Alle Actuele Klassementen
Update: gisteren om 22:45u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: gisteren om 22:45u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Meer-Deurne-Turnhout
www.allesglas.be
Meer info...
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
info@voetbalexpress.be
Meer info...
SEIZOEN 2019-2020 - ALLE KLASSEMENTEN PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN - RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2019-2020. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Amateurreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen,
5. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2018-2019 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Lille (2) 23 18 3 2 73 20 56
2 RC. Mechelen 23 16 4 3 63 32 51
3 FC De Kempen TL A (1) 23 14 5 4 71 49 46
4 Berlaar Heikant 22 13 5 4 47 26 43
5 Berg en Dal 23 11 6 6 37 25 39
6 KFC Nijlen 23 11 6 6 42 40 39
7 Wezel Sport A 22 10 8 4 43 35 34
8 FC Oppuurs 23 10 9 4 44 49 34
9 KVV Ternesse A 23 8 9 6 34 44 30
10 KFC Antonia A 23 7 13 3 33 47 24
11 KFCE Zoersel 23 6 12 5 35 50 23
12 VC Herentals 23 5 11 7 28 42 22
13 's Gr'wezel-Schilde A 22 5 11 6 30 43 21
14 KFC Kontich A 23 4 11 8 31 48 20
15 RVC Hoboken A 22 4 15 3 27 50 15
16 Sint Dimpna A 23 2 16 5 18 56 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RC. Mechelen 3 3 0 0 9 3 9
2 KFC Lille (2) 3 2 1 0 12 4 6
3 KFC Nijlen 3 2 1 0 10 4 6
4 KVV Ternesse A 3 2 1 0 9 8 6
5 Berg en Dal 3 1 0 2 2 0 5
6 Berlaar Heikant 2 1 0 1 4 2 4
7 's Gr'wezel-Schilde A 2 1 0 1 4 3 4
8 FC De Kempen TL A (1) 3 1 1 1 8 7 4
9 KFCE Zoersel 3 1 1 1 6 6 4
10 KFC Kontich A 3 1 1 1 2 6 4
11 Wezel Sport A 2 1 1 0 4 3 3
12 KFC Antonia A 3 1 2 0 3 5 3
13 VC Herentals 3 1 2 0 3 9 3
14 RVC Hoboken A 2 0 1 1 1 2 1
15 Sint Dimpna A 3 0 3 0 0 6 0
16 FC Oppuurs 3 0 3 0 2 11 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Lille 10 9 0 1 26 6 28
2 RC. Mechelen 10 7 2 1 27 16 22
3 Berlaar Heikant 10 6 2 2 25 13 20
4 FC Oppuurs 10 5 3 2 23 16 17
5 FC De Kempen TL A (1) 10 5 3 2 24 20 17
6 Berg en Dal 10 5 3 2 16 12 17
7 KFC Nijlen 10 5 3 2 16 20 17
8 Wezel Sport A 10 4 3 3 21 15 15
9 VC Herentals 10 3 3 4 16 15 13
10 KVV Ternesse A 10 3 4 3 15 17 12
11 KFC Kontich A 10 2 5 3 18 21 9
12 KFCE Zoersel 10 2 6 2 12 24 8
13 KFC Antonia A 10 2 6 2 11 24 8
14 RVC Hoboken A 10 2 7 1 13 21 7
15 's Gr'wezel-Schilde A 10 1 6 3 12 22 6
16 Sint Dimpna A 10 1 6 3 8 21 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC De Kempen TL A 10 8 1 1 39 22 25
2 KFC Lille 10 7 2 1 35 10 22
3 RC. Mechelen 10 6 2 2 27 13 20
4 Berlaar Heikant 10 6 3 1 18 11 19
5 Berg en Dal 10 5 3 2 19 13 17
6 FC Oppuurs 10 5 3 2 19 22 17
7 Wezel Sport A 10 5 4 1 18 17 16
8 KFC Nijlen 10 4 2 4 16 16 16
9 KFC Antonia A 10 4 5 1 19 18 13
10 KVV Ternesse A 10 3 4 3 10 19 12
11 KFCE Zoersel 10 3 5 2 17 20 11
12 's Gr'wezel-Schilde A 10 3 5 2 14 18 11
13 RVC Hoboken A 10 2 7 1 13 27 7
14 KFC Kontich A 10 1 5 4 11 21 7
15 VC Herentals 10 1 6 3 9 18 6
16 Sint Dimpna A 10 1 7 2 10 29 5


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Rapid Leest 22 13 6 3 49 29 42
2 KFC Sint Job 22 11 4 7 41 26 40
3 FC Mariekerke (1) 22 12 7 3 43 30 39
4 KSK Kalmthout 22 11 5 6 42 32 39
5 VC Mortsel OG A 23 11 7 5 54 39 38
6 Loenhout SK 22 11 7 4 46 33 37
7 SK Wilrijk-JAS A 22 11 7 4 40 33 37
8 VV Duffel 22 10 8 4 47 40 34
9 FC Walem 22 10 8 4 36 29 34
10 KFC Wuustwezel 22 10 8 4 29 28 34
11 Verbr. Zwijndrecht 22 8 9 5 41 38 29
12 KFC Brasschaat (2) 22 8 9 5 35 37 29
13 GR Katelijne 23 7 10 6 43 46 27
14 KVV Achterbroek 22 6 12 4 29 39 22
15 Sporting Burcht 22 1 15 6 29 65 9
16 FC Turk Sport 22 0 18 4 8 68 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Sint Job 2 2 0 0 5 2 6
2 FC Mariekerke (1) 2 2 0 0 4 1 6
3 Loenhout SK 2 2 0 0 4 1 6
4 KSK Kalmthout 2 1 0 1 5 4 4
5 GR Katelijne 3 1 1 1 6 6 4
6 VV Duffel 2 1 1 0 5 2 3
7 FC Walem 2 1 1 0 4 2 3
8 SK Wilrijk-JAS A 2 1 1 0 4 3 3
9 Sporting Burcht 2 1 1 0 3 3 3
10 Verbr. Zwijndrecht 2 1 1 0 3 4 3
11 Rapid Leest 2 1 1 0 1 2 3
12 VC Mortsel OG A 3 1 2 0 4 5 3
13 KVV Achterbroek 2 0 1 1 1 2 1
14 FC Turk Sport 2 0 1 1 0 4 1
15 KFC Brasschaat (2) 2 0 2 0 0 3 0
16 KFC Wuustwezel 2 0 2 0 1 6 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Brasschaat 10 7 0 3 26 10 24
2 Rapid Leest 10 6 2 2 21 12 20
3 KSK Kalmthout 10 6 2 2 17 13 20
4 VC Mortsel OG A 10 5 2 3 27 17 18
5 KFC Sint Job 10 5 3 2 17 11 17
6 SK Wilrijk-JAS A 10 5 3 2 15 12 17
7 GR Katelijne 10 5 4 1 23 15 16
8 KFC Wuustwezel 10 4 3 3 14 12 15
9 VV Duffel 10 4 4 2 18 18 14
10 FC Walem 10 3 3 4 13 12 13
11 KVV Achterbroek 10 3 5 2 14 15 11
12 Verbr. Zwijndrecht 10 3 5 2 15 17 11
13 FC Mariekerke (1) 10 3 5 2 13 17 11
14 Loenhout SK 10 2 4 4 14 16 10
15 Sporting Burcht 10 0 8 2 11 31 2
16 FC Turk Sport 10 0 8 2 4 34 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Mariekerke 10 7 2 1 26 12 22
2 Loenhout SK 10 7 3 0 28 16 21
3 Rapid Leest 10 6 3 1 27 15 19
4 KFC Wuustwezel 10 6 3 1 14 10 19
5 FC Walem 10 6 4 0 19 15 18
6 VC Mortsel OG A 10 5 3 2 23 17 17
7 VV Duffel 10 5 3 2 24 20 17
8 SK Wilrijk-JAS A 10 5 3 2 21 18 17
9 KFC Sint Job 10 4 1 5 19 13 17
10 Verbr. Zwijndrecht 10 4 3 3 23 17 15
11 KSK Kalmthout 10 4 3 3 20 15 15
12 KVV Achterbroek 10 3 6 1 14 22 10
13 GR Katelijne 10 1 5 4 14 25 7
14 KFC Brasschaat 10 1 7 2 9 24 5
15 Sporting Burcht 10 0 6 4 15 31 4
16 FC Turk Sport 10 0 9 1 4 30 1


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Bevel (2) 23 19 1 3 63 16 60
2 KFC Ranst A 22 16 1 5 44 17 53
3 KBSK Retie 22 13 4 5 49 30 44
4 KSK Zandhoven 23 13 5 5 58 32 44
5 OG Vorselaar 22 10 6 6 35 25 36
6 KFC Herselt 23 11 10 2 43 38 35
7 K Merksplas SK 22 7 4 11 35 29 32
8 Lentezon Beerse 22 9 10 3 53 50 30
9 Vlimmeren Sport 22 8 8 6 31 30 30
10 Verbr. Balen 23 9 11 3 37 45 30
11 Rochus Deurne 22 7 11 4 43 50 25
12 KSK Weelde 22 6 12 4 38 49 22
13 KFC Broechem A 22 4 12 6 24 45 18
14 White Star 22 4 15 3 24 41 15
15 KSV Schriek 22 3 15 4 15 60 13
16 VV Laakdal 22 2 16 4 18 53 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Zandhoven 4 4 0 0 10 3 12
2 KFC Bevel (2) 3 2 0 1 6 1 7
3 KFC Ranst A 2 2 0 0 6 1 6
4 OG Vorselaar 3 2 1 0 6 3 6
5 KFC Herselt 3 2 1 0 5 3 6
6 K Merksplas SK 2 1 0 1 3 1 4
7 KBSK Retie 2 1 1 0 6 2 3
8 White Star 2 1 1 0 4 2 3
9 Rochus Deurne 2 1 1 0 4 4 3
10 Lentezon Beerse 2 1 1 0 2 2 3
11 KSK Weelde 3 1 2 0 5 6 3
12 Verbr. Balen 3 1 2 0 4 7 3
13 Vlimmeren Sport 2 0 2 0 0 4 0
14 KSV Schriek 2 0 2 0 0 6 0
15 VV Laakdal 2 0 2 0 0 8 0
16 KFC Broechem A 3 0 3 0 1 9 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Bevel 10 9 0 1 27 7 28
2 KFC Ranst A 10 8 0 2 16 3 26
3 Lentezon Beerse 10 7 2 1 30 14 22
4 Vlimmeren Sport 10 6 4 0 18 12 18
5 KBSK Retie 10 5 2 3 17 14 18
6 OG Vorselaar 10 5 3 2 14 8 17
7 KFC Herselt 10 5 4 1 18 14 16
8 KSK Zandhoven 10 4 4 2 18 16 14
9 K Merksplas SK 10 3 2 5 11 12 14
10 KFC Broechem A 10 3 4 3 14 13 12
11 Verbr. Balen 10 3 5 2 11 19 11
12 KSK Weelde 10 2 5 3 13 19 9
13 VV Laakdal 10 1 7 2 10 20 5
14 White Star 10 1 7 2 6 17 5
15 Rochus Deurne 10 1 7 2 10 26 5
16 KSV Schriek 10 1 8 1 5 24 4


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Bevel 10 8 1 1 30 8 25
2 KBSK Retie 10 7 1 2 26 14 23
3 KFC Ranst A 10 6 1 3 22 13 21
4 KSK Zandhoven 9 5 1 3 30 13 18
5 Rochus Deurne 10 5 3 2 29 20 17
6 Verbr. Balen 10 5 4 1 22 19 16
7 K Merksplas SK 10 3 2 5 21 16 14
8 OG Vorselaar 9 3 2 4 15 14 13
9 KFC Herselt 10 4 5 1 20 21 13
10 Vlimmeren Sport 10 2 2 6 13 14 12
11 KSK Weelde 9 3 5 1 20 24 10
12 KSV Schriek 10 2 5 3 10 30 9
13 White Star 10 2 7 1 14 22 7
14 KFC Broechem A 9 1 5 3 9 23 6
15 Lentezon Beerse 10 1 7 2 21 34 5
16 VV Laakdal 10 1 7 2 8 25 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ekeren FC 23 17 2 4 55 21 55
2 Zandvliet Sport 24 16 2 6 66 26 54
3 Minderhout VV (2) 21 15 4 2 52 28 47
4 KFC Poppel 23 14 6 3 50 34 45
5 Excel. Mariaburg A 22 11 5 6 58 46 39
6 Berchem Sport B 23 11 6 6 39 22 39
7 Wijnegem VC 21 11 6 4 41 33 37
8 KFC Meer 22 8 6 8 49 43 32
9 FC Sint Jozef 23 8 9 6 39 47 30
10 KVNA Wortel 23 7 10 6 34 34 27
11 KVV Dosko 22 5 10 7 29 52 22
12 KFC Berendrecht 23 6 13 4 39 52 22
13 K Brecht SK 24 5 13 6 28 47 21
14 Ol. Pirates DBG-A 23 5 13 5 32 55 20
15 KFC Pulle 23 5 15 3 28 47 18
16 Borsbeek Sport 23 3 15 5 33 59 14
17 K Meerle FC 23 3 15 5 25 51 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandvliet Sport 2 1 0 1 5 3 4
2 Ekeren FC 1 1 0 0 4 1 3
3 KFC Meer 1 1 0 0 4 2 3
4 Berchem Sport B 1 1 0 0 3 1 3
5 KFC Poppel 1 1 0 0 2 1 3
6 KFC Berendrecht 2 1 1 0 7 6 3
7 FC Sint Jozef 2 1 1 0 5 5 3
8 KFC Pulle 2 1 1 0 4 5 3
9 Excel. Mariaburg A 1 0 0 1 2 2 1
10 KVNA Wortel 1 0 0 1 1 1 1
11 Ol. Pirates DBG-A 1 0 0 1 1 1 1
12 Minderhout VV (2) 0 0 0 0 0 0 0
13 Wijnegem VC 0 0 0 0 0 0 0
14 K Meerle FC 1 0 1 0 2 3 0
15 Borsbeek Sport 1 0 1 0 1 2 0
16 KVV Dosko 1 0 1 0 2 4 0
17 K Brecht SK 2 0 2 0 3 9 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Minderhout VV 11 10 1 0 32 12 30
2 Ekeren FC 12 9 1 2 28 8 29
3 Wijnegem VC 11 8 2 1 23 15 25
4 Zandvliet Sport 11 7 1 3 32 13 24
5 Excel. Mariaburg A 11 5 3 3 29 23 18
6 KFC Poppel 12 6 6 0 18 21 18
7 Berchem Sport B 12 5 5 2 22 12 17
8 KFC Meer 11 4 3 4 21 20 16
9 FC Sint Jozef 11 4 3 4 19 23 16
10 K Brecht SK 11 4 4 3 18 19 15
11 KVNA Wortel 11 4 7 0 15 19 12
12 Ol. Pirates DBG-A 12 3 6 3 16 23 12
13 KFC Berendrecht 12 3 6 3 17 25 12
14 KVV Dosko 11 2 6 3 13 28 9
15 KFC Pulle 11 2 8 1 14 25 7
16 K Meerle FC 11 1 7 3 8 21 6
17 Borsbeek Sport 11 0 8 3 9 27 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zandvliet Sport 11 8 1 2 29 10 26
2 KFC Poppel 10 7 0 3 30 12 24
3 Ekeren FC 10 7 1 2 23 12 23
4 Excel. Mariaburg A 10 6 2 2 27 21 20
5 Berchem Sport B 10 5 1 4 14 9 19
6 Minderhout VV 10 5 3 2 20 16 17
7 KVNA Wortel 11 3 3 5 18 14 14
8 KFC Meer 10 3 3 4 24 21 13
9 KVV Dosko 10 3 3 4 14 20 13
10 Wijnegem VC 10 3 4 3 18 18 12
11 FC Sint Jozef 10 3 5 2 15 19 11
12 Borsbeek Sport 11 3 6 2 23 30 11
13 KFC Pulle 10 2 6 2 10 17 8
14 K Meerle FC 11 2 7 2 15 27 8
15 KFC Berendrecht 9 2 6 1 15 21 7
16 Ol. Pirates DBG-A 10 2 7 1 15 31 7
17 K Brecht SK 11 1 7 3 7 19 6


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Bonheiden 21 15 5 1 58 27 46
2 KFC Putte 23 15 7 1 58 37 46
3 KFC Katelijne A 22 13 3 6 55 30 45
4 Sporting Tisselt (2) 22 14 6 2 74 32 44
5 KSK Wavria A 22 12 5 5 39 26 41
6 KFCM Hallaar 22 12 6 4 61 40 40
7 KVS Branst 22 12 7 3 50 29 39
8 Schelle Sport 23 11 9 3 49 49 36
9 Willebroekse SV (1) 21 10 7 4 44 42 34
10 SV Aartselaar A 22 9 10 3 45 35 30
11 KV Hooikt 22 8 8 6 38 33 30
12 KFC Kontich B 22 8 14 0 50 62 24
13 Leest United 22 5 13 4 40 79 19
14 Zennester Hombeek 22 4 15 3 23 42 15
15 K Hove Sport 22 3 15 4 14 56 13
16 Nielse SV 22 0 21 1 21 100 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Putte 3 3 0 0 10 5 9
2 KFC Katelijne A 2 2 0 0 9 1 6
3 KV Hooikt 2 2 0 0 7 0 6
4 KVS Branst 2 2 0 0 5 1 6
5 KFC Kontich B 2 2 0 0 5 2 6
6 KV Bonheiden 1 1 0 0 10 0 3
7 SV Aartselaar A 2 1 1 0 7 6 3
8 KFCM Hallaar 2 1 1 0 6 5 3
9 Sporting Tisselt (2) 2 1 1 0 3 3 3
10 KSK Wavria A 2 1 1 0 3 4 3
11 Willebroekse SV (1) 1 0 1 0 1 2 0
12 Zennester Hombeek 2 0 2 0 0 4 0
13 Leest United 2 0 2 0 2 10 0
14 K Hove Sport 2 0 2 0 1 10 0
15 Nielse SV 2 0 2 0 0 11 0
16 Schelle Sport 3 0 3 0 4 9 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt 10 7 2 1 34 12 22
2 KVS Branst 10 6 1 3 25 8 21
3 KFC Katelijne A 10 6 1 3 23 15 21
4 KSK Wavria A 10 6 2 2 17 10 20
5 KV Bonheiden 10 6 3 1 19 11 19
6 Schelle Sport 10 5 3 2 24 18 17
7 KFC Putte 10 5 4 1 24 16 16
8 KFCM Hallaar 10 4 4 2 25 20 14
9 SV Aartselaar A 10 4 4 2 19 15 14
10 Leest United 10 4 5 1 19 30 13
11 KFC Kontich B 10 4 6 0 24 31 12
12 KV Hooikt 10 3 4 3 18 19 12
13 Zennester Hombeek 10 3 5 2 16 16 11
14 Willebroekse SV (1) 10 2 5 3 14 28 9
15 K Hove Sport 10 0 7 3 5 23 3
16 Nielse SV 10 0 9 1 14 48 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 8 1 1 29 12 25
2 KV Bonheiden 10 8 2 0 29 16 24
3 KFCM Hallaar 10 7 1 2 30 15 23
4 KFC Putte 10 7 3 0 24 16 21
5 Sporting Tisselt 10 6 3 1 37 17 19
6 Schelle Sport 10 6 3 1 21 22 19
7 KFC Katelijne A 10 5 2 3 23 14 18
8 KSK Wavria A 10 5 2 3 19 12 18
9 SV Aartselaar A 10 4 5 1 19 14 13
10 KVS Branst 10 4 6 0 20 20 12
11 KV Hooikt 10 3 4 3 13 14 12
12 K Hove Sport 10 3 6 1 8 23 10
13 KFC Kontich B 10 2 8 0 21 29 6
14 Leest United 10 1 6 3 19 39 6
15 Zennester Hombeek 10 1 8 1 7 22 4
16 Nielse SV 10 0 10 0 7 41 0


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Arendonk Sport (2) 22 16 2 4 62 20 52
2 Zwaluwen Olmen 22 16 3 3 61 31 51
3 FC Zwaneven 22 15 4 3 60 25 48
4 KFC Beekhoek 22 13 4 5 50 25 44
5 Excelsior Vorst 22 11 9 2 51 47 35
6 KSK Kasterlee 22 11 9 2 43 40 35
7 KFC Turnhout B 22 10 10 2 39 35 32
8 Excelsior Bouwel 22 9 10 3 47 53 30
9 KVV Rauw Sport 22 8 9 5 43 51 29
10 KFC Flandria 22 8 10 4 41 42 28
11 KVV Noordstar 22 8 10 4 41 43 28
12 VC Poederlee 22 7 9 6 42 45 27
13 Linda Olen 21 8 12 1 38 51 25
14 KFC Herenthout 23 4 14 5 30 59 17
15 KFC Mol 22 4 17 1 22 58 13
16 FC Gierle 22 3 19 0 26 71 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Arendonk Sport (2) 2 2 0 0 3 0 6
2 Excelsior Vorst 2 2 0 0 6 4 6
3 Zwaluwen Olmen 2 2 0 0 4 2 6
4 FC Zwaneven 2 1 0 1 5 1 4
5 KFC Turnhout B 2 1 0 1 6 3 4
6 KSK Kasterlee 2 1 0 1 5 2 4
7 KFC Flandria 2 1 1 0 5 3 3
8 VC Poederlee 2 1 1 0 4 3 3
9 Excelsior Bouwel 2 1 1 0 3 3 3
10 KFC Beekhoek 2 1 1 0 2 2 3
11 FC Gierle 3 1 2 0 2 7 3
12 KVV Noordstar 2 0 1 1 3 4 1
13 KVV Rauw Sport 2 0 1 1 3 4 1
14 KFC Herenthout 4 0 3 1 4 11 1
15 Linda Olen 1 0 1 0 1 2 0
16 KFC Mol 2 0 2 0 1 6 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Arendonk Sport 10 8 1 1 31 7 25
2 Zwaluwen Olmen 10 7 1 2 26 10 23
3 FC Zwaneven 10 6 3 1 23 12 19
4 KSK Kasterlee 10 6 4 0 23 18 18
5 Linda Olen 10 6 4 0 18 18 18
6 KFC Beekhoek 10 4 1 5 16 8 17
7 KVV Noordstar 10 5 4 1 19 17 16
8 KVV Rauw Sport 10 4 4 2 16 24 14
9 KFC Turnhout B 10 4 5 1 14 10 13
10 Excelsior Vorst 10 4 5 1 18 22 13
11 KFC Herenthout 10 3 4 3 16 20 12
12 KFC Flandria 10 3 5 2 17 19 11
13 Excelsior Bouwel 10 3 6 1 19 27 10
14 VC Poederlee 10 2 5 3 15 22 9
15 FC Gierle 10 2 8 0 15 31 6
16 KFC Mol 10 1 8 1 8 29 4


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Zwaneven 10 8 1 1 32 12 25
2 KFC Beekhoek 10 8 2 0 32 15 24
3 Zwaluwen Olmen 10 7 2 1 31 19 22
4 FC Arendonk Sport 10 6 1 3 28 13 21
5 Excelsior Bouwel 10 5 3 2 25 23 17
6 Excelsior Vorst 10 5 4 1 27 21 16
7 KFC Turnhout B 10 5 5 0 19 22 15
8 VC Poederlee 10 4 3 3 23 20 15
9 KVV Rauw Sport 10 4 4 2 24 23 14
10 KFC Flandria 10 4 4 2 19 20 14
11 KSK Kasterlee 10 4 5 1 15 20 13
12 KVV Noordstar 10 3 5 2 19 22 11
13 KFC Mol 10 3 7 0 13 23 9
14 Linda Olen 10 2 7 1 19 31 7
15 KFC Herenthout 9 1 7 1 10 28 4
16 FC Gierle 9 0 9 0 9 33 0


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Gooreind 23 18 3 2 71 25 56
2 Excelsior Essen 24 17 3 4 81 28 55
3 KFC Nieuwmoer 24 17 5 2 56 19 53
4 FC Merksem (1) 23 16 5 2 80 37 50
5 Putte SK 22 13 6 3 62 36 42
6 Maria-ter-Heide 23 13 9 1 53 33 40
7 KSV Wildert 23 10 8 5 56 43 35
8 's Gr'wezel-Schilde B 23 10 9 4 47 43 34
9 K Heibos SV 22 10 9 3 35 23 33
10 Sint Lenaarts B 23 10 11 2 40 50 32
11 Ekeren Donk 23 7 9 7 59 48 28
12 Olympic Essen 23 7 11 5 42 49 26
13 SV Noorse A 24 7 13 4 43 77 25
14 City Pirates B 22 5 12 5 41 57 20
15 Horendonk FC 25 6 17 2 39 82 20
16 Excel. Mariaburg B 22 3 16 3 37 89 12
17 KFC Schoten 23 0 23 0 27 130 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Gooreind 2 2 0 0 5 3 6
2 Excelsior Essen 3 2 1 0 13 5 6
3 Putte SK 1 1 0 0 6 1 3
4 FC Merksem (1) 1 1 0 0 3 1 3
5 KSV Wildert 1 1 0 0 3 1 3
6 Olympic Essen 1 1 0 0 2 1 3
7 Sint Lenaarts B 1 1 0 0 2 1 3
8 KFC Nieuwmoer 2 1 1 0 2 2 3
9 Horendonk FC 3 1 2 0 6 10 3
10 City Pirates B 1 0 0 1 1 1 1
11 SV Noorse A 2 0 1 1 2 6 1
12 's Gr'wezel-Schilde B 1 0 1 0 1 2 0
13 K Heibos SV 1 0 1 0 1 2 0
14 Maria-ter-Heide 1 0 1 0 0 1 0
15 Ekeren Donk 1 0 1 0 1 3 0
16 Excel. Mariaburg B 1 0 1 0 0 3 0
17 KFC Schoten 1 0 1 0 1 6 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Nieuwmoer 12 10 2 0 34 7 30
2 KVV Gooreind 11 9 1 1 38 13 28
3 Excelsior Essen 11 7 2 2 33 12 23
4 Putte SK 11 7 2 2 26 13 23
5 Maria-ter-Heide 11 7 4 0 25 15 21
6 K Heibos SV 11 6 3 2 20 11 20
7 's Gr'wezel-Schilde B 11 6 3 2 24 19 20
8 FC Merksem (1) 11 5 4 2 38 23 17
9 KSV Wildert 12 5 5 2 28 22 17
10 SV Noorse A 11 4 5 2 21 29 14
11 Ekeren Donk 12 4 6 2 29 28 14
12 Olympic Essen 11 4 6 1 24 28 13
13 Sint Lenaarts B 12 4 7 1 20 23 13
14 Horendonk FC 11 3 6 2 18 30 11
15 City Pirates B 11 2 7 2 14 34 8
16 Excel. Mariaburg B 11 1 9 1 16 52 4
17 KFC Schoten 12 0 12 0 17 66 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem 11 10 1 0 39 13 30
2 Excelsior Essen 10 8 0 2 35 11 26
3 KVV Gooreind 10 7 2 1 28 9 22
4 KFC Nieuwmoer 10 6 2 2 20 10 20
5 Maria-ter-Heide 11 6 4 1 28 17 19
6 Putte SK 10 5 4 1 30 22 16
7 Sint Lenaarts B 10 5 4 1 18 26 16
8 KSV Wildert 10 4 3 3 25 20 15
9 Ekeren Donk 10 3 2 5 29 17 14
10 's Gr'wezel-Schilde B 11 4 5 2 22 22 14
11 K Heibos SV 10 4 5 1 14 10 13
12 City Pirates B 10 3 5 2 26 22 11
13 SV Noorse A 11 3 7 1 20 42 10
14 Olympic Essen 11 2 5 4 16 20 10
15 Excel. Mariaburg B 10 2 6 2 21 34 8
16 Horendonk FC 11 2 9 0 15 42 6
17 KFC Schoten 10 0 10 0 9 58 0


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 25 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Wintam 23 20 1 2 124 30 62
2 Oxford Hemiksem 22 18 2 2 94 30 56
3 VVH Lippelo 21 13 1 7 75 20 46
4 K Boechoutse VV 24 14 7 3 70 36 45
5 SK Sint Amands 23 13 7 3 68 44 42
6 OXACO-Boechout A 22 12 6 4 57 40 40
7 Kalfort Puursica 22 11 10 1 42 37 34
8 RVC Hoboken B 23 10 10 3 72 57 33
9 SK Wilrijk-JAS B 23 10 10 3 51 66 33
10 SV Aartselaar B 23 9 10 4 42 50 31
11 VC Mortsel OG B 22 8 10 4 58 61 28
12 Ol. Pirates DBG-B 22 8 11 3 49 59 27
13 KSC Maccabi 22 7 12 3 39 60 24
14 Antwerpen Noord 23 4 17 2 45 102 14
15 Tubantia Borgerhout 21 4 17 0 35 92 12
16 KVK Hingene 22 3 17 2 27 82 11
17 KVV Ternesse B 22 2 18 2 27 109 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Boechoutse VV 2 2 0 0 8 3 6
2 RVC Hoboken B 1 1 0 0 11 0 3
3 KFCV Wintam 1 1 0 0 5 0 3
4 SV Aartselaar B 1 1 0 0 2 1 3
5 Antwerpen Noord 1 0 0 1 2 2 1
6 SK Wilrijk-JAS B 1 0 0 1 2 2 1
7 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
8 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0
9 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
10 Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0
11 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0
12 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0
13 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0
14 OXACO-Boechout A 1 0 1 0 1 2 0
15 Ol. Pirates DBG-B 1 0 1 0 2 6 0
16 KVV Ternesse B 1 0 1 0 0 11 0
17 SK Sint Amands 2 0 2 0 1 7 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Oxford Hemiksem 12 10 0 2 51 15 32
2 KFCV Wintam 11 10 0 1 66 15 31
3 SK Sint Amands 11 9 1 1 38 11 28
4 OXACO-Boechout A 11 6 2 3 23 14 21
5 K Boechoutse VV 12 6 3 3 32 13 21
6 VVH Lippelo 11 5 1 5 31 14 20
7 Kalfort Puursica 12 6 5 1 22 19 19
8 VC Mortsel OG B 12 5 5 2 36 33 17
9 SV Aartselaar B 11 4 5 2 19 23 14
10 SK Wilrijk-JAS B 11 4 6 1 20 34 13
11 RVC Hoboken B 11 3 5 3 32 28 12
12 KSC Maccabi 12 3 6 3 18 27 12
13 Ol. Pirates DBG-B 11 3 6 2 19 30 11
14 Tubantia Borgerhout 11 3 8 0 25 51 9
15 KVV Ternesse B 11 1 8 2 16 52 5
16 KVK Hingene 11 1 9 1 14 38 4
17 Antwerpen Noord 11 1 10 0 15 60 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCV Wintam 11 9 1 1 53 15 28
2 VVH Lippelo 10 8 0 2 44 6 26
3 Oxford Hemiksem 10 8 2 0 43 15 24
4 OXACO-Boechout A 10 6 3 1 33 24 19
5 SK Wilrijk-JAS B 11 6 4 1 29 30 19
6 K Boechoutse VV 10 6 4 0 30 20 18
7 RVC Hoboken B 11 6 5 0 29 29 18
8 Ol. Pirates DBG-B 10 5 4 1 28 23 16
9 Kalfort Puursica 10 5 5 0 20 18 15
10 SK Sint Amands 10 4 4 2 29 26 14
11 SV Aartselaar B 11 4 5 2 21 26 14
12 KSC Maccabi 10 4 6 0 21 33 12
13 VC Mortsel OG B 10 3 5 2 22 28 11
14 Antwerpen Noord 11 3 7 1 28 40 10
15 KVK Hingene 11 2 8 1 13 44 7
16 Tubantia Borgerhout 10 1 9 0 10 41 3
17 KVV Ternesse B 10 1 9 0 11 46 3


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 25 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel (1)(2) 24 19 1 4 94 23 61
2 KFC Lint 24 15 4 5 53 23 50
3 SC Mechelen A 23 15 6 2 65 34 47
4 K Reet SK 23 13 3 7 56 29 46
5 RB Elzestraat A 24 13 4 7 58 24 46
6 SK Peulis 24 13 8 3 57 35 42
7 KSK Rumst 25 12 9 4 58 48 40
8 SV Grasheide 24 12 9 3 63 35 39
9 VC Rijmenam 24 11 7 6 54 42 39
10 SK Rita Berlaar 25 12 10 3 52 48 39
11 VK Heindonk 24 9 12 3 42 45 30
12 Heffen SK 24 8 11 5 53 34 29
13 KFC Muizen 24 6 9 9 43 44 27
14 FC Suraye Utd 23 7 11 5 42 51 26
15 KSK Wavria B 24 6 16 2 48 74 20
16 KFC Katelijne B 24 4 17 3 30 87 15
17 FC Blaasveld 23 3 17 3 29 76 12
18 KFC Duffel B 24 0 24 0 14 159 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Rita Berlaar 2 2 0 0 6 4 6
2 RB Elzestraat A 1 1 0 0 5 1 3
3 KFC Muizen 1 1 0 0 2 0 3
4 SK Peulis 1 1 0 0 3 2 3
5 VC Rijmenam 1 1 0 0 2 1 3
6 KSK Rumst 2 1 1 0 5 4 3
7 BO Beerzel (1)(2) 1 0 0 1 1 1 1
8 KFC Lint 1 0 0 1 1 1 1
9 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Suraye Utd 0 0 0 0 0 0 0
11 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0
12 SC Mechelen A 0 0 0 0 0 0 0
13 KSK Wavria B 1 0 1 0 2 3 0
14 SV Grasheide 1 0 1 0 2 3 0
15 VK Heindonk 1 0 1 0 1 2 0
16 KFC Katelijne B 1 0 1 0 1 3 0
17 Heffen SK 1 0 1 0 0 2 0
18 KFC Duffel B 1 0 1 0 1 5 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BO Beerzel (1) 12 11 0 1 56 9 34
2 SC Mechelen A 12 10 1 1 41 12 31
3 K Reet SK 12 8 0 4 31 7 28
4 KFC Lint 12 8 3 1 27 12 25
5 SV Grasheide 12 7 4 1 27 12 22
6 KSK Rumst 12 7 5 0 28 24 21
7 RB Elzestraat A 12 6 4 2 22 12 20
8 VC Rijmenam 12 5 5 2 32 26 17
9 VK Heindonk 12 5 5 2 19 16 17
10 SK Peulis 12 5 5 2 21 19 17
11 KFC Muizen 12 3 3 6 21 21 15
12 Heffen SK 12 4 7 1 29 22 13
13 KSK Wavria B 12 4 7 1 24 31 13
14 FC Suraye Utd 12 4 7 1 21 32 13
15 SK Rita Berlaar 12 3 6 3 26 30 12
16 KFC Katelijne B 12 2 8 2 14 43 8
17 FC Blaasveld 12 1 11 0 11 49 3
18 KFC Duffel B 12 0 12 0 5 78 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 BO Beerzel 11 8 1 2 37 13 26
2 KFC Lint 11 7 1 3 25 10 24
3 RB Elzestraat A 11 6 0 5 31 11 23
4 SK Peulis 11 7 3 1 33 14 22
5 SK Rita Berlaar 11 7 4 0 20 14 21
6 VC Rijmenam 11 5 2 4 20 15 19
7 K Reet SK 11 5 3 3 25 22 18
8 SV Grasheide 11 5 4 2 34 20 17
9 SC Mechelen A 11 5 5 1 24 22 16
10 Heffen SK 11 4 3 4 24 10 16
11 KSK Rumst 11 4 3 4 25 20 16
12 VK Heindonk 11 4 6 1 22 27 13
13 FC Suraye Utd 11 3 4 4 21 19 13
14 KFC Muizen 11 2 6 3 20 23 9
15 FC Blaasveld 11 2 6 3 18 27 9
16 KSK Wavria B 11 2 8 1 22 40 7
17 KFC Katelijne B 11 2 8 1 15 41 7
18 KFC Duffel B 11 0 11 0 8 76 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum 24 17 4 3 63 35 54
2 Blauwvoet Oevel 23 16 2 5 70 27 53
3 FC Netezonen 23 17 5 1 53 25 52
4 Ezaart Sport 22 15 5 2 51 27 47
5 SKS Herentals 23 14 6 3 58 30 45
6 KFCV Alberta Geel 24 12 5 7 45 31 43
7 Olen United 23 11 8 4 39 31 37
8 Wezel Sport B 22 11 9 2 53 39 35
9 KFC Tongerlo 23 10 8 5 55 48 35
10 KVC Booischot 22 10 10 2 41 44 32
11 KFC Zammel 23 9 13 1 27 34 28
12 Immer Voort FC 22 7 14 1 36 57 22
13 KFC Ramsel 23 7 16 0 29 46 21
14 SAV Sint Dimpna B 23 6 14 3 26 48 21
15 KFC Heultje 23 5 16 2 32 59 17
16 KSC Wiekevorst 22 3 17 2 21 58 11
17 Rosselaar-Hulsen 23 2 20 1 22 82 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Heultje 2 2 0 0 6 4 6
2 FC Punt-Larum 3 1 0 2 8 6 5
3 KFCV Alberta Geel 3 1 1 1 6 6 4
4 FC Netezonen 1 1 0 0 6 1 3
5 KSC Wiekevorst 1 1 0 0 3 1 3
6 SKS Herentals 1 1 0 0 2 0 3
7 Ezaart Sport 1 1 0 0 3 2 3
8 Wezel Sport B 1 1 0 0 2 1 3
9 KFC Tongerlo 2 1 1 0 6 5 3
10 KVC Booischot 1 0 0 1 2 2 1
11 Blauwvoet Oevel 1 0 1 0 2 3 0
12 KFC Zammel 1 0 1 0 1 2 0
13 Olen United 1 0 1 0 1 2 0
14 KFC Ramsel 1 0 1 0 1 3 0
15 SAV Sint Dimpna B 1 0 1 0 0 2 0
16 Rosselaar-Hulsen 1 0 1 0 2 5 0
17 Immer Voort FC 2 0 2 0 4 10 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Blauwvoet Oevel 12 9 0 3 34 10 30
2 Ezaart Sport 11 9 0 2 27 10 29
3 KFCV Alberta Geel 11 8 1 2 24 8 26
4 FC Punt-Larum 11 8 3 0 26 14 24
5 FC Netezonen 11 8 3 0 21 11 24
6 KFC Tongerlo 12 5 2 5 29 24 20
7 Olen United 12 5 3 4 22 17 19
8 KVC Booischot 11 5 6 0 25 30 15
9 Wezel Sport B 11 4 5 2 31 22 14
10 SKS Herentals 11 4 5 2 25 19 14
11 KFC Ramsel 11 4 7 0 13 21 12
12 KFC Zammel 11 4 7 0 10 19 12
13 SAV Sint Dimpna B 11 3 7 1 15 22 10
14 Immer Voort FC 10 2 7 1 15 25 7
15 Rosselaar-Hulsen 12 2 10 0 9 40 6
16 KFC Heultje 11 1 8 2 11 25 5
17 KSC Wiekevorst 11 1 8 2 9 29 5


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SKS Herentals 11 9 1 1 31 11 28
2 FC Punt-Larum 10 8 1 1 29 15 25
3 FC Netezonen 11 8 2 1 26 13 25
4 Blauwvoet Oevel 10 7 1 2 34 14 23
5 Wezel Sport B 10 6 4 0 20 16 18
6 Olen United 10 6 4 0 16 12 18
7 KVC Booischot 10 5 4 1 14 12 16
8 KFC Zammel 11 5 5 1 16 13 16
9 Ezaart Sport 10 5 5 0 21 15 15
10 Immer Voort FC 10 5 5 0 17 22 15
11 KFCV Alberta Geel 10 3 3 4 15 17 13
12 KFC Tongerlo 9 4 5 0 20 19 12
13 SAV Sint Dimpna B 11 3 6 2 11 24 11
14 KFC Ramsel 11 3 8 0 15 22 9
15 KFC Heultje 10 2 8 0 15 30 6
16 KSC Wiekevorst 10 1 9 0 9 28 3
17 Rosselaar-Hulsen 10 0 9 1 11 37 1


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 De Kempen TL - B 22 17 3 2 56 19 53
2 KFC Halle 23 16 2 5 56 21 53
3 KFC Grobbendonk 24 16 3 5 83 34 53
4 KSV Oud Turnhout 22 13 2 7 58 22 46
5 KVC Oostmalle 25 13 5 7 74 39 46
6 KSK Oosthoven (2) 21 13 2 6 62 22 45
7 Alberta FC Schilde 22 11 7 4 49 40 37
8 KFCH Pulderbos 24 9 9 6 42 39 33
9 KSK Oelegem 23 9 11 3 52 55 30
10 Wechelderzande 22 7 10 5 40 42 26
11 KVK Westmalle 22 7 13 2 30 42 23
12 KFC Antonia B 23 6 14 3 51 83 21
13 Racing Emblem 22 5 12 5 30 51 20
14 Kessel United 23 5 15 3 35 85 18
15 HIH Turnhout 23 5 16 2 28 55 17
16 KFC Ranst B 23 4 15 4 22 69 16
17 MLK Lichtaart 22 2 19 1 22 72 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Grobbendonk 2 2 0 0 6 2 6
2 KFCH Pulderbos 2 1 0 1 4 2 4
3 KSV Oud Turnhout 2 1 0 1 4 2 4
4 KVC Oostmalle 3 1 1 1 9 7 4
5 De Kempen TL - B 1 1 0 0 4 0 3
6 KSK Oelegem 1 1 0 0 3 0 3
7 Alberta FC Schilde 1 1 0 0 3 2 3
8 KFC Halle 2 1 1 0 6 5 3
9 MLK Lichtaart 2 0 1 1 2 5 1
10 KSK Oosthoven (2) 0 0 0 0 0 0 0
11 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
12 HIH Turnhout 1 0 1 0 2 4 0
13 KFC Ranst B 1 0 1 0 1 3 0
14 KVK Westmalle 1 0 1 0 0 2 0
15 KFC Antonia B 1 0 1 0 3 6 0
16 Kessel United 1 0 1 0 0 3 0
17 Racing Emblem 1 0 1 0 0 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven 11 9 0 2 39 9 29
2 KFC Halle 11 8 1 2 28 8 26
3 KFC Grobbendonk 11 7 2 2 44 17 23
4 KVC Oostmalle 12 7 3 2 35 17 23
5 De Kempen TL - B 11 7 3 1 19 14 22
6 KSV Oud Turnhout 11 6 1 4 33 16 22
7 Alberta FC Schilde 10 5 2 3 25 15 18
8 Wechelderzande 12 5 4 3 25 19 18
9 KSK Oelegem 11 5 5 1 27 27 16
10 KVK Westmalle 11 4 6 1 18 23 13
11 KFCH Pulderbos 12 3 5 4 15 18 13
12 Racing Emblem 11 2 5 4 16 26 10
13 Kessel United 12 3 8 1 14 42 10
14 KFC Antonia B 11 2 7 2 20 46 8
15 HIH Turnhout 11 2 8 1 15 28 7
16 KFC Ranst B 11 2 8 1 8 32 7
17 MLK Lichtaart 11 1 10 0 9 33 3


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 De Kempen TL - B 10 9 0 1 33 5 28
2 KFC Halle 10 7 0 3 22 8 24
3 KFC Grobbendonk 11 7 1 3 33 15 24
4 KSV Oud Turnhout 9 6 1 2 21 4 20
5 KVC Oostmalle 10 5 1 4 30 15 19
6 KFCH Pulderbos 10 5 4 1 23 19 16
7 KSK Oosthoven 10 4 2 4 23 13 16
8 Alberta FC Schilde 11 5 5 1 21 23 16
9 KFC Antonia B 11 4 6 1 28 31 13
10 KSK Oelegem 11 3 6 2 22 28 11
11 KVK Westmalle 10 3 6 1 12 17 10
12 Racing Emblem 10 3 6 1 14 21 10
13 HIH Turnhout 11 3 7 1 11 23 10
14 KFC Ranst B 11 2 6 3 13 34 9
15 Wechelderzande 10 2 6 2 15 23 8
16 Kessel United 10 2 6 2 21 40 8
17 MLK Lichtaart 9 1 8 0 11 34 3


Dames 1e Provinciale

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vosselaar VV 21 19 0 2 121 24 59
2 SV Noorse A 21 16 4 1 76 31 49
3 KFC Kontich B 22 11 6 5 50 39 38
4 Blauwvoet Oevel 21 11 7 3 58 44 36
5 Hoogstraten VV A 20 10 8 2 55 50 32
6 VC Moldavo B 21 9 9 3 50 44 30
7 FC V.D.P. A 21 9 11 1 42 57 28
8 FC Ik Dien A 22 8 11 3 40 66 27
9 KFC Wuustwezel B 21 8 13 0 42 63 24
10 Loenhout SK A 21 7 11 3 29 43 24
11 K Hove Sport 21 7 12 2 34 53 23
12 VVC Brasschaat B 21 6 11 4 34 57 22
13 KVK Westmalle A 20 5 13 2 32 58 17
14 FC Antwerp Girls 21 5 15 1 32 66 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs A 19 15 2 2 120 36 47
2 SC Mechelen 17 12 0 5 74 14 41
3 Berchem Sport A 18 11 3 4 57 31 37
4 KSK Weelde 18 10 4 4 71 59 34
5 VVC Brasschaat C 18 8 7 3 46 46 27
6 KFC Zammel 18 7 5 6 60 44 27
7 Arendonk Sport A 17 6 4 7 35 31 25
8 's Grav'wzl-Schilde A 18 7 8 3 38 49 24
9 KFC Wuustwezel C 18 4 11 3 28 53 15
10 Berlaar Heikant 18 3 13 2 42 66 11
11 Zwarte Leeuw 17 1 12 4 28 89 7
12 KVC Oostmalle 18 1 16 1 29 110 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Bevel 19 14 3 2 89 24 44
2 KFC Kontich C 17 13 1 3 74 17 42
3 Zennester Hombeek 18 11 3 4 69 29 37
4 KVC Houtvenne 17 8 2 7 59 22 31
5 KFC Broechem 17 9 7 1 56 33 28
6 FC Netezonen 18 8 6 4 56 30 28
7 KFC Nijlen 18 8 8 2 60 39 26
8 Immer Voort FC 18 8 10 0 61 49 24
9 FC Oppuurs 17 7 8 2 46 53 23
10 KVV Noordstar 17 3 10 4 31 39 13
11 Verbr. Zwijndrecht 19 2 17 0 34 142 6
12 Berchem Sport B 17 0 16 1 2 160 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Schoonbroek 21 19 1 1 100 21 58
2 KFC Beekhoek 21 18 2 1 73 20 55
3 Horendonk FC 21 15 4 2 75 28 47
4 Vlug Vooruit A 21 13 8 0 71 40 39
5 FC Gierle 22 9 7 6 60 54 33
6 FC Sint Jozef 21 9 8 4 58 49 31
7 FC De Kempen TL 21 9 9 3 42 38 30
8 KVNA Wortel 21 8 9 4 40 48 28
9 KFCE Zoersel 21 8 11 2 38 62 26
10 Loenhout SK B 21 7 12 2 33 68 23
11 KFC Flandria 21 7 13 1 56 80 22
12 Massenhoven B 21 6 13 2 40 71 20
13 Zandhoven SK 21 2 17 2 37 90 8
14 K Brecht SK 22 1 17 4 28 82 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Racing Emblem 19 16 2 1 71 22 49
2 KSK Heist B 19 16 3 0 132 9 48
3 KFC Ranst 18 15 2 1 124 28 46
4 KFC Berendrecht 19 10 6 3 54 56 33
5 KFC Schoten 19 9 5 5 53 26 32
6 Hoogstraten VV C 18 8 8 2 56 73 26
7 KSK Rumst 19 8 10 1 31 49 25
8 FC Ik Dien B 19 7 11 1 41 65 22
9 KFCV Wintam 19 5 10 4 37 66 19
10 K Ternesse VV 19 5 12 2 32 71 17
11 FC V.D.P. B 19 1 16 2 17 112 5
12 KVK Hingene 19 0 15 4 4 75 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Moldavo C 18 16 1 1 166 17 49
2 Vlimmeren Sport 17 12 3 2 82 18 38
3 Hoogstraten VV B 17 10 3 4 89 40 34
4 White Star 17 9 7 1 51 51 28
5 VC Herentals 17 8 5 4 92 38 28
6 KFC Wuustwezel D 17 9 8 0 42 55 27
7 KVK Westmalle B 18 7 10 1 40 61 22
8 Arendonk Sport B 17 6 9 2 34 70 20
9 SAV Sint Dimpna 17 5 11 1 31 60 16
10 Rauw Sport 17 3 12 2 29 52 11
11 Alberta FC Schilde 18 1 17 0 11 205 3

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2019 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC De Kempen TL A 4 3 0 1 17 3 10
2 KFC Kontich A 4 3 0 1 16 3 10
3 KFC Sint Job 4 3 0 1 13 3 10
4 KFC Broechem A 4 3 1 0 5 3 9
5 KFC Lille 4 2 1 1 11 4 7
6 RVC Hoboken 4 2 1 1 8 5 7
7 KFC Ranst A 4 2 1 1 8 6 7
8 KFC Antonia A 4 2 1 1 7 5 7
9 Rochus Deurne 4 2 1 1 10 9 7
10 K Merksplas A 4 2 1 1 7 7 7
11 KSK Kalmthout 4 2 1 1 8 10 7
12 Vlimmeren Sport 4 2 2 0 5 7 6
13 Loenhout SK 4 2 2 0 7 12 6
14 White Star 4 2 2 0 5 11 6
15 Verbr. Zwijndrecht 4 1 1 2 5 5 5
16 KFCE Zoersel 4 1 2 1 4 5 4
17 Lentezon Beerse 4 1 2 1 5 7 4
18 Sporting Burcht 4 1 2 1 8 11 4
19 's Grav'wzl-Schilde A 4 1 3 0 6 6 3
20 KVV Ternesse A 4 1 3 0 9 10 3
21 KFC Brasschaat 4 1 3 0 7 15 3
22 KFC Wuustwezel 4 0 3 1 3 8 1
23 KVV Achterbroek 4 0 3 1 4 11 1
24 KSK Weelde 4 0 3 1 6 18 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Wezel Sport 4 4 0 0 11 2 12
2 Racing Mechelen 4 4 0 0 11 3 12
3 Heikant Berlaar 4 4 0 0 13 6 12
4 Berg en Dal VV 4 3 0 1 12 6 10
5 Sint Dimpna A 4 3 1 0 15 5 9
6 Rapid Leest 4 3 1 0 16 10 9
7 KFC Herselt 4 3 1 0 9 7 9
8 OG Vorselaar 4 2 1 1 15 7 7
9 Zandhovense SK 4 2 1 1 10 7 7
10 Verbr. Balen 4 2 1 1 9 8 7
11 GR Katelijne 4 2 2 0 6 4 6
12 VC Mortsel OG A 4 2 2 0 10 9 6
13 KFC Bevel 4 2 2 0 6 5 6
14 FC Oppuurs 4 2 2 0 8 10 6
15 SK Wilrijk-JAS 4 1 1 2 9 8 5
16 KBSK Retie 4 1 2 1 9 9 4
17 VC Herentals 4 1 2 1 6 9 4
18 VV Laakdal 4 1 3 0 6 8 3
19 FC Mariekerke 4 1 3 0 5 12 3
20 FC Turk Sport Antw. 4 1 3 0 5 17 3
21 FC Walem 4 0 4 0 6 11 0
22 KVV Duffel 4 0 4 0 5 13 0
23 KFC Nijlen 4 0 4 0 7 17 0
24 KSV Schriek 4 0 4 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport B 4 4 0 0 25 2 12
2 Exc. Mariaburg A 4 4 0 0 24 6 12
3 Ol. Pirates DBG A 4 4 0 0 20 4 12
4 Borsbeek Sport 4 4 0 0 16 2 12
5 K Putte SK 4 4 0 0 14 3 12
6 Zandvliet Sport 4 3 0 1 19 5 10
7 KFC Nieuwmoer 4 3 0 1 17 4 10
8 Wijnegem VC 4 3 0 1 14 4 10
9 Excelsior Essen 4 3 1 0 11 7 9
10 Ol. Pirates DBG B 4 3 1 0 10 10 9
11 KSK Ekeren-Donk 4 2 1 1 6 7 7
12 FC Ekeren 4 2 2 0 14 8 6
13 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 2 0 12 7 6
14 K Brecht SK 4 2 2 0 11 10 6
15 K Heibos SV 4 2 2 0 5 6 6
16 FC Merksem 4 2 2 0 12 14 6
17 VC Mortsel OG B 4 2 2 0 6 11 6
18 KFC Halle 4 2 2 0 6 13 6
19 KFC Berendrecht 4 1 2 1 8 7 4
20 City Pirates B 4 1 2 1 7 6 4
21 K Gooreind VV 4 1 2 1 5 11 4
22 KSV Wildert 4 1 2 1 8 15 4
23 's Grav'wzl-Schilde B 4 1 3 0 9 10 3
24 Horendonk FC 4 1 3 0 8 9 3
25 FC Antwerpen Noord 4 1 3 0 12 15 3
26 SV Noorse A 4 1 3 0 7 12 3
27 KFC Antonia B 4 1 3 0 7 13 3
28 Maria-ter-Heide 4 1 3 0 7 14 3
29 Alberta Schiilde A 4 1 3 0 5 14 3
30 Exc. Mariaburg B 4 1 3 0 5 14 3
31 Olympic Essen 4 1 3 0 5 15 3
32 KFC Schoten SK 4 0 4 0 0 12 0
33 KVV Ternesse B 4 0 4 0 5 25 0
34 Tubantia Borgerhout 4 0 4 0 1 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Willebroekse SV 4 4 0 0 22 4 12
2 Schelle Sport 4 4 0 0 23 9 12
3 KFC Volh. Wintam 4 4 0 0 17 4 12
4 K Boechoutse VV 4 4 0 0 16 3 12
5 Oxford Hemiksem 4 4 0 0 13 6 12
6 KFC Lint 4 3 0 1 12 2 10
7 RB Elzestraat A 4 3 0 1 11 5 10
8 VK Heindonk 4 3 1 0 20 12 9
9 SV Aartselaar B 4 3 1 0 14 6 9
10 VVH Lippelo 4 2 1 1 22 10 7
11 Sporting Tisselt 4 2 1 1 14 7 7
12 KFC Katelijne A 4 2 1 1 12 7 7
13 KFC Kontich B 4 2 1 1 11 7 7
14 KVS Branst 4 2 1 1 9 7 7
15 SV Aartselaar A 4 2 2 0 4 4 6
16 SK Wilrijk-JAS B 4 2 2 0 9 15 6
17 Nielse SV 4 1 1 2 9 13 5
18 RVC Hoboken B 4 1 2 1 8 10 4
19 FC Blaasveld 4 1 2 1 5 7 4
20 Heffen SK 4 1 2 1 9 15 4
21 K Hove Sport 4 1 2 1 3 9 4
22 KFC Katelijne B 4 1 2 1 7 14 4
23 FC Oxaco-Boechout 4 1 3 0 13 12 3
24 KSC Maccabi 4 1 3 0 11 14 3
25 Leest United 4 1 3 0 6 9 3
26 Kalfort Puursica 4 1 3 0 10 14 3
27 Zennester Hombeek 4 1 3 0 7 11 3
28 K Reet SK 4 0 2 2 4 9 2
29 SC Mechelen A 4 0 2 2 7 17 2
30 KSK Rumst 4 0 3 1 10 19 1
31 FC Suraye Utd. Mech. 4 0 3 1 5 15 1
32 SK Sint Amands 4 0 3 1 2 13 1
33 KVK Hingene 4 0 3 1 7 20 1
34 KFC Duffel B 4 0 4 0 2 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Noordstar VV 4 4 0 0 18 4 12
2 FC Punt-Larum 4 4 0 0 13 4 12
3 SK Rita Berlaar 4 3 0 1 13 7 10
4 KFC Ramsel 4 3 0 1 11 8 10
5 KVC Booischot 4 3 1 0 12 3 9
6 KFC Herenthout 4 3 1 0 10 4 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 11 7 9
8 KFC Putte 4 3 1 0 9 6 9
9 KSK Wavria A 4 3 1 0 5 2 9
10 KFC Zammel 4 3 1 0 5 6 9
11 KV Hooikt 4 2 1 1 8 8 7
12 KV Bonheiden 4 2 2 0 19 7 6
13 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 14 12 6
14 FC Netezonen 4 2 2 0 9 7 6
15 SV Grasheide 4 2 2 0 8 7 6
16 SKS Herentals 4 2 2 0 6 6 6
17 VC Rijmenam 4 2 2 0 5 5 6
18 KFC Pulle 4 2 2 0 9 10 6
19 Blauwvoet Oevel 4 2 2 0 7 8 6
20 KFC Linda Olen 4 2 2 0 9 11 6
21 BO Beerzel 4 2 2 0 10 14 6
22 KFC Heultje 4 2 2 0 10 15 6
23 Excelsior Bouwel 4 1 1 2 16 9 5
24 Immer Voort FC 4 1 2 1 10 8 4
25 KSK Oelegem 4 1 2 1 9 10 4
26 KFC Tongerlo 4 1 3 0 6 8 3
27 SK Peulis 4 1 3 0 6 10 3
28 Racing Emblem 4 0 1 3 7 8 3
29 SC Wiekevorst 4 0 3 1 4 8 1
30 Kessel United 4 0 3 1 6 12 1
31 KFC Muizen 4 0 3 1 3 20 1
32 KSK Wavria B 4 0 3 1 3 21 1
33 Excelsior Vorst 4 0 4 0 6 13 0
34 KFC Ranst B 4 0 4 0 3 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Oud Turnhout 4 3 0 1 13 2 10
2 FC Sint Jozef 4 3 0 1 13 4 10
3 FC De Kempen TL B 4 3 1 0 13 4 9
4 Minderhout VV 4 3 1 0 7 7 9
5 Arendonk Sport 4 2 0 2 7 1 8
6 VC Poederlee 4 2 0 2 4 0 8
7 FC Gierle 4 2 0 2 9 6 8
8 FC Zwaneven 4 2 1 1 12 3 7
9 KFC Meer 4 2 1 1 12 7 7
10 KSK Oosthoven 4 2 1 1 11 7 7
11 KFC Beekhoek 4 2 1 1 8 5 7
12 KFC Mol 4 2 1 1 8 6 7
13 KFC Turnhout B 4 2 1 1 6 6 7
14 KFCV Alberta 4 2 1 1 8 9 7
15 KVC Oostmalle 4 2 2 0 13 6 6
16 Wechelderzande 4 2 2 0 11 9 6
17 K Meerle FC 4 2 2 0 11 11 6
18 Sint Dimpna B 4 2 2 0 6 12 6
19 KVNA Wortel 4 1 1 2 8 6 5
20 KVV Dosko 4 1 1 2 7 6 5
21 KV Westmalle 4 1 1 2 9 9 5
22 MLK Lichtaart 4 1 1 2 7 7 5
23 KSK Kasterlee 4 1 2 1 8 7 4
24 KFC Flandria 4 1 2 1 4 6 4
25 Wezel Sport B 4 1 2 1 4 10 4
26 KVV Rauw Sport 4 1 2 1 3 12 4
27 Zwaluwen Olmen 4 1 3 0 11 8 3
28 KFCH Pulderbos 4 1 3 0 6 16 3
29 Olen United 4 0 2 2 5 10 2
30 Ezaart Sport 4 0 3 1 6 14 1
31 Rosselaar-Hulsen 4 0 3 1 3 14 1
32 HIH Turnhout 4 0 3 1 2 17 1
33 KFC Poppel 4 0 4 0 5 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2019 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Gr 1 BVA Vrouwen - Gr 2 BVA Vrouwen - Gr 3 BVA Vrouwen - Gr 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 4 4 0 0 17 1 12
2 KFC Wuustwezel B 4 4 0 0 12 5 12
3 FC Antwerp Girls 4 3 1 0 15 6 9
4 KFC Wuustwezel C 4 3 1 0 5 7 9
5 Loenhout SK A 4 2 2 0 6 3 6
6 KSK 's Gravenwezel A 4 2 2 0 6 6 6
7 VVC Brasschaat C 4 1 3 0 5 8 3
8 VVC Brasschaat B 4 1 3 0 5 12 3
9 SV Vlug Vooruit 4 0 4 0 6 17 0
10 KFC Schoten A 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 4 3 0 1 20 4 10
2 K Hove Sport 4 3 0 1 17 5 10
3 SC Mechelen 4 3 1 0 12 2 9
4 FC Ik Dien A 4 2 2 0 22 14 6
5 KFC Kontich C 4 2 2 0 11 16 6
6 Davo Puurs A 4 1 3 0 8 14 3
7 FC V.D.P. A 4 1 3 0 7 14 3
8 Berchem Sport A 4 0 4 0 4 32 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 4 4 0 0 29 3 12
2 KFC Broechem 4 4 0 0 14 3 12
3 KFC Zammel 4 3 0 1 13 3 10
4 KFC Ranst A 4 3 1 0 16 9 9
5 Massenhoven B 4 1 3 0 6 17 3
6 KFC Bevel 4 0 3 1 4 8 1
7 K Noordstar VV 4 0 4 0 3 22 0
8 Berlaar Heikant 4 0 4 0 5 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 47 4 12
2 VC Moldavo B 4 3 1 0 19 7 9
3 VC Moldavo C 4 3 1 0 10 13 9
4 Hoogstraten A 4 3 1 0 12 17 9
5 Arendonk Sport A 4 2 2 0 9 12 6
6 KV Westmalle A 4 2 2 0 10 23 6
7 KSK Weelde 4 1 3 0 10 15 3
8 FC Schoonbroek 4 1 3 0 8 15 3
9 KFC Zwarte Leeuw 4 1 3 0 4 11 3
10 KVC Oostmalle 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Deinze 22 18 2 2 45 14 56
2 Thes Sport KVV 22 12 4 6 32 21 42
3 KSK Heist 22 11 6 5 27 19 38
4 Patro Eisden MM 22 10 7 5 23 18 35
5 FC Seraing 20 9 5 6 37 26 33
6 RWD Molenbeek 22 9 8 5 22 21 32
7 Dessel Sport 22 8 7 7 29 22 31
8 Rupel Boom FC 22 7 7 8 31 28 29
9 FC Dender 21 7 9 5 31 32 26
10 Charleroi-Farciennes 22 7 10 5 24 31 26
11 RFC Luik 21 6 8 7 29 36 25
12 La Louvière Centre 22 6 10 6 34 47 24
13 URSL Visé 21 5 8 8 28 34 23
14 AFC Tubeke 22 6 12 4 18 36 22
15 Lierse Kempenzonen 22 5 12 5 24 30 20
16 Winkel Sport SE 21 2 13 6 19 38 12

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Knokke (1)(2) 21 18 1 2 48 13 56
2 KFC Mandel Utd 22 13 6 3 49 27 42
3 KSK Ronse 21 13 6 2 41 23 41
4 KSV Oudenaarde 22 12 7 3 49 42 39
5 Sparta Petegem 22 10 6 6 46 35 36
6 FC Gullegem 22 10 6 6 33 27 36
7 Racing Club Gent 21 10 6 5 34 27 35
8 KSKV Zwevezele 22 10 7 5 38 24 35
9 RC Harelbeke 22 9 9 4 27 34 31
10 SC Dikkelvenne 21 8 10 3 30 33 27
11 KSV Temse 22 6 11 5 22 37 23
12 VK Westhoek 21 6 14 1 22 45 19
13 KFC Merelbeke 21 4 11 6 23 36 18
14 KSCT Menen 21 4 13 4 24 43 16
15 SK Sint Niklaas 22 4 14 4 19 43 16
16 VW Hamme 21 3 13 5 30 46 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mandel Utd 2 2 0 0 2 0 6
2 Sparta Petegem 2 1 0 1 4 2 4
3 KSK Ronse 1 1 0 0 3 0 3
4 RFC Knokke (1)(2) 1 1 0 0 2 0 3
5 SC Dikkelvenne 1 1 0 0 2 0 3
6 VK Westhoek 1 1 0 0 4 3 3
7 KSV Temse 2 1 1 0 3 2 3
8 KSKV Zwevezele 2 0 0 2 2 2 2
9 RC Harelbeke 2 0 0 2 2 2 2
10 SK Sint Niklaas 2 0 0 2 1 1 2
11 VW Hamme 1 0 0 1 0 0 1
12 KFC Merelbeke 1 0 1 0 1 3 0
13 Racing Club Gent 1 0 1 0 0 2 0
14 KSCT Menen 1 0 1 0 0 3 0
15 KSV Oudenaarde 2 0 2 0 3 5 0
16 FC Gullegem 2 0 2 0 0 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Knokke (1) 10 10 0 0 23 5 30
2 FC Gullegem 10 6 2 2 19 11 20
3 KSV Oudenaarde 10 6 2 2 25 21 20
4 KFC Mandel Utd 10 6 3 1 24 15 19
5 KSK Ronse 10 6 3 1 21 12 19
6 KSKV Zwevezele 10 5 4 1 19 15 16
7 Racing Club Gent 10 4 3 3 17 14 15
8 Sparta Petegem 10 3 3 4 23 21 13
9 SC Dikkelvenne 10 4 6 0 15 19 12
10 SK Sint Niklaas 10 3 6 1 10 18 10
11 VK Westhoek 10 3 6 1 10 18 10
12 RC Harelbeke 10 3 7 0 10 21 9
13 KFC Merelbeke 10 2 5 3 9 12 9
14 KSCT Menen 10 2 5 3 10 17 9
15 KSV Temse 10 2 5 3 9 16 9
16 VW Hamme 10 2 7 1 14 23 7


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Knokke 10 7 1 2 23 8 23
2 Racing Club Gent 10 6 2 2 17 11 20
3 RC Harelbeke 10 6 2 2 15 11 20
4 Sparta Petegem 10 6 3 1 19 12 19
5 KSK Ronse 10 6 3 1 17 11 19
6 KSV Oudenaarde 10 6 3 1 21 16 19
7 KFC Mandel Utd 10 5 3 2 23 12 17
8 KSKV Zwevezele 10 5 3 2 17 7 17
9 FC Gullegem 10 4 2 4 14 12 16
10 SC Dikkelvenne 10 3 4 3 13 14 12
11 KSV Temse 10 3 5 2 10 19 11
12 KFC Merelbeke 10 2 5 3 13 21 9
13 KSCT Menen 10 2 7 1 14 23 7
14 VK Westhoek 10 2 8 0 8 24 6
15 VW Hamme 10 1 6 3 16 23 6
16 SK Sint Niklaas 10 1 8 1 8 24 4


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Tienen (1) 21 13 6 2 38 24 41
2 Eendracht Aalst 21 12 5 4 37 20 40
3 Bocholter VV 20 11 4 5 32 19 38
4 Cappellen RFC 19 10 5 4 30 18 34
5 KVV Vosselaar 20 10 9 1 30 24 31
6 Sporting Hasselt 20 8 5 7 26 27 31
7 RC Hades Hasselt 20 8 7 5 29 27 29
8 SK Londerzeel (2) 21 7 8 6 28 28 27
9 Diegem Sport 19 7 8 4 21 24 25
10 ASV Geel 20 6 9 5 23 28 23
11 Berchem Sport A 20 5 8 7 27 32 22
12 Hoogstraten VV 20 6 11 3 25 29 21
13 Pepingen-Halle 20 5 9 6 20 28 21
14 Spouwen-Mopertingen 21 6 13 2 20 46 20
15 Olympia Wijgmaal 20 4 11 5 25 37 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Eendracht Aalst 3 3 0 0 8 0 9
2 KVK Tienen (1) 2 2 0 0 7 4 6
3 Cappellen RFC 1 1 0 0 2 0 3
4 Pepingen-Halle 1 1 0 0 2 1 3
5 Spouwen-Mopertingen 2 1 1 0 1 3 3
6 Berchem Sport A 1 0 0 1 1 1 1
7 Olympia Wijgmaal 1 0 0 1 1 1 1
8 SK Londerzeel (2) 2 0 1 1 3 4 1
9 ASV Geel 2 0 1 1 1 2 1
10 Sporting Hasselt 2 0 1 1 1 3 1
11 Hoogstraten VV 2 0 1 1 1 4 1
12 Diegem Sport 0 0 0 0 0 0 0
13 KVV Vosselaar 1 0 1 0 1 2 0
14 Bocholter VV 1 0 1 0 2 4 0
15 RC Hades Hasselt 1 0 1 0 0 2 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Londerzeel 9 5 1 3 12 6 18
2 Bocholter VV 9 5 2 2 12 9 17
3 Eendracht Aalst 9 5 2 2 11 10 17
4 KVV Vosselaar 10 5 4 1 19 11 16
5 Diegem Sport 10 4 2 4 12 9 16
6 Cappellen RFC 9 4 2 3 11 9 15
7 Hoogstraten VV 9 4 3 2 14 9 14
8 KVK Tienen (1) 9 4 3 2 16 12 14
9 Sporting Hasselt 9 3 2 4 13 11 13
10 Berchem Sport A 10 3 3 4 14 14 13
11 ASV Geel 9 3 4 2 10 13 11
12 RC Hades Hasselt 10 3 5 2 12 14 11
13 Pepingen-Halle 9 1 4 4 6 10 7
14 Spouwen-Mopertingen 10 1 7 2 7 23 5
15 Olympia Wijgmaal 9 0 6 3 4 13 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Tienen 10 7 3 0 15 8 21
2 Bocholter VV 10 6 1 3 18 6 21
3 RC Hades Hasselt 9 5 1 3 17 11 18
4 Sporting Hasselt 9 5 2 2 12 13 17
5 Cappellen RFC 9 5 3 1 17 9 16
6 KVV Vosselaar 9 5 4 0 10 11 15
7 Eendracht Aalst 9 4 3 2 18 10 14
8 Olympia Wijgmaal 10 4 5 1 20 23 13
9 Spouwen-Mopertingen 9 4 5 0 12 20 12
10 ASV Geel 9 3 4 2 12 13 11
11 Pepingen-Halle 10 3 5 2 12 17 11
12 Diegem Sport 9 3 6 0 9 15 9
13 Berchem Sport A 9 2 5 2 12 17 8
14 SK Londerzeel 10 2 6 2 13 18 8
15 Hoogstraten VV 9 2 7 0 10 16 6


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Francs Borains (1) 21 15 2 4 47 14 49
2 RFC Meux 22 12 2 8 44 25 44
3 RAAL La Louvière (2) 21 12 3 6 35 17 42
4 RRC Hamoir 22 11 7 4 42 33 37
5 US Rebecquoise 21 9 4 8 33 23 35
6 Entente Durbuy 22 8 5 9 42 37 33
7 Stockay-Warfusée 21 9 8 4 41 36 31
8 RUS Givry 22 9 11 2 27 35 29
9 Acren Lessines 21 8 9 4 41 39 28
10 RCS Verlaine 21 7 11 3 32 45 24
11 RFC Tilleur 20 6 9 5 26 34 23
12 Couvin-Mariembourg 20 6 10 4 31 34 22
13 UR Namen FLV 22 7 15 0 26 48 21
14 Waremme-Borgworm 21 5 12 4 27 45 19
15 Solières Sport 20 5 13 2 22 40 17
16 CS Onhaye 21 4 12 5 23 34 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RRC Hamoir 2 2 0 0 5 2 6
2 RFC Meux 2 1 0 1 5 1 4
3 Entente Durbuy 2 1 0 1 3 2 4
4 Francs Borains (1) 1 1 0 0 3 0 3
5 US Rebecquoise 1 1 0 0 1 0 3
6 RUS Givry 2 1 1 0 2 4 3
7 RAAL La Louvière (2) 1 0 0 1 1 1 1
8 Waremme-Borgworm 1 0 0 1 1 1 1
9 Couvin-Mariembourg 0 0 0 0 0 0 0
10 RFC Tilleur 0 0 0 0 0 0 0
11 Solières Sport 0 0 0 0 0 0 0
12 Acren Lessines 1 0 1 0 1 2 0
13 Stockay-Warfusée 1 0 1 0 1 2 0
14 CS Onhaye 1 0 1 0 0 1 0
15 RCS Verlaine 1 0 1 0 0 2 0
16 UR Namen FLV 2 0 2 0 1 6 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière 10 9 0 1 17 4 28
2 Francs Borains (1) 10 7 1 2 17 4 23
3 RUS Givry 10 6 2 2 16 9 20
4 RFC Meux 10 6 2 2 22 16 20
5 US Rebecquoise 10 5 1 4 18 10 19
6 RRC Hamoir 10 4 4 2 20 17 14
7 Stockay-Warfusée 10 4 4 2 19 16 14
8 Acren Lessines 10 4 4 2 19 19 14
9 Couvin-Mariembourg 10 4 5 1 20 19 13
10 Entente Durbuy 10 3 3 4 22 21 13
11 RCS Verlaine 10 4 6 0 17 24 12
12 Solières Sport 10 3 6 1 11 17 10
13 RFC Tilleur 10 2 5 3 9 17 9
14 CS Onhaye 10 2 7 1 11 18 7
15 UR Namen FLV 10 2 8 0 10 24 6
16 Waremme-Borgworm 10 1 8 1 10 23 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Francs Borains 10 7 1 2 27 10 23
2 RFC Meux 10 5 0 5 17 8 20
3 Stockay-Warfusée 10 5 3 2 21 18 17
4 RRC Hamoir 10 5 3 2 17 14 17
5 Entente Durbuy 10 4 2 4 17 14 16
6 UR Namen FLV 10 5 5 0 15 18 15
7 Acren Lessines 10 4 4 2 21 18 14
8 RFC Tilleur 10 4 4 2 17 17 14
9 Waremme-Borgworm 10 4 4 2 16 21 14
10 RAAL La Louvière 10 3 3 4 17 12 13
11 US Rebecquoise 10 3 3 4 14 13 13
12 RCS Verlaine 10 3 4 3 15 19 12
13 CS Onhaye 10 2 4 4 12 15 10
14 Couvin-Mariembourg 10 2 5 3 11 15 9
15 Solières Sport 10 2 7 1 11 23 7
16 RUS Givry 10 2 8 0 9 22 6


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Zelzate (2) 21 15 2 4 48 18 49
2 KVK Ninove 22 14 4 4 51 16 46
3 Olsa Brakel 22 13 6 3 44 20 42
4 RFC Wetteren 21 12 6 3 48 23 39
5 FC Lebbeke 21 10 6 5 24 18 35
6 KFC Eppegem (1) 21 9 9 3 36 26 30
7 KVC Jong Lede 21 8 8 5 33 35 29
8 SK Lochristi 21 8 8 5 29 31 29
9 Avanti Stekene 21 7 6 8 24 17 29
10 KVC Wingene 22 8 10 4 22 28 28
11 Tempo Overijse 22 7 10 5 31 36 26
12 Wolvertem-Merchtem 21 7 10 4 23 25 25
13 Torhout 1992 KM 21 7 10 4 30 37 25
14 Oostnieuwkerke 21 6 12 3 15 38 21
15 Svelta Melsele 21 6 13 2 21 41 20
16 KSV Bornem 21 1 18 2 14 84 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Ninove 2 2 0 0 5 0 6
2 KVV Zelzate (2) 1 1 0 0 8 0 3
3 Avanti Stekene 1 1 0 0 3 0 3
4 Svelta Melsele 1 1 0 0 3 0 3
5 FC Lebbeke 1 1 0 0 2 1 3
6 Torhout 1992 KM 1 1 0 0 2 1 3
7 SK Lochristi 1 1 0 0 1 0 3
8 Olsa Brakel 2 1 1 0 5 3 3
9 KVC Wingene 2 1 1 0 2 4 3
10 KFC Eppegem (1) 1 0 1 0 1 2 0
11 Wolvertem-Merchtem 1 0 1 0 1 2 0
12 RFC Wetteren 1 0 1 0 0 1 0
13 Oostnieuwkerke 1 0 1 0 0 2 0
14 KVC Jong Lede 1 0 1 0 1 4 0
15 KSV Bornem 1 0 1 0 0 8 0
16 Tempo Overijse 2 0 2 0 0 6 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Zelzate 10 8 1 1 16 7 25
2 KVK Ninove 10 7 1 2 31 8 23
3 Olsa Brakel 10 6 3 1 26 8 19
4 RFC Wetteren 10 6 4 0 22 12 18
5 Avanti Stekene 10 5 2 3 15 7 18
6 Wolvertem-Merchtem 10 5 2 3 12 8 18
7 Tempo Overijse 10 4 4 2 15 13 14
8 FC Lebbeke 10 4 4 2 10 8 14
9 Torhout 1992 KM 10 4 4 2 18 17 14
10 Oostnieuwkerke 10 4 6 0 8 21 12
11 SK Lochristi 10 3 4 3 14 20 12
12 KVC Wingene 10 3 6 1 9 15 10
13 Svelta Melsele 10 3 7 0 11 22 9
14 KFC Eppegem (1) 10 2 5 3 13 16 9
15 KVC Jong Lede 10 2 6 2 12 22 8
16 KSV Bornem 10 1 8 1 9 37 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Eppegem 10 7 3 0 22 8 21
2 RFC Wetteren 10 6 1 3 26 10 21
3 KVV Zelzate 10 6 1 3 24 11 21
4 KVC Jong Lede 10 6 1 3 20 9 21
5 Olsa Brakel 10 6 2 2 13 9 20
6 FC Lebbeke 10 5 2 3 12 9 18
7 KVK Ninove 10 5 3 2 15 8 17
8 KVC Wingene 10 4 3 3 11 9 15
9 SK Lochristi 10 4 4 2 14 11 14
10 Tempo Overijse 10 3 4 3 16 17 12
11 Oostnieuwkerke 10 2 5 3 7 15 9
12 Torhout 1992 KM 10 2 6 2 10 19 8
13 Svelta Melsele 10 2 6 2 7 19 8
14 Avanti Stekene 10 1 4 5 6 10 8
15 Wolvertem-Merchtem 10 2 7 1 10 15 7
16 KSV Bornem 10 0 9 1 5 39 1


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse (1)(2) 22 14 2 6 43 18 48
2 City Pirates A 22 13 6 3 37 28 42
3 Heur-Tongeren 22 12 4 6 39 24 42
4 KVC Houtvenne 22 11 3 8 43 27 41
5 KFC St. Lenaarts A 22 9 5 8 54 32 35
6 KAC Betekom 22 8 5 9 38 36 33
7 Esperanza Pelt 22 10 10 2 36 36 32
8 Eendracht Termien 22 9 8 5 36 37 32
9 Zwarte Leeuw 22 8 10 4 41 36 28
10 KFC Turnhout A 22 5 5 12 35 36 27
11 KVK Wellen 21 7 9 5 29 36 26
12 KFC Witgoor Sport 22 7 10 5 28 35 26
13 KVK Beringen 22 7 10 5 27 34 26
14 Helson Helchteren 22 4 12 6 26 43 18
15 Bilzerse-Waltwilder 22 4 14 4 32 47 16
16 VK Linden 21 3 18 0 15 54 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Beringen 2 2 0 0 5 2 6
2 KVC Houtvenne 2 2 0 0 4 1 6
3 KAC Betekom 2 2 0 0 7 5 6
4 Heur-Tongeren 2 1 0 1 6 2 4
5 Eendracht Termien 2 1 0 1 3 2 4
6 KFC Witgoor Sport 2 1 0 1 3 2 4
7 K Lyra-Lierse (1)(2) 2 1 1 0 4 3 3
8 Zwarte Leeuw 2 1 1 0 2 2 3
9 Esperanza Pelt 2 1 1 0 2 3 3
10 City Pirates A 2 1 1 0 2 4 3
11 KFC St. Lenaarts A 2 0 1 1 4 5 1
12 KVK Wellen 1 0 1 0 1 2 0
13 VK Linden 1 0 1 0 0 2 0
14 Bilzerse-Waltwilder 2 0 2 0 3 5 0
15 KFC Turnhout A 2 0 2 0 3 5 0
16 Helson Helchteren 2 0 2 0 1 5 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse (1) 10 6 0 4 15 5 22
2 City Pirates A 10 6 2 2 17 10 20
3 KVC Houtvenne 10 5 2 3 22 15 18
4 Heur-Tongeren 10 5 2 3 15 10 18
5 KVK Wellen 10 5 3 2 19 18 17
6 Zwarte Leeuw 10 5 4 1 23 15 16
7 KFC Turnhout A 10 4 3 3 19 19 15
8 KFC Witgoor Sport 10 4 4 2 11 10 14
9 Eendracht Termien 10 4 5 1 18 18 13
10 KFC St. Lenaarts A 10 3 3 4 23 18 13
11 KAC Betekom 10 3 3 4 16 15 13
12 Esperanza Pelt 10 4 6 0 14 21 12
13 Bilzerse-Waltwilder 10 2 5 3 14 19 9
14 Helson Helchteren 10 2 5 3 11 16 9
15 KVK Beringen 10 2 5 3 10 19 9
16 VK Linden 10 1 9 0 7 26 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 10 7 1 2 24 10 23
2 KFC St. Lenaarts A 10 6 1 3 27 9 21
3 Heur-Tongeren 10 6 2 2 18 12 20
4 City Pirates A 10 6 3 1 18 14 19
5 Esperanza Pelt 10 5 3 2 20 12 17
6 KVC Houtvenne 10 4 1 5 17 11 17
7 Eendracht Termien 10 4 3 3 15 17 15
8 KAC Betekom 10 3 2 5 15 16 14
9 KFC Turnhout A 10 1 0 9 13 12 12
10 KVK Beringen 10 3 5 2 12 13 11
11 Zwarte Leeuw 10 2 5 3 16 19 9
12 KVK Wellen 10 2 5 3 9 16 9
13 Helson Helchteren 10 2 5 3 14 22 9
14 KFC Witgoor Sport 10 2 6 2 14 23 8
15 Bilzerse-Waltwilder 10 2 7 1 15 23 7
16 VK Linden 10 2 8 0 8 26 6


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ganshoren (2) 22 15 3 4 52 24 49
2 RSD Jette (1) 21 14 4 3 41 22 45
3 Albert Quevy Mons 22 12 7 3 48 25 39
4 RFC Doornik 22 12 9 1 35 22 37
5 RW Walhain 21 10 5 6 35 30 36
6 Rapid Symphorinois 21 10 7 4 29 21 34
7 Saint-Ghislain T-H 22 10 9 3 43 37 33
8 CS Braine 21 9 8 4 32 33 31
9 Gosselies Sports 21 9 11 1 29 36 28
10 CS Entite Manage 21 8 10 3 28 35 27
11 Stade Brainois 21 8 10 3 24 33 27
12 Pont-A-Celles Buzet 22 7 11 4 25 39 25
13 CSFV Ostiches-Ath 21 6 10 5 31 41 23
14 Kosova Schaerbeek 22 5 11 6 33 51 21
15 Leopold Ukkel FC 22 4 12 6 26 36 18
16 Wavre Sports FC 22 3 15 4 17 43 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Saint-Ghislain T-H 2 2 0 0 8 2 6
2 FC Ganshoren (2) 2 1 0 1 4 3 4
3 Stade Brainois 1 1 0 0 2 1 3
4 Rapid Symphorinois 1 1 0 0 1 0 3
5 Albert Quevy Mons 2 1 1 0 5 5 3
6 Pont-A-Celles Buzet 2 1 1 0 3 3 3
7 Wavre Sports FC 2 1 1 0 2 2 3
8 Kosova Schaerbeek 2 1 1 0 3 6 3
9 RSD Jette (1) 1 0 0 1 2 2 1
10 CS Braine 1 0 0 1 1 1 1
11 RW Walhain 1 0 0 1 1 1 1
12 Leopold Ukkel FC 2 0 1 1 3 4 1
13 RFC Doornik 2 0 1 1 3 4 1
14 CSFV Ostiches-Ath 1 0 1 0 1 2 0
15 CS Entite Manage 1 0 1 0 0 1 0
16 Gosselies Sports 1 0 1 0 2 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Ganshoren 10 8 1 1 24 8 25
2 Albert Quevy Mons 10 7 1 2 23 5 23
3 Saint-Ghislain T-H 10 6 3 1 22 13 19
4 RSD Jette (1) 10 6 3 1 18 11 19
5 CS Braine 10 6 3 1 19 14 19
6 Gosselies Sports 10 6 3 1 15 10 19
7 RFC Doornik 10 6 4 0 16 9 18
8 RW Walhain 10 4 4 2 18 17 14
9 Rapid Symphorinois 10 4 4 2 11 11 14
10 Stade Brainois 10 3 5 2 10 14 11
11 Kosova Schaerbeek 10 3 5 2 14 24 11
12 CS Entite Manage 10 3 6 1 10 18 10
13 Pont-A-Celles Buzet 10 3 6 1 5 17 10
14 Leopold Ukkel FC 10 2 7 1 8 16 7
15 CSFV Ostiches-Ath 10 1 5 4 13 25 7
16 Wavre Sports FC 10 0 8 2 8 22 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RSD Jette 10 8 1 1 21 9 25
2 RW Walhain 10 6 1 3 16 12 21
3 FC Ganshoren 10 6 2 2 24 13 20
4 RFC Doornik 10 6 4 0 16 9 18
5 Rapid Symphorinois 10 5 3 2 17 10 17
6 CS Entite Manage 10 5 3 2 18 16 17
7 CSFV Ostiches-Ath 10 5 4 1 17 14 16
8 Albert Quevy Mons 10 4 5 1 20 15 13
9 Stade Brainois 10 4 5 1 12 18 13
10 Pont-A-Celles Buzet 10 3 4 3 17 19 12
11 CS Braine 10 3 5 2 12 18 11
12 Leopold Ukkel FC 10 2 4 4 15 16 10
13 Gosselies Sports 10 3 7 0 12 22 9
14 Saint-Ghislain T-H 10 2 6 2 13 22 8
15 Wavre Sports FC 10 2 6 2 7 19 8
16 Kosova Schaerbeek 10 1 5 4 16 21 7


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Warnant (2) 22 14 4 4 46 27 46
2 RJ Aischoise 22 13 4 5 51 22 44
3 Richelle UTD 22 13 6 3 40 20 42
4 Raeren-Eynatten 21 12 5 4 55 33 40
5 FC Oppagne-Weris 21 11 7 3 39 31 36
6 RRC Mormont (1) 21 8 6 7 34 31 31
7 Rochefortoise FC 22 9 9 4 45 49 31
8 FC Herstal 21 8 7 6 39 41 30
9 FCB Sprimont 22 8 9 5 34 29 29
10 Habay La Neuve 21 7 7 7 40 42 28
11 RFC Aywaille 21 7 8 6 40 45 27
12 RAS Jodoigne 21 7 9 5 33 46 26
13 RFC Hoei 21 6 12 3 24 33 21
14 RFC Spy 21 5 11 5 36 50 20
15 ROC Meix-Virton 21 4 12 5 31 49 17
16 Wallonne Ciney 22 2 18 2 19 58 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Warnant (2) 2 2 0 0 5 2 6
2 RJ Aischoise 2 1 0 1 3 2 4
3 Richelle UTD 2 1 0 1 2 1 4
4 Raeren-Eynatten 1 1 0 0 4 2 3
5 RRC Mormont (1) 1 1 0 0 3 1 3
6 RFC Hoei 1 1 0 0 2 0 3
7 FC Herstal 1 1 0 0 2 1 3
8 Rochefortoise FC 2 1 1 0 1 2 3
9 Habay La Neuve 1 0 0 1 1 1 1
10 RFC Spy 1 0 0 1 1 1 1
11 FC Oppagne-Weris 1 0 1 0 2 3 0
12 ROC Meix-Virton 1 0 1 0 1 2 0
13 RFC Aywaille 1 0 1 0 2 4 0
14 RAS Jodoigne 1 0 1 0 1 3 0
15 FCB Sprimont 2 0 2 0 0 2 0
16 Wallonne Ciney 2 0 2 0 1 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Warnant 10 7 1 2 23 11 23
2 RJ Aischoise 10 7 2 1 29 8 22
3 Richelle UTD 10 7 2 1 20 6 22
4 FC Oppagne-Weris 10 7 3 0 23 18 21
5 Raeren-Eynatten 10 6 1 3 31 13 21
6 FCB Sprimont 10 5 4 1 21 17 16
7 RFC Aywaille 10 4 3 3 18 18 15
8 Habay La Neuve 10 4 4 2 18 19 14
9 Rochefortoise FC 10 4 4 2 21 25 14
10 FC Herstal 10 4 5 1 14 22 13
11 RFC Hoei 10 3 6 1 13 15 10
12 ROC Meix-Virton 10 2 4 4 19 24 10
13 RAS Jodoigne 10 2 5 3 13 26 9
14 RFC Spy 10 2 6 2 18 25 8
15 RRC Mormont (1) 10 1 6 3 15 22 6
16 Wallonne Ciney 10 0 9 1 6 33 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RRC Mormont 10 6 0 4 16 8 22
2 RJ Aischoise 10 5 2 3 19 12 18
3 RFC Warnant 10 5 3 2 18 14 17
4 RAS Jodoigne 10 5 3 2 19 17 17
5 Richelle UTD 10 5 4 1 18 13 16
6 Raeren-Eynatten 10 5 4 1 20 18 16
7 FC Oppagne-Weris 10 4 3 3 14 10 15
8 Rochefortoise FC 10 4 4 2 23 22 14
9 FC Herstal 10 3 2 5 23 18 14
10 FCB Sprimont 10 3 3 4 13 10 13
11 Habay La Neuve 10 3 3 4 21 22 13
12 RFC Aywaille 10 3 4 3 20 23 12
13 RFC Spy 10 3 5 2 17 24 11
14 RFC Hoei 10 2 6 2 9 18 8
15 Wallonne Ciney 10 2 7 1 12 21 7
16 ROC Meix-Virton 10 2 7 1 11 23 7

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 16 14 0 2 42 7 44
2 Standard Luik A 16 11 5 0 36 15 33
3 AA Gent A 16 8 6 2 32 25 26
4 RC Genk Ladies A 16 7 7 2 31 24 23
5 Club Brugge A 16 4 11 1 16 38 13
6 OH Leuven A 16 0 15 1 8 56 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Eendracht Aalst A 18 16 2 0 56 8 48
2 Fem. WS Woluwe A 18 13 3 2 49 21 41
3 AA Gent B 18 11 4 3 55 19 36
4 VC Moldavo A 18 11 6 1 37 34 34
5 OH Leuven B 17 8 7 2 50 30 26
6 KFC Kontich A 18 8 8 2 36 52 26
7 Standard Luik B 17 6 6 5 30 29 23
8 Zulte-Waregem A 17 6 7 4 26 35 22
9 Eva's Tienen A 18 6 8 4 23 23 22
10 Famkes WDM A 17 6 9 2 26 42 20
11 Racing Genk B 18 6 10 2 31 47 20
12 St-Ghislain T-H A 17 5 10 2 20 37 17
13 KVC Massenhoven A 18 4 10 4 27 40 16
14 KV Mechelen A 18 4 12 2 14 40 14
15 VW Zwevezele A 17 4 12 1 19 42 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht B 17 15 1 1 82 12 46
2 Dames VK Egem 17 10 2 5 46 24 35
3 Bosdam Beveren 17 11 5 1 60 38 34
4 KFC Wuustwezel A 17 10 3 4 77 34 34
5 Svelta