Heren 3e Provinciale B
Update: 31/07/2019 om 10:45u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Doe het zelf Software voor Sportclubs
Optimalisatie van bedrijfsvoorheffing.
Fiscaal correcte berekening van premiebetalingen.
Administratieve vereenvoudiging.
www.sportspay.be - powered by SD Worx
willy@sportspay.be
ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: 31/07/2019 om 10:45u
Provinciaal  /  3e provinciale  /  Heren 3e Provinciale B
3e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2019 - 2020

Dit zijn de 16 ploegen:
KFC Putte, KV Hooikt, KFCM Hallaar, KFC Kontich B, KV Bonheiden, KFC Katelijne A, K Hove Sport,
Schelle Sport, KSK Wavria A, KVS Branst, SV Aartselaar A, Sporting Tisselt, Zennester Hombeek,
Leest United, Nielse SV en Willebroekse SV.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
3e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2018-2019
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (1 september 2019) - 1e periode
Zat. 31/08 19u30 Willebroekse SV - Leest United
Zat. 31/08 20u00 KV Hooikt - Zennester Hombeek
Zat. 31/08 20u00 KFC Kontich B - KFC Putte
Zon. 01/09 15u00 K Hove Sport - SV Aartselaar A
Zon. 01/09 15u00 KV Bonheiden - Schelle Sport
Zon. 01/09 15u00 Nielse SV - Sporting Tisselt
Zon. 01/09 15u00 KFCM Hallaar - KVS Branst
Zon. 01/09 15u00 KFC Katelijne A - KSK Wavria A

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
6 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0  
8 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0  
9 KVS Branst 0 0 0 0 0 0 0  
10 Leest United 0 0 0 0 0 0 0  
11 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
13 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0  
15 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (1 september 2019) - 1e periode
KV Hooikt - Zennester Hombeek
KFC Kontich B - KFC Putte
K Hove Sport - SV Aartselaar A
KV Bonheiden - Schelle Sport
Nielse SV - Sporting Tisselt
Willebroekse SV - Leest United
KFCM Hallaar - KVS Branst
KFC Katelijne A - KSK Wavria A


Speeldag 2 (8 september 2019) - 1e periode
KFC Putte - KFC Katelijne A
KVS Branst - KFC Kontich B
KSK Wavria A - K Hove Sport
Zennester Hombeek - Willebroekse SV
Sporting Tisselt - KV Hooikt
Leest United - KFCM Hallaar
SV Aartselaar A - KV Bonheiden
Schelle Sport - Nielse SV


Speeldag 3 (15 september 2019) - 1e periode
KFC Putte - KVS Branst
KFC Kontich B - Leest United
KV Hooikt - Schelle Sport
KV Bonheiden - KSK Wavria A
Nielse SV - SV Aartselaar A
KFC Katelijne A - K Hove Sport
KFCM Hallaar - Zennester Hombeek
Willebroekse SV - Sporting Tisselt


Speeldag 4 (22 september 2019) - 1e periode
KSK Wavria A - Nielse SV
K Hove Sport - KV Bonheiden
SV Aartselaar A - KV Hooikt
Schelle Sport - Willebroekse SV
Sporting Tisselt - KFCM Hallaar
Zennester Hombeek - KFC Kontich B
Leest United - KFC Putte
KVS Branst - KFC Katelijne A


Speeldag 5 (29 september 2019) - 1e periode
KFC Putte - Zennester Hombeek
KV Hooikt - KSK Wavria A
KFC Kontich B - Sporting Tisselt
Nielse SV - K Hove Sport
Willebroekse SV - SV Aartselaar A
KFCM Hallaar - Schelle Sport
KVS Branst - Leest United
KFC Katelijne A - KV Bonheiden


Speeldag 6 (6 oktober 2019) - 1e periode
Leest United - KFC Katelijne A
KV Bonheiden - Nielse SV
K Hove Sport - KV Hooikt
KSK Wavria A - Willebroekse SV
KVS Branst (3e per.) - Zennester Hombeek
Sporting Tisselt - KFC Putte
SV Aartselaar A - KFCM Hallaar
Schelle Sport - KFC Kontich B


Speeldag 7 (13 oktober 2019) - 1e periode
KFC Putte - Schelle Sport
KFC Kontich B - SV Aartselaar A
KV Hooikt - KV Bonheiden
KFCM Hallaar - KSK Wavria A
Willebroekse SV - K Hove Sport
Leest United - Zennester Hombeek
KVS Branst - Sporting Tisselt
KFC Katelijne A - Nielse SV


Speeldag 8 (20 oktober 2019) - 1e periode
KSK Wavria A - KFC Kontich B
K Hove Sport - KFCM Hallaar
SV Aartselaar A - KFC Putte
Schelle Sport - KVS Branst
Sporting Tisselt - Leest United
Zennester Hombeek - KFC Katelijne A
Nielse SV - KV Hooikt
KV Bonheiden - Willebroekse SV


Speeldag 9 (27 oktober 2019) - 1e periode
KFC Putte - KSK Wavria A
KFC Kontich B - K Hove Sport
KFCM Hallaar - KV Bonheiden
Willebroekse SV - Nielse SV
Zennester Hombeek - Sporting Tisselt
Leest United - Schelle Sport
KVS Branst - SV Aartselaar A
KFC Katelijne A - KV Hooikt


Speeldag 10 (3 november 2019) - 1e periode
KV Hooikt - Willebroekse SV
KSK Wavria A - KVS Branst
SV Aartselaar A - Leest United
Schelle Sport - Zennester Hombeek
Sporting Tisselt - KFC Katelijne A
Nielse SV - KFCM Hallaar
KV Bonheiden - KFC Kontich B
K Hove Sport - KFC Putte


Speeldag 11 (10 november 2019) - 2e periode
KFC Putte - KV Bonheiden
KFC Kontich B - Nielse SV
KFCM Hallaar - KV Hooikt
Sporting Tisselt - Schelle Sport
Zennester Hombeek - SV Aartselaar A
Leest United - KSK Wavria A
KVS Branst - K Hove Sport
KFC Katelijne A - Willebroekse SV


Speeldag 12 (17 november 2019) - 2e periode
KV Hooikt - KFC Kontich B
KSK Wavria A - Zennester Hombeek
K Hove Sport - Leest United
KV Bonheiden - KVS Branst
Nielse SV - KFC Putte
Willebroekse SV - KFCM Hallaar
Schelle Sport - KFC Katelijne A
SV Aartselaar A - Sporting Tisselt


Speeldag 13 (24 november 2019) - 2e periode
KFC Putte - KV Hooikt
KFC Kontich B - Willebroekse SV
KVS Branst - Nielse SV
Leest United - KV Bonheiden
Zennester Hombeek - K Hove Sport
Sporting Tisselt - KSK Wavria A
Schelle Sport - SV Aartselaar A
KFC Katelijne A - KFCM Hallaar


Speeldag 14 (1 december 2019) - 2e periode
KV Hooikt - KVS Branst
KSK Wavria A - Schelle Sport
K Hove Sport - Sporting Tisselt
KV Bonheiden - Zennester Hombeek
Nielse SV - Leest United
Willebroekse SV - KFC Putte
KFCM Hallaar - KFC Kontich B
KFC Katelijne A - SV Aartselaar A


Speeldag 15 (8 december 2019) - 2e periode
KFC Putte - KFCM Hallaar
KFC Kontich B - KFC Katelijne A
KVS Branst - Willebroekse SV
Leest United - KV Hooikt
Zennester Hombeek - Nielse SV
Sporting Tisselt - KV Bonheiden
Schelle Sport - K Hove Sport
SV Aartselaar A - KSK Wavria A


Speeldag 16 (15 december 2019) - 2e periode
KFC Putte - KFC Kontich B
SV Aartselaar A - K Hove Sport
Schelle Sport - KV Bonheiden
Sporting Tisselt - Nielse SV
KSK Wavria A - KFC Katelijne A
Leest United - Willebroekse SV
KVS Branst - KFCM Hallaar
Zennester Hombeek - KV Hooikt


Speeldag 17 (5 januari 2020) - 2e periode
KV Hooikt - Sporting Tisselt
KFC Kontich B - KVS Branst
K Hove Sport - KSK Wavria A
KFC Katelijne A - KFC Putte
KFCM Hallaar - Leest United
Willebroekse SV - Zennester Hombeek
Nielse SV - Schelle Sport
KV Bonheiden - SV Aartselaar A


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
KSK Wavria A - KV Bonheiden
KVS Branst - KFC Putte
Leest United - KFC Kontich B
SV Aartselaar A - Nielse SV
K Hove Sport - KFC Katelijne A
Zennester Hombeek - KFCM Hallaar
Sporting Tisselt - Willebroekse SV
Schelle Sport - KV Hooikt


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
KFC Putte - Leest United
KFC Kontich B - Zennester Hombeek
KV Hooikt - SV Aartselaar A
KFCM Hallaar - Sporting Tisselt
KFC Katelijne A - KVS Branst
KV Bonheiden - K Hove Sport
Nielse SV - KSK Wavria A
Willebroekse SV - Schelle Sport


Speeldag 20 (26 januari 2020) - 2e periode
K Hove Sport - Nielse SV
Leest United - KVS Branst
Zennester Hombeek - KFC Putte
Sporting Tisselt - KFC Kontich B
KSK Wavria A - KV Hooikt
KV Bonheiden - KFC Katelijne A
Schelle Sport - KFCM Hallaar
SV Aartselaar A - Willebroekse SV


Speeldag 21 (2 februari 2020) - 3e periode
KFC Putte - Sporting Tisselt
KFC Kontich B - Schelle Sport
KV Hooikt - K Hove Sport
Willebroekse SV - KSK Wavria A
Nielse SV - KV Bonheiden
KFC Katelijne A - Leest United
Zennester Hombeek (1e per.) - KVS Branst
KFCM Hallaar - SV Aartselaar A


Speeldag 22 (9 februari 2020) - 3e periode
Zennester Hombeek - Leest United
Sporting Tisselt - KVS Branst
Schelle Sport - KFC Putte
SV Aartselaar A - KFC Kontich B
KV Bonheiden - KV Hooikt
Nielse SV - KFC Katelijne A
KSK Wavria A - KFCM Hallaar
K Hove Sport - Willebroekse SV


Speeldag 23 (16 februari 2020) - 3e periode
KFC Putte - SV Aartselaar A
KFC Kontich B - KSK Wavria A
KV Hooikt - Nielse SV
KFCM Hallaar - K Hove Sport
Willebroekse SV - KV Bonheiden
KFC Katelijne A - Zennester Hombeek
Leest United - Sporting Tisselt
KVS Branst - Schelle Sport


Speeldag 24 (23 februari 2020) - 3e periode
KV Hooikt - KFC Katelijne A
K Hove Sport - KFC Kontich B
KSK Wavria A - KFC Putte
SV Aartselaar A - KVS Branst
Schelle Sport - Leest United
Sporting Tisselt - Zennester Hombeek
Nielse SV - Willebroekse SV
KV Bonheiden - KFCM Hallaar


Speeldag 25 (1 maart 2020) - 3e periode
KFC Putte - K Hove Sport
KFC Kontich B - KV Bonheiden
Willebroekse SV - KV Hooikt
KFCM Hallaar - Nielse SV
KVS Branst - KSK Wavria A
KFC Katelijne A - Sporting Tisselt
Zennester Hombeek - Schelle Sport
Leest United - SV Aartselaar A


Speeldag 26 (8 maart 2020) - 3e periode
KV Hooikt - KFCM Hallaar
Nielse SV - KFC Kontich B
KV Bonheiden - KFC Putte
K Hove Sport - KVS Branst
KSK Wavria A - Leest United
SV Aartselaar A - Zennester Hombeek
Willebroekse SV - KFC Katelijne A
Schelle Sport - Sporting Tisselt


Speeldag 27 (15 maart 2020) - 3e periode
KFC Putte - Nielse SV
KFC Kontich B - KV Hooikt
KFC Katelijne A - Schelle Sport
KFCM Hallaar - Willebroekse SV
KVS Branst - KV Bonheiden
Leest United - K Hove Sport
Zennester Hombeek - KSK Wavria A
Sporting Tisselt - SV Aartselaar A


Speeldag 28 (22 maart 2020) - 3e periode
KV Hooikt - KFC Putte
Nielse SV - KVS Branst
Willebroekse SV - KFC Kontich B
KV Bonheiden - Leest United
K Hove Sport - Zennester Hombeek
KSK Wavria A - Sporting Tisselt
SV Aartselaar A - Schelle Sport
KFCM Hallaar - KFC Katelijne A


Speeldag 29 (5 april 2020) - 3e periode
Zennester Hombeek - KV Bonheiden
Sporting Tisselt - K Hove Sport
Schelle Sport - KSK Wavria A
Leest United - Nielse SV
SV Aartselaar A - KFC Katelijne A
KFC Kontich B - KFCM Hallaar
KFC Putte - Willebroekse SV
KVS Branst - KV Hooikt


Speeldag 30 (19 april 2020) - 3e periode
KFC Katelijne A - KFC Kontich B
KFCM Hallaar - KFC Putte
Willebroekse SV - KVS Branst
K Hove Sport - Schelle Sport
KV Bonheiden - Sporting Tisselt
Nielse SV - Zennester Hombeek
KV Hooikt - Leest United
KSK Wavria A - SV Aartselaar A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 3e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 000
2KFC Katelijne A 000
3KFC Kontich B 000
4KFC Putte 000
5KFCM Hallaar 000
6KSK Wavria A 000
7KV Bonheiden 000
8KV Hooikt 000
9KVS Branst 000
10Leest United 000
11Nielse SV 000
12SV Aartselaar A 000
13Schelle Sport 000
14Sporting Tisselt 000
15Willebroekse SV 000
16Zennester Hombeek 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 000
2KFC Katelijne A 000
3KFC Kontich B 000
4KFC Putte 000
5KFCM Hallaar 000
6KSK Wavria A 000
7KV Bonheiden 000
8KV Hooikt 000
9KVS Branst 000
10Leest United 000
11Nielse SV 000
12SV Aartselaar A 000
13Schelle Sport 000
14Sporting Tisselt 000
15Willebroekse SV 000
16Zennester Hombeek 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 000
2KFC Katelijne A 000
3KFC Kontich B 000
4KFC Putte 000
5KFCM Hallaar 000
6KSK Wavria A 000
7KV Bonheiden 000
8KV Hooikt 000
9KVS Branst 000
10Leest United 000
11Nielse SV 000
12SV Aartselaar A 000
13Schelle Sport 000
14Sporting Tisselt 000
15Willebroekse SV 000
16Zennester Hombeek 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 000
2KFC Katelijne A 000
3KFC Kontich B 000
4KFC Putte 000
5KFCM Hallaar 000
6KSK Wavria A 000
7KV Bonheiden 000
8KV Hooikt 000
9KVS Branst 000
10Leest United 000
11Nielse SV 000
12SV Aartselaar A 000
13Schelle Sport 000
14Sporting Tisselt 000
15Willebroekse SV 000
16Zennester Hombeek 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 000
2KFC Katelijne A 000
3KFC Kontich B 000
4KFC Putte 000
5KFCM Hallaar 000
6KSK Wavria A 000
7KV Bonheiden 000
8KV Hooikt 000
9KVS Branst 000
10Leest United 000
11Nielse SV 000
12SV Aartselaar A 000
13Schelle Sport 000
14Sporting Tisselt 000
15Willebroekse SV 000
16Zennester Hombeek 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1K Hove Sport 0 0 
2KFC Katelijne A 0 0 
3KFC Kontich B 0 0 
4KFC Putte 0 0 
5KFCM Hallaar 0 0 
6KSK Wavria A 0 0 
7KV Bonheiden 0 0 
8KV Hooikt 0 0 
9KVS Branst 0 0 
10Leest United 0 0 
11Nielse SV 0 0 
12SV Aartselaar A 0 0 
13Schelle Sport 0 0 
14Sporting Tisselt 0 0 
15Willebroekse SV 0 0 
16Zennester Hombeek 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 000
2KFC Katelijne A 000
3KFC Kontich B 000
4KFC Putte 000
5KFCM Hallaar 000
6KSK Wavria A 000
7KV Bonheiden 000
8KV Hooikt 000
9KVS Branst 000
10Leest United 000
11Nielse SV 000
12SV Aartselaar A 000
13Schelle Sport 000
14Sporting Tisselt 000
15Willebroekse SV 000
16Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 000
2KFC Katelijne A 000
3KFC Kontich B 000
4KFC Putte 000
5KFCM Hallaar 000
6KSK Wavria A 000
7KV Bonheiden 000
8KV Hooikt 000
9KVS Branst 000
10Leest United 000
11Nielse SV 000
12SV Aartselaar A 000
13Schelle Sport 000
14Sporting Tisselt 000
15Willebroekse SV 000
16Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Hove Sport 000
2KFC Katelijne A 000
3KFC Kontich B 000
4KFC Putte 000
5KFCM Hallaar 000
6KSK Wavria A 000
7KV Bonheiden 000
8KV Hooikt 000
9KVS Branst 000
10Leest United 000
11Nielse SV 000
12SV Aartselaar A 000
13Schelle Sport 000
14Sporting Tisselt 000
15Willebroekse SV 000
16Zennester Hombeek 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
2 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
3 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0
5 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
6 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
7 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0
8 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0
9 KVS Branst 0 0 0 0 0 0 0
10 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
11 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
13 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0
15 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0
16 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
2 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
3 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0
5 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
6 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
7 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0
8 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0
9 KVS Branst 0 0 0 0 0 0 0
10 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
11 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
13 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0
15 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0
16 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



K Hove Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 K Hove Sport - SV Aartselaar A Speeldag 
08/09/2019 2 KSK Wavria A - K Hove Sport Speeldag 
15/09/2019 3 KFC Katelijne A - K Hove Sport Speeldag 
22/09/2019 4 K Hove Sport - KV Bonheiden Speeldag 
29/09/2019 5 Nielse SV - K Hove Sport Speeldag 
06/10/2019 6 K Hove Sport - KV Hooikt Speeldag 
13/10/2019 7 Willebroekse SV - K Hove Sport Speeldag 
20/10/2019 8 K Hove Sport - KFCM Hallaar Speeldag 
27/10/2019 9 KFC Kontich B - K Hove Sport Speeldag 
03/11/2019 10 K Hove Sport - KFC Putte Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVS Branst - K Hove Sport Speeldag 
17/11/2019 12 K Hove Sport - Leest United Speeldag 
24/11/2019 13 Zennester Hombeek - K Hove Sport Speeldag 
01/12/2019 14 K Hove Sport - Sporting Tisselt Speeldag 
08/12/2019 15 Schelle Sport - K Hove Sport Speeldag 
15/12/2019 16 SV Aartselaar A - K Hove Sport Speeldag 
05/01/2020 17 K Hove Sport - KSK Wavria A Speeldag 
12/01/2020 18 K Hove Sport - KFC Katelijne A Speeldag 
19/01/2020 19 KV Bonheiden - K Hove Sport Speeldag 
26/01/2020 20 K Hove Sport - Nielse SV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KV Hooikt - K Hove Sport Speeldag 
09/02/2020 22 K Hove Sport - Willebroekse SV Speeldag 
16/02/2020 23 KFCM Hallaar - K Hove Sport Speeldag 
23/02/2020 24 K Hove Sport - KFC Kontich B Speeldag 
01/03/2020 25 KFC Putte - K Hove Sport Speeldag 
08/03/2020 26 K Hove Sport - KVS Branst Speeldag 
15/03/2020 27 Leest United - K Hove Sport Speeldag 
22/03/2020 28 K Hove Sport - Zennester Hombeek Speeldag 
05/04/2020 29 Sporting Tisselt - K Hove Sport Speeldag 
19/04/2020 30 K Hove Sport - Schelle Sport Speeldag 

KFC Katelijne A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Katelijne A - KSK Wavria A Speeldag 
08/09/2019 2 KFC Putte - KFC Katelijne A Speeldag 
15/09/2019 3 KFC Katelijne A - K Hove Sport Speeldag 
22/09/2019 4 KVS Branst - KFC Katelijne A Speeldag 
29/09/2019 5 KFC Katelijne A - KV Bonheiden Speeldag 
06/10/2019 6 Leest United - KFC Katelijne A Speeldag 
13/10/2019 7 KFC Katelijne A - Nielse SV Speeldag 
20/10/2019 8 Zennester Hombeek - KFC Katelijne A Speeldag 
27/10/2019 9 KFC Katelijne A - KV Hooikt Speeldag 
03/11/2019 10 Sporting Tisselt - KFC Katelijne A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Katelijne A - Willebroekse SV Speeldag 
17/11/2019 12 Schelle Sport - KFC Katelijne A Speeldag 
24/11/2019 13 KFC Katelijne A - KFCM Hallaar Speeldag 
01/12/2019 14 KFC Katelijne A - SV Aartselaar A Speeldag 
08/12/2019 15 KFC Kontich B - KFC Katelijne A Speeldag 
15/12/2019 16 KSK Wavria A - KFC Katelijne A Speeldag 
05/01/2020 17 KFC Katelijne A - KFC Putte Speeldag 
12/01/2020 18 K Hove Sport - KFC Katelijne A Speeldag 
19/01/2020 19 KFC Katelijne A - KVS Branst Speeldag 
26/01/2020 20 KV Bonheiden - KFC Katelijne A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Katelijne A - Leest United Speeldag 
09/02/2020 22 Nielse SV - KFC Katelijne A Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Katelijne A - Zennester Hombeek Speeldag 
23/02/2020 24 KV Hooikt - KFC Katelijne A Speeldag 
01/03/2020 25 KFC Katelijne A - Sporting Tisselt Speeldag 
08/03/2020 26 Willebroekse SV - KFC Katelijne A Speeldag 
15/03/2020 27 KFC Katelijne A - Schelle Sport Speeldag 
22/03/2020 28 KFCM Hallaar - KFC Katelijne A Speeldag 
05/04/2020 29 SV Aartselaar A - KFC Katelijne A Speeldag 
19/04/2020 30 KFC Katelijne A - KFC Kontich B Speeldag 

KFC Kontich B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Kontich B - KFC Putte Speeldag 
08/09/2019 2 KVS Branst - KFC Kontich B Speeldag 
15/09/2019 3 KFC Kontich B - Leest United Speeldag 
22/09/2019 4 Zennester Hombeek - KFC Kontich B Speeldag 
29/09/2019 5 KFC Kontich B - Sporting Tisselt Speeldag 
06/10/2019 6 Schelle Sport - KFC Kontich B Speeldag 
13/10/2019 7 KFC Kontich B - SV Aartselaar A Speeldag 
20/10/2019 8 KSK Wavria A - KFC Kontich B Speeldag 
27/10/2019 9 KFC Kontich B - K Hove Sport Speeldag 
03/11/2019 10 KV Bonheiden - KFC Kontich B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Kontich B - Nielse SV Speeldag 
17/11/2019 12 KV Hooikt - KFC Kontich B Speeldag 
24/11/2019 13 KFC Kontich B - Willebroekse SV Speeldag 
01/12/2019 14 KFCM Hallaar - KFC Kontich B Speeldag 
08/12/2019 15 KFC Kontich B - KFC Katelijne A Speeldag 
15/12/2019 16 KFC Putte - KFC Kontich B Speeldag 
05/01/2020 17 KFC Kontich B - KVS Branst Speeldag 
12/01/2020 18 Leest United - KFC Kontich B Speeldag 
19/01/2020 19 KFC Kontich B - Zennester Hombeek Speeldag 
26/01/2020 20 Sporting Tisselt - KFC Kontich B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Kontich B - Schelle Sport Speeldag 
09/02/2020 22 SV Aartselaar A - KFC Kontich B Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Kontich B - KSK Wavria A Speeldag 
23/02/2020 24 K Hove Sport - KFC Kontich B Speeldag 
01/03/2020 25 KFC Kontich B - KV Bonheiden Speeldag 
08/03/2020 26 Nielse SV - KFC Kontich B Speeldag 
15/03/2020 27 KFC Kontich B - KV Hooikt Speeldag 
22/03/2020 28 Willebroekse SV - KFC Kontich B Speeldag 
05/04/2020 29 KFC Kontich B - KFCM Hallaar Speeldag 
19/04/2020 30 KFC Katelijne A - KFC Kontich B Speeldag 

KFC Putte

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Kontich B - KFC Putte Speeldag 
08/09/2019 2 KFC Putte - KFC Katelijne A Speeldag 
15/09/2019 3 KFC Putte - KVS Branst Speeldag 
22/09/2019 4 Leest United - KFC Putte Speeldag 
29/09/2019 5 KFC Putte - Zennester Hombeek Speeldag 
06/10/2019 6 Sporting Tisselt - KFC Putte Speeldag 
13/10/2019 7 KFC Putte - Schelle Sport Speeldag 
20/10/2019 8 SV Aartselaar A - KFC Putte Speeldag 
27/10/2019 9 KFC Putte - KSK Wavria A Speeldag 
03/11/2019 10 K Hove Sport - KFC Putte Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Putte - KV Bonheiden Speeldag 
17/11/2019 12 Nielse SV - KFC Putte Speeldag 
24/11/2019 13 KFC Putte - KV Hooikt Speeldag 
01/12/2019 14 Willebroekse SV - KFC Putte Speeldag 
08/12/2019 15 KFC Putte - KFCM Hallaar Speeldag 
15/12/2019 16 KFC Putte - KFC Kontich B Speeldag 
05/01/2020 17 KFC Katelijne A - KFC Putte Speeldag 
12/01/2020 18 KVS Branst - KFC Putte Speeldag 
19/01/2020 19 KFC Putte - Leest United Speeldag 
26/01/2020 20 Zennester Hombeek - KFC Putte Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Putte - Sporting Tisselt Speeldag 
09/02/2020 22 Schelle Sport - KFC Putte Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Putte - SV Aartselaar A Speeldag 
23/02/2020 24 KSK Wavria A - KFC Putte Speeldag 
01/03/2020 25 KFC Putte - K Hove Sport Speeldag 
08/03/2020 26 KV Bonheiden - KFC Putte Speeldag 
15/03/2020 27 KFC Putte - Nielse SV Speeldag 
22/03/2020 28 KV Hooikt - KFC Putte Speeldag 
05/04/2020 29 KFC Putte - Willebroekse SV Speeldag 
19/04/2020 30 KFCM Hallaar - KFC Putte Speeldag 

KFCM Hallaar

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFCM Hallaar - KVS Branst Speeldag 
08/09/2019 2 Leest United - KFCM Hallaar Speeldag 
15/09/2019 3 KFCM Hallaar - Zennester Hombeek Speeldag 
22/09/2019 4 Sporting Tisselt - KFCM Hallaar Speeldag 
29/09/2019 5 KFCM Hallaar - Schelle Sport Speeldag 
06/10/2019 6 SV Aartselaar A - KFCM Hallaar Speeldag 
13/10/2019 7 KFCM Hallaar - KSK Wavria A Speeldag 
20/10/2019 8 K Hove Sport - KFCM Hallaar Speeldag 
27/10/2019 9 KFCM Hallaar - KV Bonheiden Speeldag 
03/11/2019 10 Nielse SV - KFCM Hallaar Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFCM Hallaar - KV Hooikt Speeldag 
17/11/2019 12 Willebroekse SV - KFCM Hallaar Speeldag 
24/11/2019 13 KFC Katelijne A - KFCM Hallaar Speeldag 
01/12/2019 14 KFCM Hallaar - KFC Kontich B Speeldag 
08/12/2019 15 KFC Putte - KFCM Hallaar Speeldag 
15/12/2019 16 KVS Branst - KFCM Hallaar Speeldag 
05/01/2020 17 KFCM Hallaar - Leest United Speeldag 
12/01/2020 18 Zennester Hombeek - KFCM Hallaar Speeldag 
19/01/2020 19 KFCM Hallaar - Sporting Tisselt Speeldag 
26/01/2020 20 Schelle Sport - KFCM Hallaar Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFCM Hallaar - SV Aartselaar A Speeldag 
09/02/2020 22 KSK Wavria A - KFCM Hallaar Speeldag 
16/02/2020 23 KFCM Hallaar - K Hove Sport Speeldag 
23/02/2020 24 KV Bonheiden - KFCM Hallaar Speeldag 
01/03/2020 25 KFCM Hallaar - Nielse SV Speeldag 
08/03/2020 26 KV Hooikt - KFCM Hallaar Speeldag 
15/03/2020 27 KFCM Hallaar - Willebroekse SV Speeldag 
22/03/2020 28 KFCM Hallaar - KFC Katelijne A Speeldag 
05/04/2020 29 KFC Kontich B - KFCM Hallaar Speeldag 
19/04/2020 30 KFCM Hallaar - KFC Putte Speeldag 

KSK Wavria A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Katelijne A - KSK Wavria A Speeldag 
08/09/2019 2 KSK Wavria A - K Hove Sport Speeldag 
15/09/2019 3 KV Bonheiden - KSK Wavria A Speeldag 
22/09/2019 4 KSK Wavria A - Nielse SV Speeldag 
29/09/2019 5 KV Hooikt - KSK Wavria A Speeldag 
06/10/2019 6 KSK Wavria A - Willebroekse SV Speeldag 
13/10/2019 7 KFCM Hallaar - KSK Wavria A Speeldag 
20/10/2019 8 KSK Wavria A - KFC Kontich B Speeldag 
27/10/2019 9 KFC Putte - KSK Wavria A Speeldag 
03/11/2019 10 KSK Wavria A - KVS Branst Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Leest United - KSK Wavria A Speeldag 
17/11/2019 12 KSK Wavria A - Zennester Hombeek Speeldag 
24/11/2019 13 Sporting Tisselt - KSK Wavria A Speeldag 
01/12/2019 14 KSK Wavria A - Schelle Sport Speeldag 
08/12/2019 15 SV Aartselaar A - KSK Wavria A Speeldag 
15/12/2019 16 KSK Wavria A - KFC Katelijne A Speeldag 
05/01/2020 17 K Hove Sport - KSK Wavria A Speeldag 
12/01/2020 18 KSK Wavria A - KV Bonheiden Speeldag 
19/01/2020 19 Nielse SV - KSK Wavria A Speeldag 
26/01/2020 20 KSK Wavria A - KV Hooikt Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Willebroekse SV - KSK Wavria A Speeldag 
09/02/2020 22 KSK Wavria A - KFCM Hallaar Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Kontich B - KSK Wavria A Speeldag 
23/02/2020 24 KSK Wavria A - KFC Putte Speeldag 
01/03/2020 25 KVS Branst - KSK Wavria A Speeldag 
08/03/2020 26 KSK Wavria A - Leest United Speeldag 
15/03/2020 27 Zennester Hombeek - KSK Wavria A Speeldag 
22/03/2020 28 KSK Wavria A - Sporting Tisselt Speeldag 
05/04/2020 29 Schelle Sport - KSK Wavria A Speeldag 
19/04/2020 30 KSK Wavria A - SV Aartselaar A Speeldag 

KV Bonheiden

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KV Bonheiden - Schelle Sport Speeldag 
08/09/2019 2 SV Aartselaar A - KV Bonheiden Speeldag 
15/09/2019 3 KV Bonheiden - KSK Wavria A Speeldag 
22/09/2019 4 K Hove Sport - KV Bonheiden Speeldag 
29/09/2019 5 KFC Katelijne A - KV Bonheiden Speeldag 
06/10/2019 6 KV Bonheiden - Nielse SV Speeldag 
13/10/2019 7 KV Hooikt - KV Bonheiden Speeldag 
20/10/2019 8 KV Bonheiden - Willebroekse SV Speeldag 
27/10/2019 9 KFCM Hallaar - KV Bonheiden Speeldag 
03/11/2019 10 KV Bonheiden - KFC Kontich B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Putte - KV Bonheiden Speeldag 
17/11/2019 12 KV Bonheiden - KVS Branst Speeldag 
24/11/2019 13 Leest United - KV Bonheiden Speeldag 
01/12/2019 14 KV Bonheiden - Zennester Hombeek Speeldag 
08/12/2019 15 Sporting Tisselt - KV Bonheiden Speeldag 
15/12/2019 16 Schelle Sport - KV Bonheiden Speeldag 
05/01/2020 17 KV Bonheiden - SV Aartselaar A Speeldag 
12/01/2020 18 KSK Wavria A - KV Bonheiden Speeldag 
19/01/2020 19 KV Bonheiden - K Hove Sport Speeldag 
26/01/2020 20 KV Bonheiden - KFC Katelijne A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Nielse SV - KV Bonheiden Speeldag 
09/02/2020 22 KV Bonheiden - KV Hooikt Speeldag 
16/02/2020 23 Willebroekse SV - KV Bonheiden Speeldag 
23/02/2020 24 KV Bonheiden - KFCM Hallaar Speeldag 
01/03/2020 25 KFC Kontich B - KV Bonheiden Speeldag 
08/03/2020 26 KV Bonheiden - KFC Putte Speeldag 
15/03/2020 27 KVS Branst - KV Bonheiden Speeldag 
22/03/2020 28 KV Bonheiden - Leest United Speeldag 
05/04/2020 29 Zennester Hombeek - KV Bonheiden Speeldag 
19/04/2020 30 KV Bonheiden - Sporting Tisselt Speeldag 

KV Hooikt

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KV Hooikt - Zennester Hombeek Speeldag 
08/09/2019 2 Sporting Tisselt - KV Hooikt Speeldag 
15/09/2019 3 KV Hooikt - Schelle Sport Speeldag 
22/09/2019 4 SV Aartselaar A - KV Hooikt Speeldag 
29/09/2019 5 KV Hooikt - KSK Wavria A Speeldag 
06/10/2019 6 K Hove Sport - KV Hooikt Speeldag 
13/10/2019 7 KV Hooikt - KV Bonheiden Speeldag 
20/10/2019 8 Nielse SV - KV Hooikt Speeldag 
27/10/2019 9 KFC Katelijne A - KV Hooikt Speeldag 
03/11/2019 10 KV Hooikt - Willebroekse SV Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFCM Hallaar - KV Hooikt Speeldag 
17/11/2019 12 KV Hooikt - KFC Kontich B Speeldag 
24/11/2019 13 KFC Putte - KV Hooikt Speeldag 
01/12/2019 14 KV Hooikt - KVS Branst Speeldag 
08/12/2019 15 Leest United - KV Hooikt Speeldag 
15/12/2019 16 Zennester Hombeek - KV Hooikt Speeldag 
05/01/2020 17 KV Hooikt - Sporting Tisselt Speeldag 
12/01/2020 18 Schelle Sport - KV Hooikt Speeldag 
19/01/2020 19 KV Hooikt - SV Aartselaar A Speeldag 
26/01/2020 20 KSK Wavria A - KV Hooikt Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KV Hooikt - K Hove Sport Speeldag 
09/02/2020 22 KV Bonheiden - KV Hooikt Speeldag 
16/02/2020 23 KV Hooikt - Nielse SV Speeldag 
23/02/2020 24 KV Hooikt - KFC Katelijne A Speeldag 
01/03/2020 25 Willebroekse SV - KV Hooikt Speeldag 
08/03/2020 26 KV Hooikt - KFCM Hallaar Speeldag 
15/03/2020 27 KFC Kontich B - KV Hooikt Speeldag 
22/03/2020 28 KV Hooikt - KFC Putte Speeldag 
05/04/2020 29 KVS Branst - KV Hooikt Speeldag 
19/04/2020 30 KV Hooikt - Leest United Speeldag 

KVS Branst

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFCM Hallaar - KVS Branst Speeldag 
08/09/2019 2 KVS Branst - KFC Kontich B Speeldag 
15/09/2019 3 KFC Putte - KVS Branst Speeldag 
22/09/2019 4 KVS Branst - KFC Katelijne A Speeldag 
29/09/2019 5 KVS Branst - Leest United Speeldag 
06/10/2019 6 KVS Branst (3e per.) - Zennester Hombeek Speeldag 
13/10/2019 7 KVS Branst - Sporting Tisselt Speeldag 
20/10/2019 8 Schelle Sport - KVS Branst Speeldag 
27/10/2019 9 KVS Branst - SV Aartselaar A Speeldag 
03/11/2019 10 KSK Wavria A - KVS Branst Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVS Branst - K Hove Sport Speeldag 
17/11/2019 12 KV Bonheiden - KVS Branst Speeldag 
24/11/2019 13 KVS Branst - Nielse SV Speeldag 
01/12/2019 14 KV Hooikt - KVS Branst Speeldag 
08/12/2019 15 KVS Branst - Willebroekse SV Speeldag 
15/12/2019 16 KVS Branst - KFCM Hallaar Speeldag 
05/01/2020 17 KFC Kontich B - KVS Branst Speeldag 
12/01/2020 18 KVS Branst - KFC Putte Speeldag 
19/01/2020 19 KFC Katelijne A - KVS Branst Speeldag 
26/01/2020 20 Leest United - KVS Branst Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Zennester Hombeek (1e per.) - KVS Branst Speeldag 
09/02/2020 22 Sporting Tisselt - KVS Branst Speeldag 
16/02/2020 23 KVS Branst - Schelle Sport Speeldag 
23/02/2020 24 SV Aartselaar A - KVS Branst Speeldag 
01/03/2020 25 KVS Branst - KSK Wavria A Speeldag 
08/03/2020 26 K Hove Sport - KVS Branst Speeldag 
15/03/2020 27 KVS Branst - KV Bonheiden Speeldag 
22/03/2020 28 Nielse SV - KVS Branst Speeldag 
05/04/2020 29 KVS Branst - KV Hooikt Speeldag 
19/04/2020 30 Willebroekse SV - KVS Branst Speeldag 

Leest United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Willebroekse SV - Leest United Speeldag 
08/09/2019 2 Leest United - KFCM Hallaar Speeldag 
15/09/2019 3 KFC Kontich B - Leest United Speeldag 
22/09/2019 4 Leest United - KFC Putte Speeldag 
29/09/2019 5 KVS Branst - Leest United Speeldag 
06/10/2019 6 Leest United - KFC Katelijne A Speeldag 
13/10/2019 7 Leest United - Zennester Hombeek Speeldag 
20/10/2019 8 Sporting Tisselt - Leest United Speeldag 
27/10/2019 9 Leest United - Schelle Sport Speeldag 
03/11/2019 10 SV Aartselaar A - Leest United Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Leest United - KSK Wavria A Speeldag 
17/11/2019 12 K Hove Sport - Leest United Speeldag 
24/11/2019 13 Leest United - KV Bonheiden Speeldag 
01/12/2019 14 Nielse SV - Leest United Speeldag 
08/12/2019 15 Leest United - KV Hooikt Speeldag 
15/12/2019 16 Leest United - Willebroekse SV Speeldag 
05/01/2020 17 KFCM Hallaar - Leest United Speeldag 
12/01/2020 18 Leest United - KFC Kontich B Speeldag 
19/01/2020 19 KFC Putte - Leest United Speeldag 
26/01/2020 20 Leest United - KVS Branst Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Katelijne A - Leest United Speeldag 
09/02/2020 22 Zennester Hombeek - Leest United Speeldag 
16/02/2020 23 Leest United - Sporting Tisselt Speeldag 
23/02/2020 24 Schelle Sport - Leest United Speeldag 
01/03/2020 25 Leest United - SV Aartselaar A Speeldag 
08/03/2020 26 KSK Wavria A - Leest United Speeldag 
15/03/2020 27 Leest United - K Hove Sport Speeldag 
22/03/2020 28 KV Bonheiden - Leest United Speeldag 
05/04/2020 29 Leest United - Nielse SV Speeldag 
19/04/2020 30 KV Hooikt - Leest United Speeldag 

Nielse SV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Nielse SV - Sporting Tisselt Speeldag 
08/09/2019 2 Schelle Sport - Nielse SV Speeldag 
15/09/2019 3 Nielse SV - SV Aartselaar A Speeldag 
22/09/2019 4 KSK Wavria A - Nielse SV Speeldag 
29/09/2019 5 Nielse SV - K Hove Sport Speeldag 
06/10/2019 6 KV Bonheiden - Nielse SV Speeldag 
13/10/2019 7 KFC Katelijne A - Nielse SV Speeldag 
20/10/2019 8 Nielse SV - KV Hooikt Speeldag 
27/10/2019 9 Willebroekse SV - Nielse SV Speeldag 
03/11/2019 10 Nielse SV - KFCM Hallaar Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Kontich B - Nielse SV Speeldag 
17/11/2019 12 Nielse SV - KFC Putte Speeldag 
24/11/2019 13 KVS Branst - Nielse SV Speeldag 
01/12/2019 14 Nielse SV - Leest United Speeldag 
08/12/2019 15 Zennester Hombeek - Nielse SV Speeldag 
15/12/2019 16 Sporting Tisselt - Nielse SV Speeldag 
05/01/2020 17 Nielse SV - Schelle Sport Speeldag 
12/01/2020 18 SV Aartselaar A - Nielse SV Speeldag 
19/01/2020 19 Nielse SV - KSK Wavria A Speeldag 
26/01/2020 20 K Hove Sport - Nielse SV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Nielse SV - KV Bonheiden Speeldag 
09/02/2020 22 Nielse SV - KFC Katelijne A Speeldag 
16/02/2020 23 KV Hooikt - Nielse SV Speeldag 
23/02/2020 24 Nielse SV - Willebroekse SV Speeldag 
01/03/2020 25 KFCM Hallaar - Nielse SV Speeldag 
08/03/2020 26 Nielse SV - KFC Kontich B Speeldag 
15/03/2020 27 KFC Putte - Nielse SV Speeldag 
22/03/2020 28 Nielse SV - KVS Branst Speeldag 
05/04/2020 29 Leest United - Nielse SV Speeldag 
19/04/2020 30 Nielse SV - Zennester Hombeek Speeldag 

SV Aartselaar A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 K Hove Sport - SV Aartselaar A Speeldag 
08/09/2019 2 SV Aartselaar A - KV Bonheiden Speeldag 
15/09/2019 3 Nielse SV - SV Aartselaar A Speeldag 
22/09/2019 4 SV Aartselaar A - KV Hooikt Speeldag 
29/09/2019 5 Willebroekse SV - SV Aartselaar A Speeldag 
06/10/2019 6 SV Aartselaar A - KFCM Hallaar Speeldag 
13/10/2019 7 KFC Kontich B - SV Aartselaar A Speeldag 
20/10/2019 8 SV Aartselaar A - KFC Putte Speeldag 
27/10/2019 9 KVS Branst - SV Aartselaar A Speeldag 
03/11/2019 10 SV Aartselaar A - Leest United Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Zennester Hombeek - SV Aartselaar A Speeldag 
17/11/2019 12 SV Aartselaar A - Sporting Tisselt Speeldag 
24/11/2019 13 Schelle Sport - SV Aartselaar A Speeldag 
01/12/2019 14 KFC Katelijne A - SV Aartselaar A Speeldag 
08/12/2019 15 SV Aartselaar A - KSK Wavria A Speeldag 
15/12/2019 16 SV Aartselaar A - K Hove Sport Speeldag 
05/01/2020 17 KV Bonheiden - SV Aartselaar A Speeldag 
12/01/2020 18 SV Aartselaar A - Nielse SV Speeldag 
19/01/2020 19 KV Hooikt - SV Aartselaar A Speeldag 
26/01/2020 20 SV Aartselaar A - Willebroekse SV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFCM Hallaar - SV Aartselaar A Speeldag 
09/02/2020 22 SV Aartselaar A - KFC Kontich B Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Putte - SV Aartselaar A Speeldag 
23/02/2020 24 SV Aartselaar A - KVS Branst Speeldag 
01/03/2020 25 Leest United - SV Aartselaar A Speeldag 
08/03/2020 26 SV Aartselaar A - Zennester Hombeek Speeldag 
15/03/2020 27 Sporting Tisselt - SV Aartselaar A Speeldag 
22/03/2020 28 SV Aartselaar A - Schelle Sport Speeldag 
05/04/2020 29 SV Aartselaar A - KFC Katelijne A Speeldag 
19/04/2020 30 KSK Wavria A - SV Aartselaar A Speeldag 

Schelle Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KV Bonheiden - Schelle Sport Speeldag 
08/09/2019 2 Schelle Sport - Nielse SV Speeldag 
15/09/2019 3 KV Hooikt - Schelle Sport Speeldag 
22/09/2019 4 Schelle Sport - Willebroekse SV Speeldag 
29/09/2019 5 KFCM Hallaar - Schelle Sport Speeldag 
06/10/2019 6 Schelle Sport - KFC Kontich B Speeldag 
13/10/2019 7 KFC Putte - Schelle Sport Speeldag 
20/10/2019 8 Schelle Sport - KVS Branst Speeldag 
27/10/2019 9 Leest United - Schelle Sport Speeldag 
03/11/2019 10 Schelle Sport - Zennester Hombeek Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Sporting Tisselt - Schelle Sport Speeldag 
17/11/2019 12 Schelle Sport - KFC Katelijne A Speeldag 
24/11/2019 13 Schelle Sport - SV Aartselaar A Speeldag 
01/12/2019 14 KSK Wavria A - Schelle Sport Speeldag 
08/12/2019 15 Schelle Sport - K Hove Sport Speeldag 
15/12/2019 16 Schelle Sport - KV Bonheiden Speeldag 
05/01/2020 17 Nielse SV - Schelle Sport Speeldag 
12/01/2020 18 Schelle Sport - KV Hooikt Speeldag 
19/01/2020 19 Willebroekse SV - Schelle Sport Speeldag 
26/01/2020 20 Schelle Sport - KFCM Hallaar Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Kontich B - Schelle Sport Speeldag 
09/02/2020 22 Schelle Sport - KFC Putte Speeldag 
16/02/2020 23 KVS Branst - Schelle Sport Speeldag 
23/02/2020 24 Schelle Sport - Leest United Speeldag 
01/03/2020 25 Zennester Hombeek - Schelle Sport Speeldag 
08/03/2020 26 Schelle Sport - Sporting Tisselt Speeldag 
15/03/2020 27 KFC Katelijne A - Schelle Sport Speeldag 
22/03/2020 28 SV Aartselaar A - Schelle Sport Speeldag 
05/04/2020 29 Schelle Sport - KSK Wavria A Speeldag 
19/04/2020 30 K Hove Sport - Schelle Sport Speeldag 

Sporting Tisselt

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Nielse SV - Sporting Tisselt Speeldag 
08/09/2019 2 Sporting Tisselt - KV Hooikt Speeldag 
15/09/2019 3 Willebroekse SV - Sporting Tisselt Speeldag 
22/09/2019 4 Sporting Tisselt - KFCM Hallaar Speeldag 
29/09/2019 5 KFC Kontich B - Sporting Tisselt Speeldag 
06/10/2019 6 Sporting Tisselt - KFC Putte Speeldag 
13/10/2019 7 KVS Branst - Sporting Tisselt Speeldag 
20/10/2019 8 Sporting Tisselt - Leest United Speeldag 
27/10/2019 9 Zennester Hombeek - Sporting Tisselt Speeldag 
03/11/2019 10 Sporting Tisselt - KFC Katelijne A Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Sporting Tisselt - Schelle Sport Speeldag 
17/11/2019 12 SV Aartselaar A - Sporting Tisselt Speeldag 
24/11/2019 13 Sporting Tisselt - KSK Wavria A Speeldag 
01/12/2019 14 K Hove Sport - Sporting Tisselt Speeldag 
08/12/2019 15 Sporting Tisselt - KV Bonheiden Speeldag 
15/12/2019 16 Sporting Tisselt - Nielse SV Speeldag 
05/01/2020 17 KV Hooikt - Sporting Tisselt Speeldag 
12/01/2020 18 Sporting Tisselt - Willebroekse SV Speeldag 
19/01/2020 19 KFCM Hallaar - Sporting Tisselt Speeldag 
26/01/2020 20 Sporting Tisselt - KFC Kontich B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Putte - Sporting Tisselt Speeldag 
09/02/2020 22 Sporting Tisselt - KVS Branst Speeldag 
16/02/2020 23 Leest United - Sporting Tisselt Speeldag 
23/02/2020 24 Sporting Tisselt - Zennester Hombeek Speeldag 
01/03/2020 25 KFC Katelijne A - Sporting Tisselt Speeldag 
08/03/2020 26 Schelle Sport - Sporting Tisselt Speeldag 
15/03/2020 27 Sporting Tisselt - SV Aartselaar A Speeldag 
22/03/2020 28 KSK Wavria A - Sporting Tisselt Speeldag 
05/04/2020 29 Sporting Tisselt - K Hove Sport Speeldag 
19/04/2020 30 KV Bonheiden - Sporting Tisselt Speeldag 

Willebroekse SV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 Willebroekse SV - Leest United Speeldag 
08/09/2019 2 Zennester Hombeek - Willebroekse SV Speeldag 
15/09/2019 3 Willebroekse SV - Sporting Tisselt Speeldag 
22/09/2019 4 Schelle Sport - Willebroekse SV Speeldag 
29/09/2019 5 Willebroekse SV - SV Aartselaar A Speeldag 
06/10/2019 6 KSK Wavria A - Willebroekse SV Speeldag 
13/10/2019 7 Willebroekse SV - K Hove Sport Speeldag 
20/10/2019 8 KV Bonheiden - Willebroekse SV Speeldag 
27/10/2019 9 Willebroekse SV - Nielse SV Speeldag 
03/11/2019 10 KV Hooikt - Willebroekse SV Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Katelijne A - Willebroekse SV Speeldag 
17/11/2019 12 Willebroekse SV - KFCM Hallaar Speeldag 
24/11/2019 13 KFC Kontich B - Willebroekse SV Speeldag 
01/12/2019 14 Willebroekse SV - KFC Putte Speeldag 
08/12/2019 15 KVS Branst - Willebroekse SV Speeldag 
15/12/2019 16 Leest United - Willebroekse SV Speeldag 
05/01/2020 17 Willebroekse SV - Zennester Hombeek Speeldag 
12/01/2020 18 Sporting Tisselt - Willebroekse SV Speeldag 
19/01/2020 19 Willebroekse SV - Schelle Sport Speeldag 
26/01/2020 20 SV Aartselaar A - Willebroekse SV Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Willebroekse SV - KSK Wavria A Speeldag 
09/02/2020 22 K Hove Sport - Willebroekse SV Speeldag 
16/02/2020 23 Willebroekse SV - KV Bonheiden Speeldag 
23/02/2020 24 Nielse SV - Willebroekse SV Speeldag 
01/03/2020 25 Willebroekse SV - KV Hooikt Speeldag 
08/03/2020 26 Willebroekse SV - KFC Katelijne A Speeldag 
15/03/2020 27 KFCM Hallaar - Willebroekse SV Speeldag 
22/03/2020 28 Willebroekse SV - KFC Kontich B Speeldag 
05/04/2020 29 KFC Putte - Willebroekse SV Speeldag 
19/04/2020 30 Willebroekse SV - KVS Branst Speeldag 

Zennester Hombeek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KV Hooikt - Zennester Hombeek Speeldag 
08/09/2019 2 Zennester Hombeek - Willebroekse SV Speeldag 
15/09/2019 3 KFCM Hallaar - Zennester Hombeek Speeldag 
22/09/2019 4 Zennester Hombeek - KFC Kontich B Speeldag 
29/09/2019 5 KFC Putte - Zennester Hombeek Speeldag 
06/10/2019 6 KVS Branst (3e per.) - Zennester Hombeek Speeldag 
13/10/2019 7 Leest United - Zennester Hombeek Speeldag 
20/10/2019 8 Zennester Hombeek - KFC Katelijne A Speeldag 
27/10/2019 9 Zennester Hombeek - Sporting Tisselt Speeldag 
03/11/2019 10 Schelle Sport - Zennester Hombeek Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Zennester Hombeek - SV Aartselaar A Speeldag 
17/11/2019 12 KSK Wavria A - Zennester Hombeek Speeldag 
24/11/2019 13 Zennester Hombeek - K Hove Sport Speeldag 
01/12/2019 14 KV Bonheiden - Zennester Hombeek Speeldag 
08/12/2019 15 Zennester Hombeek - Nielse SV Speeldag 
15/12/2019 16 Zennester Hombeek - KV Hooikt Speeldag 
05/01/2020 17 Willebroekse SV - Zennester Hombeek Speeldag 
12/01/2020 18 Zennester Hombeek - KFCM Hallaar Speeldag 
19/01/2020 19 KFC Kontich B - Zennester Hombeek Speeldag 
26/01/2020 20 Zennester Hombeek - KFC Putte Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Zennester Hombeek (1e per.) - KVS Branst Speeldag 
09/02/2020 22 Zennester Hombeek - Leest United Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Katelijne A - Zennester Hombeek Speeldag 
23/02/2020 24 Sporting Tisselt - Zennester Hombeek Speeldag 
01/03/2020 25 Zennester Hombeek - Schelle Sport Speeldag 
08/03/2020 26 SV Aartselaar A - Zennester Hombeek Speeldag 
15/03/2020 27 Zennester Hombeek - KSK Wavria A Speeldag 
22/03/2020 28 K Hove Sport - Zennester Hombeek Speeldag 
05/04/2020 29 Zennester Hombeek - KV Bonheiden Speeldag 
19/04/2020 30 Nielse SV - Zennester Hombeek Speeldag 

3e PROVINCIALE AFDELING 2019 - 2020
PROMOTIE EN DEGRADATIE

Kampioenschap en Degradatie

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in drie reeksen van 16 of 17 clubs (zie ***).
* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 2e provinciale afdeling.
* Er wordt een eindronde georganiseerd om, naast de kampioen van elke reeks, de stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.
* Deze eindronde is ook van toepassing om eventuele bijkomende stijgers aan te duiden.

* Dalers, indien er drie reeksen van 16 ploegen zijn:
- de 14e, 15e en 16e gerangschikten van elke reeks degraderen naar de 4e Provinciale afdeling.
- er is een bijkomende daler per Antwerpse daler uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen.
- indien er respectievelijk 1, 2, 4 of 5 Antwerpse daler(s) is (zijn) uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen wordt de respectievelijke 10e, 11e, 13e of 14e daler bepaald door een eindronde tussen respectievelijk de 13e of 12e gerangschikten van elke reeks.
- indien er 3 of 6 Antwerpse dalers zijn uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen wordt het aantal bijkomende dalers gelijk verdeeld tussen de drie reeksen.

* Dalers, indien er reeksen van 16 én 17 ploegen zijn:
- de 3 laatste gerangschikten van iedere reeks dalen naar 4e provinciale.
- om terug te keren naar een normaal aantal van 3e provinciale (3 reeksen van 16 ploegen), zal er een extra bijkomende daler zijn per club die gebruik heeft gemaakt van de overgangsbepaling (zie ***).
- er is bijgevolg een bijkomende daler per Antwerpse daler uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen plus een bijkomende daler per club die gebruik heeft gemaakt van de overgangsbepaling.
- indien er respectievelijk 1, 2, 4 of 5 bijkomende daler(s) is (zijn) uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen ten gevolge van één of van beide hierboven vermelde gevallen, wordt de respectievelijk 10e, 11e, 13e, 14e of 15e daler bepaald door een eindronde tussen respectievelijk de 14e (reeksen van 17), 13e of 12e gerangschikten van elke reeks.
- Indien er 3 of 6 Antwerpse dalers zijn uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen wordt het aantal bijkomende dalers gelijk verdeeld tussen de drie reeksen.

(***) Toepassing van artikels V1508 + V1567: Overgangsbepaling voor het seizoen 2019-2020.
- Indien clubs die het seizoen 2019-2020 aanvatten in 2e of 3e klasse Nationale Amateurs gebruik maken van de mogelijkheid om een B-ploeg in te schrijven op een hoger niveau dan de laagste provinciale afdeling, zullen deze ploegen in overtal worden opgenomen in de 3e provinciale.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van mei 2019.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).