Vrouwen 4e Provinciale B
Update: 23/02/2020 om 08:13u
Provinciaal 4e provinciale Vrouwen 4e Provinciale B
Laatste update: 23/02/2020 om 08:13u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
VROUWEN 4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2019 - 2020

Dit zijn de 11 ploegen:
KFC Wuustwezel D, KV Westmalle B, Arendonk Sport B, Hoogstraten VV B, Vlimmeren Sport, KVV Rauw Sport, KSAV. Sint Dimpna,
White Star Schorvoort, VC Herentals, VC Moldavo C en Alberta FC Schilde.
Massenhoven C gaf drie keer op rij forfait en werd daarom per 2 oktober uit competitie genomen.
VC Moldavo C is kampioen in deze reeks.

4e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 4e Pr - Archief 18-19 Recrea Heren 1
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 20 (29 februari 2020)
Vrij. 28/02 19u30 Alberta FC Schilde - Vlimmeren Sport
Vrij. 28/02 20u00 Arendonk Sport B - Rauw Sport
Vrij. 28/02 20u00 SAV Sint Dimpna - Hoogstraten VV B
Zat. 29/02 13u00 KFC Wuustwezel D - VC Herentals
Zon. 01/03 11u00 KVK Westmalle B - White Star
- - - VC Moldavo C - vrij

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Moldavo C 18 16 1 1 166 17 49
2 Vlimmeren Sport 17 12 3 2 82 18 38
3 Hoogstraten VV B 17 10 3 4 89 40 34
4 White Star 17 9 7 1 51 51 28
5 VC Herentals 17 8 5 4 92 38 28
6 KFC Wuustwezel D 17 9 8 0 42 55 27
7 KVK Westmalle B 18 7 10 1 40 61 22
8 Arendonk Sport B 17 6 9 2 34 70 20
9 SAV Sint Dimpna 17 5 11 1 31 60 16
10 Rauw Sport 17 3 12 2 29 52 11
11 Alberta FC Schilde 18 1 17 0 11 205 3

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Inhaalwedstrijden (woensdag 4 september 2019)
Rauw Sport - VC Moldavo C 1 - 5 Speeldag 1


Speeldag 1 (7 september 2019)
Alberta FC Schilde - SAV Sint Dimpna 0 - 7
Arendonk Sport B - Vlimmeren Sport 0 - 9
KFC Wuustwezel D - vrij  
VC Herentals - White Star 7 - 4
Rauw Sport - VC Moldavo C 1 - 5
KVK Westmalle B - Hoogstraten VV B 1 - 7


Speeldag 2 (14 september 2019)
SAV Sint Dimpna - KVK Westmalle B 2 - 1
Arendonk Sport B - vrij  
Hoogstraten VV B - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
VC Moldavo C - Alberta FC Schilde 26 - 0
Vlimmeren Sport - VC Herentals 3 - 3
White Star - Rauw Sport 1 - 0


Speeldag 3 (21 september 2019)
Arendonk Sport B - Hoogstraten VV B 0 - 7
KFC Wuustwezel D - SAV Sint Dimpna 4 - 0
VC Herentals - vrij  
Rauw Sport - Alberta FC Schilde 12 - 0
KVK Westmalle B - VC Moldavo C 1 - 5
White Star - Vlimmeren Sport 4 - 2


Speeldag 4 (28 september 2019)
Alberta FC Schilde - KVK Westmalle B 5 - 0
SAV Sint Dimpna - Arendonk Sport B 0 - 2
White Star - vrij  
VC Moldavo C - KFC Wuustwezel D 8 - 1
Hoogstraten VV B - VC Herentals 1 - 5
Vlimmeren Sport - Rauw Sport 2 - 0


Speeldag 5 (5 oktober 2019)
Arendonk Sport B - VC Moldavo C 0 - 7
Vlimmeren Sport - vrij  
KFC Wuustwezel D - Alberta FC Schilde (ff.) 5 - 0
VC Herentals - SAV Sint Dimpna 11 - 0
Rauw Sport - KVK Westmalle B 1 - 4
White Star - Hoogstraten VV B 2 - 8


Speeldag 6 (13 oktober 2019)
Alberta FC Schilde - Arendonk Sport B 2 - 8
SAV Sint Dimpna - White Star 1 - 3
Rauw Sport - vrij  
Hoogstraten VV B - Vlimmeren Sport 2 - 2
VC Moldavo C - VC Herentals 4 - 4
KVK Westmalle B - KFC Wuustwezel D 4 - 0


Speeldag 7 (19 oktober 2019)
Arendonk Sport B - KVK Westmalle B 1 - 2
Hoogstraten VV B - vrij  
Vlimmeren Sport - SAV Sint Dimpna 6 - 0
VC Herentals - Alberta FC Schilde 21 - 0
Rauw Sport - KFC Wuustwezel D 0 - 2
White Star - VC Moldavo C 2 - 6


Speeldag 8 (2 november 2019)
Alberta FC Schilde (ff.) - White Star 0 - 5
SAV Sint Dimpna - vrij  
Hoogstraten VV B - Rauw Sport 7 - 2
VC Moldavo C - Vlimmeren Sport 1 - 3
KFC Wuustwezel D - Arendonk Sport B (ff.) 5 - 0
KVK Westmalle B - VC Herentals 0 - 7


Speeldag 9 (9 november 2019)
VC Moldavo C - vrij  
Hoogstraten VV B - SAV Sint Dimpna (ff.) 5 - 0
Vlimmeren Sport - Alberta FC Schilde 26 - 0
VC Herentals - KFC Wuustwezel D 1 - 4
Rauw Sport - Arendonk Sport B 1 - 2
White Star - KVK Westmalle B 4 - 1


Speeldag 10 (16 november 2019)
Alberta FC Schilde - vrij  
Arendonk Sport B - VC Herentals 2 - 10
VC Moldavo C - Hoogstraten VV B 11 - 0
KFC Wuustwezel D - White Star 1 - 3
Rauw Sport - SAV Sint Dimpna 2 - 2
KVK Westmalle B - Vlimmeren Sport 4 - 1


Speeldag 11 (23 november 2019)
SAV Sint Dimpna - VC Moldavo C 1 - 8
KVK Westmalle B - vrij  
Hoogstraten VV B - Alberta FC Schilde 20 - 1
Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
VC Herentals - Rauw Sport 2 - 0
White Star - Arendonk Sport B 0 - 0


Speeldag 12 (30 november 2019)
SAV Sint Dimpna - Alberta FC Schilde 9 - 2
VC Moldavo C - Rauw Sport 14 - 0
Hoogstraten VV B - KVK Westmalle B (ff.) 5 - 0
KFC Wuustwezel D - vrij  
Vlimmeren Sport - Arendonk Sport B 3 - 0
White Star - VC Herentals 4 - 3


Speeldag 13 (7 december 2019)
Alberta FC Schilde - VC Moldavo C 0 - 23
Arendonk Sport B - vrij  
KFC Wuustwezel D - Hoogstraten VV B 2 - 7
VC Herentals - Vlimmeren Sport 1 - 3
Rauw Sport - White Star 1 - 5
KVK Westmalle B - SAV Sint Dimpna 2 - 0


Speeldag 14 (11 januari 2020)
Alberta FC Schilde - Rauw Sport 0 - 3
SAV Sint Dimpna - KFC Wuustwezel D 1 - 2
VC Herentals - vrij  
Hoogstraten VV B - Arendonk Sport B 3 - 3
VC Moldavo C - KVK Westmalle B 12 - 0
Vlimmeren Sport - White Star 5 - 0


Speeldag 15 (18 januari 2020)
Arendonk Sport B - SAV Sint Dimpna 3 - 1
KFC Wuustwezel D - VC Moldavo C 0 - 14
VC Herentals - Hoogstraten VV B 4 - 4
Rauw Sport - Vlimmeren Sport 1 - 2
White Star - vrij  
KVK Westmalle B - Alberta FC Schilde 14 - 0


Speeldag 16 (25 januari 2020)
Alberta FC Schilde - KFC Wuustwezel D 0 - 4
SAV Sint Dimpna - VC Herentals 4 - 2
Hoogstraten VV B - White Star 6 - 1
Vlimmeren Sport - vrij  
VC Moldavo C - Arendonk Sport B 11 - 1
KVK Westmalle B - Rauw Sport 2 - 1


Speeldag 17 (1 februari 2020)
Arendonk Sport B - Alberta FC Schilde 4 - 0
Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV B 5 - 1
KFC Wuustwezel D - KVK Westmalle B (ff.) 5 - 0
VC Herentals - VC Moldavo C 3 - 4
Rauw Sport - vrij  
White Star - SAV Sint Dimpna 2 - 3


Speeldag 18 (8 februari 2020)
Alberta FC Schilde - VC Herentals 0 - 7
SAV Sint Dimpna - Vlimmeren Sport 0 - 5
Hoogstraten VV B - vrij  
VC Moldavo C - White Star 6 - 0
KFC Wuustwezel D - Rauw Sport 1 - 3
KVK Westmalle B - Arendonk Sport B 3 - 4


Speeldag 19 (15 februari 2020)
Arendonk Sport B - KFC Wuustwezel D 4 - 6
SAV Sint Dimpna - vrij  
Vlimmeren Sport - VC Moldavo C 0 - 1
VC Herentals - KVK Westmalle B 1 - 1
Rauw Sport - Hoogstraten VV B 1 - 1
White Star - Alberta FC Schilde 11 - 1


Speeldag 20 (29 februari 2020)
Alberta FC Schilde - Vlimmeren Sport
Arendonk Sport B - Rauw Sport
SAV Sint Dimpna - Hoogstraten VV B
VC Moldavo C - vrij
KFC Wuustwezel D - VC Herentals
KVK Westmalle B - White Star


Speeldag 21 (7 maart 2020)
SAV Sint Dimpna - Rauw Sport
Hoogstraten VV B - VC Moldavo C
Alberta FC Schilde - vrij
Vlimmeren Sport - KVK Westmalle B
VC Herentals - Arendonk Sport B
White Star - KFC Wuustwezel D


Speeldag 22 (14 maart 2020)
Alberta FC Schilde - Hoogstraten VV B
Arendonk Sport B - White Star
VC Moldavo C - SAV Sint Dimpna
KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport
Rauw Sport - VC Herentals
KVK Westmalle B - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 4e Provinciale B van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 492227
2Vlimmeren Sport 382216
3Hoogstraten VV B 342014
4VC Herentals 281414
5White Star 281612
6KFC Wuustwezel D 271215
7KVK Westmalle B 22157
8Arendonk Sport B 20614
9SAV Sint Dimpna 1697
10Rauw Sport 1156
11Alberta FC Schilde 330


VERLIESPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 550
2Vlimmeren Sport 1358
3Hoogstraten VV B 17710
4VC Herentals 231310
5White Star 231112
6KFC Wuustwezel D 241212
7Arendonk Sport B 311813
8KVK Westmalle B 321220
9SAV Sint Dimpna 351520
10Rauw Sport 402218
11Alberta FC Schilde 512130


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 1266
2KFC Wuustwezel D 936
3Vlimmeren Sport 936
4Arendonk Sport B 633
5SAV Sint Dimpna 633
6Hoogstraten VV B 532
7Rauw Sport 413
8VC Herentals 413
9KVK Westmalle B 431
10White Star 330
11Alberta FC Schilde 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 1669373
2VC Herentals 925141
3Hoogstraten VV B 895435
4Vlimmeren Sport 825527
5White Star 513021
6KFC Wuustwezel D 422319
7KVK Westmalle B 40319
8Arendonk Sport B 341420
9SAV Sint Dimpna 311813
10Rauw Sport 29209
11Alberta FC Schilde 1174


TEGENDOELPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 1798
2Vlimmeren Sport 18513
3VC Herentals 382018
4Hoogstraten VV B 401426
5White Star 512427
6Rauw Sport 522329
7KFC Wuustwezel D 552728
8SAV Sint Dimpna 602535
9KVK Westmalle B 612536
10Arendonk Sport B 704228
11Alberta FC Schilde 20557148


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 19 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1VC Moldavo C 10x10x
2Vlimmeren Sport 7 7 
3Hoogstraten VV B 3 6 
4White Star 3 6 
5KFC Wuustwezel D 3 3 
6KVK Westmalle B 3 3 
7VC Herentals 2 7 
8Arendonk Sport B 2 2 
9SAV Sint Dimpna 2 2 
10Rauw Sport 1 2x
11Alberta FC Schilde 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 954
2Vlimmeren Sport 862
3KFC Wuustwezel D 642
4VC Herentals 532
5Hoogstraten VV B 431
6Arendonk Sport B 312
7White Star 321
8KVK Westmalle B 330
9Rauw Sport 211
10SAV Sint Dimpna 101
11Alberta FC Schilde 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo C 1899
2VC Herentals 1798
3Vlimmeren Sport 1688
4Hoogstraten VV B 1697
5White Star 1486
6KFC Wuustwezel D 1376
7KVK Westmalle B 1385
8Rauw Sport 1284
9Arendonk Sport B 1156
10SAV Sint Dimpna 1064
11Alberta FC Schilde 523


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Herentals 000
2VC Moldavo C 000
3Vlimmeren Sport 110
4Hoogstraten VV B 101
5White Star 312
6KFC Wuustwezel D 413
7KVK Westmalle B 514
8Rauw Sport 514
9Arendonk Sport B 633
10SAV Sint Dimpna 725
11Alberta FC Schilde 1367


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 19 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 VC Moldavo C 9 7 1 1 93 9 22
2 Vlimmeren Sport 9 7 1 1 55 5 22
3 Hoogstraten VV B 9 6 2 1 54 14 20
4 White Star 9 5 1 3 30 24 16
5 KVK Westmalle B 9 5 0 4 31 25 15
6 VC Herentals 9 4 2 3 51 20 14
7 KFC Wuustwezel D 8 4 0 4 23 27 12
8 SAV Sint Dimpna 8 3 0 5 18 25 9
9 Arendonk Sport B 8 2 0 6 14 42 6
10 Rauw Sport 9 1 2 6 20 23 5
11 Alberta FC Schilde 8 1 0 7 7 57 3

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 19 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 VC Moldavo C 9 9 0 0 73 8 27
2 Vlimmeren Sport 8 5 1 2 27 13 16
3 KFC Wuustwezel D 9 5 0 4 19 28 15
4 VC Herentals 8 4 2 2 41 18 14
5 Hoogstraten VV B 8 4 2 2 35 26 14
6 Arendonk Sport B 9 4 2 3 20 28 14
7 White Star 8 4 0 4 21 27 12
8 SAV Sint Dimpna 9 2 1 6 13 35 7
9 KVK Westmalle B 9 2 1 6 9 36 7
10 Rauw Sport 8 2 0 6 9 29 6
11 Alberta FC Schilde 10 0 0 10 4 148 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Alberta FC Schilde - SAV Sint Dimpna 0 - 7
14/09/2019 2 VC Moldavo C - Alberta FC Schilde 26 - 0
21/09/2019 3 Rauw Sport - Alberta FC Schilde 12 - 0
28/09/2019 4 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle B 5 - 0
05/10/2019 5 KFC Wuustwezel D - Alberta FC Schilde (ff.) 5 - 0
13/10/2019 6 Alberta FC Schilde - Arendonk Sport B 2 - 8
19/10/2019 7 VC Herentals - Alberta FC Schilde 21 - 0
02/11/2019 8 Alberta FC Schilde (ff.) - White Star 0 - 5
09/11/2019 9 Vlimmeren Sport - Alberta FC Schilde 26 - 0
16/11/2019 10 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
23/11/2019 11 Hoogstraten VV B - Alberta FC Schilde 20 - 1
30/11/2019 12 SAV Sint Dimpna - Alberta FC Schilde 9 - 2
07/12/2019 13 Alberta FC Schilde - VC Moldavo C 0 - 23
11/01/2020 14 Alberta FC Schilde - Rauw Sport 0 - 3
18/01/2020 15 KVK Westmalle B - Alberta FC Schilde 14 - 0
25/01/2020 16 Alberta FC Schilde - KFC Wuustwezel D 0 - 4
01/02/2020 17 Arendonk Sport B - Alberta FC Schilde 4 - 0
08/02/2020 18 Alberta FC Schilde - VC Herentals 0 - 7
15/02/2020 19 White Star - Alberta FC Schilde 11 - 1
29/02/2020 20 Alberta FC Schilde - Vlimmeren Sport Speeldag 
07/03/2020 21 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
14/03/2020 22 Alberta FC Schilde - Hoogstraten VV B Speeldag 

Arendonk Sport B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Arendonk Sport B - Vlimmeren Sport 0 - 9
14/09/2019 2 Arendonk Sport B - vrijSpeeldag 
21/09/2019 3 Arendonk Sport B - Hoogstraten VV B 0 - 7
28/09/2019 4 SAV Sint Dimpna - Arendonk Sport B 0 - 2
05/10/2019 5 Arendonk Sport B - VC Moldavo C 0 - 7
13/10/2019 6 Alberta FC Schilde - Arendonk Sport B 2 - 8
19/10/2019 7 Arendonk Sport B - KVK Westmalle B 1 - 2
02/11/2019 8 KFC Wuustwezel D - Arendonk Sport B (ff.) 5 - 0
09/11/2019 9 Rauw Sport - Arendonk Sport B 1 - 2
16/11/2019 10 Arendonk Sport B - VC Herentals 2 - 10
23/11/2019 11 White Star - Arendonk Sport B 0 - 0
30/11/2019 12 Vlimmeren Sport - Arendonk Sport B 3 - 0
07/12/2019 13 Arendonk Sport B - vrijSpeeldag 
11/01/2020 14 Hoogstraten VV B - Arendonk Sport B 3 - 3
18/01/2020 15 Arendonk Sport B - SAV Sint Dimpna 3 - 1
25/01/2020 16 VC Moldavo C - Arendonk Sport B 11 - 1
01/02/2020 17 Arendonk Sport B - Alberta FC Schilde 4 - 0
08/02/2020 18 KVK Westmalle B - Arendonk Sport B 3 - 4
15/02/2020 19 Arendonk Sport B - KFC Wuustwezel D 4 - 6
29/02/2020 20 Arendonk Sport B - Rauw Sport Speeldag 
07/03/2020 21 VC Herentals - Arendonk Sport B Speeldag 
14/03/2020 22 Arendonk Sport B - White Star Speeldag 

Hoogstraten VV B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 KVK Westmalle B - Hoogstraten VV B 1 - 7
14/09/2019 2 Hoogstraten VV B - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
21/09/2019 3 Arendonk Sport B - Hoogstraten VV B 0 - 7
28/09/2019 4 Hoogstraten VV B - VC Herentals 1 - 5
05/10/2019 5 White Star - Hoogstraten VV B 2 - 8
13/10/2019 6 Hoogstraten VV B - Vlimmeren Sport 2 - 2
19/10/2019 7 Hoogstraten VV B - vrijSpeeldag 
02/11/2019 8 Hoogstraten VV B - Rauw Sport 7 - 2
09/11/2019 9 Hoogstraten VV B - SAV Sint Dimpna (ff.) 5 - 0
16/11/2019 10 VC Moldavo C - Hoogstraten VV B 11 - 0
23/11/2019 11 Hoogstraten VV B - Alberta FC Schilde 20 - 1
30/11/2019 12 Hoogstraten VV B - KVK Westmalle B (ff.) 5 - 0
07/12/2019 13 KFC Wuustwezel D - Hoogstraten VV B 2 - 7
11/01/2020 14 Hoogstraten VV B - Arendonk Sport B 3 - 3
18/01/2020 15 VC Herentals - Hoogstraten VV B 4 - 4
25/01/2020 16 Hoogstraten VV B - White Star 6 - 1
01/02/2020 17 Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV B 5 - 1
08/02/2020 18 Hoogstraten VV B - vrijSpeeldag 
15/02/2020 19 Rauw Sport - Hoogstraten VV B 1 - 1
29/02/2020 20 SAV Sint Dimpna - Hoogstraten VV B Speeldag 
07/03/2020 21 Hoogstraten VV B - VC Moldavo C Speeldag 
14/03/2020 22 Alberta FC Schilde - Hoogstraten VV B Speeldag 

KFC Wuustwezel D

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 KFC Wuustwezel D - vrijSpeeldag 
14/09/2019 2 Hoogstraten VV B - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
21/09/2019 3 KFC Wuustwezel D - SAV Sint Dimpna 4 - 0
28/09/2019 4 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel D 8 - 1
05/10/2019 5 KFC Wuustwezel D - Alberta FC Schilde (ff.) 5 - 0
13/10/2019 6 KVK Westmalle B - KFC Wuustwezel D 4 - 0
19/10/2019 7 Rauw Sport - KFC Wuustwezel D 0 - 2
02/11/2019 8 KFC Wuustwezel D - Arendonk Sport B (ff.) 5 - 0
09/11/2019 9 VC Herentals - KFC Wuustwezel D 1 - 4
16/11/2019 10 KFC Wuustwezel D - White Star 1 - 3
23/11/2019 11 Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
30/11/2019 12 KFC Wuustwezel D - vrijSpeeldag 
07/12/2019 13 KFC Wuustwezel D - Hoogstraten VV B 2 - 7
11/01/2020 14 SAV Sint Dimpna - KFC Wuustwezel D 1 - 2
18/01/2020 15 KFC Wuustwezel D - VC Moldavo C 0 - 14
25/01/2020 16 Alberta FC Schilde - KFC Wuustwezel D 0 - 4
01/02/2020 17 KFC Wuustwezel D - KVK Westmalle B (ff.) 5 - 0
08/02/2020 18 KFC Wuustwezel D - Rauw Sport 1 - 3
15/02/2020 19 Arendonk Sport B - KFC Wuustwezel D 4 - 6
29/02/2020 20 KFC Wuustwezel D - VC Herentals Speeldag 
07/03/2020 21 White Star - KFC Wuustwezel D Speeldag 
14/03/2020 22 KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport Speeldag 

KVK Westmalle B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 KVK Westmalle B - Hoogstraten VV B 1 - 7
14/09/2019 2 SAV Sint Dimpna - KVK Westmalle B 2 - 1
21/09/2019 3 KVK Westmalle B - VC Moldavo C 1 - 5
28/09/2019 4 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle B 5 - 0
05/10/2019 5 Rauw Sport - KVK Westmalle B 1 - 4
13/10/2019 6 KVK Westmalle B - KFC Wuustwezel D 4 - 0
19/10/2019 7 Arendonk Sport B - KVK Westmalle B 1 - 2
02/11/2019 8 KVK Westmalle B - VC Herentals 0 - 7
09/11/2019 9 White Star - KVK Westmalle B 4 - 1
16/11/2019 10 KVK Westmalle B - Vlimmeren Sport 4 - 1
23/11/2019 11 KVK Westmalle B - vrijSpeeldag 
30/11/2019 12 Hoogstraten VV B - KVK Westmalle B (ff.) 5 - 0
07/12/2019 13 KVK Westmalle B - SAV Sint Dimpna 2 - 0
11/01/2020 14 VC Moldavo C - KVK Westmalle B 12 - 0
18/01/2020 15 KVK Westmalle B - Alberta FC Schilde 14 - 0
25/01/2020 16 KVK Westmalle B - Rauw Sport 2 - 1
01/02/2020 17 KFC Wuustwezel D - KVK Westmalle B (ff.) 5 - 0
08/02/2020 18 KVK Westmalle B - Arendonk Sport B 3 - 4
15/02/2020 19 VC Herentals - KVK Westmalle B 1 - 1
29/02/2020 20 KVK Westmalle B - White Star Speeldag 
07/03/2020 21 Vlimmeren Sport - KVK Westmalle B Speeldag 
14/03/2020 22 KVK Westmalle B - vrijSpeeldag 

Rauw Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2019 1 Rauw Sport - VC Moldavo C 1 - 5
07/09/2019 1 Rauw Sport - VC Moldavo C 04/09   Speeldag 
14/09/2019 2 White Star - Rauw Sport 1 - 0
21/09/2019 3 Rauw Sport - Alberta FC Schilde 12 - 0
28/09/2019 4 Vlimmeren Sport - Rauw Sport 2 - 0
05/10/2019 5 Rauw Sport - KVK Westmalle B 1 - 4
13/10/2019 6 Rauw Sport - vrijSpeeldag 
19/10/2019 7 Rauw Sport - KFC Wuustwezel D 0 - 2
02/11/2019 8 Hoogstraten VV B - Rauw Sport 7 - 2
09/11/2019 9 Rauw Sport - Arendonk Sport B 1 - 2
16/11/2019 10 Rauw Sport - SAV Sint Dimpna 2 - 2
23/11/2019 11 VC Herentals - Rauw Sport 2 - 0
30/11/2019 12 VC Moldavo C - Rauw Sport 14 - 0
07/12/2019 13 Rauw Sport - White Star 1 - 5
11/01/2020 14 Alberta FC Schilde - Rauw Sport 0 - 3
18/01/2020 15 Rauw Sport - Vlimmeren Sport 1 - 2
25/01/2020 16 KVK Westmalle B - Rauw Sport 2 - 1
01/02/2020 17 Rauw Sport - vrijSpeeldag 
08/02/2020 18 KFC Wuustwezel D - Rauw Sport 1 - 3
15/02/2020 19 Rauw Sport - Hoogstraten VV B 1 - 1
29/02/2020 20 Arendonk Sport B - Rauw Sport Speeldag 
07/03/2020 21 SAV Sint Dimpna - Rauw Sport Speeldag 
14/03/2020 22 Rauw Sport - VC Herentals Speeldag 

SAV Sint Dimpna

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Alberta FC Schilde - SAV Sint Dimpna 0 - 7
14/09/2019 2 SAV Sint Dimpna - KVK Westmalle B 2 - 1
21/09/2019 3 KFC Wuustwezel D - SAV Sint Dimpna 4 - 0
28/09/2019 4 SAV Sint Dimpna - Arendonk Sport B 0 - 2
05/10/2019 5 VC Herentals - SAV Sint Dimpna 11 - 0
13/10/2019 6 SAV Sint Dimpna - White Star 1 - 3
19/10/2019 7 Vlimmeren Sport - SAV Sint Dimpna 6 - 0
02/11/2019 8 SAV Sint Dimpna - vrijSpeeldag 
09/11/2019 9 Hoogstraten VV B - SAV Sint Dimpna (ff.) 5 - 0
16/11/2019 10 Rauw Sport - SAV Sint Dimpna 2 - 2
23/11/2019 11 SAV Sint Dimpna - VC Moldavo C 1 - 8
30/11/2019 12 SAV Sint Dimpna - Alberta FC Schilde 9 - 2
07/12/2019 13 KVK Westmalle B - SAV Sint Dimpna 2 - 0
11/01/2020 14 SAV Sint Dimpna - KFC Wuustwezel D 1 - 2
18/01/2020 15 Arendonk Sport B - SAV Sint Dimpna 3 - 1
25/01/2020 16 SAV Sint Dimpna - VC Herentals 4 - 2
01/02/2020 17 White Star - SAV Sint Dimpna 2 - 3
08/02/2020 18 SAV Sint Dimpna - Vlimmeren Sport 0 - 5
15/02/2020 19 SAV Sint Dimpna - vrijSpeeldag 
29/02/2020 20 SAV Sint Dimpna - Hoogstraten VV B Speeldag 
07/03/2020 21 SAV Sint Dimpna - Rauw Sport Speeldag 
14/03/2020 22 VC Moldavo C - SAV Sint Dimpna Speeldag 

VC Herentals

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 VC Herentals - White Star 7 - 4
14/09/2019 2 Vlimmeren Sport - VC Herentals 3 - 3
21/09/2019 3 VC Herentals - vrijSpeeldag 
28/09/2019 4 Hoogstraten VV B - VC Herentals 1 - 5
05/10/2019 5 VC Herentals - SAV Sint Dimpna 11 - 0
13/10/2019 6 VC Moldavo C - VC Herentals 4 - 4
19/10/2019 7 VC Herentals - Alberta FC Schilde 21 - 0
02/11/2019 8 KVK Westmalle B - VC Herentals 0 - 7
09/11/2019 9 VC Herentals - KFC Wuustwezel D 1 - 4
16/11/2019 10 Arendonk Sport B - VC Herentals 2 - 10
23/11/2019 11 VC Herentals - Rauw Sport 2 - 0
30/11/2019 12 White Star - VC Herentals 4 - 3
07/12/2019 13 VC Herentals - Vlimmeren Sport 1 - 3
11/01/2020 14 VC Herentals - vrijSpeeldag 
18/01/2020 15 VC Herentals - Hoogstraten VV B 4 - 4
25/01/2020 16 SAV Sint Dimpna - VC Herentals 4 - 2
01/02/2020 17 VC Herentals - VC Moldavo C 3 - 4
08/02/2020 18 Alberta FC Schilde - VC Herentals 0 - 7
15/02/2020 19 VC Herentals - KVK Westmalle B 1 - 1
29/02/2020 20 KFC Wuustwezel D - VC Herentals Speeldag 
07/03/2020 21 VC Herentals - Arendonk Sport B Speeldag 
14/03/2020 22 Rauw Sport - VC Herentals Speeldag 

VC Moldavo C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2019 1 Rauw Sport - VC Moldavo C 1 - 5
07/09/2019 1 Rauw Sport - VC Moldavo C 04/09   Speeldag 
14/09/2019 2 VC Moldavo C - Alberta FC Schilde 26 - 0
21/09/2019 3 KVK Westmalle B - VC Moldavo C 1 - 5
28/09/2019 4 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel D 8 - 1
05/10/2019 5 Arendonk Sport B - VC Moldavo C 0 - 7
13/10/2019 6 VC Moldavo C - VC Herentals 4 - 4
19/10/2019 7 White Star - VC Moldavo C 2 - 6
02/11/2019 8 VC Moldavo C - Vlimmeren Sport 1 - 3
09/11/2019 9 VC Moldavo C - vrijSpeeldag 
16/11/2019 10 VC Moldavo C - Hoogstraten VV B 11 - 0
23/11/2019 11 SAV Sint Dimpna - VC Moldavo C 1 - 8
30/11/2019 12 VC Moldavo C - Rauw Sport 14 - 0
07/12/2019 13 Alberta FC Schilde - VC Moldavo C 0 - 23
11/01/2020 14 VC Moldavo C - KVK Westmalle B 12 - 0
18/01/2020 15 KFC Wuustwezel D - VC Moldavo C 0 - 14
25/01/2020 16 VC Moldavo C - Arendonk Sport B 11 - 1
01/02/2020 17 VC Herentals - VC Moldavo C 3 - 4
08/02/2020 18 VC Moldavo C - White Star 6 - 0
15/02/2020 19 Vlimmeren Sport - VC Moldavo C 0 - 1
29/02/2020 20 VC Moldavo C - vrijSpeeldag 
07/03/2020 21 Hoogstraten VV B - VC Moldavo C Speeldag 
14/03/2020 22 VC Moldavo C - SAV Sint Dimpna Speeldag 

Vlimmeren Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 Arendonk Sport B - Vlimmeren Sport 0 - 9
14/09/2019 2 Vlimmeren Sport - VC Herentals 3 - 3
21/09/2019 3 White Star - Vlimmeren Sport 4 - 2
28/09/2019 4 Vlimmeren Sport - Rauw Sport 2 - 0
05/10/2019 5 Vlimmeren Sport - vrijSpeeldag 
13/10/2019 6 Hoogstraten VV B - Vlimmeren Sport 2 - 2
19/10/2019 7 Vlimmeren Sport - SAV Sint Dimpna 6 - 0
02/11/2019 8 VC Moldavo C - Vlimmeren Sport 1 - 3
09/11/2019 9 Vlimmeren Sport - Alberta FC Schilde 26 - 0
16/11/2019 10 KVK Westmalle B - Vlimmeren Sport 4 - 1
23/11/2019 11 Vlimmeren Sport - KFC Wuustwezel D (ff.) 5 - 0
30/11/2019 12 Vlimmeren Sport - Arendonk Sport B 3 - 0
07/12/2019 13 VC Herentals - Vlimmeren Sport 1 - 3
11/01/2020 14 Vlimmeren Sport - White Star 5 - 0
18/01/2020 15 Rauw Sport - Vlimmeren Sport 1 - 2
25/01/2020 16 Vlimmeren Sport - vrijSpeeldag 
01/02/2020 17 Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV B 5 - 1
08/02/2020 18 SAV Sint Dimpna - Vlimmeren Sport 0 - 5
15/02/2020 19 Vlimmeren Sport - VC Moldavo C 0 - 1
29/02/2020 20 Alberta FC Schilde - Vlimmeren Sport Speeldag 
07/03/2020 21 Vlimmeren Sport - KVK Westmalle B Speeldag 
14/03/2020 22 KFC Wuustwezel D - Vlimmeren Sport Speeldag 

White Star

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/09/2019 1 VC Herentals - White Star 7 - 4
14/09/2019 2 White Star - Rauw Sport 1 - 0
21/09/2019 3 White Star - Vlimmeren Sport 4 - 2
28/09/2019 4 White Star - vrijSpeeldag 
05/10/2019 5 White Star - Hoogstraten VV B 2 - 8
13/10/2019 6 SAV Sint Dimpna - White Star 1 - 3
19/10/2019 7 White Star - VC Moldavo C 2 - 6
02/11/2019 8 Alberta FC Schilde (ff.) - White Star 0 - 5
09/11/2019 9 White Star - KVK Westmalle B 4 - 1
16/11/2019 10 KFC Wuustwezel D - White Star 1 - 3
23/11/2019 11 White Star - Arendonk Sport B 0 - 0
30/11/2019 12 White Star - VC Herentals 4 - 3
07/12/2019 13 Rauw Sport - White Star 1 - 5
11/01/2020 14 Vlimmeren Sport - White Star 5 - 0
18/01/2020 15 White Star - vrijSpeeldag 
25/01/2020 16 Hoogstraten VV B - White Star 6 - 1
01/02/2020 17 White Star - SAV Sint Dimpna 2 - 3
08/02/2020 18 VC Moldavo C - White Star 6 - 0
15/02/2020 19 White Star - Alberta FC Schilde 11 - 1
29/02/2020 20 KVK Westmalle B - White Star Speeldag 
07/03/2020 21 White Star - KFC Wuustwezel D Speeldag 
14/03/2020 22 Arendonk Sport B - White Star Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

Nationaal - Vrouwen
Super League VV 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - PV 1e Klasse B - PV    
1e Klasse - Amateurs 2e Amateurs VV-A 2e Amateurs VV-B 2e Amateurs ACFF
3e Amateurs VV-A 3e Amateurs VV-B 3e Amateurs ACFF-A 3e Amateurs ACFF-B


PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 2 3 4 5 6
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 2 3 4 5 6
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).