N.L. 20-21 Matchday
Update: 08/03/2020 om 11:18u
Archief Seizoen 2019-2020 Nationaal Rode Duivels N.L. 20-21 Matchday
Laatste update: 08/03/2020 om 11:18u
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezťe
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
DE UEFA - NATIONS LEAGUE

Op deze pagina ziet u alle groepswedstrijden van de zes speeldagen in de "Nations League" in chronologische volgorde.
>> Afdrukken kan via de optie "Extra-Website-Printvriendelijke versie". Selecteer alles of een gedeelte en druk af.

* Liever afdrukken in excel/ods ? Kies Chronologisch of Per groep.
** Of liever afdrukken in PDF ? Kies Chronologisch of Per groep.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 1
Donderdag 3, vrijdag 4 en zaterdag 5 september 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Don. 3 sept20:45uA - 4 Duitsland-Spanje - speeldag
Don. 3 sept20:45uA - 4 OekraÔne-Zwitserland - speeldag
Don. 3 sept20:45uB - 3 Rusland-ServiŽ - speeldag
Don. 3 sept20:45uB - 3 Turkije-Hongarije - speeldag
Don. 3 sept20:45uB - 4 Bulgarije-Ierland - speeldag
Don. 3 sept20:45uB - 4 Finland-Wales - speeldag
Don. 3 sept20:45uC - 3 MoldaviŽ-Kosovo - speeldag
Don. 3 sept20:45uC - 3 SloveniŽ-Griekenland - speeldag
Don. 3 sept20:45uD - 1 FaroŽr Eilanden-Malta - speeldag
Don. 3 sept20:45uD - 1 Letland-Andorra - speeldag
         
Vrij. 4 sept20:45uA - 1 ItaliŽ-BosniŽ-Herzegovina- speeldag
Vrij. 4 sept20:45uA - 1 Nederland-PŲlen- speeldag
Vrij. 4 sept20:45uB - 1 Noorwegen-Oostenrijk - speeldag
Vrij. 4 sept20:45uB - 1 RoemeniŽ-Noord Ierland- speeldag
Vrij. 4 sept20:45uB - 2 Schotland-IsraŽl- speeldag
Vrij. 4 sept20:45uB - 2 Slovakije-TsjechiŽ- speeldag
Vrij. 4 sept20:45uC - 4 Wit Rusland-AlbaniŽ - speeldag
Vrij. 4 sept20:45uC - 4 Litouwen-Kazachstan - speeldag
         
Zat. 5 sept15:00uC - 2 Noord MacedoniŽ-ArmeniŽ- speeldag
Zat. 5 sept15:00uD - 2 Gibraltar-San Marino- speeldag
Zat. 5 sept18:00uA - 2 IJsland-Engeland- speeldag
Zat. 5 sept18:00uC - 1 Azerbeidjan-Luxemburg- speeldag
Zat. 5 sept18:00uC - 1 Cyprus-Montenegro- speeldag
Zat. 5 sept18:00uC - 2 Estland-GeorgiŽ- speeldag
Zat. 5 sept20:45uA - 2 Denemarken-BelgiŽ- speeldag
Zat. 5 sept20:45uA - 3 Portugal-KroatiŽ- speeldag
Zat. 5 sept20:45uA - 3 Zweden-Frankrijk- speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep " voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 2
Zondag 6, maandag 7 en dinsdag 8 september 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zon. 6 sept15:00uB - 4 Wales -Bulgarije - speeldag
Zon. 6 sept15:00uD - 1 Andorra -FaroŽr Eilanden - speeldag
Zon. 6 sept18:00uB - 3 Hongarije -Rusland - speeldag
Zon. 6 sept18:00uB - 4 Ierland -Finland - speeldag
Zon. 6 sept18:00uC - 3 SloveniŽ -MoldaviŽ - speeldag
Zon. 6 sept20:45uA - 4 Spanje -OekraÔne - speeldag
Zon. 6 sept20:45uA - 4 Zwitserland -Duitsland - speeldag
Zon. 6 sept20:45uB - 3 ServiŽ -Turkije - speeldag
Zon. 6 sept20:45uC - 3 Kosovo -Griekenland - speeldag
Zon. 6 sept20:45uD - 1 Malta -Letland - speeldag
         
Maa. 7 sept16:00uC - 4 Kazachstan -Wit Rusland - speeldag
Maa. 7 sept20:45uA - 1 BosniŽ-Herzegovina -Polen - speeldag
Maa. 7 sept20:45uA - 1 Nederland -ItaliŽ - speeldag
Maa. 7 sept20:45uB - 1 Oostenrijk -RoemeniŽ - speeldag
Maa. 7 sept20:45uB - 1 Noord Ierland -Noorwegen - speeldag
Maa. 7 sept20:45uB - 2 TsjechiŽ -Schotland - speeldag
Maa. 7 sept20:45uB - 2 IsraŽl -Slovakije - speeldag
Maa. 7 sept20:45uC - 4 AlbaniŽ -Litouwen - speeldag
         
Din. 8 sept18:00uC - 2 ArmeniŽ -Estland - speeldag
Din. 8 sept18:00uC - 2 GeorgiŽ -Noord MacedoniŽ - speeldag
Din. 8 sept20:45uA - 2 BelgiŽ -IJsland - speeldag
Din. 8 sept20:45uA - 2 Denemarken -Engeland - speeldag
Din. 8 sept20:45uA - 3 Frankrijk -KroatiŽ - speeldag
Din. 8 sept20:45uA - 3 Zweden -Portugal - speeldag
Din. 8 sept20:45uC - 1 Cyprus -Azerbeidjan - speeldag
Din. 8 sept20:45uC - 1 Luxemburg -Montenegro - speeldag
Din. 8 sept20:45uD - 2 San Marino -Liechtenstein - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 3
Donderdag 8, vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Don. 8 okt20:45uC - 2 ArmeniŽ -GeorgiŽ - speeldag
Don. 8 okt20:45uA - 1 BosniŽ-Herzegovina -Nederland - speeldag
Don. 8 okt20:45uA - 1 Polen -ItaliŽ - speeldag
Don. 8 okt20:45uB - 1 Noord-Ierland -Oostenrijk - speeldag
Don. 8 okt20:45uB - 1 Noorwegen -RoemeniŽ - speeldag
Don. 8 okt20:45uB - 2 IsraŽl -TsjechiŽ - speeldag
Don. 8 okt20:45uB - 2 Schotland -Slovakije - speeldag
Don. 8 okt20:45uC - 2 Estland -Noord MacedoniŽ - speeldag
Don. 8 okt20:45uD - 2 Liechstenstein -Gibraltar - speeldag
         
Vrij. 9 okt20:45uA - 2 Engeland -BelgiŽ - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uA - 2 IJsland -Denemarken - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uA - 3 KroatiŽ -Zweden - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uA - 3 Frankrijk -Portugal - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uB - 3 Rusland -Turkije - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uB - 3 ServiŽ -Hongarije - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uC - 1 Luxemburg -Cyprus - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uC - 1 Montenegro -Azerbeidjan - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uD - 1 Andorra -Malta - speeldag
Vrij. 9 okt20:45uD - 1 FaroŽr Eilanden -Letland - speeldag
         
Zat. 10 okt15:00uB - 4 Ierland -Wales - speeldag
Zat. 10 okt15:00uC - 4 Kazachstan -AlbaniŽ - speeldag
Zat. 10 okt18:00uB - 4 Finland -Bulgarije - speeldag
Zat. 10 okt18:00uC - 4 Litouwen -Wit Rusland - speeldag
Zat. 10 okt20:45uA - 4 Spanje -Zwitserland - speeldag
Zat. 10 okt20:45uA - 4 OekraÔne -Duitsland - speeldag
Zat. 10 okt20:45uC - 3 Griekenland -MoldaviŽ - speeldag
Zat. 10 okt20:45uC - 3 Kosovo -SloveniŽ - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 4
Zondag 11, maandag 12 en dinsdag 13 oktober 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zon. 11 okt15:00uB - 2 Schotland -TsjechiŽ - speeldag
Zon. 11 okt18:00uB - 1 Noorwegen -Noord Ierland - speeldag
Zon. 11 okt18:00uC - 2 Estland -ArmeniŽ - speeldag
Zon. 11 okt18:00uC - 2 Noord MacedoniŽ -GeorgiŽ - speeldag
Zon. 11 okt18:00uD - 2 Liechtenstein -San Marino - speeldag
Zon. 11 okt20:45uA - 1 ItaliŽ -Nederland - speeldag
Zon. 11 okt20:45uA - 1 Polen -BosniŽ Herzegovina - speeldag
Zon. 11 okt20:45uB - 1 RoemeniŽ -Oostenrijk - speeldag
Zon. 11 okt20:45uB - 2 Slovakije -IsraŽl - speeldag
         
Maa. 12 okt18:00uC - 1 Azerbeidjan -Cyprus - speeldag
Maa. 12 okt20:45uA - 2 Engeland -Denemarken - speeldag
Maa. 12 okt20:45uA - 2 IJsland -BelgiŽ - speeldag
Maa. 12 okt20:45uA - 3 KroatiŽ -Frankrijk - speeldag
Maa. 12 okt20:45uA - 3 Portugal -Zweden - speeldag
Maa. 12 okt20:45uB - 3 Rusland -Hongarije - speeldag
Maa. 12 okt20:45uB - 3 Turkije -ServiŽ - speeldag
Maa. 12 okt20:45uC - 1 Montenegro -Luxemburg - speeldag
Maa. 12 okt20:45uD - 1 FaroŽr Eilanden -Andorra - speeldag
Maa. 12 okt20:45uD - 1 Letland -Malta - speeldag
         
Din. 13 okt20:45uA - 4 Duitsland -Zwitserland - speeldag
Din. 13 okt20:45uA - 4 OekraÔne -Spanje - speeldag
Din. 13 okt20:45uB - 4 Bulgarije -Wales - speeldag
Din. 13 okt20:45uB - 4 Finland -Ierland - speeldag
Din. 13 okt20:45uC - 3 Griekenland -Kosovo - speeldag
Din. 13 okt20:45uC - 3 MoldaviŽ -SloveniŽ - speeldag
Din. 13 okt20:45uC - 4 Wit Rusland -Kazachstan - speeldag
Din. 13 okt20:45uC - 4 Litouwen -AlbaniŽ - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 5
Donderdag 12, vrijdag 13 en zaterdag 14 november 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Don. 12 nov18:00uC - 1 Azerbeidjan -Montenegro - speeldag
Don. 12 nov18:00uC - 4 Wit Rusland -Litouwen - speeldag
Don. 12 nov20:45uA - 2 BelgiŽ -Engeland - speeldag
Don. 12 nov20:45uA - 2 Denemarken -IJsland - speeldag
Don. 12 nov20:45uA - 3 Portugal -Frankrijk - speeldag
Don. 12 nov20:45uA - 3 Zweden -KroatiŽ - speeldag
Don. 12 nov20:45uC - 1 Cyprus -Luxemburg - speeldag
Don. 12 nov20:45uC - 4 AlbaniŽ -Kazachstan - speeldag
         
Vrij. 13 nov18:00uC - 2 GeorgiŽ -ArmeniŽ - speeldag
Vrij. 13 nov20:45uA - 4 Duitsland -OekraÔne - speeldag
Vrij. 13 nov20:45uA - 4 Zwitserland -Spanje - speeldag
Vrij. 13 nov20:45uB - 4 Bulgarije -Finland - speeldag
Vrij. 13 nov20:45uB - 4 Wales -Ierland - speeldag
Vrij. 13 nov20:45uC - 2 Noord MacedoniŽ -Estland - speeldag
Vrij. 13 nov20:45uC - 3 MoldaviŽ -Griekenland - speeldag
Vrij. 13 nov20:45uC - 3 SloveniŽ -Kosovo - speeldag
Vrij. 13 nov20:45uD - 2 San Marino -Gibraltar - speeldag
         
Zat. 14 nov15:00uB - 2 TsjechiŽ -IsraŽl - speeldag
Zat. 14 nov15:00uD - 1 Malta -Andorra - speeldag
Zat. 14 nov18:00uB - 1 RoemeniŽ -Noorwegen - speeldag
Zat. 14 nov18:00uB - 2 Slovakije -Schotland - speeldag
Zat. 14 nov18:00uB - 3 Turkije -Rusland - speeldag
Zat. 14 nov18:00uD - 1 Letland -FaroŽr Eilanden - speeldag
Zat. 14 nov20:45uA - 1 ItaliŽ -Polen - speeldag
Zat. 14 nov20:45uA - 1 Nederland -BosniŽ Herzegovina - speeldag
Zat. 14 nov20:45uB - 1 Oostenrijk -Noord-Ierland - speeldag
Zat. 14 nov20:45uB - 3 Hongarije -ServiŽ - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.

UEFA - NATIONS LEAGUE - MATCHDAY 6
Zondag 15, maandag 16 en dinsdag 17 november 2020
DatumUurLeagueWedstrijd Uitslag 
Zon. 15 nov15:00uC - 4 AlbaniŽ -Wit Rusland - speeldag
Zon. 15 nov15:00uC - 4 Kazachstan -Litouwen - speeldag
Zon. 15 nov18:00uA - 2 BelgiŽ -Denemarken - speeldag
Zon. 15 nov18:00uA - 2 Engeland -IJsland - speeldag
Zon. 15 nov20:45uA - 3 KroatiŽ -Portugal - speeldag
Zon. 15 nov20:45uA - 3 Frankrijk -Zweden - speeldag
Zon. 15 nov20:45uC - 1 Luxemburg -Azerbeidjan - speeldag
Zon. 15 nov20:45uC - 1 Montenegro -Cyprus - speeldag
         
Maa. 16 nov18:00uC - 2 ArmeniŽ -Noord MacedoniŽ - speeldag
Maa. 16 nov18:00uC - 2 GeorgiŽ -Estland - speeldag
Maa. 16 nov20:45uA - 4 Spanje -Duitsland - speeldag
Maa. 16 nov20:45uA - 4 Zwitserland -OekraÔne - speeldag
Maa. 16 nov20:45uB - 4 Ierland -Bulgarije - speeldag
Maa. 16 nov20:45uB - 4 Wales -Finland - speeldag
Maa. 16 nov20:45uC - 3 Griekenland -SloveniŽ - speeldag
Maa. 16 nov20:45uC - 3 Kosovo -MoldaviŽ - speeldag
Maa. 16 nov20:45uD - 2 Gibraltar -Liechtenstein - speeldag
         
Din. 17 nov20:45uA - 1 BosniŽ Herzegovina -ItaliŽ - speeldag
Din. 17 nov20:45uA - 1 Polen -Nederland - speeldag
Din. 17 nov20:45uB - 1 Oostenrijk -Noorwegen - speeldag
Din. 17 nov20:45uB - 1 Noord-Ierland -RoemeniŽ - speeldag
Din. 17 nov20:45uB - 2 TsjechiŽ -Slovakije - speeldag
Din. 17 nov20:45uB - 2 IsraŽl -Schotland - speeldag
Din. 17 nov20:45uB - 3 Hongarije -Turkije - speeldag
Din. 17 nov20:45uB - 3 ServiŽ -Rusland - speeldag
Din. 17 nov20:45uD - 1 Andorra -Letland - speeldag
Din. 17 nov20:45uD - 1 Malta -FaroŽr Eilanden - speeldag

* Volg de uitslagen ook via ons VBE-mobiel internetadres: www.voetbalexpress.be.
* Voor meer details en de links naar alle zestien groepen, zie ook de aparte pagina Extra-Rode Duivels-Nations League Hoofdpagina.
* Klik op "League-Groep" voor het klassement en op "speeldag" voor alle wedstrijden.



DE "FINAL FOUR" - DE HALVE FINALES - JUNI 2021
Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
Dinsdag2 juni20u45x-x - -
Woensdag3 juni20u45x-x - -

** Naar de finale.
* Naar de wedstrijd voor de 3e en 4e plaats.

DE "FINAL FOUR" - DE FINALE - JUNI 2021
Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
Zaterdag6 juni15u00 x-x - -
Zaterdag6 juni20u45 x-x - -

*** De winnaar krijgt de trofee "Nations League Winner".

DE VIER LEAGUES - SAMENSTELLING

Het aantal landen per League werd aangepast ten opzichte van de eerste editie.
- Er zijn 16 ploegen in League A, 16 in League B, 16 in League C en 7 in League D (dat was in de eerste editie 12, 12, 15 en 16).

* In League A zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League B zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League C zijn er 4 groepen met 4 landen.
* In League D zijn er 2 groepen, ťťn met 4 en ťťn met 3 landen.

*** De lottrekking voor het samenstellen van de groepen per League gebeurde op dinsdag 3 maart 2020 in Amsterdam.

>>> De 55 landen werden door de UEFA ingedeeld werden in de vier Leagues:
* League A : Portugal (de titelverdediger), BelgiŽ, Nederland, Engeland, Zwitserland, Frankrijk, Spanje, ItaliŽ, BosniŽ-Herzegovina,
OekraÔne, Denemarken, Zweden, KroatiŽ, Polen, Duitsland en IJsland.
* League B : Rusland, Oostenrijk, Wales, TsjechiŽ, Schotland, Noorwegen, ServiŽ, Finland, Slovakije, Turkije, Ierland, Noord-Ierland,
Bulgarije, IsraŽl, Hongarije en RoemeniŽ.
* League C : Griekenland, AlbaniŽ, Montenegro, GeorgiŽ, Noord MacedoniŽ, Kosovo, Wit-Rusland, Cyprus, Estland, SloveniŽ, Litouwen,
Luxemburg, ArmeniŽ, Azerbeidjan, Kazachstan en MoldaviŽ.
* League D : Letland, FaerŲer, Liechtenstein, Malta, Andorra, San Marino en Gibraltar.



DE NATIONS LEAGUE HOOFDPAGINA

Op de "Nations League" Hoofdpagina ziet u onder andere alle informatie over het systeem, de organisatie, het klassement en de kwalificatie. Klik HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de UEFA (c).