Vrouwen 4e Provinciale B
Update: 22/08/2019 om 10:03u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
info@reizennoorderkempen.be
www.reizennoorderkempen.be
ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 22/08/2019 om 10:03u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Vrouwen 4e Provinciale B
VROUWEN 4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2019 - 2020

Dit zijn de 12 ploegen:
KFC Wuustwezel D, KV Westmalle B, Arendonk Sport B, Hoogstraten VV B,
Vlimmeren Sport, KVV Rauw Sport, KVC Massenhoven C, KSAV. Sint Dimpna,
White Star Schorvoort, VC Herentals, VC Moldavo C en Alberta FC Schilde.

4e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 4e Pr - Archief 18-19
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (7 september 2019)
Vrij. 06/09 19u30 Alberta FC Schilde - SAV Sint Dimpna
Vrij. 06/09 20u00 Arendonk Sport B - Vlimmeren Sport
Vrij. 06/09 20u00 KFC Wuustwezel D - Massenhoven C
Zat. 07/09 14u00 VC Herentals - White Star
Zat. 07/09 15u00 Rauw Sport - VC Moldavo C
Zon. 08/09 11u00 KVK Westmalle B - Hoogstraten VV B

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 Arendonk Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
3 Hoogstraten VV B 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Wuustwezel D 0 0 0 0 0 0 0  
5 KVK Westmalle B 0 0 0 0 0 0 0  
6 Massenhoven C 0 0 0 0 0 0 0  
7 Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 SAV Sint Dimpna 0 0 0 0 0 0 0  
9 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
10 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0  
11 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 White Star 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Speeldag 1 (7 september 2019)
Alberta FC Schilde - SAV Sint Dimpna
Arendonk Sport B - Vlimmeren Sport
KFC Wuustwezel D - Massenhoven C
VC Herentals - White Star
Rauw Sport - VC Moldavo C
KVK Westmalle B - Hoogstraten VV B


Speeldag 2 (14 september 2019)
SAV Sint Dimpna - KVK Westmalle B
Massenhoven C - Arendonk Sport B
Hoogstraten VV B - KFC Wuustwezel D
VC Moldavo C - Alberta FC Schilde
Vlimmeren Sport - VC Herentals
White Star - Rauw Sport


Speeldag 3 (21 september 2019)
Arendonk Sport B - Hoogstraten VV B
KFC Wuustwezel D - SAV Sint Dimpna
VC Herentals - Massenhoven C
Rauw Sport - Alberta FC Schilde
KVK Westmalle B - VC Moldavo C
White Star - Vlimmeren Sport


Speeldag 4 (28 september 2019)
Alberta FC Schilde - KVK Westmalle B
SAV Sint Dimpna - Arendonk Sport B
Massenhoven C - White Star
VC Moldavo C - KFC Wuustwezel D
Hoogstraten VV B - VC Herentals
Vlimmeren Sport - Rauw Sport


Speeldag 5 (5 oktober 2019)
Arendonk Sport B - VC Moldavo C
Vlimmeren Sport - Massenhoven C
KFC Wuustwezel D - Alberta FC Schilde
VC Herentals - SAV Sint Dimpna
Rauw Sport - KVK Westmalle B
White Star - Hoogstraten VV B


Speeldag 6 (13 oktober 2019)
Alberta FC Schilde - Arendonk Sport B
SAV Sint Dimpna - White Star
Massenhoven C - Rauw Sport
Hoogstraten VV B - Vlimmeren Sport
VC Moldavo C - VC Herentals
KVK Westmalle B - KFC Wuustwezel D


Speeldag 7 (19 oktober 2019)
Arendonk Sport B - KVK Westmalle B
Massenhoven C - Hoogstraten VV B
Vlimmeren Sport - SAV Sint Dimpna
VC Herentals - Alberta FC Schilde
Rauw Sport - KFC Wuustwezel D
White Star - VC Moldavo C


Speeldag 8 (2 november 2019)
Alberta FC Schilde - White Star
SAV Sint Dimpna - Massenhoven C
Hoogstraten VV B - Rauw Sport
VC Moldavo C - Vlimmeren Sport
KFC Wuustwezel D - Arendonk Sport B
KVK Westmalle B - VC Herentals


Speeldag 9 (9 november 2019)
Massenhoven C - VC Moldavo C
Hoogstraten VV B - SAV Sint Dimpna
Vlimmeren Sport - Alberta FC Schilde
VC Herentals - KFC Wuustwezel D
Rauw Sport - Arendonk Sport B
White Star - KVK Westmalle B


Speeldag 10 (16 november 2019)
Alberta FC Schilde - Massenhoven C
Arendonk Sport B - VC Herentals
VC Moldavo C - Hoogstraten VV B
KFC Wuustwezel D - White Star
Rauw Sport - SAV Sint Dimpna
KVK Westmalle B - Vlimmeren Sport


Speeldag 11 (23 november 2019)
SAV Sint Dimpna - VC Moldavo C
Massenhoven C - KVK Westmalle B
Hoogstraten VV B - Alberta FC Schilde
Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D
VC Herentals - Rauw Sport
White Star - Arendonk Sport B


Speeldag 12 (30 november 2019)
SAV Sint Dimpna - Alberta FC Schilde
VC Moldavo C - Rauw Sport
Hoogstraten VV B - KVK Westmalle B
Massenhoven C - KFC Wuustwezel D
Vlimmeren Sport - Arendonk Sport B
White Star - VC Herentals


Speeldag 13 (7 december 2019)
Alberta FC Schilde - VC Moldavo C
Arendonk Sport B - Massenhoven C
KFC Wuustwezel D - Hoogstraten VV B
VC Herentals - Vlimmeren Sport
Rauw Sport - White Star
KVK Westmalle B - SAV Sint Dimpna


Speeldag 14 (11 januari 2020)
Alberta FC Schilde - Rauw Sport
SAV Sint Dimpna - KFC Wuustwezel D
Massenhoven C - VC Herentals
Hoogstraten VV B - Arendonk Sport B
VC Moldavo C - KVK Westmalle B
Vlimmeren Sport - White Star


Speeldag 15 (18 januari 2020)
Arendonk Sport B - SAV Sint Dimpna
KFC Wuustwezel D - VC Moldavo C
VC Herentals - Hoogstraten VV B
Rauw Sport - Vlimmeren Sport
White Star - Massenhoven C
KVK Westmalle B - Alberta FC Schilde


Speeldag 16 (25 januari 2020)
Alberta FC Schilde - KFC Wuustwezel D
SAV Sint Dimpna - VC Herentals
Hoogstraten VV B - White Star
Massenhoven C - Vlimmeren Sport
VC Moldavo C - Arendonk Sport B
KVK Westmalle B - Rauw Sport


Speeldag 17 (1 februari 2020)
Arendonk Sport B - Alberta FC Schilde
Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV B
KFC Wuustwezel D - KVK Westmalle B
VC Herentals - VC Moldavo C
Rauw Sport - Massenhoven C
White Star - SAV Sint Dimpna


Speeldag 18 (8 februari 2020)
Alberta FC Schilde - VC Herentals
SAV Sint Dimpna - Vlimmeren Sport
Hoogstraten VV B - Massenhoven C
VC Moldavo C - White Star
KFC Wuustwezel D - Rauw Sport
KVK Westmalle B - Arendonk Sport B


Speeldag 19 (15 februari 2020)
Arendonk Sport B - KFC Wuustwezel D
Massenhoven C - SAV Sint Dimpna
Vlimmeren Sport - VC Moldavo C
VC Herentals - KVK Westmalle B
Rauw Sport - Hoogstraten VV B
White Star - Alberta FC Schilde


Speeldag 20 (29 februari 2020)
Alberta FC Schilde - Vlimmeren Sport
Arendonk Sport B - Rauw Sport
SAV Sint Dimpna - Hoogstraten VV B
VC Moldavo C - Massenhoven C
KFC Wuustwezel D - VC Herentals
KVK Westmalle B - White Star


Speeldag 21 (7 maart 2020)
SAV Sint Dimpna - Rauw Sport
Hoogstraten VV B - VC Moldavo C
Massenhoven C - Alberta FC Schilde
Vlimmeren Sport - KVK Westmalle B
VC Herentals - Arendonk Sport B
White Star - KFC Wuustwezel D


Speeldag 22 (14 maart 2020)
Alberta FC Schilde - Hoogstraten VV B
Arendonk Sport B - White Star
VC Moldavo C - SAV Sint Dimpna
KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport
Rauw Sport - VC Herentals
KVK Westmalle B - Massenhoven C


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 4e Provinciale B van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2Arendonk Sport B 000
3Hoogstraten VV B 000
4KFC Wuustwezel D 000
5KVK Westmalle B 000
6Massenhoven C 000
7Rauw Sport 000
8SAV Sint Dimpna 000
9VC Herentals 000
10VC Moldavo C 000
11Vlimmeren Sport 000
12White Star 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2Arendonk Sport B 000
3Hoogstraten VV B 000
4KFC Wuustwezel D 000
5KVK Westmalle B 000
6Massenhoven C 000
7Rauw Sport 000
8SAV Sint Dimpna 000
9VC Herentals 000
10VC Moldavo C 000
11Vlimmeren Sport 000
12White Star 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2Arendonk Sport B 000
3Hoogstraten VV B 000
4KFC Wuustwezel D 000
5KVK Westmalle B 000
6Massenhoven C 000
7Rauw Sport 000
8SAV Sint Dimpna 000
9VC Herentals 000
10VC Moldavo C 000
11Vlimmeren Sport 000
12White Star 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2Arendonk Sport B 000
3Hoogstraten VV B 000
4KFC Wuustwezel D 000
5KVK Westmalle B 000
6Massenhoven C 000
7Rauw Sport 000
8SAV Sint Dimpna 000
9VC Herentals 000
10VC Moldavo C 000
11Vlimmeren Sport 000
12White Star 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2Arendonk Sport B 000
3Hoogstraten VV B 000
4KFC Wuustwezel D 000
5KVK Westmalle B 000
6Massenhoven C 000
7Rauw Sport 000
8SAV Sint Dimpna 000
9VC Herentals 000
10VC Moldavo C 000
11Vlimmeren Sport 000
12White Star 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Alberta FC Schilde 0 0 
2Arendonk Sport B 0 0 
3Hoogstraten VV B 0 0 
4KFC Wuustwezel D 0 0 
5KVK Westmalle B 0 0 
6Massenhoven C 0 0 
7Rauw Sport 0 0 
8SAV Sint Dimpna 0 0 
9VC Herentals 0 0 
10VC Moldavo C 0 0 
11Vlimmeren Sport 0 0 
12White Star 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2Arendonk Sport B 000
3Hoogstraten VV B 000
4KFC Wuustwezel D 000
5KVK Westmalle B 000
6Massenhoven C 000
7Rauw Sport 000
8SAV Sint Dimpna 000
9VC Herentals 000
10VC Moldavo C 000
11Vlimmeren Sport 000
12White Star 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2Arendonk Sport B 000
3Hoogstraten VV B 000
4KFC Wuustwezel D 000
5KVK Westmalle B 000
6Massenhoven C 000
7Rauw Sport 000
8SAV Sint Dimpna 000
9VC Herentals 000
10VC Moldavo C 000
11Vlimmeren Sport 000
12White Star 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2Arendonk Sport B 000
3Hoogstraten VV B 000
4KFC Wuustwezel D 000
5KVK Westmalle B 000
6Massenhoven C 000
7Rauw Sport 000
8SAV Sint Dimpna 000
9VC Herentals 000
10VC Moldavo C 000
11Vlimmeren Sport 000
12White Star 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0
2 Arendonk Sport B 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoogstraten VV B 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Wuustwezel D 0 0 0 0 0 0 0
5 KVK Westmalle B 0 0 0 0 0 0 0
6 Massenhoven C 0 0 0 0 0 0 0
7 Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
8 SAV Sint Dimpna 0 0 0 0 0 0 0
9 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0
10 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 White Star 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0
2 Arendonk Sport B 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoogstraten VV B 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Wuustwezel D 0 0 0 0 0 0 0
5 KVK Westmalle B 0 0 0 0 0 0 0
6 Massenhoven C 0 0 0 0 0 0 0
7 Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
8 SAV Sint Dimpna 0 0 0 0 0 0 0
9 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0
10 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 White Star 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Alberta FC Schilde - SAV Sint Dimpna Speeldag 
14/09/2019 2 VC Moldavo C - Alberta FC Schilde Speeldag 
21/09/2019 3 Rauw Sport - Alberta FC Schilde Speeldag 
28/09/2019 4 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle B Speeldag 
05/10/2019 5 KFC Wuustwezel D - Alberta FC Schilde Speeldag 
13/10/2019 6 Alberta FC Schilde - Arendonk Sport B Speeldag 
19/10/2019 7 VC Herentals - Alberta FC Schilde Speeldag 
02/11/2019 8 Alberta FC Schilde - White Star Speeldag 
09/11/2019 9 Vlimmeren Sport - Alberta FC Schilde Speeldag 
16/11/2019 10 Alberta FC Schilde - Massenhoven C Speeldag 
23/11/2019 11 Hoogstraten VV B - Alberta FC Schilde Speeldag 
30/11/2019 12 SAV Sint Dimpna - Alberta FC Schilde Speeldag 
07/12/2019 13 Alberta FC Schilde - VC Moldavo C Speeldag 
11/01/2020 14 Alberta FC Schilde - Rauw Sport Speeldag 
18/01/2020 15 KVK Westmalle B - Alberta FC Schilde Speeldag 
25/01/2020 16 Alberta FC Schilde - KFC Wuustwezel D Speeldag 
01/02/2020 17 Arendonk Sport B - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/02/2020 18 Alberta FC Schilde - VC Herentals Speeldag 
15/02/2020 19 White Star - Alberta FC Schilde Speeldag 
29/02/2020 20 Alberta FC Schilde - Vlimmeren Sport Speeldag 
07/03/2020 21 Massenhoven C - Alberta FC Schilde Speeldag 
14/03/2020 22 Alberta FC Schilde - Hoogstraten VV B Speeldag 

Arendonk Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Arendonk Sport B - Vlimmeren Sport Speeldag 
14/09/2019 2 Massenhoven C - Arendonk Sport B Speeldag 
21/09/2019 3 Arendonk Sport B - Hoogstraten VV B Speeldag 
28/09/2019 4 SAV Sint Dimpna - Arendonk Sport B Speeldag 
05/10/2019 5 Arendonk Sport B - VC Moldavo C Speeldag 
13/10/2019 6 Alberta FC Schilde - Arendonk Sport B Speeldag 
19/10/2019 7 Arendonk Sport B - KVK Westmalle B Speeldag 
02/11/2019 8 KFC Wuustwezel D - Arendonk Sport B Speeldag 
09/11/2019 9 Rauw Sport - Arendonk Sport B Speeldag 
16/11/2019 10 Arendonk Sport B - VC Herentals Speeldag 
23/11/2019 11 White Star - Arendonk Sport B Speeldag 
30/11/2019 12 Vlimmeren Sport - Arendonk Sport B Speeldag 
07/12/2019 13 Arendonk Sport B - Massenhoven C Speeldag 
11/01/2020 14 Hoogstraten VV B - Arendonk Sport B Speeldag 
18/01/2020 15 Arendonk Sport B - SAV Sint Dimpna Speeldag 
25/01/2020 16 VC Moldavo C - Arendonk Sport B Speeldag 
01/02/2020 17 Arendonk Sport B - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/02/2020 18 KVK Westmalle B - Arendonk Sport B Speeldag 
15/02/2020 19 Arendonk Sport B - KFC Wuustwezel D Speeldag 
29/02/2020 20 Arendonk Sport B - Rauw Sport Speeldag 
07/03/2020 21 VC Herentals - Arendonk Sport B Speeldag 
14/03/2020 22 Arendonk Sport B - White Star Speeldag 

Hoogstraten VV B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 KVK Westmalle B - Hoogstraten VV B Speeldag 
14/09/2019 2 Hoogstraten VV B - KFC Wuustwezel D Speeldag 
21/09/2019 3 Arendonk Sport B - Hoogstraten VV B Speeldag 
28/09/2019 4 Hoogstraten VV B - VC Herentals Speeldag 
05/10/2019 5 White Star - Hoogstraten VV B Speeldag 
13/10/2019 6 Hoogstraten VV B - Vlimmeren Sport Speeldag 
19/10/2019 7 Massenhoven C - Hoogstraten VV B Speeldag 
02/11/2019 8 Hoogstraten VV B - Rauw Sport Speeldag 
09/11/2019 9 Hoogstraten VV B - SAV Sint Dimpna Speeldag 
16/11/2019 10 VC Moldavo C - Hoogstraten VV B Speeldag 
23/11/2019 11 Hoogstraten VV B - Alberta FC Schilde Speeldag 
30/11/2019 12 Hoogstraten VV B - KVK Westmalle B Speeldag 
07/12/2019 13 KFC Wuustwezel D - Hoogstraten VV B Speeldag 
11/01/2020 14 Hoogstraten VV B - Arendonk Sport B Speeldag 
18/01/2020 15 VC Herentals - Hoogstraten VV B Speeldag 
25/01/2020 16 Hoogstraten VV B - White Star Speeldag 
01/02/2020 17 Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV B Speeldag 
08/02/2020 18 Hoogstraten VV B - Massenhoven C Speeldag 
15/02/2020 19 Rauw Sport - Hoogstraten VV B Speeldag 
29/02/2020 20 SAV Sint Dimpna - Hoogstraten VV B Speeldag 
07/03/2020 21 Hoogstraten VV B - VC Moldavo C Speeldag 
14/03/2020 22 Alberta FC Schilde - Hoogstraten VV B Speeldag 

KFC Wuustwezel D

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 KFC Wuustwezel D - Massenhoven C Speeldag 
14/09/2019 2 Hoogstraten VV B - KFC Wuustwezel D Speeldag 
21/09/2019 3 KFC Wuustwezel D - SAV Sint Dimpna Speeldag 
28/09/2019 4 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel D Speeldag 
05/10/2019 5 KFC Wuustwezel D - Alberta FC Schilde Speeldag 
13/10/2019 6 KVK Westmalle B - KFC Wuustwezel D Speeldag 
19/10/2019 7 Rauw Sport - KFC Wuustwezel D Speeldag 
02/11/2019 8 KFC Wuustwezel D - Arendonk Sport B Speeldag 
09/11/2019 9 VC Herentals - KFC Wuustwezel D Speeldag 
16/11/2019 10 KFC Wuustwezel D - White Star Speeldag 
23/11/2019 11 Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D Speeldag 
30/11/2019 12 Massenhoven C - KFC Wuustwezel D Speeldag 
07/12/2019 13 KFC Wuustwezel D - Hoogstraten VV B Speeldag 
11/01/2020 14 SAV Sint Dimpna - KFC Wuustwezel D Speeldag 
18/01/2020 15 KFC Wuustwezel D - VC Moldavo C Speeldag 
25/01/2020 16 Alberta FC Schilde - KFC Wuustwezel D Speeldag 
01/02/2020 17 KFC Wuustwezel D - KVK Westmalle B Speeldag 
08/02/2020 18 KFC Wuustwezel D - Rauw Sport Speeldag 
15/02/2020 19 Arendonk Sport B - KFC Wuustwezel D Speeldag 
29/02/2020 20 KFC Wuustwezel D - VC Herentals Speeldag 
07/03/2020 21 White Star - KFC Wuustwezel D Speeldag 
14/03/2020 22 KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport Speeldag 

KVK Westmalle B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 KVK Westmalle B - Hoogstraten VV B Speeldag 
14/09/2019 2 SAV Sint Dimpna - KVK Westmalle B Speeldag 
21/09/2019 3 KVK Westmalle B - VC Moldavo C Speeldag 
28/09/2019 4 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle B Speeldag 
05/10/2019 5 Rauw Sport - KVK Westmalle B Speeldag 
13/10/2019 6 KVK Westmalle B - KFC Wuustwezel D Speeldag 
19/10/2019 7 Arendonk Sport B - KVK Westmalle B Speeldag 
02/11/2019 8 KVK Westmalle B - VC Herentals Speeldag 
09/11/2019 9 White Star - KVK Westmalle B Speeldag 
16/11/2019 10 KVK Westmalle B - Vlimmeren Sport Speeldag 
23/11/2019 11 Massenhoven C - KVK Westmalle B Speeldag 
30/11/2019 12 Hoogstraten VV B - KVK Westmalle B Speeldag 
07/12/2019 13 KVK Westmalle B - SAV Sint Dimpna Speeldag 
11/01/2020 14 VC Moldavo C - KVK Westmalle B Speeldag 
18/01/2020 15 KVK Westmalle B - Alberta FC Schilde Speeldag 
25/01/2020 16 KVK Westmalle B - Rauw Sport Speeldag 
01/02/2020 17 KFC Wuustwezel D - KVK Westmalle B Speeldag 
08/02/2020 18 KVK Westmalle B - Arendonk Sport B Speeldag 
15/02/2020 19 VC Herentals - KVK Westmalle B Speeldag 
29/02/2020 20 KVK Westmalle B - White Star Speeldag 
07/03/2020 21 Vlimmeren Sport - KVK Westmalle B Speeldag 
14/03/2020 22 KVK Westmalle B - Massenhoven C Speeldag 

Massenhoven C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 KFC Wuustwezel D - Massenhoven C Speeldag 
14/09/2019 2 Massenhoven C - Arendonk Sport B Speeldag 
21/09/2019 3 VC Herentals - Massenhoven C Speeldag 
28/09/2019 4 Massenhoven C - White Star Speeldag 
05/10/2019 5 Vlimmeren Sport - Massenhoven C Speeldag 
13/10/2019 6 Massenhoven C - Rauw Sport Speeldag 
19/10/2019 7 Massenhoven C - Hoogstraten VV B Speeldag 
02/11/2019 8 SAV Sint Dimpna - Massenhoven C Speeldag 
09/11/2019 9 Massenhoven C - VC Moldavo C Speeldag 
16/11/2019 10 Alberta FC Schilde - Massenhoven C Speeldag 
23/11/2019 11 Massenhoven C - KVK Westmalle B Speeldag 
30/11/2019 12 Massenhoven C - KFC Wuustwezel D Speeldag 
07/12/2019 13 Arendonk Sport B - Massenhoven C Speeldag 
11/01/2020 14 Massenhoven C - VC Herentals Speeldag 
18/01/2020 15 White Star - Massenhoven C Speeldag 
25/01/2020 16 Massenhoven C - Vlimmeren Sport Speeldag 
01/02/2020 17 Rauw Sport - Massenhoven C Speeldag 
08/02/2020 18 Hoogstraten VV B - Massenhoven C Speeldag 
15/02/2020 19 Massenhoven C - SAV Sint Dimpna Speeldag 
29/02/2020 20 VC Moldavo C - Massenhoven C Speeldag 
07/03/2020 21 Massenhoven C - Alberta FC Schilde Speeldag 
14/03/2020 22 KVK Westmalle B - Massenhoven C Speeldag 

Rauw Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Rauw Sport - VC Moldavo C Speeldag 
14/09/2019 2 White Star - Rauw Sport Speeldag 
21/09/2019 3 Rauw Sport - Alberta FC Schilde Speeldag 
28/09/2019 4 Vlimmeren Sport - Rauw Sport Speeldag 
05/10/2019 5 Rauw Sport - KVK Westmalle B Speeldag 
13/10/2019 6 Massenhoven C - Rauw Sport Speeldag 
19/10/2019 7 Rauw Sport - KFC Wuustwezel D Speeldag 
02/11/2019 8 Hoogstraten VV B - Rauw Sport Speeldag 
09/11/2019 9 Rauw Sport - Arendonk Sport B Speeldag 
16/11/2019 10 Rauw Sport - SAV Sint Dimpna Speeldag 
23/11/2019 11 VC Herentals - Rauw Sport Speeldag 
30/11/2019 12 VC Moldavo C - Rauw Sport Speeldag 
07/12/2019 13 Rauw Sport - White Star Speeldag 
11/01/2020 14 Alberta FC Schilde - Rauw Sport Speeldag 
18/01/2020 15 Rauw Sport - Vlimmeren Sport Speeldag 
25/01/2020 16 KVK Westmalle B - Rauw Sport Speeldag 
01/02/2020 17 Rauw Sport - Massenhoven C Speeldag 
08/02/2020 18 KFC Wuustwezel D - Rauw Sport Speeldag 
15/02/2020 19 Rauw Sport - Hoogstraten VV B Speeldag 
29/02/2020 20 Arendonk Sport B - Rauw Sport Speeldag 
07/03/2020 21 SAV Sint Dimpna - Rauw Sport Speeldag 
14/03/2020 22 Rauw Sport - VC Herentals Speeldag 

SAV Sint Dimpna

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Alberta FC Schilde - SAV Sint Dimpna Speeldag 
14/09/2019 2 SAV Sint Dimpna - KVK Westmalle B Speeldag 
21/09/2019 3 KFC Wuustwezel D - SAV Sint Dimpna Speeldag 
28/09/2019 4 SAV Sint Dimpna - Arendonk Sport B Speeldag 
05/10/2019 5 VC Herentals - SAV Sint Dimpna Speeldag 
13/10/2019 6 SAV Sint Dimpna - White Star Speeldag 
19/10/2019 7 Vlimmeren Sport - SAV Sint Dimpna Speeldag 
02/11/2019 8 SAV Sint Dimpna - Massenhoven C Speeldag 
09/11/2019 9 Hoogstraten VV B - SAV Sint Dimpna Speeldag 
16/11/2019 10 Rauw Sport - SAV Sint Dimpna Speeldag 
23/11/2019 11 SAV Sint Dimpna - VC Moldavo C Speeldag 
30/11/2019 12 SAV Sint Dimpna - Alberta FC Schilde Speeldag 
07/12/2019 13 KVK Westmalle B - SAV Sint Dimpna Speeldag 
11/01/2020 14 SAV Sint Dimpna - KFC Wuustwezel D Speeldag 
18/01/2020 15 Arendonk Sport B - SAV Sint Dimpna Speeldag 
25/01/2020 16 SAV Sint Dimpna - VC Herentals Speeldag 
01/02/2020 17 White Star - SAV Sint Dimpna Speeldag 
08/02/2020 18 SAV Sint Dimpna - Vlimmeren Sport Speeldag 
15/02/2020 19 Massenhoven C - SAV Sint Dimpna Speeldag 
29/02/2020 20 SAV Sint Dimpna - Hoogstraten VV B Speeldag 
07/03/2020 21 SAV Sint Dimpna - Rauw Sport Speeldag 
14/03/2020 22 VC Moldavo C - SAV Sint Dimpna Speeldag 

VC Herentals

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 VC Herentals - White Star Speeldag 
14/09/2019 2 Vlimmeren Sport - VC Herentals Speeldag 
21/09/2019 3 VC Herentals - Massenhoven C Speeldag 
28/09/2019 4 Hoogstraten VV B - VC Herentals Speeldag 
05/10/2019 5 VC Herentals - SAV Sint Dimpna Speeldag 
13/10/2019 6 VC Moldavo C - VC Herentals Speeldag 
19/10/2019 7 VC Herentals - Alberta FC Schilde Speeldag 
02/11/2019 8 KVK Westmalle B - VC Herentals Speeldag 
09/11/2019 9 VC Herentals - KFC Wuustwezel D Speeldag 
16/11/2019 10 Arendonk Sport B - VC Herentals Speeldag 
23/11/2019 11 VC Herentals - Rauw Sport Speeldag 
30/11/2019 12 White Star - VC Herentals Speeldag 
07/12/2019 13 VC Herentals - Vlimmeren Sport Speeldag 
11/01/2020 14 Massenhoven C - VC Herentals Speeldag 
18/01/2020 15 VC Herentals - Hoogstraten VV B Speeldag 
25/01/2020 16 SAV Sint Dimpna - VC Herentals Speeldag 
01/02/2020 17 VC Herentals - VC Moldavo C Speeldag 
08/02/2020 18 Alberta FC Schilde - VC Herentals Speeldag 
15/02/2020 19 VC Herentals - KVK Westmalle B Speeldag 
29/02/2020 20 KFC Wuustwezel D - VC Herentals Speeldag 
07/03/2020 21 VC Herentals - Arendonk Sport B Speeldag 
14/03/2020 22 Rauw Sport - VC Herentals Speeldag 

VC Moldavo C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Rauw Sport - VC Moldavo C Speeldag 
14/09/2019 2 VC Moldavo C - Alberta FC Schilde Speeldag 
21/09/2019 3 KVK Westmalle B - VC Moldavo C Speeldag 
28/09/2019 4 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel D Speeldag 
05/10/2019 5 Arendonk Sport B - VC Moldavo C Speeldag 
13/10/2019 6 VC Moldavo C - VC Herentals Speeldag 
19/10/2019 7 White Star - VC Moldavo C Speeldag 
02/11/2019 8 VC Moldavo C - Vlimmeren Sport Speeldag 
09/11/2019 9 Massenhoven C - VC Moldavo C Speeldag 
16/11/2019 10 VC Moldavo C - Hoogstraten VV B Speeldag 
23/11/2019 11 SAV Sint Dimpna - VC Moldavo C Speeldag 
30/11/2019 12 VC Moldavo C - Rauw Sport Speeldag 
07/12/2019 13 Alberta FC Schilde - VC Moldavo C Speeldag 
11/01/2020 14 VC Moldavo C - KVK Westmalle B Speeldag 
18/01/2020 15 KFC Wuustwezel D - VC Moldavo C Speeldag 
25/01/2020 16 VC Moldavo C - Arendonk Sport B Speeldag 
01/02/2020 17 VC Herentals - VC Moldavo C Speeldag 
08/02/2020 18 VC Moldavo C - White Star Speeldag 
15/02/2020 19 Vlimmeren Sport - VC Moldavo C Speeldag 
29/02/2020 20 VC Moldavo C - Massenhoven C Speeldag 
07/03/2020 21 Hoogstraten VV B - VC Moldavo C Speeldag 
14/03/2020 22 VC Moldavo C - SAV Sint Dimpna Speeldag 

Vlimmeren Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Arendonk Sport B - Vlimmeren Sport Speeldag 
14/09/2019 2 Vlimmeren Sport - VC Herentals Speeldag 
21/09/2019 3 White Star - Vlimmeren Sport Speeldag 
28/09/2019 4 Vlimmeren Sport - Rauw Sport Speeldag 
05/10/2019 5 Vlimmeren Sport - Massenhoven C Speeldag 
13/10/2019 6 Hoogstraten VV B - Vlimmeren Sport Speeldag 
19/10/2019 7 Vlimmeren Sport - SAV Sint Dimpna Speeldag 
02/11/2019 8 VC Moldavo C - Vlimmeren Sport Speeldag 
09/11/2019 9 Vlimmeren Sport - Alberta FC Schilde Speeldag 
16/11/2019 10 KVK Westmalle B - Vlimmeren Sport Speeldag 
23/11/2019 11 Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D Speeldag 
30/11/2019 12 Vlimmeren Sport - Arendonk Sport B Speeldag 
07/12/2019 13 VC Herentals - Vlimmeren Sport Speeldag 
11/01/2020 14 Vlimmeren Sport - White Star Speeldag 
18/01/2020 15 Rauw Sport - Vlimmeren Sport Speeldag 
25/01/2020 16 Massenhoven C - Vlimmeren Sport Speeldag 
01/02/2020 17 Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV B Speeldag 
08/02/2020 18 SAV Sint Dimpna - Vlimmeren Sport Speeldag 
15/02/2020 19 Vlimmeren Sport - VC Moldavo C Speeldag 
29/02/2020 20 Alberta FC Schilde - Vlimmeren Sport Speeldag 
07/03/2020 21 Vlimmeren Sport - KVK Westmalle B Speeldag 
14/03/2020 22 KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport Speeldag 

White Star

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 VC Herentals - White Star Speeldag 
14/09/2019 2 White Star - Rauw Sport Speeldag 
21/09/2019 3 White Star - Vlimmeren Sport Speeldag 
28/09/2019 4 Massenhoven C - White Star Speeldag 
05/10/2019 5 White Star - Hoogstraten VV B Speeldag 
13/10/2019 6 SAV Sint Dimpna - White Star Speeldag 
19/10/2019 7 White Star - VC Moldavo C Speeldag 
02/11/2019 8 Alberta FC Schilde - White Star Speeldag 
09/11/2019 9 White Star - KVK Westmalle B Speeldag 
16/11/2019 10 KFC Wuustwezel D - White Star Speeldag 
23/11/2019 11 White Star - Arendonk Sport B Speeldag 
30/11/2019 12 White Star - VC Herentals Speeldag 
07/12/2019 13 Rauw Sport - White Star Speeldag 
11/01/2020 14 Vlimmeren Sport - White Star Speeldag 
18/01/2020 15 White Star - Massenhoven C Speeldag 
25/01/2020 16 Hoogstraten VV B - White Star Speeldag 
01/02/2020 17 White Star - SAV Sint Dimpna Speeldag 
08/02/2020 18 VC Moldavo C - White Star Speeldag 
15/02/2020 19 White Star - Alberta FC Schilde Speeldag 
29/02/2020 20 KVK Westmalle B - White Star Speeldag 
07/03/2020 21 White Star - KFC Wuustwezel D Speeldag 
14/03/2020 22 Arendonk Sport B - White Star Speeldag 

PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 2 3 4 5 6
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 2 3 4 5 6
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).