Woluwe B - Dames VK Egem Speeldag 
04/04/2020 22 Bosdam Beveren - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
18/04/2020 23 Fémina WS Woluwe B - ASC Havinnes Speeldag 
25/04/2020 24 Zulte-Waregem B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
03/05/2020 25 Svelta Melsele - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
10/05/2020 26 Fémina WS Woluwe B - AA Gent C Speeldag 

KFC Wuustwezel A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 KFC Wuustwezel A - Svelta Melsele 4 - 3
31/08/2019 2 RSC Anderlecht B - KFC Wuustwezel A 6 - 1
14/09/2019 3 Fémina WS Woluwe B - KFC Wuustwezel A 0 - 5
21/09/2019 4 KFC Wuustwezel A - Ladies Harelbeke 9 - 2
05/10/2019 5 St-Ghislain T-H B - KFC Wuustwezel A Speeldag 
19/10/2019 6 KFC Wuustwezel A - Bosdam Beveren Speeldag 
02/11/2019 7 Zulte-Waregem B - KFC Wuustwezel A Speeldag 
09/11/2019 8 KFC Wuustwezel A - AA Gent C Speeldag 
16/11/2019 9 Club Brugge B - KFC Wuustwezel A Speeldag 
23/11/2019 10 KFC Wuustwezel A - Olsa Brakel A Speeldag 
30/11/2019 11 KSV Sottegem - KFC Wuustwezel A Speeldag 
07/12/2019 12 KFC Wuustwezel A - Dames VK Egem Speeldag 
14/12/2019 13 ASC Havinnes - KFC Wuustwezel A Speeldag 
11/01/2020 14 Svelta Melsele - KFC Wuustwezel A Speeldag 
18/01/2020 15 KFC Wuustwezel A - RSC Anderlecht B Speeldag 
01/02/2020 16 KFC Wuustwezel A - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
08/02/2020 17 Ladies Harelbeke - KFC Wuustwezel A Speeldag 
22/02/2020 18 KFC Wuustwezel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
29/02/2020 19 Bosdam Beveren - KFC Wuustwezel A Speeldag 
07/03/2020 20 KFC Wuustwezel A - Zulte-Waregem B Speeldag 
21/03/2020 21 AA Gent C - KFC Wuustwezel A Speeldag 
04/04/2020 22 KFC Wuustwezel A - Club Brugge B Speeldag 
18/04/2020 23 Olsa Brakel A - KFC Wuustwezel A Speeldag 
25/04/2020 24 KFC Wuustwezel A - KSV Sottegem Speeldag 
03/05/2020 25 Dames VK Egem - KFC Wuustwezel A Speeldag 
10/05/2020 26 KFC Wuustwezel A - ASC Havinnes Speeldag 

KSV Sottegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Bosdam Beveren - KSV Sottegem 4 - 1
31/08/2019 2 KSV Sottegem - Zulte-Waregem B 1 - 4
14/09/2019 3 AA Gent C - KSV Sottegem 6 - 2
21/09/2019 4 KSV Sottegem - Club Brugge B 3 - 2
05/10/2019 5 Olsa Brakel A - KSV Sottegem Speeldag 
19/10/2019 6 KSV Sottegem - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
02/11/2019 7 KSV Sottegem - Dames VK Egem Speeldag 
09/11/2019 8 ASC Havinnes - KSV Sottegem Speeldag 
16/11/2019 9 KSV Sottegem - Svelta Melsele Speeldag 
23/11/2019 10 RSC Anderlecht B - KSV Sottegem Speeldag 
30/11/2019 11 KSV Sottegem - KFC Wuustwezel A Speeldag 
07/12/2019 12 Ladies Harelbeke - KSV Sottegem Speeldag 
14/12/2019 13 KSV Sottegem - St-Ghislain T-H B Speeldag 
11/01/2020 14 KSV Sottegem - Bosdam Beveren Speeldag 
18/01/2020 15 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem Speeldag 
01/02/2020 16 KSV Sottegem - AA Gent C Speeldag 
08/02/2020 17 Club Brugge B - KSV Sottegem Speeldag 
22/02/2020 18 KSV Sottegem - Olsa Brakel A Speeldag 
29/02/2020 19 Fémina WS Woluwe B - KSV Sottegem Speeldag 
07/03/2020 20 Dames VK Egem - KSV Sottegem Speeldag 
21/03/2020 21 KSV Sottegem - ASC Havinnes Speeldag 
04/04/2020 22 Svelta Melsele - KSV Sottegem Speeldag 
18/04/2020 23 KSV Sottegem - RSC Anderlecht B Speeldag 
25/04/2020 24 KFC Wuustwezel A - KSV Sottegem Speeldag 
03/05/2020 25 KSV Sottegem - Ladies Harelbeke Speeldag 
10/05/2020 26 St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem Speeldag 

Ladies Harelbeke

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Ladies Harelbeke - ASC Havinnes 3 - 3
31/08/2019 2 Svelta Melsele - Ladies Harelbeke 13 - 1
14/09/2019 3 Ladies Harelbeke - RSC Anderlecht B 1 - 7
21/09/2019 4 KFC Wuustwezel A - Ladies Harelbeke 9 - 2
05/10/2019 5 Fémina WS Woluwe B - Ladies Harelbeke Speeldag 
19/10/2019 6 Ladies Harelbeke - St-Ghislain T-H B Speeldag 
02/11/2019 7 Bosdam Beveren - Ladies Harelbeke Speeldag 
09/11/2019 8 Ladies Harelbeke - Zulte-Waregem B Speeldag 
16/11/2019 9 AA Gent C - Ladies Harelbeke Speeldag 
23/11/2019 10 Ladies Harelbeke - Club Brugge B Speeldag 
30/11/2019 11 Olsa Brakel A - Ladies Harelbeke Speeldag 
07/12/2019 12 Ladies Harelbeke - KSV Sottegem Speeldag 
14/12/2019 13 Dames VK Egem - Ladies Harelbeke Speeldag 
11/01/2020 14 ASC Havinnes - Ladies Harelbeke Speeldag 
18/01/2020 15 Ladies Harelbeke - Svelta Melsele Speeldag 
01/02/2020 16 RSC Anderlecht B - Ladies Harelbeke Speeldag 
08/02/2020 17 Ladies Harelbeke - KFC Wuustwezel A Speeldag 
22/02/2020 18 Ladies Harelbeke - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
29/02/2020 19 St-Ghislain T-H B - Ladies Harelbeke Speeldag 
07/03/2020 20 Ladies Harelbeke - Bosdam Beveren Speeldag 
21/03/2020 21 Zulte-Waregem B - Ladies Harelbeke Speeldag 
04/04/2020 22 Ladies Harelbeke - AA Gent C Speeldag 
18/04/2020 23 Club Brugge B - Ladies Harelbeke Speeldag 
25/04/2020 24 Ladies Harelbeke - Olsa Brakel A Speeldag 
03/05/2020 25 KSV Sottegem - Ladies Harelbeke Speeldag 
10/05/2020 26 Ladies Harelbeke - Dames VK Egem Speeldag 

Olsa Brakel A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 5 - 2
31/08/2019 2 Olsa Brakel A - AA Gent C 3 - 4
14/09/2019 3 Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
21/09/2019 4 Olsa Brakel A - Fémina WS Woluwe B 4 - 2
05/10/2019 5 Olsa Brakel A - KSV Sottegem Speeldag 
19/10/2019 6 Dames VK Egem - Olsa Brakel A Speeldag 
02/11/2019 7 Olsa Brakel A - ASC Havinnes Speeldag 
09/11/2019 8 Svelta Melsele - Olsa Brakel A Speeldag 
16/11/2019 9 Olsa Brakel A - RSC Anderlecht B Speeldag 
23/11/2019 10 KFC Wuustwezel A - Olsa Brakel A Speeldag 
30/11/2019 11 Olsa Brakel A - Ladies Harelbeke Speeldag 
07/12/2019 12 St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A Speeldag 
14/12/2019 13 Olsa Brakel A - Bosdam Beveren Speeldag 
11/01/2020 14 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B Speeldag 
18/01/2020 15 AA Gent C - Olsa Brakel A Speeldag 
01/02/2020 16 Olsa Brakel A - Club Brugge B Speeldag 
08/02/2020 17 Fémina WS Woluwe B - Olsa Brakel A Speeldag 
22/02/2020 18 KSV Sottegem - Olsa Brakel A Speeldag 
29/02/2020 19 Olsa Brakel A - Dames VK Egem Speeldag 
07/03/2020 20 ASC Havinnes - Olsa Brakel A Speeldag 
21/03/2020 21 Olsa Brakel A - Svelta Melsele Speeldag 
04/04/2020 22 RSC Anderlecht B - Olsa Brakel A Speeldag 
18/04/2020 23 Olsa Brakel A - KFC Wuustwezel A Speeldag 
25/04/2020 24 Ladies Harelbeke - Olsa Brakel A Speeldag 
03/05/2020 25 Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
10/05/2020 26 Bosdam Beveren - Olsa Brakel A Speeldag 

RSC Anderlecht B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Fémina WS Woluwe B - RSC Anderlecht B 0 - 1
31/08/2019 2 RSC Anderlecht B - KFC Wuustwezel A 6 - 1
14/09/2019 3 Ladies Harelbeke - RSC Anderlecht B 1 - 7
21/09/2019 4 RSC Anderlecht B - St-Ghislain T-H B 9 - 0
05/10/2019 5 Bosdam Beveren - RSC Anderlecht B Speeldag 
19/10/2019 6 RSC Anderlecht B - Zulte-Waregem B Speeldag 
02/11/2019 7 AA Gent C - RSC Anderlecht B Speeldag 
09/11/2019 8 RSC Anderlecht B - Club Brugge B Speeldag 
16/11/2019 9 Olsa Brakel A - RSC Anderlecht B Speeldag 
23/11/2019 10 RSC Anderlecht B - KSV Sottegem Speeldag 
30/11/2019 11 Dames VK Egem - RSC Anderlecht B Speeldag 
07/12/2019 12 RSC Anderlecht B - ASC Havinnes Speeldag 
14/12/2019 13 Svelta Melsele - RSC Anderlecht B Speeldag 
11/01/2020 14 RSC Anderlecht B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
18/01/2020 15 KFC Wuustwezel A - RSC Anderlecht B Speeldag 
01/02/2020 16 RSC Anderlecht B - Ladies Harelbeke Speeldag 
08/02/2020 17 St-Ghislain T-H B - RSC Anderlecht B Speeldag 
22/02/2020 18 RSC Anderlecht B - Bosdam Beveren Speeldag 
29/02/2020 19 Zulte-Waregem B - RSC Anderlecht B Speeldag 
07/03/2020 20 RSC Anderlecht B - AA Gent C Speeldag 
21/03/2020 21 Club Brugge B - RSC Anderlecht B Speeldag 
04/04/2020 22 RSC Anderlecht B - Olsa Brakel A Speeldag 
18/04/2020 23 KSV Sottegem - RSC Anderlecht B Speeldag 
25/04/2020 24 RSC Anderlecht B - Dames VK Egem Speeldag 
03/05/2020 25 ASC Havinnes - RSC Anderlecht B Speeldag 
10/05/2020 26 RSC Anderlecht B - Svelta Melsele Speeldag 

St-Ghislain T-H B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem 2 - 6
31/08/2019 2 ASC Havinnes - St-Ghislain T-H B 0 - 4
14/09/2019 3 St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele 1 - 2
21/09/2019 4 RSC Anderlecht B - St-Ghislain T-H B 9 - 0
05/10/2019 5 St-Ghislain T-H B - KFC Wuustwezel A Speeldag 
19/10/2019 6 Ladies Harelbeke - St-Ghislain T-H B Speeldag 
02/11/2019 7 Fémina WS Woluwe B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
09/11/2019 8 St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren Speeldag 
16/11/2019 9 Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
23/11/2019 10 St-Ghislain T-H B - AA Gent C Speeldag 
30/11/2019 11 Club Brugge B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
07/12/2019 12 St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A Speeldag 
14/12/2019 13 KSV Sottegem - St-Ghislain T-H B Speeldag 
11/01/2020 14 Dames VK Egem - St-Ghislain T-H B Speeldag 
18/01/2020 15 St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes Speeldag 
01/02/2020 16 Svelta Melsele - St-Ghislain T-H B Speeldag 
08/02/2020 17 St-Ghislain T-H B - RSC Anderlecht B Speeldag 
22/02/2020 18 KFC Wuustwezel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
29/02/2020 19 St-Ghislain T-H B - Ladies Harelbeke Speeldag 
07/03/2020 20 St-Ghislain T-H B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
21/03/2020 21 Bosdam Beveren - St-Ghislain T-H B Speeldag 
04/04/2020 22 St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B Speeldag 
18/04/2020 23 AA Gent C - St-Ghislain T-H B Speeldag 
25/04/2020 24 St-Ghislain T-H B - Club Brugge B Speeldag 
03/05/2020 25 Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
10/05/2020 26 St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem Speeldag 

Svelta Melsele

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 KFC Wuustwezel A - Svelta Melsele 4 - 3
31/08/2019 2 Svelta Melsele - Ladies Harelbeke 13 - 1
14/09/2019 3 St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele 1 - 2
21/09/2019 4 Svelta Melsele - Bosdam Beveren 5 - 3
05/10/2019 5 Zulte-Waregem B - Svelta Melsele Speeldag 
19/10/2019 6 Svelta Melsele - AA Gent C Speeldag 
02/11/2019 7 Club Brugge B - Svelta Melsele Speeldag 
09/11/2019 8 Svelta Melsele - Olsa Brakel A Speeldag 
16/11/2019 9 KSV Sottegem - Svelta Melsele Speeldag 
23/11/2019 10 Svelta Melsele - Dames VK Egem Speeldag 
30/11/2019 11 ASC Havinnes - Svelta Melsele Speeldag 
07/12/2019 12 Fémina WS Woluwe B - Svelta Melsele Speeldag 
14/12/2019 13 Svelta Melsele - RSC Anderlecht B Speeldag 
11/01/2020 14 Svelta Melsele - KFC Wuustwezel A Speeldag 
18/01/2020 15 Ladies Harelbeke - Svelta Melsele Speeldag 
01/02/2020 16 Svelta Melsele - St-Ghislain T-H B Speeldag 
08/02/2020 17 Bosdam Beveren - Svelta Melsele Speeldag 
22/02/2020 18 Svelta Melsele - Zulte-Waregem B Speeldag 
29/02/2020 19 AA Gent C - Svelta Melsele Speeldag 
07/03/2020 20 Svelta Melsele - Club Brugge B Speeldag 
21/03/2020 21 Olsa Brakel A - Svelta Melsele Speeldag 
04/04/2020 22 Svelta Melsele - KSV Sottegem Speeldag 
18/04/2020 23 Dames VK Egem - Svelta Melsele Speeldag 
25/04/2020 24 Svelta Melsele - ASC Havinnes Speeldag 
03/05/2020 25 Svelta Melsele - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
10/05/2020 26 RSC Anderlecht B - Svelta Melsele Speeldag 

Zulte-Waregem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 5 - 2
31/08/2019 2 KSV Sottegem - Zulte-Waregem B 1 - 4
14/09/2019 3 Zulte-Waregem B - Dames VK Egem 2 - 2
21/09/2019 4 ASC Havinnes - Zulte-Waregem B 1 - 2
05/10/2019 5 Zulte-Waregem B - Svelta Melsele Speeldag 
19/10/2019 6 RSC Anderlecht B - Zulte-Waregem B Speeldag 
02/11/2019 7 Zulte-Waregem B - KFC Wuustwezel A Speeldag 
09/11/2019 8 Ladies Harelbeke - Zulte-Waregem B Speeldag 
16/11/2019 9 Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B Speeldag 
23/11/2019 10 Bosdam Beveren - Zulte-Waregem B Speeldag 
30/11/2019 11 Fémina WS Woluwe B - Zulte-Waregem B Speeldag 
07/12/2019 12 Zulte-Waregem B - AA Gent C Speeldag 
14/12/2019 13 Club Brugge B - Zulte-Waregem B Speeldag 
11/01/2020 14 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B Speeldag 
18/01/2020 15 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem Speeldag 
01/02/2020 16 Dames VK Egem - Zulte-Waregem B Speeldag 
08/02/2020 17 Zulte-Waregem B - ASC Havinnes Speeldag 
22/02/2020 18 Svelta Melsele - Zulte-Waregem B Speeldag 
29/02/2020 19 Zulte-Waregem B - RSC Anderlecht B Speeldag 
07/03/2020 20 KFC Wuustwezel A - Zulte-Waregem B Speeldag 
21/03/2020 21 Zulte-Waregem B - Ladies Harelbeke Speeldag 
04/04/2020 22 St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B Speeldag 
18/04/2020 23 Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren Speeldag 
25/04/2020 24 Zulte-Waregem B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
03/05/2020 25 AA Gent C - Zulte-Waregem B Speeldag 
10/05/2020 26 Zulte-Waregem B - Club Brugge B Speeldag 

PROMOTIE-DEGRADATIE - 2e NATIONALE A - VROUWEN - SEIZOEN 2019-2020

In deze reeks spelen er 14 ploegen.

* Promotie.
- Op het einde van het seizoen stijgt de eerst gerangschikte ploeg van elk van de twee reeksen naar de 1e nationale vrouwenafdeling.
- Op het einde van het seizoen worden, indien nodig, testwedstrijden heen en terug gespeeld tussen de best geklasseerde ploegen van elke reeks om de eventueel bijkomende stijger(s) aan te duiden.

* Degradatie.
a) de 10e, 11e, 12e, 13e en 14e gerangschikte ploegen van elke reeks dalen naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij het bepaalde in bondsartikel V1583.33 (zie punt d).
b) de vrijgekomen plaatsen worden ingevuld door de ploegen van de 1e provinciale afdelingen, gekwalificeerd om te stijgen.
c) vermindert het aantal ploegen in de Super League Vrouwenvoetbal dan zijn er extra daler(s) naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij het bepaalde in bondsartikel V1583.33 (zie punt d).
d) ingeval er door het verdwijnen van ploegen plaatsen vrijkomen in 2e nationale afdeling of indien niet alle provincies een stijger voorstellen, worden er voor het behoud indien nodig testwedstrijden heen en terug gespeeld tussen de ploegen van de beide reeksen van 2e nationale afdeling die op dezelfde plaats geëindigd zijn.

** Bijkomende informatie - Bondsartikel V1586 - De provinciale vrouwenkampioenschappen.
1. De provincies organiseren zelf, rekening houdend met het aantal ingeschreven ploegen, een kampioenschap van 1e, 2e, 3e en 4e provinciale afdeling, in functie van het aantal provinciale senioresploegen.
2. De kampioenen van 1e provinciale afdeling stijgen naar 2e nationale afdeling, behalve indien deze om een andere, door het bondsreglement voorziene reden, niet mag of niet wil promoveren.
3. Clubs die de promotie wensen te weigeren moeten, op straf van boete te bepalen door het Provinciaal Comité, uiterlijk 14 kalenderdagen na het beëindigen van het kampioenschap, of na kennisgeving door het Provinciaal Comité, dit per aangetekend schrijven of via E-Kickoff aan het Provinciaal Comité melden.
4. In dat geval stijgt de eerstvolgende gerangschikte tot en met de derde (die gerechtigd is om te stijgen) in de betrokken 1e provinciale afdeling, .
5. Is ook de derde in de rangschikking niet gerechtigd om te stijgen, dan is er een daler minder in 2e nationale afdeling.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).