3e Amateurs - ACFF B
Update: 21/08/2019 om 09:11u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Schoonheidsinstituut - Zwembadcomplex
Massagebad-Sauna-Douches
Infraroodsauna-Hammam
Isabelle Swerts
Winterdreef 23, 2360 Oud Turnhout
Tel: +32 (0)14 45.35.19
isabelle@naturelle.be
www.naturelle.be
ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 21/08/2019 om 09:11u
Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF B
DE VOETBALCOMPETITIE 2019-2020 - 3e KLASSE AMATEURS ACFF - B

De zestien clubs zijn:
RFC Hoei, FC Herstal, RAS Jodoigne, FCB Sprimont, FC Raeren-Eynatten,
Wallonne Ciney, RAFC Oppagne-Weris, R Aywaille FC, J. Rochefortoise FC,
RJ Aischoise, RSC Habay La Neuve, ROC Meix-Dt-Virton, RRC Mormont, RFC Spy,
RFC Warnant en FC United Richelle.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2018-2019 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
Zat. 24/08 20u00 Wallonne Ciney - FC Oppagne-Weris
Zon. 25/08 15u00 RAS Jodoigne - ROC Meix-Virton
Zon. 25/08 15u00 RRC Mormont - FCB Sprimont
Zon. 25/08 15u00 FC Herstal - Richelle UTD
Zon. 25/08 15u00 RFC Spy - RFC Hoei
Zon. 25/08 15u00 Habay La Neuve - RJ Aischoise
Zon. 25/08 15u00 RFC Aywaille - RFC Warnant
Zon. 25/08 15u00 Raeren-Eynatten - Rochefortoise FC

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Herstal 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oppagne-Weris 0 0 0 0 0 0 0  
3 FCB Sprimont 0 0 0 0 0 0 0  
4 Habay La Neuve 0 0 0 0 0 0 0  
5 RAS Jodoigne 0 0 0 0 0 0 0  
6 RFC Aywaille 0 0 0 0 0 0 0  
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0  
8 RFC Spy 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0  
10 RJ Aischoise 0 0 0 0 0 0 0  
11 ROC Meix-Virton 0 0 0 0 0 0 0  
12 RRC Mormont 0 0 0 0 0 0 0  
13 Raeren-Eynatten 0 0 0 0 0 0 0  
14 Richelle UTD 0 0 0 0 0 0 0  
15 Rochefortoise FC 0 0 0 0 0 0 0  
16 Wallonne Ciney 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
Wallonne Ciney - FC Oppagne-Weris
RAS Jodoigne - ROC Meix-Virton
RRC Mormont - FCB Sprimont
FC Herstal - Richelle UTD
RFC Spy - RFC Hoei
Habay La Neuve - RJ Aischoise
RFC Aywaille - RFC Warnant
Raeren-Eynatten - Rochefortoise FC


Speeldag 2 (1 september 2019) - 1e periode
RFC Hoei - FC Herstal
FCB Sprimont - Raeren-Eynatten
RJ Aischoise - Wallonne Ciney
Rochefortoise FC - Habay La Neuve
FC Oppagne-Weris - RAS Jodoigne
ROC Meix-Virton - RRC Mormont
RFC Warnant - RFC Spy
Richelle UTD - RFC Aywaille


Speeldag 3 (8 september 2019) - 1e periode
Wallonne Ciney - FCB Sprimont
Rochefortoise FC - RJ Aischoise
RFC Spy - FC Herstal
RFC Aywaille - FC Oppagne-Weris
RRC Mormont - RFC Hoei
Raeren-Eynatten - ROC Meix-Virton
Habay La Neuve - RFC Warnant
RAS Jodoigne - Richelle UTD


Speeldag 4 (15 september 2019) - 1e periode
FCB Sprimont - Rochefortoise FC
RJ Aischoise - Raeren-Eynatten
RFC Hoei - RFC Aywaille
FC Oppagne-Weris - RRC Mormont
ROC Meix-Virton - Habay La Neuve
RFC Warnant - Wallonne Ciney
FC Herstal - RAS Jodoigne
Richelle UTD - RFC Spy


Speeldag 5 (22 september 2019) - 1e periode
RJ Aischoise - FCB Sprimont
Rochefortoise FC - ROC Meix-Virton
Wallonne Ciney - FC Herstal
Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris
Raeren-Eynatten - RFC Hoei
RAS Jodoigne - RFC Warnant
RRC Mormont - Richelle UTD
RFC Aywaille - RFC Spy


Speeldag 6 (29 september 2019) - 1e periode
RFC Hoei - RAS Jodoigne
FCB Sprimont - Habay La Neuve
FC Oppagne-Weris - RJ Aischoise
RFC Warnant - Rochefortoise FC
FC Herstal - RFC Aywaille
Richelle UTD - Raeren-Eynatten
RFC Spy - RRC Mormont
ROC Meix-Virton - Wallonne Ciney


Speeldag 7 (6 oktober 2019) - 1e periode
RJ Aischoise - ROC Meix-Virton
Wallonne Ciney - RFC Hoei
FCB Sprimont - RFC Warnant
Rochefortoise FC - FC Oppagne-Weris
Raeren-Eynatten - RFC Aywaille
RRC Mormont - FC Herstal
Habay La Neuve - Richelle UTD
RAS Jodoigne - RFC Spy


Speeldag 8 (13 oktober 2019) - 1e periode
RFC Hoei - RJ Aischoise
FC Oppagne-Weris - Raeren-Eynatten
RFC Spy - Rochefortoise FC
FC Herstal - Habay La Neuve
ROC Meix-Virton - FCB Sprimont
RFC Warnant - RRC Mormont
Richelle UTD - Wallonne Ciney
RFC Aywaille - RAS Jodoigne


Speeldag 9 (20 oktober 2019) - 1e periode
Wallonne Ciney - RAS Jodoigne
RJ Aischoise - RFC Warnant
Rochefortoise FC - RFC Hoei
FCB Sprimont - FC Oppagne-Weris
ROC Meix-Virton - Richelle UTD
RRC Mormont - RFC Aywaille
Raeren-Eynatten - FC Herstal
Habay La Neuve - RFC Spy


Speeldag 10 (27 oktober 2019) - 1e periode
RFC Hoei - FCB Sprimont
FC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton
FC Herstal - RJ Aischoise
RFC Aywaille - Habay La Neuve
RFC Warnant - Raeren-Eynatten
RAS Jodoigne - RRC Mormont
Richelle UTD - Rochefortoise FC
RFC Spy - Wallonne Ciney


Speeldag 11 (3 november 2019) - 2e periode
RJ Aischoise - RFC Spy
Wallonne Ciney - RFC Aywaille
Rochefortoise FC - FC Herstal
FCB Sprimont - Richelle UTD
FC Oppagne-Weris - RFC Warnant
Habay La Neuve - RRC Mormont
ROC Meix-Virton - RFC Hoei
Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne


Speeldag 12 (10 november 2019) - 2e periode
RFC Hoei - FC Oppagne-Weris
RRC Mormont - Wallonne Ciney
RFC Aywaille - Rochefortoise FC
FC Herstal - FCB Sprimont
RFC Warnant - ROC Meix-Virton
RFC Spy - Raeren-Eynatten
RAS Jodoigne - Habay La Neuve
Richelle UTD - RJ Aischoise


Speeldag 13 (17 november 2019) - 2e periode
RFC Hoei - RFC Warnant
Rochefortoise FC - RAS Jodoigne
FCB Sprimont - RFC Spy
RJ Aischoise - RFC Aywaille
FC Oppagne-Weris - Richelle UTD
Habay La Neuve - Wallonne Ciney
ROC Meix-Virton - FC Herstal
Raeren-Eynatten - RRC Mormont


Speeldag 14 (24 november 2019) - 2e periode
Wallonne Ciney - Rochefortoise FC
FC Herstal - RFC Warnant
RFC Aywaille - ROC Meix-Virton
RRC Mormont - RJ Aischoise
Habay La Neuve - Raeren-Eynatten
RAS Jodoigne - FCB Sprimont
RFC Spy - FC Oppagne-Weris
Richelle UTD - RFC Hoei


Speeldag 15 (1 december 2019) - 2e periode
Rochefortoise FC - RRC Mormont
RJ Aischoise - RAS Jodoigne
RFC Hoei - Habay La Neuve
FCB Sprimont - RFC Aywaille
FC Oppagne-Weris - FC Herstal
RFC Warnant - Richelle UTD
Raeren-Eynatten - Wallonne Ciney
ROC Meix-Virton - RFC Spy


Speeldag 16 (8 december 2019) - 2e periode
RJ Aischoise - FC Herstal
RFC Hoei - Raeren-Eynatten
FCB Sprimont - RRC Mormont
Rochefortoise FC - RFC Spy
FC Oppagne-Weris - Wallonne Ciney
RFC Warnant - RFC Aywaille
ROC Meix-Virton - RAS Jodoigne
Richelle UTD - Habay La Neuve


Speeldag 17 (15 december 2019) - 2e periode
Wallonne Ciney - RJ Aischoise
FC Herstal - RFC Hoei
RRC Mormont - ROC Meix-Virton
Habay La Neuve - Rochefortoise FC
RFC Aywaille - Richelle UTD
RAS Jodoigne - FC Oppagne-Weris
Raeren-Eynatten - FCB Sprimont
RFC Spy - RFC Warnant


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
RJ Aischoise - Rochefortoise FC
RFC Hoei - RRC Mormont
FCB Sprimont - Wallonne Ciney
FC Oppagne-Weris - RFC Aywaille
FC Herstal - RFC Spy
RFC Warnant - Habay La Neuve
ROC Meix-Virton - Raeren-Eynatten
Richelle UTD - RAS Jodoigne


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
Wallonne Ciney - ROC Meix-Virton
Rochefortoise FC - Richelle UTD
RFC Aywaille - FC Herstal
Habay La Neuve - FCB Sprimont
RRC Mormont - RFC Warnant
Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris
RFC Spy - RJ Aischoise
RAS Jodoigne - RFC Hoei


Speeldag 20 (2 februari 2020) - 2e periode
FCB Sprimont - RJ Aischoise
RFC Hoei - Wallonne Ciney
FC Oppagne-Weris - Habay La Neuve
FC Herstal - Raeren-Eynatten
RFC Spy - RFC Aywaille
RFC Warnant - RAS Jodoigne
Richelle UTD - RRC Mormont
ROC Meix-Virton - Rochefortoise FC


Speeldag 21 (9 februari 2020) - 3e periode
Wallonne Ciney - RFC Warnant
Rochefortoise FC - FCB Sprimont
RJ Aischoise - Richelle UTD
Raeren-Eynatten - RFC Spy
Habay La Neuve - ROC Meix-Virton
RRC Mormont - FC Oppagne-Weris
RFC Aywaille - RFC Hoei
RAS Jodoigne - FC Herstal


Speeldag 22 (16 februari 2020) - 3e periode
RFC Hoei - Rochefortoise FC
RFC Warnant - FC Oppagne-Weris
RFC Spy - Habay La Neuve
RRC Mormont - RAS Jodoigne
Richelle UTD - FCB Sprimont
ROC Meix-Virton - RJ Aischoise
RFC Aywaille - Raeren-Eynatten
FC Herstal - Wallonne Ciney


Speeldag 23 (23 februari 2020) - 3e periode
Wallonne Ciney - RRC Mormont
FCB Sprimont - ROC Meix-Virton
Rochefortoise FC - Raeren-Eynatten
RJ Aischoise - RFC Hoei
FC Oppagne-Weris - RFC Spy
Habay La Neuve - FC Herstal
Richelle UTD - RFC Warnant
RAS Jodoigne - RFC Aywaille


Speeldag 24 (8 maart 2020) - 3e periode
RFC Hoei - Richelle UTD
Raeren-Eynatten - RJ Aischoise
RRC Mormont - Habay La Neuve
FC Herstal - Rochefortoise FC
RFC Aywaille - Wallonne Ciney
RFC Warnant - FCB Sprimont
RFC Spy - RAS Jodoigne
ROC Meix-Virton - FC Oppagne-Weris


Speeldag 25 (15 maart 2020) - 3e periode
RJ Aischoise - RRC Mormont
Wallonne Ciney - RFC Spy
Rochefortoise FC - RFC Warnant
FCB Sprimont - FC Herstal
FC Oppagne-Weris - RFC Hoei
Richelle UTD - ROC Meix-Virton
RAS Jodoigne - Raeren-Eynatten
Habay La Neuve - RFC Aywaille


Speeldag 26 (22 maart 2020) - 3e periode
RFC Hoei - ROC Meix-Virton
Raeren-Eynatten - Habay La Neuve
FC Herstal - FC Oppagne-Weris
RRC Mormont - Rochefortoise FC
RFC Spy - Richelle UTD
RAS Jodoigne - Wallonne Ciney
RFC Warnant - RJ Aischoise
RFC Aywaille - FCB Sprimont


Speeldag 27 (29 maart 2020) - 3e periode
Wallonne Ciney - Raeren-Eynatten
FCB Sprimont - RFC Hoei
Rochefortoise FC - RFC Aywaille
RJ Aischoise - FC Oppagne-Weris
Richelle UTD - FC Herstal
Habay La Neuve - RAS Jodoigne
RRC Mormont - RFC Spy
ROC Meix-Virton - RFC Warnant


Speeldag 28 (5 april 2020) - 3e periode
Wallonne Ciney - Habay La Neuve
FC Oppagne-Weris - Rochefortoise FC
FC Herstal - ROC Meix-Virton
Raeren-Eynatten - Richelle UTD
RFC Warnant - RFC Hoei
RFC Aywaille - RRC Mormont
RAS Jodoigne - RJ Aischoise
RFC Spy - FCB Sprimont


Speeldag 29 (19 april 2020) - 3e periode
RFC Hoei - RFC Spy
FCB Sprimont - RAS Jodoigne
Rochefortoise FC - Wallonne Ciney
RJ Aischoise - Habay La Neuve
RFC Warnant - FC Herstal
Richelle UTD - FC Oppagne-Weris
RRC Mormont - Raeren-Eynatten
ROC Meix-Virton - RFC Aywaille


Speeldag 30 (26 april 2020) - 3e periode
Wallonne Ciney - Richelle UTD
FC Oppagne-Weris - FCB Sprimont
RAS Jodoigne - Rochefortoise FC
RFC Aywaille - RJ Aischoise
Habay La Neuve - RFC Hoei
FC Herstal - RRC Mormont
RFC Spy - ROC Meix-Virton
Raeren-Eynatten - RFC Warnant


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs - ACFF B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal 000
2FC Oppagne-Weris 000
3FCB Sprimont 000
4Habay La Neuve 000
5RAS Jodoigne 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Spy 000
9RFC Warnant 000
10RJ Aischoise 000
11ROC Meix-Virton 000
12RRC Mormont 000
13Raeren-Eynatten 000
14Richelle UTD 000
15Rochefortoise FC 000
16Wallonne Ciney 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal 000
2FC Oppagne-Weris 000
3FCB Sprimont 000
4Habay La Neuve 000
5RAS Jodoigne 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Spy 000
9RFC Warnant 000
10RJ Aischoise 000
11ROC Meix-Virton 000
12RRC Mormont 000
13Raeren-Eynatten 000
14Richelle UTD 000
15Rochefortoise FC 000
16Wallonne Ciney 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal 000
2FC Oppagne-Weris 000
3FCB Sprimont 000
4Habay La Neuve 000
5RAS Jodoigne 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Spy 000
9RFC Warnant 000
10RJ Aischoise 000
11ROC Meix-Virton 000
12RRC Mormont 000
13Raeren-Eynatten 000
14Richelle UTD 000
15Rochefortoise FC 000
16Wallonne Ciney 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal 000
2FC Oppagne-Weris 000
3FCB Sprimont 000
4Habay La Neuve 000
5RAS Jodoigne 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Spy 000
9RFC Warnant 000
10RJ Aischoise 000
11ROC Meix-Virton 000
12RRC Mormont 000
13Raeren-Eynatten 000
14Richelle UTD 000
15Rochefortoise FC 000
16Wallonne Ciney 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal 000
2FC Oppagne-Weris 000
3FCB Sprimont 000
4Habay La Neuve 000
5RAS Jodoigne 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Spy 000
9RFC Warnant 000
10RJ Aischoise 000
11ROC Meix-Virton 000
12RRC Mormont 000
13Raeren-Eynatten 000
14Richelle UTD 000
15Rochefortoise FC 000
16Wallonne Ciney 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Herstal 0 0 
2FC Oppagne-Weris 0 0 
3FCB Sprimont 0 0 
4Habay La Neuve 0 0 
5RAS Jodoigne 0 0 
6RFC Aywaille 0 0 
7RFC Hoei 0 0 
8RFC Spy 0 0 
9RFC Warnant 0 0 
10RJ Aischoise 0 0 
11ROC Meix-Virton 0 0 
12RRC Mormont 0 0 
13Raeren-Eynatten 0 0 
14Richelle UTD 0 0 
15Rochefortoise FC 0 0 
16Wallonne Ciney 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal 000
2FC Oppagne-Weris 000
3FCB Sprimont 000
4Habay La Neuve 000
5RAS Jodoigne 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Spy 000
9RFC Warnant 000
10RJ Aischoise 000
11ROC Meix-Virton 000
12RRC Mormont 000
13Raeren-Eynatten 000
14Richelle UTD 000
15Rochefortoise FC 000
16Wallonne Ciney 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal 000
2FC Oppagne-Weris 000
3FCB Sprimont 000
4Habay La Neuve 000
5RAS Jodoigne 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Spy 000
9RFC Warnant 000
10RJ Aischoise 000
11ROC Meix-Virton 000
12RRC Mormont 000
13Raeren-Eynatten 000
14Richelle UTD 000
15Rochefortoise FC 000
16Wallonne Ciney 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Herstal 000
2FC Oppagne-Weris 000
3FCB Sprimont 000
4Habay La Neuve 000
5RAS Jodoigne 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Spy 000
9RFC Warnant 000
10RJ Aischoise 000
11ROC Meix-Virton 000
12RRC Mormont 000
13Raeren-Eynatten 000
14Richelle UTD 000
15Rochefortoise FC 000
16Wallonne Ciney 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Herstal 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oppagne-Weris 0 0 0 0 0 0 0
3 FCB Sprimont 0 0 0 0 0 0 0
4 Habay La Neuve 0 0 0 0 0 0 0
5 RAS Jodoigne 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC Aywaille 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0
8 RFC Spy 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0
10 RJ Aischoise 0 0 0 0 0 0 0
11 ROC Meix-Virton 0 0 0 0 0 0 0
12 RRC Mormont 0 0 0 0 0 0 0
13 Raeren-Eynatten 0 0 0 0 0 0 0
14 Richelle UTD 0 0 0 0 0 0 0
15 Rochefortoise FC 0 0 0 0 0 0 0
16 Wallonne Ciney 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Herstal 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Oppagne-Weris 0 0 0 0 0 0 0
3 FCB Sprimont 0 0 0 0 0 0 0
4 Habay La Neuve 0 0 0 0 0 0 0
5 RAS Jodoigne 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC Aywaille 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0
8 RFC Spy 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0
10 RJ Aischoise 0 0 0 0 0 0 0
11 ROC Meix-Virton 0 0 0 0 0 0 0
12 RRC Mormont 0 0 0 0 0 0 0
13 Raeren-Eynatten 0 0 0 0 0 0 0
14 Richelle UTD 0 0 0 0 0 0 0
15 Rochefortoise FC 0 0 0 0 0 0 0
16 Wallonne Ciney 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Herstal

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 FC Herstal - Richelle UTD Speeldag 
01/09/2019 2 RFC Hoei - FC Herstal Speeldag 
08/09/2019 3 RFC Spy - FC Herstal Speeldag 
15/09/2019 4 FC Herstal - RAS Jodoigne Speeldag 
22/09/2019 5 Wallonne Ciney - FC Herstal Speeldag 
29/09/2019 6 FC Herstal - RFC Aywaille Speeldag 
06/10/2019 7 RRC Mormont - FC Herstal Speeldag 
13/10/2019 8 FC Herstal - Habay La Neuve Speeldag 
20/10/2019 9 Raeren-Eynatten - FC Herstal Speeldag 
27/10/2019 10 FC Herstal - RJ Aischoise Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Rochefortoise FC - FC Herstal Speeldag 
10/11/2019 12 FC Herstal - FCB Sprimont Speeldag 
17/11/2019 13 ROC Meix-Virton - FC Herstal Speeldag 
24/11/2019 14 FC Herstal - RFC Warnant Speeldag 
01/12/2019 15 FC Oppagne-Weris - FC Herstal Speeldag 
08/12/2019 16 RJ Aischoise - FC Herstal Speeldag 
15/12/2019 17 FC Herstal - RFC Hoei Speeldag 
12/01/2020 18 FC Herstal - RFC Spy Speeldag 
19/01/2020 19 RFC Aywaille - FC Herstal Speeldag 
02/02/2020 20 FC Herstal - Raeren-Eynatten Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RAS Jodoigne - FC Herstal Speeldag 
16/02/2020 22 FC Herstal - Wallonne Ciney Speeldag 
23/02/2020 23 Habay La Neuve - FC Herstal Speeldag 
08/03/2020 24 FC Herstal - Rochefortoise FC Speeldag 
15/03/2020 25 FCB Sprimont - FC Herstal Speeldag 
22/03/2020 26 FC Herstal - FC Oppagne-Weris Speeldag 
29/03/2020 27 Richelle UTD - FC Herstal Speeldag 
05/04/2020 28 FC Herstal - ROC Meix-Virton Speeldag 
19/04/2020 29 RFC Warnant - FC Herstal Speeldag 
26/04/2020 30 FC Herstal - RRC Mormont Speeldag 

FC Oppagne-Weris

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Wallonne Ciney - FC Oppagne-Weris Speeldag 
01/09/2019 2 FC Oppagne-Weris - RAS Jodoigne Speeldag 
08/09/2019 3 RFC Aywaille - FC Oppagne-Weris Speeldag 
15/09/2019 4 FC Oppagne-Weris - RRC Mormont Speeldag 
22/09/2019 5 Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris Speeldag 
29/09/2019 6 FC Oppagne-Weris - RJ Aischoise Speeldag 
06/10/2019 7 Rochefortoise FC - FC Oppagne-Weris Speeldag 
13/10/2019 8 FC Oppagne-Weris - Raeren-Eynatten Speeldag 
20/10/2019 9 FCB Sprimont - FC Oppagne-Weris Speeldag 
27/10/2019 10 FC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 FC Oppagne-Weris - RFC Warnant Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Hoei - FC Oppagne-Weris Speeldag 
17/11/2019 13 FC Oppagne-Weris - Richelle UTD Speeldag 
24/11/2019 14 RFC Spy - FC Oppagne-Weris Speeldag 
01/12/2019 15 FC Oppagne-Weris - FC Herstal Speeldag 
08/12/2019 16 FC Oppagne-Weris - Wallonne Ciney Speeldag 
15/12/2019 17 RAS Jodoigne - FC Oppagne-Weris Speeldag 
12/01/2020 18 FC Oppagne-Weris - RFC Aywaille Speeldag 
19/01/2020 19 Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris Speeldag 
02/02/2020 20 FC Oppagne-Weris - Habay La Neuve Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RRC Mormont - FC Oppagne-Weris Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Warnant - FC Oppagne-Weris Speeldag 
23/02/2020 23 FC Oppagne-Weris - RFC Spy Speeldag 
08/03/2020 24 ROC Meix-Virton - FC Oppagne-Weris Speeldag 
15/03/2020 25 FC Oppagne-Weris - RFC Hoei Speeldag 
22/03/2020 26 FC Herstal - FC Oppagne-Weris Speeldag 
29/03/2020 27 RJ Aischoise - FC Oppagne-Weris Speeldag 
05/04/2020 28 FC Oppagne-Weris - Rochefortoise FC Speeldag 
19/04/2020 29 Richelle UTD - FC Oppagne-Weris Speeldag 
26/04/2020 30 FC Oppagne-Weris - FCB Sprimont Speeldag 

FCB Sprimont

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RRC Mormont - FCB Sprimont Speeldag 
01/09/2019 2 FCB Sprimont - Raeren-Eynatten Speeldag 
08/09/2019 3 Wallonne Ciney - FCB Sprimont Speeldag 
15/09/2019 4 FCB Sprimont - Rochefortoise FC Speeldag 
22/09/2019 5 RJ Aischoise - FCB Sprimont Speeldag 
29/09/2019 6 FCB Sprimont - Habay La Neuve Speeldag 
06/10/2019 7 FCB Sprimont - RFC Warnant Speeldag 
13/10/2019 8 ROC Meix-Virton - FCB Sprimont Speeldag 
20/10/2019 9 FCB Sprimont - FC Oppagne-Weris Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Hoei - FCB Sprimont Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 FCB Sprimont - Richelle UTD Speeldag 
10/11/2019 12 FC Herstal - FCB Sprimont Speeldag 
17/11/2019 13 FCB Sprimont - RFC Spy Speeldag 
24/11/2019 14 RAS Jodoigne - FCB Sprimont Speeldag 
01/12/2019 15 FCB Sprimont - RFC Aywaille Speeldag 
08/12/2019 16 FCB Sprimont - RRC Mormont Speeldag 
15/12/2019 17 Raeren-Eynatten - FCB Sprimont Speeldag 
12/01/2020 18 FCB Sprimont - Wallonne Ciney Speeldag 
19/01/2020 19 Habay La Neuve - FCB Sprimont Speeldag 
02/02/2020 20 FCB Sprimont - RJ Aischoise Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Rochefortoise FC - FCB Sprimont Speeldag 
16/02/2020 22 Richelle UTD - FCB Sprimont Speeldag 
23/02/2020 23 FCB Sprimont - ROC Meix-Virton Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Warnant - FCB Sprimont Speeldag 
15/03/2020 25 FCB Sprimont - FC Herstal Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Aywaille - FCB Sprimont Speeldag 
29/03/2020 27 FCB Sprimont - RFC Hoei Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Spy - FCB Sprimont Speeldag 
19/04/2020 29 FCB Sprimont - RAS Jodoigne Speeldag 
26/04/2020 30 FC Oppagne-Weris - FCB Sprimont Speeldag 

Habay La Neuve

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Habay La Neuve - RJ Aischoise Speeldag 
01/09/2019 2 Rochefortoise FC - Habay La Neuve Speeldag 
08/09/2019 3 Habay La Neuve - RFC Warnant Speeldag 
15/09/2019 4 ROC Meix-Virton - Habay La Neuve Speeldag 
22/09/2019 5 Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris Speeldag 
29/09/2019 6 FCB Sprimont - Habay La Neuve Speeldag 
06/10/2019 7 Habay La Neuve - Richelle UTD Speeldag 
13/10/2019 8 FC Herstal - Habay La Neuve Speeldag 
20/10/2019 9 Habay La Neuve - RFC Spy Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Aywaille - Habay La Neuve Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Habay La Neuve - RRC Mormont Speeldag 
10/11/2019 12 RAS Jodoigne - Habay La Neuve Speeldag 
17/11/2019 13 Habay La Neuve - Wallonne Ciney Speeldag 
24/11/2019 14 Habay La Neuve - Raeren-Eynatten Speeldag 
01/12/2019 15 RFC Hoei - Habay La Neuve Speeldag 
08/12/2019 16 Richelle UTD - Habay La Neuve Speeldag 
15/12/2019 17 Habay La Neuve - Rochefortoise FC Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Warnant - Habay La Neuve Speeldag 
19/01/2020 19 Habay La Neuve - FCB Sprimont Speeldag 
02/02/2020 20 FC Oppagne-Weris - Habay La Neuve Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Habay La Neuve - ROC Meix-Virton Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Spy - Habay La Neuve Speeldag 
23/02/2020 23 Habay La Neuve - FC Herstal Speeldag 
08/03/2020 24 RRC Mormont - Habay La Neuve Speeldag 
15/03/2020 25 Habay La Neuve - RFC Aywaille Speeldag 
22/03/2020 26 Raeren-Eynatten - Habay La Neuve Speeldag 
29/03/2020 27 Habay La Neuve - RAS Jodoigne Speeldag 
05/04/2020 28 Wallonne Ciney - Habay La Neuve Speeldag 
19/04/2020 29 RJ Aischoise - Habay La Neuve Speeldag 
26/04/2020 30 Habay La Neuve - RFC Hoei Speeldag 

RAS Jodoigne

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RAS Jodoigne - ROC Meix-Virton Speeldag 
01/09/2019 2 FC Oppagne-Weris - RAS Jodoigne Speeldag 
08/09/2019 3 RAS Jodoigne - Richelle UTD Speeldag 
15/09/2019 4 FC Herstal - RAS Jodoigne Speeldag 
22/09/2019 5 RAS Jodoigne - RFC Warnant Speeldag 
29/09/2019 6 RFC Hoei - RAS Jodoigne Speeldag 
06/10/2019 7 RAS Jodoigne - RFC Spy Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Aywaille - RAS Jodoigne Speeldag 
20/10/2019 9 Wallonne Ciney - RAS Jodoigne Speeldag 
27/10/2019 10 RAS Jodoigne - RRC Mormont Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne Speeldag 
10/11/2019 12 RAS Jodoigne - Habay La Neuve Speeldag 
17/11/2019 13 Rochefortoise FC - RAS Jodoigne Speeldag 
24/11/2019 14 RAS Jodoigne - FCB Sprimont Speeldag 
01/12/2019 15 RJ Aischoise - RAS Jodoigne Speeldag 
08/12/2019 16 ROC Meix-Virton - RAS Jodoigne Speeldag 
15/12/2019 17 RAS Jodoigne - FC Oppagne-Weris Speeldag 
12/01/2020 18 Richelle UTD - RAS Jodoigne Speeldag 
19/01/2020 19 RAS Jodoigne - RFC Hoei Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Warnant - RAS Jodoigne Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RAS Jodoigne - FC Herstal Speeldag 
16/02/2020 22 RRC Mormont - RAS Jodoigne Speeldag 
23/02/2020 23 RAS Jodoigne - RFC Aywaille Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Spy - RAS Jodoigne Speeldag 
15/03/2020 25 RAS Jodoigne - Raeren-Eynatten Speeldag 
22/03/2020 26 RAS Jodoigne - Wallonne Ciney Speeldag 
29/03/2020 27 Habay La Neuve - RAS Jodoigne Speeldag 
05/04/2020 28 RAS Jodoigne - RJ Aischoise Speeldag 
19/04/2020 29 FCB Sprimont - RAS Jodoigne Speeldag 
26/04/2020 30 RAS Jodoigne - Rochefortoise FC Speeldag 

RFC Aywaille

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Aywaille - RFC Warnant Speeldag 
01/09/2019 2 Richelle UTD - RFC Aywaille Speeldag 
08/09/2019 3 RFC Aywaille - FC Oppagne-Weris Speeldag 
15/09/2019 4 RFC Hoei - RFC Aywaille Speeldag 
22/09/2019 5 RFC Aywaille - RFC Spy Speeldag 
29/09/2019 6 FC Herstal - RFC Aywaille Speeldag 
06/10/2019 7 Raeren-Eynatten - RFC Aywaille Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Aywaille - RAS Jodoigne Speeldag 
20/10/2019 9 RRC Mormont - RFC Aywaille Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Aywaille - Habay La Neuve Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Wallonne Ciney - RFC Aywaille Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Aywaille - Rochefortoise FC Speeldag 
17/11/2019 13 RJ Aischoise - RFC Aywaille Speeldag 
24/11/2019 14 RFC Aywaille - ROC Meix-Virton Speeldag 
01/12/2019 15 FCB Sprimont - RFC Aywaille Speeldag 
08/12/2019 16 RFC Warnant - RFC Aywaille Speeldag 
15/12/2019 17 RFC Aywaille - Richelle UTD Speeldag 
12/01/2020 18 FC Oppagne-Weris - RFC Aywaille Speeldag 
19/01/2020 19 RFC Aywaille - FC Herstal Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Spy - RFC Aywaille Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RFC Aywaille - RFC Hoei Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Aywaille - Raeren-Eynatten Speeldag 
23/02/2020 23 RAS Jodoigne - RFC Aywaille Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Aywaille - Wallonne Ciney Speeldag 
15/03/2020 25 Habay La Neuve - RFC Aywaille Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Aywaille - FCB Sprimont Speeldag 
29/03/2020 27 Rochefortoise FC - RFC Aywaille Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Aywaille - RRC Mormont Speeldag 
19/04/2020 29 ROC Meix-Virton - RFC Aywaille Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Aywaille - RJ Aischoise Speeldag 

RFC Hoei

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Spy - RFC Hoei Speeldag 
01/09/2019 2 RFC Hoei - FC Herstal Speeldag 
08/09/2019 3 RRC Mormont - RFC Hoei Speeldag 
15/09/2019 4 RFC Hoei - RFC Aywaille Speeldag 
22/09/2019 5 Raeren-Eynatten - RFC Hoei Speeldag 
29/09/2019 6 RFC Hoei - RAS Jodoigne Speeldag 
06/10/2019 7 Wallonne Ciney - RFC Hoei Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Hoei - RJ Aischoise Speeldag 
20/10/2019 9 Rochefortoise FC - RFC Hoei Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Hoei - FCB Sprimont Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 ROC Meix-Virton - RFC Hoei Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Hoei - FC Oppagne-Weris Speeldag 
17/11/2019 13 RFC Hoei - RFC Warnant Speeldag 
24/11/2019 14 Richelle UTD - RFC Hoei Speeldag 
01/12/2019 15 RFC Hoei - Habay La Neuve Speeldag 
08/12/2019 16 RFC Hoei - Raeren-Eynatten Speeldag 
15/12/2019 17 FC Herstal - RFC Hoei Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Hoei - RRC Mormont Speeldag 
19/01/2020 19 RAS Jodoigne - RFC Hoei Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Hoei - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RFC Aywaille - RFC Hoei Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Hoei - Rochefortoise FC Speeldag 
23/02/2020 23 RJ Aischoise - RFC Hoei Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Hoei - Richelle UTD Speeldag 
15/03/2020 25 FC Oppagne-Weris - RFC Hoei Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Hoei - ROC Meix-Virton Speeldag 
29/03/2020 27 FCB Sprimont - RFC Hoei Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Warnant - RFC Hoei Speeldag 
19/04/2020 29 RFC Hoei - RFC Spy Speeldag 
26/04/2020 30 Habay La Neuve - RFC Hoei Speeldag 

RFC Spy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Spy - RFC Hoei Speeldag 
01/09/2019 2 RFC Warnant - RFC Spy Speeldag 
08/09/2019 3 RFC Spy - FC Herstal Speeldag 
15/09/2019 4 Richelle UTD - RFC Spy Speeldag 
22/09/2019 5 RFC Aywaille - RFC Spy Speeldag 
29/09/2019 6 RFC Spy - RRC Mormont Speeldag 
06/10/2019 7 RAS Jodoigne - RFC Spy Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Spy - Rochefortoise FC Speeldag 
20/10/2019 9 Habay La Neuve - RFC Spy Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Spy - Wallonne Ciney Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RJ Aischoise - RFC Spy Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Spy - Raeren-Eynatten Speeldag 
17/11/2019 13 FCB Sprimont - RFC Spy Speeldag 
24/11/2019 14 RFC Spy - FC Oppagne-Weris Speeldag 
01/12/2019 15 ROC Meix-Virton - RFC Spy Speeldag 
08/12/2019 16 Rochefortoise FC - RFC Spy Speeldag 
15/12/2019 17 RFC Spy - RFC Warnant Speeldag 
12/01/2020 18 FC Herstal - RFC Spy Speeldag 
19/01/2020 19 RFC Spy - RJ Aischoise Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Spy - RFC Aywaille Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Raeren-Eynatten - RFC Spy Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Spy - Habay La Neuve Speeldag 
23/02/2020 23 FC Oppagne-Weris - RFC Spy Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Spy - RAS Jodoigne Speeldag 
15/03/2020 25 Wallonne Ciney - RFC Spy Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Spy - Richelle UTD Speeldag 
29/03/2020 27 RRC Mormont - RFC Spy Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Spy - FCB Sprimont Speeldag 
19/04/2020 29 RFC Hoei - RFC Spy Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Spy - ROC Meix-Virton Speeldag 

RFC Warnant

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RFC Aywaille - RFC Warnant Speeldag 
01/09/2019 2 RFC Warnant - RFC Spy Speeldag 
08/09/2019 3 Habay La Neuve - RFC Warnant Speeldag 
15/09/2019 4 RFC Warnant - Wallonne Ciney Speeldag 
22/09/2019 5 RAS Jodoigne - RFC Warnant Speeldag 
29/09/2019 6 RFC Warnant - Rochefortoise FC Speeldag 
06/10/2019 7 FCB Sprimont - RFC Warnant Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Warnant - RRC Mormont Speeldag 
20/10/2019 9 RJ Aischoise - RFC Warnant Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Warnant - Raeren-Eynatten Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 FC Oppagne-Weris - RFC Warnant Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Warnant - ROC Meix-Virton Speeldag 
17/11/2019 13 RFC Hoei - RFC Warnant Speeldag 
24/11/2019 14 FC Herstal - RFC Warnant Speeldag 
01/12/2019 15 RFC Warnant - Richelle UTD Speeldag 
08/12/2019 16 RFC Warnant - RFC Aywaille Speeldag 
15/12/2019 17 RFC Spy - RFC Warnant Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Warnant - Habay La Neuve Speeldag 
19/01/2020 19 RRC Mormont - RFC Warnant Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Warnant - RAS Jodoigne Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Wallonne Ciney - RFC Warnant Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Warnant - FC Oppagne-Weris Speeldag 
23/02/2020 23 Richelle UTD - RFC Warnant Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Warnant - FCB Sprimont Speeldag 
15/03/2020 25 Rochefortoise FC - RFC Warnant Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Warnant - RJ Aischoise Speeldag 
29/03/2020 27 ROC Meix-Virton - RFC Warnant Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Warnant - RFC Hoei Speeldag 
19/04/2020 29 RFC Warnant - FC Herstal Speeldag 
26/04/2020 30 Raeren-Eynatten - RFC Warnant Speeldag 

RJ Aischoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Habay La Neuve - RJ Aischoise Speeldag 
01/09/2019 2 RJ Aischoise - Wallonne Ciney Speeldag 
08/09/2019 3 Rochefortoise FC - RJ Aischoise Speeldag 
15/09/2019 4 RJ Aischoise - Raeren-Eynatten Speeldag 
22/09/2019 5 RJ Aischoise - FCB Sprimont Speeldag 
29/09/2019 6 FC Oppagne-Weris - RJ Aischoise Speeldag 
06/10/2019 7 RJ Aischoise - ROC Meix-Virton Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Hoei - RJ Aischoise Speeldag 
20/10/2019 9 RJ Aischoise - RFC Warnant Speeldag 
27/10/2019 10 FC Herstal - RJ Aischoise Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 RJ Aischoise - RFC Spy Speeldag 
10/11/2019 12 Richelle UTD - RJ Aischoise Speeldag 
17/11/2019 13 RJ Aischoise - RFC Aywaille Speeldag 
24/11/2019 14 RRC Mormont - RJ Aischoise Speeldag 
01/12/2019 15 RJ Aischoise - RAS Jodoigne Speeldag 
08/12/2019 16 RJ Aischoise - FC Herstal Speeldag 
15/12/2019 17 Wallonne Ciney - RJ Aischoise Speeldag 
12/01/2020 18 RJ Aischoise - Rochefortoise FC Speeldag 
19/01/2020 19 RFC Spy - RJ Aischoise Speeldag 
02/02/2020 20 FCB Sprimont - RJ Aischoise Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RJ Aischoise - Richelle UTD Speeldag 
16/02/2020 22 ROC Meix-Virton - RJ Aischoise Speeldag 
23/02/2020 23 RJ Aischoise - RFC Hoei Speeldag 
08/03/2020 24 Raeren-Eynatten - RJ Aischoise Speeldag 
15/03/2020 25 RJ Aischoise - RRC Mormont Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Warnant - RJ Aischoise Speeldag 
29/03/2020 27 RJ Aischoise - FC Oppagne-Weris Speeldag 
05/04/2020 28 RAS Jodoigne - RJ Aischoise Speeldag 
19/04/2020 29 RJ Aischoise - Habay La Neuve Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Aywaille - RJ Aischoise Speeldag 

ROC Meix-Virton

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RAS Jodoigne - ROC Meix-Virton Speeldag 
01/09/2019 2 ROC Meix-Virton - RRC Mormont Speeldag 
08/09/2019 3 Raeren-Eynatten - ROC Meix-Virton Speeldag 
15/09/2019 4 ROC Meix-Virton - Habay La Neuve Speeldag 
22/09/2019 5 Rochefortoise FC - ROC Meix-Virton Speeldag 
29/09/2019 6 ROC Meix-Virton - Wallonne Ciney Speeldag 
06/10/2019 7 RJ Aischoise - ROC Meix-Virton Speeldag 
13/10/2019 8 ROC Meix-Virton - FCB Sprimont Speeldag 
20/10/2019 9 ROC Meix-Virton - Richelle UTD Speeldag 
27/10/2019 10 FC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 ROC Meix-Virton - RFC Hoei Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Warnant - ROC Meix-Virton Speeldag 
17/11/2019 13 ROC Meix-Virton - FC Herstal Speeldag 
24/11/2019 14 RFC Aywaille - ROC Meix-Virton Speeldag 
01/12/2019 15 ROC Meix-Virton - RFC Spy Speeldag 
08/12/2019 16 ROC Meix-Virton - RAS Jodoigne Speeldag 
15/12/2019 17 RRC Mormont - ROC Meix-Virton Speeldag 
12/01/2020 18 ROC Meix-Virton - Raeren-Eynatten Speeldag 
19/01/2020 19 Wallonne Ciney - ROC Meix-Virton Speeldag 
02/02/2020 20 ROC Meix-Virton - Rochefortoise FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Habay La Neuve - ROC Meix-Virton Speeldag 
16/02/2020 22 ROC Meix-Virton - RJ Aischoise Speeldag 
23/02/2020 23 FCB Sprimont - ROC Meix-Virton Speeldag 
08/03/2020 24 ROC Meix-Virton - FC Oppagne-Weris Speeldag 
15/03/2020 25 Richelle UTD - ROC Meix-Virton Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Hoei - ROC Meix-Virton Speeldag 
29/03/2020 27 ROC Meix-Virton - RFC Warnant Speeldag 
05/04/2020 28 FC Herstal - ROC Meix-Virton Speeldag 
19/04/2020 29 ROC Meix-Virton - RFC Aywaille Speeldag 
26/04/2020 30 RFC Spy - ROC Meix-Virton Speeldag 

RRC Mormont

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 RRC Mormont - FCB Sprimont Speeldag 
01/09/2019 2 ROC Meix-Virton - RRC Mormont Speeldag 
08/09/2019 3 RRC Mormont - RFC Hoei Speeldag 
15/09/2019 4 FC Oppagne-Weris - RRC Mormont Speeldag 
22/09/2019 5 RRC Mormont - Richelle UTD Speeldag 
29/09/2019 6 RFC Spy - RRC Mormont Speeldag 
06/10/2019 7 RRC Mormont - FC Herstal Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Warnant - RRC Mormont Speeldag 
20/10/2019 9 RRC Mormont - RFC Aywaille Speeldag 
27/10/2019 10 RAS Jodoigne - RRC Mormont Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Habay La Neuve - RRC Mormont Speeldag 
10/11/2019 12 RRC Mormont - Wallonne Ciney Speeldag 
17/11/2019 13 Raeren-Eynatten - RRC Mormont Speeldag 
24/11/2019 14 RRC Mormont - RJ Aischoise Speeldag 
01/12/2019 15 Rochefortoise FC - RRC Mormont Speeldag 
08/12/2019 16 FCB Sprimont - RRC Mormont Speeldag 
15/12/2019 17 RRC Mormont - ROC Meix-Virton Speeldag 
12/01/2020 18 RFC Hoei - RRC Mormont Speeldag 
19/01/2020 19 RRC Mormont - RFC Warnant Speeldag 
02/02/2020 20 Richelle UTD - RRC Mormont Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RRC Mormont - FC Oppagne-Weris Speeldag 
16/02/2020 22 RRC Mormont - RAS Jodoigne Speeldag 
23/02/2020 23 Wallonne Ciney - RRC Mormont Speeldag 
08/03/2020 24 RRC Mormont - Habay La Neuve Speeldag 
15/03/2020 25 RJ Aischoise - RRC Mormont Speeldag 
22/03/2020 26 RRC Mormont - Rochefortoise FC Speeldag 
29/03/2020 27 RRC Mormont - RFC Spy Speeldag 
05/04/2020 28 RFC Aywaille - RRC Mormont Speeldag 
19/04/2020 29 RRC Mormont - Raeren-Eynatten Speeldag 
26/04/2020 30 FC Herstal - RRC Mormont Speeldag 

Raeren-Eynatten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Raeren-Eynatten - Rochefortoise FC Speeldag 
01/09/2019 2 FCB Sprimont - Raeren-Eynatten Speeldag 
08/09/2019 3 Raeren-Eynatten - ROC Meix-Virton Speeldag 
15/09/2019 4 RJ Aischoise - Raeren-Eynatten Speeldag 
22/09/2019 5 Raeren-Eynatten - RFC Hoei Speeldag 
29/09/2019 6 Richelle UTD - Raeren-Eynatten Speeldag 
06/10/2019 7 Raeren-Eynatten - RFC Aywaille Speeldag 
13/10/2019 8 FC Oppagne-Weris - Raeren-Eynatten Speeldag 
20/10/2019 9 Raeren-Eynatten - FC Herstal Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Warnant - Raeren-Eynatten Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Spy - Raeren-Eynatten Speeldag 
17/11/2019 13 Raeren-Eynatten - RRC Mormont Speeldag 
24/11/2019 14 Habay La Neuve - Raeren-Eynatten Speeldag 
01/12/2019 15 Raeren-Eynatten - Wallonne Ciney Speeldag 
08/12/2019 16 RFC Hoei - Raeren-Eynatten Speeldag 
15/12/2019 17 Raeren-Eynatten - FCB Sprimont Speeldag 
12/01/2020 18 ROC Meix-Virton - Raeren-Eynatten Speeldag 
19/01/2020 19 Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris Speeldag 
02/02/2020 20 FC Herstal - Raeren-Eynatten Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Raeren-Eynatten - RFC Spy Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Aywaille - Raeren-Eynatten Speeldag 
23/02/2020 23 Rochefortoise FC - Raeren-Eynatten Speeldag 
08/03/2020 24 Raeren-Eynatten - RJ Aischoise Speeldag 
15/03/2020 25 RAS Jodoigne - Raeren-Eynatten Speeldag 
22/03/2020 26 Raeren-Eynatten - Habay La Neuve Speeldag 
29/03/2020 27 Wallonne Ciney - Raeren-Eynatten Speeldag 
05/04/2020 28 Raeren-Eynatten - Richelle UTD Speeldag 
19/04/2020 29 RRC Mormont - Raeren-Eynatten Speeldag 
26/04/2020 30 Raeren-Eynatten - RFC Warnant Speeldag 

Richelle UTD

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 FC Herstal - Richelle UTD Speeldag 
01/09/2019 2 Richelle UTD - RFC Aywaille Speeldag 
08/09/2019 3 RAS Jodoigne - Richelle UTD Speeldag 
15/09/2019 4 Richelle UTD - RFC Spy Speeldag 
22/09/2019 5 RRC Mormont - Richelle UTD Speeldag 
29/09/2019 6 Richelle UTD - Raeren-Eynatten Speeldag 
06/10/2019 7 Habay La Neuve - Richelle UTD Speeldag 
13/10/2019 8 Richelle UTD - Wallonne Ciney Speeldag 
20/10/2019 9 ROC Meix-Virton - Richelle UTD Speeldag 
27/10/2019 10 Richelle UTD - Rochefortoise FC Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 FCB Sprimont - Richelle UTD Speeldag 
10/11/2019 12 Richelle UTD - RJ Aischoise Speeldag 
17/11/2019 13 FC Oppagne-Weris - Richelle UTD Speeldag 
24/11/2019 14 Richelle UTD - RFC Hoei Speeldag 
01/12/2019 15 RFC Warnant - Richelle UTD Speeldag 
08/12/2019 16 Richelle UTD - Habay La Neuve Speeldag 
15/12/2019 17 RFC Aywaille - Richelle UTD Speeldag 
12/01/2020 18 Richelle UTD - RAS Jodoigne Speeldag 
19/01/2020 19 Rochefortoise FC - Richelle UTD Speeldag 
02/02/2020 20 Richelle UTD - RRC Mormont Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 RJ Aischoise - Richelle UTD Speeldag 
16/02/2020 22 Richelle UTD - FCB Sprimont Speeldag 
23/02/2020 23 Richelle UTD - RFC Warnant Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Hoei - Richelle UTD Speeldag 
15/03/2020 25 Richelle UTD - ROC Meix-Virton Speeldag 
22/03/2020 26 RFC Spy - Richelle UTD Speeldag 
29/03/2020 27 Richelle UTD - FC Herstal Speeldag 
05/04/2020 28 Raeren-Eynatten - Richelle UTD Speeldag 
19/04/2020 29 Richelle UTD - FC Oppagne-Weris Speeldag 
26/04/2020 30 Wallonne Ciney - Richelle UTD Speeldag 

Rochefortoise FC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Raeren-Eynatten - Rochefortoise FC Speeldag 
01/09/2019 2 Rochefortoise FC - Habay La Neuve Speeldag 
08/09/2019 3 Rochefortoise FC - RJ Aischoise Speeldag 
15/09/2019 4 FCB Sprimont - Rochefortoise FC Speeldag 
22/09/2019 5 Rochefortoise FC - ROC Meix-Virton Speeldag 
29/09/2019 6 RFC Warnant - Rochefortoise FC Speeldag 
06/10/2019 7 Rochefortoise FC - FC Oppagne-Weris Speeldag 
13/10/2019 8 RFC Spy - Rochefortoise FC Speeldag 
20/10/2019 9 Rochefortoise FC - RFC Hoei Speeldag 
27/10/2019 10 Richelle UTD - Rochefortoise FC Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Rochefortoise FC - FC Herstal Speeldag 
10/11/2019 12 RFC Aywaille - Rochefortoise FC Speeldag 
17/11/2019 13 Rochefortoise FC - RAS Jodoigne Speeldag 
24/11/2019 14 Wallonne Ciney - Rochefortoise FC Speeldag 
01/12/2019 15 Rochefortoise FC - RRC Mormont Speeldag 
08/12/2019 16 Rochefortoise FC - RFC Spy Speeldag 
15/12/2019 17 Habay La Neuve - Rochefortoise FC Speeldag 
12/01/2020 18 RJ Aischoise - Rochefortoise FC Speeldag 
19/01/2020 19 Rochefortoise FC - Richelle UTD Speeldag 
02/02/2020 20 ROC Meix-Virton - Rochefortoise FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Rochefortoise FC - FCB Sprimont Speeldag 
16/02/2020 22 RFC Hoei - Rochefortoise FC Speeldag 
23/02/2020 23 Rochefortoise FC - Raeren-Eynatten Speeldag 
08/03/2020 24 FC Herstal - Rochefortoise FC Speeldag 
15/03/2020 25 Rochefortoise FC - RFC Warnant Speeldag 
22/03/2020 26 RRC Mormont - Rochefortoise FC Speeldag 
29/03/2020 27 Rochefortoise FC - RFC Aywaille Speeldag 
05/04/2020 28 FC Oppagne-Weris - Rochefortoise FC Speeldag 
19/04/2020 29 Rochefortoise FC - Wallonne Ciney Speeldag 
26/04/2020 30 RAS Jodoigne - Rochefortoise FC Speeldag 

Wallonne Ciney

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Wallonne Ciney - FC Oppagne-Weris Speeldag 
01/09/2019 2 RJ Aischoise - Wallonne Ciney Speeldag 
08/09/2019 3 Wallonne Ciney - FCB Sprimont Speeldag 
15/09/2019 4 RFC Warnant - Wallonne Ciney Speeldag 
22/09/2019 5 Wallonne Ciney - FC Herstal Speeldag 
29/09/2019 6 ROC Meix-Virton - Wallonne Ciney Speeldag 
06/10/2019 7 Wallonne Ciney - RFC Hoei Speeldag 
13/10/2019 8 Richelle UTD - Wallonne Ciney Speeldag 
20/10/2019 9 Wallonne Ciney - RAS Jodoigne Speeldag 
27/10/2019 10 RFC Spy - Wallonne Ciney Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 11 Wallonne Ciney - RFC Aywaille Speeldag 
10/11/2019 12 RRC Mormont - Wallonne Ciney Speeldag 
17/11/2019 13 Habay La Neuve - Wallonne Ciney Speeldag 
24/11/2019 14 Wallonne Ciney - Rochefortoise FC Speeldag 
01/12/2019 15 Raeren-Eynatten - Wallonne Ciney Speeldag 
08/12/2019 16 FC Oppagne-Weris - Wallonne Ciney Speeldag 
15/12/2019 17 Wallonne Ciney - RJ Aischoise Speeldag 
12/01/2020 18 FCB Sprimont - Wallonne Ciney Speeldag 
19/01/2020 19 Wallonne Ciney - ROC Meix-Virton Speeldag 
02/02/2020 20 RFC Hoei - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 21 Wallonne Ciney - RFC Warnant Speeldag 
16/02/2020 22 FC Herstal - Wallonne Ciney Speeldag 
23/02/2020 23 Wallonne Ciney - RRC Mormont Speeldag 
08/03/2020 24 RFC Aywaille - Wallonne Ciney Speeldag 
15/03/2020 25 Wallonne Ciney - RFC Spy Speeldag 
22/03/2020 26 RAS Jodoigne - Wallonne Ciney Speeldag 
29/03/2020 27 Wallonne Ciney - Raeren-Eynatten Speeldag 
05/04/2020 28 Wallonne Ciney - Habay La Neuve Speeldag 
19/04/2020 29 Rochefortoise FC - Wallonne Ciney Speeldag 
26/04/2020 30 Wallonne Ciney - Richelle UTD Speeldag 

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2019-2020) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).