3e Amateurs - VV A
Update: 21/08/2019 om 09:06u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
info@reizennoorderkempen.be
www.reizennoorderkempen.be
ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 21/08/2019 om 09:06u
Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - VV A
DE VOETBALCOMPETITIE 2019-2020 - 3e KLASSE AMATEURS VV - A

De zestien clubs zijn:
KVC Wingene, Avanti Stekene, KVV Zelzate, FC Lebbeke, Svelta Melsele,
Jong Lede, Wolvertem-Merchtem, Torhout, KFC Eppegem, KSV Bornem, Tempo Overijse,
KVK Ninove, SK Lochristi, Olsa Brakel, Oostnieuwkerke en RFC Wetteren.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

3e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2018-2019 Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (1 september 2019) - 1e periode
Zat. 31/08 18u00 SK Lochristi - Wolvertem-Merchtem
Zat. 31/08 18u30 Oostnieuwkerke - KSV Bornem
Zat. 31/08 19u30 KVK Ninove - Torhout 1992 KM
Zat. 31/08 19u30 KVC Wingene - KVC Jong Lede
Zat. 31/08 20u00 Tempo Overijse - Olsa Brakel
Zon. 01/09 15u00 KVV Zelzate - KFC Eppegem
Zon. 01/09 15u00 Avanti Stekene - FC Lebbeke
Zon. 01/09 15u00 RFC Wetteren - Svelta Melsele

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Avanti Stekene 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Lebbeke 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Eppegem 0 0 0 0 0 0 0  
4 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
5 KVC Jong Lede 0 0 0 0 0 0 0  
6 KVC Wingene 0 0 0 0 0 0 0  
7 KVK Ninove 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVV Zelzate 0 0 0 0 0 0 0  
9 Olsa Brakel 0 0 0 0 0 0 0  
10 Oostnieuwkerke 0 0 0 0 0 0 0  
11 RFC Wetteren 0 0 0 0 0 0 0  
12 SK Lochristi 0 0 0 0 0 0 0  
13 Svelta Melsele 0 0 0 0 0 0 0  
14 Tempo Overijse 0 0 0 0 0 0 0  
15 Torhout 1992 KM 0 0 0 0 0 0 0  
16 Wolvertem-Merchtem 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (1 september 2019) - 1e periode
KVK Ninove - Torhout 1992 KM
KVC Wingene - KVC Jong Lede
Tempo Overijse - Olsa Brakel
KVV Zelzate - KFC Eppegem
Avanti Stekene - FC Lebbeke
SK Lochristi - Wolvertem-Merchtem
Oostnieuwkerke - KSV Bornem
RFC Wetteren - Svelta Melsele


Speeldag 2 (8 september 2019) - 1e periode
Torhout 1992 KM - Avanti Stekene
FC Lebbeke - SK Lochristi
Svelta Melsele - Tempo Overijse
KFC Eppegem - KVC Wingene
KVC Jong Lede - Oostnieuwkerke
KSV Bornem - RFC Wetteren
Olsa Brakel - KVK Ninove
Wolvertem-Merchtem - KVV Zelzate


Speeldag 3 (15 september 2019) - 1e periode
KVK Ninove - Svelta Melsele
KVC Wingene - Wolvertem-Merchtem
Tempo Overijse - KSV Bornem
SK Lochristi - Torhout 1992 KM
KVV Zelzate - FC Lebbeke
Oostnieuwkerke - RFC Wetteren
KVC Jong Lede - KFC Eppegem
Avanti Stekene - Olsa Brakel


Speeldag 4 (22 september 2019) - 1e periode
Torhout 1992 KM - KVV Zelzate
FC Lebbeke - KVC Wingene
Svelta Melsele - Avanti Stekene
KSV Bornem - KVK Ninove
Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede
Olsa Brakel - SK Lochristi
KFC Eppegem - Oostnieuwkerke
RFC Wetteren - Tempo Overijse


Speeldag 5 (29 september 2019) - 1e periode
KVC Wingene - Torhout 1992 KM
KVK Ninove - RFC Wetteren
Oostnieuwkerke - Tempo Overijse
KVV Zelzate - Olsa Brakel
SK Lochristi - Svelta Melsele
KVC Jong Lede - FC Lebbeke
Avanti Stekene - KSV Bornem
KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem


Speeldag 6 (6 oktober 2019) - 1e periode
Torhout 1992 KM - KVC Jong Lede
FC Lebbeke - KFC Eppegem
Svelta Melsele - KVV Zelzate
Tempo Overijse - KVK Ninove
KSV Bornem - SK Lochristi
RFC Wetteren - Avanti Stekene
Wolvertem-Merchtem - Oostnieuwkerke
Olsa Brakel - KVC Wingene


Speeldag 7 (13 oktober 2019) - 1e periode
KVC Wingene - Svelta Melsele
SK Lochristi - RFC Wetteren
KVV Zelzate - KSV Bornem
Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke
Oostnieuwkerke - KVK Ninove
Avanti Stekene - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - Olsa Brakel
KFC Eppegem - Torhout 1992 KM


Speeldag 8 (20 oktober 2019) - 1e periode
KVK Ninove - Avanti Stekene
Torhout 1992 KM - Wolvertem-Merchtem
FC Lebbeke - Oostnieuwkerke
Tempo Overijse - SK Lochristi
Svelta Melsele - KVC Jong Lede
KSV Bornem - KVC Wingene
RFC Wetteren - KVV Zelzate
Olsa Brakel - KFC Eppegem


Speeldag 9 (27 oktober 2019) - 1e periode
KVC Wingene - RFC Wetteren
FC Lebbeke - Torhout 1992 KM
Wolvertem-Merchtem - Olsa Brakel
KFC Eppegem - Svelta Melsele
SK Lochristi - KVK Ninove
Oostnieuwkerke - Avanti Stekene
KVV Zelzate - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - KSV Bornem


Speeldag 10 (3 november 2019) - 1e periode
Tempo Overijse - KVC Wingene
Torhout 1992 KM - Oostnieuwkerke
Olsa Brakel - FC Lebbeke
Svelta Melsele - Wolvertem-Merchtem
KSV Bornem - KFC Eppegem
RFC Wetteren - KVC Jong Lede
Avanti Stekene - SK Lochristi
KVK Ninove - KVV Zelzate


Speeldag 11 (10 november 2019) - 2e periode
Torhout 1992 KM - Olsa Brakel
KVC Wingene - KVK Ninove
FC Lebbeke - Svelta Melsele
KVC Jong Lede - Tempo Overijse
Oostnieuwkerke - SK Lochristi
KVV Zelzate - Avanti Stekene
Wolvertem-Merchtem - KSV Bornem
KFC Eppegem - RFC Wetteren


Speeldag 12 (17 november 2019) - 2e periode
KVK Ninove - KVC Jong Lede
Svelta Melsele - Torhout 1992 KM
Tempo Overijse - KFC Eppegem
KSV Bornem - FC Lebbeke
SK Lochristi - KVV Zelzate
RFC Wetteren - Wolvertem-Merchtem
Avanti Stekene - KVC Wingene
Olsa Brakel - Oostnieuwkerke


Speeldag 13 (24 november 2019) - 2e periode
KVC Wingene - SK Lochristi
Torhout 1992 KM - KSV Bornem
FC Lebbeke - RFC Wetteren
Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - Avanti Stekene
KFC Eppegem - KVK Ninove
Oostnieuwkerke - KVV Zelzate
Olsa Brakel - Svelta Melsele


Speeldag 14 (1 december 2019) - 2e periode
KVK Ninove - Wolvertem-Merchtem
Tempo Overijse - FC Lebbeke
KSV Bornem - Olsa Brakel
RFC Wetteren - Torhout 1992 KM
SK Lochristi - KVC Jong Lede
KVV Zelzate - KVC Wingene
Avanti Stekene - KFC Eppegem
Oostnieuwkerke - Svelta Melsele


Speeldag 15 (8 december 2019) - 2e periode
Torhout 1992 KM - Tempo Overijse
KVC Wingene - Oostnieuwkerke
FC Lebbeke - KVK Ninove
Svelta Melsele - KSV Bornem
Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene
KFC Eppegem - SK Lochristi
KVC Jong Lede - KVV Zelzate
Olsa Brakel - RFC Wetteren


Speeldag 16 (15 december 2019) - 2e periode
Torhout 1992 KM - KVK Ninove
Svelta Melsele - RFC Wetteren
FC Lebbeke - Avanti Stekene
KVC Jong Lede - KVC Wingene
KSV Bornem - Oostnieuwkerke
Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi
KFC Eppegem - KVV Zelzate
Olsa Brakel - Tempo Overijse


Speeldag 17 (5 januari 2020) - 2e periode
KVC Wingene - KFC Eppegem
KVK Ninove - Olsa Brakel
Tempo Overijse - Svelta Melsele
Avanti Stekene - Torhout 1992 KM
Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede
KVV Zelzate - Wolvertem-Merchtem
RFC Wetteren - KSV Bornem
SK Lochristi - FC Lebbeke


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
Torhout 1992 KM - SK Lochristi
Svelta Melsele - KVK Ninove
FC Lebbeke - KVV Zelzate
RFC Wetteren - Oostnieuwkerke
KSV Bornem - Tempo Overijse
Wolvertem-Merchtem - KVC Wingene
KFC Eppegem - KVC Jong Lede
Olsa Brakel - Avanti Stekene


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
KVC Wingene - FC Lebbeke
KVK Ninove - KSV Bornem
Tempo Overijse - RFC Wetteren
KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem
Oostnieuwkerke - KFC Eppegem
Avanti Stekene - Svelta Melsele
SK Lochristi - Olsa Brakel
KVV Zelzate - Torhout 1992 KM


Speeldag 20 (2 februari 2020) - 2e periode
Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem
RFC Wetteren - KVK Ninove
Tempo Overijse - Oostnieuwkerke
Torhout 1992 KM - KVC Wingene
Olsa Brakel - KVV Zelzate
Svelta Melsele - SK Lochristi
KSV Bornem - Avanti Stekene
FC Lebbeke - KVC Jong Lede


Speeldag 21 (9 februari 2020) - 3e periode
KVC Wingene - Olsa Brakel
KVK Ninove - Tempo Overijse
KVV Zelzate - Svelta Melsele
KVC Jong Lede - Torhout 1992 KM
Oostnieuwkerke - Wolvertem-Merchtem
Avanti Stekene - RFC Wetteren
KFC Eppegem - FC Lebbeke
SK Lochristi - KSV Bornem


Speeldag 22 (16 februari 2020) - 3e periode
Torhout 1992 KM - KFC Eppegem
KVK Ninove - Oostnieuwkerke
Svelta Melsele - KVC Wingene
Tempo Overijse - Avanti Stekene
FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem
KSV Bornem - KVV Zelzate
Olsa Brakel - KVC Jong Lede
RFC Wetteren - SK Lochristi


Speeldag 23 (23 februari 2020) - 3e periode
KVC Wingene - KSV Bornem
Avanti Stekene - KVK Ninove
KFC Eppegem - Olsa Brakel
Oostnieuwkerke - FC Lebbeke
KVC Jong Lede - Svelta Melsele
Wolvertem-Merchtem - Torhout 1992 KM
KVV Zelzate - RFC Wetteren
SK Lochristi - Tempo Overijse


Speeldag 24 (8 maart 2020) - 3e periode
Torhout 1992 KM - FC Lebbeke
KVK Ninove - SK Lochristi
Tempo Overijse - KVV Zelzate
Svelta Melsele - KFC Eppegem
RFC Wetteren - KVC Wingene
Avanti Stekene - Oostnieuwkerke
Olsa Brakel - Wolvertem-Merchtem
KSV Bornem - KVC Jong Lede


Speeldag 25 (15 maart 2020) - 3e periode
KVC Wingene - Tempo Overijse
FC Lebbeke - Olsa Brakel
Oostnieuwkerke - Torhout 1992 KM
KVV Zelzate - KVK Ninove
SK Lochristi - Avanti Stekene
KVC Jong Lede - RFC Wetteren
KFC Eppegem - KSV Bornem
Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele


Speeldag 26 (22 maart 2020) - 3e periode
KVK Ninove - KVC Wingene
Svelta Melsele - FC Lebbeke
Tempo Overijse - KVC Jong Lede
Olsa Brakel - Torhout 1992 KM
KSV Bornem - Wolvertem-Merchtem
SK Lochristi - Oostnieuwkerke
Avanti Stekene - KVV Zelzate
RFC Wetteren - KFC Eppegem


Speeldag 27 (29 maart 2020) - 3e periode
Torhout 1992 KM - Svelta Melsele
KVC Wingene - Avanti Stekene
FC Lebbeke - KSV Bornem
KVV Zelzate - SK Lochristi
Wolvertem-Merchtem - RFC Wetteren
Oostnieuwkerke - Olsa Brakel
KFC Eppegem - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - KVK Ninove


Speeldag 28 (5 april 2020) - 3e periode
KVK Ninove - KFC Eppegem
Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem
Svelta Melsele - Olsa Brakel
KSV Bornem - Torhout 1992 KM
Avanti Stekene - KVC Jong Lede
KVV Zelzate - Oostnieuwkerke
SK Lochristi - KVC Wingene
RFC Wetteren - FC Lebbeke


Speeldag 29 (19 april 2020) - 3e periode
Wolvertem-Merchtem - KVK Ninove
KVC Wingene - KVV Zelzate
FC Lebbeke - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - SK Lochristi
KFC Eppegem - Avanti Stekene
Svelta Melsele - Oostnieuwkerke
Torhout 1992 KM - RFC Wetteren
Olsa Brakel - KSV Bornem


Speeldag 30 (26 april 2020) - 3e periode
Oostnieuwkerke - KVC Wingene
KSV Bornem - Svelta Melsele
Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem
KVK Ninove - FC Lebbeke
KVV Zelzate - KVC Jong Lede
Tempo Overijse - Torhout 1992 KM
RFC Wetteren - Olsa Brakel
SK Lochristi - KFC Eppegem


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2FC Lebbeke 000
3KFC Eppegem 000
4KSV Bornem 000
5KVC Jong Lede 000
6KVC Wingene 000
7KVK Ninove 000
8KVV Zelzate 000
9Olsa Brakel 000
10Oostnieuwkerke 000
11RFC Wetteren 000
12SK Lochristi 000
13Svelta Melsele 000
14Tempo Overijse 000
15Torhout 1992 KM 000
16Wolvertem-Merchtem 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2FC Lebbeke 000
3KFC Eppegem 000
4KSV Bornem 000
5KVC Jong Lede 000
6KVC Wingene 000
7KVK Ninove 000
8KVV Zelzate 000
9Olsa Brakel 000
10Oostnieuwkerke 000
11RFC Wetteren 000
12SK Lochristi 000
13Svelta Melsele 000
14Tempo Overijse 000
15Torhout 1992 KM 000
16Wolvertem-Merchtem 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2FC Lebbeke 000
3KFC Eppegem 000
4KSV Bornem 000
5KVC Jong Lede 000
6KVC Wingene 000
7KVK Ninove 000
8KVV Zelzate 000
9Olsa Brakel 000
10Oostnieuwkerke 000
11RFC Wetteren 000
12SK Lochristi 000
13Svelta Melsele 000
14Tempo Overijse 000
15Torhout 1992 KM 000
16Wolvertem-Merchtem 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2FC Lebbeke 000
3KFC Eppegem 000
4KSV Bornem 000
5KVC Jong Lede 000
6KVC Wingene 000
7KVK Ninove 000
8KVV Zelzate 000
9Olsa Brakel 000
10Oostnieuwkerke 000
11RFC Wetteren 000
12SK Lochristi 000
13Svelta Melsele 000
14Tempo Overijse 000
15Torhout 1992 KM 000
16Wolvertem-Merchtem 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2FC Lebbeke 000
3KFC Eppegem 000
4KSV Bornem 000
5KVC Jong Lede 000
6KVC Wingene 000
7KVK Ninove 000
8KVV Zelzate 000
9Olsa Brakel 000
10Oostnieuwkerke 000
11RFC Wetteren 000
12SK Lochristi 000
13Svelta Melsele 000
14Tempo Overijse 000
15Torhout 1992 KM 000
16Wolvertem-Merchtem 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Avanti Stekene 0 0 
2FC Lebbeke 0 0 
3KFC Eppegem 0 0 
4KSV Bornem 0 0 
5KVC Jong Lede 0 0 
6KVC Wingene 0 0 
7KVK Ninove 0 0 
8KVV Zelzate 0 0 
9Olsa Brakel 0 0 
10Oostnieuwkerke 0 0 
11RFC Wetteren 0 0 
12SK Lochristi 0 0 
13Svelta Melsele 0 0 
14Tempo Overijse 0 0 
15Torhout 1992 KM 0 0 
16Wolvertem-Merchtem 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2FC Lebbeke 000
3KFC Eppegem 000
4KSV Bornem 000
5KVC Jong Lede 000
6KVC Wingene 000
7KVK Ninove 000
8KVV Zelzate 000
9Olsa Brakel 000
10Oostnieuwkerke 000
11RFC Wetteren 000
12SK Lochristi 000
13Svelta Melsele 000
14Tempo Overijse 000
15Torhout 1992 KM 000
16Wolvertem-Merchtem 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2FC Lebbeke 000
3KFC Eppegem 000
4KSV Bornem 000
5KVC Jong Lede 000
6KVC Wingene 000
7KVK Ninove 000
8KVV Zelzate 000
9Olsa Brakel 000
10Oostnieuwkerke 000
11RFC Wetteren 000
12SK Lochristi 000
13Svelta Melsele 000
14Tempo Overijse 000
15Torhout 1992 KM 000
16Wolvertem-Merchtem 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 000
2FC Lebbeke 000
3KFC Eppegem 000
4KSV Bornem 000
5KVC Jong Lede 000
6KVC Wingene 000
7KVK Ninove 000
8KVV Zelzate 000
9Olsa Brakel 000
10Oostnieuwkerke 000
11RFC Wetteren 000
12SK Lochristi 000
13Svelta Melsele 000
14Tempo Overijse 000
15Torhout 1992 KM 000
16Wolvertem-Merchtem 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Avanti Stekene 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Lebbeke 0 0 0 0 0 0 0
3 KFC Eppegem 0 0 0 0 0 0 0
4 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0
5 KVC Jong Lede 0 0 0 0 0 0 0
6 KVC Wingene 0 0 0 0 0 0 0
7 KVK Ninove 0 0 0 0 0 0 0
8 KVV Zelzate 0 0 0 0 0 0 0
9 Olsa Brakel 0 0 0 0 0 0 0
10 Oostnieuwkerke 0 0 0 0 0 0 0
11 RFC Wetteren 0 0 0 0 0 0 0
12 SK Lochristi 0 0 0 0 0 0 0
13 Svelta Melsele 0 0 0 0 0 0 0
14 Tempo Overijse 0 0 0 0 0 0 0
15 Torhout 1992 KM 0 0 0 0 0 0 0
16 Wolvertem-Merchtem 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Avanti Stekene 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Lebbeke 0 0 0 0 0 0 0
3 KFC Eppegem 0 0 0 0 0 0 0
4 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0
5 KVC Jong Lede 0 0 0 0 0 0 0
6 KVC Wingene 0 0 0 0 0 0 0
7 KVK Ninove 0 0 0 0 0 0 0
8 KVV Zelzate 0 0 0 0 0 0 0
9 Olsa Brakel 0 0 0 0 0 0 0
10 Oostnieuwkerke 0 0 0 0 0 0 0
11 RFC Wetteren 0 0 0 0 0 0 0
12 SK Lochristi 0 0 0 0 0 0 0
13 Svelta Melsele 0 0 0 0 0 0 0
14 Tempo Overijse 0 0 0 0 0 0 0
15 Torhout 1992 KM 0 0 0 0 0 0 0
16 Wolvertem-Merchtem 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Avanti Stekene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Avanti Stekene - FC Lebbeke Speeldag 
08/09/2019 2 Torhout 1992 KM - Avanti Stekene Speeldag 
15/09/2019 3 Avanti Stekene - Olsa Brakel Speeldag 
22/09/2019 4 Svelta Melsele - Avanti Stekene Speeldag 
29/09/2019 5 Avanti Stekene - KSV Bornem Speeldag 
06/10/2019 6 RFC Wetteren - Avanti Stekene Speeldag 
13/10/2019 7 Avanti Stekene - Tempo Overijse Speeldag 
20/10/2019 8 KVK Ninove - Avanti Stekene Speeldag 
27/10/2019 9 Oostnieuwkerke - Avanti Stekene Speeldag 
03/11/2019 10 Avanti Stekene - SK Lochristi Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVV Zelzate - Avanti Stekene Speeldag 
17/11/2019 12 Avanti Stekene - KVC Wingene Speeldag 
24/11/2019 13 KVC Jong Lede - Avanti Stekene Speeldag 
01/12/2019 14 Avanti Stekene - KFC Eppegem Speeldag 
08/12/2019 15 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene Speeldag 
15/12/2019 16 FC Lebbeke - Avanti Stekene Speeldag 
05/01/2020 17 Avanti Stekene - Torhout 1992 KM Speeldag 
12/01/2020 18 Olsa Brakel - Avanti Stekene Speeldag 
19/01/2020 19 Avanti Stekene - Svelta Melsele Speeldag 
02/02/2020 20 KSV Bornem - Avanti Stekene Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Avanti Stekene - RFC Wetteren Speeldag 
16/02/2020 22 Tempo Overijse - Avanti Stekene Speeldag 
23/02/2020 23 Avanti Stekene - KVK Ninove Speeldag 
08/03/2020 24 Avanti Stekene - Oostnieuwkerke Speeldag 
15/03/2020 25 SK Lochristi - Avanti Stekene Speeldag 
22/03/2020 26 Avanti Stekene - KVV Zelzate Speeldag 
29/03/2020 27 KVC Wingene - Avanti Stekene Speeldag 
05/04/2020 28 Avanti Stekene - KVC Jong Lede Speeldag 
19/04/2020 29 KFC Eppegem - Avanti Stekene Speeldag 
26/04/2020 30 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

FC Lebbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Avanti Stekene - FC Lebbeke Speeldag 
08/09/2019 2 FC Lebbeke - SK Lochristi Speeldag 
15/09/2019 3 KVV Zelzate - FC Lebbeke Speeldag 
22/09/2019 4 FC Lebbeke - KVC Wingene Speeldag 
29/09/2019 5 KVC Jong Lede - FC Lebbeke Speeldag 
06/10/2019 6 FC Lebbeke - KFC Eppegem Speeldag 
13/10/2019 7 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke Speeldag 
20/10/2019 8 FC Lebbeke - Oostnieuwkerke Speeldag 
27/10/2019 9 FC Lebbeke - Torhout 1992 KM Speeldag 
03/11/2019 10 Olsa Brakel - FC Lebbeke Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 FC Lebbeke - Svelta Melsele Speeldag 
17/11/2019 12 KSV Bornem - FC Lebbeke Speeldag 
24/11/2019 13 FC Lebbeke - RFC Wetteren Speeldag 
01/12/2019 14 Tempo Overijse - FC Lebbeke Speeldag 
08/12/2019 15 FC Lebbeke - KVK Ninove Speeldag 
15/12/2019 16 FC Lebbeke - Avanti Stekene Speeldag 
05/01/2020 17 SK Lochristi - FC Lebbeke Speeldag 
12/01/2020 18 FC Lebbeke - KVV Zelzate Speeldag 
19/01/2020 19 KVC Wingene - FC Lebbeke Speeldag 
02/02/2020 20 FC Lebbeke - KVC Jong Lede Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KFC Eppegem - FC Lebbeke Speeldag 
16/02/2020 22 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
23/02/2020 23 Oostnieuwkerke - FC Lebbeke Speeldag 
08/03/2020 24 Torhout 1992 KM - FC Lebbeke Speeldag 
15/03/2020 25 FC Lebbeke - Olsa Brakel Speeldag 
22/03/2020 26 Svelta Melsele - FC Lebbeke Speeldag 
29/03/2020 27 FC Lebbeke - KSV Bornem Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Wetteren - FC Lebbeke Speeldag 
19/04/2020 29 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
26/04/2020 30 KVK Ninove - FC Lebbeke Speeldag 

KFC Eppegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVV Zelzate - KFC Eppegem Speeldag 
08/09/2019 2 KFC Eppegem - KVC Wingene Speeldag 
15/09/2019 3 KVC Jong Lede - KFC Eppegem Speeldag 
22/09/2019 4 KFC Eppegem - Oostnieuwkerke Speeldag 
29/09/2019 5 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
06/10/2019 6 FC Lebbeke - KFC Eppegem Speeldag 
13/10/2019 7 KFC Eppegem - Torhout 1992 KM Speeldag 
20/10/2019 8 Olsa Brakel - KFC Eppegem Speeldag 
27/10/2019 9 KFC Eppegem - Svelta Melsele Speeldag 
03/11/2019 10 KSV Bornem - KFC Eppegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Eppegem - RFC Wetteren Speeldag 
17/11/2019 12 Tempo Overijse - KFC Eppegem Speeldag 
24/11/2019 13 KFC Eppegem - KVK Ninove Speeldag 
01/12/2019 14 Avanti Stekene - KFC Eppegem Speeldag 
08/12/2019 15 KFC Eppegem - SK Lochristi Speeldag 
15/12/2019 16 KFC Eppegem - KVV Zelzate Speeldag 
05/01/2020 17 KVC Wingene - KFC Eppegem Speeldag 
12/01/2020 18 KFC Eppegem - KVC Jong Lede Speeldag 
19/01/2020 19 Oostnieuwkerke - KFC Eppegem Speeldag 
02/02/2020 20 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KFC Eppegem - FC Lebbeke Speeldag 
16/02/2020 22 Torhout 1992 KM - KFC Eppegem Speeldag 
23/02/2020 23 KFC Eppegem - Olsa Brakel Speeldag 
08/03/2020 24 Svelta Melsele - KFC Eppegem Speeldag 
15/03/2020 25 KFC Eppegem - KSV Bornem Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Wetteren - KFC Eppegem Speeldag 
29/03/2020 27 KFC Eppegem - Tempo Overijse Speeldag 
05/04/2020 28 KVK Ninove - KFC Eppegem Speeldag 
19/04/2020 29 KFC Eppegem - Avanti Stekene Speeldag 
26/04/2020 30 SK Lochristi - KFC Eppegem Speeldag 

KSV Bornem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Oostnieuwkerke - KSV Bornem Speeldag 
08/09/2019 2 KSV Bornem - RFC Wetteren Speeldag 
15/09/2019 3 Tempo Overijse - KSV Bornem Speeldag 
22/09/2019 4 KSV Bornem - KVK Ninove Speeldag 
29/09/2019 5 Avanti Stekene - KSV Bornem Speeldag 
06/10/2019 6 KSV Bornem - SK Lochristi Speeldag 
13/10/2019 7 KVV Zelzate - KSV Bornem Speeldag 
20/10/2019 8 KSV Bornem - KVC Wingene Speeldag 
27/10/2019 9 KVC Jong Lede - KSV Bornem Speeldag 
03/11/2019 10 KSV Bornem - KFC Eppegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Wolvertem-Merchtem - KSV Bornem Speeldag 
17/11/2019 12 KSV Bornem - FC Lebbeke Speeldag 
24/11/2019 13 Torhout 1992 KM - KSV Bornem Speeldag 
01/12/2019 14 KSV Bornem - Olsa Brakel Speeldag 
08/12/2019 15 Svelta Melsele - KSV Bornem Speeldag 
15/12/2019 16 KSV Bornem - Oostnieuwkerke Speeldag 
05/01/2020 17 RFC Wetteren - KSV Bornem Speeldag 
12/01/2020 18 KSV Bornem - Tempo Overijse Speeldag 
19/01/2020 19 KVK Ninove - KSV Bornem Speeldag 
02/02/2020 20 KSV Bornem - Avanti Stekene Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 SK Lochristi - KSV Bornem Speeldag 
16/02/2020 22 KSV Bornem - KVV Zelzate Speeldag 
23/02/2020 23 KVC Wingene - KSV Bornem Speeldag 
08/03/2020 24 KSV Bornem - KVC Jong Lede Speeldag 
15/03/2020 25 KFC Eppegem - KSV Bornem Speeldag 
22/03/2020 26 KSV Bornem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
29/03/2020 27 FC Lebbeke - KSV Bornem Speeldag 
05/04/2020 28 KSV Bornem - Torhout 1992 KM Speeldag 
19/04/2020 29 Olsa Brakel - KSV Bornem Speeldag 
26/04/2020 30 KSV Bornem - Svelta Melsele Speeldag 

KVC Jong Lede

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVC Wingene - KVC Jong Lede Speeldag 
08/09/2019 2 KVC Jong Lede - Oostnieuwkerke Speeldag 
15/09/2019 3 KVC Jong Lede - KFC Eppegem Speeldag 
22/09/2019 4 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede Speeldag 
29/09/2019 5 KVC Jong Lede - FC Lebbeke Speeldag 
06/10/2019 6 Torhout 1992 KM - KVC Jong Lede Speeldag 
13/10/2019 7 KVC Jong Lede - Olsa Brakel Speeldag 
20/10/2019 8 Svelta Melsele - KVC Jong Lede Speeldag 
27/10/2019 9 KVC Jong Lede - KSV Bornem Speeldag 
03/11/2019 10 RFC Wetteren - KVC Jong Lede Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVC Jong Lede - Tempo Overijse Speeldag 
17/11/2019 12 KVK Ninove - KVC Jong Lede Speeldag 
24/11/2019 13 KVC Jong Lede - Avanti Stekene Speeldag 
01/12/2019 14 SK Lochristi - KVC Jong Lede Speeldag 
08/12/2019 15 KVC Jong Lede - KVV Zelzate Speeldag 
15/12/2019 16 KVC Jong Lede - KVC Wingene Speeldag 
05/01/2020 17 Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede Speeldag 
12/01/2020 18 KFC Eppegem - KVC Jong Lede Speeldag 
19/01/2020 19 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
02/02/2020 20 FC Lebbeke - KVC Jong Lede Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVC Jong Lede - Torhout 1992 KM Speeldag 
16/02/2020 22 Olsa Brakel - KVC Jong Lede Speeldag 
23/02/2020 23 KVC Jong Lede - Svelta Melsele Speeldag 
08/03/2020 24 KSV Bornem - KVC Jong Lede Speeldag 
15/03/2020 25 KVC Jong Lede - RFC Wetteren Speeldag 
22/03/2020 26 Tempo Overijse - KVC Jong Lede Speeldag 
29/03/2020 27 KVC Jong Lede - KVK Ninove Speeldag 
05/04/2020 28 Avanti Stekene - KVC Jong Lede Speeldag 
19/04/2020 29 KVC Jong Lede - SK Lochristi Speeldag 
26/04/2020 30 KVV Zelzate - KVC Jong Lede Speeldag 

KVC Wingene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVC Wingene - KVC Jong Lede Speeldag 
08/09/2019 2 KFC Eppegem - KVC Wingene Speeldag 
15/09/2019 3 KVC Wingene - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
22/09/2019 4 FC Lebbeke - KVC Wingene Speeldag 
29/09/2019 5 KVC Wingene - Torhout 1992 KM Speeldag 
06/10/2019 6 Olsa Brakel - KVC Wingene Speeldag 
13/10/2019 7 KVC Wingene - Svelta Melsele Speeldag 
20/10/2019 8 KSV Bornem - KVC Wingene Speeldag 
27/10/2019 9 KVC Wingene - RFC Wetteren Speeldag 
03/11/2019 10 Tempo Overijse - KVC Wingene Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVC Wingene - KVK Ninove Speeldag 
17/11/2019 12 Avanti Stekene - KVC Wingene Speeldag 
24/11/2019 13 KVC Wingene - SK Lochristi Speeldag 
01/12/2019 14 KVV Zelzate - KVC Wingene Speeldag 
08/12/2019 15 KVC Wingene - Oostnieuwkerke Speeldag 
15/12/2019 16 KVC Jong Lede - KVC Wingene Speeldag 
05/01/2020 17 KVC Wingene - KFC Eppegem Speeldag 
12/01/2020 18 Wolvertem-Merchtem - KVC Wingene Speeldag 
19/01/2020 19 KVC Wingene - FC Lebbeke Speeldag 
02/02/2020 20 Torhout 1992 KM - KVC Wingene Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVC Wingene - Olsa Brakel Speeldag 
16/02/2020 22 Svelta Melsele - KVC Wingene Speeldag 
23/02/2020 23 KVC Wingene - KSV Bornem Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Wetteren - KVC Wingene Speeldag 
15/03/2020 25 KVC Wingene - Tempo Overijse Speeldag 
22/03/2020 26 KVK Ninove - KVC Wingene Speeldag 
29/03/2020 27 KVC Wingene - Avanti Stekene Speeldag 
05/04/2020 28 SK Lochristi - KVC Wingene Speeldag 
19/04/2020 29 KVC Wingene - KVV Zelzate Speeldag 
26/04/2020 30 Oostnieuwkerke - KVC Wingene Speeldag 

KVK Ninove

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVK Ninove - Torhout 1992 KM Speeldag 
08/09/2019 2 Olsa Brakel - KVK Ninove Speeldag 
15/09/2019 3 KVK Ninove - Svelta Melsele Speeldag 
22/09/2019 4 KSV Bornem - KVK Ninove Speeldag 
29/09/2019 5 KVK Ninove - RFC Wetteren Speeldag 
06/10/2019 6 Tempo Overijse - KVK Ninove Speeldag 
13/10/2019 7 Oostnieuwkerke - KVK Ninove Speeldag 
20/10/2019 8 KVK Ninove - Avanti Stekene Speeldag 
27/10/2019 9 SK Lochristi - KVK Ninove Speeldag 
03/11/2019 10 KVK Ninove - KVV Zelzate Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVC Wingene - KVK Ninove Speeldag 
17/11/2019 12 KVK Ninove - KVC Jong Lede Speeldag 
24/11/2019 13 KFC Eppegem - KVK Ninove Speeldag 
01/12/2019 14 KVK Ninove - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
08/12/2019 15 FC Lebbeke - KVK Ninove Speeldag 
15/12/2019 16 Torhout 1992 KM - KVK Ninove Speeldag 
05/01/2020 17 KVK Ninove - Olsa Brakel Speeldag 
12/01/2020 18 Svelta Melsele - KVK Ninove Speeldag 
19/01/2020 19 KVK Ninove - KSV Bornem Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Wetteren - KVK Ninove Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVK Ninove - Tempo Overijse Speeldag 
16/02/2020 22 KVK Ninove - Oostnieuwkerke Speeldag 
23/02/2020 23 Avanti Stekene - KVK Ninove Speeldag 
08/03/2020 24 KVK Ninove - SK Lochristi Speeldag 
15/03/2020 25 KVV Zelzate - KVK Ninove Speeldag 
22/03/2020 26 KVK Ninove - KVC Wingene Speeldag 
29/03/2020 27 KVC Jong Lede - KVK Ninove Speeldag 
05/04/2020 28 KVK Ninove - KFC Eppegem Speeldag 
19/04/2020 29 Wolvertem-Merchtem - KVK Ninove Speeldag 
26/04/2020 30 KVK Ninove - FC Lebbeke Speeldag 

KVV Zelzate

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVV Zelzate - KFC Eppegem Speeldag 
08/09/2019 2 Wolvertem-Merchtem - KVV Zelzate Speeldag 
15/09/2019 3 KVV Zelzate - FC Lebbeke Speeldag 
22/09/2019 4 Torhout 1992 KM - KVV Zelzate Speeldag 
29/09/2019 5 KVV Zelzate - Olsa Brakel Speeldag 
06/10/2019 6 Svelta Melsele - KVV Zelzate Speeldag 
13/10/2019 7 KVV Zelzate - KSV Bornem Speeldag 
20/10/2019 8 RFC Wetteren - KVV Zelzate Speeldag 
27/10/2019 9 KVV Zelzate - Tempo Overijse Speeldag 
03/11/2019 10 KVK Ninove - KVV Zelzate Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVV Zelzate - Avanti Stekene Speeldag 
17/11/2019 12 SK Lochristi - KVV Zelzate Speeldag 
24/11/2019 13 Oostnieuwkerke - KVV Zelzate Speeldag 
01/12/2019 14 KVV Zelzate - KVC Wingene Speeldag 
08/12/2019 15 KVC Jong Lede - KVV Zelzate Speeldag 
15/12/2019 16 KFC Eppegem - KVV Zelzate Speeldag 
05/01/2020 17 KVV Zelzate - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
12/01/2020 18 FC Lebbeke - KVV Zelzate Speeldag 
19/01/2020 19 KVV Zelzate - Torhout 1992 KM Speeldag 
02/02/2020 20 Olsa Brakel - KVV Zelzate Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVV Zelzate - Svelta Melsele Speeldag 
16/02/2020 22 KSV Bornem - KVV Zelzate Speeldag 
23/02/2020 23 KVV Zelzate - RFC Wetteren Speeldag 
08/03/2020 24 Tempo Overijse - KVV Zelzate Speeldag 
15/03/2020 25 KVV Zelzate - KVK Ninove Speeldag 
22/03/2020 26 Avanti Stekene - KVV Zelzate Speeldag 
29/03/2020 27 KVV Zelzate - SK Lochristi Speeldag 
05/04/2020 28 KVV Zelzate - Oostnieuwkerke Speeldag 
19/04/2020 29 KVC Wingene - KVV Zelzate Speeldag 
26/04/2020 30 KVV Zelzate - KVC Jong Lede Speeldag 

Olsa Brakel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Tempo Overijse - Olsa Brakel Speeldag 
08/09/2019 2 Olsa Brakel - KVK Ninove Speeldag 
15/09/2019 3 Avanti Stekene - Olsa Brakel Speeldag 
22/09/2019 4 Olsa Brakel - SK Lochristi Speeldag 
29/09/2019 5 KVV Zelzate - Olsa Brakel Speeldag 
06/10/2019 6 Olsa Brakel - KVC Wingene Speeldag 
13/10/2019 7 KVC Jong Lede - Olsa Brakel Speeldag 
20/10/2019 8 Olsa Brakel - KFC Eppegem Speeldag 
27/10/2019 9 Wolvertem-Merchtem - Olsa Brakel Speeldag 
03/11/2019 10 Olsa Brakel - FC Lebbeke Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Torhout 1992 KM - Olsa Brakel Speeldag 
17/11/2019 12 Olsa Brakel - Oostnieuwkerke Speeldag 
24/11/2019 13 Olsa Brakel - Svelta Melsele Speeldag 
01/12/2019 14 KSV Bornem - Olsa Brakel Speeldag 
08/12/2019 15 Olsa Brakel - RFC Wetteren Speeldag 
15/12/2019 16 Olsa Brakel - Tempo Overijse Speeldag 
05/01/2020 17 KVK Ninove - Olsa Brakel Speeldag 
12/01/2020 18 Olsa Brakel - Avanti Stekene Speeldag 
19/01/2020 19 SK Lochristi - Olsa Brakel Speeldag 
02/02/2020 20 Olsa Brakel - KVV Zelzate Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVC Wingene - Olsa Brakel Speeldag 
16/02/2020 22 Olsa Brakel - KVC Jong Lede Speeldag 
23/02/2020 23 KFC Eppegem - Olsa Brakel Speeldag 
08/03/2020 24 Olsa Brakel - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
15/03/2020 25 FC Lebbeke - Olsa Brakel Speeldag 
22/03/2020 26 Olsa Brakel - Torhout 1992 KM Speeldag 
29/03/2020 27 Oostnieuwkerke - Olsa Brakel Speeldag 
05/04/2020 28 Svelta Melsele - Olsa Brakel Speeldag 
19/04/2020 29 Olsa Brakel - KSV Bornem Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Wetteren - Olsa Brakel Speeldag 

Oostnieuwkerke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Oostnieuwkerke - KSV Bornem Speeldag 
08/09/2019 2 KVC Jong Lede - Oostnieuwkerke Speeldag 
15/09/2019 3 Oostnieuwkerke - RFC Wetteren Speeldag 
22/09/2019 4 KFC Eppegem - Oostnieuwkerke Speeldag 
29/09/2019 5 Oostnieuwkerke - Tempo Overijse Speeldag 
06/10/2019 6 Wolvertem-Merchtem - Oostnieuwkerke Speeldag 
13/10/2019 7 Oostnieuwkerke - KVK Ninove Speeldag 
20/10/2019 8 FC Lebbeke - Oostnieuwkerke Speeldag 
27/10/2019 9 Oostnieuwkerke - Avanti Stekene Speeldag 
03/11/2019 10 Torhout 1992 KM - Oostnieuwkerke Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Oostnieuwkerke - SK Lochristi Speeldag 
17/11/2019 12 Olsa Brakel - Oostnieuwkerke Speeldag 
24/11/2019 13 Oostnieuwkerke - KVV Zelzate Speeldag 
01/12/2019 14 Oostnieuwkerke - Svelta Melsele Speeldag 
08/12/2019 15 KVC Wingene - Oostnieuwkerke Speeldag 
15/12/2019 16 KSV Bornem - Oostnieuwkerke Speeldag 
05/01/2020 17 Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Wetteren - Oostnieuwkerke Speeldag 
19/01/2020 19 Oostnieuwkerke - KFC Eppegem Speeldag 
02/02/2020 20 Tempo Overijse - Oostnieuwkerke Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Oostnieuwkerke - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
16/02/2020 22 KVK Ninove - Oostnieuwkerke Speeldag 
23/02/2020 23 Oostnieuwkerke - FC Lebbeke Speeldag 
08/03/2020 24 Avanti Stekene - Oostnieuwkerke Speeldag 
15/03/2020 25 Oostnieuwkerke - Torhout 1992 KM Speeldag 
22/03/2020 26 SK Lochristi - Oostnieuwkerke Speeldag 
29/03/2020 27 Oostnieuwkerke - Olsa Brakel Speeldag 
05/04/2020 28 KVV Zelzate - Oostnieuwkerke Speeldag 
19/04/2020 29 Svelta Melsele - Oostnieuwkerke Speeldag 
26/04/2020 30 Oostnieuwkerke - KVC Wingene Speeldag 

RFC Wetteren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 RFC Wetteren - Svelta Melsele Speeldag 
08/09/2019 2 KSV Bornem - RFC Wetteren Speeldag 
15/09/2019 3 Oostnieuwkerke - RFC Wetteren Speeldag 
22/09/2019 4 RFC Wetteren - Tempo Overijse Speeldag 
29/09/2019 5 KVK Ninove - RFC Wetteren Speeldag 
06/10/2019 6 RFC Wetteren - Avanti Stekene Speeldag 
13/10/2019 7 SK Lochristi - RFC Wetteren Speeldag 
20/10/2019 8 RFC Wetteren - KVV Zelzate Speeldag 
27/10/2019 9 KVC Wingene - RFC Wetteren Speeldag 
03/11/2019 10 RFC Wetteren - KVC Jong Lede Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Eppegem - RFC Wetteren Speeldag 
17/11/2019 12 RFC Wetteren - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
24/11/2019 13 FC Lebbeke - RFC Wetteren Speeldag 
01/12/2019 14 RFC Wetteren - Torhout 1992 KM Speeldag 
08/12/2019 15 Olsa Brakel - RFC Wetteren Speeldag 
15/12/2019 16 Svelta Melsele - RFC Wetteren Speeldag 
05/01/2020 17 RFC Wetteren - KSV Bornem Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Wetteren - Oostnieuwkerke Speeldag 
19/01/2020 19 Tempo Overijse - RFC Wetteren Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Wetteren - KVK Ninove Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Avanti Stekene - RFC Wetteren Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Wetteren - SK Lochristi Speeldag 
23/02/2020 23 KVV Zelzate - RFC Wetteren Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Wetteren - KVC Wingene Speeldag 
15/03/2020 25 KVC Jong Lede - RFC Wetteren Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Wetteren - KFC Eppegem Speeldag 
29/03/2020 27 Wolvertem-Merchtem - RFC Wetteren Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Wetteren - FC Lebbeke Speeldag 
19/04/2020 29 Torhout 1992 KM - RFC Wetteren Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Wetteren - Olsa Brakel Speeldag 

SK Lochristi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 SK Lochristi - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
08/09/2019 2 FC Lebbeke - SK Lochristi Speeldag 
15/09/2019 3 SK Lochristi - Torhout 1992 KM Speeldag 
22/09/2019 4 Olsa Brakel - SK Lochristi Speeldag 
29/09/2019 5 SK Lochristi - Svelta Melsele Speeldag 
06/10/2019 6 KSV Bornem - SK Lochristi Speeldag 
13/10/2019 7 SK Lochristi - RFC Wetteren Speeldag 
20/10/2019 8 Tempo Overijse - SK Lochristi Speeldag 
27/10/2019 9 SK Lochristi - KVK Ninove Speeldag 
03/11/2019 10 Avanti Stekene - SK Lochristi Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Oostnieuwkerke - SK Lochristi Speeldag 
17/11/2019 12 SK Lochristi - KVV Zelzate Speeldag 
24/11/2019 13 KVC Wingene - SK Lochristi Speeldag 
01/12/2019 14 SK Lochristi - KVC Jong Lede Speeldag 
08/12/2019 15 KFC Eppegem - SK Lochristi Speeldag 
15/12/2019 16 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi Speeldag 
05/01/2020 17 SK Lochristi - FC Lebbeke Speeldag 
12/01/2020 18 Torhout 1992 KM - SK Lochristi Speeldag 
19/01/2020 19 SK Lochristi - Olsa Brakel Speeldag 
02/02/2020 20 Svelta Melsele - SK Lochristi Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 SK Lochristi - KSV Bornem Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Wetteren - SK Lochristi Speeldag 
23/02/2020 23 SK Lochristi - Tempo Overijse Speeldag 
08/03/2020 24 KVK Ninove - SK Lochristi Speeldag 
15/03/2020 25 SK Lochristi - Avanti Stekene Speeldag 
22/03/2020 26 SK Lochristi - Oostnieuwkerke Speeldag 
29/03/2020 27 KVV Zelzate - SK Lochristi Speeldag 
05/04/2020 28 SK Lochristi - KVC Wingene Speeldag 
19/04/2020 29 KVC Jong Lede - SK Lochristi Speeldag 
26/04/2020 30 SK Lochristi - KFC Eppegem Speeldag 

Svelta Melsele

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 RFC Wetteren - Svelta Melsele Speeldag 
08/09/2019 2 Svelta Melsele - Tempo Overijse Speeldag 
15/09/2019 3 KVK Ninove - Svelta Melsele Speeldag 
22/09/2019 4 Svelta Melsele - Avanti Stekene Speeldag 
29/09/2019 5 SK Lochristi - Svelta Melsele Speeldag 
06/10/2019 6 Svelta Melsele - KVV Zelzate Speeldag 
13/10/2019 7 KVC Wingene - Svelta Melsele Speeldag 
20/10/2019 8 Svelta Melsele - KVC Jong Lede Speeldag 
27/10/2019 9 KFC Eppegem - Svelta Melsele Speeldag 
03/11/2019 10 Svelta Melsele - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 FC Lebbeke - Svelta Melsele Speeldag 
17/11/2019 12 Svelta Melsele - Torhout 1992 KM Speeldag 
24/11/2019 13 Olsa Brakel - Svelta Melsele Speeldag 
01/12/2019 14 Oostnieuwkerke - Svelta Melsele Speeldag 
08/12/2019 15 Svelta Melsele - KSV Bornem Speeldag 
15/12/2019 16 Svelta Melsele - RFC Wetteren Speeldag 
05/01/2020 17 Tempo Overijse - Svelta Melsele Speeldag 
12/01/2020 18 Svelta Melsele - KVK Ninove Speeldag 
19/01/2020 19 Avanti Stekene - Svelta Melsele Speeldag 
02/02/2020 20 Svelta Melsele - SK Lochristi Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVV Zelzate - Svelta Melsele Speeldag 
16/02/2020 22 Svelta Melsele - KVC Wingene Speeldag 
23/02/2020 23 KVC Jong Lede - Svelta Melsele Speeldag 
08/03/2020 24 Svelta Melsele - KFC Eppegem Speeldag 
15/03/2020 25 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele Speeldag 
22/03/2020 26 Svelta Melsele - FC Lebbeke Speeldag 
29/03/2020 27 Torhout 1992 KM - Svelta Melsele Speeldag 
05/04/2020 28 Svelta Melsele - Olsa Brakel Speeldag 
19/04/2020 29 Svelta Melsele - Oostnieuwkerke Speeldag 
26/04/2020 30 KSV Bornem - Svelta Melsele Speeldag 

Tempo Overijse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Tempo Overijse - Olsa Brakel Speeldag 
08/09/2019 2 Svelta Melsele - Tempo Overijse Speeldag 
15/09/2019 3 Tempo Overijse - KSV Bornem Speeldag 
22/09/2019 4 RFC Wetteren - Tempo Overijse Speeldag 
29/09/2019 5 Oostnieuwkerke - Tempo Overijse Speeldag 
06/10/2019 6 Tempo Overijse - KVK Ninove Speeldag 
13/10/2019 7 Avanti Stekene - Tempo Overijse Speeldag 
20/10/2019 8 Tempo Overijse - SK Lochristi Speeldag 
27/10/2019 9 KVV Zelzate - Tempo Overijse Speeldag 
03/11/2019 10 Tempo Overijse - KVC Wingene Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVC Jong Lede - Tempo Overijse Speeldag 
17/11/2019 12 Tempo Overijse - KFC Eppegem Speeldag 
24/11/2019 13 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse Speeldag 
01/12/2019 14 Tempo Overijse - FC Lebbeke Speeldag 
08/12/2019 15 Torhout 1992 KM - Tempo Overijse Speeldag 
15/12/2019 16 Olsa Brakel - Tempo Overijse Speeldag 
05/01/2020 17 Tempo Overijse - Svelta Melsele Speeldag 
12/01/2020 18 KSV Bornem - Tempo Overijse Speeldag 
19/01/2020 19 Tempo Overijse - RFC Wetteren Speeldag 
02/02/2020 20 Tempo Overijse - Oostnieuwkerke Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVK Ninove - Tempo Overijse Speeldag 
16/02/2020 22 Tempo Overijse - Avanti Stekene Speeldag 
23/02/2020 23 SK Lochristi - Tempo Overijse Speeldag 
08/03/2020 24 Tempo Overijse - KVV Zelzate Speeldag 
15/03/2020 25 KVC Wingene - Tempo Overijse Speeldag 
22/03/2020 26 Tempo Overijse - KVC Jong Lede Speeldag 
29/03/2020 27 KFC Eppegem - Tempo Overijse Speeldag 
05/04/2020 28 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
19/04/2020 29 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
26/04/2020 30 Tempo Overijse - Torhout 1992 KM Speeldag 

Torhout 1992 KM

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVK Ninove - Torhout 1992 KM Speeldag 
08/09/2019 2 Torhout 1992 KM - Avanti Stekene Speeldag 
15/09/2019 3 SK Lochristi - Torhout 1992 KM Speeldag 
22/09/2019 4 Torhout 1992 KM - KVV Zelzate Speeldag 
29/09/2019 5 KVC Wingene - Torhout 1992 KM Speeldag 
06/10/2019 6 Torhout 1992 KM - KVC Jong Lede Speeldag 
13/10/2019 7 KFC Eppegem - Torhout 1992 KM Speeldag 
20/10/2019 8 Torhout 1992 KM - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
27/10/2019 9 FC Lebbeke - Torhout 1992 KM Speeldag 
03/11/2019 10 Torhout 1992 KM - Oostnieuwkerke Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Torhout 1992 KM - Olsa Brakel Speeldag 
17/11/2019 12 Svelta Melsele - Torhout 1992 KM Speeldag 
24/11/2019 13 Torhout 1992 KM - KSV Bornem Speeldag 
01/12/2019 14 RFC Wetteren - Torhout 1992 KM Speeldag 
08/12/2019 15 Torhout 1992 KM - Tempo Overijse Speeldag 
15/12/2019 16 Torhout 1992 KM - KVK Ninove Speeldag 
05/01/2020 17 Avanti Stekene - Torhout 1992 KM Speeldag 
12/01/2020 18 Torhout 1992 KM - SK Lochristi Speeldag 
19/01/2020 19 KVV Zelzate - Torhout 1992 KM Speeldag 
02/02/2020 20 Torhout 1992 KM - KVC Wingene Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVC Jong Lede - Torhout 1992 KM Speeldag 
16/02/2020 22 Torhout 1992 KM - KFC Eppegem Speeldag 
23/02/2020 23 Wolvertem-Merchtem - Torhout 1992 KM Speeldag 
08/03/2020 24 Torhout 1992 KM - FC Lebbeke Speeldag 
15/03/2020 25 Oostnieuwkerke - Torhout 1992 KM Speeldag 
22/03/2020 26 Olsa Brakel - Torhout 1992 KM Speeldag 
29/03/2020 27 Torhout 1992 KM - Svelta Melsele Speeldag 
05/04/2020 28 KSV Bornem - Torhout 1992 KM Speeldag 
19/04/2020 29 Torhout 1992 KM - RFC Wetteren Speeldag 
26/04/2020 30 Tempo Overijse - Torhout 1992 KM Speeldag 

Wolvertem-Merchtem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 SK Lochristi - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
08/09/2019 2 Wolvertem-Merchtem - KVV Zelzate Speeldag 
15/09/2019 3 KVC Wingene - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
22/09/2019 4 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede Speeldag 
29/09/2019 5 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
06/10/2019 6 Wolvertem-Merchtem - Oostnieuwkerke Speeldag 
13/10/2019 7 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke Speeldag 
20/10/2019 8 Torhout 1992 KM - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
27/10/2019 9 Wolvertem-Merchtem - Olsa Brakel Speeldag 
03/11/2019 10 Svelta Melsele - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Wolvertem-Merchtem - KSV Bornem Speeldag 
17/11/2019 12 RFC Wetteren - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
24/11/2019 13 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse Speeldag 
01/12/2019 14 KVK Ninove - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
08/12/2019 15 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene Speeldag 
15/12/2019 16 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi Speeldag 
05/01/2020 17 KVV Zelzate - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
12/01/2020 18 Wolvertem-Merchtem - KVC Wingene Speeldag 
19/01/2020 19 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
02/02/2020 20 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Oostnieuwkerke - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
16/02/2020 22 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
23/02/2020 23 Wolvertem-Merchtem - Torhout 1992 KM Speeldag 
08/03/2020 24 Olsa Brakel - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
15/03/2020 25 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele Speeldag 
22/03/2020 26 KSV Bornem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
29/03/2020 27 Wolvertem-Merchtem - RFC Wetteren Speeldag 
05/04/2020 28 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
19/04/2020 29 Wolvertem-Merchtem - KVK Ninove Speeldag 
26/04/2020 30 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2019-2020) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).