Heren 3e Provinciale C
Update: 29/03/2020 om 10:04u
Provinciaal 3e provinciale Heren 3e Provinciale C
Laatste update: 29/03/2020 om 10:04u
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezée
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
3e PROVINCIALE C - ANTWERPEN - SEIZOEN 2019-2020

Dit zijn de 16 ploegen:
FC Zwaneven, KFC Turnhout B, KFC Herenthout, KFC Mol, FC Arendonk Sport, Excelsior Bouwel, Zwaluwen Olmen, Linda Olen,
KVV Noordstar, Excelsior Vorst, Rauw Sport, KFC Flandria, KSK Kasterlee, KFC Beekhoek Sport, VC Poederlee en FC Gierle.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
* FC Zwaneven wint de eerste periode.

3e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2018-2019 4e Provinciale A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN

- In deze reeks werd de competitie vanwege het corona-virus per 27 maart 2020 opgeschort.
- Het eindklassement werd opgemaakt op basis van de klassering per 12 maart 2020.
- Voor de berekening van de eindcijfers (behaalde punten, aantal gewonnen wedstrijden, doelsaldo, doelpunten voor) gebruikte men deze formule: het hoogste aantal gespeelde wedstrijden in een reeks, gedeeld door de effectieve aantallen, afgerond tot op 2 decimalen

EINDKLASSEMENT 2019-2020 - HERBEREKEND NAAR 25 WEDSTRIJDEN

*** = Kampioen / ** = Promotie / * = Degradatie

Ploegen A W V G D+ D- P  
1 FC Arendonk Sport 25 19,0 2,0 4,0 69,0 23,0 61,0 ***
2 Zwaluwen Olmen 25 17,0 4,0 4,0 68,0 39,0 55,0 **
3 FC Zwaneven 25 17,0 5,0 3,0 70,0 29,0 54,0 **
4 KFC Beekhoek Sport 25 14,0 4,0 7,0 58,0 32,0 49,0  
5 KSK Kasterlee 25 13,0 9,0 3,0 51,0 43,0 42,0  
6 KFC Turnhout B 25 11,0 12,0 2,0 46,0 42,0 35,0  
7 Excelsior Vorst 25 11,0 12,0 2,0 52,0 53,0 35,0  
8 K Noordstar VV 25 10,0 11,0 4,0 48,0 47,0 34,0  
9 Excelsior Bouwel 25 10,0 11,0 4,0 49,0 57,0 34,0  
10 VC Poederlee 25 9,0 9,0 7,0 51,0 49,0 34,0  
11 Linda Olen 25 9,4 13,5 2,1 45,8 55,2 30,2  
12 KVV Rauw Sport 25 8,3 11,5 5,2 46,9 60,4 30,2  
13 KFC Flandria 25 8,3 12,5 4,2 43,8 51,0 29,2  
14 KFC Mol 25 6,0 18,0 1,0 26,0 63,0 19,0 *
15 KFC Herenthout 25 4,0 15,0 6,0 31,0 62,0 18,0 *
16 FC Gierle 25 3,1 21,9 0,0 30,2 83,3 9,4 *

Klassement

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Arendonk Sport (2) 25 19 2 4 69 23 61
2 Zwaluwen Olmen 25 17 4 4 68 39 55
3 FC Zwaneven (1) 25 17 5 3 70 29 54
4 KFC Beekhoek 25 14 4 7 58 32 49
5 KSK Kasterlee 25 13 9 3 51 43 42
6 KFC Turnhout B 25 11 12 2 46 42 35
7 Excelsior Vorst 25 11 12 2 52 53 35
8 KVV Noordstar 25 10 11 4 48 47 34
9 Excelsior Bouwel 25 10 11 4 49 57 34
10 VC Poederlee 25 9 9 7 51 49 34
11 Linda Olen 24 9 13 2 44 53 29
12 KVV Rauw Sport 24 8 11 5 45 58 29
13 KFC Flandria 24 8 12 4 42 49 28
14 KFC Mol 25 6 18 1 26 63 19
15 KFC Herenthout 25 4 15 6 31 62 18
16 FC Gierle 24 3 21 0 29 80 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Arendonk Sport (2) 5 5 0 0 10 3 15
2 KSK Kasterlee 5 3 0 2 13 5 11
3 FC Zwaneven (1) 5 3 1 1 15 5 10
4 VC Poederlee 5 3 1 1 13 7 10
5 Zwaluwen Olmen 5 3 1 1 11 10 10
6 KFC Beekhoek 5 2 1 2 10 9 8
7 KFC Turnhout B 5 2 2 1 13 10 7
8 KVV Noordstar 5 2 2 1 10 8 7
9 Excelsior Bouwel 5 2 2 1 5 7 7
10 Excelsior Vorst 5 2 3 0 7 10 6
11 KFC Mol 5 2 3 0 5 11 6
12 Linda Olen 4 1 2 1 7 4 4
13 KFC Flandria 4 1 3 0 6 10 3
14 FC Gierle 5 1 4 0 5 16 3
15 KFC Herenthout 6 0 4 2 5 14 2
16 KVV Rauw Sport 4 0 3 1 5 11 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Arendonk Sport 10 8 1 1 31 7 25
2 Zwaluwen Olmen 10 7 1 2 26 10 23
3 FC Zwaneven (1) 10 6 3 1 23 12 19
4 KSK Kasterlee 10 6 4 0 23 18 18
5 Linda Olen 10 6 4 0 18 18 18
6 KFC Beekhoek 10 4 1 5 16 8 17
7 KVV Noordstar 10 5 4 1 19 17 16
8 KVV Rauw Sport 10 4 4 2 16 24 14
9 KFC Turnhout B 10 4 5 1 14 10 13
10 Excelsior Vorst 10 4 5 1 18 22 13
11 KFC Herenthout 10 3 4 3 16 20 12
12 KFC Flandria 10 3 5 2 17 19 11
13 Excelsior Bouwel 10 3 6 1 19 27 10
14 VC Poederlee 10 2 5 3 15 22 9
15 FC Gierle 10 2 8 0 15 31 6
16 KFC Mol 10 1 8 1 8 29 4


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Zwaneven 10 8 1 1 32 12 25
2 KFC Beekhoek 10 8 2 0 32 15 24
3 Zwaluwen Olmen 10 7 2 1 31 19 22
4 FC Arendonk Sport 10 6 1 3 28 13 21
5 Excelsior Bouwel 10 5 3 2 25 23 17
6 Excelsior Vorst 10 5 4 1 27 21 16
7 KFC Turnhout B 10 5 5 0 19 22 15
8 VC Poederlee 10 4 3 3 23 20 15
9 KVV Rauw Sport 10 4 4 2 24 23 14
10 KFC Flandria 10 4 4 2 19 20 14
11 KSK Kasterlee 10 4 5 1 15 20 13
12 KVV Noordstar 10 3 5 2 19 22 11
13 KFC Mol 10 3 7 0 13 23 9
14 Linda Olen 10 2 7 1 19 31 7
15 KFC Herenthout 9 1 7 1 10 28 4
16 FC Gierle 9 0 9 0 9 33 0
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (1 september 2019) - 1e periode
KFC Mol - Excelsior Vorst 0 - 3
KSK Kasterlee - Linda Olen 2 - 1
KFC Herenthout - Excelsior Bouwel 0 - 4
KVV Noordstar - KFC Flandria 2 - 2
FC Zwaneven - VC Poederlee 3 - 0
KFC Beekhoek - KVV Rauw Sport 4 - 2
FC Gierle - Zwaluwen Olmen 1 - 5
KFC Turnhout B - FC Arendonk Sport 0 - 4


Speeldag 2 (8 september 2019) - 1e periode
Zwaluwen Olmen - KFC Mol 2 - 1
KVV Rauw Sport - FC Gierle 5 - 2
Excelsior Vorst - KFC Turnhout B 2 - 0
Linda Olen - KFC Beekhoek 2 - 5
Excelsior Bouwel - KSK Kasterlee 3 - 4
FC Arendonk Sport - FC Zwaneven 2 - 2
VC Poederlee - KVV Noordstar 3 - 1
KFC Flandria - KFC Herenthout 4 - 0


Speeldag 3 (15 september 2019) - 1e periode
KFC Mol - KVV Rauw Sport 4 - 0
KFC Herenthout - VC Poederlee 0 - 0
KSK Kasterlee - KFC Flandria 2 - 1
KVV Noordstar - FC Arendonk Sport 2 - 2
Excelsior Vorst - Zwaluwen Olmen 3 - 1
KFC Beekhoek - Excelsior Bouwel 1 - 2
KFC Turnhout B - FC Zwaneven 0 - 4
FC Gierle - Linda Olen 2 - 4


Speeldag 4 (22 september 2019) - 1e periode
Zwaluwen Olmen - KFC Turnhout B 4 - 2
KVV Rauw Sport - Excelsior Vorst 1 - 2
Linda Olen - KFC Mol 1 - 3
Excelsior Bouwel - FC Gierle 3 - 1
KFC Flandria - KFC Beekhoek 0 - 3
FC Zwaneven - KVV Noordstar 5 - 2
FC Arendonk Sport - KFC Herenthout 4 - 2
VC Poederlee - KSK Kasterlee 1 - 1


Speeldag 5 (29 september 2019) - 1e periode
KFC Mol - Excelsior Bouwel 1 - 2
Zwaluwen Olmen - KVV Rauw Sport 4 - 3
KFC Herenthout - FC Zwaneven 0 - 4
KSK Kasterlee - FC Arendonk Sport 0 - 5
Excelsior Vorst - Linda Olen 1 - 3
FC Gierle - KFC Flandria 2 - 3
KFC Beekhoek - VC Poederlee 3 - 0
KFC Turnhout B - KVV Noordstar 2 - 1


Speeldag 6 (6 oktober 2019) - 1e periode
KVV Rauw Sport - KFC Turnhout B 2 - 1
FC Arendonk Sport - KFC Beekhoek 3 - 2
KVV Noordstar - KFC Herenthout 4 - 2
Linda Olen - Zwaluwen Olmen 2 - 3
FC Zwaneven - KSK Kasterlee 1 - 0
Excelsior Bouwel - Excelsior Vorst 2 - 2
VC Poederlee - FC Gierle 5 - 1
KFC Flandria - KFC Mol 2 - 0


Speeldag 7 (13 oktober 2019) - 1e periode
KFC Mol - VC Poederlee 1 - 5
KVV Rauw Sport - Linda Olen 4 - 0
Zwaluwen Olmen - Excelsior Bouwel 6 - 2
KSK Kasterlee - KVV Noordstar 2 - 0
FC Gierle - FC Arendonk Sport 0 - 3
KFC Beekhoek - FC Zwaneven 4 - 1
Excelsior Vorst - KFC Flandria 6 - 1
KFC Turnhout B - KFC Herenthout 3 - 1


Speeldag 8 (20 oktober 2019) - 1e periode
KFC Herenthout - KSK Kasterlee 3 - 2
FC Arendonk Sport - KFC Mol 0 - 1
VC Poederlee - Excelsior Vorst 5 - 3
KFC Flandria - Zwaluwen Olmen 2 - 0
Excelsior Bouwel - KVV Rauw Sport 3 - 3
Linda Olen - KFC Turnhout B 2 - 5
KVV Noordstar - KFC Beekhoek 2 - 4
FC Zwaneven - FC Gierle 3 - 0


Speeldag 9 (27 oktober 2019) - 1e periode
KFC Mol - FC Zwaneven 2 - 5
KVV Rauw Sport - KFC Flandria 2 - 1
Zwaluwen Olmen - VC Poederlee 5 - 2
FC Gierle - KVV Noordstar 0 - 2
KFC Beekhoek - KFC Herenthout 3 - 2
Linda Olen - Excelsior Bouwel 1 - 3
Excelsior Vorst - FC Arendonk Sport 3 - 4
KFC Turnhout B - KSK Kasterlee 2 - 1


Speeldag 10 (3 november 2019) - 1e periode
FC Gierle (3e per.) - KFC Herenthout 2 - 1
KSK Kasterlee - KFC Beekhoek 1 - 3
KVV Noordstar - KFC Mol 3 - 0
Excelsior Bouwel - KFC Turnhout B 1 - 4
KFC Flandria - Linda Olen 3 - 3
FC Zwaneven - Excelsior Vorst 4 - 2
FC Arendonk Sport - Zwaluwen Olmen 1 - 1
VC Poederlee - KVV Rauw Sport 2 - 2


Speeldag 11 (10 november 2019) - 2e periode
KFC Mol - KFC Herenthout 2 - 2
Zwaluwen Olmen - FC Zwaneven 3 - 1
KVV Rauw Sport - FC Arendonk Sport 0 - 7
Excelsior Vorst - KVV Noordstar 3 - 0
Linda Olen - VC Poederlee 5 - 4
Excelsior Bouwel - KFC Flandria 3 - 1
FC Gierle - KSK Kasterlee 2 - 1
KFC Turnhout B - KFC Beekhoek 0 - 1


Speeldag 12 (17 november 2019) - 2e periode
KFC Herenthout - Excelsior Vorst 4 - 1
KSK Kasterlee - KFC Mol 0 - 2
FC Arendonk Sport - Linda Olen 4 - 0
FC Zwaneven - KVV Rauw Sport 3 - 0
KVV Noordstar - Zwaluwen Olmen 0 - 2
KFC Beekhoek - FC Gierle 4 - 1
KFC Flandria - KFC Turnhout B 0 - 1
VC Poederlee - Excelsior Bouwel 2 - 1


Speeldag 13 (24 november 2019) - 2e periode
KFC Mol - KFC Beekhoek 0 - 5
Zwaluwen Olmen - KFC Herenthout 4 - 1
KVV Rauw Sport - KVV Noordstar 1 - 4
Excelsior Vorst - KSK Kasterlee 3 - 4
Linda Olen - FC Zwaneven 0 - 3
Excelsior Bouwel - FC Arendonk Sport 1 - 5
KFC Flandria - VC Poederlee 1 - 4
KFC Turnhout B - FC Gierle 3 - 0


Speeldag 14 (1 december 2019) - 2e periode
KFC Herenthout - KVV Rauw Sport 1 - 2
KSK Kasterlee - Zwaluwen Olmen 3 - 1
FC Arendonk Sport - KFC Flandria 1 - 0
FC Zwaneven - Excelsior Bouwel 3 - 1
KVV Noordstar - Linda Olen 3 - 0
KFC Beekhoek - Excelsior Vorst 0 - 0
FC Gierle - KFC Mol 2 - 1
KFC Turnhout B - VC Poederlee 0 - 0


Speeldag 15 (8 december 2019) - 2e periode
KFC Mol - KFC Turnhout B 0 - 5
KVV Rauw Sport - KSK Kasterlee 1 - 0
Zwaluwen Olmen - KFC Beekhoek 1 - 1
Excelsior Vorst - FC Gierle 2 - 0
Linda Olen - KFC Herenthout 0 - 1
KFC Flandria - FC Zwaneven 0 - 0
Excelsior Bouwel - KVV Noordstar 0 - 3
VC Poederlee - FC Arendonk Sport 0 - 3


Speeldag 16 (15 december 2019) - 2e periode
KVV Rauw Sport - KFC Beekhoek 1 - 1
Zwaluwen Olmen - FC Gierle 3 - 2
Excelsior Vorst - KFC Mol 3 - 1
VC Poederlee - FC Zwaneven 0 - 4
FC Arendonk Sport - KFC Turnhout B 2 - 0
Excelsior Bouwel - KFC Herenthout 1 - 1
Linda Olen - KSK Kasterlee 3 - 1
KFC Flandria - KVV Noordstar 5 - 2


Speeldag 17 (5 januari 2020) - 2e periode
KSK Kasterlee - Excelsior Bouwel 6 - 3
KFC Herenthout - KFC Flandria 1 - 2
KFC Mol - Zwaluwen Olmen 0 - 4
FC Zwaneven - FC Arendonk Sport 1 - 4
KFC Turnhout B - Excelsior Vorst 2 - 0
KVV Noordstar - VC Poederlee 2 - 2
FC Gierle - KVV Rauw Sport 1 - 4
KFC Beekhoek - Linda Olen 1 - 3


Speeldag 18 (12 januari 2020) - 2e periode
KVV Rauw Sport - KFC Mol 3 - 1
Zwaluwen Olmen - Excelsior Vorst 6 - 1
VC Poederlee - KFC Herenthout 2 - 3
FC Arendonk Sport - KVV Noordstar 3 - 1
KFC Flandria - KSK Kasterlee 2 - 3
FC Zwaneven - KFC Turnhout B 4 - 2
Linda Olen - FC Gierle 3 - 0
Excelsior Bouwel - KFC Beekhoek 1 - 2


Speeldag 19 (19 januari 2020) - 2e periode
KFC Herenthout - FC Arendonk Sport 2 - 2
KFC Mol - Linda Olen 1 - 2
KSK Kasterlee - VC Poederlee 3 - 1
KVV Noordstar - FC Zwaneven 2 - 0
KFC Turnhout B - Zwaluwen Olmen 0 - 1
KFC Beekhoek - KFC Flandria 1 - 1
FC Gierle - Excelsior Bouwel 4 - 5
Excelsior Vorst - KVV Rauw Sport 5 - 3


Speeldag 20 (26 januari 2020) - 2e periode
KVV Rauw Sport - Zwaluwen Olmen 1 - 1
FC Zwaneven - KFC Herenthout 4 - 0
Linda Olen - Excelsior Vorst 2 - 0
Excelsior Bouwel - KFC Mol 3 - 0
FC Arendonk Sport - KSK Kasterlee 0 - 2
KVV Noordstar - KFC Turnhout B 2 - 1
KFC Flandria - FC Gierle 5 - 3
VC Poederlee - KFC Beekhoek 0 - 0


Speeldag 21 (2 februari 2020) - 3e periode
Zwaluwen Olmen - Linda Olen 2 - 1
KFC Herenthout - KVV Noordstar 2 - 2
KSK Kasterlee - FC Zwaneven 1 - 1
KFC Mol - KFC Flandria 1 - 4
KFC Beekhoek - FC Arendonk Sport 0 - 1
KFC Turnhout B - KVV Rauw Sport 3 - 3
Excelsior Vorst - Excelsior Bouwel 3 - 2
FC Gierle - VC Poederlee 0 - 2


Speeldag 22 (9 februari 2020) - 3e periode
KFC Herenthout - KFC Turnhout B 0 - 3
Excelsior Bouwel - Zwaluwen Olmen 29/03
KFC Flandria - Excelsior Vorst 29/03
VC Poederlee - KFC Mol 29/03
Linda Olen - KVV Rauw Sport 29/03
FC Arendonk Sport - FC Gierle 29/03
FC Zwaneven - KFC Beekhoek 29/03
KVV Noordstar - KSK Kasterlee 29/03


Speeldag 23 (16 februari 2020) - 3e periode
KFC Mol - FC Arendonk Sport 0 - 2
KSK Kasterlee - KFC Herenthout 4 - 1
KVV Rauw Sport - Excelsior Bouwel 0 - 1
Zwaluwen Olmen - KFC Flandria 2 - 1
FC Gierle - FC Zwaneven 0 - 4
Excelsior Vorst - VC Poederlee 3 - 2
KFC Beekhoek - KVV Noordstar 2 - 1
KFC Turnhout B - Linda Olen 25/03


Speeldag 24 (23 februari 2020) - 3e periode
KFC Herenthout - KFC Beekhoek 1 - 1
KSK Kasterlee - KFC Turnhout B 2 - 0
FC Zwaneven - KFC Mol 4 - 0
FC Arendonk Sport - Excelsior Vorst 1 - 0
VC Poederlee - Zwaluwen Olmen 3 - 3
KFC Flandria - KVV Rauw Sport 25/03
Excelsior Bouwel - Linda Olen 0 - 0
KVV Noordstar - FC Gierle 5 - 2


Speeldag 25 (1 maart 2020) - 3e periode
KVV Rauw Sport - VC Poederlee 0 - 4
KFC Mol - KVV Noordstar 2 - 1
Zwaluwen Olmen - FC Arendonk Sport 1 - 3
Excelsior Vorst - FC Zwaneven 1 - 4
KFC Herenthout (1e per.) - FC Gierle 25/03
KFC Beekhoek - KSK Kasterlee 2 - 2
KFC Turnhout B - Excelsior Bouwel 3 - 0
Linda Olen - KFC Flandria 5 - 0


Speeldag 26 (8 maart 2020) - 3e periode
KFC Herenthout - KFC Mol 0 - 2
KSK Kasterlee - FC Gierle 4 - 1
KVV Noordstar - Excelsior Vorst 1 - 0
FC Zwaneven - Zwaluwen Olmen 2 - 3
FC Arendonk Sport - KVV Rauw Sport 3 - 2
VC Poederlee - Linda Olen 2 - 1
KFC Flandria - Excelsior Bouwel 1 - 2
KFC Beekhoek - KFC Turnhout B 5 - 4


Speeldag 27 (15 maart 2020) - 3e periode
KVV Rauw Sport - FC Zwaneven
Zwaluwen Olmen - KVV Noordstar
KFC Mol - KSK Kasterlee
KFC Turnhout B - KFC Flandria
FC Gierle - KFC Beekhoek
Excelsior Vorst - KFC Herenthout
Linda Olen - FC Arendonk Sport
Excelsior Bouwel - VC Poederlee


Speeldag 28 (22 maart 2020) - 3e periode
KFC Herenthout - Zwaluwen Olmen
KSK Kasterlee - Excelsior Vorst
KFC Beekhoek - KFC Mol
KVV Noordstar - KVV Rauw Sport
FC Zwaneven - Linda Olen
FC Arendonk Sport - Excelsior Bouwel
VC Poederlee - KFC Flandria
FC Gierle - KFC Turnhout B


Inhaalwedstrijden (woensdag 25 maart 2020)
KFC Turnhout B - Linda Olen   Speeldag 23
KFC Flandria - KVV Rauw Sport   Speeldag 24
KFC Herenthout - FC Gierle   Speeldag 25


Inhaalwedstrijden (zondag 29 maart 2020)
Excelsior Bouwel - Zwaluwen Olmen   Speeldag 22
KFC Flandria - Excelsior Vorst   Speeldag 22
VC Poederlee - KFC Mol   Speeldag 22
Linda Olen - KVV Rauw Sport   Speeldag 22
FC Arendonk Sport - FC Gierle   Speeldag 22
FC Zwaneven - KFC Beekhoek   Speeldag 22
KVV Noordstar - KSK Kasterlee   Speeldag 22


Speeldag 29 (5 april 2020) - 3e periode
Linda Olen - KVV Noordstar
Excelsior Bouwel - FC Zwaneven
KFC Flandria - FC Arendonk Sport
KVV Rauw Sport - KFC Herenthout
VC Poederlee - KFC Turnhout B
KFC Mol - FC Gierle
Excelsior Vorst - KFC Beekhoek
Zwaluwen Olmen - KSK Kasterlee


Speeldag 30 (19 april 2020) - 3e periode
KFC Turnhout B - KFC Mol
FC Gierle - Excelsior Vorst
KFC Beekhoek - Zwaluwen Olmen
FC Zwaneven - KFC Flandria
KVV Noordstar - Excelsior Bouwel
KFC Herenthout - Linda Olen
KSK Kasterlee - KVV Rauw Sport
FC Arendonk Sport - VC Poederlee


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 3e provinciale C.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Arendonk Sport 612635
2Zwaluwen Olmen 553421
3FC Zwaneven 543024
4KFC Beekhoek 492425
5KSK Kasterlee 422814
6KFC Turnhout B 352015
7Excelsior Vorst 35278
8Excelsior Bouwel 341321
9VC Poederlee 341915
10KVV Noordstar 342410
11Linda Olen 291514
12KVV Rauw Sport 29209
13KFC Flandria 281711
14KFC Mol 19712
15KFC Herenthout 18108
16FC Gierle 990


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Arendonk Sport 14104
2Zwaluwen Olmen 20515
3FC Zwaneven 21615
4KFC Beekhoek 261511
5KSK Kasterlee 331122
6KFC Turnhout B 401624
7Excelsior Vorst 401228
8Excelsior Bouwel 412318
9VC Poederlee 411724
10KVV Noordstar 411229
11Linda Olen 432122
12KVV Rauw Sport 431924
13KFC Flandria 441925
14KFC Mol 563224
15KFC Herenthout 572631
16FC Gierle 632736


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Arendonk Sport 1266
2KSK Kasterlee 1091
3FC Zwaneven 936
4KFC Beekhoek 871
5Excelsior Bouwel 716
6Zwaluwen Olmen 734
7VC Poederlee 743
8KFC Mol 633
9KFC Turnhout B 633
10KVV Noordstar 660
11Linda Olen 431
12KFC Flandria 303
13Excelsior Vorst 330
14KVV Rauw Sport 101
15KFC Herenthout 110
16FC Gierle 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Zwaneven 703733
2FC Arendonk Sport 692445
3Zwaluwen Olmen 684325
4KFC Beekhoek 583028
5Excelsior Vorst 523814
6VC Poederlee 512526
7KSK Kasterlee 513021
8Excelsior Bouwel 492128
9KVV Noordstar 482820
10KFC Turnhout B 461828
11KVV Rauw Sport 452124
12Linda Olen 442618
13KFC Flandria 422517
14KFC Herenthout 311417
15FC Gierle 291613
16KFC Mol 261412


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Arendonk Sport 231310
2FC Zwaneven 291415
3KFC Beekhoek 322012
4Zwaluwen Olmen 392118
5KFC Turnhout B 421626
6KSK Kasterlee 432023
7KVV Noordstar 471730
8VC Poederlee 492326
9KFC Flandria 492128
10Linda Olen 532825
11Excelsior Vorst 532528
12Excelsior Bouwel 572631
13KVV Rauw Sport 582533
14KFC Herenthout 622537
15KFC Mol 634023
16FC Gierle 803545


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Arendonk Sport 8 11 
2KFC Beekhoek 7 10 
3Linda Olen 5 5 
4KSK Kasterlee 4 9x
5Zwaluwen Olmen 4 9 
6FC Zwaneven 4 6 
7Excelsior Vorst 4 4 
8KFC Turnhout B 4 4 
9Excelsior Bouwel 3 4 
10KVV Noordstar 3 3 
11VC Poederlee 3 3x
12KVV Rauw Sport 2 5 
13KFC Flandria 2 3 
14FC Gierle 2 2 
15KFC Mol 2x2x
16KFC Herenthout 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Zwaneven 1266
2FC Arendonk Sport 1147
3KFC Turnhout B 743
4KFC Beekhoek 624
5KVV Noordstar 642
6VC Poederlee 514
7Excelsior Vorst 532
8KFC Mol 413
9Excelsior Bouwel 422
10Linda Olen 431
11KFC Flandria 440
12Zwaluwen Olmen 303
13KSK Kasterlee 321
14KFC Herenthout 211
15KVV Rauw Sport 220
16FC Gierle 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zwaluwen Olmen 241311
2FC Arendonk Sport 231013
3FC Zwaneven 231211
4Excelsior Bouwel 221012
5KFC Beekhoek 221111
6KVV Noordstar 221111
7KSK Kasterlee 211110
8Excelsior Vorst 20137
9KFC Flandria 19910
10KVV Rauw Sport 19109
11KFC Herenthout 18711
12VC Poederlee 1899
13Linda Olen 18108
14KFC Turnhout B 17710
15FC Gierle 1688
16KFC Mol 1688


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zwaluwen Olmen 101
2FC Arendonk Sport 220
3FC Zwaneven 202
4Excelsior Bouwel 321
5KFC Beekhoek 321
6KVV Noordstar 312
7KSK Kasterlee 422
8KFC Flandria 532
9KVV Rauw Sport 532
10Excelsior Vorst 505
11Linda Olen 624
12KFC Herenthout 752
13VC Poederlee 734
14KFC Turnhout B 853
15FC Gierle 844
16KFC Mol 954


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Zwaluwen Olmen 13 11 1 1 43 21 34
2 FC Zwaneven 12 10 0 2 37 14 30
3 KSK Kasterlee 13 9 1 3 30 20 28
4 Excelsior Vorst 13 9 0 4 38 25 27
5 FC Arendonk Sport 12 8 2 2 24 13 26
6 KVV Noordstar 12 7 3 2 28 17 24
7 KFC Beekhoek 13 7 3 3 30 20 24
8 KFC Turnhout B 12 6 2 4 18 16 20
9 KVV Rauw Sport 13 6 2 5 21 25 20
10 VC Poederlee 12 5 4 3 25 23 19
11 KFC Flandria 12 5 2 5 25 21 17
12 Linda Olen 12 5 0 7 26 28 15
13 Excelsior Bouwel 12 3 4 5 21 26 13
14 KFC Herenthout 12 2 4 6 14 25 10
15 FC Gierle 12 3 0 9 16 35 9
16 KFC Mol 13 2 1 10 14 40 7

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Arendonk Sport 13 11 2 0 45 10 35
2 KFC Beekhoek 12 7 4 1 28 12 25
3 FC Zwaneven 13 7 3 3 33 15 24
4 Zwaluwen Olmen 12 6 3 3 25 18 21
5 Excelsior Bouwel 13 7 0 6 28 31 21
6 KFC Turnhout B 13 5 0 8 28 26 15
7 VC Poederlee 13 4 3 6 26 26 15
8 KSK Kasterlee 12 4 2 6 21 23 14
9 Linda Olen 12 4 2 6 18 25 14
10 KFC Mol 12 4 0 8 12 23 12
11 KFC Flandria 12 3 2 7 17 28 11
12 KVV Noordstar 13 3 1 9 20 30 10
13 KVV Rauw Sport 11 2 3 6 24 33 9
14 Excelsior Vorst 12 2 2 8 14 28 8
15 KFC Herenthout 13 2 2 9 17 37 8
16 FC Gierle 12 0 0 12 13 45 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Excelsior Bouwel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Herenthout - Excelsior Bouwel 0 - 4
08/09/2019 2 Excelsior Bouwel - KSK Kasterlee 3 - 4
15/09/2019 3 KFC Beekhoek - Excelsior Bouwel 1 - 2
22/09/2019 4 Excelsior Bouwel - FC Gierle 3 - 1
29/09/2019 5 KFC Mol - Excelsior Bouwel 1 - 2
06/10/2019 6 Excelsior Bouwel - Excelsior Vorst 2 - 2
13/10/2019 7 Zwaluwen Olmen - Excelsior Bouwel 6 - 2
20/10/2019 8 Excelsior Bouwel - KVV Rauw Sport 3 - 3
27/10/2019 9 Linda Olen - Excelsior Bouwel 1 - 3
03/11/2019 10 Excelsior Bouwel - KFC Turnhout B 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Excelsior Bouwel - KFC Flandria 3 - 1
17/11/2019 12 VC Poederlee - Excelsior Bouwel 2 - 1
24/11/2019 13 Excelsior Bouwel - FC Arendonk Sport 1 - 5
01/12/2019 14 FC Zwaneven - Excelsior Bouwel 3 - 1
08/12/2019 15 Excelsior Bouwel - KVV Noordstar 0 - 3
15/12/2019 16 Excelsior Bouwel - KFC Herenthout 1 - 1
05/01/2020 17 KSK Kasterlee - Excelsior Bouwel 6 - 3
12/01/2020 18 Excelsior Bouwel - KFC Beekhoek 1 - 2
19/01/2020 19 FC Gierle - Excelsior Bouwel 4 - 5
26/01/2020 20 Excelsior Bouwel - KFC Mol 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Excelsior Vorst - Excelsior Bouwel 3 - 2
09/02/2020 22 Excelsior Bouwel - Zwaluwen Olmen 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 KVV Rauw Sport - Excelsior Bouwel 0 - 1
23/02/2020 24 Excelsior Bouwel - Linda Olen 0 - 0
01/03/2020 25 KFC Turnhout B - Excelsior Bouwel 3 - 0
08/03/2020 26 KFC Flandria - Excelsior Bouwel 1 - 2
15/03/2020 27 Excelsior Bouwel - VC Poederlee Speeldag 
22/03/2020 28 FC Arendonk Sport - Excelsior Bouwel Speeldag 
29/03/2020 22 Excelsior Bouwel - Zwaluwen Olmen uitg. 
05/04/2020 29 Excelsior Bouwel - FC Zwaneven Speeldag 
19/04/2020 30 KVV Noordstar - Excelsior Bouwel Speeldag 

Excelsior Vorst

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Mol - Excelsior Vorst 0 - 3
08/09/2019 2 Excelsior Vorst - KFC Turnhout B 2 - 0
15/09/2019 3 Excelsior Vorst - Zwaluwen Olmen 3 - 1
22/09/2019 4 KVV Rauw Sport - Excelsior Vorst 1 - 2
29/09/2019 5 Excelsior Vorst - Linda Olen 1 - 3
06/10/2019 6 Excelsior Bouwel - Excelsior Vorst 2 - 2
13/10/2019 7 Excelsior Vorst - KFC Flandria 6 - 1
20/10/2019 8 VC Poederlee - Excelsior Vorst 5 - 3
27/10/2019 9 Excelsior Vorst - FC Arendonk Sport 3 - 4
03/11/2019 10 FC Zwaneven - Excelsior Vorst 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Excelsior Vorst - KVV Noordstar 3 - 0
17/11/2019 12 KFC Herenthout - Excelsior Vorst 4 - 1
24/11/2019 13 Excelsior Vorst - KSK Kasterlee 3 - 4
01/12/2019 14 KFC Beekhoek - Excelsior Vorst 0 - 0
08/12/2019 15 Excelsior Vorst - FC Gierle 2 - 0
15/12/2019 16 Excelsior Vorst - KFC Mol 3 - 1
05/01/2020 17 KFC Turnhout B - Excelsior Vorst 2 - 0
12/01/2020 18 Zwaluwen Olmen - Excelsior Vorst 6 - 1
19/01/2020 19 Excelsior Vorst - KVV Rauw Sport 5 - 3
26/01/2020 20 Linda Olen - Excelsior Vorst 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Excelsior Vorst - Excelsior Bouwel 3 - 2
09/02/2020 22 KFC Flandria - Excelsior Vorst 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 Excelsior Vorst - VC Poederlee 3 - 2
23/02/2020 24 FC Arendonk Sport - Excelsior Vorst 1 - 0
01/03/2020 25 Excelsior Vorst - FC Zwaneven 1 - 4
08/03/2020 26 KVV Noordstar - Excelsior Vorst 1 - 0
15/03/2020 27 Excelsior Vorst - KFC Herenthout Speeldag 
22/03/2020 28 KSK Kasterlee - Excelsior Vorst Speeldag 
29/03/2020 22 KFC Flandria - Excelsior Vorst uitg. 
05/04/2020 29 Excelsior Vorst - KFC Beekhoek Speeldag 
19/04/2020 30 FC Gierle - Excelsior Vorst Speeldag 

FC Arendonk Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Turnhout B - FC Arendonk Sport 0 - 4
08/09/2019 2 FC Arendonk Sport - FC Zwaneven 2 - 2
15/09/2019 3 KVV Noordstar - FC Arendonk Sport 2 - 2
22/09/2019 4 FC Arendonk Sport - KFC Herenthout 4 - 2
29/09/2019 5 KSK Kasterlee - FC Arendonk Sport 0 - 5
06/10/2019 6 FC Arendonk Sport - KFC Beekhoek 3 - 2
13/10/2019 7 FC Gierle - FC Arendonk Sport 0 - 3
20/10/2019 8 FC Arendonk Sport - KFC Mol 0 - 1
27/10/2019 9 Excelsior Vorst - FC Arendonk Sport 3 - 4
03/11/2019 10 FC Arendonk Sport - Zwaluwen Olmen 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVV Rauw Sport - FC Arendonk Sport 0 - 7
17/11/2019 12 FC Arendonk Sport - Linda Olen 4 - 0
24/11/2019 13 Excelsior Bouwel - FC Arendonk Sport 1 - 5
01/12/2019 14 FC Arendonk Sport - KFC Flandria 1 - 0
08/12/2019 15 VC Poederlee - FC Arendonk Sport 0 - 3
15/12/2019 16 FC Arendonk Sport - KFC Turnhout B 2 - 0
05/01/2020 17 FC Zwaneven - FC Arendonk Sport 1 - 4
12/01/2020 18 FC Arendonk Sport - KVV Noordstar 3 - 1
19/01/2020 19 KFC Herenthout - FC Arendonk Sport 2 - 2
26/01/2020 20 FC Arendonk Sport - KSK Kasterlee 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Beekhoek - FC Arendonk Sport 0 - 1
09/02/2020 22 FC Arendonk Sport - FC Gierle 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Mol - FC Arendonk Sport 0 - 2
23/02/2020 24 FC Arendonk Sport - Excelsior Vorst 1 - 0
01/03/2020 25 Zwaluwen Olmen - FC Arendonk Sport 1 - 3
08/03/2020 26 FC Arendonk Sport - KVV Rauw Sport 3 - 2
15/03/2020 27 Linda Olen - FC Arendonk Sport Speeldag 
22/03/2020 28 FC Arendonk Sport - Excelsior Bouwel Speeldag 
29/03/2020 22 FC Arendonk Sport - FC Gierle uitg. 
05/04/2020 29 KFC Flandria - FC Arendonk Sport Speeldag 
19/04/2020 30 FC Arendonk Sport - VC Poederlee Speeldag 

FC Gierle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 FC Gierle - Zwaluwen Olmen 1 - 5
08/09/2019 2 KVV Rauw Sport - FC Gierle 5 - 2
15/09/2019 3 FC Gierle - Linda Olen 2 - 4
22/09/2019 4 Excelsior Bouwel - FC Gierle 3 - 1
29/09/2019 5 FC Gierle - KFC Flandria 2 - 3
06/10/2019 6 VC Poederlee - FC Gierle 5 - 1
13/10/2019 7 FC Gierle - FC Arendonk Sport 0 - 3
20/10/2019 8 FC Zwaneven - FC Gierle 3 - 0
27/10/2019 9 FC Gierle - KVV Noordstar 0 - 2
03/11/2019 10 FC Gierle (3e per.) - KFC Herenthout 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 FC Gierle - KSK Kasterlee 2 - 1
17/11/2019 12 KFC Beekhoek - FC Gierle 4 - 1
24/11/2019 13 KFC Turnhout B - FC Gierle 3 - 0
01/12/2019 14 FC Gierle - KFC Mol 2 - 1
08/12/2019 15 Excelsior Vorst - FC Gierle 2 - 0
15/12/2019 16 Zwaluwen Olmen - FC Gierle 3 - 2
05/01/2020 17 FC Gierle - KVV Rauw Sport 1 - 4
12/01/2020 18 Linda Olen - FC Gierle 3 - 0
19/01/2020 19 FC Gierle - Excelsior Bouwel 4 - 5
26/01/2020 20 KFC Flandria - FC Gierle 5 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 FC Gierle - VC Poederlee 0 - 2
09/02/2020 22 FC Arendonk Sport - FC Gierle 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 FC Gierle - FC Zwaneven 0 - 4
23/02/2020 24 KVV Noordstar - FC Gierle 5 - 2
01/03/2020 25 KFC Herenthout (1e per.) - FC Gierle 25/03   Speeldag 
08/03/2020 26 KSK Kasterlee - FC Gierle 4 - 1
15/03/2020 27 FC Gierle - KFC Beekhoek Speeldag 
22/03/2020 28 FC Gierle - KFC Turnhout B Speeldag 
25/03/2020 25 KFC Herenthout - FC Gierle uitg. 
29/03/2020 22 FC Arendonk Sport - FC Gierle uitg. 
05/04/2020 29 KFC Mol - FC Gierle Speeldag 
19/04/2020 30 FC Gierle - Excelsior Vorst Speeldag 

FC Zwaneven

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 FC Zwaneven - VC Poederlee 3 - 0
08/09/2019 2 FC Arendonk Sport - FC Zwaneven 2 - 2
15/09/2019 3 KFC Turnhout B - FC Zwaneven 0 - 4
22/09/2019 4 FC Zwaneven - KVV Noordstar 5 - 2
29/09/2019 5 KFC Herenthout - FC Zwaneven 0 - 4
06/10/2019 6 FC Zwaneven - KSK Kasterlee 1 - 0
13/10/2019 7 KFC Beekhoek - FC Zwaneven 4 - 1
20/10/2019 8 FC Zwaneven - FC Gierle 3 - 0
27/10/2019 9 KFC Mol - FC Zwaneven 2 - 5
03/11/2019 10 FC Zwaneven - Excelsior Vorst 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Zwaluwen Olmen - FC Zwaneven 3 - 1
17/11/2019 12 FC Zwaneven - KVV Rauw Sport 3 - 0
24/11/2019 13 Linda Olen - FC Zwaneven 0 - 3
01/12/2019 14 FC Zwaneven - Excelsior Bouwel 3 - 1
08/12/2019 15 KFC Flandria - FC Zwaneven 0 - 0
15/12/2019 16 VC Poederlee - FC Zwaneven 0 - 4
05/01/2020 17 FC Zwaneven - FC Arendonk Sport 1 - 4
12/01/2020 18 FC Zwaneven - KFC Turnhout B 4 - 2
19/01/2020 19 KVV Noordstar - FC Zwaneven 2 - 0
26/01/2020 20 FC Zwaneven - KFC Herenthout 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KSK Kasterlee - FC Zwaneven 1 - 1
09/02/2020 22 FC Zwaneven - KFC Beekhoek 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 FC Gierle - FC Zwaneven 0 - 4
23/02/2020 24 FC Zwaneven - KFC Mol 4 - 0
01/03/2020 25 Excelsior Vorst - FC Zwaneven 1 - 4
08/03/2020 26 FC Zwaneven - Zwaluwen Olmen 2 - 3
15/03/2020 27 KVV Rauw Sport - FC Zwaneven Speeldag 
22/03/2020 28 FC Zwaneven - Linda Olen Speeldag 
29/03/2020 22 FC Zwaneven - KFC Beekhoek uitg. 
05/04/2020 29 Excelsior Bouwel - FC Zwaneven Speeldag 
19/04/2020 30 FC Zwaneven - KFC Flandria Speeldag 

KFC Beekhoek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Beekhoek - KVV Rauw Sport 4 - 2
08/09/2019 2 Linda Olen - KFC Beekhoek 2 - 5
15/09/2019 3 KFC Beekhoek - Excelsior Bouwel 1 - 2
22/09/2019 4 KFC Flandria - KFC Beekhoek 0 - 3
29/09/2019 5 KFC Beekhoek - VC Poederlee 3 - 0
06/10/2019 6 FC Arendonk Sport - KFC Beekhoek 3 - 2
13/10/2019 7 KFC Beekhoek - FC Zwaneven 4 - 1
20/10/2019 8 KVV Noordstar - KFC Beekhoek 2 - 4
27/10/2019 9 KFC Beekhoek - KFC Herenthout 3 - 2
03/11/2019 10 KSK Kasterlee - KFC Beekhoek 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Turnhout B - KFC Beekhoek 0 - 1
17/11/2019 12 KFC Beekhoek - FC Gierle 4 - 1
24/11/2019 13 KFC Mol - KFC Beekhoek 0 - 5
01/12/2019 14 KFC Beekhoek - Excelsior Vorst 0 - 0
08/12/2019 15 Zwaluwen Olmen - KFC Beekhoek 1 - 1
15/12/2019 16 KVV Rauw Sport - KFC Beekhoek 1 - 1
05/01/2020 17 KFC Beekhoek - Linda Olen 1 - 3
12/01/2020 18 Excelsior Bouwel - KFC Beekhoek 1 - 2
19/01/2020 19 KFC Beekhoek - KFC Flandria 1 - 1
26/01/2020 20 VC Poederlee - KFC Beekhoek 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Beekhoek - FC Arendonk Sport 0 - 1
09/02/2020 22 FC Zwaneven - KFC Beekhoek 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Beekhoek - KVV Noordstar 2 - 1
23/02/2020 24 KFC Herenthout - KFC Beekhoek 1 - 1
01/03/2020 25 KFC Beekhoek - KSK Kasterlee 2 - 2
08/03/2020 26 KFC Beekhoek - KFC Turnhout B 5 - 4
15/03/2020 27 FC Gierle - KFC Beekhoek Speeldag 
22/03/2020 28 KFC Beekhoek - KFC Mol Speeldag 
29/03/2020 22 FC Zwaneven - KFC Beekhoek uitg. 
05/04/2020 29 Excelsior Vorst - KFC Beekhoek Speeldag 
19/04/2020 30 KFC Beekhoek - Zwaluwen Olmen Speeldag 

KFC Flandria

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVV Noordstar - KFC Flandria 2 - 2
08/09/2019 2 KFC Flandria - KFC Herenthout 4 - 0
15/09/2019 3 KSK Kasterlee - KFC Flandria 2 - 1
22/09/2019 4 KFC Flandria - KFC Beekhoek 0 - 3
29/09/2019 5 FC Gierle - KFC Flandria 2 - 3
06/10/2019 6 KFC Flandria - KFC Mol 2 - 0
13/10/2019 7 Excelsior Vorst - KFC Flandria 6 - 1
20/10/2019 8 KFC Flandria - Zwaluwen Olmen 2 - 0
27/10/2019 9 KVV Rauw Sport - KFC Flandria 2 - 1
03/11/2019 10 KFC Flandria - Linda Olen 3 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Excelsior Bouwel - KFC Flandria 3 - 1
17/11/2019 12 KFC Flandria - KFC Turnhout B 0 - 1
24/11/2019 13 KFC Flandria - VC Poederlee 1 - 4
01/12/2019 14 FC Arendonk Sport - KFC Flandria 1 - 0
08/12/2019 15 KFC Flandria - FC Zwaneven 0 - 0
15/12/2019 16 KFC Flandria - KVV Noordstar 5 - 2
05/01/2020 17 KFC Herenthout - KFC Flandria 1 - 2
12/01/2020 18 KFC Flandria - KSK Kasterlee 2 - 3
19/01/2020 19 KFC Beekhoek - KFC Flandria 1 - 1
26/01/2020 20 KFC Flandria - FC Gierle 5 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Mol - KFC Flandria 1 - 4
09/02/2020 22 KFC Flandria - Excelsior Vorst 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 Zwaluwen Olmen - KFC Flandria 2 - 1
23/02/2020 24 KFC Flandria - KVV Rauw Sport 25/03   Speeldag 
01/03/2020 25 Linda Olen - KFC Flandria 5 - 0
08/03/2020 26 KFC Flandria - Excelsior Bouwel 1 - 2
15/03/2020 27 KFC Turnhout B - KFC Flandria Speeldag 
22/03/2020 28 VC Poederlee - KFC Flandria Speeldag 
25/03/2020 24 KFC Flandria - KVV Rauw Sport uitg. 
29/03/2020 22 KFC Flandria - Excelsior Vorst uitg. 
05/04/2020 29 KFC Flandria - FC Arendonk Sport Speeldag 
19/04/2020 30 FC Zwaneven - KFC Flandria Speeldag 

KFC Herenthout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Herenthout - Excelsior Bouwel 0 - 4
08/09/2019 2 KFC Flandria - KFC Herenthout 4 - 0
15/09/2019 3 KFC Herenthout - VC Poederlee 0 - 0
22/09/2019 4 FC Arendonk Sport - KFC Herenthout 4 - 2
29/09/2019 5 KFC Herenthout - FC Zwaneven 0 - 4
06/10/2019 6 KVV Noordstar - KFC Herenthout 4 - 2
13/10/2019 7 KFC Turnhout B - KFC Herenthout 3 - 1
20/10/2019 8 KFC Herenthout - KSK Kasterlee 3 - 2
27/10/2019 9 KFC Beekhoek - KFC Herenthout 3 - 2
03/11/2019 10 FC Gierle (3e per.) - KFC Herenthout 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Mol - KFC Herenthout 2 - 2
17/11/2019 12 KFC Herenthout - Excelsior Vorst 4 - 1
24/11/2019 13 Zwaluwen Olmen - KFC Herenthout 4 - 1
01/12/2019 14 KFC Herenthout - KVV Rauw Sport 1 - 2
08/12/2019 15 Linda Olen - KFC Herenthout 0 - 1
15/12/2019 16 Excelsior Bouwel - KFC Herenthout 1 - 1
05/01/2020 17 KFC Herenthout - KFC Flandria 1 - 2
12/01/2020 18 VC Poederlee - KFC Herenthout 2 - 3
19/01/2020 19 KFC Herenthout - FC Arendonk Sport 2 - 2
26/01/2020 20 FC Zwaneven - KFC Herenthout 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Herenthout - KVV Noordstar 2 - 2
09/02/2020 22 KFC Herenthout - KFC Turnhout B 0 - 3
16/02/2020 23 KSK Kasterlee - KFC Herenthout 4 - 1
23/02/2020 24 KFC Herenthout - KFC Beekhoek 1 - 1
01/03/2020 25 KFC Herenthout (1e per.) - FC Gierle 25/03   Speeldag 
08/03/2020 26 KFC Herenthout - KFC Mol 0 - 2
15/03/2020 27 Excelsior Vorst - KFC Herenthout Speeldag 
22/03/2020 28 KFC Herenthout - Zwaluwen Olmen Speeldag 
25/03/2020 25 KFC Herenthout - FC Gierle uitg. 
05/04/2020 29 KVV Rauw Sport - KFC Herenthout Speeldag 
19/04/2020 30 KFC Herenthout - Linda Olen Speeldag 

KFC Mol

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Mol - Excelsior Vorst 0 - 3
08/09/2019 2 Zwaluwen Olmen - KFC Mol 2 - 1
15/09/2019 3 KFC Mol - KVV Rauw Sport 4 - 0
22/09/2019 4 Linda Olen - KFC Mol 1 - 3
29/09/2019 5 KFC Mol - Excelsior Bouwel 1 - 2
06/10/2019 6 KFC Flandria - KFC Mol 2 - 0
13/10/2019 7 KFC Mol - VC Poederlee 1 - 5
20/10/2019 8 FC Arendonk Sport - KFC Mol 0 - 1
27/10/2019 9 KFC Mol - FC Zwaneven 2 - 5
03/11/2019 10 KVV Noordstar - KFC Mol 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Mol - KFC Herenthout 2 - 2
17/11/2019 12 KSK Kasterlee - KFC Mol 0 - 2
24/11/2019 13 KFC Mol - KFC Beekhoek 0 - 5
01/12/2019 14 FC Gierle - KFC Mol 2 - 1
08/12/2019 15 KFC Mol - KFC Turnhout B 0 - 5
15/12/2019 16 Excelsior Vorst - KFC Mol 3 - 1
05/01/2020 17 KFC Mol - Zwaluwen Olmen 0 - 4
12/01/2020 18 KVV Rauw Sport - KFC Mol 3 - 1
19/01/2020 19 KFC Mol - Linda Olen 1 - 2
26/01/2020 20 Excelsior Bouwel - KFC Mol 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Mol - KFC Flandria 1 - 4
09/02/2020 22 VC Poederlee - KFC Mol 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Mol - FC Arendonk Sport 0 - 2
23/02/2020 24 FC Zwaneven - KFC Mol 4 - 0
01/03/2020 25 KFC Mol - KVV Noordstar 2 - 1
08/03/2020 26 KFC Herenthout - KFC Mol 0 - 2
15/03/2020 27 KFC Mol - KSK Kasterlee Speeldag 
22/03/2020 28 KFC Beekhoek - KFC Mol Speeldag 
29/03/2020 22 VC Poederlee - KFC Mol uitg. 
05/04/2020 29 KFC Mol - FC Gierle Speeldag 
19/04/2020 30 KFC Turnhout B - KFC Mol Speeldag 

KFC Turnhout B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Turnhout B - FC Arendonk Sport 0 - 4
08/09/2019 2 Excelsior Vorst - KFC Turnhout B 2 - 0
15/09/2019 3 KFC Turnhout B - FC Zwaneven 0 - 4
22/09/2019 4 Zwaluwen Olmen - KFC Turnhout B 4 - 2
29/09/2019 5 KFC Turnhout B - KVV Noordstar 2 - 1
06/10/2019 6 KVV Rauw Sport - KFC Turnhout B 2 - 1
13/10/2019 7 KFC Turnhout B - KFC Herenthout 3 - 1
20/10/2019 8 Linda Olen - KFC Turnhout B 2 - 5
27/10/2019 9 KFC Turnhout B - KSK Kasterlee 2 - 1
03/11/2019 10 Excelsior Bouwel - KFC Turnhout B 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KFC Turnhout B - KFC Beekhoek 0 - 1
17/11/2019 12 KFC Flandria - KFC Turnhout B 0 - 1
24/11/2019 13 KFC Turnhout B - FC Gierle 3 - 0
01/12/2019 14 KFC Turnhout B - VC Poederlee 0 - 0
08/12/2019 15 KFC Mol - KFC Turnhout B 0 - 5
15/12/2019 16 FC Arendonk Sport - KFC Turnhout B 2 - 0
05/01/2020 17 KFC Turnhout B - Excelsior Vorst 2 - 0
12/01/2020 18 FC Zwaneven - KFC Turnhout B 4 - 2
19/01/2020 19 KFC Turnhout B - Zwaluwen Olmen 0 - 1
26/01/2020 20 KVV Noordstar - KFC Turnhout B 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Turnhout B - KVV Rauw Sport 3 - 3
09/02/2020 22 KFC Herenthout - KFC Turnhout B 0 - 3
16/02/2020 23 KFC Turnhout B - Linda Olen 25/03   Speeldag 
23/02/2020 24 KSK Kasterlee - KFC Turnhout B 2 - 0
01/03/2020 25 KFC Turnhout B - Excelsior Bouwel 3 - 0
08/03/2020 26 KFC Beekhoek - KFC Turnhout B 5 - 4
15/03/2020 27 KFC Turnhout B - KFC Flandria Speeldag 
22/03/2020 28 FC Gierle - KFC Turnhout B Speeldag 
25/03/2020 23 KFC Turnhout B - Linda Olen uitg. 
05/04/2020 29 VC Poederlee - KFC Turnhout B Speeldag 
19/04/2020 30 KFC Turnhout B - KFC Mol Speeldag 

KSK Kasterlee

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KSK Kasterlee - Linda Olen 2 - 1
08/09/2019 2 Excelsior Bouwel - KSK Kasterlee 3 - 4
15/09/2019 3 KSK Kasterlee - KFC Flandria 2 - 1
22/09/2019 4 VC Poederlee - KSK Kasterlee 1 - 1
29/09/2019 5 KSK Kasterlee - FC Arendonk Sport 0 - 5
06/10/2019 6 FC Zwaneven - KSK Kasterlee 1 - 0
13/10/2019 7 KSK Kasterlee - KVV Noordstar 2 - 0
20/10/2019 8 KFC Herenthout - KSK Kasterlee 3 - 2
27/10/2019 9 KFC Turnhout B - KSK Kasterlee 2 - 1
03/11/2019 10 KSK Kasterlee - KFC Beekhoek 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 FC Gierle - KSK Kasterlee 2 - 1
17/11/2019 12 KSK Kasterlee - KFC Mol 0 - 2
24/11/2019 13 Excelsior Vorst - KSK Kasterlee 3 - 4
01/12/2019 14 KSK Kasterlee - Zwaluwen Olmen 3 - 1
08/12/2019 15 KVV Rauw Sport - KSK Kasterlee 1 - 0
15/12/2019 16 Linda Olen - KSK Kasterlee 3 - 1
05/01/2020 17 KSK Kasterlee - Excelsior Bouwel 6 - 3
12/01/2020 18 KFC Flandria - KSK Kasterlee 2 - 3
19/01/2020 19 KSK Kasterlee - VC Poederlee 3 - 1
26/01/2020 20 FC Arendonk Sport - KSK Kasterlee 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KSK Kasterlee - FC Zwaneven 1 - 1
09/02/2020 22 KVV Noordstar - KSK Kasterlee 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 KSK Kasterlee - KFC Herenthout 4 - 1
23/02/2020 24 KSK Kasterlee - KFC Turnhout B 2 - 0
01/03/2020 25 KFC Beekhoek - KSK Kasterlee 2 - 2
08/03/2020 26 KSK Kasterlee - FC Gierle 4 - 1
15/03/2020 27 KFC Mol - KSK Kasterlee Speeldag 
22/03/2020 28 KSK Kasterlee - Excelsior Vorst Speeldag 
29/03/2020 22 KVV Noordstar - KSK Kasterlee uitg. 
05/04/2020 29 Zwaluwen Olmen - KSK Kasterlee Speeldag 
19/04/2020 30 KSK Kasterlee - KVV Rauw Sport Speeldag 

KVV Noordstar

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KVV Noordstar - KFC Flandria 2 - 2
08/09/2019 2 VC Poederlee - KVV Noordstar 3 - 1
15/09/2019 3 KVV Noordstar - FC Arendonk Sport 2 - 2
22/09/2019 4 FC Zwaneven - KVV Noordstar 5 - 2
29/09/2019 5 KFC Turnhout B - KVV Noordstar 2 - 1
06/10/2019 6 KVV Noordstar - KFC Herenthout 4 - 2
13/10/2019 7 KSK Kasterlee - KVV Noordstar 2 - 0
20/10/2019 8 KVV Noordstar - KFC Beekhoek 2 - 4
27/10/2019 9 FC Gierle - KVV Noordstar 0 - 2
03/11/2019 10 KVV Noordstar - KFC Mol 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Excelsior Vorst - KVV Noordstar 3 - 0
17/11/2019 12 KVV Noordstar - Zwaluwen Olmen 0 - 2
24/11/2019 13 KVV Rauw Sport - KVV Noordstar 1 - 4
01/12/2019 14 KVV Noordstar - Linda Olen 3 - 0
08/12/2019 15 Excelsior Bouwel - KVV Noordstar 0 - 3
15/12/2019 16 KFC Flandria - KVV Noordstar 5 - 2
05/01/2020 17 KVV Noordstar - VC Poederlee 2 - 2
12/01/2020 18 FC Arendonk Sport - KVV Noordstar 3 - 1
19/01/2020 19 KVV Noordstar - FC Zwaneven 2 - 0
26/01/2020 20 KVV Noordstar - KFC Turnhout B 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Herenthout - KVV Noordstar 2 - 2
09/02/2020 22 KVV Noordstar - KSK Kasterlee 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Beekhoek - KVV Noordstar 2 - 1
23/02/2020 24 KVV Noordstar - FC Gierle 5 - 2
01/03/2020 25 KFC Mol - KVV Noordstar 2 - 1
08/03/2020 26 KVV Noordstar - Excelsior Vorst 1 - 0
15/03/2020 27 Zwaluwen Olmen - KVV Noordstar Speeldag 
22/03/2020 28 KVV Noordstar - KVV Rauw Sport Speeldag 
29/03/2020 22 KVV Noordstar - KSK Kasterlee uitg. 
05/04/2020 29 Linda Olen - KVV Noordstar Speeldag 
19/04/2020 30 KVV Noordstar - Excelsior Bouwel Speeldag 

KVV Rauw Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KFC Beekhoek - KVV Rauw Sport 4 - 2
08/09/2019 2 KVV Rauw Sport - FC Gierle 5 - 2
15/09/2019 3 KFC Mol - KVV Rauw Sport 4 - 0
22/09/2019 4 KVV Rauw Sport - Excelsior Vorst 1 - 2
29/09/2019 5 Zwaluwen Olmen - KVV Rauw Sport 4 - 3
06/10/2019 6 KVV Rauw Sport - KFC Turnhout B 2 - 1
13/10/2019 7 KVV Rauw Sport - Linda Olen 4 - 0
20/10/2019 8 Excelsior Bouwel - KVV Rauw Sport 3 - 3
27/10/2019 9 KVV Rauw Sport - KFC Flandria 2 - 1
03/11/2019 10 VC Poederlee - KVV Rauw Sport 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 KVV Rauw Sport - FC Arendonk Sport 0 - 7
17/11/2019 12 FC Zwaneven - KVV Rauw Sport 3 - 0
24/11/2019 13 KVV Rauw Sport - KVV Noordstar 1 - 4
01/12/2019 14 KFC Herenthout - KVV Rauw Sport 1 - 2
08/12/2019 15 KVV Rauw Sport - KSK Kasterlee 1 - 0
15/12/2019 16 KVV Rauw Sport - KFC Beekhoek 1 - 1
05/01/2020 17 FC Gierle - KVV Rauw Sport 1 - 4
12/01/2020 18 KVV Rauw Sport - KFC Mol 3 - 1
19/01/2020 19 Excelsior Vorst - KVV Rauw Sport 5 - 3
26/01/2020 20 KVV Rauw Sport - Zwaluwen Olmen 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 KFC Turnhout B - KVV Rauw Sport 3 - 3
09/02/2020 22 Linda Olen - KVV Rauw Sport 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 KVV Rauw Sport - Excelsior Bouwel 0 - 1
23/02/2020 24 KFC Flandria - KVV Rauw Sport 25/03   Speeldag 
01/03/2020 25 KVV Rauw Sport - VC Poederlee 0 - 4
08/03/2020 26 FC Arendonk Sport - KVV Rauw Sport 3 - 2
15/03/2020 27 KVV Rauw Sport - FC Zwaneven Speeldag 
22/03/2020 28 KVV Noordstar - KVV Rauw Sport Speeldag 
25/03/2020 24 KFC Flandria - KVV Rauw Sport uitg. 
29/03/2020 22 Linda Olen - KVV Rauw Sport uitg. 
05/04/2020 29 KVV Rauw Sport - KFC Herenthout Speeldag 
19/04/2020 30 KSK Kasterlee - KVV Rauw Sport Speeldag 

Linda Olen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 KSK Kasterlee - Linda Olen 2 - 1
08/09/2019 2 Linda Olen - KFC Beekhoek 2 - 5
15/09/2019 3 FC Gierle - Linda Olen 2 - 4
22/09/2019 4 Linda Olen - KFC Mol 1 - 3
29/09/2019 5 Excelsior Vorst - Linda Olen 1 - 3
06/10/2019 6 Linda Olen - Zwaluwen Olmen 2 - 3
13/10/2019 7 KVV Rauw Sport - Linda Olen 4 - 0
20/10/2019 8 Linda Olen - KFC Turnhout B 2 - 5
27/10/2019 9 Linda Olen - Excelsior Bouwel 1 - 3
03/11/2019 10 KFC Flandria - Linda Olen 3 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Linda Olen - VC Poederlee 5 - 4
17/11/2019 12 FC Arendonk Sport - Linda Olen 4 - 0
24/11/2019 13 Linda Olen - FC Zwaneven 0 - 3
01/12/2019 14 KVV Noordstar - Linda Olen 3 - 0
08/12/2019 15 Linda Olen - KFC Herenthout 0 - 1
15/12/2019 16 Linda Olen - KSK Kasterlee 3 - 1
05/01/2020 17 KFC Beekhoek - Linda Olen 1 - 3
12/01/2020 18 Linda Olen - FC Gierle 3 - 0
19/01/2020 19 KFC Mol - Linda Olen 1 - 2
26/01/2020 20 Linda Olen - Excelsior Vorst 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Zwaluwen Olmen - Linda Olen 2 - 1
09/02/2020 22 Linda Olen - KVV Rauw Sport 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 KFC Turnhout B - Linda Olen 25/03   Speeldag 
23/02/2020 24 Excelsior Bouwel - Linda Olen 0 - 0
01/03/2020 25 Linda Olen - KFC Flandria 5 - 0
08/03/2020 26 VC Poederlee - Linda Olen 2 - 1
15/03/2020 27 Linda Olen - FC Arendonk Sport Speeldag 
22/03/2020 28 FC Zwaneven - Linda Olen Speeldag 
25/03/2020 23 KFC Turnhout B - Linda Olen uitg. 
29/03/2020 22 Linda Olen - KVV Rauw Sport uitg. 
05/04/2020 29 Linda Olen - KVV Noordstar Speeldag 
19/04/2020 30 KFC Herenthout - Linda Olen Speeldag 

VC Poederlee

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 FC Zwaneven - VC Poederlee 3 - 0
08/09/2019 2 VC Poederlee - KVV Noordstar 3 - 1
15/09/2019 3 KFC Herenthout - VC Poederlee 0 - 0
22/09/2019 4 VC Poederlee - KSK Kasterlee 1 - 1
29/09/2019 5 KFC Beekhoek - VC Poederlee 3 - 0
06/10/2019 6 VC Poederlee - FC Gierle 5 - 1
13/10/2019 7 KFC Mol - VC Poederlee 1 - 5
20/10/2019 8 VC Poederlee - Excelsior Vorst 5 - 3
27/10/2019 9 Zwaluwen Olmen - VC Poederlee 5 - 2
03/11/2019 10 VC Poederlee - KVV Rauw Sport 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Linda Olen - VC Poederlee 5 - 4
17/11/2019 12 VC Poederlee - Excelsior Bouwel 2 - 1
24/11/2019 13 KFC Flandria - VC Poederlee 1 - 4
01/12/2019 14 KFC Turnhout B - VC Poederlee 0 - 0
08/12/2019 15 VC Poederlee - FC Arendonk Sport 0 - 3
15/12/2019 16 VC Poederlee - FC Zwaneven 0 - 4
05/01/2020 17 KVV Noordstar - VC Poederlee 2 - 2
12/01/2020 18 VC Poederlee - KFC Herenthout 2 - 3
19/01/2020 19 KSK Kasterlee - VC Poederlee 3 - 1
26/01/2020 20 VC Poederlee - KFC Beekhoek 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 FC Gierle - VC Poederlee 0 - 2
09/02/2020 22 VC Poederlee - KFC Mol 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 Excelsior Vorst - VC Poederlee 3 - 2
23/02/2020 24 VC Poederlee - Zwaluwen Olmen 3 - 3
01/03/2020 25 KVV Rauw Sport - VC Poederlee 0 - 4
08/03/2020 26 VC Poederlee - Linda Olen 2 - 1
15/03/2020 27 Excelsior Bouwel - VC Poederlee Speeldag 
22/03/2020 28 VC Poederlee - KFC Flandria Speeldag 
29/03/2020 22 VC Poederlee - KFC Mol uitg. 
05/04/2020 29 VC Poederlee - KFC Turnhout B Speeldag 
19/04/2020 30 FC Arendonk Sport - VC Poederlee Speeldag 

Zwaluwen Olmen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2019 1 FC Gierle - Zwaluwen Olmen 1 - 5
08/09/2019 2 Zwaluwen Olmen - KFC Mol 2 - 1
15/09/2019 3 Excelsior Vorst - Zwaluwen Olmen 3 - 1
22/09/2019 4 Zwaluwen Olmen - KFC Turnhout B 4 - 2
29/09/2019 5 Zwaluwen Olmen - KVV Rauw Sport 4 - 3
06/10/2019 6 Linda Olen - Zwaluwen Olmen 2 - 3
13/10/2019 7 Zwaluwen Olmen - Excelsior Bouwel 6 - 2
20/10/2019 8 KFC Flandria - Zwaluwen Olmen 2 - 0
27/10/2019 9 Zwaluwen Olmen - VC Poederlee 5 - 2
03/11/2019 10 FC Arendonk Sport - Zwaluwen Olmen 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/11/2019 11 Zwaluwen Olmen - FC Zwaneven 3 - 1
17/11/2019 12 KVV Noordstar - Zwaluwen Olmen 0 - 2
24/11/2019 13 Zwaluwen Olmen - KFC Herenthout 4 - 1
01/12/2019 14 KSK Kasterlee - Zwaluwen Olmen 3 - 1
08/12/2019 15 Zwaluwen Olmen - KFC Beekhoek 1 - 1
15/12/2019 16 Zwaluwen Olmen - FC Gierle 3 - 2
05/01/2020 17 KFC Mol - Zwaluwen Olmen 0 - 4
12/01/2020 18 Zwaluwen Olmen - Excelsior Vorst 6 - 1
19/01/2020 19 KFC Turnhout B - Zwaluwen Olmen 0 - 1
26/01/2020 20 KVV Rauw Sport - Zwaluwen Olmen 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/02/2020 21 Zwaluwen Olmen - Linda Olen 2 - 1
09/02/2020 22 Excelsior Bouwel - Zwaluwen Olmen 29/03   Speeldag 
16/02/2020 23 Zwaluwen Olmen - KFC Flandria 2 - 1
23/02/2020 24 VC Poederlee - Zwaluwen Olmen 3 - 3
01/03/2020 25 Zwaluwen Olmen - FC Arendonk Sport 1 - 3
08/03/2020 26 FC Zwaneven - Zwaluwen Olmen 2 - 3
15/03/2020 27 Zwaluwen Olmen - KVV Noordstar Speeldag 
22/03/2020 28 KFC Herenthout - Zwaluwen Olmen Speeldag 
29/03/2020 22 Excelsior Bouwel - Zwaluwen Olmen uitg. 
05/04/2020 29 Zwaluwen Olmen - KSK Kasterlee Speeldag 
19/04/2020 30 KFC Beekhoek - Zwaluwen Olmen Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale      

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - PV 1e Klasse B - PV    
1e Klasse - Amateurs 2e Amateurs VV-A 2e Amateurs VV-B 2e Amateurs ACFF
3e Amateurs VV-A 3e Amateurs VV-B 3e Amateurs ACFF-A 3e Amateurs ACFF-B

Nationaal - Vrouwen
Super League VV 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

3e PROVINCIALE AFDELING 2019 - 2020
PROMOTIE EN DEGRADATIE

Kampioenschap en Degradatie

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in drie reeksen van 16 of 17 clubs (zie ***).
* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 2e provinciale afdeling.
* Er wordt een eindronde georganiseerd om, naast de kampioen van elke reeks, de stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.
* Deze eindronde is ook van toepassing om eventuele bijkomende stijgers aan te duiden.

* Dalers, indien er drie reeksen van 16 ploegen zijn:
- de 14e, 15e en 16e gerangschikten van elke reeks degraderen naar de 4e Provinciale afdeling.
- er is een bijkomende daler per Antwerpse daler uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen.
- indien er respectievelijk 1, 2, 4 of 5 Antwerpse daler(s) is (zijn) uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen wordt de respectievelijke 10e, 11e, 13e of 14e daler bepaald door een eindronde tussen respectievelijk de 13e of 12e gerangschikten van elke reeks.
- indien er 3 of 6 Antwerpse dalers zijn uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen wordt het aantal bijkomende dalers gelijk verdeeld tussen de drie reeksen.

* Dalers, indien er reeksen van 16 én 17 ploegen zijn:
- de 3 laatste gerangschikten van iedere reeks dalen naar 4e provinciale.
- om terug te keren naar een normaal aantal van 3e provinciale (3 reeksen van 16 ploegen), zal er een extra bijkomende daler zijn per club die gebruik heeft gemaakt van de overgangsbepaling (zie ***).
- er is bijgevolg een bijkomende daler per Antwerpse daler uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen plus een bijkomende daler per club die gebruik heeft gemaakt van de overgangsbepaling.
- indien er respectievelijk 1, 2, 4 of 5 bijkomende daler(s) is (zijn) uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen ten gevolge van één of van beide hierboven vermelde gevallen, wordt de respectievelijk 10e, 11e, 13e, 14e of 15e daler bepaald door een eindronde tussen respectievelijk de 14e (reeksen van 17), 13e of 12e gerangschikten van elke reeks.
- Indien er 3 of 6 Antwerpse dalers zijn uit derde klasse amateurs Voetbal Vlaanderen wordt het aantal bijkomende dalers gelijk verdeeld tussen de drie reeksen.

(***) Toepassing van artikels V1508 + V1567: Overgangsbepaling voor het seizoen 2019-2020.
- Indien clubs die het seizoen 2019-2020 aanvatten in 2e of 3e klasse Nationale Amateurs gebruik maken van de mogelijkheid om een B-ploeg in te schrijven op een hoger niveau dan de laagste provinciale afdeling, zullen deze ploegen in overtal worden opgenomen in de 3e provinciale.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN

1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).