Vrouwen 2e Nationale A
Update: 18/01/2020 om 21:09u
Nationaal Vrouwen Nationaal Vrouwen 2e Nationale A
Laatste update: 18/01/2020 om 21:09u
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd.
www.sportchain.com
Meer info...
Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be
Meer info...
DE VOETBALCOMPETITIE 2019 - 2020
VROUWEN - 2e NATIONALE A

De 14 ploegen zijn:
Dames VK Egem, AA Gent C, Zulte-Waregem B, Olsa Brakel A, Club Brugge B, Svelta Melsele, KSV Sottegem, Ladies Harelbeke,
Bosdam Beveren, Saint-Ghislain T-H B, ASC Havinnes, KFC Wuustwezel A, Fémina WS Woluwe B en RSC Anderlecht B.

Archief - Seizoen 2018-2019 Geografische ligging  
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 15 (18 januari 2020)
Zat. 18/01 13u30 AA Gent C - Olsa Brakel A 1 - 3
Zat. 18/01 14u30 St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes 6 - 1
Zat. 18/01 14u30 KFC Wuustwezel A - RSC Anderlecht B 1 - 4
Zat. 18/01 14u30 Ladies Harelbeke - Svelta Melsele 2 - 1
Zat. 18/01 17u00 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem 2 - 4
Zat. 18/01 17u15 Bosdam Beveren - Dames VK Egem 1 - 1
Zat. 18/01 18u00 Fémina WS Woluwe B - Club Brugge B 2 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht B 15 14 1 0 66 11 42
2 KFC Wuustwezel A 15 9 2 4 64 32 31
3 Dames VK Egem 15 9 2 4 41 21 31
4 Bosdam Beveren 15 9 5 1 52 35 28
5 Svelta Melsele 15 8 3 4 56 29 28
6 KSV Sottegem 15 8 7 0 37 35 24
7 Fémina WS Woluwe B 15 7 7 1 28 28 22
8 Zulte-Waregem B 15 6 5 4 35 30 22
9 Olsa Brakel A 15 7 8 0 34 47 21
10 AA Gent C 15 6 7 2 47 38 20
11 Club Brugge B 15 5 9 1 37 39 16
12 St-Ghislain T-H B 15 2 11 2 23 49 8
13 Ladies Harelbeke 15 1 12 2 17 82 5
14 ASC Havinnes 15 1 13 1 19 80 4

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (24 augustus 2019)
Ladies Harelbeke - ASC Havinnes 3 - 3
KFC Wuustwezel A - Svelta Melsele 4 - 3
St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem 2 - 6
AA Gent C - Club Brugge B 3 - 1
Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 5 - 2
Bosdam Beveren - KSV Sottegem 4 - 1
Fémina WS Woluwe B - RSC Anderlecht B 0 - 1


Speeldag 2 (31 augustus 2019)
Olsa Brakel A - AA Gent C 3 - 4
Club Brugge B - Fémina WS Woluwe B 2 - 0
RSC Anderlecht B - KFC Wuustwezel A 6 - 1
ASC Havinnes - St-Ghislain T-H B 0 - 4
KSV Sottegem - Zulte-Waregem B 1 - 4
Dames VK Egem - Bosdam Beveren 2 - 1
Svelta Melsele - Ladies Harelbeke 13 - 1


Speeldag 3 (14 september 2019)
Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
Ladies Harelbeke - RSC Anderlecht B 1 - 7
St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele 1 - 2
AA Gent C - KSV Sottegem 6 - 2
Zulte-Waregem B - Dames VK Egem 2 - 2
Bosdam Beveren - ASC Havinnes 5 - 0
Fémina WS Woluwe B - KFC Wuustwezel A 0 - 5


Speeldag 4 (21 september 2019)
Olsa Brakel A - Fémina WS Woluwe B 4 - 2
KFC Wuustwezel A - Ladies Harelbeke 9 - 2
RSC Anderlecht B - St-Ghislain T-H B 9 - 0
Dames VK Egem - AA Gent C 4 - 2
KSV Sottegem - Club Brugge B 3 - 2
ASC Havinnes - Zulte-Waregem B 1 - 2
Svelta Melsele - Bosdam Beveren 5 - 3


Speeldag 5 (5 oktober 2019)
Club Brugge B - Dames VK Egem 4 - 3
Olsa Brakel A - KSV Sottegem 0 - 1
St-Ghislain T-H B - KFC Wuustwezel A 4 - 4
AA Gent C - ASC Havinnes 6 - 0
Bosdam Beveren - RSC Anderlecht B 1 - 3
Zulte-Waregem B - Svelta Melsele 1 - 1
Fémina WS Woluwe B - Ladies Harelbeke 6 - 0


Speeldag 6 (19 oktober 2019)
ASC Havinnes - Club Brugge B 2 - 7
Ladies Harelbeke - St-Ghislain T-H B 1 - 1
KSV Sottegem - Fémina WS Woluwe B 3 - 2
KFC Wuustwezel A - Bosdam Beveren 8 - 1
RSC Anderlecht B - Zulte-Waregem B 2 - 0
Dames VK Egem - Olsa Brakel A 2 - 0
Svelta Melsele - AA Gent C 3 - 0


Speeldag 7 (2 november 2019)
Club Brugge B - Svelta Melsele 4 - 6
Olsa Brakel A - ASC Havinnes 2 - 1
KSV Sottegem - Dames VK Egem 2 - 1
AA Gent C - RSC Anderlecht B 1 - 4
Zulte-Waregem B - KFC Wuustwezel A 2 - 2
Fémina WS Woluwe B - St-Ghislain T-H B 2 - 1
Bosdam Beveren - Ladies Harelbeke 10 - 0


Speeldag 8 (9 november 2019)
Ladies Harelbeke - Zulte-Waregem B 2 - 4
St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren 0 - 2
KFC Wuustwezel A - AA Gent C 5 - 3
RSC Anderlecht B - Club Brugge B 3 - 0
ASC Havinnes - KSV Sottegem 1 - 4
Dames VK Egem - Fémina WS Woluwe B 3 - 0
Svelta Melsele - Olsa Brakel A 7 - 1


Speeldag 9 (16 november 2019)
Olsa Brakel A - RSC Anderlecht B 1 - 4
Club Brugge B - KFC Wuustwezel A 2 - 4
Dames VK Egem - ASC Havinnes 7 - 2
KSV Sottegem - Svelta Melsele 1 - 4
Ladies Harelbeke - AA Gent C 2 - 9
Fémina WS Woluwe B - Bosdam Beveren 3 - 1
Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B 3 - 0


Speeldag 10 (23 november 2019)
Ladies Harelbeke - Club Brugge B 0 - 4
KFC Wuustwezel A - Olsa Brakel A 8 - 1
RSC Anderlecht B - KSV Sottegem 2 - 1
ASC Havinnes - Fémina WS Woluwe B 2 - 7
St-Ghislain T-H B - AA Gent C 1 - 5
Svelta Melsele - Dames VK Egem 0 - 0
Bosdam Beveren - Zulte-Waregem B 4 - 2


Speeldag 11 (30 november 2019)
Club Brugge B - St-Ghislain T-H B 2 - 0
Olsa Brakel A - Ladies Harelbeke 2 - 1
ASC Havinnes - Svelta Melsele 2 - 9
Dames VK Egem - RSC Anderlecht B 3 - 2
KSV Sottegem - KFC Wuustwezel A 1 - 3
AA Gent C - Bosdam Beveren 3 - 5
Fémina WS Woluwe B - Zulte-Waregem B 2 - 1


Speeldag 12 (7 december 2019)
KFC Wuustwezel A - Dames VK Egem 2 - 2
Ladies Harelbeke - KSV Sottegem 0 - 7
St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A 1 - 6
RSC Anderlecht B - ASC Havinnes 9 - 1
Bosdam Beveren - Club Brugge B 5 - 2
Fémina WS Woluwe B - Svelta Melsele 1 - 1
Zulte-Waregem B - AA Gent C 2 - 2


Speeldag 13 (14 december 2019)
Olsa Brakel A - Bosdam Beveren 3 - 6
Club Brugge B - Zulte-Waregem B 2 - 3
KSV Sottegem - St-Ghislain T-H B 4 - 1
Dames VK Egem - Ladies Harelbeke 3 - 0
ASC Havinnes - KFC Wuustwezel A 0 - 7
AA Gent C - Fémina WS Woluwe B 0 - 1
Svelta Melsele - RSC Anderlecht B 0 - 7


Speeldag 14 (11 januari 2020)
Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B 3 - 2
Club Brugge B - AA Gent C 2 - 2
KSV Sottegem - Bosdam Beveren 2 - 3
ASC Havinnes - Ladies Harelbeke 3 - 2
RSC Anderlecht B - Fémina WS Woluwe B 3 - 0
Dames VK Egem - St-Ghislain T-H B 2 - 1
Svelta Melsele - KFC Wuustwezel A 1 - 1


Speeldag 15 (18 januari 2020)
St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes 6 - 1
KFC Wuustwezel A - RSC Anderlecht B 1 - 4
Ladies Harelbeke - Svelta Melsele 2 - 1
AA Gent C - Olsa Brakel A 1 - 3
Bosdam Beveren - Dames VK Egem 1 - 1
Zulte-Waregem B - KSV Sottegem 2 - 4
Fémina WS Woluwe B - Club Brugge B 2 - 1


Speeldag 16 (1 februari 2020)
Olsa Brakel A - Club Brugge B
Dames VK Egem - Zulte-Waregem B
KSV Sottegem - AA Gent C
KFC Wuustwezel A - Fémina WS Woluwe B
ASC Havinnes - Bosdam Beveren
RSC Anderlecht B - Ladies Harelbeke
Svelta Melsele - St-Ghislain T-H B


Speeldag 17 (8 februari 2020)
Club Brugge B - KSV Sottegem
St-Ghislain T-H B - RSC Anderlecht B
Ladies Harelbeke - KFC Wuustwezel A
AA Gent C - Dames VK Egem
Bosdam Beveren - Svelta Melsele
Zulte-Waregem B - ASC Havinnes
Fémina WS Woluwe B - Olsa Brakel A


Speeldag 18 (22 februari 2020)
Dames VK Egem - Club Brugge B
ASC Havinnes - AA Gent C
KFC Wuustwezel A - St-Ghislain T-H B
Ladies Harelbeke - Fémina WS Woluwe B
KSV Sottegem - Olsa Brakel A
RSC Anderlecht B - Bosdam Beveren
Svelta Melsele - Zulte-Waregem B


Speeldag 19 (29 februari 2020)
Club Brugge B - ASC Havinnes
Olsa Brakel A - Dames VK Egem
St-Ghislain T-H B - Ladies Harelbeke
AA Gent C - Svelta Melsele
Bosdam Beveren - KFC Wuustwezel A
Zulte-Waregem B - RSC Anderlecht B
Fémina WS Woluwe B - KSV Sottegem


Speeldag 20 (7 maart 2020)
Dames VK Egem - KSV Sottegem
Ladies Harelbeke - Bosdam Beveren
ASC Havinnes - Olsa Brakel A
St-Ghislain T-H B - Fémina WS Woluwe B
RSC Anderlecht B - AA Gent C
KFC Wuustwezel A - Zulte-Waregem B
Svelta Melsele - Club Brugge B


Speeldag 21 (21 maart 2020)
Olsa Brakel A - Svelta Melsele
Club Brugge B - RSC Anderlecht B
KSV Sottegem - ASC Havinnes
AA Gent C - KFC Wuustwezel A
Bosdam Beveren - St-Ghislain T-H B
Zulte-Waregem B - Ladies Harelbeke
Fémina WS Woluwe B - Dames VK Egem


Inhaalwedstrijden (zaterdag 28 maart 2020)
St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B   Speeldag 22


Speeldag 22 (4 april 2020)
KFC Wuustwezel A - Club Brugge B  
ASC Havinnes - Dames VK Egem  
St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B 28/03
RSC Anderlecht B - Olsa Brakel A  
AA Gent C - Ladies Harelbeke  
Svelta Melsele - KSV Sottegem  
Bosdam Beveren - Fémina WS Woluwe B  


Speeldag 23 (18 april 2020)
Olsa Brakel A - KFC Wuustwezel A
Club Brugge B - Ladies Harelbeke
Dames VK Egem - Svelta Melsele
KSV Sottegem - RSC Anderlecht B
AA Gent C - St-Ghislain T-H B
Fémina WS Woluwe B - ASC Havinnes
Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren


Speeldag 24 (25 april 2020)
Ladies Harelbeke - Olsa Brakel A
St-Ghislain T-H B - Club Brugge B
RSC Anderlecht B - Dames VK Egem
KFC Wuustwezel A - KSV Sottegem
Svelta Melsele - ASC Havinnes
Bosdam Beveren - AA Gent C
Zulte-Waregem B - Fémina WS Woluwe B


Speeldag 25 (3 mei 2020)
Club Brugge B - Bosdam Beveren
KSV Sottegem - Ladies Harelbeke
Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B
ASC Havinnes - RSC Anderlecht B
AA Gent C - Zulte-Waregem B
Dames VK Egem - KFC Wuustwezel A
Svelta Melsele - Fémina WS Woluwe B


Speeldag 26 (10 mei 2020)
RSC Anderlecht B - Svelta Melsele
Fémina WS Woluwe B - AA Gent C
KFC Wuustwezel A - ASC Havinnes
Ladies Harelbeke - Dames VK Egem
St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem
Zulte-Waregem B - Club Brugge B
Bosdam Beveren - Olsa Brakel A


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWEN REEKSEN

Super League VV Vrouwen 1e Nat. Vrouwen 2e Nat. A Vrouwen 2e Nat. B

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Nationale afdeling A vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 422121
2KFC Wuustwezel A 311615
3Dames VK Egem 31247
4Svelta Melsele 281414
5Bosdam Beveren 281612
6KSV Sottegem 241212
7Zulte-Waregem B 221012
8Fémina WS Woluwe B 22166
9Olsa Brakel A 21129
10AA Gent C 20911
11Club Brugge B 16106
12St-Ghislain T-H B 844
13Ladies Harelbeke 550
14ASC Havinnes 431


VERLIESPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 303
2KFC Wuustwezel A 1459
3Dames VK Egem 14014
4Svelta Melsele 17710
5Bosdam Beveren 17512
6KSV Sottegem 21129
7Zulte-Waregem B 231112
8Fémina WS Woluwe B 23815
9Olsa Brakel A 241212
10AA Gent C 251213
11Club Brugge B 291415
12St-Ghislain T-H B 371720
13Ladies Harelbeke 401921
14ASC Havinnes 412120


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 1266
2Bosdam Beveren 1046
3KSV Sottegem 936
4Olsa Brakel A 936
5Dames VK Egem 862
6Fémina WS Woluwe B 743
7KFC Wuustwezel A 514
8Zulte-Waregem B 413
9ASC Havinnes 330
10Ladies Harelbeke 330
11St-Ghislain T-H B 330
12AA Gent C 202
13Svelta Melsele 211
14Club Brugge B 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 663432
2KFC Wuustwezel A 643727
3Svelta Melsele 562927
4Bosdam Beveren 523022
5AA Gent C 472027
6Dames VK Egem 412615
7KSV Sottegem 371720
8Club Brugge B 372017
9Zulte-Waregem B 351718
10Olsa Brakel A 341816
11Fémina WS Woluwe B 281612
12St-Ghislain T-H B 23158
13ASC Havinnes 19118
14Ladies Harelbeke 17116


TEGENDOELPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 1138
2Dames VK Egem 21813
3Fémina WS Woluwe B 281117
4Svelta Melsele 291316
5Zulte-Waregem B 301317
6KFC Wuustwezel A 321616
7KSV Sottegem 352015
8Bosdam Beveren 35926
9AA Gent C 381622
10Club Brugge B 392118
11Olsa Brakel A 472126
12St-Ghislain T-H B 492623
13ASC Havinnes 804238
14Ladies Harelbeke 823646


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 15 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RSC Anderlecht B 10 10 
2Bosdam Beveren 5 6x
3KSV Sottegem 5 5 
4KFC Wuustwezel A 4 12 
5Svelta Melsele 4 11 
6Fémina WS Woluwe B 3 5 
7AA Gent C 3 3 
8Dames VK Egem 2 8x
9Zulte-Waregem B 2 5 
10Club Brugge B 2 2 
11Olsa Brakel A 2x2x
12St-Ghislain T-H B 1x2 
13ASC Havinnes 1 1 
14Ladies Harelbeke 1x1x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Anderlecht B 642
2Dames VK Egem 431
3Bosdam Beveren 321
4Club Brugge B 321
5KFC Wuustwezel A 202
6KSV Sottegem 202
7Fémina WS Woluwe B 211
8Svelta Melsele 220
9St-Ghislain T-H B 101
10AA Gent C 110
11Zulte-Waregem B 110
12ASC Havinnes 000
13Ladies Harelbeke 000
14Olsa Brakel A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bosdam Beveren 1578
2KFC Wuustwezel A 1578
3RSC Anderlecht B 1578
4KSV Sottegem 1587
5Zulte-Waregem B 1477
6Club Brugge B 1486
7Dames VK Egem 1486
8Svelta Melsele 1358
9AA Gent C 1367
10Olsa Brakel A 1376
11ASC Havinnes 1165
12St-Ghislain T-H B 1165
13Fémina WS Woluwe B 1064
14Ladies Harelbeke 1064


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Bosdam Beveren 000
2KFC Wuustwezel A 000
3KSV Sottegem 000
4RSC Anderlecht B 000
5Club Brugge B 101
6Dames VK Egem 101
7Zulte-Waregem B 101
8Svelta Melsele 220
9AA Gent C 211
10Olsa Brakel A 211
11ASC Havinnes 422
12St-Ghislain T-H B 413
13Fémina WS Woluwe B 523
14Ladies Harelbeke 523


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 15 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Dames VK Egem 8 8 0 0 26 8 24
2 RSC Anderlecht B 7 7 0 0 34 3 21
3 Bosdam Beveren 7 5 1 1 30 9 16
4 KFC Wuustwezel A 7 5 1 1 37 16 16
5 Fémina WS Woluwe B 8 5 1 2 16 11 16
6 Svelta Melsele 7 4 2 1 29 13 14
7 KSV Sottegem 8 4 0 4 17 20 12
8 Olsa Brakel A 8 4 0 4 18 21 12
9 Zulte-Waregem B 7 2 4 1 17 13 10
10 Club Brugge B 8 3 1 4 20 21 10
11 AA Gent C 7 3 0 4 20 16 9
12 Ladies Harelbeke 8 1 2 5 11 36 5
13 St-Ghislain T-H B 7 1 1 5 15 26 4
14 ASC Havinnes 8 1 0 7 11 42 3

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 15 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RSC Anderlecht B 8 7 0 1 32 8 21
2 KFC Wuustwezel A 8 4 3 1 27 16 15
3 Svelta Melsele 8 4 2 2 27 16 14
4 KSV Sottegem 7 4 0 3 20 15 12
5 Zulte-Waregem B 8 4 0 4 18 17 12
6 Bosdam Beveren 8 4 0 4 22 26 12
7 AA Gent C 8 3 2 3 27 22 11
8 Olsa Brakel A 7 3 0 4 16 26 9
9 Dames VK Egem 7 1 4 2 15 13 7
10 Club Brugge B 7 2 0 5 17 18 6
11 Fémina WS Woluwe B 7 2 0 5 12 17 6
12 St-Ghislain T-H B 8 1 1 6 8 23 4
13 ASC Havinnes 7 0 1 6 8 38 1
14 Ladies Harelbeke 7 0 0 7 6 46 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



AA Gent C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 AA Gent C - Club Brugge B 3 - 1
31/08/2019 2 Olsa Brakel A - AA Gent C 3 - 4
14/09/2019 3 AA Gent C - KSV Sottegem 6 - 2
21/09/2019 4 Dames VK Egem - AA Gent C 4 - 2
05/10/2019 5 AA Gent C - ASC Havinnes 6 - 0
19/10/2019 6 Svelta Melsele - AA Gent C 3 - 0
02/11/2019 7 AA Gent C - RSC Anderlecht B 1 - 4
09/11/2019 8 KFC Wuustwezel A - AA Gent C 5 - 3
16/11/2019 9 Ladies Harelbeke - AA Gent C 2 - 9
23/11/2019 10 St-Ghislain T-H B - AA Gent C 1 - 5
30/11/2019 11 AA Gent C - Bosdam Beveren 3 - 5
07/12/2019 12 Zulte-Waregem B - AA Gent C 2 - 2
14/12/2019 13 AA Gent C - Fémina WS Woluwe B 0 - 1
11/01/2020 14 Club Brugge B - AA Gent C 2 - 2
18/01/2020 15 AA Gent C - Olsa Brakel A 1 - 3
01/02/2020 16 KSV Sottegem - AA Gent C Speeldag 
08/02/2020 17 AA Gent C - Dames VK Egem Speeldag 
22/02/2020 18 ASC Havinnes - AA Gent C Speeldag 
29/02/2020 19 AA Gent C - Svelta Melsele Speeldag 
07/03/2020 20 RSC Anderlecht B - AA Gent C Speeldag 
21/03/2020 21 AA Gent C - KFC Wuustwezel A Speeldag 
04/04/2020 22 AA Gent C - Ladies Harelbeke Speeldag 
18/04/2020 23 AA Gent C - St-Ghislain T-H B Speeldag 
25/04/2020 24 Bosdam Beveren - AA Gent C Speeldag 
03/05/2020 25 AA Gent C - Zulte-Waregem B Speeldag 
10/05/2020 26 Fémina WS Woluwe B - AA Gent C Speeldag 

ASC Havinnes

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Ladies Harelbeke - ASC Havinnes 3 - 3
31/08/2019 2 ASC Havinnes - St-Ghislain T-H B 0 - 4
14/09/2019 3 Bosdam Beveren - ASC Havinnes 5 - 0
21/09/2019 4 ASC Havinnes - Zulte-Waregem B 1 - 2
05/10/2019 5 AA Gent C - ASC Havinnes 6 - 0
19/10/2019 6 ASC Havinnes - Club Brugge B 2 - 7
02/11/2019 7 Olsa Brakel A - ASC Havinnes 2 - 1
09/11/2019 8 ASC Havinnes - KSV Sottegem 1 - 4
16/11/2019 9 Dames VK Egem - ASC Havinnes 7 - 2
23/11/2019 10 ASC Havinnes - Fémina WS Woluwe B 2 - 7
30/11/2019 11 ASC Havinnes - Svelta Melsele 2 - 9
07/12/2019 12 RSC Anderlecht B - ASC Havinnes 9 - 1
14/12/2019 13 ASC Havinnes - KFC Wuustwezel A 0 - 7
11/01/2020 14 ASC Havinnes - Ladies Harelbeke 3 - 2
18/01/2020 15 St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes 6 - 1
01/02/2020 16 ASC Havinnes - Bosdam Beveren Speeldag 
08/02/2020 17 Zulte-Waregem B - ASC Havinnes Speeldag 
22/02/2020 18 ASC Havinnes - AA Gent C Speeldag 
29/02/2020 19 Club Brugge B - ASC Havinnes Speeldag 
07/03/2020 20 ASC Havinnes - Olsa Brakel A Speeldag 
21/03/2020 21 KSV Sottegem - ASC Havinnes Speeldag 
04/04/2020 22 ASC Havinnes - Dames VK Egem Speeldag 
18/04/2020 23 Fémina WS Woluwe B - ASC Havinnes Speeldag 
25/04/2020 24 Svelta Melsele - ASC Havinnes Speeldag 
03/05/2020 25 ASC Havinnes - RSC Anderlecht B Speeldag 
10/05/2020 26 KFC Wuustwezel A - ASC Havinnes Speeldag 

Bosdam Beveren

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Bosdam Beveren - KSV Sottegem 4 - 1
31/08/2019 2 Dames VK Egem - Bosdam Beveren 2 - 1
14/09/2019 3 Bosdam Beveren - ASC Havinnes 5 - 0
21/09/2019 4 Svelta Melsele - Bosdam Beveren 5 - 3
05/10/2019 5 Bosdam Beveren - RSC Anderlecht B 1 - 3
19/10/2019 6 KFC Wuustwezel A - Bosdam Beveren 8 - 1
02/11/2019 7 Bosdam Beveren - Ladies Harelbeke 10 - 0
09/11/2019 8 St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren 0 - 2
16/11/2019 9 Fémina WS Woluwe B - Bosdam Beveren 3 - 1
23/11/2019 10 Bosdam Beveren - Zulte-Waregem B 4 - 2
30/11/2019 11 AA Gent C - Bosdam Beveren 3 - 5
07/12/2019 12 Bosdam Beveren - Club Brugge B 5 - 2
14/12/2019 13 Olsa Brakel A - Bosdam Beveren 3 - 6
11/01/2020 14 KSV Sottegem - Bosdam Beveren 2 - 3
18/01/2020 15 Bosdam Beveren - Dames VK Egem 1 - 1
01/02/2020 16 ASC Havinnes - Bosdam Beveren Speeldag 
08/02/2020 17 Bosdam Beveren - Svelta Melsele Speeldag 
22/02/2020 18 RSC Anderlecht B - Bosdam Beveren Speeldag 
29/02/2020 19 Bosdam Beveren - KFC Wuustwezel A Speeldag 
07/03/2020 20 Ladies Harelbeke - Bosdam Beveren Speeldag 
21/03/2020 21 Bosdam Beveren - St-Ghislain T-H B Speeldag 
04/04/2020 22 Bosdam Beveren - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
18/04/2020 23 Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren Speeldag 
25/04/2020 24 Bosdam Beveren - AA Gent C Speeldag 
03/05/2020 25 Club Brugge B - Bosdam Beveren Speeldag 
10/05/2020 26 Bosdam Beveren - Olsa Brakel A Speeldag 

Club Brugge B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 AA Gent C - Club Brugge B 3 - 1
31/08/2019 2 Club Brugge B - Fémina WS Woluwe B 2 - 0
14/09/2019 3 Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
21/09/2019 4 KSV Sottegem - Club Brugge B 3 - 2
05/10/2019 5 Club Brugge B - Dames VK Egem 4 - 3
19/10/2019 6 ASC Havinnes - Club Brugge B 2 - 7
02/11/2019 7 Club Brugge B - Svelta Melsele 4 - 6
09/11/2019 8 RSC Anderlecht B - Club Brugge B 3 - 0
16/11/2019 9 Club Brugge B - KFC Wuustwezel A 2 - 4
23/11/2019 10 Ladies Harelbeke - Club Brugge B 0 - 4
30/11/2019 11 Club Brugge B - St-Ghislain T-H B 2 - 0
07/12/2019 12 Bosdam Beveren - Club Brugge B 5 - 2
14/12/2019 13 Club Brugge B - Zulte-Waregem B 2 - 3
11/01/2020 14 Club Brugge B - AA Gent C 2 - 2
18/01/2020 15 Fémina WS Woluwe B - Club Brugge B 2 - 1
01/02/2020 16 Olsa Brakel A - Club Brugge B Speeldag 
08/02/2020 17 Club Brugge B - KSV Sottegem Speeldag 
22/02/2020 18 Dames VK Egem - Club Brugge B Speeldag 
29/02/2020 19 Club Brugge B - ASC Havinnes Speeldag 
07/03/2020 20 Svelta Melsele - Club Brugge B Speeldag 
21/03/2020 21 Club Brugge B - RSC Anderlecht B Speeldag 
04/04/2020 22 KFC Wuustwezel A - Club Brugge B Speeldag 
18/04/2020 23 Club Brugge B - Ladies Harelbeke Speeldag 
25/04/2020 24 St-Ghislain T-H B - Club Brugge B Speeldag 
03/05/2020 25 Club Brugge B - Bosdam Beveren Speeldag 
10/05/2020 26 Zulte-Waregem B - Club Brugge B Speeldag 

Dames VK Egem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem 2 - 6
31/08/2019 2 Dames VK Egem - Bosdam Beveren 2 - 1
14/09/2019 3 Zulte-Waregem B - Dames VK Egem 2 - 2
21/09/2019 4 Dames VK Egem - AA Gent C 4 - 2
05/10/2019 5 Club Brugge B - Dames VK Egem 4 - 3
19/10/2019 6 Dames VK Egem - Olsa Brakel A 2 - 0
02/11/2019 7 KSV Sottegem - Dames VK Egem 2 - 1
09/11/2019 8 Dames VK Egem - Fémina WS Woluwe B 3 - 0
16/11/2019 9 Dames VK Egem - ASC Havinnes 7 - 2
23/11/2019 10 Svelta Melsele - Dames VK Egem 0 - 0
30/11/2019 11 Dames VK Egem - RSC Anderlecht B 3 - 2
07/12/2019 12 KFC Wuustwezel A - Dames VK Egem 2 - 2
14/12/2019 13 Dames VK Egem - Ladies Harelbeke 3 - 0
11/01/2020 14 Dames VK Egem - St-Ghislain T-H B 2 - 1
18/01/2020 15 Bosdam Beveren - Dames VK Egem 1 - 1
01/02/2020 16 Dames VK Egem - Zulte-Waregem B Speeldag 
08/02/2020 17 AA Gent C - Dames VK Egem Speeldag 
22/02/2020 18 Dames VK Egem - Club Brugge B Speeldag 
29/02/2020 19 Olsa Brakel A - Dames VK Egem Speeldag 
07/03/2020 20 Dames VK Egem - KSV Sottegem Speeldag 
21/03/2020 21 Fémina WS Woluwe B - Dames VK Egem Speeldag 
04/04/2020 22 ASC Havinnes - Dames VK Egem Speeldag 
18/04/2020 23 Dames VK Egem - Svelta Melsele Speeldag 
25/04/2020 24 RSC Anderlecht B - Dames VK Egem Speeldag 
03/05/2020 25 Dames VK Egem - KFC Wuustwezel A Speeldag 
10/05/2020 26 Ladies Harelbeke - Dames VK Egem Speeldag 

Fémina WS Woluwe B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Fémina WS Woluwe B - RSC Anderlecht B 0 - 1
31/08/2019 2 Club Brugge B - Fémina WS Woluwe B 2 - 0
14/09/2019 3 Fémina WS Woluwe B - KFC Wuustwezel A 0 - 5
21/09/2019 4 Olsa Brakel A - Fémina WS Woluwe B 4 - 2
05/10/2019 5 Fémina WS Woluwe B - Ladies Harelbeke 6 - 0
19/10/2019 6 KSV Sottegem - Fémina WS Woluwe B 3 - 2
02/11/2019 7 Fémina WS Woluwe B - St-Ghislain T-H B 2 - 1
09/11/2019 8 Dames VK Egem - Fémina WS Woluwe B 3 - 0
16/11/2019 9 Fémina WS Woluwe B - Bosdam Beveren 3 - 1
23/11/2019 10 ASC Havinnes - Fémina WS Woluwe B 2 - 7
30/11/2019 11 Fémina WS Woluwe B - Zulte-Waregem B 2 - 1
07/12/2019 12 Fémina WS Woluwe B - Svelta Melsele 1 - 1
14/12/2019 13 AA Gent C - Fémina WS Woluwe B 0 - 1
11/01/2020 14 RSC Anderlecht B - Fémina WS Woluwe B 3 - 0
18/01/2020 15 Fémina WS Woluwe B - Club Brugge B 2 - 1
01/02/2020 16 KFC Wuustwezel A - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
08/02/2020 17 Fémina WS Woluwe B - Olsa Brakel A Speeldag 
22/02/2020 18 Ladies Harelbeke - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
29/02/2020 19 Fémina WS Woluwe B - KSV Sottegem Speeldag 
07/03/2020 20 St-Ghislain T-H B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
21/03/2020 21 Fémina WS Woluwe B - Dames VK Egem Speeldag 
04/04/2020 22 Bosdam Beveren - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
18/04/2020 23 Fémina WS Woluwe B - ASC Havinnes Speeldag 
25/04/2020 24 Zulte-Waregem B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
03/05/2020 25 Svelta Melsele - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
10/05/2020 26 Fémina WS Woluwe B - AA Gent C Speeldag 

KFC Wuustwezel A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 KFC Wuustwezel A - Svelta Melsele 4 - 3
31/08/2019 2 RSC Anderlecht B - KFC Wuustwezel A 6 - 1
14/09/2019 3 Fémina WS Woluwe B - KFC Wuustwezel A 0 - 5
21/09/2019 4 KFC Wuustwezel A - Ladies Harelbeke 9 - 2
05/10/2019 5 St-Ghislain T-H B - KFC Wuustwezel A 4 - 4
19/10/2019 6 KFC Wuustwezel A - Bosdam Beveren 8 - 1
02/11/2019 7 Zulte-Waregem B - KFC Wuustwezel A 2 - 2
09/11/2019 8 KFC Wuustwezel A - AA Gent C 5 - 3
16/11/2019 9 Club Brugge B - KFC Wuustwezel A 2 - 4
23/11/2019 10 KFC Wuustwezel A - Olsa Brakel A 8 - 1
30/11/2019 11 KSV Sottegem - KFC Wuustwezel A 1 - 3
07/12/2019 12 KFC Wuustwezel A - Dames VK Egem 2 - 2
14/12/2019 13 ASC Havinnes - KFC Wuustwezel A 0 - 7
11/01/2020 14 Svelta Melsele - KFC Wuustwezel A 1 - 1
18/01/2020 15 KFC Wuustwezel A - RSC Anderlecht B 1 - 4
01/02/2020 16 KFC Wuustwezel A - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
08/02/2020 17 Ladies Harelbeke - KFC Wuustwezel A Speeldag 
22/02/2020 18 KFC Wuustwezel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
29/02/2020 19 Bosdam Beveren - KFC Wuustwezel A Speeldag 
07/03/2020 20 KFC Wuustwezel A - Zulte-Waregem B Speeldag 
21/03/2020 21 AA Gent C - KFC Wuustwezel A Speeldag 
04/04/2020 22 KFC Wuustwezel A - Club Brugge B Speeldag 
18/04/2020 23 Olsa Brakel A - KFC Wuustwezel A Speeldag 
25/04/2020 24 KFC Wuustwezel A - KSV Sottegem Speeldag 
03/05/2020 25 Dames VK Egem - KFC Wuustwezel A Speeldag 
10/05/2020 26 KFC Wuustwezel A - ASC Havinnes Speeldag 

KSV Sottegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Bosdam Beveren - KSV Sottegem 4 - 1
31/08/2019 2 KSV Sottegem - Zulte-Waregem B 1 - 4
14/09/2019 3 AA Gent C - KSV Sottegem 6 - 2
21/09/2019 4 KSV Sottegem - Club Brugge B 3 - 2
05/10/2019 5 Olsa Brakel A - KSV Sottegem 0 - 1
19/10/2019 6 KSV Sottegem - Fémina WS Woluwe B 3 - 2
02/11/2019 7 KSV Sottegem - Dames VK Egem 2 - 1
09/11/2019 8 ASC Havinnes - KSV Sottegem 1 - 4
16/11/2019 9 KSV Sottegem - Svelta Melsele 1 - 4
23/11/2019 10 RSC Anderlecht B - KSV Sottegem 2 - 1
30/11/2019 11 KSV Sottegem - KFC Wuustwezel A 1 - 3
07/12/2019 12 Ladies Harelbeke - KSV Sottegem 0 - 7
14/12/2019 13 KSV Sottegem - St-Ghislain T-H B 4 - 1
11/01/2020 14 KSV Sottegem - Bosdam Beveren 2 - 3
18/01/2020 15 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem 2 - 4
01/02/2020 16 KSV Sottegem - AA Gent C Speeldag 
08/02/2020 17 Club Brugge B - KSV Sottegem Speeldag 
22/02/2020 18 KSV Sottegem - Olsa Brakel A Speeldag 
29/02/2020 19 Fémina WS Woluwe B - KSV Sottegem Speeldag 
07/03/2020 20 Dames VK Egem - KSV Sottegem Speeldag 
21/03/2020 21 KSV Sottegem - ASC Havinnes Speeldag 
04/04/2020 22 Svelta Melsele - KSV Sottegem Speeldag 
18/04/2020 23 KSV Sottegem - RSC Anderlecht B Speeldag 
25/04/2020 24 KFC Wuustwezel A - KSV Sottegem Speeldag 
03/05/2020 25 KSV Sottegem - Ladies Harelbeke Speeldag 
10/05/2020 26 St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem Speeldag 

Ladies Harelbeke

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Ladies Harelbeke - ASC Havinnes 3 - 3
31/08/2019 2 Svelta Melsele - Ladies Harelbeke 13 - 1
14/09/2019 3 Ladies Harelbeke - RSC Anderlecht B 1 - 7
21/09/2019 4 KFC Wuustwezel A - Ladies Harelbeke 9 - 2
05/10/2019 5 Fémina WS Woluwe B - Ladies Harelbeke 6 - 0
19/10/2019 6 Ladies Harelbeke - St-Ghislain T-H B 1 - 1
02/11/2019 7 Bosdam Beveren - Ladies Harelbeke 10 - 0
09/11/2019 8 Ladies Harelbeke - Zulte-Waregem B 2 - 4
16/11/2019 9 Ladies Harelbeke - AA Gent C 2 - 9
23/11/2019 10 Ladies Harelbeke - Club Brugge B 0 - 4
30/11/2019 11 Olsa Brakel A - Ladies Harelbeke 2 - 1
07/12/2019 12 Ladies Harelbeke - KSV Sottegem 0 - 7
14/12/2019 13 Dames VK Egem - Ladies Harelbeke 3 - 0
11/01/2020 14 ASC Havinnes - Ladies Harelbeke 3 - 2
18/01/2020 15 Ladies Harelbeke - Svelta Melsele 2 - 1
01/02/2020 16 RSC Anderlecht B - Ladies Harelbeke Speeldag 
08/02/2020 17 Ladies Harelbeke - KFC Wuustwezel A Speeldag 
22/02/2020 18 Ladies Harelbeke - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
29/02/2020 19 St-Ghislain T-H B - Ladies Harelbeke Speeldag 
07/03/2020 20 Ladies Harelbeke - Bosdam Beveren Speeldag 
21/03/2020 21 Zulte-Waregem B - Ladies Harelbeke Speeldag 
04/04/2020 22 AA Gent C - Ladies Harelbeke Speeldag 
18/04/2020 23 Club Brugge B - Ladies Harelbeke Speeldag 
25/04/2020 24 Ladies Harelbeke - Olsa Brakel A Speeldag 
03/05/2020 25 KSV Sottegem - Ladies Harelbeke Speeldag 
10/05/2020 26 Ladies Harelbeke - Dames VK Egem Speeldag 

Olsa Brakel A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 5 - 2
31/08/2019 2 Olsa Brakel A - AA Gent C 3 - 4
14/09/2019 3 Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
21/09/2019 4 Olsa Brakel A - Fémina WS Woluwe B 4 - 2
05/10/2019 5 Olsa Brakel A - KSV Sottegem 0 - 1
19/10/2019 6 Dames VK Egem - Olsa Brakel A 2 - 0
02/11/2019 7 Olsa Brakel A - ASC Havinnes 2 - 1
09/11/2019 8 Svelta Melsele - Olsa Brakel A 7 - 1
16/11/2019 9 Olsa Brakel A - RSC Anderlecht B 1 - 4
23/11/2019 10 KFC Wuustwezel A - Olsa Brakel A 8 - 1
30/11/2019 11 Olsa Brakel A - Ladies Harelbeke 2 - 1
07/12/2019 12 St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A 1 - 6
14/12/2019 13 Olsa Brakel A - Bosdam Beveren 3 - 6
11/01/2020 14 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B 3 - 2
18/01/2020 15 AA Gent C - Olsa Brakel A 1 - 3
01/02/2020 16 Olsa Brakel A - Club Brugge B Speeldag 
08/02/2020 17 Fémina WS Woluwe B - Olsa Brakel A Speeldag 
22/02/2020 18 KSV Sottegem - Olsa Brakel A Speeldag 
29/02/2020 19 Olsa Brakel A - Dames VK Egem Speeldag 
07/03/2020 20 ASC Havinnes - Olsa Brakel A Speeldag 
21/03/2020 21 Olsa Brakel A - Svelta Melsele Speeldag 
04/04/2020 22 RSC Anderlecht B - Olsa Brakel A Speeldag 
18/04/2020 23 Olsa Brakel A - KFC Wuustwezel A Speeldag 
25/04/2020 24 Ladies Harelbeke - Olsa Brakel A Speeldag 
03/05/2020 25 Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
10/05/2020 26 Bosdam Beveren - Olsa Brakel A Speeldag 

RSC Anderlecht B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Fémina WS Woluwe B - RSC Anderlecht B 0 - 1
31/08/2019 2 RSC Anderlecht B - KFC Wuustwezel A 6 - 1
14/09/2019 3 Ladies Harelbeke - RSC Anderlecht B 1 - 7
21/09/2019 4 RSC Anderlecht B - St-Ghislain T-H B 9 - 0
05/10/2019 5 Bosdam Beveren - RSC Anderlecht B 1 - 3
19/10/2019 6 RSC Anderlecht B - Zulte-Waregem B 2 - 0
02/11/2019 7 AA Gent C - RSC Anderlecht B 1 - 4
09/11/2019 8 RSC Anderlecht B - Club Brugge B 3 - 0
16/11/2019 9 Olsa Brakel A - RSC Anderlecht B 1 - 4
23/11/2019 10 RSC Anderlecht B - KSV Sottegem 2 - 1
30/11/2019 11 Dames VK Egem - RSC Anderlecht B 3 - 2
07/12/2019 12 RSC Anderlecht B - ASC Havinnes 9 - 1
14/12/2019 13 Svelta Melsele - RSC Anderlecht B 0 - 7
11/01/2020 14 RSC Anderlecht B - Fémina WS Woluwe B 3 - 0
18/01/2020 15 KFC Wuustwezel A - RSC Anderlecht B 1 - 4
01/02/2020 16 RSC Anderlecht B - Ladies Harelbeke Speeldag 
08/02/2020 17 St-Ghislain T-H B - RSC Anderlecht B Speeldag 
22/02/2020 18 RSC Anderlecht B - Bosdam Beveren Speeldag 
29/02/2020 19 Zulte-Waregem B - RSC Anderlecht B Speeldag 
07/03/2020 20 RSC Anderlecht B - AA Gent C Speeldag 
21/03/2020 21 Club Brugge B - RSC Anderlecht B Speeldag 
04/04/2020 22 RSC Anderlecht B - Olsa Brakel A Speeldag 
18/04/2020 23 KSV Sottegem - RSC Anderlecht B Speeldag 
25/04/2020 24 RSC Anderlecht B - Dames VK Egem Speeldag 
03/05/2020 25 ASC Havinnes - RSC Anderlecht B Speeldag 
10/05/2020 26 RSC Anderlecht B - Svelta Melsele Speeldag 

St-Ghislain T-H B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 St-Ghislain T-H B - Dames VK Egem 2 - 6
31/08/2019 2 ASC Havinnes - St-Ghislain T-H B 0 - 4
14/09/2019 3 St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele 1 - 2
21/09/2019 4 RSC Anderlecht B - St-Ghislain T-H B 9 - 0
05/10/2019 5 St-Ghislain T-H B - KFC Wuustwezel A 4 - 4
19/10/2019 6 Ladies Harelbeke - St-Ghislain T-H B 1 - 1
02/11/2019 7 Fémina WS Woluwe B - St-Ghislain T-H B 2 - 1
09/11/2019 8 St-Ghislain T-H B - Bosdam Beveren 0 - 2
16/11/2019 9 Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B 3 - 0
23/11/2019 10 St-Ghislain T-H B - AA Gent C 1 - 5
30/11/2019 11 Club Brugge B - St-Ghislain T-H B 2 - 0
07/12/2019 12 St-Ghislain T-H B - Olsa Brakel A 1 - 6
14/12/2019 13 KSV Sottegem - St-Ghislain T-H B 4 - 1
11/01/2020 14 Dames VK Egem - St-Ghislain T-H B 2 - 1
18/01/2020 15 St-Ghislain T-H B - ASC Havinnes 6 - 1
01/02/2020 16 Svelta Melsele - St-Ghislain T-H B Speeldag 
08/02/2020 17 St-Ghislain T-H B - RSC Anderlecht B Speeldag 
22/02/2020 18 KFC Wuustwezel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
29/02/2020 19 St-Ghislain T-H B - Ladies Harelbeke Speeldag 
07/03/2020 20 St-Ghislain T-H B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
21/03/2020 21 Bosdam Beveren - St-Ghislain T-H B Speeldag 
28/03/2020 22 St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B uitg. 
04/04/2020 22 St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B 28/03   Speeldag 
18/04/2020 23 AA Gent C - St-Ghislain T-H B Speeldag 
25/04/2020 24 St-Ghislain T-H B - Club Brugge B Speeldag 
03/05/2020 25 Olsa Brakel A - St-Ghislain T-H B Speeldag 
10/05/2020 26 St-Ghislain T-H B - KSV Sottegem Speeldag 

Svelta Melsele

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 KFC Wuustwezel A - Svelta Melsele 4 - 3
31/08/2019 2 Svelta Melsele - Ladies Harelbeke 13 - 1
14/09/2019 3 St-Ghislain T-H B - Svelta Melsele 1 - 2
21/09/2019 4 Svelta Melsele - Bosdam Beveren 5 - 3
05/10/2019 5 Zulte-Waregem B - Svelta Melsele 1 - 1
19/10/2019 6 Svelta Melsele - AA Gent C 3 - 0
02/11/2019 7 Club Brugge B - Svelta Melsele 4 - 6
09/11/2019 8 Svelta Melsele - Olsa Brakel A 7 - 1
16/11/2019 9 KSV Sottegem - Svelta Melsele 1 - 4
23/11/2019 10 Svelta Melsele - Dames VK Egem 0 - 0
30/11/2019 11 ASC Havinnes - Svelta Melsele 2 - 9
07/12/2019 12 Fémina WS Woluwe B - Svelta Melsele 1 - 1
14/12/2019 13 Svelta Melsele - RSC Anderlecht B 0 - 7
11/01/2020 14 Svelta Melsele - KFC Wuustwezel A 1 - 1
18/01/2020 15 Ladies Harelbeke - Svelta Melsele 2 - 1
01/02/2020 16 Svelta Melsele - St-Ghislain T-H B Speeldag 
08/02/2020 17 Bosdam Beveren - Svelta Melsele Speeldag 
22/02/2020 18 Svelta Melsele - Zulte-Waregem B Speeldag 
29/02/2020 19 AA Gent C - Svelta Melsele Speeldag 
07/03/2020 20 Svelta Melsele - Club Brugge B Speeldag 
21/03/2020 21 Olsa Brakel A - Svelta Melsele Speeldag 
04/04/2020 22 Svelta Melsele - KSV Sottegem Speeldag 
18/04/2020 23 Dames VK Egem - Svelta Melsele Speeldag 
25/04/2020 24 Svelta Melsele - ASC Havinnes Speeldag 
03/05/2020 25 Svelta Melsele - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
10/05/2020 26 RSC Anderlecht B - Svelta Melsele Speeldag 

Zulte-Waregem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/08/2019 1 Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 5 - 2
31/08/2019 2 KSV Sottegem - Zulte-Waregem B 1 - 4
14/09/2019 3 Zulte-Waregem B - Dames VK Egem 2 - 2
21/09/2019 4 ASC Havinnes - Zulte-Waregem B 1 - 2
05/10/2019 5 Zulte-Waregem B - Svelta Melsele 1 - 1
19/10/2019 6 RSC Anderlecht B - Zulte-Waregem B 2 - 0
02/11/2019 7 Zulte-Waregem B - KFC Wuustwezel A 2 - 2
09/11/2019 8 Ladies Harelbeke - Zulte-Waregem B 2 - 4
16/11/2019 9 Zulte-Waregem B - St-Ghislain T-H B 3 - 0
23/11/2019 10 Bosdam Beveren - Zulte-Waregem B 4 - 2
30/11/2019 11 Fémina WS Woluwe B - Zulte-Waregem B 2 - 1
07/12/2019 12 Zulte-Waregem B - AA Gent C 2 - 2
14/12/2019 13 Club Brugge B - Zulte-Waregem B 2 - 3
11/01/2020 14 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B 3 - 2
18/01/2020 15 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem 2 - 4
01/02/2020 16 Dames VK Egem - Zulte-Waregem B Speeldag 
08/02/2020 17 Zulte-Waregem B - ASC Havinnes Speeldag 
22/02/2020 18 Svelta Melsele - Zulte-Waregem B Speeldag 
29/02/2020 19 Zulte-Waregem B - RSC Anderlecht B Speeldag 
07/03/2020 20 KFC Wuustwezel A - Zulte-Waregem B Speeldag 
21/03/2020 21 Zulte-Waregem B - Ladies Harelbeke Speeldag 
28/03/2020 22 St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B uitg. 
04/04/2020 22 St-Ghislain T-H B - Zulte-Waregem B 28/03   Speeldag 
18/04/2020 23 Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren Speeldag 
25/04/2020 24 Zulte-Waregem B - Fémina WS Woluwe B Speeldag 
03/05/2020 25 AA Gent C - Zulte-Waregem B Speeldag 
10/05/2020 26 Zulte-Waregem B - Club Brugge B Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Super League VV 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - PV 1e Klasse B - PV    
1e Klasse - Amateurs 2e Amateurs VV-A 2e Amateurs VV-B 2e Amateurs ACFF
3e Amateurs VV-A 3e Amateurs VV-B 3e Amateurs ACFF-A 3e Amateurs ACFF-B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  


PROMOTIE-DEGRADATIE - 2e NATIONALE A - VROUWEN - SEIZOEN 2019-2020

In deze reeks spelen er 14 ploegen.

* Promotie.
- Op het einde van het seizoen stijgt de eerst gerangschikte ploeg van elk van de twee reeksen naar de 1e nationale vrouwenafdeling.
- Op het einde van het seizoen worden, indien nodig, testwedstrijden heen en terug gespeeld tussen de best geklasseerde ploegen van elke reeks om de eventueel bijkomende stijger(s) aan te duiden.

* Degradatie.
a) de 10e, 11e, 12e, 13e en 14e gerangschikte ploegen van elke reeks dalen naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij het bepaalde in bondsartikel V1583.33 (zie punt d).
b) de vrijgekomen plaatsen worden ingevuld door de ploegen van de 1e provinciale afdelingen, gekwalificeerd om te stijgen.
c) vermindert het aantal ploegen in de Super League Vrouwenvoetbal dan zijn er extra daler(s) naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij het bepaalde in bondsartikel V1583.33 (zie punt d).
d) ingeval er door het verdwijnen van ploegen plaatsen vrijkomen in 2e nationale afdeling of indien niet alle provincies een stijger voorstellen, worden er voor het behoud indien nodig testwedstrijden heen en terug gespeeld tussen de ploegen van de beide reeksen van 2e nationale afdeling die op dezelfde plaats geëindigd zijn.

** Bijkomende informatie - Bondsartikel V1586 - De provinciale vrouwenkampioenschappen.
1. De provincies organiseren zelf, rekening houdend met het aantal ingeschreven ploegen, een kampioenschap van 1e, 2e, 3e en 4e provinciale afdeling, in functie van het aantal provinciale senioresploegen.
2. De kampioenen van 1e provinciale afdeling stijgen naar 2e nationale afdeling, behalve indien deze om een andere, door het bondsreglement voorziene reden, niet mag of niet wil promoveren.
3. Clubs die de promotie wensen te weigeren moeten, op straf van boete te bepalen door het Provinciaal Comité, uiterlijk 14 kalenderdagen na het beëindigen van het kampioenschap, of na kennisgeving door het Provinciaal Comité, dit per aangetekend schrijven of via E-Kickoff aan het Provinciaal Comité melden.
4. In dat geval stijgt de eerstvolgende gerangschikte tot en met de derde (die gerechtigd is om te stijgen) in de betrokken 1e provinciale afdeling, .
5. Is ook de derde in de rangschikking niet gerechtigd om te stijgen, dan is er een daler minder in 2e nationale afdeling.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).