Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 15:59u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Standen, schema en uitslagen
van de Jupiler Pro League,
NL Eredivisie & de Europese Competities.
Voetbal Wedden - Online Casino
www.voetbaluitslagen.com
Bezoek ons ook op Facebook.
BEZOEK OOK ONZE MOBIELE SITE
www.voetbalexpress.be
Alle competitiekalenders,
uitslagen en klassementen
via Smartphone, Tablet & iPad
Laatste update: vandaag om 15:59u
Provinciaal  /  Allerlei  /  Alle Actuele Klassementen
ALLE KLASSEMENTEN
PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN
SEIZOEN 2019-2020

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2019-2020.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Amateurreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen,
5. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2018-2019 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC De Kempen TL A 8 6 1 1 31 17 19
2 Berlaar Heikant 8 6 1 1 15 6 19
3 KFC Lille 8 5 2 1 25 10 16
4 RC. Mechelen 8 5 2 1 22 12 16
5 Wezel Sport A 8 5 3 0 17 15 15
6 FC Oppuurs 8 4 2 2 17 15 14
7 KFC Antonia A 8 4 3 1 18 11 13
8 Berg en Dal 8 4 3 1 12 13 13
9 KFC Nijlen 8 3 1 4 14 12 13
10 KVV Ternesse A 8 2 3 3 8 11 9
11 KFCE Zoersel 8 2 4 2 11 15 8
12 's Gr'wezel-Schilde A 8 2 5 1 13 18 7
13 KFC Kontich A 8 1 5 2 11 21 5
14 Sint Dimpna A 8 1 5 2 9 24 5
15 RVC Hoboken A 8 1 6 1 7 21 4
16 VC Herentals 8 0 5 3 7 16 3

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK 8 7 1 0 25 11 21
2 FC Walem 8 6 2 0 19 9 18
3 FC Mariekerke 8 5 2 1 21 12 16
4 Rapid Leest 8 5 3 0 19 12 15
5 SK Wilrijk-JAS A 8 5 3 0 16 13 15
6 VC Mortsel OG A 8 4 3 1 17 14 13
7 KFC Wuustwezel 8 4 3 1 10 8 13
8 VV Duffel 8 4 3 1 18 18 13
9 KFC Sint Job 8 3 1 4 15 10 13
10 Verbr. Zwijndrecht 8 3 3 2 16 13 11
11 KSK Kalmthout 8 3 3 2 15 13 11
12 KVV Achterbroek 8 2 5 1 11 19 7
13 GR Katelijne 8 1 4 3 11 19 6
14 KFC Brasschaat 8 1 6 1 7 18 4
15 Sporting Burcht 8 0 4 4 14 21 4
16 FC Turk Sport 8 0 7 1 3 27 1

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Bevel 8 6 1 1 21 8 19
2 KFC Ranst A 8 5 0 3 20 7 18
3 KSK Zandhoven 8 5 1 2 28 11 17
4 KBSK Retie 8 5 1 2 18 12 17
5 Verbr. Balen 8 5 2 1 19 10 16
6 OG Vorselaar 8 3 2 3 13 12 12
7 Rochus Deurne 8 3 3 2 21 18 11
8 KFC Herselt 8 3 4 1 15 16 10
9 KSK Weelde 8 3 4 1 19 22 10
10 KSV Schriek 8 2 3 3 9 21 9
11 K Merksplas SK 8 1 2 5 14 15 8
12 Vlimmeren Sport 8 1 2 5 8 12 8
13 White Star 8 2 5 1 11 16 7
14 KFC Broechem A 8 1 4 3 9 19 6
15 VV Laakdal 8 1 6 1 7 20 4
16 Lentezon Beerse 8 0 6 2 15 28 2

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Poppel 10 7 0 3 30 12 24
2 Zandvliet Sport 10 7 1 2 27 10 23
3 Ekeren FC 9 6 1 2 20 12 20
4 Berchem Sport B 9 5 1 3 12 7 18
5 Excel. Mariaburg A 9 4 2 3 21 19 15
6 Minderhout VV 9 4 3 2 16 15 14
7 KVV Dosko 9 3 2 4 12 16 13
8 KVNA Wortel 10 3 3 4 17 13 13
9 KFC Meer 9 3 3 3 22 19 12
10 FC Sint Jozef 10 3 4 3 17 18 12
11 Wijnegem VC 9 3 4 2 18 18 11
12 Borsbeek Sport 10 3 5 2 22 26 11
13 K Meerle FC 10 2 6 2 15 24 8
14 KFC Berendrecht 9 2 6 1 17 23 7
15 KFC Pulle 9 2 6 1 9 16 7
16 Ol. Pirates DBG-A 9 2 6 1 14 29 7
17 K Brecht SK 10 1 7 2 7 19 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Poppel 10 7 0 3 30 12 24
2 Zandvliet Sport 10 7 1 2 27 10 23
3 Ekeren FC 9 6 1 2 20 12 20
4 Berchem Sport B 9 5 1 3 12 7 18
5 Excel. Mariaburg A 8 4 2 2 19 17 14
6 Minderhout VV 9 4 3 2 16 15 14
7 KVV Dosko 9 3 2 4 12 16 13
8 KVNA Wortel 10 3 3 4 17 13 13
9 KFC Meer 9 3 3 3 22 19 12
10 Borsbeek Sport 10 3 5 2 22 26 11
11 Wijnegem VC 8 2 4 2 16 17 8
12 FC Sint Jozef 8 2 4 2 11 14 8
13 K Meerle FC 10 2 6 2 15 24 8
14 KFC Berendrecht 8 2 5 1 15 19 7
15 KFC Pulle 9 2 6 1 9 16 7
16 Ol. Pirates DBG-A 9 2 6 1 14 29 7
17 K Brecht SK 9 1 6 2 6 17 5


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Sint Jozef 1 1 0 0 4 2 3
2 Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
3 Borsbeek Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 Ekeren FC 0 0 0 0 0 0 0
5 Excel. Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
7 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
11 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
13 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
14 Ol. Pirates DBG-A 0 0 0 0 0 0 0
15 Wijnegem VC 0 0 0 0 0 0 0
16 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0
17 KFC Berendrecht 1 0 1 0 2 4 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wijnegem VC 1 1 0 0 2 1 3
2 Excel. Mariaburg A 1 0 0 1 2 2 1
3 FC Sint Jozef 1 0 0 1 2 2 1
4 Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0
5 Borsbeek Sport 0 0 0 0 0 0 0
6 Ekeren FC 0 0 0 0 0 0 0
7 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Berendrecht 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
12 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
13 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
14 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
15 Ol. Pirates DBG-A 0 0 0 0 0 0 0
16 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0
17 K Brecht SK 1 0 1 0 1 2 0


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Willebroekse SV 8 7 1 0 23 11 21
2 KFCM Hallaar 8 6 0 2 24 10 20
3 KV Bonheiden 8 6 2 0 20 13 18
4 KFC Katelijne A 8 5 0 3 20 7 18
5 KFC Putte 8 5 3 0 17 16 15
6 Schelle Sport 8 5 3 0 16 18 15
7 KSK Wavria A 8 4 1 3 16 8 15
8 Sporting Tisselt 8 4 3 1 28 14 13
9 KVS Branst 8 4 4 0 18 14 12
10 K Hove Sport 8 3 4 1 7 11 10
11 SV Aartselaar A 8 3 5 0 14 11 9
12 KV Hooikt 8 2 4 2 10 13 8
13 Zennester Hombeek 8 1 6 1 6 17 4
14 Leest United 8 1 6 1 14 34 4
15 KFC Kontich B 8 1 7 0 11 22 3
16 Nielse SV 8 0 8 0 5 30 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 8 7 1 0 23 11 21
2 KFCM Hallaar 8 6 0 2 24 10 20
3 KV Bonheiden 8 6 2 0 20 13 18
4 KFC Katelijne A 8 5 0 3 20 7 18
5 KFC Putte 8 5 3 0 17 16 15
6 Schelle Sport 8 5 3 0 16 18 15
7 KSK Wavria A 8 4 1 3 16 8 15
8 Sporting Tisselt 8 4 3 1 28 14 13
9 K Hove Sport 8 3 4 1 7 11 10
10 KVS Branst 7 3 4 0 16 14 9
11 SV Aartselaar A 8 3 5 0 14 11 9
12 KV Hooikt 8 2 4 2 10 13 8
13 Zennester Hombeek 7 1 5 1 6 15 4
14 Leest United 8 1 6 1 14 34 4
15 KFC Kontich B 8 1 7 0 11 22 3
16 Nielse SV 8 0 8 0 5 30 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVS Branst 1 1 0 0 2 0 3
2 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
3 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0
6 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
7 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0
8 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0
9 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0
10 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
11 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0
13 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0
15 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0
16 Zennester Hombeek 1 0 1 0 0 2 0


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Zwaneven 8 6 1 1 23 8 19
2 KFC Beekhoek 8 6 2 0 26 12 18
3 Zwaluwen Olmen 8 6 2 0 25 16 18
4 FC Arendonk Sport 8 5 1 2 23 9 17
5 Excelsior Vorst 8 5 2 1 22 13 16
6 VC Poederlee 8 4 2 2 19 13 14
7 Excelsior Bouwel 8 4 2 2 21 18 14
8 KFC Flandria 8 4 3 1 15 15 13
9 KSK Kasterlee 8 4 3 1 13 15 13
10 KVV Rauw Sport 8 3 4 1 20 20 10
11 KFC Mol 8 3 5 0 11 15 9
12 KFC Turnhout B 8 3 5 0 13 20 9
13 Linda Olen 8 2 6 0 15 25 6
14 KVV Noordstar 8 1 5 2 14 22 5
15 KFC Herenthout 8 1 6 1 8 25 4
16 FC Gierle 8 0 8 0 9 31 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem 10 9 1 0 34 10 27
2 Excelsior Essen 9 7 0 2 33 10 23
3 KVV Gooreind 9 7 2 0 27 8 21
4 Maria-ter-Heide 10 7 3 0 30 13 21
5 KFC Nieuwmoer 9 5 2 2 17 8 17
6 Putte SK 9 5 3 1 27 17 16
7 Sint Lenaarts B 9 5 4 0 17 25 15
8 KSV Wildert 9 4 3 2 21 20 14
9 Ekeren Donk 9 3 1 5 28 14 14
10 City Pirates B 9 3 4 2 26 20 11
11 's Gr'wezel-Schilde B 10 3 5 2 20 22 11
12 K Heibos SV 9 3 5 1 10 10 10
13 Olympic Essen 10 2 5 3 15 19 9
14 Excel. Mariaburg B 9 2 6 1 20 33 7
15 SV Noorse A 10 2 7 1 17 41 7
16 Horendonk FC 10 2 8 0 15 38 6
17 KFC Schoten 10 0 10 0 9 58 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem 10 9 1 0 34 10 27
2 Excelsior Essen 9 7 0 2 33 10 23
3 KVV Gooreind 9 7 2 0 27 8 21
4 Maria-ter-Heide 9 6 3 0 25 13 18
5 KFC Nieuwmoer 9 5 2 2 17 8 17
6 Putte SK 9 5 3 1 27 17 16
7 Sint Lenaarts B 9 5 4 0 17 25 15
8 KSV Wildert 8 4 2 2 21 15 14
9 Ekeren Donk 9 3 1 5 28 14 14
10 City Pirates B 9 3 4 2 26 20 11
11 's Gr'wezel-Schilde B 10 3 5 2 20 22 11
12 K Heibos SV 9 3 5 1 10 10 10
13 Olympic Essen 10 2 5 3 15 19 9
14 Excel. Mariaburg B 9 2 6 1 20 33 7
15 SV Noorse A 10 2 7 1 17 41 7
16 Horendonk FC 10 2 8 0 15 38 6
17 KFC Schoten 10 0 10 0 9 58 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Maria-ter-Heide 1 1 0 0 5 0 3
2 's Gr'wezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0
3 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
4 Ekeren Donk 0 0 0 0 0 0 0
5 Excel. Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0
6 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0
8 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0
9 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Nieuwmoer 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV Gooreind 0 0 0 0 0 0 0
13 Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0
14 Putte SK 0 0 0 0 0 0 0
15 SV Noorse A 0 0 0 0 0 0 0
16 Sint Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0
17 KSV Wildert 1 0 1 0 0 5 0


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Wintam 10 9 0 1 51 10 28
2 VVH Lippelo 9 7 0 2 37 7 23
3 Oxford Hemiksem 9 7 2 0 37 14 21
4 SK Wilrijk-JAS B 10 6 3 1 29 27 19
5 OXACO-Boechout A 9 6 3 0 31 22 18
6 K Boechoutse VV 9 5 4 0 25 18 15
7 Kalfort Puursica 9 5 4 0 19 15 15
8 RVC Hoboken B 10 5 5 0 25 28 15
9 SK Sint Amands 9 4 4 1 27 24 13
10 Ol. Pirates DBG-B 9 4 4 1 22 19 13
11 KSC Maccabi 10 4 6 0 21 33 12
12 VC Mortsel OG B 9 3 4 2 21 24 11
13 SV Aartselaar B 10 3 5 2 18 25 11
14 Antwerpen Noord 10 3 6 1 25 30 10
15 KVK Hingene 10 2 7 1 12 38 7
16 KVV Ternesse B 9 1 8 0 11 44 3
17 Tubantia Borgerhout 9 0 9 0 8 41 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCV Wintam 10 9 0 1 51 10 28
2 Oxford Hemiksem 9 7 2 0 37 14 21
3 VVH Lippelo 8 6 0 2 33 5 20
4 SK Wilrijk-JAS B 10 6 3 1 29 27 19
5 OXACO-Boechout A 9 6 3 0 31 22 18
6 K Boechoutse VV 9 5 4 0 25 18 15
7 Kalfort Puursica 9 5 4 0 19 15 15
8 RVC Hoboken B 10 5 5 0 25 28 15
9 SK Sint Amands 9 4 4 1 27 24 13
10 Ol. Pirates DBG-B 9 4 4 1 22 19 13
11 KSC Maccabi 10 4 6 0 21 33 12
12 VC Mortsel OG B 9 3 4 2 21 24 11
13 SV Aartselaar B 10 3 5 2 18 25 11
14 Antwerpen Noord 9 3 5 1 23 26 10
15 KVK Hingene 10 2 7 1 12 38 7
16 KVV Ternesse B 9 1 8 0 11 44 3
17 Tubantia Borgerhout 9 0 9 0 8 41 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VVH Lippelo 1 1 0 0 4 2 3
2 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
3 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0
4 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
5 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
6 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0
7 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
8 OXACO-Boechout A 0 0 0 0 0 0 0
9 Ol. Pirates DBG-B 0 0 0 0 0 0 0
10 Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0
11 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0
12 SK Sint Amands 0 0 0 0 0 0 0
13 SK Wilrijk-JAS B 0 0 0 0 0 0 0
14 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0
15 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0
16 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
17 Antwerpen Noord 1 0 1 0 2 4 0


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 10 7 1 2 35 12 23
2 RB Elzestraat A 10 6 0 4 32 12 22
3 SK Peulis 10 7 3 0 30 11 21
4 KFC Lint 10 6 1 3 21 9 21
5 SK Rita Berlaar 10 6 4 0 17 12 18
6 VC Rijmenam 10 5 2 3 18 13 18
7 SV Grasheide 10 5 3 2 33 18 17
8 KSK Rumst 10 4 2 4 25 19 16
9 K Reet SK 10 4 3 3 23 21 15
10 SC Mechelen A 10 4 5 1 23 22 13
11 VK Heindonk 10 4 5 1 21 23 13
12 Heffen SK 10 3 3 4 18 10 13
13 FC Suraye Utd 10 3 3 4 20 17 13
14 FC Blaasveld 10 2 5 3 16 24 9
15 KFC Muizen 10 2 6 2 20 23 8
16 KFC Katelijne B 10 2 7 1 15 35 7
17 KSK Wavria B 10 1 8 1 16 38 4
18 KFC Duffel B 10 0 10 0 6 70 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BO Beerzel 10 7 1 2 35 12 23
2 RB Elzestraat A 9 6 0 3 30 10 21
3 SK Peulis 10 7 3 0 30 11 21
4 KFC Lint 10 6 1 3 21 9 21
5 SK Rita Berlaar 10 6 4 0 17 12 18
6 VC Rijmenam 9 5 2 2 16 11 17
7 SV Grasheide 10 5 3 2 33 18 17
8 KSK Rumst 10 4 2 4 25 19 16
9 K Reet SK 10 4 3 3 23 21 15
10 SC Mechelen A 10 4 5 1 23 22 13
11 VK Heindonk 10 4 5 1 21 23 13
12 Heffen SK 10 3 3 4 18 10 13
13 FC Suraye Utd 10 3 3 4 20 17 13
14 FC Blaasveld 10 2 5 3 16 24 9
15 KFC Muizen 10 2 6 2 20 23 8
16 KFC Katelijne B 10 2 7 1 15 35 7
17 KSK Wavria B 10 1 8 1 16 38 4
18 KFC Duffel B 10 0 10 0 6 70 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RB Elzestraat A 1 0 0 1 2 2 1
2 VC Rijmenam 1 0 0 1 2 2 1
3 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Suraye Utd 0 0 0 0 0 0 0
6 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
7 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
12 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0
13 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
14 SC Mechelen A 0 0 0 0 0 0 0
15 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0
16 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0
17 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0
18 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SKS Herentals 10 8 1 1 30 11 25
2 FC Punt-Larum 10 8 1 1 29 15 25
3 Blauwvoet Oevel 10 7 1 2 34 14 23
4 FC Netezonen 10 7 2 1 19 10 22
5 Wezel Sport B 9 6 3 0 20 14 18
6 Ezaart Sport 9 5 4 0 21 14 15
7 Olen United 9 5 4 0 13 12 15
8 KVC Booischot 9 4 4 1 14 11 13
9 KFC Zammel 10 4 5 1 13 12 13
10 KFC Tongerlo 9 4 5 0 20 19 12
11 Immer Voort FC 9 4 5 0 15 22 12
12 KFCV Alberta Geel 9 3 3 3 14 16 12
13 SAV Sint Dimpna B 10 3 6 1 10 23 10
14 KFC Ramsel 10 3 7 0 15 19 9
15 KFC Heultje 9 2 7 0 14 27 6
16 KSC Wiekevorst 9 1 8 0 8 25 3
17 Rosselaar-Hulsen 9 0 8 1 8 33 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SKS Herentals 10 8 1 1 30 11 25
2 FC Punt-Larum 10 8 1 1 29 15 25
3 Blauwvoet Oevel 10 7 1 2 34 14 23
4 FC Netezonen 10 7 2 1 19 10 22
5 Wezel Sport B 9 6 3 0 20 14 18
6 Ezaart Sport 9 5 4 0 21 14 15
7 Olen United 9 5 4 0 13 12 15
8 KFC Zammel 10 4 5 1 13 12 13
9 KFC Tongerlo 9 4 5 0 20 19 12
10 Immer Voort FC 9 4 5 0 15 22 12
11 KFCV Alberta Geel 9 3 3 3 14 16 12
12 KVC Booischot 8 3 4 1 10 11 10
13 SAV Sint Dimpna B 10 3 6 1 10 23 10
14 KFC Ramsel 10 3 7 0 15 19 9
15 KFC Heultje 9 2 7 0 14 27 6
16 KSC Wiekevorst 9 1 8 0 8 25 3
17 Rosselaar-Hulsen 8 0 7 1 8 29 1


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Booischot 1 1 0 0 4 0 3
2 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
3 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0
6 Immer Voort FC 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Ramsel 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0
11 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0
12 KSC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0
13 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
14 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
15 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
16 Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
17 Rosselaar-Hulsen 1 0 1 0 0 4 0


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Grobbendonk 10 7 1 2 31 13 23
2 De Kempen TL - B 8 7 0 1 24 4 22
3 KFC Halle 9 6 0 3 19 8 21
4 KSV Oud Turnhout 9 6 1 2 21 4 20
5 KVC Oostmalle 9 5 1 3 28 13 18
6 KFCH Pulderbos 9 5 3 1 23 13 16
7 Alberta FC Schilde 10 5 4 1 20 21 16
8 KSK Oosthoven 9 3 2 4 19 13 13
9 KSK Oelegem 10 3 5 2 22 24 11
10 KVK Westmalle 9 3 5 1 12 14 10
11 Racing Emblem 9 3 5 1 13 17 10
12 KFC Antonia B 10 3 6 1 26 30 10
13 KFC Ranst B 10 2 5 3 12 31 9
14 Wechelderzande 9 2 5 2 15 22 8
15 HIH Turnhout 10 2 7 1 10 23 7
16 Kessel United 9 1 6 2 17 39 5
17 MLK Lichtaart 9 1 8 0 11 34 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Provinciale

Klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vosselaar VV 7 6 0 1 51 7 19
2 SV Noorse A 7 6 0 1 36 8 19
3 Hoogstraten VV A 7 5 1 1 25 15 16
4 KFC Kontich B 7 4 2 1 15 13 13
5 K Hove Sport 7 3 2 2 13 18 11
6 Blauwvoet Oevel 6 3 2 1 18 13 10
7 VVC Brasschaat B 7 3 3 1 11 17 10
8 VC Moldavo B 7 2 3 2 12 21 8
9 FC V.D.P. A 6 2 3 1 13 21 7
10 FC Ik Dien A 7 2 4 1 16 23 7
11 KVK Westmalle A 7 2 5 0 13 24 6
12 Loenhout SK A 7 1 4 2 7 16 5
13 FC Antwerp Girls 7 1 6 0 8 23 3
14 KFC Wuustwezel B 7 1 6 0 12 31 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport A 6 4 0 2 19 11 14
2 SC Mechelen 5 4 0 1 32 2 13
3 Davo Puurs A 6 4 1 1 24 18 13
4 KSK Weelde 6 4 2 0 27 22 12
5 KFC Zammel 6 3 0 3 27 13 12
6 's Grav'wzl-Schilde A 6 2 2 2 14 15 8
7 VVC Brasschaat C 6 2 3 1 12 14 7
8 Arendonk Sport A 5 1 2 2 8 12 5
9 KVC Oostmalle 6 1 4 1 13 32 4
10 Berlaar Heikant 6 1 5 0 17 20 3
11 KFC Wuustwezel C 6 0 3 3 6 23 3
12 Zwarte Leeuw 6 0 4 2 8 25 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Bevel 7 5 1 1 42 16 16
2 Immer Voort FC 6 5 1 0 27 14 15
3 KFC Kontich C 5 4 0 1 30 9 13
4 FC Netezonen 7 3 2 2 19 12 11
5 FC Oppuurs 5 3 2 0 23 15 9
6 KFC Broechem 5 3 2 0 18 11 9
7 KVC Houtvenne 5 2 1 2 20 10 8
8 KFC Nijlen 6 2 2 2 24 15 8
9 Zennester Hombeek 6 2 3 1 18 16 7
10 Verbr. Zwijndrecht 7 1 6 0 25 52 3
11 KVV Noordstar 5 0 4 1 7 16 1
12 Berchem Sport B 6 0 6 0 1 68 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Beekhoek 7 6 0 1 22 7 19
2 FC Schoonbroek 7 6 1 0 31 8 18
3 FC Sint Jozef 7 5 1 1 30 14 16
4 Horendonk FC 7 5 2 0 26 15 15
5 Vlug Vooruit A 7 4 3 0 18 16 12
6 KVNA Wortel 7 3 2 2 17 16 11
7 KFC Flandria 7 3 3 1 28 26 10
8 FC Gierle 7 2 2 3 22 19 9
9 KFCE Zoersel 7 2 4 1 9 16 7
10 Massenhoven B 7 2 4 1 16 24 7
11 Loenhout SK B 7 2 4 1 9 20 7
12 FC De Kempen TL 7 1 4 2 14 20 5
13 Zandhoven SK 7 0 5 2 13 29 2
14 K Brecht SK 7 0 6 1 10 35 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Heist B 7 7 0 0 41 2 21
2 KFC Ranst 7 5 1 1 53 20 16
3 FC Ik Dien B 7 5 1 1 30 12 16
4 Racing Emblem 7 5 2 0 31 12 15
5 KFC Schoten 7 3 2 2 18 10 11
6 KFC Berendrecht 7 3 3 1 20 32 10
7 Hoogstraten VV C 7 3 4 0 31 45 9
8 KFCV Wintam 7 2 4 1 18 26 7
9 KSK Rumst 7 2 4 1 6 24 7
10 FC V.D.P. B 6 1 5 0 10 35 3
11 KVK Hingene 7 0 5 2 3 23 2
12 K Ternesse VV 6 0 5 1 2 22 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 7 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Moldavo C 7 6 0 1 61 9 19
2 VC Herentals 6 4 0 2 51 13 14
3 Hoogstraten VV B 6 4 1 1 30 10 13
4 Vlimmeren Sport 6 3 1 2 24 9 11
5 KFC Wuustwezel D 6 3 3 0 12 17 9
6 White Star 6 3 3 0 16 24 9
7 KVK Westmalle B 7 3 4 0 13 21 9
8 Arendonk Sport B 6 2 4 0 11 27 6
9 SAV Sint Dimpna 7 2 5 0 10 27 6
10 Rauw Sport 6 1 5 0 14 14 3
11 Alberta FC Schilde 7 1 6 0 8 79 3

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2019 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC De Kempen TL A 4 3 0 1 17 3 10
2 KFC Kontich A 4 3 0 1 16 3 10
3 KFC Sint Job 4 3 0 1 13 3 10
4 KFC Broechem A 4 3 1 0 5 3 9
5 KFC Lille 4 2 1 1 11 4 7
6 RVC Hoboken 4 2 1 1 8 5 7
7 KFC Ranst A 4 2 1 1 8 6 7
8 KFC Antonia A 4 2 1 1 7 5 7
9 Rochus Deurne 4 2 1 1 10 9 7
10 K Merksplas A 4 2 1 1 7 7 7
11 KSK Kalmthout 4 2 1 1 8 10 7
12 Vlimmeren Sport 4 2 2 0 5 7 6
13 Loenhout SK 4 2 2 0 7 12 6
14 White Star 4 2 2 0 5 11 6
15 Verbr. Zwijndrecht 4 1 1 2 5 5 5
16 KFCE Zoersel 4 1 2 1 4 5 4
17 Lentezon Beerse 4 1 2 1 5 7 4
18 Sporting Burcht 4 1 2 1 8 11 4
19 's Grav'wzl-Schilde A 4 1 3 0 6 6 3
20 KVV Ternesse A 4 1 3 0 9 10 3
21 KFC Brasschaat 4 1 3 0 7 15 3
22 KFC Wuustwezel 4 0 3 1 3 8 1
23 KVV Achterbroek 4 0 3 1 4 11 1
24 KSK Weelde 4 0 3 1 6 18 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Wezel Sport 4 4 0 0 11 2 12
2 Racing Mechelen 4 4 0 0 11 3 12
3 Heikant Berlaar 4 4 0 0 13 6 12
4 Berg en Dal VV 4 3 0 1 12 6 10
5 Sint Dimpna A 4 3 1 0 15 5 9
6 Rapid Leest 4 3 1 0 16 10 9
7 KFC Herselt 4 3 1 0 9 7 9
8 OG Vorselaar 4 2 1 1 15 7 7
9 Zandhovense SK 4 2 1 1 10 7 7
10 Verbr. Balen 4 2 1 1 9 8 7
11 GR Katelijne 4 2 2 0 6 4 6
12 VC Mortsel OG A 4 2 2 0 10 9 6
13 KFC Bevel 4 2 2 0 6 5 6
14 FC Oppuurs 4 2 2 0 8 10 6
15 SK Wilrijk-JAS 4 1 1 2 9 8 5
16 KBSK Retie 4 1 2 1 9 9 4
17 VC Herentals 4 1 2 1 6 9 4
18 VV Laakdal 4 1 3 0 6 8 3
19 FC Mariekerke 4 1 3 0 5 12 3
20 FC Turk Sport Antw. 4 1 3 0 5 17 3
21 FC Walem 4 0 4 0 6 11 0
22 KVV Duffel 4 0 4 0 5 13 0
23 KFC Nijlen 4 0 4 0 7 17 0
24 KSV Schriek 4 0 4 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport B 4 4 0 0 25 2 12
2 Exc. Mariaburg A 4 4 0 0 24 6 12
3 Ol. Pirates DBG A 4 4 0 0 20 4 12
4 Borsbeek Sport 4 4 0 0 16 2 12
5 K Putte SK 4 4 0 0 14 3 12
6 Zandvliet Sport 4 3 0 1 19 5 10
7 KFC Nieuwmoer 4 3 0 1 17 4 10
8 Wijnegem VC 4 3 0 1 14 4 10
9 Excelsior Essen 4 3 1 0 11 7 9
10 Ol. Pirates DBG B 4 3 1 0 10 10 9
11 KSK Ekeren-Donk 4 2 1 1 6 7 7
12 FC Ekeren 4 2 2 0 14 8 6
13 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 2 0 12 7 6
14 K Brecht SK 4 2 2 0 11 10 6
15 K Heibos SV 4 2 2 0 5 6 6
16 FC Merksem 4 2 2 0 12 14 6
17 VC Mortsel OG B 4 2 2 0 6 11 6
18 KFC Halle 4 2 2 0 6 13 6
19 KFC Berendrecht 4 1 2 1 8 7 4
20 City Pirates B 4 1 2 1 7 6 4
21 K Gooreind VV 4 1 2 1 5 11 4
22 KSV Wildert 4 1 2 1 8 15 4
23 's Grav'wzl-Schilde B 4 1 3 0 9 10 3
24 Horendonk FC 4 1 3 0 8 9 3
25 FC Antwerpen Noord 4 1 3 0 12 15 3
26 SV Noorse A 4 1 3 0 7 12 3
27 KFC Antonia B 4 1 3 0 7 13 3
28 Maria-ter-Heide 4 1 3 0 7 14 3
29 Alberta Schiilde A 4 1 3 0 5 14 3
30 Exc. Mariaburg B 4 1 3 0 5 14 3
31 Olympic Essen 4 1 3 0 5 15 3
32 KFC Schoten SK 4 0 4 0 0 12 0
33 KVV Ternesse B 4 0 4 0 5 25 0
34 Tubantia Borgerhout 4 0 4 0 1 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Willebroekse SV 4 4 0 0 22 4 12
2 Schelle Sport 4 4 0 0 23 9 12
3 KFC Volh. Wintam 4 4 0 0 17 4 12
4 K Boechoutse VV 4 4 0 0 16 3 12
5 Oxford Hemiksem 4 4 0 0 13 6 12
6 KFC Lint 4 3 0 1 12 2 10
7 RB Elzestraat A 4 3 0 1 11 5 10
8 VK Heindonk 4 3 1 0 20 12 9
9 SV Aartselaar B 4 3 1 0 14 6 9
10 VVH Lippelo 4 2 1 1 22 10 7
11 Sporting Tisselt 4 2 1 1 14 7 7
12 KFC Katelijne A 4 2 1 1 12 7 7
13 KFC Kontich B 4 2 1 1 11 7 7
14 KVS Branst 4 2 1 1 9 7 7
15 SV Aartselaar A 4 2 2 0 4 4 6
16 SK Wilrijk-JAS B 4 2 2 0 9 15 6
17 Nielse SV 4 1 1 2 9 13 5
18 RVC Hoboken B 4 1 2 1 8 10 4
19 FC Blaasveld 4 1 2 1 5 7 4
20 Heffen SK 4 1 2 1 9 15 4
21 K Hove Sport 4 1 2 1 3 9 4
22 KFC Katelijne B 4 1 2 1 7 14 4
23 FC Oxaco-Boechout 4 1 3 0 13 12 3
24 KSC Maccabi 4 1 3 0 11 14 3
25 Leest United 4 1 3 0 6 9 3
26 Kalfort Puursica 4 1 3 0 10 14 3
27 Zennester Hombeek 4 1 3 0 7 11 3
28 K Reet SK 4 0 2 2 4 9 2
29 SC Mechelen A 4 0 2 2 7 17 2
30 KSK Rumst 4 0 3 1 10 19 1
31 FC Suraye Utd. Mech. 4 0 3 1 5 15 1
32 SK Sint Amands 4 0 3 1 2 13 1
33 KVK Hingene 4 0 3 1 7 20 1
34 KFC Duffel B 4 0 4 0 2 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Noordstar VV 4 4 0 0 18 4 12
2 FC Punt-Larum 4 4 0 0 13 4 12
3 SK Rita Berlaar 4 3 0 1 13 7 10
4 KFC Ramsel 4 3 0 1 11 8 10
5 KVC Booischot 4 3 1 0 12 3 9
6 KFC Herenthout 4 3 1 0 10 4 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 11 7 9
8 KFC Putte 4 3 1 0 9 6 9
9 KSK Wavria A 4 3 1 0 5 2 9
10 KFC Zammel 4 3 1 0 5 6 9
11 KV Hooikt 4 2 1 1 8 8 7
12 KV Bonheiden 4 2 2 0 19 7 6
13 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 14 12 6
14 FC Netezonen 4 2 2 0 9 7 6
15 SV Grasheide 4 2 2 0 8 7 6
16 SKS Herentals 4 2 2 0 6 6 6
17 VC Rijmenam 4 2 2 0 5 5 6
18 KFC Pulle 4 2 2 0 9 10 6
19 Blauwvoet Oevel 4 2 2 0 7 8 6
20 KFC Linda Olen 4 2 2 0 9 11 6
21 BO Beerzel 4 2 2 0 10 14 6
22 KFC Heultje 4 2 2 0 10 15 6
23 Excelsior Bouwel 4 1 1 2 16 9 5
24 Immer Voort FC 4 1 2 1 10 8 4
25 KSK Oelegem 4 1 2 1 9 10 4
26 KFC Tongerlo 4 1 3 0 6 8 3
27 SK Peulis 4 1 3 0 6 10 3
28 Racing Emblem 4 0 1 3 7 8 3
29 SC Wiekevorst 4 0 3 1 4 8 1
30 Kessel United 4 0 3 1 6 12 1
31 KFC Muizen 4 0 3 1 3 20 1
32 KSK Wavria B 4 0 3 1 3 21 1
33 Excelsior Vorst 4 0 4 0 6 13 0
34 KFC Ranst B 4 0 4 0 3 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Oud Turnhout 4 3 0 1 13 2 10
2 FC Sint Jozef 4 3 0 1 13 4 10
3 FC De Kempen TL B 4 3 1 0 13 4 9
4 Minderhout VV 4 3 1 0 7 7 9
5 Arendonk Sport 4 2 0 2 7 1 8
6 VC Poederlee 4 2 0 2 4 0 8
7 FC Gierle 4 2 0 2 9 6 8
8 FC Zwaneven 4 2 1 1 12 3 7
9 KFC Meer 4 2 1 1 12 7 7
10 KSK Oosthoven 4 2 1 1 11 7 7
11 KFC Beekhoek 4 2 1 1 8 5 7
12 KFC Mol 4 2 1 1 8 6 7
13 KFC Turnhout B 4 2 1 1 6 6 7
14 KFCV Alberta 4 2 1 1 8 9 7
15 KVC Oostmalle 4 2 2 0 13 6 6
16 Wechelderzande 4 2 2 0 11 9 6
17 K Meerle FC 4 2 2 0 11 11 6
18 Sint Dimpna B 4 2 2 0 6 12 6
19 KVNA Wortel 4 1 1 2 8 6 5
20 KVV Dosko 4 1 1 2 7 6 5
21 KV Westmalle 4 1 1 2 9 9 5
22 MLK Lichtaart 4 1 1 2 7 7 5
23 KSK Kasterlee 4 1 2 1 8 7 4
24 KFC Flandria 4 1 2 1 4 6 4
25 Wezel Sport B 4 1 2 1 4 10 4
26 KVV Rauw Sport 4 1 2 1 3 12 4
27 Zwaluwen Olmen 4 1 3 0 11 8 3
28 KFCH Pulderbos 4 1 3 0 6 16 3
29 Olen United 4 0 2 2 5 10 2
30 Ezaart Sport 4 0 3 1 6 14 1
31 Rosselaar-Hulsen 4 0 3 1 3 14 1
32 HIH Turnhout 4 0 3 1 2 17 1
33 KFC Poppel 4 0 4 0 5 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2019 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Gr 1 BVA Vrouwen - Gr 2 BVA Vrouwen - Gr 3 BVA Vrouwen - Gr 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 4 4 0 0 17 1 12
2 KFC Wuustwezel B 4 4 0 0 12 5 12
3 FC Antwerp Girls 4 3 1 0 15 6 9
4 KFC Wuustwezel C 4 3 1 0 5 7 9
5 Loenhout SK A 4 2 2 0 6 3 6
6 KSK 's Gravenwezel A 4 2 2 0 6 6 6
7 VVC Brasschaat C 4 1 3 0 5 8 3
8 VVC Brasschaat B 4 1 3 0 5 12 3
9 SV Vlug Vooruit 4 0 4 0 6 17 0
10 KFC Schoten A 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 4 3 0 1 20 4 10
2 K Hove Sport 4 3 0 1 17 5 10
3 SC Mechelen 4 3 1 0 12 2 9
4 FC Ik Dien A 4 2 2 0 22 14 6
5 KFC Kontich C 4 2 2 0 11 16 6
6 Davo Puurs A 4 1 3 0 8 14 3
7 FC V.D.P. A 4 1 3 0 7 14 3
8 Berchem Sport A 4 0 4 0 4 32 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 4 4 0 0 29 3 12
2 KFC Broechem 4 4 0 0 14 3 12
3 KFC Zammel 4 3 0 1 13 3 10
4 KFC Ranst A 4 3 1 0 16 9 9
5 Massenhoven B 4 1 3 0 6 17 3
6 KFC Bevel 4 0 3 1 4 8 1
7 K Noordstar VV 4 0 4 0 3 22 0
8 Berlaar Heikant 4 0 4 0 5 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 47 4 12
2 VC Moldavo B 4 3 1 0 19 7 9
3 VC Moldavo C 4 3 1 0 10 13 9
4 Hoogstraten A 4 3 1 0 12 17 9
5 Arendonk Sport A 4 2 2 0 9 12 6
6 KV Westmalle A 4 2 2 0 10 23 6
7 KSK Weelde 4 1 3 0 10 15 3
8 FC Schoonbroek 4 1 3 0 8 15 3
9 KFC Zwarte Leeuw 4 1 3 0 4 11 3
10 KVC Oostmalle 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Deinze 8 7 1 0 20 5 21
2 FC Seraing 8 5 2 1 20 12 16
3 Charleroi-Farciennes 8 5 2 1 9 7 16
4 Thes Sport KVV 8 4 0 4 12 8 16
5 Dessel Sport 8 4 3 1 13 9 13
6 Rupel Boom FC 8 4 3 1 14 11 13
7 KSK Heist 8 4 3 1 7 7 13
8 RWD Molenbeek 8 4 4 0 8 8 12
9 URSL Visé 8 3 4 1 11 14 10
10 RFC Luik 8 3 4 1 10 16 10
11 Patro Eisden MM 8 2 3 3 8 7 9
12 La Louvière Centre 8 2 3 3 14 19 9
13 AFC Tubeke 8 2 5 1 6 15 7
14 Winkel Sport SE 8 1 4 3 7 10 6
15 FC Dender 8 1 5 2 8 14 5
16 Lierse Kempenzonen 8 1 6 1 9 14 4

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Knokke 8 6 1 1 20 8 19
2 KFC Mandel Utd 8 5 1 2 22 9 17
3 Racing Club Gent 8 5 1 2 15 9 17
4 RC Harelbeke 8 5 1 2 14 8 17
5 KSV Oudenaarde 8 5 2 1 17 13 16
6 KSK Ronse 8 4 3 1 15 11 13
7 Sparta Petegem 8 4 3 1 13 11 13
8 SC Dikkelvenne 8 3 2 3 12 10 12
9 FC Gullegem 8 3 2 3 13 12 12
10 KSKV Zwevezele 8 3 3 2 10 7 11
11 KSV Temse 8 3 3 2 10 15 11
12 VK Westhoek 8 2 6 0 7 19 6
13 VW Hamme 8 1 5 2 11 16 5
14 KFC Merelbeke 8 1 5 2 7 16 5
15 SK Sint Niklaas 8 1 6 1 8 16 4
16 KSCT Menen 8 0 7 1 8 22 1

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Tienen 8 6 2 0 13 5 18
2 Bocholter VV 8 5 1 2 16 5 17
3 Sporting Hasselt 8 5 2 1 8 9 16
4 Eendracht Aalst 8 4 1 3 20 10 15
5 Cappellen RFC 8 4 2 2 15 7 14
6 RC Hades Hasselt 8 3 1 4 14 10 13
7 KVV Vosselaar 8 4 4 0 8 10 12
8 Spouwen-Mopertingen 8 4 4 0 10 16 12
9 ASV Geel 7 3 2 2 10 9 11
10 Olympia Wijgmaal 8 3 4 1 16 21 10
11 Berchem Sport A 8 2 4 2 11 15 8
12 Pepingen-Halle 8 2 4 2 9 15 8
13 KFC Duffel A 7 1 2 4 10 11 7
14 Diegem Sport 8 2 6 0 9 16 6
15 SK Londerzeel 8 1 5 2 10 13 5
16 Hoogstraten VV 8 1 6 1 6 13 4

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 9 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Francs Borains 9 7 1 1 26 9 22
2 RFC Meux 9 4 0 5 15 8 17
3 Stockay-Warfusée 9 5 3 1 20 17 16
4 UR Namen FLV 9 5 4 0 15 16 15
5 RRC Hamoir 9 4 3 2 15 13 14
6 Waremme-Borgworm 9 4 3 2 15 17 14
7 Acren Lessines 9 4 4 1 20 17 13
8 Entente Durbuy 9 3 2 4 13 13 13
9 RAAL La Louvière 9 3 3 3 17 12 12
10 US Rebecquoise 9 3 3 3 14 13 12
11 RCS Verlaine 9 3 3 3 14 17 12
12 RFC Tilleur 9 3 4 2 15 16 11
13 CS Onhaye 9 2 3 4 11 13 10
14 Couvin-Mariembourg 9 2 5 2 10 14 8
15 RUS Givry 9 2 7 0 8 20 6
16 Solières Sport 9 1 7 1 9 22 4

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Wetteren 8 6 0 2 24 7 20
2 KVV Zelzate 8 5 1 2 19 9 17
3 KFC Eppegem 8 5 3 0 10 7 15
4 KVC Jong Lede 8 4 1 3 13 8 15
5 FC Lebbeke 8 4 1 3 8 5 15
6 KVC Wingene 8 4 2 2 9 6 14
7 Olsa Brakel 8 4 2 2 8 7 14
8 KVK Ninove 8 4 3 1 13 7 13
9 SK Lochristi 8 4 3 1 13 9 13
10 Tempo Overijse 8 2 3 3 13 12 9
11 Oostnieuwkerke 8 2 4 2 6 13 8
12 Svelta Melsele 8 2 4 2 6 14 8
13 Avanti Stekene 8 1 4 3 4 8 6
14 Torhout 1992 KM 8 1 5 2 8 16 5
15 Wolvertem-Merchtem 8 1 6 1 7 13 4
16 KSV Bornem 8 0 7 1 5 25 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC St. Lenaarts A 8 5 0 3 21 5 18
2 K Lyra-Lierse 8 5 1 2 19 9 17
3 Heur-Tongeren 8 5 1 2 14 9 17
4 Esperanza Pelt 8 4 2 2 16 10 14
5 City Pirates A 8 4 3 1 12 13 13
6 Eendracht Termien 8 3 2 3 12 12 12
7 KAC Betekom 8 2 1 5 11 8 11
8 KVC Houtvenne 8 2 1 5 11 10 11
9 KVK Beringen 8 3 4 1 11 10 10
10 KFC Turnhout A 8 1 0 7 10 9 10
11 Helson Helchteren 8 2 3 3 12 14 9
12 Witgoor Dessel 8 2 5 1 11 17 7
13 Bilzerse-Waltwilder 8 2 6 0 12 19 6
14 VK Linden 8 2 6 0 6 17 6
15 Zwarte Leeuw 8 1 4 3 10 18 6
16 KVK Wellen 8 1 5 2 5 13 5

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 9 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSD Jette 9 7 1 1 20 9 22
2 RW Walhain 9 6 0 3 15 7 21
3 FC Ganshoren 9 5 2 2 19 12 17
4 CS Entite Manage 9 5 3 1 17 15 16
5 RFC Doornik 9 5 4 0 14 9 15
6 Rapid Symphorinois 9 4 3 2 15 10 14
7 CSFV Ostiches-Ath 9 4 4 1 14 12 13
8 Stade Brainois 9 4 4 1 10 12 13
9 Albert Quevy Mons 9 4 5 0 19 14 12
10 Pont-A-Celles Buzet 9 3 3 3 15 16 12
11 CS Braine 9 3 4 2 12 16 11
12 Gosselies Sports 9 3 6 0 12 18 9
13 Saint-Ghislain T-H 9 2 5 2 13 20 8
14 Wavre Sports FC 9 2 5 2 7 18 8
15 Leopold Ukkel FC 9 1 4 4 11 16 7
16 Kosova Schaerbeek 9 0 5 4 10 19 4

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 9 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RRC Mormont 9 6 0 3 16 8 21
2 RJ Aischoise 9 5 2 2 18 11 17
3 Raeren-Eynatten 9 5 3 1 19 15 16
4 RAS Jodoigne 9 5 3 1 19 17 16
5 Rochefortoise FC 9 4 3 2 23 19 14
6 RFC Warnant 9 4 3 2 15 13 14
7 Richelle UTD 9 4 4 1 15 13 13
8 FC Herstal 9 3 2 4 22 17 13
9 Habay La Neuve 9 3 2 4 18 17 13
10 FC Oppagne-Weris 9 3 3 3 11 8 12
11 FCB Sprimont 9 2 3 4 10 10 10
12 RFC Aywaille 9 2 4 3 15 20 9
13 RFC Hoei 9 2 5 2 9 15 8
14 RFC Spy 9 2 5 2 15 23 8
15 Wallonne Ciney 9 2 6 1 11 19 7
16 ROC Meix-Virton 9 2 6 1 9 20 7

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 4 4 0 0 16 3 12
2 Standard Luik A 5 4 1 0 19 7 12
3 RC Genk Ladies A 6 4 2 0 19 8 12
4 AA Gent A 5 3 2 0 10 9 9
5 Club Brugge A 6 1 5 0 5 22 3
6 OH Leuven A 6 0 6 0 5 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Eendracht Aalst A 5 5 0 0 13 3 15
2 VC Moldavo A 6 4 2 0 16 13 12
3 Fem. WS Woluwe A 5 3 2 0 14 5 9
4 OH Leuven B 5 3 2 0 22 14 9
5 Famkes WDM A 5 3 2 0 15 11 9
6 VW Zwevezele A 5 3 2 0 8 7 9
7 Racing Genk B 6 3 3 0 14 12 9
8 Standard Luik B 5 2 1 2 5 4 8
9 AA Gent B 5 2 2 1 13 3 7
10 Zulte-Waregem A 5 2 2 1 7 11 7
11 Eva's Tienen A 6 1 3 2 4 10 5
12 KVC Massenhoven A 6 1 3 2 6 16 5
13 St-Ghislain T-H A 5 1 3 1 8 8 4
14 KV Mechelen A 6 1 4 1 5 13 4
15 KFC Kontich A 5 1 4 0 7 27 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht B 6 6 0 0 28 3 18
2 Svelta Melsele 6 4 1 1 27 10 13
3 KFC Wuustwezel A 6 4 1 1 31 16 13
4 Dames VK Egem 6 4 1 1 19 11 13
5 AA Gent C 6 4 2 0 21 13 12
6 Zulte-Waregem B 6 3 1 2 14 9 11
7 Club Brugge B 6 3 3 0 18 14 9
8 KSV Sottegem 6 3 3 0 11 18 9
9 Bosdam Beveren 6 2 4 0 15 19 6
10 Olsa Brakel A 6 2 4 0 12 16 6
11 St-Ghislain T-H B 6 1 3 2 12 22 5
12 Fémina WS Woluwe B 6 1 5 0 10 15 3
13 Ladies Harelbeke 6 0 4 2 8 39 2
14 ASC Havinnes 6 0 5 1 6 27 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Heist A 6 5 1 0 12 7 15
2 RFC Luik A 5 4 0 1 17 3 13
3 KVC Westerlo 5 4 1 0 18 12 12
4 VVC Brasschaat 6 4 2 0 19 9 12
5 Standard Luik C 5 3 0 2 11 6 11
6 Wall. Club Sibret B 6 3 3 0 13 12 9
7 ASE De Chastre A 5 2 1 2 8 6 8
8 Irlande Auderghem 6 2 3 1 11 16 7
9 Wolvertem Merchtem 5 2 3 0 9 13 6
10 RFC Perwez 6 2 4 0 10 10 6
11 RUS Loyers 5 1 4 0 6 12 3
12 KV Mechelen B 6 1 5 0 5 19 3
13 Eendracht Louwel 6 0 6 0 9 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2019-2020 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 2 mei 2019.

KLIK HIER.

RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Recreatief Reeks 1

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VK Valaarhof 8 5 2 1 28 19 16
2 Cantincrode 8 5 2 1 20 13 16
3 Olvac 8 5 3 0 20 12 15
4 VK Simikos 8 4 2 2 28 17 14
5 SC OLVE 8 4 2 2 24 14 14
6 FC VDP Sport 8 4 3 1 28 22 13
7 Bacwalde KSK 8 4 3 1 23 18 13
8 Nieuw Stabroek 8 4 3 1 17 22 13
9 KFC Stabelino 8 3 4 1 11 13 10
10 OXACO-Boechout B 8 3 4 1 14 17 10
11 FC Ik Dien 8 3 4 1 17 22 10
12 SVB Driehoek 8 2 4 2 14 29 8
13 Vremde 8 1 6 1 13 19 4
14 VV Ossmi 8 1 6 1 7 27 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 2

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Groenenhoek 8 7 1 0 23 7 21
2 FC Koningshof 8 6 1 1 25 11 19
3 Patro Hoevenen 8 5 2 1 19 11 16
4 K Rapid AC 8 4 2 2 25 15 14
5 Kalfort Daghet 8 4 2 2 24 23 14
6 SC Mechelen B 8 4 3 1 15 14 13
7 SK Laar 8 4 4 0 19 20 12
8 FC SEJA 7 3 2 2 21 19 11
9 VK Helderhoek 8 3 4 1 18 17 10
10 V.O.S. Reinaert 8 2 3 3 17 17 9
11 Riko-Hubertus 8 2 4 2 14 24 8
12 FC Racing Kiel 8 1 6 1 13 24 4
13 Deurne O.B. 7 1 6 0 14 26 3
14 SV Vlug Vooruit 8 1 7 0 13 32 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3A

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Balkan 8 7 1 0 27 8 21
2 ESVO 8 6 2 0 27 9 18
3 VC OLSE 8 6 2 0 28 17 18
4 FC Harrows 8 5 2 1 21 16 16
5 FC SAC 8 4 1 3 22 16 15
6 Sportkl. Brasschaat 8 4 3 1 24 19 13
7 SV Bart 8 4 3 1 26 26 13
8 Anadolu Antw. 8 3 4 1 24 44 10
9 Seaman's Chile 8 2 2 4 15 13 10
10 SV Noorse B 8 2 4 2 28 16 8
11 FC Nieuw Polonia 8 2 5 1 27 36 7
12 SV Groenendaal 8 1 5 2 15 27 5
13 FC Warriors Antw. 8 1 7 0 9 30 3
14 FC Turkgucu 8 0 6 2 12 28 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3B

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Den Orgel 8 7 0 1 48 5 22
2 Ostan 7 6 0 1 24 5 19
3 KFC Broechem B 7 6 1 0 27 10 18
4 SK Berkenrode 8 6 2 0 26 13 18
5 Vitesse Boom 7 5 2 0 26 9 15
6 FC Belgica 7 4 3 0 22 18 12
7 SK De Vrede 8 4 4 0 22 13 12
8 FC Rood Wit 7 2 4 1 17 31 7
9 SV Sint-Jozef 8 2 5 1 15 27 7
10 Boterwaag Utd 7 1 5 1 11 39 4
11 FC H.T.H. 8 1 6 1 20 34 4
12 FC Bariton 7 1 6 0 13 37 3
13 VK Albatros 7 0 7 0 10 40 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4A

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BH Ljiljani 8 7 1 0 29 12 21
2 FC Kiel-Johnnyboys 8 6 1 1 30 21 19
3 Arakora 8 5 0 3 38 22 18
4 Familia-Academia 8 5 2 1 25 15 16
5 Antw. Thunderdogs 7 4 3 0 28 16 12
6 FC Linkeroever 7 4 3 0 24 27 12
7 Fortuna Antwerp 8 4 4 0 14 24 12
8 Dynamica 8 3 3 2 27 19 11
9 SC Leugenberg 8 3 4 1 21 23 10
10 Royalle Zeezicht 8 2 5 1 17 23 7
11 FC Hemiksem TR 8 2 5 1 16 25 7
12 VC Mortsel OG C 8 1 5 2 11 25 5
13 Martinus Oost 8 1 6 1 20 32 4
14 FC Socio 8 1 6 1 20 36 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4B

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RB Elzestraat B 8 8 0 0 42 9 24
2 Union Malinese 8 6 2 0 27 20 18
3 Team Pouvri 7 5 1 1 46 19 16
4 VFL Malines 7 4 2 1 24 21 13
5 Boerenb. Broechem 7 4 2 1 23 21 13
6 FC Blaasveld 7 4 2 1 23 24 13
7 JK Goka 8 4 4 0 29 19 12
8 JK Jolika 8 3 4 1 18 23 10
9 KWB Vb. Hombeek 7 2 4 1 21 30 7
10 Vosberg Sport 7 1 4 2 14 21 5
11 Lier United 7 0 4 3 12 23 3
12 FC Lucyvo 6 0 5 1 8 19 1
13 Ludwina Bonheiden 7 0 7 0 6 44 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames A

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VK Simikos A 8 7 0 1 38 11 22
2 Oxaco-Boechout A 7 5 1 1 25 7 16
3 SV Noorse B 8 5 3 0 41 18 15
4 VV Duffel A 6 4 2 0 29 12 12
5 Vremde A 6 4 2 0 23 19 12
6 VK Valaarhof 8 4 4 0 36 20 12
7 Bacwalde 5 3 2 0 17 14 9
8 VV Ossmi 6 3 3 0 11 23 9
9 SVB Driehoek 6 2 4 0 10 15 6
10 Royalle Zeezicht 5 1 3 1 10 16 4
11 SC OLVE 6 1 4 1 7 32 4
12 VC Rijmenam 7 0 5 2 4 32 2
13 Patro Hoevenen 6 0 6 0 3 35 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames B

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs B 7 7 0 0 45 8 21
2 City Pirates Antw. 8 6 2 0 31 9 18
3 VK Kontich-Scaldis 8 5 1 2 37 17 17
4 KFC Duffel A 7 4 1 2 26 17 14
5 Oxaco-Boechout B 7 4 2 1 22 10 13
6 Cantincrode A 7 4 2 1 18 14 13
7 Vlug Vooruit B 7 2 3 2 18 13 8
8 VK Simikos B 7 2 3 2 15 16 8
9 Waarloos 4 8 2 4 2 11 20 8
10 Groenenhoek A 8 2 5 1 11 25 7
11 Ostan 7 1 4 2 9 21 5
12 Vremde B 7 0 6 1 8 51 1
13 SV Sint-Jozef A 6 0 6 0 4 34 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames C

Klassement na 8 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Grav'wzl-Schilde B 8 7 1 0 38 11 21
2 SV Noorse C 7 6 0 1 24 2 19
3 Groenenhoek B 8 6 1 1 23 9 19
4 FC Belgica 8 5 1 2 19 4 17
5 SV Groenendaal 7 5 1 1 30 10 16
6 RB Elzestraat 8 4 2 2 25 10 14
7 SV Sint-Jozef B 7 4 3 0 11 11 12
8 Cantincrode B 8 3 5 0 12 15 9
9 Den Orgel 8 2 4 2 5 14 8
10 BO Beerzel FC 7 2 5 0 9 10 6
11 Vlug Vooruit C 8 2 6 0 7 28 6
12 V.V. Duffel 8 1 6 1 11 47 4
13 GFA Sinaai C 8 1 7 0 7 25 3
14 KFC Duffel B 8 1 7 0 5 30 3

= gewonnen = verloren = gelijk



Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).