3e Amateurs - VV A
Update: 16/04/2020 om 10:22u
Archief Seizoen 2019-2020 Nationaal D3 Nationale Heren 3e Amateurs - VV A
Laatste update: 16/04/2020 om 10:22u
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezée
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
DE CORONACRISIS EN DE GEVOLGEN VOOR DE VOETBALEXPRESS - WEBPAGINA'S

Vanwege het opschorten van alle nationale en provinciale voetbalwedstrijden (vanaf 12 maart 2020) is de vermelde informatie op deze pagina niet volledig en vervallen, wat het seizoen 2019-2020 betreft, de meeste regelingen en voorwaarden zoals ze hier beschreven staan.

3e KLASSE AMATEURS VV-A - SEIZOEN 2019-2020

De zestien clubs zijn:
KVC Wingene, Avanti Stekene, KVV Zelzate, FC Lebbeke, Svelta Melsele, Jong Lede, Wolvertem-Merchtem, Torhout, KFC Eppegem,
KSV Bornem, Tempo Overijse, KVK Ninove, SK Lochristi, Olsa Brakel, Oostnieuwkerke en RFC Wetteren.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

3e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2018-2019 Promotie/Degradatie 3e Amateurs VV-B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN

- In deze reeks werd de competitie vanwege het corona-virus per 27 maart 2020 opgeschort.
- Het eindklassement werd opgemaakt op basis van de klassering per 12 maart 2020.
- Voor de berekening van de eindcijfers (behaalde punten, aantal gewonnen wedstrijden, doelsaldo, doelpunten voor) gebruikte men deze formule: het hoogste aantal gespeelde wedstrijden in een reeks, gedeeld door de effectieve aantallen, afgerond tot op 2 decimalen

EINDKLASSEMENT 2019-2020 - NA 24 WEDSTRIJDEN

*** = Kampioen / ** = Promotie / * = Degradatie

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Zelzate (2) *** 24 18 2 4 57 21 58
2 KVK Ninove ** 24 14 5 5 52 20 47
3 Olsa Brakel ** 24 14 6 4 47 22 46
4 RFC Wetteren 24 13 8 3 54 30 42
5 FC Lebbeke 24 12 6 6 30 20 42
6 Avanti Stekene 24 10 6 8 33 20 38
7 SK Lochristi 24 10 8 6 40 33 36
8 KVC Jong Lede 24 10 9 5 41 40 35
9 KFC Eppegem (1) 24 9 9 6 38 28 33
10 Wolvertem-Merchtem 24 8 12 4 25 28 28
11 KVC Wingene * 24 8 12 4 24 32 28
12 Torhout 1992 KM 24 8 12 4 34 43 28
13 Tempo Overijse 24 7 12 5 32 42 26
14 Svelta Melsele 24 7 14 3 25 47 24
15 Oostnieuwkerke * 24 6 15 3 17 46 21
16 KSV Bornem * 24 2 20 2 17 94 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Zelzate (2) 4 4 0 0 17 3 12
2 Avanti Stekene 4 4 0 0 12 3 12
3 SK Lochristi 4 3 0 1 12 2 10
4 FC Lebbeke 4 3 0 1 8 3 10
5 Olsa Brakel 4 2 1 1 8 5 7
6 KVK Ninove 4 2 1 1 6 4 7
7 Svelta Melsele 4 2 1 1 7 6 7
8 KVC Jong Lede 4 2 2 0 9 9 6
9 Torhout 1992 KM 4 2 2 0 6 7 6
10 RFC Wetteren 4 1 3 0 6 8 3
11 Wolvertem-Merchtem 4 1 3 0 3 5 3
12 KVC Wingene 4 1 3 0 4 8 3
13 KSV Bornem 4 1 3 0 3 18 3
14 KFC Eppegem (1) 4 0 1 3 3 4 3
15 Oostnieuwkerke 4 0 4 0 2 10 0
16 Tempo Overijse 4 0 4 0 1 12 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Zelzate 10 8 1 1 16 7 25
2 KVK Ninove 10 7 1 2 31 8 23
3 Olsa Brakel 10 6 3 1 26 8 19
4 RFC Wetteren 10 6 4 0 22 12 18
5 Avanti Stekene 10 5 2 3 15 7 18
6 Wolvertem-Merchtem 10 5 2 3 12 8 18
7 Tempo Overijse 10 4 4 2 15 13 14
8 FC Lebbeke 10 4 4 2 10 8 14
9 Torhout 1992 KM 10 4 4 2 18 17 14
10 Oostnieuwkerke 10 4 6 0 8 21 12
11 SK Lochristi 10 3 4 3 14 20 12
12 KVC Wingene 10 3 6 1 9 15 10
13 Svelta Melsele 10 3 7 0 11 22 9
14 KFC Eppegem (1) 10 2 5 3 13 16 9
15 KVC Jong Lede 10 2 6 2 12 22 8
16 KSV Bornem 10 1 8 1 9 37 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Eppegem 10 7 3 0 22 8 21
2 RFC Wetteren 10 6 1 3 26 10 21
3 KVV Zelzate 10 6 1 3 24 11 21
4 KVC Jong Lede 10 6 1 3 20 9 21
5 Olsa Brakel 10 6 2 2 13 9 20
6 FC Lebbeke 10 5 2 3 12 9 18
7 KVK Ninove 10 5 3 2 15 8 17
8 KVC Wingene 10 4 3 3 11 9 15
9 SK Lochristi 10 4 4 2 14 11 14
10 Tempo Overijse 10 3 4 3 16 17 12
11 Oostnieuwkerke 10 2 5 3 7 15 9
12 Torhout 1992 KM 10 2 6 2 10 19 8
13 Svelta Melsele 10 2 6 2 7 19 8
14 Avanti Stekene 10 1 4 5 6 10 8
15 Wolvertem-Merchtem 10 2 7 1 10 15 7
16 KSV Bornem 10 0 9 1 5 39 1
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (1 september 2019) - 1e periode
KVK Ninove - Torhout 1992 KM 3 - 0
KVC Wingene - KVC Jong Lede 1 - 1
Tempo Overijse - Olsa Brakel 0 - 1
KVV Zelzate - KFC Eppegem 1 - 2
Avanti Stekene - FC Lebbeke 0 - 2
SK Lochristi - Wolvertem-Merchtem 3 - 0
Oostnieuwkerke - KSV Bornem 1 - 0
RFC Wetteren - Svelta Melsele 4 - 0


Speeldag 2 (8 september 2019) - 1e periode
Torhout 1992 KM - Avanti Stekene 1 - 1
FC Lebbeke - SK Lochristi 1 - 1
Svelta Melsele - Tempo Overijse 2 - 2
KFC Eppegem - KVC Wingene 2 - 0
KVC Jong Lede - Oostnieuwkerke 3 - 0
KSV Bornem - RFC Wetteren 1 - 5
Olsa Brakel - KVK Ninove 2 - 1
Wolvertem-Merchtem - KVV Zelzate 2 - 3


Speeldag 3 (15 september 2019) - 1e periode
KVK Ninove - Svelta Melsele 2 - 0
KVC Wingene - Wolvertem-Merchtem 1 - 0
Tempo Overijse - KSV Bornem 6 - 0
SK Lochristi - Torhout 1992 KM 2 - 0
KVV Zelzate - FC Lebbeke 2 - 0
Oostnieuwkerke - RFC Wetteren 0 - 2
KVC Jong Lede - KFC Eppegem 1 - 0
Avanti Stekene - Olsa Brakel 0 - 1


Speeldag 4 (22 september 2019) - 1e periode
Torhout 1992 KM - KVV Zelzate 2 - 4
FC Lebbeke - KVC Wingene 1 - 0
Svelta Melsele - Avanti Stekene 1 - 0
KSV Bornem - KVK Ninove 0 - 2
Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede 1 - 2
Olsa Brakel - SK Lochristi 2 - 1
KFC Eppegem - Oostnieuwkerke 2 - 0
RFC Wetteren - Tempo Overijse 5 - 1


Speeldag 5 (29 september 2019) - 1e periode
KVC Wingene - Torhout 1992 KM 1 - 1
KVK Ninove - RFC Wetteren 1 - 1
Oostnieuwkerke - Tempo Overijse 2 - 2
KVV Zelzate - Olsa Brakel 1 - 1
SK Lochristi - Svelta Melsele 0 - 1
KVC Jong Lede - FC Lebbeke 1 - 2
Avanti Stekene - KSV Bornem 2 - 2
KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 3


Speeldag 6 (6 oktober 2019) - 1e periode
Torhout 1992 KM - KVC Jong Lede 1 - 2
FC Lebbeke - KFC Eppegem 1 - 0
Svelta Melsele - KVV Zelzate 0 - 3
Tempo Overijse - KVK Ninove 2 - 1
KSV Bornem - SK Lochristi 1 - 3
RFC Wetteren - Avanti Stekene 1 - 0
Wolvertem-Merchtem - Oostnieuwkerke 0 - 1
Olsa Brakel - KVC Wingene 0 - 2


Speeldag 7 (13 oktober 2019) - 1e periode
KVC Wingene - Svelta Melsele 1 - 0
SK Lochristi - RFC Wetteren 2 - 4
KVV Zelzate - KSV Bornem 3 - 0
Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke 0 - 0
Oostnieuwkerke - KVK Ninove 1 - 3
Avanti Stekene - Tempo Overijse 0 - 0
KVC Jong Lede - Olsa Brakel 1 - 1
KFC Eppegem - Torhout 1992 KM 2 - 1


Speeldag 8 (20 oktober 2019) - 1e periode
KVK Ninove - Avanti Stekene 0 - 1
Torhout 1992 KM - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
FC Lebbeke - Oostnieuwkerke 1 - 1
Tempo Overijse - SK Lochristi 0 - 1
Svelta Melsele - KVC Jong Lede 2 - 2
KSV Bornem - KVC Wingene 1 - 3
RFC Wetteren - KVV Zelzate 2 - 2
Olsa Brakel - KFC Eppegem 0 - 1


Speeldag 9 (27 oktober 2019) - 1e periode
KVC Wingene - RFC Wetteren 1 - 1
FC Lebbeke - Torhout 1992 KM 3 - 1
Wolvertem-Merchtem - Olsa Brakel 1 - 2
KFC Eppegem - Svelta Melsele 3 - 1
SK Lochristi - KVK Ninove 0 - 1
Oostnieuwkerke - Avanti Stekene 1 - 1
KVV Zelzate - Tempo Overijse 4 - 1
KVC Jong Lede - KSV Bornem 5 - 0


Speeldag 10 (3 november 2019) - 1e periode
Tempo Overijse - KVC Wingene 2 - 1
Torhout 1992 KM - Oostnieuwkerke 1 - 0
Olsa Brakel - FC Lebbeke 3 - 1
Svelta Melsele - Wolvertem-Merchtem 0 - 2
KSV Bornem - KFC Eppegem 0 - 9
RFC Wetteren - KVC Jong Lede 1 - 2
Avanti Stekene - SK Lochristi 1 - 1
KVK Ninove - KVV Zelzate 1 - 1


Speeldag 11 (10 november 2019) - 2e periode
Torhout 1992 KM - Olsa Brakel 2 - 0
KVC Wingene - KVK Ninove 0 - 4
FC Lebbeke - Svelta Melsele 4 - 2
KVC Jong Lede - Tempo Overijse 1 - 1
Oostnieuwkerke - SK Lochristi 2 - 1
KVV Zelzate - Avanti Stekene 2 - 1
Wolvertem-Merchtem - KSV Bornem 2 - 0
KFC Eppegem - RFC Wetteren 1 - 3


Speeldag 12 (17 november 2019) - 2e periode
KVK Ninove - KVC Jong Lede 5 - 0
Svelta Melsele - Torhout 1992 KM 3 - 2
Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
KSV Bornem - FC Lebbeke 1 - 1
SK Lochristi - KVV Zelzate 1 - 1
RFC Wetteren - Wolvertem-Merchtem 0 - 1
Avanti Stekene - KVC Wingene 1 - 0
Olsa Brakel - Oostnieuwkerke 6 - 0


Speeldag 13 (24 november 2019) - 2e periode
KVC Wingene - SK Lochristi 1 - 1
Torhout 1992 KM - KSV Bornem 5 - 1
FC Lebbeke - RFC Wetteren 1 - 0
Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 2 - 1
KVC Jong Lede - Avanti Stekene 1 - 3
KFC Eppegem - KVK Ninove 3 - 3
Oostnieuwkerke - KVV Zelzate 0 - 1
Olsa Brakel - Svelta Melsele 3 - 0


Speeldag 14 (1 december 2019) - 2e periode
KVK Ninove - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 0
KSV Bornem - Olsa Brakel 0 - 4
RFC Wetteren - Torhout 1992 KM 5 - 0
SK Lochristi - KVC Jong Lede 1 - 4
KVV Zelzate - KVC Wingene 4 - 0
Avanti Stekene - KFC Eppegem 0 - 0
Oostnieuwkerke - Svelta Melsele 1 - 0


Speeldag 15 (8 december 2019) - 2e periode
Torhout 1992 KM - Tempo Overijse 2 - 2
KVC Wingene - Oostnieuwkerke 4 - 0
FC Lebbeke - KVK Ninove 0 - 1
Svelta Melsele - KSV Bornem 4 - 1
Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene 1 - 3
KFC Eppegem - SK Lochristi 3 - 5
KVC Jong Lede - KVV Zelzate 0 - 1
Olsa Brakel - RFC Wetteren 5 - 0


Speeldag 16 (15 december 2019) - 2e periode
Torhout 1992 KM - KVK Ninove 0 - 1
Svelta Melsele - RFC Wetteren 0 - 3
FC Lebbeke - Avanti Stekene 0 - 0
KVC Jong Lede - KVC Wingene 1 - 3
KSV Bornem - Oostnieuwkerke 1 - 2
Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi 2 - 0
KFC Eppegem - KVV Zelzate 1 - 2
Olsa Brakel - Tempo Overijse 0 - 3


Inhaalwedstrijden (zaterdag 21 december 2019)
Avanti Stekene - Torhout 1992 KM 1 - 2 Speeldag 17
Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede 1 - 3 Speeldag 17


Inhaalwedstrijden (zondag 22 december 2019)
KVC Wingene - KFC Eppegem 1 - 0 Speeldag 17


Speeldag 17 (5 januari 2020) - 2e periode
KVC Wingene - KFC Eppegem 1 - 0
KVK Ninove - Olsa Brakel 2 - 1
Tempo Overijse - Svelta Melsele 3 - 0
Avanti Stekene - Torhout 1992 KM 1 - 2
Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede 1 - 3
KVV Zelzate - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
RFC Wetteren - KSV Bornem 4 - 0
SK Lochristi - FC Lebbeke 1 - 0


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
Torhout 1992 KM - SK Lochristi 2 - 2
Svelta Melsele - KVK Ninove 2 - 1
FC Lebbeke - KVV Zelzate 0 - 1
RFC Wetteren - Oostnieuwkerke 3 - 1
KSV Bornem - Tempo Overijse 3 - 1
Wolvertem-Merchtem - KVC Wingene 1 - 0
KFC Eppegem - KVC Jong Lede 3 - 0
Olsa Brakel - Avanti Stekene 0 - 0


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
KVC Wingene - FC Lebbeke 0 - 1
KVK Ninove - KSV Bornem 11 - 1
Tempo Overijse - RFC Wetteren 1 - 4
KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
Oostnieuwkerke - KFC Eppegem 0 - 2
Avanti Stekene - Svelta Melsele 3 - 0
SK Lochristi - Olsa Brakel 1 - 5
KVV Zelzate - Torhout 1992 KM 2 - 1


Speeldag 20 (2 februari 2020) - 2e periode
Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem 0 - 0
RFC Wetteren - KVK Ninove 0 - 2
Tempo Overijse - Oostnieuwkerke 0 - 1
Torhout 1992 KM - KVC Wingene 2 - 0
Olsa Brakel - KVV Zelzate 2 - 0
Svelta Melsele - SK Lochristi 0 - 1
KSV Bornem - Avanti Stekene 1 - 3
FC Lebbeke - KVC Jong Lede 3 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 9 februari 2020)
KVC Wingene - Olsa Brakel 2 - 1 Speeldag 21
KVK Ninove - Tempo Overijse 3 - 0 Speeldag 21


Speeldag 22 (16 februari 2020) - 3e periode
Torhout 1992 KM - KFC Eppegem 2 - 1
KVK Ninove - Oostnieuwkerke 2 - 0
Svelta Melsele - KVC Wingene 3 - 0
Tempo Overijse - Avanti Stekene 0 - 3
FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
KSV Bornem - KVV Zelzate 0 - 8
Olsa Brakel - KVC Jong Lede 4 - 1
RFC Wetteren - SK Lochristi 0 - 1


Speeldag 23 (23 februari 2020) - 3e periode
KVC Wingene - KSV Bornem 1 - 2
Avanti Stekene - KVK Ninove 3 - 0
KFC Eppegem - Olsa Brakel 1 - 1
Oostnieuwkerke - FC Lebbeke 1 - 4
KVC Jong Lede - Svelta Melsele 1 - 2
Wolvertem-Merchtem - Torhout 1992 KM 0 - 1
KVV Zelzate - RFC Wetteren 3 - 2
SK Lochristi - Tempo Overijse 4 - 1


Speeldag 21 (1 maart 2020) - 3e periode
KVC Wingene - Olsa Brakel 2 - 1
KVK Ninove - Tempo Overijse 3 - 0
KVV Zelzate - Svelta Melsele 4 - 1
KVC Jong Lede - Torhout 1992 KM 4 - 2
Oostnieuwkerke - Wolvertem-Merchtem 0 - 1
Avanti Stekene - RFC Wetteren 3 - 2
KFC Eppegem - FC Lebbeke 0 - 0
SK Lochristi - KSV Bornem 6 - 0


Speeldag 24 (8 maart 2020) - 3e periode
Torhout 1992 KM - FC Lebbeke 1 - 2
KVK Ninove - SK Lochristi 1 - 1
Tempo Overijse - KVV Zelzate 0 - 2
Svelta Melsele - KFC Eppegem 1 - 1
RFC Wetteren - KVC Wingene 2 - 1
Avanti Stekene - Oostnieuwkerke 3 - 1
Olsa Brakel - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
KSV Bornem - KVC Jong Lede 1 - 3


Speeldag 25 (15 maart 2020) - 3e periode
KVC Wingene - Tempo Overijse
FC Lebbeke - Olsa Brakel
Oostnieuwkerke - Torhout 1992 KM
KVV Zelzate - KVK Ninove
SK Lochristi - Avanti Stekene
KVC Jong Lede - RFC Wetteren
KFC Eppegem - KSV Bornem
Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele


Speeldag 26 (22 maart 2020) - 3e periode
KVK Ninove - KVC Wingene
Svelta Melsele - FC Lebbeke
Tempo Overijse - KVC Jong Lede
Olsa Brakel - Torhout 1992 KM
KSV Bornem - Wolvertem-Merchtem
SK Lochristi - Oostnieuwkerke
Avanti Stekene - KVV Zelzate
RFC Wetteren - KFC Eppegem


Speeldag 27 (29 maart 2020) - 3e periode
Torhout 1992 KM - Svelta Melsele
KVC Wingene - Avanti Stekene
FC Lebbeke - KSV Bornem
KVV Zelzate - SK Lochristi
Wolvertem-Merchtem - RFC Wetteren
Oostnieuwkerke - Olsa Brakel
KFC Eppegem - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - KVK Ninove


Speeldag 28 (5 april 2020) - 3e periode
KVK Ninove - KFC Eppegem
Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem
Svelta Melsele - Olsa Brakel
KSV Bornem - Torhout 1992 KM
Avanti Stekene - KVC Jong Lede
KVV Zelzate - Oostnieuwkerke
SK Lochristi - KVC Wingene
RFC Wetteren - FC Lebbeke


Speeldag 29 (19 april 2020) - 3e periode
Wolvertem-Merchtem - KVK Ninove
KVC Wingene - KVV Zelzate
FC Lebbeke - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - SK Lochristi
KFC Eppegem - Avanti Stekene
Svelta Melsele - Oostnieuwkerke
Torhout 1992 KM - RFC Wetteren
Olsa Brakel - KSV Bornem


Speeldag 30 (26 april 2020) - 3e periode
Oostnieuwkerke - KVC Wingene
KSV Bornem - Svelta Melsele
Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem
KVK Ninove - FC Lebbeke
KVV Zelzate - KVC Jong Lede
Tempo Overijse - Torhout 1992 KM
RFC Wetteren - Olsa Brakel
SK Lochristi - KFC Eppegem


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Zelzate 582830
2KVK Ninove 472522
3Olsa Brakel 462818
4RFC Wetteren 422220
5FC Lebbeke 422418
6Avanti Stekene 381919
7SK Lochristi 361620
8KVC Jong Lede 351520
9KFC Eppegem 331815
10Wolvertem-Merchtem 281414
11KVC Wingene 28199
12Torhout 1992 KM 28217
13Tempo Overijse 26188
14Svelta Melsele 24186
15Oostnieuwkerke 211110
16KSV Bornem 844


VERLIESPUNTEN NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Zelzate 1459
2KVK Ninove 251114
3Olsa Brakel 261115
4RFC Wetteren 301416
5FC Lebbeke 301218
6Avanti Stekene 341717
7SK Lochristi 361719
8KVC Jong Lede 372116
9KFC Eppegem 391821
10Wolvertem-Merchtem 442222
11Torhout 1992 KM 441826
12KVC Wingene 441727
13Tempo Overijse 461828
14Svelta Melsele 481830
15Oostnieuwkerke 512526
16KSV Bornem 643232


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Zelzate 1266
2Avanti Stekene 1293
3FC Lebbeke 1037
4SK Lochristi 1064
5Svelta Melsele 743
6Olsa Brakel 761
7KVK Ninove 770
8KVC Jong Lede 633
9Torhout 1992 KM 633
10KSV Bornem 303
11Wolvertem-Merchtem 303
12KFC Eppegem 321
13KVC Wingene 330
14RFC Wetteren 330
15Oostnieuwkerke 000
16Tempo Overijse 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Zelzate 572829
2RFC Wetteren 542727
3KVK Ninove 523220
4Olsa Brakel 472918
5KVC Jong Lede 412021
6SK Lochristi 402119
7KFC Eppegem 382216
8Torhout 1992 KM 342311
9Avanti Stekene 331716
10Tempo Overijse 321715
11FC Lebbeke 301713
12Wolvertem-Merchtem 251213
13Svelta Melsele 25187
14KVC Wingene 241410
15KSV Bornem 17107
16Oostnieuwkerke 17107


TEGENDOELPUNTEN NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Avanti Stekene 20119
2FC Lebbeke 20911
3KVK Ninove 20713
4KVV Zelzate 211011
5Olsa Brakel 221111
6KFC Eppegem 28199
7Wolvertem-Merchtem 281315
8RFC Wetteren 301119
9KVC Wingene 321220
10SK Lochristi 331716
11KVC Jong Lede 401624
12Tempo Overijse 421428
13Torhout 1992 KM 431726
14Oostnieuwkerke 462026
15Svelta Melsele 471829
16KSV Bornem 944450


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 24 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KVV Zelzate 7 18 
2Avanti Stekene 6x7x
3KVK Ninove 4 9 
4RFC Wetteren 4 9 
5FC Lebbeke 4 6x
6Olsa Brakel 4 5 
7SK Lochristi 4 5x
8Wolvertem-Merchtem 4 5 
9KFC Eppegem 4 4 
10KVC Jong Lede 3 6 
11KVC Wingene 3 5 
12Torhout 1992 KM 3 3 
13Tempo Overijse 2 4 
14Svelta Melsele 2 2 
15Oostnieuwkerke 1 2 
16KSV Bornem 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVK Ninove 1156
2KVV Zelzate 936
3KFC Eppegem 945
4Avanti Stekene 954
5FC Lebbeke 844
6Olsa Brakel 853
7Wolvertem-Merchtem 853
8SK Lochristi 743
9RFC Wetteren 642
10Tempo Overijse 642
11KVC Wingene 541
12Oostnieuwkerke 422
13Torhout 1992 KM 431
14Svelta Melsele 321
15KVC Jong Lede 330
16KSV Bornem 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Zelzate 231112
2KVK Ninove 221111
3SK Lochristi 21912
4KVC Jong Lede 211110
5Torhout 1992 KM 20128
6Olsa Brakel 19910
7RFC Wetteren 19910
8Wolvertem-Merchtem 18810
9Tempo Overijse 17710
10KFC Eppegem 17116
11Avanti Stekene 1688
12FC Lebbeke 1697
13KVC Wingene 15105
14Oostnieuwkerke 1486
15KSV Bornem 1385
16Svelta Melsele 1385


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Zelzate 101
2KVK Ninove 211
3SK Lochristi 321
4KVC Jong Lede 312
5Torhout 1992 KM 413
6Olsa Brakel 541
7RFC Wetteren 532
8Wolvertem-Merchtem 642
9Tempo Overijse 752
10KFC Eppegem 716
11Avanti Stekene 844
12FC Lebbeke 835
13KVC Wingene 927
14Oostnieuwkerke 1046
15KSV Bornem 1147
16Svelta Melsele 1147


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 24 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KVV Zelzate 11 9 1 1 28 10 28
2 Olsa Brakel 13 9 1 3 29 11 28
3 KVK Ninove 12 7 4 1 32 7 25
4 FC Lebbeke 12 7 3 2 17 9 24
5 RFC Wetteren 12 7 1 4 27 11 22
6 Torhout 1992 KM 13 6 3 4 23 17 21
7 Avanti Stekene 12 5 4 3 17 11 19
8 KVC Wingene 12 5 4 3 14 12 19
9 Tempo Overijse 12 6 0 6 17 14 18
10 KFC Eppegem 12 5 3 4 22 19 18
11 Svelta Melsele 12 5 3 4 18 18 18
12 SK Lochristi 11 5 1 5 21 17 16
13 KVC Jong Lede 12 4 3 5 20 16 15
14 Wolvertem-Merchtem 12 4 2 6 12 13 14
15 Oostnieuwkerke 12 3 2 7 10 20 11
16 KSV Bornem 12 1 1 10 10 44 4

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 24 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KVV Zelzate 13 9 3 1 29 11 30
2 KVK Ninove 12 7 1 4 20 13 22
3 RFC Wetteren 12 6 2 4 27 19 20
4 KVC Jong Lede 12 6 2 4 21 24 20
5 SK Lochristi 13 5 5 3 19 16 20
6 Avanti Stekene 12 5 4 3 16 9 19
7 Olsa Brakel 11 5 3 3 18 11 18
8 FC Lebbeke 12 5 3 4 13 11 18
9 KFC Eppegem 12 4 3 5 16 9 15
10 Wolvertem-Merchtem 12 4 2 6 13 15 14
11 Oostnieuwkerke 12 3 1 8 7 26 10
12 KVC Wingene 12 3 0 9 10 20 9
13 Tempo Overijse 12 1 5 6 15 28 8
14 Torhout 1992 KM 11 2 1 8 11 26 7
15 Svelta Melsele 12 2 0 10 7 29 6
16 KSV Bornem 12 1 1 10 7 50 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Avanti Stekene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Avanti Stekene - FC Lebbeke 0 - 2
08/09/2019 2 Torhout 1992 KM - Avanti Stekene 1 - 1
15/09/2019 3 Avanti Stekene - Olsa Brakel 0 - 1
22/09/2019 4 Svelta Melsele - Avanti Stekene 1 - 0
29/09/2019 5 Avanti Stekene - KSV Bornem 2 - 2
06/10/2019 6 RFC Wetteren - Avanti Stekene 1 - 0
13/10/2019 7 Avanti Stekene - Tempo Overijse 0 - 0
20/10/2019 8 KVK Ninove - Avanti Stekene 0 - 1
27/10/2019 9 Oostnieuwkerke - Avanti Stekene 1 - 1
03/11/2019 10 Avanti Stekene - SK Lochristi 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVV Zelzate - Avanti Stekene 2 - 1
17/11/2019 12 Avanti Stekene - KVC Wingene 1 - 0
24/11/2019 13 KVC Jong Lede - Avanti Stekene 1 - 3
01/12/2019 14 Avanti Stekene - KFC Eppegem 0 - 0
08/12/2019 15 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene 1 - 3
15/12/2019 16 FC Lebbeke - Avanti Stekene 0 - 0
21/12/2019 17 Avanti Stekene - Torhout 1992 KM 1 - 2
05/01/2020 17 Avanti Stekene - Torhout 1992 KM 21/12   Speeldag 
12/01/2020 18 Olsa Brakel - Avanti Stekene 0 - 0
19/01/2020 19 Avanti Stekene - Svelta Melsele 3 - 0
02/02/2020 20 KSV Bornem - Avanti Stekene 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 Tempo Overijse - Avanti Stekene 0 - 3
23/02/2020 23 Avanti Stekene - KVK Ninove 3 - 0
01/03/2020 21 Avanti Stekene - RFC Wetteren 3 - 2
08/03/2020 24 Avanti Stekene - Oostnieuwkerke 3 - 1
15/03/2020 25 SK Lochristi - Avanti Stekene Speeldag 
22/03/2020 26 Avanti Stekene - KVV Zelzate Speeldag 
29/03/2020 27 KVC Wingene - Avanti Stekene Speeldag 
05/04/2020 28 Avanti Stekene - KVC Jong Lede Speeldag 
19/04/2020 29 KFC Eppegem - Avanti Stekene Speeldag 
26/04/2020 30 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

FC Lebbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Avanti Stekene - FC Lebbeke 0 - 2
08/09/2019 2 FC Lebbeke - SK Lochristi 1 - 1
15/09/2019 3 KVV Zelzate - FC Lebbeke 2 - 0
22/09/2019 4 FC Lebbeke - KVC Wingene 1 - 0
29/09/2019 5 KVC Jong Lede - FC Lebbeke 1 - 2
06/10/2019 6 FC Lebbeke - KFC Eppegem 1 - 0
13/10/2019 7 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke 0 - 0
20/10/2019 8 FC Lebbeke - Oostnieuwkerke 1 - 1
27/10/2019 9 FC Lebbeke - Torhout 1992 KM 3 - 1
03/11/2019 10 Olsa Brakel - FC Lebbeke 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 FC Lebbeke - Svelta Melsele 4 - 2
17/11/2019 12 KSV Bornem - FC Lebbeke 1 - 1
24/11/2019 13 FC Lebbeke - RFC Wetteren 1 - 0
01/12/2019 14 Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 0
08/12/2019 15 FC Lebbeke - KVK Ninove 0 - 1
15/12/2019 16 FC Lebbeke - Avanti Stekene 0 - 0
05/01/2020 17 SK Lochristi - FC Lebbeke 1 - 0
12/01/2020 18 FC Lebbeke - KVV Zelzate 0 - 1
19/01/2020 19 KVC Wingene - FC Lebbeke 0 - 1
02/02/2020 20 FC Lebbeke - KVC Jong Lede 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
23/02/2020 23 Oostnieuwkerke - FC Lebbeke 1 - 4
01/03/2020 21 KFC Eppegem - FC Lebbeke 0 - 0
08/03/2020 24 Torhout 1992 KM - FC Lebbeke 1 - 2
15/03/2020 25 FC Lebbeke - Olsa Brakel Speeldag 
22/03/2020 26 Svelta Melsele - FC Lebbeke Speeldag 
29/03/2020 27 FC Lebbeke - KSV Bornem Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Wetteren - FC Lebbeke Speeldag 
19/04/2020 29 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
26/04/2020 30 KVK Ninove - FC Lebbeke Speeldag 

KFC Eppegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVV Zelzate - KFC Eppegem 1 - 2
08/09/2019 2 KFC Eppegem - KVC Wingene 2 - 0
15/09/2019 3 KVC Jong Lede - KFC Eppegem 1 - 0
22/09/2019 4 KFC Eppegem - Oostnieuwkerke 2 - 0
29/09/2019 5 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 3
06/10/2019 6 FC Lebbeke - KFC Eppegem 1 - 0
13/10/2019 7 KFC Eppegem - Torhout 1992 KM 2 - 1
20/10/2019 8 Olsa Brakel - KFC Eppegem 0 - 1
27/10/2019 9 KFC Eppegem - Svelta Melsele 3 - 1
03/11/2019 10 KSV Bornem - KFC Eppegem 0 - 9

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Eppegem - RFC Wetteren 1 - 3
17/11/2019 12 Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
24/11/2019 13 KFC Eppegem - KVK Ninove 3 - 3
01/12/2019 14 Avanti Stekene - KFC Eppegem 0 - 0
08/12/2019 15 KFC Eppegem - SK Lochristi 3 - 5
15/12/2019 16 KFC Eppegem - KVV Zelzate 1 - 2
22/12/2019 17 KVC Wingene - KFC Eppegem 1 - 0
05/01/2020 17 KVC Wingene - KFC Eppegem 22/12   Speeldag 
12/01/2020 18 KFC Eppegem - KVC Jong Lede 3 - 0
19/01/2020 19 Oostnieuwkerke - KFC Eppegem 0 - 2
02/02/2020 20 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 Torhout 1992 KM - KFC Eppegem 2 - 1
23/02/2020 23 KFC Eppegem - Olsa Brakel 1 - 1
01/03/2020 21 KFC Eppegem - FC Lebbeke 0 - 0
08/03/2020 24 Svelta Melsele - KFC Eppegem 1 - 1
15/03/2020 25 KFC Eppegem - KSV Bornem Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Wetteren - KFC Eppegem Speeldag 
29/03/2020 27 KFC Eppegem - Tempo Overijse Speeldag 
05/04/2020 28 KVK Ninove - KFC Eppegem Speeldag 
19/04/2020 29 KFC Eppegem - Avanti Stekene Speeldag 
26/04/2020 30 SK Lochristi - KFC Eppegem Speeldag 

KSV Bornem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Oostnieuwkerke - KSV Bornem 1 - 0
08/09/2019 2 KSV Bornem - RFC Wetteren 1 - 5
15/09/2019 3 Tempo Overijse - KSV Bornem 6 - 0
22/09/2019 4 KSV Bornem - KVK Ninove 0 - 2
29/09/2019 5 Avanti Stekene - KSV Bornem 2 - 2
06/10/2019 6 KSV Bornem - SK Lochristi 1 - 3
13/10/2019 7 KVV Zelzate - KSV Bornem 3 - 0
20/10/2019 8 KSV Bornem - KVC Wingene 1 - 3
27/10/2019 9 KVC Jong Lede - KSV Bornem 5 - 0
03/11/2019 10 KSV Bornem - KFC Eppegem 0 - 9

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Wolvertem-Merchtem - KSV Bornem 2 - 0
17/11/2019 12 KSV Bornem - FC Lebbeke 1 - 1
24/11/2019 13 Torhout 1992 KM - KSV Bornem 5 - 1
01/12/2019 14 KSV Bornem - Olsa Brakel 0 - 4
08/12/2019 15 Svelta Melsele - KSV Bornem 4 - 1
15/12/2019 16 KSV Bornem - Oostnieuwkerke 1 - 2
05/01/2020 17 RFC Wetteren - KSV Bornem 4 - 0
12/01/2020 18 KSV Bornem - Tempo Overijse 3 - 1
19/01/2020 19 KVK Ninove - KSV Bornem 11 - 1
02/02/2020 20 KSV Bornem - Avanti Stekene 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 KSV Bornem - KVV Zelzate 0 - 8
23/02/2020 23 KVC Wingene - KSV Bornem 1 - 2
01/03/2020 21 SK Lochristi - KSV Bornem 6 - 0
08/03/2020 24 KSV Bornem - KVC Jong Lede 1 - 3
15/03/2020 25 KFC Eppegem - KSV Bornem Speeldag 
22/03/2020 26 KSV Bornem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
29/03/2020 27 FC Lebbeke - KSV Bornem Speeldag 
05/04/2020 28 KSV Bornem - Torhout 1992 KM Speeldag 
19/04/2020 29 Olsa Brakel - KSV Bornem Speeldag 
26/04/2020 30 KSV Bornem - Svelta Melsele Speeldag 

KVC Jong Lede

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVC Wingene - KVC Jong Lede 1 - 1
08/09/2019 2 KVC Jong Lede - Oostnieuwkerke 3 - 0
15/09/2019 3 KVC Jong Lede - KFC Eppegem 1 - 0
22/09/2019 4 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede 1 - 2
29/09/2019 5 KVC Jong Lede - FC Lebbeke 1 - 2
06/10/2019 6 Torhout 1992 KM - KVC Jong Lede 1 - 2
13/10/2019 7 KVC Jong Lede - Olsa Brakel 1 - 1
20/10/2019 8 Svelta Melsele - KVC Jong Lede 2 - 2
27/10/2019 9 KVC Jong Lede - KSV Bornem 5 - 0
03/11/2019 10 RFC Wetteren - KVC Jong Lede 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVC Jong Lede - Tempo Overijse 1 - 1
17/11/2019 12 KVK Ninove - KVC Jong Lede 5 - 0
24/11/2019 13 KVC Jong Lede - Avanti Stekene 1 - 3
01/12/2019 14 SK Lochristi - KVC Jong Lede 1 - 4
08/12/2019 15 KVC Jong Lede - KVV Zelzate 0 - 1
15/12/2019 16 KVC Jong Lede - KVC Wingene 1 - 3
21/12/2019 17 Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede 1 - 3
05/01/2020 17 Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede 21/12   Speeldag 
12/01/2020 18 KFC Eppegem - KVC Jong Lede 3 - 0
19/01/2020 19 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
02/02/2020 20 FC Lebbeke - KVC Jong Lede 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 Olsa Brakel - KVC Jong Lede 4 - 1
23/02/2020 23 KVC Jong Lede - Svelta Melsele 1 - 2
01/03/2020 21 KVC Jong Lede - Torhout 1992 KM 4 - 2
08/03/2020 24 KSV Bornem - KVC Jong Lede 1 - 3
15/03/2020 25 KVC Jong Lede - RFC Wetteren Speeldag 
22/03/2020 26 Tempo Overijse - KVC Jong Lede Speeldag 
29/03/2020 27 KVC Jong Lede - KVK Ninove Speeldag 
05/04/2020 28 Avanti Stekene - KVC Jong Lede Speeldag 
19/04/2020 29 KVC Jong Lede - SK Lochristi Speeldag 
26/04/2020 30 KVV Zelzate - KVC Jong Lede Speeldag 

KVC Wingene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVC Wingene - KVC Jong Lede 1 - 1
08/09/2019 2 KFC Eppegem - KVC Wingene 2 - 0
15/09/2019 3 KVC Wingene - Wolvertem-Merchtem 1 - 0
22/09/2019 4 FC Lebbeke - KVC Wingene 1 - 0
29/09/2019 5 KVC Wingene - Torhout 1992 KM 1 - 1
06/10/2019 6 Olsa Brakel - KVC Wingene 0 - 2
13/10/2019 7 KVC Wingene - Svelta Melsele 1 - 0
20/10/2019 8 KSV Bornem - KVC Wingene 1 - 3
27/10/2019 9 KVC Wingene - RFC Wetteren 1 - 1
03/11/2019 10 Tempo Overijse - KVC Wingene 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVC Wingene - KVK Ninove 0 - 4
17/11/2019 12 Avanti Stekene - KVC Wingene 1 - 0
24/11/2019 13 KVC Wingene - SK Lochristi 1 - 1
01/12/2019 14 KVV Zelzate - KVC Wingene 4 - 0
08/12/2019 15 KVC Wingene - Oostnieuwkerke 4 - 0
15/12/2019 16 KVC Jong Lede - KVC Wingene 1 - 3
22/12/2019 17 KVC Wingene - KFC Eppegem 1 - 0
05/01/2020 17 KVC Wingene - KFC Eppegem 22/12   Speeldag 
12/01/2020 18 Wolvertem-Merchtem - KVC Wingene 1 - 0
19/01/2020 19 KVC Wingene - FC Lebbeke 0 - 1
02/02/2020 20 Torhout 1992 KM - KVC Wingene 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVC Wingene - Olsa Brakel 2 - 1
16/02/2020 22 Svelta Melsele - KVC Wingene 3 - 0
23/02/2020 23 KVC Wingene - KSV Bornem 1 - 2
01/03/2020 21 KVC Wingene - Olsa Brakel 09/02   Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Wetteren - KVC Wingene 2 - 1
15/03/2020 25 KVC Wingene - Tempo Overijse Speeldag 
22/03/2020 26 KVK Ninove - KVC Wingene Speeldag 
29/03/2020 27 KVC Wingene - Avanti Stekene Speeldag 
05/04/2020 28 SK Lochristi - KVC Wingene Speeldag 
19/04/2020 29 KVC Wingene - KVV Zelzate Speeldag 
26/04/2020 30 Oostnieuwkerke - KVC Wingene Speeldag 

KVK Ninove

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVK Ninove - Torhout 1992 KM 3 - 0
08/09/2019 2 Olsa Brakel - KVK Ninove 2 - 1
15/09/2019 3 KVK Ninove - Svelta Melsele 2 - 0
22/09/2019 4 KSV Bornem - KVK Ninove 0 - 2
29/09/2019 5 KVK Ninove - RFC Wetteren 1 - 1
06/10/2019 6 Tempo Overijse - KVK Ninove 2 - 1
13/10/2019 7 Oostnieuwkerke - KVK Ninove 1 - 3
20/10/2019 8 KVK Ninove - Avanti Stekene 0 - 1
27/10/2019 9 SK Lochristi - KVK Ninove 0 - 1
03/11/2019 10 KVK Ninove - KVV Zelzate 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVC Wingene - KVK Ninove 0 - 4
17/11/2019 12 KVK Ninove - KVC Jong Lede 5 - 0
24/11/2019 13 KFC Eppegem - KVK Ninove 3 - 3
01/12/2019 14 KVK Ninove - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
08/12/2019 15 FC Lebbeke - KVK Ninove 0 - 1
15/12/2019 16 Torhout 1992 KM - KVK Ninove 0 - 1
05/01/2020 17 KVK Ninove - Olsa Brakel 2 - 1
12/01/2020 18 Svelta Melsele - KVK Ninove 2 - 1
19/01/2020 19 KVK Ninove - KSV Bornem 11 - 1
02/02/2020 20 RFC Wetteren - KVK Ninove 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVK Ninove - Tempo Overijse 3 - 0
16/02/2020 22 KVK Ninove - Oostnieuwkerke 2 - 0
23/02/2020 23 Avanti Stekene - KVK Ninove 3 - 0
01/03/2020 21 KVK Ninove - Tempo Overijse 09/02   Speeldag 
08/03/2020 24 KVK Ninove - SK Lochristi 1 - 1
15/03/2020 25 KVV Zelzate - KVK Ninove Speeldag 
22/03/2020 26 KVK Ninove - KVC Wingene Speeldag 
29/03/2020 27 KVC Jong Lede - KVK Ninove Speeldag 
05/04/2020 28 KVK Ninove - KFC Eppegem Speeldag 
19/04/2020 29 Wolvertem-Merchtem - KVK Ninove Speeldag 
26/04/2020 30 KVK Ninove - FC Lebbeke Speeldag 

KVV Zelzate

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVV Zelzate - KFC Eppegem 1 - 2
08/09/2019 2 Wolvertem-Merchtem - KVV Zelzate 2 - 3
15/09/2019 3 KVV Zelzate - FC Lebbeke 2 - 0
22/09/2019 4 Torhout 1992 KM - KVV Zelzate 2 - 4
29/09/2019 5 KVV Zelzate - Olsa Brakel 1 - 1
06/10/2019 6 Svelta Melsele - KVV Zelzate 0 - 3
13/10/2019 7 KVV Zelzate - KSV Bornem 3 - 0
20/10/2019 8 RFC Wetteren - KVV Zelzate 2 - 2
27/10/2019 9 KVV Zelzate - Tempo Overijse 4 - 1
03/11/2019 10 KVK Ninove - KVV Zelzate 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVV Zelzate - Avanti Stekene 2 - 1
17/11/2019 12 SK Lochristi - KVV Zelzate 1 - 1
24/11/2019 13 Oostnieuwkerke - KVV Zelzate 0 - 1
01/12/2019 14 KVV Zelzate - KVC Wingene 4 - 0
08/12/2019 15 KVC Jong Lede - KVV Zelzate 0 - 1
15/12/2019 16 KFC Eppegem - KVV Zelzate 1 - 2
05/01/2020 17 KVV Zelzate - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
12/01/2020 18 FC Lebbeke - KVV Zelzate 0 - 1
19/01/2020 19 KVV Zelzate - Torhout 1992 KM 2 - 1
02/02/2020 20 Olsa Brakel - KVV Zelzate 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 KSV Bornem - KVV Zelzate 0 - 8
23/02/2020 23 KVV Zelzate - RFC Wetteren 3 - 2
01/03/2020 21 KVV Zelzate - Svelta Melsele 4 - 1
08/03/2020 24 Tempo Overijse - KVV Zelzate 0 - 2
15/03/2020 25 KVV Zelzate - KVK Ninove Speeldag 
22/03/2020 26 Avanti Stekene - KVV Zelzate Speeldag 
29/03/2020 27 KVV Zelzate - SK Lochristi Speeldag 
05/04/2020 28 KVV Zelzate - Oostnieuwkerke Speeldag 
19/04/2020 29 KVC Wingene - KVV Zelzate Speeldag 
26/04/2020 30 KVV Zelzate - KVC Jong Lede Speeldag 

Olsa Brakel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Tempo Overijse - Olsa Brakel 0 - 1
08/09/2019 2 Olsa Brakel - KVK Ninove 2 - 1
15/09/2019 3 Avanti Stekene - Olsa Brakel 0 - 1
22/09/2019 4 Olsa Brakel - SK Lochristi 2 - 1
29/09/2019 5 KVV Zelzate - Olsa Brakel 1 - 1
06/10/2019 6 Olsa Brakel - KVC Wingene 0 - 2
13/10/2019 7 KVC Jong Lede - Olsa Brakel 1 - 1
20/10/2019 8 Olsa Brakel - KFC Eppegem 0 - 1
27/10/2019 9 Wolvertem-Merchtem - Olsa Brakel 1 - 2
03/11/2019 10 Olsa Brakel - FC Lebbeke 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Torhout 1992 KM - Olsa Brakel 2 - 0
17/11/2019 12 Olsa Brakel - Oostnieuwkerke 6 - 0
24/11/2019 13 Olsa Brakel - Svelta Melsele 3 - 0
01/12/2019 14 KSV Bornem - Olsa Brakel 0 - 4
08/12/2019 15 Olsa Brakel - RFC Wetteren 5 - 0
15/12/2019 16 Olsa Brakel - Tempo Overijse 0 - 3
05/01/2020 17 KVK Ninove - Olsa Brakel 2 - 1
12/01/2020 18 Olsa Brakel - Avanti Stekene 0 - 0
19/01/2020 19 SK Lochristi - Olsa Brakel 1 - 5
02/02/2020 20 Olsa Brakel - KVV Zelzate 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVC Wingene - Olsa Brakel 2 - 1
16/02/2020 22 Olsa Brakel - KVC Jong Lede 4 - 1
23/02/2020 23 KFC Eppegem - Olsa Brakel 1 - 1
01/03/2020 21 KVC Wingene - Olsa Brakel 09/02   Speeldag 
08/03/2020 24 Olsa Brakel - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
15/03/2020 25 FC Lebbeke - Olsa Brakel Speeldag 
22/03/2020 26 Olsa Brakel - Torhout 1992 KM Speeldag 
29/03/2020 27 Oostnieuwkerke - Olsa Brakel Speeldag 
05/04/2020 28 Svelta Melsele - Olsa Brakel Speeldag 
19/04/2020 29 Olsa Brakel - KSV Bornem Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Wetteren - Olsa Brakel Speeldag 

Oostnieuwkerke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Oostnieuwkerke - KSV Bornem 1 - 0
08/09/2019 2 KVC Jong Lede - Oostnieuwkerke 3 - 0
15/09/2019 3 Oostnieuwkerke - RFC Wetteren 0 - 2
22/09/2019 4 KFC Eppegem - Oostnieuwkerke 2 - 0
29/09/2019 5 Oostnieuwkerke - Tempo Overijse 2 - 2
06/10/2019 6 Wolvertem-Merchtem - Oostnieuwkerke 0 - 1
13/10/2019 7 Oostnieuwkerke - KVK Ninove 1 - 3
20/10/2019 8 FC Lebbeke - Oostnieuwkerke 1 - 1
27/10/2019 9 Oostnieuwkerke - Avanti Stekene 1 - 1
03/11/2019 10 Torhout 1992 KM - Oostnieuwkerke 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Oostnieuwkerke - SK Lochristi 2 - 1
17/11/2019 12 Olsa Brakel - Oostnieuwkerke 6 - 0
24/11/2019 13 Oostnieuwkerke - KVV Zelzate 0 - 1
01/12/2019 14 Oostnieuwkerke - Svelta Melsele 1 - 0
08/12/2019 15 KVC Wingene - Oostnieuwkerke 4 - 0
15/12/2019 16 KSV Bornem - Oostnieuwkerke 1 - 2
21/12/2019 17 Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede 1 - 3
05/01/2020 17 Oostnieuwkerke - KVC Jong Lede 21/12   Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Wetteren - Oostnieuwkerke 3 - 1
19/01/2020 19 Oostnieuwkerke - KFC Eppegem 0 - 2
02/02/2020 20 Tempo Overijse - Oostnieuwkerke 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 KVK Ninove - Oostnieuwkerke 2 - 0
23/02/2020 23 Oostnieuwkerke - FC Lebbeke 1 - 4
01/03/2020 21 Oostnieuwkerke - Wolvertem-Merchtem 0 - 1
08/03/2020 24 Avanti Stekene - Oostnieuwkerke 3 - 1
15/03/2020 25 Oostnieuwkerke - Torhout 1992 KM Speeldag 
22/03/2020 26 SK Lochristi - Oostnieuwkerke Speeldag 
29/03/2020 27 Oostnieuwkerke - Olsa Brakel Speeldag 
05/04/2020 28 KVV Zelzate - Oostnieuwkerke Speeldag 
19/04/2020 29 Svelta Melsele - Oostnieuwkerke Speeldag 
26/04/2020 30 Oostnieuwkerke - KVC Wingene Speeldag 

RFC Wetteren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 RFC Wetteren - Svelta Melsele 4 - 0
08/09/2019 2 KSV Bornem - RFC Wetteren 1 - 5
15/09/2019 3 Oostnieuwkerke - RFC Wetteren 0 - 2
22/09/2019 4 RFC Wetteren - Tempo Overijse 5 - 1
29/09/2019 5 KVK Ninove - RFC Wetteren 1 - 1
06/10/2019 6 RFC Wetteren - Avanti Stekene 1 - 0
13/10/2019 7 SK Lochristi - RFC Wetteren 2 - 4
20/10/2019 8 RFC Wetteren - KVV Zelzate 2 - 2
27/10/2019 9 KVC Wingene - RFC Wetteren 1 - 1
03/11/2019 10 RFC Wetteren - KVC Jong Lede 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Eppegem - RFC Wetteren 1 - 3
17/11/2019 12 RFC Wetteren - Wolvertem-Merchtem 0 - 1
24/11/2019 13 FC Lebbeke - RFC Wetteren 1 - 0
01/12/2019 14 RFC Wetteren - Torhout 1992 KM 5 - 0
08/12/2019 15 Olsa Brakel - RFC Wetteren 5 - 0
15/12/2019 16 Svelta Melsele - RFC Wetteren 0 - 3
05/01/2020 17 RFC Wetteren - KSV Bornem 4 - 0
12/01/2020 18 RFC Wetteren - Oostnieuwkerke 3 - 1
19/01/2020 19 Tempo Overijse - RFC Wetteren 1 - 4
02/02/2020 20 RFC Wetteren - KVK Ninove 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 RFC Wetteren - SK Lochristi 0 - 1
23/02/2020 23 KVV Zelzate - RFC Wetteren 3 - 2
01/03/2020 21 Avanti Stekene - RFC Wetteren 3 - 2
08/03/2020 24 RFC Wetteren - KVC Wingene 2 - 1
15/03/2020 25 KVC Jong Lede - RFC Wetteren Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Wetteren - KFC Eppegem Speeldag 
29/03/2020 27 Wolvertem-Merchtem - RFC Wetteren Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Wetteren - FC Lebbeke Speeldag 
19/04/2020 29 Torhout 1992 KM - RFC Wetteren Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Wetteren - Olsa Brakel Speeldag 

SK Lochristi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 SK Lochristi - Wolvertem-Merchtem 3 - 0
08/09/2019 2 FC Lebbeke - SK Lochristi 1 - 1
15/09/2019 3 SK Lochristi - Torhout 1992 KM 2 - 0
22/09/2019 4 Olsa Brakel - SK Lochristi 2 - 1
29/09/2019 5 SK Lochristi - Svelta Melsele 0 - 1
06/10/2019 6 KSV Bornem - SK Lochristi 1 - 3
13/10/2019 7 SK Lochristi - RFC Wetteren 2 - 4
20/10/2019 8 Tempo Overijse - SK Lochristi 0 - 1
27/10/2019 9 SK Lochristi - KVK Ninove 0 - 1
03/11/2019 10 Avanti Stekene - SK Lochristi 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Oostnieuwkerke - SK Lochristi 2 - 1
17/11/2019 12 SK Lochristi - KVV Zelzate 1 - 1
24/11/2019 13 KVC Wingene - SK Lochristi 1 - 1
01/12/2019 14 SK Lochristi - KVC Jong Lede 1 - 4
08/12/2019 15 KFC Eppegem - SK Lochristi 3 - 5
15/12/2019 16 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi 2 - 0
05/01/2020 17 SK Lochristi - FC Lebbeke 1 - 0
12/01/2020 18 Torhout 1992 KM - SK Lochristi 2 - 2
19/01/2020 19 SK Lochristi - Olsa Brakel 1 - 5
02/02/2020 20 Svelta Melsele - SK Lochristi 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 RFC Wetteren - SK Lochristi 0 - 1
23/02/2020 23 SK Lochristi - Tempo Overijse 4 - 1
01/03/2020 21 SK Lochristi - KSV Bornem 6 - 0
08/03/2020 24 KVK Ninove - SK Lochristi 1 - 1
15/03/2020 25 SK Lochristi - Avanti Stekene Speeldag 
22/03/2020 26 SK Lochristi - Oostnieuwkerke Speeldag 
29/03/2020 27 KVV Zelzate - SK Lochristi Speeldag 
05/04/2020 28 SK Lochristi - KVC Wingene Speeldag 
19/04/2020 29 KVC Jong Lede - SK Lochristi Speeldag 
26/04/2020 30 SK Lochristi - KFC Eppegem Speeldag 

Svelta Melsele

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 RFC Wetteren - Svelta Melsele 4 - 0
08/09/2019 2 Svelta Melsele - Tempo Overijse 2 - 2
15/09/2019 3 KVK Ninove - Svelta Melsele 2 - 0
22/09/2019 4 Svelta Melsele - Avanti Stekene 1 - 0
29/09/2019 5 SK Lochristi - Svelta Melsele 0 - 1
06/10/2019 6 Svelta Melsele - KVV Zelzate 0 - 3
13/10/2019 7 KVC Wingene - Svelta Melsele 1 - 0
20/10/2019 8 Svelta Melsele - KVC Jong Lede 2 - 2
27/10/2019 9 KFC Eppegem - Svelta Melsele 3 - 1
03/11/2019 10 Svelta Melsele - Wolvertem-Merchtem 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 FC Lebbeke - Svelta Melsele 4 - 2
17/11/2019 12 Svelta Melsele - Torhout 1992 KM 3 - 2
24/11/2019 13 Olsa Brakel - Svelta Melsele 3 - 0
01/12/2019 14 Oostnieuwkerke - Svelta Melsele 1 - 0
08/12/2019 15 Svelta Melsele - KSV Bornem 4 - 1
15/12/2019 16 Svelta Melsele - RFC Wetteren 0 - 3
05/01/2020 17 Tempo Overijse - Svelta Melsele 3 - 0
12/01/2020 18 Svelta Melsele - KVK Ninove 2 - 1
19/01/2020 19 Avanti Stekene - Svelta Melsele 3 - 0
02/02/2020 20 Svelta Melsele - SK Lochristi 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 Svelta Melsele - KVC Wingene 3 - 0
23/02/2020 23 KVC Jong Lede - Svelta Melsele 1 - 2
01/03/2020 21 KVV Zelzate - Svelta Melsele 4 - 1
08/03/2020 24 Svelta Melsele - KFC Eppegem 1 - 1
15/03/2020 25 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele Speeldag 
22/03/2020 26 Svelta Melsele - FC Lebbeke Speeldag 
29/03/2020 27 Torhout 1992 KM - Svelta Melsele Speeldag 
05/04/2020 28 Svelta Melsele - Olsa Brakel Speeldag 
19/04/2020 29 Svelta Melsele - Oostnieuwkerke Speeldag 
26/04/2020 30 KSV Bornem - Svelta Melsele Speeldag 

Tempo Overijse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Tempo Overijse - Olsa Brakel 0 - 1
08/09/2019 2 Svelta Melsele - Tempo Overijse 2 - 2
15/09/2019 3 Tempo Overijse - KSV Bornem 6 - 0
22/09/2019 4 RFC Wetteren - Tempo Overijse 5 - 1
29/09/2019 5 Oostnieuwkerke - Tempo Overijse 2 - 2
06/10/2019 6 Tempo Overijse - KVK Ninove 2 - 1
13/10/2019 7 Avanti Stekene - Tempo Overijse 0 - 0
20/10/2019 8 Tempo Overijse - SK Lochristi 0 - 1
27/10/2019 9 KVV Zelzate - Tempo Overijse 4 - 1
03/11/2019 10 Tempo Overijse - KVC Wingene 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVC Jong Lede - Tempo Overijse 1 - 1
17/11/2019 12 Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
24/11/2019 13 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 2 - 1
01/12/2019 14 Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 0
08/12/2019 15 Torhout 1992 KM - Tempo Overijse 2 - 2
15/12/2019 16 Olsa Brakel - Tempo Overijse 0 - 3
05/01/2020 17 Tempo Overijse - Svelta Melsele 3 - 0
12/01/2020 18 KSV Bornem - Tempo Overijse 3 - 1
19/01/2020 19 Tempo Overijse - RFC Wetteren 1 - 4
02/02/2020 20 Tempo Overijse - Oostnieuwkerke 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 KVK Ninove - Tempo Overijse 3 - 0
16/02/2020 22 Tempo Overijse - Avanti Stekene 0 - 3
23/02/2020 23 SK Lochristi - Tempo Overijse 4 - 1
01/03/2020 21 KVK Ninove - Tempo Overijse 09/02   Speeldag 
08/03/2020 24 Tempo Overijse - KVV Zelzate 0 - 2
15/03/2020 25 KVC Wingene - Tempo Overijse Speeldag 
22/03/2020 26 Tempo Overijse - KVC Jong Lede Speeldag 
29/03/2020 27 KFC Eppegem - Tempo Overijse Speeldag 
05/04/2020 28 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
19/04/2020 29 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
26/04/2020 30 Tempo Overijse - Torhout 1992 KM Speeldag 

Torhout 1992 KM

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVK Ninove - Torhout 1992 KM 3 - 0
08/09/2019 2 Torhout 1992 KM - Avanti Stekene 1 - 1
15/09/2019 3 SK Lochristi - Torhout 1992 KM 2 - 0
22/09/2019 4 Torhout 1992 KM - KVV Zelzate 2 - 4
29/09/2019 5 KVC Wingene - Torhout 1992 KM 1 - 1
06/10/2019 6 Torhout 1992 KM - KVC Jong Lede 1 - 2
13/10/2019 7 KFC Eppegem - Torhout 1992 KM 2 - 1
20/10/2019 8 Torhout 1992 KM - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
27/10/2019 9 FC Lebbeke - Torhout 1992 KM 3 - 1
03/11/2019 10 Torhout 1992 KM - Oostnieuwkerke 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Torhout 1992 KM - Olsa Brakel 2 - 0
17/11/2019 12 Svelta Melsele - Torhout 1992 KM 3 - 2
24/11/2019 13 Torhout 1992 KM - KSV Bornem 5 - 1
01/12/2019 14 RFC Wetteren - Torhout 1992 KM 5 - 0
08/12/2019 15 Torhout 1992 KM - Tempo Overijse 2 - 2
15/12/2019 16 Torhout 1992 KM - KVK Ninove 0 - 1
21/12/2019 17 Avanti Stekene - Torhout 1992 KM 1 - 2
05/01/2020 17 Avanti Stekene - Torhout 1992 KM 21/12   Speeldag 
12/01/2020 18 Torhout 1992 KM - SK Lochristi 2 - 2
19/01/2020 19 KVV Zelzate - Torhout 1992 KM 2 - 1
02/02/2020 20 Torhout 1992 KM - KVC Wingene 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 Torhout 1992 KM - KFC Eppegem 2 - 1
23/02/2020 23 Wolvertem-Merchtem - Torhout 1992 KM 0 - 1
01/03/2020 21 KVC Jong Lede - Torhout 1992 KM 4 - 2
08/03/2020 24 Torhout 1992 KM - FC Lebbeke 1 - 2
15/03/2020 25 Oostnieuwkerke - Torhout 1992 KM Speeldag 
22/03/2020 26 Olsa Brakel - Torhout 1992 KM Speeldag 
29/03/2020 27 Torhout 1992 KM - Svelta Melsele Speeldag 
05/04/2020 28 KSV Bornem - Torhout 1992 KM Speeldag 
19/04/2020 29 Torhout 1992 KM - RFC Wetteren Speeldag 
26/04/2020 30 Tempo Overijse - Torhout 1992 KM Speeldag 

Wolvertem-Merchtem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 SK Lochristi - Wolvertem-Merchtem 3 - 0
08/09/2019 2 Wolvertem-Merchtem - KVV Zelzate 2 - 3
15/09/2019 3 KVC Wingene - Wolvertem-Merchtem 1 - 0
22/09/2019 4 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede 1 - 2
29/09/2019 5 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 3
06/10/2019 6 Wolvertem-Merchtem - Oostnieuwkerke 0 - 1
13/10/2019 7 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke 0 - 0
20/10/2019 8 Torhout 1992 KM - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
27/10/2019 9 Wolvertem-Merchtem - Olsa Brakel 1 - 2
03/11/2019 10 Svelta Melsele - Wolvertem-Merchtem 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Wolvertem-Merchtem - KSV Bornem 2 - 0
17/11/2019 12 RFC Wetteren - Wolvertem-Merchtem 0 - 1
24/11/2019 13 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 2 - 1
01/12/2019 14 KVK Ninove - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
08/12/2019 15 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene 1 - 3
15/12/2019 16 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi 2 - 0
05/01/2020 17 KVV Zelzate - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
12/01/2020 18 Wolvertem-Merchtem - KVC Wingene 1 - 0
19/01/2020 19 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
02/02/2020 20 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/02/2020 22 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
23/02/2020 23 Wolvertem-Merchtem - Torhout 1992 KM 0 - 1
01/03/2020 21 Oostnieuwkerke - Wolvertem-Merchtem 0 - 1
08/03/2020 24 Olsa Brakel - Wolvertem-Merchtem 2 - 1
15/03/2020 25 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele Speeldag 
22/03/2020 26 KSV Bornem - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
29/03/2020 27 Wolvertem-Merchtem - RFC Wetteren Speeldag 
05/04/2020 28 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
19/04/2020 29 Wolvertem-Merchtem - KVK Ninove Speeldag 
26/04/2020 30 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - PV 1e Klasse B - PV    
1e Klasse - Amateurs 2e Amateurs VV-A 2e Amateurs VV-B 2e Amateurs ACFF
3e Amateurs VV-A 3e Amateurs VV-B 3e Amateurs ACFF-A 3e Amateurs ACFF-B

Nationaal - Vrouwen
Super League VV 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2019-2020) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).