2e Amateurs - ACFF
Update: gisteren om 17:21u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Alles over het wedden op Voetbal.
De grootste community van de Benelux.
Chat - Forum - Voorbeschouwingen - Voetbalpronostiek
www.voetbalwedden.net
info@voetbalwedden.net
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: gisteren om 17:21u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - ACFF
DE VOETBALCOMPETITIE 2019-2020 - 2e KLASSE AMATEURS - ACFF

De zestien clubs in deze afdeling zijn:
RRC Hamoir, Francs Borains, Rebecquoise, RFC Tilleur, RAAL La Louvière,
Entente Durbuy, RFC Meux, Couvin-Mariembourg, Waremme-Borgworm, Solières Sport,
Acren Lessines, UR Namen FLV, Stockay-Warfusée, RCS Verlaine, CS Onhaye en RUS Givry.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2018-2019 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 17 (15 december 2019) - 2e periode
Vrij. 13/12 20u00 UR Namen FLV - RCS Verlaine 4 - 1
Zat. 14/12 14u30 RAAL La Louvière - RFC Tilleur 2 - 0
Zat. 14/12 20u00 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines uitg.
Zat. 14/12 20u00 RFC Meux - Solières Sport 3 - 1
Zat. 14/12 20u00 Entente Durbuy - CS Onhaye 2 - 1
Zon. 15/12 14u30 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 2 - 7
Zon. 15/12 14u30 Stockay-Warfusée - RUS Givry uitg.
Zon. 15/12 14u30 Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Inhaalwedstrijd
Zon.22/1214u30 RUS Givry - UR Namen FLV - Speeldag 15

Klassement

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Francs Borains (1) 17 12 2 3 39 13 39
2 RFC Meux 17 9 1 7 33 18 34
3 RAAL La Louvière 17 9 3 5 29 16 32
4 Stockay-Warfusée 16 9 4 3 37 25 30
5 RRC Hamoir 17 8 5 4 33 25 28
6 US Rebecquoise 17 6 4 7 25 20 25
7 Entente Durbuy 17 6 5 6 33 30 24
8 Acren Lessines 16 6 6 4 34 31 22
9 UR Namen FLV 16 7 9 0 23 29 21
10 RCS Verlaine 17 6 8 3 27 37 21
11 Couvin-Mariembourg 16 5 7 4 24 26 19
12 Waremme-Borgworm 17 5 9 3 24 39 18
13 RFC Tilleur 17 4 8 5 22 30 17
14 CS Onhaye 17 3 9 5 19 30 14
15 RUS Givry 15 4 10 1 12 26 13
16 Solières Sport 17 3 12 2 16 35 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière 7 6 0 1 12 4 19
2 Francs Borains (1) 7 5 1 1 12 3 16
3 RFC Meux 7 4 1 2 16 10 14
4 Stockay-Warfusée 6 4 1 1 16 7 13
5 US Rebecquoise 7 3 1 3 11 7 12
6 RRC Hamoir 7 3 2 2 16 11 11
7 Couvin-Mariembourg 6 3 2 1 13 11 10
8 RCS Verlaine 7 3 4 0 12 18 9
9 Acren Lessines 6 2 2 2 13 13 8
10 Entente Durbuy 7 2 3 2 16 16 8
11 RUS Givry 5 2 2 1 3 4 7
12 UR Namen FLV 6 2 4 0 8 11 6
13 Solières Sport 7 1 5 1 5 12 4
14 CS Onhaye 7 1 5 1 7 15 4
15 Waremme-Borgworm 7 1 5 1 8 18 4
16 RFC Tilleur 7 0 4 3 5 13 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Francs Borains 10 7 1 2 27 10 23
2 RFC Meux 10 5 0 5 17 8 20
3 Stockay-Warfusée 10 5 3 2 21 18 17
4 RRC Hamoir 10 5 3 2 17 14 17
5 Entente Durbuy 10 4 2 4 17 14 16
6 UR Namen FLV 10 5 5 0 15 18 15
7 Acren Lessines 10 4 4 2 21 18 14
8 RFC Tilleur 10 4 4 2 17 17 14
9 Waremme-Borgworm 10 4 4 2 16 21 14
10 RAAL La Louvière 10 3 3 4 17 12 13
11 US Rebecquoise 10 3 3 4 14 13 13
12 RCS Verlaine 10 3 4 3 15 19 12
13 CS Onhaye 10 2 4 4 12 15 10
14 Couvin-Mariembourg 10 2 5 3 11 15 9
15 Solières Sport 10 2 7 1 11 23 7
16 RUS Givry 10 2 8 0 9 22 6
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
UR Namen FLV - Acren Lessines 3 - 2
RFC Meux - US Rebecquoise 2 - 0
Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 1
Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 0 - 0
RAAL La Louvière - RCS Verlaine 4 - 1
Francs Borains - RUS Givry 2 - 1
Stockay-Warfusée - Solières Sport 2 - 1
Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 1


Speeldag 2 (1 september 2019) - 1e periode
CS Onhaye - Entente Durbuy 1 - 2
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 3
RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 6
RCS Verlaine - UR Namen FLV 3 - 1
RFC Tilleur - RAAL La Louvière 2 - 1
Solières Sport - RFC Meux 0 - 1
Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1


Speeldag 3 (8 september 2019) - 1e periode
Entente Durbuy - Solières Sport 1 - 1
Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur 1 - 2
RFC Meux - CS Onhaye 1 - 0
UR Namen FLV - US Rebecquoise 0 - 4
RAAL La Louvière - RRC Hamoir 1 - 1
Waremme-Borgworm - RUS Givry 2 - 0
RCS Verlaine - Acren Lessines 0 - 2
Francs Borains - Stockay-Warfusée 3 - 0


Speeldag 4 (15 september 2019) - 1e periode
CS Onhaye - Waremme-Borgworm 1 - 0
Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 0 - 3
RRC Hamoir - UR Namen FLV 0 - 3
RFC Tilleur - RCS Verlaine 3 - 3
Solières Sport - Francs Borains 1 - 4
Acren Lessines - RAAL La Louvière 3 - 2
RUS Givry - RFC Meux 0 - 3
US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg 0 - 2


Speeldag 5 (22 september 2019) - 1e periode
Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 2 - 3
UR Namen FLV - CS Onhaye 2 - 0
Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 1
RAAL La Louvière - RUS Givry 2 - 0
RFC Meux - Francs Borains 1 - 1
Acren Lessines - RFC Tilleur 2 - 1
Waremme-Borgworm - Solières Sport 3 - 0
RCS Verlaine - RRC Hamoir 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 25 september 2019)
Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 0 - 0 Speeldag 1


Speeldag 6 (29 september 2019) - 1e periode
CS Onhaye - Acren Lessines 3 - 2
RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 1
RUS Givry - Entente Durbuy 2 - 0
RFC Tilleur - UR Namen FLV 1 - 2
Stockay-Warfusée - RFC Meux 2 - 2
US Rebecquoise - RCS Verlaine 0 - 0
Solières Sport - RAAL La Louvière 1 - 5
Francs Borains - Waremme-Borgworm 7 - 0


Speeldag 7 (6 oktober 2019) - 1e periode
Couvin-Mariembourg - RUS Givry 0 - 2
Entente Durbuy - Francs Borains 2 - 1
UR Namen FLV - Solières Sport 3 - 1
RAAL La Louvière - RFC Meux 0 - 0
Acren Lessines - RRC Hamoir 3 - 4
RFC Tilleur - US Rebecquoise 1 - 2
RCS Verlaine - CS Onhaye 3 - 3
Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée 3 - 1


Speeldag 8 (13 oktober 2019) - 1e periode
RFC Meux - Entente Durbuy 3 - 3
CS Onhaye - RAAL La Louvière 1 - 1
RUS Givry - Acren Lessines 1 - 4
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 3
Stockay-Warfusée - UR Namen FLV 3 - 0
Francs Borains - RCS Verlaine 3 - 1
Solières Sport - Couvin-Mariembourg 4 - 0
RRC Hamoir - RFC Tilleur 1 - 2


Speeldag 9 (20 oktober 2019) - 1e periode
RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée 1 - 3
Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy 3 - 0
UR Namen FLV - Francs Borains 1 - 2
Acren Lessines - US Rebecquoise 1 - 2
RRC Hamoir - Solières Sport 3 - 0
RCS Verlaine - RUS Givry 1 - 0
RFC Tilleur - CS Onhaye 2 - 2
Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 2


Speeldag 10 (27 oktober 2019) - 1e periode
RUS Givry - RFC Tilleur 1 - 2
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 1
Solières Sport - RCS Verlaine 2 - 1
CS Onhaye - RRC Hamoir 1 - 2
US Rebecquoise - RAAL La Louvière 0 - 0
Francs Borains - Couvin-Mariembourg 1 - 1
Stockay-Warfusée - Acren Lessines 1 - 1
RFC Meux - UR Namen FLV 2 - 0


Speeldag 11 (3 november 2019) - 2e periode
UR Namen FLV - Waremme-Borgworm 4 - 1
Couvin-Mariembourg - RFC Meux 2 - 2
RAAL La Louvière - Entente Durbuy 3 - 2
CS Onhaye - US Rebecquoise 3 - 3
RFC Tilleur - Solières Sport 1 - 1
RRC Hamoir - RUS Givry 1 - 1
Acren Lessines - Francs Borains 2 - 1
RCS Verlaine - Stockay-Warfusée 1 - 4


Speeldag 12 (10 november 2019) - 2e periode
RFC Meux - RCS Verlaine 4 - 2
Entente Durbuy - UR Namen FLV 4 - 0
Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 1 - 3
RUS Givry - CS Onhaye 1 - 0
Solières Sport - Acren Lessines 1 - 3
Stockay-Warfusée - RFC Tilleur 3 - 1
Francs Borains - RAAL La Louvière 1 - 1
US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1


Speeldag 13 (17 november 2019) - 2e periode
RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 1 - 0
CS Onhaye - Solières Sport 2 - 1
UR Namen FLV - Couvin-Mariembourg 0 - 3
RUS Givry - US Rebecquoise 0 - 2
RFC Tilleur - Francs Borains 0 - 2
RRC Hamoir - Stockay-Warfusée 1 - 0
RCS Verlaine - Entente Durbuy 2 - 1
Acren Lessines - RFC Meux 1 - 2


Speeldag 14 (24 november 2019) - 2e periode
Entente Durbuy - RFC Tilleur 1 - 1
Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine 2 - 4
UR Namen FLV - RAAL La Louvière 0 - 1
RFC Meux - RRC Hamoir 2 - 0
Solières Sport - RUS Givry 0 - 1
Waremme-Borgworm - Acren Lessines 1 - 1
Stockay-Warfusée - US Rebecquoise 1 - 1
Francs Borains - CS Onhaye 3 - 0


Speeldag 15 (1 december 2019) - 2e periode
RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg 3 - 1
CS Onhaye - Stockay-Warfusée 0 - 3
RRC Hamoir - Francs Borains 0 - 2
RFC Tilleur - RFC Meux 2 - 2
RUS Givry - UR Namen FLV 22/12
US Rebecquoise - Solières Sport 2 - 0
Acren Lessines - Entente Durbuy 3 - 3
RCS Verlaine - Waremme-Borgworm 2 - 1


Speeldag 16 (8 december 2019) - 2e periode
CS Onhaye - Couvin-Mariembourg 1 - 2
RUS Givry - RAAL La Louvière 0 - 1
Solières Sport - UR Namen FLV 1 - 0
RRC Hamoir - Entente Durbuy 6 - 3
RFC Tilleur - Waremme-Borgworm 0 - 2
US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 1
RCS Verlaine - Francs Borains 0 - 2
Acren Lessines - Stockay-Warfusée 3 - 5


Speeldag 17 (15 december 2019) - 2e periode
Couvin-Mariembourg - Acren Lessines uitg.
UR Namen FLV - RCS Verlaine 4 - 1
RAAL La Louvière - RFC Tilleur 2 - 0
RFC Meux - Solières Sport 3 - 1
Entente Durbuy - CS Onhaye 2 - 1
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 2 - 7
Stockay-Warfusée - RUS Givry uitg.
Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 0


Inhaalwedstrijden (zondag 22 december 2019)
RUS Givry - UR Namen FLV   Speeldag 15


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
CS Onhaye - RFC Meux
Stockay-Warfusée - Francs Borains
RUS Givry - Waremme-Borgworm
RRC Hamoir - RAAL La Louvière
Solières Sport - Entente Durbuy
RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg
US Rebecquoise - UR Namen FLV
Acren Lessines - RCS Verlaine


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
Entente Durbuy - RUS Givry
RFC Meux - Stockay-Warfusée
RAAL La Louvière - CS Onhaye
Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir
UR Namen FLV - RFC Tilleur
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise
RCS Verlaine - Solières Sport
Francs Borains - Acren Lessines


Speeldag 20 (2 februari 2020) - 2e periode
CS Onhaye - UR Namen FLV
RRC Hamoir - RCS Verlaine
Francs Borains - RFC Meux
RUS Givry - Couvin-Mariembourg
Solières Sport - Waremme-Borgworm
Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - Entente Durbuy
RFC Tilleur - Acren Lessines


Speeldag 21 (9 februari 2020) - 3e periode
Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise
RFC Meux - RUS Givry
UR Namen FLV - RRC Hamoir
Entente Durbuy - Stockay-Warfusée
RAAL La Louvière - Francs Borains
Waremme-Borgworm - CS Onhaye
Acren Lessines - Solières Sport
RCS Verlaine - RFC Tilleur


Speeldag 22 (16 februari 2020) - 3e periode
RFC Meux - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - CS Onhaye
RRC Hamoir - Acren Lessines
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy
Francs Borains - UR Namen FLV
Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg
Solières Sport - RFC Tilleur
RUS Givry - RCS Verlaine


Speeldag 23 (23 februari 2020) - 3e periode
Entente Durbuy - RFC Meux
Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm
CS Onhaye - Francs Borains
UR Namen FLV - Stockay-Warfusée
RFC Tilleur - RRC Hamoir
Solières Sport - US Rebecquoise
RCS Verlaine - RAAL La Louvière
Acren Lessines - RUS Givry


Speeldag 24 (8 maart 2020) - 3e periode
RFC Meux - Couvin-Mariembourg
RAAL La Louvière - Acren Lessines
RUS Givry - Solières Sport
US Rebecquoise - RFC Tilleur
RRC Hamoir - CS Onhaye
Waremme-Borgworm - UR Namen FLV
Stockay-Warfusée - RCS Verlaine
Francs Borains - Entente Durbuy


Speeldag 25 (15 maart 2020) - 3e periode
Entente Durbuy - RAAL La Louvière
CS Onhaye - RUS Givry
Couvin-Mariembourg - Francs Borains
UR Namen FLV - RFC Meux
Solières Sport - RRC Hamoir
RCS Verlaine - US Rebecquoise
RFC Tilleur - Stockay-Warfusée
Acren Lessines - Waremme-Borgworm


Speeldag 26 (22 maart 2020) - 3e periode
RAAL La Louvière - UR Namen FLV
Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg
RFC Meux - RFC Tilleur
Stockay-Warfusée - CS Onhaye
Waremme-Borgworm - RCS Verlaine
RUS Givry - RRC Hamoir
US Rebecquoise - Acren Lessines
Francs Borains - Solières Sport


Speeldag 27 (29 maart 2020) - 3e periode
Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière
UR Namen FLV - Entente Durbuy
Waremme-Borgworm - Francs Borains
RCS Verlaine - RFC Meux
Acren Lessines - CS Onhaye
Solières Sport - Stockay-Warfusée
RFC Tilleur - RUS Givry
RRC Hamoir - US Rebecquoise


Speeldag 28 (5 april 2020) - 3e periode
Couvin-Mariembourg - UR Namen FLV
Entente Durbuy - Acren Lessines
RFC Meux - Waremme-Borgworm
RAAL La Louvière - Solières Sport
CS Onhaye - RCS Verlaine
Stockay-Warfusée - RRC Hamoir
US Rebecquoise - RUS Givry
Francs Borains - RFC Tilleur


Speeldag 29 (19 april 2020) - 3e periode
RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - Francs Borains
RRC Hamoir - RFC Meux
Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière
US Rebecquoise - Stockay-Warfusée
Solières Sport - CS Onhaye
Acren Lessines - UR Namen FLV
RFC Tilleur - Entente Durbuy


Speeldag 30 (26 april 2020) - 3e periode
UR Namen FLV - RUS Givry
Francs Borains - RRC Hamoir
Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm
CS Onhaye - RFC Tilleur
RAAL La Louvière - US Rebecquoise
Couvin-Mariembourg - Solières Sport
Entente Durbuy - RCS Verlaine
RFC Meux - Acren Lessines


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 392019
2RFC Meux 342014
3RAAL La Louvière 322012
4Stockay-Warfusée 301218
5RRC Hamoir 281612
6US Rebecquoise 251015
7Entente Durbuy 24168
8Acren Lessines 221111
9UR Namen FLV 21156
10RCS Verlaine 21165
11Couvin-Mariembourg 19514
12Waremme-Borgworm 18144
13RFC Tilleur 17710
14CS Onhaye 14113
15RUS Givry 1367
16Solières Sport 1192


VERLIESPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 1248
2RFC Meux 17413
3Stockay-Warfusée 1899
4RAAL La Louvière 19712
5RRC Hamoir 231112
6Acren Lessines 261610
7US Rebecquoise 261412
8UR Namen FLV 271215
9Entente Durbuy 27819
10Couvin-Mariembourg 291613
11RCS Verlaine 301119
12RUS Givry 321814
13Waremme-Borgworm 331023
14RFC Tilleur 342014
15CS Onhaye 371621
16Solières Sport 401525


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 1266
2RAAL La Louvière 1266
3Stockay-Warfusée 716
4RFC Meux 761
5US Rebecquoise 761
6Couvin-Mariembourg 606
7RCS Verlaine 633
8RRC Hamoir 633
9RUS Givry 633
10Entente Durbuy 541
11Waremme-Borgworm 413
12Solières Sport 330
13UR Namen FLV 330
14Acren Lessines 211
15RFC Tilleur 211
16CS Onhaye 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 392118
2Stockay-Warfusée 371225
3Acren Lessines 341915
4Entente Durbuy 331617
5RRC Hamoir 331617
6RFC Meux 331815
7RAAL La Louvière 291712
8RCS Verlaine 271413
9US Rebecquoise 251015
10Couvin-Mariembourg 241014
11Waremme-Borgworm 24168
12UR Namen FLV 23176
13RFC Tilleur 221210
14CS Onhaye 19136
15Solières Sport 16106
16RUS Givry 1275


TEGENDOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 1349
2RAAL La Louvière 1688
3RFC Meux 18711
4US Rebecquoise 201010
5RRC Hamoir 251213
6Stockay-Warfusée 25916
7RUS Givry 26188
8Couvin-Mariembourg 261313
9UR Namen FLV 291514
10RFC Tilleur 301713
11CS Onhaye 301614
12Entente Durbuy 30723
13Acren Lessines 312110
14Solières Sport 351520
15RCS Verlaine 371522
16Waremme-Borgworm 391524


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 17 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RAAL La Louvière 5x8x
2Francs Borains 5x6x
3RFC Meux 4 15 
4UR Namen FLV 4 4 
5Acren Lessines 3 4 
6RCS Verlaine 3 4 
7US Rebecquoise 2 12 
8Couvin-Mariembourg 2 5 
9RRC Hamoir 2x5 
10Stockay-Warfusée 2x5 
11RFC Tilleur 2 4 
12RUS Givry 2 2 
13CS Onhaye 1 5 
14Entente Durbuy 1x5 
15Waremme-Borgworm 1 3 
16Solières Sport 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 743
2RAAL La Louvière 743
3RFC Meux 743
4US Rebecquoise 532
5Couvin-Mariembourg 422
6RUS Givry 422
7Waremme-Borgworm 321
8RRC Hamoir 330
9CS Onhaye 211
10Entente Durbuy 211
11RCS Verlaine 211
12Stockay-Warfusée 211
13UR Namen FLV 211
14Solières Sport 220
15Acren Lessines 101
16RFC Tilleur 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 1789
2RFC Meux 1688
3Acren Lessines 1697
4Entente Durbuy 1587
5RAAL La Louvière 1587
6RCS Verlaine 1477
7RFC Tilleur 1477
8RRC Hamoir 1477
9Couvin-Mariembourg 1358
10Stockay-Warfusée 1367
11Waremme-Borgworm 1385
12US Rebecquoise 1257
13Solières Sport 1266
14CS Onhaye 1183
15RUS Givry 954
16UR Namen FLV 963


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Francs Borains 000
3RFC Meux 101
4RAAL La Louvière 211
5Entente Durbuy 202
6Couvin-Mariembourg 321
7RCS Verlaine 321
8RFC Tilleur 321
9RRC Hamoir 321
10Stockay-Warfusée 312
11Waremme-Borgworm 404
12US Rebecquoise 532
13Solières Sport 523
14RUS Givry 633
15CS Onhaye 615
16UR Namen FLV 734


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Francs Borains 8 6 2 0 21 4 20
2 RFC Meux 8 6 2 0 18 7 20
3 RAAL La Louvière 9 6 2 1 17 8 20
4 Entente Durbuy 8 4 4 0 16 7 16
5 RRC Hamoir 9 5 1 3 16 12 16
6 RCS Verlaine 9 5 1 3 14 15 16
7 UR Namen FLV 9 5 0 4 17 15 15
8 Waremme-Borgworm 8 4 2 2 16 15 14
9 Stockay-Warfusée 7 3 3 1 12 9 12
10 Acren Lessines 9 3 2 4 19 21 11
11 CS Onhaye 9 3 2 4 13 16 11
12 US Rebecquoise 8 2 4 2 10 10 10
13 Solières Sport 8 3 0 5 10 15 9
14 RFC Tilleur 9 1 4 4 12 17 7
15 RUS Givry 8 2 0 6 7 18 6
16 Couvin-Mariembourg 7 1 2 4 10 13 5

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Francs Borains 9 6 1 2 18 9 19
2 Stockay-Warfusée 9 6 0 3 25 16 18
3 US Rebecquoise 9 4 3 2 15 10 15
4 Couvin-Mariembourg 9 4 2 3 14 13 14
5 RFC Meux 9 3 5 1 15 11 14
6 RAAL La Louvière 8 3 3 2 12 8 12
7 RRC Hamoir 8 3 3 2 17 13 12
8 Acren Lessines 7 3 2 2 15 10 11
9 RFC Tilleur 8 3 1 4 10 13 10
10 Entente Durbuy 9 2 2 5 17 23 8
11 RUS Givry 7 2 1 4 5 8 7
12 UR Namen FLV 7 2 0 5 6 14 6
13 RCS Verlaine 8 1 2 5 13 22 5
14 Waremme-Borgworm 9 1 1 7 8 24 4
15 CS Onhaye 8 0 3 5 6 14 3
16 Solières Sport 9 0 2 7 6 20 2

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 UR Namen FLV - Acren Lessines 3 - 2
01/09/2019 2 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
08/09/2019 3 RCS Verlaine - Acren Lessines 0 - 2
15/09/2019 4 Acren Lessines - RAAL La Louvière 3 - 2
22/09/2019 5 Acren Lessines - RFC Tilleur 2 - 1
29/09/2019 6 CS Onhaye - Acren Lessines 3 - 2
06/10/2019 7 Acren Lessines - RRC Hamoir 3 - 4
13/10/2019 8 RUS Givry - Acren Lessines 1 - 4
20/10/2019 9 Acren Lessines - US Rebecquoise 1 - 2
27/10/2019 10 Stockay-Warfusée - Acren Lessines 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Acren Lessines - Francs Borains 2 - 1
10/11/2019 12 Solières Sport - Acren Lessines 1 - 3
17/11/2019 13 Acren Lessines - RFC Meux 1 - 2
24/11/2019 14 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 1 - 1
01/12/2019 15 Acren Lessines - Entente Durbuy 3 - 3
08/12/2019 16 Acren Lessines - Stockay-Warfusée 3 - 5
15/12/2019 17 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines uitg. 
12/01/2020 18 Acren Lessines - RCS Verlaine Speeldag 
19/01/2020 19 Francs Borains - Acren Lessines Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Tilleur - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Acren Lessines - Solières Sport Speeldag 
16/02/2020 22 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
23/02/2020 23 Acren Lessines - RUS Givry Speeldag 
08/03/2020 24 RAAL La Louvière - Acren Lessines Speeldag 
15/03/2020 25 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
22/03/2020 26 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
29/03/2020 27 Acren Lessines - CS Onhaye Speeldag 
05/04/2020 28 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
19/04/2020 29 Acren Lessines - UR Namen FLV Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 

CS Onhaye

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 25/09   Speeldag 
01/09/2019 2 CS Onhaye - Entente Durbuy 1 - 2
08/09/2019 3 RFC Meux - CS Onhaye 1 - 0
15/09/2019 4 CS Onhaye - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/09/2019 5 UR Namen FLV - CS Onhaye 2 - 0
25/09/2019 1 Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 0 - 0
29/09/2019 6 CS Onhaye - Acren Lessines 3 - 2
06/10/2019 7 RCS Verlaine - CS Onhaye 3 - 3
13/10/2019 8 CS Onhaye - RAAL La Louvière 1 - 1
20/10/2019 9 RFC Tilleur - CS Onhaye 2 - 2
27/10/2019 10 CS Onhaye - RRC Hamoir 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 CS Onhaye - US Rebecquoise 3 - 3
10/11/2019 12 RUS Givry - CS Onhaye 1 - 0
17/11/2019 13 CS Onhaye - Solières Sport 2 - 1
24/11/2019 14 Francs Borains - CS Onhaye 3 - 0
01/12/2019 15 CS Onhaye - Stockay-Warfusée 0 - 3
08/12/2019 16 CS Onhaye - Couvin-Mariembourg 1 - 2
15/12/2019 17 Entente Durbuy - CS Onhaye 2 - 1
12/01/2020 18 CS Onhaye - RFC Meux Speeldag 
19/01/2020 19 RAAL La Louvière - CS Onhaye Speeldag 
02/02/2020 20 CS Onhaye - UR Namen FLV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Waremme-Borgworm - CS Onhaye Speeldag 
16/02/2020 22 US Rebecquoise - CS Onhaye Speeldag 
23/02/2020 23 CS Onhaye - Francs Borains Speeldag 
08/03/2020 24 RRC Hamoir - CS Onhaye Speeldag 
15/03/2020 25 CS Onhaye - RUS Givry Speeldag 
22/03/2020 26 Stockay-Warfusée - CS Onhaye Speeldag 
29/03/2020 27 Acren Lessines - CS Onhaye Speeldag 
05/04/2020 28 CS Onhaye - RCS Verlaine Speeldag 
19/04/2020 29 Solières Sport - CS Onhaye Speeldag 
26/04/2020 30 CS Onhaye - RFC Tilleur Speeldag 

Couvin-Mariembourg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 25/09   Speeldag 
01/09/2019 2 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 1 - 1
08/09/2019 3 Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur 1 - 2
15/09/2019 4 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg 0 - 2
22/09/2019 5 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 2 - 3
25/09/2019 1 Couvin-Mariembourg - CS Onhaye 0 - 0
29/09/2019 6 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 1
06/10/2019 7 Couvin-Mariembourg - RUS Givry 0 - 2
13/10/2019 8 Solières Sport - Couvin-Mariembourg 4 - 0
20/10/2019 9 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy 3 - 0
27/10/2019 10 Francs Borains - Couvin-Mariembourg 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Couvin-Mariembourg - RFC Meux 2 - 2
10/11/2019 12 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 1 - 3
17/11/2019 13 UR Namen FLV - Couvin-Mariembourg 0 - 3
24/11/2019 14 Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine 2 - 4
01/12/2019 15 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg 3 - 1
08/12/2019 16 CS Onhaye - Couvin-Mariembourg 1 - 2
15/12/2019 17 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines uitg. 
12/01/2020 18 RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg Speeldag 
19/01/2020 19 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
02/02/2020 20 RUS Givry - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise Speeldag 
16/02/2020 22 Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg Speeldag 
23/02/2020 23 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
15/03/2020 25 Couvin-Mariembourg - Francs Borains Speeldag 
22/03/2020 26 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
29/03/2020 27 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
05/04/2020 28 Couvin-Mariembourg - UR Namen FLV Speeldag 
19/04/2020 29 RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg Speeldag 
26/04/2020 30 Couvin-Mariembourg - Solières Sport Speeldag 

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 1
01/09/2019 2 CS Onhaye - Entente Durbuy 1 - 2
08/09/2019 3 Entente Durbuy - Solières Sport 1 - 1
15/09/2019 4 Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 0 - 3
22/09/2019 5 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 1
29/09/2019 6 RUS Givry - Entente Durbuy 2 - 0
06/10/2019 7 Entente Durbuy - Francs Borains 2 - 1
13/10/2019 8 RFC Meux - Entente Durbuy 3 - 3
20/10/2019 9 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy 3 - 0
27/10/2019 10 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RAAL La Louvière - Entente Durbuy 3 - 2
10/11/2019 12 Entente Durbuy - UR Namen FLV 4 - 0
17/11/2019 13 RCS Verlaine - Entente Durbuy 2 - 1
24/11/2019 14 Entente Durbuy - RFC Tilleur 1 - 1
01/12/2019 15 Acren Lessines - Entente Durbuy 3 - 3
08/12/2019 16 RRC Hamoir - Entente Durbuy 6 - 3
15/12/2019 17 Entente Durbuy - CS Onhaye 2 - 1
12/01/2020 18 Solières Sport - Entente Durbuy Speeldag 
19/01/2020 19 Entente Durbuy - RUS Givry Speeldag 
02/02/2020 20 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Entente Durbuy - Stockay-Warfusée Speeldag 
16/02/2020 22 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
23/02/2020 23 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
08/03/2020 24 Francs Borains - Entente Durbuy Speeldag 
15/03/2020 25 Entente Durbuy - RAAL La Louvière Speeldag 
22/03/2020 26 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg Speeldag 
29/03/2020 27 UR Namen FLV - Entente Durbuy Speeldag 
05/04/2020 28 Entente Durbuy - Acren Lessines Speeldag 
19/04/2020 29 RFC Tilleur - Entente Durbuy Speeldag 
26/04/2020 30 Entente Durbuy - RCS Verlaine Speeldag 

Francs Borains

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Francs Borains - RUS Givry 2 - 1
01/09/2019 2 US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 3
08/09/2019 3 Francs Borains - Stockay-Warfusée 3 - 0
15/09/2019 4 Solières Sport - Francs Borains 1 - 4
22/09/2019 5 RFC Meux - Francs Borains 1 - 1
29/09/2019 6 Francs Borains - Waremme-Borgworm 7 - 0
06/10/2019 7 Entente Durbuy - Francs Borains 2 - 1
13/10/2019 8 Francs Borains - RCS Verlaine 3 - 1
20/10/2019 9 UR Namen FLV - Francs Borains 1 - 2
27/10/2019 10 Francs Borains - Couvin-Mariembourg 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Acren Lessines - Francs Borains 2 - 1
10/11/2019 12 Francs Borains - RAAL La Louvière 1 - 1
17/11/2019 13 RFC Tilleur - Francs Borains 0 - 2
24/11/2019 14 Francs Borains - CS Onhaye 3 - 0
01/12/2019 15 RRC Hamoir - Francs Borains 0 - 2
08/12/2019 16 RCS Verlaine - Francs Borains 0 - 2
15/12/2019 17 Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 0
12/01/2020 18 Stockay-Warfusée - Francs Borains Speeldag 
19/01/2020 19 Francs Borains - Acren Lessines Speeldag 
02/02/2020 20 Francs Borains - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RAAL La Louvière - Francs Borains Speeldag 
16/02/2020 22 Francs Borains - UR Namen FLV Speeldag 
23/02/2020 23 CS Onhaye - Francs Borains Speeldag 
08/03/2020 24 Francs Borains - Entente Durbuy Speeldag 
15/03/2020 25 Couvin-Mariembourg - Francs Borains Speeldag 
22/03/2020 26 Francs Borains - Solières Sport Speeldag 
29/03/2020 27 Waremme-Borgworm - Francs Borains Speeldag 
05/04/2020 28 Francs Borains - RFC Tilleur Speeldag 
19/04/2020 29 RUS Givry - Francs Borains Speeldag 
26/04/2020 30 Francs Borains - RRC Hamoir Speeldag 

RAAL La Louvière

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RAAL La Louvière - RCS Verlaine 4 - 1
01/09/2019 2 RFC Tilleur - RAAL La Louvière 2 - 1
08/09/2019 3 RAAL La Louvière - RRC Hamoir 1 - 1
15/09/2019 4 Acren Lessines - RAAL La Louvière 3 - 2
22/09/2019 5 RAAL La Louvière - RUS Givry 2 - 0
29/09/2019 6 Solières Sport - RAAL La Louvière 1 - 5
06/10/2019 7 RAAL La Louvière - RFC Meux 0 - 0
13/10/2019 8 CS Onhaye - RAAL La Louvière 1 - 1
20/10/2019 9 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée 1 - 3
27/10/2019 10 US Rebecquoise - RAAL La Louvière 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RAAL La Louvière - Entente Durbuy 3 - 2
10/11/2019 12 Francs Borains - RAAL La Louvière 1 - 1
17/11/2019 13 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 1 - 0
24/11/2019 14 UR Namen FLV - RAAL La Louvière 0 - 1
01/12/2019 15 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg 3 - 1
08/12/2019 16 RUS Givry - RAAL La Louvière 0 - 1
15/12/2019 17 RAAL La Louvière - RFC Tilleur 2 - 0
12/01/2020 18 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
19/01/2020 19 RAAL La Louvière - CS Onhaye Speeldag 
02/02/2020 20 Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RAAL La Louvière - Francs Borains Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Meux - RAAL La Louvière Speeldag 
23/02/2020 23 RCS Verlaine - RAAL La Louvière Speeldag 
08/03/2020 24 RAAL La Louvière - Acren Lessines Speeldag 
15/03/2020 25 Entente Durbuy - RAAL La Louvière Speeldag 
22/03/2020 26 RAAL La Louvière - UR Namen FLV Speeldag 
29/03/2020 27 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière Speeldag 
05/04/2020 28 RAAL La Louvière - Solières Sport Speeldag 
19/04/2020 29 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
26/04/2020 30 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 

RCS Verlaine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RAAL La Louvière - RCS Verlaine 4 - 1
01/09/2019 2 RCS Verlaine - UR Namen FLV 3 - 1
08/09/2019 3 RCS Verlaine - Acren Lessines 0 - 2
15/09/2019 4 RFC Tilleur - RCS Verlaine 3 - 3
22/09/2019 5 RCS Verlaine - RRC Hamoir 2 - 1
29/09/2019 6 US Rebecquoise - RCS Verlaine 0 - 0
06/10/2019 7 RCS Verlaine - CS Onhaye 3 - 3
13/10/2019 8 Francs Borains - RCS Verlaine 3 - 1
20/10/2019 9 RCS Verlaine - RUS Givry 1 - 0
27/10/2019 10 Solières Sport - RCS Verlaine 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RCS Verlaine - Stockay-Warfusée 1 - 4
10/11/2019 12 RFC Meux - RCS Verlaine 4 - 2
17/11/2019 13 RCS Verlaine - Entente Durbuy 2 - 1
24/11/2019 14 Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine 2 - 4
01/12/2019 15 RCS Verlaine - Waremme-Borgworm 2 - 1
08/12/2019 16 RCS Verlaine - Francs Borains 0 - 2
15/12/2019 17 UR Namen FLV - RCS Verlaine 4 - 1
12/01/2020 18 Acren Lessines - RCS Verlaine Speeldag 
19/01/2020 19 RCS Verlaine - Solières Sport Speeldag 
02/02/2020 20 RRC Hamoir - RCS Verlaine Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RCS Verlaine - RFC Tilleur Speeldag 
16/02/2020 22 RUS Givry - RCS Verlaine Speeldag 
23/02/2020 23 RCS Verlaine - RAAL La Louvière Speeldag 
08/03/2020 24 Stockay-Warfusée - RCS Verlaine Speeldag 
15/03/2020 25 RCS Verlaine - US Rebecquoise Speeldag 
22/03/2020 26 Waremme-Borgworm - RCS Verlaine Speeldag 
29/03/2020 27 RCS Verlaine - RFC Meux Speeldag 
05/04/2020 28 CS Onhaye - RCS Verlaine Speeldag 
19/04/2020 29 RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg Speeldag 
26/04/2020 30 Entente Durbuy - RCS Verlaine Speeldag 

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Meux - US Rebecquoise 2 - 0
01/09/2019 2 Solières Sport - RFC Meux 0 - 1
08/09/2019 3 RFC Meux - CS Onhaye 1 - 0
15/09/2019 4 RUS Givry - RFC Meux 0 - 3
22/09/2019 5 RFC Meux - Francs Borains 1 - 1
29/09/2019 6 Stockay-Warfusée - RFC Meux 2 - 2
06/10/2019 7 RAAL La Louvière - RFC Meux 0 - 0
13/10/2019 8 RFC Meux - Entente Durbuy 3 - 3
20/10/2019 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 2
27/10/2019 10 RFC Meux - UR Namen FLV 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Couvin-Mariembourg - RFC Meux 2 - 2
10/11/2019 12 RFC Meux - RCS Verlaine 4 - 2
17/11/2019 13 Acren Lessines - RFC Meux 1 - 2
24/11/2019 14 RFC Meux - RRC Hamoir 2 - 0
01/12/2019 15 RFC Tilleur - RFC Meux 2 - 2
08/12/2019 16 US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 1
15/12/2019 17 RFC Meux - Solières Sport 3 - 1
12/01/2020 18 CS Onhaye - RFC Meux Speeldag 
19/01/2020 19 RFC Meux - Stockay-Warfusée Speeldag 
02/02/2020 20 Francs Borains - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RFC Meux - RUS Givry Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Meux - RAAL La Louvière Speeldag 
23/02/2020 23 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
15/03/2020 25 UR Namen FLV - RFC Meux Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Meux - RFC Tilleur Speeldag 
29/03/2020 27 RCS Verlaine - RFC Meux Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/04/2020 29 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 

RFC Tilleur

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 1
01/09/2019 2 RFC Tilleur - RAAL La Louvière 2 - 1
08/09/2019 3 Couvin-Mariembourg - RFC Tilleur 1 - 2
15/09/2019 4 RFC Tilleur - RCS Verlaine 3 - 3
22/09/2019 5 Acren Lessines - RFC Tilleur 2 - 1
29/09/2019 6 RFC Tilleur - UR Namen FLV 1 - 2
06/10/2019 7 RFC Tilleur - US Rebecquoise 1 - 2
13/10/2019 8 RRC Hamoir - RFC Tilleur 1 - 2
20/10/2019 9 RFC Tilleur - CS Onhaye 2 - 2
27/10/2019 10 RUS Givry - RFC Tilleur 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RFC Tilleur - Solières Sport 1 - 1
10/11/2019 12 Stockay-Warfusée - RFC Tilleur 3 - 1
17/11/2019 13 RFC Tilleur - Francs Borains 0 - 2
24/11/2019 14 Entente Durbuy - RFC Tilleur 1 - 1
01/12/2019 15 RFC Tilleur - RFC Meux 2 - 2
08/12/2019 16 RFC Tilleur - Waremme-Borgworm 0 - 2
15/12/2019 17 RAAL La Louvière - RFC Tilleur 2 - 0
12/01/2020 18 RFC Tilleur - Couvin-Mariembourg Speeldag 
19/01/2020 19 UR Namen FLV - RFC Tilleur Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Tilleur - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RCS Verlaine - RFC Tilleur Speeldag 
16/02/2020 22 Solières Sport - RFC Tilleur Speeldag 
23/02/2020 23 RFC Tilleur - RRC Hamoir Speeldag 
08/03/2020 24 US Rebecquoise - RFC Tilleur Speeldag 
15/03/2020 25 RFC Tilleur - Stockay-Warfusée Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Meux - RFC Tilleur Speeldag 
29/03/2020 27 RFC Tilleur - RUS Givry Speeldag 
05/04/2020 28 Francs Borains - RFC Tilleur Speeldag 
19/04/2020 29 RFC Tilleur - Entente Durbuy Speeldag 
26/04/2020 30 CS Onhaye - RFC Tilleur Speeldag 

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 1
01/09/2019 2 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
08/09/2019 3 RAAL La Louvière - RRC Hamoir 1 - 1
15/09/2019 4 RRC Hamoir - UR Namen FLV 0 - 3
22/09/2019 5 RCS Verlaine - RRC Hamoir 2 - 1
29/09/2019 6 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 1
06/10/2019 7 Acren Lessines - RRC Hamoir 3 - 4
13/10/2019 8 RRC Hamoir - RFC Tilleur 1 - 2
20/10/2019 9 RRC Hamoir - Solières Sport 3 - 0
27/10/2019 10 CS Onhaye - RRC Hamoir 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RRC Hamoir - RUS Givry 1 - 1
10/11/2019 12 US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1
17/11/2019 13 RRC Hamoir - Stockay-Warfusée 1 - 0
24/11/2019 14 RFC Meux - RRC Hamoir 2 - 0
01/12/2019 15 RRC Hamoir - Francs Borains 0 - 2
08/12/2019 16 RRC Hamoir - Entente Durbuy 6 - 3
15/12/2019 17 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 2 - 7
12/01/2020 18 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
19/01/2020 19 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
02/02/2020 20 RRC Hamoir - RCS Verlaine Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 UR Namen FLV - RRC Hamoir Speeldag 
16/02/2020 22 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
23/02/2020 23 RFC Tilleur - RRC Hamoir Speeldag 
08/03/2020 24 RRC Hamoir - CS Onhaye Speeldag 
15/03/2020 25 Solières Sport - RRC Hamoir Speeldag 
22/03/2020 26 RUS Givry - RRC Hamoir Speeldag 
29/03/2020 27 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
05/04/2020 28 Stockay-Warfusée - RRC Hamoir Speeldag 
19/04/2020 29 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
26/04/2020 30 Francs Borains - RRC Hamoir Speeldag 

RUS Givry

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Francs Borains - RUS Givry 2 - 1
01/09/2019 2 RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 6
08/09/2019 3 Waremme-Borgworm - RUS Givry 2 - 0
15/09/2019 4 RUS Givry - RFC Meux 0 - 3
22/09/2019 5 RAAL La Louvière - RUS Givry 2 - 0
29/09/2019 6 RUS Givry - Entente Durbuy 2 - 0
06/10/2019 7 Couvin-Mariembourg - RUS Givry 0 - 2
13/10/2019 8 RUS Givry - Acren Lessines 1 - 4
20/10/2019 9 RCS Verlaine - RUS Givry 1 - 0
27/10/2019 10 RUS Givry - RFC Tilleur 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RRC Hamoir - RUS Givry 1 - 1
10/11/2019 12 RUS Givry - CS Onhaye 1 - 0
17/11/2019 13 RUS Givry - US Rebecquoise 0 - 2
24/11/2019 14 Solières Sport - RUS Givry 0 - 1
01/12/2019 15 RUS Givry - UR Namen FLV 22/12   Speeldag 
08/12/2019 16 RUS Givry - RAAL La Louvière 0 - 1
15/12/2019 17 Stockay-Warfusée - RUS Givry uitg. 
22/12/2019 15 RUS Givry - UR Namen FLV uitg. 
12/01/2020 18 RUS Givry - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/01/2020 19 Entente Durbuy - RUS Givry Speeldag 
02/02/2020 20 RUS Givry - Couvin-Mariembourg Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RFC Meux - RUS Givry Speeldag 
16/02/2020 22 RUS Givry - RCS Verlaine Speeldag 
23/02/2020 23 Acren Lessines - RUS Givry Speeldag 
08/03/2020 24 RUS Givry - Solières Sport Speeldag 
15/03/2020 25 CS Onhaye - RUS Givry Speeldag 
22/03/2020 26 RUS Givry - RRC Hamoir Speeldag 
29/03/2020 27 RFC Tilleur - RUS Givry Speeldag 
05/04/2020 28 US Rebecquoise - RUS Givry Speeldag 
19/04/2020 29 RUS Givry - Francs Borains Speeldag 
26/04/2020 30 UR Namen FLV - RUS Givry Speeldag 

Solières Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Stockay-Warfusée - Solières Sport 2 - 1
01/09/2019 2 Solières Sport - RFC Meux 0 - 1
08/09/2019 3 Entente Durbuy - Solières Sport 1 - 1
15/09/2019 4 Solières Sport - Francs Borains 1 - 4
22/09/2019 5 Waremme-Borgworm - Solières Sport 3 - 0
29/09/2019 6 Solières Sport - RAAL La Louvière 1 - 5
06/10/2019 7 UR Namen FLV - Solières Sport 3 - 1
13/10/2019 8 Solières Sport - Couvin-Mariembourg 4 - 0
20/10/2019 9 RRC Hamoir - Solières Sport 3 - 0
27/10/2019 10 Solières Sport - RCS Verlaine 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RFC Tilleur - Solières Sport 1 - 1
10/11/2019 12 Solières Sport - Acren Lessines 1 - 3
17/11/2019 13 CS Onhaye - Solières Sport 2 - 1
24/11/2019 14 Solières Sport - RUS Givry 0 - 1
01/12/2019 15 US Rebecquoise - Solières Sport 2 - 0
08/12/2019 16 Solières Sport - UR Namen FLV 1 - 0
15/12/2019 17 RFC Meux - Solières Sport 3 - 1
12/01/2020 18 Solières Sport - Entente Durbuy Speeldag 
19/01/2020 19 RCS Verlaine - Solières Sport Speeldag 
02/02/2020 20 Solières Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Acren Lessines - Solières Sport Speeldag 
16/02/2020 22 Solières Sport - RFC Tilleur Speeldag 
23/02/2020 23 Solières Sport - US Rebecquoise Speeldag 
08/03/2020 24 RUS Givry - Solières Sport Speeldag 
15/03/2020 25 Solières Sport - RRC Hamoir Speeldag 
22/03/2020 26 Francs Borains - Solières Sport Speeldag 
29/03/2020 27 Solières Sport - Stockay-Warfusée Speeldag 
05/04/2020 28 RAAL La Louvière - Solières Sport Speeldag 
19/04/2020 29 Solières Sport - CS Onhaye Speeldag 
26/04/2020 30 Couvin-Mariembourg - Solières Sport Speeldag 

Stockay-Warfusée

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Stockay-Warfusée - Solières Sport 2 - 1
01/09/2019 2 RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 6
08/09/2019 3 Francs Borains - Stockay-Warfusée 3 - 0
15/09/2019 4 Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 0 - 3
22/09/2019 5 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 2 - 3
29/09/2019 6 Stockay-Warfusée - RFC Meux 2 - 2
06/10/2019 7 Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée 3 - 1
13/10/2019 8 Stockay-Warfusée - UR Namen FLV 3 - 0
20/10/2019 9 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée 1 - 3
27/10/2019 10 Stockay-Warfusée - Acren Lessines 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RCS Verlaine - Stockay-Warfusée 1 - 4
10/11/2019 12 Stockay-Warfusée - RFC Tilleur 3 - 1
17/11/2019 13 RRC Hamoir - Stockay-Warfusée 1 - 0
24/11/2019 14 Stockay-Warfusée - US Rebecquoise 1 - 1
01/12/2019 15 CS Onhaye - Stockay-Warfusée 0 - 3
08/12/2019 16 Acren Lessines - Stockay-Warfusée 3 - 5
15/12/2019 17 Stockay-Warfusée - RUS Givry uitg. 
12/01/2020 18 Stockay-Warfusée - Francs Borains Speeldag 
19/01/2020 19 RFC Meux - Stockay-Warfusée Speeldag 
02/02/2020 20 Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Entente Durbuy - Stockay-Warfusée Speeldag 
16/02/2020 22 Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg Speeldag 
23/02/2020 23 UR Namen FLV - Stockay-Warfusée Speeldag 
08/03/2020 24 Stockay-Warfusée - RCS Verlaine Speeldag 
15/03/2020 25 RFC Tilleur - Stockay-Warfusée Speeldag 
22/03/2020 26 Stockay-Warfusée - CS Onhaye Speeldag 
29/03/2020 27 Solières Sport - Stockay-Warfusée Speeldag 
05/04/2020 28 Stockay-Warfusée - RRC Hamoir Speeldag 
19/04/2020 29 US Rebecquoise - Stockay-Warfusée Speeldag 
26/04/2020 30 Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm Speeldag 

UR Namen FLV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 UR Namen FLV - Acren Lessines 3 - 2
01/09/2019 2 RCS Verlaine - UR Namen FLV 3 - 1
08/09/2019 3 UR Namen FLV - US Rebecquoise 0 - 4
15/09/2019 4 RRC Hamoir - UR Namen FLV 0 - 3
22/09/2019 5 UR Namen FLV - CS Onhaye 2 - 0
29/09/2019 6 RFC Tilleur - UR Namen FLV 1 - 2
06/10/2019 7 UR Namen FLV - Solières Sport 3 - 1
13/10/2019 8 Stockay-Warfusée - UR Namen FLV 3 - 0
20/10/2019 9 UR Namen FLV - Francs Borains 1 - 2
27/10/2019 10 RFC Meux - UR Namen FLV 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 UR Namen FLV - Waremme-Borgworm 4 - 1
10/11/2019 12 Entente Durbuy - UR Namen FLV 4 - 0
17/11/2019 13 UR Namen FLV - Couvin-Mariembourg 0 - 3
24/11/2019 14 UR Namen FLV - RAAL La Louvière 0 - 1
01/12/2019 15 RUS Givry - UR Namen FLV 22/12   Speeldag 
08/12/2019 16 Solières Sport - UR Namen FLV 1 - 0
15/12/2019 17 UR Namen FLV - RCS Verlaine 4 - 1
22/12/2019 15 RUS Givry - UR Namen FLV uitg. 
12/01/2020 18 US Rebecquoise - UR Namen FLV Speeldag 
19/01/2020 19 UR Namen FLV - RFC Tilleur Speeldag 
02/02/2020 20 CS Onhaye - UR Namen FLV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 UR Namen FLV - RRC Hamoir Speeldag 
16/02/2020 22 Francs Borains - UR Namen FLV Speeldag 
23/02/2020 23 UR Namen FLV - Stockay-Warfusée Speeldag 
08/03/2020 24 Waremme-Borgworm - UR Namen FLV Speeldag 
15/03/2020 25 UR Namen FLV - RFC Meux Speeldag 
22/03/2020 26 RAAL La Louvière - UR Namen FLV Speeldag 
29/03/2020 27 UR Namen FLV - Entente Durbuy Speeldag 
05/04/2020 28 Couvin-Mariembourg - UR Namen FLV Speeldag 
19/04/2020 29 Acren Lessines - UR Namen FLV Speeldag 
26/04/2020 30 UR Namen FLV - RUS Givry Speeldag 

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Meux - US Rebecquoise 2 - 0
01/09/2019 2 US Rebecquoise - Francs Borains 2 - 3
08/09/2019 3 UR Namen FLV - US Rebecquoise 0 - 4
15/09/2019 4 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg 0 - 2
22/09/2019 5 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 1
29/09/2019 6 US Rebecquoise - RCS Verlaine 0 - 0
06/10/2019 7 RFC Tilleur - US Rebecquoise 1 - 2
13/10/2019 8 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 3
20/10/2019 9 Acren Lessines - US Rebecquoise 1 - 2
27/10/2019 10 US Rebecquoise - RAAL La Louvière 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 CS Onhaye - US Rebecquoise 3 - 3
10/11/2019 12 US Rebecquoise - RRC Hamoir 1 - 1
17/11/2019 13 RUS Givry - US Rebecquoise 0 - 2
24/11/2019 14 Stockay-Warfusée - US Rebecquoise 1 - 1
01/12/2019 15 US Rebecquoise - Solières Sport 2 - 0
08/12/2019 16 US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 1
15/12/2019 17 Francs Borains - US Rebecquoise 1 - 0
12/01/2020 18 US Rebecquoise - UR Namen FLV Speeldag 
19/01/2020 19 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
02/02/2020 20 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise Speeldag 
16/02/2020 22 US Rebecquoise - CS Onhaye Speeldag 
23/02/2020 23 Solières Sport - US Rebecquoise Speeldag 
08/03/2020 24 US Rebecquoise - RFC Tilleur Speeldag 
15/03/2020 25 RCS Verlaine - US Rebecquoise Speeldag 
22/03/2020 26 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
29/03/2020 27 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
05/04/2020 28 US Rebecquoise - RUS Givry Speeldag 
19/04/2020 29 US Rebecquoise - Stockay-Warfusée Speeldag 
26/04/2020 30 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Waremme-Borgworm - RFC Tilleur 2 - 1
01/09/2019 2 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 0
08/09/2019 3 Waremme-Borgworm - RUS Givry 2 - 0
15/09/2019 4 CS Onhaye - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/09/2019 5 Waremme-Borgworm - Solières Sport 3 - 0
29/09/2019 6 Francs Borains - Waremme-Borgworm 7 - 0
06/10/2019 7 Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée 3 - 1
13/10/2019 8 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 3 - 3
20/10/2019 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 2
27/10/2019 10 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 UR Namen FLV - Waremme-Borgworm 4 - 1
10/11/2019 12 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg 1 - 3
17/11/2019 13 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 1 - 0
24/11/2019 14 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 1 - 1
01/12/2019 15 RCS Verlaine - Waremme-Borgworm 2 - 1
08/12/2019 16 RFC Tilleur - Waremme-Borgworm 0 - 2
15/12/2019 17 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 2 - 7
12/01/2020 18 RUS Givry - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/01/2020 19 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
02/02/2020 20 Solières Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Waremme-Borgworm - CS Onhaye Speeldag 
16/02/2020 22 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
23/02/2020 23 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/03/2020 24 Waremme-Borgworm - UR Namen FLV Speeldag 
15/03/2020 25 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
22/03/2020 26 Waremme-Borgworm - RCS Verlaine Speeldag 
29/03/2020 27 Waremme-Borgworm - Francs Borains Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
19/04/2020 29 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 
26/04/2020 30 Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2019 - 2020
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2019 - 2020
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het RBFA-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het RBFA-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).