Archief - Seizoen 2018-2019 | Kalender per ploeg | Geografische ligging | Dames 2e Nationale B |
Ploegen | A | W | V | G | D+ | D- | P | ||
1 | RSC Anderlecht B | 20 | 16,0 | 1,0 | 3,0 | 89,0 | 14,0 | 51,0 | |
2 | KFC Wuustwezel A | 20 | 13,0 | 3,0 | 4,0 | 97,0 | 38,0 | 43,0 | |
3 | Dames VK Egem | 20 | 12,0 | 2,0 | 6,0 | 52,0 | 26,0 | 42,0 | |
4 | Bosdam Beveren | 20 | 12,0 | 6,0 | 2,0 | 68,0 | 44,0 | 38,0 | |
5 | Svelta Melsele | 20 | 10,0 | 4,0 | 6,0 | 68,0 | 36,0 | 36,0 | |
6 | Fémina WS Woluwe B | 20 | 9,5 | 8,4 | 2,1 | 35,8 | 34,7 | 30,5 | |
7 | AA Gent C | 20 | 8,0 | 7,0 | 5,0 | 63,0 | 46,0 | 29,0 | |
9 | KSV Sottegem | 20 | 8,4 | 10,5 | 1,1 | 46,3 | 48,4 | 26,3 | |
9 | Club Brugge B | 20 | 8,0 | 10,0 | 2,0 | 50,0 | 45,0 | 26,0 | |
10 | Zulte-Waregem B | 20 | 7,0 | 9,0 | 4,0 | 43,0 | 52,0 | 25,0 | |
11 | Olsa Brakel A | 20 | 7,0 | 11,0 | 2,0 | 44,0 | 65,0 | 23,0 | |
12 | St-Ghislain T-H B | 20 | 4,0 | 12,0 | 4,0 | 35,0 | 59,0 | 16,0 | |
13 | Ladies Harelbeke | 20 | 1,0 | 16,0 | 3,0 | 20,0 | 123,0 | 6,0 | |
14 | ASC Havinnes | 20 | 1,0 | 17,0 | 2,0 | 25,0 | 105,0 | 5,0 |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Speeldag 1 (24 augustus 2019) | |||
Ladies Harelbeke | - | ASC Havinnes | 3 - 3 |
KFC Wuustwezel A | - | Svelta Melsele | 4 - 3 |
St-Ghislain T-H B | - | Dames VK Egem | 2 - 6 |
AA Gent C | - | Club Brugge B | 3 - 1 |
Zulte-Waregem B | - | Olsa Brakel A | 5 - 2 |
Bosdam Beveren | - | KSV Sottegem | 4 - 1 |
Fémina WS Woluwe B | - | RSC Anderlecht B | 0 - 1 |
Speeldag 2 (31 augustus 2019) | |||
Olsa Brakel A | - | AA Gent C | 3 - 4 |
Club Brugge B | - | Fémina WS Woluwe B | 2 - 0 |
RSC Anderlecht B | - | KFC Wuustwezel A | 6 - 1 |
ASC Havinnes | - | St-Ghislain T-H B | 0 - 4 |
KSV Sottegem | - | Zulte-Waregem B | 1 - 4 |
Dames VK Egem | - | Bosdam Beveren | 2 - 1 |
Svelta Melsele | - | Ladies Harelbeke | 13 - 1 |
Speeldag 3 (14 september 2019) | |||
Club Brugge B | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 |
Ladies Harelbeke | - | RSC Anderlecht B | 1 - 7 |
St-Ghislain T-H B | - | Svelta Melsele | 1 - 2 |
AA Gent C | - | KSV Sottegem | 6 - 2 |
Zulte-Waregem B | - | Dames VK Egem | 2 - 2 |
Bosdam Beveren | - | ASC Havinnes | 5 - 0 |
Fémina WS Woluwe B | - | KFC Wuustwezel A | 0 - 5 |
Speeldag 4 (21 september 2019) | |||
Olsa Brakel A | - | Fémina WS Woluwe B | 4 - 2 |
KFC Wuustwezel A | - | Ladies Harelbeke | 9 - 2 |
RSC Anderlecht B | - | St-Ghislain T-H B | 9 - 0 |
Dames VK Egem | - | AA Gent C | 4 - 2 |
KSV Sottegem | - | Club Brugge B | 3 - 2 |
ASC Havinnes | - | Zulte-Waregem B | 1 - 2 |
Svelta Melsele | - | Bosdam Beveren | 5 - 3 |
Speeldag 5 (5 oktober 2019) | |||
Club Brugge B | - | Dames VK Egem | 4 - 3 |
Olsa Brakel A | - | KSV Sottegem | 0 - 1 |
St-Ghislain T-H B | - | KFC Wuustwezel A | 4 - 4 |
AA Gent C | - | ASC Havinnes | 6 - 0 |
Bosdam Beveren | - | RSC Anderlecht B | 1 - 3 |
Zulte-Waregem B | - | Svelta Melsele | 1 - 1 |
Fémina WS Woluwe B | - | Ladies Harelbeke | 6 - 0 |
Speeldag 6 (19 oktober 2019) | |||
ASC Havinnes | - | Club Brugge B | 2 - 7 |
Ladies Harelbeke | - | St-Ghislain T-H B | 1 - 1 |
KSV Sottegem | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 2 |
KFC Wuustwezel A | - | Bosdam Beveren | 8 - 1 |
RSC Anderlecht B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 0 |
Dames VK Egem | - | Olsa Brakel A | 2 - 0 |
Svelta Melsele | - | AA Gent C | 3 - 0 |
Speeldag 7 (2 november 2019) | |||
Club Brugge B | - | Svelta Melsele | 4 - 6 |
Olsa Brakel A | - | ASC Havinnes | 2 - 1 |
KSV Sottegem | - | Dames VK Egem | 2 - 1 |
AA Gent C | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 |
Zulte-Waregem B | - | KFC Wuustwezel A | 2 - 2 |
Fémina WS Woluwe B | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 1 |
Bosdam Beveren | - | Ladies Harelbeke | 10 - 0 |
Speeldag 8 (9 november 2019) | |||
Ladies Harelbeke | - | Zulte-Waregem B | 2 - 4 |
St-Ghislain T-H B | - | Bosdam Beveren | 0 - 2 |
KFC Wuustwezel A | - | AA Gent C | 5 - 3 |
RSC Anderlecht B | - | Club Brugge B | 3 - 0 |
ASC Havinnes | - | KSV Sottegem | 1 - 4 |
Dames VK Egem | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 0 |
Svelta Melsele | - | Olsa Brakel A | 7 - 1 |
Speeldag 9 (16 november 2019) | |||
Olsa Brakel A | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 |
Club Brugge B | - | KFC Wuustwezel A | 2 - 4 |
Dames VK Egem | - | ASC Havinnes | 7 - 2 |
KSV Sottegem | - | Svelta Melsele | 1 - 4 |
Ladies Harelbeke | - | AA Gent C | 2 - 9 |
Fémina WS Woluwe B | - | Bosdam Beveren | 3 - 1 |
Zulte-Waregem B | - | St-Ghislain T-H B | 3 - 0 |
Speeldag 10 (23 november 2019) | |||
Ladies Harelbeke | - | Club Brugge B | 0 - 4 |
KFC Wuustwezel A | - | Olsa Brakel A | 8 - 1 |
RSC Anderlecht B | - | KSV Sottegem | 2 - 1 |
ASC Havinnes | - | Fémina WS Woluwe B | 2 - 7 |
St-Ghislain T-H B | - | AA Gent C | 1 - 5 |
Svelta Melsele | - | Dames VK Egem | 0 - 0 |
Bosdam Beveren | - | Zulte-Waregem B | 4 - 2 |
Speeldag 11 (30 november 2019) | |||
Club Brugge B | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 0 |
Olsa Brakel A | - | Ladies Harelbeke | 2 - 1 |
ASC Havinnes | - | Svelta Melsele | 2 - 9 |
Dames VK Egem | - | RSC Anderlecht B | 3 - 2 |
KSV Sottegem | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 3 |
AA Gent C | - | Bosdam Beveren | 3 - 5 |
Fémina WS Woluwe B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 1 |
Speeldag 12 (7 december 2019) | |||
KFC Wuustwezel A | - | Dames VK Egem | 2 - 2 |
Ladies Harelbeke | - | KSV Sottegem | 0 - 7 |
St-Ghislain T-H B | - | Olsa Brakel A | 1 - 6 |
RSC Anderlecht B | - | ASC Havinnes | 9 - 1 |
Bosdam Beveren | - | Club Brugge B | 5 - 2 |
Fémina WS Woluwe B | - | Svelta Melsele | 1 - 1 |
Zulte-Waregem B | - | AA Gent C | 2 - 2 |
Speeldag 13 (14 december 2019) | |||
Olsa Brakel A | - | Bosdam Beveren | 3 - 6 |
Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 3 |
KSV Sottegem | - | St-Ghislain T-H B | 4 - 1 |
Dames VK Egem | - | Ladies Harelbeke | 3 - 0 |
ASC Havinnes | - | KFC Wuustwezel A | 0 - 7 |
AA Gent C | - | Fémina WS Woluwe B | 0 - 1 |
Svelta Melsele | - | RSC Anderlecht B | 0 - 7 |
Speeldag 14 (11 januari 2020) | |||
Olsa Brakel A | - | Zulte-Waregem B | 3 - 2 |
Club Brugge B | - | AA Gent C | 2 - 2 |
KSV Sottegem | - | Bosdam Beveren | 2 - 3 |
ASC Havinnes | - | Ladies Harelbeke | 3 - 2 |
RSC Anderlecht B | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 0 |
Dames VK Egem | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 1 |
Svelta Melsele | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 1 |
Speeldag 15 (18 januari 2020) | |||
St-Ghislain T-H B | - | ASC Havinnes | 6 - 1 |
KFC Wuustwezel A | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 |
Ladies Harelbeke | - | Svelta Melsele | 2 - 1 |
AA Gent C | - | Olsa Brakel A | 1 - 3 |
Bosdam Beveren | - | Dames VK Egem | 1 - 1 |
Zulte-Waregem B | - | KSV Sottegem | 2 - 4 |
Fémina WS Woluwe B | - | Club Brugge B | 2 - 1 |
Speeldag 16 (1 februari 2020) | |||
Olsa Brakel A | - | Club Brugge B | 2 - 6 |
Dames VK Egem | - | Zulte-Waregem B | 2 - 0 |
KSV Sottegem | - | AA Gent C | 2 - 3 |
KFC Wuustwezel A | - | Fémina WS Woluwe B | 0 - 1 |
ASC Havinnes | - | Bosdam Beveren | 2 - 6 |
RSC Anderlecht B | - | Ladies Harelbeke | 15 - 0 |
Svelta Melsele | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 2 |
Speeldag 17 (8 februari 2020) | |||
Club Brugge B | - | KSV Sottegem | 3 - 2 |
St-Ghislain T-H B | - | RSC Anderlecht B | 1 - 1 |
Ladies Harelbeke | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 13 |
AA Gent C | - | Dames VK Egem | 3 - 3 |
Bosdam Beveren | - | Svelta Melsele | 2 - 1 |
Zulte-Waregem B | - | ASC Havinnes | 5 - 0 |
Fémina WS Woluwe B | - | Olsa Brakel A | 3 - 1 |
Speeldag 18 (22 februari 2020) | |||
Dames VK Egem | - | Club Brugge B | 0 - 0 |
ASC Havinnes | - | AA Gent C | 0 - 7 |
KFC Wuustwezel A | - | St-Ghislain T-H B | 6 - 1 |
Ladies Harelbeke | - | Fémina WS Woluwe B | 1 - 1 |
KSV Sottegem | - | Olsa Brakel A | 2 - 2 |
RSC Anderlecht B | - | Bosdam Beveren | 0 - 0 |
Svelta Melsele | - | Zulte-Waregem B | 5 - 0 |
Speeldag 19 (29 februari 2020) | |||
Club Brugge B | - | ASC Havinnes | 3 - 0 |
Olsa Brakel A | - | Dames VK Egem | 1 - 3 |
St-Ghislain T-H B | - | Ladies Harelbeke | 5 - 0 |
AA Gent C | - | Svelta Melsele | 2 - 2 |
Bosdam Beveren | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 5 |
Zulte-Waregem B | - | RSC Anderlecht B | 1 - 6 |
Fémina WS Woluwe B | - | KSV Sottegem | 28/03 |
Speeldag 20 (7 maart 2020) | |||
Dames VK Egem | - | KSV Sottegem | 3 - 1 |
Ladies Harelbeke | - | Bosdam Beveren | 1 - 7 |
ASC Havinnes | - | Olsa Brakel A | 4 - 4 |
St-Ghislain T-H B | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 1 |
RSC Anderlecht B | - | AA Gent C | 1 - 1 |
KFC Wuustwezel A | - | Zulte-Waregem B | 9 - 2 |
Svelta Melsele | - | Club Brugge B | 2 - 1 |
Speeldag 21 (21 maart 2020) | |||
Olsa Brakel A | - | Svelta Melsele | |
Club Brugge B | - | RSC Anderlecht B | |
KSV Sottegem | - | ASC Havinnes | |
AA Gent C | - | KFC Wuustwezel A | |
Bosdam Beveren | - | St-Ghislain T-H B | |
Zulte-Waregem B | - | Ladies Harelbeke | |
Fémina WS Woluwe B | - | Dames VK Egem |
Inhaalwedstrijden (zaterdag 28 maart 2020) | ||||
Fémina WS Woluwe B | - | KSV Sottegem | Speeldag 19 | |
St-Ghislain T-H B | - | Zulte-Waregem B | Speeldag 22 |
Speeldag 22 (4 april 2020) | |||
KFC Wuustwezel A | - | Club Brugge B | |
ASC Havinnes | - | Dames VK Egem | |
St-Ghislain T-H B | - | Zulte-Waregem B | 28/03 |
RSC Anderlecht B | - | Olsa Brakel A | |
AA Gent C | - | Ladies Harelbeke | |
Svelta Melsele | - | KSV Sottegem | |
Bosdam Beveren | - | Fémina WS Woluwe B |
Speeldag 23 (18 april 2020) | |||
Olsa Brakel A | - | KFC Wuustwezel A | |
Club Brugge B | - | Ladies Harelbeke | |
Dames VK Egem | - | Svelta Melsele | |
KSV Sottegem | - | RSC Anderlecht B | |
AA Gent C | - | St-Ghislain T-H B | |
Fémina WS Woluwe B | - | ASC Havinnes | |
Zulte-Waregem B | - | Bosdam Beveren |
Speeldag 24 (25 april 2020) | |||
Ladies Harelbeke | - | Olsa Brakel A | |
St-Ghislain T-H B | - | Club Brugge B | |
RSC Anderlecht B | - | Dames VK Egem | |
KFC Wuustwezel A | - | KSV Sottegem | |
Svelta Melsele | - | ASC Havinnes | |
Bosdam Beveren | - | AA Gent C | |
Zulte-Waregem B | - | Fémina WS Woluwe B |
Speeldag 25 (3 mei 2020) | |||
Club Brugge B | - | Bosdam Beveren | |
KSV Sottegem | - | Ladies Harelbeke | |
Olsa Brakel A | - | St-Ghislain T-H B | |
ASC Havinnes | - | RSC Anderlecht B | |
AA Gent C | - | Zulte-Waregem B | |
Dames VK Egem | - | KFC Wuustwezel A | |
Svelta Melsele | - | Fémina WS Woluwe B |
Speeldag 26 (10 mei 2020) | |||
RSC Anderlecht B | - | Svelta Melsele | |
Fémina WS Woluwe B | - | AA Gent C | |
KFC Wuustwezel A | - | ASC Havinnes | |
Ladies Harelbeke | - | Dames VK Egem | |
St-Ghislain T-H B | - | KSV Sottegem | |
Zulte-Waregem B | - | Club Brugge B | |
Bosdam Beveren | - | Olsa Brakel A |
Super League VV | Vrouwen 1e Nat. | Vrouwen 2e Nat. A | Vrouwen 2e Nat. B |
Verliespunten | Laatste 4 wedstrijden |
Gescoorde doelpunten | Tegendoelpunten |
Lopende reeksen | Nul goals tegen |
Minimaal 1 keer gescoord | Niet gescoord |
Cijfers thuis alle teams | Cijfers uit alle teams |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | RSC Anderlecht B | 51 | 26 | 25 |
2 | KFC Wuustwezel A | 43 | 22 | 21 |
3 | Dames VK Egem | 42 | 31 | 11 |
4 | Bosdam Beveren | 38 | 19 | 19 |
5 | Svelta Melsele | 36 | 21 | 15 |
6 | AA Gent C | 29 | 11 | 18 |
7 | Fémina WS Woluwe B | 29 | 19 | 10 |
8 | Club Brugge B | 26 | 16 | 10 |
9 | KSV Sottegem | 25 | 13 | 12 |
10 | Zulte-Waregem B | 25 | 13 | 12 |
11 | Olsa Brakel A | 23 | 12 | 11 |
12 | St-Ghislain T-H B | 16 | 11 | 5 |
13 | Ladies Harelbeke | 6 | 6 | 0 |
14 | ASC Havinnes | 5 | 4 | 1 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | RSC Anderlecht B | 9 | 4 | 5 |
2 | KFC Wuustwezel A | 17 | 8 | 9 |
3 | Dames VK Egem | 18 | 2 | 16 |
4 | Bosdam Beveren | 22 | 8 | 14 |
5 | Svelta Melsele | 24 | 9 | 15 |
6 | Fémina WS Woluwe B | 28 | 8 | 20 |
7 | AA Gent C | 31 | 16 | 15 |
8 | KSV Sottegem | 32 | 17 | 15 |
9 | Club Brugge B | 34 | 14 | 20 |
10 | Zulte-Waregem B | 35 | 14 | 21 |
11 | Olsa Brakel A | 37 | 18 | 19 |
12 | St-Ghislain T-H B | 44 | 19 | 25 |
13 | Ladies Harelbeke | 54 | 27 | 27 |
14 | ASC Havinnes | 55 | 29 | 26 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | KFC Wuustwezel A | 12 | 6 | 6 |
2 | Dames VK Egem | 8 | 4 | 4 |
3 | Bosdam Beveren | 7 | 3 | 4 |
4 | Fémina WS Woluwe B | 7 | 3 | 4 |
5 | Club Brugge B | 7 | 6 | 1 |
6 | Svelta Melsele | 7 | 6 | 1 |
7 | St-Ghislain T-H B | 7 | 7 | 0 |
8 | AA Gent C | 6 | 2 | 4 |
9 | RSC Anderlecht B | 6 | 2 | 4 |
10 | Zulte-Waregem B | 3 | 3 | 0 |
11 | Olsa Brakel A | 2 | 0 | 2 |
12 | ASC Havinnes | 1 | 1 | 0 |
13 | KSV Sottegem | 1 | 1 | 0 |
14 | Ladies Harelbeke | 1 | 1 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | KFC Wuustwezel A | 97 | 52 | 45 |
2 | RSC Anderlecht B | 89 | 50 | 39 |
3 | Bosdam Beveren | 68 | 33 | 35 |
4 | Svelta Melsele | 68 | 38 | 30 |
5 | AA Gent C | 63 | 25 | 38 |
6 | Dames VK Egem | 52 | 31 | 21 |
7 | Club Brugge B | 50 | 26 | 24 |
8 | KSV Sottegem | 44 | 21 | 23 |
9 | Olsa Brakel A | 44 | 21 | 23 |
10 | Zulte-Waregem B | 43 | 23 | 20 |
11 | St-Ghislain T-H B | 35 | 24 | 11 |
12 | Fémina WS Woluwe B | 34 | 19 | 15 |
13 | ASC Havinnes | 25 | 17 | 8 |
14 | Ladies Harelbeke | 20 | 14 | 6 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | RSC Anderlecht B | 14 | 4 | 10 |
2 | Dames VK Egem | 26 | 9 | 17 |
3 | Fémina WS Woluwe B | 33 | 12 | 21 |
4 | Svelta Melsele | 36 | 16 | 20 |
5 | KFC Wuustwezel A | 38 | 20 | 18 |
6 | Bosdam Beveren | 44 | 15 | 29 |
7 | Club Brugge B | 45 | 23 | 22 |
8 | KSV Sottegem | 46 | 25 | 21 |
9 | AA Gent C | 46 | 21 | 25 |
10 | Zulte-Waregem B | 52 | 19 | 33 |
11 | St-Ghislain T-H B | 59 | 28 | 31 |
12 | Olsa Brakel A | 65 | 30 | 35 |
13 | ASC Havinnes | 105 | 59 | 46 |
14 | Ladies Harelbeke | 123 | 57 | 66 |
P. | Ploeg | Gewonnen na elkaar |
LR | Zonder nederlaag |
LR |
1 | RSC Anderlecht B | 10 | 10 | ||
2 | Bosdam Beveren | 5 | 9 | ||
3 | KSV Sottegem | 5 | 5 | ||
4 | KFC Wuustwezel A | 4 | x | 12 | |
5 | Svelta Melsele | 4 | 11 | ||
6 | AA Gent C | 3 | 5 | x | |
7 | Fémina WS Woluwe B | 3 | 5 | ||
8 | Dames VK Egem | 2 | x | 13 | x |
9 | Zulte-Waregem B | 2 | 5 | ||
10 | Club Brugge B | 2 | 4 | ||
11 | St-Ghislain T-H B | 2 | x | 3 | |
12 | Olsa Brakel A | 2 | 2 | ||
13 | ASC Havinnes | 1 | 1 | x | |
14 | Ladies Harelbeke | 1 | 1 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | RSC Anderlecht B | 8 | 6 | 2 |
2 | Dames VK Egem | 6 | 5 | 1 |
3 | Club Brugge B | 5 | 3 | 2 |
4 | Bosdam Beveren | 4 | 2 | 2 |
5 | Fémina WS Woluwe B | 3 | 1 | 2 |
6 | Svelta Melsele | 3 | 3 | 0 |
7 | KFC Wuustwezel A | 2 | 0 | 2 |
8 | KSV Sottegem | 2 | 0 | 2 |
9 | AA Gent C | 2 | 1 | 1 |
10 | St-Ghislain T-H B | 2 | 1 | 1 |
11 | Zulte-Waregem B | 2 | 2 | 0 |
12 | ASC Havinnes | 0 | 0 | 0 |
13 | Ladies Harelbeke | 0 | 0 | 0 |
14 | Olsa Brakel A | 0 | 0 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Bosdam Beveren | 19 | 9 | 10 |
2 | KFC Wuustwezel A | 19 | 9 | 10 |
3 | RSC Anderlecht B | 19 | 9 | 10 |
4 | KSV Sottegem | 19 | 10 | 9 |
5 | AA Gent C | 18 | 8 | 10 |
6 | Svelta Melsele | 18 | 8 | 10 |
7 | Olsa Brakel A | 18 | 9 | 9 |
8 | Club Brugge B | 18 | 10 | 8 |
9 | Dames VK Egem | 18 | 10 | 8 |
10 | Zulte-Waregem B | 17 | 9 | 8 |
11 | St-Ghislain T-H B | 16 | 9 | 7 |
12 | Fémina WS Woluwe B | 14 | 7 | 7 |
13 | ASC Havinnes | 13 | 8 | 5 |
14 | Ladies Harelbeke | 13 | 9 | 4 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | KSV Sottegem | 0 | 0 | 0 |
2 | KFC Wuustwezel A | 1 | 1 | 0 |
3 | RSC Anderlecht B | 1 | 1 | 0 |
4 | Bosdam Beveren | 1 | 0 | 1 |
5 | Svelta Melsele | 2 | 2 | 0 |
6 | AA Gent C | 2 | 1 | 1 |
7 | Dames VK Egem | 2 | 1 | 1 |
8 | Olsa Brakel A | 2 | 1 | 1 |
9 | Club Brugge B | 2 | 0 | 2 |
10 | Zulte-Waregem B | 3 | 0 | 3 |
11 | St-Ghislain T-H B | 4 | 1 | 3 |
12 | Fémina WS Woluwe B | 5 | 2 | 3 |
13 | ASC Havinnes | 7 | 3 | 4 |
14 | Ladies Harelbeke | 7 | 2 | 5 |
P. | Ploeg | AT | WT | GT | VT | D+T | D-T | TPT |
1 | Dames VK Egem | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 9 | 31 |
2 | RSC Anderlecht B | 10 | 8 | 2 | 0 | 50 | 4 | 26 |
3 | KFC Wuustwezel A | 10 | 7 | 1 | 2 | 52 | 20 | 22 |
4 | Svelta Melsele | 10 | 6 | 3 | 1 | 38 | 16 | 21 |
5 | Bosdam Beveren | 9 | 6 | 1 | 2 | 33 | 15 | 19 |
6 | Fémina WS Woluwe B | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 12 | 19 |
7 | Club Brugge B | 10 | 5 | 1 | 4 | 26 | 23 | 16 |
8 | Zulte-Waregem B | 9 | 3 | 4 | 2 | 23 | 19 | 13 |
9 | KSV Sottegem | 10 | 4 | 1 | 5 | 21 | 25 | 13 |
10 | Olsa Brakel A | 10 | 4 | 0 | 6 | 21 | 30 | 12 |
11 | AA Gent C | 9 | 3 | 2 | 4 | 25 | 21 | 11 |
12 | St-Ghislain T-H B | 10 | 3 | 2 | 5 | 24 | 28 | 11 |
13 | Ladies Harelbeke | 11 | 1 | 3 | 7 | 14 | 57 | 6 |
14 | ASC Havinnes | 11 | 1 | 1 | 9 | 17 | 59 | 4 |
P. | Ploeg | AU | WU | GU | VU | D+U | D-U | TPU |
1 | RSC Anderlecht B | 10 | 8 | 1 | 1 | 39 | 10 | 25 |
2 | KFC Wuustwezel A | 10 | 6 | 3 | 1 | 45 | 18 | 21 |
3 | Bosdam Beveren | 11 | 6 | 1 | 4 | 35 | 29 | 19 |
4 | AA Gent C | 11 | 5 | 3 | 3 | 38 | 25 | 18 |
5 | Svelta Melsele | 10 | 4 | 3 | 3 | 30 | 20 | 15 |
6 | KSV Sottegem | 9 | 4 | 0 | 5 | 23 | 21 | 12 |
7 | Zulte-Waregem B | 11 | 4 | 0 | 7 | 20 | 33 | 12 |
8 | Dames VK Egem | 9 | 2 | 5 | 2 | 21 | 17 | 11 |
9 | Olsa Brakel A | 10 | 3 | 2 | 5 | 23 | 35 | 11 |
10 | Club Brugge B | 10 | 3 | 1 | 6 | 24 | 22 | 10 |
11 | Fémina WS Woluwe B | 10 | 3 | 1 | 6 | 15 | 21 | 10 |
12 | St-Ghislain T-H B | 10 | 1 | 2 | 7 | 11 | 31 | 5 |
13 | ASC Havinnes | 9 | 0 | 1 | 8 | 8 | 46 | 1 |
14 | Ladies Harelbeke | 9 | 0 | 0 | 9 | 6 | 66 | 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | AA Gent C | - | Club Brugge B | 3 - 1 | |
31/08/2019 | 2 | Olsa Brakel A | - | AA Gent C | 3 - 4 | |
14/09/2019 | 3 | AA Gent C | - | KSV Sottegem | 6 - 2 | |
21/09/2019 | 4 | Dames VK Egem | - | AA Gent C | 4 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | AA Gent C | - | ASC Havinnes | 6 - 0 | |
19/10/2019 | 6 | Svelta Melsele | - | AA Gent C | 3 - 0 | |
02/11/2019 | 7 | AA Gent C | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 | |
09/11/2019 | 8 | KFC Wuustwezel A | - | AA Gent C | 5 - 3 | |
16/11/2019 | 9 | Ladies Harelbeke | - | AA Gent C | 2 - 9 | |
23/11/2019 | 10 | St-Ghislain T-H B | - | AA Gent C | 1 - 5 | |
30/11/2019 | 11 | AA Gent C | - | Bosdam Beveren | 3 - 5 | |
07/12/2019 | 12 | Zulte-Waregem B | - | AA Gent C | 2 - 2 | |
14/12/2019 | 13 | AA Gent C | - | Fémina WS Woluwe B | 0 - 1 | |
11/01/2020 | 14 | Club Brugge B | - | AA Gent C | 2 - 2 | |
18/01/2020 | 15 | AA Gent C | - | Olsa Brakel A | 1 - 3 | |
01/02/2020 | 16 | KSV Sottegem | - | AA Gent C | 2 - 3 | |
08/02/2020 | 17 | AA Gent C | - | Dames VK Egem | 3 - 3 | |
22/02/2020 | 18 | ASC Havinnes | - | AA Gent C | 0 - 7 | |
29/02/2020 | 19 | AA Gent C | - | Svelta Melsele | 2 - 2 | |
07/03/2020 | 20 | RSC Anderlecht B | - | AA Gent C | 1 - 1 | |
21/03/2020 | 21 | AA Gent C | - | KFC Wuustwezel A | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | AA Gent C | - | Ladies Harelbeke | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | AA Gent C | - | St-Ghislain T-H B | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | Bosdam Beveren | - | AA Gent C | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | AA Gent C | - | Zulte-Waregem B | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | Fémina WS Woluwe B | - | AA Gent C | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | Ladies Harelbeke | - | ASC Havinnes | 3 - 3 | |
31/08/2019 | 2 | ASC Havinnes | - | St-Ghislain T-H B | 0 - 4 | |
14/09/2019 | 3 | Bosdam Beveren | - | ASC Havinnes | 5 - 0 | |
21/09/2019 | 4 | ASC Havinnes | - | Zulte-Waregem B | 1 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | AA Gent C | - | ASC Havinnes | 6 - 0 | |
19/10/2019 | 6 | ASC Havinnes | - | Club Brugge B | 2 - 7 | |
02/11/2019 | 7 | Olsa Brakel A | - | ASC Havinnes | 2 - 1 | |
09/11/2019 | 8 | ASC Havinnes | - | KSV Sottegem | 1 - 4 | |
16/11/2019 | 9 | Dames VK Egem | - | ASC Havinnes | 7 - 2 | |
23/11/2019 | 10 | ASC Havinnes | - | Fémina WS Woluwe B | 2 - 7 | |
30/11/2019 | 11 | ASC Havinnes | - | Svelta Melsele | 2 - 9 | |
07/12/2019 | 12 | RSC Anderlecht B | - | ASC Havinnes | 9 - 1 | |
14/12/2019 | 13 | ASC Havinnes | - | KFC Wuustwezel A | 0 - 7 | |
11/01/2020 | 14 | ASC Havinnes | - | Ladies Harelbeke | 3 - 2 | |
18/01/2020 | 15 | St-Ghislain T-H B | - | ASC Havinnes | 6 - 1 | |
01/02/2020 | 16 | ASC Havinnes | - | Bosdam Beveren | 2 - 6 | |
08/02/2020 | 17 | Zulte-Waregem B | - | ASC Havinnes | 5 - 0 | |
22/02/2020 | 18 | ASC Havinnes | - | AA Gent C | 0 - 7 | |
29/02/2020 | 19 | Club Brugge B | - | ASC Havinnes | 3 - 0 | |
07/03/2020 | 20 | ASC Havinnes | - | Olsa Brakel A | 4 - 4 | |
21/03/2020 | 21 | KSV Sottegem | - | ASC Havinnes | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | ASC Havinnes | - | Dames VK Egem | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Fémina WS Woluwe B | - | ASC Havinnes | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | Svelta Melsele | - | ASC Havinnes | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | ASC Havinnes | - | RSC Anderlecht B | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | KFC Wuustwezel A | - | ASC Havinnes | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | Bosdam Beveren | - | KSV Sottegem | 4 - 1 | |
31/08/2019 | 2 | Dames VK Egem | - | Bosdam Beveren | 2 - 1 | |
14/09/2019 | 3 | Bosdam Beveren | - | ASC Havinnes | 5 - 0 | |
21/09/2019 | 4 | Svelta Melsele | - | Bosdam Beveren | 5 - 3 | |
05/10/2019 | 5 | Bosdam Beveren | - | RSC Anderlecht B | 1 - 3 | |
19/10/2019 | 6 | KFC Wuustwezel A | - | Bosdam Beveren | 8 - 1 | |
02/11/2019 | 7 | Bosdam Beveren | - | Ladies Harelbeke | 10 - 0 | |
09/11/2019 | 8 | St-Ghislain T-H B | - | Bosdam Beveren | 0 - 2 | |
16/11/2019 | 9 | Fémina WS Woluwe B | - | Bosdam Beveren | 3 - 1 | |
23/11/2019 | 10 | Bosdam Beveren | - | Zulte-Waregem B | 4 - 2 | |
30/11/2019 | 11 | AA Gent C | - | Bosdam Beveren | 3 - 5 | |
07/12/2019 | 12 | Bosdam Beveren | - | Club Brugge B | 5 - 2 | |
14/12/2019 | 13 | Olsa Brakel A | - | Bosdam Beveren | 3 - 6 | |
11/01/2020 | 14 | KSV Sottegem | - | Bosdam Beveren | 2 - 3 | |
18/01/2020 | 15 | Bosdam Beveren | - | Dames VK Egem | 1 - 1 | |
01/02/2020 | 16 | ASC Havinnes | - | Bosdam Beveren | 2 - 6 | |
08/02/2020 | 17 | Bosdam Beveren | - | Svelta Melsele | 2 - 1 | |
22/02/2020 | 18 | RSC Anderlecht B | - | Bosdam Beveren | 0 - 0 | |
29/02/2020 | 19 | Bosdam Beveren | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 5 | |
07/03/2020 | 20 | Ladies Harelbeke | - | Bosdam Beveren | 1 - 7 | |
21/03/2020 | 21 | Bosdam Beveren | - | St-Ghislain T-H B | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | Bosdam Beveren | - | Fémina WS Woluwe B | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Zulte-Waregem B | - | Bosdam Beveren | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | Bosdam Beveren | - | AA Gent C | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | Club Brugge B | - | Bosdam Beveren | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | Bosdam Beveren | - | Olsa Brakel A | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | AA Gent C | - | Club Brugge B | 3 - 1 | |
31/08/2019 | 2 | Club Brugge B | - | Fémina WS Woluwe B | 2 - 0 | |
14/09/2019 | 3 | Club Brugge B | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 | |
21/09/2019 | 4 | KSV Sottegem | - | Club Brugge B | 3 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | Club Brugge B | - | Dames VK Egem | 4 - 3 | |
19/10/2019 | 6 | ASC Havinnes | - | Club Brugge B | 2 - 7 | |
02/11/2019 | 7 | Club Brugge B | - | Svelta Melsele | 4 - 6 | |
09/11/2019 | 8 | RSC Anderlecht B | - | Club Brugge B | 3 - 0 | |
16/11/2019 | 9 | Club Brugge B | - | KFC Wuustwezel A | 2 - 4 | |
23/11/2019 | 10 | Ladies Harelbeke | - | Club Brugge B | 0 - 4 | |
30/11/2019 | 11 | Club Brugge B | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 0 | |
07/12/2019 | 12 | Bosdam Beveren | - | Club Brugge B | 5 - 2 | |
14/12/2019 | 13 | Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 3 | |
11/01/2020 | 14 | Club Brugge B | - | AA Gent C | 2 - 2 | |
18/01/2020 | 15 | Fémina WS Woluwe B | - | Club Brugge B | 2 - 1 | |
01/02/2020 | 16 | Olsa Brakel A | - | Club Brugge B | 2 - 6 | |
08/02/2020 | 17 | Club Brugge B | - | KSV Sottegem | 3 - 2 | |
22/02/2020 | 18 | Dames VK Egem | - | Club Brugge B | 0 - 0 | |
29/02/2020 | 19 | Club Brugge B | - | ASC Havinnes | 3 - 0 | |
07/03/2020 | 20 | Svelta Melsele | - | Club Brugge B | 2 - 1 | |
21/03/2020 | 21 | Club Brugge B | - | RSC Anderlecht B | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | KFC Wuustwezel A | - | Club Brugge B | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Club Brugge B | - | Ladies Harelbeke | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | St-Ghislain T-H B | - | Club Brugge B | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | Club Brugge B | - | Bosdam Beveren | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | Zulte-Waregem B | - | Club Brugge B | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | St-Ghislain T-H B | - | Dames VK Egem | 2 - 6 | |
31/08/2019 | 2 | Dames VK Egem | - | Bosdam Beveren | 2 - 1 | |
14/09/2019 | 3 | Zulte-Waregem B | - | Dames VK Egem | 2 - 2 | |
21/09/2019 | 4 | Dames VK Egem | - | AA Gent C | 4 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | Club Brugge B | - | Dames VK Egem | 4 - 3 | |
19/10/2019 | 6 | Dames VK Egem | - | Olsa Brakel A | 2 - 0 | |
02/11/2019 | 7 | KSV Sottegem | - | Dames VK Egem | 2 - 1 | |
09/11/2019 | 8 | Dames VK Egem | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 0 | |
16/11/2019 | 9 | Dames VK Egem | - | ASC Havinnes | 7 - 2 | |
23/11/2019 | 10 | Svelta Melsele | - | Dames VK Egem | 0 - 0 | |
30/11/2019 | 11 | Dames VK Egem | - | RSC Anderlecht B | 3 - 2 | |
07/12/2019 | 12 | KFC Wuustwezel A | - | Dames VK Egem | 2 - 2 | |
14/12/2019 | 13 | Dames VK Egem | - | Ladies Harelbeke | 3 - 0 | |
11/01/2020 | 14 | Dames VK Egem | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 1 | |
18/01/2020 | 15 | Bosdam Beveren | - | Dames VK Egem | 1 - 1 | |
01/02/2020 | 16 | Dames VK Egem | - | Zulte-Waregem B | 2 - 0 | |
08/02/2020 | 17 | AA Gent C | - | Dames VK Egem | 3 - 3 | |
22/02/2020 | 18 | Dames VK Egem | - | Club Brugge B | 0 - 0 | |
29/02/2020 | 19 | Olsa Brakel A | - | Dames VK Egem | 1 - 3 | |
07/03/2020 | 20 | Dames VK Egem | - | KSV Sottegem | 3 - 1 | |
21/03/2020 | 21 | Fémina WS Woluwe B | - | Dames VK Egem | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | ASC Havinnes | - | Dames VK Egem | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Dames VK Egem | - | Svelta Melsele | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | RSC Anderlecht B | - | Dames VK Egem | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | Dames VK Egem | - | KFC Wuustwezel A | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | Ladies Harelbeke | - | Dames VK Egem | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | Fémina WS Woluwe B | - | RSC Anderlecht B | 0 - 1 | |
31/08/2019 | 2 | Club Brugge B | - | Fémina WS Woluwe B | 2 - 0 | |
14/09/2019 | 3 | Fémina WS Woluwe B | - | KFC Wuustwezel A | 0 - 5 | |
21/09/2019 | 4 | Olsa Brakel A | - | Fémina WS Woluwe B | 4 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | Fémina WS Woluwe B | - | Ladies Harelbeke | 6 - 0 | |
19/10/2019 | 6 | KSV Sottegem | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 2 | |
02/11/2019 | 7 | Fémina WS Woluwe B | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 1 | |
09/11/2019 | 8 | Dames VK Egem | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 0 | |
16/11/2019 | 9 | Fémina WS Woluwe B | - | Bosdam Beveren | 3 - 1 | |
23/11/2019 | 10 | ASC Havinnes | - | Fémina WS Woluwe B | 2 - 7 | |
30/11/2019 | 11 | Fémina WS Woluwe B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 1 | |
07/12/2019 | 12 | Fémina WS Woluwe B | - | Svelta Melsele | 1 - 1 | |
14/12/2019 | 13 | AA Gent C | - | Fémina WS Woluwe B | 0 - 1 | |
11/01/2020 | 14 | RSC Anderlecht B | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 0 | |
18/01/2020 | 15 | Fémina WS Woluwe B | - | Club Brugge B | 2 - 1 | |
01/02/2020 | 16 | KFC Wuustwezel A | - | Fémina WS Woluwe B | 0 - 1 | |
08/02/2020 | 17 | Fémina WS Woluwe B | - | Olsa Brakel A | 3 - 1 | |
22/02/2020 | 18 | Ladies Harelbeke | - | Fémina WS Woluwe B | 1 - 1 | |
29/02/2020 | 19 | Fémina WS Woluwe B | - | KSV Sottegem | 28/03 Speeldag | |
07/03/2020 | 20 | St-Ghislain T-H B | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 1 | |
21/03/2020 | 21 | Fémina WS Woluwe B | - | Dames VK Egem | Speeldag | |
28/03/2020 | 19 | Fémina WS Woluwe B | - | KSV Sottegem | uitg. | |
04/04/2020 | 22 | Bosdam Beveren | - | Fémina WS Woluwe B | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Fémina WS Woluwe B | - | ASC Havinnes | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | Zulte-Waregem B | - | Fémina WS Woluwe B | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | Svelta Melsele | - | Fémina WS Woluwe B | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | Fémina WS Woluwe B | - | AA Gent C | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | KFC Wuustwezel A | - | Svelta Melsele | 4 - 3 | |
31/08/2019 | 2 | RSC Anderlecht B | - | KFC Wuustwezel A | 6 - 1 | |
14/09/2019 | 3 | Fémina WS Woluwe B | - | KFC Wuustwezel A | 0 - 5 | |
21/09/2019 | 4 | KFC Wuustwezel A | - | Ladies Harelbeke | 9 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | St-Ghislain T-H B | - | KFC Wuustwezel A | 4 - 4 | |
19/10/2019 | 6 | KFC Wuustwezel A | - | Bosdam Beveren | 8 - 1 | |
02/11/2019 | 7 | Zulte-Waregem B | - | KFC Wuustwezel A | 2 - 2 | |
09/11/2019 | 8 | KFC Wuustwezel A | - | AA Gent C | 5 - 3 | |
16/11/2019 | 9 | Club Brugge B | - | KFC Wuustwezel A | 2 - 4 | |
23/11/2019 | 10 | KFC Wuustwezel A | - | Olsa Brakel A | 8 - 1 | |
30/11/2019 | 11 | KSV Sottegem | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 3 | |
07/12/2019 | 12 | KFC Wuustwezel A | - | Dames VK Egem | 2 - 2 | |
14/12/2019 | 13 | ASC Havinnes | - | KFC Wuustwezel A | 0 - 7 | |
11/01/2020 | 14 | Svelta Melsele | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 1 | |
18/01/2020 | 15 | KFC Wuustwezel A | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 | |
01/02/2020 | 16 | KFC Wuustwezel A | - | Fémina WS Woluwe B | 0 - 1 | |
08/02/2020 | 17 | Ladies Harelbeke | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 13 | |
22/02/2020 | 18 | KFC Wuustwezel A | - | St-Ghislain T-H B | 6 - 1 | |
29/02/2020 | 19 | Bosdam Beveren | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 5 | |
07/03/2020 | 20 | KFC Wuustwezel A | - | Zulte-Waregem B | 9 - 2 | |
21/03/2020 | 21 | AA Gent C | - | KFC Wuustwezel A | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | KFC Wuustwezel A | - | Club Brugge B | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Olsa Brakel A | - | KFC Wuustwezel A | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | KFC Wuustwezel A | - | KSV Sottegem | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | Dames VK Egem | - | KFC Wuustwezel A | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | KFC Wuustwezel A | - | ASC Havinnes | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | Bosdam Beveren | - | KSV Sottegem | 4 - 1 | |
31/08/2019 | 2 | KSV Sottegem | - | Zulte-Waregem B | 1 - 4 | |
14/09/2019 | 3 | AA Gent C | - | KSV Sottegem | 6 - 2 | |
21/09/2019 | 4 | KSV Sottegem | - | Club Brugge B | 3 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | Olsa Brakel A | - | KSV Sottegem | 0 - 1 | |
19/10/2019 | 6 | KSV Sottegem | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 2 | |
02/11/2019 | 7 | KSV Sottegem | - | Dames VK Egem | 2 - 1 | |
09/11/2019 | 8 | ASC Havinnes | - | KSV Sottegem | 1 - 4 | |
16/11/2019 | 9 | KSV Sottegem | - | Svelta Melsele | 1 - 4 | |
23/11/2019 | 10 | RSC Anderlecht B | - | KSV Sottegem | 2 - 1 | |
30/11/2019 | 11 | KSV Sottegem | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 3 | |
07/12/2019 | 12 | Ladies Harelbeke | - | KSV Sottegem | 0 - 7 | |
14/12/2019 | 13 | KSV Sottegem | - | St-Ghislain T-H B | 4 - 1 | |
11/01/2020 | 14 | KSV Sottegem | - | Bosdam Beveren | 2 - 3 | |
18/01/2020 | 15 | Zulte-Waregem B | - | KSV Sottegem | 2 - 4 | |
01/02/2020 | 16 | KSV Sottegem | - | AA Gent C | 2 - 3 | |
08/02/2020 | 17 | Club Brugge B | - | KSV Sottegem | 3 - 2 | |
22/02/2020 | 18 | KSV Sottegem | - | Olsa Brakel A | 2 - 2 | |
29/02/2020 | 19 | Fémina WS Woluwe B | - | KSV Sottegem | 28/03 Speeldag | |
07/03/2020 | 20 | Dames VK Egem | - | KSV Sottegem | 3 - 1 | |
21/03/2020 | 21 | KSV Sottegem | - | ASC Havinnes | Speeldag | |
28/03/2020 | 19 | Fémina WS Woluwe B | - | KSV Sottegem | uitg. | |
04/04/2020 | 22 | Svelta Melsele | - | KSV Sottegem | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | KSV Sottegem | - | RSC Anderlecht B | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | KFC Wuustwezel A | - | KSV Sottegem | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | KSV Sottegem | - | Ladies Harelbeke | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | St-Ghislain T-H B | - | KSV Sottegem | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | Ladies Harelbeke | - | ASC Havinnes | 3 - 3 | |
31/08/2019 | 2 | Svelta Melsele | - | Ladies Harelbeke | 13 - 1 | |
14/09/2019 | 3 | Ladies Harelbeke | - | RSC Anderlecht B | 1 - 7 | |
21/09/2019 | 4 | KFC Wuustwezel A | - | Ladies Harelbeke | 9 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | Fémina WS Woluwe B | - | Ladies Harelbeke | 6 - 0 | |
19/10/2019 | 6 | Ladies Harelbeke | - | St-Ghislain T-H B | 1 - 1 | |
02/11/2019 | 7 | Bosdam Beveren | - | Ladies Harelbeke | 10 - 0 | |
09/11/2019 | 8 | Ladies Harelbeke | - | Zulte-Waregem B | 2 - 4 | |
16/11/2019 | 9 | Ladies Harelbeke | - | AA Gent C | 2 - 9 | |
23/11/2019 | 10 | Ladies Harelbeke | - | Club Brugge B | 0 - 4 | |
30/11/2019 | 11 | Olsa Brakel A | - | Ladies Harelbeke | 2 - 1 | |
07/12/2019 | 12 | Ladies Harelbeke | - | KSV Sottegem | 0 - 7 | |
14/12/2019 | 13 | Dames VK Egem | - | Ladies Harelbeke | 3 - 0 | |
11/01/2020 | 14 | ASC Havinnes | - | Ladies Harelbeke | 3 - 2 | |
18/01/2020 | 15 | Ladies Harelbeke | - | Svelta Melsele | 2 - 1 | |
01/02/2020 | 16 | RSC Anderlecht B | - | Ladies Harelbeke | 15 - 0 | |
08/02/2020 | 17 | Ladies Harelbeke | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 13 | |
22/02/2020 | 18 | Ladies Harelbeke | - | Fémina WS Woluwe B | 1 - 1 | |
29/02/2020 | 19 | St-Ghislain T-H B | - | Ladies Harelbeke | 5 - 0 | |
07/03/2020 | 20 | Ladies Harelbeke | - | Bosdam Beveren | 1 - 7 | |
21/03/2020 | 21 | Zulte-Waregem B | - | Ladies Harelbeke | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | AA Gent C | - | Ladies Harelbeke | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Club Brugge B | - | Ladies Harelbeke | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | Ladies Harelbeke | - | Olsa Brakel A | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | KSV Sottegem | - | Ladies Harelbeke | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | Ladies Harelbeke | - | Dames VK Egem | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | Zulte-Waregem B | - | Olsa Brakel A | 5 - 2 | |
31/08/2019 | 2 | Olsa Brakel A | - | AA Gent C | 3 - 4 | |
14/09/2019 | 3 | Club Brugge B | - | Olsa Brakel A | 2 - 3 | |
21/09/2019 | 4 | Olsa Brakel A | - | Fémina WS Woluwe B | 4 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | Olsa Brakel A | - | KSV Sottegem | 0 - 1 | |
19/10/2019 | 6 | Dames VK Egem | - | Olsa Brakel A | 2 - 0 | |
02/11/2019 | 7 | Olsa Brakel A | - | ASC Havinnes | 2 - 1 | |
09/11/2019 | 8 | Svelta Melsele | - | Olsa Brakel A | 7 - 1 | |
16/11/2019 | 9 | Olsa Brakel A | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 | |
23/11/2019 | 10 | KFC Wuustwezel A | - | Olsa Brakel A | 8 - 1 | |
30/11/2019 | 11 | Olsa Brakel A | - | Ladies Harelbeke | 2 - 1 | |
07/12/2019 | 12 | St-Ghislain T-H B | - | Olsa Brakel A | 1 - 6 | |
14/12/2019 | 13 | Olsa Brakel A | - | Bosdam Beveren | 3 - 6 | |
11/01/2020 | 14 | Olsa Brakel A | - | Zulte-Waregem B | 3 - 2 | |
18/01/2020 | 15 | AA Gent C | - | Olsa Brakel A | 1 - 3 | |
01/02/2020 | 16 | Olsa Brakel A | - | Club Brugge B | 2 - 6 | |
08/02/2020 | 17 | Fémina WS Woluwe B | - | Olsa Brakel A | 3 - 1 | |
22/02/2020 | 18 | KSV Sottegem | - | Olsa Brakel A | 2 - 2 | |
29/02/2020 | 19 | Olsa Brakel A | - | Dames VK Egem | 1 - 3 | |
07/03/2020 | 20 | ASC Havinnes | - | Olsa Brakel A | 4 - 4 | |
21/03/2020 | 21 | Olsa Brakel A | - | Svelta Melsele | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | RSC Anderlecht B | - | Olsa Brakel A | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Olsa Brakel A | - | KFC Wuustwezel A | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | Ladies Harelbeke | - | Olsa Brakel A | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | Olsa Brakel A | - | St-Ghislain T-H B | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | Bosdam Beveren | - | Olsa Brakel A | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | Fémina WS Woluwe B | - | RSC Anderlecht B | 0 - 1 | |
31/08/2019 | 2 | RSC Anderlecht B | - | KFC Wuustwezel A | 6 - 1 | |
14/09/2019 | 3 | Ladies Harelbeke | - | RSC Anderlecht B | 1 - 7 | |
21/09/2019 | 4 | RSC Anderlecht B | - | St-Ghislain T-H B | 9 - 0 | |
05/10/2019 | 5 | Bosdam Beveren | - | RSC Anderlecht B | 1 - 3 | |
19/10/2019 | 6 | RSC Anderlecht B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 0 | |
02/11/2019 | 7 | AA Gent C | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 | |
09/11/2019 | 8 | RSC Anderlecht B | - | Club Brugge B | 3 - 0 | |
16/11/2019 | 9 | Olsa Brakel A | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 | |
23/11/2019 | 10 | RSC Anderlecht B | - | KSV Sottegem | 2 - 1 | |
30/11/2019 | 11 | Dames VK Egem | - | RSC Anderlecht B | 3 - 2 | |
07/12/2019 | 12 | RSC Anderlecht B | - | ASC Havinnes | 9 - 1 | |
14/12/2019 | 13 | Svelta Melsele | - | RSC Anderlecht B | 0 - 7 | |
11/01/2020 | 14 | RSC Anderlecht B | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 0 | |
18/01/2020 | 15 | KFC Wuustwezel A | - | RSC Anderlecht B | 1 - 4 | |
01/02/2020 | 16 | RSC Anderlecht B | - | Ladies Harelbeke | 15 - 0 | |
08/02/2020 | 17 | St-Ghislain T-H B | - | RSC Anderlecht B | 1 - 1 | |
22/02/2020 | 18 | RSC Anderlecht B | - | Bosdam Beveren | 0 - 0 | |
29/02/2020 | 19 | Zulte-Waregem B | - | RSC Anderlecht B | 1 - 6 | |
07/03/2020 | 20 | RSC Anderlecht B | - | AA Gent C | 1 - 1 | |
21/03/2020 | 21 | Club Brugge B | - | RSC Anderlecht B | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | RSC Anderlecht B | - | Olsa Brakel A | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | KSV Sottegem | - | RSC Anderlecht B | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | RSC Anderlecht B | - | Dames VK Egem | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | ASC Havinnes | - | RSC Anderlecht B | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | RSC Anderlecht B | - | Svelta Melsele | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | St-Ghislain T-H B | - | Dames VK Egem | 2 - 6 | |
31/08/2019 | 2 | ASC Havinnes | - | St-Ghislain T-H B | 0 - 4 | |
14/09/2019 | 3 | St-Ghislain T-H B | - | Svelta Melsele | 1 - 2 | |
21/09/2019 | 4 | RSC Anderlecht B | - | St-Ghislain T-H B | 9 - 0 | |
05/10/2019 | 5 | St-Ghislain T-H B | - | KFC Wuustwezel A | 4 - 4 | |
19/10/2019 | 6 | Ladies Harelbeke | - | St-Ghislain T-H B | 1 - 1 | |
02/11/2019 | 7 | Fémina WS Woluwe B | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 1 | |
09/11/2019 | 8 | St-Ghislain T-H B | - | Bosdam Beveren | 0 - 2 | |
16/11/2019 | 9 | Zulte-Waregem B | - | St-Ghislain T-H B | 3 - 0 | |
23/11/2019 | 10 | St-Ghislain T-H B | - | AA Gent C | 1 - 5 | |
30/11/2019 | 11 | Club Brugge B | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 0 | |
07/12/2019 | 12 | St-Ghislain T-H B | - | Olsa Brakel A | 1 - 6 | |
14/12/2019 | 13 | KSV Sottegem | - | St-Ghislain T-H B | 4 - 1 | |
11/01/2020 | 14 | Dames VK Egem | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 1 | |
18/01/2020 | 15 | St-Ghislain T-H B | - | ASC Havinnes | 6 - 1 | |
01/02/2020 | 16 | Svelta Melsele | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 2 | |
08/02/2020 | 17 | St-Ghislain T-H B | - | RSC Anderlecht B | 1 - 1 | |
22/02/2020 | 18 | KFC Wuustwezel A | - | St-Ghislain T-H B | 6 - 1 | |
29/02/2020 | 19 | St-Ghislain T-H B | - | Ladies Harelbeke | 5 - 0 | |
07/03/2020 | 20 | St-Ghislain T-H B | - | Fémina WS Woluwe B | 3 - 1 | |
21/03/2020 | 21 | Bosdam Beveren | - | St-Ghislain T-H B | Speeldag | |
28/03/2020 | 22 | St-Ghislain T-H B | - | Zulte-Waregem B | uitg. | |
04/04/2020 | 22 | St-Ghislain T-H B | - | Zulte-Waregem B | 28/03 Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | AA Gent C | - | St-Ghislain T-H B | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | St-Ghislain T-H B | - | Club Brugge B | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | Olsa Brakel A | - | St-Ghislain T-H B | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | St-Ghislain T-H B | - | KSV Sottegem | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | KFC Wuustwezel A | - | Svelta Melsele | 4 - 3 | |
31/08/2019 | 2 | Svelta Melsele | - | Ladies Harelbeke | 13 - 1 | |
14/09/2019 | 3 | St-Ghislain T-H B | - | Svelta Melsele | 1 - 2 | |
21/09/2019 | 4 | Svelta Melsele | - | Bosdam Beveren | 5 - 3 | |
05/10/2019 | 5 | Zulte-Waregem B | - | Svelta Melsele | 1 - 1 | |
19/10/2019 | 6 | Svelta Melsele | - | AA Gent C | 3 - 0 | |
02/11/2019 | 7 | Club Brugge B | - | Svelta Melsele | 4 - 6 | |
09/11/2019 | 8 | Svelta Melsele | - | Olsa Brakel A | 7 - 1 | |
16/11/2019 | 9 | KSV Sottegem | - | Svelta Melsele | 1 - 4 | |
23/11/2019 | 10 | Svelta Melsele | - | Dames VK Egem | 0 - 0 | |
30/11/2019 | 11 | ASC Havinnes | - | Svelta Melsele | 2 - 9 | |
07/12/2019 | 12 | Fémina WS Woluwe B | - | Svelta Melsele | 1 - 1 | |
14/12/2019 | 13 | Svelta Melsele | - | RSC Anderlecht B | 0 - 7 | |
11/01/2020 | 14 | Svelta Melsele | - | KFC Wuustwezel A | 1 - 1 | |
18/01/2020 | 15 | Ladies Harelbeke | - | Svelta Melsele | 2 - 1 | |
01/02/2020 | 16 | Svelta Melsele | - | St-Ghislain T-H B | 2 - 2 | |
08/02/2020 | 17 | Bosdam Beveren | - | Svelta Melsele | 2 - 1 | |
22/02/2020 | 18 | Svelta Melsele | - | Zulte-Waregem B | 5 - 0 | |
29/02/2020 | 19 | AA Gent C | - | Svelta Melsele | 2 - 2 | |
07/03/2020 | 20 | Svelta Melsele | - | Club Brugge B | 2 - 1 | |
21/03/2020 | 21 | Olsa Brakel A | - | Svelta Melsele | Speeldag | |
04/04/2020 | 22 | Svelta Melsele | - | KSV Sottegem | Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Dames VK Egem | - | Svelta Melsele | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | Svelta Melsele | - | ASC Havinnes | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | Svelta Melsele | - | Fémina WS Woluwe B | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | RSC Anderlecht B | - | Svelta Melsele | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
24/08/2019 | 1 | Zulte-Waregem B | - | Olsa Brakel A | 5 - 2 | |
31/08/2019 | 2 | KSV Sottegem | - | Zulte-Waregem B | 1 - 4 | |
14/09/2019 | 3 | Zulte-Waregem B | - | Dames VK Egem | 2 - 2 | |
21/09/2019 | 4 | ASC Havinnes | - | Zulte-Waregem B | 1 - 2 | |
05/10/2019 | 5 | Zulte-Waregem B | - | Svelta Melsele | 1 - 1 | |
19/10/2019 | 6 | RSC Anderlecht B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 0 | |
02/11/2019 | 7 | Zulte-Waregem B | - | KFC Wuustwezel A | 2 - 2 | |
09/11/2019 | 8 | Ladies Harelbeke | - | Zulte-Waregem B | 2 - 4 | |
16/11/2019 | 9 | Zulte-Waregem B | - | St-Ghislain T-H B | 3 - 0 | |
23/11/2019 | 10 | Bosdam Beveren | - | Zulte-Waregem B | 4 - 2 | |
30/11/2019 | 11 | Fémina WS Woluwe B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 1 | |
07/12/2019 | 12 | Zulte-Waregem B | - | AA Gent C | 2 - 2 | |
14/12/2019 | 13 | Club Brugge B | - | Zulte-Waregem B | 2 - 3 | |
11/01/2020 | 14 | Olsa Brakel A | - | Zulte-Waregem B | 3 - 2 | |
18/01/2020 | 15 | Zulte-Waregem B | - | KSV Sottegem | 2 - 4 | |
01/02/2020 | 16 | Dames VK Egem | - | Zulte-Waregem B | 2 - 0 | |
08/02/2020 | 17 | Zulte-Waregem B | - | ASC Havinnes | 5 - 0 | |
22/02/2020 | 18 | Svelta Melsele | - | Zulte-Waregem B | 5 - 0 | |
29/02/2020 | 19 | Zulte-Waregem B | - | RSC Anderlecht B | 1 - 6 | |
07/03/2020 | 20 | KFC Wuustwezel A | - | Zulte-Waregem B | 9 - 2 | |
21/03/2020 | 21 | Zulte-Waregem B | - | Ladies Harelbeke | Speeldag | |
28/03/2020 | 22 | St-Ghislain T-H B | - | Zulte-Waregem B | uitg. | |
04/04/2020 | 22 | St-Ghislain T-H B | - | Zulte-Waregem B | 28/03 Speeldag | |
18/04/2020 | 23 | Zulte-Waregem B | - | Bosdam Beveren | Speeldag | |
25/04/2020 | 24 | Zulte-Waregem B | - | Fémina WS Woluwe B | Speeldag | |
03/05/2020 | 25 | AA Gent C | - | Zulte-Waregem B | Speeldag | |
10/05/2020 | 26 | Zulte-Waregem B | - | Club Brugge B | Speeldag |
Nationaal - Vrouwen | Super League VV | 1e Nationale | 2e Nationale A | 2e Nationale B |
Provincie Antwerpen - Vrouwen | 1e Provinciale | 2e Provinciale | 3e Provinciale A | 3e Provinciale B |
4e Provinciale A | 4e Provinciale B |
Nationaal - Heren | 1e Klasse A - PV | 1e Klasse B - PV | |
1e Klasse - Amateurs | 2e Amateurs VV-A | 2e Amateurs VV-B | 2e Amateurs ACFF |
3e Amateurs VV-A | 3e Amateurs VV-B | 3e Amateurs ACFF-A | 3e Amateurs ACFF-B |