Heren 4e Provinciale E
Update: 29/03/2020 om 10:04u
Provinciaal 4e provinciale Heren 4e Provinciale E
Laatste update: 29/03/2020 om 10:04u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
Reizen naar Sportevents
www.travel2sports.be
Meer info...
4e PROVINCIALE E - ANTWERPEN - SEIZOEN 2019-2020

Dit zijn de 17 ploegen:
Alberta FC Schilde, HIH Turnhout, KFC Grobbendonk, KV Westmalle, KFC Wechelderzande, KFC Antonia B, KVC Oostmalle,
KSK Oelegem, KFCH Pulderbos, KFC Halle, KSK Oosthoven, KSV Oud-Turnhout, De Kempen TL B, KFC Ranst B,
Racing Emblem, MLK Lichtaart en Kessel United.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
* De Kempen TL B wint de eerste periode.

4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2018-2019 Vrouwen 1e Provinciale
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN

- In deze reeks werd de competitie vanwege het corona-virus per 27 maart 2020 opgeschort.
- Het eindklassement werd opgemaakt op basis van de klassering per 12 maart 2020.
- Voor de berekening van de eindcijfers (behaalde punten, aantal gewonnen wedstrijden, doelsaldo, doelpunten voor) gebruikte men deze formule: het hoogste aantal gespeelde wedstrijden in een reeks, gedeeld door de effectieve aantallen, afgerond tot op 2 decimalen

EINDKLASSEMENT 2019-2020 - HERBEREKEND NAAR 27 WEDSTRIJDEN

*** = Kampioen / ** = Promotie / * = Degradatie

Ploegen A W V G D+ D- P  
1 FC De Kempen TL B 27 19,4 3,2 4,3 68,0 23,8 62,6 ***
2 KSK Oosthoven 27 18,0 2,3 6,8 86,6 30,4 60,8 **
3 KFC St. M. Halle 27 17,7 2,1 7,3 64,4 24,9 60,2 **
4 KFC Grobbendonk 27 16,0 6,0 5,0 88,0 42,0 53,0  
5 KSV Oud Turnhout 27 14,0 2,2 10,8 65,9 27,0 52,9  
6 KVC Oostmalle 27 14,5 5,2 7,3 78,9 41,5 50,9  
7 Alberta FC Schilde 27 13,5 7,9 5,6 63,0 49,5 46,1  
8 KFCH Pulderbos 27 10,8 9,7 6,5 50,8 43,2 38,9  
9 KFC Wechelderzande 27 10,1 11,3 5,6 51,8 50,6 36,0  
10 KSK Oelegem 27 10,4 13,5 3,1 58,2 66,5 34,3  
11 KVK Westmalle 27 8,6 14,0 4,3 40,0 49,7 30,2  
12 Racing Emblem 27 7,6 13,0 6,5 41,0 57,2 29,2  
13 KFC Antonia B 27 6,5 17,3 3,2 58,3 100,4 22,7  
14 Kessel United 27 6,2 17,7 3,1 40,5 94,5 21,8  
15 KFC Ranst B 27 4,2 16,6 6,2 26,0 78,9 18,7  
16 HIH Turnhout 27 5,2 19,7 2,1 33,2 69,6 17,7  
17 MLK Lichtaart 27 2,2 22,7 2,2 24,8 87,5 8,6  

Klassement

Algemeen klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 De Kempen TL - B (1) 25 18 3 4 63 22 58
2 KFC Halle 26 17 2 7 62 24 58
3 KSK Oosthoven (2) 24 16 2 6 77 27 54
4 KFC Grobbendonk 27 16 6 5 88 42 53
5 KSV Oud Turnhout 25 13 2 10 61 25 49
6 KVC Oostmalle 26 14 5 7 76 40 49
7 Alberta FC Schilde 24 12 7 5 56 44 41
8 KFCH Pulderbos 25 10 9 6 47 40 36
9 KSK Oelegem 26 10 13 3 56 64 33
10 Wechelderzande 24 9 10 5 46 45 32
11 KVK Westmalle 25 8 13 4 37 46 28
12 Racing Emblem 25 7 12 6 38 53 27
13 KFC Antonia B 25 6 16 3 54 93 21
14 Kessel United 26 6 17 3 39 91 21
15 KFC Ranst B 26 4 16 6 25 76 18
16 HIH Turnhout 26 5 19 2 32 67 17
17 MLK Lichtaart 25 2 21 2 23 81 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven (2) 3 3 0 0 15 5 9
2 De Kempen TL - B (1) 4 2 0 2 11 3 8
3 KFC Halle 5 2 1 2 12 8 8
4 KFCH Pulderbos 3 2 0 1 9 3 7
5 Alberta FC Schilde 3 2 0 1 10 6 7
6 KVC Oostmalle 4 2 1 1 11 8 7
7 Racing Emblem 4 2 1 1 8 6 7
8 Wechelderzande 2 2 0 0 6 3 6
9 KSK Oelegem 4 2 2 0 7 9 6
10 KSV Oud Turnhout 4 1 0 3 6 4 6
11 KFC Grobbendonk 5 2 3 0 11 10 6
12 KVK Westmalle 4 1 1 2 7 6 5
13 Kessel United 4 1 3 0 4 9 3
14 KFC Ranst B 4 0 2 2 4 10 2
15 MLK Lichtaart 4 0 3 1 2 13 1
16 KFC Antonia B 3 0 3 0 6 16 0
17 HIH Turnhout 4 0 4 0 6 16 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven 11 9 0 2 39 9 29
2 KFC Halle 11 8 1 2 28 8 26
3 KFC Grobbendonk 11 7 2 2 44 17 23
4 KVC Oostmalle 12 7 3 2 35 17 23
5 De Kempen TL - B (1) 11 7 3 1 19 14 22
6 KSV Oud Turnhout 11 6 1 4 33 16 22
7 Alberta FC Schilde 10 5 2 3 25 15 18
8 Wechelderzande 12 5 4 3 25 19 18
9 KSK Oelegem 11 5 5 1 27 27 16
10 KVK Westmalle 11 4 6 1 18 23 13
11 KFCH Pulderbos 12 3 5 4 15 18 13
12 Racing Emblem 11 2 5 4 16 26 10
13 Kessel United 12 3 8 1 14 42 10
14 KFC Antonia B 11 2 7 2 20 46 8
15 HIH Turnhout 11 2 8 1 15 28 7
16 KFC Ranst B 11 2 8 1 8 32 7
17 MLK Lichtaart 11 1 10 0 9 33 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 De Kempen TL - B 10 9 0 1 33 5 28
2 KFC Halle 10 7 0 3 22 8 24
3 KFC Grobbendonk 11 7 1 3 33 15 24
4 KSV Oud Turnhout 10 6 1 3 22 5 21
5 KVC Oostmalle 10 5 1 4 30 15 19
6 KFCH Pulderbos 10 5 4 1 23 19 16
7 KSK Oosthoven 10 4 2 4 23 13 16
8 Alberta FC Schilde 11 5 5 1 21 23 16
9 KFC Antonia B 11 4 6 1 28 31 13
10 KSK Oelegem 11 3 6 2 22 28 11
11 KVK Westmalle 10 3 6 1 12 17 10
12 Racing Emblem 10 3 6 1 14 21 10
13 HIH Turnhout 11 3 7 1 11 23 10
14 KFC Ranst B 11 2 6 3 13 34 9
15 Wechelderzande 10 2 6 2 15 23 8
16 Kessel United 10 2 6 2 21 40 8
17 MLK Lichtaart 10 1 8 1 12 35 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (25 augustus 2019) - 1e periode
KSV Oud Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 1
Kessel United - KSK Oosthoven 2 - 2
KFC Ranst B - HIH Turnhout 3 - 2
KFC Halle - Wechelderzande 4 - 2
MLK Lichtaart - KVC Oostmalle 3 - 2
De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 6 - 0
KVK Westmalle - KFC Antonia B 5 - 3
KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 2 - 5
Racing Emblem - vrij  


Speeldag 2 (28 augustus 2019) - 1e periode
HIH Turnhout - KSK Oelegem 1 - 3
KFC Antonia B - KSV Oud Turnhout 0 - 4
Alberta FC Schilde - De Kempen TL - B 1 - 7
KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart 2 - 0
KVC Oostmalle - KFC Halle 0 - 0
Wechelderzande - Kessel United 8 - 1
KSK Oosthoven - KFC Ranst B 1 - 1
KFC Grobbendonk - Racing Emblem 2 - 1
KVK Westmalle - vrij  


Speeldag 3 (1 september 2019) - 1e periode
KSK Oosthoven - Wechelderzande 0 - 0
Kessel United - KVC Oostmalle 2 - 8
Racing Emblem - HIH Turnhout 1 - 2
KVK Westmalle - KFC Grobbendonk 1 - 3
De Kempen TL - B - KFC Antonia B 1 - 0
MLK Lichtaart - Alberta FC Schilde 0 - 1
KFC Halle - KFCH Pulderbos 3 - 2
KFC Ranst B - KSK Oelegem 2 - 2
KSV Oud Turnhout - vrij  


Speeldag 4 (8 september 2019) - 1e periode
KFCH Pulderbos - Kessel United 3 - 1
KFC Grobbendonk - KSV Oud Turnhout 2 - 2
HIH Turnhout - KVK Westmalle 0 - 2
KSK Oelegem - Racing Emblem 3 - 0
Wechelderzande - KFC Ranst B 1 - 1
KVC Oostmalle - KSK Oosthoven 1 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Halle 0 - 1
KFC Antonia B - MLK Lichtaart 6 - 4
De Kempen TL - B - vrij  


Speeldag 5 (15 september 2019) - 1e periode
KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout 2 - 0
KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos 0 - 2
Kessel United - Alberta FC Schilde 1 - 3
Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 3
KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 3
KFC Halle - KFC Antonia B 2 - 0
De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk 2 - 0
KVK Westmalle - KSK Oelegem 0 - 0
MLK Lichtaart - vrij  


Speeldag 6 (22 september 2019) - 1e periode
KFCH Pulderbos - Wechelderzande 3 - 0
KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart 6 - 0
Racing Emblem - KVK Westmalle 1 - 0
KVC Oostmalle - KFC Ranst B 5 - 1
Alberta FC Schilde - KSK Oosthoven 4 - 5
KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout 1 - 3
HIH Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 3
KFC Antonia B - Kessel United 7 - 1
KFC Halle - vrij  


Speeldag 7 (29 september 2019) - 1e periode
KSV Oud Turnhout - Racing Emblem 1 - 0
KSK Oosthoven - KFC Antonia B 5 - 0
Wechelderzande - Alberta FC Schilde 3 - 1
KFC Halle - KFC Grobbendonk 2 - 2
MLK Lichtaart - HIH Turnhout 0 - 2
De Kempen TL - B - KSK Oelegem 5 - 1
KVC Oostmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
KFC Ranst B - KVK Westmalle 2 - 1
Kessel United - vrij  


Speeldag 8 (6 oktober 2019) - 1e periode
KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 4 - 0
KFC Grobbendonk - Kessel United 4 - 3
HIH Turnhout - KFC Halle 1 - 2
KSK Oelegem - MLK Lichtaart 8 - 0
Racing Emblem - De Kempen TL - B 2 - 4
KVK Westmalle - KSV Oud Turnhout 0 - 1
Alberta FC Schilde - KVC Oostmalle 2 - 2
KFC Antonia B - Wechelderzande 5 - 1
KSK Oosthoven - vrij  


Speeldag 9 (13 oktober 2019) - 1e periode
KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 2 - 3
KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 0 - 3
KVC Oostmalle - KFC Antonia B 4 - 2
De Kempen TL - B - KVK Westmalle 2 - 0
Kessel United - HIH Turnhout 2 - 2
KFC Halle - KSK Oelegem 4 - 0
MLK Lichtaart - Racing Emblem 2 - 4
KFC Ranst B - KSV Oud Turnhout 0 - 8
Wechelderzande - vrij  


Speeldag 10 (20 oktober 2019) - 1e periode
KSV Oud Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 0
KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 4 - 0
KVK Westmalle - MLK Lichtaart 3 - 2
Racing Emblem - KFC Halle 1 - 1
KSK Oelegem - Kessel United 2 - 4
HIH Turnhout - KSK Oosthoven 0 - 5
KFC Antonia B - KFCH Pulderbos 3 - 3
KVC Oostmalle - vrij  


Speeldag 11 (27 oktober 2019) - 1e periode
Kessel United - Racing Emblem 4 - 1
KSK Oosthoven - KSK Oelegem 4 - 0
Wechelderzande - HIH Turnhout 0 - 1
KVC Oostmalle - KFC Grobbendonk 2 - 2
Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 1 - 2
KSV Oud Turnhout (3e per.) - MLK Lichtaart 2 - 2
KFC Halle - KVK Westmalle 3 - 0
KFC Ranst B - De Kempen TL - B 1 - 3
KFCH Pulderbos - vrij  


Speeldag 12 (3 november 2019) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KFC Halle 2 - 4
KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 4
HIH Turnhout - KVC Oostmalle 2 - 3
KSK Oelegem - Wechelderzande 3 - 0
Racing Emblem - KSK Oosthoven 0 - 3
KVK Westmalle - Kessel United 4 - 0
De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 1 - 0
KFC Antonia B - KFC Ranst B 2 - 1
Alberta FC Schilde - vrij  


Speeldag 13 (10 november 2019) - 2e periode
KFCH Pulderbos - HIH Turnhout 1 - 1
Kessel United - KSV Oud Turnhout 2 - 6
KSK Oosthoven - KVK Westmalle 1 - 0
Wechelderzande - Racing Emblem 2 - 2
KVC Oostmalle - KSK Oelegem 3 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 3 - 3
KFC Ranst B - MLK Lichtaart 1 - 0
KFC Halle - De Kempen TL - B 1 - 0
KFC Antonia B - vrij  


Speeldag 14 (17 november 2019) - 2e periode
KFC Grobbendonk - KFC Antonia B 8 - 1
KSV Oud Turnhout - KSK Oosthoven 3 - 3
MLK Lichtaart - KFC Halle 0 - 3
De Kempen TL - B - Kessel United 3 - 1
KVK Westmalle - Wechelderzande 0 - 5
Racing Emblem - KVC Oostmalle 3 - 1
KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 2
HIH Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 6
KFC Ranst B - vrij  


Speeldag 15 (24 november 2019) - 2e periode
KFCH Pulderbos - Racing Emblem 0 - 0
Kessel United - MLK Lichtaart 2 - 1
KFC Antonia B - HIH Turnhout 6 - 3
KFC Ranst B - KFC Halle 0 - 3
KSK Oosthoven - De Kempen TL - B 3 - 2
Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
KVC Oostmalle - KVK Westmalle 1 - 0
Wechelderzande - KSV Oud Turnhout 2 - 2
KFC Grobbendonk - vrij  


Speeldag 16 (1 december 2019) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KVC Oostmalle 0 - 0
KVK Westmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
KFC Halle - Kessel United 4 - 0
KSK Oelegem - KFC Antonia B 9 - 2
Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 3
KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 2 - 6
De Kempen TL - B - Wechelderzande 1 - 4
MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 3
HIH Turnhout - vrij  


Speeldag 17 (8 december 2019) - 2e periode
KFC Grobbendonk - HIH Turnhout 2 - 1
KFCH Pulderbos - KSV Oud Turnhout 1 - 3
Kessel United - KFC Ranst B 0 - 1
KSK Oosthoven - KFC Halle 3 - 1
Wechelderzande - MLK Lichtaart 4 - 2
KVC Oostmalle - De Kempen TL - B 2 - 3
Alberta FC Schilde - KVK Westmalle 3 - 2
KFC Antonia B - Racing Emblem 1 - 1
KSK Oelegem - vrij  


Speeldag 18 (15 december 2019) - 2e periode
KFC Grobbendonk - KSK Oelegem 6 - 0
KFCH Pulderbos - De Kempen TL - B 0 - 1
Alberta FC Schilde - KSV Oud Turnhout 0 - 0
KVC Oostmalle - MLK Lichtaart 7 - 1
Wechelderzande - KFC Halle 2 - 2
HIH Turnhout - KFC Ranst B 1 - 0
KSK Oosthoven - Kessel United 6 - 0
KFC Antonia B - KVK Westmalle 1 - 1
Racing Emblem - vrij  


Inhaalwedstrijden (zaterdag 21 december 2019)
De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 6 - 0 Speeldag 1


Speeldag 19 (5 januari 2020) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KFC Antonia B 6 - 1
Racing Emblem - KFC Grobbendonk 0 - 4
De Kempen TL - B - Alberta FC Schilde 2 - 0
MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos 1 - 4
KFC Halle - KVC Oostmalle 2 - 0
Kessel United - Wechelderzande 1 - 0
KFC Ranst B - KSK Oosthoven 0 - 9
KSK Oelegem - HIH Turnhout 3 - 2
KVK Westmalle - vrij  


Speeldag 20 (12 januari 2020) - 2e periode
KFC Grobbendonk - KVK Westmalle 7 - 2
KFCH Pulderbos - KFC Halle 0 - 0
HIH Turnhout - Racing Emblem 4 - 2
KFC Antonia B - De Kempen TL - B 3 - 5
Alberta FC Schilde - MLK Lichtaart 3 - 0
Wechelderzande - KSK Oosthoven 1 - 3
KVC Oostmalle - Kessel United 10 - 2
KSK Oelegem - KFC Ranst B 4 - 1
KSV Oud Turnhout - vrij  


Speeldag 21 (19 januari 2020) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KFC Grobbendonk 3 - 2
KFC Ranst B - Wechelderzande 0 - 2
Racing Emblem - KSK Oelegem 1 - 4
KVK Westmalle - HIH Turnhout 1 - 0
KSK Oosthoven - KVC Oostmalle 2 - 2
MLK Lichtaart - KFC Antonia B 3 - 1
KFC Halle - Alberta FC Schilde 3 - 1
Kessel United - KFCH Pulderbos 1 - 1
De Kempen TL - B - vrij  


Speeldag 22 (26 januari 2020) - 2e periode
KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven 0 - 3
KFC Grobbendonk - De Kempen TL - B 0 - 0
Alberta FC Schilde - Kessel United 4 - 1
KVC Oostmalle - Wechelderzande 3 - 1
KFC Antonia B - KFC Halle 0 - 5
HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout 1 - 3
KSK Oelegem - KVK Westmalle 0 - 3
Racing Emblem - KFC Ranst B 2 - 2
MLK Lichtaart - vrij  


Speeldag 23 (2 februari 2020) - 2e periode
KSV Oud Turnhout - KSK Oelegem 5 - 0
De Kempen TL - B - HIH Turnhout 1 - 0
MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk 1 - 4
Kessel United - KFC Antonia B 4 - 2
KSK Oosthoven - Alberta FC Schilde uitg.
Wechelderzande - KFCH Pulderbos 2 - 0
KFC Ranst B - KVC Oostmalle 0 - 3
KVK Westmalle - Racing Emblem 2 - 3
KFC Halle - vrij  


Speeldag 24 (9 februari 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KVC Oostmalle 1 - 1
KFC Grobbendonk - KFC Halle 3 - 2
HIH Turnhout - MLK Lichtaart 08/04
KSK Oelegem - De Kempen TL - B 08/04
Racing Emblem - KSV Oud Turnhout 08/04
Alberta FC Schilde - Wechelderzande 08/04
KFC Antonia B - KSK Oosthoven 08/04
KVK Westmalle - KFC Ranst B 08/04
Kessel United - vrij  


Speeldag 25 (16 februari 2020) - 3e periode
KSV Oud Turnhout - KVK Westmalle 2 - 0
KFC Halle - HIH Turnhout 4 - 2
MLK Lichtaart - KSK Oelegem 0 - 3
De Kempen TL - B - Racing Emblem 4 - 0
KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 3
KVC Oostmalle - Alberta FC Schilde 2 - 3
Wechelderzande - KFC Antonia B 25/03
Kessel United - KFC Grobbendonk 0 - 3
KSK Oosthoven - vrij  


Speeldag 26 (23 februari 2020) - 3e periode
KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven 3 - 4
KSV Oud Turnhout - KFC Ranst B 1 - 1
HIH Turnhout - Kessel United 1 - 2
KFC Antonia B - KVC Oostmalle 3 - 6
Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 01/04
KVK Westmalle - De Kempen TL - B 2 - 2
Racing Emblem - MLK Lichtaart (ff.) 5 - 0
KSK Oelegem - KFC Halle 0 - 3
Wechelderzande - vrij  


Speeldag 27 (1 maart 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KFC Antonia B 5 - 1
KSK Oosthoven - HIH Turnhout 6 - 1
Kessel United - KSK Oelegem 1 - 3
KFC Halle - Racing Emblem 1 - 1
MLK Lichtaart - KVK Westmalle 0 - 3
De Kempen TL - B - KSV Oud Turnhout 1 - 1
KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 2 - 2
Wechelderzande - KFC Grobbendonk 2 - 1
KVC Oostmalle - vrij  


Speeldag 28 (8 maart 2020) - 3e periode
KFC Grobbendonk - KVC Oostmalle 1 - 2
MLK Lichtaart (1e per.) - KSV Oud Turnhout 1 - 1
KSK Oelegem - KSK Oosthoven 1 - 5
Racing Emblem - Kessel United 2 - 1
HIH Turnhout - Wechelderzande 2 - 4
KFC Antonia B - Alberta FC Schilde 2 - 5
KVK Westmalle - KFC Halle 2 - 2
De Kempen TL - B - KFC Ranst B 4 - 0
KFCH Pulderbos - vrij  


Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk
KSK Oosthoven - Racing Emblem
Wechelderzande - KSK Oelegem
KVC Oostmalle - HIH Turnhout
Kessel United - KVK Westmalle
KFC Ranst B - KFC Antonia B
MLK Lichtaart - De Kempen TL - B
KFC Halle - KSV Oud Turnhout
Alberta FC Schilde - vrij


Speeldag 30 (22 maart 2020) - 3e periode
KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde
KSV Oud Turnhout - Kessel United
Racing Emblem - Wechelderzande
KVK Westmalle - KSK Oosthoven
KSK Oelegem - KVC Oostmalle
MLK Lichtaart - KFC Ranst B
De Kempen TL - B - KFC Halle
HIH Turnhout - KFCH Pulderbos
KFC Antonia B - vrij


Inhaalwedstrijden (woensdag 25 maart 2020)
Wechelderzande - KFC Antonia B   Speeldag 25


Speeldag 31 (29 maart 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KSK Oelegem
KVC Oostmalle - Racing Emblem
Alberta FC Schilde - HIH Turnhout
Wechelderzande - KVK Westmalle
KFC Antonia B - KFC Grobbendonk
KFC Halle - MLK Lichtaart
Kessel United - De Kempen TL - B
KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout
KFC Ranst B - vrij


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 april 2020)
Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos   Speeldag 26


Speeldag 32 (5 april 2020) - 3e periode
KSV Oud Turnhout - Wechelderzande
De Kempen TL - B - KSK Oosthoven
MLK Lichtaart - Kessel United
KVK Westmalle - KVC Oostmalle
Racing Emblem - KFCH Pulderbos
KSK Oelegem - Alberta FC Schilde
HIH Turnhout - KFC Antonia B
KFC Halle - KFC Ranst B
KFC Grobbendonk - vrij


Inhaalwedstrijden (woensdag 8 april 2020)
HIH Turnhout - MLK Lichtaart   Speeldag 24
KSK Oelegem - De Kempen TL - B   Speeldag 24
Racing Emblem - KSV Oud Turnhout   Speeldag 24
Alberta FC Schilde - Wechelderzande   Speeldag 24
KFC Antonia B - KSK Oosthoven   Speeldag 24
KVK Westmalle - KFC Ranst B   Speeldag 24
Kessel United - vrij  


Speeldag 33 (19 april 2020) - 3e periode
KFCH Pulderbos - KVK Westmalle
Alberta FC Schilde - Racing Emblem
KFC Antonia B - KSK Oelegem
KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout
KFC Grobbendonk - KFC Ranst B
Kessel United - KFC Halle
KSK Oosthoven - MLK Lichtaart
Wechelderzande - De Kempen TL - B
HIH Turnhout - vrij


Speeldag 34 (26 april 2020) - 3e periode
KFC Ranst B - Kessel United
KFC Halle - KSK Oosthoven
MLK Lichtaart - Wechelderzande
De Kempen TL - B - KVC Oostmalle
KSV Oud Turnhout - KFCH Pulderbos
KVK Westmalle - Alberta FC Schilde
Racing Emblem - KFC Antonia B
HIH Turnhout - KFC Grobbendonk
KSK Oelegem - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale E.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Halle 583226
2De Kempen TL - B 583424
3KSK Oosthoven 542430
4KFC Grobbendonk 532924
5KSV Oud Turnhout 492326
6KVC Oostmalle 492722
7Alberta FC Schilde 411625
8KFCH Pulderbos 361917
9KSK Oelegem 331815
10Wechelderzande 321913
11KVK Westmalle 281810
12Racing Emblem 271413
13Kessel United 21156
14KFC Antonia B 21183
15KFC Ranst B 18117
16HIH Turnhout 17611
17MLK Lichtaart 871


VERLIESPUNTEN NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1De Kempen TL - B 17512
2KSK Oosthoven 18126
3KFC Halle 20416
4KSV Oud Turnhout 261610
5KFC Grobbendonk 281315
6KVC Oostmalle 291217
7Alberta FC Schilde 312011
8KFCH Pulderbos 392019
9Wechelderzande 401723
10KSK Oelegem 452124
11KVK Westmalle 471829
12Racing Emblem 482226
13KFC Antonia B 542133
14Kessel United 572433
15KFC Ranst B 603129
16HIH Turnhout 613031
17MLK Lichtaart 672938


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Oosthoven 1239
2Alberta FC Schilde 1037
3Wechelderzande 963
4KFC Halle 844
5De Kempen TL - B 871
6KVC Oostmalle 707
7KFCH Pulderbos 743
8Racing Emblem 761
9KSK Oelegem 606
10KSV Oud Turnhout 642
11KVK Westmalle 523
12KFC Grobbendonk 303
13Kessel United 303
14KFC Ranst B 211
15MLK Lichtaart 110
16HIH Turnhout 000
17KFC Antonia B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Grobbendonk 885038
2KSK Oosthoven 773146
3KVC Oostmalle 764333
4De Kempen TL - B 633330
5KFC Halle 623329
6KSV Oud Turnhout 612734
7Alberta FC Schilde 562729
8KSK Oelegem 563719
9KFC Antonia B 543915
10KFCH Pulderbos 472225
11Wechelderzande 462719
12Kessel United 392217
13Racing Emblem 382018
14KVK Westmalle 372314
15HIH Turnhout 321319
16KFC Ranst B 25169
17MLK Lichtaart 231112


TEGENDOELPUNTEN NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1De Kempen TL - B 22715
2KFC Halle 241014
3KSV Oud Turnhout 251411
4KSK Oosthoven 271215
5KVC Oostmalle 401921
6KFCH Pulderbos 401426
7KFC Grobbendonk 422220
8Alberta FC Schilde 442519
9Wechelderzande 451926
10KVK Westmalle 462323
11Racing Emblem 532528
12KSK Oelegem 643034
13HIH Turnhout 673532
14KFC Ranst B 764729
15MLK Lichtaart 813150
16Kessel United 913358
17KFC Antonia B 934053


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 28 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1De Kempen TL - B 7 11x
2KSK Oosthoven 6 16x
3KFC Halle 6 15 
4KFC Grobbendonk 6 7 
5KSV Oud Turnhout 5 14x
6KVC Oostmalle 3 11 
7Wechelderzande 3x6 
8KFCH Pulderbos 3 5 
9KSK Oelegem 3 4 
10Alberta FC Schilde 2 6 
11KFC Antonia B 2 3 
12KVK Westmalle 2 3x
13Kessel United 2 3 
14Racing Emblem 2 3x
15KFC Ranst B 1 4 
16HIH Turnhout 1 1 
17MLK Lichtaart 1 1x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Halle 1367
2De Kempen TL - B 1394
3KSK Oosthoven 1055
4KSV Oud Turnhout 1064
5KFC Grobbendonk 743
6Alberta FC Schilde 633
7KVK Westmalle 633
8KFCH Pulderbos 651
9KVC Oostmalle 523
10KSK Oelegem 532
11Wechelderzande 413
12HIH Turnhout 312
13Racing Emblem 321
14KFC Ranst B 211
15Kessel United 110
16KFC Antonia B 000
17MLK Lichtaart 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Grobbendonk 251312
2KFC Halle 241212
3KVC Oostmalle 231211
4De Kempen TL - B 22139
5KSK Oosthoven 21912
6Alberta FC Schilde 211011
7KSV Oud Turnhout 211011
8Kessel United 211110
9KFC Antonia B 20119
10HIH Turnhout 19811
11KFCH Pulderbos 19910
12Racing Emblem 19109
13KSK Oelegem 19118
14KFC Ranst B 1798
15Wechelderzande 17107
16KVK Westmalle 1697
17MLK Lichtaart 1266


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 28 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Grobbendonk 211
2KFC Halle 202
3KSK Oosthoven 330
4Alberta FC Schilde 321
5KVC Oostmalle 312
6De Kempen TL - B 303
7KSV Oud Turnhout 431
8KFC Antonia B 523
9Kessel United 523
10KFCH Pulderbos 642
11Racing Emblem 624
12HIH Turnhout 743
13KSK Oelegem 725
14Wechelderzande 725
15KFC Ranst B 954
16KVK Westmalle 936
17MLK Lichtaart 1367


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 28 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 De Kempen TL - B 13 11 1 1 33 7 34
2 KFC Halle 12 10 2 0 33 10 32
3 KFC Grobbendonk 14 9 2 3 50 22 29
4 KVC Oostmalle 13 8 3 2 43 19 27
5 KSK Oosthoven 12 7 3 2 31 12 24
6 KSV Oud Turnhout 13 6 5 2 27 14 23
7 Wechelderzande 12 5 4 3 27 19 19
8 KFCH Pulderbos 13 5 4 4 22 14 19
9 KVK Westmalle 12 5 3 4 23 23 18
10 KSK Oelegem 13 6 0 7 37 30 18
11 KFC Antonia B 13 5 3 5 39 40 18
12 Alberta FC Schilde 12 4 4 4 27 25 16
13 Kessel United 13 4 3 6 22 33 15
14 Racing Emblem 12 4 2 6 20 25 14
15 KFC Ranst B 14 3 2 9 16 47 11
16 MLK Lichtaart 12 2 1 9 11 31 7
17 HIH Turnhout 12 2 0 10 13 35 6

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 28 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KSK Oosthoven 12 9 3 0 46 15 30
2 KSV Oud Turnhout 12 7 5 0 34 11 26
3 KFC Halle 14 7 5 2 29 14 26
4 Alberta FC Schilde 12 8 1 3 29 19 25
5 De Kempen TL - B 12 7 3 2 30 15 24
6 KFC Grobbendonk 13 7 3 3 38 20 24
7 KVC Oostmalle 13 6 4 3 33 21 22
8 KFCH Pulderbos 12 5 2 5 25 26 17
9 KSK Oelegem 13 4 3 6 19 34 15
10 Wechelderzande 12 4 1 7 19 26 13
11 Racing Emblem 13 3 4 6 18 28 13
12 HIH Turnhout 14 3 2 9 19 32 11
13 KVK Westmalle 13 3 1 9 14 23 10
14 KFC Ranst B 12 1 4 7 9 29 7
15 Kessel United 13 2 0 11 17 58 6
16 KFC Antonia B 12 1 0 11 15 53 3
17 MLK Lichtaart 13 0 1 12 12 50 1

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSV Oud Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 1
28/08/2019 2 Alberta FC Schilde - De Kempen TL - B 1 - 7
01/09/2019 3 MLK Lichtaart - Alberta FC Schilde 0 - 1
08/09/2019 4 Alberta FC Schilde - KFC Halle 0 - 1
15/09/2019 5 Kessel United - Alberta FC Schilde 1 - 3
22/09/2019 6 Alberta FC Schilde - KSK Oosthoven 4 - 5
29/09/2019 7 Wechelderzande - Alberta FC Schilde 3 - 1
06/10/2019 8 Alberta FC Schilde - KVC Oostmalle 2 - 2
13/10/2019 9 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 2 - 3
20/10/2019 10 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 4 - 0
27/10/2019 11 Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
10/11/2019 13 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 3 - 3
17/11/2019 14 HIH Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 6
24/11/2019 15 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
01/12/2019 16 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 3
08/12/2019 17 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle 3 - 2
15/12/2019 18 Alberta FC Schilde - KSV Oud Turnhout 0 - 0
05/01/2020 19 De Kempen TL - B - Alberta FC Schilde 2 - 0
12/01/2020 20 Alberta FC Schilde - MLK Lichtaart 3 - 0
19/01/2020 21 KFC Halle - Alberta FC Schilde 3 - 1
26/01/2020 22 Alberta FC Schilde - Kessel United 4 - 1
02/02/2020 23 KSK Oosthoven - Alberta FC Schilde uitg. 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Alberta FC Schilde - Wechelderzande 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 KVC Oostmalle - Alberta FC Schilde 2 - 3
23/02/2020 26 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 01/04   Speeldag 
01/03/2020 27 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 2 - 2
08/03/2020 28 KFC Antonia B - Alberta FC Schilde 2 - 5
15/03/2020 29 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
22/03/2020 30 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde Speeldag 
29/03/2020 31 Alberta FC Schilde - HIH Turnhout Speeldag 
01/04/2020 26 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos uitg. 
05/04/2020 32 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/04/2020 24 Alberta FC Schilde - Wechelderzande uitg. 
19/04/2020 33 Alberta FC Schilde - Racing Emblem Speeldag 
26/04/2020 34 KVK Westmalle - Alberta FC Schilde Speeldag 

De Kempen TL - B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 21/12   Speeldag 
28/08/2019 2 Alberta FC Schilde - De Kempen TL - B 1 - 7
01/09/2019 3 De Kempen TL - B - KFC Antonia B 1 - 0
08/09/2019 4 De Kempen TL - B - vrijSpeeldag 
15/09/2019 5 De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk 2 - 0
22/09/2019 6 HIH Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 3
29/09/2019 7 De Kempen TL - B - KSK Oelegem 5 - 1
06/10/2019 8 Racing Emblem - De Kempen TL - B 2 - 4
13/10/2019 9 De Kempen TL - B - KVK Westmalle 2 - 0
20/10/2019 10 KSV Oud Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 0
27/10/2019 11 KFC Ranst B - De Kempen TL - B 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 1 - 0
10/11/2019 13 KFC Halle - De Kempen TL - B 1 - 0
17/11/2019 14 De Kempen TL - B - Kessel United 3 - 1
24/11/2019 15 KSK Oosthoven - De Kempen TL - B 3 - 2
01/12/2019 16 De Kempen TL - B - Wechelderzande 1 - 4
08/12/2019 17 KVC Oostmalle - De Kempen TL - B 2 - 3
15/12/2019 18 KFCH Pulderbos - De Kempen TL - B 0 - 1
21/12/2019 1 De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 6 - 0
05/01/2020 19 De Kempen TL - B - Alberta FC Schilde 2 - 0
12/01/2020 20 KFC Antonia B - De Kempen TL - B 3 - 5
19/01/2020 21 De Kempen TL - B - vrijSpeeldag 
26/01/2020 22 KFC Grobbendonk - De Kempen TL - B 0 - 0
02/02/2020 23 De Kempen TL - B - HIH Turnhout 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KSK Oelegem - De Kempen TL - B 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 De Kempen TL - B - Racing Emblem 4 - 0
23/02/2020 26 KVK Westmalle - De Kempen TL - B 2 - 2
01/03/2020 27 De Kempen TL - B - KSV Oud Turnhout 1 - 1
08/03/2020 28 De Kempen TL - B - KFC Ranst B 4 - 0
15/03/2020 29 MLK Lichtaart - De Kempen TL - B Speeldag 
22/03/2020 30 De Kempen TL - B - KFC Halle Speeldag 
29/03/2020 31 Kessel United - De Kempen TL - B Speeldag 
05/04/2020 32 De Kempen TL - B - KSK Oosthoven Speeldag 
08/04/2020 24 KSK Oelegem - De Kempen TL - B uitg. 
19/04/2020 33 Wechelderzande - De Kempen TL - B Speeldag 
26/04/2020 34 De Kempen TL - B - KVC Oostmalle Speeldag 

HIH Turnhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Ranst B - HIH Turnhout 3 - 2
28/08/2019 2 HIH Turnhout - KSK Oelegem 1 - 3
01/09/2019 3 Racing Emblem - HIH Turnhout 1 - 2
08/09/2019 4 HIH Turnhout - KVK Westmalle 0 - 2
15/09/2019 5 KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout 2 - 0
22/09/2019 6 HIH Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 3
29/09/2019 7 MLK Lichtaart - HIH Turnhout 0 - 2
06/10/2019 8 HIH Turnhout - KFC Halle 1 - 2
13/10/2019 9 Kessel United - HIH Turnhout 2 - 2
20/10/2019 10 HIH Turnhout - KSK Oosthoven 0 - 5
27/10/2019 11 Wechelderzande - HIH Turnhout 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 HIH Turnhout - KVC Oostmalle 2 - 3
10/11/2019 13 KFCH Pulderbos - HIH Turnhout 1 - 1
17/11/2019 14 HIH Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 6
24/11/2019 15 KFC Antonia B - HIH Turnhout 6 - 3
01/12/2019 16 HIH Turnhout - vrijSpeeldag 
08/12/2019 17 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout 2 - 1
15/12/2019 18 HIH Turnhout - KFC Ranst B 1 - 0
05/01/2020 19 KSK Oelegem - HIH Turnhout 3 - 2
12/01/2020 20 HIH Turnhout - Racing Emblem 4 - 2
19/01/2020 21 KVK Westmalle - HIH Turnhout 1 - 0
26/01/2020 22 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout 1 - 3
02/02/2020 23 De Kempen TL - B - HIH Turnhout 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 HIH Turnhout - MLK Lichtaart 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Halle - HIH Turnhout 4 - 2
23/02/2020 26 HIH Turnhout - Kessel United 1 - 2
01/03/2020 27 KSK Oosthoven - HIH Turnhout 6 - 1
08/03/2020 28 HIH Turnhout - Wechelderzande 2 - 4
15/03/2020 29 KVC Oostmalle - HIH Turnhout Speeldag 
22/03/2020 30 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
29/03/2020 31 Alberta FC Schilde - HIH Turnhout Speeldag 
05/04/2020 32 HIH Turnhout - KFC Antonia B Speeldag 
08/04/2020 24 HIH Turnhout - MLK Lichtaart uitg. 
19/04/2020 33 HIH Turnhout - vrijSpeeldag 
26/04/2020 34 HIH Turnhout - KFC Grobbendonk Speeldag 

KFC Antonia B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KVK Westmalle - KFC Antonia B 5 - 3
28/08/2019 2 KFC Antonia B - KSV Oud Turnhout 0 - 4
01/09/2019 3 De Kempen TL - B - KFC Antonia B 1 - 0
08/09/2019 4 KFC Antonia B - MLK Lichtaart 6 - 4
15/09/2019 5 KFC Halle - KFC Antonia B 2 - 0
22/09/2019 6 KFC Antonia B - Kessel United 7 - 1
29/09/2019 7 KSK Oosthoven - KFC Antonia B 5 - 0
06/10/2019 8 KFC Antonia B - Wechelderzande 5 - 1
13/10/2019 9 KVC Oostmalle - KFC Antonia B 4 - 2
20/10/2019 10 KFC Antonia B - KFCH Pulderbos 3 - 3
27/10/2019 11 Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Antonia B - KFC Ranst B 2 - 1
10/11/2019 13 KFC Antonia B - vrijSpeeldag 
17/11/2019 14 KFC Grobbendonk - KFC Antonia B 8 - 1
24/11/2019 15 KFC Antonia B - HIH Turnhout 6 - 3
01/12/2019 16 KSK Oelegem - KFC Antonia B 9 - 2
08/12/2019 17 KFC Antonia B - Racing Emblem 1 - 1
15/12/2019 18 KFC Antonia B - KVK Westmalle 1 - 1
05/01/2020 19 KSV Oud Turnhout - KFC Antonia B 6 - 1
12/01/2020 20 KFC Antonia B - De Kempen TL - B 3 - 5
19/01/2020 21 MLK Lichtaart - KFC Antonia B 3 - 1
26/01/2020 22 KFC Antonia B - KFC Halle 0 - 5
02/02/2020 23 Kessel United - KFC Antonia B 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Antonia B - KSK Oosthoven 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 Wechelderzande - KFC Antonia B 25/03   Speeldag 
23/02/2020 26 KFC Antonia B - KVC Oostmalle 3 - 6
01/03/2020 27 KFCH Pulderbos - KFC Antonia B 5 - 1
08/03/2020 28 KFC Antonia B - Alberta FC Schilde 2 - 5
15/03/2020 29 KFC Ranst B - KFC Antonia B Speeldag 
22/03/2020 30 KFC Antonia B - vrijSpeeldag 
25/03/2020 25 Wechelderzande - KFC Antonia B uitg. 
29/03/2020 31 KFC Antonia B - KFC Grobbendonk Speeldag 
05/04/2020 32 HIH Turnhout - KFC Antonia B Speeldag 
08/04/2020 24 KFC Antonia B - KSK Oosthoven uitg. 
19/04/2020 33 KFC Antonia B - KSK Oelegem Speeldag 
26/04/2020 34 Racing Emblem - KFC Antonia B Speeldag 

KFC Grobbendonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 2 - 5
28/08/2019 2 KFC Grobbendonk - Racing Emblem 2 - 1
01/09/2019 3 KVK Westmalle - KFC Grobbendonk 1 - 3
08/09/2019 4 KFC Grobbendonk - KSV Oud Turnhout 2 - 2
15/09/2019 5 De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk 2 - 0
22/09/2019 6 KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart 6 - 0
29/09/2019 7 KFC Halle - KFC Grobbendonk 2 - 2
06/10/2019 8 KFC Grobbendonk - Kessel United 4 - 3
13/10/2019 9 KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 0 - 3
20/10/2019 10 KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
27/10/2019 11 KVC Oostmalle - KFC Grobbendonk 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 4
10/11/2019 13 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 3 - 3
17/11/2019 14 KFC Grobbendonk - KFC Antonia B 8 - 1
24/11/2019 15 KFC Grobbendonk - vrijSpeeldag 
01/12/2019 16 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 2 - 6
08/12/2019 17 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout 2 - 1
15/12/2019 18 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem 6 - 0
05/01/2020 19 Racing Emblem - KFC Grobbendonk 0 - 4
12/01/2020 20 KFC Grobbendonk - KVK Westmalle 7 - 2
19/01/2020 21 KSV Oud Turnhout - KFC Grobbendonk 3 - 2
26/01/2020 22 KFC Grobbendonk - De Kempen TL - B 0 - 0
02/02/2020 23 MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Grobbendonk - KFC Halle 3 - 2
16/02/2020 25 Kessel United - KFC Grobbendonk 0 - 3
23/02/2020 26 KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven 3 - 4
01/03/2020 27 Wechelderzande - KFC Grobbendonk 2 - 1
08/03/2020 28 KFC Grobbendonk - KVC Oostmalle 1 - 2
15/03/2020 29 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
22/03/2020 30 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Antonia B - KFC Grobbendonk Speeldag 
05/04/2020 32 KFC Grobbendonk - vrijSpeeldag 
19/04/2020 33 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B Speeldag 
26/04/2020 34 HIH Turnhout - KFC Grobbendonk Speeldag 

KFC Halle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Halle - Wechelderzande 4 - 2
28/08/2019 2 KVC Oostmalle - KFC Halle 0 - 0
01/09/2019 3 KFC Halle - KFCH Pulderbos 3 - 2
08/09/2019 4 Alberta FC Schilde - KFC Halle 0 - 1
15/09/2019 5 KFC Halle - KFC Antonia B 2 - 0
22/09/2019 6 KFC Halle - vrijSpeeldag 
29/09/2019 7 KFC Halle - KFC Grobbendonk 2 - 2
06/10/2019 8 HIH Turnhout - KFC Halle 1 - 2
13/10/2019 9 KFC Halle - KSK Oelegem 4 - 0
20/10/2019 10 Racing Emblem - KFC Halle 1 - 1
27/10/2019 11 KFC Halle - KVK Westmalle 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSV Oud Turnhout - KFC Halle 2 - 4
10/11/2019 13 KFC Halle - De Kempen TL - B 1 - 0
17/11/2019 14 MLK Lichtaart - KFC Halle 0 - 3
24/11/2019 15 KFC Ranst B - KFC Halle 0 - 3
01/12/2019 16 KFC Halle - Kessel United 4 - 0
08/12/2019 17 KSK Oosthoven - KFC Halle 3 - 1
15/12/2019 18 Wechelderzande - KFC Halle 2 - 2
05/01/2020 19 KFC Halle - KVC Oostmalle 2 - 0
12/01/2020 20 KFCH Pulderbos - KFC Halle 0 - 0
19/01/2020 21 KFC Halle - Alberta FC Schilde 3 - 1
26/01/2020 22 KFC Antonia B - KFC Halle 0 - 5
02/02/2020 23 KFC Halle - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Grobbendonk - KFC Halle 3 - 2
16/02/2020 25 KFC Halle - HIH Turnhout 4 - 2
23/02/2020 26 KSK Oelegem - KFC Halle 0 - 3
01/03/2020 27 KFC Halle - Racing Emblem 1 - 1
08/03/2020 28 KVK Westmalle - KFC Halle 2 - 2
15/03/2020 29 KFC Halle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
22/03/2020 30 De Kempen TL - B - KFC Halle Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Halle - MLK Lichtaart Speeldag 
05/04/2020 32 KFC Halle - KFC Ranst B Speeldag 
19/04/2020 33 Kessel United - KFC Halle Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Halle - KSK Oosthoven Speeldag 

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Ranst B - HIH Turnhout 3 - 2
28/08/2019 2 KSK Oosthoven - KFC Ranst B 1 - 1
01/09/2019 3 KFC Ranst B - KSK Oelegem 2 - 2
08/09/2019 4 Wechelderzande - KFC Ranst B 1 - 1
15/09/2019 5 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 3
22/09/2019 6 KVC Oostmalle - KFC Ranst B 5 - 1
29/09/2019 7 KFC Ranst B - KVK Westmalle 2 - 1
06/10/2019 8 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 4 - 0
13/10/2019 9 KFC Ranst B - KSV Oud Turnhout 0 - 8
20/10/2019 10 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B 4 - 0
27/10/2019 11 KFC Ranst B - De Kempen TL - B 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Antonia B - KFC Ranst B 2 - 1
10/11/2019 13 KFC Ranst B - MLK Lichtaart 1 - 0
17/11/2019 14 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
24/11/2019 15 KFC Ranst B - KFC Halle 0 - 3
01/12/2019 16 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 2 - 6
08/12/2019 17 Kessel United - KFC Ranst B 0 - 1
15/12/2019 18 HIH Turnhout - KFC Ranst B 1 - 0
05/01/2020 19 KFC Ranst B - KSK Oosthoven 0 - 9
12/01/2020 20 KSK Oelegem - KFC Ranst B 4 - 1
19/01/2020 21 KFC Ranst B - Wechelderzande 0 - 2
26/01/2020 22 Racing Emblem - KFC Ranst B 2 - 2
02/02/2020 23 KFC Ranst B - KVC Oostmalle 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KVK Westmalle - KFC Ranst B 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 3
23/02/2020 26 KSV Oud Turnhout - KFC Ranst B 1 - 1
01/03/2020 27 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 2 - 2
08/03/2020 28 De Kempen TL - B - KFC Ranst B 4 - 0
15/03/2020 29 KFC Ranst B - KFC Antonia B Speeldag 
22/03/2020 30 MLK Lichtaart - KFC Ranst B Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
05/04/2020 32 KFC Halle - KFC Ranst B Speeldag 
08/04/2020 24 KVK Westmalle - KFC Ranst B uitg. 
19/04/2020 33 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Ranst B - Kessel United Speeldag 

KFCH Pulderbos

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 21/12   Speeldag 
28/08/2019 2 KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart 2 - 0
01/09/2019 3 KFC Halle - KFCH Pulderbos 3 - 2
08/09/2019 4 KFCH Pulderbos - Kessel United 3 - 1
15/09/2019 5 KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos 0 - 2
22/09/2019 6 KFCH Pulderbos - Wechelderzande 3 - 0
29/09/2019 7 KVC Oostmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
06/10/2019 8 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 4 - 0
13/10/2019 9 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde 2 - 3
20/10/2019 10 KFC Antonia B - KFCH Pulderbos 3 - 3
27/10/2019 11 KFCH Pulderbos - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos 2 - 4
10/11/2019 13 KFCH Pulderbos - HIH Turnhout 1 - 1
17/11/2019 14 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 2
24/11/2019 15 KFCH Pulderbos - Racing Emblem 0 - 0
01/12/2019 16 KVK Westmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
08/12/2019 17 KFCH Pulderbos - KSV Oud Turnhout 1 - 3
15/12/2019 18 KFCH Pulderbos - De Kempen TL - B 0 - 1
21/12/2019 1 De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos 6 - 0
05/01/2020 19 MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos 1 - 4
12/01/2020 20 KFCH Pulderbos - KFC Halle 0 - 0
19/01/2020 21 Kessel United - KFCH Pulderbos 1 - 1
26/01/2020 22 KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven 0 - 3
02/02/2020 23 Wechelderzande - KFCH Pulderbos 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFCH Pulderbos - KVC Oostmalle 1 - 1
16/02/2020 25 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 3
23/02/2020 26 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 01/04   Speeldag 
01/03/2020 27 KFCH Pulderbos - KFC Antonia B 5 - 1
08/03/2020 28 KFCH Pulderbos - vrijSpeeldag 
15/03/2020 29 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
22/03/2020 30 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
29/03/2020 31 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem Speeldag 
01/04/2020 26 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos uitg. 
05/04/2020 32 Racing Emblem - KFCH Pulderbos Speeldag 
19/04/2020 33 KFCH Pulderbos - KVK Westmalle Speeldag 
26/04/2020 34 KSV Oud Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 2 - 5
28/08/2019 2 HIH Turnhout - KSK Oelegem 1 - 3
01/09/2019 3 KFC Ranst B - KSK Oelegem 2 - 2
08/09/2019 4 KSK Oelegem - Racing Emblem 3 - 0
15/09/2019 5 KVK Westmalle - KSK Oelegem 0 - 0
22/09/2019 6 KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout 1 - 3
29/09/2019 7 De Kempen TL - B - KSK Oelegem 5 - 1
06/10/2019 8 KSK Oelegem - MLK Lichtaart 8 - 0
13/10/2019 9 KFC Halle - KSK Oelegem 4 - 0
20/10/2019 10 KSK Oelegem - Kessel United 2 - 4
27/10/2019 11 KSK Oosthoven - KSK Oelegem 4 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSK Oelegem - Wechelderzande 3 - 0
10/11/2019 13 KVC Oostmalle - KSK Oelegem 3 - 1
17/11/2019 14 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 2
24/11/2019 15 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem 2 - 2
01/12/2019 16 KSK Oelegem - KFC Antonia B 9 - 2
08/12/2019 17 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
15/12/2019 18 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem 6 - 0
05/01/2020 19 KSK Oelegem - HIH Turnhout 3 - 2
12/01/2020 20 KSK Oelegem - KFC Ranst B 4 - 1
19/01/2020 21 Racing Emblem - KSK Oelegem 1 - 4
26/01/2020 22 KSK Oelegem - KVK Westmalle 0 - 3
02/02/2020 23 KSV Oud Turnhout - KSK Oelegem 5 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KSK Oelegem - De Kempen TL - B 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 MLK Lichtaart - KSK Oelegem 0 - 3
23/02/2020 26 KSK Oelegem - KFC Halle 0 - 3
01/03/2020 27 Kessel United - KSK Oelegem 1 - 3
08/03/2020 28 KSK Oelegem - KSK Oosthoven 1 - 5
15/03/2020 29 Wechelderzande - KSK Oelegem Speeldag 
22/03/2020 30 KSK Oelegem - KVC Oostmalle Speeldag 
29/03/2020 31 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem Speeldag 
05/04/2020 32 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/04/2020 24 KSK Oelegem - De Kempen TL - B uitg. 
19/04/2020 33 KFC Antonia B - KSK Oelegem Speeldag 
26/04/2020 34 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 

KSK Oosthoven

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Kessel United - KSK Oosthoven 2 - 2
28/08/2019 2 KSK Oosthoven - KFC Ranst B 1 - 1
01/09/2019 3 KSK Oosthoven - Wechelderzande 0 - 0
08/09/2019 4 KVC Oostmalle - KSK Oosthoven 1 - 1
15/09/2019 5 KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos 0 - 2
22/09/2019 6 Alberta FC Schilde - KSK Oosthoven 4 - 5
29/09/2019 7 KSK Oosthoven - KFC Antonia B 5 - 0
06/10/2019 8 KSK Oosthoven - vrijSpeeldag 
13/10/2019 9 KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk 0 - 3
20/10/2019 10 HIH Turnhout - KSK Oosthoven 0 - 5
27/10/2019 11 KSK Oosthoven - KSK Oelegem 4 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Racing Emblem - KSK Oosthoven 0 - 3
10/11/2019 13 KSK Oosthoven - KVK Westmalle 1 - 0
17/11/2019 14 KSV Oud Turnhout - KSK Oosthoven 3 - 3
24/11/2019 15 KSK Oosthoven - De Kempen TL - B 3 - 2
01/12/2019 16 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 3
08/12/2019 17 KSK Oosthoven - KFC Halle 3 - 1
15/12/2019 18 KSK Oosthoven - Kessel United 6 - 0
05/01/2020 19 KFC Ranst B - KSK Oosthoven 0 - 9
12/01/2020 20 Wechelderzande - KSK Oosthoven 1 - 3
19/01/2020 21 KSK Oosthoven - KVC Oostmalle 2 - 2
26/01/2020 22 KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven 0 - 3
02/02/2020 23 KSK Oosthoven - Alberta FC Schilde uitg. 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFC Antonia B - KSK Oosthoven 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 KSK Oosthoven - vrijSpeeldag 
23/02/2020 26 KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven 3 - 4
01/03/2020 27 KSK Oosthoven - HIH Turnhout 6 - 1
08/03/2020 28 KSK Oelegem - KSK Oosthoven 1 - 5
15/03/2020 29 KSK Oosthoven - Racing Emblem Speeldag 
22/03/2020 30 KVK Westmalle - KSK Oosthoven Speeldag 
29/03/2020 31 KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout Speeldag 
05/04/2020 32 De Kempen TL - B - KSK Oosthoven Speeldag 
08/04/2020 24 KFC Antonia B - KSK Oosthoven uitg. 
19/04/2020 33 KSK Oosthoven - MLK Lichtaart Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Halle - KSK Oosthoven Speeldag 

KSV Oud Turnhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KSV Oud Turnhout - Alberta FC Schilde 0 - 1
28/08/2019 2 KFC Antonia B - KSV Oud Turnhout 0 - 4
01/09/2019 3 KSV Oud Turnhout - vrijSpeeldag 
08/09/2019 4 KFC Grobbendonk - KSV Oud Turnhout 2 - 2
15/09/2019 5 KSV Oud Turnhout - HIH Turnhout 2 - 0
22/09/2019 6 KSK Oelegem - KSV Oud Turnhout 1 - 3
29/09/2019 7 KSV Oud Turnhout - Racing Emblem 1 - 0
06/10/2019 8 KVK Westmalle - KSV Oud Turnhout 0 - 1
13/10/2019 9 KFC Ranst B - KSV Oud Turnhout 0 - 8
20/10/2019 10 KSV Oud Turnhout - De Kempen TL - B 0 - 0
27/10/2019 11 KSV Oud Turnhout (3e per.) - MLK Lichtaart 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSV Oud Turnhout - KFC Halle 2 - 4
10/11/2019 13 Kessel United - KSV Oud Turnhout 2 - 6
17/11/2019 14 KSV Oud Turnhout - KSK Oosthoven 3 - 3
24/11/2019 15 Wechelderzande - KSV Oud Turnhout 2 - 2
01/12/2019 16 KSV Oud Turnhout - KVC Oostmalle 0 - 0
08/12/2019 17 KFCH Pulderbos - KSV Oud Turnhout 1 - 3
15/12/2019 18 Alberta FC Schilde - KSV Oud Turnhout 0 - 0
05/01/2020 19 KSV Oud Turnhout - KFC Antonia B 6 - 1
12/01/2020 20 KSV Oud Turnhout - vrijSpeeldag 
19/01/2020 21 KSV Oud Turnhout - KFC Grobbendonk 3 - 2
26/01/2020 22 HIH Turnhout - KSV Oud Turnhout 1 - 3
02/02/2020 23 KSV Oud Turnhout - KSK Oelegem 5 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Racing Emblem - KSV Oud Turnhout 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 KSV Oud Turnhout - KVK Westmalle 2 - 0
23/02/2020 26 KSV Oud Turnhout - KFC Ranst B 1 - 1
01/03/2020 27 De Kempen TL - B - KSV Oud Turnhout 1 - 1
08/03/2020 28 MLK Lichtaart (1e per.) - KSV Oud Turnhout 1 - 1
15/03/2020 29 KFC Halle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
22/03/2020 30 KSV Oud Turnhout - Kessel United Speeldag 
29/03/2020 31 KSK Oosthoven - KSV Oud Turnhout Speeldag 
05/04/2020 32 KSV Oud Turnhout - Wechelderzande Speeldag 
08/04/2020 24 Racing Emblem - KSV Oud Turnhout uitg. 
19/04/2020 33 KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
26/04/2020 34 KSV Oud Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 

KVC Oostmalle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 MLK Lichtaart - KVC Oostmalle 3 - 2
28/08/2019 2 KVC Oostmalle - KFC Halle 0 - 0
01/09/2019 3 Kessel United - KVC Oostmalle 2 - 8
08/09/2019 4 KVC Oostmalle - KSK Oosthoven 1 - 1
15/09/2019 5 Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 3
22/09/2019 6 KVC Oostmalle - KFC Ranst B 5 - 1
29/09/2019 7 KVC Oostmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
06/10/2019 8 Alberta FC Schilde - KVC Oostmalle 2 - 2
13/10/2019 9 KVC Oostmalle - KFC Antonia B 4 - 2
20/10/2019 10 KVC Oostmalle - vrijSpeeldag 
27/10/2019 11 KVC Oostmalle - KFC Grobbendonk 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 HIH Turnhout - KVC Oostmalle 2 - 3
10/11/2019 13 KVC Oostmalle - KSK Oelegem 3 - 1
17/11/2019 14 Racing Emblem - KVC Oostmalle 3 - 1
24/11/2019 15 KVC Oostmalle - KVK Westmalle 1 - 0
01/12/2019 16 KSV Oud Turnhout - KVC Oostmalle 0 - 0
08/12/2019 17 KVC Oostmalle - De Kempen TL - B 2 - 3
15/12/2019 18 KVC Oostmalle - MLK Lichtaart 7 - 1
05/01/2020 19 KFC Halle - KVC Oostmalle 2 - 0
12/01/2020 20 KVC Oostmalle - Kessel United 10 - 2
19/01/2020 21 KSK Oosthoven - KVC Oostmalle 2 - 2
26/01/2020 22 KVC Oostmalle - Wechelderzande 3 - 1
02/02/2020 23 KFC Ranst B - KVC Oostmalle 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KFCH Pulderbos - KVC Oostmalle 1 - 1
16/02/2020 25 KVC Oostmalle - Alberta FC Schilde 2 - 3
23/02/2020 26 KFC Antonia B - KVC Oostmalle 3 - 6
01/03/2020 27 KVC Oostmalle - vrijSpeeldag 
08/03/2020 28 KFC Grobbendonk - KVC Oostmalle 1 - 2
15/03/2020 29 KVC Oostmalle - HIH Turnhout Speeldag 
22/03/2020 30 KSK Oelegem - KVC Oostmalle Speeldag 
29/03/2020 31 KVC Oostmalle - Racing Emblem Speeldag 
05/04/2020 32 KVK Westmalle - KVC Oostmalle Speeldag 
19/04/2020 33 KVC Oostmalle - KSV Oud Turnhout Speeldag 
26/04/2020 34 De Kempen TL - B - KVC Oostmalle Speeldag 

KVK Westmalle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KVK Westmalle - KFC Antonia B 5 - 3
28/08/2019 2 KVK Westmalle - vrijSpeeldag 
01/09/2019 3 KVK Westmalle - KFC Grobbendonk 1 - 3
08/09/2019 4 HIH Turnhout - KVK Westmalle 0 - 2
15/09/2019 5 KVK Westmalle - KSK Oelegem 0 - 0
22/09/2019 6 Racing Emblem - KVK Westmalle 1 - 0
29/09/2019 7 KFC Ranst B - KVK Westmalle 2 - 1
06/10/2019 8 KVK Westmalle - KSV Oud Turnhout 0 - 1
13/10/2019 9 De Kempen TL - B - KVK Westmalle 2 - 0
20/10/2019 10 KVK Westmalle - MLK Lichtaart 3 - 2
27/10/2019 11 KFC Halle - KVK Westmalle 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KVK Westmalle - Kessel United 4 - 0
10/11/2019 13 KSK Oosthoven - KVK Westmalle 1 - 0
17/11/2019 14 KVK Westmalle - Wechelderzande 0 - 5
24/11/2019 15 KVC Oostmalle - KVK Westmalle 1 - 0
01/12/2019 16 KVK Westmalle - KFCH Pulderbos 3 - 2
08/12/2019 17 Alberta FC Schilde - KVK Westmalle 3 - 2
15/12/2019 18 KFC Antonia B - KVK Westmalle 1 - 1
05/01/2020 19 KVK Westmalle - vrijSpeeldag 
12/01/2020 20 KFC Grobbendonk - KVK Westmalle 7 - 2
19/01/2020 21 KVK Westmalle - HIH Turnhout 1 - 0
26/01/2020 22 KSK Oelegem - KVK Westmalle 0 - 3
02/02/2020 23 KVK Westmalle - Racing Emblem 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 KVK Westmalle - KFC Ranst B 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 KSV Oud Turnhout - KVK Westmalle 2 - 0
23/02/2020 26 KVK Westmalle - De Kempen TL - B 2 - 2
01/03/2020 27 MLK Lichtaart - KVK Westmalle 0 - 3
08/03/2020 28 KVK Westmalle - KFC Halle 2 - 2
15/03/2020 29 Kessel United - KVK Westmalle Speeldag 
22/03/2020 30 KVK Westmalle - KSK Oosthoven Speeldag 
29/03/2020 31 Wechelderzande - KVK Westmalle Speeldag 
05/04/2020 32 KVK Westmalle - KVC Oostmalle Speeldag 
08/04/2020 24 KVK Westmalle - KFC Ranst B uitg. 
19/04/2020 33 KFCH Pulderbos - KVK Westmalle Speeldag 
26/04/2020 34 KVK Westmalle - Alberta FC Schilde Speeldag 

Kessel United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Kessel United - KSK Oosthoven 2 - 2
28/08/2019 2 Wechelderzande - Kessel United 8 - 1
01/09/2019 3 Kessel United - KVC Oostmalle 2 - 8
08/09/2019 4 KFCH Pulderbos - Kessel United 3 - 1
15/09/2019 5 Kessel United - Alberta FC Schilde 1 - 3
22/09/2019 6 KFC Antonia B - Kessel United 7 - 1
29/09/2019 7 Kessel United - vrijSpeeldag 
06/10/2019 8 KFC Grobbendonk - Kessel United 4 - 3
13/10/2019 9 Kessel United - HIH Turnhout 2 - 2
20/10/2019 10 KSK Oelegem - Kessel United 2 - 4
27/10/2019 11 Kessel United - Racing Emblem 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KVK Westmalle - Kessel United 4 - 0
10/11/2019 13 Kessel United - KSV Oud Turnhout 2 - 6
17/11/2019 14 De Kempen TL - B - Kessel United 3 - 1
24/11/2019 15 Kessel United - MLK Lichtaart 2 - 1
01/12/2019 16 KFC Halle - Kessel United 4 - 0
08/12/2019 17 Kessel United - KFC Ranst B 0 - 1
15/12/2019 18 KSK Oosthoven - Kessel United 6 - 0
05/01/2020 19 Kessel United - Wechelderzande 1 - 0
12/01/2020 20 KVC Oostmalle - Kessel United 10 - 2
19/01/2020 21 Kessel United - KFCH Pulderbos 1 - 1
26/01/2020 22 Alberta FC Schilde - Kessel United 4 - 1
02/02/2020 23 Kessel United - KFC Antonia B 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Kessel United - vrijSpeeldag 
16/02/2020 25 Kessel United - KFC Grobbendonk 0 - 3
23/02/2020 26 HIH Turnhout - Kessel United 1 - 2
01/03/2020 27 Kessel United - KSK Oelegem 1 - 3
08/03/2020 28 Racing Emblem - Kessel United 2 - 1
15/03/2020 29 Kessel United - KVK Westmalle Speeldag 
22/03/2020 30 KSV Oud Turnhout - Kessel United Speeldag 
29/03/2020 31 Kessel United - De Kempen TL - B Speeldag 
05/04/2020 32 MLK Lichtaart - Kessel United Speeldag 
08/04/2020 24 Kessel United - vrijSpeeldag 
19/04/2020 33 Kessel United - KFC Halle Speeldag 
26/04/2020 34 KFC Ranst B - Kessel United Speeldag 

MLK Lichtaart

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 MLK Lichtaart - KVC Oostmalle 3 - 2
28/08/2019 2 KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart 2 - 0
01/09/2019 3 MLK Lichtaart - Alberta FC Schilde 0 - 1
08/09/2019 4 KFC Antonia B - MLK Lichtaart 6 - 4
15/09/2019 5 MLK Lichtaart - vrijSpeeldag 
22/09/2019 6 KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart 6 - 0
29/09/2019 7 MLK Lichtaart - HIH Turnhout 0 - 2
06/10/2019 8 KSK Oelegem - MLK Lichtaart 8 - 0
13/10/2019 9 MLK Lichtaart - Racing Emblem 2 - 4
20/10/2019 10 KVK Westmalle - MLK Lichtaart 3 - 2
27/10/2019 11 KSV Oud Turnhout (3e per.) - MLK Lichtaart 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 De Kempen TL - B - MLK Lichtaart 1 - 0
10/11/2019 13 KFC Ranst B - MLK Lichtaart 1 - 0
17/11/2019 14 MLK Lichtaart - KFC Halle 0 - 3
24/11/2019 15 Kessel United - MLK Lichtaart 2 - 1
01/12/2019 16 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven 0 - 3
08/12/2019 17 Wechelderzande - MLK Lichtaart 4 - 2
15/12/2019 18 KVC Oostmalle - MLK Lichtaart 7 - 1
05/01/2020 19 MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos 1 - 4
12/01/2020 20 Alberta FC Schilde - MLK Lichtaart 3 - 0
19/01/2020 21 MLK Lichtaart - KFC Antonia B 3 - 1
26/01/2020 22 MLK Lichtaart - vrijSpeeldag 
02/02/2020 23 MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 HIH Turnhout - MLK Lichtaart 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 MLK Lichtaart - KSK Oelegem 0 - 3
23/02/2020 26 Racing Emblem - MLK Lichtaart (ff.) 5 - 0
01/03/2020 27 MLK Lichtaart - KVK Westmalle 0 - 3
08/03/2020 28 MLK Lichtaart (1e per.) - KSV Oud Turnhout 1 - 1
15/03/2020 29 MLK Lichtaart - De Kempen TL - B Speeldag 
22/03/2020 30 MLK Lichtaart - KFC Ranst B Speeldag 
29/03/2020 31 KFC Halle - MLK Lichtaart Speeldag 
05/04/2020 32 MLK Lichtaart - Kessel United Speeldag 
08/04/2020 24 HIH Turnhout - MLK Lichtaart uitg. 
19/04/2020 33 KSK Oosthoven - MLK Lichtaart Speeldag 
26/04/2020 34 MLK Lichtaart - Wechelderzande Speeldag 

Racing Emblem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
28/08/2019 2 KFC Grobbendonk - Racing Emblem 2 - 1
01/09/2019 3 Racing Emblem - HIH Turnhout 1 - 2
08/09/2019 4 KSK Oelegem - Racing Emblem 3 - 0
15/09/2019 5 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 3
22/09/2019 6 Racing Emblem - KVK Westmalle 1 - 0
29/09/2019 7 KSV Oud Turnhout - Racing Emblem 1 - 0
06/10/2019 8 Racing Emblem - De Kempen TL - B 2 - 4
13/10/2019 9 MLK Lichtaart - Racing Emblem 2 - 4
20/10/2019 10 Racing Emblem - KFC Halle 1 - 1
27/10/2019 11 Kessel United - Racing Emblem 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 Racing Emblem - KSK Oosthoven 0 - 3
10/11/2019 13 Wechelderzande - Racing Emblem 2 - 2
17/11/2019 14 Racing Emblem - KVC Oostmalle 3 - 1
24/11/2019 15 KFCH Pulderbos - Racing Emblem 0 - 0
01/12/2019 16 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 3
08/12/2019 17 KFC Antonia B - Racing Emblem 1 - 1
15/12/2019 18 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
05/01/2020 19 Racing Emblem - KFC Grobbendonk 0 - 4
12/01/2020 20 HIH Turnhout - Racing Emblem 4 - 2
19/01/2020 21 Racing Emblem - KSK Oelegem 1 - 4
26/01/2020 22 Racing Emblem - KFC Ranst B 2 - 2
02/02/2020 23 KVK Westmalle - Racing Emblem 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Racing Emblem - KSV Oud Turnhout 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 De Kempen TL - B - Racing Emblem 4 - 0
23/02/2020 26 Racing Emblem - MLK Lichtaart (ff.) 5 - 0
01/03/2020 27 KFC Halle - Racing Emblem 1 - 1
08/03/2020 28 Racing Emblem - Kessel United 2 - 1
15/03/2020 29 KSK Oosthoven - Racing Emblem Speeldag 
22/03/2020 30 Racing Emblem - Wechelderzande Speeldag 
29/03/2020 31 KVC Oostmalle - Racing Emblem Speeldag 
05/04/2020 32 Racing Emblem - KFCH Pulderbos Speeldag 
08/04/2020 24 Racing Emblem - KSV Oud Turnhout uitg. 
19/04/2020 33 Alberta FC Schilde - Racing Emblem Speeldag 
26/04/2020 34 Racing Emblem - KFC Antonia B Speeldag 

Wechelderzande

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
25/08/2019 1 KFC Halle - Wechelderzande 4 - 2
28/08/2019 2 Wechelderzande - Kessel United 8 - 1
01/09/2019 3 KSK Oosthoven - Wechelderzande 0 - 0
08/09/2019 4 Wechelderzande - KFC Ranst B 1 - 1
15/09/2019 5 Wechelderzande - KVC Oostmalle 0 - 3
22/09/2019 6 KFCH Pulderbos - Wechelderzande 3 - 0
29/09/2019 7 Wechelderzande - Alberta FC Schilde 3 - 1
06/10/2019 8 KFC Antonia B - Wechelderzande 5 - 1
13/10/2019 9 Wechelderzande - vrijSpeeldag 
20/10/2019 10 KFC Grobbendonk - Wechelderzande 4 - 0
27/10/2019 11 Wechelderzande - HIH Turnhout 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/11/2019 12 KSK Oelegem - Wechelderzande 3 - 0
10/11/2019 13 Wechelderzande - Racing Emblem 2 - 2
17/11/2019 14 KVK Westmalle - Wechelderzande 0 - 5
24/11/2019 15 Wechelderzande - KSV Oud Turnhout 2 - 2
01/12/2019 16 De Kempen TL - B - Wechelderzande 1 - 4
08/12/2019 17 Wechelderzande - MLK Lichtaart 4 - 2
15/12/2019 18 Wechelderzande - KFC Halle 2 - 2
05/01/2020 19 Kessel United - Wechelderzande 1 - 0
12/01/2020 20 Wechelderzande - KSK Oosthoven 1 - 3
19/01/2020 21 KFC Ranst B - Wechelderzande 0 - 2
26/01/2020 22 KVC Oostmalle - Wechelderzande 3 - 1
02/02/2020 23 Wechelderzande - KFCH Pulderbos 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
09/02/2020 24 Alberta FC Schilde - Wechelderzande 08/04   Speeldag 
16/02/2020 25 Wechelderzande - KFC Antonia B 25/03   Speeldag 
23/02/2020 26 Wechelderzande - vrijSpeeldag 
01/03/2020 27 Wechelderzande - KFC Grobbendonk 2 - 1
08/03/2020 28 HIH Turnhout - Wechelderzande 2 - 4
15/03/2020 29 Wechelderzande - KSK Oelegem Speeldag 
22/03/2020 30 Racing Emblem - Wechelderzande Speeldag 
25/03/2020 25 Wechelderzande - KFC Antonia B uitg. 
29/03/2020 31 Wechelderzande - KVK Westmalle Speeldag 
05/04/2020 32 KSV Oud Turnhout - Wechelderzande Speeldag 
08/04/2020 24 Alberta FC Schilde - Wechelderzande uitg. 
19/04/2020 33 Wechelderzande - De Kempen TL - B Speeldag 
26/04/2020 34 MLK Lichtaart - Wechelderzande Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - PV 1e Klasse B - PV    
1e Klasse - Amateurs 2e Amateurs VV-A 2e Amateurs VV-B 2e Amateurs ACFF
3e Amateurs VV-A 3e Amateurs VV-B 3e Amateurs ACFF-A 3e Amateurs ACFF-B

Nationaal - Vrouwen
Super League VV 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

4e PROVINCIALE AFDELING 2019 - 2020
PROMOTIE

Kampioenschap

* Al de overblijvende ploegen die niet aantreden in de kampioenschappen van het regionale amateurvoetbal Voetbal Vlaanderen worden ingedeeld in reeksen van maximum 18 clubs.

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.

* Er wordt een eindronde georganiseerd om de stijgers naar derde provinciale aan te duiden buiten de kampioenen van elke reeks.

* Deze eindronde is ook van toepassing om eventuele bijkomende stijgers aan te duiden.

* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen.
- in reeksen met 17 of 18 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf speeldagen/wedstrijden.
- indien er reeksen zijn van 13 of 14 ploegen zijn er twee periodes: twee keer 13 speeldagen/wedstrijden.
- indien er reeksen zijn van 15 ploegen zijn er twee periodes: twee keer 15 speeldagen.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN

1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).